PDA

View Full Version : Intrebare despre polluri



Rossi
22nd July 2006, 16:02
sunteti penibili ...

cel putin jumatate din userii care voteaza ....NU EXISTA ....clone sau alte chestii .....

EXEMPLE :


Bibby
Join Date: 14th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)


Bity
Join Date: 7th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)


Born2Speed
Join Date: 5th November 2002
PostsTotal Posts: 5 (0.00 posts per day ) ....5 postari in 4 ani ....


callu
Join Date: 14th July 2006
PostsTotal Posts: 1 (0.12 posts per day)


Zulu
Last Activity: 13th July 2006 13:41
Join Date: 13th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Zizy
Last Activity: Yesterday 11:13
Join Date: 10th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Zazy
Join Date: 10th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

MA OPRESC AICI CU DEPISTATUL CLONELOR ...

IAR V-AM DAT RUSINI .... HAHAHAHAHA

SA STITI CA NU O SA PLANG PT BAN-UL PE CARE O SA MI'L INVENTATI AZI-MAINE

Rossi
22nd July 2006, 16:13
HAI SA VA MAI DAU CATEVA RUSINI TOTUSI ....:D

Cubba
Join Date: 21st July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)


ionut_dip
Join Date: 13th June 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day


SI CEI DIN RASA K :

kaky, Kiky, Kobby, Kolo, Kyke,

TOTI CU 0 POSTARI PE FORUM .... HAHAHAHHAHA

IN 14 MINUTE V-AM DEPISTAT 14 CLONE ....HAHAHAHAHAHAHAH ....RUSINICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Rossi
22nd July 2006, 16:28
:happy :happy

Yoyyo
Join Date: 21st July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)


Sely
Join Date: 7th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Lily
Join Date: 7th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Laly
Join Date: 7th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Lalla
Join Date: 21st July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)


asa rapid ati sarit in aer cu 20 de clone .... :happy :happy

daca ma apuc sa iau toti userii la verificat sunt convins ca mai gasesc cel putin inca 20-30 care apar doar la voturi ...

Hopshio
22nd July 2006, 16:35
pfoai...ce rusine....vezi ca iti sterg astia threadul..prea mare rusinea....ma intrebi cati useri or fi reali..sau poate o dat cineva bani la unu sa se cloneze de nush cate ori ca sa devina forumul mai mare...:yeah:

Dudubetwin
22nd July 2006, 19:29
anonimus18: taci ca si tu esti clona lui hopshio !! macar tu taci !!!! si in plus ce conteaza ma ca is acesti useri care nu au postat si apar la poll`uri ????poate oamenii s-au uitat pe prima pagina .. ( unde mai se da redirectionare catre forum, la diferite poll`uri ) si oamenii nu au postat .. doar au votat cand a fost cate-ceva !!

delaparis
22nd July 2006, 19:38
Exact.
Si eu la inceput asa am intrat pe forum ... cu un vot (pentru Dinamo :P :D )

irriducibile_01
22nd July 2006, 19:39
shi care e problema k voteaza la poll-uri...oricum nu sunt relevante...
asha k nu vad de ce trebuie sa fie OLS-ul de vina sau sa i se strige rushinik...
chiar nu intzeleg...
sa voteze domne cine vrea de cate ori vrea ...sa fie sanatoshi cu voturile, oricum nu cashtiga nimeni nimik din asta...

Hopshio
22nd July 2006, 19:46
anonimus18: taci ca si tu esti clona lui hopshio !! macar tu taci !!!! si in plus ce conteaza ma ca is acesti useri care nu au postat si apar la poll`uri ????poate oamenii s-au uitat pe prima pagina .. ( unde mai se da redirectionare catre forum, la diferite poll`uri ) si oamenii nu au postat .. doar au votat cand a fost cate-ceva !!

bagherra nu uita de ce mi'am facut eu o clona...nu pentru nevoia de a vota ...sau ca mi'o zis cineva important sa imi fac...ci pt ca am ban...asa ca...si macar am zis ca sunt hopshio nu mi'am facut useri : kiki kaka si nush ce altele doar ca sa castige nush cine la vot...si de ce e de vina ols? daka nu si'a dat seama ca sunt clone atuncea is sa nu zic cum..daka si'a dat seama si nu a facut nimik atuncea penibil..asa ca ciocu mic

Kainsashiki
22nd July 2006, 21:51
nu inteleg ceva. daca nu va convine, de ce mai intrati? va obliga cineva?

