PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

chinna tm
24th April 2008, 10:30
chinna,nu baga in seama toate prostiile,continua sa fi tu insuti,parerea mea :yes:

multumesc de grija OM.....o bere pt asta!dupa aia restul berilor:D.....eu glumeam...dar vb lui cip, daca incep sa ne banneze, avem unde sa ne retragem....deci pt mine is no problem:D....!!!!!....cum e vremea la oradea?.....:D.....mai ales dupa ce am incurcat steaua?:D

cip
24th April 2008, 10:32
cip,ai citit ce i-a facut criticul de arta Calandrinon ? ...ok,sunt de acord cu tine,este intr-o perioada mai prosta...dar multe se datoreaza ineficientei apararii cu boul ala de Goian,Pekarici,Izvoranu,Pulhac si Blay...daca DINAMO ar fi avut 2 portari...tot lua goluri...singurul Moti..dar cand el nu joaca...restul sunt varza !
anul asta e compromis oarecum si pt voi si pt noi,vad dezbinare acolo la Dinamo,amu' ceva timp m-as fi bucurat...:)
Calandrinon e un dinamovist adevarat,nu prea inteleg de ce-l ataci...
eu va vad din afara,pot fi mai obiectiv,deci repet :
BATETI sTEAUA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 10:34
imposibil,pe asta-l iubesc toti,ca-i charismatic....:happy:happy:happy

multumesc cip:evil: esti un dragutz.:yes:dar nu spune niciodata toti...:evil:

chinna tm
24th April 2008, 10:34
aici te inseli.daca despre mine poti sa spui ca sunt un suporter de televizor,calandrinon a fost ,pot sa pariez ,la multe meciuri importante si a suferit pentru generatii intregi de dinamovisti.deci merita respectul nostru.

foresta are meciuri televizate?:happy.....cimi, tu nu ai cum sa mergi la meciurile lui dinamo....inteleg asta.....dar pt alea lu' foresta ai :rosu::happy

cip
24th April 2008, 10:34
deci sa ne intelegem.....o sa fim bannati sau nu?sa stiu ce fac.....:D.....salve OM!

tu nu apuci sa fi bannat,am eu grija...:happy:happy:happy

Black_Mamba
24th April 2008, 10:35
Gata, m-am saturat de tine Lobby...Am o sticla de sampanie pusa la rece pentru ziua in care vei parasi Dinamo. Esti o fiinta abjecta! Ca toti ceilalti, dealtfel ( mai putin poate Moti si Danciulescu, care macar au atitudine pe teren...). Ma adresez tie Lobby, fiindca la ora asta precis esti la antrenament si neavand ce face ( ca doar nu te antrenezi, ce...tu esti vedeta...) navigezi pe aici. Deci, ordinarule, suporterii dinamovisti sunt satui de mendrele tale, du-te tata la Fiorentina sa stai rezerva ( ca de altceva nu esti bun) fa fitze cu ei, tranteste acolo meciurile...Sau ti-e frica?...Acolo, sau la Ajax aveai curajul sa respingi mingea in fata?...aveai curajul sa nu recuperezi mingea, asa cum ai facut la ultima faza din meciul de ieri? lobby, mi-e scarba de tine, PLEACA !!!

Iar tu Tantare, ce mai cauti pe banca?...Alba-Iulia e asa departe?...MARS de la noi!...Iti bati joc de Ropotan si-l ti pe teren pe Margaritescu..de ce? ti-e frica de el?..Hai, ia-l si pe filozoful si dispareti! Si nu uita sa-i iei cu tine si pe ceilalti anagramati in ale fotbalului care porta intamplatori niste tricouri pline de transpiratia unor inaintasi cu adevarat DINAMOVISTI...

PLECATI.


Cip...nu intelegi de ce-l atac pe Cala ?...vrei sa-ti desenez ? ce dracu ?...cum poti sa scrii asa ceva despre un jucator cu eficienta lui Lobby...?
Ma mir...un dinamovist adevarat nu ar putea scrie asa ceva !

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 10:36
foresta are meciuri televizate?:happy.....cimi, tu nu ai cum sa mergi la meciurile lui dinamo....inteleg asta.....dar pt alea lu' foresta ai :rosu::happy

care foresta moshoo, ca baietii s-au desfiintat de vreo 3 ani.patrimoniul l-a preluat cetatea suceava,care abia anul asta va promova in liga a II a.
sincer,de meciuri de liga a III-a nu sunt pasionat...:ok:

OM
24th April 2008, 10:36
Continuam la fel cum suntem si ne cunoastem,dar fara specimenele alea de cuvinte care numai unii au voie sa le foloseasca si problema a ca rezolvata. :ok:
E soare,dar racoare bine.(chinna,nu ma intreba de vremea cealalta,lasa-ma sa ma simt bine si sincer nu ma intereseaza)

chinna tm
24th April 2008, 10:37
tu nu apuci sa fi bannat,am eu grija...:happy:happy:happy

stiam eu ca vrei sa ma imbeti.....stiam....dupa aia sa ma doara capul sa fiu mahmur sa nu mai vad tastatura(oricum nu o vad preea bine:D) si sa nu mai intru.....ca toata mandria si onoarea bannarii sa fie a ta.....raule....:rosu::happy.....OM, tu esti mai pacifist....eu nu.,....sunt tanar si mai impulsiv.....chiar mi s-a parut o nedreptate ce i-au facut lui cip....nu zic ca eu nu am meritat.....dar na, atata timp cat suntem vizati,o sa mai avem probleme dedenul asta.....nu conteaza....ideea e sa ramanem noi uniti.....asa, nu au ce sa ne faca!!!!!

cip
24th April 2008, 10:38
Cip...nu intelegi de ce-l atac pe Cala ?...vrei sa-ti desenez ? ce dracu ?...cum poti sa scrii asa ceva despre un jucator cu eficienta lui Lobby...?
Ma mir...un dinamovist adevarat nu ar putea scrie asa ceva !
nu-i prima oara cand nu suntem de acord...:floricica::floricica::floricica:

2stupiddogs
24th April 2008, 10:39
chinna,cum stai la sah ? Sper ca nu esti pe ultimul loc in clasament....:angry:

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 10:40
Cip...nu intelegi de ce-l atac pe Cala ?...vrei sa-ti desenez ? ce dracu ?...cum poti sa scrii asa ceva despre un jucator cu eficienta lui Lobby...?
Ma mir...un dinamovist adevarat nu ar putea scrie asa ceva !

kidon,s-au vazut si lucruri mult mai rele...alexa n-a plecat plangand de la dinamo din cauza suporterilor? si este un dinamovist adevarat,orice s-ar zice despre el.
esti totusi prea patimas in ceea ce-l priveste pe calandrinon si de astfel de razboaie fratricide nu avem nevoie.nu vezi cum roieste ols-ul de naomi,blueliveri si yoyo-uri?

serv_ag
24th April 2008, 10:40
multam fain,serv,te chem dupa la o bere...:)
dupa ce termin treaba,bineinteles...:happy:happy:happy

.... pas de probleme.... cobor iute cele 14 trepte si fac la stinga scurt....:happy

cip
24th April 2008, 10:40
stiam eu ca vrei sa ma imbeti.....stiam....dupa aia sa ma doara capul sa fiu mahmur sa nu mai vad tastatura(oricum nu o vad preea bine:D) si sa nu mai intru.....ca toata mandria si onoarea bannarii sa fie a ta.....raule....:rosu::happy

iti promit ca n-o sa te doara capul ,si nici cu tastatura nu vei avea probleme...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

chinna tm
24th April 2008, 10:41
chinna,cum stai la sah ? Sper ca nu esti pe ultimul loc in clasament....:angry:

is pe naiba....2 victorii si doua infrangeri.....azi am castigat din start.....cu unu care nu se prezinta:(......eu vreau sa joc, mi se .....era sa scriu ceva urat....:D....de vctorii.....asta e....dar sper sa termin in primii 4:D.....vreau sa gasesc un site sa joc si cu cala....dar nu am gasit:(.....

chinna tm
24th April 2008, 10:42
iti promit ca n-o sa te doara capul ,si nici cu tastatura nu vei avea probleme...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

mah.....doar nu o sa ma doara...fundul?:happy:happy:happy:happy:happy..... ma bati cu nuiaua?

cip
24th April 2008, 10:44
kidon,s-au vazut si lucruri mult mai rele...alexa n-a plecat plangand de la dinamo din cauza suporterilor? si este un dinamovist adevarat,orice s-ar zice despre el.
esti totusi prea patimas in ceea ce-l priveste pe calandrinon si de astfel de razboaie fratricide nu avem nevoie.nu vezi cum roieste ols-ul de naomi,blueliveri si yoyo-uri?
naiv ca de obicei,alexa e banatean,a plans din cauza fumigenelor...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 10:44
felicitari kidon pentru postarea cu numarul 20000 pe forumul all absurdities!:cheer:/OLE//hello:no1

Black_Mamba
24th April 2008, 10:47
cimi,cip...intentia mea este sa-l reabilitez pe Lobont...atat si nimic mai mult.
Nu se poate ca un jucator care ne-a adus atatea bucurii sa fie terfelit de toata lumea pe aici...eu nu accept asa ceva...

