PDA

View Full Version : Seson 03/04



FatFrumos
19th June 2003, 20:57
stiu..nu sint constanti deloc niciodata nu stii cind fac un meci bun si strica un meci usor sa rateze atitea penalties....

DRAGOS
5th July 2003, 12:14
La anu' va zic eu ca zburati din DIVIZIA A. Nu cred ca mai rezistati in ciuda achizitiilor din aceasta vara. :yeah:

FatFrumos
5th July 2003, 14:10
ce ma-si ride sa fie ceahlaul tau :D

DRAGOS
5th July 2003, 14:16
Īži zic sigur cć la anul Ceahlaul va termina in Primele 7. Anul ćsta am fost pe 5. :ciocan: :cya: /hello

FatFrumos
6th July 2003, 00:41
Dragos deja ai luat un avertisment pe Dinamo nu incearca sa iei si unul aici.........aici vorbim numai de Farul nu Ceahlaul.

hot_4_you_girls
16th August 2003, 15:53
Farul - Otelul Galati, ora 20.00

Constantenii spera sa-l recupereze in timp util pe portarul Curca, accidentat in meciul de saptamana trecuta, cu FC National. E de asteptat ca antrenorul oaspetilor, Costel Orac, sa efectueze cateva modificari in echipa de baza, dupa ce, in prima runda, galatenii au fost invinsi acasa, cu 1-0, de Universitatea Craiova. Arbitri: Ionica Serea (Focsani) - Florin Hancu (Brasov); Corneliu Fecioru (Bucuresti).

blackwarrior
27th August 2003, 08:55
Ce imi plac mie astia ce dau " copy and paste" :evil:
Succes Farul in meciul de sambata 30 august!

ady_azzuro
30th August 2003, 00:33
Felicitari farul , ati avut noroc azi , dar ati meritat victoria.
ETAPA 4
Farul C-ta 3 0 U Craiova

Marcatori
52` Baltoi; 54` Baltoi; 57` Lungu
Cartonase Galbene
15` Senin; 78` Papura; 33` Stanga
Cartonase Rosii
63` Rada; 70`Borbely
Desfasurare meci
Lovitura de incepere
3` Lovitura de colt pentru Farul slab executata
6` Baltoi trage plasat, dar apara Guso
10 cartonas galben Stancu
13` Badescu trage pe langa poarta
16` lovitura libera periculoasa pt. Craiova
18` plesan dribleaza in careu 3 constanteni , si rateaza
20` Craiova domina , dar nu reuseste sa isi creeze ocazii clare
27` faru renunta la constructie, sia arunca mingiile spre careul oltenilor
33` cea mai mare ocazie de gol a meciului, Farmache trage din careul mic dar Guso apara
33` cartonas galben Ovidiu Stanga
45` pauza
........
46` incepe repriza secunda
52` Baltoi inscrie pentru faru dupa ce a driblat 2 olteni si pe Guso
49` sut periculos a lui Rada pa langa poata constantenilor
52 Baltoi inscrie pentru faru dupa ce a driblat 2 fundasi olteni si pe Guso
54` Baltoi inscrie cu un sut plasat
57` inscrie pentru faru Florin Lungu
60` ocazie mare pt. Craiova, Stanga trage putin pe langa poarta
63` oltenii raman in 10. Rada comite hent la limita careului si in rosu
65` Guso pe directia balonului ce a trecut la mica distanta de transversala
65` iese Stanga, intra Vigariu
67` sut foarte bun Balan, Guso apara
70` craiova ramane in 9 jucatori, Borbely eliminat
75` iese Njock, intra Bengondo
77` iese Oprea, intra Neagu
78` Papura primeste cartonas galben
80` iese Baltoi, intra Cristocea
81` penalty pentru faru, Cristocea este agatat de Guso la limita careului
81` Guso apara penalty
85` Senin trimite putin peste poarta lui Guso
87` Papura trimite din lovitura libera in bara
Fluiere final
Brigada de arbitri
Asistent: D. Lazarescu Central: Cristi Blaj Asistent: Z. Szekely

Farul a dat , Craiova a primit . . .
Farul a castigat cu 3 la 0 meciul disputat pe teren propriu in etapa a patra. Universitatea Craiova, dupa o prima repriza in care a reusit sa pastreze echilibrul in joc si pe tabela, a cedat total in cea de-a doua parte a meciului, primind 3 goluri si terminand cu 2 oameni mai putini, ambii eliminati dupa ce au vazut cartonase rosii.

Farul a anuntat potopul de goluri inca din primele 30 de minute, cand a ratat cateva ocazii mari. Craiova a ales o tactica mai defensiva, cu un minus semnificativ la constructie, fata de evolutia din etapele precedente. Farul a profitat de indecizia jucatorilor Universitatii si a inscris rapid de 3 ori, in minutele 52, 54 si 57 , detasandu-se hotarator. Fara a se mai relaxa asa cum au facut-o la Bacau, constantenii au iutit in continuare jocul, au presat in atac si au continuat sa-si creeze oportunitati de a inscris, ratand chiar si un penalty. Singura replica a Craiovei a fost pe final, cand si-a trecut in cont o lovitura in bara.

Pentru Farul au marcat Baltoi de 2 ori , in minutele 52 si 54, si Lungu in minutul 57. Farul a rezolvat astfel partida intr-un interval de 5 minute. Jocul a fost spectaculos, insa s-a incins destul de tare, moment in care a intervenit si arbitrul, aratand de 2 ori cartonasul rosu, de ambele dati jucatorilor oaspeti : in minutele 63 si 70, Rada si respetiv Borbely au plecat la cabine.

Farul a impresionat printr-un joc deosebit de ofensiv dar in acelasi timp echilibrat la mijlocul terenului, cu o atentie sporita in defensiva. Confluenta celor 3 compartimente a functionat apreciabil, Ion Marin reusind in aceasta etapa mutarile castigatoare. De cealalta parte, Universitatea Craiova si-a aratat punctele slabe, fiind realmente o "prada" usoara pentru gazdele de la Constanta .

Sa auzimnumai bine! :( :( :(

FatFrumos
16th September 2003, 04:39
am vazut meciul au jucat frumos cel cu Craiova

PeaceKeeper
28th September 2003, 00:52
felicitari pt. punctul scos cu Rapidul!
Hai Provincia!!! :yeah:

FatFrumos
29th September 2003, 03:34
Si voi la victoria cu National :D

leo.mocanu
29th September 2003, 07:06
Dupa cum au decurs ostilitatile, se poate spune ca Farul a pierdut doua puncte. Sa nu uitam ca Rapid a avut un singur sut pe poarta tot meciul, iar acela dintr-o greseala a liu Pascovici.

FatFrumos
2nd October 2003, 01:07
stiu am vazut meciul din pacate noroc cu TVR International.....

mariusc
27th October 2003, 11:28
A trecut aproape o luna de cand nu ati mai postat nimic...

Intrebare: ce credeti de meciul cu Apulum?

Forza Unirea!

mariusc
3rd November 2003, 00:57
Felicitari pentru meciul castigat in fata la Apulum.

Ati dovedit ca stiti ce vreti - victoria (pacat ca s-a intamplat cu noi).

Bafta in continuare.

____________________
Hai Unirea, ca se poate!
Fair-Play, please!

mariusc
3rd November 2003, 11:26
sunt curios, v-au dat primele de victorie?

dar restantele? parca nu primeati nimic daca nu erati clasati in primele 10 echipe la sfarsitul lunii... acum sunteti pe locul 8 si e inceputul lunii... eu sper ca le-ati primit fiindca le meritati din plin...



____________________
Hai Unirea, ca se poate!
Fair-Play, please!

FatFrumos
4th November 2003, 02:06
poate leau meritat poate nu, ma oftica ca fotbal stiu dar sint nu sint constantati rar vezi un meci unde nu te astepti sa cistige.

le fada marseillais
4th November 2003, 09:58
Sunt departe de tara si n-am acces la informatie inafara de ceea ce se poate citi pe Internet.
Din ceea ce stiu eu,in ROI pe care nu jucatorii nu prea l-au agreat, e pravazuta platirea primelor numai la sfirsitul lunii si asta in caz ca echipa e pe unul din primele 8 locuri.
Cu alte cuvinte daca la sfirsitul lui noiembrie echipa n-ar fi mai jos de locul 8, si-ar incasa retroactiv toate primele ,care sunt destul de consistente(la nivelul campionatului nostru...)
Ar fi corect insa sa le dea ceva bani pina la ora respectiva...Au luat 7 puncte in 3 etape si e lamentabil ca jucatori de "Divizia A" sa se imprumute de la prieteni...
In alta ordine de idei,Fat -Frumos cind ai fost ultima oara pe acasa? Serios,poate-mi spui si mie 2 vorbe...n-am mai fost de 6 ani si aud ca orasul s-a schimbat enorm...

le maquereau de Marseille
9th November 2003, 11:58
Totusi, tare mi-e ca 7 puncte in 3 meciuri e deja prea multa "consecventa"pt. alde Liviu Mihai&compania...
Parca deja de la locul 7 in sus ne loveste aerul rarefiat al performantei...sa speram ca n-o dam de gard cu Ceahlaul,pt.ca la Piatra-Neamt ar fi de luat punct(e)...
Am insa un presentiment destul de nefast...

flavius
9th November 2003, 18:49
V-am batut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
N-ati jucat nimic la piatra !!!!!!!!!!!1golul vostru a fost autogolul nostru
Luati /fu/ /fu/ /fu/

DRAGOS
9th November 2003, 19:07
Asa e flavius!!!!
N-ati jucat nimica!!!!!
Puteam sa va batem cu 4-0, 5-0 dar am ratat nespus de mult!!!!
Si va mai dau un sfat: nu mai plecati in deplasari cu o galerie formata din 12 oameni!!!!! :D

FatFrumos
10th November 2003, 02:58
hey ametitilor eu nu am venit pe forumul vostru sa ma dau in copac sau vreti as il pun pe ayrton pe voi cu banuri?

dar daca vrei razboi i can give you one.

le maquereau de Marseille
10th November 2003, 07:55
Pt.nelamuriri suplimentare,se poate citi articolul din "Ziua" ,alt cotidian din capitala ,obiectiv,in consecinta,care se refera la Piatra Neamt ,folosind sintagma "fenomenul Kosovo"...Arbitrul Biro, din Medias e considerat "gazdar peste orice limita",tolerind jocul "infect de brutal"al gazdelor...Cert e ca 3 jucatorii constanteni,incluzind cuplul de atacanti Liviu Mihai-Cristocea au fost accidentati si au trebuit sa paraseasca terenul,(din prima repriza, Liviu Mihai si Cristocea) in urma contactelor cu nemteanul Goian...
Farul a cerut suspendarea pe viata a arbitrului Biro,dupa ce acelasi Biro ,"sluga"lui "Pinalti"-dupa ziarul "Ziua" n-a acordat nici macar cartonas galben lui Alexa ,in meciul cu Dinamo,pt.fracturarea piciorului fundasului Mocanu de la Farul...
In plus ,acelasi japcar penal a anulat golul Farului de la Onesti in minutul 90,ultima etapa a sezonului 2000-2001,facind ca rezultatul final sa ramana 2-1 in favoarea Onestiului ,in loc de 2-2,scor la care Farul ar fi evitat retrogradarea,in defavoarea Brasovului...
Remarcabil e ca "Ziua" sustine in mod explicit suspendarea pe viata a lui Biro...Grotesc si incredibil e ca absolut toate deciziile in situatiile ambigue,au fost acordate Ceahlaului...

Care-i treaba? Un 5% favoritism pt.gazde,nu e acceptabil,dar in Romanica nu-i nici strigator la cer,daca nu influenteaza transparent rezultatul final... Urs Maier a fost insa,Madre Treresa in comparatie cu Biro...bineinteles,Biro "evolueaza"la un nivel mult mai obscur...Farul a cerut ca Biro sa le plateasca primele de joc jucatorilor constanteni,din moment ce i-a privat de punct(e) in favoarea gazdelor, faimoase si la nivel international pt. "interventiile folcloristelor" asupra arbitrilor...

nr.zece
13th November 2003, 10:05
Ati vazut mesajul lui gabilove?
Spunea ca stie din sursa sigura ca afost blat la pitesti si argesul va recupera punctele la voi acum. Inseamna ca suntem in coop?
Ce parere aveti?

ady_azzuro
13th November 2003, 21:02
V-am batut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
N-ati jucat nimic la piatra !!!!!!!!!!!1golul vostru a fost autogolul nostru
Luati /fu/ /fu/ /fu/


Si dupa zici de ce esti jignit pe forumul ceahlaului
Ce tie nu iti place altora nu le face /nope/ /nope/ /nope/ /nope/

le maquereau de Marseille
13th November 2003, 22:15
Farul sint disperati sa cistige cu Argesul,asta-i clar...Balasa nu va juca din cauza cartonasului rosu luat cu baietii de la Jurassic Park, din etapa trecuta ,insa revin George Curca si Farmache,iar Negru,Liviu Mihai si Cristocea e f.probabil sa fie complet refacuti pina la ora meciului...
In rest,sa-l comentezi pe individul in cauza(gabilove) e ca si cum te-ai apuca sa-i comentezi onomatopeele unui aurolac...

FatFrumos
27th November 2003, 15:21
Nu e rau iam batut pe FC Arges acum sa vedem cu Steaua daca nu isi achita datoriile ii batem cu 3-0 din oficiu pentru abandon :D

FatFrumos
7th December 2003, 22:14
Na ca lea traso si lu Steaua :happy :yeah:

DRAGOS
8th December 2003, 15:11
Bravo pentru victoria cu Steaua dar al doilea gol= pomana lui Balaj!!!!!

FatFrumos
9th December 2003, 02:37
Nu te mai oftica Dragos si Ceahlaul a pierdut eroic si Steaua dupa cite vad echipele tale preferate.....nu iti face griji va prinde Farul si acasa in retur nu cred ca va iarta.

leo.mocanu
11th December 2003, 08:29
Daca aia a fost pomana (adica nu s-a acordat un corner la o poarta si s-a inscris in cealalta), atunci ce poti spune despre arbitrajul de la Chelsea - Besiktas, unde Hasselbaink a plecat din ofsaid?

Si hai sa rememoram, totusi!
1. A fost Balaj cel care le-a respins miraculos suturile lui Raducanu sau Oprita la 0-0?
2. Balaj a fost cel care a dat pasa cu calcaiul la adversar?
3. Este Balaj vinovat ca a dat cu stangu-n dreptu' la trei metri de poarta la scorul de 1-2?

Steaua a jucat acest tur de campionat la limita minimei rezistente, practicand un fotbal lipsit de spectacol. A avut sansa in multe situatii (vezi goluri inscrise in ultimele momente ale meciului) nu a jucat nimic in altele (Apulum, Bacau) si a intrat in teren deja castigatoare la Constanta.

Au platit tribut conceptiei "Noua nu ni se poate intampla". Uite ca se poate, asa cum a fost posibil si la case mult mai mari.

Inainte de a da vina pe altii (si este adevarat ca Balaj a avut greselile lui), mai bine sa ne uitam in curtea noastra.

FatFrumos
12th December 2003, 02:00
Asta ziceam si eu dar stii cum e parca vorbesti cu un perete :D

FatFrumos
10th April 2004, 19:21
Dupa infringerea de la Craiova merita un puct de la tata Jean :D

FatFrumos
17th April 2004, 22:26
frumoasa victoria in fata Rapidului final Rapid - Farul 2-3 :D

Spider
17th April 2004, 22:32
Bravo, Faru...
Forzza RAPID

ADelPiero
18th April 2004, 14:18
sa va ajute Dzo sa scapati de retrogradare :p

ADelPiero
18th April 2004, 14:20
felicitari pt victoria cu Rapidul :ciocan:

Padrino
20th April 2004, 16:43
In partida cu

Padrino
20th April 2004, 16:46
In partida cu Dinamo, Farul ar trebui sa-si depaseasca conditia pentru ca la final sa ia macar un punct. Meciul se arata cu atat mai dificil cu cat in joc e vorba de titlul de campiona si de... retrogradare. E posibil ca Farul sa nu miste nimic, poate asa isi vor recupera marinarii banii de la Badea & co.

fiftycent
21st April 2004, 21:03
Cu Faru` Pana la moarte...Ma bucur enorm....ca suntem neinvinsi de 3 etape...desi..am facut egal acasa cu brasovul.........si.....ma gandesc...ca am fi putut fi neinvinsi de 6 etape...daca nu luam cu nationalu` 2 goluri stupide in 3 minute...dupa ce conduceam...si....daca nu ne batea Craiova....care a avut 3 faze periculoase...si noi vreo 5 sau 6....dar asta e....mereu FC Farul are ghinion.Doamne ajuta sa batem pe Dinamo!!!!

ADelPiero
28th April 2004, 16:15
imi pare rau pt voi .. in meciu cu dinamo :(

Fo'Shizzle
30th April 2004, 06:35
presimt..:D ca le bagam iar mortu' in casa lu' Astra...a pardon Petrolul...sa vedem cu cine mai fuzioneaza acuma :D

F.C Astra- Petrolul - Farul Constanta (1-1) 1-2
0-1. min 2 Lungu
1-1 min 28 Dennis Serban
1-2 min 88 Gurita


Ce'as rade sa fie asa :D :D :)
Anyway...de cazut nu cadem sigur...sunt altii mai prosti ca noi...gen Petrolul :D..

