PDA

View Full Version : Galerii unite Steaua si Stiinta !!!



iulian
1st April 2004, 08:57
Aseara intr-un local bucurestean -restaurant Jaristea- o delegatie condusa de Gabi Blondu si una condusa de Mustata au semnat un pact de uniune intre galeriile celor doua echipe de sustinere reciproca pe perioada returului

Sa fie un semn de intrare in normalitate si de civilizatie a ultrasilor celor 2 echipe ?

vasile314tzurka
1st April 2004, 09:00
la jaristea? hm. cam scumpisor:) intrebare: cum de au "semnat" un pact dupa ce s-a intimplat cu lacatus?

iulian
1st April 2004, 09:01
As avea o rugaminte ca pe acest poll sa voteze decit suporterii celor 2 echipe...multumesc !

inter
1st April 2004, 09:03
mda am auzit si eu ca blondu a fost vazut ieri prin Bucuresti, dar la asta nu ma asteptam :headbang: :headbang:

vasile314tzurka
1st April 2004, 09:04
mde, intere, lumea se duce de ripa:) miine poimiine... nu spun nimic ca ma spui:)

iulian
1st April 2004, 09:11
si de ce esti impotriva intere ?

vasile314tzurka
1st April 2004, 09:12
pai i-ai facut tu poza aia cu fularul si e omul otzarit:) nu e impotriva, nu crede:)

maryuss_mau
1st April 2004, 09:40
chiar nu cred ca acest protocol va fi respectat si cred ca va fi incalcat chiar la meciul de la craiova; am eu o presimtire;

iulian
1st April 2004, 09:47
La meciul cu Craiova tot stadionul va scanda o repriza pentru Steaua si o repriza pentru Craiova :ok:

iulian
1st April 2004, 09:56
pai i-ai facut tu poza aia cu fularul ...

Poza aia aia a fost preambul la ce sa intimplat aseara la Jaristea :evil:

vasile314tzurka
1st April 2004, 10:10
La meciul cu Craiova tot stadionul va scanda o repriza pentru Steaua si o repriza pentru Craiova :ok:

la care meci? la gloria ceahlaul poate:)

gigel_bucur
1st April 2004, 10:30
si asta nu e tot. se pare ca si cei de la Dinamo vor semna ceva asemanator cu Rapidul. semne bune, poate in felul asta scapam de scandarile indecente :rolleyes:

maryuss_mau
1st April 2004, 10:37
ar fi o chestie sa se intample asta, dar orice minune nu tine prea mult la noi; prin urmare sper ca macar intr-o etapa sa nu auzim anumite scandari pe stadioane;

ieppy
1st April 2004, 11:00
poate sa imi explice si mie cineva in ce consta acest pact?

albrosu69
1st April 2004, 11:15
Ce draq se intampla? S-a sucit lumea?! Cum se poate asa ceva? Craioveni ieri erau cu Rapid, azi cu Steaua, iar maine vor fi cu Dinamo. Inteleg un pact de neagresiune, dar de uniune? . Hai sa avem o zi buna cu totii!
doar UTA

maryuss_mau
1st April 2004, 11:18
vezi ma ca e deja inca unul care s-a prins!

iulian
1st April 2004, 11:21
poate sa imi explice si mie cineva in ce consta acest pact?

Simplu...de acum Dinamo nu o sa se mai auda pe stadion pentru ca va fi redusa la tacere de galeriile celor 2 unite :evil:

vasile314tzurka
1st April 2004, 11:23
si ce facem cu aia din afara stadionului? ca pe mine aia ma deranjeaza noaptea:)

iulian
1st April 2004, 11:25
si ce facem cu aia din afara stadionului? ca pe mine aia ma deranjeaza noaptea:)

Pactul este semnat si parafat...iti fac rost de o copie si o lipesti la scara blocului...sa citeasca toata lumea si sa nu mai faca scandal sa poti dormi :drak:

ieppy
1st April 2004, 11:30
Beeeeeeeeeeeeey iuliane nici daca faceti pact si cu Rapid nu o sa puteti sa ne acoperiti sonor pe noi. Noi sntem nr. 1 :ok: :) :evil:

vasile314tzurka
1st April 2004, 11:33
Pactul este semnat si parafat...iti fac rost de o copie si o lipesti la scara blocului...sa citeasca toata lumea si sa nu mai faca scandal sa poti dormi :drak:

tu ai vazut ciini care stiu sa citeasca? eu nu:) nu vorbesc de exceptii, alde ieppy si utilizator:)

ieppy
1st April 2004, 11:34
mai sunt cativa vasile.