Hopshio
22nd July 2006, 22:14
nu da imi place sa le arat la ceilalti ce forum sunteti:no:

irriducibile_01
22nd July 2006, 22:17
ceilaltzi fiind cine ?

Rossi
22nd July 2006, 23:19
Rasa : "B' hahahahahahaha

Banny
Join Date: 21st July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Bejy
Join Date: 21st July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Bibby
Join Date: 14th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Bity
Join Date: 7th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

il cappo
22nd July 2006, 23:26
imi place sa le arat la ceilalti ce forum sunteti


ceilaltzi fiind cine ?

cred ca anonimus18 vrea sa arate la ceilalti de pe forum cu ce se ocupa unii pe aici :ok: ... o initiativa de laudat ... :ok:

irriducibile_01
22nd July 2006, 23:31
extraordinara ash putea spune...

Rossi
22nd July 2006, 23:34
anka
Last Activity: Today 21:10
Join Date: 17th August 2005
PostsTotal Posts: 2 (0.01 posts per day)

asta cica nu e clona ... a postat doua mesaje acum 1 an ...si doar voteaza acum

maxai_radoi
Last Activity: 15th July 2006 14:50
Join Date: 14th July 2006
PostsTotal Posts: 1

alta clona hahahahaha

ionut-b
Last Activity: Yesterday 11:32
Join Date: 31st August 2005
Total Posts: 2 (0.01 posts per day)

asta are cont de 1 an .... a postat de 2 ori intrun an ...in schimb voteaza pe toate pollurile ...
OLS cica sa smecherit ... mai nou creaza conturi cu "vechime de 1 an" si primul post acum 1 saptamana ....hahahahahaha


si binenteles ...toate aceste clone voteaza pro steaua ....

continuam ?

Sely
Join Date: 7th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Vivy
Join Date: 10th July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Coaie
incepator
Last Activity: Yesterday 13:23
Join Date: 21st July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)


asta chiar are un nick interesant HAHAHAHAHAHHA

BINENTELES CA VOTEAZA PRO-STEAUA


Dabbo
Join Date: 21st July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Cubba
Join Date: 21st July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Rolly
Join Date: 21st July 2006
PostsTotal Posts: 0 (0 posts per day)

Hopshio
23rd July 2006, 01:38
cred ca anonimus18 vrea sa arate la ceilalti de pe forum cu ce se ocupa unii pe aici :ok: ... o initiativa de laudat ... :ok:
da mey chiar asta fac...poti sa te uitila repost by rockkf..si jnu mai sthiu cum..sa vezi despre ce e vorba...adika era vorba despre sectiunea pariuri cum unii voriau sa ii insele pe altii

starsteel
23rd July 2006, 10:05
A spus cineva pe la TV ca Dinamo isi pierde suporterii, Bianco spre disperarea ta personajul are totusi dreptate. Ce naiba chiar te agiti asa pt. niste polluri e clar pt. toata lumea ca majoritatea suporterilor sau simpatizantilor de fotbal din Romania tin cu Steaua. Rezultatele sunt determinante.

Rossi
23rd July 2006, 11:52
cine a spus ? retardul ala de MheMhe ?

dupa cum vezi , daca excludem clonele , chiar si pe acest site stelist ati iesit "locul 1" la Blatul Campionatului , "locul 1" la cea mai antipatica echipa ...nici macar aici nu ati reusit sa demonstrati ca 62% dintre romani sunt stelisti ...si asta va doare rauuu

va chinuiti sa demonstrati aberatii ? ati ajuns rau ... daca faceati afirmatia ca 60% dintre bucuresteni sunt stelisti , poate va credeam ...

trucati sondaje , inventati useri , articole subiective , moderati intro singura directie ... de asta OLS are credibilitate 0 , de asta au plecat toti de pe forum ...mai posteaza 20 de insi ...

In fiecare zi apar cateva clone ...rusinica

ce pot sa mai zic ?! ... "ce bine imi pare c-ati luat TEAPA !!!! "

Hopshio
23rd July 2006, 12:08
si nu ii numai asta...stiti de ce ii ols prima?? cajumate din forum ii numa de colne...si ce cred useri noi care vin: ca ii cel mai tare forum..are cei mai multi useri..care de fapt is clone...asa ca...

