PDA

View Full Version : Volei in Bucuresti - Amatori



Cipriotu88
5th April 2008, 23:14
Sal all , mar interesa si pe mine unde joaca volei amatorii din Bucuresti , prin ce locuri :) , sunt nou si nu cunosc . Ms ;)

roko
7th May 2008, 11:53
Si eu sunt mai nou in Bucuresti si as fi interesat sa joc volei. Astept un semn de la cei care joaca deja...

rule
5th February 2009, 10:39
Salut

Eu joc cu niste prieteni (la nivel mediu-incepator). Daca mai sunteti interesati dati un mail la rule128@gmail.com

Radu

magdalena
30th April 2009, 16:10
Vreau sa stiu si eu unde as putea sa joc volei ?am facut 8 ani de volei performanta dar m-am lasat si vreu sa fac doar in timpul liber.Va pup si astept un raspuns.:)

jorgeluis
23rd May 2009, 23:52
I don´t know if you speak Eng, but I am looking place to practice volleyball, if you know something send me a email: jl_ag@hotmail.com
thanks

irina-_-
27th July 2009, 20:44
asi vrea sa fac volei la un club ceva , nu stiu inca daca vreau de performanta,mai mult sa fac miscare.am ca inaltime 1.78 si stiu sa joc cat de cat astept raspuns bleu_mean_girl@yahoo.com

justinstyle
31st July 2009, 01:42
saalut pt "Cipriotu88","roko" si toti cei care sunt interesati sa joace volei...suntem un grup "vesel" care primeste oricand jucatori oricand se joaca serios....daca sunteti interesati dati add "yepurik_stan":ok:

rdruta
16th December 2009, 20:53
Salutare!
si eu sunt interesat de acest topic, de fapt vreau sa fac volei 2-3 ore pe saptamana
ati constituit cumva un grup?
astept cu nerabdare un feed back din partea voastra
Radu

ElizaV
15th January 2010, 16:04
Sal`tare!
Nu stiu dak toti care au postat aici au reusit intr-un final sa joace volei la nivel de amatori pe undeva,dar trag si eu speranta ca poate da...
So,imi doresc tare mult sa ma alaturi si eu voua...lizu_vilceanu in caz ca imi vede cineva post_ul:x=((

ionutsava
22nd March 2010, 12:12
Salut

Am vazut ca aici posteaza oameni interestati de volei. Scriu pentru ca si eu sunt unul dintre voi si in aceasta directie vin cu o propunere.

Eu impreuna cu niste prieteni am gasit si am inchiriat o sala de sport din cadrul unei scoli generale, pe langa Stadionul Stefan cel Mare in care jucam volei in fiecare joi de la ora 19:30

Cine este interesat poate sa ma caute pentru mai multe detalii pe ymess la id-ul:

fratele_john

Sau la adresa de mail : ionut.sava@eestec.ro.

Noi jucam odata pe saptamana, daca mai stie cineva in alta parte sa spuna si ne adunam mai multi. Daca am putea sa jucam de 2 ori pe saptamana ar fi superb.

mikishor
22nd April 2010, 14:57
Mi-as dori si eu sa joc alaturi de voi tot la un nivel amator...
Mai joaca cineva pe undeva?

blackman123
20th July 2010, 00:13
joaca cineva in zona Gorjului? rog sa-mi scrieti. as vrea mult sa ma alatur. jok nivel amator.
adresa mea: caraimanlilian@mail.ru


tnx

alex.jonescu
2nd August 2010, 13:13
Salut,

exista vreo sala in zona de nord, nord-est in care sa se joace volei dupa ora 7 in timpul saptamanii?
de vreo 7 ani sunt amator dedicat al acestui sport :)

putem sa ne auzim rapid pe adresa de YM: alex.jonescu
10x
Alex

PS: sambata si duminica sa ne vedem cu bine in Studentesc Tei, dupa 5 PM.

dumy84
4th August 2010, 10:51
Si eu sunt interesat de un volei la nivel de amatori.

@ alex.jonescu Poti oferi mai multe detalii despre terenul/sala din Tei?

rule
25th August 2011, 15:12
Salut

Intru destul de rar pe forum. :).
Avem inchiriata o sala de sport in fiecare joi in zona drumul taberei.
Pt detalii rule128@gmail.com

Radu

alycris2003
2nd October 2011, 19:51
Buna!

As dori si eu sa joc volei la nivel de incepatori. Daca are cineva vreun grup si sunt in cautare de noi jucatori va rog sa ma contactati la id-ul de ymess: alycris2003

Multumesc,
Alexandra

rule
1st November 2013, 10:11
Hello

Inca mai jucam.

Pt cei interesati mail la rule128@gmail.com

Radu

irinapirjol
4th December 2016, 01:24
Salutare!
si eu sunt interesat de acest topic, de fapt vreau sa fac volei 2-3 ore pe saptamana
ati constituit cumva un grup?
astept cu nerabdare un feed back din partea voastra
Radu

Mai e valabil?

Tcl
11th January 2017, 11:56
Si pe mine m-ar interesa daca mai e valabil, caut de multa vreme sa fac volei de cateva ori pe saptamana si m-as bucura sa existe un grup

Irinapuiu
27th January 2017, 13:00
Buna,

si pe mine ma intereseaza sa practic sportul acesta si caut de multa vreme un grup de amatori incepatori. Astept feedback, in caz ca mai este cazul.

O zi faina!

Irina

irinapirjol
27th January 2017, 18:59
Buna,

si pe mine ma intereseaza sa practic sportul acesta si caut de multa vreme un grup de amatori incepatori. Astept feedback, in caz ca mai este cazul.

O zi faina!

