PDA

View Full Version : Care credeti ca vor fi reactiile stadionului la "U"-CFR in urmatoarele cazuri:



ensic
18th April 2008, 16:28
1. Ambele formatii isi ating obiectivele!
2. CFR i-a titlul pe Moina si ''U" nu se salveaza!
3. CFR pierde titlul pe Moina si "U" se salveaza!
4. Ambele formatii rateaza obiectivul!

dflOM
18th April 2008, 16:42
sau 5.poate invatam si noi sa scriem pana atunci.
nu m-am putut abtine.

eventHorizon
18th April 2008, 16:52
Se vede ca are scoala ungureasca :rolleyes:

Jerome LeBanner
18th April 2008, 17:04
"Civilizatii" se vor bate intre ei, nervosi ca nu shiau atins obiectivele.:headbang:

stelista_nr1
18th April 2008, 17:08
Sunt 2 formatii cfr-iste care sunt din acelasi oras.U cluj ii va da cele 3 puncte Clujului!!

Jerome LeBanner
18th April 2008, 17:10
Sunt 2 formatii cfr-iste care sunt din acelasi oras

Sunteti toti niste franari:happy

PerVersion
18th April 2008, 23:17
Cam penibili unii pe aici. :) Eu sunt de parere ca U nu se mai poate salva, iar noi chiar daca vom castiga sau vom pierde titlul, vom fi injurati si fluierati... ca asa se poarta. :)

De asemenea, cred ca se vor lupta pt cele 3 puncte, impinsi de la spate de public... chiar daca aceste puncte nu vor insemna nimic pt ei, fiind deja prea tarziu.

Pestilentialul
19th April 2008, 00:57
"Civilizatii" se vor bate intre ei, nervosi ca nu shiau atins obiectivele.:headbang:

Da bai, "piata Matache" se vor bate intre ei tocmai pentru ca steaua ta sa apuna sau sa cada inapoi in Dimjbovita aia puturoasa si sa se stinga acolo

moty
19th April 2008, 01:44
ensic, imi pare rau, dar sare-n ochi greseala aia. schimba si tu titlul, ce mama draq!

YoNuTzz
19th April 2008, 03:30
grea gramatica asta...
oricum situatia va fi asa: nici U din pacate nu se salveaza, nici CFR nu ia titlul...

ensic
19th April 2008, 03:31
Nu pot schimba nimic, nu imi apare butonul "Edit" doar "Quote"! Am incercat sa o corectez imediat dupa ce i-am dat "Post", dar ghinionul meu ... si deliciul celorlalti!

clujeanca_rapid
21st April 2008, 23:25
U nu se mai salveaza:(dar CFR..ar mai putea lua campionatul.totul e posibil.
si stelista_nr1...:happy daca U cluj e CFR`ista....:groggy:

Ess
21st April 2008, 23:40
grea gramatica asta...
oricum situatia va fi asa: nici U, din pacate, nu se salveaza, nici CFR nu ia titlul...

asa e...grea...perfectiunilor :ok:

on toppic>va fii un meci de vacanta.
din punctul meu de vedere, cfr-ul s-a batut singura in acest final de campionat

Cappone
23rd April 2008, 19:34
va iesi scandal intre suporteri,iar u cluj va fi calcata in picioare pe teren de catre cfr!

PerVersion
24th April 2008, 01:56
Nu prea are ce scandal sa iasa... cred ca vor fi luate masuri de siguranta speciale, ca si la meciul tur. Eu unul n-am auzit sa fi fost ceva probleme majore la acel meci. Desigur, nici n-am fost in zona atunci, dar cred ca aparea la tv sau in ziare daca era ceva. :)

ensic
25th April 2008, 03:58
Nu prea are ce scandal sa iasa... cred ca vor fi luate masuri de siguranta speciale, ca si la meciul tur. Eu unul n-am auzit sa fi fost ceva probleme majore la acel meci. Desigur, nici n-am fost in zona atunci, dar cred ca aparea la tv sau in ziare daca era ceva. :)

La meciul din tur a fost o singura altercatie din cate stiu, a avut loc o imbranceala si un schimb de replici intre cativa suporteri din ambele tabere urmate de vreo 20 de secunde in care toti de fata au luat bastoane de la jandarmi si totul s-a linistit.
Adevarul e ca in Gruia asa masuri de securitate nu am vazut nici inainte si nici dupa meciul ala!

forza_CFR
25th April 2008, 08:40
Nu prea are ce scandal sa iasa... cred ca vor fi luate masuri de siguranta speciale, ca si la meciul tur. Eu unul n-am auzit sa fi fost ceva probleme majore la acel meci. Desigur, nici n-am fost in zona atunci, dar cred ca aparea la tv sau in ziare daca era ceva. :)

sa fim seriosi... ai surse si nu stim noi? :D:lol:

PerVersion
25th April 2008, 15:04
Nu am nici o sursa, era doar o banuiala... Cred ca au cei de la U atata minte incat sa ia aceleasi masuri de siguranta ca si la meciul tur. In schimb, ma indoiesc ca ar avea ceva in cap unii dintre suporteri, si asta e valabil atat la U cat si la CFR.

Cipri
25th April 2008, 20:30
Ar fi culmea ca U Cluj sa va invinga si sa pierdeti titlul =)))))))) , dar nu cred , va vor da meciul mai mult ca sigur , e si normal :)

ensic
26th April 2008, 01:12
Nu am nici o sursa, era doar o banuiala... Cred ca au cei de la U atata minte incat sa ia aceleasi masuri de siguranta ca si la meciul tur. In schimb, ma indoiesc ca ar avea ceva in cap unii dintre suporteri, si asta e valabil atat la U cat si la CFR.

La "U" e mare haos organizatoric acum si financiar sunt in plop. E foarte posibil sa lase de dorit organizarea.

forza_CFR
26th April 2008, 12:23
La "U" e mare haos organizatoric acum si financiar sunt in plop. E foarte posibil sa lase de dorit organizarea.

speculatie de cetatean oarecare