cip
24th April 2008, 10:48
is pe naiba....2 victorii si doua infrangeri.....azi am castigat din start.....cu unu care nu se prezinta:(......eu vreau sa joc, mi se .....era sa scriu ceva urat....:D....de vctorii.....asta e....dar sper sa termin in primii 4:D.....vreau sa gasesc un site sa joc si cu cala....dar nu am gasit:(.....

huooo stelistule,nu ne mai fa de ras,cand vii invingator,scrie-ne...
la masa verde nu se pune,mah...:yes:

cip
24th April 2008, 10:51
cimi,cip...intentia mea este sa-l reabilitez pe Lobont...atat si nimic mai mult.
Nu se poate ca un jucator care ne-a adus atatea bucurii sa fie terfelit de toata lumea pe aici...eu nu accept asa ceva...

pacimasule,lobont se reabiliteaza singur,dac-o fi sa fie...
BATETI sTEAUA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

serv_ag
24th April 2008, 10:52
Gata, plec pe santiere... Va las cu absurditatile noastre de zi-cu-zi.... Sal all!

chinna tm
24th April 2008, 10:54
huooo POLISTULE,nu ne mai fa de ras,cand vii invingator,scrie-ne...
la masa verde nu se pune,mah...:yes:

asa e corect referitor la mine....:D.....pai io sunt de vina?eu vreau sa joc:D.....sall serv!

cip
24th April 2008, 10:55
multumesc de grija OM.....o bere pt asta!dupa aia restul berilor:D.....eu glumeam...dar vb lui cip, daca incep sa ne banneze, avem unde sa ne retragem....deci pt mine is no problem:D....!!!!!....cum e vremea la oradea?.....:D.....mai ales dupa ce am incurcat steaua?:D
am uitat sa-ti spun,adresa pe care-o ai are o litera gresita...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

chinna tm
24th April 2008, 10:57
am uitat sa-ti spun,adresa pe care-o ai are o litera gresita...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

:happy.....si aia corecta?:happy

cip
24th April 2008, 10:58
:happy.....si aia corecta?:happy
aia corecta o stim doar noi,polistii violeti...:lol::lol::lol:

Calandrinon
24th April 2008, 11:01
KIDON, intradevar, am fost plecat...Cat despre Lobont, e punctul tau de vedere, nu am nimic contra. Insa nu pot fi de acord cand imi spui ca daca as fi fost dinamovist adevarat...EU CHIAR SUNT DINAMOVIST! Repet: sunt dinamovist, nu "toata lumea" iar Lobont, daca e profesionist, e obligat sa accepte criticile, indiferent cat de virulente sunt ele...Mi-l imaginez pe Toma Caragiu, iesind pe scena si interpretand in dorul lelii rolul...Si apoi sa se oratzaie la publicul care-l apostrofeaza!

Lobont a facut greseli?- nu sunt de moda veche, chiar cunosc fotbal, nu au fost greseli ( la un portar sunt cele mai vizibile, e adevarat...) ci a fost ceva intentionat. Revede filmul meciului, de fapt prestatia subiectului, macar cu ochii mintii, analizeaza, si cred ca-mi vei da dreptate...Si nu e prima oara cand Lobont e luat in colimator de dinamovisti precum cimi sau Tori...Oare de ce?...Sunt luni bune de cand se vehiculeaza ideea cu Tatarusanu, tocmai pentru ca oamenii s-au saturat de ifosele made in Lobby...Bine, nu e dor Lobont, dar de la el aveam/avem pretentii...

chinna tm
24th April 2008, 11:04
aia corecta o stim doar noi,polistii violeti...:lol::lol::lol:

bine mah.....cum vrei tu.....nu o sa va deranjez pe situl ala:(.....:rosu:.....sau...mai sti?:D......nu scapati voi de mine asa usor....:D.....:happy

chinna tm
24th April 2008, 11:05
cala...am gasit un site...dar de juma de ora astepot mail-ul de confirmare....:D.....dupa ce il primesc, te anunt:D.....

Calandrinon
24th April 2008, 11:06
Ma mir...un dinamovist adevarat nu ar putea scrie asa ceva !

Hmm, cand copiii mei au gresit, nu i-am iertat...Si crede-ma, chiar sunt un tata adevarat!

Calandrinon
24th April 2008, 11:07
cala...am gasit un site...dar de juma de ora astepot mail-ul de confirmare....:D.....dupa ce il primesc, te anunt:D.....

/OLE/

OM
24th April 2008, 11:12
Hmm, cand copiii mei au gresit, nu i-am iertat...Si crede-ma, chiar sunt un tata adevarat!
Subscriu in totalitate. :ok:

cip
24th April 2008, 11:14
/OLE/

ia-l usor,da-i sperante,nu-l umili,ce mama:drak:,e de-al nostru si chinna asta...:happy:happy:happy

Black_Mamba
24th April 2008, 11:14
Cala chiar daca greselile au fost intentionate...cu ce te afecteaza ele acum,cand totul e deja clar,vis-a-vis de clasamente si cupe europene ?
Era mai simplu sa spui ca tu crezi ca ieri Lobby a fost blat...decat sa-l jignesti in halatul ala ;)! Simplu si la obiect ! Cand a facut super-meciurile cu carlanii ...te-ai bucurat ca s-a intors la Dinamo nu-i asa ?...anul trecut,in ultimul meci al nostru am fost la Bucuresti,la serbarea titlului 18...iar golul de 2-1 pentru Urziceni a fost de comedie cu Lobby in rolul principal...a scapat mingea incet printre picioare la un sut centarare a lui Cr.Constantin parca...stii ce a facut galeria lui DINAMO si tot stadionul ?...iti spun eu...i-am scandat numele si l-am aplaudat...pentru ca Lobby este apreciat de catre galeria Dinamo,si cunoscatorii adevarati...ca fiind cel mai bun portar din istoria Dinamo !
Daca ai fi jucat fotbal...poate ti-ai fi dat seama ca in meciurile fara miza...ca cel cu Urziceni de anul trecut...sau in cele de acum de la sfarsitul campionatului...concentrarea lipseste,motivatia lipseste...daca intelegi ok...daca nu...o zi buna,eu ies,ca ma enervez aiurea !

cip
24th April 2008, 11:16
Subscriu in totalitate. :ok:
ce parere ai OM,ne-am spalat pacatele cu steaua,sau eu traiesc intr-o lume paralela?

chinna tm
24th April 2008, 11:18
ia-l usor,da-i sperante,nu-l umili,ce mama:drak:,e de-al nostru si chinna asta...:happy:happy:happy

multumesc de grija.....:D....dar la sah nu facem blaturi:D.....:happy.....lumi paralele?nope....si eu ma bucur :D.....

Calandrinon
24th April 2008, 11:22
Daca ai fi jucat fotbal...poate ti-ai fi dat seama ca in meciurile fara miza...ca cel cu Urziceni de anul trecut...sau in cele de acum de la sfarsitul campionatului...concentrarea lipseste,motivatia lipseste...daca intelegi ok...daca nu...o zi buna,eu ies,ca ma enervez aiurea !

Am jucat... si am stat in poarta...Meci fara miza? DINAMO este miza, daca poti intelege...Orice ar fi mi-e greu sa-i iert ultima faza a meciului...Nu pot si gata!!!

chinna tm
24th April 2008, 11:24
azi e liniste....nici un taraboi....avertismente.....nimic......e linistea dinaintea furtunii?:D......sau s-au saturat de noi?....oricum, mai bine asa, fara sa fim deranjati:D

Calandrinon
24th April 2008, 11:24
ia-l usor,da-i sperante,nu-l umili,ce mama:drak:,e de-al nostru si chinna asta...:happy:happy:happy

In sah se poate propune remiza si dupa prima mutare...Daca adversarul accepta, partida s-a incheiat...De asta-i mai frumos fotbalul...stai la meci 90 minute sa constati ca...si apoi te inpungi cu prietenii.

chinna tm
24th April 2008, 11:26
In sah se poate propune remiza si dupa prima mutare...Daca adversarul accepta, partida s-a incheiat...De asta-i mai frumos fotbalul...stai la meci 90 minute sa constati ca...si apoi te inpungi cu prietenii.

propun remiza.....la meciul stelei cu dinamo.....si sa bata cfr tot....:D....e buna varianta?....:D.....cala...abia astept sa jucam....mama lui de site, trebuie sa astept atat pt o confirmare:(.....

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 11:26
KIDON, intradevar, am fost plecat...Cat despre Lobont, e punctul tau de vedere, nu am nimic contra. Insa nu pot fi de acord cand imi spui ca daca as fi fost dinamovist adevarat...EU CHIAR SUNT DINAMOVIST! Repet: sunt dinamovist, nu "toata lumea" iar Lobont, daca e profesionist, e obligat sa accepte criticile, indiferent cat de virulente sunt ele...Mi-l imaginez pe Toma Caragiu, iesind pe scena si interpretand in dorul lelii rolul...Si apoi sa se oratzaie la publicul care-l apostrofeaza!

