PDA

View Full Version : Marius Lacatus implineste astazi 44 de ani!



ducus
5th April 2008, 20:09
Legenda si antrenorul Stelei, Marius Lacatus implineste astazi 44 de ani! La Multi Ani! :)
Lăcătuș: "Sper să fiu măcar campionul României"

Antrenorul FC Steaua, Marius Lăcătuș, a declarat, astăzi, la aniversarea a 44 de ani, că își dorește cel mai mult să devină campion al României.

"Campion al Europei nu mai am cum să fiu, deși mi-aș dori mult să reeditez acea performanță. Sper să fiu măcar campionul României", a declarat Lăcătuș, pentru site-ul oficial la Stelei.

"Îmi doream o serie de victorii care să ne apropie de primul loc și mă bucur că s-a întâmplat. Diferența de puncte a scăzut la doar trei și orice este posibil în acest moment. Important este ca noi să ne facem treaba și să câștigam toate partidele, dacă se poate. Evident că, dacă putem să profităm de pașii greșiți făcuți de lider, este cu atât mai bine", a spus tehnicianul stelist.
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/lacatus-sper-sa-fiu-macar-campionul-romaniei-2523143

iuli
5th April 2008, 20:36
super stire...
sa fac ceva pe prosport si pe gsp si pe toate ziarele astea de *****.

Un reportaj despre tinerii fotbalisti de exemplu nu se face. Dar e super asta, a facut asta 44 de ani. Si cui ii pasa pana la urma?
Intrebare acum: a facut sport punct ro special pentru ziua lui lacatus? :happy