PDA

View Full Version : Etapa 19: FC National - Dinamo



Vadim
29th March 2004, 15:45
sambata 3 aprilie 2004, FC NATIONAL - DINAMO ora 20:30 - TVR2
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

iulian
29th March 2004, 16:08
Daca Olaroiu o sa pregateasca echipa la fel cum a pregatit-o cu Rapid....atunci poate ca ei or sa fie cei care pot intrerupe seria buna a lui Dinamo :ok:
(Steaua nu a putut :()

Red Heat
29th March 2004, 16:10
Dinamo NU ARE VOIE SA PIARDA acest meci. Vine cu un moral foarte ridicat dupa 3 victorii consecutive din care ultima cu marea rivala Steaua. Daca ne gandim ca primele de victorii vor fi incasate pentru primele 4 meciuri dar numai in cazul in care Dinamo castiga cel putin 10 puncte, asa cum a promis conducerea, ne dam seama ca probabil baietii vor da totul pe teren ca sa nu piarda, desi Nationalul este in forma.

gicu
29th March 2004, 16:21
Sper ca Andone sa-i poata motiva in continuare caci lupta nu s-a sfarsit.

Pronostic: 0-2

ieppy
29th March 2004, 17:01
Nu cred ca Dinamo va avea prea multe probleme cu Nationalul, desi echipa lui Olaroiu se dovedeste cel putin la fel de in forma ca Dinamo si cu o sursa de bulan de neimaginat. Oricum daca nu ma inseala memoria Dinamo nu a mai pierdut cu National de vreo 4 ani(daca gresesc sa ma contrazica cineva, nu musc) asa ca nu vad de ce am intrerupe seria tocmai acum cand e echia intr-o forma care poate fi comparata cu cea din 2000.

bebe
29th March 2004, 18:45
trebuie sa se trermine norocul pe care il au cei de la national, nu???????????? eu cred ca bate dinamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

calu
29th March 2004, 18:49
Iuliane,urmind logica ta inseamna ca la un meci National-Steaua,echipa lui Olaroiu e cistigatoare sigura nu? Steaua egal cu Rapid,National bate Rapid(in deplasare) si Dinamo bate pe Steaua...sau legea lui Murphy e atotstapinitoare?

iulian
29th March 2004, 19:07
tot ce e posibil...de ce nu ?

maryuss_mau
29th March 2004, 19:38
nationalul e in forma maxima, deocamdata e echipa revelatie a returului, si ar fi bine ca dinamo sa aiba 2-3 goluri avans in min. 75, pt. a avea un final linistit, pentru ca nationalul e echipa finalurilor de meci; au mai avut niste meciuri castigate pe final si in tur;

rew
29th March 2004, 20:44
Probabil ca vor fi vreo 4 goluri in ultimile 10 minute. Scor final 1-3.

florian
29th March 2004, 21:04
Daca National joaca asa cum a jucat cu Rapid,pierde sigur! Eu sper ca nu.

Pustoai-k
29th March 2004, 21:46
Sper ca Nationalul sa poata sa invinga echipa lui Andone! :mda:

calu
29th March 2004, 22:30
de ce speri asta,pentru ca ai tai ai tai au pierdut de la National,pentru ca Petrescu e renegat in giulesti sau pentru ca asa vrei tu? :D

ultra_alba
30th March 2004, 00:30
Dinamo va invinge in Cotroceni cu scorul de 3-1

M|tea
30th March 2004, 01:51
nationalul e in forma maxima, deocamdata e echipa revelatie a returului, si ar fi bine ca dinamo sa aiba 2-3 goluri avans in min. 75, pt. a avea un final linistit, pentru ca nationalul e echipa finalurilor de meci; au mai avut niste meciuri castigate pe final si in tur;


Daca Nationalul e in forma mare cu 2 meciuri castigate in min.90+3 atunci Otelul ce mai e?Sper sa nu fiu subiectiv dar cel putin d.p.d.v tactic eu cred ca Otelul este echipa momentului.Cu o aparare exacta si un atac ce are o eficacitate de 100% [1 sut si 1 gol la Craiova,2 suturi 2goluri cu Faru si din nou 1sut 1 gol la Brasov!--cred ca e maximul de randament posibil]

M|tea
30th March 2004, 01:54
Daca as incerca sa fiu obiectiv la acest meci nu as putea.De ce?Pentru ca Dinamo tre` sa ia campionatul [si Otelul sa joace finala in Cupa cu ei]. iar Nationalul trebuie sa fie depasita in campionat....deci e clar ce-mi doresc eu si marea majoritate a suporterilor galateni...2 SOLIST

FatFrumos
30th March 2004, 05:35
meci greu pentru Dinamo dar merg cu 2 solist

DENIRO
30th March 2004, 09:56
Dinamo Bate Sigur Fratilor ,va Spun Eu.
Forza Dinamo!!!!!!!!!!!!! :drak:

Dansan
30th March 2004, 11:15
1-0 ...bate National.

nr.zece
30th March 2004, 12:36
va fi o cursa dupa gol dupa parerea mea, nu cred ca national va intra in careul lui preda, dar nici nu prea vor iesi din al lor
sper sa uite ce scrie pe pieptul lor dar nu cred ca de acolo le vine salariul

vasile314tzurka
30th March 2004, 12:36
si eu sper:) nu ca nationalul ar fi mai buna, dar...

deja-vu
30th March 2004, 12:52
Nu cred ca Dinamo va avea prea multe probleme cu Nationalul, desi echipa lui Olaroiu se dovedeste cel putin la fel de in forma ca Dinamo si cu o sursa de bulan de neimaginat. Oricum daca nu ma inseala memoria Dinamo nu a mai pierdut cu National de vreo 4 ani(daca gresesc sa ma contrazica cineva, nu musc) asa ca nu vad de ce am intrerupe seria tocmai acum cand e echia intr-o forma care poate fi comparata cu cea din 2000.
GRESESTI. UITI CA ACUM 2 ANI, A FOST EGAL IN GROAPA SI IN RETUR NATIONAL A CASTIGAT CU 1-0 SI A TRECUT PE PRIMUL LOC, PE CARE L-A PIERDUT DOAR IN ULTIMA ETAPA, LA CRAIOVA, CAND NETOIU A FACUT DINAMO CAMPIOANA.

deja-vu
30th March 2004, 12:58
Scuza-ma, Dar Daca Tu Crezi(dupa Propriile Spuse) Ca O Echipa Care Are 4 Suturi Pe Poarta In 3 Meciuri Arata O Mare Forma, Inseamna Ca Eu Am Gresit Topicul. Credeam Ca E Vorba De Fotbal.

ieppy
30th March 2004, 12:58
Bun, deci gresesc, nici o problema, am spus ca nu sunt sigur. Anul trecut insa am batut de 2 ori si am facut un egal parca, sper sa nu gresesc de data asta.

Presupun ca tot cu mine vorbesti. Pai forma este arata de punctele luate. Nationalul a luat 9 la fel ca Dinamo urmata in deaproape de Otelul. Cam astea ar fi pana acum echipele momentului ca sa revenim la ce ne doare mai mult.

deja-vu
30th March 2004, 13:05
Da. Si Ca Sa Tragem Linie, In Ultimele Doua Sezoane Au Fost 5 Meciuri (unul In Cupa). 2 Meciuri Egale, 2 Victorii Dinamo, O Victorie National. Asa Ca Nici Vorba De Vreun Dezechilibru Major, Asa Cum Spuneai.
Daca Aveti Timp, Cititi Postarile Inainte De Meciul Cu Rapid. Seamana Cu Cele De Acum Izbitor.

deja-vu
30th March 2004, 13:07
Nu. Era Un Raspuns Adresat Lui Mitea, Care Afirma Ca Otelul Cu 4 Suturi Pe Poarta In 3 Meciuri, Ar Arata O Forma Nebuna. Nu Stiu De Ce Nu S-a Inregistrat Ca Raspuns , Ci A Aparut Ca Post De Sine Statator.

DENIRO
30th March 2004, 15:00
Vezi Pimp Cum Vorbesti.
Forza Dinamo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pustoai-k
30th March 2004, 15:00
de ce speri asta,pentru ca ai tai ai tai au pierdut de la National,pentru ca Petrescu e renegat in giulesti sau pentru ca asa vrei tu? :D

Pt a opri echipa lui Andone!!!!!!!!!!!!!dar cred ca o sa fie blat!!!!! :mad:

DENIRO
30th March 2004, 15:01
Ce Te Bagi Dejavu?

DENIRO
30th March 2004, 15:04
:evil: De Unde Stii Ca Va Fii Blat Pustoaico?

vasile314tzurka
30th March 2004, 15:05
de la cofetarie:)

DENIRO
30th March 2004, 15:09
De La Care ? A Lui Copos?

ieppy
30th March 2004, 15:10
Pai normal ca va fi blat. punctele vin pe filiera Rapid. Nu ati vazut ca Rapid a dat punctele lui National ca sa le ia Dinamo sambata. Ce naiba sunteti toti orbi si nu puteti vedea adevarul?

DENIRO
30th March 2004, 15:11
/hello National-dinamo 0-3
Goluri Danciulescu Niculescu Si Grigorie /hello

DENIRO
30th March 2004, 15:13
Destept Maie Sti Mai Ieppy,lucrezi Cumva La Sri? :happy :happy :happy

ieppy
30th March 2004, 15:15
Fii mai clar in formulare mai deniro. Nu te mai grabi asa.

Bancaru
30th March 2004, 15:18
Eu zic ca in cel mai rau caz o sa fie un egal. In cel mai bun caz bate Dinamo. Nationalul, mai exact Gino, a legat o prietenie de pahar de neuitat cu Dinu si una de tricou cu Netoiu. Nationalul nu are pentru ce sa traga. Nu prea are sanse la cupe europene. titlul este deja in "Groapa". Ambele cazur sunt privite din perspectiva dimanovista.
Sa vedem cine o sa dea mai mult Gigi (Becali) sau Gigi (Netoiu).
Eu totusi sper sa dea mai mult Gigi si sa bata Nationalul. :thinkso:

JJ
30th March 2004, 15:48
DeNiro, DejaVu, Mai Usor Cu Majusculele La Inceputul Fiecarui Cuvant, Va Rog! Devine Deranjant Si Dificil De Citit.

Drakoness
30th March 2004, 17:08
Victorie Dinamo 2-1

Pustoai-k
30th March 2004, 17:14
:evil: De Unde Stii Ca Va Fii Blat Pustoaico?

Nu am zis ca stiu....am zis ca banuiesc.....pt ca dinamo o sa faca orice pt a pastra distantza dintre ei si steaua!!nu crezi????mai ales ca ei chiar se pricep la lucrul asta.....

ieppy
30th March 2004, 17:16
Uite eu nu cred. Asa si rapid va incerca orice sa ajunga pe Dinamo. Ca si ei se pricep ca sa nu mai vorbim de Steaua. Va gasiti voi acum sa plangeti ca Dinamo face blaturi. Lasa ca nu fac, bat pe bune si asta va doare mai rau.

Pustoai-k
30th March 2004, 17:32
ASa cum pe bune o sa castige si cupa nu??????

ieppy
30th March 2004, 17:37
Aha, pai daca voi nu vreti sa o castigati ce sa-i fac. Noi am vrut sa jucam cu voi finala insa nu a fost de acord Petrescu. lasa ca poate la anul nu o sa o luati asa de devreme. Dar ia spune ce meciuri ti sau parut suspecte in cupa? eu spun unul care a fost blat pe fata: Otelul-Rapid 2-0.

Datenshi
30th March 2004, 17:50
Cred ca mai degraba Rednic nu a fost de acord...

ieppy
30th March 2004, 17:54
adevarul este ca a fost o colaborare Rednic-Petrescu. My mistake!

Pustoai-k
30th March 2004, 17:54
In primul rand nu este vinovat Petrescu pt ca nu ne-am calificat noi.....gadeste te ca el a plecat de la scorul de 2-0.....daca era 0-0 mai ziceam.....deci eu chiar nu-l consider vinovat pe Dan Petrescu pt esecul asta!!!!El si-a cam facut datoria si a castigat meciul....
Arges tzine cu dinamo.......si iti dai seama ca Borcea nu o sa stea cu mana in buzunar.......si o sa faca ceva pt a castiga....oricum se stie ca dinamo o sa castige cupa....

ieppy
30th March 2004, 17:56
hai ca imi placi. Arges tine cu Dinamo? De ce nu atinut in tur cand ne-au batut cu 2-1? Unde esti tu tudose sa clarifici situatia? Mi se pare corect ca Dinamo sa fie principala favorita la castigarea cupei din moment ce nu au mai ramas adversari cu adevarat puternici.

Pustoai-k
30th March 2004, 18:02
te cred ca esti dinamovist da nici chiar asa.......recunoaste si tu ca asa e!!!
de ce nu vrei sa vezi adevarul?????adca te gandesti tu bine si in prima etapa din acest retur arges a jucat cum a jucat cu dinamo......dar cum esti dinamovist iti dai seama ca niciodata nu o sa recunosti tu ca dinamo a facut face sau va face blat!!!!!

ieppy
30th March 2004, 18:09
Pardon, insa Dinamo a facut blaturi insa nu in ultimul timp. Tu esti rapidista si nu ai cum sa intelegi asta. Da Oradea cum a jucat cu voi? Rotaru ala mai avea putin si isi baga mingea singur in poarta. De ciuda probabil. Eu insa nu spun ca e blat pentru ca nu a fost. La fel nu a fost nici meciul cu Arges. Si ca sa iti dovedesc pentru ca presupun ca atunci cand ma intreb cum a jucat arges te refri la faptul ca a jucat suspect de slab atunci uitate ce rezultate au avut dupa meciul cu noi si cum au jucat. 0-0 cu Petrolul in unul din cele mai slabe meciuri din acest sezon si dupa aia 1-2 cu Poli. Deci din 3 etape 1 punct insa in mod sigur au facut blat cu Dinamo ca ce dracu Dinamo nu are puterea sa bata pe arges ci numai pe Steaua. Esti simpatica foc. Daca mai ai teorii din astea te rog punele aici ca sa ma mai destind si eu dupa cat am invatat azi.

iulian
30th March 2004, 18:14
Pardon, insa Dinamo a facut blaturi insa nu in ultimul timp.

Lol...in ultim(ele)ul (timp) ore nu ?

Pustoai-k
30th March 2004, 18:16
Si oare cum ati castigat voi ultimul campionat????

ieppy
30th March 2004, 18:20
iuliane vezi ca o pun pe pustoaik sa te arda si pe tine cu niste povesti de blaturi. Pustoaik pai noi vorbeam de anul asta parca. Si ca sa iti raspund la intrebare in acel campionat am facut un blat, nu spun care insa nu ma pune pe mine sa imi aduc aminte cate nu a facut George si cu arbitrii si cu alte echipe. Poate iti aduci aminte ca Daddy Jean a fost presedinte la Rapid. Plus ai facut o afirmatia la meciul cu Arges. Ti-o mai mentii?

iulian
30th March 2004, 18:23
iuliane vezi ca o pun pe pustoaik sa te arda si pe tine cu niste povesti de blaturi.
Daca cineva imi demostreaza cu probe...ca dupa 89` Steaua a facut vreun blat eu ma las de Steaua ... Blat= vinzare-cumparare de meciuri-arbitri .
Ca au fost meciuri in care Stelei ii conveneau anumite rezultate si nu mai tragea tare e alta mincare de peste.

ieppy
30th March 2004, 18:24
pai atunci sa imi dovedeasca si mie cineva cu probe, dar probe clare unde scrie ca Dinamo a cumparat un meci sau un arbitru.

Pustoai-k
30th March 2004, 18:34
pai atunci sa imi dovedeasca si mie cineva cu probe, dar probe clare unde scrie ca Dinamo a cumparat un meci sau un arbitru.


adica dinamo din 1948 nu a facut un blat?????
si in primul rand nici nu trebuiesc dovezi.....se vede cu ochiul liber cand se face un blat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ieppy
30th March 2004, 18:38
Pai trebuie, ca asa zic si eu ca Rapid -Oradea a fost blat. Eu vorbescd din 89 incoace. Lasa tu ce a fost inainte de revolutie. Dovezi ai nevoie ca altfel poti sa spui multe. asa spun si eu ca acele 2 campionate castigate de voi au fost urmarea blaturilor facute cu arbitrii si pe filiela Daddy Jean. Si nu cred ca sunt singurul. Si mai zi cum a fost blat Dinamo-Arges. Sau ti-ai schimbat parerea? Si mai spune si alte blaturi facute de Dinamo sezonul asta.

calu
30th March 2004, 18:40
a fost blat si cu Steaua! no kiddin'

ieppy
30th March 2004, 18:41
Pai ala a fost capodoperea noastra. Blatul cu Steaua urmat de blatul Rapidului cu National. Genial!

iulian
30th March 2004, 18:43
a fost blat si cu Steaua! no kiddin'
Da...s-au inteles veri intre ei ... buna gluma !!! :ok:

Pustoai-k
30th March 2004, 18:47
adica din 89 pana in 2004 dinamo nu a facut nici un balt nu?a castigat totul pe bune....inclusiv campionatele ...bun foarte bine!!!misto.....
si cum vrei tu sa iti demonstrez eu tie ca ati facut blat dupa blat???ce crezi ca am eu dovezi???nu cred ca exista echipa din campionatul nostru care sa nu fi facut blat!!!asa ca gandestete mai bine la ceea ce scrii tu aici......

iulian
30th March 2004, 18:50
nu cred ca exista echipa din campionatul nostru care sa nu fi facut blat!!!asa ca gandestete mai bine la ceea ce scrii tu aici......
Don`soara ...daca Rapid a facut blaturi evidente nu inseamna ca fiecare echipa a facut ...repet daca la un moment da de ex Stelei i-a convenit un anumit rezultat si nu a mai fortat nu consider blat ...orice vrei tu..delasare noncombat ...orice ...dar nu blat

Pustoai-k
30th March 2004, 18:55
bine bine visatzi voi in continuare ca se joaca...s-a jucat si se va juca pe bune campionatul....ca tu esti stelist si nu recunosti asta e altceva ...este si normal sa iei apararea echipei tale nu?

ieppy
30th March 2004, 18:58
Deci pana la urma recunosti ca nu ai dovezi. Atunci iti recomand sa nu mai faci afirmatii nefondate. Ceea ce este interesant este ca recunosti ca si Rapidul a facut blaturi. Sa spunem ca au fost blaturi pana anul asta. Insa te rog fruoms spune ce meciuri ale Stelei, Dinamo sau rapid au fost blaturi in acest sezon.

Vadim
30th March 2004, 19:00
bine bine visatzi voi in continuare ca se joaca...s-a jucat si se va juca pe bune campionatul....ca tu esti stelist si nu recunosti asta e altceva ...este si normal sa iei apararea echipei tale nu?
Ieppy e "caine".

ieppy
30th March 2004, 19:01
iar ea vorbea de iulian care e stelist. Nu o mai induce in eroare pe fata ca se pierde si spune ca singura echipa care face blaturi e Rapid.

Pustoai-k
30th March 2004, 19:03
pai zi-mi tu cum sa-ti demonstrez ca au fost blaturi peste blaturi de-a lungul anilor.....Nu am zis nimic de steaua in acest campionat....Rapid nici nu avea unde sa faca blat ...cu nationalul am luat bataie in ghencea am facut egal iar cu oradea abia am castigat...cat despre dinamo a fost suspect meciul cu arges dar nu am zis ca a fost blat!!!

Pustoai-k
30th March 2004, 19:04
Ieppy e "caine".

da stiu dar eu vorbeam cu Iulian

Pustoai-k
30th March 2004, 19:05
iar ea vorbea de iulian care e stelist. Nu o mai induce in eroare pe fata ca se pierde si spune ca singura echipa care face blaturi e Rapid.
las-o balta ieppy ca nu ai inteles nimic!
lasa...tzine tu cu echipa ta.....atat de "curata" cum zici tu :sleep:

ieppy
30th March 2004, 19:08
Arges tzine cu dinamo.......si iti dai seama ca Borcea nu o sa stea cu mana in buzunar.......si o sa faca ceva pt a castiga....oricum se stie ca dinamo o sa castige cupa....
adca te gandesti tu bine si in prima etapa din acest retur arges a jucat cum a jucat cu dinamo......dar cum esti dinamovist iti dai seama ca niciodata nu o sa recunosti tu ca dinamo a facut face sau va face blat!!!!! Nu, nu ai spus ca a fost blat. Deloc, deloc. Deci Steaua si rapid au jucat pe bune numai Dinamo nu. Spunemi macar meciurile in care nu a jucat corect. Ma eu o las balta insa nu imi place cand aud ca Dinamo a facut blat atunci cand nu a facut.

Pustoai-k
30th March 2004, 19:12
nu am zis ca a facut blat!!!!!!!!!!am zis ca a jucat suspect.....in cupa o sa vezi tu ca asa o sa fie ca mine....ca Argesu` o sa tzina cu voi.....
Daca eu zic ca dinamo a facut blat atunci cand nu a facut tu de ce zici ca dinamo nu a facut niciodata blat???DE CE NU RECUNOSTI??????????????Ce crezi ca iti da lumea in cap daca recunosti???

ieppy
30th March 2004, 19:17
Pentru ca esti simpatica de aia nu recunosc. Daca te uiti am si spus ca Dinamo a facut blaturi in nu in ultimul timp, dupa care a venit iulian si a spus ca el vrea dovezi ca Steaua a facut blaturi si m-am gandit sa spun si eu la fel. Ce nervoasa esti. In continuare spui ca nu a fost blat cand quote-ul ala e al tau. DE CE NU RECUNOSTI? Hai ca glumesc, esti chiar dulce, data viitoare insa vezi cum faci si adu dovezi ca de altfel te mananc.

Pustoai-k
30th March 2004, 19:24
Eu recunosc ca Rapid a facut blat si nu numai unul!Este adevarat!!Asta este adevarul chiar daca doare ......mai mereu adevarul doare....nu vrei sa recunosti e treaba ta!viseaza in continuare ca echipa ta este "curata" precum spui tu..... Iar in legatura cu dovezile imi pare rau dar chiar nu am cum sa le aduc.....nu sunt prietena cu nimeni din divizia A care sa mi dea mie dovezi sa ti le arat tie ca dinamo a facut blat!chiar imi pare rau ca nu am cum sa demonstrez!!!!!!!! :ciocan:

ieppy
30th March 2004, 19:27
Mai citeste odata ce am scris. Dinamo a facut blaturi dar nu in ultimele 2 sezoane. In sezonul trecut cred ca e clar ca altfel nu deveneam actori de cinema in filmele 007 iar sezonul asta cred ca e la fel de clar din moment ce jucam cel mai bun fotbal. Auzi tu cam cati ani ai? Nu de alta dar se pare ca esti la o varsta la care nu prea te poti concentra.

Pustoai-k
30th March 2004, 19:30
nu conteaza cati ani am eu!!important e ca am ani :) si oricum nickul cam arata ca sunt o pustoaica nu?Iar in legatura cu blaturile las-o balta serios ca degeaba vorbesc cu tine...pana acum ziceai ca nu ati facut nici un blat acum ai dat o la intors....daca eu nu ma pot concentra ce sa mai zic de tine...

ieppy
30th March 2004, 19:33
Pardon, insa Dinamo a facut blaturi insa nu in ultimul timp. Tu esti rapidista si nu ai cum sa intelegi asta. Da Oradea cum a jucat cu voi? Rotaru ala mai avea putin si isi baga mingea singur in poarta. De ciuda probabil. Eu insa nu spun ca e blat pentru ca nu a fost. La fel nu a fost nici meciul cu Arges. Si ca sa iti dovedesc pentru ca presupun ca atunci cand ma intreb cum a jucat arges te refri la faptul ca a jucat suspect de slab atunci uitate ce rezultate au avut dupa meciul cu noi si cum au jucat. 0-0 cu Petrolul in unul din cele mai slabe meciuri din acest sezon si dupa aia 1-2 cu Poli. Deci din 3 etape 1 punct insa in mod sigur au facut blat cu Dinamo ca ce dracu Dinamo nu are puterea sa bata pe arges ci numai pe Steaua. Esti simpatica foc. Daca mai ai teorii din astea te rog punele aici ca sa ma mai destind si eu dupa cat am invatat azi. Ia uite ce spun in prima propozitie. Daca nu ma crezi ia si linkul ca sa nu zici ca l-am scris acum: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=62318#post62318. De ce nu vrei sa spui cati ani ai. Nu e nici o rusine. De fapt poti sa-l pui in profil cum ar trebuii de fapt sa faca toti userii.

Pustoai-k
30th March 2004, 19:42
pai atunci sa imi dovedeasca si mie cineva cu probe, dar probe clare unde scrie ca Dinamo a cumparat un meci sau un arbitru.

ti-am zis ca nu stii ce zici!!!!prima oara ai zis ceva apoi te-ai schimbat acum iar te-ai schimbat.....nici tu nu stii cum e.......nu mi-e rusine cu varsta mea!!!ti-am zis ca sunt pustoaica nu vezi???gandeste te si tu cati ani poate sa aiba o pustoaica

ieppy
30th March 2004, 19:55
Bine hai ce ne-am distrat destul. seara frumoasa. iti dau un sfat: nu e nevoie sa folosesti trei ! sau de ? unul ar fi suficient. Ma indoiesc ca esti la fiecare mesaj asa de contrariata. A si ca sa iti explic, ce ai citat tu acolo facea referire la ceea ce a spus iulian. El vorbea serios iar eu la misto, dar nu mai conteaza acum.

Pustoai-k
30th March 2004, 20:04
bine bine cum zici tu asa e.....mai ne confruntam noi si altadata :D pa pa

Sabin
31st March 2004, 03:34
Facetzi si voi schimb de numere de telefon, ca vad ca tare va place sa conversatzi...
Sau macar de-un messenger...

ronaldinho
31st March 2004, 04:00
Nu inteleg de ce va agitati atat. Rezultatul acestui meci se cunoaste de cand a inceput campionatul. doar il stie toata lumea pe Netoiu, nu?

calu
31st March 2004, 04:31
care e rez meciului? noi nu-l stim!

Ravelly
31st March 2004, 10:07
Merg pe un meci egal...nici nationalul nu are o echipa de neglijat

marcel
31st March 2004, 11:37
egal sau o victorie la limita pt. National - drak-

Pustoai-k
31st March 2004, 13:48
Facetzi si voi schimb de numere de telefon, ca vad ca tare va place sa conversatzi...
Sau macar de-un messenger...
incercam doar sa-i explic ceva!!!

Sabin
31st March 2004, 14:14
Pai eu itzi spuneam cum sa faci sa-i potzi explica si mai bine, si mai clar...

the_big
31st March 2004, 14:28
bLate dinamu grecesc !

ieppy
31st March 2004, 14:32
Lasa ca vin eu in Romania si poate sa imi explice si live. big, poate blate Dinamo cum a blatut Nationalul in Giulesti.

FatFrumos
31st March 2004, 14:34
HAHAHAHAHHAAHHAHHHHHAHHHHAHAH good one ieppy.

cuzmy
31st March 2004, 15:09
2 solist
in afara de acest rezultat=faliment fc national

maryuss_mau
31st March 2004, 15:09
Nu inteleg de ce va agitati atat. Rezultatul acestui meci se cunoaste de cand a inceput campionatul. doar il stie toata lumea pe Netoiu, nu?
n-as prea zice asta! cei de la national sunt putin suparati, pentru ca dinamo nu i-a premiat pt. victoria cu rapidul. oricum cred ca vor fi motivati sa castige, prin primirea unor sume de bani de la cei doi becali(jj si geovani)

ronaldinho
31st March 2004, 17:42
Asa sa fie. Dar, daca jucatorii lui Netoiu trantesc meciul, ce au facut dupa aceea??? Joaca in 8-9 contra lui Dinamo? Ok, rezultatul nu il stiu, dar, din pacate va castiga Dinamo. Dar cred ca si daca s-ar juca pe bune, ar avea sanse sa castige. Dar asa, parca nu are nici un farmec.

valys
31st March 2004, 18:11
Sper ca Natzional o sa faca supriza sa le strice treburile lui dinamo si lupta pentru locu 1 sa continue . 0-1

uti2102
31st March 2004, 21:44
Natzionalul va juca inchis, incercand sa taie cheful dinamovishtilor shi sa loveasca pe contre. Ramane de vazut daca vor avea succes. Eu sper macar un X. :ok:

Mariusmadmax
1st April 2004, 05:32
Inca o fila la bogata colectie de BLATURI Dinamoviste !

