PDA

View Full Version : Cum Vedeti Simbata Duelul Galeriilor?



calu
25th March 2004, 01:16
sper sa fie decent si sa ofere un spectacol pe masura numelui protagonistelor!
Hai Dinamo! :yeah: /hello

M|tea
25th March 2004, 15:24
[B]Pai as vrea sa vad si eu o adevarata coregrafie din partea ambelor galerii dar nu vrajeala de aia cu 5 urlete si niste steaguri.Sa vad si eu ca la un Lazio-Roma...sa se intrerupa meciul din cauza fumului sa cante tot stadionul[ sa cante nu sa injure!!] in fine...sa vad spectacol si pe teren dar si in tribuna!BAFTA LA TOATA LUMEA DAR MAI ALES OTELULUI :)

Utilizator
25th March 2004, 15:28
Va fi show in tribune in mod sigur: fum, tortze, placutze, steaguri, scandari la greu.
Se va scanda din plin insa si traditionala mUE de care se pare nu vom scapa prea curand. Chiar nu inteleg ce placere provoaca scandarea in grup a acestei injuraturi, e o fascinatzie diabolica pentru ea.

Hai Dinamo!

vasile314tzurka
25th March 2004, 15:37
e o fascinatzie diabolica pentru ea.

e doar un complex de inferioritate. un lucru degradant la care supui pe cineva. nu are legatura cu amorul oral.

si eu sper intr-un spectacol. daca poli-appulum si steaua rapid au fost meciouri frumoase si interesante ar fi frunmos ca asta sa fie la nivelul pretentiilor.

sper...

hai steaua:)

gicu
26th March 2004, 18:57
nu vad duelul galeriilor :(

Hai Dinamo :)

iulian
26th March 2004, 19:05
asta se pregateste pentru simbata...cel putin din partea Stelei
/hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello

gicu
26th March 2004, 19:10
Iulian, ai vazut deja meciul pe bulgari? :D

iulian
26th March 2004, 19:13
esti perspicace :ok:...cum m-ai prins ?

N0_NaM3
27th March 2004, 00:10
Pana cand ajungem ca cei din italia mai avem destul de mult de lucru ...ati vazut ce numeroshi sunt ..umplu lejer o peluza ...shi nu mai vb de coregrafii ...