PDA

View Full Version : Etapa 20: FC Brasov - U Craiova



JJ
5th April 2004, 08:32
Sambata 10 aprilie, FC Brasov - U Craiova, ora 13.30 (National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

iulian
5th April 2004, 10:13
Craiova a aratat ca poate...si dupa cum spunea si bannerul suporterilor Craioveni ...Rednic ---inseamna performanta .. asa ca nu cred ca o sa ii incurce Brasovul chiar daca joaca pe teren propriu ...vorba lui marius...copilul lui Luce ...e... Muce :evil:

vasile314tzurka
5th April 2004, 14:30
0-0

M|tea
5th April 2004, 14:51
RAZVAN LUCESCU va castiga primul meci din postura de principal al brasovenilor.Nu cred ca oltenii vor rezista la brasov mai mult de 45 de minute.Meciul va fi decis in repriza a doua asta pentru ca odata cu trecerea timpului brasovenii se vor apropia de divizia B.Bafta ambelor echipe si cel mai bun sa invinga!

EDMOND_
5th April 2004, 16:06
Craiova este destul de relaxata...nu are obiectiv , nu cred ca la o analiza lucida poate fi luata in calcul ideea luptei pentru retrogradare. Problema este cat de mult va dori sa-i incurce pe brasoveni , o infrangere i-ar aduce pe acestia parca la -14 si i-ar transforma in principalii candidati la retrogradare! Brasovul va juca acest meci ca pe unul decisiv... Pe de alta parte o victorie sub Tampa va aduce alt moral echipei in perspectiva meciului de acasa cu Rapid, iar Rednic stie mai bine ca oricine asta ... Vor reintra Plesan si Vigariu... un meci de 1x2 in care Brasovul ar trebui sa aiba prima sansa tinand cont ca are nevoie imperioasa de cele trei puncte pentru a mai putea spera...

ultra_alba
5th April 2004, 17:32
2-1

bebe
5th April 2004, 17:34
1-1

Maximus
5th April 2004, 18:29
Brasovul e disperat. Rednic cauta puncte si cred ca va gasi unul in Brasov. Cred ca va fi x pentru ca nici Mircea nu vrea sa-l infunde pe bunul sau prieten Lucescu. Si ala mic si ala mare...

Darkslowstar
5th April 2004, 19:46
Cine voteaza pt. x nu a vazut ce meciuri de lupta sunt meciurile de la brasov cu Stinta. Daca ii batem pe olteni eu unul i-am iertat pt toate dezamagirile din retur. 2-0.

marcel
5th April 2004, 21:32
0-1 yeah

Ravelly
6th April 2004, 00:15
Cred ca cel putin un rezultat de egalitate ne este la indemana, cu toate ca brasovenii isi joaca una din ultimele sanse. Sper sa fie un meci frumos.

tudoor
6th April 2004, 01:28
un meci care trebuie neaparat castigat!! oricum impotriva craiovei vor juca si baietii mai motivati!!! Darkslowstar ai dreptate, daca ii batem pe astia ii iert pentru toate pacatele de anu asta :D ! o sa fie greu sa marcam, dar daca reusim un gol nu cred ca putem pierde!!!!
FORZA STEAGU'!!

maryuss_mau
6th April 2004, 02:39
brasovul vor obtine probabil prima lor victorie din retur, pt. ca adversarul in ciuda schimbarii antrenorului, practica un joc apatic; cat despre performantele craiovei in deplasare in acest retur: 0, pt. ca nu a jucat absolut nimic.

EDMOND_
6th April 2004, 15:21
Tudoor : "daca ii batem pe astia ii iert pentru toate pacatele de anu asta "...

In schimb , daca va bat "astia" , cu -14 la adevar sunteti principala candidata la retrogradare! ... cum nu avem ce pierde , decat eventual locul patru care nu inseamna nimic , si cum la antrenamente am vazut destula relaxare si buna dispozitie este posibil orice....chiar si o victorie clara a Universitatii.

Darkslowstar
6th April 2004, 16:25
In schimb , daca va bat "astia" , cu -14 la adevar sunteti principala candidata la retrogradare! ... cum nu avem ce pierde , decat eventual locul patru care nu inseamna nimic , si cum la antrenamente am vazut destula relaxare si buna dispozitie este posibil orice....chiar si o victorie clara a Universitatii.[/QUOTE]

Chiar pe relaxarea asta ma bazez si eu, mai ales ca oltenii navigheaza in ape linistite si fotbalistul roman nu stie sa se mobilizeze decat la greu. Pt. stegari in schimb meciul acesta e un derby de ambitie, mai ales ca pana acum catva anisori ne bateati cam regulat. In ultimul timp s-a mai schimbat foia.La fel si tribunele vor reactiona mai deosebit prin prisma "simpatiei" deosebite ce o poarta oltenilor. O sa vedeti voi.

bebe
6th April 2004, 19:32
cred ca brasovul va castiga!!!!!!!!

alx_ro
6th April 2004, 20:17
cu rednic pe banca, cred ca bate craiova: 0-1

maryuss_mau
7th April 2004, 03:26
cu atatea ambitii de o parte si de cealalta mi-e tare tema ca meciul sa nu se termine la egalitate, rezultat ce nu ar favoriza nici una din echipe;

EDMOND_
7th April 2004, 08:55
maryuss , cum ar defavoriza pe Craiova un rezultat de egalitate ...ma uit la clasament si nu-mi dau seama! Ar fi un punct in deplasare...

cuzmy
7th April 2004, 09:17
Cred ca o sa bata Brasovul! Stinta e o ecipa mediocra in deolasare, din pacare!

EDMOND_
7th April 2004, 09:23
O sa ne straduim sa castigam la Timisoara , vad ca anul asta stati bine in clasament!

viole(n)t
7th April 2004, 12:52
O sa ne straduim sa castigam la Timisoara , vad ca anul asta stati bine in clasament! Poate vetzi avea voi nevoie shi nu ne mai "straduim" noi sa va batem. Asta ca sa fim chit! :ok: Glumeam, EDMOND, sper sa venitzi cel putzin la fel de multzi ca anul trecut shi sa fie un meci fain.

Red Heat
7th April 2004, 15:58
He he he! Craiova nu are obiectiv....
Pai la ce echipa are nici nu ar avea spre ce obiectiv sa tinda.
Sau poate gresesc? Cred ca are un obiectiv totusi: salvarea de la retrogradarea spre care se indreapta cu pasi repezi :D

Darkslowstar
7th April 2004, 16:07
He he he! Craiova nu are obiectiv....
Pai la ce echipa are nici nu ar avea spre ce obiectiv sa tinda.
Sau poate gresesc? Cred ca are un obiectiv totusi: salvarea de la retrogradarea spre care se indreapta cu pasi repezi :D

Stai nu te grabi. Sa bata intai Brasovul si dupa aceea putem vorbi si de retrogradare. Desi nu cred ca este cazul, au echipa destul de buna, conducerea e de a dreptul penala.

EDMOND_
7th April 2004, 16:08
viole(n)t , era un raspuns pentru un suporter al lui Poli care se straduia sa ne necajeasca ... Bineinteles ca venim, probabil destul de multi...ne place la Timisoara!
Anul asta probabil vin si eu , daca nu voi fi plecat undeva, in afara tarii. In mod sigur va fi un meci frumos. Si ma bucur ca va merge bine.

Red Heat
7th April 2004, 16:09
Echipa destul de buna? Spune-mi macar un jucator intr-adevar bun. Sa nu-mi spui ca Plesan e jucator bun dupa ce i-a intrat un gol frumos la nationala mica din nimereala...

P.S. Asa conducere asa galerie :)

Darkslowstar
7th April 2004, 16:11
Echipa destul de buna? Spune-mi macar un jucator intr-adevar bun. Sa nu-mi spui ca Plesan e jucator bun dupa ce i-a intrat un gol frumos la nationala mica din nimereala...

Guso nu-ti place? E peste tot ce aveti voi in materie de portari.

Red Heat
7th April 2004, 16:12
Il accept pe Guso ca fiind .... bunicel. Recunosc. Insa... cam atat.
Eu nu am zis ca Dinamo are portari buni...

Darkslowstar
7th April 2004, 16:24
Pai nu au cine stie ce echipa, de fapt nimeni in Romania nu are. De aceea si sper sa-i batem rau. Daca nu au echipa buna in schimb au la figuri si impresii. Cred ca e gluma saptamanii faza - Craiova candidata la titlu in sezonul viitor. Vor face la fel ca si anul acesta. La cata prostie e pe acolo (anul acest chiar s-au intrcut pe ei insusi)...

Red Heat
7th April 2004, 16:25
Pai nu au cine stie ce echipa, de fapt nimeni in Romania nu are. De aceea si sper sa-i batem rau. Daca nu au echipa buna in schimb au la figuri si impresii. Cred ca e gluma saptamanii faza - Craiova candidata la titlu in sezonul viitor. Vor face la fel ca si anul acesta. La cata prostie e pe acolo (anul acest chiar s-au intrcut pe ei insusi)...

CORECT. Total de acord cu tine

inter
7th April 2004, 16:52
nici nu ma mai mira faptul ca un dinamovist se intelege de minune cu un suporter al echipei din orasul Stalin :D:D
nu ne mai plangeti voi de mila ca poate va ia ameteala de la "inaltimile" alea la care visati :drak: :drak: .
victorie a Stiintei la 1 gol diferenta :yeah:

EDMOND_
7th April 2004, 17:06
Darkslowstar , mai bine ai purta de grija echipei cu care simpatizezi , pentru ca sunteti cu un picior in divizia B. ( -11) si daca ma uit la programul care urmeaza...
Gluma saptamanii este ca vorbesti tu de retrogradarea Craiovei , cand Brasovul este pe masa de reanimare...

Cucu
7th April 2004, 17:34
Brasov - U Craiova 0-3
Sper sa castige cel mai bun, in cazul asta Craiova.

Darkslowstar
7th April 2004, 19:18
Darkslowstar , mai bine ai purta de grija echipei cu care simpatizezi , pentru ca sunteti cu un picior in divizia B. ( -11) si daca ma uit la programul care urmeaza...
Gluma saptamanii este ca vorbesti tu de retrogradarea Craiovei , cand Brasovul este pe masa de reanimare...

Daca citeai atent Edmond vedeai ca eu am spus ca nu cred ca este cazul. Dar la Craiova totul e posibil (in afara de performanta probabil), asa ca nu se stie niciodata. Si chit ca nu ma crezi nici nu le-o doresc.
Nu cred ca programul este extraordinar de greu mai ales ca in ultimii ani Brasovul a jucat foarte bine in ultima parte a campionatului. Si jucam si acasa cu Rapidul, sunt 3 puncte garantate :drak:

Darkslowstar
7th April 2004, 19:21
nici nu ma mai mira faptul ca un dinamovist se intelege de minune cu un suporter al echipei din orasul Stalin :D:D
nu ne mai plangeti voi de mila ca poate va ia ameteala de la "inaltimile" alea la care visati :drak: :drak: .
victorie a Stiintei la 1 gol diferenta :yeah:

Orasul Stalin, asta chiar mi-a placut.Bravo.
As pune pariu ca nu luam bataie 2-1 pt. Steagu'
Oricum probabil va fi cel mai frumos meci al etapei asa cum a fost in ultimii ani.

alx_ro
7th April 2004, 19:34
Darklowstar, cel mai frumos meci al etapei era daca nu se juca Poli-Steaua. Deci, da-mi voie sa te contrazic. Fara suparare...

Darkslowstar
7th April 2004, 19:40
Darklowstar, cel mai frumos meci al etapei era daca nu se juca Poli-Steaua. Deci, da-mi voie sa te contrazic. Fara suparare...

Nici o suparare. Probabil va fi mai frumoasa atmosfera pt. ca Poli are cea mai frumoasa galerie. Pe teren e alta poveste, rivalitatea dintre Steagu' si Stiinta e mai apriga (he, he, ce misto suna) decat cea dintre Poli si Steaua. Oricum nu pot pretinde ca sunt foarte obiectiv :D.
Om trai si om vedea.

inter
7th April 2004, 19:46
alx_ro , ce meci? pai le dati de la 3 in sus lui Poliaek ...ala nu e meci e "executie" cu public :p

iulian
7th April 2004, 19:52
si voi lu` Muce` la fel...cel putin trei ...ca e aerian rau :drak:

EDMOND_
7th April 2004, 20:36
Probabil in echipa de start a Craiovei vor aparea schimbari..Rednic a declarat ca va incerca toti jucatorii , pentru a putea face o evaluare a lor.

Ce ma distreaza este ca atunci cand posteaza Red Heat despre retrogradarea Universitatii are probleme Dinamo ... s-a intamplat si cu Steaua si acum cu Argesul...
ii doresc sa o tina tot asa ...poate rateaza Dinamo ambele obiective...:)

alx_ro
7th April 2004, 20:37
alx_ro , ce meci? pai le dati de la 3 in sus lui Poliaek ...ala nu e meci e "executie" cu public :p
dau o :bere: daca e asa cum zici tu. ( tot sunt galeriile infratite cum se zicea acum cateva zile...)

ady_azzuro
7th April 2004, 23:55
Observai ca tot felul de ciudati dinamovisti posteaza aici, carati-va bey catzei la voi pe forum, aici este vorba despre brasov - Craiova, nu despre frustrarea voastra! :jerk:

In rest, Craiova va invinge la Brasov cu 2-0, dupa aceea vor urma umilirele rapidului si dinamovistilor! :yeah:

viole(n)t
8th April 2004, 12:10
Bah inter, daca vrei sa te uitzi cum arata o executzie cu public: tonight la 22:00 pe B1TV.

viole(n)t
8th April 2004, 12:12
Shi ca sa nu ai dubii: oaspetzii vor fi cei executatzi. Doar nu crezi ca fotbalul italiat va fi mai bine reprezentat in UEFa decat in Liga?

inter
8th April 2004, 12:22
prietene vorbim maine.... si sambata ... :D

oricum ai tai (GB) sunt varza !

viole(n)t
8th April 2004, 13:13
Eu glumeam... Sper sa n-am dreptate pt ca am pariat gol Inter!!! :) Ai mei or fi ei varza dar macar am echipa in semifinalele ligii. :P

Darkslowstar
8th April 2004, 16:03
Poate daca veniti cu vreo 3-4 ore inainte, o sa se auda si gura voastra, ca mai tarziu nici o sansa (poate la pauza). Inainte puteti sa zbierati ce vreti.

ADelPiero
8th April 2004, 23:17
e randul Brasovului sa castige ....
sa faca fericit orasul :D

ady_azzuro
9th April 2004, 13:49
Poate daca veniti cu vreo 3-4 ore inainte, o sa se auda si gura voastra, ca mai tarziu nici o sansa (poate la pauza). Inainte puteti sa zbierati ce vreti.
Mai mult de 1000 de spectatori brasoveni nu o sa fie la meci, o sa va dominam tot meciul ca deobicei...o sa se auda la fel ca in ghencea in retur:

IN DEPLASARE, VOI SUNTETI IN DEPLASARE, IN DEPLASAREEEEE!!! :yeah:

ADelPiero
9th April 2004, 23:39
Adi ... in meciu asta bate Brasovu .. si in etapa viitoare bateti voi sa nu va suparati :P

inter
9th April 2004, 23:42
ADelPiero sunt de acord cu partea a 2-a a postarii tale, referitor la prima am dubii serioase :D:D:D

iulian
9th April 2004, 23:45
Bah inter, daca vrei sa te uitzi cum arata o executzie cu public: tonight la 22:00 pe B1TV.
Tocmai v-au executat uni(Steaua) :evil: :evil: :evil:

iulian
9th April 2004, 23:47
Adi ... in meciu asta bate Brasovu .. si in etapa viitoare bateti voi sa nu va suparati :P
nu stiu de unde ai siguranta asta....precum spunea un suporter stelist...copilul lui Luce ...e Muce..,.

ady_azzuro
10th April 2004, 11:06
Intr-adevar, Razvan Lucescu nu are valoarea tatalui sau, Rednic este peste el. ;)
Am incredere ca tactica Puriului il va surprinde pe Lucescu Jr. si vom castiga acest meci, dopietta de Lutu :)

NEAGA
10th April 2004, 14:12
craiova este umilita 0-2 min 24

iulian
10th April 2004, 15:15
meci dramatic la Brasov...Craiova revine si inscrie 3 goluri dupa ce a fost condusa cu 2-0 ...frumoasa rasturnare... bravo :ok:

iulian
10th April 2004, 15:21
craiova este umilita 0-2 min 24
Te cam grabesti pupalash :evil: ca fata mare la maritat :drak:

dupa ce iti dai un autogol...si mai primesti inca un gol peste 5 minute...sa revii spectaculos si sa invingi e mare lucru...Bravo Stiinta...se vede ca Rednic incearca sa le impuna o mentalitate noua.. Bravo Rednic :ok:

ady_azzuro
10th April 2004, 15:26
Brasov 2 3 Craiova

VICTORIEEEEEEEEE, NOROCUL A VENIT SI LA CRAIOVA!!!!
SUNTEM CEI MAI BUNI!!!

Incredibila intoarcere de scor la Brasov. Desi meciul a inceput prost pentru Craiova, care a fost condusa cu 2-0 in urma unui autogol si unui gol primit in urma unei devieri, desi arbitrul i-a dezavantajat de doua ori pe olteni, iata "Stiinta" reuseste sa revina si conduce cu 3-2, reusind victoria!!!

calu
10th April 2004, 15:26
intr-adevar,Luce jr,nu prea are nimic in comun cu meseria de antrenor,Rednic in schimb incepe sa faca treaba buna,iata ca oriunde merge,se descurca.

ady_azzuro
10th April 2004, 15:31
Multumim Rednic, o sa fim intotdeana alaturi de tine! URMEAZA SA-I EXECUTAM PE DINAMO SI RAPID!!!
HAI CRAIOVA!!!

inter
10th April 2004, 15:43
nici nu mai saperam la pauza
formidabila revenirea baietilor
FELICITARI STIINTA!
FELICITARI REDNIC!

/hello /hello /hello
Ady suntem pe cai mari! :yeah: :yeah: :yeah:

Ravelly
10th April 2004, 16:06
Bravo baieti!
Iata ca se poate, dupa o repriza slaba, a urmat una in care s-a putu intampla orice...din fericire am rasturnat situatia de pe tabela, asa cum putin mai speram. Inceput cu dreptul al lui Rednic. Sa o tinem tot asa!
FORZA STIINTA!!

Maximus
10th April 2004, 16:14
Se vede mina lui Rednic! se vede de la o posta tata!! Pai cine il scotea pe stinga in min 46? Poate doar cirtzu. Era sa mor de inima!! Bravo baieti!!!

uti2102
10th April 2004, 16:21
Iata cum se face treaba! 6 puncte in 2 meciuri shi hop la loc in primele 5! Avetzi mana cereasca in Rednic asta! Vedetzi cum tzinetzi de el.........

calu
10th April 2004, 16:29
Rednic e om serios,va face treaba buna cu siguranta!

apparte
10th April 2004, 16:36
Bravo Intere!Nici eu n-am crezut c-o sa revina! /hello

inter
10th April 2004, 16:45
mersi Apparte, o sa petrec si eu fericit !!

apparte
10th April 2004, 16:49
Plec si eu spre "Tara Beiusului" /hello !Abia astept sa ajung /hello !

marcel
10th April 2004, 16:59
bravo ! asa sa ne obisnuiti de acum incolo numai cu victorii-FORTA CRAIOVA-

calu
10th April 2004, 17:05
Intere,sarbatori fericite..esti vesel banuiesc,ca si noi si stelistii!

inter
10th April 2004, 17:13
mersi la fel calule !
Paste Fericit!

Catalanul
10th April 2004, 18:15
alt blat!!!

inter
10th April 2004, 18:17
da , dar facut normal nu la scorul ala de aseara :D:D:D
si uite asa intrati in "cartea recordurilor"

BBBBBBBBBBBBBBB - eul e aproape la ce echipa aveti

cry_v
10th April 2004, 19:09
craiova este umilita 0-2 min 24
Da bai dar nu s-a terminat inca meciul......partida are 90 de minute...asa ca uita-te sa vezi ce s-a intimpalt pina la sfirsit....
Hai Craiova!!!!
Sa bīnu uite lumea ca suntem cei mai buni dintre romani, suntem OLTENI :yeah:

cry_v
10th April 2004, 19:11
alt blat!!!
balat a fost cind v-a dat Craiova meciul anul trcut ...nu acum ....iar ce s-a intimplat aseara a fost pe bune ...ati muscat-o cu 8-1..asta e ....tineti-o tot asa.... :great:

ady_azzuro
10th April 2004, 19:29
:)
nici nu mai saperam la pauza
formidabila revenirea baietilor
FELICITARI STIINTA!
FELICITARI REDNIC!

/hello /hello /hello
Ady suntem pe cai mari! :yeah: :yeah: :yeah:
Este inter, am sa petrec toata noaptea de Paste alaturi de camilele mele! :)
Baietii au dovedit ca au caracter si au reusit, fantastic, sa revina de la 0-2.
Nu degeaba suntem cei mai buni dintre romani, asa cum a adaugat si cry_v :ok:
Va urma...umilirea rapidului in Banie!!! /hello
CRAIOVA FORZA CRAIOVA!!!

P.S.
Cel care a zis ca suntem umiliti un min 24 este clona lui gabilove, uitati-va la titlul mesajului si veti vedea..

marcel
10th April 2004, 20:22
frumoasa partida,acum sa ne pregatim pt meciul cu Rapid,care dupa egalul cu Bacau va avea pretentii la 3 puncte ;meci greu pt noi ,da am incredere in olteni .

Gerson
10th April 2004, 20:41
felicitari pentru vitorie mai ales ca a fost obtinuta inclusiv impotriva brigazii de arbitrii, probabil ca daca am fi avut un arbitraj corect ar fi fost cel putin 4 sau 5 la 1 dar nu avem noi proptele stelei.
Oricum a fost un dar foarte frumos de pasti si le multumim jucatorilor si lui Rednic pentru asta
Forza Stiinta!

oaspetele
10th April 2004, 20:52
felicitari baietilor si lui rednic.
sper ca "puriul" sa nu-si piarda memoria atat de timpuriu si sa-i surprinda pe rapidisti !!

MATRIX98
10th April 2004, 21:03
Heheh, baturam si la Brasov... Rapid facu` egal.... etapa urmatoare avem cu ei...:) viitorul suna bine :D. Au si moralu` la pamant... se vede ca Dan Petrescu nu e antrenor de clasa ... Cred ca putem spera la podium ..numai sa o tinem tot asa... De fapt, sa terminam si pe 6,7 da sa batem la ****** acasa . Forza Stiinta !!

NEAGA
11th April 2004, 13:11
craiova va bate rapid ci 3-0

EDMOND_
11th April 2004, 13:54
Vad ca brasovenii nu mai spun nimic...si nici "prietenii" care ne vedeau retrogradati!
Cum spunem , uite ca Brasov are - 14 la adevar si este una dintre cele mai tari candidate la retrogradare!

EDMOND_
11th April 2004, 13:57
Am spus ca suntem relaxati si ca nu avem ce pierde..uite ca s-a adeverit. Am jucat fotbal si am invins intr-o partida aproape decisiva pentru Brasov. Probabil vom mai avea bucurii in returul asta , dar cum am mai spus pe mine ma intereseaza ca echipa sa joace fotbal...In acest moment rezultatul poate ramane in planul secund. Cel putin in ceea ce ma priveste!

vasile314tzurka
12th April 2004, 15:12
craiova se pune pe picioare. increderea lui rednic si experienta lui de antrenor al ultimei campioane face minuni. revenirea de la 0-2 la victorie este un semn bun si pentru el si pentru echipa. mergind asa se poate ca in sezonul care vine campionatul sa fie o adevarata lupta.

ady_azzuro
12th April 2004, 21:51
Terminam pe 3! ;)

Darkslowstar
13th April 2004, 09:38
Trist. Ce poti sa mai spui cand iei bataie in modul acesta. Oricum, nu va umflati prea tare in pene, Brasovul a pierdut meciul asta, Craiova a profitat de neprofesionismul si relaxarea stegarilor. La cum e pe la voi o sa o dati cu mucii in fasole cand va este lumea mai draga.
Until next time.

Red Heat
13th April 2004, 09:43
He he. A trebuit sa vina un dinamovist sa va scoata din rahat

inter
13th April 2004, 09:45
bey "nostradamus" ma uimesti cu "profetiile" tale .....
dute repede pana la mama omida sa te-nvete ea cum sa scoti un ban cinstit , daca tot le ai cu "ghiocu" :D:D:D

Red Heat
13th April 2004, 09:46
A batut si Craiova in sfarsit in deplasare si oltenii se vad deja pe locul trei. Poate prindeti chiar o cupa europeana sau cine stie poate castigati chiar campionatul :D

EDMOND_
14th April 2004, 13:39
Chiar ma mira ce se oftica unii din orice!

inter
14th April 2004, 13:46
Edmond stai linistit, catelul asta isi petrece 80% din timpul de pe forum pe threadurile dedicate noua :D:D, vrea si el sa invete cate ceva :D:D