Kainsashiki
23rd July 2006, 12:25
bai hopshio:)))) da ia zi`le tu ma cine te-a pus pe tine sa faci "Politia" asta pe forum? ce salariu ti-au dat? :))

delaparis
23rd July 2006, 12:59
Nu stiu ce-i roade asa tare pe unii cine-i pe locul unu cine-i pe doi etc...
Ce stiu eu e ca au fost prinsi cu magarii si interzisi sa mai posteze pe OLS iar acum sunt suparati tare.

starsteel
23rd July 2006, 13:31
cine a spus ? ....
Unul mititel, mititel, care va iubeste tare.

MariusTR
23rd July 2006, 14:11
Mie imi place de OLS.
Si va rog sa ma citati :D

Hopshio
23rd July 2006, 14:41
diablo..sa stii ca nu ma plateste nimeni..si fac acest lucru ca si un hobby...

sun
23rd July 2006, 17:34
@bianco : am luat supercupa , n-am luat nici o teapa :evil:
totusi , daca ai gasit userul ala cu nume interzis , cineva ar trebui sa ia masuri ;)
@Marius : du-te tu :D

tchibos
23rd July 2006, 18:10
eu nu inteleg de ce va tot agitati atat cu polurile si clonele?... sa imi spuna mie cineva ca OLS este singurul loc unde voteaza clonele... modificarea constitutiei, alegeri prezidentiale si multe altele sunt doar cateva exemple din tara asta../. si asta la nivel mare... sa arunce cu piatra aia care nu procedeaza asa

cat despre Bianco rossi eu am o banuiala ca e clona unuia pe care nu l-am mai vazut de mult pe aici si care era persoana ingrata numarul 1, asa ca... liniste in sala

Hopshio
23rd July 2006, 19:11
nu este singur loc unde voteaza clonele..dar este singurul locu unde mai bine de jumate de forum ii numa clone;)

il cappo
23rd July 2006, 20:31
bai hopshio:)))) da ia zi`le tu ma cine te-a pus pe tine sa faci "Politia" asta pe forum? ce salariu ti-au dat? :))


fara suparare ... da' tie ce salariu ti-au dat ? :cool: ...
anonimus18 : nici eu nu-s de acord cu tentativa de prostire a unor forumisti prezentata in threadu' ala ... de aceea am si spus ca initiativa ta e laudabila ... celor care nu-s de acord cu mine le urez SA IA CAT MAI MULTE TEPE ...

Hopshio
23rd July 2006, 20:39
ok..daka ma crezi ma crezi..nu ma plateste nimeni..am patit-o cu forumul acesta...pan la urma m'am intors...sa folosim niste expresii dure...m'am intors sa ma razbun?? nu..m'am intors si supraveghez...prea multe indoielii au fost pt mine si am venit sa le lamuresc.;)

Kainsashiki
23rd July 2006, 20:49
mie mi se pare stupid ca o clona sa zica de altii ca au clone! de ce ti-ai facut clona ? de ce ai luat ban ? prea faci pe nevinovatul si stii bine de ce ai luat ban.

ti-am zis ca te faci de ras, dar esti doar un copil si asta e modul de gandire la varsta ta.

gata, subiect inchis pentru mine, continua supravegherea hopshio :)

Hopshio
23rd July 2006, 20:55
shtiu ca acuma incerci sa ma opresti spunand ca ma fac de ras si nush ce..doar nu vrei tu moderator sa se pateze imaginea forumului..nu vrei..dar in viata nu ti se face ce vrei...ma bucur ca ii subiect inchis pentru tine..dar nu si pentru mine....si sthiu bine de ce am luat ban...ca m'am distrat...in cel mai frumos mod.....si nu am zis ca o fac pe nevinovatull..doamne..ce intelegi tu din toata povestea asta???

Hopshio
23rd July 2006, 21:05
apropo nu mai dau edit acuma ca nu am chef....sa va zic si de ce m'am bagat in discutia asta cu clonele...ca pe mess sefu vostru imi zicea mie cati useri sunt la voi pe langa forumul unde activez eu acuma...si mi s-a parut interesant..si mi'am adus aminte atuncea de ce zicea el : ca voi sunteti multi mai multi si pfoai..ce mandru era el..

White Shadow
23rd July 2006, 21:20
Ce vretii sa demonstrati ca nu inteleg , momentan sunt pe forum inregistrati 18,506 de membrii . sa imi trimiteti si mie prin PM siteurile concurente sau cum sa le spun sa vad si eu acolo cate clone sunt sau sa vad cati membrii sunt pe alte forumuri.

