PDA

View Full Version : Cumparati-va abonamente



Dregan
20th July 2006, 22:54
Cumparati-va abonamente – OTELUL GALATI

1. Un abonament costa doar 50 RON, iar pt elevi studenti si pensionari costa doar 35 RON.
2. Cumparandu-va abonamente va ajutati echipa de suflet -Otelul Galati
3. Sunt cele mai ieftine abonamente din tara !!!
4. Este in beneficiul suporterilor sa-si procure abonament deoarece economiseste bani.
5. La meciurile cu Steaua, Dinamo si Rapid un bilet va costa 30 de RON adica aproape cat un abonament cu reducere!

Abonamentele sunt puse la vanzare in incinta stadionului Otelul intre orele 9.00 - 16.00



O campanie initiata de www.otelul-galati-forum.tk]

bada_otelul
20th July 2006, 23:42
ce ne-am face noi fara tine dregane,dar trebuia sa se faca mai multa reclama si prin oras.eu am deja,cu reducere

WOLF_ULTRAS
21st July 2006, 00:23
bine dregane...o sa te ajut si eu :D

Dregan
21st July 2006, 00:37
bine dregane...o sa te ajut si eu :D


Asa sa facem...Daca nu mediatizeaza nimeni o sa mediatizam noi...asta e. Poate astfel o sa se inteleaga si la club ca e nevoie de mediatizare puternica. Trimite-ti si voi mai departe!

delaparis
21st July 2006, 00:45
Ce fac acum?
Sterg thred'ul pentru reclama ?

De ce faceti asta?

Pot sa am un raspuns serios ?

Cra10veanu
21st July 2006, 01:04
eu zic ca l-ai putea muta foarte usor pe suporter Otelul galati.

il cappo
21st July 2006, 01:08
poa' sa-l mute direct la Recicle Bin :happy ... ca oricum nu cumpara nimeni abonamentele ... :happy

Dregan
21st July 2006, 02:06
Ce fac acum?
Sterg thred'ul pentru reclama ?

De ce faceti asta?

Pot sa am un raspuns serios ?


Facem asta din dragoste pt echipa. Nu iese nici un profit nimanui din chestia asta asa ca nu vad de ce sa stergi thread-ul . Eventual exact cum zicea un bagator in seama de mai jos ai putea sa-l muti la Suporter Otelul.

Cra10veanu
21st July 2006, 03:01
nu e vorba de bagatori in seama, insa nimeni altcineva nu va cumpara abonamente, decat voi galatenii, deci locul potrivit e pe suporter otelul.

SORINULTRA
21st July 2006, 08:13
cum tu nu cumperi? nu ma asteptam la asa ceva din partea ta

Jar-Gon
21st July 2006, 08:31
hai copii la abonamente

delaparis
21st July 2006, 11:21
Thread'ul a fost mutat aici la cerere si cu acordul lui starsteel.

starsteel
21st July 2006, 11:45
E mult spus acordul, era locul lui firesc aici, am pus si un poll.

starsteel
21st July 2006, 12:19
poa' sa-l mute direct la Recicle Bin :happy ... ca oricum nu cumpara nimeni abonamentele ... :happy
Ai vorbit cand era cazul sa taci. Numarul abonamentelor suporterilor otelari e oricum comparabil cu cel al suporterilor din tara crezi ca exista vreun club care vinde 50.000 abonamente, nici macar stadioane nu exista de aceasta capacitate.

bada_otelul
21st July 2006, 13:48
poa' sa-l mute direct la Recicle Bin :happy ... ca oricum nu cumpara nimeni abonamentele ... :happy

pai nu avem loc in recycle bin ca acolo te-ai mutat tu, ce te freaca pe tine grija ca noi incurajam galatenii sa isi ia abonamente?
Multe urari de iubire ****** cappo de ce esti

il cappo
22nd July 2006, 05:05
Multe urari de iubire ******

exact asta voiam sa-ti urez tie
Starsteel te faci ca ploua ? :rosu: ... eu fac o gluma si astia imi sar la gat ?

Marius.B
22nd July 2006, 08:38
poa' sa-l mute direct la Recicle Bin :happy ... ca oricum nu cumpara nimeni abonamentele ... :happy

Pai incerca sa te abtii sa mai faci astfel de 'glumite'.

starsteel
22nd July 2006, 10:22
exact asta voiam sa-ti urez tie
Starsteel te faci ca ploua ? :rosu: ... eu fac o gluma si astia imi sar la gat ?

Pe bune ca nu am observat, postarea am citit-o pe la ora 00.00, am sters ceva legat de familie, rezolv si problema cealalta.

bada_otelul
22nd July 2006, 12:36
alianta ********o-comunista impotriva mea...
baieti luati-va abonamente ca dati 50/35 ron in loc de 120 ron

starsteel
22nd July 2006, 13:40
La urmatorul cuvant de acelasi fel in mod sigur iei rosu, incearca sa te stapanesti sunt destule cuvinte prin care iti poti exprima trairile, singura conditie e sa nu-ti jignesti partenerii de discutii.

bada_otelul
22nd July 2006, 22:12
care cuvant?am inteles aia cu familia nu trebuia sa o bag da cu urarile de iubire eterne ce avusi?si sa nu-mi zici ca ********o-comunist e o expresie interzisa,doar a fost inventata de al 13lea cel mai mare i... aaaaaa roman vroiam sa zic

starsteel
23rd July 2006, 00:10
Lasa prostiile ca stii foarte bine ca ai scris cuvantul ala european cu UE de aceea l-am si sters.

starsteel
24th July 2006, 11:20
Cumparati-va abonamente!......singura conditie ca sa le si puteti folosi e ca gesturi de genul celor de la amicalul cu Iasi sa nu se repete.

bada_otelul
24th July 2006, 23:07
luati-va abonamente ca vede dumnezeu si va pastreaza un loc si in rai daca va luati.plus ca faceti o mare economie de bani si chiar de efort

STEELMAN
24th July 2006, 23:49
am f si eu azi mi-am cumparat abonament cu toate ca cei de la peluza intram pe baza de legitimatii parca eram al douasutelea si ceva care sa abonat

Dregan
25th July 2006, 01:32
am f si eu azi mi-am cumparat abonament cu toate ca cei de la peluza intram pe baza de legitimatii parca eram al douasutelea si ceva care sa abonat


Un gest frumos Steelman:ok:asa ar trebui sa faca toti cei care zic ca sunt otelari. Din pacate doar 200 de abonamente vandute:o:

bada_otelul
25th July 2006, 13:04
Un gest frumos Steelman:ok:asa ar trebui sa faca toti cei care zic ca sunt otelari. Din pacate doar 200 de abonamente vandute:o:

din pacate la capitolul asta desi stam prost nu se face mai nimic.la prezentarea nu s-a pomenit niciun anunt despre abonamente

Marius.B
26th July 2006, 08:37
Asta e partea proasta.Lumea nu prea stie de aceste abonamente,ei au fost invatati ani la rand sa cumpere bilete si e greu sa ii dezveti de acest obicei.Iar organizarea e cam proasta,eu cand m-am dus sa imi iau noroc ca l-am prins pe ala acolo(chiar se pregatea sa plece si l-am intors inapoi),dar daca nu il gasesti risti sa stai pe acolo cateva ore.

starsteel
26th July 2006, 16:01
Astazi cu cateva zile inainte de inceperea campionatului au venit abonamente de 500.000 pt. salariati MSG iar sindicatul urma sa negocieze o reducere. Tarziu extrem de tarziu, raman practic 2 zile pt. distribuirea acestor abonamente.

Dregan
26th July 2006, 16:13
Astazi cu cateva zile inainte de inceperea campionatului au venit abonamente de 500.000 pt. salariati MSG iar sindicatul urma sa negocieze o reducere. Tarziu extrem de tarziu, raman practic 2 zile pt. distribuirea acestor abonamente.

Ce reducere? Mie 50 de RON mi se pare mai mult decat accepatabil. Dar fie daca asta va aduce mai multi spectatori la stadion atunci eu sunt multumit.

P.S. Intr-adevar conducerea clubului s-a miscat foarte greu cu aceste abinamente. Pacat... ar trebui puse la vanzare cu o luna inainte si ar trebui sa se faca mediatizare k lumea.

bada_otelul
27th July 2006, 00:06
sunt cele mai ieftine abonamente din cate stiu,si totusi uite ca nu se prea vand,mare pacat

starsteel
28th July 2006, 20:38
Din pacate nu cred ca vom fi mai mult de 3.000 pe stadion, in combinat abonamentele de 50 ron au fost vandute cu 35 ron prin sindicat.

OVIDIU 62
1st August 2006, 17:34
Sa joace echipa si cred ca va fi navala la stdion si la bilete si la abonamente.

Cristian
6th July 2007, 12:07
Abonamentele pentru tur, disponibile de pe 9 iulie

Conducerea FC Otelul Galati anunta ca incepand de luni, 9 iulie, vor fi disponibile abonamentele pentru turul campionatului 2007-2008.

De la stadionul "Otelul", prin persoana de contact Ion Ionica, veti putea achizitiona abonamentul pentru tribune, valoarea acestuia fiind de 50 de lei. Pensionarii, elevii si studentii vor beneficia de o reducere, tariful in cazul acestor categorii ramanand 35 de lei.

Abonamentele pentru Tribuna Zero, care vor costa 200 de lei, vor fi disponibile la Clubul Sidex din Tiglina I.

Conducerea FC Otelul Galati informeaza ca posesorii abonamentelor obtinute la inceputul anului pe baza donatiei de 2% din impozitul pe venitul anual global vor putea intra si in turul campionatului urmator la meciurile de pe teren propriu ale echipei. Acestea sunt valabile intregul an calendaristic!

De asemenea, este de retinut faptul ca la toate meciurile din prima parte a campionatului Ligii I, editia 2007-2008, intrarea generala va costa 10 lei, pentru ca un bilet la Tribuna Zero sa aiba valoarea de 30 de lei.

Intrarea la Tribuna Oficiala se va face numai pe baza invitatiilor emise de conducerea CA al FC Otelul Galati.

La partida OTELUL GALATI - SLAVIA SARAJEVO, din mansa secunda a turului II din Cupa UEFA Intertoto, programata sambata, 14 iulie, de la ora 18.00, intrarea se va face NUMAI PE BAZA DE BILET, care va costa 10 lei.

SURSA: www.otelul-galati.ro

megastar
6th July 2007, 23:13
In afara de club... unde mai gasim bilete?