vasile314tzurka
1st April 2004, 11:34
Beeeeeeeeeeeeey iuliane nici daca faceti pact si cu Rapid nu o sa puteti sa ne acoperiti sonor pe noi. Noi sntem nr. 1 :ok: :) :evil:

corect. nu mai am ghivece pe balcon ca toata noaptea dau dupa voi si una doua dispareti si iar o luati de la capat cu corurile. de aia era bun basescu:)

ieppy
1st April 2004, 11:39
Pai asa sunt stelistii si acum si oltenii. Arunca cu ghivece ca altfel nu ne puteti acoperi.

IlMILAN
1st April 2004, 11:46
Galeriile Craiovei si Stelei......nu pot sa cred pana nu vad.....:)

Ieppy o sa fiti "acoperiti" la Timisoara chiar daca adunati toti "cateii" din lume...... iar Viola va fi una singura nu are nevoie de ajutoare.....
Sa va faceti bannere ca altfel nu veti putea transmite nici un mesaj ..... veti fi muti :D :D :D /hello /hello

P.S Sa te uiti la Poli -Steaua de etapa viitoare asa ca sa-ti faci o idee :p

iulian
1st April 2004, 11:50
P.S Sa te uiti la Poli -Steaua de etapa viitoare asa ca sa-ti faci o idee :p
Sa se uite da...ca or sa fie numai Craioveni si Stelisti pe stadion...poli nu mai are loc daca vin toti uniti :evil:

ieppy
1st April 2004, 11:52
Milane daca vin eu la meci o sa se auda numai cainii. Banere aducem dar stai linistit ca noi nu avem ceva cu voi asa ca mari mesaje nu o sa apuci sa vezi ca la meciul cu Steaua de exemplu. O sa ma uit si sper sa si bateti ca sa blatuim meciul dupa aceea. 3 puncte de la Steaua pentru Dinamo.

vasile314tzurka
1st April 2004, 11:52
Pai asa sunt stelistii si acum si oltenii. Arunca cu ghivece ca altfel nu ne puteti acoperi.

adicatelea va acoperim cu flori? pune-ti pofta-n cui. eu in ghivece tin marar patrunjel, ardei iuti, busuioc...

ieppy
1st April 2004, 11:53
iuliane o sa veniti de la UNITA poate. Ca o sa aveti nevoie de o asigurare buna.

vasile314tzurka
1st April 2004, 11:56
Galeriile Craiovei si Stelei......nu pot sa cred pana nu vad.....:)

P.S Sa te uiti la Poli -Steaua de etapa viitoare asa ca sa-ti faci o idee :p

imilan necredinciosul... tu pina nu pui mine nu crezi un om asa de sincer si corect si bun stelist cum e iulian. mde. nasol ce sa spun. nici eu nu cred, dara asta e altceva:) daca e adevarat? a zis si inter ca l-a vazut pe gabi blondu in bukale... mde.

si la ce sa se uite? la galerie? mde. voi tot acolo va uitati sau la meci?:) mai bine la voi ca e mai frumos. la meci o sa fie pacat sa va stresati:) /hello

IlMILAN
1st April 2004, 11:56
Sa se uite da...ca or sa fie numai Craioveni si Stelisti pe stadion...poli nu mai are loc daca vin toti uniti :evil:
Iuliane puteti veni cu toata oltenia o sa intrati pe stadion cati o sa aveti loc in tarc, si sa va fereasca Dumnezeu sa faceti porcari.... daca veti fi cuminti nu va avea nimeni treaba cu voi dar de acoperit pe Viola ....niciodata....

P.S Vasile , eu te credeam un gurmand adevarat, cum strici tu rezerva de legume pentru alesele tale ciorbe pe catei? nu ai ce face?:)

Ieppy mai bine pierdem decat sa picam la pace cu voi.....hai la TM si mai vorbim. :)

vasile314tzurka
1st April 2004, 11:58
...ca la meciul cu Steaua de exemplu. O sa ma uit si sper sa si bateti ca sa blatuim meciul dupa aceea. 3 puncte de la Steaua pentru Dinamo.

ai tu grija asta ca bate poli:) la gelerie sigur, nu neg, la fotbal e mai dificil:) :yeah:

IlMILAN
1st April 2004, 11:59
Vasile iconitele folosite de Inter in mesajul de mai sus exprima starea lui....:), oi fi eu "necredincios" cand e vorba de asa ceva dar asta e...
La ce sa se uite.....la atmosfera din tribuna.....chiar daca va bate Steloaia , Viola va face spectacol in tribune.....

vasile314tzurka
1st April 2004, 12:00
P.S Vasile , eu te credeam un gurmand adevarat, cum strici tu rezerva de legume pentru alesele tale ciorbe pe catei? nu ai ce face?:)

hehe, n-ai mincat inca un ciine la cuptor? hm...