Hopshio
23rd July 2006, 21:27
mey....io nu vreau sa demonstrez mare lucru..vreau sa ii arat marelui sef ca nu ii chiar asa cum o zis ...el pe mess imi zicea mie ca vai cati useri avem noi pe langa voi..si il intreb : cati reali? cate clone?

delaparis
23rd July 2006, 21:34
anonimus de fapt tu iti porti bine numele asta si pe cel vechi ...
hop am venit si hop m-au dat afara ... :happy
Tu nu vezi ca te agiti degeaba ?
Abia astepti sa te intrebe lumea pe unde activezi dar de fapt toti isi dau seama ca acolo unde esti faci la fel ca aici ... adica galagie puturoasa :no:
Poti sa te usuci in continuare pe unde vrei dar sa sti ca vei ramine un "anonimus" eternel ... :happy

White Shadow
23rd July 2006, 21:41
mey....io nu vreau sa demonstrez mare lucru..vreau sa ii arat marelui sef ca nu ii chiar asa cum o zis ...el pe mess imi zicea mie ca vai cati useri avem noi pe langa voi..si il intreb : cati reali? cate clone?

Sa zicem ca sunt 8000 de clone :D Hop , tot mai raman 10.000 de membrii , asa ca nu ai ce sa mai zici.

Hai sa te intreb si eu cum e la voi , cati reali ? cate clone ?

Alte forumuri au 100 de membrii dintre care 40 sunt clone.

Hopshio
23rd July 2006, 22:03
anonimus de fapt tu iti porti bine numele asta si pe cel vechi ...
hop am venit si hop m-au dat afara ... :happy
Tu nu vezi ca te agiti degeaba ?
Abia astepti sa te intrebe lumea pe unde activezi dar de fapt toti isi dau seama ca acolo unde esti faci la fel ca aici ... adica galagie puturoasa :no:
Poti sa te usuci in continuare pe unde vrei dar sa sti ca vei ramine un "anonimus" eternel ... :happy
dragutule..sa iti zic ceva,...nu as vrea sa va zic unde activez...ca nu as vrea sa umplu acel forum cu niste boli infectioase ca tine..intelegi dragutule...???

Hopshio
23rd July 2006, 22:04
Sa zicem ca sunt 8000 de clone :D Hop , tot mai raman 10.000 de membrii , asa ca nu ai ce sa mai zici.

Hai sa te intreb si eu cum e la voi , cati reali ? cate clone ?

Alte forumuri au 100 de membrii dintre care 40 sunt clone.

ok..sunteti multi.n'am zis eu asta..dar macar sa nu se dea sefu vostru mare ca sunteti 18.000....

White Shadow
23rd July 2006, 22:10
Nu se da nimeni mare si nu trebuie sa se dea mare pt ca cifrele vorbesc de la sine........

tchibos
23rd July 2006, 22:17
mie mi se pare stupid ca o clona sa zica de altii ca au clone!


stii cum e la noi... "hotul striga hotii" asa ca nu are rost sa iti dai batai de cap pentru "initiativele" considerate laudabil de altii

"hop si tu" deocamdata in partea cealalta esti agreat ca site-ul pe care activezi e la inceput... cand va ma creste si isi vor da seama baietii de ce esti in stare cred ca nu vei mai fi pe acolo...

si daca tot vrei sa iti spun ce cred iti zic fara menajamente: si acolo sunt clone si mai mult decat atat cred ca s-au facut clone cu acelasi nick de pe OLS ca sa creada lumea ca s-au dus oamenii acolo. Nu toti de acolo sunt cei vechi

White Shadow
23rd July 2006, 22:21
si daca tot vrei sa iti spun ce cred iti zic fara menajamente: si acolo sunt clone

Toate forumurile au clone dar problema e ca vin altii de pe forumuri unde din 100 de useri 30 sunt clone sa spuna ca pe Ols din 18.000 de useri nu stiu cati sunt clone.

Hop nu crezi ca ar fi mai bine sa te uiti in gradina ta si mai putin pe la altii ?

Tu crezi ca la tine in gradina toti pomii sunt OK ?

tchibos
23rd July 2006, 22:23
si daca sunt de ce ce ar fi problema lor... cred ca e problema noastra, a celor care activeaza pe forum... daca vor sa demonstreze ceva sa o demonstreze faptic si sa creasca asa de mult pana vor avea si ei 18000 de useri cu 8000 de clone. Eu le zic succes si sa isi vada de treaba

ady51a
23rd July 2006, 22:38
Rusine tuturor cu clone de la primul pana la ultimul. Am vazut-o pe pielea mea la concursuri asa ca degeaba va agitati. Clona e la ea acasa aici. :ok:

White Shadow
23rd July 2006, 22:39
Clona e la ea acasa aici. :ok:

Clona e la ea acasa peste tot.

