PDA

View Full Version : Etapa 20: Apulum-FC Oradea



JJ
5th April 2004, 09:22
Vineri, 9 aprilie, Apulum - FC Oradea, ora 16.00, (National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

zuzubuoy
5th April 2004, 10:12
Yo sper sa recuperam punctele pierdute cu timisorenii, desi avem sanse slabe...
Da' ce sa zic,...?! Nu se stie niciodata! Speranta moare ultima!!!

FORZA BIHORU' !!!!!

PS: Numa' sa nu conducem cu 3-0 si apoi.... grrr-brrr lol

ad3an
5th April 2004, 13:17
Tre neaparat sa recuperam punctele din meciul cu poli pt a mai avea o sansa cat de mica sa ramanem in A,cu 3 pct de la Alba si inca 3 de la Arges dublate de 2 victorii acasa mai putem spera.Alba nu cred ca o sa se supere prea tare dacale luam 3 pct.(si ei ne-au luat in tur 3)
FOrza Bihoru!!!!!! :yeah:

vasile314tzurka
5th April 2004, 15:27
3-1

M|tea
5th April 2004, 16:02
bate alba iulia lejer 3-0

ultra_alba
5th April 2004, 18:29
2-0 pentru Unirea /hello /hello /hello

bebe
5th April 2004, 18:36
2-1

apparte
5th April 2004, 23:01
Lol zuzubuoy!Vreau sa uit meciul ala!

Ravelly
6th April 2004, 01:19
Daca Oradea va pierde si acest meci, cred ca nu vor mai avea nici o sansa de ramanere in prima divizie.

maryuss_mau
6th April 2004, 03:54
sper sa bata oradea pentru ca lupta pentru evitarea retrogradarii sa devina mai interesanta,pentru ca in caz contrar oradea ia o optiune serioasa pt. unul din cele 3 locuri retrogradante.

DD-Viola
6th April 2004, 07:10
...2-0 pentru Unirea !

DJ Klaus
6th April 2004, 11:15
Ultima sansa pt Oradea si nu cred ca o vor rata : 1-2

ad3an
6th April 2004, 12:27
Oradea trebuie sa castige acest meci pt a ma i avea sanse de salvare,in schumb daca alba va pierde va cam intra si ea in hora pt ca au meicuri nasoale cu steaua dinamo si rapid.
Forza oradea!!!!!!!!!!
La meicu se anunta un nr destulk de mare de BIhoreni,vikingi in special!!!!! /hello

tudor
6th April 2004, 14:01
ad3an, voi ati fost cat de-o limuzina mai lunga la meciul de acasa cu Poli, si acum vrei sa zici ca o sa fiti multi la Alba ? Fii serios.

ad3an
6th April 2004, 15:45
tudore nu conteaza cati o sa fi la alba,dacao sa castigam atunci putem sa fim si -4564,prefer sa fim 0 la alba decat sa fim 3-400 si sa pierdem.
ALE ALe BIHORU!!!!!

apparte
6th April 2004, 20:02
tudore nu conteaza cati o sa fi la alba,dacao sa castigam atunci putem sa fim si -4564,prefer sa fim 0 la alba decat sa fim 3-400 si sa pierdem.
ALE ALe BIHORU!!!!!
Adrian,tu ai fost ala care-a zis pe TVS ca vrea sa intre UTA?

bebe
6th April 2004, 20:15
daca apulum bate, oradea ia o optiune serioasa la retrogradare!

alx_ro
6th April 2004, 21:11
2-1

aliraz
7th April 2004, 16:33
Pasarea (FC Oradea) malai viseaza Unirea-Oradea 4-3 (0-3)

Darkslowstar
7th April 2004, 16:40
1-2, Alba joaca mai bine in deplasare.

Cucu
7th April 2004, 18:37
Apulum-Oradea 0-2
Sper ca sa castige Oradea.

oradea mereu
7th April 2004, 22:22
am votat 2. cu sufletul.
cu mintea, e greu, ca ar trebui sa fi pus 1
dar batem sigur. FORZA ORADEA/CU TINE MEREU

oradea mereu
7th April 2004, 22:33
La Pasti E Vazduhul Plin De Soare Si-i Pace-n Cer Si Pe Pamant. E Primavara Si E Timpul Invierii.
La Pasti, Cerul S-a Deschis Pentru Noi, In Clipa
Cand S-a Deschis Mormantul Si Isus A Inviat Din Morti Biruind Moartea Prin Inviere.
La Pasti, Jertfa A Devenit Mantuire, Pentru Cei Cu Inima Impartita, Pentru Cei Ca Noi, Care Aveam Nevoie De Un Mantuitor.
E Timpul Invierii Si E Timpul Sa Ne Trezim Din
Somnul Mortii Care Ne Tine Robi Legati Ai Raului Si Blestemului. Avem Eliberarea In Fata Noastra,
Doar Sa O Acceptam. E O Eliberare Ce Nici O Revoluie,nici Un Guvern Sau Armata Nu O Poate Da. E Eliberarea Care Ne-o Ofera Cerul, Din Lanturile Pacatului, Din Mizeria In Care Sufletul Omului S-a Adancit De La Prima Cadere In Pacat Si Pana Astazi.
E Timpul Invierii, Pentru Ca Invierea Domnului Si Mantuitorului Nostru Isus Christos Aduce Lumina In Lume Si In Inima La Mine.
La Aceasta Sarbatoare A Invierii, Dorim Sa Fie Lumina Si-n Inima Ta Si Sa Tresarim Toti La Acelasi Gand: “in Fapta Noastra Ne E Soartea / Si Viata Este Tot, Nu Moartea!”
Tuturor Suporterilor Din Ardeal, Din Toata Tarasi Din Afara Hotarelor Tarii, Sarbatori Fericite!
Christos A Inviat!
Adevarat A Inviat!