Utilizator
1st April 2004, 12:07
Hop si eu pe aici :). Nu o sa deranjez prea mult, Iulian a facut apel sa nu ne bagam cei ce sustinem alte echipe, dar nu ma pot abtine sa nu intreb daca vi se pare functionala o astfel de aliantza?
Eu cred ca nu, e ca si cum ai zice ca galeriile lui Lazio si Juventus sunt tovarase la catarama, in timp ce echipele lor favorite se lupta aprig pe teren.
As intelege si as saluta un pact de renuntare la scandari obscene unii contra altora (ar fi cazul sa se intample asta intre toate echipele romanesti), dar tovarasii intre cei ce se lupta pentru acelasi scop n-am mai auzit. Poate daca Gigi cumpara si Universitatea, cu derogare de la Liga. :)

Oricum succes, salut orice incercare de pace si prietenie!


PS: Vasile mai sunt destui alfabetizati printre noi, daca te uiti pe forum o sa vezi si asta si faptul ca suntem printre cei mai pertinenti in postari. Noi suntem caini de rasa, aia ai lui Basescu sunt aurolaci :)

viole(n)t
1st April 2004, 12:16
Asta-i gluma?

vasile314tzurka
1st April 2004, 12:20
Hop si eu pe aici :).
PS: Vasile mai sunt destui alfabetizati printre noi, daca te uiti pe forum o sa vezi si asta si faptul ca suntem printre cei mai pertinenti in postari. Noi suntem caini de rasa, aia ai lui Basescu sunt aurolaci :)

utilizator, eu nu am vorbit de exceptii:) ceea ce ma mira acum la tine este... ghici ce :evil: :evil: :evil:

vasile314tzurka
1st April 2004, 12:21
Asta-i gluma?

cum sa fie glume? tu crezi ca un om asa de serios ca iulian face astfel de glume? eu nu cred. intreaba-l pe inter daca e gluma. nu vezi ca s-a suparat deja pe noi?

Red Heat
1st April 2004, 12:27
"E momentul potrivit sa apar si io
In atata caterinca si atata misto"

Cred ca Utilizator are dreptate totala.
Eu nu am sa pun decat o singura intrebare: ce vor striga galeriile la meciul Craiova-Steaua????

gigel_bucur
1st April 2004, 12:37
Eu nu am sa pun decat o singura intrebare: ce vor striga galeriile la meciul Craiova-Steaua????

probabil ceva legat de Dinamo si Rapid, ca de obicei

vasile314tzurka
1st April 2004, 13:03
de exemplu:
dinamo, ce mult te-am iubit

si

rapid, verisoara noastra a tuturor:):):)

iulian
1st April 2004, 13:29
Eu nu am sa pun decat o singura intrebare: ce vor striga galeriile la meciul Craiova-Steaua????
Off..off..off.off ..mor toti dusmanii......

vasile314tzurka
1st April 2004, 13:31
iuliane, lasa-i sa fie invidiosi, vorba ceea, noi murim de grija lor si ei de drum lung:) sau am gresit pe undeva? hm.

iulian
1st April 2004, 13:34
Beeeeeeeeeeeeey iuliane nici daca faceti pact si cu Rapid nu o sa puteti sa ne acoperiti sonor pe noi. Noi sntem nr. 1 :ok: :) :evil:

Daca voi sunteti in nr. de 1 atunci vine un Stelist si un Craiovean si gata...sunt deja 2 si va acopera :evil: :evil:

Vadim
1st April 2004, 13:37
Pactul este semnat si parafat...iti fac rost de o copie si o lipesti la scara blocului...sa citeasca toata lumea si sa nu mai faca scandal sa poti dormi :drak:
Daca ai o copie o vreau eu.

vasile314tzurka
1st April 2004, 13:47
am pus o copie la fata de pe forum:)

JJ
1st April 2004, 13:48
e ca si cum ai zice ca galeriile lui Lazio si Juventus sunt tovarase la catarama, in timp ce echipele lor favorite se lupta aprig pe teren.


