PDA

View Full Version : Schimbati moderatorii incompetenti



Rossi
26th March 2008, 03:25
asta ma jigneste in cel mai crunt mod posibil si tu YoYoyOi ii dai doar cartonas galben ?
nici macar nu ai bunul simt sa-i editezi mesajul ?



sa ne pisham pe toata mata de caine imputit...******* de 2 lei
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=241470
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=1900716

si mie pt ca am atasat aceasi poza la doua mesaje diferite imi da doua cartonase rosii ?
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=241473
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=241472


asta e moderare Vadim ? asta e obiectivitate ?

Rossi
26th March 2008, 03:42
primul mesaj al lui nemesis este ignorat total , iar la al 2-lea hotaraste sa dea galben ...

fara suparare ... un site care cat de cat se respecta , nu poate avea o asemenea tentativa de moderator cum e YoYoyOi ... un moderator trebuie sa fie un exemplu , sa nu jigneasca , sa nu provoace , sa fie obiectiv cand dicteaza sanctiunile ...

http://img245.imageshack.us/img245/4755/mu3stoaiaej0.jpg

Nightwish
26th March 2008, 09:08
Wow... Parizianule, ia te uita ce de fani ai :D

vlad1607
26th March 2008, 12:19
Rossi ceri prea mult...de la " dansa" si oricum o sa primesti tot tu...

yoyo si hard sunt doar 2 exemple de moderatori ( haha :D ) care dau dovada de nesimtire "moderand " aiurea si partinitor..mai mult provoaca si jignesc..ieftin...

danpuric78
26th March 2008, 14:54
Wow.
Daca se gasea unul sa scrie asa ceva la adresa stelistilor lua ban pentru eternitate.
Grav, foarte grav ca se injura in halul asta pe ols.

Vraciul
26th March 2008, 15:29
tare de tot discriminarea asta.... nu pot sa cred.
tocmai din cauze asemanatoare am renuntat la moderare.

fanatic88
26th March 2008, 16:08
cate obiectivitate ...rusine!!!!!!!

Nightwish
26th March 2008, 16:15
Din cate tin minte politica forumului e de a sanctiona cu avertisment ( fara puncte ) la prima " ofensa " - lucru pe care Yoyo nu l-a facut ( probabil a considerat ca limbajul cadreaza cu standardele OLS :happy:happy ) iar la urmatoarea se da warning normal, in functie de gravitatea faptei.... Avand in vedere faptul ca la primul post nu a fost avertizat deloc, normal ca la jignirea aia urata a primit nici mai mult, nici mai putin de ..0 puncte :D
Partea draguta e ca sunt convins ca e o clona :)

vlad1607
26th March 2008, 16:20
la fel cum si in ghencea domnii arbitrii respecta un alt regulament ( ros albastru....) asa si aci moderatorii stelisti au un regulament propriu...si ieftin

:rosu:

White Shadow
26th March 2008, 17:53
Mai luptati si voi impotriva sistemului...

eu cand am facut-o am primit ban o luna de zile.....

motivul ?...nu se stie nici in ziua de astazi...

sa aveti bafta....

singura solutie e sa ne punem toti la echipa favorita "steaua".......

vlad1607
26th March 2008, 17:59
Mai luptati si voi impotriva sistemului...

eu cand am facut-o am primit ban o luna de zile.....

motivul ?...nu se stie nici in ziua de astazi...

sa aveti bafta....

mai mult sunt doar niste constatari pt ca rezultate corecte si concrete nu ai de la cine sa te astepti.

Dogville
26th March 2008, 18:01
Sigur,sentimental :D (dar si cu dreptatea-n mana...:drak:) sunt de partea ''fratilor'' mei dinamovisti...cred,ba nu,speculez,ca Rossi a primit acea sanctiune cu puncte si pentru alte postari anterioare (ca la fotbal...trei,patru faulturi mici dau in final un galben,nu ? :drak:) .Este evident ca fata a fost subiectiva in impartirea sanctiunilor ....dar e prea mult sa cereti indepartarea ei din functia de moderator.Sincer sa va spun,eu m-am obisnuit cu ea...deci sa ramana,dom'le !!!:drak:

White Shadow
26th March 2008, 18:06
pe intern sunt 12 moderatori....

incercati sa nu va mai legati doar de o singura persoana......in cazul de fatza ..doar de Yoyo...mai sunt inca 11 moderatori care stau si freaca menta pe intern si asteapta doar ca Yoyo sa dea avertismente...

hai ca am iesit de aici pt ca iar am sa fiu acuzat ca ma leg de moderatori si mai primesc ban o luna......

Cristian
26th March 2008, 18:07
Mai luptati si voi impotriva sistemului...

eu cand am facut-o am primit ban o luna de zile.....

motivul ?...nu se stie nici in ziua de astazi...

sa aveti bafta....

singura solutie e sa ne punem toti la echipa favorita "steaua".......


Am sa tin cont :cry:

White Shadow
26th March 2008, 18:11
Am sa tin cont :cry:

si dupa ce facem acest lucru incepem sa-i injuram pe aia care au la echipa favorita : "dacia mioveni, ceahlaul" si sa vezi ca nu patim nimic pt ca avem spatele asigurat :happy....hai ca am plecat...

vlad1607
26th March 2008, 19:42
singura solutie e sa ne punem toti la echipa favorita "steaua".......

NICIODATA ! nici macar in gluma!!! :mda:

Dani3l
26th March 2008, 19:50
pe intern sunt 12 moderatori....

incercati sa nu va mai legati doar de o singura persoana......in cazul de fatza ..doar de Yoyo...mai sunt inca 11 moderatori care stau si freaca menta pe intern si asteapta doar ca Yoyo sa dea avertismente...

hai ca am iesit de aici pt ca iar am sa fiu acuzat ca ma leg de moderatori si mai primesc ban o luna......
Ar fi bine,daca ti-ai pune :liberty salonta!:ok:

White Shadow
26th March 2008, 19:53
Ar fi bine,daca ti-ai pune :liberty salonta!:ok:

ar fi bine daca ai posta on-topic :ok:

si vezi ca nu ai dat quote la postul care trebuia...dar na..trecem peste......

YoYoyOi
27th March 2008, 00:33
Din cate tin minte politica forumului e de a sanctiona cu avertisment ( fara puncte ) la prima " ofensa " - lucru pe care Yoyo nu l-a facut ( probabil a considerat ca limbajul cadreaza cu standardele OLS :happy:happy ) iar la urmatoarea se da warning normal, in functie de gravitatea faptei.... Avand in vedere faptul ca la primul post nu a fost avertizat deloc, normal ca la jignirea aia urata a primit nici mai mult, nici mai putin de ..0 puncte :D
Partea draguta e ca sunt convins ca e o clona :)

ai inteles bine doar o parte... primul mesaj al aluia se adreseaza jucatorilor, nu are treaba cu forumistii... daca ar fi sa-i sanctionez pe toti cei care l-ai injurat pe Radoi, Lovin, Dica sau altii, sau daca i-am sanctiona pe cei care vorbesc urat de Steaua, unde am ajunge?
Al doilea mesaj se adresa unui forumist, lucru pentru care a fost sanctionat... doar cu galben pentru ca era la prima abatere...

danpuric78
27th March 2008, 00:43
ai inteles bine doar o parte... primul mesaj al aluia se adreseaza jucatorilor, nu are treaba cu forumistii... daca ar fi sa-i sanctionez pe toti cei care l-ai injurat pe Radoi, Lovin, Dica sau altii, sau daca i-am sanctiona pe cei care vorbesc urat de Steaua, unde am ajunge?
Al doilea mesaj se adresa unui forumist, lucru pentru care a fost sanctionat... doar cu galben pentru ca era la prima abatere...

Deci stiam bine ca aia care ma vor banat pentru injurii la adresa lui radoi, lovin, adi ilie, becali, se agita de pomana.

Deci pot sa zic ce vreau de exemplu, despre lacatus?

Nico21
27th March 2008, 00:46
Sigur,sentimental :D (dar si cu dreptatea-n mana...:drak:) sunt de partea ''fratilor'' mei dinamovisti...cred,ba nu,speculez,ca Rossi a primit acea sanctiune cu puncte si pentru alte postari anterioare (ca la fotbal...trei,patru faulturi mici dau in final un galben,nu ? :drak:) .Este evident ca fata a fost subiectiva in impartirea sanctiunilor ....dar e prea mult sa cereti indepartarea ei din functia de moderator.Sincer sa va spun,eu m-am obisnuit cu ea...deci sa ramana,dom'le !!!:drak:


Exact...in plus o vom avea pe constiinta...fara OLS,viata ei nu are sens !!!

Tyler Durden
27th March 2008, 00:47
Nico, Yoyo mai e uneori subiectiva, insa nu e un moderator rau.

danpuric78
27th March 2008, 00:52
Nico, Yoyo mai e uneori subiectiva, insa nu e un moderator rau.

Yeap.

YoYoyOi
27th March 2008, 00:55
Deci stiam bine ca aia care ma vor banat pentru injurii la adresa lui radoi, lovin, adi ilie, becali, se agita de pomana.

Deci pot sa zic ce vreau de exemplu, despre lacatus?

depinde Dane si de natura mesajelor... cand te scapi o data cu mesaje de genul asta, se mai trece cu vederea... cand incepi sa provoci enervare si replici "parfumate" inseamna ca faci trolling:rolleyes:

danpuric78
27th March 2008, 01:00
depinde Dane si de natura mesajelor... cand te scapi o data cu mesaje de genul asta, se mai trece cu vederea... cand incepi sa provoci enervare si replici "parfumate" inseamna ca faci trolling:rolleyes:

Se pare ca am parfumat destul de bine forumul daca Diablo, Ulysses & polar si-au unit fortele ca sa ma vada out de pe ols.

YoYoyOi
27th March 2008, 01:02
asa cum si altii cer insistent sa-i vada zburati pe cei 3 de pe forum...
acum ce sa facem? sa va scoatem pe toti din colivie? sau incercati voi sa ramaneti acolo?

danpuric78
27th March 2008, 01:11
Cred ca ar fi extrem de interesant ols daca am posta doar generalitati de bun simt.

YoYoyOi
27th March 2008, 01:12
nu zau? si cine te-a oprit sa ai bun simt pana acum?

Dogville
27th March 2008, 01:12
O singura intrebare:Yoyo tu esti platita ca sa moderezi p-aicim pe forum...daca,da:bravo !!!..daca,nu:ciudat !!!

danpuric78
27th March 2008, 02:30
nu zau? si cine te-a oprit sa ai bun simt pana acum?

Pai ce am injurat pe careva?

YoYoyOi
27th March 2008, 13:19
O singura intrebare:Yoyo tu esti platita ca sa moderezi p-aicim pe forum...daca,da:bravo !!!..daca,nu:ciudat !!!

chiar ca ciudat...

Balaci
27th March 2008, 14:19
@dogville: nu e ciudat, in cazul de fata se numeste lipsa de viata sociala:rolleyes:

Vladek
27th March 2008, 15:47
Pai ce am injurat pe careva?

Nu, in schimb ai jignit de n! ori suporterii stelisti, numindu-i ba cersetori, ba "slugile ciobanului" sau direct "tigani". Ca sa nu mai zic de ultimele teorii lansate, cu echipa Secu+Militie, Dinamo Bucuresti, in rol de mare luptatoare pentru dreptate contra "echipei lui Ceausescu", Steaua. Astea intra deja in categoria comicului :D:D

Ce parere ai avea daca as scrie si eu ceva gen "ce dracu pretentii sa ai de la dinamovisti, care-l injura acum pe Netoiu si-l pupau in cur, o gasca de ********i si militieni imputiti " ? Sau "suporterii lui Dinamo, retardatii Romaniei, aia care s-au batut cu bulgarii si au fugit cu pantalonii murdari in vine, scancind ca i-au batut bulgarii cei mari si rai". Ar fi oare necinstit si de prost-gust fata de suporterii care nu se incadreaza in descrierea de mai sus ? Poate.

Nightwish
27th March 2008, 16:36
Ce parere ai avea daca as scrie si eu ceva gen "ce dracu pretentii sa ai de la dinamovisti, care-l injura acum pe Netoiu si-l pupau in cur, o gasca de ********i si militieni imputiti " ? Sau "suporterii lui Dinamo, retardatii Romaniei, aia care s-au batut cu bulgarii si au fugit cu pantalonii murdari in vine, scancind ca i-au batut bulgarii cei mari si rai".

Atentie Vladek ca-ti da Sorensen warning :happy:happy
Se pare ca domnia sa nu admite chestii de genul " Ce parere ai despre faptul ca eu consider steaua o echipa de kkt? " si da warning pe motivul " ai asociat steaua cu cuvantul kkt " :D. Deci atentie sa nu te abtiguiasca si pe tine :)

Lover
27th March 2008, 16:40
la ce va asteptati de la yoyoyoi ? obisnuiti`va, asa cum m`am obisnuit si eu :D

YoYoyOi
27th March 2008, 16:42
hop si lover, speriat sa nu piarda statutul de tanga...

Nightwish
27th March 2008, 17:02
Totusi, de ce am primit warning pentru postul asta???? :groggy::groggy:
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1907272&postcount=22

YoYoyOi
27th March 2008, 17:09
pentru acelasi motiv pentru care a luat si Duba pentru "azorel"...

Nightwish
27th March 2008, 17:11
pentru acelasi motiv pentru care a luat si Duba pentru "azorel"...
Eu am intrebat respectuos de ce am luat warning? Imi raspunzi cu ghicitori??? Lovin este om, jucator la steaua iar azorel este nume de caine... De ce am luat warning?

YoYoyOi
27th March 2008, 17:13
tocmai ti-am raspuns la fel de respectuos.

Nightwish
27th March 2008, 17:21
Mi-ai raspuns printr-o ghicitoare.
De unde sa stiu de ce a fost penalizat Duba? Doar nu eu i-am dat report post....
PM-ul primit de mine contine o intrebare: " incerci cumva sa jignesti prin "Lovin" ala? ".
Raspunsul meu este: " nu ".
Continuu sa cred ca e imposibil sa fiu penalizat pentru asa ceva, e o aberatie :rosu:

YoYoyOi
27th March 2008, 17:23
nu era o ghicitoare, se poate vedea foarte usor pentru ce a fost avertizat Duba...

Nightwish
27th March 2008, 17:27
Sa mori nu alta:cry: Inteleg daca i-as fi zis Grivei, dar Lovin... Sau a ajuns o jignire si printre stelisti? :happy:happy

vlad1607
27th March 2008, 18:34
@dogville: nu e ciudat, in cazul de fata se numeste lipsa de viata sociala:rolleyes:

oltene mare adevar ai grait !

Rossi
27th March 2008, 19:14
Lovin... a ajuns o jignire si printre stelisti

Lovin e asociat acum cu pomanagiu , milog , cersetor ... :happy:happy:happy

Lover
27th March 2008, 20:10
Eu am intrebat respectuos de ce am luat warning? Imi raspunzi cu ghicitori??? Lovin este om, jucator la steaua iar azorel este nume de caine... De ce am luat warning?

de aia : Echipa favorita: CFR Cluj, Manchester United

Nightwish
27th March 2008, 21:30
Hai mah, ce are toata lumea cu United? :happy:happy

vlad1607
27th March 2008, 21:43
Lovin e asociat acum cu pomanagiu , milog , cersetor ... :happy:happy:happy

foarte corect dar peste toate astea e in primul rand un FATALAU !!!!

:happy

Nightwish
27th March 2008, 21:45
Nu ar fi exclus sa-si faca cineva cont pe Wikipedia doar ca sa puna Lovin ca sinonim pentru milog :D

Nico21
28th March 2008, 11:51
Nu ar fi exclus sa-si faca cineva cont pe Wikipedia doar ca sa puna Lovin ca sinonim pentru milog :D



Ding...mi-ai dat o idee...:lol::lol::lol:

Tyler Durden
28th March 2008, 15:52
Mai bine folositi varianta in franceza, adica L'ovin. :D

Dani3l
28th March 2008, 15:54
Nu ar fi exclus sa-si faca cineva cont pe Wikipedia doar ca sa puna Lovin ca sinonim pentru milog :D
aha...poti pune si "muresan" v-ati milogit de dinamo sa va lase sa-i bateti...sau aia n-a fost milogeala?dupa ce v-au invins,ati fost suparati ca n-au acceptat meciul aranjat...inca public..:groggy:

Rossi
18th April 2008, 01:25
Mai luptati si voi impotriva sistemului...
eu cand am facut-o am primit ban o luna de zile.....

ne luptam cu morile de vant ...

delaparis
18th April 2008, 01:26
bine ... atunci lasa ...

YodaRo
18th April 2008, 17:29
ca sa postez si eu ceva on-topic.
Yoyo e o lady, e cel mai bun moderator de aici.
Un moderator ce ar trebui schimbat e datenshi, rapidistul care injura si jigneste mai abitir ca un user recalcitrant.

Nightwish
18th April 2008, 18:23
Te referi la Yoyo, userul care ma intreba ieri daca sunt bolund? :D

YodaRo
18th April 2008, 18:55
mah si eu am o gramada de zis impotriva moderatorilor clujeni...gen m8k sau cum ii mai cheama.
Yoyo e o lady..si apoi eu nu stiu ce e acela bolund...sunt de ale voastre ardelenesti
btw...bolund e de bine sau de rau?

YoYoyOi
18th April 2008, 22:25
am zis beteag, nu bolund... beteagule :D

delaparis
18th April 2008, 22:27
atunci e bine :D

kill3r
18th April 2008, 22:30
asta e moderare Vadim ? asta e obiectivitate ?

moderatorii sunt niste exemple ma... ;)

Nightwish
18th April 2008, 22:35
Ai dreptate, beteag :)
Oare SAMM e beteag? :D ( vreau doar sa vad daca da report post :happy )

YoYoyOi
18th April 2008, 22:45
si SAMM e beteag si tu, eu is mai beteaga ca va tot bag in seama...

Balaci
18th April 2008, 22:49
Dani3l trei zile, Polar forever, incepe sa arate bine forumul. Ar mai fi SAMM, Ulysses, jjmihai, poate si above_all si ar fi super pe aici:)

delaparis
18th April 2008, 22:52
Fara balaci ar fi chiar perfect :D

Balaci
18th April 2008, 22:53
Perfectiunea e imposibil de atins, parca am mai discutat problema asta:D

YoYoyOi
18th April 2008, 23:02
eu ti-as recomanda sa-ti iei parasuta, ca sigur nu visezi :rolleyes:

Ulysses
18th April 2008, 23:04
hahahahaha, ce tare ai fost yo!:happy:happy:happy

la el astea-s nimicuri , este obisnuit cu umilinte crunte. gata ,il las ca i se agraveaza "problema":ok:

Benny
19th April 2008, 10:18
Un moderator se poate sanctiona singur daca constata ca a incalcat regulamentul?

miril
19th April 2008, 10:24
Da. Daca se respecta.

YoYoyOi
19th April 2008, 11:22
nu. Nu are posibilitatea sa se sanctioneze singur.

miril
19th April 2008, 11:40
Raspunsul meu nu a fost unul...practic. Practic, daca se respecta, poate ruga un supermoderator. Un supermoderator, il poate ruga pe Vadim. Vadim... Intortocheate sunt caile....domnului. Cu...d. Concluzia, sigur nu se poate. E nevoie de ajutor, de...mai sus.

YoYoyOi
19th April 2008, 11:46
asa da, se poate. Dar singur nu poate sa se sanctioneze :)

miril
19th April 2008, 11:51
Corect!

Marius
19th April 2008, 11:51
dar poate incerca? :cool:

YoYoyOi
19th April 2008, 11:53
nu. Fizic nu are cum...

miril
19th April 2008, 11:55
Corect! Duplicat, zice...virtualul (This post is a duplicate of a post that you have posted in the last five minutes). Eu cred ca Marius s-a referit ca poate incerca sa-l roage pe cel de...mai sus.
.

Marius
19th April 2008, 12:44
Corect Miril!

Si un asemenea gest ar conta extrem de mult! Nu pentru toti, dar cei care chiar gandesc vor aprecia. :ok:

Ulysses
19th April 2008, 12:46
Un moderator se poate sanctiona singur daca constata ca a incalcat regulamentul?

ti-ai revenit , ma speriasem cand ai inceput sa-ti analizezi copilarii, traume si mitologia greaca:shocked:

analizand fraza de mai sus , constat ca poate fi scrisa , cu indulgenta, de un nene trecut de prima tinerete insa cu lacune din scoala generala si mai ales cu simtul dreptatii dezvoltat peste masura...deci benny ,scuza-ma,dar nick-ul tau reprezinta chiar daca nu ai vrut , pe comicul ala care numai ca si tine se poate amenda singur daca trece starada pe rosu doar pentru a face privitorii sa rada:happy:happy:happy

ot, moderatorii sunt si ei oameni , e foarte greu sa impaci toti "puscasii" de pe forum

Lover
19th April 2008, 15:08
Fara balaci ar fi chiar perfect :D

iar te bagi in seama? :D da`i ban daca nu`ti place de el. si mie la fel...

Rossi
21st April 2008, 22:46
by yoyo

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1973442&postcount=2

YoYoyOi
21st April 2008, 22:52
m-am referit la tine?

Rossi
22nd April 2008, 01:16
bai jigodie ********a

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1974310&postcount=131

@ spartacus ,esti un ******** ongrin

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1974158&postcount=122

asta cica e moderator ...

Rossi
22nd April 2008, 01:26
blat impus de jigodii, a fost la acel 0-4 din campionatul trecut
cand epilecticul de ganea a marcat mai mult decat trebuia

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1974327&postcount=93

poate reuseste cineva sa-l calmeze ...

delaparis
22nd April 2008, 01:31
nu e problema aici ... vorbim pe teren ...

Asta e post de suporter deci trebuie citit ca atare ...

Rossi
22nd April 2008, 01:58
nu e problema aici ... vorbim pe teren ...
Asta e post de suporter deci trebuie citit ca atare ...

post de suporter sau de moderator ... alea sunt jigniri ... provocari ...
un moderator ar trebui sa fie un exemplu ... pe cand el provoaca si jigneste intruna ...

Nightwish
22nd April 2008, 09:12
m-am referit la tine?

yoyo, imi vezi semnatura... M-am referit eu la cineva acolo? Totusi am luat 5 puncte ca am jignit grav :cry:

Ulysses
22nd April 2008, 10:46
iar te bagi in seama? :D da`i ban daca nu`ti place de el. si mie la fel...

maitre , e saptamana mare , fa-le pe plac :ok:

Benny
22nd April 2008, 10:56
Titlul topicului este " Schimbati moderatorii incompetenti". A fost schimbat vreunul?

Mario Di Lazi
22nd April 2008, 13:55
NU
si nici nu o sa vezi :D

Ess
22nd April 2008, 16:20
nu e problema aici ... vorbim pe teren ...

Asta e post de suporter deci trebuie citit ca atare ...

asta-i tare de tot ::happy
si eu, ca si suporter, imi pot baga si scoate in mamicile altor suporteri, pe acest forum, fara a fii sanctionat? pot fii sanctionat doar daca postez ca si user? :happy

daca e ok pt voi, un astfel de limbaj la un moderatror, atunci no comment...:rosu:

Lover
22nd April 2008, 17:30
maitre , e saptamana mare , fa-le pe plac :ok:

cred ca ai vrut sa zici " Merde, fa`le pe plac " . nu ? :D
lasa nu`mi mai purta tu de grija... :mda:

Rossi
23rd April 2008, 00:31
YoYoyOi :rosu::rosu::rosu:


bine ca nu fac circ bozgorii
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1976778&postcount=460

hai sictir, obiectivule...
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1976973&postcount=2

eu daca ii fac pe stelisti "oi" primesc 10 puncte ...
in schimb jignirile lu' yoyo la adresa rapidistilor , dinamovistilor si a cfr-istilor sunt la ordinea zilei ...

YoYoyOi
23rd April 2008, 00:37
nu era decat un raspuns la impresionantul "tiganii" aruncat de si mai impresionantul moderator m8k ;)

si ca sa fie lucrurile clare, hai sictir Rossi !

Rossi
23rd April 2008, 00:43
nu era decat un raspuns la impresionantul "tiganii" aruncat de si mai impresionantul moderator m8k ;)

si ca sa fie lucrurile clare, hai sictir Rossi !

stai relax ca mai impresionant ca tine nu e ...
50 % din mesajele tale sunt jigniri la adresa celor care nu sunt fani steaua

Rossi
23rd April 2008, 00:45
si ca sa fie lucrurile clare, hai sictir Rossi !

acum am inteles de ce esti subiectul mesajelor private ...

Ess
23rd April 2008, 00:46
stai relax ca mai impresionant ca tine nu e ...
50 % din mesajele tale sunt jigniri la adresa celor care nu sunt fani steaua

foarte corect. a venit si la mine'n sat si si-a cultivat rosiile pe arena agromecului. cica contine bifidus esensis.

huooo

YoYoyOi
23rd April 2008, 00:47
50 % din mesajele tale sunt jigniri la adresa celor care nu sunt fani steaua

ia sa vedem exemple... macar 10!

delaparis
23rd April 2008, 00:49
asta-i tare de tot ::happy
si eu, ca si suporter, imi pot baga si scoate in mamicile altor suporteri, pe acest forum, fara a fii sanctionat? pot fii sanctionat doar daca postez ca si user? :happy

daca e ok pt voi, un astfel de limbaj la un moderatror, atunci no comment...:rosu:

era in context mai ...motorina :D

Te aprinzi prin compresie ...


cred ca ai vrut sa zici " Merde, fa`le pe plac " . nu ? :D
: aici pe mine ma jignesti ? :groggy: iubitor de ... traducere ...

Rossi
23rd April 2008, 00:50
@yoyo
pai numai pe threadul asta cred ca sunt n postari cu mesajele tale ... cu mesaje jignitoare si cu abuzuri din cele mai crunte ...
de azi inainte nu mai te reclam ca vad ca ma agit degeaba ...
dar astazi am inteles de ce esti subiectul barfelor pe mesajele private ...

l-ai sanctionat pe m8k cu 5 puncte ?
pai tie ar trebui sa-ti dai vreo 50 ... asta numai pt mesajele din ultimile 3 zile ...

Ess
23rd April 2008, 00:57
era in context mai ...motorina :D

Te aprinzi prin compresie ...



ah! imi cer scuze ca sunt atat de idiot! multumescu'ti ca m-ai luminat, preafrancezitule! :ok:
:D

delaparis
23rd April 2008, 01:00
ah! imi cer scuze ca sunt atat de idiot!

incerci sa ma convingi ? :confused:

Ess
23rd April 2008, 01:08
incerci sa ma convingi ? :confused:

adevarul e ca nu prea m-as obosi. ar fii useless...
tu tot nu m-ai crede...m-ai crede, in continuare, un geniu neinteles...

lasand glumele de'o parte, sa nu incercam sa credem in fantasme cand vine vorba de a face portetul robot al unui participant la forum.
daca ai inteles ce am vrut sa zic in postul initial, bine, daca nu e iar bine.
sa ma scutesti cu "dume" din astea pe viitor...poate ai succes cu altii :ok:

YoYoyOi
23rd April 2008, 01:10
@yoyo
pai numai pe threadul asta cred ca sunt n postari cu mesajele tale ... cu mesaje jignitoare si cu abuzuri din cele mai crunte ...
de azi inainte nu mai te reclam ca vad ca ma agit degeaba ...
dar astazi am inteles de ce esti subiectul barfelor pe mesajele private ...

l-ai sanctionat pe m8k cu 5 puncte ?
pai tie ar trebui sa-ti dai vreo 50 ... asta numai pt mesajele din ultimile 3 zile ...

alooo exemple ma, nu povesti cu pesti... si apoi caut si eu mesajele tale pe care le-am omis si tragem linie...

delaparis
23rd April 2008, 01:19
adevarul e ca nu prea m-as obosi. ar fii useless...
tu tot nu m-ai crede...m-ai crede, in continuare, un geniu neinteles...

lasand glumele de'o parte, sa nu incercam sa credem in fantasme cand vine vorba de a face portetul robot al unui participant la forum.
daca ai inteles ce am vrut sa zic in postul initial, bine, daca nu e iar bine.
sa ma scutesti cu "dume" din astea pe viitor...poate ai succes cu altii :ok:


ce ai postat initial am inteles si am explicat acolo ... restul te las pe tine sa intelegi "dume" deoarece nici macar nu ma prind la ce vrei sa insinuezi ... dar m-am obisnuit cu ideea ca multi o pun pe aratura asa ca sa aiba 'sens' ... ceva ceva deduc acolo dar fara interes pentru a ma consuma gratis ... altii se ocupa in aceasta perioada , altii profesionisti si platiti pentru asta :ok:

Rossi
23rd April 2008, 02:17
si ca sa fie lucrurile clare, hai sictir Rossi !

am primit pm ca esti din provincie , ca ai 28 de ani , ca ai copil , ca te-a parasit barbatul ...
si ca din cauza excesului de fuliculina faci crizele astea pe forum ... e adevarat ? ... mama model

ASA CA ... HAI SICTIR TU !!!!

Lover
23rd April 2008, 20:35
era in context mai ...motorina :D

Te aprinzi prin compresie ...

aici pe mine ma jignesti ? :groggy: iubitor de ... traducere ...

nu... :P cred ca ulysses vorbea cu altcineva acolo :lol:

Nico21
28th April 2008, 21:11
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=1989858#post1989858


Vadime,cat mai ai de gand sa o tii pe asta ca moderatoare?asta e mesaj pt care sa iau o sanctiune?

vlad1607
28th April 2008, 21:28
mult timp.Vadim e bucuros de cum merge afacerea.

Cristian
29th April 2008, 00:14
Pentru "Mai traiti ???" se da sanctiune ?? :shocked:

delaparis
29th April 2008, 00:27
Se da pentru trolling ... adica s-a bagat acolo pe suporter Steaua sa provoace ...la fel ca Hardliner pe Otelul , a meritat sanctiune

Hard
29th April 2008, 08:26
alt exemplu nu ai gasit ?

vlad1607
29th April 2008, 09:28
ce ma te deranjeaza? ai visat toata viata sa fii vedeta mai taci din gura..postezi la 7.26 ca disperatu....tre sa prinzi masa buna in piata :happy

Nico21
29th April 2008, 10:55
Se da pentru trolling ... adica s-a bagat acolo pe suporter Steaua sa provoace ...la fel ca Hardliner pe Otelul , a meritat sanctiune




Ce trolling visezi,bai pariziene?de unde stii tu ca am provocat si nu am vorbit serios?esti un fel de Mama Omida?ma refeream daca stelistii si-au revenit dupa betii si mancaruri grase...asta e trolling?sa va fie rusine,cu forumul vostru de tot *****u'...mai si spuneti ca nu intelegeti de ce este atmosfera asta de razboi continuu pe acest forum...pai voi o intretineti,moderatorii lui peste !!!

vlad1607
29th April 2008, 11:10
traiasca afacerea ! traiasca comunismul ! :D :D

Datenshi
29th April 2008, 12:00
Se da pentru trolling ... adica s-a bagat acolo pe suporter Steaua sa provoace ...la fel ca Hardliner pe Otelul , a meritat sanctiune


Hai las-o dracu'. Daca continua cu ceva mai ziceam, da' sa-i dai omului la cap asa din prima...

Nightwish
29th April 2008, 13:03
Sa fim seriosi... 90% dintre cei care posteaza pe suporter steaua si nu sunt stelisti iau warning pentru diverse infractiuni imaginare :rosu:.. Intrati careva acolo, spuneti si voi " Buna ziua, Ioca " si instant va treziti cu jigniri grave sau trolling :)

Optimistul
29th April 2008, 13:37
am primit pm ca esti din provincie , ca ai 28 de ani , ca ai copil , ca te-a parasit barbatul ...
si ca din cauza excesului de fuliculina faci crizele astea pe forum ... e adevarat ? ... mama model

ASA CA ... HAI SICTIR TU !!!!

Rossi , nu inteleg ce legatura are viata privata a fiecaruia cu postarile de pe forum .
Yoyo ti-a cerut sa-i dai niste exemple de postari si tu ca raspuns ii ataci viata ei privata si familia ?

PS. Am jucat fotbal de mic la F.C. Arges ,am fost suporter iar acum numai ma uit decat la meciurile nationalei , asta ca sa nu crezi ca sunt si eu stelist si am ceva cu tine ...

bada_otelul
29th April 2008, 13:47
Se da pentru trolling ... adica s-a bagat acolo pe suporter steaua sa provoace ...la fel ca hardliner pe Otelul , a meritat sanctiune

Ce comparatie!Pai a intra o data se compara cu a intra la 3-4 zile cu scopul clar de a provoca?Pai pe harliner l-ati lasat in voia lui muuuuuuuuuuuuuuuuuulta vreme,pe nico sau care a fost l-ati luat din prima.:rosu::rosu::rosu:

Balaci
29th April 2008, 15:52
Mai traiti?:)

delaparis
29th April 2008, 16:24
Mai traiti?:)

Cat e ceasul ? :)


Ce comparatie!Pai a intra o data se compara cu a intra la 3-4 zile cu scopul clar de a provoca?Pai pe harliner l-ati lasat in voia lui muuuuuuuuuuuuuuuuuulta vreme,pe nico sau care a fost l-ati luat din prima.:rosu::rosu::rosu:

Pe suporter Otelul este un moderator , adreseaza-te lui.

Yoyo e moderatoare pe sectia aceea in plus de alte responsabilitati deci nu vad de ce anti-stelistii sunt nemultumiti.
Vreti un dinamovist sau rapidist pe suporter Steaua ? ... nu se poate :ok:

moty
29th April 2008, 16:25
Cat e ceasul ? :)




De ce, are cineva ora de plecare? :D

Hard
29th April 2008, 17:44
ce ma te deranjeaza? ai visat toata viata sa fii vedeta mai taci din gura..postezi la 7.26 ca disperatu....tre sa prinzi masa buna in piata :happy

7.26 In Romania :)
in locul tau nu as vorbi.e o vorba pe care o stii cu siguranta: omul nu e prost destul ,daca nu e si fudul.

Hard
29th April 2008, 17:48
Ce comparatie!Pai a intra o data se compara cu a intra la 3-4 zile cu scopul clar de a provoca?Pai pe harliner l-ati lasat in voia lui muuuuuuuuuuuuuuuuuulta vreme,pe nico sau care a fost l-ati luat din prima.:rosu::rosu::rosu:

aici ai dreptate,daca tot m-a dat delaparis asta ca exemplu ( aiurea :D ) , iti dau dreptate,la cat v-am scos din sarite ,Nico e baiat bun :D .
dar aici depinde de moderatorul de pe sectiunea respectiva.parerea mea e ca nu merita(m) sanctiune .
Nico nu a jignit,a intrebat civilizat daca mai traim.probabil ii era dor de noi.

vlad1607
29th April 2008, 21:35
hard si totusi ai prins masa buna in piata? ai vandut cartofi ? :D

Rossi
7th May 2008, 03:39
visavis de declaratia lui DIca , in care afirma ca Dinamo trebuie sa-i multumeasca stelei pt ca joaca in uefa ... am venit cu statistica punctelor aduse de Steaua , Rapid si Dinamo ... si la sfarsit mesajul " Dica esti penibil " ...

SURPRIZA .... MESAJUL E STERS ....

http://img210.imageshack.us/img210/7398/penaljo2.jpg

Vadim , unde l-ai gasit pe Lion Marius ?

laurdog
7th May 2008, 16:24
visavis de declaratia lui DIca , in care afirma ca Dinamo trebuie sa-i multumeasca stelei pt ca joaca in uefa ... am venit cu statistica punctelor aduse de Steaua , Rapid si Dinamo ... si la sfarsit mesajul " Dica esti penibil " ...

SURPRIZA .... MESAJUL E STERS ....

http://img210.imageshack.us/img210/7398/penaljo2.jpg

Vadim , unde l-ai gasit pe Lion Marius ?

:happy:happy:happy
ce tare e asta. saraca tara, Romania

Datenshi
7th May 2008, 16:36
Foarte tare asta. :cry:

Balaci
7th May 2008, 16:41
:happy:happy:happy
ce tare e asta. saraca tara, Romania


Din fericire pentru noi, Lion Marius traieste in Germania:)

Lordul
7th May 2008, 16:52
si in Suedia

laurdog
7th May 2008, 18:40
Din fericire pentru noi, Lion Marius traieste in Germania:)

si e neamt? daca nu....ramane cum am stabilit:P

iuli
7th May 2008, 20:12
uni buni :cry: nu cereti prea multe de la el.

Hard
7th May 2008, 21:28
vedeti ca si Banel face parte din lotul national :D

Elphax
7th May 2008, 21:43
ala e Uni? ce nume si-a tras, tine mai nou cu Craiova ?

Ulysses
7th May 2008, 22:02
elphax e unul dintre agitatori. dupa m8k sper sa fie urmatorul care-si ia zborul din barca moderatorilor

Balaci
7th May 2008, 23:22
Speri mata da speri degeaba

DonAntonio
24th May 2008, 04:09
Rusine sa va fie,deaia au existat problemele din acest campionat,din cauza articolelor de genu alcesta(Titlu)!!!UE sanctioneaza Romania din cauza lui Becali
si (continut)!!!Reprezentantii Uniunii Europene considera ca acest caz este cireasa de pe tort si sunt hotarati sa ia masuri drastice. Pai cine te-a invatat pe tine prietene jurnalism,cum poti sa afirmi in titlu o chestie iar in continut sa "o dai de gard",prieteni la nivelul asta a ajuns jurnalismul din Romania,asa ca mai bine ne lasam de sport de tot si mai jucam din cand in cand cate o miuta la coltul strazii....ne mai auzim!:rosu::rosu::rosu:

serv_ag
25th May 2008, 10:39
Sa fim seriosi... 90% dintre cei care posteaza pe suporter steaua si nu sunt stelisti iau warning pentru diverse infractiuni imaginare :rosu:.. Intrati careva acolo, spuneti si voi " Buna ziua, Ioca " si instant va treziti cu jigniri grave sau trolling :)

Asta fiindca ala e thread exclusivist si aparte: ca sa postezi acolo tre' sa folosesti numa' onomatopee...:happy