PDA

View Full Version : Ce este Valea Plingerii?



Vadim
26th March 2004, 14:16
Pe acest thread userii banati temporar sau permanent isi pot sustine punctul de vedere. In cazurile in care se dovedeste ca s-au cumintit, pot fi reprimiti pe forum.

nr.zece
30th March 2004, 12:21
Nu Am Mai Intrat De Mult, Dar Sunt Curios Ce A Mai Facut Ady De Data Asta

iulian
30th March 2004, 18:21
Pe acest thread userii banati temporar sau permanent isi pot sustine punctul de vedere.
Cu alte cuvinte aici este singurul loc in care pot intra pe perioada de valabilitate a banului sau dupa ce expira ?

ricky
30th March 2004, 18:34
:scared: :thinkso:

iulian
30th March 2004, 18:46
:scared: :thinkso:
ricky m-am chinuit o gramada si tot nu am inteles ce ai vrut sa zici...please tradu` :evil:

Vadim
30th March 2004, 19:23
Nu, aici pot scrie userii banati in timpul perioadei in care sint "banned". Cand trece ban-ul, pot scrie pe forum ce de obicei. De exemplu, acum Ady_azzuro sau Gigca Chioru pot scrie aici, dar pe forum nu. Capisci? :cool:

iulian
30th March 2004, 19:29
Cu alte cuvinte aici este singurul loc in care pot intra pe perioada de valabilitate a banului sau dupa ce expira ?
da..m-am exprimat eu un pic mai aiurea...era evident ca dupa expirarea banului pot intra normal si posta orinde pe forum .. corect era din partea mea sa scriu "...sau dupa ce expira sa intre aici si sa isi expime punctul de vedere vis-a-vis de banul primit"

ricky
30th March 2004, 20:13
IULIAN, n-am "batut" la tine ci la ideea paginii ! :p
O gasesc...interesanta !
Va produce multa...distractie ! /hello

Vadim
30th March 2004, 20:24
da..m-am exprimat eu un pic mai aiurea...era evident ca dupa expirarea banului pot intra normal si posta orinde pe forum .. corect era din partea mea sa scriu "...sau dupa ce expira sa intre aici si sa isi expime punctul de vedere vis-a-vis de banul primit"
Nu. Dupa ce expira ban-ul treaba lor. Ideea este ca unii vor fi banati pe viata. De fapt, asa cum este si Gabilove. Daca el vrea sa vina inapoi, poate scrie aici sa il reprimim.

ricky
11th June 2004, 23:55
Ce s-a intimplat cu VALEA PLINGERII ???
Mi-ar parea rau sa am IARASI dreptate ca...
Dar...va doresc vizionare placuta la EURO ! :ok:

Sergio
12th June 2004, 01:50
ricky, nu mai fi asa pesimist. :( Viata e scurta, incepe Euro...:D

Gica Chioru
15th June 2004, 15:53
Ce-am facut nea Vadime? Cele 10 intrebari despre olteni, parca 10 erau, v-au suparat asa?
Bine neica, pentru atata lucru?

Gigel Sportul
1st January 2005, 19:43
Ultimul loc in care iti mai poti exercita libertatea de exprimare. 'P'in alti" parti acest lucru este prohibit.

be@
18th May 2005, 16:29
Mai,cat mai am de asteptat pana imi expira banul ?
Si sa va fie rushinica,deoarece n-am primit nici un avertisment,macar !

fia
18th May 2005, 16:36
iuliane, nu i-ai dat PM :evil: ?

be@
18th May 2005, 16:44
Razi,fia,razi.......dar nu e frumos ce au facut !
Eu cred ca trebuia sa expire pana acum termenul de gratie !

fia
18th May 2005, 16:52
E automata chestia, cand trec 24 de h expira.

ce_bine_e
18th May 2005, 16:53
deci sa va zic....am zis http://www.onlinesport.ro/forum/sho...66&page=3&pp=15
si am primit ban o saptamana, fara avertisment: am pus " ,nu am zis cuv PISAM, si nu ma refeream la cineva de aici
MI SE PARE PREA MULT O SAPTAMANA, SE POATE AMANA? PLZ

fia
18th May 2005, 16:57
Ce sa se amane? Revenirea ta? :evil:? 2 saptamani e bine?
A! si vezi ca nu merge linkul pe care l-ai dat :evil:

be@
18th May 2005, 16:57
Pai de unde e automat? Ca era vre-o 3 dupa-amiaza cand m-au banat,si inca nu a expirat termenul !
Iar ce bine e cred ca a primit prea mult o saptamana!
Fiti mai ingaduitori cu el !

Paul
18th May 2005, 17:03
Deseara la ora 0.00 iti expira banul...
Cel putin asa e la alte forumuri ...
Deci daca iei ban de o zii astazi , dureaza ziua de maine plina + cat a mai ramas de azi ...

ce_bine_e
18th May 2005, 17:04
Avand In Vedere Ca Sunt Incepator Si Pe Deaupra Am 15 Ani Cred Ca M-ati Putea Scuza...sau Nu?

be@
18th May 2005, 17:09
Vezi ,mai darkslowstar,m-ai facut sa iau ban ,dar pe tine nu te-au vazut cand ne-ai jignit !

Darkslowstar
18th May 2005, 17:15
Be@, eu nu te-am facut sa iei ban, tu ai sarit de 5 m din cauza a ceva postat chiar de ai tai frati ieseni. Dupa cum ai vazut in linkul dat de mine, citam cele spuse de un polist (faza cu frigiderele) si de un stegar (faza cu maturatul, care e chiar adevarata, cel putin prin Brasov). Eu nu te-am insultat pe tine, tu ai sarit cu atacuri la persoana. Chiar m-am mirat cand am vazut, pt. ca am crezut ca esti unul dintre iesenii cu care se poate vorbi (cum e Edgar de ex).

realmadrid.com
18th May 2005, 17:19
Avand In Vedere Ca Sunt Incepator Si Pe Deaupra Am 15 Ani Cred Ca M-ati Putea Scuza...sau Nu?


Si daca ai 15 ani, care este problema ???
Invata sa vb mai frumos....si nu o sa mai apari cu "Banned"...dar nu acum, in viitor :D
Asta e, acum l-ai luat pe "Ban" :D

Vadim
18th May 2005, 17:23
Rusinica, pentru cine l-a facut "GoPenis" pe Gopens... Banurile expira automat, iar perioada anuntata este cea de pe Lista Neagra. Pentru PM-uri cu injuraturi sau jigniri aici pe Valea Plingerii banul se poate extinde, asa cum s-a mai intimplat in trecut, pina la a fi permanent.

Maximus
18th May 2005, 19:05
Ce bine e, vezi ca mai iei 3 zile in plus ca ai numai 14 ani nu 15 ... Vezi ca astia e vigilenti...

ce_bine_e
18th May 2005, 19:45
INK 3 zile?

Vadim
18th May 2005, 19:47
Tu mai ai 2 zile si 4 ore. Restul au "scapat".

ce_bine_e
18th May 2005, 20:04
k, ms....imi dai id-ul dau de pe mess....daca da trimite-mi un mesaj sau id-ul meu e ce_bine_e

Vadim
18th May 2005, 20:20
Nu folosesc YM...

Paul
18th May 2005, 23:40
ce_bine_e 150 $ si iti zic ID lu vadim

Sergio
18th May 2005, 23:53
Ei i-l zic pe gratis, ca sa-ti fac in ciuda... :drak:

desdemona
19th May 2005, 00:12
ce_bine_e, tu esti mic, nu-i crede p-astia, ca vor sa te pacaleasca :drak: Oricine poate redenumi ID-urile din lista cu alt nume, asa ca nu ai nici o garantie ca ala era chiar Vadim. Sau ca era acel Vadim! :evil:

ce_bine_e
19th May 2005, 07:31
uite o tipa sincera:D...fetele-s miezu:D....am sa indur pedeapsa demn:P, ca un adevarat barbat:))

Darkslowstar
19th May 2005, 18:51
Daca si inveti ceva din toata povestea ar fi ideal. Atunci chiar ca esti un barbat adevarat. :)

ce_bine_e
20th May 2005, 18:33
mai, cat mai am?

Catalanul
20th May 2005, 18:59
dupa ce dai capacitatea o sa-ti scoata Vadim banu' :D :drak:

realmadrid.com
20th May 2005, 19:21
Catalane...ia vezi :D
Nu te mai da mare pe aici ca nu ai daca examenu :mda:...nu e CORECT :D

Catalanul
20th May 2005, 19:32
lasa mah ca peste 2 ani o sa dau si eu un fel de BAC :rolleyes: atunci o sa puteti si voi sa faceti misto de mine http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/47.gif

cip_81
20th May 2005, 23:57
cip_81 ban 5 zile pentru"P.S Unde pi..da ******* a pierdut...."

Iuliane, mare ti-e gradina lui Dumnezeu.Pai, tie ti-am zis asta? M-am referit la *******ul ala din prosport, care a scris rusinea de articol. Am si specificat la inceputul postarii la cine m-am referit, mai ales ca stiam ca nu tu ai fost cel care a scris elucubratiile alea (doar ai dat un copy/paste la un articol din fitzuica aia nenorocita).


Mai, da-o dracului de treaba, chiar 13 blaturi? Auzi la el , nemernicul dracului (ma refer la ziaristul ala), 13 blaturi...banuiesc ca toate au fost victorii ale lui Dinamo (cand castiga e blat, cand pierde asta e valoarea echipei sau nu a mai fost ajutata de fluierasi..doar placile astea le auzim). In concluzie, doar 4 meciuri le-am castigat corect...iti sta mintea'n loc la asemena ineptii debitate de aceste minti bolnave.
Ce-i interesant ca in celalalt ziar de sport doar 5 partide sunt suspectate (mai, cretinule, nu ti se pare ca e cam mare diferenta de la 13 la 5?..cum dracului de ai ajuns la 13? Prin logaritmare? Sau ai facut niste biletele, le-ai pus intr-un bol si ai facut o extragere...a iesit 13 si te-ai apucat sa le insiri. Pacat ca nu ti-a dat cu virgula). Deh, dupa cum s-a negociat. Asta e, fiecare face dupa cum il taie capul.

P.S Unde pi..da ******* a pierdut barbugiul 2 titluri in fata lui Dinamo,mai imbecilule? Daca nu stii, in 2002 stiaua a terminat pe locul 4 la 10 puncte de Dinamo. Dar daca tie iti place sa-i dai limbi in cur "razboinicului luminii stinse" normal ca scrii numai tampenii (cica in "in sprijinul acestor lucruri vine şi o declaraţie a lui Gigi Becali"...pe asta se bazeaza el, pe ce ii zice pretinu' pederast).

Chiar trebuia sa specific de fiecare data ca subiectul principal era negrut ala de la prosport?

P.S. Poate de multe ori am sarit calul, dar nu mi-am permis niciodata sa injur un forumist de pe aici.

inter
21st May 2005, 00:00
P.S. Poate de multe ori am sarit calul, dar nu mi-am permis niciodata sa injur un forumist de pe aici.

asta asa este! :ok:

Maximus
21st May 2005, 00:07
S-o fi comis-o iulian? Hai lasa ca va scapa bietul gigi si de cosmarul asta. Si-o sa vi-l aduca secund pe Stoichita... :)

IlMILAN
21st May 2005, 10:49
P.S. Poate de multe ori am sarit calul, dar nu mi-am permis niciodata sa injur un forumist de pe aici.
:D
Cipisor vezi ca iulica e suparat rau mah, trebuia sa faci un desen asa paote pricepea :D

Any way cred ca meritai ban de maxim 2-3 zile, pentru limbaj neadecvat, ce ai scris mai sus trebuia sa scrii la idiotul ala in mail(la ZIARIST :D) nu pe forum.

Poate nu esti tu baiat rau dar nah esti dinamovist...ce sa faci nu toti is perfecti:D

P.S Iarasi va pregatiti pt "Shampoin :jerk: " ? :D

cip_81
21st May 2005, 11:12
Pe cine sa fie suparat? Poate pe soarta, pentru ca pe mine nu are cum sa fie...NU EL A FOST CEL CARUIA M-AM ADRESAT. Daca ma simteam vinovat, taceam dracului din gura si nu stateam toata ziua buna-ziua sa cobor in valea asta.

Eu il astept pe el sa-si spuna punctul de vedere. L-am intrebat si aici, i-am trimis si un PM si nimic...nu asa se procedeaza.

P.S. Cred ca era de bun simt sa fiu si eu anuntat pe PM ca am fost banat, daca prin presa sau la TV nu s-a putut.

Maximus
21st May 2005, 11:59
Lasa-l ca acum se reculege si numara orele cit mai are de stat pe primul loc... vine el si te rezolva...

iulian
21st May 2005, 12:13
Daca consideram ca te-ai adresat mie luai ban o luna probabil.Cum a zis si Dolo, daca ai ceva cu ala trimite mail lui cu injuraturile tale...nu pe forum.

cip_81
21st May 2005, 12:32
Asta-i buna. Pai, sunt atatia care i-au injurat pe Borcea, pe MM, pe Serea, pe Jiji, pe Copos, au injurat si vremea de afara, si ti-am cazut eu cu tronc...mai ales ca era si cenzurat cuvantul (stiu ca motivele sunt altele).

Te mai intreb o data, era de datoria ta sa-mi trimiti un PM? Si inca ceva, la ce paragraf din regulament ai incadrat "fapta" mea?

Paul
21st May 2005, 13:32
Arata`ne si noua cineva care i`a injurat pe altii cu trimiteri directe , fara **** sau beeep ...

Poate unii care s-au inregistrat , au postat 3 meaje si au luat ban.

Dintre cei vechi , cat de suparati au fost , nici unu nu a injurat la modul cel mai direct posibil , prin trimitere directa la origine ...

Cat despre articolul din Pro Sport , nota 10 :ok:

cip_81
21st May 2005, 16:54
Tu cred ca ai venit in valea asta de-a rostogolul. Habar n-ai despre ce este vorba, asa ca nu-mi pierd timpul cu tine.

P.S. te referi la articolul ala "Se va da drumul la blaturi"? daca da, intr-adevar, e de nota 10.

iulian
23rd May 2005, 12:56
Ti-am redus banul la 3 zile.Sper sa nu se mai repete.

desdemona
23rd May 2005, 13:29
Daca consideram ca te-ai adresat mie luai ban o luna probabil.Cum a zis si Dolo, daca ai ceva cu ala trimite mail lui cu injuraturile tale...nu pe forum.
Adica acum nu se mai ia ban pentru injuraturile pe mail? ;) Sau depinde de utilizator? :great:

iulian
23rd May 2005, 14:20
Era vorba de unu de la Prosport....nu are legatura cu mailul sau PM-ul dupa Onlinesport.