Lazio si Juventus nu, dar mi-aduc aminte ca acum un an (doi ani? - memoria nu ma prea ajuta), in ultima etapa Inter avea meci cu Lazio la Roma. Tot stadionul tinea cu Inter, care daca batea castiga titlul contra lui Juve, in timp ce Lazio nu avea nici un interes in acel meci. Si totusi Lazio a batut si Juve a castigat titlul.
Sau acum doi ani la Craiova, cand Nationalul a avut o galerie mai mare ca niciodata, iar Craiova a castigat dandu-i titlul lui Dinamo.

Asadar infratirea galeriilor nu inseamna si infratirea echipelor.

iulian
1st April 2004, 13:49
Daca ai o copie o vreau eu.
Da un nr de fax si o trimit :ok:

iulian
1st April 2004, 13:51
Asadar infratirea galeriilor nu inseamna si infratirea echipelor.

Gura pacatosului...adevar graieste !!!!

vasile314tzurka
1st April 2004, 13:51
Asadar infratirea galeriilor nu inseamna si infratirea echipelor.

infratirea echipelor? nu se poate. deocamdata se infrateste national cu dinamo via netoiu. urmeaza rapid cu toata lumea sub bagheta lui don giovani si intrarea falnica in europa.

calu
1st April 2004, 14:30
COMUNICAT
In urma abuzurilor repetate ale fortelor de ordine la meciurile de fotbal, principalele grupuri organizate ale suporterilor echipelor din Romania am decis, de comun acord, ca a venit momentul sa facem publica pozitia noastra fata de nedreptatile la care suntem supusi.
Desi, de-a lungul timpului, am apelat la diverse forme de protest ( mesaje, coregrafii, comunicate, etc. ), efortul nostru de a ne manifesta decent, dar in spiritul ultra', ca in multe din stadioanele Europei, unde fenomenul este cunoscut si respectat, au ramas fara ecou in randul opiniei publice.
Nu cerem lucruri absurde sau tolerarea violentei gratuite, ci doar respectarea drepturilor cetatenesti intr-o tara care se doreste a fi integrata in Uniunea Europeana.
De ce la comportamentul civilizat al suporterilor, fortele de ordine raspund cu un comportament si limbaj brutal, ba chiar suburuban? De ce nu se intelege ca noi avem un mod "spectaculos" de a ne sustine favoritii? De ce dragostea fata de culorile clubului trebuie mereu interpretata de Jandarmerie? De ce studenti, absolventi de facultate sau angajati respectabili sunt asociati cu "golani de cartier"sau "analfabeti"?
Prin acest comunicat aratam ca dragostea nemarginita fata de culori este de multe ori prost inteleasa. Suntem asociati cu "huligani"? De ce? Noi nu sustinem violenta. Sustinem doar manifestarile pasionale, colorarea zonei in care stam, demonstrarea atasamentului fata de club, fata de culori! Faptul ca "rivalii de o viata" s-au unit pentru acest comunicat ar trebui sa arate multe despre ceea ce vrem sa spunem.
Nu cerem mult!
Vrem doar sa fim tratati cu respect, asa cum si noi, de multe ori, tratam persoanele care ni se opun. Vrem respectarea legii, vrem aplicarea unor proceduri legale, vrem respectul cetateanului, nicidecum abuzuri, nedreptati si amenzi nejustificate. Grupurile care semneaza acest comunicat fac, in acelasi timp, un apel la LPF si FRF pentru a da o anumita "libertate" celor care vor sa-si sustina in mod spectaculos echipa favorita.
Cerem oamenilor din fotbalul romanesc sa inteleaga pasiunea suporterului care se bucura, plange sau tremura de frig pe un stadion din tara pentru echipa favorita.
Nu vrem sa renuntam la modul nostru de a fi, la viata noastra, la idealurile noastre, la sacrificiile noastre!
Pentru o idee comuna!
Pentru o cauza mai buna!
Pentru o peluza mai buna!
Uniti sub sloganul REZISTENTA ULTRAS: ULTRAS, STIL OSTIL, VACARM, TINERETULUI KORPS ( Steaua ), BOYS ( Dinamo ), ULTRAS CRAIOVA ( "U" Craiova ), MASSERIA, DROJDIERII ( Politehnica Timisoara ). 31 martie 2004 :p :p :D :D ........ :ok: .1-0

vasile314tzurka
1st April 2004, 14:32
mi-a placut aia cu o idee comuna:)

iulian
1st April 2004, 14:35
mie aia cu "Uniti sub sloganul REZISTENTA ULTRAS: ULTRAS, STIL OSTIL, VACARM, TINERETULUI KORPS ( Steaua ), BOYS ( Dinamo ), ULTRAS CRAIOVA ( "U" Craiova ), MASSERIA, DROJDIERII ( Politehnica Timisoara "

stelistu'
1st April 2004, 18:38
ce va aruncati asa ?
asteptati ziua de maine si apoi vedeti
daca mai e reala treaba atunci sa votam in rest....
hai steaua /hello :yeah:
:rosu: dinamo

uti2102
1st April 2004, 21:32
Asta-i gluma de 1 aprilie, sa fim serioshi. Shi pan' la urma ce inseamna ca sunt infratzite?! Ca doar nu joaca ele pe teren.....

Pustoai-k
1st April 2004, 22:29
Ce pacaleala naspha!!!! :rosu: :D

fia
2nd April 2004, 07:03
Da, serios, ca ei sunt prieteni de o viata, cica.... :ciocan:

alx_ro
3rd April 2004, 03:09
Echipa Steaua s-a infratit de mult cu Craiova. Uitati-va numai cati olteni are, a avut si o sa aiba in echipa Steaua. Galeriile infratite... poate doar daca zboara porcul, joaca Dinamo corect sau incep plopii sa faca pere...

deep purple
3rd April 2004, 03:38
Sa-nteleg ca recitalul AU din tur "La olteni, m--e la olteni" era adresat lui Piti, Radoi, Raducanu etc nicidecum galeriei oltene cu care se punea la cale infratirea?

EDMOND_
3rd April 2004, 04:14
In ciuda controverrselor de tot felul pe multi dintre voi va credeam oameni cat de cat la locul lor...nu stiu cum puteti crede iulianismele astea postate pe 1 aprilie...Pai Blondu' daca semneaza o asemenea aberatie nu mai are loc nici la peluza nord.....

deep purple
3rd April 2004, 17:42
In ciuda controverrselor de tot felul pe multi dintre voi va credeam oameni cat de cat la locul lor...nu stiu cum puteti crede iulianismele astea postate pe 1 aprilie...Pai Blondu' daca semneaza o asemenea aberatie nu mai are loc nici la peluza nord.....

Cam asa credeam si eu. :rolleyes:

ADelPiero
8th April 2004, 19:22
nuu ... nu are cum,....
Steaua ramane singura si Craiova la fel ... nu se poate .. parerea mea

nr.zece
8th April 2004, 19:33
a fost buna si va ofticati ca ati pus botu'

ADelPiero
8th April 2004, 19:49
:D in viata e orice posibil :))))) deci nu avem de unde sa stim :)))))))))

iulian
8th April 2004, 20:01
a fost o nevinovata gluma de 1 aprilie...si cum a zis PIMP mai sus...multi au "pus botu`" :drak:

inter
8th April 2004, 20:08
mai lasa-l tu pe Frozen in pace ......
vino !

ady_azzuro
9th April 2004, 10:56
Au pus rau de tot, nu gluma...:lol:

inter
10th April 2004, 18:20
si ce e mai haios e ca unii "vestici" au crezut-o si mai cred in continuare ! :D:D

ady_azzuro
10th April 2004, 19:21
Au crezut ei ca bat steaua, si au luat-o cu 8-1! :D

cocomic
11th April 2004, 06:36
inter, voi v-ati dat arama pe fata si fara nimic semnat... (apropo, nu a fost pacaleala, acel pact chiar a fost semnat, numai ca se referea la complet altceva si erau mai multi acolo, nu numai voi si stelistii...)

dar na, daca e cum ziceti, va doresc ca dupa meciul Poli-U Craiova sa simtim si noi ce ati simtit voi oltenii dupa meciul de vineri... doar nu v-ati bucurat, nu??...

ady_azzuro
11th April 2004, 15:30
S-ar putea ca la poli Craiova sa vedem un 0-6, la fel cum scrie pe tabela ta din avatar :)

Spider
11th April 2004, 16:13
o prostie...

deep purple
11th April 2004, 18:18
S-ar putea ca la poli Craiova sa vedem un 0-6, la fel cum scrie pe tabela ta din avatar :)

