PDA

View Full Version : Hall Of Fame Game - 2006



NY_giants05
25th July 2006, 17:22
6 august :
Oakland RAIDERS vs Philadelphia EAGLES (Canton, OHIO)

Ce parere aveti ? Care echipa castiga ?
Din cate stiam, Eagles au avut un sezon bun anul trecut si cred k ei o sa bata...

titans_rulez
26th July 2006, 08:12
eagles a avut un sezon absolut dezastruos anul trecut gigantule


a fost mai intai telenovela terrel owens care nu s-a incheiat prea fericit, apoi accidentarea lui mcnabb...in fine philadelphia din finalista super bowl nu a reusit sa prinda nici macar playofful si daca nu ma insel au incheiat sezonul cu record negativ...trei finale consecutive ale conferintei inainte...hmmm...
acum depinde si cu cine vor juca, daca vor juca cu titularii, eu cred ca fenomenul raiders n-are cum sa piarda...imi par slabiti rau eagles.probabil ca vor incerca sa il puna mai mult in valoare pe bryan westbrook, probabil ca mcnabb va incerca si el sa ajunga la cifrele de acum doi ani insa fara nicio suparare se cam simte lipsa unui wide receiver care sa capatuiasca meciul.mai ales ca se pare ca philly inca nu are un #1 la acest capitol.reggie brown este inca destul de inconsistent alternand meciurile bunicele cu cele slabe, todd pinkston s-a remarcat mai mult pt accidentarile sale singura tinta cat de cat viabila in opinia mea pentru donovan fiint tight end-ul lj smith ...daca poti sa spui tinta viabila despre un jucator care in ultimele 9 meciuri incepute ca starter nu a inscris niciun td. de altfel o vad rau de tot pe philadelphia anul acesta chiar daca recunosc mi-ar placea sa ma insel.bila alba vine poate doar din faptul ca in sfarsit si-au dat seama ca un qb bun se poate accidenta si au adus un back-up de elita.jeff garcia a carat 49'ers in carca iar acum se afla la cantecul de lebada.orice accidentare a lui mcnabb il poate face starter. ma gandesc ce nebunie cu bulangii era daca terrel owens ramanea aici si venea garcia....
de partea cealalta cu un nou antrenor oakland raiders si un nou qb in persoana lui aaron brooks care a parasit new orleans, vor incerca marea cu sarea in acest sezon.LETS NOT FORGET...RANDY MOSS.eu cred in continuare ca acesta va reusi sa revina la forma sa care la facut cunoscut in minnesotta.mai ales ca brooks sta destul de bine la capitolul deep balls ceea ce i-a cam lipsit pe vremea cand kerry collins arunca pt raiders.iar la running lamont jordan care va incepe al doilea sau an ca titular simt eu ca va erupe...apuse sunt vremurile cand era back-up pt curtis martin la new york jets...chiar daca lumea il vede mai mult un fullback, un om care se bazeaza mai mult pe forta decat pe tehnica, lamont va spun eu ca are fata...l-am vazut in cateva meciuri si-am ramas chiar impresionat....nu erau doar cifrele bune de la fantasy footbal de el...
ramane de vazut...


bine ai revenit gigantule...
sper sa reusim sa ne strangem macar in formula initiala...

A.k.a
6th August 2006, 15:07
Asta o sa fie un meci, mai mult de observare a rookies-urilor(?), defapt ca orice meci din preseason. Eu cred ca o sa castige Eagles. Ce n-as da sa pot sa vad meciu. :(

NY_giants05
7th August 2006, 20:01
Asta o sa fie un meci, mai mult de observare a rookies-urilor(?), defapt ca orice meci din preseason. Eu cred ca o sa castige Eagles. Ce n-as da sa pot sa vad meciu. :(

mda...am tot incercat pe forumuri ale televiziunilor din romania daca se pot transmite meciuri din NFL...da's naspa, k admini nu raspund. :mda:

Se pare ca Eagles au luat bataie in fata Raiders-ilor cu 16-10.

A.k.a
7th August 2006, 22:02
huh? Nu s-o terminat 10-7 pt Eagles?

NY_giants05
8th August 2006, 11:46
huh? Nu s-o terminat 10-7 pt Eagles?

nup..
10-7 pt eagles era dupa primele doua reprize

A.k.a
8th August 2006, 12:27
Inseamna ca atunci cand m-am uitat pe site era pauza

titans_rulez
8th August 2006, 12:45
cum cred eu ca era de asteptat raiders au invins....totusi brooks nu s-a legat bine cu moss...its just the first game...mcnabb din cate am inteles a condus o singura serie
gigantule...nici cea mai mica sansa pt nfl...

NY_giants05
8th August 2006, 14:24
gigantule...nici cea mai mica sansa pt nfl...

mda..la naiba...daca aveam o gramada d bani imi facea propria televiziune de sport :) si meniul principal era o portie mare de NFL cu garnitura de stiri de NFL :) :P

pacat ca nici eurosportu nu baga meciuri d NFL...ma rog, de ce ar vrea sa bage...ca doar e sport american, nu european :mda:

A.k.a
8th August 2006, 17:04
Voi vedeti undeva meciurile? Sau numa rezumate.

titans_rulez
9th August 2006, 08:20
si rezumate daca as vedea m-as imbata de fericire....
reusesc cam la o diferenta de o saptamana chiar mai bine sa descarc de pe torente meciuri...adik vad 1 meci din week 1 in week 3...

A.k.a
9th August 2006, 10:23
Aham , asa fac si eu, mi-am luat si din sezonu trecut vreo 6 meciuri