ronaldinho
8th April 2004, 22:33
egal. 0-0

ADelPiero
9th April 2004, 00:25
3-1 clar :))))))))
aleeeeeeee Unireaa eeeeee
Forza Alba Iulia...
:D

MaPaX
9th April 2004, 00:38
FC Apulum - UNIREA Alba Iulia va castiga acest meci, cu greu.
Sa speram ca la UNIREA va fi titular Iuri si Paleacu!
FORZA UNIREA!

zuzubuoy
9th April 2004, 11:15
FC Apulum - UNIREA Alba Iulia va pierde acest meci, cu usurinta. :drak:

Lasand gluma deoparte, sa castige echipa .... BIHORUUUU'!!!! :yeah:

nicu.rau
9th April 2004, 14:23
Unirea - Bihor 3:2 Trebuie!!!!!!!
Hai Unirea!!!!!!!!!!!!! :yeah: :yeah:

ady_azzuro
9th April 2004, 15:09
Bate Unirea, 2-0! ;)

DD-Viola
9th April 2004, 19:01
Felicitari ! Bravo Unirea , ...am spus ( mai de mult ) ca Pelici va face treaba buna , ...in schimb , nu acelas lucru pot sa-l spun de Tzitzi...care a demonstrat ( a nu stiu cata oara ) ca nu are ce cauta in postura de antrenor...in afara jocului la intimidare , pe care l-a practicat si in acest meci , ce a mai aratat ???....a , da ! , nu s-a mai putut rabda ( probabil ) pe sine si a explodat , ...ca vezi Doamne ! , altii sant de vina... Nu ! , vina o poarta doar el si eventual cine l-a adus la echipa , ...pacat de Oradea .

Vadim
9th April 2004, 19:04
Titi ce prinde retrogradeaza... :(

nicu.rau
9th April 2004, 19:08
Felicitari UNIREA !!!Si felicitari Pelici!!!!
Hai UNIREA!!!YOU CAN DO IT!!!!! :yeah: :yeah: /hello

Ravelly
9th April 2004, 19:36
Sper sa nu se supere oradenii, dar cred ca sansele lor de a ramane in prima divizie sunt aproape nule. Azi nu au aratat chiar nimic.

iulian
9th April 2004, 19:37
Bravo Appulum!!!

MaPaX
9th April 2004, 19:40
V-am spus eu oradenilor ca Unirea va castiga! 1-0 gol marcat din penalti in minutul 5 de capitanul echipei UNIREA, Alin Paleacu. Au fost eliminat Mihut, Gado si antrenorul echipei Fc Oradea, Titi Dumitriu :)

deep purple
9th April 2004, 20:45
Bine ca Titi nu-si sifoneaza onoarea sa stea la conferinta de presa langa secundul lui Poli. Ma gandesc cum a rezistat langa Sandu Pelici care a jucat in echipa cu Rocco Sandu si cred ca e si mai tanar ca el.
Tit, du-te in Armenia si lasa-i pe oradeni sa-si vada de fotbal!!!

oradea mereu
9th April 2004, 21:13
felicitari Unirea!
pacat Oradea, ca unii oameni isi bat joc de noi. am fost cu tine si in div. c, raman cu tine si l greu. nu meritam in div. a
nu cu echipa asta, exceptie vrajitoarea, nu cu conducera asta, nu cu antrenorul de 2 lei dumitriu. echipa juca mai bine cu popa.
forza Transilvania! hai Romania! Oradea pana la moarte! Sarbatori Fericite. sa fim mai buni, mai curati la suflet!
caci la Tine este izvorul vietii, din lumina Ta primim lumina

apparte
9th April 2004, 23:46
Alba a meritat victoria.Oradenii au aratat ca stiu fotbal 3 min.Totusi suspect penalty-ul(mi s-a parut ca Brojcin a atins mingea).de asemenea cea mai ciudata eliminare pe care am vazut-o(Mihut pt un fault NEINTENTIONAT-s-a vazut la TV ca a ridicat mana-la un copil de mingi).Cu jocul asta de divizia C pierdem cu Ceahlaul!

ADelPiero
10th April 2004, 00:32
Aleeeeee Unireaaaaaaaaa eeeeeeeeee
bate si acasa si in deplasare... :DDDDD

mariusc
10th April 2004, 06:24
Ce bine ca am castigat! Aveam mare nevoie de victoria asta - ne asteapta meciuri grele; poate facem miercuri o figura frumoasa la Steaua. ;)

Nu mi-au placut totusi ratarile de pe final (dezamagitor, am avut chiar si emotii, da' rezultatul conteaza :))

P.S.:
N-am fost atent cand Mihut l-a lovit pe copilul de mingi, l-am vazut doar pe copil tinandu-se de picior si lumea fluierand... (asa ca nu stiu ce s-a intamplat, unii spun ca l-a lovit rau de tot, altii ca a fost fara intentie, ideea e ca l-a lovit).

P.S.2:
Sa aveti parte de Lumina!

______________
Fair-Play, Please!

apparte
10th April 2004, 12:22
Marius.l-a calcat!Raman la parerea ca a fost neintentionat(gestul de a-si cere scuze a fost evident).