PDA

View Full Version : De retinut



RedBaron
17th January 2006, 01:10
Cateva idei pe scurt:
1) Pentru utilizatorii noi, cititi regulamentul forumului. Pentru veterani, nu uitati: nu se citeaza mesajul anterior in intregime, fara mesaje consecutive (folositi EDIT), fara mesaje aiurea (trolling & offtopic) pe cat se poate.
2) Folositi butonul de Report Bad Post ori de cate ori va simtiti atacati sau sesizati mesaje "neregulamentare". Unul din Administratori, Supermoderatori sau din Moderatorii Sectiunii se vor sesiza.
3) Folositi si optiunea Rate Thread pentru a evalua (cu un numar de stele) dupa parerea voastra subiectele la care raspundeti!
Pentru a evalua un subiect cu un numar de stele, dati click pe subiectul dorit si sus in bara de comenzi aveti scris Rate Thread (adica Evaluare Subiect).

Discutii placute!

RedBaron
13th February 2006, 21:25
Va rog nu deschideti aiurea subiecte! Nu cautam sa diluam discutiile inutil ci sa le concentram la subiect si daca e cazul sa le particularizam.

Adica: PENTRU ETAPELE DE "B3" SE VA CREA DOAR UN SUBIECT PENTRU PRONOSTICURI SI PARERI DESPRE MECIURI. DACA VREUNUL DIN MECIURI (sau chiar mai multe) E CONSIDERAT DERBY (mai mult, echipele au sustinatori numerosi pe forum) EL VA BENEFICIA DE UN SUBIECT SEPARAT (eventual si de un vot).
NU CREATI SUBIECTE AIUREA PE CARE SA ADUNAM 2-3 POSTARI. NU DORIM DILUAREA DISCUTIILOR, E INUTIL.

Nerespectarea acestor reguli se considera "trolling". ORICINE E LIBER SA DESCHIDA NOI SUBIECTE.

O ultima precizare: sunt unii care uita frecvent de bunul simt si recurg la atac la persoana fata de alti utilizatori. Moderatorii nu sunt permanent online, nu asta e scopul, asa ca de acum incolo atacurile la persoana din partea "recidivistilor" primesc direct avertisment.

NU UITATI VA ROG, AICI INTRAM SA NE DISTRAM, SCHIMBAM O OPINIE, NU SA NE JIGNIM. ASA CUM MENTINETI ACEST SUBFORUM ASA IL AVETI, IN DEFINITIV. POATE FI O GROAPA DE GUNOI SAU UN PARC (fara conotatii la vreo echipa :D ).

Fair-Play!

RedBaron
6th March 2006, 12:40
rog pe unii sa mai citeasca primele 2 mesaje ale acestui subiect si sa incearca sa inteleaga citatele urmatoare:


nu uitati: fara mesaje aiurea (trolling & offtopic) pe cat se poate


sunt unii care uita frecvent de bunul simt si recurg la atac la persoana fata de alti utilizatori. Moderatorii nu sunt permanent online, nu asta e scopul


AICI INTRAM SA NE DISTRAM, SCHIMBAM O OPINIE, NU SA NE JIGNIM

Darkslowstar
9th March 2006, 13:34
De ieri Red Baron nu mai este moderator la UTA si Divizia B iar locul lui a fost luat de Micutzu11. Pentru cei care sunt curiosi mentionez ca acest lucru s-a petrecut la cererea lui din motive personale.

De asemenea as vrea sa va atrag atentia sa mai cititi din cand in cand Regulamentul OLS http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516, pt ca mai intervin schimbari, periodic.

De asemenea va rog sa nu mai dati quote la mesajul anterior si sa nu mai postati consecutiv, mai ales ca 2 ore puteti sa va modificati mesajele, fara sa mai fie nevoie sa postati altul consecutiv.
Threadurile de intersezon vor fi inchise la inceperea returului. Multumesc pt atentie :ok:

micutzu
8th May 2006, 15:25
De astazi tandemul Arad-Brasov s-a refacut :D. Alaturi de mine moderator la divizia B este de_kid. Multumesc pt atentie :ok:

micutzu
15th May 2006, 15:45
S-a schimbat modificarea : de_kid a fost inlocuit cu jorgensen.

micutzu
24th July 2006, 11:18
Ultima actualizare : King Of Hell este noul moderator pe aceasta zona alaturi de mine.

micutzu
20th September 2006, 15:28
Noi moderatori pe Liga II :
Mishumacher
Lup_Galben
bogdann07

Ramane si King Of Hell

Eu voi mai fi doar o perioada determinata de timp.

micutzu
27th September 2006, 14:18
Am ramas pana la urma si aici.
Sunt singurul dintre moderatorii de pe Liga II care am posibilitate de BAN.
Daca vreun user se trezeste cu ban sa stie ca ori de la mine (direct sau la recomandarea altuia dintre moderatorii de aici) sau de la alt moderator de pe intern pentru vreo postare de acolo sau chiar si de aici.

Deasemenea rog moderatorii de aici sa-mi semnaleze situatii de ban prin PM.

Bogdann
27th September 2006, 21:36
chiar am vrut sa te intreb cine poate da ban .. daca poti tu e ok. deci ramai si tu aici pe Liga II cu noi?

micutzu
28th September 2006, 10:09
Da, si sper sa am putin de lucru din "cauza" voastra. :D :ok:
In timp o sa puteti da si voi ban.