PDA

View Full Version : Reported Post by Rockefeller



Rockefeller
20th July 2006, 15:38
Rockefeller (http://www.onlinesport.ro/Forum/member.php?u=13123) has reported a post.

Reason:
tentativa de inselare membrilor..sunt multi implicati ..inclusiv moderatori..daca nu se iau masuri credibilitatea forumului..oricum subreda ..va fi 0.
Post: Metoda profitabila (http://www.onlinesport.ro/Forum/showthread.php?p=723159#post723159)
Forum: Pariuri sportive
Assigned Moderators: DiabLo, Bagheera90

Posted by: anonimus18 (http://www.onlinesport.ro/Forum/member.php?u=18339)
Original Content:
Deci...gata cu actoria....anonimus=hopshio sti asa mai departe ca si cum razvy06=bet4fun ...vroia sa isi faca si el ceva bani..si o incercat sa ne pacaleasca pe noi..oricum..sunt dezamagiti de cativa oameni...il numesc coar pe 1 ..pe vraciu...u nu ai cumparat metoda..esti pe mana cu el si cu inca altii..oricum rusinos din partea voastra sa faceti asa ceva..razvy06 nici macar nu o cumparat metoda...poate unii chiar cred ca vraciu o cumparat metoda si merge de minune..oricum...sper ca nu imi veti sterge postul!!!
ps: shadow omul de nota 10...numai el nu a fost de acord..si bine a facut..;)
Edit: eu nu pot fi prieten cu cineva care incearca sa insele pe altii...

Hopshio
20th July 2006, 16:49
sper sa se faca ceva in privinta asta...

Vadim
20th July 2006, 17:06
Am citit. Care e problema? Fiecare sa isi gaseasca metodele cum stie mai bine. E treaba voastra ce discutati in privat.

Hopshio
20th July 2006, 17:07
auzi....inselaciunea nu ii metoda...minte...zice ca o cumparat metoda dar nu o cumparat...2 vraciu si bagherra au zis ca au cumparat metoda de la bet4fun si pot sa demonstrez ca nu ii asa...
entativa de inselare membrilor..sunt multi implicati ..inclusiv moderatori..daca nu se iau masuri credibilitatea forumului..oricum subreda ..va fi 0. mi se pare inselaciune ce o vrut sa faca ei..si mai vin si pe alte forumuri si fac asta...

White Shadow
21st July 2006, 00:35
Oameni buni au mai fost si vor mai fi persoane care vin pe forum sa castige un ban , daca vrei metoda dai banu , fraieru scoate banu , mai cunosc cazuri si in trecut si atunci eu i-am distrus , dar aici a fost o adevarata mafie.

Un fel de alba-neagra , vine unu care-i mana in mana cu mine si castiga la alba-neagra , dupa aia vine complicele nr 2 si castiga si el , normal pt ca asta era smecheria , cum omu sta pe margine si vede cum altii castiga la alba-neagra sa pune si el sa joace dar el pierde , de ce ?......simplu , pt ca nu-l cunoaste pe cel care-i cu alba-neagra , îi un om obisnuit , totul a fost aranjat de la bun-inceput pt a atrage fraieri.

Si normal ca baietii au sarit in sus cand au vazut ca eu le cam stric treaba , stiti voi cum sta treaba cu mafia , cand te deranjeaza cineva il lichidezi , dupa aia a venit Anonimus si a pus cireasa pe tort.

Hai ca v-am lasat si stati deoparte de mafia pariurilor.

Hopshio
21st July 2006, 01:22
se pare ca lui vadim ii convine asa..cand faceam scandal nu ii placea...cand atentionez o inselaciune si o minciuna mare nu ii place...oare ce ii place??? nu face chiar nika impotriva lor???

White Shadow
21st July 2006, 01:24
lasa mey ca nu mai conteaza , a fost , a trecut , nu are ce sa faca pt ca astia apar ca si ciupercile dupa ploaie.......ce vrei sa faca ? sa-i inchida la Jilava ?.........viata merge inainte si cel mai bine ar fi sa uitam ce sa intamplat.

Hopshio
21st July 2006, 01:28
oriucm nu kred ca il prea intereseaza ce se intampla pe forum mai ales ca a fost si un moderator implicat..oricum lasa...:)

White Shadow
21st July 2006, 03:14
Trebuie dat ban permanent pt toti userii care intra pe OLS la sectiunea pariuri sa ne vanda metode , pe sectiunea "pariuri sportive" totul e gratis si toata lumea discuta in mod amical despre pariuri , aici nu-i supermarket sau alba-neagra.

gabi94
21st July 2006, 03:25
Daca cineva este interesat sa-si vanda super metode de pariere ,sa-si faca site special si nu sa -si vanda marfa pe forumul nostru de pariuri...CINE ARE TUPEUL SA FACA ASA CEVA TREBUIE SA FIE ADMONESTAT CU BAN

Rockefeller
21st July 2006, 20:56
Am citit. Care e problema? Fiecare sa isi gaseasca metodele cum stie mai bine. E treaba voastra ce discutati in privat.

cum care e problema? ti se pare normal asocierea unui grup in vederea inselarii increderii unor persoane?pt ca e oarecum evident ce au incercat sa faca...sa vanda la cat ami multi useri si apoi sa si imparta castigul...nu cred ca nici unul dintre cei care au ''girat pt metoda'' nu au avut nimic de castigat din tot ce s ar fi putut intampla ..asta de catre persoane care ar fi trebuit sa fie exemple de moralitate? ti se pare normal folosirea de clone?mie nu.mi s ar fi parut normal toata treaba asta daca ar fi venit cu userele lor si ar fi prezentat corect problema,fara incercarea de influentare a userilor prin prezentarea metodei drept ''miraculoasa'' .folosindu se de ''membri marcanti ai forumului''.in fine..cred ca mi bat gura degeaba.ideea e ca nu mi se pare normal ca oamenii sa fie inselati,sau cel putin indusi in eroare de catre alte persone...lucrurile se fac corect ,pe fata..fara ascunzisuri..daca vrei sa fi corect.si sa poti dormi noaptea..topic inchis din punctul meu de vedere.

Rossi
22nd July 2006, 16:22
tentativa de inselare membrilor..sunt multi implicati ..inclusiv moderatori..daca nu se iau masuri credibilitatea forumului..oricum subreda ..va fi 0.

???

VA FI ?

PAI DEJA ESTE 0 CREDIBILITATEA

Hopshio
23rd July 2006, 19:12
si tot nu se ia nici o masura..aiurea serios...

Vadim
24th July 2006, 00:09
razvy04 a incercat sa vanda pe forum o metoda de pariere. In afara de Bursa Sport, nu este voie sa se faca vanzari. Threadul a fost sters. Hai sa lasam exagerarile. El a vrut sa isi cand o singura metoda, iar aici e scandal de parca v-a bagat mana in buzunar de 100 de ori. De gura sunteti buni, de facut ceva bine - pauza...

Razvy04 a fost banat 7 zile, daca va scrie pe PM sa va vanda nu stiu ce metode de pariuri va rog sa imi spuneti. Daca va continua sa posteze pe forum threaduri asemanatoare va fi banat definitiv.

White Shadow
24th July 2006, 00:27
Am citit. Care e problema? Fiecare sa isi gaseasca metodele cum stie mai bine. E treaba voastra ce discutati in privat.

Ce sa intamplat cand nu a zbierat nimeni......



Razvy04 a fost banat 7 zile, daca va scrie pe PM sa va vanda nu stiu ce metode de pariuri va rog sa imi spuneti. Daca va continua sa posteze pe forum threaduri asemanatoare va fi banat definitiv.

Si ce sa intamplat dupa ce au zbierat toti


iar aici e scandal de parca v-a bagat mana in buzunar de 100 de ori. De gura sunteti buni, de facut ceva bine - pauza...


Normal pt ca traim in Romania si daca nu zbieri putin nu te baga nimeni in seama , ca si in cazul de fata.........

Vadim
24th July 2006, 00:29
Nu ma pricep la pariuri. Nu am fost zilele astea online, dar m-am uitat atent in seara asta si e clar ca a vinde asa ceva este egal cu thradurile pe care noi le stergem cu "fa bani pe net" etc. Adica niste reclame la servicii pe care nu le putem controla si care nu fac obiectul politicii forumului.

White Shadow
24th July 2006, 00:36
Normal , sunt threaduri care nu au ce sa caute pe un forum sau nu au ce sa caute la sectiunea "pariuri sportive" , threaduri deschise de altii pt a face bani , vrei metoda trimiti banu , altii profita de Ols pt a face bani.

Vadim
24th July 2006, 11:02
Mai exista asa ceva la pariuri?

White Shadow
24th July 2006, 20:32
Nu , acuma e liniste si totul e OK............