Padrino
3rd May 2004, 17:12
ai imaginatie, trebuie sa recunosc...

ADelPiero
3rd May 2004, 23:05
Astra Petrolul 2 - 2 Farul Constanta
na ca s`a termiant 2-2 :yeah:
Fo'Shizzle :galben:

Seahawk
7th May 2004, 00:48
fo shizzle' my nizzle :D

mi`au dat aia ban...sau nu mai stiu pass`u..
In fine...
nu pica Farul anu' asta...stati voi linistiti...
Ii spargem acum pe Poli :evil: :yeah:

Inca un pronostic:

Farul Constanta : - Poli AeK atena Timisoara Bragadiru Rocar RapiD :ciocan: (0-1) 2-1

0-1. min 33 pen. Buia
1-1. min 57 Cristocea
2-1 min. 87 pen. Cristocea :D

bapsy
7th May 2004, 11:42
fo shizzle' my nizzle :D
Inca un pronostic:

Farul Constanta : - Poli AeK atena Timisoara Bragadiru Rocar RapiD :ciocan: (0-1) 2-1

0-1. min 33 pen. Buia
1-1. min 57 Cristocea
2-1 min. 87 pen. Cristocea :D
"Intalnim o echipa care joaca relaxat si va fi cu atat mai dificil pentru noi. In momentul in care ai spatele asigurat iti poti permite un joc care poate pune probleme oricarui adversar, mai ales ca timisorenii sunt lipsiti de grijile retrogradarii. ", a declarat tehnicianul constantenilor, Ion Marin.

eu zic sa nu tragi concluzii pripite... oricum nu cred ca Buia va bate vreun penalty meciul asta, daca s-ar ajunge la penalty.
si nu uita ca politehnica timisoara (am observat ca nu stii cum se cheama echipa) a avut deplasari destul de bune in ultimul timp. :ok:

Seahawk
7th May 2004, 23:21
:happy

hahaha Farul - Poli 1-0 :rosu:

:mda: :jerk: :evil: :yeah:

Padrino
10th May 2004, 16:01
O fi avut Poli deplasari reusite insa Farul a jucat bine si a meritat victoria. Urmeaza o deplasare gre la Alba Iulia, meci dupa urma caruia Farul trebuie sa castige cel putin un punct. Retrogradarea nu este jucata, asa ca...

Seahawk
10th May 2004, 17:19
*sa mai fac inca un pronostic :D :D

Apulum - Farul (0-0) 0-1

0-1. min 77 Gurita :yeah:

mariusc
11th May 2004, 16:26
*sa mai fac inca un pronostic :D :D

Apulum - Farul (0-0) 0-1

0-1. min 77 Gurita :yeah:

Mai fa, tata, ca nu te opreste nimeni... asta nu inseamna ca o sa si castigati...
Apulum 2 - 1 Farul

______________
Fair-Play, Please!

le fada marseillais
11th May 2004, 21:01
Alba Iulia sint pe locul 5 ,fiind nou-promovati si pentru prima data in "A",noi am facut iures cu obiectivul impus de Bosinceanu(nu mai jos de locul 6) si sintem pe 10 in prezent,asa ca ,meciul cu ardelenii nu va fi usor... ...In tot cazul,nu pierdem sigur la Alba.Nu intrevad nici vreo victorie spectaculoasa a Farului,gen meciul de acum 3 etape ,din Giulesti,dar nu cred ca o sa plecam invinsi de la Alba Iulia.

ultra_alba
11th May 2004, 21:14
cam optimisti sunteti ,o sa va batem fara probleme mai ales ca trebuie sa ne luam revansa dupa meciul tur

Seahawk
12th May 2004, 23:16
:ciocan: :happy :rosu: :yeah:
Iar ne'atzi batut :D :D
:ciocan:

Se pare ca Farul nu prea a mai pierdut de mult timp! :haha!!! :ok: :evil:

ADelPiero
13th May 2004, 09:47
cu jocul criminal pe care il aveti ... mai bine mergeti in Vietnam
acolo va este locul :rosu: fara suparare
sa va para bine ca ati luat doar un :rosu:

FatFrumos
13th May 2004, 13:19
lasa nu te mai oftica.....Farul a aratat ca merita sa stea in A si ca victoria cu Rapid nu a fost o coincidenta......bine ar fi daca ii rupe pe Steaua iar si sa piarda campionatul aia da surpriza :D

Seahawk
14th May 2004, 21:09
Farul - Ceahlaul (1-1) 3-2

0-1. i don't care who
1-1. L. Mihai
2-1. Baltoi
3-1. Cristocea
3-2. don't care who.... :rosu: :yeah: :ciocan:

ADelPiero
4th June 2004, 00:30
Are bagajele făcute

Antrenorul Farului, Ion Marin (foto), a abordat ambele meciuri contra Stelei din acest sezon cu sabia demiterii deasupra capului. Dacă īn tur victoria cu 2-1 a “marinarilor” i-a salvat scaunul, acum, indiferent de rezultat, şansele sale de a rămīne la formaţia de pe litoral sīnt infime. “Pe līngă cele rele, am reuşit şi lucruri pozitive la această echipă, iar dacă munca este apreciată, atunci normal ar fi să-mi continuu mandatul. La capitolul performanţelor aş trece faptul că, după mult timp, Farul a reuşit să scape de emoţiile retrogradării cu 4-5 etape īnainte de final. După 18 ani, am avut patru fotbalişti īn loturile naţionale. Nici aspectul financiar nu e de neglijat. De cīnd sīnt eu aici, am obţinut 100.000 de dolari din transferul lui Zicu la Dinamo, 150.000 pentru Bădescu, 150.000 pentru drepturile de televizări, iar īn această vară vom lua īncă 150.000 de pe urma lui Bălţoi şi Bălan”, a afirmat Ion Marin. “Oricum, pīnă cīnd se va decide viitorul meu la Farul, am alte griji pe cap. Mīine (n.r. - azi) am meci cu Steaua, iar duminică e nunta fiicei mele, şi abia aştept să-mi cīnte lăutarii şi să beau un şpriţ”, a īncheiat Săpăligă.

FatFrumos
11th June 2004, 03:56
Sar putea sa plece oricum conducatorii farului sar putea sa aduca un antrenor tinar singurul care e liber e Lacatus dar tot nu vad ce poate face el daca conducerea tot vinde jucatori.

Fo'Shizzle
4th July 2004, 04:11
hai ca se pare ca in sfarsit suntem si noi pe drumul cel bun...
Am scapat de dinamovisti(Baltoi &Co.)..si se pare ca aducem jucatori de valoare..
Cel putin avem un antrenor de valoare...

FatFrumos
28th July 2004, 03:12
ai vrut sa zici am avut antrenor de valoare cu toate Grigoras a adus echipa in A nu ii vad sa stea in A in sesonul asta

Seahawk
9th August 2004, 07:08
deocamdata ...merge bine n`ai ce sa`i reprosezi..
Oricum eu cred ca Fo`Shizzle se referea la Mihai Stoichita...
Anyway...sa o tinem tot asa...

le fada marseillais
12th August 2004, 11:24
Ce ziceti? Continua Farul pasa exceptionala si la Galati?

pirlinho
12th August 2004, 13:02
Sa speram. Era si Cartu in tribuna la meciul de ieri si parea destul de palid dupa ce a vazut cum a jucat Farul. :D

Mie frica totusi sa nu fim la fel de slabi si naivi in deplasare ca sezonul trecut. :(

Seahawk
13th August 2004, 10:49
:rosu: Mi se pare cam suspekt meciul asta..in sensul ca Farul i-au cam "ajutat" pe Otelul (au jucat in Cta in Uefa), plus ca din senin a aparut I. Apostol...de unde oare? hmmm...Aaaa! de la Otelul ! :) Deci..toate astea daca vrei sa dai curs barfei...conduc inspre o victorie a Farului...
Acum nu se stie...sa vedem...Totusi cred ca Farul poa' sa`i bata si daca jucam pe bune



Forza Farul !!!


*pana la moarte...cu FARUL pana la moarteeeee...cu FARUL pana la MOARTEEEEE!!!!! :yeah: :yeah: :yeah:

Rechinul Ucigas
18th September 2004, 17:44
:great: /OLE/ :pace: :lol: /hello :yeah: Farist Pana La Moarte !!!! Anti-capitala !!! :jerk: :degete: