PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 13:00
mai nimic,am talharit un pic,am facut o gaura mica in ozon,am luat ostateci de la o gradinita,am ascuns 2 membri al-qaeda in spaitz,si am preacurvit cata...;)

pentru chestia cu gaura de ozon meriti condamnat la moarte...:happy

chinna tm
5th May 2008, 13:01
bah yoda-san,vienezele sunt pour les connaisseurs ca cip...
ai fost in grinzieg?acolo au cel mai bun schnapps si cel mai bun vin rose de buturuga ...plus diversele tipuri de untura pe paine care efectiv ma fascineaza, untura cu jumarele,untura cu boia ,untura cu ceapa....
si mai este in spatele operei un local unde se mananca un genunchi de porc la rotisor din ala ca pocneste soriciul cand bagi furculita si se topeste carnea in gura de moale ce e...

n-am fost la grinzeg.....incepe sa imi para rau.....:(......mi-ai facut pofta de haleala si bautura.....:D.....

Tim
5th May 2008, 13:03
n-am fost la grinzeg.....incepe sa imi para rau.....:(......mi-ai facut pofta de haleala si bautura.....:D......Tu ai fost in Pratter...te-ai dat cu roata ,toata ziua....de-aia n-ai vazut gagicile!!!!:happy:happy:happy

cip
5th May 2008, 13:06
Tu ai fost in Pratter...te-ai dat cu roata ,toata ziua....de-aia n-ai vazut gagicile!!!!:happy:happy:happy
si a cumparat scheleti de plastic souvenir,si a achizitionat un rollex cu doar 20 oiro,de la un austriac cu accent balcanic...:happy:happy:happy

Tim
5th May 2008, 13:08
Chinna,cum a fost berea austriaca???? OOpss...sper ca n-ai fost iar sofer!!!!!:happy:happy

chinna tm
5th May 2008, 13:09
si a cumparat scheleti de plastic souvenir,si a achizitionat un rollex cu doar 20 oiro,de la un austriac cu accent balcanic...:happy:happy:happy

pai nu era vb sa iti aduc un ceas ca sa sti la ce ora iei bormasina sa mai faci o gaura in stratul de ozon?.....acum si tu emiti pretentii :happy.....
@tim....bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!ciuciu soferie......am avut insotitor(oricum singur nu ma lasa astia sa ies din tara......cica m-au declarat diliu:happy).......

chinna tm
5th May 2008, 13:18
radoi a zis ca el spera ca meciul de aseara sa fi fost ultimul derby pt el....ce a patit?parca era pe viata la steaua......se retrage din fotbal, ca de cuymparat il cumpara doar.....buzaul?:happy......

cip
5th May 2008, 13:22
[QUOTE=chinna tm;2004970]pai nu era vb sa iti aduc un ceas ca sa sti la ce ora iei bormasina sa mai faci o gaura in stratul de ozon?.....acum si tu emiti pretentii :happy.....
ala era cool,care ti-a cerut sa-i cumperi din flomarkt ceas cu cuc care sa-l trezeasca sambata dimineata la 10...:happy:happy:happy

laurdog
5th May 2008, 13:28
bai cip, bai mascatule, mai lasa-ne ba in pace:happy:happy

Cristian
5th May 2008, 13:31
Salutare anti-stelisti, cum ati dormit ? :D:D:D

laurdog
5th May 2008, 13:34
cam asta a reusit DINAMO aseara, sa faca si din anti DINAMOVISTI, oameni care macar respecta DINAMO
http://www.fanatik.ro/fanatik_show_tv_sectiune_63/articol_48657/__si__am_vazut_un_arbitru_care_poata_arbitra_miine _o_finala_de_campionat_mondial_si_o_echipa_dinamo_ care_mi-a_intarit_convingerea_ca_acest_campionat_poate_fi_ corect__si__.html

chinna tm
5th May 2008, 13:35
salut cristi....cine e anti stelist pe aici?.....:happy......aaxi poate.....:happy......

Cristian
5th May 2008, 13:38
Eu revad meciul de aseara ca l-am inregistrat :D:D Cine-l doreste pe DVD sa anunte...

Tim
5th May 2008, 13:40
Dacă vom pierde campionatul îl vom pierde deoarece nu am putut să obținem un rezultat pozitiv aici sau chiar ne ducem cu gândul mai departe la meciul cu Timișoara când nu am obținut decât un egal. Toți suntem triști, însă nu avem ce face , trebuie să mergem înainte",a spus Lăcătuș:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

aaxi
5th May 2008, 13:40
cam asta a reusit DINAMO aseara, sa faca si din anti DINAMOVISTI, oameni care macar respecta DINAMO
http://www.fanatik.ro/fanatik_show_tv_sectiune_63/articol_48657/__si__am_vazut_un_arbitru_care_poata_arbitra_miine _o_finala_de_campionat_mondial_si_o_echipa_dinamo_ care_mi-a_intarit_convingerea_ca_acest_campionat_poate_fi_ corect__si__.html

mai ales faza cu arbitrul,nu?:cry::cry::cry::cry:

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 13:41
preceni cimisoreni,ca tot sunteti toti aici...:evil:
in momentul in care torje a sarit un metru jumate de la pamant si si-a bagat tacalia in fata mingii (mingiei sa fie multumiti toti:evil:)la lovitura libera din minutul 90 m-am indragostit irevocabil (fara nicio conotatie sexuala parsivilor...la naiba) de el.

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 13:45
Tu ai fost in Pratter...te-ai dat cu roata ,toata ziua....de-aia n-ai vazut gagicile!!!!:happy:happy:happy

in prater a ajuns in zona felinarelor rosii si le-a vazut distorsionat din cauza luminii...:evil:numai ca alea nu erau vieneze chinna...erau moldovence,ucrainience,rusoaice,romance....:happy: happy

laurdog
5th May 2008, 13:45
mai ales faza cu arbitrul,nu?:cry::cry::cry::cry:

ti-am spus mai devreme. unii STIU FOARTE BINE ca nu-mi place sa repet;)
aici ma refer la DINAMO:ok:

aaxi
5th May 2008, 13:47
Moderatorilor cum naiba se face ca aici tot apare faza cu m..e si nimic nu se intampla?:headbang::headbang::headbang:

aaxi
5th May 2008, 13:48
ti-am spus mai devreme. unii STIU FOARTE BINE ca nu-mi place sa repet;)
aici ma refer la DINAMO:ok:

atunci scuze:ok:

cip
5th May 2008, 13:52
preceni cimisoreni,ca tot sunteti toti aici...:evil:
in momentul in care torje a sarit un metru jumate de la pamant si si-a bagat tacalia in fata mingii (mingiei sa fie multumiti toti:evil:)la lovitura libera din minutul 90 m-am indragostit irevocabil (fara nicio conotatie sexuala parsivilor...la naiba) de el.

din pacate pt noi,asa-i ,io nu l-am contestat niciodata pe torje,o sa fie un mare jucator,dar luam jumi-juma la transferul lui ...:)
aaxi,se pare ca avem de-a face cu hackerul ala de-a spart codul NASA,nu stiam ca-i antistelist...:happy:happy:happy

aaxi
5th May 2008, 13:53
din pacate pt noi,asa-i ,io nu l-am contestat niciodata pe torje,o sa fie un mare jucator,dar luam jumi-juma la transferul lui ...:)
aaxi,se pare ca avem de-a face cu hackerul ala de-a spart codul NASA,nu stiam ca-i antistelist...:happy:happy:happy

daca aparea m..e Poli Timisoara tot asa frumos era?:confused:

resita
5th May 2008, 13:55
cristi, la urmatoarea miscare vei avea ban permanent asa ca ai griza ce faci

tu chiar nu sti ca tot ceea ce faci pe forum ramane scris :(

cip
5th May 2008, 13:56
daca aparea **** Poli Timisoara tot asa frumos era?:confused:
nu,n-am zis ca-i frumos,nu stiu cine-i cel in cauza,si cum reuseste...
dar aceste cuvinte care te oripileaza le-am auzit repetate de n ori la meciul nostru din ghencea,finutzule...:rosu::rosu::rosu:

chinna tm
5th May 2008, 13:57
domnilor, nu tin partea ismailului, nu imi displace ce scrie acolo jos, dar aaxi are dreptate.....saream de fund in sus daca scria in loc de steaua poli timisoara-in cazul polistilor, sau dinamo in cazul dinamovistilor......

Black_Mamba
5th May 2008, 13:58
Buna-i ziua fratii mei !!!

Cristian
5th May 2008, 13:59
cristi, la urmatoarea miscare vei avea ban permanent asa ca ai griza ce faci

tu chiar nu sti ca tot ceea ce faci pe forum ramane scris :(

ce miscare ??? resito ?

aaxi
5th May 2008, 13:59
nu,n-am zis ca-i frumos,nu stiu cine-i cel in cauza,si cum reuseste...
dar aceste cuvinte care te oripileaza le-am auzit repetate de n ori la meciul nostru din ghencea,finutzule...:rosu::rosu::rosu:

nu fi si tu mai catolic decat papa, sti bine la ce ma refer:rosu::rosu:
una e pa stadion si alta e aici, unde Tim isi ia :rosu: pt o tampenie si asta care scrie m..e steaua o face nestingherit
:no::no:

Leo
5th May 2008, 14:00
buna Kidon

resita
5th May 2008, 14:01
ce miscare ??? resito ?

sti tu bine, daca vrei sa-ti spun atunci si actionez :D asa ca ai grija

Black_Mamba
5th May 2008, 14:02
Mai am nevoie de 5 puncte sa retrogradez de aici...
Spre satisfactia celor "cativa",carora le stau in gat ....cam...cum i-a stat dopul de la sampanie in gat aseara lui fecale...
"Dinamo ataca...noi pac pe contraatac 1-0...DINAMO iar va ataca...noi iar pe contraatac 2-0 pac-pac...ma-ntelegi !!!"

laurdog
5th May 2008, 14:03
domnu' resita imi pot permite sa va felicit? nu pt chestia cu cristi, aia nu e treaba mea

sa traiesti FRATE KIDON

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 14:04
Buna-i ziua fratii mei !!!

buna de tot kidon! buna de tot!
ma distrez pe topicul meciului cu baiatul ala stelist jjmihai.te strici de ras ce dume scoate din el.cica dica a fost votat al treilea jucator ca valoare al ligii campionilor...:happy:happy:happy
uita sa mentioneze ca pe un sondaj lansat de prosport sau de gsp...:happy:happy:happy

Tim
5th May 2008, 14:04
cine stie,cine ma ajuta.........deseara,la ce ora,la ce emisiuni si pe ce canal......apare mutra lui jiji?????:happy:happy

cip
5th May 2008, 14:05
nu fi si tu mai catolic decat papa, sti bine la ce ma refer:rosu::rosu:
una e pa stadion si alta e aici, unde Tim isi ia :rosu: pt o tampenie si asta care scrie **** steaua o face nestingherit
:no::no:

intr-adevar,pe stadion,la un meci televizat aud milioane de oameni acel m Timisoara scandat de 20 mii de stelisti,aici suntem doar vreo 20 useri...
Carlo,ce-i cu zambetul asta larg pe fata ta?...:happy:happy:happy

2stupiddogs
5th May 2008, 14:06
Salut KIDON. Ce rezolva daca te "retrogradeaza"? Are liniste cateva zile apoi tot nu scapa....;)

Tim
5th May 2008, 14:08
Kidoane,imi permiti un sfat? Las-o mai moale....gata a trecut,i-am terminat.Nu te lasa si tu...terminat,eu vreau sa ne mai citim pe aici!!!!! Nu le fa jocul!!!!!

cip
5th May 2008, 14:10
cine stie,cine ma ajuta.........deseara,la ce ora,la ce emisiuni si pe ce canal......apare mutra lui jiji?????:happy:happy
pe "Duna",da' vezi ca-i titrat,va vorbi in ungureste...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

aaxi
5th May 2008, 14:11
intr-adevar,pe stadion,la un meci televizat aud milioane de oameni acel m Timisoara scandat de 20 mii de stelisti,aici suntem doar vreo 20 useri...

Bine cip-ule, ai dreptate, pe stadion la voi se aude numai Eminescu,nu?
Inca o data iti zic, daca aparea M..E Poli....luati foc.........asa ca:rosu::rosu:

cip
5th May 2008, 14:12
Bine cip-ule, ai dreptate, pe stadion la voi se aude numai Eminescu,nu?
Inca o data iti zic, daca aparea M..E Poli....luati foc.........asa ca:rosu::rosu:
da-mi un singur exemplu cand ai auzit la noi m "nush cine"...

laurdog
5th May 2008, 14:12
nu stiu de ce, dar am impresia ca oierul va sta vreo 2-3 zile in.....repaos. sa-i priasca....sampania:happy:happy:happy:happy

Black_Mamba
5th May 2008, 14:14
Cip...se simte de la Timisoara ?...adica pac-pac ma-ntelegi...se simte zambetul meu ? larg ???
B,corect...abia ma mai odihnesc si eu.Aseara pe la 2.30 bantuiam pe aici...
Tim...voi fi alaturi de voi,gasesc eu o solutie ! Oricum...acum sunt la "relanti" !

Tim
5th May 2008, 14:14
Bine cip-ule, ai dreptate, pe stadion la voi se aude numai Eminescu,nu?
Inca o data iti zic, daca aparea M..E Poli....luati foc.........asa ca:rosu::rosu:
vai Aaxi....ce limbaj de palat folosesti !!!!!:no::no::happy:happy:happy

Black_Mamba
5th May 2008, 14:14
Laur,are dopul in gat...normal ca sta...capra ;)!

Black_Mamba
5th May 2008, 14:16
da-mi un singur exemplu cand ai auzit la noi m "nush cine"...

Cip,cip,cip...asa ati inceput meciul cu DINAMO...15 min...numai...Chiar am crezut ca sunteti "ceva" mai civilizati,dar la meciul ala,v-ati intrecut pe voi !!!;;)))

aaxi
5th May 2008, 14:18
da-mi un singur exemplu cand ai auzit la noi m "nush cine"...

intreaba-l pe chinna, dar nu o sa recunoasca ;).........a naibii ea de marmota:happy:happy
si aseara am auzit, din ambele galerii, dar diferenta e ca aici unii pot sa scrie si altii nu.

chinna tm
5th May 2008, 14:19
sall kidon.....bre oameni...sunt epuizat.....m-au rupt astia....:(.....le dau :rosu la toti sefii....gata, fac revolutie....una ca a lui becalii....cumpar tot ca sa....termin pe 2...ce obiectiv si-a tras!imi place:happy

aaxi
5th May 2008, 14:21
vai Aaxi....ce limbaj de palat folosesti !!!!!:no::no::happy:happy:happy

ce sa-i faci omule, ma modelez si eu (parca era aici un modelator) sa fiu in tendinte cu infractiunile:yeah:

Tim
5th May 2008, 14:21
intreaba-l pe chinna, dar nu o sa recunoasca ;)
si aseara am auzit, din ambele galerii, dar diferenta e ca aici unii pot sa scrie si altii nu.Gata mah....a disparut!!!! Acum hai sa continuam cheful!!!!!:evil::evil::bere::cheer::ras-plans:

laurdog
5th May 2008, 14:21
intreaba-l pe chinna, dar nu o sa recunoasca ;)
si aseara am auzit, din ambele galerii, dar diferenta e ca aici unii pot sa scrie si altii nu.

aseara? neeeeh, ti s-a parut tie. nu exista asa ceva:drak:

Cristian
5th May 2008, 14:22
sti tu bine, daca vrei sa-ti spun atunci si actionez :D asa ca ai grija

Nu stiu despre ce vorbesti resito...

aaxi
5th May 2008, 14:22
aseara? neeeeh, ti s-a parut tie. nu exista asa ceva:drak:

ce? cine? unde? care?
Nici gand:ok:

laurdog
5th May 2008, 14:24
ce? cine? unde? care?
Nici gand:ok:

asa bre. ca noi e cuminti si vorbeste fromos, nu jigneste:groggy:
si totusi un pic de......nu strica sa mai dai :happy:happy

chinna tm
5th May 2008, 14:25
oameni buni......ce ati patit?sa fie clar....NU SE INJURA PE STADIOANELE DIN ROMANIA!!!!!sunt doar mici alinturi la adresa adversarelor:happy

aaxi
5th May 2008, 14:26
asa bre. ca noi e cuminti si vorbeste fromos, nu jigneste:groggy:
si totusi un pic de......nu strica sa mai dai :happy:happy

ati invatat de la timisoreni, recitati din clasici,nu?:happy:happy

cip
5th May 2008, 14:27
Cip...se simte de la Timisoara ?...adica pac-pac ma-ntelegi...se simte zambetul meu ? larg ???
B,corect...abia ma mai odihnesc si eu.Aseara pe la 2.30 bantuiam pe aici...
Tim...voi fi alaturi de voi,gasesc eu o solutie ! Oricum...acum sunt la "relanti" !
pai,ieri puteai sa apari linistit in tricou alb-rosu ,cu esarfa,aveai toata sustinerea banatenilor,am mai zis,in pub-uri a fost fiesta ieri la Timisoara (ma-ntreb cum de s-a ajuns aici...:rolleyes:),si noi suntem cu zambetul pe buze...

laurdog
5th May 2008, 14:30
ati invatat de la timisoreni, recitati din clasici,nu?:happy:happy

pana acum cativa ani ne injurau cu clasica injurie italieneasca, si cu clasicul "ae, ao......"
acum au ajuns "miticismele" si la ei:happy:happy

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 14:32
aseara,singurul moment cand s-a auzit galeria alora pe stadion a fost un moment de vreo 5 secunde cand au strigat m... dinamo.
in rest nimic,steaua,mirela,jayjay ,ceva,nimic...

chinna tm
5th May 2008, 14:33
bre......oameni din afara timisoarei....recunoasteti ca odata cu revenirea lui poli pe prima scena fotbalistica, s-au luat masuri impotriva jignirilor excesive pe stadion?ca noi am fost dati drept exemplu?apai cate o injuratura mai scapa, doar nu suntem la teatru.....face parte si asta din farmecul fotbalului.....eu recunosc, da, si la noi se mai injura, ca nu suntem noi cu mot in frunte......dar se injura la 3 meciuri pe an.....cu steaua, dinamo si uta.....:D......si inca ceva.....cum spunea laur.....putina.....nu strica:happy

aaxi
5th May 2008, 14:36
bre......oameni din afara timisoarei....recunoasteti ca odata cu revenirea lui poli pe prima scena fotbalistica, s-au luat masuri impotriva jignirilor excesive pe stadion?ca noi am fost dati drept exemplu?apai cate o injuratura mai scapa, doar nu suntem la teatru.....face parte si asta din farmecul fotbalului.....eu recunosc, da, si la noi se mai injura, ca nu suntem noi cu mot in frunte......dar se injura la 3 meciuri pe an.....cu steaua, dinamo si uta.....:D......

si cip lipseste la meciurile astea 3,nu?:happy:happy:happy

2stupiddogs
5th May 2008, 14:37
pana acum cativa ani ne injurau cu clasica injurie italieneasca, si cu clasicul "ae, ao......"
acum au ajuns "miticismele" si la ei:happy:happy

Aici ne-ai prins ! Recunosc......(,) ca spre deosebire de modul in care suntem primiti pe stadioanele din bucuresti (mai putin Giulesti),noi suntem un pic mai rautaciosi. Asa suntem noi.....:rolleyes:

Tim
5th May 2008, 14:38
bre......oameni din afara timisoarei....recunoasteti ca odata cu revenirea lui poli pe prima scena fotbalistica, s-au luat masuri impotriva jignirilor excesive pe stadion?ca noi am fost dati drept exemplu?apai cate o injuratura mai scapa, doar nu suntem la teatru.....face parte si asta din farmecul fotbalului.....eu recunosc, da, si la noi se mai injura, ca nu suntem noi cu mot in frunte......dar se injura la 3 meciuri pe an.....cu steaua, dinamo si uta.....:D......si inca ceva.....cum spunea laur.....putina.....nu strica:happy
la anu....uta ar trebuii inlocuita de....craiova pe lista ta:ok::drak:!!!!!!

2stupiddogs
5th May 2008, 14:40
Tim si febletea lui.....:happy:happy:happy

laurdog
5th May 2008, 14:40
bre......oameni din afara timisoarei....recunoasteti ca odata cu revenirea lui poli pe prima scena fotbalistica, s-au luat masuri impotriva jignirilor excesive pe stadion?ca noi am fost dati drept exemplu?apai cate o injuratura mai scapa, doar nu suntem la teatru.....face parte si asta din farmecul fotbalului.....eu recunosc, da, si la noi se mai injura, ca nu suntem noi cu mot in frunte......dar se injura la 3 meciuri pe an.....cu steaua, dinamo si uta.....:D......si inca ceva.....cum spunea laur.....putina.....nu strica:happy

baaaaa, ia vezi la anu' sa ne aplauzi, ca meritam:P

chinna tm
5th May 2008, 14:40
si cip lipseste la meciurile astea 3,nu?:happy:happy:happy


ismaile.....se injura .....dar nu rupem gura targului cu asta.....in comparatie cu altii, suntem mici la faza asta.....




Aici ne-ai prins ! Recunosc......(,) ca spre deosebire de modul in care suntem primiti pe stadioanele din bucuresti (mai putin Giulesti),noi suntem un pic mai rautaciosi. Asa suntem noi.....:rolleyes:

daca e sa facem o comparatie intre cum suntem primiti noi si cum sunt primiti ei......eheeeee.....nici acum nu pot sa uit clasicul de pe ghencea(abia intrasem 50 de oameni in peluza restul erau pe la porti0:POLIaek, sa s.....gi pixu lu steaua...sau clasicul timisoara, m-e timisoara....eh, asta e.....oricum, repet, nu mergem la teatru ci pe stadion!!!!!

cip
5th May 2008, 14:40
si cip lipseste la meciurile astea 3,nu?:happy:happy:happy
mah,daca ma iubesti,spune-mi direct,ce-o tot dai dupa cires...:happy:happy:happy

chinna tm
5th May 2008, 14:43
la anu....uta ar trebuii inlocuita de....craiova pe lista ta:ok::drak:!!!!!!

e rezolvata......recunosc, anul asta am incercat oarece starniri in galerie la meciul cu oltenii....dar cam putini au vrut.....cica au senzatia ca ne avem bine cu ei....de parca asta ma intereseaza:D.........dar am rabdare.....:D......
@laur, pt meciul de aseara va aplaud acum:yeah:!cand veniti pe stadion la noi.....nu pot:D

aaxi
5th May 2008, 14:46
ismaile.....se injura .....dar nu rupem gura targului cu asta.....in comparatie cu altii, suntem mici la faza asta.....
nu doar la asta.....:evil::evil:

mah,daca ma iubesti,spune-mi direct,ce-o tot dai dupa cires...:happy:happy:happy
deloc, nu iti face iluzii desarte:bere:

aaxi
5th May 2008, 14:47
e rezolvata......recunosc, anul asta am incercat oarece starniri in galerie la meciul cu oltenii....dar cam putini au vrut.....cica au senzatia ca ne avem bine cu ei....de parca asta ma intereseaza:D.........dar am rabdare.....:D......
@laur, pt meciul de aseara va aplaud acum:yeah:!cand veniti pe stadion la noi.....nu pot:D

la anul nu va mutati la Sibiu?

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 14:49
e rezolvata......recunosc, anul asta am incercat oarece starniri in galerie la meciul cu oltenii....dar cam putini au vrut.....cica au senzatia ca ne avem bine cu ei....de parca asta ma intereseaza:D.........dar am rabdare.....:D......
@laur, pt meciul de aseara va aplaud acum:yeah:!cand veniti pe stadion la noi.....nu pot:D

corect.acum va rog sa va ridicati cu totii in picioare si sa cantam impreuna!
http://www.youtube.com/watch?v=znQZ1W5DFXA

cip
5th May 2008, 14:49
pana acum cativa ani ne injurau cu clasica injurie italieneasca, si cu clasicul "ae, ao......"
acum au ajuns "miticismele" si la ei:happy:happy
ae ao,traiasca Dinamo,asta strigam,dar sunetul ajunge distorsionat la Bucale, transmisiile sunt proaste...:happy:happy:happy
aia italieneasca spune "Dinamo,Dinamo,hai la o berula",la voi cum ajunge?:P

Tim
5th May 2008, 14:50
la anul nu va mutati la Sibiu?Ia uite-l :drak:-mic,vine de la cimitir si...direct in discoteca!!!!:evil::evil::happy

chinna tm
5th May 2008, 14:52
la anul nu va mutati la Sibiu?

de ce?ne suspenda terenul ca i-am batut pe steaua?:happy

cip
5th May 2008, 14:52
la anul nu va mutati la Sibiu?

NU.
ce-ai cu noi,mah,pt ce sa dam cu var...
Dinamo v-a batut ieri,esti derutat un pic,ti-am mai spus,stam cat e nevoie sa va incurcam pe voi si pe stelutza...:happy:happy:happy

laurdog
5th May 2008, 14:53
ae ao,traiasca Dinamo,asta strigam,dar sunetul ajunge distorsionat la Bucale, transmisiile sunt proaste...:happy:happy:happy
aia italieneasca spune "Dinamo,Dinamo,hai la o berula",la voi cum ajunge?:P

da ma, stiu, ai dreptate. stadioanele sunt de vina. si noi spunem mereu "Timisoara.......minunea tarii", dar nu stiu cum ajunge la voi, si "Timisoara e in A.....doar pe seama sa". sa facem dreak stadioane ca lumea:groggy:

2stupiddogs
5th May 2008, 14:54
la anul nu va mutati la Sibiu?

.....pfuoaiiiii si cat v-a mai nedreptatit Tudor !.....
PS ai vazut filmuletul din semnatura mea ? Gigele,Gigele....de erai un pic mai inalt ! :(

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 14:55
da ma, stiu, ai dreptate. stadioanele sunt de vina. si noi spunem mereu "Timisoara.......minunea tarii", dar nu stiu cum ajunge la voi, si "Timisoara e in A.....doar pe seama sa". sa facem dreak stadioane ca lumea:groggy:

asa e.probleme de acustica.:evil:
daca pana si in templu,orice ar striga baietii se aude numai beeeeeeeeeeeee!beeeeeeeeeeeeee!:happy:happy:happy

cip
5th May 2008, 14:56
da ma, stiu, ai dreptate. stadioanele sunt de vina. si noi spunem mereu "Timisoara.......minunea tarii", dar nu stiu cum ajunge la voi, si "Timisoara e in A.....doar pe seama sa". sa facem dreak stadioane ca lumea:groggy:
acustica,bat-o vina...
"aicea e Banatul,aici e tara noastra,o iubim pe capitala voastra",mai strigam noi...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 14:57
.....pfuoaiiiii si cat v-a mai nedreptatit Tudor !.....
PS ai vazut filmuletul din semnatura mea ? Gigele,Gigele....de erai un pic mai inalt ! :(

as putea spune ca au pierdut titlul din cauza lui tudor.a lui si a comisiei care nu le-a dat meci pierdut cu 3-0 si clujului nu numai rapidului.
nasol.n-am vazut echipa mai defavorizata...:evil:

cip
5th May 2008, 14:58
asa e.probleme de acustica.:evil:
daca pana si in templu,orice ar striga baietii se aude numai beeeeeeeeeeeee!beeeeeeeeeeeeee!:happy:happy:happy
ptiu,cu "acustica" ta cu tot...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 14:58
acustica,bat-o vina...
"aicea e Banatul,aici e tara noastra,o iubim pe capitala voastra",mai strigam noi...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

ai omis "in gura" :yes::yes:

aaxi
5th May 2008, 15:00
de ce?ne suspenda terenul ca i-am batut pe steaua?
ai dreptate, sibienii cu de au gresit?
mai bine la origini,nu?:drak:

NU.
ce-ai cu noi,mah,pt ce sa dam cu var...
Dinamo v-a batut ieri,esti derutat un pic,ti-am mai spus,stam cat e nevoie sa va incurcam pe voi si pe stelutza...:happy:happy:happy
si apoi va desfintati si.............reinfiintati si desfintati si tot asa,nu?

.....pfuoaiiiii si cat v-a mai nedreptatit Tudor !.....
PS ai vazut filmuletul din semnatura mea ? Gigele,Gigele....de erai un pic mai inalt ! :(

NU. Tudoar a gresti. Asta e, daca erau mai buni ii bateau cum la fel poti zice ca puteau sa o faca si CFR-ul pe Steaua si multi altii
PS:eu ma uit la tot meciul nu la unica voastra ocazie;)

laurdog
5th May 2008, 15:00
acustica,bat-o vina...
"aicea e Banatul,aici e tara noastra,o iubim pe capitala voastra",mai strigam noi...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

aia, am auzit-o, se aude bine. nu stiu cum se aude aia "echipa voastra joca......bine, singura ca(pardon) cu cupele":happy:happy:happy

Black_Mamba
5th May 2008, 15:01
da ma, stiu, ai dreptate. stadioanele sunt de vina. si noi spunem mereu "Timisoara.......minunea tarii", dar nu stiu cum ajunge la voi, si "Timisoara e in A.....doar pe seama sa". sa facem dreak stadioane ca lumea:groggy:
:happy:happy:happy

Black_Mamba
5th May 2008, 15:03
"echipa voastra joaca-n c e ?"..."singura " ?

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 15:04
daca doriti sa revedeti.

http://www.youtube.com/watch?v=Zzr2xt5r8KU

Black_Mamba
5th May 2008, 15:04
Leo...arata-ne te rog prezenta lui NAOMI...il simt,nu respira prea bine.Probabil a baut sampania prea rece(inainte de meci ;))...si nu se baga in seama cu noi,il doare in gat(de la ce ?;))!!!

chinna tm
5th May 2008, 15:05
asa e.probleme de acustica.:evil:
daca pana si in templu,orice ar striga baietii se aude numai beeeeeeeeeeeee!beeeeeeeeeeeeee!:happy:happy:happy

tu nu ai luat nici un avertisment.....ma supar pe tine.....:happy

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 15:06
Leo...arata-ne te rog prezenta lui NAOMI...il simt,nu respira prea bine.Probabil a baut sampania prea rece(inainte de meci ;))...si nu se baga in seama cu noi,il doare in gat(de la ce ?;))!!!

cand i-au scos slugile dopu' lui jay jay l-o fi inghitit un pestisor mai mic...:happy:happy

laurdog
5th May 2008, 15:06
Leo...arata-ne te rog prezenta lui NAOMI...il simt,nu respira prea bine.Probabil a baut sampania prea rece(inainte de meci ;))...si nu se baga in seama cu noi,il doare in gat(de la ce ?;))!!!

lasa omul in pace ca e la farmacie:groggy::groggy:

cip
5th May 2008, 15:07
si apoi va desfintati si.............reinfiintati si desfintati si tot asa,nu?


dejavu,discutia asta a mai avut loc...
cata vreme va dam in barba,o sa ne tot reinfiintam,apropo,daca bragadiru v-a luat 4 pcte,voi ce doriti de la CL ?
:happy:happy:happy

laurdog
5th May 2008, 15:08
Fotbaliștii lui Dinamo s-au declarat intrigați și dezamăgiți în același timp de gestul stelistului Florin Lovin din repriza secundă a derby-ului Dinamo-Steaua. Mijlocașul echipei din Ghencea nu a returnat mingea roș-albilor, după ce aceștia au trimis-o intenționat în aut și din cauza lui s-a creat "meleul" la finalul căruia Bratu și Dică au fost eliminați. "Lovin s-a comportat ca un cerșetor. Probabil că aceasta a fost tactica lui de meci, să stea pe lîngă arbitru și să interpreteze fiecare decizie a lui Tudor. Așa a făcut și în "cazul bricheta", care l-a făcut actor de film. Atunci, în loc să facă marcaj adversarului direct, îi făcea marcaj om la om lui Deaconu și s-a bucurat ca un milog cînd arbitrul a întrerupt meciul", s-au confesat jucătorii dinamoviști apropiaților.


si niste reactii....normale

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 15:09
mooaaama .da ' ce bataie i-a tras jay jay cu sportivii lui galeriei lui dinamo :happy:happy
i-au batut pe baietzi cu nasu-n tzur de i-au inebunit!:happy:happy

chinna tm
5th May 2008, 15:11
domnilor, eu ies!!!!!va doresc o zi minunata!!!!!as mai sta, dar cip a trimis mocanitza dupa mine:D......va salut!!!!!numai de bine!!!!!

cip
5th May 2008, 15:11
Fotbaliștii lui Dinamo s-au declarat intrigați și dezamăgiți în același timp de gestul stelistului Florin Lovin din repriza secundă a derby-ului Dinamo-Steaua. Mijlocașul echipei din Ghencea nu a returnat mingea roș-albilor, după ce aceștia au trimis-o intenționat în aut și din cauza lui s-a creat "meleul" la finalul căruia Bratu și Dică au fost eliminați. "Lovin s-a comportat ca un cerșetor. Probabil că aceasta a fost tactica lui de meci, să stea pe lîngă arbitru și să interpreteze fiecare decizie a lui Tudor. Așa a făcut și în "cazul bricheta", care l-a făcut actor de film. Atunci, în loc să facă marcaj adversarului direct, îi făcea marcaj om la om lui Deaconu și s-a bucurat ca un milog cînd arbitrul a întrerupt meciul", s-au confesat jucătorii dinamoviști apropiaților.


si niste reactii....normale
de ce scrii lovin cu majuscula?

laurdog
5th May 2008, 15:11
ciao chinna.
cip, acolo e scris inclusiv numele echipei, lucru pe care eu nu il fac NICIODATA. e doar un copy paste.nu am stat sa-l editez

aaxi
5th May 2008, 15:12
cata vreme va dam in barba,o sa ne tot reinfiintam,apropo,daca bragadiru v-a luat 4 pcte,voi ce doriti de la CL ?
sincer.......nici eu nu stiu..dar trebuie sa aiba si aia "carne de tun",nu?

Fotbaliștii lui Dinamo s-au declarat intrigați și dezamăgiți în același timp de gestul stelistului Florin Lovin din repriza secundă a derby-ului Dinamo-Steaua. Mijlocașul echipei din Ghencea nu a returnat mingea roș-albilor, după ce aceștia au trimis-o intenționat în aut și din cauza lui s-a creat "meleul" la finalul căruia Bratu și Dică au fost eliminați. "Lovin s-a comportat ca un cerșetor. Probabil că aceasta a fost tactica lui de meci, să stea pe lîngă arbitru și să interpreteze fiecare decizie a lui Tudor. Așa a făcut și în "cazul bricheta", care l-a făcut actor de film. Atunci, în loc să facă marcaj adversarului direct, îi făcea marcaj om la om lui Deaconu și s-a bucurat ca un milog cînd arbitrul a întrerupt meciul", s-au confesat jucătorii dinamoviști apropiaților.


si niste reactii....normale

Jalnic, patetic............fara scuze........:rosu::rosu::rosu:
La fel au facut si brazilienii in finala CM.......:rosu::rosu:

aaxi
5th May 2008, 15:13
domnilor, eu ies!!!!!va doresc o zi minunata!!!!!as mai sta, dar cip a trimis mocanitza dupa mine:D......va salut!!!!!numai de bine!!!!!
o seara placuta

de ce scrii lovin cu majuscula?
intreaba-l pe Calandrinon;)
apropos...........stie cineva ceva de el?

cip
5th May 2008, 15:16
ciao chinna.
cip, acolo e scris inclusiv numele echipei, lucru pe care eu nu il fac NICIODATA. e doar un copy paste.nu am stat sa-l editez
"lovinul" e o unitate de masura a nesimtirii,tre sa corectezi,ca nu-i "Newtonul"...:happy:happy:happy
sal',oblicule...:cya:

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 15:18
chinna.spor la treaba.eu astazi am in plan betia pentru seara de ieri...
astazi voi bea pentru echipa mea cu care ma mandresc.
ranga ma fac...:cheer:/OLE//hello

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 15:20
"lovinul" e o unitate de masura a nesimtirii,tre sa corectezi,ca nu-i "Newtonul"...:happy:happy:happy
sal',oblicule...:cya:

si badea e unitatea de masura a lungimii pasului strengarului...
mirela e definitia revoltei impotriva sistemului ticalosit
:yes:

aaxi
5th May 2008, 15:21
"lovinul" e o unitate de masura a nesimtirii,tre sa corectezi,ca nu-i "Newtonul"...:happy:happy:happy

idiotul asta de lovin intregeste tabelul de unitati de masura: prostia de masoara in becal, acum nesimtirea in lovini:happy:happy:happy

Leo
5th May 2008, 15:22
Kidon , nu l-am vazut pe hard de sambata ............. a disparut , poate ar trebui sa-l caute cineva :happy

cip
5th May 2008, 15:23
chinna.spor la treaba.eu astazi am in plan betia pentru seara de ieri...
astazi voi bea pentru echipa mea cu care ma mandresc.
ranga ma fac...:cheer:/OLE//hello
spor la treaba,cimishor...:yeah:
la badea se pot transforma in km,pasii aceia mici,doar lovinul e absolut,osama bin laden cred ca ajunge pe la 0.3 lovini...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 15:24
v-am lasat copii.sanatate.bucurie! sa sarbatorim! sa vina femeile! sa curga sampania! sa inceapa dezmatul!

aaxi
5th May 2008, 15:27
v-am lasat copii.sanatate.bucurie! sa sarbatorim! sa vina femeile! sa curga sampania! sa inceapa dezmatul!

betie placuta cimi:ok:

laurdog
5th May 2008, 15:30
salutare cimi, o seara MINUNATA

Cristian
5th May 2008, 15:32
salutare cimi, o seara MINUNATA

Ieri am avut un sumn superb la gandul ca steaua nu mai e pe primul loc /OLE/

laurdog
5th May 2008, 15:35
cristi, eu n-am putut dormi pana la 3

Cristian
5th May 2008, 15:36
Am dormit de la 1 pana la 12 foarte bine si confortabil :D:D

Leo
5th May 2008, 15:37
Ieri am avut un somn superb la gandul ca steaua nu mai e pe primul loc /OLE/

ma bucur ca DINAMO ti-a dat linistea necesara unui somn linistit , fara probleme :D

cip
5th May 2008, 15:39
cristi, eu n-am putut dormi pana la 3
amu',serios vorbind,e fantastic,cata antipatie au putut crea astia in toata tara,intr-un timp asa de scurt...

aaxi
5th May 2008, 15:44
amu',serios vorbind,e fantastic,cata antipatie au putut crea astia in toata tara,intr-un timp asa de scurt...

tot serios vorbind..........cata antipatie a creat oierul printre stelisti....nu-ti poti imagina:headbang::headbang:
si tot el a creat ceea ce ai zis tu

Cristian
5th May 2008, 15:47
ma bucur ca DINAMO ti-a dat linistea necesara unui somn linistit , fara probleme :D

Putea fi si Rapid si Poli Tim si Craiova sau chiar Otelul in locul lu dinamo ca aceeasi stare o aveam :D

Tim
5th May 2008, 15:48
mitica dragomir a fost trimis in judecata de catre DNA!!!! Oare chiar mi se indeplinesc toate dorintele ????:happy:happy

Leo
5th May 2008, 15:49
Putea fi si Rapid si Poli Tim si Craiova sau chiar Otelul in locul lu dinamo ca aceeasi stare o aveam :D

mda

cip
5th May 2008, 15:49
mitica dragomir a fost trimis in judecata de catre DNA!!!! Oare chiar mi se indeplinesc toate dorintele ????:happy:happy
nu,ar mai fi zambon...:happy:happy:happy

laurdog
5th May 2008, 15:51
mitica dragomir a fost trimis in judecata de catre DNA!!!! Oare chiar mi se indeplinesc toate dorintele ????:happy:happy

pt vestea asta te iert;)

Tim
5th May 2008, 15:51
nu,ar mai fi zambon...:happy:happy:happyTrebuia sa-mi strici tu ziua!!!!:angry::angry::ciocan::ciocan::ciocan:

Black_Mamba
5th May 2008, 15:51
Auzi tinere galatean...daca tot scrii Craiova(sclavii carlanilor) cu majuscula...ar trebui sa scrii si numele CAMPIOANEI ROMANIEI DINAMO,tot cu majuscula !!! Ar fi decent din partea ta ! Din punctul meu de vedere,ar trebui sa nu-i scrii deloc numele campioanei...dar asaaaa,in spiritul celor intamplate in ultimii ani...ar trebui sa ai putin respect totusi !!!
pac-pac...ma-ntelegi !

aaxi
5th May 2008, 15:51
mitica dragomir a fost trimis in judecata de catre DNA!!!! Oare chiar mi se indeplinesc toate dorintele ????:happy:happy

daca vorbesti serios..............:bere::bere::bere:

Black_Mamba
5th May 2008, 15:53
Urmeaza exemplul timisorenilor...care intr-adevar urasc DINAMO...dar in virtutea celor intamplate ieri...arata respect echipei Dinamo(momentan;)) !

Cristian
5th May 2008, 15:56
Auzi tinere galatean...daca tot scrii Craiova(sclavii carlanilor) cu majuscula...ar trebui sa scrii si numele CAMPIOANEI ROMANIEI DINAMO,tot cu majuscula !!! Ar fi decent din partea ta ! Din punctul meu de vedere,ar trebui sa nu-i scrii deloc numele campioanei...dar asaaaa,in spiritul celor intamplate in ultimii ani...ar trebui sa ai putin respect totusi !!!
pac-pac...ma-ntelegi !

Nu prea :happy
Ai vazut KIDOANE cum au primit taranii aia din Cta pe otelari ?? Sau cand galeria galateana striga: m*** steaua cum au inceput taranii de pe stadionul farul sa injure ???

Tim
5th May 2008, 15:58
Urmeaza exemplul timisorenilor...care intr-adevar urasc DINAMO...dar in virtutea celor intamplate ieri...arata respect echipei Dinamo(momentan;)) !
respectul se castiga si se pastraza greu.De pierdut...se pierde usor.Pt trecut...va uram,pt. ce ati facut cu steaua si cu cluj....va respectam.In rest....doar de voi depinde.:ok: Acum va las.....:cya:

aaxi
5th May 2008, 16:00
ce ati facut cu cluj....va respectam.

:shocked:..................la fel si voua la anul;)
o amiaza placuta

cip
5th May 2008, 16:01
Urmeaza exemplul timisorenilor...care intr-adevar urasc DINAMO...dar in virtutea celor intamplate ieri...arata respect echipei Dinamo(momentan;)) !

pai,banuiesc ca e reciproc,suntem singurii care am reusit sa stopam lungul lor sir de "succese"...
dar,a fost un armistitiu binevenit pt stoparea hotiei,de maine,la arme !
:happy:happy:happy

laurdog
5th May 2008, 16:07
domnilor, omul vine, dar mai si pleaca. ne citim mai incolo.
ciao

Leo
5th May 2008, 16:08
Kidon , gandim la fel ...........oare de ce ?

aaxi
5th May 2008, 16:13
domnilor, omul vine, dar mai si pleaca. ne citim mai incolo.
ciao

sal Laur............
pleci acum cand:"DNA a dispus azi trimiterea în judecată a lui Dumitru Dragomir pentru infracțiunea de luare de mită, a lui Gino Iorgulescu, pentru dare de mită și spălare de bani, a fostului șofer a lui Dragomir pentru complicitate la luare de mită, uz de fals și spălare de bani și a lui Bogdan Dragomir, fiul președintelui LPF, pentru spălare de bani.":happy:happy:happy

cip
5th May 2008, 16:14
domnilor, omul vine, dar mai si pleaca. ne citim mai incolo.
ciao
sal',uratule...:)

cip
5th May 2008, 16:16
sal Laur............
pleci acum cand:"DNA a dispus azi trimiterea în judecată a lui Dumitru Dragomir pentru infracțiunea de luare de mită, a lui Gino Iorgulescu, pentru dare de mită și spălare de bani, a fostului șofer a lui Dragomir pentru complicitate la luare de mită, uz de fals și spălare de bani și a lui Bogdan Dragomir, fiul președintelui LPF, pentru spălare de bani.":happy:happy:happy
poate se dau in gat unul pe altul,si scapam de toti,vise,traim in Romania...:shocked:

aaxi
5th May 2008, 16:20
poate se dau in gat unul pe altul,si scapam de toti,vise,traim in Romania...:shocked:

de aia ziceam eu ca Milka are ambalaj violet:happy:happy:happy

cip
5th May 2008, 16:24
de aia ziceam eu ca Milka are ambalaj violet:happy:happy:happy
bah,apropo,milka e cea mai buna cioco,io nu cumpar alta,sunt fan inrait "milka"...,ae,ao,sa moara chokotoff.../OLE/
:happy:happy:happy

aaxi
5th May 2008, 16:30
bah,apropo,milka e cea mai buna cioco,io nu cumpar alta,sunt fan inrait "milka"...,ae,ao,sa moara chokotoff.../OLE/
:happy:happy:happy

adevar greisti..........mai ales ca acum de Pasti fi-miu a primit o gramada de iepurasi de ciocolata..................cel mai bune e de la Milka
cat despre faza cu ae, ao..............e tot din cauza rezonantei,nu?:happy:happy
Am plecat acasa
BY

cip
5th May 2008, 16:35
adevar greisti..........mai ales ca acum de Pasti fi-miu a primit o gramada de iepurasi de ciocolata..................cel mai bune e de la Milka
cat despre faza cu ae, ao..............e tot din cauza rezonantei,nu?:happy:happy
Am plecat acasa
BY
si io,sal' all'...:cya:

Black_Mamba
5th May 2008, 16:51
Leo...nu stiu,probabil pentru ca suntem frati ;)?

Salve celor ce au plecat !

Black_Mamba
5th May 2008, 16:56
Galatene...eu nu merg la meciurile echipelor mici ;)!
Am vazut vreo 15 min la tv...era de asteptat ! O galerie frumoasa(parerea mea),a galatenilor....injurata de niste carlani idioti !

laurdog
5th May 2008, 17:14
ati plecat fratilor?

Black_Mamba
5th May 2008, 17:38
nu ma,suntem aici pe metereze ;)!

laurdog
5th May 2008, 17:46
am pus un filmulet dincolo. voi reveni si cu altele

Hard
5th May 2008, 17:49
Galatene...eu nu merg la meciurile echipelor mici ;)!
Am vazut vreo 15 min la tv...era de asteptat ! O galerie frumoasa(parerea mea),a galatenilor....injurata de niste carlani idioti !

consatenii tai , mandreste-te cu ei.

Black_Mamba
5th May 2008, 17:51
rece sampania ????? buhahaha !!!

laurdog
5th May 2008, 17:54
rece sampania ????? buhahaha !!!

:happy:happy:happy:happy
si ceaiul de matraguna fierbinte, si titlul....departe, si distonocalmul amar si viata.......urata
:happy:happy:happy

Hard
5th May 2008, 17:56
sa stiti ca nu sunt suparat,s-a facut intr-adevar dreptate.
dar daca u cluj face egal etapa viitoare,inseamna ca nici CFR nu merita.

Black_Mamba
5th May 2008, 18:02
Ai vrea ?...nu ca fac conversatie cu tine,ca nu meriti...dar asa...sa ma distrez cu tine ;)!!!pac-pac,ma-ntelegi ?...vezi ca ti-am adresat un coment noaptea trecuta pe la 2.30...nu aveam somn ;)!!!

Black_Mamba
5th May 2008, 18:03
Laur,ai vrut sa scrii ca viata de stelist e urata nu ?
Pauza vreo 2 ore ! piua-piua...pac-pac..ma-ntelegi ?

Hard
5th May 2008, 18:17
l-am citit acum ,pentru ca la ora aia dormeam :D
hoti sunt cu totii ,stai linistit.dar meciul asta a fost unul bun pentru dinamo.

Cristian
5th May 2008, 18:18
sa stiti ca nu sunt suparat,s-a facut intr-adevar dreptate.
dar daca u cluj face egal etapa viitoare,inseamna ca nici CFR nu merita.

Mai ai unghii ? :happy:happy:happy

laurdog
5th May 2008, 18:20
va rog sa retineti doar mesajul galeriei DINAMOVISTE. fara sa laud aberant acest mesaj, cred ca el concluzioneaza starea de spirit a TUTUROR suporterilor corecti si adevarati din tara. chiar si a......alora care au capul pe umeri

Hard
5th May 2008, 18:22
Mai ai unghii ? :happy:happy:happy

mi le tai des :D

Cristian
5th May 2008, 18:24
mi le tai des :D


Imprumuti de la Ingeru cu coada :happy

six
5th May 2008, 18:26
M.Lacatus: Poli Timisoara si Dinamo au luat titlul stelei.....:bere::great::dance:

Hard
5th May 2008, 18:27
poate la u cluj cu cfr :D
o sa fie un meci interesant Steaua-Buzau daca in min 80 U Cluj - CFR 0-0 , Steaua conduce cu 1-0 si Ceahlaul 1-0 cu Craiova. :D Daca marcheaza CFR , o sa vedem o lovitura de teatru :D . sper sa ajung la meci ,chiar daca e la 17 si am treaba.

laurdog
5th May 2008, 18:34
M.Lacatus: Poli Timisoara si Dinamo au luat titlul stelei.....:bere::great::dance:

ai dreak....nenorociti, hahalere, cum si-au permis?
au jucat cu rautate, nu mai vorbesc ioooooo in viata mea nici cu Borcea, nici cu Iancu:headbang::headbang:

2stupiddogs
5th May 2008, 18:35
M.Lacatus: Poli Timisoara si Dinamo au luat titlul stelei.....:bere::great::dance:

.....ce rele suntem! :ras-plans:

six
5th May 2008, 18:39
ai dreak....nenorociti, hahalere, cum si-au permis?
au jucat cu rautate, nu mai vorbesc ioooooo in viata mea nici cu Borcea, nici cu Iancu:headbang::headbang:sincer ma bucur ca ati jucat exemplar cu ...carlanii ;) (habar n-am ce inseamna cuvantul asta dar presupun ceva gen berbec!!??? :P ) atat noi cat si voi i-am demonstrat ciobanului ca nu este tot timpul cum vrea el.....felicitari :ok:

laurdog
5th May 2008, 18:41
sincer ma bucur ca ati jucat exemplar cu ...carlanii ;) (habar n-am ce inseamna cuvantul asta dar presupun ceva gen berbec!!??? :P ) atat noi cat si voi i-am demonstrat ciobanului ca nu este tot timpul cum vrea el.....felicitari :ok:

pana cand sa asistam la mizerii? cat sa mai suportam sa fim umiliti de un......nimeni?
asa cum s-a scris in PCH:
AZI NU VREM FIDELITATE, CI PENTRU INTREAGA TARA VREM
DREPTATE:ok:

six
5th May 2008, 18:49
hai bau :D ca am ceva treaba.......:ok:

laurdog
5th May 2008, 18:51
si......pa:cya:

serv_ag
5th May 2008, 19:20
ai dreak....nenorociti, hahalere, cum si-au permis?
au jucat cu rautate, nu mai vorbesc ioooooo in viata mea nici cu Borcea, nici cu Iancu:headbang::headbang:

Da' ai vb cu ei pina acuma?:D

laurdog
5th May 2008, 19:21
Da' ai vb cu ei pina acuma?:D

un pic, doar un pic:cry::cry:

torinezu
5th May 2008, 19:22
M.Lacatus: Poli Timisoara si Dinamo au luat titlul stelei.....:bere::great::dance:

of, ce sufar! :bere: /OLE/:cheer::dance:

serv_ag
5th May 2008, 19:23
Sal baieti .... maaaamaaa ce transparentzi sinteti....

serv_ag
5th May 2008, 19:28
Sal baieti .... maaaamaaa ce transparentzi sinteti....

.. si tacutzi...:D

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 19:28
buna seara!hiiiic! incep sa ma imbat!
ce prost e ciobanu'! ma pis pe mine de ras cu declaratiile lui...
sper ca clujenii sa nu fie idioti sa se pise contra curentului...
ce ma distreaza e ca in ultima etapanimeni nu-si pune problema ca stelutza ar putea incurca steaua.nici macar buzoierii...

laurdog
5th May 2008, 19:29
lumea e suparata, nu vrea sa vorbeste cu noi. cica e rai ca i-am batut pe aia

serv_ag
5th May 2008, 19:30
lumea e suparata, nu vrea sa vorbeste cu noi. cica e rai ca i-am batut pe aia

Lasa mah, ca asa e un caine bun: daca e rau!
BRAVO MAH DINAMO!:yeah:

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 19:31
lumea e suparata, nu vrea sa vorbeste cu noi. cica e rai ca i-am batut pe aia

hehehe...
rautate,numele tau e dinamo...
UMILINTA ,numele tau e steaua...

Hard
5th May 2008, 19:33
Da,umilinta de parca ar fi castigat dinamo cu 5-0 ,vezi 4 mai 1998.

serv_ag
5th May 2008, 19:36
Da,umilinta de parca ar fi castigat dinamo cu 5-0 ,vezi 4 mai 1998.

Nu scoru conteaza ci consecintele.... :P

laurdog
5th May 2008, 19:36
da cimi, si stii ce e mai dureros?
LE-AM SOS TITLUL DIN BUZUNAR
:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

serv_ag
5th May 2008, 19:36
Apropo, ce s-a intimplat cu sampania aia de o flutura jj prin tribuna?:D

serv_ag
5th May 2008, 19:37
da cimi, si stii ce e mai dureros?
LE-AM SOS TITLUL DIN BUZUNAR
:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

mai ales ca era deja platit! :happy

Ferdininho
5th May 2008, 19:38
Am castigat 5 x sampanii. Am avut un pariu cu un coleg de servici stelist :yeah:

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 19:38
Da,umilinta de parca ar fi castigat dinamo cu 5-0 ,vezi 4 mai 1998.

sa-ti aduc aminte de ceva mult mai recent
http://www.youtube.com/watch?v=FsD4q8OXQu0

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 19:39
Apropo, ce s-a intimplat cu sampania aia de o flutura jj prin tribuna?:D

nu stiu.dar dopu'i-a ramas sigur in gat ....:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 19:42
da cimi, si stii ce e mai dureros?
LE-AM SOS TITLUL DIN BUZUNAR
:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

dureros pentru ei. eu nu m-am mai simtit asa bine din ajunul pastelui de anul trecut....:yes:

laurdog
5th May 2008, 19:43
nu stiu.dar dopu'i-a ramas sigur in gat ....:happy:happy:happy

si sticla, unde e sticla, in partea cealalta?
:happy:happy:happy

serv_ag
5th May 2008, 19:44
Hardliner, n-am nimica cu tine, dar trebuie sa recunosti: din cauza ca v-ati vandut pe argintii lu' jj aseara Dinamo a fost cea mai iubita echipa din Romania! pe banii vostrii!:headbang:
:happy

laurdog
5th May 2008, 19:45
http://www.youtube.com/watch?v=RWXR8lidPZU
asta e mult mai frumoasa

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 19:45
si sticla, unde e sticla, in partea cealalta?
:happy:happy:happy

sticla i-a dat-o de cap lui argaseala ca n-a platit arbitrii la timp...:evil:

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 19:47
http://www.youtube.com/watch?v=RWXR8lidPZU
asta e mult mai frumoasa

:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy
fain,nu-i asa hardy?

Hard
5th May 2008, 19:50
sa-ti aduc aminte de ceva mult mai recent
http://www.youtube.com/watch?v=FsD4q8OXQu0

nu ai cum sa folosesti cuvantul umilinta in cazul in care Steaua e la 14 puncte de dinamo.hai sa spunem doar ca ati fost mai buni de data asta.ne-am impartit victoriile in acest sezon.

serv_ag
5th May 2008, 19:50
sticla i-a dat-o de cap lui argaseala ca n-a platit arbitrii la timp...:evil:

nu cred ca aseara m-ai punea vr'un arbitru botu la banii lu' jj....
Oricum, aseara s-a vazut adevaru la mai multe lucruri:
1. adevarata valoare ACTUALA a stel...
2. cit de prost e (intr-adevar) Toma - a gresit mult, da macar a fost onest si greselile s-au distribuit de ambele parti :evil:
3. adevarata sustinere a clubului din ghencea - minuscula in raport cu restul tarii! :yeah:
4. limitele blaturilor :rosu:

Sa dea Dumnezeu ca echipele noastre sa joace FOTBAL in cupe, pe bune, si fara sa astepte pomeni de la arbitrii, ca n-o sa primeasca nimic; trebuie munca si sudoare si, poate, vine si un dram de noroc!

AMIN!:)

2stupiddogs
5th May 2008, 19:59
Imediat dupa meci,in timp ce Borcea era intervievat,un om de ordine i-a adus niste matanii (asa-i spune la siragul acela de bile?),ma intreb daca n-or fi fost ale lu' jj ?! :thinkso:

serv_ag
5th May 2008, 19:59
V-am pus pe ginduri? Cu grija, sa nu se sparga! LOL

serv_ag
5th May 2008, 20:00
Imediat dupa meci,in timp ce Borcea era intervievat,un om de ordine i-a adus niste matanii (asa-i spune la siragul acela de bile?),ma intreb daca n-or fi fost ale lu' jj ?! :thinkso:

.. erau rupte?:happy

2stupiddogs
5th May 2008, 20:01
Nu serv,erau in perfecta stare de functionare....:D

serv_ag
5th May 2008, 20:04
Nu serv,erau in perfecta stare de functionare....:D

atunci nu erau ale lu' jj... cred ca le-a inghitit cu sampanie.. :headbang:

serv_ag
5th May 2008, 20:08
Ce pustiu e azi... oare unde stau ascunsi... aia? Sau au sedinta in ghencea? .... la cimitir ... ingroapa titlul si banii aruncati aiurea...:D

2stupiddogs
5th May 2008, 20:08
....de la mineeeee,special pentru cimi si laurdog......

http://youtube.com/watch?v=JRkuIh6xLbI&feature=related

:D

laurdog
5th May 2008, 20:09
studiaza posibilii adversari din turul preliminar
B, am pus-o dincolo. s-a cantat si inainte de meci si in pauza la statia de amplificare

serv_ag
5th May 2008, 20:14
Domnilor, cu onoare si respect va urez o seara buna in continuare! HASTA LA VISTA BABIES!

laurdog
5th May 2008, 20:14
salutare, serv, numa' bine

Tim
5th May 2008, 20:25
Da,umilinta de parca ar fi castigat dinamo cu 5-0 ,vezi 4 mai 1998.vezi ma...asta e probleba voastra:nici cand sunteti penibili nu va dati seama,nici cand sunteti INFRANTI...nu aveti puterea sa recunoasteti!!! Asta e chestie ....de caracter!!!Daca dupa meciul cu rapid,voi suporterii ati fii cerut ca acel meci sa se rejoace....nu ati fii ajuns sa fiti cea mai urata echipa de dupa revolutie!!!!:rosu:

Hard
5th May 2008, 20:27
se scrie "ati fi".
ce e de recunoscut si nu s-a recunoscut ? dinamo a fost mai buna.

Tim
5th May 2008, 20:29
se scrie "ati fi".
ce e de recunoscut si nu s-a recunoscut ? dinamo a fost mai buna.Gramaticelule,eu ziceam ca ati fost INFRANTI...nu ca ati pierdut un meci!!!Lasa detaliile...ca pierzi esenta!!!!!:ok:

Hard
5th May 2008, 20:32
o dai in sf-uri.

newcool
5th May 2008, 20:32
naseara!!!!!!

Tim
5th May 2008, 20:33
naseara!!!!!!
Sal'tare aradene!!!:yeah:

laurdog
5th May 2008, 20:33
va salut domn' COOL. va ajuta daca ne bateti?

newcool
5th May 2008, 20:35
ce drak facurati? ati dat meciu la moldoveni?:jerk:

newcool
5th May 2008, 20:36
va salut domn' COOL. va ajuta daca ne bateti?

nix..bateti voi sa terminati pe 3:ok:

Tim
5th May 2008, 20:37
o dai in sf-uri.Sincer,nu aveam pretentia sa intelegi ceva!!!!:(Am invatat lectia.... mai bine va ignor.Sunteti prea indoctrinati si ingusti...ADIO!!!

Tim
5th May 2008, 20:39
ce drak facurati? ati dat meciu la moldoveni?:jerk:
fa-te frate cu...pinalty...ca sa scapi de stelutze!!! Bravo lui Iancu!!!:ok:

newcool
5th May 2008, 20:43
fa-te frate cu...pinalty...ca sa scapi de stelutze!!! Bravo lui Iancu!!!:ok:

exact...numa sa nu-i frece oltenii:P

Tim
5th May 2008, 20:44
exact...numa sa nu-i frece oltenii:PAsta nu mai e treaba noastra,asa cum nu mai e treaba lui dinamo daca cfr-ul nu bate pe "u".noi ne-am facut treaba!!!:ok:

newcool
5th May 2008, 20:45
am auzit ca-i pierdut ceva marafeti la pariuri....:happy

Tim
5th May 2008, 20:47
am auzit ca-i pierdut ceva marafeti la pariuri....:happy
Baaaa esti nebun????? Ai vazut biletul?????:headbang::headbang::headbang: "tu-i in gura de...schalke!!!!

laurdog
5th May 2008, 20:52
bai COOL am uitat sa va felicit pt noul antrenor. o sa faca treaba vei vedea.

Vincitor
5th May 2008, 20:55
Cipule...da ce facusi frate,ca esti zugravit in culori asa sumbre???:happy:happy

era vorba de B nu de cip [ vezi daca citesti pe sarite ]

Tim
5th May 2008, 20:57
O seara buna!!!!

Vincitor
5th May 2008, 20:58
era vorba de B nu de cip [ vezi daca citesti pe sarite ]

si nu era nimic sumbru , il comparam cu un presedinte de bloc de pe vremea lui ala ... dar poate am gresit ma mai enervez si eu ! Scuze daca v-am creat disconfort .

Vincitor
5th May 2008, 20:59
O seara buna!!!!

nu iesi ,ies eu . Noapte buna la toti !

newcool
5th May 2008, 21:00
bai COOL am uitat sa va felicit pt noul antrenor. o sa faca treaba vei vedea.
mah laure..sa fie asa cum zici tu...oricum a inceput cu dreptu....:ok:

laurdog
5th May 2008, 21:04
pai poate ai uitat, dar asta a scos niste fotbalisti de mare valoare. tii minte ca echipa din 98 de la Europeanul din Romania era aproape toata formata din jucatorii crescuti de el la DINAMO. trebuie lasat in pace si sa i se dea mana libera, sa nu i se impuna niste imbuibati mercenari

newcool
5th May 2008, 21:07
pai poate ai uitat, dar asta a scos niste fotbalisti de mare valoare. tii minte ca echipa din 98 de la Europeanul din Romania era aproape toata formata din jucatorii crescuti de el la DINAMO. trebuie lasat in pace si sa i se dea mana libera, sa nu i se impuna niste imbuibati mercenari
sper ca va fi ok..oricum am incredere in el...bravo pt meciul de ieri...:lol:

laurdog
5th May 2008, 21:09
domnilor, am avut o noapte scurta, ma duc sa recuperez:P
va doresc o noapte minunata:ok:

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 22:03
http://youtube.com/watch?v=8O8ydY_-STE&feature=related
genial omu'!:happy

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 22:05
http://youtube.com/watch?v=uImPKYm2j0s&feature=related
jay jay reloaded
:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
5th May 2008, 22:09
geniul carpatilor.
mandria tuturor stelistilor.
modelul lor de inteligenta...
http://youtube.com/watch?v=8rqk0drJHUA&feature=related
:happy:happy:happy

Tim
5th May 2008, 22:29
geniul carpatilor.
mandria tuturor stelistilor.
modelul lor de inteligenta...
http://youtube.com/watch?v=8rqk0drJHUA&feature=related
:happy:happy:happy:ras-plans::ras-plans::ras-plans:hahalero care esti tu.... hahalera:ras-plans::ras-plans:....iubesc oamenii inteligenti:ok:

Black_Mamba
5th May 2008, 22:41
http://www.youtube.com/watch?v=rH9hsgRWp44&feature=related

resita
5th May 2008, 23:18
Ce vor sa auda stelistii pe 7 MAI 2008 http://www.trilulilu.ro/Florinel1/fc2fa610bfd575 :happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
6th May 2008, 07:48
buna dimineatza! ce mai faceti?
dormiti?

resita
6th May 2008, 08:01
neata

bem cafeaua de dimineata :D

chinna tm
6th May 2008, 08:03
neatza lumeeeee!!!!!......ceva nou?ceva declaratii de mare razboinic ale lui gigi becali marele Boier(a nu se citi B-ul)?.....ieri am fost la fotbal....si inevitabil se aflau si stelisti acolo.....ce moace aveau:happy......cred ca mi-am terminat psihic toti prietenii care tin cu steaua.....toti ma evita si nu mai imi raspund la telefon.....de ce oare?:happy.....

cip
6th May 2008, 08:04
buna dimineatza! ce mai faceti?
dormiti?
da,incearca mai incolo...:cool:

cimitiru' ghencea
6th May 2008, 08:04
neatza resita.mare meci mare duminca,nu-i asa?
scuza-ma cip .pot sa incerc anul viitor?:evil:
chinna,daca tu ii stresezi pe stelisti,ii stresezi pe dinamovisti,mai ai prieteni?:evil:

torinezu
6th May 2008, 08:13
good mornin' all abs.!

cip
6th May 2008, 08:13
din putzul gandirii,turcu :"daca am fi castigat cele 24 de pcte pierdute acasa ,SIGUR eram campioni"...
prin analogie,as zice eu,daca Poli castiga toate meciurile,si noi eram SIGUR campioni...:lol::lol::lol:

chinna tm
6th May 2008, 08:14
neatza resita.mare meci mare duminca,nu-i asa?
scuza-ma cip .pot sa incerc anul viitor?:evil:
chinna,daca tu ii stresezi pe stelisti,ii stresezi pe dinamovisti,mai ai prieteni?:evil:

am cimi.....oi fi eu stresant.....dar fara orezul meu se duce economia tarii de rapa:happy.....asta e....pana la urma se obisnuieste omul cu mine:D.....bati vreun apropos ca va stresez?????sau e una directa:happy.....sall tori....

torinezu
6th May 2008, 08:14
din putzul gandirii,turcu :"daca am fi castigat cele 24 de pcte pierdute acasa ,SIGUR eram campioni"...
prin analogie,as zice eu,daca Poli castiga toate meciurile,si noi eram SIGUR campioni...:lol::lol::lol:

parca ziceai ca dormi....:D

cip
6th May 2008, 08:16
parca ziceai ca dormi....:D
m-o trezit frate-miu ala micu de-i zice cimisor...are-o gura cat o sura cand e mahmur...:happy:happy:happy

torinezu
6th May 2008, 08:20
m-o trezit frate-miu ala micu de-i zice cimisor...are-o gura cat o sura cand e mahmur...:happy:happy:happy

a, pai nu stii ca cimi e primul care bantuie pe site-uri?:yes: nu ti-aduci aminte ca era primul si pe pro? cand sa zicem si noi ceva, el avea deja postari la mai toate articolele! :happy:happy se plictiseste singur si-i trezeste pe ceilalti!

cimitiru' ghencea
6th May 2008, 08:21
m-o trezit frate-miu ala micu de-i zice cimisor...are-o gura cat o sura cand e mahmur...:happy:happy:happy

bah,am incercat aseara ,da' cu bere-i greu...
asa ca-s fresh ...
tocmai m-a enervat la culme italianul cu care lucrez de 5 ani.cred ca vrea sa-si ia jucariile si sa plece si sa-mi traga si tzeapa de ultimele facturi...:headbang:

cimitiru' ghencea
6th May 2008, 08:24
a, pai nu stii ca cimi e primul care bantuie pe site-uri?:yes: nu ti-aduci aminte ca era primul si pe pro? cand sa zicem si noi ceva, el avea deja postari la mai toate articolele! :happy:happy se plictiseste singur si-i trezeste pe ceilalti!


si tie o zi buna tori!:ok:
bah eu incep programul la 7 si cum boss-ii apar la 8 fac si eu ceva util in timp ce-mi beau cafeaua...

torinezu
6th May 2008, 08:28
si tie o zi buna tori!:ok:
bah eu incep programul la 7 si cum boss-ii apar la 8 fac si eu ceva util in timp ce-mi beau cafeaua...

il trezesti pe cip, somnorosu'! :ras-plans::ras-plans:

cip
6th May 2008, 08:29
a, pai nu stii ca cimi e primul care bantuie pe site-uri?:yes: nu ti-aduci aminte ca era primul si pe pro? cand sa zicem si noi ceva, el avea deja postari la mai toate articolele! :happy:happy se plictiseste singur si-i trezeste pe ceilalti!

da,si avea comentarii elaborate,cred ca si le pregatea cu o seara inainte,io urmaream ceva fisuri in analizele lui sa-l iau la tranta,da' era cam greu...:P:P:P
bah,cimi,io cand vreau s-o fac lata,folosesc berea doar pe post de stingere a tariei,invata si tu de la cei care stiu...:bere:

resita
6th May 2008, 08:33
neatza resita.mare meci mare duminca,nu-i asa?


este :evil:

castigam cupa :ok:

meciul este la ora 21:00, dupa meci focuri de artificii si baie in fantana asta au promis baietii de la UCMR

cip
6th May 2008, 08:39
este :evil:

castigam cupa :ok:

meciul este la ora 21:00, dupa meci focuri de artificii si baie in fantana asta au promis baietii de la UCMR
ce stii,are butulija sanse de recuperare,sa nu mai traga la poarta cu 2 maini?

resita
6th May 2008, 08:41
ce stii,are butulija sanse de recuperare,sa nu mai traga la poarta cu 2 maini?

nu stiu nimic de el :evil:

cip, ai auzit ce transferuri a facut resita? :D

"Anul viitor titlul va fi al nostru" :D

cip
6th May 2008, 08:48
nu stiu nimic de el :evil:

cip, ai auzit ce transferuri a facut resita? :D

"Anul viitor titlul va fi al nostru" :D
am auzit,in timpul meciului de la austrieci,nu urmaresc insa f atent handbalul (nu-s connaisseur) ,decat pe UCMR,am inteles ca-s transferuri tari...
io ma bucur ca sunt bani acolo,asta-mi spune ca Aihan va avea continuitate la Reschitz...:yeah:

cimitiru' ghencea
6th May 2008, 08:50
da,si avea comentarii elaborate,cred ca si le pregatea cu o seara inainte,io urmaream ceva fisuri in analizele lui sa-l iau la tranta,da' era cam greu...:P:P:P
bah,cimi,io cand vreau s-o fac lata,folosesc berea doar pe post de stingere a tariei,invata si tu de la cei care stiu...:bere:

care bah cip?eu am comentariile pentru tot anul asta pregatite din noaptea de anul nou...:evil:
cat despre ermetismul meu literar,nu-mi fac griji,ai gasit tu suficiente crapaturi si mi-ai erodat discursul cum sapa un izvoras intr-o stanca...:happy
si lasa lectiile despre bautura ca eu am scris un tratat...:evil:

resita
6th May 2008, 08:50
3 bucati :D

Eremia Pârâianu - pivotul nationalei, se intoarce din franta

Mihaly Perevezia - portar de la Debrecen

cimitiru' ghencea
6th May 2008, 08:52
nu stiu nimic de el :evil:

cip, ai auzit ce transferuri a facut resita? :D

"Anul viitor titlul va fi al nostru" :D

bune?sper sa le luati maul anul asta la spurky.ca vad ca dinamo e din ce in ce mai slaba.se vede ca a plecat turcu de la echipa...:headbang::happy:headbang::happy

laurdog
6th May 2008, 08:52
sa traiti bine

aaxi
6th May 2008, 08:53
Buna dimineata la toti si lui cip :D

cimitiru' ghencea
6th May 2008, 08:54
neatza laur si cu aaxi.
nu stiu cum se face dar voi apareti mereu impreuna...

torinezu
6th May 2008, 08:55
sa traiti bine

si dvs., domnu'! :yeah:
cica boloni incearca sa-l ia pe marius nicolae la rapid! :headbang: