PDA

View Full Version : ROMANIA vs DANEMARCA



baubau
25th March 2003, 11:10
Salutare!
Care este pronosticul vostru pentru meciul Romaniei cu Danemarca?Eu sper pentru o victorie a tricolorilor!!! :D
Hai ROMANIA!!! :ok:

rasheedkpenny
25th March 2003, 19:06
Eu zic ca o sa luam bataie... fotbal nu prea se mai joaca nici macar cu echipa nationala, ca sa nu mai vorbim de campionat. Pacat, mare pacat!

Am votat 2, dar sper din tot sufletul sa NU am dreptate! Eventual stranierii sa faca o figura buna, in ei imi pun sperantele!

totusi... HAI ROMĀNIA!

07Ex
25th March 2003, 19:18
"rasheedkpenny", tare ma tem ca ai dreptate si vom lua bataie. Eu insa sunt mai optimist si sper macar intr-un egal.

:yeah:

Cipangoo
26th March 2003, 14:39
Cu un egal poti sa te speli pe cap. Nu ajuta la nimic. Adica ajuta dar nu acolo unde am fi vrut noi ci in norvegia si putin in danemarca. Daca nu batem salut calu'. Hai Romania :x :thinkso: :o

DORIN_COJO
26th March 2003, 15:58
Trebuie sa credem in aceasta echipa nationala si sa speram intr-o victorie. Danezii nu sunt niste robotei, astfel ca sanse exista. Daca va exista daruire din partea fiecarui fotbalist care va evolua, daca fiecare va realiza ca mai presus de orice e nationala si ca fara aceasta poate ca n-ar fi ajuns niciodata la echipa de club la care joaca in prezent, victoria va fi de partea noastra.

nick
26th March 2003, 18:21
Va fi extrem de greu,dar nu imposibil!Sper ca echipa nationala sa ne mai dea un motiv de satisfactie,ca de la campionatul intern nu mai avem ce astepta! :( :x

07Ex
27th March 2003, 02:40
Trebuie sa credem in aceasta echipa nationala si sa speram intr-o victorie.

Cam greu sa mai credem in ei dupa rezultatele din ultima vreme. De sperat, speram. N-avem incotro.


Daca va exista daruire din partea fiecarui fotbalist care va evolua, daca fiecare va realiza ca mai presus de orice e nationala...

Daca Dorine, daca! Asta e problema.

Hai Romania!!!

diablo20
27th March 2003, 11:54
Eu dau pronostic 1 cu o victorie "a noastra" cu 3-0 sau 3-1. sigur ii vom bate daca Mutu va juca la fel de bine cum o face pt Parma. vom vedea ce va fi. cred ca daca vom marca repede "ii" vom macelari asa incat nici nu vor stii pe unde se afla aeroportul pt a pleca mai repde.

HAIII ROMANIAAA!!!
VIIICTORIEEE
rupeti-le gatul

Jonny_RIP
27th March 2003, 13:18
eu zic ca o sa batem in cazul in care o sa ne concentram indeajuns
totul depinde de noi deoarece danezii sunt destul de timorati si daca venim peste ei din start o sa fie ok
am toata increderea in baietii nostrii
go kick thier asses boys
:D

rasheedkpenny
30th March 2003, 12:00
I was right! :(