PDA

View Full Version : Petrolul



N0_NaM3
8th April 2004, 22:39
Sper sa am cat mai multi vizitatori pe acest sub-forum...

Lucky01
11th April 2004, 14:46
Itzi sunt aproape :)
Cu lupii pana la moarte
A inebunit lupu!!!

Kidu
15th April 2004, 01:35
Respekt lupii !!!

makchy
19th April 2004, 11:48
uite ca vizitatori sunt destui
daca luam un punct la craiova,am scapat de retrogadare /hello

N0_NaM3
21st April 2004, 22:17
Mai avem de jucat makchy ...

ADelPiero
3rd June 2004, 01:20
“Flocea” nu se teme de blaturi: “Sint sigur ca vor fi meciuri corecte”

Petrolul n-are decit varianta victoriei in partida de la Alba Iulia. Florin Marin , antrenorul “gazarilor”, se confrunta cu mari probleme de efectiv. “Flocea” are la dispozitie doar 13 jucatori. Prin urmare, tehnicianul de la Petrolul a deplasat la Alba Iulia si trei juniori: Buca, Radu si Cotoara. Cu toate acestea, antrenorul struto-camilei din Ploiesti nu si-a pierdut optimismul. Totodata, el crede ca nu mai poate fi vorba de meciuri strategice.
Mai trageti nadejde ca veti scapa de matineu?
Sigur ca da. Daca mai sint sanse, de ce sa nu credem in ele? Avem ceva de pierdut?
Veti ataca din minutul 1?
Asa vreau sa fac, insa mai trebuie sa si pot. Nu prea am cu cine sa atac. Vor lipsi, din diferite motive, jucatori de baza, precum Cristi Craciun, Mircea Irimescu, Dennis Serban, Nicolae Constantin, Mihai Dascalescu.
Va este frica de eventuale blaturi la Galati si Piatra-Neamt?
Nu. Sint sigur ca vor fi meciuri corecte.
Detineti informatii in acest sens?
Nu. Nu stiu sigur, ca doar nu-s spion. Daca s-a jucat corect pina acum, cred ca si in ultima etapa se va juca la fel.
Cine e vinovat pentru situatia in care a ajuns o formatie cu istoria Petrolului?
Noi toti. Adica jucatorii si antrenorii. Singurii care n-au nici o vina sint actionarii clubului.
Veti plati cu postul in cazul unui esec?
Nu stiu. Nu s-a facut sedinta de analiza. Se asteapta finalul sezonului, apoi vom vedea.

FreeMinds
4th June 2004, 23:49
pacat ca ati retrogradat mai bine retrograda bacaul

N0_NaM3
11th June 2004, 23:53
Asta e , daca ashtia n`au putut sa faca un blat ...

Becksari
12th July 2004, 22:14
Nu va temeti ca nu o sa stam mult in b...vom reveni furibund si vom ataca eventul....:D...Cel putin asa am visat aseara.:))

Catalanul
12th July 2004, 22:17
si ce legatura are visu' tau cu realitatea :confused: :D

N0_NaM3
12th July 2004, 23:25
Binenteles ca nu o sa stam mai mult de un an in 'b' ....:D

N0_NaM3
12th July 2004, 23:26
Asta se shtie de la sine...

agresyv
6th February 2005, 20:18
Mai e cineva pe aici ?

Vadim
6th February 2005, 20:19
E, e peste tot.

ps: simpatic avatar. :)

Mishumacher
13th February 2005, 12:01
/hello
bA SA STITI CA Petrolul este cea mai tare si in curand o sa fie cea mai benga echipa!Cosarek e cel mai tare> :headbang:

Rechinul Ucigas
19th February 2005, 18:06
Daca tu zici !

GORJUL DUR
12th April 2005, 01:12
ALELUIA PETROLUL PLOIESTI. ODIHNESTE-TE IN PACE. DUMNEZEU SA TE IERTE PENTRU BLATURILE FACUTE PANA ACUM CA DE AICI INAINTE NU-TI MAI MERGE. DORMI LINISTIT, PANDURII SUNT PESTE TINE.

HAI panDURII

King of Hell
25th April 2005, 18:56
Pacat de Petrolul...singura echipa adevarata din seria asta imputita care se numeste B2...de fapt scuze..si Pandurii is echipa adevarata...doamne da sa promovati cat mai repede..pana una alta sa promoveze Pandurii numa' sa nu vad taranii din sibiu in A!

N0_NaM3
17th May 2005, 22:12
Se baga shi oltenii in seama,da` de fapt nu shtiu ca i`am facut praf shi ca de fapt ei sunt praf...chiar nu trebuia sa comentezi tu...Gorjul Dur sau what ever....oricum o la anu` o sa jucam iar,sau din nou, cum vrei tu sa`i spui...o sa ne batem shi cu voi shi cu craiova...

N0_NaM3
23rd May 2005, 21:45
Interesant este faptul ca oficialul "gazarilor" are dreptate: la faza cu pricina, inainte ca Beza sa fie lovit, jucatorul oaspetilor il bruscase pe Costache, asa ca arbitrul ar fi trebuit, in mod normal, sa acorde lovitura libera in favoarea Petrolului si eliminarea lui Costache.

Inca cineva care a judecat corect faza care ne`a distrus....

panDUR
29th May 2005, 22:34
Cine e pe primul loc..... /hello cine e pe primul loc..... /hello Pandurii e.... /hello Pandurii e. /hello Si-alta data si-alta data, o s-o facem si mai si mai lata :yeah: :happy . (asa ca sa moara lupii) :ciocan: :degete: :no: :rosu:

Mishumacher
18th June 2005, 14:40
/hello /hello /hello La anu' Petrolul o sa ia cupa si o sa promoveze!
Atzi auzit ca ar cumpara Astra locul lui Portul Constanta IN b!!!!
ce derby bomba!!!! /hello

vlad1607
18th June 2005, 14:44
ar fi frumos ca Petrolul Ploiesti sa promoveze in A la anul ....

panDUR
21st June 2005, 01:24
:cya: :cya: Pandurii va spun :cya: :cya: :cya:

panDUR
21st June 2005, 01:27
ar fi frumos ca Petrolul Ploiesti sa promoveze in A la anul ....
Ce sa intamplat? Si-a pierdut dinamo un sclav? Pentru dinamo ar fi frumos sa intre Petrolul in A, ca doar nu strica inca un blat pentru dinamo.

vlad1607
21st June 2005, 18:25
ce frustrat mai esti....ai uitat ca noi am bagat acuma cativa ani Petrolul in Beeee dupa ce i-am batut 2-1 la Ploiesti gol Cristi Vlad pe final?

te uitai la desene animate pe atunci tu :D

Lupta lupii ! :)

panDUR
22nd June 2005, 14:10
ce frustrat mai esti....ai uitat ca noi am bagat acuma cativa ani Petrolul in Beeee dupa ce i-am batut 2-1 la Ploiesti gol Cristi Vlad pe final?

te uitai la desene animate pe atunci tu :D

Lupta lupii ! :)
Frustrat nu, fericit da. :) :yeah: Am zis eu ca nu.....stapanul are drept de viata si de de moarte asupra sclavului. :evil: Mai ia o carte de istorie si vezi cum sta treaba cu sclavii.

vlad1607
24th June 2005, 15:27
ok frustratule fericit :D
vb din cartzi....:D

Mishumacher
5th August 2005, 14:48
Nu mai spuneti nimk de Petrolul!!
:rosu:
Lupilor treziti-va si sustineti echipa cum trebuie!!!!
/hello /hello /hello /hello / :bere:

Mishumacher
17th August 2005, 14:49
Forza Lupii!!

Cand e derbyul cu Astra?
http://site.neogen.ro/mischumacher/files/pp_151744.html

juventuz
19th August 2005, 17:43
anul asta promovam?

Mishumacher
20th August 2005, 10:41
anul asta promovam?

Ce intrebare pui si tu?

Mishumacher
22nd August 2005, 18:18
Fratilor trezit-va Petrolul a batut pe Urziceni!!!

Next.....

t.b.
22nd August 2005, 18:30
Mult succes Petrolului, la anul ne vedem in A

Mishumacher
23rd August 2005, 17:21
Mult succes Petrolului, la anul ne vedem in A

Mersi barosane!!!
La anul mare meci in Divizia A Petrolul - U Cluj!!!

vlad1607
23rd August 2005, 17:26
sa dea Domnul sa promovatzi si voi si U Cluj !si sa ne vedem CU BINE in 2006 in A ! :ok:

Mishumacher
24th August 2005, 09:38
Iti dai seama ca daca ar promova astea doua(Petrolul si Universitatea Cluj) m-as imbata m-as face muci de bucurie!!!!

Afara cu oltenii(Pandurii) si cu pitestenii!

vlad1607
24th August 2005, 11:56
si eu sincer as fi foarte bucuros sa ajungetzi in A desi relatziile dintre caini si lupi nu mai sunt cum erau acum ceva timp....poate Zorro si liderii de la DINAMO o sa ajunga la sentimente mai bune!

ne imbatam impreuna frate :D ne intalnim in fatza la Central si luam toate barurile la rand in ce directzie vrei tu ! :D

Mishumacher
24th August 2005, 12:01
S-a facut hanul gazarilor langa stadion si acolo ne facem manga !!!

Mai intai sa vad Petrolul in A !

Succes lui Dinamo in Cupa Uefa.!!

vlad1607
24th August 2005, 12:07
cand ajung prin Ploiesti poate bem o bere,2...9 :D unde vrei tu

Mishumacher
28th August 2005, 11:03
Petrolul a batut greu Poiana Campina cu 2-1
81' Parse, 95' Ghiţă / 31' R. Avram

vlad1607
28th August 2005, 11:06
foarte greu intr-adevar..goluri in ultimele minute...importanta e totusi victoria bravo :ok:

Mishumacher
28th August 2005, 11:08
Cam suspect ,meciul!!!

vlad1607
28th August 2005, 11:09
nu stiu nu l-am vazut ...nici rezumat nici nimic :) bine ca atzi batut(sper CORECT!) !Va asteptam in A :ok:

Mishumacher
28th August 2005, 11:11
<<Golul victoriei prahovenilor, marcat în minutul 5 al prelungirilor, l-a făcut pe antrenorul-jucător al oaspeţilor, Ştefan Nanu, să-l atace vehement pe "centralul" Viorel Sandu

După debutul excelent de sezon, victorie cu 3-2 la Urziceni, Petrolul aştepta meciul de pe teren propriu cu Poiana Cîmpina doar pentru a mai bifa trei puncte în clasament. Calculele nu le-au ieşit ploieştenilor, care au izbutit să înscrie golul victoriei abia în al cincilea minut de prelungiri!

Reuşita petrolistului Ghiţă a aprins spriritele, oficialii oaspeţilor dezlănţuindu-se împotriva "centralului" bucureştean. "A fost hoţie pe faţă!", a susţinut antrenorul-jucător al Poianei, Ştefan Nanu, care a continuat tirul la adresa adversarului de ieri: "Nu aşa joacă o echipă care vrea să promoveze. Petrolul a cîştigat cu un gol norocos, iar arbitrul şi-a bătut joc de munca fotbaliştilor mei!". Fostul fundaş al Rapidului a atacat întreaga manieră a lui Sandu: "În repriza a doua, i-a adus tot timpul peste noi, iar cele cinci minute de prelungiri le-a arătat abia în minutul 92. Un bandit!">>

GSP

napoli
28th August 2005, 14:19
O sa va batem pe Oblemenco si pe Ilie Oana. si in tribune :drak:
Avem puncte asigurate cu cei de la Caracal, Minerol Motru (antrenor Silviu Lung), Oltul Slatina, Poiana Campina (Stefan Nanu antrenor).

Mishumacher
28th August 2005, 14:48
Bai olteanule!!!
Ciocu' mic si joc de glezne!!

Pe voi o sa va bata si Poiana Campina!!!!

napoli
29th August 2005, 21:52
Sunteti vai de soarta voastra. Sta sa cada si stadionu' pe voi. :degete:

Mishumacher
29th August 2005, 21:56
LASA-NE!!
LASA-NE!! :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Mishumacher
30th August 2005, 19:55
Petrolul a trecut de Poiana Campina in Cupa cu scorul de 1-0.
Gol C.Ilie 34'

Supradoza
5th April 2006, 09:57
ba e vrunu pe aci?

Lup_Galben
5th April 2006, 10:08
posteaza si u la "Petrolul Ploiesti" nu aici k se pare k subiectu asta e cam inchis de multicel....:)

CHITU
15th April 2006, 03:31
O sa va batem pe Oblemenco si pe Ilie Oana. si in tribune :drak:
Avem puncte asigurate cu cei de la Caracal, Minerol Motru (antrenor Silviu Lung), Oltul Slatina, Poiana Campina (Stefan Nanu antrenor).

PAI IN AFARA DE BLATURI SI ULTRASI DE TASTATURI CE SA MAI GASESTI PRIN OLTENIA AIA DE KKT:happy