NU EXISTA FORUM FARA CLONE

delaparis
23rd July 2006, 22:40
trucati sondaje , inventati useri , articole subiective , moderati intro singura directie ... de asta OLS are credibilitate 0 , de asta au plecat toti de pe forum ...mai posteaza 20 de insi ...

In fiecare zi apar cateva clone ...rusinica

ce pot sa mai zic ?! ... "ce bine imi pare c-ati luat TEAPA !!!! "

luati-va de mina amindoi tu si cu anonimus ...

Cei mai inteligenti useri de pe ols :happy

delaparis
23rd July 2006, 22:43
Rusine tuturor cu clone de la primul pana la ultimul. Am vazut-o pe pielea mea la concursuri asa ca degeaba va agitati. Clona e la ea acasa aici. :ok:


Te inseli prietene ...

Se va rezolva treaba asta ... te asigur.

Sfatul meu: nu mai incerca pe pielea ta :rolleyes:

ady51a
23rd July 2006, 22:50
Te inseli prietene ...

Se va rezolva treaba asta ... te asigur.

Sfatul meu: nu mai incerca pe pielea ta :rolleyes:

Pai eram implicat de asta am zis ca am incercat pe pielea mea, pana m-am prins. Oricum sunt un zero barat asta stiu si mi s-a mai comunicat. :ok: Ti-am urmat sfatul :ok: chiar asa cu intarziere.
www.clonlinesport.ro :ok:

delaparis
23rd July 2006, 22:56
Perfect :ok:

Vadim
23rd July 2006, 23:00
@Bianco Rossi: Ca sa votezi pe forum trebuie sa fii inregistrat. Cand se fac polluri si ele sunt promovate pe prima pagina, multi dau click si se inregistreaza numai pentru un vot. Aici este tot, nu isi face nimeni clone ca sa voteze, mai ales ca asta nu e un capat de tara. Sunt prea multi oameni pe forum ca sa urmarim daca 1-2-3 isi mai fac cate un alt cont, e imposibil sa faci asta, mai ales cand sunt IP-uri diferite. Asta se poate face in locuri in care intra 10-20 de oameni mari si lati, nu pe un forum ca Onlinesport pe care intra zilnic sute de membri inregistrati si mii de oameni care citesc.

Am mai explicat treaba cu pollurile, dar sint unii rau-voitori si invidiosi care se fac ca nu pricep... pe ei ii sfatuiesc sa cante la alta masa.

ps: anonimus18 - ban pentru ca este clona unui alt membru banat pe acest forum. Hai sa rezolvam unele clone, daca tot ele se plang. :D

delaparis
23rd July 2006, 23:10
Si uite asa viata e un lung fluviu linistit ... :rolleyes:

Vadim
23rd July 2006, 23:14
Asa e, dar e plin de "guristi" care ne sparg timpanele, din cauza frustarilor pe care si le exprima din spatele unei tastaturi.

Rossi
24th July 2006, 18:02
aveti peste 1100 de "useri" cu 0 postari
aveti peste 300 de "useri" cu o singura postare
samd ...

Sortatii dupa Join Date , Name , Posts ... ca sa va cracanati de ras

http://www.onlinesport.ro/forum/memberlist.php

:happy :happy :happy

" Most users ever online was 1,095, 17th March 2006 at 14:36. " .... dintre care peste 60 % clone :happy

Vadim
24th July 2006, 18:07
Uita-te pe toate forumurile mari din lume, asa cum este si Onlinesport, si vezi ca un procent din userii inscrisi nu au scris nici un mesaj. Ei citesc sau nu mai intra niciodata. Marea parte a scris insa cel putin 1 mesaj, mii de oameni sint activi pe Onlinesport. Clone sint in capul tau destul de bolnav incat sa creada asa ceva. :D

Sorteaza dupa ce vrei, ca de aia sint acolo acele optiuni (members, posts etc). Daca nu voiam eu nu erau acolo si nu aveai ce sa sortezi. Dar acolo se vede tot pentru cine e interesat de aceste statistici vechi de 4 ani. Nu pot sa spun eu cati sint clone (am descoperit cateva sute in timp), dar da cifre din burta un fan al lui Dinamo. Daca asa face si Porcea... e clar de ce Dinamo nu va juca nici macar in Cupa UEFA la finalul acestui sezon. :D

Nimeni nu e pe inventar, lumea se poate inscrie, poate scrie sau nu, poate vota la un poll sau nu etc. Daca tu stii cel mai bine istoria celor 18.000 de membri de pe forumul Onlinesport (in curand 20.000) scrie o carte. Ca vad ca nu ai nici 4 luni pe forum si deja stii cum sta treaba. Esti cel mai frumos si destept barbat din Romania.