Irina

Inca nu am reusit sa strangem de o echipa.
Prin primavara, cum vine caldura am vazut ca se mai mobilizeaza lumea. Noi stam in Tei, aproape de baza sportiva care are terenuri de volei, insa descoperite.
Cum se deschide "sezonul", dau de stire :)

irinapirjol
27th January 2017, 19:03
Si pe mine m-ar interesa daca mai e valabil, caut de multa vreme sa fac volei de cateva ori pe saptamana si m-as bucura sa existe un grup

Inca nu am reusit sa strangem de o echipa.
Prin primavara, cum vine caldura am vazut ca se mai mobilizeaza lumea. Noi stam in Tei, aproape de baza sportiva care are terenuri de volei, insa descoperite.
Cum se deschide "sezonul", dau de stire :)

irinapirjol
12th May 2017, 21:11
Inca nu am reusit sa strangem de o echipa.
Prin primavara, cum vine caldura am vazut ca se mai mobilizeaza lumea. Noi stam in Tei, aproape de baza sportiva care are terenuri de volei, insa descoperite.
Cum se deschide "sezonul", dau de stire :)

A venit primavara!!! :) Cine se baga la un volei?

Hingherul
12th May 2017, 21:25
Lasa si tu un asl... un jpg.... :D

daniela.m
7th January 2018, 10:32
Buna!

As dori sa joc si eu volei la nivel de amatori.
Mai joaca cineva?

Vadim
8th January 2018, 11:04
Buna!

As dori sa joc si eu volei la nivel de amatori.
Mai joaca cineva?
Vara la mare cel mai mult. Pana atunci poti sta in legatura cu fanii sportulu pe Forum.

Cristina M
15th March 2018, 16:26
Inca nu am reusit sa strangem de o echipa.
Prin primavara, cum vine caldura am vazut ca se mai mobilizeaza lumea. Noi stam in Tei, aproape de baza sportiva care are terenuri de volei, insa descoperite.
Cum se deschide "sezonul", dau de stire :)

Buna! As vrea sa fac si eu volley.Cand vreti sa va adunati, ma anuntati si pe mine, va rog. :)

Cristina M
15th March 2018, 16:33
Buna!

As dori sa joc si eu volei la nivel de amatori.
Mai joaca cineva?

Buna! Ai mai gasit fete care joaca volei?

Cristina M
15th March 2018, 16:35
Buna,fetelor! A venit primavara, cine vrea sa ne adunam sa jucam volei? :)

Hingherul
15th March 2018, 16:37
mi-ar placea sa particip ca spectator :D

delaoltenia
15th March 2018, 16:57
nu mai bine vorbesti cu ionel si va dati majorete? :D

Hingherul
15th March 2018, 17:06
Ionel se da majoreta in timp ce eu ma dau LA majorete. e o diferenta :D
fac pariu ca ar veni si chinna dar daca afla consoarta il face inabusit cu taitei si muguri de bambus :))

Lordul
17th March 2018, 10:13
si daca nu afla ...?

Elena.lc
10th April 2018, 09:41
Buna,fetelor! A venit primavara, cine vrea sa ne adunam sa jucam volei? :)

Buna!eu vreau 😀

daniela.m
14th April 2018, 21:41
Buna! Si eu vreau!

Adriana cris
29th November 2018, 06:40
Volei ? Cineva ? 👀

Denisam
27th January 2019, 20:27
Si eu vreau!

Irina_Irina
12th July 2019, 20:38
Buna, cineva pentru un volley? Caut niste persoane cu care sa joc volley (amator) in Bucuresti sau un club. Merci!

a_adrian
19th November 2021, 19:50
Buna, ma puteti indruma si pe mine catre un grup care joaca volei (amatori) si ar mai avea loc pentru 1 persoana? Multumesc

Lumy
2nd March 2023, 23:17
Inca nu am reusit sa strangem de o echipa.
Prin primavara, cum vine caldura am vazut ca se mai mobilizeaza lumea. Noi stam in Tei, aproape de baza sportiva care are terenuri de volei, insa descoperite.
Cum se deschide "sezonul", dau de stire :)




Bună, ma interesează si pe mine sa joc volei, amatori. Stau în zona Dinamo. Aștept vesti !!!!!

Lumy
2nd March 2023, 23:19
Inca nu am reusit sa strangem de o echipa.
Prin primavara, cum vine caldura am vazut ca se mai mobilizeaza lumea. Noi stam in Tei, aproape de baza sportiva care are terenuri de volei, insa descoperite.
Cum se deschide "sezonul", dau de stire :)




Bună, ma interesează si pe mine sa joc volei, amatori. Stau în zona Dinamo. Aștept vesti !!!!! Lumi192005@yahoo.com

Numero Dieci
9th March 2023, 11:08
Bună, ma interesează si pe mine sa joc volei, amatori. Stau în zona Dinamo. AČ™tept vesti !!!!! Lumi192005@yahoo.com

Pai si nu te inscrii la Dinamo la volei?

MarkCros
16th May 2023, 18:48
Buna ziua. Cum vei juca - scrie când Č™i unde. Plus un vizualizator pe care îl ai.

rbrn
30th May 2023, 19:20
Și eu as fi interesat. Minim 4 pentru 2 x 2 deși nu este chiar indicat pentru începători. Sunt curios ce terenuri cu nisip sunt în București.

MarkCros
31st May 2023, 08:30
Complexul sportiv Lia Manoliu cu terenuri de volei pe plajă în aer liber. Acest complex este situat în Parcul Izvor si oferă facilităti sportive pentru o varietate de sporturi, inclusiv volei pe plajă. Există, de asemenea, terenuri de joacă la Clubul Sportiv Dinamo sau la Clubul Sportiv Universitatea.