PDA

View Full Version : Scuze



NESTINA
26th March 2004, 19:22
Buna . Am si eu o intrebare . Cu toate ca am mai postat si pe alte forumuri , aici nu reusesc sa pun un avatar . Cum se procedeaza ? Multumesc .

ieppy
26th March 2004, 19:24
Trebuie sa ai minim 50 de postari si 30 de zile la activ. daca ai de gand sa ramai pe forum dupa ce indeplinesti aceste conditii poti sa ai avtar. Asa ca la munca!

NESTINA
26th March 2004, 21:04
:ok: mersi.

ady_azzuro
26th March 2004, 21:21
Daca scrii cam 2 mesaje pe zi timp de o luna ai sa primesti dreptul de a avea avatar ;)
Nu trebuie sa muncesti asa cum ti-a sugerat individul de mai sus, trebuia doar sa-ti exprimi placerea de a scrie in acesta comunitate :cool:

Vadim
26th March 2004, 21:23
Zise Ady bucuros ca a mai intepat o data acolo unde il doare.

ieppy
27th March 2004, 11:54
Si inca cum doare. ma bucur insa ca a mai pus mana pe carte si a calculat ca 30*2 este 50.

ady_azzuro
27th March 2004, 15:51
Bravo jeppy, te-a mai invatat dadaca ceva matematica, ultima oara cand te bagai in seama despre matematia ai luat-o in mana ;)
Se pare ca mintea voastra tot intr-un sens unic greseste, nu-i nimic, am sa va dau niste calcule sa va limpezesc mintea :cool:
7x+3xy-4z+9xz+12xyz-5xz+15yz=0
Rezolvati ecuatia de mai sus, castigatorul are un avatar de 5 stele si bani de drum ;)
Cand am spus comunitate, am spus defapt locul unde OLTENII domina, asa ca nu va agitati inutil :)

ady_azzuro
27th March 2004, 15:56
Si inca cum doare. ma bucur insa ca a mai pus mana pe carte si a calculat ca 30*2 este 50.
Am spus aproximativ, dar esti atat de slab ca nici nu mai explix, esti expirat deja de experimentele pe care le faci la chimie :jerk:

GoPens
27th March 2004, 17:18
2 + 2 ~ 5 pentru valori foarte mari ale lui 2.

Vadim
27th March 2004, 17:21
Ady, si la matematica esti bun? Ca la romana ne-am lamurit cu totii.

GoPens
27th March 2004, 17:26
una din solutii e (x, y, z) = (0, 0, 0)
mama frate dar grozav mai mis, hehehe

Vadim
27th March 2004, 17:29
Ady, zi-mi te rog revolvarea la problema asta:

Doua camile merg in drum spre Adis Abeba si se intilnesc cu o antilopa de desert. Toate ajung la o oaza si se intalnesc cu un dromader. Dromaderul moare pe drum de sete, iar spre seara grupului se mai alatura doua camile si o dromaderita. Una dintre camile ramane in desert, cu piciorul rupt. Noaptea se ajunge in sfirsit la Adis Abeba.

Cate cocoase pot numara beduinii, la vederea grupului, la intrarea in oras?

ady_azzuro
27th March 2004, 20:02
vadime la matematica iti dau clasa la orice ora, dar nu acum mai incolo, cand o sa ma intreci la mesaje :)

ady_azzuro
27th March 2004, 20:04
GoPens, esti tare, dar intrebarea era pt vadim si jepposul. Ma bucur insa ca i-ai umilit tu :ok:

Vadim
27th March 2004, 20:06
Ia uita-te la numarul meu de mesaje. ;)

Ascult rapunsul la problema de matematica. Si daca nu e corect, ramine asa numarul meu de mesaje. ;)

Nu mai fii ashea, ca ma-ma-ma-ma scoti din minti.

ady_azzuro
27th March 2004, 21:45
Ia uita-te la numarul meu de mesaje. ;)

Ascult rapunsul la problema de matematica. Si daca nu e corect, ramine asa numarul meu de mesaje. ;)

Nu mai fii ashea, ca ma-ma-ma-ma scoti din minti.
E falsificat, la fel ca tot forumul asta :happy
Sonadaje, dispute la arena, acum iti dai arama pe fata :ok:
Nu iti dau raspunsul, vreau sa vada lumea cum ai scris 5000 de mesaje intr-o zi :drak:

Vadim
27th March 2004, 22:58
Vezi sa nu ramai cu 0 mesaje ;)

ieppy
28th March 2004, 12:33
ba ce mai umilit ady. Ti-am dat un avertisment pentru asta. Apropo am auzit ca ai inceput sa frecventezi din nou totalul. Sa vin acolo sa mai vorbim ca inainte?