Baciul Netoian
Si cu Borcean
Marii se vorbira
Si se sfatuira
Ca la apus de soare
Cinstea s-o omoare ...

Bee ... fiti corecti ! :D
De unde nu e ... nici Dumnezeu nu cere !
:rosu:

FatFrumos
1st April 2004, 06:38
Nice Marius rezultatele stelei proaste le dai vina pe Dinamo ca face blat...se vede ca stai pe forum 24/7 si te gindesti mult......

maryuss_mau
1st April 2004, 09:34
eu zic ca se fac prea multe speculatii pe seama acestui meci,ca si pe seama altor meciuri din aceasta etapa; nationalul va face tot ce-i sta in puteri sa castige;

bebe
1st April 2004, 10:37
esti sigur ca o sa faca nationalul tot ce ii sta in putere ca sa castige??????????

Utilizator
1st April 2004, 11:01
Parerea mea e ca National are o echipa solida dar cu un stil de joc inchis si total nespectaculos. Din punct de vedere al lotului si al jocului pe teren Dinamo este superioara net Nationalului in acest moment. National a jucat cu Rapid un meci foarte slab de ambele parti si a castigat absolut norocos. Foarte bine se putea termina egal sau chiar sa bata Rapid cu toti banii stimulativi bagati de Gigi. Daca un portar primea un astfel de gol de la Dinamo sarea lumea in sus ca a fost “manjit”. Aici n-a zis nimeni nimic pentru ca rezultatul a fost o surpriza, dar la fel de bine se pot consemna si rezultate normale pe baza unor greseli asemanatoare fara sa fie meci aranjat. Exemple sunt destule si in cupele europene si in campionate mai tari ca al nostru.
Suspiciunile ca ar fi aranjament cu Dinamo n-au nici un suport logic la ora actuala, nu vad de ce trebuie pus sub semnul indoielii acest meci. Nu inseamna ca daca rezultatul nu ne convine trebuie sa fie musai aranjament. Ar trebui sa pornim intotdeauna de la prezumptia de nevinovatie daca vrem sa schimbam ceva. Acuzele aruncate fara argumente si nu intamplator de conducatorii cluburilor concurente inainte de a se disputa un meci fac doar rau fotbalului romanesc.
Cei de la National sunt motivati pentru ca primesc si bani suplimentari de la alte echipe, Olaroiu este stelist declarat (a si antrenat la Steaua), Gino este un prieten foarte bun al lui Giovani (care l-a sprijinit puternic in lupta cu Mitica pentru conducerea LPF) iar Dinamo are motivatia cea mai buna posibila: titlul si perspectiva (care depinde numai de politica de transferuri din vara) de a castiga si mai mult in cupele europene.
Eu cred ca meciul va fi pe bune si va castiga Dinamo, asa cum e firesc din punct de vedere valoric si al motivatiei mai puternice, si orice suspciune ar trebui argumentata solid sau reprimata.

bebe
1st April 2004, 11:35
sper si eu sa castige dinamo!!!!

ronaldinho
2nd April 2004, 16:54
Cum sa nu aiba nici un suport logic??? Netoiu are patru jucatori la F.C. National, iar firma la care este actionar majoritar este sponsorul lui F.C. National. Ce nu e logic aici. Ar fi frumos sa se joace pe bune, dar acest lucru este imposibil. Dupa parerea mea. Adevarul e ca Dinamo are o echipa mai buna, si porneste favorita dar asta nu inseamna ca in cazul unei zi mai proaste pentru jucatorii lui Andone, acestia nu vor primi o mana de ajutor. Asta e viata. Sunt curios ce se va intampla.

gicu
2nd April 2004, 17:01
Nice Marius rezultatele stelei proaste le dai vina pe Dinamo ca face blat...se vede ca stai pe forum 24/7 si te gindesti mult......

hehehe :ok:

oradea mereu
2nd April 2004, 20:16
Pai Noi Toti Stim Ca Bate Dinamo. Stim Si De Ce. Au Conducere Buna!

Pustoai-k
2nd April 2004, 20:54
Pai Noi Toti Stim Ca Bate Dinamo. Stim Si De Ce. Au Conducere Buna!

:D :D ca bine zici........... :great:

Utilizator
2nd April 2004, 22:25
Cum sa nu aiba nici un suport logic??? Netoiu are patru jucatori la F.C. National, iar firma la care este actionar majoritar este sponsorul lui F.C. National. Ce nu e logic aici. Ar fi frumos sa se joace pe bune, dar acest lucru este imposibil. Dupa parerea mea. Adevarul e ca Dinamo are o echipa mai buna, si porneste favorita dar asta nu inseamna ca in cazul unei zi mai proaste pentru jucatorii lui Andone, acestia nu vor primi o mana de ajutor. Asta e viata. Sunt curios ce se va intampla.

Ronaldinho sa fim seriosi, mai multi jucatori decat Giovani nu are nimeni. Asta nu inseamna ca o sa banui Rapid inainte de fiecare meci pe care-l va juca. Nu pot sa plec de la prezumtii bazate pe supozitii. Asa cum spui Dinamo are echipa mai buna decat National la ora asta, chiar si intr-o zi mai proasta jucam mai bine decat bancarii. Au batut Rapid pentru ca ati jucat prost, nu pentru ca au fost mai buni ca voi. Aici iti dau dreptate, daca vor avea bulanul din meciul cu voi, s-ar putea sa ne bata, altfel nu vad cum. In afara de tactica de aparare si ceva contraatac nu vad altceva la ei.
Din cate stiu eu actionar majoritar la Vincon este Gica Popescu, iar inainte nu era Netzoiu personal era concubina lui Lucky Grigorescu. Pentru documentare citeste Capital cei mai bogati 300 romani, Lucky - 10 mil usd evaluare in sticle de vin luate de la Vincon cand APAPS a reziliat contractul cu ea pentru neachitarea obligatiilor. Chestia cu Gica Popescu o gasesti prin colectia Prosport 2002-inceput 2003.

maxymus
2nd April 2004, 23:22
fc national dinamo buc 0-2 HAI DINAMO CAINI ROSIIIIII /hello /hello /hello :drak:

calu
3rd April 2004, 01:26
si National are conducere buna,si Steaua..LOOOLLL!

avramovycy
3rd April 2004, 02:22
Dinamo va lua bataie cu 3-1 , stiu asta sigur!!!!!!!
HAI STEAUA

alx_ro
3rd April 2004, 03:48
Eu sper la o victorie a Nationalului. Dinamo poate fi batuta, si nu neaparat de o echipa la fel de mare sau valoroasa precum ea (a aratat-o la Oradea). Totusi cred ca va fi egal... depinde de care parte se da gigi n. 1-1

maxymus
3rd April 2004, 03:56
degeaba tot comentati toti ca dinamo are conducere buna--este cea mai buna echipa din campionat pana acum asa ca nu mai vb /hello :yeah: :yeah:

Mariusmadmax
3rd April 2004, 06:34
Cei mai buni la masinatii ...
Cind il mai vad si pe taranul ala de Niculescu ... ce aere are ... tie greata !

fia
3rd April 2004, 08:12
Eu cred ca bate Nationalul... sa le mai iasa vedetismul din cap celor de la Dinamo, ca prea privesc de acolode sus la echipele de sub ei din clasament

Utilizator
3rd April 2004, 09:57
Oricine a fost pe primul loc "si-a dat aere". Mi-aduc aminte de o multime de declaratii belicoase ale rapidistilor cand erau la distantze mari pe primul loc (cei mai duri erau Nitza, Rada si Copos). Vedetism au majoritatea jucatorilor romani, multi fara sa aiba si altceva.
Mariusmadmax, ai impresia ca la voi sunt numai "oameni din industrie"? Tzarani sunt cu ghiotura si pe acolo, am fost doar o tzara eminamente agrara. Iar daca e cum spui tu, atunci se cheama ca voi sunteti asii in mashinatzii (de ex. masina de fum si zgomot pe care o punetzi in functzie inaintea meciurilor lui Dinamo), noi mai de la tara, doar cu munca pe teren :)

calu
3rd April 2004, 12:41
daca batea Steaua si ei isi dadeau aceleasi aere,e adevarat ca nu e frumos gestul dar asta e,nu se joaca in Anglia ci in Romania.

ULTRA_TEI
3rd April 2004, 18:26
DINAMO LUPTA DINAMO ! pronostic national - DINAMO 0-5 :yeah: :yeah: :yeah:

indianu'
3rd April 2004, 19:09
Dap... Dinamo are fortsa de a cajtiga acest meci ji sper din tot sufletul sa o faca! Forza Dinamo! C.N.C.V.

muchivutu
3rd April 2004, 21:41
pt noi e bunicel si un egal, cu conditia sa batem maine... dinamo nu merita locul 1... nu dupa prima parte a turului.. dar, asta e fotbalul... Forza STEAUA !!! campionii tot NOI suntem

razvan141
3rd April 2004, 21:59
1-0 National si teapa la toti aia care cred ca Dinamo are o conducere intergalactica :evil: (Eu sunt in varful listei)

Vadim
3rd April 2004, 22:03
Andone turbeaza.... Fug "bancarii" de rup pamantul.

alx_ro
3rd April 2004, 22:11
Tot asa "nationalilor"! La mai multe!

Vadim
3rd April 2004, 22:33
De unde lipsa asta de forta la Dinamo? Inexplicabil!

uti2102
3rd April 2004, 22:42
Care lipsa de fortza?! Natzionalul a jucat exact cum am anticipat -> in cele din urma dinamovishtilor le-a pierit rabdarea shi cheful shi shi-au luat-o. Bravo NATZIONAL! Daca vor juca tot asha pana la sfarshit greu va putea trece cineva de ei.
Ashtept sa vad pe cine dau vina dinamovishtii....... /hello

florian
3rd April 2004, 22:43
Poate i-a motivat Gigi Becali !:rolleyes:

Cred ca Dinamovistii au fost putin obositi si prea siguri pe ei,iar bancarii sunt in cea mai a :drak:-ului forma si au cel mai porcos noroc.

alx_ro
3rd April 2004, 22:45
Dom´ne, chiar asa? "Cea mai in forma echipa a momentului" sa ia bataie? :D Nu imi vine sa cred? O fi adevarat? O fi vis? Trebuie felicitati bancarii! Bravo baieti! Ati aratat ca aveti valoare! Doua etape in care a batut doua "pretendente" la titlu. Pacat ca nu va putea sa o bata si pe atreia, si cea mai tare: echipa campionilor: STEAUA BUCURESTI! :yeah:
Ma gandesc la aceia care etapa trecuta strigau sus si tare ca se cunoaste deja campioana... :p Mai sunteti asa de siguri? :ciocan:
HAI STEAUA!

M|tea
3rd April 2004, 23:05
of of mai mai! nationalu astia-s chiar pe felie. 3 puncte in giulesti 3 puncte cu "campioana" :)) bravo lor. ma bucur de infrangerea cainilor...asa se relanseaza campionatu! FORZA OTELUL

marcel
3rd April 2004, 23:10
liniste,catelusi!

ronaldinho
3rd April 2004, 23:16
Uite, ca meciul s-a jucat pe bune pana la urma. Una peste alta, sper ca odata cu acest meci sa inceapa declinul lui Dinamo. Urmeaza niste meciuri foarte grele pentru ei.

Dyanne
3rd April 2004, 23:17
Chiar credea cineva ca Dinamo va lua campionatul? Se vede de departe ca ei inving doar echipe care ii lasa sa-si faca jocul. Oricum campionatul s-a relansat si sper sa se joace corect pana in ultima etapa. FORZZA STEAUA!!!!!!!!

gicu
3rd April 2004, 23:20
Chiar credea cineva ca Dinamo va lua campionatul? Se vede de departe ca ei inving doar echipe care ii lasa sa-si faca jocul...

si uite ca si Steaua a fost printre alea :D

In rest, felicitari National, se pare ca cei de la Dinamo n-au ramas la fel de concentrati si la meciul asta. Pacat, totusi...avem in continuare prima sansa :yeah:

ricky
3rd April 2004, 23:37
Etapa trecuta, dupa meciul NATIONALULUI, aminteam de "mina lui OLAROIU" !
Astazi, vazind tinara echipa ma bucur ca ...l-am "vazut " !

Nu cred ca va rezista 2 ani in RO !
Doar daca nu stie v'o limba straina !

Utilizator
4th April 2004, 00:06
Uite ca n-a fost blat asa cum ziceau multi...Sau a fost? Trecand peste amaraciunea infrangerii, nu pot sa nu constat abundentza de greseli ale lui Tudor si ale unui tusier (cel pe sensul de atac al lui National in repriza a 2 a) care a vazut ofsideuri foarte corect la Dinamo, dar la cei de la National a semnalizat doar vreo 2 din 7, cand l-a apostrofat tribuna. Nu mai zice nimeni nimic acum de rezultat viciat cum s-a zis la meciul cu Astra?
National a batut cu goluri corecte, Dinamo a facut greseala sa intre in jocul lor distructiv. Zicea cineva de Olaroiu ca pleaca in strainatate de valoros ce e. Nu cred ca are cineva nevoie in fotbalul mare de antrenori care castiga numai cand joaca adversarul ofensiv. Olaroiu e antrenorul care poate conduce echipe ce nu au obiective majore. Nu cred ca ar lua vreun titlu nici cu Ac Milan. Tot respectul pentru el, si cu Rapid si cu Dinamo a speculat nevoia celorlalti de puncte si a castigat fara sa joace. Are o echipa ce nu stie sa atace pozitional. A castigat pentru ca Dinamo a jucat prost azi. Nu e nimic, campionatul se joaca si pana una alta suntem pe primul loc. Si inca odata iete ca ati clevetit degeaba cu blaturile. Vom juca cinstit, indiferent daca vom castiga sau nu campionatul. Mi-e teama insa ca altii nu vor proceda la fel. Ma repet, dar "BradPit" si echipa mi-e greu sa cred ca au fost neintentionati total. Poate gresesc, o sa-mi cer scuze si eu ca Gigi saptamana trecuta dupa ce voi revedea fazele, dar nu cred ca va fi cazul.

apparte
4th April 2004, 00:13
Oricum,daca mai aveam vreo indoiala ca Dinamo vine de la greci,in seara asta indoielile mi s-au risipit.Dinamo vine de la greci!E musaca!!!!!! :happy /hello /hello /hello

ladima
4th April 2004, 00:20
Un meci urat, cu Dinamo care nu s-a regasit deloc si cu un arbitraj de Divizia B. In afara de Naidin, nici un jucator de la Dinamo nu a jucat mai nimic, iar Tames a fost VARZA. Este din ce in ce mai clar ca nu o sa isi mai revina in veci. Ar trebui cautati pe la echipele de tineret jucatori care sa stie sa dea cu piciorul in minge si sa renunte la saracu' Tames, care nu are nici o vina.
Nationalul si-a facut jocul obisnuit si a intepat pragmatic pe contraatac, cum era de asteptat. Meciul a curs spre un egal alb dar gafa lui Alistar (parca) care l-a scapat pe Caramarin si s-a stricat echilibrul unui joc destul de urat.
Tudor si-a facut din nou numarul gresind flagrant la faze simple. NU fluiera nici un hent din trei la Petre, dupa care fluiera unul inexistent la Claudiu Dragan. Nu poti spune ca a inflentat rezultatul (doar daca nu ai mintea de om bolnav a lui Gigi sau MM) dar a arbitrat ca un ***.
aparte care sunt campionii aia din ghencea din semnatura ta, ca anul asta nici cu hocheiul nu v-ati scos. Si daca Dinamo e musaca iti dai seama cat de varza este Steaua de au furat-o de la ei ? Asta ar trebui sa te preocupe.

Utilizator
4th April 2004, 00:24
Ladima nu pot decat sa subscriu la cele spuse de tine. :)
Un amendament: ai uitat tusierul idiot care n-a vazut offside-uri decat in prima repriza, cele ale Nationalului le-a lasat in pace. O sa ia note mari amandoi, a fost Craciunescu observator, totul se va dovedi conform regulamentului.

Sir
4th April 2004, 00:56
:rosu: :rosu: nationalul a jucat la "ciupeala" si i-a reusit.dinamo a facut unul din cele mai slabe meciuri din acest campionat.daca steaua bate petrolul mai sunt 2 puncte intre locul 1-2.cam putin pentru inca 11 etape,nu?asta este invatatura de minte pentru borcea :rosu: :daca zice ceva sa se tina de cuvant, nu sa o intoarca ca la Ploiesti,c-a glumit,bla,bla.ma-ntreb ce-a declarat arogantul de niculescu :rosu: dupa meci.

Pustoai-k
4th April 2004, 00:56
Nationalul a meritat victoria!Dinamo nu a jucat nimic...........nu merita primul loc!ma bucur mult ca a luat bataie!

valys
4th April 2004, 00:57
Felicitarii Natzional !! tot asha inainte :D

rew
4th April 2004, 01:04
Cum puteti zice ca, desi Tudor a arbitrat prost, nu a influentat rezultatul? Nu prea are sens, mai ales daca a arbitrat prost intr-o singura directie. Pentru ca am fost pe stadion n-am vazut rezumatul sau reluari, dar am vazut ca Tudor a arbitrat exact ca Salomir. Asta n-ar fi trebuit sa-i opreasca pe Dinamo sa marcheze macar un gol. Asa cum Andone a cistigat celelalte meciuri, pe asta tot el l-a pierdut. Si Borcea, binenteles!

Utilizator
4th April 2004, 01:17
Lasa-i Rew, se bucura si ei de raul altuia. Campionatul continua si vor castiga cei mai buni. Le doresc contra-candidatelor sa-l aiba pe marele Tudor la centru si sa-i arbitreze cum ne-a arbitrat ieri pe noi.

Mariusmadmax
4th April 2004, 09:33
Blat ! :D
Liga Campionilor ! :D
Niculescu ! :D :D :D
La catelusi , prin Ardeal li se mai spun pu-lei ! :D
Nu pui de lei , ci un singur cuvint !

ricky
4th April 2004, 09:45
UTILIZATOR, poate ar fi trebuit sa...dormi pe necazul infringerii si sa vorbesti...astazi !
Eu am vazut prima repriza .
Daca voi acuzati arbitrajul (ceea ce nu e o surpriza pentru cei care pierd), inseamna ca in repriza a doua a arbitrat catastrofal !
In prima, mi s-a parut ca a fost bun ! Omeneste !

Orice ai spune, a cistigat o ECHIPA, NATIONAL, care a stiut sa contracareze deficientele dinamovistilor . Asta si datorita ANTRENORULUI !
DINAMO are lot, are si un antrenor bun dar nu rezista la 2-3 meciuri tari unul dupa altul !

De aceea SINT pentru varianta cu serii PLAY-OFF sau cum se numesc unde nu ar exista atitea "pauze" intre meciurile tari ale unei echipe...

Si, inca ceva despre NATIONAL : a avut noroc mare cu RAPIDUL dar...ca sa ajungi la 0-0 cu 2-3 minute inainte de terminarea meciului...n-a fost noroc ci stiinta jocului !
Am avut eu impresia sau...unii dintre dinamovisti au un aer de vedeta ?!

ronaldinho
4th April 2004, 09:47
Ha ha. Vad ca a inceput sa se dea vina pe arbitraj. Nu mi se pare corect. Dar asa suntem noi, romanii. Daca ceva nu merge, noi nu suntem de vina. aici tin sa aduc aminte de meciul de la Copenhaga, unde la 2-1 am avut 4 ocazii de singur cu portarul Si pe cine am dat vina? Pe arbitraj, nu? Cred ca daca la Oradea, Dinamo ar fi luat bataie, si acum s-ar fi dat vina pe arbitraj, dar asta e. Deocamdata, Dinamo nu merita sa fie liderul acestui campionat. Urmatoarele 3 meciuri vor confirma daca Dinamo isi merita locul sau nu. joaca cu Galat ( MM ) si cu Bacau (Seche), care sunt unele din prietenel Stelei in acest campionat.

Ravelly
4th April 2004, 10:48
Boala suporterului roman...furat mereu de arbitraj. Am vazut si eu meciul aseara si ma minunez ca puteti invoca arbitrajul...ati jucat prost, ce sa o mai dam de gard? Observ ca echipele mari si suporterii ei, incearca sa isi formeze cate un alibi din arbitraj la fiecare meci pierdut...cu mentalitatea asta si atatea scandaluri trebuie sa visam in continuare la Liga Campionilor.
Apropo, vedeti ca in Liga Campionilor se greseste la fel de mult (pastrand proportiile).

uti2102
4th April 2004, 12:15
LOLZ. Ce sa faca shi pretenii noshtri dinamovishti?! Dau vina pe arbitraj! In afara de nishte intreruperi enervante in prima parte a jocului shi o intrare cu "fortza disproportzionata" asupra lui Petre (cand se putea da penalty) arbitrii s-au descurcat excelent. Tudor a arbitrat la nivel european - n-a mai intrerupt meciul atat de des shi, mai ales!, nu l-a rasplatit pe Claudiu Niculescu pentru nenumaratele incercari de a obtzine lovituri libere.
Sa nu ma intzelegetzi greshit. Nu il admir pe Tudor. De fapt, are un stil enervant, dar incepe sa se indrepte. Ieri a interpretat foarte bine regulamentul.

PS : Shi fie vorba intre noi, nu Todor i-a dat mingea printre picioare lui Alistar! :happy (Intrebare : cum potzi sa ashteptzi un atacant in plin fuleu avand o pozitzie statica????? Alistar trebuia sa alerge ushor catre poarta sa, ca sa-l preseze pe Caramarin sa paseze sau sa acopere partea in care acesta ar fi incercat driblingul; Alistar a greshit - la ambele goluri!)

bapsy
4th April 2004, 12:25
nationalul si-a aratat potentialul deja inainte de turul acestui campionat! bravo, merita dinamo sa le mai taie cineva din aripi...

iulian
4th April 2004, 12:41
Cei de la National s-au gindit probabil la Niculescu....prea ii venea ameteala de acolo de sus.. si au zis sa il ajute pe bietu om un pic :evil: :drak: :evil:

Bravo National...Felicitari !!!

fia
4th April 2004, 12:42
Ce frumos e cand avem un campioant "relansat"

Darkslowstar
4th April 2004, 13:19
Sa-i lasam pe Borcica si ai lui sa se pregateasca pt. Liga Campionilor. Bineinteles ca arbitrii sunt de vina, dinamo a jucat foarte bine.

Sabin
4th April 2004, 15:38
Dinamo a jucat prost, exact ca o echipa romaneasca. Nu invatza nimic din greselile facute in mod repetat. Arbitrajul n-a influentzat cu nimic rezultatul, a fost doar enervant, in acelasi stil inconfundabil al lui Tudor. E mai frumos ca s-a relansat campionatul si toate cele 3 echipe au meciuri foarte grele. Oricum, eu cred ca anul asta nu se va juca supercupa...

ronaldinho
4th April 2004, 18:11
Cum sa nu? Otelul-Rapid sau Otelul-Steaua. :yeah: :D

calu
4th April 2004, 19:38
Dinamo a jucat neprofesionist,tipic romanesc,da!

ricky
4th April 2004, 22:00
IULIAN, am auzit si eu declaratiile unuia de la dinamo : cu SHAMPANIE, cu inaltime...
Iata inca o dovada ca fotbalul se joaca si IN CAP !
A patit-o DINAMO apoi si BREMEN (cu FREIBURG venita fara 6 titulari !) !

Daca BREMEN va reusi sa cistige TOTUSI campionatul, in ce priveste pe DINAMO ramin la concluzia de saptamina trecuta : SE MAI JOACA !
N-am vazut meciul de la ORADEA dar, dupa rezultat si...CIND s-au marcat golurile se pare ca n-a fost chiar floare la ureche !

Asa ca...

P.S. Oricine va cistiga campionatul va primi in fata un val de proteset : "A FOST BLAT !" :p

ronaldinho
4th April 2004, 22:13
NU CRED. Doar Dinamo, daca va fi sa castige. ....si pe buna dreptate "va primi in fata un val de protest"

Utilizator
4th April 2004, 22:54
UTILIZATOR, poate ar fi trebuit sa...dormi pe necazul infringerii si sa vorbesti...astazi !
Eu am vazut prima repriza .
Daca voi acuzati arbitrajul (ceea ce nu e o surpriza pentru cei care pierd), inseamna ca in repriza a doua a arbitrat catastrofal !
In prima, mi s-a parut ca a fost bun ! Omeneste !

Orice ai spune, a cistigat o ECHIPA, NATIONAL, care a stiut sa contracareze deficientele dinamovistilor . Asta si datorita ANTRENORULUI !
DINAMO are lot, are si un antrenor bun dar nu rezista la 2-3 meciuri tari unul dupa altul !

De aceea SINT pentru varianta cu serii PLAY-OFF sau cum se numesc unde nu ar exista atitea "pauze" intre meciurile tari ale unei echipe...

Si, inca ceva despre NATIONAL : a avut noroc mare cu RAPIDUL dar...ca sa ajungi la 0-0 cu 2-3 minute inainte de terminarea meciului...n-a fost noroc ci stiinta jocului !
Am avut eu impresia sau...unii dintre dinamovisti au un aer de vedeta ?!

Daca observi, n-am spus ca a fost viciere de rezultat. Am spus ca repriza a doua a arbitrat ciudat, eu am vazut greseli unilateral, poate ca trebuia sa tac, dar si azi simt acelasi lucru. Oricum repet, asta nu scuza infrangerea sub nici o forma, National a stiut sa ne contracareze foarte bine, e o echipa ce se bazeaza pe asta, anihilarea adversarului. Asta e si explicatia ca obtine constant rezultate bune cu echipele cu pretentii.
Sigur ca unii jucatori au aer de vedeta, cred ca in orice echipa din primele 3 gasesti din belsug asa ceva. Am mai spus, aminteste-ti cand a luat Rapid titlul, e ceva normal cand esti in fata si nu am inventat noi asta.

Utilizator
4th April 2004, 22:56
NU CRED. Doar Dinamo, daca va fi sa castige. ....si pe buna dreptate "va primi in fata un val de protest"

Care ar fi explicatia afirmatziei tale? Pe ce te bazezi cand spui "pe buna dreptate"?

Mariusmadmax
5th April 2004, 05:03
Pai , sa-ti explic eu ...
" Liniste , vrem sa ne pregatim pentru Liga Campionilor !- borcica
" Ma apuca ameteala ... "- claudiu (tuciurescu) fixulescu
" N&D" - acelasi !
apoi,
Apulum - Dinamo 0-1
Dinamo - Ceahlaul 7-0
Dinamo - Poli 4-2
etc
apoi,
Marica , Zicu
apoi,
Borcea , Netoiu , Dinu , Cohn
apoi,
...
N-AJUNGE !?

gicu
5th April 2004, 09:44
Pai , sa-ti explic eu ...
" Liniste , vrem sa ne pregatim pentru Liga Campionilor !- borcica
" Ma apuca ameteala ... "- claudiu (tuciurescu) fixulescu
" N&D" - acelasi !
apoi,
Apulum - Dinamo 0-1
Dinamo - Ceahlaul 7-0
Dinamo - Poli 4-2
etc
apoi,
Marica , Zicu
apoi,
Borcea , Netoiu , Dinu , Cohn
apoi,
...
N-AJUNGE !?

capra vecinului? voi cu cine va laudati, cu MM...cu Radoi? Vrei sa facem "statistica" sa vedem cate declaratii de prost gust de fiecare parte (de orice parte de altfel)?

Haideti sa vorbim de fotbal...caci de scandaluri se ocupa cele cateva emisiuni (cica) de retrospectiva etapei. Ai aflat ce vroiai sa stii, (am spus-o toti) Dinamo a jucat prost meciul asta. Totusi, inainte sa ironizezi...mai "arunca un ochi" pe clasament, o sa-ti treaca :D

suporterita
5th April 2004, 11:18
ce amara este infringerea si ce crunta-i dezolarea in inima bunului meu orator de "ciurucuri" ce sta cuminte cu mina pe mouse fara sa dea send, ati ghicit este Ieppy,si nu accept tacerea sa caci prea mult m-a ranit in orgoliul meu de suporter.eu i-am dat ocazia sa converseze dupa meciul Dinamo-Steaua nu m-am ascuns.te astept, asuma-ti si infringerea la fel, cu demnitate, prietene.

maryuss_mau
5th April 2004, 11:45
dinamovistii au tratat prea de sus acest meci; se considerau deja campioni, cat si invingatori in acest meci; nationalul este oricum revelatia returului si sa vedem cate etape o vor mai tine asa, pentru ca se apropie de cupa uefa;

ieppy
5th April 2004, 12:02
Here I am to save the day, it's mighty Ieppy who wants to play.

Doamnelor(suporterita) si domnilor, observ ca absenta mea va perturba si nu va gasisti linistea pana cand nu scriu. Din pacate nu am avut internet pana acum ca altfel as fi scris de mult. De fapt nici nu am fost online de vineri cred. Nu conteaza.

Tin sa va spun cat de mult ma bucura ca Dinamo a pierdut acest meci din mai multe motive:
1. Blatul vazut de toti care acum o dau la intoarcere dar nici unul nu are bunul simt sa isi ceara scuze. Asta e, romani am fost si inainte si dupa meci parca.
2. Am dat un motiv de bucurie multur romani sarmani care nu pot cunoaste bucurii decat cand Dinamo pierde. Asta e daca un rapidist-stelist(combinatie stranie chiar si pentru Romania) sau multi stelisti nu pot avea satisfactii decat cand pierde Dinamo. Ce sa va fac daca echipa voastre nu poate invinge pe Dinamo(aici ma refer la stelisti, majoritatea, pentru a nu generaliza, deoarece exista si stelisti care nu fac ziua nationala cand pierde Dinamo la fel cum pe mine putin ma intereseaza cand pierde Steaua, decat daca nu pierde cu Dinamo).
3. Campionatul inca se mai joaca dupa rezultatul de sambata. Asta inseamna ca Steaua isi mai poate numara punctele si observa ca inca sunt la 2 de Dinamo, deci ciocu' mic pana cand nu sunteti pe 1. Era de asteptat ca Dinamo sa piarda un meci doua insa Steaua era sa faca egal cu Petrolul aseara si nu vad pe nimeni spunand ceva.
4. Dupa rezultatul de sambata Dinamo va reveni puternic si va face(aici sper si eu) jocul pe care la practicat in retur incepand cu etapa a 4a. Si in tur am pierdut 2 meciuri si tot pe unu am ajuns asa ca nu vad de unde euforia asta la suporterii adversarelor(eu nu umbla cu faze din alea rasuflate ca dusmanii sau mai stiu eu ce).

Asta ca introducere. Acum la meci: Dinamo slab iar National la fel insa mai buna pe contracatac. Nu inteleg de ce se spune ca Dinamo ia tratat de sus pe cei de la National. Cand se intampla asa ceva de obicei echipa care trateaza de sus pe cealalta joaca la misto: calcaie, incercari de pase prin deviere atunci cand nu e nevoie, tartarea superficiala a apararii. Nici una din aceste conditii nu e indeplinita am bele goluri venind pe contraatac. Eu sunt convins ca daca Dinamo reusea sa marcheze din una din cele 3 ocazii avute in prima repriza atunci am fi castigat lejer. Asa insa timpul trecea noi trebuiam sa atacam iar Nationalul a jucat celebrul deja joc la ciupeala. Si le-a iesit. Oricum Dinamo a jucat slab si ameritat sa piarda. Jocul mi-a amintit insa de multe jocuri asemanatoare ale Stelei in tur cand insa reuseau sa scoata egaluri. Asta e, noi nu am putut. Oricum pentru cei care dau din coada(vai ce exprimare) fie ei stelisti, rapidisti, olteni, timisoreni sau bistriteni(doar exemple) va recomand un pahar cu apa rece sa va bucurati la fel si cand echpele voastre reusesc sa castige deoarece observ ca stelistii au scris mai mult aici decat pe thread de la meciul lor cu Petrolul. Pai e frumos? Victoria credeam ca este cel mai frumos lucru, pentru unii dintre voi este infrangerea adversarului. Ciudat.


P.S: Pentru cei care aveau impresia ca o sa vin cu coada intre picioare(iar expresii din astea) trebuie sa va dezamagesc. Nu obisnuiesc asemenea lucruri. Parca va si vad cu mana pe mouse asteptand sa imi fac aparitia si sa imi cer scuze ca am spus ca Dinamo va castiga campionatul. 2 lucruri:
1. e doar un forum, daca nu scriu nu inseamna neaparat ca nu vreau, poate nu pot. Si daca nu vreau nu vad ce va doare pe voi.
2. Nu o sa imi retrag cuvintele: In continuare cred ca Dinamo va castiga campionatul. Si asa o sa cred tot timpul. Daca nu castigam anul asta atunci o sa cred ca o sa catigam la anul si tot asa pentru ca a fi suporter inseamna a crede nu ca un suporter acarui echipa nu are sanse(in ochii lui) de a castiga campionatul si din acest motiv tine cu adversarul.

Prin urmare si in concluzie va dorec o saptamana frumoasa(va asteptati sa mai fiu ironic si ingamfat, nu?)

iulian
5th April 2004, 12:23
ieppy...ai scris postul de mai sus de parca cel putin jumatate din forumisti s-au luat de tine sau ar avea ceva cu tine... nimeni nu are nimic cu tine...stai flexat ...(daca cineva se contreaza cu tine nu inseamna ca "se ia de tine" ) stiu e greu de crezut ca Dinamo poate si pierde...dar asta e...uite ca pot pierde si ei.(de vina o fi aerul rarefiat de sus de acolo)..dar nu trebuie sa faci un capat de tara din asta ...

PS. nu toti sunt precum Borcica sa se bucure de infringerea Stelei mai mult decit de victoria lui Dinamo

suporterita
5th April 2004, 12:51
salut Ieppy, cum e vremea la Viena?cred ca e mai placut sa discutam banalitati decit despre fotbalul din divizia A CACI TE-AI IRITAT.cind o dama te provoaca la dialog trebuie sa remarci ca ii place compania ta,nu fii cinic fii mai degraba sarmant,da bine la imagine.asa e, uneori capra vecinului este mai grasa si ca atare trebuie remarcat asta.ce propui sa fac, am alta alternativa?binenteles ca nu, tu te poti duce la Opera din Viena si nu mai stai sa maninci floricele la televizor sau pe stadion si deodata viata ta capata alt sens.iti propun un tirg,daca Steaua va lua campionatul, o sa dau eu vinul,daca il va lua Dinamo, il dai tu.

Sabin
5th April 2004, 13:30
iuliane, nu mai plange, va rasari soarele si pe stada noastra... Oricum, multzumim de sustzinere.
suporteritzo, suntem aici, daca ai ceva interesant de spus si daca este ceva de comentat.
ieppy, am asa o senzatzie ca te agitzi prea mult. Mai este mult de jucat si se poate intampla orice, inclusiv ca etapa viitoare sa nu mai vedem urma de stelist pe forum... :D

Sabin
5th April 2004, 13:37
suporteritzo, acum eu observ ca spui ca ai 34 de ani. Sa fim seriosi, eu cred ca ai maxim 16. As face cu cea mai mare placere un pariu, dar nu prea se poate din pacate. Un om matur isi da seama ca nu poate fi in al noualea cer dupa ce echipa lui favorita scoate un 2-1 tras de par cu o echipa aflata la retrogradare si care si-a luat-o de la rivala cu 7-0. Itzi repet, acel 11 metri ratat de petrolist ar fi trebuit, in mod normal, repetat. Bine, un om de 34 de ani nu pierde, in mod normal, vremea pe forumuri.

suporterita
5th April 2004, 13:47
pentru Sabin:baiete, lasa-te de ironii ieftine si vezi ca ti-am raspuns la acutele ,nelinistitele tale intrebari dincolo,la Steaua-Petrolul.cit despre cei de 34 de ani care isi pierd timpul pe forum, ce-ti pasa tie cum imi petrc eu timpul?macar Ieppy are si educatie si cultura dar tu...ar trebui sa-ti spun mai multe dar ma opresc ca nu am motive sa-mi stic ziua.

Bancaru
5th April 2004, 14:17
Ete ca asa cu ciupeala, sau neciupeala, Nationalul a luat cele trei puncte care pareau adjudecate de Dinamo inainte de inceperea meciului.
Mie mi se pare un comentariu rautacios acesta cu "mica ciupeala". Daca se intampla sa ciupeasca Dinamo, sau Rapidul, nu mai era chiar asa de rusinos. Si totusi, odata la cativa ani se poate ca Nationalul sa mai si bata pe Dinamo, Rapid sau Steaua.
Stiti ce face ca aceste echipe (aceste 3 echipe, Steaua, Rapid si Dinamo) sa fie antipatice? Acel "Borcea" al fiecarei echipe (in cazul lui Dinamo exista originalul). Nu exista sa fie modesti pana la capat. Poate ca asa s-ar intampla si la alte echipe, in frunte cu Nationalul. Pana la proba contrarie...

M|tea
5th April 2004, 14:54
Bocrea mai fa pauza la antrenamentu ala pentru CL. Niculescule mai ai rau de inaltime ma? :D Uite de asta suntem unde suntem in europa.Mai bine in locul declaratiior si-ar vedea de meciurile de fotbal. Ma bucur ca a pierdut dinamo pentru ca sa relansat campionatul

ieppy
5th April 2004, 15:15
Iuliane, nu ma atac si nici nu am considerat ca sa luat lumea de mine. Suporterita a luat pozitie cum ca eu nu am scris. Am spus de ce. Tu nu erai inclus in acei suporteri care se bucura mai mult la infrangerile lui Dinamo. Daca ne uitam bine observam cum de pe pagina patru 90% din comentarii vin de la suporteri de la alte echipe care sunt in extaz pentru ca a pierdut Dinamo. Nu ma deranjeaza asa de mult asta deoarece imi face placere cand vad romani fericiti si ma face si mai mandru ca din cauza lui Dinamo se poate crea o stare de euforie generala in randul altor suporteri. Cand vad cat de mult se bucura ca Dinamo pierde ma face insa in acelasi timp si mai fanatic(in sensul bun al cuvantului) in legatura mea cu Dinamo.

Sabine, sunt convins ca nu sa pierdut nimic si cum spuneam si mai sus cred in continuare ca o sa castigam campionatul. Din pacate atunci o sa fie foarte multi oameni suparati care din suparare(normal) vor spune ca am facut numai blaturi ca sa castigam campionatul. Asta e viata! Supararea doare si trebuie sa faci ceva ca sa scapi de durere. Multi cauta greseala la capra aia grasa a vecinului si multi nu o gasesc insa bat moneda in continuare pe acelasi lucru. Apropo, inca astept sa vad care e primul care isi cere scuze ca a banuit meciul asta de blat. Hai sa nu spunem ca isi cere scuze, dar sa recunoasca ca a gresit si ca Dinamo nu a facut nici un blat sezonul asta.

Suporterita, mesajul nu era neaparat pentru tine insa am profitat ca ai scris cu un minut inainte sa intru pe forum si am pornit de la el. Sarmant sunt insa a fi ironic la adresa suporterilor fericiti este mai palpitant. Vinul ala vezi sa fie rosu si sa aiba vreo cativa ani ca vin la vara si o sa trebuiasca sa il dai. Vedem noi unde.

Repet pentru cei care nu au inteles mesajul meu(ala lung): nu ma atac ca a pierdut Dinamo si nici ca a batut steaua. De fapt nu ma atac deloc. Mi se pare insa cel ptuin ciudat cum unii dintre voi se pot bucura cand pierde Dinamo mai ceva decat cand echhpa voastra favorita invinge. Insa nue nici o problema, daca asta e felul vostru nu va cere nimeni sa va schimbati. Echipele voastre au si suporteri adevarati care isi sustin mai intai echipa si dupa aia se bucura la necazul altuia.

DJ Klaus
5th April 2004, 15:30
Iulica ...tata...asta suan ca in melodia aia "ce bine-mi pare ca ai luat tzeapa..." .. si...adaug eu... "eu sunt cel mai fericit ca ati luat tzeapa" dinamovistilor! Mai bine acum sa se trezeasca decat dupa un 7-0 luat prin tururile preliminare ale champions league :evil:

ieppy
5th April 2004, 15:32
Cu aceasta dedicatie muzicala nu pot spune decat: I rest my case!

iulian
5th April 2004, 16:10
Cand vad cat de mult se bucura ca Dinamo pierde ma face insa in acelasi timp si mai fanatic(in sensul bun al cuvantului) in legatura mea cu Dinamo.
Daca te referi la suporteri stelisti,ca se bucura ca a luat Dinamo bataie, nu ai dreptate sa stii...e absolut normal ca eu sa ma bucur ca a luat bataie de ex. pentru ca este in joc locul intii din campionat, daca Dinamo nu ar mai lua bataie deloc ar iesi campioana sigur,asa ca,ca suporter stelist nu pot decit sa sper ca Dinamo va mai suferi citeva infringeri -si ma voi bucura sincer daca se intimpla asta- pentru ca asa echipa mea va avea sanse reale la titlu (oricum are pt ca ,campionatul se joaca inca) .
Repet , ca stelist, daca ma bucur ca ia Dinamo bataie, mi se pare absolut normal .Ce nu mi se mai pare normal nici mie (si cred ca la asta te-ai referit) este bucuria prosteasca a unora dintre suporterii echipelor de la jumatea clasamentului sau din zona gri a lui ...dar asta e alta poveste :ok:

iulian
5th April 2004, 16:13
: nu ma atac ca a pierdut Dinamo si nici ca a batut steaua. De fapt nu ma atac deloc.

:drak: glumetzule :evil: ai zice ca esti chiar fericit :evil:

uti2102
5th April 2004, 17:32
.Ce nu mi se mai pare normal nici mie (si cred ca la asta te-ai referit) este bucuria prosteasca a unora dintre suporterii echipelor de la jumatea clasamentului sau din zona gri a lui

Shi daca-mi permitzi sa te completez : shi a acelora care asista zambitori la infrangerea unei echipe romaneshti in cupele europene! Shi desigur, a acelora care plang atunci cand una dintre aceste echipe reusheshte ceva cu adevarat maretz shi important.......

bebe
5th April 2004, 17:45
nationalul ii o ecipa destul de bunicica!!!

vasile314tzurka
5th April 2004, 17:49
de bucurat nu ma bucur ca dinamo a luat bataie. imi convine ca dinamo a luat bataie. despre bucurie vorbesc doar daca steaua joaca foarte frumos si atunci pot fi mindru. altfel, iuliane, capra vecinului ma lasa rece.

daca dinamo bate tot, mai putin steaua si steaua bate tot la mai multe goluri, atunci asta e o marte bucurie. inseamna ca am invins pe cei mai buni. medalia de chior in tara orbilor e de tabla negalvanizata...

iulian
5th April 2004, 17:50
.. shi a acelora care asista zambitori la infrangerea unei echipe romaneshti in cupele europene! Shi desigur, a acelora care plang atunci cand una dintre aceste echipe reusheshte ceva cu adevarat maretz shi important.......

:evil: :drak: :evil: si asta binenteles... :evil:

PS. eu nu am avut intentia sa il intep pe ieppy ci numai sa ma fac inteles in legatura cu bucuria stelistilor la infringerile dinamovistilor :ok:

ieppy
5th April 2004, 17:54
iuliane, nici nu am luat-o ca o intepatura. Stai linistit. Bucurie insa mi se pare prea mult, sau mai bine spus multi stelisti sau bucurat mai mult ca a pierdut Dinamo decat ca a batut Steaua. Asta e ciudat dar in fine daca ii face sa se simta bine.

iulian
5th April 2004, 18:03
de bucurat nu ma bucur ca dinamo a luat bataie. imi convine ca dinamo a luat bataie. ...

Hai ca o dai de garduri ...macar in gind acolo un "yessssssss ...." asa de satisfactie si tot ai tras :evil:

iulian
5th April 2004, 18:07
... Bucurie insa mi se pare prea mult, sau mai bine spus multi stelisti sau bucurat mai mult ca a pierdut Dinamo decat ca a batut Steaua. Asta e ciudat dar in fine daca ii face sa se simta bine.

Recunosc cinstit... (si inca odata iti spun ca nu inteleg de ce ti se pare mult "bucurie" ...) ca m-am bucurat ca a luat bataie Dinamo de la National poate ca in alta conjunctura a clasamentului nu ma interesa...dar acum...mama ce m-am bucurat :evil:

PS. este adevarat ca nu m-am bucurat de bataia lui Dinamo ca de victoria Stelei totusi :ok:

ieppy
5th April 2004, 18:08
Pai inca odata: nu este vorba de tine. In rest e OK.

iulian
5th April 2004, 18:11
eu tot raspund si incerc sa ma explic ...(am inteles de prima data ca te referi in general ) pentru ca eu cred ca majoritatea suporterilor stelisti sunt ca mine :ok:

ieppy
5th April 2004, 18:16
asta ar fi frumos insa ma indoiesc sincer de cele spuse de tine.

Mariusmadmax
5th April 2004, 22:57
National - Dinamo 2-0
ma ... ce ma mai bucur !!!!!!!!!! :D
Steaua a recuperat golul lui Grigorie ...!
Claudiu Tuciurescu si cu Danciu - gol , n-au mai marcat de dinainte de al -II -lea razboi mondial ! :D
N&D - ce prostie ?
hahahahahahaha
:D

suporterita
6th April 2004, 08:43
si cu asta fiind zise,disputa provocata de mine se incheie vom vedea cine are ciurucuri si cine are valori, pina la final mai este si avem meciuri grele si unii si altii.ideea ca ma bucur pentru infringerea lui Dinamo mai mult decit pentru victoria Stelei, este adevarata in sensul ca am recistigat o pozitie de lupta mai buna.cit despre declaratiile oficialilor,ei ar trebui sa taca,creeaza presiune asupra jucatorilor si intr-o tabara si in alta.

ieppy
6th April 2004, 10:44
Mariuse, esti de departe cel mai infantil user al acestui forum. Ady si gaby erau niste monumente ale inteligentei pe langa tine. Incearca o chestie de acum incolo: Subiect-Predicat. Exact, acum repetea dupa mine: Subiect-Predicat, Subiect-Predicat.

bebe
6th April 2004, 19:44
oricum dinamo are cele mai mari sanse la castigarea campionatului!

uti2102
6th April 2004, 21:02
Nu cred. Mai degraba ia West Petrom Arad campionatul. Sau echipa lui Uche.....