PDA

View Full Version : Forum meeting Onlinesport si la Timisoara (1)



bog_tom
25th March 2004, 12:39
Asa cum am discutat si cu membrii Onlinesport la Bucuresti la Forum meeting 4 (http://www.onlinesport.ro/forum/announcement.php?f=35), va propun sa stabilim si noi o intalnire a membrilor/fanilor Onlinesport din Timisoara/Banat/Ardeal dar si din alte colturi ale tari :D

Tinand cont ca mai e putin timp pana la Paste (11 aprilie) si ca forum meeting 5 se va tine la Bucuresti pe 16 aprilie, va propun un duplex Bucuresti-Timisoara.

Trebuie sa stabilim locul (unde sa avem spatiu sa ne desfasuram si unde sa fie BR din belsug :ok: ) si sa va confirmati prezenta ca sa stim ce si cat rezervam !

Propunere: Fabrica de bere ?

PS. Pana pe 4 aprilie sa stabilim macar locul....

Utilizator
30th March 2004, 22:37
Succes, stii cum se spune: "Azi in Timisoara, maine-n toata tara" :)

bog_tom
31st March 2004, 09:48
sa speram sa o sa se anunte si altii in afara de mine.... ca doar suntem cel putin 500.000

vasile314tzurka
31st March 2004, 09:50
succes:) va tin pumnii sa fiti cit mai multi, pe masura galeriei voastre si sa facem duplex la mobil:)

GoPens
31st March 2004, 09:51
eu la vara...cind am concediu
dammit, vreu sa maninc mici la fabrica de bere si sa beau bere neagra!

DJ Klaus
31st March 2004, 10:35
eu la vara...cind am concediu
dammit, vreu sa maninc mici la fabrica de bere si sa beau bere neagra!
unde-i fratilor galeria aia cu care va laudati la Timisoara ca p-acilea nu-i chisor de timisoream :mda:

cirdois
31st March 2004, 11:05
asa zici tu?
de curiozitate te-ai uitat pe la sondaje?

bog_tom
31st March 2004, 18:03
succes:) va tin pumnii sa fiti cit mai multi, pe masura galeriei voastre si sa facem duplex la mobil:)
si transmitem live prin satelit :D


eu la vara...cind am concediu
dammit, vreu sa maninc mici la fabrica de bere si sa beau bere neagra!
te asteptam si pregatim si rezervam pentru tine si ceva mici (f. gustosi dealtfel) la fabrica de BR !


unde-i fratilor galeria aia cu care va laudati la Timisoara ca p-acilea nu-i chisor de timisoream :mda:
cred ca se pregatesc pentru urmatorul meci ...


asa zici tu?
de curiozitate te-ai uitat pe la sondaje?
ar fi interesant sa reusim sa punem in practica aceasta initiativa macar noi cei care suntem localizati prin/pe langa Timisoara dar si altii care pot sa fie intamplator prin TM in ziua in care am stabilit intalnirea

Vadim
31st March 2004, 18:06
Delia e din Timisoara. Macar ea sa vina. Dar sint destui din Timisoara pe forum. Ma mir ca nu zice nimeni nimic. Auzi, si la Fabrica de Bere, iar lumea sta la cutie...

bog_tom
31st March 2004, 18:10
Delia e din Timisoara. Macar ea sa vina. Dar sint destui din Timisoara pe forum. Ma mir ca nu zice nimeni nimic. Auzi, si la Fabrica de Bere, iar lumea sta la cutie...
in acest caz la intalnire sa fiu doar eu cu Delia ? :drak: nici chiar asa...

DJ Klaus
31st March 2004, 18:15
in acest caz la intalnire sa fiu doar eu cu Delia ? :drak: nici chiar asa...
daca vine Delia .... vin si eu :yeah:

ad3an
1st April 2004, 12:57
LOLLLL!!!!!!!!!!!
Vedeti cand stabiliti intalnirea,s-ar putea sa fiu si eu prin zona(daca ma mai primiti dupa meciul de la Oradea)!!!
Hai bihoru!!!!

RedBaron
1st April 2004, 21:37
LOLLLL!!!!!!!!!!!
Vedeti cand stabiliti intalnirea,s-ar putea sa fiu si eu prin zona(daca ma mai primiti dupa meciul de la Oradea)!!!
Hai bihoru!!!!
Tu esti violent oricum... deci vii la intalnirea de la Arad. :p

IlMILAN
5th April 2004, 11:30
Delia e din Timisoara. Macar ea sa vina. Dar sint destui din Timisoara pe forum. Ma mir ca nu zice nimeni nimic. Auzi, si la Fabrica de Bere, iar lumea sta la cutie...

Eu zic sa stati linistiti...ca o sa se stranga lumea....

Bog_tom in principiu eu vin..... :ok:

IlMILAN
5th April 2004, 11:31
ad3an poti sa vii linistit ....:)
acu dupa ce ati luat bataie....:D

ad3an
5th April 2004, 12:05
Rossonerule singura intalnire pe care o sa o am cu suporteri timisoreni va fi cea de la meicul cu Dinamo cand voi canta impreuna cu dinamovisti:
INDIFERENT DE REZULTAT SUNTETI IN A NEMERITAT!!!!
FOrza BIhoru'!!!
p.s. pacat caa facut egal milan ieri,dat tot castigam campionatul si C.L :yeah:

viole(n)t
5th April 2004, 13:51
Eu vin!!! Cand?

IlMILAN
5th April 2004, 14:33
Rossonerule singura intalnire pe care o sa o am cu suporteri timisoreni va fi cea de la meicul cu Dinamo cand voi canta impreuna cu dinamovisti:
INDIFERENT DE REZULTAT SUNTETI IN A NEMERITAT!!!!
FOrza BIhoru'!!!
p.s. pacat caa facut egal milan ieri,dat tot castigam campionatul si C.L :yeah:
ad3an ... ai grija ca sari calul.... :drak:
mare noroc ai ca tii cu Milan si nu pot sa ma cert cu tine :D
Dar bataie tot ati luat :happy
violent era vorba ca in 16 aprilie....intreaba-l pe bog_tom ca el e initiaza treaba...

Vadim
5th April 2004, 14:46
Eu vin!!! Cand?
Pe 16 aprilie au loc toate intilnirile celor de pe forum. Imi Timisoara, va stabili bog_tom ora si locul. Dupa cum am citit mai sus, va veti vedea la Fabrica de Bere.

bog_tom
5th April 2004, 16:18
Eu zic sa stati linistiti...ca o sa se stranga lumea....

Bog_tom in principiu eu vin..... :ok:
asta si facem ... stam si asteptam :rolleyes:
mesaj modificat ... eu as propune ora 19 pentru intalnirea de la fabrica de BR ! daca aveti alte propuneri nu ezitati sa le faceti cunoscute aici...

PS. anuntati oficial: IlMILAN , viole(n)t si cu mine !

Vadim
5th April 2004, 16:29
Pina la urma nu vine si Delia?

bog_tom
5th April 2004, 16:35
Pina la urma nu vine si Delia?
tu ai propus-o dar ea nu s-a anuntat... poate nu are chef de intalniri :D oricum, nu se fac nici un fel de discriminari :cool:

viole(n)t
5th April 2004, 22:32
Sunt de acord la F-ca de Bere. Putem rezerva masa aia de la etaj, de la separeu. Dsigur, avem shi varianta terasei de acolo.

Sir
6th April 2004, 09:56
hai ca incerc sa vin si eu,daca ma primiti.

bog_tom
6th April 2004, 09:58
hai ca incerc sa vin si eu,daca ma primiti.
te asteptam :cool:

Sergio
7th April 2004, 00:27
Mai rezervati un loc ca vin si eu sa echilibrez balanta, ca I|MILAN de abia asteapta sa se laude cu Milanul lui... :drak:

I-am trimis un PM Deliei sa incerc s-o conving sa vina, ca doar suntem colegi de faculta. Ar fi o pata de culoare binevenita. Parerea mea. :p

bog_tom
7th April 2004, 09:54
Mai rezervati un loc ca vin si eu sa echilibrez balanta, ca I|MILAN de abia asteapta sa se laude cu Milanul lui... :drak:

I-am trimis un PM Deliei sa incerc s-o conving sa vina, ca doar suntem colegi de faculta. Ar fi o pata de culoare binevenita. Parerea mea. :p
in regula ... daca nu vrea, ia-o pe sus :drak:

anuntati oficial: IlMILAN , viole(n)t, Sir, sergio, Delia (in probe :D ) si cu mine ! poate ii depasim ca numar pe cei de la Bucuresti :cool:

birkof
7th April 2004, 12:48
in regula ... daca nu vrea, ia-o pe sus :drak:

anuntati oficial: IlMILAN , viole(n)t, Sir, sergio, Delia (in probe :D ) si cu mine ! poate ii depasim ca numar pe cei de la Bucuresti :cool:

Daca ma adaugati si pe mine mai facem un pas

viole(n)t
7th April 2004, 12:57
Mai rezervati un loc ca vin si eu sa echilibrez balanta, ca I|MILAN de abia asteapta sa se laude cu Milanul lui... :drak:

I-am trimis un PM Deliei sa incerc s-o conving sa vina, ca doar suntem colegi de faculta. Ar fi o pata de culoare binevenita. Parerea mea. :p
La ce faculta eshti (suntetzi)?

bog_tom
7th April 2004, 12:59
Daca ma adaugati si pe mine mai facem un pas
eu te adaug :D

Sergio
7th April 2004, 21:23
La ce faculta eshti (suntetzi)?

La ISE. :cool:

PS. Milan, sa vii neaparat in tricoul favoritilor. Stii tu care. :rolleyes:

Sir
7th April 2004, 23:56
[QUOTE=sergio]Mai rezervati un loc ca vin si eu sa echilibrez balanta, ca I|MILAN de abia asteapta sa se laude cu Milanul lui... :drak:

Cred ca nu mai are cu ce sa se laude Deportivo-Milan 4-0!sec!

Sergio
8th April 2004, 00:08
Lasa ca nu se stie ce isprava mai face si Inter maine si poate ne retragem amandoi de rusine... :mda:

Sir
8th April 2004, 00:19
n-ai somn Sergio?

bog_tom
8th April 2004, 09:41
anuntati oficial: IlMILAN , viole(n)t, Sir, sergio, Delia (ramane de vazut), birkof si cu mine !

Sergio
8th April 2004, 16:23
n-ai somn Sergio?
N-am dormit deloc azi noapte. Astept meciul de diseara si cel de vineri. :yeah: :yeah:

bog_tom
8th April 2004, 16:45
N-am dormit deloc azi noapte. Astept meciul de diseara si cel de vineri. :yeah: :yeah:
incearca sa dormi in noaptea asta si sa fii fresh la meciul de maine :D ne vedem la galerie ! :ok:

Vadim
8th April 2004, 23:56
anuntati oficial: IlMILAN , viole(n)t, Sir, sergio, Delia (ramane de vazut), birkof si cu mine !
Voi vreti sa bateti Bucurestiul!!!

Sergio
9th April 2004, 02:05
Acuma si tu compari doua orase total inegale ca nr de locuitori si de suporteri. Noi am fi multumiti daca v-am bate la fotbal, ca de restul se ocupa altii. :mad:

bog_tom
14th April 2004, 12:58
au mai ramas 2 zile (si ceva ore) - timp suficient pentru alti doritori...

anuntati oficial: IlMILAN , viole(n)t, Sir, sergio, birkof si cu mine !

Edgar
14th April 2004, 22:17
Putin off topic: eu vineri dimineata ajung in Timisoara. V-as ruga sa-mi dati niste indicatii. Cum ajung de la gara la Universitatea de Vest si unde e agentia CFR? Din pacate nu ajung la forum meeting ca pe la 6 seara am trenul spre Iasi. E o vizita fulger. :D Multumiri anticipate celor care ma vor lumina! :)

Sergio
15th April 2004, 14:09
Universitatea e pe Bd-ul Vasile Parvan nr 2, vis-a-vis de baza Electrica si langa terenul Stiinta. N-ai cum s-o ratezi. :)

bog_tom
15th April 2004, 14:25
pentru cei care vin la intalnirea Onlinesport de maine de la ora 19: am rezervat o masa la fabrica de BR chiar langa scena (cum cobori scarile); e la 5 m pe dreapta de la intrare; va rog sa confirmati prezenta si cand ajungeti sa intrebati de masa rezervata pt Onlinesport de mine (numele meu e mai jos...) ! va astept !



Putin off topic: eu vineri dimineata ajung in Timisoara. V-as ruga sa-mi dati niste indicatii. Cum ajung de la gara la Universitatea de Vest si unde e agentia CFR? Din pacate nu ajung la forum meeting ca pe la 6 seara am trenul spre Iasi. E o vizita fulger. :D Multumiri anticipate celor care ma vor lumina! :)
de la gara mergi in stanga pe bd. Republicii pana la a doua intersectie mare (cu stop) inainte de linia de tramvai; aici ai 2 trasee catre agentie si catre Universitate
1. de aici ca sa ajungi la agentia CFR mai mergi pana la urmatoarea intersectie mica si faci dreapta (e o straduta cu sens unic) si apoi prima la stanga si de acolo mai mergi 15 metri si pe dreapta la demisol e agentia CFR !
2. faci dreapta pe langa liniile de tramvai si mergi spre catedrala; apoi la prima intersectie faci stanga si imediat dreapta si mergi asa pana la prima intersectie cu semafor dupa ce treci podul peste Bega; faci stanga si imediat ce ai traversat pe partea dreapta gasesti Politehnica si mergi inainte cam 200 de metri si prima cladire inalta pe dreapta e Universitatea de Vest din TM !
Bafta !

viole(n)t
15th April 2004, 22:41
confirm prezentza!

Sergio
15th April 2004, 22:48
Me too! :yeah:

Delia
15th April 2004, 22:59
Am vorbit cu Edgar, e pe drum, iar maine il iau eu in primire... nu stiu ce a inteles din explicatiile lui Bog_tom. :p

Sper sa ajung si eu maine. /hello

phil
16th April 2004, 07:40
puteti sa ma adaugati si pe mine...in spirit. vineri in jurul orei 19 (ora Romaniei) o sa deschid o bere in cinstea voastra :yeah:. asa mai schimb si eu meniul micului dejun :D. cum e greu de crezut ca voi gasi "Timisoreana" prin zona o sa ma multumesc cu o Stela /hello. va doresc o distractie placuta si discutii pe masura.

Sir
16th April 2004, 08:41
Ajung si eu,dar pe la ora 20.Sper ca-mi lasati si mie ceva bere si mici.

birkof
16th April 2004, 11:32
Din pacate nu am sa ajung asa cum am promis. Sper sa ne vedem data viitoare.
Distractie.

bog_tom
16th April 2004, 13:51
au mai ramas aproximativ 5 ore si 20 de minute !

Confirmati: viole(n)t, sergio (+1), Delia (posibil), Sir (de la ora 20), si cu mine ! a mai ramas de confirmat IlMILAN !

lista ramane in continuare deschisa !

PS. phil, multumim pentru suportul moral :ok:

Sergio
16th April 2004, 14:07
Se pare ca voi veni singur. N-am reusit s-o conving pe dinamovista mea sa dea ochii cu polistii. Asta e... :cool:

I-am dat PM lui Milan. Sper sa poata veni si el.

bog_tom
16th April 2004, 14:13
in regula !

Confirmati: viole(n)t, sergio, Delia (posibil), Sir (de la ora 20), si cu mine !

Vadim
16th April 2004, 14:22
Nicaieri nu e ca la Timisoara! (in afara de bucuresti, unde probabil numarul va fi dublu sau triplu)

bog_tom
16th April 2004, 14:28
Nicaieri nu e ca la Timisoara! (in afara de bucuresti, unde probabil numarul va fi dublu sau triplu)
de acord cu tine... si totusi numarul ce o sa vina din TM mi se pare cam mic dar sa nu uitam ca e prima intalnire ce are loc la TM !

PS. sa inteleg ca in celelalte orase au confirmat si mai putini membrii ? am impresia ca multi isi spun: "ce sa caut la intalnirile astea de pustani de pe forum" si se inseala pt ca la intalnirea nr 4 de la Buc la care am participat si eu au fost prezenti membrii de pe forum de pana la 40 de ani (sper ca nu gresesc) si a fost interesanta si constructiva (din punctul meu de vedere) !

IlMILAN
16th April 2004, 14:39
bog_tom dupa cum am spus o sa vin si eu. Problema e ca o sa vin mai tarziu putin, cam pe la 8 8:30, pentru ca abia la 7 plec de la servici:(
P.S Sper ca pana viu sa mai fiti treji:)

bog_tom
16th April 2004, 14:42
bog_tom dupa cum am spus o sa vin si eu. Problema e ca o sa vin mai tarziu putin, cam pe la 8 8:30, pentru ca abia la 7 plec de la servici:(
P.S Sper ca pana viu sa mai fiti treji:)
in regula... o sa ne fortam sa ramanem "treji" :D

Confirmati: viole(n)t, sergio, Delia (posibil), Sir (de la ora 20), IlMILAN (de la ora 20-20:30) si cu mine !

Vadim
16th April 2004, 14:49
bog_tom, adevarul ca la prima intilnire a celor de pe ols din Bucuresti au fost numai 3. Asa ca la capitolul asta sinteti mai buni.

In Bucuresti, cind ai fost si tu, (forum meeting 4) au fost si oameni de peste 40 de ani. Cred ca Alpopa si Rashhed au stricat media de virsta :), restul fiind peste 25 de ani.

bog_tom
16th April 2004, 15:44
asa e ...

eu am plecat... va astept la fabrica la ora 19:00 !

viole(n)t
16th April 2004, 15:57
WE'LL BE THERE!! YOU'LL NEVER DRINK ALONE, bog_tom!!!

bog_tom
18th April 2004, 20:09
rezultatul intalnirii ?

Poze si discutii dupa Forum Meeting Timisoara (1) (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=2756) !

Ginxler
5th June 2005, 09:02
unde-i fratilor galeria aia cu care va laudati la Timisoara ca p-acilea nu-i chisor de timisoream :mda:
Mori ma. am io talpa mare si fac cat 10 banatzeni :D

EDMOND_
5th June 2005, 12:54
Probabil doar la "talpa" , ca in rest .... relax , ca s-ar putea sa stai putin pe aici.....