PDA

View Full Version : Traiasca



vlad1607
3rd May 2008, 22:30
TRAIASCA SISTEMUL...TRAIASCA COMUNISMUL..... :D :D un BAN pe 7 zile nu rezolva nimic pt voi...

nimic nu conteaza....totul se rezuma la dreptatea de maine seara...DINAMO invinge steaua!

vlad1607
3rd May 2008, 22:35
parieziene lasa ca yoyo nu a jignit voalat..a jignit pe fata :D

nu conteaza da asa...sa vedem cine imparte dreptatea...hehe :D

Nico21
3rd May 2008, 22:43
Mah,acum cand am aflat cine e cu adevarat Yoyo,mai ca ma apuca mila...imi pare rau ca am jignit-o...si asa e batuta ea rau de Dumnezeu...i-am mai dat si eu o caraba...:(:(:(

delaparis
3rd May 2008, 22:48
sunteti cam ... :mda:
...banati :D

vlad1607
4th May 2008, 07:41
@nico : las-o mai in pace e stresul mare..are target 50 000 ...de postari pana pe 1 august :D

@dlparis: buey ce te bucuri asa hahalera care esti tu hahalera pac pac ne-am inteles hahalero :D

resita
4th May 2008, 09:00
vlade, ce ai facut de te-au executat astia?

vlad1607
4th May 2008, 09:13
pai parizianu zice ca am jignit voalat si repetat :D mai conteaza dc super ultra mega extra moderatoarea yoyo a jignit direct si eu doar am reactionat? :D nheeee :D sistemu e corupt :D e bolnav si corupt sistemul :D nu-i bai important e sa castige Dinamo diseara si apoi "sarbatorim" si aici :D

vlad1607
4th May 2008, 23:17
asadar am facut dreptate...i-am spart pe aia din ghencea..Dumnezeu a facut dreptate! mizeria ghencista a fost stopata ! o lectie de daruire oferita de "gravidele"noastre...pt ca la nivel de galerie oricum suntem cu 3 clase peste aia....o atmosfera frumoasa..s-a cantat mult si aproape continuu chiar dc a plouat nasol....

duba,chiorule si ailalti mai traiesc? :D :D :D :D

V_AM SPART !!!!

si nu pot sa nu remarc mizeria facuta de un jucator stelist care desi noi am dat mingea in aut ca sa fie acordate ingrijiri medicale apoi aia din ghencea au repus mingea si au plecat in atac....mizerie! :rosu:

delaparis
4th May 2008, 23:21
Am avut dreptate sa te banez ... purtai ghinion :D

vlad1607
4th May 2008, 23:34
dlparis te sparg :D ai putea sa-mi ridici ban-ul pt o ora ca sa le raspund alora ce sunt fanii mizerie ghenciste..:D

delaparis
4th May 2008, 23:37
il reduc la trei zile ... daca vorbesti frumos !

Altfel nu merge soft'ul asta ... :D

vlad1607
4th May 2008, 23:51
eu vorbesc frumos mereu :D

nu conteaza fa ce vrei.....nu sunt de acord cu acest ban pt ca cu o zi inainte chioru a injurat ca un birjat,a injurat de cea mai joasa speta si a ramas....eu in schimb am fost ars....asta e decizia ta o respect desi nu o consider ok....important ,asa cum am mai zis, ca am spart pe aia de la periferia capitalei si am stopat mizeria si milogii!

o tara intreaga a fost impotriva stelistilor si DINAMO a castigat un capital imens de imagine..de fapt a recuperat ce am pierdut pana acum 3,4 ani cand faceam si noi mizerii...desi nu la nivelul atins de spur....

SEMPRE FORZA DINAMO!

vlad1607
5th May 2008, 23:08
bai pariziene iar a injurat chioru pe Dinamo-steaua ca o mizerie si vad ca inca e in picioare :D pana cand? macar sa stim cu noi....ca e beep cu yoyo e ok intelegm ca fiecare are simpatii si antipatii da sa injure ca ultimul..si sa fie protejat e prea mult.nu crezi?

delaparis
5th May 2008, 23:18
Unde ? pune un link aici si se rezolva :) ... deja am vazut ceva cu "spur..i" acolo dar ma uit la sticla de vin :D deocamdata :cool:

vlad1607
5th May 2008, 23:31
hai ma banat cum sunt crezi ca de asta imi arde sa caut linku :D l=a facut pe Rossi in toate felurile..asta la cate puncte e suspendat automat? la 89000 ? :D