Rossi
24th July 2006, 18:14
:happy :happy :happy
uite cum ti-ai dat arama pe fata

Vadim
24th July 2006, 18:16
In ce sens? Ti-am explicat cum sta treaba, dar se pare ca imi pierd vremea cu unul din personajele rautacioase sau invidioase. Asa e, succesul naste mare invidie...

Zi-mi ceva, ca te-am verificat si ai acelasi IP ca al lui Achiles. Este adevarat ca esti clona lui?

Uite mai jos, pentru tine sau pentru altii care sint interesati, cifrele cu traficul de pe forum: vizitatori unici / afisari in ultima saptamana. Cifrele sint oferite de Google Analytics pentru cel mai mare forum de sport din Romania. Media este de 4-5 mii de oameni care intra zilnic pe forum din cei 15-17 mii de vizitatori de pe site. Sint ultimele explicatii pe care ti le mai dau pe tema asta, nu trebuie sa conving pe cineva pus pe cearta ca am dreptate, mai ales ca stii bine ca asa e.

Rossi
24th July 2006, 20:42
ce spuneai ? peste 18.000 de useri ? ....:D

sa rectific ce am scris mai sus .....

aveti peste 11.000 de useri care nu au nici macar o postare !!!!!!!
sunt vreo 353 de pagini cu useri care nu au postat niciodata - pe fiecare pagina cate 30 ... calculeaza...

:rosu: :rosu: :rosu:

daca ii mai trec si pe cei care au 1-5 postari ... o sa afli cu tristete ca sunt 17.000 de CLONE !!!!

LOL ....HAHAHA ...ACUM SUNT CLONA ? LOL .... TI-AM ZIS DE ACUM CATEVA ZILE CA O SA INVENTEZI MOTIV DE BAN ....

stai linistit ca nu mai te stresez ... promit sa fie ultimul post pe acest forum

Vadim
24th July 2006, 23:21
Esti novice si imi pierd vremea cu tine. Uita-te la cel mai mare forum din Romania, www.computergames.ro/forum, care are acelasi procent de membri inregistrati/membri care scriu: din 52.000 de membri inscrisi scriu 15.000. As spune ca formul Onlinesport are un procentaj mult mai bun, exact cel scris de tine mai sus si care este de fapt public. Vezi si pe softpedia, e la fel. Nici Onlinesport, nici Sofpedia si nici alt forum mare nu ascund aceste statistici. Daca era ceva de ascuns, fii sigur ca tu nu aveai acces la cifre... Asa ca nu mai insinua asta, ca nu ai gasit persoana potrivita. Vorbesti chiar cu cine se ocupa.

Nu conteaza atat cata lume e inscrisa (50.000, 20.000 etc), ci faptul ca se scrie foarte mult pe acest forum. Sunt in acest moment aproape 700.000 de mesaje (!!!), iar forumul Onlinesport este cel mai mare din Romania pe segmentul sport si pe locul 4 in Romania dupa Computergames, Softpedia si Acasa. E important, asa cum observi, si numarul de oameni inscrisi, pentru ca ei scriu aplicand in general procentajul acela de mai sus. Atunci cand, sa zicem la anul, pe acest forum vor fi 40.000 de membri inscrisi, o sa vezi ca si numarul celor care scriu se dubleaza. Asa functioneaza forumurile mari, care sunt accesate de multa lume. Repet, aici e un forum mare, inscris in clasamentul mondial Bigboards si clasat in top 1.500 in lume. Nu compara acest forum cu unul pe care scriu 10-20 de oameni.

Imi pierd vremea cu tine sa iti explic ce? Ce se vede? Ca aici e cel mai mare forum de sport din Romania? Stiu, deranjeaza, dar asta e adevarul...

Nu ma stresezi deloc, iti demonstrezi limitele si arati ca esti pus pe scandal. Sper sa te tii de cuvant, ca am mai vazut de astia ca tine care arunca cu noroi si apoi nu scapi de ei, ca sint mai rau ca raia... Sau, daca ai ceva de spus, scrie pe forum despre sport, ca slava domnului ai ce. Te las sa te antrenezi pentru Cupa UEFA...

:rosu: :rosu: :rosu: