PDA

View Full Version : Program transmisii NBA



cocosan
28th March 2004, 22:07
Salut din nou viciatilor!

Iaca programul meciurilor de pina in play-off transmise de Telesport:

- Miercuri 31 martie, ora 19.00 Indiana - Milwakee (inregistrat)
- Duminica 4 aprilie, ora 21.30 San Antonio - LA Lakers (in direct)
- Miercuri, 7 aprilie, ora 19.00 Orlando - Detroit (inregistrat)
- Duminica, 11 aprilie, ora 21.30 LA Lakers - Sacramento (in direct)
- Miercuri 14 aprilie, ora 19.00 Memphis - Dallas (inregistrat)

Vizionare placuta si sa fiti iubiti!

rasheedkpenny
29th March 2004, 11:23
Poate ne spui si noua un operator de cablu sau o frecventa pe care Telesportul transmite... nu?

Cum poti sa ne spui programul NBA-ului dar sa nu ne spui exact cum vedem Telesportul? Rusine!

sectasec
29th March 2004, 16:57
:help: :help: Sau macar spune-ne daca Telesportul este in tratative cu vreo firma de cablu cum ar fi RCS,Astra, ca sa mor eu daca n-as fi in stare sa ma duc la Bucuresti(din Iasi)sa caut barul ala de care vorbesc baietii pe forum si sa vad si eu un meci ca de mult n-am mai vazut :help: :help:

ieppy
29th March 2004, 18:17
Rasheed datele de pe sateit ti le pot da eu. De fapt cred ca le-am scris pe aici pe undeva insa daca ainevoie de ele spune si le pun. CCat despre cablu acolo nu te pot ajuta.

rasheedkpenny
30th March 2004, 10:35
Stiu... datele de pe satelit le pot lua si eu! Se gasesc pe net! Totusi eu vroiam ca inainte sa ne amageasca cu programul meciurilor sa ne spuna unde putem vedea Telesportul! Adica macar sa ne dea toate datele... un operator de cablu, ceva!

Azur89
31st March 2004, 00:14
Pai daca tot le stiti toti, le vreau si eu...plus eventual infos despre ce fel de antena se recomanda.....Nu de alta, dar n-as vrea sa pierd prea mult...Imi propusesem sa inregistrez "niste" meciuri, dar n-au farmec cind stii scorul. :rolleyes:

SilverZeus
31st March 2004, 10:57
Frate-Cocosan,spune iti bati cumva joc de noi ?...