Lobont a facut greseli?- nu sunt de moda veche, chiar cunosc fotbal, nu au fost greseli ( la un portar sunt cele mai vizibile, e adevarat...) ci a fost ceva intentionat. Revede filmul meciului, de fapt prestatia subiectului, macar cu ochii mintii, analizeaza, si cred ca-mi vei da dreptate...Si nu e prima oara cand Lobont e luat in colimator de dinamovisti precum cimi sau Tori...Oare de ce?...Sunt luni bune de cand se vehiculeaza ideea cu Tatarusanu, tocmai pentru ca oamenii s-au saturat de ifosele made in Lobby...Bine, nu e dor Lobont, dar de la el aveam/avem pretentii...

calndrinon,totusi,ce interes ar putea avea lobont sa le faca doua goluri cadou oltenilor?ce castiga el?te gandesti ca vrea sa-i convinga pe sefii lui dinamo ca vrea sa plece ?alta motivatie,nu vad .sincer.

Calandrinon
24th April 2008, 11:35
calndrinon,totusi,ce interes ar putea avea lobont sa le faca doua goluri cadou oltenilor?ce castiga el?te gandesti ca vrea sa-i convinga pe sefii lui dinamo ca vrea sa plece ?alta motivatie,nu vad .sincer.

nu ai vrea mai bine sa-ti spun numerele castigatoare la 6/49 ?...Dar Cristea, Zicu,et co. ce au de castigat ca nu joaca nimic?...Si toti astia nu joaca nimic, in frunte cu Lobby, de asta vara, nu de ieri de azi...Acum ce sa fac? sa ma impac cu gandul ca "asta este" si sa nu-i critic?..Poate eventual sa ma bucur cand ii vad cat de ridicoli sunt?..Iar Lobont nu-i portar , stiu ca am mai discutat pe aceasta tema; un portar de fotbal adevarat domina careul, nu sta pe linia portii ca la handbal...Urmareste-l pe Coman, Tatarusanu...si cu voia banatenilor, pe Popa...Careul e al lor

cip
24th April 2008, 11:36
calndrinon,totusi,ce interes ar putea avea lobont sa le faca doua goluri cadou oltenilor?ce castiga el?te gandesti ca vrea sa-i convinga pe sefii lui dinamo ca vrea sa plece ?alta motivatie,nu vad .sincer.
hehe,machiavelli din banat isi freaca palmele,razbel fratricid...
incercati totusi dupe meciul cu steaua...:drak::drak::drak:

chinna tm
24th April 2008, 11:42
calandrinon....te contrazic...popa NU E PORTAR!!!!!....si el e de linia portii.....pantelimon rules:D....

Hard
24th April 2008, 11:43
Tim,mie mi-ai spus sa nu respir azi ? Eu nu stiu regulile,nici nu am avut timp sa citesc regula mentul ...deci sunt aproape de eliminare ...ahaaaaaa,de aia era NAOMI editoarea in extaz ? ca voi lipsi eu cateva zile ?...
...draga NAOMI,la naiba...oricum voi lipsi...eu fac Pastele si 1 Mai in familie,cu prietenii...la pescuit,iarba verde...nu voi sta cu tine aici ! Daca vrei iti fac niste poze si le pun aici sa vezi si tu cum e afara...ca e vai de tine stai inchis,intr-o camera zi si noapte...si dai reporturi,paracioasa mica ;)!
:cry: la naiba,eu cred ca vei sta la fel ca si pana acum,cu ochii beliti in monitorul tau de 150 RON , iar copilul tau va plange necontenit la picioarele tale sa il lasi sa stea si el macar 5 minute sa joace un solitaire in locul tau :(
vezi ca s-ar putea sa imi mirosi parfumul Boss prin Constanta de 1 mai ;)

Black_Mamba
24th April 2008, 11:43
have nice day...distrati-va criticandu-l pe Lobby !
E clar Cala...nu ai fost pe Lia Manoliu cand 52.000 de spectatori,intr-un procent de 99 % CAINI FANATICI...s-au ridicat in picioare l-au aplaudat si i-au scandat numele lui Bogdan Lobont !
Va las,nu vreau sa va stric distractia...dar iti repet : esti nedrept cu Lobont !

chinna tm
24th April 2008, 11:45
miroase urat ceva aici......ce e ?....am modificat....ca sa nu aiba altii motive pt limbaj neadecvat!!!!!:D

OM
24th April 2008, 11:45
ce parere ai OM,ne-am spalat pacatele cu steaua,sau eu traiesc intr-o lume paralela?
Sincer,sunt in c.o.ca norocul lor,(mama ce-i spovedeam cum au facut ei cu mine)n-am luat inca pulsul orasului,dar cred ca s-au mai inegrit un pic.Daca ies pe 2,spun ca au fost furati si cfr avantajati,asta auzi mereu.D-stii sunt mai linisti fata de anul trecut.
Daca nu pierdeau meciurile acasa(acolo a fost baiul),era mult mai bine din toate punctele de vedere.Fata de anul trecut,are mai mult respect si toti vorbesc(si cunosc destui microbisti adevarati si cu capul pe umeri) de treaba buna pe care a facut-o Dusan la Timisoara.
Deci are respect!

Black_Mamba
24th April 2008, 11:45
NAOMI editoarea...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:


:dance:

OnixTM
24th April 2008, 11:47
ciao all

Hard
24th April 2008, 11:47
Kidon,ai fost si tu la un meci al echipei dINAMO si tot specifici acel Lia Manoliu ,am inteles ideea :cry: , faci parte din categoria suporterilor care vin la meci numai cand echipa lor joaca cu echipe mari,sa le vada vedetele.

laurdog
24th April 2008, 11:47
baaaaaaai, m-au lucrat...."agenturili". n-am avut curent. cine sa fie de vina?:groggy:

chinna tm
24th April 2008, 11:48
NAOMI editoarea...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:


:dance:

:happy....parfumul o fi de vina.....mah, da e nashpa .....trebuie sa imi tin respiratia?....:happy:happy:happy:happy

OnixTM
24th April 2008, 11:49
ce draq... toata seara a piuit kaspersky la mine...cica atac la ip....oare de unde, ca doar pe ols eram? hmmmmmmmmmmm :angry:
sa avetzi o seara faina....atat cat se poate, ptr ...aia :evil:
ciao

eu vb serios baietzi....se poate intampla ceva? ca nu prea le am cu din astea.. :confused:

Hard
24th April 2008, 11:49
China ,tine-ti transpiratia mai bine.

chinna tm
24th April 2008, 11:49
baaaaaaai, m-au lucrat...."agenturili". n-am avut curent. cine sa fie de vina?:groggy:

daca e vb de curent....eu as fi fost de vina...cip stie:happy....dar la tine pe cuvant ca nu mi-am bagat nasul la rezistentele electrice:D....:happy.....o fi basescu?sall onix.....

cip
24th April 2008, 11:50
have nice day...distrati-va criticandu-l pe Lobby !
E clar Cala...nu ai fost pe Lia Manoliu cand 52.000 de spectatori,intr-un procent de 99 % CAINI FANATICI...s-au ridicat in picioare l-au aplaudat si i-au scandat numele lui Bogdan Lobont !
Va las,nu vreau sa va stric distractia...dar iti repet : esti nedrept cu Lobont !
un meci mare facut de un portar intr-o zi de gratie nu-nseamna mare lucru,la portari tre sa ai in primul rand CONSTANTZA...asta da incredere echipei si de-acolo pleaca totul...
Helenio Herera a spus-o :)

OnixTM
24th April 2008, 11:51
mda..se pare ca nu ma baga nimeni in seama....

2stupiddogs
24th April 2008, 11:51
:happy....parfumul o fi de vina.....mah, da e nashpa .....trebuie sa imi tin respiratia?....:happy:happy:happy:happy

Parca simt damphul de "boss" amestecat cu cel de transpiratie....BLEAXXXX :mda:

chinna tm
24th April 2008, 11:52
kidon....e de la NAOMI.....ma....da ma ia greatza deja...pe bune....manechina asta ne da peste cap....:happy.....stomacul...:happy.....

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 11:52
pfuii ce duhoare ...branza de burduf,nu-i...o fi stricata?

chinna tm
24th April 2008, 11:53
mda..se pare ca nu ma baga nimeni in seama....

nu ma prea pricep...scuze....dar, despre ce e vb, macar incerc sa te ajut.....e vb de antivirus?

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 11:53
mda..se pare ca nu ma baga nimeni in seama....

salut nestemata mica! ce vrei sa stii?
domnul laur iti sta la dispozitie...:happy

cip
24th April 2008, 11:53
mda..se pare ca nu ma baga nimeni in seama....

mah,onix TM,cum naiba ai reusit sa citesti atatea pagini?
:yes::yes::yes:

Hard
24th April 2008, 11:54
Parca simt damphul de "boss" amestecat cu cel de transpiratie....BLEAXXXX :mda:

mai spala-te din cand in cand :shocked:

chinna tm
24th April 2008, 11:56
anti mirositori pt azcest thread nu exista?sa fie ceva gen anti virusi:D.....pe bune...am deschis o gramada de ferestre pe comp sa se aeriseasca.....:happy

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 11:56
boss e parfum de travestiti?
nu stiam...

laurdog
24th April 2008, 11:57
'neata onix. atacul a avut finalitate?

cip
24th April 2008, 11:57
PS:mi-a placut com-ul tau vizavi de noi,sa-ti traiasca copchilul si sa vii cat mai des pe-aici,ca se mai invioreaza atmosfera...:floricica::floricica::floricica:

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 11:57
stai sa vezi cum creste numarul report-post-urilor....:happy

OnixTM
24th April 2008, 11:57
da, antivirusul meu ma tot atentiona ca am atacuri la adresa ip...si nu stiu dak am antiv activ...se poate afla si dak da, ce se poate intampla

cip
24th April 2008, 11:58
'neata onix. atacul a avut finalitate?
bah,parca aveai treaba...:happy:happy:happy

chinna tm
24th April 2008, 11:58
laure....ma uitam la semnatura ta.,....cred ca acum e momentul sa le aratati stelistilor ce inseamna dinamo....:Dse potriveste de minune....:D......

OnixTM
24th April 2008, 11:58
PS:mi-a placut com-ul tau vizavi de noi,sa-ti traiasca copchilul si sa vii cat mai des pe-aici,ca se mai invioreaza atmosfera...:floricica::floricica::floricica:

ms sefu :)

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 11:58
PS:mi-a placut com-ul tau vizavi de noi,sa-ti traiasca copchilul si sa vii cat mai des pe-aici,ca se mai invioreaza atmosfera...:floricica::floricica::floricica:

asta-i ps la ce? floricica :floricica:

OnixTM
24th April 2008, 11:58
'neata onix. atacul a avut finalitate?

ma crezi ca nu am habar? :(

2stupiddogs
24th April 2008, 11:59
bah,parca aveai treaba...:happy:happy:happy

....si tocmai acum i-a revenit si curentul ! :headbang:

torinezu
24th April 2008, 11:59
bine v-am regasit. sal. onix!:ok:

chinna tm
24th April 2008, 12:00
da, antivirusul meu ma tot atentiona ca am atacuri la adresa ip...si nu stiu dak am antiv activ...se poate afla si dak da, ce se poate intampla

sincer...nu ma pricep....sorry:(....atacuri la ip?si erai numai pe ols?.....cum naiba?....la noi intelegeam, dar si tie?:D

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 12:00
....si tocmai acum i-a revenit si curentul ! :headbang:

ce coincidenta,domle!
eu cred ca a asteptat momentul...:happy

cip
24th April 2008, 12:01
asta-i ps la ce? floricica :floricica:

uff uff,s-a dus :drak: telepatia...:happy:happy:happy
era pt banateanca noastra infractoare...:happy:happy:happy

Black_Mamba
24th April 2008, 12:01
cip...Lobont a fost aplaudat la intrarea pe teren la incalzire....nu pentru un anume meci ...ci pentru tot campionatul trecut cand a facut minuni in poarta !
Stiu...esti fan Cala.
Imi ajunge !;)!...ce siguranta vrei sa ne dea Lobby,cand are in fata un zid din carton format din niste fundasi de ...? : Goian,Izvoranu,Blay,Pekarici,Pulhac,Galliquio,Stoi can,Todorovski,Musat... ??? astia sunt fundasi ?...glume.....arogante !

chinna tm
24th April 2008, 12:01
'neata onix. atacul a avut finalitate?

atacul asupra....femeilor?:D:happy

OnixTM
24th April 2008, 12:02
sincer...nu ma pricep....sorry:(....atacuri la ip?si erai numai pe ols?.....cum naiba?....la noi intelegeam, dar si tie?:D

serios vb... nici eu nu stiu care e vrajala si nici nu am habar dc sau ce sa fac?

torinezu
24th April 2008, 12:04
cip...Lobont a fost aplaudat la intrarea pe teren la incalzire....nu pentru un anume meci ...ci pentru tot campionatul trecut cand a facut minuni in poarta !
Stiu...esti fan Cala.
Imi ajunge !;)!...ce siguranta vrei sa ne dea Lobby,cand are in fata un zid din carton format din niste fundasi de ...? : Goian,Izvoranu,Blay,Pekarici,Pulhac,Galliquio,Stoi can,Todorovski,Musat... ??? astia sunt fundasi ?...glume.....arogante !

kidon, cin' te-a suparat frate! tocmai cala?:confused:

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 12:04
uff uff,s-a dus :drak: telepatia...:happy:happy:happy
era pt banateanca noastra infractoare...:happy:happy:happy

asa de mica si e infractoare.te inteleg pe tine,recidivist cu antecedente penale(vreau sa fie raportat acest pleonasm....)dar ea,un boboc nevinovat ce a facut sa-si merite votul de blam ? a parat-o naomi tovarasei invatatoare ca si-a uitat acasa batistuta ?

OnixTM
24th April 2008, 12:05
bine v-am regasit. sal. onix!:ok:

ciao si tie

Calandrinon
24th April 2008, 12:05
have nice day...distrati-va criticandu-l pe Lobby !
E clar Cala...nu ai fost pe Lia Manoliu cand 52.000 de spectatori,intr-un procent de 99 % CAINI FANATICI...s-au ridicat in picioare l-au aplaudat si i-au scandat numele lui Bogdan Lobont !
Va las,nu vreau sa va stric distractia...dar iti repet : esti nedrept cu Lobont !

Nu am fost, ma uitam la tv...Dar sa sti ca nu sunt nedrept cu Lobont: profesorul de artimetica din liceu m-a chemat odata la cancelarie pentru o discutie intre 4 ochi...Incesusem sa ma ocup cu alte-cele...Dupa sapuneala de rigoare, dansul a incheiat, citez,"...Iar tu esti un elev de nota 2"...Am facut ochii mari la el, nu-mi venea a crede, chiar asa de talalache sa fiu?...Si in timp ce ma framantam, a venit completarea lui "...elevilor de nota 4, atunci cand nu stiu le pun 5 sau 6, iar celor de 9 sau zece, daca-i prind nepregatiti le pun nota 2....
De asta am pretentii la Lobont. E portar de nota 2...Iar in colimatorul meu mai sunt cativa, tot de nota 2: Cristea, Zicu, Danciulescu, Moti , Torje ( cu remarca ca ultii 3 isi fac treaba...) De restul nu prea pomenesc...( poate sunt nedrept cu Pulhac, poate)

laurdog
24th April 2008, 12:05
B, cip si cimi, "va multumesc" pt sustinere. da, acum a venit curentul. sa fie vorba de......destin?:kiss:

cip
24th April 2008, 12:05
cip...Lobont a fost aplaudat la intrarea pe teren la incalzire....nu pentru un anume meci ...ci pentru tot campionatul trecut cand a facut minuni in poarta !
Stiu...esti fan Cala.
Imi ajunge !;)!...ce siguranta vrei sa ne dea Lobby,cand are in fata un zid din carton format din niste fundasi de ***** ? : Goian,Izvoranu,Blay,Pekarici,Pulhac,Galliquio,Stoi can,Todorovski,Musat... ??? astia sunt fundasi ?...glume.....arogante !
sunt fan Cala si inca cativa de pe-aici,asa-i,poti sa ma folosesti ca paratraznet...:)
totusi,nu mai fi asa inversunat si BATE :drak:sTEAUA aia...:)

2stupiddogs
24th April 2008, 12:05
Onix,eu nu am folosit niciodata kasperski dar nu cred sa aibe vreo legatura cu ceea ce se intampla aici.....asta daca editorul nu are vreun prieten mai priceput in pc-uri.
Sa-ti traiasca baietelul! :ok:
Vb lui cip,cum ai avut atata rabdare sa citesti TOT ce s-a scris pe aici ???

OnixTM
24th April 2008, 12:06
asa de mica si e infractoare.te inteleg pe tine,recidivist cu antecedente penale(vreau sa fie raportat acest pleonasm....)dar ea,un boboc nevinovat ce a fcut sa-si merite votul de blam.a parat-o naomi tovarasei invatatoare?

am pomenit de oitze :evil:...si am luat-o de la "paris" :evil:

chinna tm
24th April 2008, 12:06
cip...Lobont a fost aplaudat la intrarea pe teren la incalzire....nu pentru un anume meci ...ci pentru tot campionatul trecut cand a facut minuni in poarta !
Stiu...esti fan Cala.
Imi ajunge !;)!...ce siguranta vrei sa ne dea Lobby,cand are in fata un zid din carton format din niste fundasi de ...? : Goian,Izvoranu,Blay,Pekarici,Pulhac,Galliquio,Stoi can,Todorovski,Musat... ??? astia sunt fundasi ?...glume.....arogante !

kidon.....imi permiti un mic sfat?.....fiecare suporter are dreptul sa aibe parerea lui.....aici, intre noi, hai sa ne-o respectam, nu sa ne enervam.....cala il critica pe lobont.....crezi ca o face sa se afle in treaba?nu, o face pt ca tine la dinamo....asa cum tu nunil critici ....te inteleg perfect, lbont e un bun portar si va ajutat enorm.....dar totusi pana la urma nu merita doar laude, ci sa si fie putin "urecheat".....nimeni nu a facut toate meciurile perfect....poate ieri cala avea asteptari mai mari, avand in vedere ca ati jucat cu craiova.....si a fost dezamagit....de aici, pana sa te enervezi, nu e mult?si....merita?.....

