PDA

View Full Version : Fc United Of Manchester



aetius
7th May 2008, 14:29
:) Am Promovat Din Nou... A Treia Oara Consecutiv .
In Cativa Ani Poate Vom Avea Sansa Sa Jucam Cu Echipa Lui Glazer In Cupa Ligii .
Dar Pana Atunci Felicitari Baietilor.
Vedeta Echipei: Rory Paterson, Golgeterul Ligii.
Sunt Binevenite Comentarii

Lordul
7th May 2008, 14:53
putina lume stie ca si Liverpool a luat nastere intr-un mod asemanator..o mana de suporteri decizand sa isi faca propia echipa astfel luand nastere Liverpool...si de unde si rivalitatea cu Everton

Iaco
7th May 2008, 14:56
Foarte frumos sa vedem suporteri ai lui Fc unired of manchester inteleg ca englezii sunt mai conservatori si ca tin la traditiile lor...dar mi se pare cam deplasata toata miscarea asta a suporterilor...mai ales ca glazer chiar nu se baga la echipa cum se intampla pe la celalte cluburi...ala nu aduce americani in echipa ca sunt compatrioti cu el s.a.m.d. si nici nu exista instabilitatea de la alte echipe cu patroni straini...vezi chelsea liverpool sau man city...da si eu cred in echipa fanilor si bunul comun, dar sunt chestii utopice care nu prea isi mai au locul in lumea de azi...dar trebuie sa te adaptezi la rigorile secolului 21 secol care e marcat de un accelerat proces de globalizare!!

Tineti-o tot asha si va asteptam in Premier League:D:D

Iaco
7th May 2008, 15:03
:) Am Promovat Din Nou... A Treia Oara Consecutiv .
In Cativa Ani Poate Vom Avea Sansa Sa Jucam Cu Echipa Lui Glazer In Cupa Ligii .
Dar Pana Atunci Felicitari Baietilor.
Vedeta Echipei: Rory Paterson, Golgeterul Ligii.
Sunt Binevenite Comentarii

Pai si acuma in ce liga au ajuns...si cate promovari mai au pana la premier league???

Iaco
4th November 2010, 10:13
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=94013&part=sports

Maine seara primul tur al F.A Cup...inca doua tururi si au sansa sa joace cu United:D

http://eurosport.yahoo.com/04112010/2/rpt-soccer-little-united-dream-big-fa-cup.html

Si o scurta prezentare:)

Iaco
6th November 2010, 09:49
S-au calificat baietii in turul doi al F.A Cup dupa 3-2 cu Rochdale...daca ajung in turu trei sigur masluieste F.A tragere ca sa pice cu United:)

Tazz
6th November 2010, 11:18
Ar fi interesant :evil:

michai
6th November 2010, 11:45
Ar fi super tare:D

Sir. Eko
7th November 2010, 09:04
a fost fault la unu dintre goluri!!!!!! :P :D

Chiar ar fi de urmarit un meci de genu :D .