Iar luati campionatul? :happy

Catalanul
11th April 2004, 18:31
¿¿¿cum puteti numi galerii ceea ce au craiova si steaua??? galerie e ceea ce are poli aek timisoara, oameni care iubesc echipa cu adevarat, din toata inima, nu "suporteri" care vin cu pantaloni de stofa la meci shi se dau shefi de galerie, aia care injura de le sar capacele, tot aia care amutzesc cand echipa e condusa ?! Aia care mananca semintze in draci shi nici macar nu shtiu primu' 11 ?! Daca asta e impresia ta despre "galeria Stelei" si '' galeria Craiovei''.... O SINGURA GALERIE EXISTA IN ROMANIA, SI ACEEA ESTE CEA A POLITEHNICI DIN TIMISOARA NU steaua si nici dinamo sau craiova. Ar trebui sa luati exemplu de la GALERIA lui POLI!!!

iulian
11th April 2004, 23:56
(apropo, nu a fost pacaleala, acel pact chiar a fost semnat, numai ca se referea la complet altceva si erau mai multi acolo, nu numai voi si stelistii...)
'
:D:D:D:D ca sa vezi ce viziune am avut cind am facut threadul asta...si de 1 Aprilie :D:D:D

inter
11th April 2004, 23:57
cocomic:
"inter, voi v-ati dat arama pe fata si fara nimic semnat... (apropo, nu a fost pacaleala, acel pact chiar a fost semnat, numai ca se referea la complet altceva si erau mai multi acolo, nu numai voi si stelistii...)"

se vede ca esti "mic",esti sigur?
da-i documentul lui Vadim si ai intretinerea platita 1 an :drak: :drak: :drak:
asa e cand gandesti cu "fruncea" :headbang: :headbang:

cocomic
12th April 2004, 05:07
cocomic:
"inter, voi v-ati dat arama pe fata si fara nimic semnat... (apropo, nu a fost pacaleala, acel pact chiar a fost semnat, numai ca se referea la complet altceva si erau mai multi acolo, nu numai voi si stelistii...)"

se vede ca esti "mic",esti sigur?
da-i documentul lui Vadim si ai intretinerea platita 1 an :drak: :drak: :drak:
asa e cand gandesti cu "fruncea" :headbang: :headbang:

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=63331&postcount=51

apropo, glumele de 1 aprilie se fac in 1 aprilie... threadul asta a inceput inca din martie :) probabil o fi fost vreo scapare

inter, despre marimi vorbim altadata... candva cand o sa-ti scoti capul din nisip, si o sa te stergi la ochi...

Edgar
12th April 2004, 12:24
La mine scrie ca inceput pe 1st April 2004, 08:57 AM. Deci...

ady_azzuro
12th April 2004, 22:04
Iar luati campionatul? :happy
N-a zis nimeni asta, dar pe voi sigur va scrie B la sfarsitul returului! :rosu:

cocomic
17th April 2004, 05:33
N-a zis nimeni asta, dar pe voi sigur va scrie B la sfarsitul returului! :rosu:

no comment

cocomic
17th April 2004, 05:39
si apropo, parca un thread devine "sticky" in momentul in care ori discutia este foarte interesanta ori se dezbate un subiect ce poate fi interesant pentru orice user, indiferent de simpatii...

de unde pana unde stirea ca unu de la craiova ar fi semnat pe un servetel ca la yalta impartirea suporterilor intre ei poate duce la un thread sticky...

sincer noua, celorlalti 22.999.998 de suflete din tara asta putin ne pasa...

iulian
17th April 2004, 10:25
si apropo, parca un thread devine "sticky" in momentul in care ori discutia este foarte interesanta ori se dezbate un subiect ce poate fi interesant pentru orice user, indiferent de simpatii...

de unde pana unde stirea ca unu de la craiova ar fi semnat pe un servetel ca la yalta impartirea suporterilor intre ei poate duce la un thread sticky...

sincer noua, celorlalti 22.999.998 de suflete din tara asta putin ne pasa...
Sticky nu devine ci se face din start..asta prima problema
A doua .... A FOST O GLUMA DE 1 APRILIE !!!!!!!! WAKE UP !!!!!!!
A treia ...Ce ma intriga e faptul ca vin unii si fac pe desteptii pe aici. Fratzilor, daca nu va convine nu va mai uitati si nici nu mai comentati. Ce, daca mie nu-mi place margarina tzip in gura mare pe strada: "Margarina e pentru animale!". Nu. Ma multumesc cu a nu cumpara, ca poate unora le place si trebuie sa le respect preferintzele !!!!!!

MATRIX98
17th April 2004, 18:44
buna asta. Iulian, chiar vroiam sa te intreb ce ai baut cand ai facut afirmatia asta :) E imposibil o astfel de alianta :)