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 12:06
serios vb... nici eu nu stiu care e vrajala si nici nu am habar dc sau ce sa fac?

nici eu nu stiu,dar iti spun un lucru:long live kasperski!:ok:

torinezu
24th April 2008, 12:06
onixule, tu nici n-ai intrat bine in paine si ai si luat un avertisment?! da' ce-ai facut? :shocked:

OnixTM
24th April 2008, 12:07
Onix,eu nu am folosit niciodata kasperski dar nu cred sa aibe vreo legatura cu ceea ce se intampla aici.....asta daca editorul nu are vreun prieten mai priceput in pc-uri.
Sa-ti traiasca baietelul! :ok:
Vb lui cip,cum ai avut atata rabdare sa citesti TOT ce s-a scris pe aici ???

nu era nimeni on si am avut timp de frecat blanitza :evil:...am inceput cu prima pagina ....si am concluzionat ca imi place grupul vostru...

cip
24th April 2008, 12:08
asa de mica si e infractoare.te inteleg pe tine,recidivist cu antecedente penale(vreau sa fie raportat acest pleonasm....)dar ea,un boboc nevinovat ce a facut sa-si merite votul de blam ? a parat-o naomi tovarasei invatatoare ca si-a uitat acasa batistuta ?
nu,e suficient sa fi banatean(ca),si o furi...la noi e o mare rusine sa nu fii sanctionat de catre aia...:happy:happy:happy

OnixTM
24th April 2008, 12:08
Onix,eu nu am folosit niciodata kasperski dar nu cred sa aibe vreo legatura cu ceea ce se intampla aici.....asta daca editorul nu are vreun prieten mai priceput in pc-uri.
Sa-ti traiasca baietelul! :ok:
Vb lui cip,cum ai avut atata rabdare sa citesti TOT ce s-a scris pe aici ???

ms la fel domnu' B :)

laurdog
24th April 2008, 12:10
nu era nimeni on si am avut timp de frecat blanitza :evil:...am inceput cu prima pagina ....si am concluzionat ca imi place grupul vostru...

oops.......mai bine tac:P
PS domnilor moderatori, faceti ceva si bannati-i pe toti absurzii, mai putin pe mine, macar....o zi...ASTAZI:drak::drak::drak:

chinna tm
24th April 2008, 12:11
nu era nimeni on si am avut timp de frecat blanitza :evil:...am inceput cu prima pagina ....si am concluzionat ca imi place grupul vostru...

acum sincer...de vreo luna vrei sa postezi...dar tu tot citeai, nu?:happy

OnixTM
24th April 2008, 12:11
oops.......mai bine tac:P
PS domnilor moderatori, faceti ceva si bannati-i pe toti absurzii, mai putin pe mine, macar....o zi...ASTAZI:drak::drak::drak:

?????????????????? :happy:happy

Calandrinon
24th April 2008, 12:11
kidon, cin' te-a suparat frate! tocmai cala?:confused:

e doar un schimb de idei. ATAT...ar vrea fratii din regatul austro-cfr,ist sa ne suparam:happy:happy:happy

torinezu
24th April 2008, 12:11
oops.......mai bine tac:P
PS domnilor moderatori, faceti ceva si bannati-i pe toti absurzii, mai putin pe mine, macar....o zi...ASTAZI:drak::drak::drak:

de ce? ce-i azi?! :confused:

chinna tm
24th April 2008, 12:11
oops.......mai bine tac:P
PS domnilor moderatori, faceti ceva si bannati-i pe toti absurzii, mai putin pe mine, macar....o zi...ASTAZI:drak::drak::drak:

bre....da cu mine ce ai?....:(:rosu:

OnixTM
24th April 2008, 12:11
acum sincer...de vreo luna vrei sa postezi...dar tu tot citeai, nu?:happy

samantha? :happy:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 12:12
nu,e suficient sa fi banatean(ca),si o furi...la noi e o mare rusine sa nu fii sanctionat de catre aia...:happy:happy:happy

bah da eu vreau! hard vrea! dar nu m-a sanctionat nimeni!
fii atent ce fac:stalcire intentionata de nume: bai cipisor sa-ti traiasca AEK-ul ca le-ati luat puncte "campionilor" in "templu"!

2stupiddogs
24th April 2008, 12:12
B, cip si cimi, "va multumesc" pt sustinere. da, acum a venit curentul. sa fie vorba de......destin?:kiss:

Cu placere si sa stii ca de la mine ai mereu sustinerea binemeritata....:evil:

cip
24th April 2008, 12:12
mah,ce dreq se-ntampla,pana acu ma chinuiam sa scot cu clestele ceva comentarii...:happy:happy:happy

laurdog
24th April 2008, 12:12
de ce? ce-i azi?! :confused:

NU e luna plina:evil::evil:

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 12:13
acum sincer...de vreo luna vrei sa postezi...dar tu tot citeai, nu?:happy

:happy:happy:happy:happy
chinezul meu preferat...

torinezu
24th April 2008, 12:13
e doar un schimb de idei. ATAT...ar vrea fratii din regatul austro-cfr,ist sa ne suparam:happy:happy:happy

machicip d-abia asteapta dupa colt!:drak:

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 12:15
de ce? ce-i azi?! :confused:

laur se simte plin de energie pozitiva,hormoni masculini si mult charm...
eu plec sa nu-i fac concurenta neloiala...:happy

cip
24th April 2008, 12:15
bah da eu vreau! dard vrea! dar nu m-a sanctionat nimeni!
fii atent ce fac:stalcire intentionata de nume: bai cipisor sa-ti traiasca AEK-ul ca le-ati luat puncte "campionilor" in "templu"!
o sa-ti dau report,stai la coada,urmezi dupa tori,cala,chinna,tim....etc...

2stupiddogs
24th April 2008, 12:15
machicip d-abia asteapta dupa colt!:drak:

Daca tot am fost sincer,trebuie sa recunosc faptul ca si EU asteptam.....:ok:

torinezu
24th April 2008, 12:16
laur se simte plin de energie pozitiva,hormoni masculini si mult charm...
eu plec sa nu-i fac concurenta neloiala...:happy

nu cimi, nu pleca, nu-i place sa fie singur:evil:

Black_Mamba
24th April 2008, 12:17
Gata, m-am saturat de tine Lobby...Am o sticla de sampanie pusa la rece pentru ziua in care vei parasi Dinamo. Esti o fiinta abjecta! Ca toti ceilalti, dealtfel ( mai putin poate Moti si Danciulescu, care macar au atitudine pe teren...). Ma adresez tie Lobby, fiindca la ora asta precis esti la antrenament si neavand ce face ( ca doar nu te antrenezi, ce...tu esti vedeta...) navigezi pe aici. Deci, ordinarule, suporterii dinamovisti sunt satui de mendrele tale, du-te tata la Fiorentina sa stai rezerva ( ca de altceva nu esti bun) fa fitze cu ei, tranteste acolo meciurile...Sau ti-e frica?...Acolo, sau la Ajax aveai curajul sa respingi mingea in fata?...aveai curajul sa nu recuperezi mingea, asa cum ai facut la ultima faza din meciul de ieri? lobby, mi-e scarba de tine, PLEACA !!!

Iar tu Tantare, ce mai cauti pe banca?...Alba-Iulia e asa departe?...MARS de la noi!...Iti bati joc de Ropotan si-l ti pe teren pe Margaritescu..de ce? ti-e frica de el?..Hai, ia-l si pe filozoful si dispareti! Si nu uita sa-i iei cu tine si pe ceilalti anagramati in ale fotbalului care porta intamplatori niste tricouri pline de transpiratia unor inaintasi cu adevarat DINAMOVISTI...

PLECATI.

chinna,tori,cip si cimi...daca voi numiti comentul lui Cala critica constructiva ...inseamna ca locul meu nu-i aici ;)!

cip
24th April 2008, 12:18
bah,da' unde-s moderatorii,daca facem pipi-n pat?

Hard
24th April 2008, 12:18
normal ca locul tau nu e aici ,ci cu familia ta ;)

Leo
24th April 2008, 12:19
da !! Am facut oi pe 71 de enoriasi !!! Cred ca erau prea putini!!!:confused: oricum...eu am incercat,daca va uitati...ieri m-am raportat singur,dar degeaba.cred ca am pile la moderatori !!!!!:happy:happy:happy

da Tim si inca ce pile :happy

cip
24th April 2008, 12:19
chinna,tori,cip si cimi...daca voi numiti comentul lui Cala critica constructiva ...inseamna ca locul meu nu-i aici ;)!
esti radical...:):):)

Leo
24th April 2008, 12:19
salut kIDON

laurdog
24th April 2008, 12:21
nu cimi, nu pleca, nu-i place sa fie singur:evil:

sa mori tu? nu il pacalesti?:shocked:
PA cimi, LA REVEDERE cimi.:cya:

2stupiddogs
24th April 2008, 12:24
cimi,ai ascultat Trilok Gurtu? :D

Calandrinon
24th April 2008, 12:24
normal ca locul tau nu e aici ,ci cu familia ta ;)

e o discutie in familie si despre familie...

Black_Mamba
24th April 2008, 12:24
*sal leo...as vrea sa stiu si eu parea ta si a lui Laur(care doarme in lanul de porumb...el discuta cu fetele...e indragostit,pana peste cap;)) despre "conflictul meu cu Cala" !
*Cip...radical din cat ? ;)
NAOMI editoarea...paracioasa mica...:ras-plans::dance:

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 12:25
chinna,tori,cip si cimi...daca voi numiti comentul lui Cala critica constructiva ...inseamna ca locul meu nu-i aici ;)!

ok.kidon,calandrinon a folosit niste cuvinte dure.eu il inteleg pentru ca si eu mi-am spuls parul de nervi in acest an.sa stii ca daca esti in tribuna sau in fata televizorului,doare la fel de tare cand vezi neputinta echipei favorite si mai ales a jucatorilor in care ai incredere oarba.fara suparare si eu cred ca momentul criticii constructive e depasit de mult la dinamo.dar nu asta e cel mai important.
ideea e urmatoarea:calandrinon e un dinamovist adevarat.tu esti un dinamovist adevarat.cearta intre voi nu are rost.

chinna tm
24th April 2008, 12:26
:happy:happy:happy:happy
chinezul meu preferat...

:ok::yeah:.....inca o bere...dar le primesti numai dupa ce te avertizeaza astia....nu te simti aiurea sa fi asa curat?:happy

laurdog
24th April 2008, 12:27
bai fratioare, nu dorm, am treaba. parerea mea am spus-o de multe ori, dar se pare ca nu ati citit. NU JUCATORII SUNT DE VINA.si in niciun caz nu sunt vanzatori (anul asta).

2stupiddogs
24th April 2008, 12:28
1) Nici un report post,INCA ??? :shocked:
2) Ce fain e cand se cearta.....cip,ce aroma are popcorn-ul tau? Sper ca bei cola light....:happy

chinna tm
24th April 2008, 12:28
chinna,tori,cip si cimi...daca voi numiti comentul lui Cala critica constructiva ...inseamna ca locul meu nu-i aici ;)!

kidon...eu ma refeream, la fel cum s-a zis , ca esti prea radical....chiar si cu noi, cei de aici.....:D.....noi ar trebui sa ne intelegem intre noi, nu sa ne ciondanim,nu?.....la asta ma refeream:D

Black_Mamba
24th April 2008, 12:29
cimi...nu ma cert cu el,ai cuvantul meu de onoare.Doar incerc sa-l fac sa nu-l mai jigneasca pe Lobby,care,un an intreg,cip,nu doar un meci...ne-a adus nenumarate bucurii.
Nu vreau sa-i fie terfelit numele...mai ales de catre un "dinamovist adevarat" !

Leo
24th April 2008, 12:29
*sal leo...as vrea sa stiu si eu parea ta si a lui Laur(care doarme in lanul de porumb...el discuta cu fetele...e indragostit,pana peste cap;)) despre "conflictul meu cu Cala" !
*Cip...radical din cat ? ;)
NAOMI editoarea...paracioasa mica...:ras-plans::dance:

CE CONFLICT ? cat despre LAUR , DESTINUL ce sa-i faci :D

cip
24th April 2008, 12:30
*sal leo...as vrea sa stiu si eu parea ta si a lui Laur(care doarme in lanul de porumb...el discuta cu fetele...e indragostit,pana peste cap;)) despre "conflictul meu cu Cala" !
*Cip...radical din cat ? ;)
NAOMI editoarea...paracioasa mica...:ras-plans::dance:

64 :happy:happy:happy

Leo
24th April 2008, 12:30
ceao hard , ce mai faci ?

laurdog
24th April 2008, 12:31
CE CONFLICT ? cat despre LAUR , DESTINUL ce sa-i faci :D

:limba::limba:
si tu Brutus?:(

Hard
24th April 2008, 12:32
Ma pregatesc pt Cina cea de Taina ,LEo :D

cip
24th April 2008, 12:33
ceao hard , ce mai faci ?
dosare,rutina...:happy:happy:happy

chinna tm
24th April 2008, 12:35
dosare,rutina...:happy:happy:happy

pregatiri pentru scarificare.....din alea,nu?:happy

OnixTM
24th April 2008, 12:37
pregatiri pentru scarificare.....din alea,nu?:happy

deocamdata inca se mai tine post.....iar maine e chiar post negru :evil:

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 12:37
cimi,ai ascultat Trilok Gurtu? :D


scoala de vara weather report...ce trupa...:ok:

cip
24th April 2008, 12:37
pregatiri pentru scarificare.....din alea,nu?:happy
mai bine faci ca tim,te autodenunti,dar s-ar putea sa fie prea tarziu,omul e iute...:happy:happy:happy

chinna tm
24th April 2008, 12:38
deocamdata inca se mai tine post.....iar maine e chiar post negru :evil:

si sacrificarea cand vine?.....cip, ce am zis rau?sa ma denunte cat vrea.....daca vrea sa stie parerea mea.....ma abtin:D.....

Hard
24th April 2008, 12:38
azi e Cina cea de Taina ,nu denunt nimic :D

OnixTM
24th April 2008, 12:39
si sacrificarea cand vine?.....

la asta poate sa raspunda laur....dak are curent :P

Black_Mamba
24th April 2008, 12:40
leo...citeste in aceasta ordine comenturile urmatoare :
19851
19984
20034

Leo
24th April 2008, 12:40
indiferent cat si cum a gresit LOBONT , nu merita criticat de catre nimeni................sa nu uitam ca de cand a venit la DINAMO ne-a scos din multe belele
in rest sunt o gramada de panarame care ar trebui sa plece de buna voie , dar in nici un caz Danciulescu , Moti , Pulhac , Zicu

2stupiddogs
24th April 2008, 12:40
Nu de mult trecea pe aici o suportera Arsenal,de prin Ploiesti (parca),mai stie cineva de ea? Sa nu fi patit ceva....:(

cip
24th April 2008, 12:41
la asta poate sa raspunda laur....dak are curent :P
are,i-a venit de vreo juma' de ora...:happy:happy:happy

Hard
24th April 2008, 12:41
Nu de mult trecea pe aici o suportera Arsenal,de prin Ploiesti (parca),mai stie cineva de ea? Sa nu fi patit ceva....:(

nu o mai lasa ta-su ca are de invatat in perioada asta. probabil are un tata ca si KIDON :D

chinna tm
24th April 2008, 12:41
hopa...schimbare de tactica.....:happy.....fiti intelegatori cu .....omul.....:D.....daca se abtine, sa ne autodenuntam noi...cimi, tu primul ca astept de ieri sa te colorezi putin:D

torinezu
24th April 2008, 12:41
ok.kidon,calandrinon a folosit niste cuvinte dure.eu il inteleg pentru ca si eu mi-am spuls parul de nervi in acest an.sa stii ca daca esti in tribuna sau in fata televizorului,doare la fel de tare cand vezi neputinta echipei favorite si mai ales a jucatorilor in care ai incredere oarba.fara suparare si eu cred ca momentul criticii constructive e depasit de mult la dinamo.dar nu asta e cel mai important.
ideea e urmatoarea:calandrinon e un dinamovist adevarat.tu esti un dinamovist adevarat.cearta intre voi nu are rost.

adica eu nu sunt un dinamovist adevarat!? :angry: nici laur? :drak:

OnixTM
24th April 2008, 12:44
are,i-a venit de vreo juma' de ora...:happy:happy:happy

doar partial :D

chinna tm
24th April 2008, 12:44
adica eu nu sunt un dinamovist adevarat!? :angry: nici laur? :drak:

dati afara de ai lor:happy.....tori, daca vrei sa treci la polisti, ai de dat examene cu cip:happy.....si nu va fi usor...ca da cu nuiaua.....acum inteleg de ce il astepti sa ajunga in bucuresti.....:happy

cip
24th April 2008, 12:45
indiferent cat si cum a gresit LOBONT , nu merita criticat de catre nimeni................sa nu uitam ca de cand a venit la DINAMO ne-a scos din multe belele
in rest sunt o gramada de panarame care ar trebui sa plece de buna voie , dar in nici un caz Danciulescu , Moti , Pulhac , Zicu

e un zeu?
pe mine ma intereseaza doar dpdv al Nationalei,unde cred ca d-nul Coman e mai potrivit,pt voi ii doresc un meci mare cu steaua

Hard
24th April 2008, 12:46
O dedicatie pentru CIMI , cel care isi tine mainile in buzunar cand trece pe langa un tigan,si daca tot cineva pe aici a specificat ca stelistii sunt manelisti , va dedic o "melodie" ,hit pentru soferii de taxiuri din Bucuresti : http://uk.youtube.com/watch?v=yr1oZF2rr7E :D

Black_Mamba
24th April 2008, 12:46
corect leo...vezi ce scrie adevaratul dinamovist Cala,care a jucat fotbal,chiar pe post de portar...ajutat de fanul sau Cip ;)!

19851
19984
20034

OnixTM
24th April 2008, 12:47
e un zeu?
pe mine ma intereseaza doar dpdv al Nationalei,unde cred ca d-nul Coman e mai potrivit,pt voi ii doresc un meci mare cu steaua

cine ar fi crezut ca o sa ajung sa spun: Doamne dai! aqm stiu eu cu cine seaman.....:D

Calandrinon
24th April 2008, 12:48
Dragostea de Lobont nu-mi va tzese panza de paianjen in jurul ochilor: Lobont nu a gresit, a facut-o premeditat...daca voi acceptati, treaba voastra, eu nu...Nu, atat timp cat joaca la Dinamo...

cip
24th April 2008, 12:48
corect leo...vezi ce scrie adevaratul dinamovist Cala,care a jucat fotbal,chiar pe post de portar...ajutat de fanul sau Cip ;)!

mah,vezi ca-ti dau report...:happy:happy:happy

chinna tm
24th April 2008, 12:48
cimi....o dovada de dragoste...primesti dedicatii...apai sa nu ii faci programare la cabinetul tau?:happy.....

Leo
24th April 2008, 12:49
nu , nu este un zeu
Kidon subscriu la tot ce ai spus pana acum :D

Hard
24th April 2008, 12:52
daca are cabinet veterinar,nu multumesc :D

pe asta o stiti ? http://blad3.files.wordpress.com/2008/03/pissing-girl-kicked.gif

2stupiddogs
24th April 2008, 12:53
http://youtube.com/watch?v=ORKS0sEjXYo

:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

cip
24th April 2008, 12:53
nu , nu este un zeu
Kidon subscriu la tot ce ai spus pana acum :D
eu in schimb i-am dat report...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

torinezu
24th April 2008, 12:54
dati afara de ai lor:happy.....tori, daca vrei sa treci la polisti, ai de dat examene cu cip:happy.....si nu va fi usor...ca da cu nuiaua.....acum inteleg de ce il astepti sa ajunga in bucuresti.....:happy

ai vazut? si nu cu nuiaua, am o coada de matura! :D

Hard
24th April 2008, 12:54
http://youtube.com/watch?v=ORKS0sEjXYo

:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

nu rade,asta a fost imn vreo 2-3 luni :D
acum http://uk.youtube.com/watch?v=hKVPAQMwiKM e cea mai misto.

Black_Mamba
24th April 2008, 12:54
Leo,e corect...nu exageram cu nimic !
cip...daca te rog eu frumos...si imi cer scuze ..ma ierti ?;)

torinezu
24th April 2008, 12:56
Nu de mult trecea pe aici o suportera Arsenal,de prin Ploiesti (parca),mai stie cineva de ea? Sa nu fi patit ceva....:(

poate domnu' laur sa stie ceva?:D

Black_Mamba
24th April 2008, 12:56
Nu vezi ca am 20 de puncte infractionale ?...mai vrei si tu cip sa-mi adaugi ?

Tim
24th April 2008, 12:56
ce dreak,a cazut piata imobiliara....sau nu mai plateste nimeni chiriile????vad ca....locatorii,au timp liber nelimitat!!!!

cip
24th April 2008, 12:56
cine ar fi crezut ca o sa ajung sa spun: Doamne dai! aqm stiu eu cu cine seaman.....:D

hehe,e doar de conjunctura...:yes::yes::yes:

OnixTM
24th April 2008, 12:58
hehe,e doar de conjunctura...:yes::yes::yes:

daca trebe' imi cumpar si un cutzu....dupa care il pun paznic la stana.....iar dupa il chem pe base:evil:

cip
24th April 2008, 12:58
Nu vezi ca am 20 de puncte infractionale ?...mai vrei si tu cip sa-mi adaugi ?

nu mah,eu chiar te invidiez,io imi faceam probleme cu 3 amarate,da' m-am consolat cu imaculatii asilalti...:happy:happy:happy

OnixTM
24th April 2008, 12:59
daca trebe' imi cumpar si un cutzu....dupa care il pun paznic la stana.....iar dupa il chem pe base:evil:

sau nu am voie sa spun "cutzu"??? :happy:happy:happy:happy:happy

torinezu
24th April 2008, 13:00
sau nu am voie sa spun "cutzu"??? :happy:happy:happy:happy:happy

NU! :no: altfel primesti report, ca se poarta! :evil:

laurdog
24th April 2008, 13:01
"va multumesc" din nou pt grija pe care mi-o purtati:drak::drak:
a dreak pielea pe voi:confused:

OM
24th April 2008, 13:01
http://youtube.com/watch?v=ORKS0sEjXYo

:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
Umblat un pic la versuri, s-ar potrivi cu realitatea.:happy:happy:happy

OnixTM
24th April 2008, 13:02
NU! :no: altfel primesti report, ca se poarta! :evil:

ultimu' trend a la doamna iovan....cica se poarta alb-violet cu dungulitze (de la paris)

cip
24th April 2008, 13:02
daca trebe' imi cumpar si un cutzu....dupa care il pun paznic la stana.....iar dupa il chem pe base:evil:
cred ca un lup ar fi mai indicat,te scapa de complicatii basesciene,si te scapa si de oi...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Black_Mamba
24th April 2008, 13:02
Spor la barfa...
Lasati-l pe Lobby in pace ! Nu merita criticile noastre !

Leo
24th April 2008, 13:02
daca trebe' imi cumpar si un cutzu....dupa care il pun paznic la stana.....iar dupa il chem pe base:evil:

pt inceput ar fi bine sa nu folosesti limbaj mirc :D

Calandrinon
24th April 2008, 13:03
interesant...Lobont tranteste meciul in modul cel mai grosolan posibil, iar noi il pupam pe frunte...Probabil ca si lui Hitler trebuie sa-i multumesc ca a dispus fabricarea masinilor po****re Volkswagen...

OnixTM
24th April 2008, 13:03
cred ca un lup ar fi mai indicat,te scapa de complicatii basesciene,si te scapa si de oi...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

istetz baiatu'...oare de ce nu moi fi gandit eu???

cip
24th April 2008, 13:04
"va multumesc" din nou pt grija pe care mi-o purtati:drak::drak:
a dreak pielea pe voi:confused:

ti-a bagat curent?fotoliul e confortabil?
:happy:happy:happy

OnixTM
24th April 2008, 13:04
pt inceput ar fi bine sa nu folosesti limbaj mirc :D

eram sigura... :happy:happy:happy:happy
sa traiti....bine

Hard
24th April 2008, 13:04
Banatene, gata ma,de cate ori asculti piesa aia ? :D
ia vezi si pe asta, cum e ? :D http://uk.youtube.com/watch?v=keDT2PZyXJQ

torinezu
24th April 2008, 13:04
"va multumesc" din nou pt grija pe care mi-o purtati:drak::drak:
a dreak pielea pe voi:confused:

ah, erai aici?:evil: ....totu' e minciuni! :lol:

Tim
24th April 2008, 13:05
:evil::evil::evil: Am gasit niste sinonime interesante : pacurar si ..saivan!!!!!:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

chinna tm
24th April 2008, 13:06
eram sigura... :happy:happy:happy:happy
sa traiti....bine

aaaaaaaaaa.......gen feminin???????

Hard
24th April 2008, 13:07
aaaaaaaaaa.......gen feminin???????

atentie , batzul din pantalonii lui chinna exista :cry:

OnixTM
24th April 2008, 13:07
aaaaaaaaaa.......gen feminin???????

'neatza!

Calandrinon
24th April 2008, 13:07
Spor la barfa...
Lasati-l pe Lobby in pace ! Nu merita criticile noastre !

Sper sa ma determine sa-mi fac mea culpa dupa meciul cu Steaua...Pana atunci, raman pe pozitie...Oricum, din respect pentru el m-am abtinut si nu am continuat cu dovezile "contra" din perioadele Dinamo...Sunt!

chinna tm
24th April 2008, 13:07
:evil::evil::evil: Am gasit niste sinonime interesante : pacurar si ..saivan!!!!!:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

:happy.....se uita colegii lung la mine de ce rad:happy

cimitiru' ghencea
24th April 2008, 13:08
O dedicatie pentru CIMI , cel care isi tine mainile in buzunar cand trece pe langa un tigan,si daca tot cineva pe aici a specificat ca stelistii sunt manelisti , va dedic o "melodie" ,hit pentru soferii de taxiuri din Bucuresti : http://uk.youtube.com/watch?v=yr1oZF2rr7E :D

wow! m-ai spart! interpretul meu preferat.
am auzit ca vine in "templu' in concert sa cante varianat reggaeton la maria...:happy

torinezu
24th April 2008, 13:09
cala, kidon, nu mai fiti copii! :cool: lobont e un super portar, dar ieri a fost vinovat la 2 goluri, 2 gafe impardonabile la unul de valoarea lui! :mda: eu cred ca ar putea sa joace si romanovs cate un meci din cand in cand! :yes:

chinna tm
24th April 2008, 13:09
'neatza!

no...io nu stiam:happy.....bre....a-ti vazut?vorbesc ****rile de batzul meu:happy...cunoscut domle...cunoscut:happy:happy:happy

Hard
24th April 2008, 13:09
wow! m-ai spart! interpretul meu preferat.
am auzit ca vine in "templu' in concert sa cante varianat reggaeton la maria...:happy

doar daca vom lua titlul :D, daca nu,se duce la Cluj .:)

laurdog
24th April 2008, 13:09
aaaaaaaaaa.......gen feminin???????

:happy:happy:cry::cry::kiss::limba:

Hard
24th April 2008, 13:10
no...io nu stiam:happy.....bre....a-ti vazut?vorbesc ****rile de batzul meu:happy...cunoscut domle...cunoscut:happy:happy:happy

greseala gramaticala.ultimul avertisment.

2stupiddogs
24th April 2008, 13:10
Nah,am mai gasit ceva....
http://youtube.com/watch?v=nyggRJgdKpc

Leo
24th April 2008, 13:11
a gresit bai Tori si ce-i cu asta ? sa-l omoram acum ?

Hard
24th April 2008, 13:12
Nah,am mai gasit ceva....
http://youtube.com/watch?v=nyggRJgdKpc

ala e om de baza in galerie ,poate te parasc :drak:

chinna tm
24th April 2008, 13:13
ma banneazaaaaaaaaaaaaaaaaaa....am scris aiurea.....:(.....ma duc la autodenuntare.....:happy.....domle...da ce atente sunt femeile cu mine....nici sa gresec nu pot:happy

Calandrinon
24th April 2008, 13:13
[QUOTE=Hardliner;1981052]doar daca vom lua titlul

puschea..:happy:happy

torinezu
24th April 2008, 13:13
a gresit bai Tori si ce-i cu asta ? sa-l omoram acum ?

nu, dar nici sa-l cocolosim! a gresit si gata! nu e adevarat? acum incepi si tu? :P

chinna tm
24th April 2008, 13:13
:happy:happy:cry::cry::kiss::limba:

pai de unde sa stiu io?:(.....

cip
24th April 2008, 13:14
:happy.....se uita colegii lung la mine de ce rad:happy
pai,ce :drak: gasesti amuzant?

Hard
24th April 2008, 13:14
pai tu nu stii nimic,nici macar gramatica :D

OnixTM
24th April 2008, 13:15
ne citim mai tarziu...sau va citesc mai tarziu :D
o zi faina
ciao

Leo
24th April 2008, 13:15
cine il cocoloseste ? ieri a gresit , de foarte multe ori ne-a salvat....................si cu asta punct

laurdog
24th April 2008, 13:15
pai de unde sa stiu io?:(.....

puteai sa intrebi si tu:headbang:
:happy:happy
ciao Onix. la noapte daca........jarul.....:groggy:

chinna tm
24th April 2008, 13:15
pai,ce :drak: gasesti amuzant?

nuuuuu!!!!!da de unde!!!!!.....:happy:happy:happy:happy:happy

chinna tm
24th April 2008, 13:16
puteai sa intrebi si tu:headbang:
:happy:happy

de parca eu visez la controale din astea:D.....sall onix.....:D.....

torinezu
24th April 2008, 13:17
cine il cocoloseste ? ieri a gresit , de foarte multe ori ne-a salvat....................si cu asta punct

ma bucur ca ne intelegem :yes:

Leo
24th April 2008, 13:17
pai tu nu stii nimic,nici macar gramatica :D

hard , daca nu-ti convine cum scriem LA REVEDERE , continuarea o stii :happy

cip
24th April 2008, 13:18
ne citim mai tarziu...sau va citesc mai tarziu :D
o zi faina
ciao
iar s-a luat curentul lui laur...:happy:happy:happy

Calandrinon
24th April 2008, 13:18
cine il cocoloseste ? ieri a gresit , de foarte multe ori ne-a salvat....................si cu asta punct

citeste 20158

torinezu
24th April 2008, 13:19
hard , daca nu-ti convine cum scriem LA REVEDERE , continuarea o stii :happy

...mi-a facut placere?! :drak: n-am gasit alta rima:no: dar nu cred...

cip
24th April 2008, 13:19
hard , daca nu-ti convine cum scriem LA REVEDERE , continuarea o stii :happy
nu poate,ne iubeste...:happy:happy:happy

Leo
24th April 2008, 13:19
ceao Monyk , bine ai venit printre noi

laurdog
24th April 2008, 13:19
ciao Monik

Hard
24th April 2008, 13:19
hard , daca nu-ti convine cum scriem LA REVEDERE , continuarea o stii :happy

cum scrieti,maiestate ? tu scrii corect. suferi ....
unde am spus ca nu imi convine ? imi convine de minune :D

cip
24th April 2008, 13:20
ciao Monik

mah,da' activ mai esti azi...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

2stupiddogs
24th April 2008, 13:21
Iar a revenit curentul prin bucuresti....:happy

laurdog
24th April 2008, 13:22
bine ma, hai ca plec. mai vorbim:cya:

torinezu
24th April 2008, 13:22
mah,da' activ mai esti azi...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

si le vede, ceva de speriat....:evil:

Tim
24th April 2008, 13:23
mah,da' activ mai esti azi...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
deja are numarul ei de tel.!!!!:headbang::headbang:

torinezu
24th April 2008, 13:24
bine ma, hai ca plec. mai vorbim:cya:

ce faci frate, unde pleci la ora asta? :confused:

Monyk
24th April 2008, 13:26
ceau bine v-am gasit

2stupiddogs
24th April 2008, 13:26
Am mai gasit unul/una.....promit ca-i ultimul/ultima

http://youtube.com/watch?v=Uz9VO4TVQR0

laurdog
24th April 2008, 13:27
ceau bine v-am gasit

"ceau"? esti banateanca?:groggy:

Leo
24th April 2008, 13:27
nu va mai luati de LAUR

Tim
24th April 2008, 13:29
ceau bine v-am gasitbine ai venit si bine ca...ne-ai gasit!!!:floricica:

chinna tm
24th April 2008, 13:30
ceau bine v-am gasit

ceau....bine ai venit:).....

torinezu
24th April 2008, 13:31
"ceau"? esti banateanca?:groggy:

n-ai plecat? :P

Monyk
24th April 2008, 13:31
da sint banateanca si bineinteles tin poli

cip
24th April 2008, 13:31
ceau bine v-am gasit
salve...:floricica::floricica::floricica:
ai de grija cu cine intri-n vorba ,ca misuna infractorii pe-aici...:happy:happy:happy

Tim
24th April 2008, 13:32
sa nu te sperii de...cazierele noastre !!!! Unii ditre noi....nu suntem recidivisti!!!!!:happy:happy:happy

torinezu
24th April 2008, 13:34
saru' mana, monyk! bun sosit! :yeah:

Monyk
24th April 2008, 13:34
v-am gasit c-am greu dar cred ca merita efortul

cip
24th April 2008, 13:34
nu va mai luati de LAUR
BA ne luam de cate ori avem chef...:evil:
ca stim ca-i suparacios...:plans:

2stupiddogs
24th April 2008, 13:34
da sint banateanca si bineinteles tin poli

Cine a dat golul calificarii cu Celtic ? :cool:

OM
24th April 2008, 13:34
Am mai gasit unul/una.....promit ca-i ultimul/ultima

http://youtube.com/watch?v=Uz9VO4TVQR0
Asta-i e rau lovit saracu, :happy suporteri unu si unu......:evil::evil::evil:

laurdog
24th April 2008, 13:35
da sint banateanca si bineinteles tin poli

aha. si sunt mai interesante profilurile DINAMOVISTILOR?:P

torinezu
24th April 2008, 13:36
BA ne luam de cate ori avem chef...:evil:
ca stim ca-i suparacios...:plans:

...si pleaca imediat...mai postam si noi :happy:happy:happy

laurdog
24th April 2008, 13:37
Monik, ei sunt "prietenii" mei. sa stii ca..."minte".:shocked:
cip stiu de ce, pe tori nu il inteleg:confused:
:happy:happy

chinna tm
24th April 2008, 13:38
v-am gasit c-am greu dar cred ca merita efortul

scuza-ma ca te intreb...dar de unde ai aflat de noi?:D

Tim
24th April 2008, 13:39
salve...:floricica::floricica::floricica:
ai de grija cu cine intri-n vorba ,ca misuna infractorii pe-aici...:happy:happy:happyhai sa ne intelegem: scrii tu sau scriu eu ????:headbang::headbang::happy:happy:

cip
24th April 2008, 13:39
...si pleaca imediat...mai postam si noi :happy:happy:happy
pe :drak:,asta nu mai pleaca neam decat daca i se ia curentul...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

torinezu
24th April 2008, 13:40
Monik, ei sunt "prietenii" mei. sa stii ca..."minte".:shocked:
cip stiu de ce, pe tori nu il inteleg:confused:
:happy:happy

iarta-ma fratioare, nu mai fac! :kiss: m-am jucat si eu, m-a prins machicip! :drak: