PDA

View Full Version : Etapa 19: FCM Bacau - FC Brasov



Vadim
29th March 2004, 15:47
duminica 4 aprilie 2004, FCM BACAU - FC BRASOV ora 171:00 - Romania 1
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

bebe
29th March 2004, 18:49
un rezultat de egalitate nu ar ajuta nici una din cele 2 echipe dar cred ca meciul o sa se termine la egalitate!!!!!!!!!!!!!

ultra_alba
30th March 2004, 00:22
Meci terminat la egalitate ,scor 1-1

FatFrumos
30th March 2004, 05:20
1 solist nu cred ca Lupescu ii convine dupa meciul pierdut la Farul.

bebe
30th March 2004, 16:19
1-1

Drakoness
30th March 2004, 16:56
Asta cred ca o sa fie cel mai spectaculos meci al etapei. Merg pe un egal

Pustoai-k
30th March 2004, 20:57
sper sa castige Brasovu` pt ca e Razvan acolo

ANDU
30th March 2004, 22:18
tot mai am speranta in Bacau, cu toate ca si etapa trecuta eram 100% de o victorie.

am incredere in Lupescu, dar atacantii Bacaului sint aproape nuli. Ciocoiu,Cursaru,sint umbre ale atacantilor de rasa de acum 3-4 ani.

sper totusi sa-si revina!

mizez pe un egal sau o victorie a Brasovului,deoarece cred ca Lucescu va juca mult mai defensiv(fata de sistemul cu 3 atacanti), si va incerca orice sa nu piarda al 3-lea meci.

maryuss_mau
31st March 2004, 15:16
brasovul nu are nici o sansa contra bacaului,echipa care mi se pare in acest retur imbatabila pe teren propriu; oricum imi pare rau de lucescu jr., dar asta e viata!

ANDU
31st March 2004, 18:49
imbatabila pe teren propriu???

nu prea cred asta.

cred ca Lupescu poate face treaba buna,dar Bacaul nu are jucatori asa de grozavi.

maryuss_mau
1st April 2004, 09:44
il are oricum pe cristea care atunci cand vrea joaca destul de bine; l-am vazut si aseara contra scotiei dand o pasa excelenta, spre stoican mi se pare.

bebe
1st April 2004, 10:25
cred ca echipa brasovului ii mai buna decat cea a bacaului, numai ca brasovul joaca in deplasare. eu zic ca meciul o sa se termine la egalitate!!!!!!!!!!!!!!!

simpson
1st April 2004, 13:55
2-0 (Ciocoiu, Cristea). Si oricum, brasovul are o echipa mai slaba decat noi...

Si, Andu, tu cum tii cu Bacaul daca ai asa de multa "incredere" in atacantii nostri si, in general, in echipa???

bebe
1st April 2004, 16:09
esti sigur ca bacaul are echipa mai buna decat brasovul????????

jazzman
2nd April 2004, 09:24
De data asta nu mai dau gres ,sigur vom castiga .Imi pare rau de Razvan .........,dar mai tare ma doare inima de Ionut!!!
Daca vom practica acelasi joc combinativ ca in meciul cu oltenii nu vor rezista(brasovenii)mai mult de 15 minute.
FORZZA BACAU!!!!!

Darkslowstar
2nd April 2004, 14:33
0-1 gol Buga.
Daca Bacaul il are pe Cristea si noi il avem pe Buga. Bacaul mi se pare mai mult o echipa de "fosti", fantome care stau in teren mai mult cu numele. Fara suparare.

ANDU
2nd April 2004, 20:24
eu tin cu Bacaul pt ca acolo m-am nascut si am trait 16 ani-acum sint in SUA

asta nu inseamna insa cu trebuie sa fiu fantezist!

Ciocoiu,Cursaru nu au mai avut un meci bun de nu stiu cind;nu stiu care este motivul,dar asta e adevarul.

dar eu in continuare tin cu Bacaul,pt ca este echipa mea de suflet.

steauamylove
3rd April 2004, 07:30
cu Prunea in poarta ar trebui sa fim imbatabili...pacat ca nu avem atac!!!!!!!!!!!!!unde este Radu CIOBANU,se cunoaste lipsa lui;poate ''finu' "va face un meci mai bunicel...ar fi timpul sa se trezeasca !!!!!!!!!!!!! /hello

fia
3rd April 2004, 08:14
Poate ar fi cazul sa incepa si Lucescu sa arate ca e in stare de ceva. Sper sa bata Brasovul.

JUVENTUS_1
3rd April 2004, 13:00
Bacau - Brasov 2-0 sec

ANDU
3rd April 2004, 20:08
intr-adevar, Ciobanu lipseste echipei

bebe
5th April 2004, 17:16
meci foarte urat!!!!

Darkslowstar
5th April 2004, 19:13
Am pierdut 2 puncte mari, Bacaul nu a jucat nimic si in afara de ocazia lui Gorga (nota bene dintr-un off-side de 2 metrii) ocaziile mari au fost ale Stegului. :((

Darkslowstar
5th April 2004, 19:15
meci foarte urat!!!!
Oricum mult mai atractiv decat comedia de prost gust jucata de Bistrita.
Bistrita :jerk:

maryuss_mau
5th April 2004, 19:28
Oricum mult mai atractiv decat comedia de prost gust jucata de Bistrita.
Bistrita :jerk:
am si eu o intrebare? ai vazut partida de la piatra neamt? sau vorbesti doar asa in nestiinta de cauza?

Darkslowstar
5th April 2004, 20:01
am si eu o intrebare? ai vazut partida de la piatra neamt? sau vorbesti doar asa in nestiinta de cauza?

Bineinteles ca vorbesc doar ca sa ma aflu in treaba. La fel si presa a scris tot in necunostinta de cauza, cu o vadita rea vointa. Din acelasi motiv, cu rea intentie a fost singurul meci netransmis la TV, probabil aveau deja circ in program si nu mai vroiau unul de prost gust. Sunt sigur ca Ceahlaul a castigat pe merit, la fel cum a castigat si in anii precedent pe teren propriu si a pierdut la Bistrita. La fel de sigur sunt de faptul ca Burebista a avut o zi proasta, ca etapa viitoare va face minuni in poarta Bistritei si se va rascumpara in fata propriilor o suta de suporteri.
Toate sunt numai speculatii de prost gust montate de oameni rau intentionati (vreo 22 de milioane) care ar vrea sa vada Ceahlaul in B. Sunt de asemenea sigur ca este un complot impotriva nemtenilor. Am uitat ceva?

tudoor
6th April 2004, 01:16
intr-adevar am pierdut 2 puncte, care ar fi insemnat enorm!!! insa si egalul asta ne ajuta pentru ca acum au prins si baietii ceva incredere!! meciul n-a fost prea frumos dar am vazut niste ratari enorme.. mai ales ale lui Buga!!

maryuss_mau
6th April 2004, 03:06
Bineinteles ca vorbesc doar ca sa ma aflu in treaba. La fel si presa a scris tot in necunostinta de cauza, cu o vadita rea vointa. Din acelasi motiv, cu rea intentie a fost singurul meci netransmis la TV, probabil aveau deja circ in program si nu mai vroiau unul de prost gust. Sunt sigur ca Ceahlaul a castigat pe merit, la fel cum a castigat si in anii precedent pe teren propriu si a pierdut la Bistrita. La fel de sigur sunt de faptul ca Burebista a avut o zi proasta, ca etapa viitoare va face minuni in poarta Bistritei si se va rascumpara in fata propriilor o suta de suporteri.
Toate sunt numai speculatii de prost gust montate de oameni rau intentionati (vreo 22 de milioane) care ar vrea sa vada Ceahlaul in B. Sunt de asemenea sigur ca este un complot impotriva nemtenilor. Am uitat ceva?
normal ca cei din presa scrisa au folosit ca intotdeauna titluri lacrimogene, pt. ca astfel probabil si-au sporit si ei tirajul, pentru ca suna mult mai bine un titlu ca blat la piatra neamt, decat orice altceva; cam asta se cauta in general in presa senzationalul, si nu de multe ori s-a intamplat ca anumiti jucatori romani sa fie combinati cu anumite femei, chiar inainte de a avea loc relatia dintre ei; oricum cred ca ar fi bine mai bine sa incheiem acest subiect,tinand cont si de threadul pe care ne aflam(bacau-brasov);

Darkslowstar
6th April 2004, 10:07
normal ca cei din presa scrisa au folosit ca intotdeauna titluri lacrimogene, pt. ca astfel probabil si-au sporit si ei tirajul, pentru ca suna mult mai bine un titlu ca blat la piatra neamt, decat orice altceva; cam asta se cauta in general in presa senzationalul, si nu de multe ori s-a intamplat ca anumiti jucatori romani sa fie combinati cu anumite femei, chiar inainte de a avea loc relatia dintre ei; oricum cred ca ar fi bine mai bine sa incheiem acest subiect,tinand cont si de threadul pe care ne aflam(bacau-brasov);
Ai dreptate, nu aici e locul acestui subiect.
Ne mutam dincolo ;)? Oricum nu pari foarte in largul tau :D