PDA

View Full Version : Sezonul 2006-2007



dragos_popa17
25th July 2006, 18:29
FOTBAL. Federaţia Română de Fotbal a stabilit (în mare) componenţa grupelor Ligii a II-a. "U", echipă antrenată de Adi Falub (foto), va juca în seria a doua, după următorul program (prima etapă este programată în 12 august):

FC Baia Mare (deplasare)
Pandurii Tg. Jiu sau FCM Târgovişte (acasă)
Unirea Alba Iulia sau Oltchim Râmnicu Vâlcea (d)
Auxerre Lugoj (a)
FC Caracal (d)
Building Vânju Mare (a)
FC Bihor (d)
CFR Timişoara (a)
FCM Reşiţa (d)
CSM Râmnicu Vâlcea (a)
ISCT (a)
Corvinul Hunedoara (d)
Gaz Metan Mediaş (a)
Dacia Mioveni (d)
Unirea Dej (a)
Poli II Timişoara (d)
Minerul Lupeni (a)

*Coco*
25th July 2006, 18:41
Unde ai gasit Programul Turului?
Pe ce site?

dragos_popa17
25th July 2006, 18:49
am gasit pe www.ucluj.ro pt noi. pt restul nu stiu

SILVIU99
25th July 2006, 19:01
ce sa intamplat cu bus a venit la voi sau sa dus la gloria???

dragos_popa17
25th July 2006, 19:20
nu se stie inca
oricum, gloria incepe sa ma cam enerveze, ar fi al doilea jucator care ni-l fura vara asta, dupa vilmos stoica :mda:

boshcUtza
25th July 2006, 21:12
stoica era clar de la inceput ca merge la gloria, doar nu o antrenat nelutu degeaba la mediash

dragos_popa17
25th July 2006, 21:24
bine, chiar daca nu era nelutu acolo, tot la gloria mergea. asta e. a venit in schimb sabo. da' parca mai fain era cu amandoi :)

Gontel
26th July 2006, 13:22
ce nasoala e faza asta ca nu stiti exact cu cine jucati: Pandurii Tg. Jiu sau FCM Târgovişte (acasă)
Unirea Alba Iulia sau Oltchim Râmnicu Vâlcea (d)

dragos_popa17
26th July 2006, 16:27
Acasa nu-i problema, ca stim unde sa mergem. In deplasare-i mai nasol :D

100%rapidist
26th July 2006, 16:30
Eu cred ca si Liga 2 va fi mai palpitanta si mai frumoasa!!!

petrolul_1924
31st July 2006, 18:24
Comunicat Ultras 19 "U" Cluj - Knot Petrolul

Marsand spre acelasi ideal , sprijiniti de dragostea fata de doua echipe ce au insemnat si inca inseamna enorm in fotbalul romanesc, Universitatea Cluj-Napoca si Petrolul Ploieşti, mandrii de similaritatea religiei de “U-ist” si de “gazar” si de modul de sustinere ultras a acestor ”religii“, membri grupărilor ULTRAS`19 şi KNOT au luat hotărârea de a pune bazele unei amiciţii de durată.

Sustinerea echipei, indiferent de impedimentele create,traditia asemanatoare,atasamentul fata de culori, indiferent de pozitia in clasament,revolta fata de “fotbalul modern”,respectul pe care suporterii şi l-au arătat reciproc cu fiecare ocazie când s-au întâlnit, au constituit piatra de temelie a acestei infratiri.

Nu este nici prima nici ultima amicitie de acest gen din Romania,dar tinand cont de conditiile prin care s-a realizat aceasta infratire o consideram speciala si unica chiar prin esenta sa si anume prin trasaturile comune mebrilor,cat si a grupurilor ca tot.
Nu este vorba de o infratire de imagine,cum de multe ori s-a intalnit in Romania,nu este vorba de o infratire impotriva unui anumit dusman comun,nu este vorba de o infratire prin care unul dintre cele doua grupuri cauta protectia celuilalt ci de o infratire bazata pe principiul de egalitate, pe principiul de asemanare, pe principii ultras comune si nu numai, principii verificate in dese randuri, infratire pecetluita printr-o intalnire unica in Romania, la jumatatea distantei dintre cele doua orase.
In continuare vom lasa faptele sa vorbeasca de la sine.

dragos_popa17
2nd August 2006, 08:37
Ghindaru semneaza saptamana viitoare

Desi nu a fost oficializat, transferul lui Vasile Ghindaru la Universitatea este ca si rezolvat. Jucatorul a purtat o discutie de principiu cu directorul general, Alin Banceu (foto), cei doi stabilind, in linii mari, detaliile contractului, care se va intinde pe o perioada de un an, cu optiune din partea clubului pentru inca unu. Mutarea va fi oficializata si inregistrata la Federatia Romana de Fotbal abia saptamana viitoare, jucatorul aflandu-se in litigiu cu fosta sa echipa, Astra Ploiesti.
"Noi mergem la Federatie abia peste 7 - 8 zile. Din cate am inteles eu, Ghindaru a primit acceptul clubului Astra de a se transfera la orice alta echipa, fara pretentii financiare, insa trebuie inregistrata aceasta intentie si la FRF. Apoi, mergem noi si oficializam mutarea la ŤUť", a spus Banceu.
Din cate se pare, campania de achizitii a "Sepcilor rosii" ar putea continua, insa, dupa spusele lui Banceu, eventuala achizitie trebuie sa provina din prima liga. "Nu stiu daca vom mai aduce pe cineva. In cazul in care gasim un jucator valoros si experimentat si ne vom intelege, atunci il vom transfera. Oricum, o data cu aducerea lui Ghindaru se poate spune ca ne-am intarit considerabil", a mai spus directorul general al clubului.

Dolha, "retrogradat" pentru indisciplina
Chiar daca Ghindaru va semna, compartimentul median al clujenilor va ramane in aceeasi distributie numerica. Antrenorul Adrian Falub a decis, de comun acord cu Alin Banceu, sa-l trimita pe Bogdan Dolha la echipa secunda, care activeaza in esalonul al IV-lea, din motive de indisciplina. "Jucatorul a avut un comportament nesportiv la antrenamente. In plus, el este si supraponderal. In aceste conditii, am decis sa-l trimitem la echipa secunda pana-si va revizui comportamentul. Daca va dori sa plece, nu-l vom impiedica", a spus Banceu.
In alta ordine de idei, Dorin Goga a revenit ieri la antrenamente, dupa ce, timp de doua saptamani, s-a antrenat separat de restul lotului din pricina unei accidentari la genunchi. Goga este recuperat complet si va juca in "amicalul" de astazi, de pe "Ion Moina", impotriva Unirii Alba Iulia, meci ce va incepe la ora 10.00. Mai putin norocos este Lucian Mihu, care sufera de o tendinita si este nevoit sa se trateze inca cel putin o saptamana.

Se monteaza scaunele!
Incredibil, dar adevarat! Exista sanse foarte mari ca la meciul din etapa secunda a Ligii a II-a, impotriva FCM Targoviste, stadionul "Ion Moina" sa se prezinte cu o fata noua. Regia Autonoma de Administrare a Domeniului Public si Privat a inceput, in aceste zile, sa demonteze vechile gradene si sa monteze cele 3.500 de scaune "alb-negre" cerute de Departamentul de Licentiere din cadrul FRF. Lucrarile se vor termina in aproximativ o saptamana.

Gontel
4th August 2006, 14:38
Se monteaza scaunele!
Incredibil, dar adevarat! Exista sanse foarte mari ca la meciul din etapa secunda a Ligii a II-a, impotriva FCM Targoviste, stadionul "Ion Moina" sa se prezinte cu o fata noua. Regia Autonoma de Administrare a Domeniului Public si Privat a inceput, in aceste zile, sa demonteze vechile gradene si sa monteze cele 3.500 de scaune "alb-negre" cerute de Departamentul de Licentiere din cadrul FRF. Lucrarile se vor termina in aproximativ o saptamana.

Am vazut stadionul in poze. Arata rau fara scaune. :no:

King of Hell
4th August 2006, 16:59
dar e Templul nostru, il iubim si asa :)

Gontel
13th August 2006, 21:54
Felicitari pentru debutul reusit de sezon, 2-1 la Baia Mare.

King of Hell
13th August 2006, 22:53
multumesc frumos :)

t.b.
19th August 2006, 15:04
Se monteaza scaunele!
Incredibil, dar adevarat! Exista sanse foarte mari ca la meciul din etapa secunda a Ligii a II-a, impotriva FCM Targoviste, stadionul "Ion Moina" sa se prezinte cu o fata noua. Regia Autonoma de Administrare a Domeniului Public si Privat a inceput, in aceste zile, sa demonteze vechile gradene si sa monteze cele 3.500 de scaune "alb-negre" cerute de Departamentul de Licentiere din cadrul FRF. Lucrarile se vor termina in aproximativ o saptamana.

Da, s-au montat 112 scaune 7 randuri de cate 16 scaune :) E si asta un inceput :rolleyes:

Din pacate iar am dat cu bata-n balta intr-un meci de pe teren propriu, insa nu o fost ca in sezonul trecut cand adversarii sa bagau cu autocarul in poarta si noi nu le puteam da gol, de data asta noi am jucat penibil, n-am avut decat o singura ocazie de gol, in timp ce adversarii au ratat un 11 m si inca vreo 3 ocazii clare si au jucat si in 10 oameni vreo 40 de minute. Omul meciului a fost Calin Moldovan, portarul nostru. Dupa rezultatele bune din meciurile de pregatire eu ma asteptam la altceva, am jucat mai prost decat in orice meci din sezonul trecut. In halul asta promovarea e depaaaaaarteeeeeee.

HIV
19th August 2006, 15:46
am jucat un fotbal de divizia C (mult spus divizia C)

Bumbescu
21st August 2006, 11:28
Da, s-au montat 112 scaune 7 randuri de cate 16 scaune :) E si asta un inceput :rolleyes:

Din pacate iar am dat cu bata-n balta intr-un meci de pe teren propriu, insa nu o fost ca in sezonul trecut cand adversarii sa bagau cu autocarul in poarta si noi nu le puteam da gol, de data asta noi am jucat penibil, n-am avut decat o singura ocazie de gol, in timp ce adversarii au ratat un 11 m si inca vreo 3 ocazii clare si au jucat si in 10 oameni vreo 40 de minute. Omul meciului a fost Calin Moldovan, portarul nostru. Dupa rezultatele bune din meciurile de pregatire eu ma asteptam la altceva, am jucat mai prost decat in orice meci din sezonul trecut. In halul asta promovarea e depaaaaaarteeeeeee.

E trist ceea ce spui, cred ca meciul urmator cu unirea o sa fie elocvent pentru valoarea echipei.

gtibi
2nd September 2006, 18:29
In halul asta promovarea e depaaaaaarteeeeeee.

Ai dreptate. Mai ales dupa meciul de azi.

t.b.
2nd September 2006, 18:45
Astept demisii dupa umilinta asta, de la Danciu pana la Falub, sa plece toata adunatura de incompetenti, astia isi bat joc de "U" :headbang::headbang::headbang:

Bumbescu
5th September 2006, 12:05
Nu cred ca e cazul sa demisioneze nimeni, au trecut doar cateva etape.
Scorul e nasol, mai ales daca te gandesti ca taranii aia din caracal le-au dat toata echipa acum doi ani mititeilor din crraiova si ca vedeta lor era piturca jr.
Oricum nu mi se par bine facute grupele, sa vina baia mare sau clujul tocmai la dracu-n praznic la caracal...

numaiu
14th October 2006, 19:50
3-0 ci isct
suntem pe 1
mai vreti demisie?

boshcUtza
14th October 2006, 22:14
eu unu nu am zis nimic de demisie si nici nu voi spune decat in vara daca se va rata obiectivu(ceea ce nu prea vad cum s-ar putea intampla)
pana una alta cine e pe primu loc?............ U Cluj eeeeeeeeeeeeeeeeee

gtibi
15th October 2006, 21:42
pana una alta cine e pe primu loc?............ U Cluj eeeeeeeeeeeeeeeeee

In sfarsit!/hello

dragos_popa17
16th October 2006, 09:18
Hai sa nu ne vedem cu sacii in caruta. Mai e mult pana departe. Saptamana viitoare avem meci greu la Hunedoara (unde am pierdut un amical in vara), iar daca pierdem acolo iar Caracalul si Mioveniul castiga, cadem pe 3. Oricum, imbucurator e ca echipa incepe sa si joace. Altfel, stam destul de bine, 24 de puncte in 11 etape. Anul trecut am terminat turul cu 23p in 14 meciuri.

gtibi
16th October 2006, 19:58
Din fericire pentru "U", celelalte contracanditate sunt mult prea slabe pentru a promova. Sezonul acesta e momentul. Anul viitor, cu FC Arges si Jiul va fi si mai greu.:)

comisaru
17th October 2006, 02:32
Eu zic altfel: din pacate pentru celelalte echipe din seria a doua a ligii II, "U" e mult prea buna, astfel incat ele trebuie sa se lupte doar pentru locul 2. :)

UrsMeier
17th October 2006, 23:42
asteptam baietii de la U Cluj sambata la meci
U......singura echipa a cl"U"jului

boshcUtza
18th October 2006, 22:47
asteptam baietii de la U Cluj sambata la meci
U......singura echipa a cl"U"jului

sambata din cate stiu eu noi avem deplasare la hunedoara, ce naiba sa cautam la meciu vostru?

NUMITOR
24th October 2006, 09:22
Salut pe toti Forum-istii simai ales pe cei care iubesc acest mare simbol al Romaniei "U"-CLUJ.

vlad_U.M.
28th October 2006, 15:03
Ioi Ce Fain O Fost La Baia Mare!!! Mai Ales Cand Era Sa Ne Ieie Tf-u!!! Da In Rest Deplasare Obisnuita Meci,dupaia La Bere Si Mancare!!!

CFR1907
31st December 2006, 20:53
La multi ani U-istilor. Va urez mult succes si multe satisfactii in noul an./hello
Si sper sa va gasiti si voi in 2007 un patron pt echipa aia.:D
__________________
http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png http://img220.imageshack.us/img220/9656/coregrafiecfrcp5.gif http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png

Parazitu'1919
31st December 2006, 20:55
:rolleyes: :rolleyes: :sleep:

CFR1907
15th January 2007, 17:54
:rolleyes: :rolleyes: :sleep:

Lasa ca daca promovati anul asta nu o sa mai trebuiasca sa te scoli de dimineata si nu o sa-ti mai fie asa somn tot timpul:D

CFR1907
16th January 2007, 19:05
"U" Cluj - Sanatatea Cluj 1-4:happy :happy :happy

Bine ati inceput noul an.:D

boshcUtza
17th January 2007, 14:00
multumim, dar n-avem nevoie de aprecierile tale

t.b.
20th January 2007, 23:02
"U" Cluj - Sanatatea Cluj 1-4:happy :happy :happy

Bine ati inceput noul an.:D

bucura-te, ca n-o sa mai auzi repede de vreo infrangere de-a noastra. Asa ca fapt divers in meciul ala au jucat jucatorii aflati in proble si cativa juniori de-ai nostri.

Bancheru
30th January 2007, 14:32
"U" va ajunge din sezonul viitor sa se bata pt un loc in Cupa UEFA

Parazitu'1919
18th February 2007, 20:32
Invinsi de Mlada Boleslav
In ultima partida amicala din turneul de pregatire, Universitatea a pierdut in fata celor de la Mlada Boleslav, scor 1-2 (la pauza 0-0). Adi Falub a trimis in teren urmatorul 11: Moldovan- Ungurusan, Iodi, Park, Kim- Bus, Muresan, Ghindaru, Savu- Negrean, Goga. In a doua parte a jocului Universitatea a jucat cu: Szolomajer- Taut, Somchererchi, Iodi, Suller- Villand, Vascan, Vadana, Borza- Popescu, Suciu. A mai intrat si Stoianof, in timp ce Radu Sabo a fost menajat. Pentru "U" a inscris Popescu.


nu mi se pare un rezultat rau.... la anul atacam uefa :happy

Parazitu'1919
18th February 2007, 20:33
la pauza 0-0 dupa ce a bagat echipa a2a normal ca am pierdut la fel ca si in celalate amicale luam goluri in min 75 dupa ce faceau schimbarile

aLEX_U_1919
18th February 2007, 20:40
nu mi se pare un rezultat rau.... la anul atacam uefa :happy

http://img226.imageshack.us/img226/7010/iloveucs8.gif (http://imageshack.us)Cu siguranta :D . http://img214.imageshack.us/img214/8631/iconprayugv4.gif (http://imageshack.us)

louie rapidistu
27th February 2007, 21:13
:confused: da ma astea de la cluj ma sunteti de *****i ma fata de fc baia mare ma dik galerie ma forza fc baia mare[

CFR1907
27th February 2007, 21:48
:confused: da ma astea de la cluj ma sunteti de *****i ma fata de fc baia mare ma dik galerie ma forza fc baia mare[

Incearca si tu rapidistule sa scri in romana ca nu am inteles nimic din postul tau de mai sus.:D

boshcUtza
28th February 2007, 14:50
ar fi trebuit sa intelegi mah ca doar va trageti din acelasi neam de soferi de locomotiva

Parazitu'1919
28th February 2007, 20:15
:confused: da ma astea de la cluj ma sunteti de *****i ma fata de fc baia mare ma dik galerie ma forza fc baia mare[

vai de tine...:(
oare tu stii ce ai vrut sa scrii ?

BAK
28th February 2007, 21:00
anul asta este al nostru.....numai bani sa avem ca altceva nu ne lipseste......

redneck
2nd March 2007, 09:27
Cum de l-ati dat pe Szekely ? Am citit ca a fost vindut ieftin...Nu prea inteleg, mai ales ca la anul ne vom vedea probabil in Liga 1 si ati fi avut nevoie de jucatori valorosi.
Oricum, sper sa jucam la anul (de fapt anul asta :) ) in Liga 1 ! Eventual sa ne bucuram cind bateti CFR-ul !
Toate bune !

boshcUtza
2nd March 2007, 12:09
szekely o vrut de mult sa plece asa ca....nu putea fi tinut cu forta
numa bine si voua!

Ozzy76
2nd March 2007, 12:41
Contractul lui expira in vara, si nu avrut sa il prelungeasca, asa ca mai bine am luat acuma ceva banuti pe el si pe Giurgiu, decat zero in vara.

dragos_popa17
2nd March 2007, 13:11
De Szekely nu-mi pare asa rau. Pacat insa ca l-am pierdut pe Giurgiu. Acoperea bine terenul la mijloc.

Ozzy76
2nd March 2007, 16:54
Cand? O inceput sa joace un pic acuma, pe final de tur. Asta dupa ani de zile cand facea simplu act de prezenta. Dragoste cu forta nu se poate, asa ca mai bine ca au plecat, si pentru ei, si pentru noi.

Parazitu'1919
2nd March 2007, 19:59
mie nu'mi pare rau de giurgiu numai de Szekely .... era jucatoru meu preferat :(

Parazitu'1919
4th March 2007, 10:28
"U"-Baia Mare 3-0
inceput bun .. 11p diferenta de locul 2 NIMENI NU NE MAI POATE OPRI !!!

dragos_popa17
4th March 2007, 11:39
A jucat f bine Park, in special in repriza a doua.

boshcUtza
14th March 2007, 22:05
Alaturi de mai vechii accidentati, Szilagyi, Dobrau si Santejudean, pentru meciul cu Alba Iulia, Adi Falub nu va putea conta pe Dolha si Taut. "Pentru Dolha asteptam rezultatul controlului efectuat la Pompiliu Popescu, in timp ce Taut are in continuare probleme cu inghinalii", a rezumat doctorul Mihai Bocsan.

Cluj4Poli
25th March 2007, 14:40
BRAVO BRAVO BRAVO...DE TREI ORI BRAVO, le aratam noi ce inseamna ardalul, Transilvania...lol, uitat-va la Bistrita, de Cfr...nu mai zic ca se vede...Felicitari, astept primul derby....ce se mai aude de stadionul vostru?;) :P :ok:

gruppo_centrale
29th March 2007, 15:04
cluj4poli, cfr 1907 cluj... nici tu nu stii ce vrei de fapt. care-i faza cu "in sfirsit"?! suntem 90% promovati de luni de zile.

aLEX_U_1919
1st April 2007, 00:00
9 puncte avans


http://www.imageshost.co.uk/uploads/1b95f797c8.png

Mario Di Lazi
19th April 2007, 10:38
Sunteți pregătiți de meciul de la Vâlcea ? :D

Parazitu'1919
19th April 2007, 14:50
aveti galerie?

Mario Di Lazi
20th April 2007, 16:43
Din păcate meciurile din retur de acasă le jucăm pe un stadion de 1,000 de locuri ...
adică ... intră cine poate :D

stadionul din Zăvoi este în lucru ...

vlad1607
21st April 2007, 20:40
castiga U Cluj :ok:

aLEX_U_1919
22nd April 2007, 14:51
CFR Timisoara - "U" Cluj

boshcUtza
23rd April 2007, 20:55
s-au luat primele masuri dupa meciu de la timisoara. moldovan si muresan trimisi la echipa II pe termen nelimitat

Mario Di Lazi
25th April 2007, 13:34
Care Moldovan ?
că parcă aveți 2 ... sau mă înșel eu ...

Parazitu'1919
25th April 2007, 14:37
portarul a fost trimis la echipa a2a
dar nu mai avem alt Moldovan

vlad1607
27th April 2007, 23:21
CFR Timisoara - "U" Cluj

faine poze

Cluj4Poli
16th May 2007, 09:32
astept cu nerabdare primul derby clujean! bravo bravo e o onoare pt cluj:yeah:

Parazitu'1919
16th May 2007, 16:12
poti fi pregatit
la voi in gruia va umilim vom avea o coregrafie mult mai tare...
dar nu cred ca vor putea doar 1000 de "U"isti care sa stea pe coltu ala jegos

sRv
19th May 2007, 09:47
De nu promovati se poate desfinta "u" !!=))))) Defapt se putea desfintza demult !!! =)))) Nu aveti stadion, nu aveti bani, nu aveti conducere, si vreti in liga 1 , va mai trebuie 1 pct pt asta da de nu-l luati sunteti mai praf decat sunteti aucm !!!=))))

Parazitu'1919
19th May 2007, 16:01
uite ma cati omaneni destepti pe aici :)
nu avem multe ...
dar voi nu aveti SUPORTERI mult mai multe inimi bat pentru UNIVERSITATEA decat pentru kktu ala vostru

AM PROMOVATTTT
TOT CLUJUL IN EXTAZ !!!

sRv
19th May 2007, 16:28
uite ma cati omaneni destepti pe aici :)
nu avem multe ...
dar voi nu aveti SUPORTERI mult mai multe inimi bat pentru UNIVERSITATEA decat pentru kktu ala vostru

AM PROMOVATTTT
TOT CLUJUL IN EXTAZ !!!

da ai dreptate mult mai multe inimi bat pt kkt ala al vostru decat pt CFR dar nu uita : NU CONTEAZA NUMARUL CI CONTEAZA SUFLETUL !!! de la voi multi ar veni la CFR dar le e frica de RJ !!!

Parazitu'1919
19th May 2007, 16:43
ce glume penale ai azi ...

vlad1607
19th May 2007, 17:32
Bravo U Cluj ! ma bucur f mult pt voi :) si foarte multi caini la fel

Felicitari Sincere pt Promovare ! Welcome Home !

boshcUtza
20th May 2007, 09:19
da ai dreptate mult mai multe inimi bat pt kkt ala al vostru decat pt CFR dar nu uita : NU CONTEAZA NUMARUL CI CONTEAZA SUFLETUL !!! de la voi multi ar veni la CFR dar le e frica de RJ !!!

du-te mah freaca menta sau mai bine fa ceva util comunitatii si tzapa-te-n somes
P.S. iar ai gasit 5 mii pe trotuar sa mergi la net?

sRv
20th May 2007, 20:40
du-te mah freaca menta sau mai bine fa ceva util comunitatii si tzapa-te-n somes
P.S. iar ai gasit 5 mii pe trotuar sa mergi la net?

p A !!!

PS : am net acasa nu ca si tine !!!

boshcUtza
20th May 2007, 21:39
p A !!!

PS : am net acasa nu ca si tine !!!

ieri unde erai cand noi toti sarbatoream in centru?
sub pat, sau la mamica in brate?

sRv
20th May 2007, 22:03
ieri unde erai cand noi toti sarbatoream in centru?
sub pat, sau la mamica in brate?

eram chiar in centru, cand erati in piata avram iancu eu am trecut pe acolo :)))da recunosc ca nu am zis nimic de u la cati erati sau ca is CFR-ist :D pt ca erati multi, f multi :D

Cappone
20th May 2007, 23:11
sa vedem derbyurile dintre u cluj si cfr din liga 1!
dar daca u nu se intareste,nu au sanse in fata cfr-ului.

Parazitu'1919
20th May 2007, 23:39
pt ca erati multi, f multi :D

ma bucur ca recunosti !!!

sRv
21st May 2007, 08:16
ma bucur ca recunosti !!!

:) :) :) trebuie sa recunosc ca erati multi, desi momentan CFR nu are tot atat de multi suporteri fanatici ca si "u" in cativa ani va asigur ca se va intoare roata !!! FORZA CFR !!!


PS : unde o sa jucati in liga 1 ? la alba ?

CFR1907
21st May 2007, 09:10
PS : unde o sa jucati in liga 1 ? la alba ?

Eu zic ca mai bine joaca in Bucuresti pe stadionul lui FC National, ca si asa retrogradeaza aia. Si in plus in Bucuresti ar fi in rai RJ si ceilalti huligani care mai bantuie prin galeria lui u:D

sRv
21st May 2007, 12:12
Eu zic ca mai bine joaca in Bucuresti pe stadionul lui FC National, ca si asa retrogradeaza aia. Si in plus in Bucuresti ar fi in rai RJ si ceilalti huligani care mai bantuie prin galeria lui u:D

Ai dreptate =)))

boshcUtza
21st May 2007, 18:45
vom juca la dej
si veti vedea diferenta: voi mergeati cel mult 600 din cluj, noi vom fi mukt mai multi

aLEX_U_1919
21st May 2007, 20:44
Eu zic ca mai bine joaca in Bucuresti pe stadionul lui FC National, ca si asa retrogradeaza aia. Si in plus in Bucuresti ar fi in rai RJ si ceilalti huligani care mai bantuie prin galeria lui u:D

Uite cum bantuie galeria lui "U" de la ultimul meci !

http://img404.imageshack.us/img404/5126/dsc0019sreagurijg6.jpg
http://img249.imageshack.us/img249/9248/dsc0028fumigene1qq1.jpg
http://img404.imageshack.us/img404/8949/umioveni8fum3ob3.jpg
http://img404.imageshack.us/img404/9366/umioveni10fum2vp2.jpg
http://img353.imageshack.us/img353/6493/umioveni12fum4vg4.jpg
http://img518.imageshack.us/img518/2939/dsc0383steaguri2hw1.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/6738/dsc0526gard1bz2.jpg
http://img353.imageshack.us/img353/1598/dsc0553gard2he4.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/9229/dsc0550gard3hh2.jpg

Ozzy76
21st May 2007, 21:55
:) :) :) trebuie sa recunosc ca erati multi, desi momentan CFR nu are tot atat de multi suporteri fanatici ca si "u" in cativa ani va asigur ca se va intoare roata !!!

Daca dupa 8 ani in care am jucat pe la sate, noi tot adunam 75% din suporterii Clujului, ce te face sa crezi ca de acum inainte vom fi mai putini? La greu se cunosc adevaratele caractere, si in astia 8 ani am demonstrat nu numai ca suntem multi, dar si ca suntem ADEVARATI!

CFR1907
21st May 2007, 23:34
Din cate vad in poze ati facut o atmosfera foarte frumoasa la meciul cu Mioveni. Felicitari.:)

Parazitu'1919
21st May 2007, 23:42
ce bine ma simt cand recunosc franarii ca suntem mai buni ca si ei ...:d

boshcUtza
22nd May 2007, 12:36
Din cate vad in poze ati facut o atmosfera foarte frumoasa la meciul cu Mioveni. Felicitari.:)

multumim
aveti de unde invatza:drak:

m8k
22nd May 2007, 13:01
Ma da ce multi sunteti! La inceputul campionatului nu ati fost nici pe un sfert! va amintiti ca la Caracal ati fost doar 7?
Vad ca programul gradinita a dat roade!:happy

aLEX_U_1919
22nd May 2007, 15:48
Ma da ce multi sunteti! La inceputul campionatului nu ati fost nici pe un sfert! va amintiti ca la Caracal ati fost doar 7?
Vad ca programul gradinita a dat roade!:happy

Iti amintesti ca la meciu cfr - U la voi acasa a'ti fost 200 in galerie ? :happy
aaa. de unde sa stii tu ca atunci sigur nu erai franar

BBB
22nd May 2007, 18:56
Iti amintesti ca la meciu cfr - U la voi acasa a'ti fost 200 in galerie ? :happy
aaa. de unde sa stii tu ca atunci sigur nu erai franar

nu, da tot prost ca noaptea era :happy
jur ca m8k asta ii mai indezirabil ca un evreu

RazvyVG
22nd May 2007, 21:16
Ma da ce multi sunteti! La inceputul campionatului nu ati fost nici pe un sfert! va amintiti ca la Caracal ati fost doar 7?
Vad ca programul gradinita a dat roade!:happy

da de unde ai tu informatia asta ca am fost doar 7 la caracal/????

aLEX_U_1919
23rd May 2007, 16:10
Timișorenii Popa, Olah și Caramarin sînt doriți de nou-promovata în Liga I, "U" Cluj

Proaspăt promovată în prima ligă, Universitatea Cluj a intrat în forță pe piața transferurilor. Conducătorii "șepcilor roșii" i-au ofertat pe timișorenii Popa, Olah și Caramarin. "Este adevărat că cei trei jucători de la Poli ne interesează. Este și normal să aducem la Cluj jucători de valoare, pentru a face o figură frumoasă pe prima scenă a fotbalului românesc. Vom demara negocierile săptămîna viitoare, după Cupa României", a confirmat directorul sportiv al clujenilor, Sorin Vădana. Cei trei ar costa la pachet în jur de 1,5 milioane de dolari.
Portarul Marius Popa are un contract de 100.000 de dolari pe sezon, dar și-a pierdut postul de titular la Poli. Prețul cerut de bănățeni pentru un transfer definitiv este de aproximativ 1 milion de dolari. Mijlocașul Gabriel Caramarin intră la vară în ultimele șase luni de contract cu Poli, unde cîștigă 130.000 de dolari pe an. Prețul mijlocașului este estimat la 300.000 de dolari. Jucătorul de bandă dreaptă, Adrian Olah, pare a avea cele mai mari șanse de a ajunge la Cluj. Pus pe lista de transferări și în iarnă, Olah are cel mai mic angajament dintre cei trei, 85.000 de dolari, și i-ar costa pe clujeni în jur de 200.000 de dolari.

Sunchase
8th August 2007, 01:48
Presimt o bataie ca-n vremurile bune inaintea meciului de duminica :rolleyes::yes:

Parazitu'1919
11th August 2007, 09:29
nu cred .... o sa fie plin de politie si jandami
ceva incidente oricum vor fi prin oras
sau dintr'un sector in altul obiecte aruncate ... e distantza foarte mica ...:|

Gontel
6th October 2007, 19:33
Mie imi pare rau ca aceasta echipa de traditie nu reuseste sa castige deloc. Au trecut deja 10 etape si situatia se agraveaza. Cred ca asta este al patrulea meci in care pierd dupa ce au condus.

BAK
9th October 2007, 06:11
corect...insa acum nu mai ne dam autogoluri....este si asta un pas inainte