PDA

View Full Version : RoMercato



Ayrton
27th June 2003, 16:57
Se desurca bine Farul in mercato: dupa Balasa, Farmache ii vor si pe Gurita si Marincau... Au ganduri mari pentru noul sezon...

FatFrumos
28th June 2003, 06:52
Dupa cite am citit cica vor sa fie pe un loc pentru cupa intertoto....pacat ca nu se gindesc si iei la un loc in UEFA chiar daca nu ajung acolo cel putin ajung pe un loc pentru intertoto.

leo.mocanu
2nd July 2003, 10:59
Schiopu a venit la Constanta anul trecut. Meciurile echipei FC Farul au fost transmise in marea lor majoritate in direct de TV Neptun.

FatFrumos
4th July 2003, 08:53
that's nice Leo dar cum le pot si eu vedea din State?

leo.mocanu
22nd December 2003, 07:05
Pentru al doilea an consecutiv Cristian Schiopu a fost desemnat cel mai bun fotbalist de la FC Farul.

FatFrumos
24th December 2003, 18:13
sa speram ca ia si al treilea an cel mai bun fotbalist :D

EDMOND_
4th January 2004, 13:26
Sa speram! Mi-ar place Badescu de la voi... :)

gigel_bucur
28th January 2004, 19:50
Sa speram! Mi-ar place Badescu de la voi... :)

si mie mi-ar placea Badescu de la ei, misca bine

FatFrumos
29th January 2004, 07:09
that's nice dar nu e frumos sa il aveti pe badescu :P oricum lam luat pe Gurita :P

Bendji
14th March 2004, 19:37
Durere, taticu, fara Badescu suntem o adunatura de derbedei. Cat am urat eu federalii,avem nevoie de 18 echipe ca sa nu picam anul asta. Dar mai bine in B,aer curat, meciuri usoare, cinci echipe constantene (daca intra si Portul chiar sase), plus 12 la adevar din start (pe valoare!!!).
FORZA FARUL :yeah: :yeah: :yeah:

FatFrumos
25th March 2004, 03:00
si totusi au puterea sa stea in A numai ca nu joaca constant numai cind vor iei si asta e durere :P

Padrino
28th April 2004, 17:48
vad ca ati cam obosit si nu mai postati pe forum de hat ani. Vizavi de transferuri, la clubul constantean, as zice ca in aceasta vara ar trebui mentinuti vreo patru/cinci jucatori, restul au loc si la echipe codase din judet. Poate s/ar gandi si patronul clubului ca a venit vremea sa cumpere jucatori de valoare daca vrea ca la final sa fie in primele opt. Obiectivul din acest an este unul indraznet, insa nerealizabil. Sau are vreo legatura cu faptul ca primele se acorda numai daca Farul se afla in prima jumatate a clasamentului?

Fo'Shizzle
30th April 2004, 07:24
Forza Farul
Sunt din State...si sunt constantean..
Mai nou..i'am spart pe Rapid :D :D...dar ne'au batut Dinamo..deh..ce` sa'i faci..Sunt 100% sigur ca nu ne bate Petrolul...
Din pacate tre sa recunosc..una' din cele mai inconstante echipe din campionat..
Totusi nu meritam..si nici n`o sa picam...stati linistiti...:D sunt altii mai prosti ca noi :D :)

FatFrumos
11th June 2004, 05:05
pai si ce sa ii fac eu padrino daca bosinceanu la dat pe Badescu jucator de baza deocamdata nu se aude nimic de transferuri ceace ma ingrijoreaza sar putea sa sara la anul in B din nou......

Fo'sguzzle your not alone join the club.

Padrino
11th June 2004, 19:26
Aud mai nou ca patronul vrea sa paraseasca echipa... E curios ce se petrece la Farul. Orasul merita ceva mai bun

le fada marseillais
23rd June 2004, 21:44
Vine Stoichita intr-adevar?
Cred c-ar fi un imens pas inainte pt.Farul.Tipul e un antrenor f.bun si in toate interviurile apare ca un individ realist si f.lucid...
Stie cineva ceva concret apropos de transferuri?

Fo'Shizzle
4th July 2004, 05:02
DA! :) Vine Stoichita..Cred ca motivat pe de`o parte de salariu ($120.000/an)..dar si de faptul ca trebuia sa joace impotriva noastra (la natioanale ma refer Armenia vs Ro.)..
In orice caz..eu cred ca va face o treaba buna...mult peste ce'a reusit sa faca Ion Marin...
A venit deja Baicu, Zeciu?!(asta cine mai e?) si cu Bolohan se pare...
Suntem inca in tratative cu M. Sava si I. Savu (National) si se pare ca`l vom semna pe Naicu (liber de contract - China)...
Daca mai reusim sa`l aducem si pe Vrajitoarea...si sa`l tinem in lot pe Curca...eu zic ca putem sa indeplinim obiectivul..(1-5)
Se pare ca Bosinceanu si`a dat seama ca nu poti sa ai rezultate cand esti un "satelit" al lui Dinamo..dat fiind faptul ca Baltoi, Balan, si cu Onut si`au luat talpasita..
Acum mai nou, Dinamo isi muta tabara la Apulum.. :mda:
Una peste alta..am incredere in Stoichita..o sa faca treaba omu' :ok: :yeah:
Hai FARUL !!!



btw, offtopic: Fat Frumos, de unde esti vere?(yo-seattle)

FatFrumos
28th July 2004, 04:03
Da a venit si a si plecat cu coada intre picioare......se mai intimpla si la case mari Shizzle sint in Connecticut

Rechinul Ucigas
18th September 2004, 18:50
Farul Constanta = Unic Amor

ady51a
1st September 2005, 15:59
Stoichita e un antrenor de 2 lei. Mai bine ca a plecat atunci de la Farul.

tchibos
1st September 2005, 18:03
la ce echipa e stoichita acum? :evil:

ady51a
1st September 2005, 18:09
E paltit in petro-dolari dar tot nu face nimic. Aveau si aia o mica sansa de calificare pana sa se duca el si acum s-a ales praful.

Seahawk
4th September 2005, 04:01
n'aveau nici o sansa... stoichita e un antrenor bun, dar fara curaj..

tchibos
5th September 2005, 01:01
de cand a ajuns si stoichita antrenor bun nu stiu... numai gura e de el si cand vezi cata aroganta si cate pretentii are de parca a castigat CL :evil:

ady51a
8th September 2005, 16:57
Bine e adevarat ca atunci cand a plecat Stoichita de la Farul vara trecuta, Todoran si Apostol nu erau inca transferati la Farul, iar Pascovici era suspendat de sclu si cu un picior la Craiova.

Seahawk
8th September 2005, 20:44
da dar pe Bosinceanu la deranjat felul in care s-a comportat... zicea chestii de genu "daca nu mi-l aduci pe ala, plec..." si pana la urma asa a fost... grigorash a venit cu capul plecat si i-a transferat jucatori de valoare... vorba aia "capul plecat sabia nu-l taie"...ii urez succes lui Stoichita prin Kuweit acum pe unde o fii :drak:

ady51a
8th September 2005, 21:25
Pai dupa cum am vazut succes nu prea are.
Grigoras era mai familiarizat cu situatie de atunci de la Farul si a dorit sa se inhame la munca, pana la urma.

tchibos
11th September 2005, 16:51
...si bine a facut