PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

2stupiddogs
22nd April 2008, 09:34
http://www.youtube.com/watch?v=wfakYcRFdLo

....in cazul in care a uitat lumea....:yeah:

cala,era doar o curiozitate.

aaxi
22nd April 2008, 09:34
Deci viitorul rege al imperiului...te obisnuieste cu gandul ca CFR...Ce intuitie la pustiul tau...

pai daca stai un pic si te gandesti: ce rost are a te uiti la un meci deja castigat de o echipa?
nu e mai frumos sa te uiti la Tom&Jerry?

Tim
22nd April 2008, 09:36
salve tuturor !!! Ce se intampla in capitala???? E vreun nou summit???? La tv arata ca se iau masuri draconice de siguranta in zona unui cimitir!!!! de ce....?????

cip
22nd April 2008, 09:36
Deci viitorul rege al imperiului...te obisnuieste cu gandul ca CFR...Ce intuitie la pustiul tau...
simpatic aaxi...(ala micu')...
:happy:happy:happy

aaxi
22nd April 2008, 09:37
http://www.youtube.com/watch?v=wfakYcRFdLo

....in cazul in care a uitat lumea....:yeah:

http://www.youtube.com/watch?v=0bGF7wetC68
http://www.youtube.com/watch?v=9gnJP76Mdwo

;);)

Calandrinon
22nd April 2008, 09:38
pai daca stai un pic si te gandesti: ce rost are a te uiti la un meci deja castigat de o echipa?
nu e mai frumos sa te uiti la Tom&Jerry?

Aici sunt de acord cu tine. Recunosc ca la Tom si Jerry sau la Stan si Bran ma uit cu placere...si chiar rad!

Da, e mai bine asa, te binedispui decat sa-i vezi pe cei de la Poli cum nu tin cont de Coltescu si va...Of, chiar nu poate salva ceva Coltescu?

aaxi
22nd April 2008, 09:39
salve tuturor !!! Ce se intampla in capitala???? E vreun nou summit???? La tv arata ca se iau masuri draconice de siguranta in zona unui cimitir!!!! de ce....?????

nici eu nu inteleg, mpentru o galerie de 10 oameni, sa detasezi atatia jandarmi???


simpatic aaxi...(ala micu')...
:happy:happy:happy

oricum mult mai simpatic ca taticul lui:ok:

Calandrinon
22nd April 2008, 09:41
salve tuturor !!! Ce se intampla in capitala???? E vreun nou summit???? La tv arata ca se iau masuri draconice de siguranta in zona unui cimitir!!!! de ce....?????

A venit Michael Jackson, filmeaza o noua versiune din Thriller...

2stupiddogs
22nd April 2008, 09:42
Se pare ca ei doar acel 1-8 isi mai amintesc dar uita componenta stafului tehnic si orientarea patronului din acea vreme....isi mai amintesc cand au marcat ULTIMA data impotriva noastra ?
PS...oare pentru ca cei 10 ar goli stadionul de virginele care incurajeaza clubul ovin ?

Calandrinon
22nd April 2008, 09:43
oricum mult mai simpatic ca taticul lui:ok:

Exista perfectiunea ? :happy:happy:happy

laurdog
22nd April 2008, 09:43
salve tuturor !!! Ce se intampla in capitala???? E vreun nou summit???? La tv arata ca se iau masuri draconice de siguranta in zona unui cimitir!!!! de ce....?????

cica sa nu umble.......zombie pe strazi:evil::evil::evil:

Hard
22nd April 2008, 09:44
domnule hardliner,totusi de ce esti asa insistent in ceea ce-l priveste pe laur?
ti-a spus ca nu te iubeste...
dragoste cu de-a sila se numeste viol,ce naiba?

Domnul Laurentiu impreuna cu inca un domn de aici au inceput cu amenintarile. Unde mi-a spus ca nu ma iubeste?Dimpotriva,m-a invitat la o bere la dansul.Acum observ ca nu mai are chef de glume.

Calandrinon
22nd April 2008, 09:46
PS...oare pentru ca cei 10 ar goli stadionul de virginele care incurajeaza clubul ovin ?

nu, B, e "Clubul L-ovin"...Goian stie de ce...

chinna tm
22nd April 2008, 09:47
salve tim....apropos de summit.....nimic?

2stupiddogs
22nd April 2008, 09:49
nu, B, e "Clubul L-ovin"...Goian stie de ce...

Daca tot e sa corectam atunci sa o facem pana la capat si sa alegem varianta frantzuzeasca: "L'ovin"....:P

Tim
22nd April 2008, 09:49
Domnul Laurentiu impreuna cu inca un domn de aici au inceput cu amenintarile. Unde mi-a spus ca nu ma iubeste?Dimpotriva,m-a invitat la o bere la dansul.Acum observ ca nu mai are chef de glume.Vezi...colecteaza-ti chiriile si i-ati un avocat bun!!!! si eu am auzit ca "dansul" nu mai are chef de gluma !!!!!!:happy:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 09:50
In raul Moldovita o fi....scrumbie albastra?!...In Marea Neagra a ramas o amintire...

am cumparat de la galati.20 lei kilu'...scump,da' face...

Tim
22nd April 2008, 09:51
salve tim....apropos de summit.....nimic?Nimic ...ce????:groggy::evil:

chinna tm
22nd April 2008, 09:52
Nimic ...ce????:groggy::evil:

nici un summit?:D

aaxi
22nd April 2008, 09:53
Se pare ca ei doar acel 1-8 isi mai amintesc dar uita componenta stafului tehnic si orientarea patronului din acea vreme....isi mai amintesc cand au marcat ULTIMA data impotriva noastra ?
PS...oare pentru ca cei 10 ar goli stadionul de virginele care incurajeaza clubul ovin ?

adevarul ca ca veti trai mult si bine cu amintirea acelui 2-0......fiecare cu pasiunile lui.............dar cand nu mai aveti nimic (zambon stie), macar amintiri sa aveti:evil::evil::evil:
PS:de aia aveti voi "un pic de mov",nu?:happy:happy

Tim
22nd April 2008, 09:54
nici un summit?:D
Noi am fost...vineri!!!! Azi ,eu NUUU !!! Ma uit la "Dallas"...episodul 2sute si ceva!!!!:groggy::groggy:

chinna tm
22nd April 2008, 09:55
adevarul ca ca veti trai mult si bine cu amintirea acelui 2-0......fiecare cu pasiunile lui.............dar cand nu mai aveti nimic (zambon stie), macar amintiri sa aveti:evil::evil::evil:
PS:de aia aveti voi "un pic de mov",nu?:happy:happy

pana deseara?ahaaaa....m-m prins....de acum va batem cun 2-0 in toate meciurile sa ne amintim acelasi scor?:happy......

Calandrinon
22nd April 2008, 09:55
am cumparat de la galati.20 lei kilu'...scump,da' face...

Aha, deci tu erai ala de facea scandal in tribune...ai aruncat cu scrumbie in Dica?

2stupiddogs
22nd April 2008, 09:56
Vezi...colecteaza-ti chiriile si i-ati un avocat bun!!!! si eu am auzit ca "dansul" nu mai are chef de gluma !!!!!!:happy:happy:happy:happy

Exact Laure,ce sa te chinuiesti cu munca daca poti sa fi platit de roscata asta?Colectezi chiriile pe vreo 2-3 ani si stai linistit o vreme....crezi ca-ti strica un concediu platit de ea?

chinna tm
22nd April 2008, 09:57
Noi am fost...vineri!!!! Azi ,eu NUUU !!! Ma uit la "Dallas"...episodul 2sute si ceva!!!!:groggy::groggy:

pai vineri nu am putut sa vin.....:(.....dar am motivare:D.....ne sarbatorim dupa victoria impotriva stelei.....hac.....am luat-o pe ulei:happy

2stupiddogs
22nd April 2008, 09:59
adevarul ca ca veti trai mult si bine cu amintirea acelui 2-0......fiecare cu pasiunile lui.............dar cand nu mai aveti nimic (zambon stie), macar amintiri sa aveti:evil::evil::evil:
PS:de aia aveti voi "un pic de mov",nu?:happy:happy

Daca ar vorbi altcineva (suporter al altei echipe) nu mi-ar pica bine ceea ce ai spus dar atata timp cat imi spune asta un suporter al unui club infiintat prin decret,ca o clona a unui alt club sovietic,sincer,este ca o mangaiere!

aaxi
22nd April 2008, 10:03
Daca ar vorbi altcineva (suporter al altei echipe) nu mi-ar pica bine ceea ce ai spus dar atata timp cat imi spune asta un suporter al unui club infiintat prin decret,ca o clona a unui alt club sovietic,sincer,este ca o mangaiere!

Eu in loculul vostru nu as vorbi de infiintare sau clone:evil::evil::evil:

Hard
22nd April 2008, 10:03
Vezi...colecteaza-ti chiriile si i-ati un avocat bun!!!! si eu am auzit ca "dansul" nu mai are chef de gluma !!!!!!:happy:happy:happy:happy

ia-ti se scrie corect.

nu am nevoie de niciun avocat. ip-urile furnizorilor de internet sunt disponibile pentru publicul larg.tu habar nu stii sa scrii corect gramatical,ce sa mai discut cu tine despre astfel de probleme ?

2stupiddogs
22nd April 2008, 10:07
Eu in loculul vostru nu as vorbi de infiintare sau clone:evil::evil::evil:

Daca am avut exemple....bine,noi nu aveam pcr-ul si armata rosie in spate...;)

Tim
22nd April 2008, 10:09
ia-ti se scrie corect.

.tu habar nu stii

Ai dreptate,la gramatica am si ....esece,nu ca altii !!!!:happy:happy:happy

cip
22nd April 2008, 10:10
Noi am fost...vineri!!!! Azi ,eu NUUU !!! Ma uit la "Dallas"...episodul 2sute si ceva!!!!:groggy::groggy:
s-a lasat sue ellen de baut?
:happy:happy:happy

2stupiddogs
22nd April 2008, 10:12
Ai dreptate,la gramatica am si ....esece,nu ca altii !!!!:happy:happy:happy

Ce te miri ? Ei traieste in orasul dezacoardelor....:groggy:
:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 10:13
Quote:
Originally Posted by aaxi
buna dimineata baieti..............
Esti un mare ............. domnule cimi. Dar e tipic pentru tine:daca tot pui citate de pe ols macar ai bunul simt(ceea ce iti lipseste cu desavarsire) si citeste tot. Te-am rugat sa nu mai ma barfesti in lipsa(mai ales ca nu-mi place sa fiu barfit de un copil razgaiat care abia a trecut de stadiul de gradinita). Daca esti asa spiritual pe cat te crezi demonstreaz-o, nu mai face pe eroul moldovean doar cand nu sunt aici. Cand eu voi zice ca Steaua castiga corect acest campionat atunci poti spune si tu ca Dinamo nu a manarit nici un meci in ultimii 5 ani. Pana atunci taci naibii din gura cand vine vorba de mine

ce-ai,mah,de dimineata?emotii pt deseara,sau ti-ai legat prea strans esarfa?

profit de ambilitatea domului cip de a quote pe un mesaj al domnului aaxi...
deci ,in viziunea domnului aaxi sunt dupa cum urmeaza "................."(completati fiecare cu ceea ce credeti ca a vrut sa spuna aaxi despre mine), "lipsit complet de bun simt"(hmm,recunosc,am o problema ),"copil razgaiat" (mda,pe langa batranul si inteleptul aaxi as putea fi numit si in acest mod) si "erou moldovean" (asta-i o jignire naspa de tot :happy ce sa-i faci aaxi, personajul pozitiv din miorita e moldovean,ai dracului poetii astia po****ri).
incheierea este apoteotica,demna de un suporter stelist care se dezice de becaliotean "taci naibii din gura".
scuza-ma aaxi! am vazut ca antipatia ta fata de mine s-a acutizat in ultima vreme,de aceea te-am trecut pe ignore list.stiu ca la tine asta inseamna ca sunt ignorant,dar cuvantul ignorant are alte semnificatii .dar tu le stii pe toate cu siguranta.doar esti de o inteligenta sora cu geniul...
ti-am raspuns acum ca sa nu spui ca nu-ti raspund din lasitate sau din lipsa de argumente...
atat am avut de spus.in incheiere,alaturi de urarea sarbatori fericite,iti dau libertatea sa spui ce vrea muschiul tau de bucurestean jmecher din ghencea despre mine....:ok:

Tim
22nd April 2008, 10:13
s-a lasat sue ellen de baut?
:happy:happy:happyEa,da.....eu, nuuu !!!!:happy:happy:happy

laurdog
22nd April 2008, 10:13
baieti nu pot sa mai citesc ce scrieti, ca n-am timp. l-ati vazut pe jabba aseara la sport.ro?
ai vazut B ca n-am batut campii cand ti-am spus acum 2 saptamani?

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 10:16
s-a lasat sue ellen de baut?
:happy:happy:happy

da ' ce? e serie noua?:happy

Tim
22nd April 2008, 10:17
baieti nu pot sa mai citesc ce scrieti, ca n-am timp. l-ati vazut pe jabba aseara la sport.ro?
ai vazut B ca n-am batut campii cand ti-am spus acum 2 saptamani?
da' ce,eu am batut campii...dupa meciul cu muioveni??? Mai tii minte ce spuneam atunci?????:yeah:

cip
22nd April 2008, 10:19
ia-ti se scrie corect.

nu am nevoie de niciun avocat. ip-urile furnizorilor de internet sunt disponibile pentru publicul larg.tu habar nu stii sa scrii corect gramatical,ce sa mai discut cu tine despre astfel de probleme ?
ahaha,du-te ma la cenaclu si nu ne mai plictisi pe-aici,am auzit ca Plesu are nevoie de un tzucalar cu pretentii...

Hard
22nd April 2008, 10:22
cine e Plesu ? ai ip-ul lui ? :D

cip
22nd April 2008, 10:25
cine e Plesu ? ai ip-ul lui ? :D
e ala din "Pistruiatu' ",parca Andrei,vezi si tu la pistruiatu@yahoo.com...
:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 10:25
mah copii,mie hard asta,in afara de faptul ca tine cu echipa gresita si are o problema de atitudine vis-a-vis de niste prieteni buni,mi-e mai simpatic decat altii... este o fiinta rationala...

2stupiddogs
22nd April 2008, 10:26
Pentru cei care au uitat...mai avem o varianta de dialog,acolo nu ne deranjeaza fetitele cu parul rosu caramiziu!Poate cineva sa-i trimita link-ul lui cala?El este singurul care inca nu-i inregistrat acolo....;)

laurdog
22nd April 2008, 10:26
tim, ai avut si tu dreptate.
cip, spune-i ca tu nu esti infractor, si ca locul acelora este in alta parte. de fapt veti vedea

Hard
22nd April 2008, 10:30
e ala din "Pistruiatu' ",parca Andrei,vezi si tu la pistruiatu@yahoo.com...
:happy:happy:happy

ip-ul,nu id-ul :D


mah copii,mie hard asta,in afara de faptul ca tine cu echipa gresita si are o problema de atitudine vis-a-vis de niste prieteni buni,mi-e mai simpatic decat altii... este o fiinta rationala...

multumesc.


tim, ai avut si tu dreptate.
cip, spune-i ca tu nu esti infractor, si ca locul acelora este in alta parte. de fapt veti vedea

Domnule Laurentiu ,v-ati pierdut umorul acela cu care incantati lumea pe aici. Acel ip este al unui furnizor de internet.Dumneavoastra aveti un alt ip ,mai greu de aflat ,in caz ca nu stiati.Lasati gandirea de copil la o parte,aveti totusi o varsta...

aaxi
22nd April 2008, 10:32
Quote:............................................ ...............atat am avut de spus.in incheiere,alaturi de urarea sarbatori fericite,iti dau libertatea sa spui ce vrea muschiul tau de bucurestean jmecher din ghencea despre mine....:ok:

Sa ai si tu sarbatori fericite, sa ai familia aproape, si tot binele din lume sa vina la tine
Pentru cunostintele tale..........daca esti stelist nu insemana ca stai in cartierul ghencea, la fel fiind valabil si pentru dinamovisti, dar pentru unii care au vazut Bucurestiul doar la TV.......e greu.
Cat despre acele ".............." daca le completez ma baneaza astia, asa ca.....
Scuza-ma ca esti prea destept..........in satul tau.
Un Paste fericit

2stupiddogs
22nd April 2008, 10:32
mah copii,mie hard asta,in afara de faptul ca tine cu echipa gresita si are o problema de atitudine vis-a-vis de niste prieteni buni,mi-e mai simpatic decat altii... este o fiinta rationala...

....este rational doar in cazul in care te referi la ratiile din perioada de glorie a comunismului!

laurdog
22nd April 2008, 10:35
mah copii,mie hard asta,in afara de faptul ca tine cu echipa gresita si are o problema de atitudine vis-a-vis de niste prieteni buni,mi-e mai simpatic decat altii... este o fiinta rationala...

pai, ce sa zic, ia-l acasa, omeneste-l si cine stie, poate va inruditi:groggy::groggy:

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 10:36
ip-ul,nu id-ul :D



multumesc.



Domnule Laurentiu ,v-ati pierdut umorul acela cu care incantati lumea pe aici. Acel ip este al unui furnizor de internet.Dumneavoastra aveti un alt ip ,mai greu de aflat ,in caz ca nu stiati.Lasati gandirea de copil la o parte,aveti totusi o varsta...

cu placere ,dar sa stii ca e prin comparatie cu domnul aaxi...:ok:

chinna tm
22nd April 2008, 10:36
bai hard....vrei sa te "harzi"?.....ce naiba mai cauti aici?razbunare?.....esti frustrat?.....du-te ma in "templul" vostru(asta da parodie nationala) si urla acolo cat vrei.....nu vezi ca provoci doar scarba pe aici?.....ce naiba, nu ai nici un pic de mandrie in tine?.....daca nu sti ce e aia, cauta in DEX......

Calandrinon
22nd April 2008, 10:36
am cumparat de la galati.20 lei kilu'...scump,da' face...

Aha, deci tu erai ala de facea scandal in tribune...ai aruncat cu scrumbie in Dica?

chinna tm
22nd April 2008, 10:37
pai, ce sa zic, ia-l acasa, omeneste-l si cine stie, poate va inruditi:groggy::groggy:

nuuuuuuuuuuuuu....sa il duca direct la cabinetul de proctologie!!!!!eu asta propun!!!!!:happy.....

aaxi
22nd April 2008, 10:38
cu placere ,dar sa stii ca e prin comparatie cu domnul aaxi...:ok:

Se pare ca tu ai aflat raspunsul la intrebarea Domnului Chinna legata de Dabija.
Daca vrei sa pastram discutia in limitele bunului simt incearca sa nu mai aduci aminte de mine, te rog.

2stupiddogs
22nd April 2008, 10:40
pai, ce sa zic, ia-l acasa, omeneste-l si cine stie, poate va inruditi:groggy::groggy:

Numai el poate avea simpatii de genul asta....aici ma refer la cei 2 ! :(

cip
22nd April 2008, 10:40
bai hard....vrei sa te "harzi"?.....ce naiba mai cauti aici?razbunare?.....esti frustrat?.....du-te ma in "templul" vostru(asta da parodie nationala) si urla acolo cat vrei.....nu vezi ca provoci doar scarba pe aici?.....ce naiba, nu ai nici un pic de mandrie in tine?.....daca nu sti ce e aia, cauta in DEX......
s-o fi saturat si el de plaivazarii lui....:happy:happy:happy

laurdog
22nd April 2008, 10:41
hai ma terminati odata. aveti draci pe voi?
buna dimineata Ca.....pardon OnixTM

PS in seara asta avem un meci cel putin interesant in care joaca poli si un MARE MECI, in care sper ca LIVERPOOL sa faca primul pas spre finala CL

2stupiddogs
22nd April 2008, 10:45
Tim,ai descoperit secretul de la "salata di papadie" ???

aaxi
22nd April 2008, 10:45
PS in seara asta avem un meci cel putin interesant in care joaca poli si un MARE MECI, in care sper ca LIVERPOOL sa faca primul pas spre finala CL

Primul e o cacialma de meci iar al doilea e..........fotbal:ok:

Tim
22nd April 2008, 10:46
Tim,ai descoperit secretul de la "salata di papadie" ???ce vrei sa spui...plaiesule????

2stupiddogs
22nd April 2008, 10:48
ce vrei sa spui...plaiesule????

Nimic...doar ca am ramas cu o enigma si poate ma ajuta cineva de pe aici!Deci,nu ai aflat secretul.....
Cip,nici tu nu stii ?

laurdog
22nd April 2008, 10:49
aaxi, daca nu ar fi atatea discutii despre arbitri nu ar fi o cacealma. acest coltescu din........craiova, ne-a rupt apararea in meciul cu urziceni. ambii fundasi centrali sunt suspendati. stie cineva cu cine joaca DINAMO maine?:groggy:
ce l-ar opri sa faca si diseara o....."reprezentatie de gala"?:rosu:

aaxi
22nd April 2008, 10:51
aaxi, daca nu ar fi atatea discutii despre arbitri nu ar fi o cacealma. acest coltescu din........craiova, ne-a rupt apararea in meciul cu urziceni. ambii fundasi centrali sunt suspendati. stie cineva cu cine joaca DINAMO maine?:groggy:
ce l-ar opri sa faca si diseara o....."reprezentatie de gala"?:rosu:

cu sau fara arbitrii tu vrei sa-mi zici mie ca asta nu e aranjat?
sau meciul cu voi?
si chiar daca nu sunt .............tot mi-e scarba:rosu::rosu:

PS:am plecat la engleza

cip
22nd April 2008, 10:51
aaxi, daca nu ar fi atatea discutii despre arbitri nu ar fi o cacealma. acest coltescu din........craiova, ne-a rupt apararea in meciul cu urziceni. ambii fundasi centrali sunt suspendati. stie cineva cu cine joaca DINAMO maine?:groggy:
ce l-ar opri sa faca si diseara o....."reprezentatie de gala"?:rosu:
fracul e deja pregatit,asa ca poate fi confundat lesne cu un pinguin...

OM
22nd April 2008, 10:51
aaxi+, Banatean+, Calandrinon, cimi, cip tm+,Laurdog, OnixTM, tim S+,va salut absurzilor,Buna ziua! :ok:

Tim
22nd April 2008, 10:53
cu sau fara arbitrii tu vrei sa-mi zici mie ca asta nu e aranjat?
sau meciul cu voi?
si chiar daca nu sunt .............tot mi-e scarba:rosu::rosu:

PS:am plecat la englezaSi tie ti-e scarba??? Si la goian,....dar el a "dat afara" ....:happy:happy Si eu va las,incepe o telenovela tare pe ...acasa tv:groggy::groggy:

laurdog
22nd April 2008, 10:54
salutare OM:ok:

2stupiddogs
22nd April 2008, 10:54
aaxi, daca nu ar fi atatea discutii despre arbitri nu ar fi o cacealma. acest coltescu din........craiova, ne-a rupt apararea in meciul cu urziceni. ambii fundasi centrali sunt suspendati. stie cineva cu cine joaca DINAMO maine?:groggy:
ce l-ar opri sa faca si diseara o....."reprezentatie de gala"?:rosu:

Sa nu uiti ca din 2005,coltescu arbitreaza meciurile Politehnicii din ghena! :mda:

Sal. OM

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 10:55
Numai el poate avea simpatii de genul asta....aici ma refer la cei 2 ! :(

toata lumea e suparata pe mine.dar asa sunt eu.spun lucrurilor pe nume.numai aaxi este de vina ca dintre cei doi ,il prefer pe hardliner .(apropos,poate citeste cineva ultimile mostre de replici inteligente ale stimabilului veteran al all absurdities)
nu sunt de acord cu ceea ce a facut hardliner (de altfel daca tineti minte am fost chiar una dintre victimele sale ) dar tin sa subliniez ca a platit pentru ceea ce a facut.
daca va suparati ,e problema voastra.totusi ,la jigniri nu ma asteptam decat din partea lui aaxi...:no:

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 10:57
salut OM!

laurdog
22nd April 2008, 10:57
Sa nu uiti ca din 2005,coltescu arbitreaza meciurile Politehnicii din ghena! :mda:

Sal. OM

Cu atat mai mult. Nu inteleg insa altceva:porumboiu tipa, marius stan tipa, jabba spune, citez: "am informatii clare ca unii din jucatorii mei au fost contactati inaintea acestui meci", si sandu ce face?
culege floricele din curtea federatiei:groggy:

cip
22nd April 2008, 11:01
[QUOTE=cimi;1975111]toata lumea e suparata pe mine
io nu-s...:P

2stupiddogs
22nd April 2008, 11:03
toata lumea e suparata pe mine.dar asa sunt eu.spun lucrurilor pe nume.numai aaxi este de vina ca dintre cei doi ,il prefer pe hardliner .(apropos,poate citeste cineva ultimile mostre de replici inteligente ale stimabilului veteran al all absurdities)
nu sunt de acord cu ceea ce a facut hardliner (de altfel daca tineti minte am fost chiar una dintre victimele sale ) dar tin sa subliniez ca a platit pentru ceea ce a facut.
daca va suparati ,e problema voastra.totusi ,la jigniri nu ma asteptam decat din partea lui aaxi...:no:

A "platit" ??? Acum ne luam de brat si mergem la o bere.....,nu-i asa?
Faptul ca afiseaza ip-uri pe aici,este o treaba prieteneasca,nu-i asa?
Ai auzit cumva de RESPECT PT OPTIUNILE PARTENERILOR DE DIALOG ? Dupa mine,asta nu inseamna "independenta" sau cum vrei tu s-o numesti,este cu totul altceva!

cip
22nd April 2008, 11:06
Nimic...doar ca am ramas cu o enigma si poate ma ajuta cineva de pe aici!Deci,nu ai aflat secretul.....
Cip,nici tu nu stii ?

secretul cu papadia? nu stiu,tre intrebata o rumegatoare...:happy:happy:happy

Calandrinon
22nd April 2008, 11:11
Sa nu uiti ca din 2005,coltescu arbitreaza meciurile Politehnicii din ghena! :mda:

Sal. OM

Iar insinuiezi!!! La CCA este o urna din care se extrag arbitrii, deci totul e doar o simpla intamplare...Si la 6/49 ies aceleasi numere, nu?...

Hard
22nd April 2008, 11:13
User Banatean , am fost jignit de domnul Laurentiu timp de o luna cu nerusinare.Nu m-am luat niciodata de ce face acest domn,pe cand el m-a trimis pe centura,etc etc ,nu mai stau acum sa enumar toate tampeniile. Mai mult,acest domn a inceput sa ameninte diferiti useri de pe forum care locuiesc langa dansul ca se vor intalni in curand. in momentul in care am afisat un ip oarecare, a intrat in panica, de unde a reiesit curajul dansului . eu sunt dispus sa ma intalnesc cu dansul la o bere si sa terminam cu jignirile si prostiile. scuzati repetarea cuvintelor domn si dansul,i se potrivesc de minune.

cip
22nd April 2008, 11:19
Iar insinuiezi!!! La CCA este o urna din care se extrag arbitrii, deci totul e doar o simpla intamplare...Si la 6/49 ies aceleasi numere, nu?...

o stiu,aia cu bile fierbinti,lupescu de ce crezi ca are mainile arse?

OnixTM
22nd April 2008, 11:20
Iar insinuiezi!!! La CCA este o urna din care se extrag arbitrii, deci totul e doar o simpla intamplare...Si la 6/49 ies aceleasi numere, nu?...

sa fim seriosi...cate meciuri a pierdut poli arbitrata de coltzatu?
iti spun eu...din 2005... trei, care au fost jucate in ghena....:angry:
asta se numeste "extragere" la u? pfffff

2stupiddogs
22nd April 2008, 11:22
Maestre hardliner, deranjeaza cel mai mult faptul ca esti omniprezent intr-un loc unde nu esti agreat si provoci incontinuu! In plus te folosesti de cunostiintele tale printre moderatori si cu ajutorul lor sicanezi acest grup.
Buuuun,vorbesti de amenintari,poti sa ne spui cum amenintai pe userul KIDON ?

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 11:23
[QUOTE=cimi;1975111]toata lumea e suparata pe mine
io nu-s...:P

bine,de tine nu ma indoiesc niciodata...:yes:

Calandrinon
22nd April 2008, 11:24
asta se numeste "extragere" la u? pfffff

Nu, nu este extragere la urna, ci extragere a-la-CCA...Nu sti ce inseamna CCA?..Probabil gandul te duce la Comisia Centrala a Arbitrilor, dar nu-i adevarat.:mda::mda::mda:

cip
22nd April 2008, 11:28
Nu, nu este extragere la urna, ci extragere a-la-CCA...Nu sti ce inseamna CCA?..Probabil gandul te duce la Comisia Centrala a Arbitrilor, dar nu-i adevarat.:mda::mda::mda:
extragere la turma,asa-i corect...

2stupiddogs
22nd April 2008, 11:28
YOYO,acum observ,de ce ai editat com. unde hard dezvaluie id-ul?
Mai ales quote-urile de la mess. meu sau de la cel al lui tim ???
Iar luam sub aripa protectoare userii stelisti ???

laurdog
22nd April 2008, 11:29
User Banatean , am fost jignit de domnul Laurentiu timp de o luna cu nerusinare.Nu m-am luat niciodata de ce face acest domn,pe cand el m-a trimis pe centura,etc etc ,nu mai stau acum sa enumar toate tampeniile. Mai mult,acest domn a inceput sa ameninte diferiti useri de pe forum care locuiesc langa dansul ca se vor intalni in curand. in momentul in care am afisat un ip oarecare, a intrat in panica, de unde a reiesit curajul dansului . eu sunt dispus sa ma intalnesc cu dansul la o bere si sa terminam cu jignirile si prostiile. scuzati repetarea cuvintelor domn si dansul,i se potrivesc de minune.

:happy:happy:happy
pana la urma avea dreptate cimi
:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 11:29
User Banatean , am fost jignit de domnul Laurentiu timp de o luna cu nerusinare.Nu m-am luat niciodata de ce face acest domn,pe cand el m-a trimis pe centura,etc etc ,nu mai stau acum sa enumar toate tampeniile. Mai mult,acest domn a inceput sa ameninte diferiti useri de pe forum care locuiesc langa dansul ca se vor intalni in curand. in momentul in care am afisat un ip oarecare, a intrat in panica, de unde a reiesit curajul dansului . eu sunt dispus sa ma intalnesc cu dansul la o bere si sa terminam cu jignirile si prostiile. scuzati repetarea cuvintelor domn si dansul,i se potrivesc de minune.

ok hardliner.eu te rog sa respecti optiunea majoritatii membrilor acestui thread pe care oricum il consideri absurd si sa pleci.razbunarea nu este sanatoasa.
exista suficient loc pentru toata lumea pe ols si tu stii foarte bine asta pentru ca esti un veteran.

Hard
22nd April 2008, 11:30
Maestre hardliner, deranjeaza cel mai mult faptul ca esti omniprezent intr-un loc unde nu esti agreat si provoci incontinuu! In plus te folosesti de cunostiintele tale printre moderatori si cu ajutorul lor sicanezi acest grup.
Buuuun,vorbesti de amenintari,poti sa ne spui cum amenintai pe userul KIDON ?

Nu e bun deloc, user Kidon m-a amenintat . vrei sa cautam impreuna unde acest user mi-a spus ca poate da din greseala de mine prin Constanta ,ca lumea e mica ... m-a invitat chiar sa vin in cartierul lui natal,Palas,unde sunt numai colorati ???????

este un forum liber,dati-mi ignore si poate ca voi renunta sa vorbesc singur pe aici. nu este forumul tau,nici al meu.

Hard
22nd April 2008, 11:32
ok hardliner.eu te rog sa respecti optiunea majoritatii membrilor acestui thread pe care oricum il consideri absurd si sa pleci.razbunarea nu este sanatoasa.
exista suficient loc pentru toata lumea pe ols si tu stii foarte bine asta pentru ca esti un veteran.

din moment ce cativa useri ma jignesc direct sau indirect, am dreptul sa le raspund.
sunt si eu suporter Steaua.

2stupiddogs
22nd April 2008, 11:32
De abia acum obs. cimi ??? Uita-te de aseara cate report post a facut! Daca aseara nu am dat report post nu inseamna ca nu stiam cum se face,era doar pentru ca credeam ca vb intre barbati!

Calandrinon
22nd April 2008, 11:32
extragere la turma,asa-i corect...

ce inseamna experienta...

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 11:34
lumeeee, lumeeee! astazi este mare meci mare si noi ne lasam dusi de val in razboaie inutile.
sa vorbim despre meci ...
mie in meciul alora cu otelul mi-a placut o strategie pusa la punct de grigoras pentru fazele fixe.fundasii galateni formau un fel de zid pe la 5-6 metri de poarta si blocau toate incercarile stelistilor de a strapunge acest bloc.lucrurile pareau sa functioneze,dar grigoras a fost tradat intr-un final de fundasi, care au preferat sa nu mai sar la faza golului lui plesan...:headbang:

2stupiddogs
22nd April 2008, 11:35
Nu e bun deloc, user Kidon m-a amenintat . vrei sa cautam impreuna unde acest user mi-a spus ca poate da din greseala de mine prin Constanta ,ca lumea e mica ... m-a invitat chiar sa vin in cartierul lui natal,Palas,unde sunt numai colorati ???????

este un forum liber,dati-mi ignore si poate ca voi renunta sa vorbesc singur pe aici. nu este forumul tau,nici al meu.

De ce provoci iarasi? Mai ales cum a sters yoyo mess unde faceai publice ip-urile userilor ?

Black_Mamba
22nd April 2008, 11:36
Editoarea NAOMI...cauta tu,si vezi de unde a plecat acel coment al meu ! caracter infect ce esti !!!

laurdog
22nd April 2008, 11:36
lumeeee, lumeeee! astazi este mare meci mare si noi ne lasam dusi de val in razboaie inutile.
sa vorbim despre meci ...
mie in meciul alora cu otelul mi-a placut o strategie pusa la punct de grigoras pentru fazele fixe.fundasii galateni formau un fel de zid pe la 5-6 metri de poarta si blocau toate incercarile stelistilor de a strapunge acest bloc.lucrurile pareau sa functioneze,dar grigoras a fost tradat intr-un final de fundasi, care au preferat sa nu mai sar la faza golului lui plesan...:headbang:

asa e bai cimi, pe Anfield, la ora 21.45 ora Romaniei:ok:

Hard
22nd April 2008, 11:36
ce a facut yoyo nu e treaba mea. probabil a considerat ca asa e cel mai bine,sa aplaneze un conflict ;) bravo ei.

cip
22nd April 2008, 11:37
lumeeee, lumeeee! astazi este mare meci mare si noi ne lasam dusi de val in razboaie inutile.
sa vorbim despre meci ...
mie in meciul alora cu otelul mi-a placut o strategie pusa la punct de grigoras pentru fazele fixe.fundasii galateni formau un fel de zid pe la 5-6 metri de poarta si blocau toate incercarile stelistilor de a strapunge acest bloc.lucrurile pareau sa functioneze,dar grigoras a fost tradat intr-un final de fundasi, care au preferat sa nu mai sar la faza golului lui plesan...:headbang:
mie mi-a placut de grigo cand l-a facut "camila" pe goian...:happy:happy:happy

laurdog
22nd April 2008, 11:37
gata ma, lasati-l in pace. ajunge. de acum nu mai e treaba noastra. are cine....:evil:

Hard
22nd April 2008, 11:38
Editoarea NAOMI...cauta tu,si vezi de unde a plecat acel coment al meu ! caracter infect ce esti !!!

e posibil sa fiu subiectiv :D scuze. nu mai caut nimic,eu nu te-am amenintat.doar ti-am editat la profil.

cip
22nd April 2008, 11:39
asa e bai cimi, pe Anfield, la ora 21.45 ora Romaniei:ok:
ar fi cazul sa i se infunde si liverpoolului,nu ma omor nici dupa chelsea,dar...:drak:
apropo,mourinho la Inter,se pare ca trofeul CL se indeparteaza si mai mult de noi...:cya:

Black_Mamba
22nd April 2008, 11:41
"droguri","sunt cel mai prost din lume","am curul tabacit de la cei de pe forumul OLS"...etc,etc ! NAOMI ;)!

2stupiddogs
22nd April 2008, 11:42
ce a facut yoyo nu e treaba mea. probabil a considerat ca asa e cel mai bine,sa aplaneze un conflict ;) bravo ei.

Conflictul se "aplaneaza" unilateral ???Protejare prin simpatie ???

Hard
22nd April 2008, 11:42
deci recunosti ca tu ai fost cel care a amenintat.

Hard
22nd April 2008, 11:42
Conflictul se "aplaneaza" unilateral ???Protejare prin simpatie ???

e posibil. cu totii avem simpatii.nu-mi spune ca tu esti obiectiv aici.

Black_Mamba
22nd April 2008, 11:45
NU ! Recunosc cu mana PE KARICI(fundasul CAMPIOANEI ROMANIEI DINAMO Bucuresti) ca tu ai cel mai infect caracter din cati oameni am cunoscut eu...in realitate sau virtual ;)!

OnixTM
22nd April 2008, 11:47
Nu, nu este extragere la urna, ci extragere a-la-CCA...Nu sti ce inseamna CCA?..Probabil gandul te duce la Comisia Centrala a Arbitrilor, dar nu-i adevarat.:mda::mda::mda:

ciao all, scz ca nu am salutat...sunt luata de val...:confused:
corecta obs domnu' calandrinon...:D

laurdog
22nd April 2008, 11:48
ciao all, scz ca nu am salutat...sunt luata de val...:confused:
corecta obs domnu' calandrinon...:D

mai bine mai tarziu decat niciodata:D

OnixTM
22nd April 2008, 11:49
mai bine mai tarziu decat niciodata:D

tot timpu' afirm asta....mai bn mai tarziu.....dar nu mai vine odata :happy

cip
22nd April 2008, 11:49
mai bine mai tarziu decat niciodata:D
oare de ce eram sigur ca apari imediat?
:happy:happy:happy

OnixTM
22nd April 2008, 11:51
oare de ce eram sigur ca apari imediat?
:happy:happy:happy

:mda:
:P

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 11:53
oare de ce eram sigur ca apari imediat?
:happy:happy:happy

daca e vorba de liverpool sau de fete singure,laur e mereu pe faza.YNWA.:evil:
azi tin cu liverpool.:ok:

cip
22nd April 2008, 11:54
:mda:
:P
era pt laur...:happy:happy:happy
mi ti-l cunosc ca pe cainele breaz...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

laurdog
22nd April 2008, 11:55
daca e vorba de liverpool sau de fete singure,laur e mereu pe faza.YNWA.:evil:
azi tin cu liverpool.:ok:

tz, tz, tz, esti culmea:(
LIVERPOOL ca si DINAMO sunt echipele mele de suflet. in rest, daca erai atent, vedeai ca am salutat-o mult mai devreme. asa mi se pare de bun simt:ok:

OnixTM
22nd April 2008, 11:56
daca e vorba de liverpool sau de fete singure,laur e mereu pe faza.YNWA.:evil:
azi tin cu liverpool.:ok:

fete singure...de unde ai tras concluzia?
se vede pe avataru' meu, sau? :confused:

cip
22nd April 2008, 11:58
daca e vorba de liverpool sau de fete singure,laur e mereu pe faza.YNWA.:evil:
azi tin cu liverpool.:ok:
daca-i vb de fete,ii da :drak: si pe reds-i.../OLE/
parca-l vad ca va tine si cu Poli...:lol::lol::lol:

OnixTM
22nd April 2008, 12:00
daca-i vb de fete,ii da :drak: si pe reds-i.../OLE/
parca-l vad ca va tine si cu Poli...:lol::lol::lol:

:happy:happy:happy
nu ar fi primu' dinamovist care sa...din cauza mea.....:evil:
nu se stie niciodata :P

Calandrinon
22nd April 2008, 12:00
deci recunosti ca tu ai fost cel care a amenintat.

De ce va "paruiti" intre voi?...Are rost?..Sunt cateva personaje care chiar merita "atentia" nostra. Cateva exemple: Dica, Neaga,Radoi, Canu, Ganea, Margaritescu, Cristea, etc...pe Zicu mi-l lasati mie, il cunosc personal pe ta-su...

laurdog
22nd April 2008, 12:01
tot timpu' afirm asta....mai bn mai tarziu.....dar nu mai vine odata :happy

vine oricine/orice, trebuie ....doar chemat/a:ok:

YoYoyOi
22nd April 2008, 12:03
YOYO,acum observ,de ce ai editat com. unde hard dezvaluie id-ul?
Mai ales quote-urile de la mess. meu sau de la cel al lui tim ???
Iar luam sub aripa protectoare userii stelisti ???

ti-am zis si pe PM. Am editat acele mesaje tocmai pentru ca ip-ul respectiv sa nu apara. Acuzi ca cineva publica un ip, dar tot tu citezi acel mesaj si, in consecinta, publici ip-ul respectiv...

newcool
22nd April 2008, 12:04
hai noroc....ce mai faceti,in afara de obisnuitele<arogante>?:D

laurdog
22nd April 2008, 12:05
yoyo, las-o asa. ceilalti la fel, terminati. de acum nu mai e problema noastra.

salutare COOL

2stupiddogs
22nd April 2008, 12:06
ti-am zis si pe PM. Am editat acele mesaje tocmai pentru ca ip-ul respectiv sa nu apara. Acuzi ca cineva publica un ip, dar tot tu citezi acel mesaj si, in consecinta, publici ip-ul respectiv...

Am citat acel mesaj TOCMAI pentru a nu parea ca acuzam aiurea!Acum apare ca si cum vorbeam in vant..(mi se intampla,nu comentez :D ,dar NU in cazul de fata!) Daca a ajuns unde trebuie,nu mai am nimic de comentat si intradevar cred ca ai procedat corect.

newcool
22nd April 2008, 12:06
"Cu prostul nescolarizat, / te lupti putin, si ai scapat
Dar, duci o lupta colosala, / cu prostul care are scoala......o fi vorba de jiji?:happy:happy:happy

newcool
22nd April 2008, 12:07
yoyo, las-o asa. ceilalti la fel, terminati. de acum nu mai e problema noastra.

salutare COOL
salut...sper ca macar diseara de la ora 21:45 sa ma bucur....:evil:

cip
22nd April 2008, 12:08
"Cu prostul nescolarizat, / te lupti putin, si ai scapat
Dar, duci o lupta colosala, / cu prostul care are scoala......o fi vorba de jiji?:happy:happy:happy

ti-ai cumparat cocos sa te trezeasca la matinale?
:happy:happy:happy

newcool
22nd April 2008, 12:10
ti-ai cumparat cocos sa te trezeasca la matinale?
:happy:happy:happy
asta e cip,vezi ce semnatura am ,nu?...apropo,mai mananci praz?:happy

cip
22nd April 2008, 12:13
asta e cip,vezi ce semnatura am ,nu?...apropo,mai mananci praz?:happy
mah,asta cu prazul nu stiu de unde-ai scos-o...:shocked:
da' te-astept la o bere,la Orlovi ...:bere:

cip
22nd April 2008, 12:15
baieti,am plecat sa ma tund,sa ma fac (si mai) frumos,altfel ni le fura talharul asta de laur pe toate...:happy:happy:happy

newcool
22nd April 2008, 12:15
mah,asta cu prazul nu stiu de unde-ai scos-o...:shocked:
da' te-astept la o bere,la Orlovi ...:bere:
dupa Pasti...iar aia cu prazu e valabila pt toti polistii...:P

aaxi
22nd April 2008, 12:20
bine am revenit
ii salut pe cei care au intrat

laurdog
22nd April 2008, 12:20
baieti,am plecat sa ma tund,sa ma fac (si mai) frumos,altfel ni le fura talharul asta de laur pe toate...:happy:happy:happy

:happy:happy:happy
tu? intr-o viata viitoare, sau cum?

OnixTM
22nd April 2008, 12:20
dupa Pasti...iar aia cu prazu e valabila pt toti polistii...:P

:mda: cel putin "incercam" sa asezonam cu mielutz la gratar...

chinna tm
22nd April 2008, 12:22
ce e aici domnilor?.....scandal ceva?:D....concluzia e una.....eu am de lucru iar voi....nu:(.....sall celor "intarziati".....cool, deseara vei vedea ca va trebui sa dai lada de bere:D

newcool
22nd April 2008, 12:24
:mda: cel putin "incercam" sa asezonam cu mielutz la gratar...
sper sa nu fiti voi mielutii...in Ghencea:o:

2stupiddogs
22nd April 2008, 12:25
Speri pe :drak: mah COOL,abia astepti sa o punem original ! :D

OnixTM
22nd April 2008, 12:26
Speri pe :drak: mah COOL,abia astepti sa o punem original ! :D

100% :happy:happy:happy

OnixTM
22nd April 2008, 12:27
sa avetzi o zi faina si "poate" ne citim la noapte, asta in cazul in care nu ma frige jarul:P

chinna tm
22nd April 2008, 12:28
Speri pe :drak: mah COOL,abia astepti sa o punem original ! :D

daca se bucura in cazul in care ne bate steaua.....pe cuvant ca o sa ii amintesc de uta tot anul:D

2stupiddogs
22nd April 2008, 12:29
La fel si tie,onix. :ok:

torinezu
22nd April 2008, 12:32
hello, I'm back!:yeah:

2stupiddogs
22nd April 2008, 12:32
daca se bucura in cazul in care ne bate steaua.....pe cuvant ca o sa ii amintesc de uta tot anul:D

El inca nu stie ce trupa si-a tras Sanicolaul! La anu' cred ca au probleme acolo....:evil:

Black_Mamba
22nd April 2008, 12:33
chinna,mi-am amintit ca te-ai ***** in sculele mele de pescar !! Iti multumesc...nu acelasi lucru pot sa-i spun si invidiosului de cip,care mi-a urat "bafta...sau succes" la pescuit ;)!

chinna tm
22nd April 2008, 12:33
El inca nu stie ce trupa si-a tras Sanicolaul! La anu' cred ca au probleme acolo....:evil:


:happy....pai in fiecare an le desfinteaza cvucs cate o grupare din galerie?:happy.....

laurdog
22nd April 2008, 12:34
cum ti-am spus Onix.....pa, si tie la fel:ok:

2stupiddogs
22nd April 2008, 12:35
cum ti-am spus Onix.....pa, si tie la fel:ok:

Iar esti aici ? :angry:

:happy

chinna tm
22nd April 2008, 12:35
chinna,mi-am amintit ca te-ai ***** in sculele mele de pescar !! Iti multumesc...nu acelasi lucru pot sa-i spun si invidiosului de cip,care mi-a urat "bafta...sau succes" la pescuit ;)!

no problem.....esti norocos...la altii le urez ...sti tu ce:D.....desi nu cred in asa ceva......mai demult mergeam si eu la pescuit, multi imi urau :D....dar tot prindeam pesti...acum nu ma mai pasioneaza:D....desi parca m-as duce in delta la peste....

torinezu
22nd April 2008, 12:37
chinna,mi-am amintit ca te-ai ***** in sculele mele de pescar !! Iti multumesc...nu acelasi lucru pot sa-i spun si invidiosului de cip,care mi-a urat "bafta...sau succes" la pescuit ;)!

ce te miri, nu-l stii pe cip? d-abia il astept in bucale, pe urma vine la tine...:evil::evil::evil:

2stupiddogs
22nd April 2008, 12:40
Tori,si tu-l astepti pe cip ? :shocked:

chinna tm
22nd April 2008, 12:41
ce te miri, nu-l stii pe cip? d-abia il astept in bucale, pe urma vine la tine...:evil::evil::evil:

precene cip....uite dovada clara a ceea ce te asteapta.....rezolvam mostenirea?:happy.....pe bune...promit sa impart tot cu ceilalti absurzi din tm....:D.....asta da oferta:D

newcool
22nd April 2008, 12:42
daca se bucura in cazul in care ne bate steaua.....pe cuvant ca o sa ii amintesc de uta tot anul:D
mahhhhhhhhhhhh voi sunteti batuti la cap?...pai n-am eu destule probleme cu UTA,ce sa ma bucur? sper sa-i incurcati pe steaua nu de alta dar mi-ar placea sa vad cum ar reactiona jiji,daca pierde campionatu....hahalelelor:P

torinezu
22nd April 2008, 12:43
Tori,si tu-l astepti pe cip ? :shocked:

cu fanfara pregatita, alaturi de laur!:drak: ...daca nu cumva se razgandeste!:D

chinna tm
22nd April 2008, 12:43
mahhhhhhhhhhhh voi sunteti batuti la cap?...pai n-am eu destule probleme cu UTA,ce sa ma bucur? sper sa-i incurcati pe steaua nu de alta dar mi-ar placea sa vad cum ar reactiona jiji,daca pierde campionatu....hahalelelor:P

ok.....daca ii batem pe steaua....te iert de lada de bere:D.....oricum, la voi trebuie inceputa reconstructia echipe pt atacarea promovarii la anul....alta solutie....nu aveti...plus investitor, bara sigur pleaca.....bafta oricum!

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 12:45
i'm back. v-a trecut supararea?
salut newcool.lasa nu fi trist.bateti dinamo in ultima etapa.premiu de consolare...

2stupiddogs
22nd April 2008, 12:45
cu fanfara pregatita, alaturi de laur!:drak: ...daca nu cumva se razgandeste!:D

Daca nu sunt indiscret,cam ce va canta acea fanfara ??? :happy
cimi,eu nu sunt suparat pe tine,cred doar ca nu ai toate informatiile.

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 12:49
ce te miri, nu-l stii pe cip? d-abia il astept in bucale, pe urma vine la tine...:evil::evil::evil:

tori,cand vin in bucuresti,imi arati si mie orasul?nu de alta,dar eu sunt un taran care nu l-a vazut decat la televizor...
si mai spune-mi ceva te rog.tu daca tii cu dinamo,nu stai in stefan cel mare?
eu asa stiam dar m-a dezamagit prietenul aaxi ca cica in orasele mari ,nu-i musai sa stai in ghencea ca sa fii stelist...:evil:
dar mai bine sa tac ca mi-a zis sa-mi tin naibii gura asta de soldovean:happy

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 12:49
Daca nu sunt indiscret,cam ce va canta acea fanfara ??? :happy
cimi,eu nu sunt suparat pe tine,cred doar ca nu ai toate informatiile.

inseamna ca mi s-a parut.oricum n-ai avea motiv...:ok:

2stupiddogs
22nd April 2008, 12:50
inseamna ca mi s-a parut.oricum n-ai avea motiv...:ok:

Stiu cimi,stiu. :ok:

Calandrinon
22nd April 2008, 12:52
[QUOTE=cimi;1975405]. v-a trecut supararea?



NU Sunt suparat pe COLTESCU ca va acorda doar 1 penalty pentru steaua, doar 15 lovituri libere din preajma careului, va lasa nesanctionate dor 5 ofsaid-uri, iar la a 8-a intrare criminala al lui Radoi va fluera lovitura indirecta pentru Poli in loc sa lase jocul sa continue...

torinezu
22nd April 2008, 12:53
Daca nu sunt indiscret,cam ce va canta acea fanfara ??? :happy


fie vreme buna, fie vreme rea...:evil: da' ce-ai vrea? trecea fanfara militara? :drak:

2stupiddogs
22nd April 2008, 12:55
Tori,nu cred ca ai vrea sa continui EU acel cantec....:evil:
@Candrinon,sa stii ca mi-ar place scenariul tau ! Pe bune! Asta ar insemna ca JUCAM!

Calandrinon
22nd April 2008, 12:55
dar mai bine sa tac ca mi-a zis sa-mi tin naibii gura asta de soldovean:happy



N.Iorga: Istoria e cea dintai carte a unei natiuni......Basarabean

torinezu
22nd April 2008, 12:56
tori,cand vin in bucuresti,imi arati si mie orasul?nu de alta,dar eu sunt un taran care nu l-a vazut decat la televizor...
si mai spune-mi ceva te rog.tu daca tii cu dinamo,nu stai in stefan cel mare?
eu asa stiam dar m-a dezamagit prietenul aaxi ca cica in orasele mari ,nu-i musai sa stai in ghencea ca sa fii stelist...:evil:
dar mai bine sa tac ca mi-a zis sa-mi tin naibii gura asta de soldovean:happy

cimi, cu mare placere, mai ales zona stefan cel mare, unde locuiesc!! :drak:

torinezu
22nd April 2008, 12:57
Tori,nu cred ca ai vrea sa continui EU acel cantec....:evil:
@Candrinon,sa stii ca mi-ar place scenariul tau ! Pe bune! Asta ar insemna ca JUCAM!

stii ceva, tu mai bine pregateste st. germain! :ok:

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 12:57
[QUOTE=cimi;1975405]. v-a trecut supararea?



NU Sunt suparat pe COLTESCU ca va acorda doar 1 penalty pentru steaua, doar 15 lovituri libere din preajma careului, va lasa nesanctionate dor 5 ofsaid-uri, iar la a 8-a intrare criminala al lui Radoi va fluera lovitura indirecta pentru Poli in loc sa lase jocul sa continue...

sa continuam in acelasi stil .un gol de-al alora va fi marcat dupa o lovitura libera de la 25 m acordata stelei pentru un fault al lui lovin asupra lui karamian.
mirela va fi pedepsita cu o privire mustratoare din partea arbitrului si va fi taxata de cosmin baleanu cu un nou comentariu dur "intrare mai barbateasca a lui radoi,se pare ca adversarul si-a rupt piciorul,dar ce sa-i faci fotbalul nu este un sport pentru fete".
reluarile de pe kanal d vor fi ca deobicei din 100 de unghiuri ca sa demonstreze ceva favorabil alora si vor lipsi cu desavarsire daca e ceva defavorabil...:no:

aaxi
22nd April 2008, 12:58
tori,cand vin in bucuresti,imi arati si mie orasul?nu de alta,dar eu sunt un taran care nu l-a vazut decat la televizor...
si mai spune-mi ceva te rog.tu daca tii cu dinamo,nu stai in stefan cel mare?
eu asa stiam dar m-a dezamagit prietenul aaxi ca cica in orasele mari ,nu-i musai sa stai in ghencea ca sa fii stelist...:evil:
dar mai bine sa tac ca mi-a zis sa-mi tin naibii gura asta de soldovean:happy

este tipic pentru tine:una ti se scrie si alta intelegi
nu ti-am zis soldovean si nici taran, nici macar javra......spre deosebire de tine care ai facut afiramtii comparative cu oile la adresa mea.
te mai rog o data incearca sa nu mai aduci in discutie numele meu, stiu ca ti-ar place sa fiu banat..............
cat despre "tin naibii gura" daca citesti mai bine (ceea ce e imposibil la tine) se referea la comentariile legate de mine.
si invata cand jgnesti sa diferentiezi persoana de echipa pe care o sustine(una e sa jignesti echipa si alta e persoana.........)

aaxi
22nd April 2008, 13:04
cimi, cu mare placere, mai ales zona stefan cel mare, unde locuiesc!! :drak:

frumoasa zona...........cand vor termina lucrarle la drumuri

Calandrinon
22nd April 2008, 13:04
fie vreme buna, fie vreme rea...:evil: da' ce-ai vrea? trecea fanfara militara? :drak:

Iar pe margine, Goian si Banel fredoneaza: trecea fanfara militara/ in frunte c-un Radoi major...

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:04
N.Iorga: Istoria e cea dintai carte a unei natiuni......Basarabean

iti dai seama calandrinon...tastez si se vede ca-s moldovean ... :happy

2stupiddogs
22nd April 2008, 13:05
stii ceva, tu mai bine pregateste st. germain! :ok:

Se rezolva,doar spune-mi unde am ramas.

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:05
Iar pe margine, Goian si Banel fredoneaza: trecea fanfara militara/ in frunte c-un Radoi major...

deaconu era major,coltescu o fi mai mare in grad ...:evil:

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:06
Se rezolva,doar spune-mi unde am ramas.

st germain...smells like good jazz...:rock:

newcool
22nd April 2008, 13:07
ce dreak aveti mah? a intrat dihonia-n voi...ia alinierea si cu toti in mars pe jos pana la muntele Athos...:D

Calandrinon
22nd April 2008, 13:07
[QUOTE=Calandrinon;1975424]

sa continuam in acelasi stil .un gol de-al alora va fi marcat dupa o lovitura libera de la 25 m acordata stelei pentru un fault al lui lovin asupra lui karamian.
mirela va fi pedepsita cu o privire mustratoare din partea arbitrului si va fi taxata de cosmin baleanu cu un nou comentariu dur "intrare mai barbateasca a lui radoi,se pare ca adversarul si-a rupt piciorul,dar ce sa-i faci fotbalul nu este un sport pentru fete".
reluarile de pe kanal d vor fi ca deobicei din 100 de unghiuri ca sa demonstreze ceva favorabil alora si vor lipsi cu desavarsire daca e ceva defavorabil...:no:

ah...canalda...abia astept comentariile lui Craciunescu...mare mizerie de om!

newcool
22nd April 2008, 13:09
si apropo de moldoveni:
La maternitate trei noi nascuti, din care unul era negru, sunt incurcati intre ei si nu mai stiu care cui apartin.Doctorul cheama tatii(un ardelean,un moldovean si un negru) sa ii identifice . Desi trebuiau ca prima data sa il cheme pt identificare pe taticul negru pt asi lua copilul negru,doctorii il chemara primul pe ardelean.

Dupa ce privii putin copii ardeleanul zice: cel negru e al meu.Doctorii uimiti intreaba: pai cum domnule ? La care ardeleanul raspunde:din astia doi albi unul e moldovean,asa ca mai bine nu ma risc !

Calandrinon
22nd April 2008, 13:09
frumoasa zona...........cand vor termina lucrarle la drumuri

aaxi, recunoaste, cum treci de Lizeanu, iti faci semnul crucii? Iar in fata Marelui Stadion, te inchini?:happy:happy:happy

laurdog
22nd April 2008, 13:13
ba, acum vi s-a pus pe cimi?
ce aveti ma cu el?

laurdog
22nd April 2008, 13:13
aaxi, recunoaste, cum treci de Lizeanu, iti faci semnul crucii? Iar in fata Marelui Stadion, te inchini?:happy:happy:happy

daca n-are pasaportul la el, nici nu trece.
:happy:happy:happy

aaxi
22nd April 2008, 13:15
aaxi, recunoaste, cum treci de Lizeanu, iti faci semnul crucii? Iar in fata Marelui Stadion, te inchini?:happy:happy:happy

depinde in ce directie:daca o iau spre Lacul Tei.......da imi fac semnul crucii la Cimitirul Reinvierea, daca o iau spre stadion.........nu
la stadion nu ma inchin, doar fac stanga sa ajung la sala de sport unde joc volei.;)

aaxi
22nd April 2008, 13:16
daca n-are pasaportul la el, nici nu trece.
:happy:happy:happy

ma fofilez usor si nu ma remarca astia:yeah::yeah:

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:16
ba, acum vi s-a pus pe cimi?
ce aveti ma cu el?

lasa-i laur sa se simta bine.(oricum bancul lui newcool e fain desi eu il stiam cu personajele usor schimbate) .eu nu sunt suparacios.spre deosebire de altii care ma fac albie de porci si tot ei se supara...
pe aceasta cale imi cer scuze lui aaxi ca i-am raspuns la mesajul lui pacifist altfel decat urmand morala crestina...:evil:
iar n-o sa inteleaga...:drak:

Hard
22nd April 2008, 13:18
cimi,care e situatia catedralei ? au terminat-o ?

torinezu
22nd April 2008, 13:20
st germain...smells like good jazz...:rock:

yes!:yes::yes: m-a "corupt" B!
deaconu are functie mai mare :drak:

laurdog
22nd April 2008, 13:21
lasa-i laur sa se simta bine.(oricum bancul lui newcool e fain desi eu il stiam cu personajele usor schimbate) .eu nu sunt suparacios.spre deosebire de altii care ma fac albie de porci si tot ei se supara...
pe aceasta cale imi cer scuze lui aaxi ca i-am raspuns la mesajul lui pacifist altfel decat urmand morala crestina...:evil:
iar n-o sa inteleaga...:drak:

da il stiam si eu, dar cu aceleasi personaje:P
am glumit ma, nu m-am luat de ei:ok:

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:24
catedrala?
pai asteapta banii lui jay jay...:headbang::headbang:
90% din popi sunt cei mai mari farisei .pentru banii lui jay jay se fac frati cu antichrist-ul.
trasni-l-ar !

torinezu
22nd April 2008, 13:26
catedrala?
pai asteapta banii lui jay jay...:headbang::headbang:
90% din popi sunt cei mai mari farisei .pentru banii lui jay jay se fac frati cu antichrist-ul.
trasni-l-ar !

pe antichrist, sa nu existe vreo interpretare!:drak:

Hard
22nd April 2008, 13:27
cand va fi gata va fi mai frumoasa decat cea de la tm.

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:27
pe antichrist, sa nu existe vreo interpretare!:drak:

pai pe cine altcineva?
dar in cazul asta e una si aceeasi persoana...a recunoscut chiar aaxi,care e cel mai obiectiv dintre pamanteni...:evil:

aaxi
22nd April 2008, 13:29
pai pe cine altcineva?
dar in cazul asta e una si aceeasi persoana...

urasc sa-i dau dreptate, dar aici are dreptate

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:29
faptul ca e facuta cu bani murdari,ii scade mult valoarea in ochii mei.ca sa nu mai vorbesc de faptul ca ,in timisoara,catedrala este un simbol al unui lucru important cu adevarat...

cip
22nd April 2008, 13:31
da il stiam si eu, dar cu aceleasi personaje:P
am glumit ma, nu m-am luat de ei:ok:
tu ce mai cauti pe-aici,ca nu mai sunt gagici?
:happy:happy:happy

torinezu
22nd April 2008, 13:31
pai pe cine altcineva?
dar in cazul asta e una si aceeasi persoana...a recunoscut chiar aaxi,care e cel mai obiectiv dintre pamanteni...:evil:

dintre stelisti, cel mai obiectiv dintre stelisti, te rog frumos! :o:

newcool
22nd April 2008, 13:32
ia treceti prin strehaia si sa vedeti acolo<catedrale> ....una si una,urate toate si locuite de tigani(scuze rromi)....:P

torinezu
22nd April 2008, 13:33
ce frumos e cip asa tuns! :D

laurdog
22nd April 2008, 13:34
tu ce mai cauti pe-aici,ca nu mai sunt gagici?
:happy:happy:happy

sigur doar te-ai tuns?:groggy::groggy:

cip
22nd April 2008, 13:34
catedrala?
pai asteapta banii lui jay jay...:headbang::headbang:
90% din popi sunt cei mai mari farisei .pentru banii lui jay jay se fac frati cu antichrist-ul.
trasni-l-ar !

ai vazut cum radea de calugarul ala bolnav la cap de la Athos,cand ii intindea banii?

aaxi
22nd April 2008, 13:35
dintre stelisti, cel mai obiectiv dintre stelisti, te rog frumos! :o:

nu e frumos sa minti in Saptamana Mare

cip
22nd April 2008, 13:35
sigur doar te-ai tuns?:groggy::groggy:

cu masaj si tot tacamul...:D

chinna tm
22nd April 2008, 13:35
cum naiba sa te lasuzi ca un lacas de cult o sa fie mai frumos ca altul?....penibil.....ideea unei catedrale e alta, nu fala sau frumusetea ei....of of, rau am ajuns drag si mandru popor.....

newcool
22nd April 2008, 13:35
ai vazut cum radea de calugarul ala bolnav la cap de la Athos,cand ii intindea banii?
si zice-n gand..<te-am facut fraiere!>:happy

cip
22nd April 2008, 13:36
ce frumos e cip asa tuns! :D
mi se spune mereu...:yes::yes::yes:

torinezu
22nd April 2008, 13:36
nu e frumos sa minti in Saptamana Mare

deci nu esti obiectiv.... :o:

Calandrinon
22nd April 2008, 13:37
dintre stelisti, cel mai obiectiv dintre stelisti, te rog frumos! :o:

Pleonasm :happy:happy:happy

torinezu
22nd April 2008, 13:38
Pleonasm :happy:happy:happy

a recunoscut si el....;)

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:39
bah cip ,nu's cum se face ca tunsul este si pe ordinea mea de zi...:yes:
da' la mine se termina repede.6 mm .bzz bzz. si gata .chelia straluceste...:evil:

aaxi
22nd April 2008, 13:40
mi se spune mereu...:yes::yes::yes:

Si eu le-am zis sa nu mai minta in Saptamana Mare


deci nu esti obiectiv.... :o:

NU...........tu esti?:evil:

laurdog
22nd April 2008, 13:41
mi se spune mereu...:yes::yes::yes:

si tuns, si netuns tot urat esti. dar nu e vina ta.:drak:
ce face natura asta:(

torinezu
22nd April 2008, 13:44
NU...........tu esti?:evil:

da, sunt obiectiv si recunosc ca tu esti subiectiv!:happy:happy:happy

Hard
22nd April 2008, 13:44
faptul ca e facuta cu bani murdari,ii scade mult valoarea in ochii mei.ca sa nu mai vorbesc de faptul ca ,in timisoara,catedrala este un simbol al unui lucru important cu adevarat...

nu conteaza cu ce fel de bani sunt facuti. in ziua de azi la cate vile se fac pe bani murdari , o catedrala nu cred ca ar trebui sa deranjeze pe cineva. cunosc persoane care se duc des la biserica in Suceava , care se mandresc cu viitoarea catedrala.

cip
22nd April 2008, 13:44
bah cip ,nu's cum se face ca tunsul este si pe ordinea mea de zi...:yes:
da' la mine se termina repede.6 mm .bzz bzz. si gata .chelia straluceste...:evil:

ahaha,io ma iau doar lateral cu masina,in rest din foarfeca,asa-i ordinul de la sefa,e tunsoare ceva gen "hitlerjugend"...:lol::lol::lol:

aaxi
22nd April 2008, 13:45
da, sunt obiectiv si recunosc ca tu esti subiectiv!:happy:happy:happy

ok:ok:

laurdog
22nd April 2008, 13:46
ahaha,io ma iau doar lateral cu masina,in rest din foarfeca,asa-i ordinul de la sefa,e tunsoare ceva gen "hitlerjugend"...:lol::lol::lol:


hapciuuuuuu.
sanatate cipule:ok:

cip
22nd April 2008, 13:46
da, sunt obiectiv si recunosc ca tu esti subiectiv!:happy:happy:happy
:happy:happy
si io recunosc tot ce recunoaste tori...:happy

cip
22nd April 2008, 13:47
hapciuuuuuu.
sanatate cipule:ok:
mah,tu ai auzit de balduur von schirach?
:happy:happy:happy

laurdog
22nd April 2008, 13:47
pot sa infirm ce recunoaste aaxi ca...recunoaste?:groggy::groggy:

PS cipule, ala se lasase cand m-am apucat eu de fotbal:shocked:

chinna tm
22nd April 2008, 13:49
ia uite ce "recunoscatoare" a devenit lumea pe aici:happy.....eu duc lupte grele si voi....va tundeti.....:rosu:......:happy

Calandrinon
22nd April 2008, 13:49
:happy:happy
si io recunosc tot ce recunoaste tori...:happy

Eu nu; axi este obiectiv...si ca sa va demonstrez, urmariti raspunsul lui aaxi la intrebarea urmatoare:- aaxi, e adevarat ca Steaua a furat in meciurile cu Rapid, CFR, Urziceni, Vaslui..?

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:50
nu conteaza cu ce fel de bani sunt facuti. in ziua de azi la cate vile se fac pe bani murdari , o catedrala nu cred ca ar trebui sa deranjeze pe cineva. cunosc persoane care se duc des la biserica in Suceava , care se mandresc cu viitoarea catedrala.

bani murdari pentru vile este una.bani murdari pentru un lucru care se vrea curat mi se pare inadmisibil.preotii care accepta bani de la jayjay nu sunt aparatori ai moralei crestine .asta este parerea mea.,
si daca insisti,da.din punct de vedere arhitrectural catedrala este o constructie frumoasa.din nefericire nu are nici in clin nici in maneca cu planul de urbanism.este pusa intr-un loc complet aiurea.
stai linistit! cat de curand,megalomania patriarhiei romane va da nastere unei catedrale noi si in bucuresti...

aaxi
22nd April 2008, 13:52
:happy:happy
si io recunosc tot ce recunoaste tori...:happy

sa nu te mire daca iti va suna telefonul in seara asta si vei auzi niste mieunaturi:evil::evil:

aaxi
22nd April 2008, 13:53
ia uite ce "recunoscatoare" a devenit lumea pe aici:happy.....eu duc lupte grele si voi....va tundeti.....:rosu:......:happy

sa te iti in decolteu la femei...............astea da lupte grele,nu?:evil::evil:

Calandrinon
22nd April 2008, 13:54
stai linistit! cat de curand,megalomania patriarhiei romane va da nastere unei catedrale noi si in bucuresti...

Megalomanie ?...Pai cel ce tragea cu arcul si apoi contruia manastiri era tot megaloman?...Nu, chiar este nevoie de astfel de asezaminte...E in cultura poporului roman !

chinna tm
22nd April 2008, 13:55
sa te iti in decolteu la femei...............astea da lupte grele,nu?:evil::evil:

pai cum naiba nu?.....e greu sa ma abtin sa sar pe ele:D....trebuie sa le si vrajesc....:D......

aaxi
22nd April 2008, 13:56
pai cum naiba nu?.....e greu sa ma abtin sa sar pe ele:D....trebuie sa le si vrajesc....:D......

vorbeste cu precenul cip sa-ti dea adresa frizerului.........si apoi ....:ok::yeah::yeah:

cip
22nd April 2008, 13:56
sa nu te mire daca iti va suna telefonul in seara asta si vei auzi niste mieunaturi:evil::evil:

m-ar mira sa NU fie asa,dar cine stie,poate suna tel tau deseara...:happy:happy:happy

torinezu
22nd April 2008, 13:56
ia uite ce "recunoscatoare" a devenit lumea pe aici:happy.....eu duc lupte grele si voi....va tundeti.....:rosu:......:happy

adica deja i-ai inconjurat pe...aia? :confused: fara ajutorul nostru?:o:

chinna tm
22nd April 2008, 13:57
cimi....ai belit-o....am uitat sa iti zic...ala de a vrut moldova zicand ca e urmasul lui stefan cel mare candideaza la primarie....nu mai stiu orasul:(.....v-ati dus:happy

aaxi
22nd April 2008, 13:57
m-ar mira sa NU fie asa,dar cine stie,poate suna tel tau deseara...:happy:happy:happy

daca va dam mai mult de 3 si nu primim nici unul, promit sa te sun.dar dupa ce se termina T&J

cip
22nd April 2008, 13:57
vorbeste cu precenul cip sa-ti dea adresa frizerului.........si apoi ....:ok::yeah::yeah:

bah,io nu ma tund pe la frizeri,doar la hair stiliste...:ras-plans::ras-plans:

chinna tm
22nd April 2008, 13:58
adica deja i-ai inconjurat pe...aia? :confused: fara ajutorul nostru?:o:

pai daca v-ati autodeclarat pacifisti?.....a fost greu, dar GENERAL YODA e mare strateg....:happy.....mai un pic si castig razboiul:happy.....pardon, batalia, ca razboiul va continua.....:happy

aaxi
22nd April 2008, 13:58
bah,io nu ma tund pe la frizeri,doar la hair stiliste...:ras-plans::ras-plans:

scuze.........china vb cu cip sa te hairshtileasca el cum stie mai bine:happy:happy:happy

torinezu
22nd April 2008, 13:59
cala, mai astepti raspunsul lui axi? :mda:

chinna tm
22nd April 2008, 13:59
bah,io nu ma tund pe la frizeri,doar la hair stiliste...:ras-plans::ras-plans:

ce freza trebuie sa ai acum....:happy.....daca sunt bune alea, zi si mie....sa merg si eu la ele....cu ele...din alea:happy

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 13:59
cimi....ai belit-o....am uitat sa iti zic...ala de a vrut moldova zicand ca e urmasul lui stefan cel mare candideaza la primarie....nu mai stiu orasul:(.....v-ati dus:happy

o fi timisoara chinna...atunci v-ati dus voi...:happy

aaxi
22nd April 2008, 13:59
ma duc le beuta.........revin in 15 min

aaxi
22nd April 2008, 14:00
cala, mai astepti raspunsul lui axi? :mda:

scuze...........ce raspuns, ca nu am retinut?:shocked::shocked:

laurdog
22nd April 2008, 14:01
ma scuzati ca intervin. in afara de MECIUL de la 21.45 mai e si altul in seara asta?:shocked:
ca in program scrie de o telenovela la 20.30 pe kanal D. s-au apucat si turcii de telenovele?:(:(

torinezu
22nd April 2008, 14:01
da chinna, suntem pacifisti! :pace:

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 14:02
Megalomanie ?...Pai cel ce tragea cu arcul si apoi contruia manastiri era tot megaloman?...Nu, chiar este nevoie de astfel de asezaminte...E in cultura poporului roman !

calandrinon,sa nu intelegi ca sunt ateu sau ca nu sunt de acord cu construirea de noi lacase de cult. intotdeauna am preferat bisericile mici ,calde...dar proiectul catedralei neamului este un proiect megaloman,orice ai spune...

chinna tm
22nd April 2008, 14:02
o fi timisoara chinna...atunci v-ati dus voi...:happy

du-te mah de te tunde.....:happy.....pai fane al mare era banatean?....nu stiam:happy.....serios, il votezi?.....sau.....tu esti ala?:happy

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 14:03
ma scuzati ca intervin. in afara de MECIUL de la 21.45 mai e si altul in seara asta?:shocked:
ca in program scrie de o telenovela la 20.30 pe kanal D. s-au apucat si turcii de telenovele?:(:(

pai cealalta semifinala e maine.
mutu poimaine...
campionatul intern parca stabilisem ca nu ne mai intereseaza...

chinna tm
22nd April 2008, 14:03
da chinna, suntem pacifisti! :pace:

si eu care credeam ca declansam jihad-ul.....:rosu:.....

cip
22nd April 2008, 14:05
cala, mai astepti raspunsul lui axi? :mda:
pai,nu stie ca-i vb despre el,el e AAxi,cu 2 ''a''....:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 14:05
du-te mah de te tunde.....:happy.....pai fane al mare era banatean?....nu stiam:happy.....serios, il votezi?.....sau.....tu esti ala?:happy

sa rad?:sleep:
da chinna... whatever...:sleep:

Calandrinon
22nd April 2008, 14:09
calandrinon,sa nu intelegi ca sunt ateu sau ca nu sunt de acord cu construirea de noi lacase de cult. intotdeauna am preferat bisericile mici ,calde...dar proiectul catedralei neamului este un proiect megaloman,orice ai spune...

Nu-l cunosc, nu ma pronunt, am vorbit doar de principiu...Sa fiu sincer, la necazul pe care l-am avut am cerut sprijinul/ajutorul divinitatii...Si nu mi-e rusine s-o spun ca am fost crescut/educat in spiritul crestin ortodox si ca sunt mandru de asta.

cip
22nd April 2008, 14:10
calandrinon,sa nu intelegi ca sunt ateu sau ca nu sunt de acord cu construirea de noi lacase de cult. intotdeauna am preferat bisericile mici ,calde...dar proiectul catedralei neamului este un proiect megaloman,orice ai spune...

normal,ca sa nu mai vb despre preotii ciubucari,am cunoscut unul singur care nu-ti lua bani la necaz sau bucurie,era catolic...
si sa nu vb despre fastul din Biserici,oare cu cat mm aur cu atat e mm credinta?

Tim
22nd April 2008, 14:10
Lacatus are probleme tehnice majore!!! Tactica meciului era: Aliuta faulteaza la marginea careului,contescu fluiera....centrare in careu,popa iese pe sub minge si plavanu' de goian ...inscrie !!!!Acum cu pantelimon in poarta....cum mai dau ei gol din faze fixe????

torinezu
22nd April 2008, 14:10
pai,nu stie ca-i vb despre el,el e AAxi,cu 2 ''a''....:happy:happy:happy

ah, vina mea, ca e sarit.... un a! :)

chinna tm
22nd April 2008, 14:10
sa rad?:sleep:
da chinna... whatever...:sleep:

hai ma cimi nu te supara.....gata...promit sa nu mai fac glume referitor la asta:D.....

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 14:11
pai,nu stie ca-i vb despre el,el e AAxi,cu 2 ''a''....:happy:happy:happy

vorba lui roger waters:"be careful with that aaxe ,eugene!":happy

chinna tm
22nd April 2008, 14:12
Lacatus are probleme tehnice majore!!! Tactica meciului era: Aliuta faulteaza la marginea careului,contescu fluiera....centrare in careu,popa iese pe sub minge si plavanu' de goian ...inscrie !!!!Acum cu pantelimon in poarta....cum mai dau ei gol din faze fixe????

mare bai pe capul stelistilor.....:happy.....poate asa mai avem de un ban sperante.....:(

Calandrinon
22nd April 2008, 14:12
cala, mai astepti raspunsul lui axi? :mda:

Mi-a raspuns!!! Tacerea (...) e tot un raspuns

laurdog
22nd April 2008, 14:13
Lacatus are probleme tehnice majore!!! Tactica meciului era: Aliuta faulteaza la marginea careului,contescu fluiera....centrare in careu,popa iese pe sub minge si plavanu' de goian ...inscrie !!!!Acum cu pantelimon in poarta....cum mai dau ei gol din faze fixe????

se urca pe pantilimon ca pe...stelea.
e simplu:P

cip
22nd April 2008, 14:13
Nu-l cunosc, nu ma pronunt, am vorbit doar de principiu...Sa fiu sincer, la necazul pe care l-am avut am cerut sprijinul/ajutorul divinitatii...Si nu mi-e rusine s-o spun ca am fost crescut/educat in spiritul crestin ortodox si ca sunt mandru de asta.
nu-i nici o rusine,bineinteles,dar eu stiu ca rugaciunea are aceeasi valoare,dac-o spui dintr-o Biserica de 1 mld,una din lemn,modesta,sau de-acasa...

Calandrinon
22nd April 2008, 14:13
vorba lui roger waters:"be careful with that aaxe ,eugene!":happy

chiar iti place Pink Floyd?

cimitiru' ghencea
22nd April 2008, 14:13
Nu-l cunosc, nu ma pronunt, am vorbit doar de principiu...Sa fiu sincer, la necazul pe care l-am avut am cerut sprijinul/ajutorul divinitatii...Si nu mi-e rusine s-o spun ca am fost crescut/educat in spiritul crestin ortodox si ca sunt mandru de asta.

astea sunt intr-adevar niste lucruri despre care nici n-ar trebui sa discutam aici.ai dreptate calandrinon.