PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

cip
18th April 2008, 10:00
resita...esti pe aici???? Cip m-a facut nebun!!!!!!:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

m-o fi editat careva,eu am spus "glumet simpatic"...:happy:happy:happy

aaxi
18th April 2008, 10:01
ismaile....ce a facuit cfr-ul in tur.....e de condamnat....dar ce a facut steua in retur.....e de impuscat!!!!!cfr-ul nu se ridica nici pana la glezna stelei daca facem comparatie.....

si cine te opreste? da drumul la gloante......dar mai gandeste-te ca si aia care sunt doar de condamant tot asa merita sa sfarseasca


Poate sunt subiectiv, dar nu a fost asa de evident...Parca nici un campionat nu a fost trucat in asa hal ca acesta.

Daca esti anti Steaua e normal sa vezi doar greselie care tu crezi ce ne ajuta pe noi.
Dar daca te uiti in tur.....au luat o gramada de puncte cu arbitrii........si asta toti o stiu.
Dar inca o data.......te inteleg.....esti impotriva noastra si e normal sa aprobi furturile care ne dezavantajeaza pe noi.

Tim
18th April 2008, 10:01
tim...pregatit pt olteni?:D.....ce facem deseara d-lor polisti?De cateva zile-s pregatit!!!! Ce ...nu te-ai prins?:evil::evil:Acum ma barbieresc,imi iau hainele de sarbatoare......ca doar avem oaspeti de seama!!!!!:drak::drak::drak:

2stupiddogs
18th April 2008, 10:01
ba ce delicati sunt unii. DINAMOVISTII de aici sunt simpatici, unii s-ar supara daca li se raspunde:(:(
spuneti in p....ce aveti de spus, si nu o dati dupa cires. cine se supara, ii trece

Pot sa incep eu? :D

laurdog
18th April 2008, 10:03
Pot sa incep eu? :D

tu ai spus mereu ce gandesti, ca si mine, ca si kidon.
ce p... mea, parca suntem domnisoare:angry::angry:

aaxi
18th April 2008, 10:04
resita...esti pe aici???? Cip m-a facut nebun!!!!!!:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

are acte doveditoare......stai linistit:happy:happy:happy

Calandrinon
18th April 2008, 10:05
si cine te opreste? da drumul la gloante......dar mai gandeste-te ca si aia care sunt doar de condamant tot asa merita sa sfarseasca



Daca esti anti Steaua e normal sa vezi doar greselie care tu crezi ce ne ajuta pe noi.
Dar daca te uiti in tur.....au luat o gramada de puncte cu arbitrii........si asta toti o stiu.
Dar inca o data.......te inteleg.....esti impotriva noastra si e normal sa aprobi furturile care ne dezavantajeaza pe noi.

KIDON a dat o parte din raspuns...Aminteste-ti aaxi, in tur, pe Pro, chiar tu admiteai ( ai folosit chiar acest cuvant...) ca Steaua a fost favorizata ( a se citi: a blatuit) in 4 meciuri. Si eram dupa etapa a 8-a...

Tim
18th April 2008, 10:05
tu ai spus mereu ce gandesti, ca si mine, ca si kidon.
ce p... mea, parca suntem domnisoare:angry::angry:Si eu,si eu...?????:confused:

Black_Mamba
18th April 2008, 10:06
<<<<<<<<Nici nu știți ce sensibilitate am eu în suflet, dar nu știu să mă exprim. Dacă aș ști, aș vorbi mai frumos decât Liiceanu și Pleșu.

Am citit “Manualul războinicului luminii”,cu două markere.... cu galben am subliniat pasajele care mi-au plăcut și unde m-am identificat cu eroul cărții, iar cu verde pe cele care nu mi-au plăcut și nu le-am citit.

Dacă mă respecți o dată, te respect și eu tot o dată. Dacă nu mă respecți o dată, eu nu te respect de cinci ori.

Știți cât de mult scuip eu televizorul la mine acasă? Cum văd un nenorocit care vorbește de binele public, cum îi trag un scuipat.

După ce-am văzut filmul Mihai Viteazul, mi-am zis că vreau să fac și eu pentru România ce-a făcut Mihai Viteazul sau măcar Amza Pellea.

Am vorbit cu văru-meu Giovani și cu Victor să facem un partid care să fim mai tari ca frații Kennedy. Am fi condus România. Dar n-au vrut, fraierii. Partidul Noua Generație are o orientare de centru, când la stânga, când la dreapta, de la caz la caz.

Două ore și jumătate n-a existat nicio secundă în care să nu fiu campion

Eu am ajuns aici pe labele mele de urs și pe sabia mea.

Eu cu viața mea, în fiecare dimineață de când mă dau jos din pat, fac istorie.

M-am lăsat de fumat fiindcă dacă fumam însemna că țigara era mai puternică decât mine, și-atunci cum mai puteam eu să conduc țara?

M-am certat și cu Mitică Dragomir, dar fără jigniri. El m-a făcut oligofren, eu l-am făcut zdreanță, dar nu ne-am insultat. În schimb, Marian Iancu e obraznic și umblă cu tot felul de jargoane care nu e bine să le dai la presă.

Steaua va purta zimbrul lui RAFO pe piept pentru un milion de euro. Asta înseamnă că Steaua nu-și murdărește tricourile decât pentru sume care merită.

Dacă marcăm un gol la început, pe urmă putem să jucăm și la 0-0.

N-are cum să mă bată Copos pe mine în postul Paștelui. El e utecist, eu sunt creștin. Păi credeți că Dumnezeu nu vede?

Meritul pentru titlul câștigat de Steaua e 50% al lui Olăroiu și 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu.

Dacă tot pupă icoanele de dimineață până seara, Iordănescu trebuia să se înscrie într-un partid creștin-democrat, nu social-democrat.

Atunci când sunt supărat, mă retrag între oile mele și mă liniștesc.

"Dacă marcăm un gol la început, pe urmă putem să jucăm și la 0-0.">>>>>

Aveti in fata cateva replici celebre ale celui mai prostanac patron de club din ISTORIA FOTBALULUI MONDIAL !!!!!!!!!!!!!

Gigi Becali,
finanțator Steaua

Tim
18th April 2008, 10:08
are acte doveditoare......stai linistit:happy:happy:happyAl :drak: chielea aia pe tine!!!!! Numai tampenii va invata jiji la sedintele de partid!!!!:no::no::D:D

laurdog
18th April 2008, 10:08
Si eu,si eu...?????:confused:

si tu ce ba? esti domnisoara, sau ce?
vin *****ii aia de prazari si va fac in toate felurile, tie ti-au dat si....sus, si voi va duceti sa beti cu ei. mai lasati-ma dracu in pace cu fratiile voastre.
B, macar stie ce vrea, si KIDON la fel

Vincitor
18th April 2008, 10:09
Cum am putea spera la o asanare morala a fotbalului nostru cand cei ce AR TREBUI sa o incurajeze[asanarea] sunt de acord cu "mizeriile " , ,ba chiar iau totul ca si o gluma ! ...Dar masura nu e la fel pt toti ! De ex Poli e amenintata cu depunctarea , rapid e sanctionata ,... doar steaua si dinamo [ partial si CFR ] isi pot permite diversiuni fara sa sufere ..
Dragomir: „Gigi râde râde toți“
Dumitru Dragomir vrea să interzică discuțiile despre stimularea adversarilor

Dumitru Dragomir vrea să interzică discuțiile despre stimularea adversarilor
Am vrut să aflăm ce cred cei care conduc fotbalul românesc despre circul la care s-a ajuns în Liga I.

Mircea Sandu ne-a spus politicos că ar trebui să-l întrebăm pe Dumitru Dragomir, pentru că el se ocupă de Ligă. Corect! Pentru că și nea Mitică face la fel când e întrebat despre echipa națională.

Așa că am stat de vorbă cu conducătorul LPF despre situația actuală a Ligii I dinaintea etapei a 30-a.

Domnule Dragomir, dumneavoastră așteptați cu interes partidele de la Galați și Arad?
Nu dom’le, eu le privesc liniștit. Le văd ca și cum ar fi meciuri normale.

Bine, dar se vorbește de milioane de euro la „indirecte”...
Haide, dom’le, ce naiba! Și voi, și ceilalți din fotbal credeți ce spune Gigi Becali? Nu e adevărat! Păi, nu vedeți că totul e o strategie a lui Gigi de a pune presiune pe CFR? Puneți botul și voi, și cei care așteaptă banii de la Gigi... Deci e dat dracu Gigi, nu vedeți că i-a înnebunit pe oamenii aștia de la Cluj, care sunt băieți inteligenți, dar care ajunseseră într-o vreme să vorbească și ei la fel, să se ajungă la jigniri.

Deci nu credeți că se dau bani?
Fugi dom’le de aici! E un joc psihologic pe care îl face Gigi. Dar eu am senzația că se sfătuiește el cu cineva. Bine, el e băiat isteț, dar parcă după ce s-a împăcat cu verii lui e și mai puternic. Dom’le, cea mai puternică armă e cea psihologică, credeți-mă!

Dar Regulamentul permite ca fiecare să spună că se dau bani la nu știu ce meci și să nu pățească nimic?
O să-i propun lui Mircea Sandu să dăm o circulară care să interzică și astfel de discuții despre stimularea adversarelor, că văd că nu se mai poate.

Totuși totul pare un circ...
Circ, da, dar aduce bani! Deci fotbalul ar fi mai sărac fără astfel de dialoguri, desigur să nu se ajungă la jigniri. Dom’le, de pe vremea romanilor s-a spus “da-ți-le oamenilor pâine și circ”. Eh, noi le dăm cozonac! Deci, repet, totul e o strategie a lui Becali, și-a bătut joc de toți. Dar acum, cred că lumea a început să se cam prindă. A zis că era la vestiare la meciul cu Universitatea Cluj, dar de fapt el era la cantină...

Dumitru Dragomir, președinte LPF: Circul ăsta ne aduce bani. Totul e să nu se ajungă la jigniri

Iuliu Mureșan, președinte CFR Cluj: Nu știu dacă vor primi bani de la Steaua, dar știu sigur că vom avea meci greu la UTA

Marius Stan, președinte Oțelul Galați: Orice meci contra lui Steaua, Dinamo sau Rapid este o finală pentru noi. Jucătorii mei vor avea destui bani să bată Steaua și nu e nevoie ca Gigi Becali să bage zâzanie

aaxi
18th April 2008, 10:10
KIDON a dat o parte din raspuns...Aminteste-ti aaxi, in tur, pe Pro, chiar tu admiteai ( ai folosit chiar acest cuvant...) ca Steaua a fost favorizata ( a se citi: a blatuit) in 4 meciuri. Si eram dupa etapa a 8-a...

si am retractat vreodata ceea ce am scris?
dar inca odata, aminteste-ti de arbitrajele cfr-ului si sa vezi ca daca noi am facut 7 si ei au facut 10............

cip
18th April 2008, 10:11
are acte doveditoare......stai linistit:happy:happy:happy
:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
n-am ascuns niciodata....:happy:happy:happy

Calandrinon
18th April 2008, 10:11
si am retractat vreodata ceea ce am scris?
dar inca odata, aminteste-ti de arbitrajele cfr-ului si sa vezi ca daca noi am facut 7 si ei au facut 10............

INVERS

aaxi
18th April 2008, 10:11
Al :drak: chielea aia pe tine!!!!! Numai tampenii va invata jiji la sedintele de partid!!!!:no::no::D:D

mai jiji asta de la un clasic in viata ca tine, o stiu:happy:happy:happy

aaxi
18th April 2008, 10:14
INVERS

de aia am scris si cifrele.........ca sa vad si eu cum e cu obiectivitatea:ok:
crezi ca are vreun rost sa ne contrazicem pe acest subiect?
:confused:

chinna tm
18th April 2008, 10:14
tim, eu vreau sa ii batem bine de tot deseara.....vreau revansa pt anul trecut.....fara prazarie in Banat!!!!!ma im\bat daca facem scor cu ei:D

aaxi
18th April 2008, 10:15
tim, eu vreau sa ii batem bine de tot deseara.....vreau revansa pt anul trecut.....fara prazarie in Banat!!!!!ma im\bat daca facem scor cu ei:D

pot sa imbat eu?:evil::evil::evil:

cip
18th April 2008, 10:15
INVERS

elan de tigru,saritura de oaie...:happy:happy:happy

2stupiddogs
18th April 2008, 10:15
si tu ce ba? esti domnisoara, sau ce?
vin *****ii aia de prazari si va fac in toate felurile, tie ti-au dat si....sus, si voi va duceti sa beti cu ei. mai lasati-ma dracu in pace cu fratiile voastre.
B, macar stie ce vrea, si KIDON la fel

Laure,idea de baza este sa evitam locul in care se intalnesc ai nostrii cu cei din prazland! ;) Asta era primul punct....anul trecut am nimerit sa ma uit la meci intr-un local unde erau adunati legumicultori,am pierdut prima repriza din cauza asta!
PS anul trecut s-a jucat fara spectatori,de aceea nu am fost pe stadion!

Vincitor
18th April 2008, 10:16
si am retractat vreodata ceea ce am scris?
dar inca odata, aminteste-ti de arbitrajele cfr-ului si sa vezi ca daca noi am facut 7 si ei au facut 10............

Parerea mea ! Eu cred ca [poate ma insel ] dar greselile pro CFR au fost neintentionate , sau si de au fost intentionate au fost discrete , pe cand jiji a iesit si a spus verde in fata ca va apela la butoane si rezultatul a aparut imediat ..Si nu s-a sesizat nimeni ..asta e durerea cea mare ... hotul striga in gura mare cum va fura si ..fura ..si totusi nu il intreaba nimeni de sanatate ...

cip
18th April 2008, 10:17
si tu ce ba? esti domnisoara, sau ce?
vin *****ii aia de prazari si va fac in toate felurile, tie ti-au dat si....sus, si voi va duceti sa beti cu ei. mai lasati-ma dracu in pace cu fratiile voastre.
B, macar stie ce vrea, si KIDON la fel

huuuuuooooooooooo,violentule !:rosu:

Vincitor
18th April 2008, 10:18
tim, eu vreau sa ii batem bine de tot deseara.....vreau revansa pt anul trecut.....fara prazarie in Banat!!!!!ma im\bat daca facem scor cu ei:D

acum sa nu sariti de cur in sus , dar nu -i bateti nici azi !!

chinna tm
18th April 2008, 10:19
pot sa imbat eu?:evil::evil::evil:

doar dupa ce va batem pe voi.....stai calm, te abntii doar o saptamana de la betie.....:happy

chinna tm
18th April 2008, 10:20
baxi.....ii batem!!!!!:D....asculta ce iti spun eu.....le dam bataita.....nu de alta....dar dupa aia iar nu avem loc de ei.....:D....mai bine sa nu aiba ei loc de noi:D

aaxi
18th April 2008, 10:21
doar dupa ce va batem pe voi.....stai calm, te abntii doar o saptamana de la betie.....:happy

deci sa cumpar o lada de bere fara alcool pt tine.........ok:yeah:

Vincitor
18th April 2008, 10:21
baxi.....ii batem!!!!!:D....asculta ce iti spun eu.....le dam bataita.....nu de alta....dar dupa aia iar nu avem loc de ei.....:D....mai bine sa nu aiba ei loc de noi:D

pariu ?? Pe un bax ???

Tim
18th April 2008, 10:21
si tu ce ba? esti domnisoara, sau ce?
vin *****ii aia de prazari si va fac in toate felurile, tie ti-au dat si....sus, si voi va duceti sa beti cu ei. mai lasati-ma dracu in pace cu fratiile voastre.
B, macar stie ce vrea, si KIDON la fel
E clar,te-ai trezit cu fata lea perete.:headbang:pai ma ...tu ai vazut ce i-am gratulat dincolo???:drak::drak:V-am lasat...simpaticilor!!!!

Calandrinon
18th April 2008, 10:21
de aia am scris si cifrele.........ca sa vad si eu cum e cu obiectivitatea:ok:
crezi ca are vreun rost sa ne contrazicem pe acest subiect?
:confused:

Subiectul era ca Steaua a furat la modul cel mai suparator posibil...Este evident si nu vad de ce ne-am contrazice...( urmeaza....obiectivismul...)

laurdog
18th April 2008, 10:21
huuuuuooooooooooo,violentule !:rosu:

nu sunt ba aratare, sunt doar foarte nervos. :angry::angry:

OM
18th April 2008, 10:22
Salutari absurzilor!
Sa le dau prazu-n gura la kkt-ii aia de olteni!:ciocan:

chinna tm
18th April 2008, 10:23
ok baxi...pariu pe un bax de kinley.....tu dai 12 beri:D......x-ul e al nimanui:D.....aaxi, stai calm....iti dau eu o lada de bere cu alcool...nu de altam, dar e bine sa nu fi suparat prea mult timp:D

aaxi
18th April 2008, 10:23
@baxi..............cnd arbitru iti da goluri din off-side, 11m anapoda, anuleaza la aia goluri corecte pe motiv de off-side si multe altele.............daca era la Steaua erau blaturi, dar daca au fost la cfr sunt greseli neintentionate,nu?:happy:happy:happy
mai stiu eu pe unul care a zis cand i-a ajutat arbitrul ca de fapt a fost un arbitru slab, nu i-a ajutat pe ei:yeah::yeah::yeah:

chinna tm
18th April 2008, 10:23
Salutari absurzilor!
Sa le dau prazu-n gura la kkt-ii aia de olteni!:ciocan:

sall OM.....subscriu:D

chinna tm
18th April 2008, 10:24
nu sunt ba aratare, sunt doar foarte nervos. :angry::angry:

be happy!!!!!vine wekendul!!!!!:D.....:ok:.....

Calandrinon
18th April 2008, 10:24
Salutari absurzilor!
Sa le dau prazu-n gura la kkt-ii aia de olteni!:ciocan:

Stiinta e totusi Stiinta...

cip
18th April 2008, 10:25
Subiectul era ca Steaua a furat la modul cel mai suparator posibil...Este evident si nu vad de ce ne-am contrazice...( urmeaza....obiectivismul...)
nu-i adevarat,esti subiectiv...
Steaua n-a furat,a jucat f bine si ne va reprezenta din nou cu cinste in CL...
:cool:

laurdog
18th April 2008, 10:25
Salutari absurzilor!
Sa le dau prazu-n gura la kkt-ii aia de olteni!:ciocan:

salut OM, si......felicitari:ok::ok:

aaxi
18th April 2008, 10:25
Subiectul era ca Steaua a furat la modul cel mai suparator posibil...Este evident si nu vad de ce ne-am contrazice...( urmeaza....obiectivismul...)

o hotie pe fata sau una subtila nu se numeste tot HOTIE??????......sau nu?:shocked:

Vincitor
18th April 2008, 10:25
ok baxi...pariu pe un bax de kinley.....tu dai 12 beri:D......x-ul e al nimanui:D.....aaxi, stai calm....iti dau eu o lada de bere cu alcool...nu de altam, dar e bine sa nu fi suparat prea mult timp:D

nu asa ! N-am zis ca bate craiova ,am zis ca nu bate poli ..deci ..tu ai 1 eu x2 ! Numai asa pun pariu .

aaxi
18th April 2008, 10:26
nu-i adevarat,esti subiectiv...
Steaua n-a furat,a jucat f bine si ne va reprezenta din nou cu cinste in CL...
:cool:

stiai ca acele acte doveditoare sunt si pe numele tau?:evil::evil::evil:

Calandrinon
18th April 2008, 10:27
nu-i adevarat,esti subiectiv...
Steaua n-a furat,a jucat f bine si ne va reprezenta din nou cu cinste in CL...
:cool:

Da, recunosc, am fost subiectiv: n-a furat, FURA :headbang::headbang::headbang:

Vincitor
18th April 2008, 10:28
@baxi..............cnd arbitru iti da goluri din off-side, 11m anapoda, anuleaza la aia goluri corecte pe motiv de off-side si multe altele.............daca era la Steaua erau blaturi, dar daca au fost la cfr sunt greseli neintentionate,nu?:happy:happy:happy
mai stiu eu pe unul care a zis cand i-a ajutat arbitrul ca de fapt a fost un arbitru slab, nu i-a ajutat pe ei:yeah::yeah::yeah:

am spus ca nu-s sigur ..dar diferenta e ca nu a iesit muresan in fata sa zica, ca va lua campionatul cu butoanele ..ce a facut jiji [ si a tarat-o si pe steaua in ..] e sfidare pe fata . Asta socheaza mai tare .

cip
18th April 2008, 10:28
Salutari absurzilor!
Sa le dau prazu-n gura la kkt-ii aia de olteni!:ciocan:

bah,OM,ce-i cu limbajul asta,ca te stiam moderat...:shocked:

2stupiddogs
18th April 2008, 10:28
Stiinta e totusi Stiinta...

Mai repede este umbra Stiintei adevarate!Din pacate pentru ei a apus epoca in care trebuia sa fi oltean pentru a primi "cele mai inalte" functii in stat...de atunci si decaderea asta!
Cip,OM are si el limitele lui de rabdare....cand se incalca reactioneaza.

chinna tm
18th April 2008, 10:29
baxi.....atunci imi dai cota 2?.....:D....daca au cazut la pace si fac egal?....:D....

Calandrinon
18th April 2008, 10:29
o hotie pe fata sau una subtila nu se numeste tot HOTIE??????......sau nu?:shocked:

Ba da...doar esti prietenul meu...:bere:

Vincitor
18th April 2008, 10:29
Stiinta e totusi Stiinta...

sa insulti asa pe fata si sa te mai si aprobe o gramada !!

chinna tm
18th April 2008, 10:30
bah,OM,ce-i cu limbajul asta,ca te stiam moderat...:shocked:

lasa mai omul sa se exprime cum doreste.....:D.....OM, sunt alaturi de tine!!!!!:ok::yeah::happy

aaxi
18th April 2008, 10:30
@baxi...........ce nu intelegi?????:headbang::headbang:...........eu ma refer la punctele castigate cu ajutorul arbitrilor
Da-i in guritza mamii lor de patroni, in special pe cioban:rosu::rosu:

cip
18th April 2008, 10:30
Da, recunosc, am fost subiectiv: n-a furat, FURA :headbang::headbang::headbang:

ma crezi ca mi-e lehamite de meciurile din liga miticeasca din cauza Stelei?

Vincitor
18th April 2008, 10:31
baxi.....atunci imi dai cota 2?.....:D....daca au cazut la pace si fac egal?....:D....

nu pricepi .. tu 1 eu x2 ! nu ma intereseaza ce au facut sau cum s-au inteles , eu te-am contrazis pe tine [ adica pronosticul tau ].

aaxi
18th April 2008, 10:31
Ba da...doar esti prietenul meu...:bere:

indiferen de discutiile de aici...respectul va ramane:ok:

Calandrinon
18th April 2008, 10:31
Mai repede este umbra Stiintei adevarate!Din pacate pentru ei a apus epoca in care trebuia sa fi oltean pentru a primii "cele mai inalte" functii in stat...de atunci si decaderea asta!
Cip,OM are si el limitele lui de rabdare....cand se incalca reactioneaza.

In general fotbalul actual e umbra fotbalului ce a fost odata...

Vincitor
18th April 2008, 10:33
@baxi...........ce nu intelegi?????:headbang::headbang:...........eu ma refer la punctele castigate cu ajutorul arbitrilor
Da-i in guritza mamii lor de patroni, in special pe cioban:rosu::rosu:

aveti oricum avantaj ..voi ati castigat si cu comisiile !

Calandrinon
18th April 2008, 10:33
ma crezi ca mi-e lehamite de meciurile din liga miticeasca din cauza Stelei?

Multumesc, n-am vrut s-o spun eu, suna ca :drak:

OM
18th April 2008, 10:34
M-am sculat sucit+ca m-a pus :drak: sa citesc si unele declaratii si asta mi-a pus capac.
Nu stiu cum :drak: se face ca majoritatea echipelor care vin sa joace la noi acasa i-si doresc victoria,ar terenul din cap in coada si etapa urmatoare cand intalnesc pe "altii" se dau loviti,sparti in gura.:angry::angry::angry::confused:
AS spune mai multe,dar nu ma risc sa i-au bann pt. niste ........

aaxi
18th April 2008, 10:38
@baxi...........discutia mea cu Calandrinon era legata de tur......strict de tur

chinna tm
18th April 2008, 10:38
http://jocuri.toteu.ro/Logice/675,Multiplayer-Chess----Sah-la-dublu.html
calandrinon....incearca aici....:D.....sper ca am reusit sa ajung unde trebuie

aaxi
18th April 2008, 10:40
http://jocuri.toteu.ro/Logice/675,Multiplayer-Chess----Sah-la-dublu.html
calandrinon....incearca aici....:D.....sper ca am reusit sa ajung unde trebuie

bai nu mai pune legaturi catre sit-uri cu chienzoaice dezbracate aici:yeah::yeah:

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 10:42
oameni buni!nu va chinuiti sa-i explicati lui aaxi ceea ce e evident pentru toti cu exceptia lui.
eu il inteleg.cramponarea asta a lui de sloganul lansat de becaliotean:"toti fura,asa ca furam si noi putin ca sa castigam campionatul" este singurul punct de sprijin al celor ca el (aici recunosc ca aaxi e printre putinii suporteri ai cca-ului care au cat de cat decenta si simtul ridicolului)pentru a justifica hotia fara termen de comparatie in istoria fotbalului romanesc din acest campionat .
problema e ca acel "putin" din slogan este foarte relativ .la becaliotean el este sinonim cu "tot ce se poate".
daca vreti,aia au furat in acest campionat (pentru ca au furat si in tur ,nu va lasati amagiti de cealalta pista falsa lansata de mascariciul satanist din pipera cum ca clujul a furat in tur si steaua daca a ciupit ceva,a facut-o doar in retur) cat au furat toate celalelate echipe care s-au luptat pentru titlu.
in momentul in care aaxi accepta aceasta axioma,sunt dispus sa-l scot de pe ignore list-ul meu.

cip
18th April 2008, 10:46
oameni buni!nu va chinuiti sa-i explicati lui aaxi ceea ce e evident pentru toti cu exceptia lui.
eu il inteleg.cramponarea asta a lui de sloganul lansat de becaliotean:"toti fura,asa ca furam si noi putin ca sa castigam campionatul" este singurul punct de sprijin al celor ca el (aici recunosc ca aaxi e printre putinii suporteri ai cca-ului care au cat de cat decenta si simtul ridicolului)pentru a justifica hotia fara termen de comparatie in istoria fotbalului romanesc din acest campionat .
problema e ca acel "putin" din slogan este foarte relativ .la becaliotean el este sinonim cu "tot ce se poate".
daca vreti,aia au furat in acest campionat (pentru ca au furat si in tur ,nu va lasati amagiti de cealalta pista falsa lansata de mascariciul satanist din pipera cum ca clujul a furat in tur si steaua daca a ciupit ceva,a facut-o doar in retur) cat au furat toate celalelate echipe care s-au luptat pentru titlu.
in momentul in care aaxi accepta aceasta axioma,sunt dispus sa-l scot de pe ignore list-ul meu.
si te gandeste,aaxi e un moderat....

chinna tm
18th April 2008, 10:47
nu mai incerca calandrinon...mie imni mere ca ceapa:(

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 10:48
si te gandeste,aaxi e un moderat....

nu mi se pare,dar nici taliban nu este!:ok:

aaxi
18th April 2008, 10:49
oameni buni!nu va chinuiti sa-i explicati lui aaxi ceea ce e evident pentru toti cu exceptia lui.
eu il inteleg.cramponarea asta a lui de sloganul lansat de becaliotean:"toti fura,asa ca furam si noi putin ca sa castigam campionatul" este singurul punct de sprijin al celor ca el (aici recunosc ca aaxi e printre putinii suporteri ai cca-ului care au cat de cat decenta si simtul ridicolului)pentru a justifica hotia fara termen de comparatie in istoria fotbalului romanesc din acest campionat .
problema e ca acel "putin" din slogan este foarte relativ .la becaliotean el este sinonim cu "tot ce se poate".
daca vreti,aia au furat in acest campionat (pentru ca au furat si in tur ,nu va lasati amagiti de cealalta pista falsa lansata de mascariciul satanist din pipera cum ca clujul a furat in tur si steaua daca a ciupit ceva,a facut-o doar in retur) cat au furat toate celalelate echipe care s-au luptat pentru titlu.
in momentul in care aaxi accepta aceasta axioma,sunt dispus sa-l scot de pe ignore list-ul meu.

de aia nu mai puteam eu sa scriu ca sunt pe ignorele unui ...................
incearca sa nu mai scri despre mine, daca se poate (cum te-am rugat si in pm).
daca nu ai cojones sa discuti cu mine, macar ai bunul simt sa nu vb despre mine

2stupiddogs
18th April 2008, 10:50
In general fotbalul actual e umbra fotbalului ce a fost odata...

In mare...asa este!
Timisoreni,un summit? Dezbatem motivele care au dus la o productie slaba de praz? In caz ca se aproba summit-ul,parerea mea este ca locul acela este OK (la Olimpia se aduna cei care vorbesc mult!),ora 18.00,este ok?

chinna tm
18th April 2008, 10:50
nu mi se pare,dar nici taliban nu este!:ok:

aaxi talibanu.....aaxi talibanu.....lalalalalalalalalala.....aaxi e osama.....:happy

aaxi
18th April 2008, 10:50
si te gandeste,aaxi e un moderat....

cip, mai bine te-ai gandi la cei care declara ca ei nu au furat de 5 ani incoace si atunci sa-mi zici si mie cine e moderatul si cine nu:headbang:

aaxi
18th April 2008, 10:51
aaxi talibanu.....aaxi talibanu.....lalalalalalalalalala.....aaxi e osama.....:happy

sa vezi tu ce bomba iti iei in cap in seara asta:evil::evil::evil:

chinna tm
18th April 2008, 10:52
In mare...asa este!
Timisoreni,un summit? Dezbatem motivele care au dus la o productie slaba de praz? In caz ca se aproba summit-ul,parerea mea este ca locul acela este OK (la Olimpia se aduna cei care vorbesc mult!),ora 18.00,este ok?

B....azi nu soitu daca ajung:(.....trebuie sa vad daca imi dau masina sau nu astazi....daca mi-o dau tr sa merg sa fac actele...daca nu....vin....:D....ne auzim la tel....:D....oricum, eu sunt pro summit, nu ca altii, care protesteaza...P.S.:lui cip datii bere in recipiente de plastic, altfel nu pun piciorul pe acolo:D

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 10:56
B....azi nu soitu daca ajung:(.....trebuie sa vad daca imi dau masina sau nu astazi....daca mi-o dau tr sa merg sa fac actele...daca nu....vin....:D....ne auzim la tel....:D....oricum, eu sunt pro summit, nu ca altii, care protesteaza...P.S.:lui cip datii bere in recipiente de plastic, altfel nu pun piciorul pe acolo:D

ce masina ti-ai luat pana la urma,bre?

Calandrinon
18th April 2008, 10:58
nu mai incerca calandrinon...mie imni mere ca ceapa:(

m-ai desumflat...Mai cauta, daca ai timp.

chinna tm
18th April 2008, 10:59
sa vezi tu ce bomba iti iei in cap in seara asta:evil::evil::evil:

propun bannare pt acte teroriste....:happy

aaxi
18th April 2008, 11:01
propun bannare pt acte teroriste....:happy

sa vezi ce banere vor zbura spre tine ...............:evil::evil:

cip
18th April 2008, 11:01
cip, mai bine te-ai gandi la cei care declara ca ei nu au furat de 5 ani incoace si atunci sa-mi zici si mie cine e moderatul si cine nu:headbang:

buaahhh,greu cu tine...
luati campionatul,mieunati la telefon,injurati jiji (de ochii lumii),o sa va laudati cu al t-spelea titlu,o sa ne faceti de ras din nou in CL,ne-ati furat vreo juma de secol,si tu vei fi mandru de faptul ca si anul asta iesiti "campioni",n-o sa-mi iasa never din minte faza cu lovin cu pumnii ridicati in semn de victorie la masa verde...
daca Poli Timisoara facea asa ceva,jur ca ma reorientam catre div B

Calandrinon
18th April 2008, 11:01
propun bannare pt acte teroriste....:happy

Primul act terorist: Steaua sa ia bataie la Galati...

chinna tm
18th April 2008, 11:02
m-ai desumflat...Mai cauta, daca ai timp.

m-am enervat...o sa mai caut...nu ma las...trebuie sa facem ce ne-am propus:D

2stupiddogs
18th April 2008, 11:04
Eu am plecat.Bye...pe dupa-amiaza ne mai recitim.:cya:

Calandrinon
18th April 2008, 11:05
buaahhh,n-o sa-mi iasa never din minte faza cu lovin cu pumnii ridicati in semn de victorie la masa verde...
daca Poli Timisoara facea asa ceva,jur ca ma reorientam catre div B

Radoi: "Rapidistii nu sunt barbati adevarati"...asta fiinca au pierdut la CFR...Deci tot ei tipa...`Naspa.

chinna tm
18th April 2008, 11:05
ce masina ti-ai luat pana la urma,bre?

cimi san bucovinean......am facut un....rahat....am plecat pe opel...si am ajuns la chevrolet.....mi-am luat un chevrolet lacetti...misto masina...sa vad cum merge....am fost influentat de anumiti factori, nu neaparat financiari...in fine....mie imi place....:D....

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 11:06
buaahhh,greu cu tine...
luati campionatul,mieunati la telefon,injurati jiji (de ochii lumii),o sa va laudati cu al t-spelea titlu,o sa ne faceti de ras din nou in CL,ne-ati furat vreo juma de secol,si tu vei fi mandru de faptul ca si anul asta iesiti "campioni",n-o sa-mi iasa never din minte faza cu lovin cu pumnii ridicati in semn de victorie la masa verde...
daca Poli Timisoara facea asa ceva,jur ca ma reorientam catre div B

bah cip, replica asta te face dinamovist in ochii lui.ti-am mai spus,lasa-l sa creada ce vrea...
oricum, pentru el ,faptul ca recunoaste cu jumatate de gura ca becalioteanul e un ciumat (dar asta in primul rand ca sa-si protejeze echipa de oprobiul public),este cea mai mare concesie pe care o poate face...

aaxi
18th April 2008, 11:08
buaahhh,greu cu tine...
luati campionatul,mieunati la telefon,injurati jiji (de ochii lumii),o sa va laudati cu al t-spelea titlu,o sa ne faceti de ras din nou in CL,ne-ati furat vreo juma de secol,si tu vei fi mandru de faptul ca si anul asta iesiti "campioni",n-o sa-mi iasa never din minte faza cu lovin cu pumnii ridicati in semn de victorie la masa verde...
daca Poli Timisoara facea asa ceva,jur ca ma reorientam catre div B

daca retin bine, ai mai scris odata asta
1.nu fac misto de nimeni........daca ti minte nici la meciul cu rapid,cand am vb nu nam facut misto de rapidisti
2.eu ma laud doar cu o CCE si o finala de CCE...in rest......:rosu:
3.faza cu ciobanul.........e de no comment
4.in UCL......adevarul e ca rezultatele nu sunt deloc stralucite.........:headbang:
5.1/2 de secol de furacioune????????daca zici tu......:ok:
6.faza cu lovin si topaiala lui badea=cele mai jalnice faze din istoria recenta a Stelei
7.Eu am fost si voi fi stelist....indiferent de situatie ar fi culmea sa imi schimb echipa in fiecare an in functie de patron, jocuri de culise sdi alte kkt-uri

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 11:08
Primul act terorist: Steaua sa ia bataie la Galati...

asta ar fi un act de judecata divina...:ok:

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 11:09
cimi san bucovinean......am facut un....rahat....am plecat pe opel...si am ajuns la chevrolet.....mi-am luat un chevrolet lacetti...misto masina...sa vad cum merge....am fost influentat de anumiti factori, nu neaparat financiari...in fine....mie imi place....:D....

mie imi place cum arata.de cat de fiabila este,ne vei tine tu la curent.cat?

aaxi
18th April 2008, 11:10
cimi san bucovinean......am facut un....rahat....am plecat pe opel...si am ajuns la chevrolet.....mi-am luat un chevrolet lacetti...misto masina...sa vad cum merge....am fost influentat de anumiti factori, nu neaparat financiari...in fine....mie imi place....:D....

zi pe fata ca s-a oferit dealeritza sa te ............si de aia ai luat masina asta:evil::evil::evil:

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 11:10
salut B.vezi ca dincolo se dubleaza post-urile...

cip
18th April 2008, 11:13
daca retin bine, ai mai scris odata asta
1.nu fac misto de nimeni........daca ti minte nici la meciul cu rapid,cand am vb nu nam facut misto de rapidisti
2.eu ma laud doar cu o CCE si o finala de CCE...in rest......:rosu:
3.faza cu ciobanul.........e de no comment
4.in UCL......adevarul e ca rezultatele nu sunt deloc stralucite.........:headbang:
5.1/2 de secol de furacioune????????daca zici tu......:ok:
6.faza cu lovin si topaiala lui badea=cele mai jalnice faze din istoria recenta a Stelei
7.Eu am fost si voi fi stelist....indiferent de situatie ar fi culmea sa imi schimb echipa in fiecare an in functie de patron, jocuri de culise sdi alte kkt-uri
eu as schimba-o pe-a mea daca as vedea furaciuni repetate,nu pot tine cu hotii doar pt simplul fapt ca-i cunosc bine ,de mic copil...

aaxi
18th April 2008, 11:14
eu as schimba-o pe-a mea daca as vedea furaciuni repetate,nu pot tine cu hotii doar pt simplul fapt ca-i cunosc bine ,de mic copil...

diferente de opinie........ar fi fost culmea sa gandim la fel;)

OM
18th April 2008, 11:15
...mi-am luat un chevrolet lacetti...misto masina...sa vad cum merge....am fost influentat de anumiti factori, nu neaparat financiari...in fine....mie imi place....:D....
chinna,s-o folosesti sanatos si fara evenimente!!!:ok::ok::ok:

Calandrinon
18th April 2008, 11:16
daca retin bine, ai mai scris odata asta
1.nu fac misto de nimeni........daca ti minte nici la meciul cu rapid,cand am vb nu nam facut misto de rapidisti
2.eu ma laud doar cu o CCE si o finala de CCE...in rest......:rosu:
3.faza cu ciobanul.........e de no comment
4.in UCL......adevarul e ca rezultatele nu sunt deloc stralucite.........:headbang:
5.1/2 de secol de furacioune????????daca zici tu......:ok:
6.faza cu lovin si topaiala lui badea=cele mai jalnice faze din istoria recenta a Stelei
7.Eu am fost si voi fi stelist....indiferent de situatie ar fi culmea sa imi schimb echipa in fiecare an in functie de patron, jocuri de culise sdi alte kkt-uri

aaxi, lauda-te caci ai cu ce te lauda; dar microbistii blameaza ce face Steaua ACUM, atata tot. Nimeni nu-ti cere sa nu mai fi stelist, dar fi STELIST, nu aparatorul...evidentei.

aaxi
18th April 2008, 11:18
dar microbistii blameaza ce face Steaua ACUM, atata tot.

si nu numai microbistii impartiali

Calandrinon
18th April 2008, 11:22
si nu numai microbistii impartiali

aici e vorba de cip-tm, precis...:happy:happy:happy

chinna tm
18th April 2008, 11:22
mie imi place cum arata.de cat de fiabila este,ne vei tine tu la curent.cat?

arata bine....voi vedea si eu cat de fiabila e...o sa va anunt:D.....mai ales ca trebuie si udata:D......cat a costat?.......pretul de lista era 13600 si ceva....dar cu toate taxele si toate prostiile ajunge mai mult...plus ca eu am luat-o pe 4 ani leasing...cu un avans de 7500 de euro....:D....

chinna tm
18th April 2008, 11:23
zi pe fata ca s-a oferit dealeritza sa te ............si de aia ai luat masina asta:evil::evil::evil:

e buna tipa.....:D.....nu stralucita....dar o data, de 5 ori merge:D.....plus ca e tinerica:D....mmmmmm....oare sa ii propun vreo indecenta?.....:happy

cip
18th April 2008, 11:23
diferente de opinie........ar fi fost culmea sa gandim la fel;)
asa-i,cand ai dreptate,ai,ce mai...:)

chinna tm
18th April 2008, 11:25
chinna,s-o folosesti sanatos si fara evenimente!!!:ok::ok::ok:

multumesc frumos OM....:D....la fel la toti...no evenimente neplacute!:D....."sumaharilor".....:happy

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 11:25
arata bine....voi vedea si eu cat de fiabila e...o sa va anunt:D.....mai ales ca trebuie si udata:D......cat a costat?.......pretul de lista era 13600 si ceva....dar cu toate taxele si toate prostiile ajunge mai mult...plus ca eu am luat-o pe 4 ani leasing...cu un avans de 7500 de euro....:D....

destul de mult,dar ofera destul de mult.
felicitari oricum.s-o porti sanatos!:ok:

aaxi
18th April 2008, 11:25
aici e vorba de cip-tm, precis...:happy:happy:happy

el e doar microb...........si e partial:groggy::groggy:

cip
18th April 2008, 11:26
aici e vorba de cip-tm, precis...:happy:happy:happy

incepi sa ma ' nervezi...:happy:happy:happy

aaxi
18th April 2008, 11:26
asa-i,cand ai dreptate,ai,ce mai...:)

si aici nu e vorba de saritura oii:ok:

chinna tm
18th April 2008, 11:26
asa-i,cand ai dreptate,ai,ce mai...:)

cip da dreptate terorismului!!!!!:rosu:.....si mai urlai pe mine pt tibetani.....:happy

cip
18th April 2008, 11:28
multumesc frumos OM....:D....la fel la toti...no evenimente neplacute!:D....."sumaharilor".....:happy
s-o stapanesti sanatos...:)
daca vreo dacie din '78 te va lovi si va fugi,sa stii ca io sunt...:happy:happy:happy

chinna tm
18th April 2008, 11:29
destul de mult,dar ofera destul de mult.
felicitari oricum.s-o porti sanatos!:ok:

pai e full options....nu are scaunele din piele.....in rest de toate ....sa vad acum ce poate....multumesc de urare:D....

chinna tm
18th April 2008, 11:30
s-o stapanesti sanatos...:)
daca vreo dacie din '78 te va lovi si va fugi,sa stii ca io sunt...:happy:happy:happy

multam :D.....lasa bre.....dau o bere doua....si rezolvam si treaba cu fugitul....sa te vad cand esti vesel cum fugi.....:happy.....

chinna tm
18th April 2008, 11:35
am o revelatie....bate otelul pe steaua......:D.....da, sunt diliu rau de tot....:D

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 11:37
am o revelatie....bate otelul pe steaua......:D.....da, sunt diliu rau de tot....:D

petrache lupu de la maglavit era un copil dulce...:happy

cip
18th April 2008, 11:38
multam :D.....lasa bre.....dau o bere doua....si rezolvam si treaba cu fugitul....sa te vad cand esti vesel cum fugi.....:happy.....

zi-i multam,pe aaxi il lovesc ca pieton...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 11:40
zi-i multam,pe aaxi il lovesc ca pieton...:happy:happy:happy

ai cumva un hummer pentru pietoni...?:evil:

Vincitor
18th April 2008, 11:41
cimi san bucovinean......am facut un....rahat....am plecat pe opel...si am ajuns la chevrolet.....mi-am luat un chevrolet lacetti...misto masina...sa vad cum merge....am fost influentat de anumiti factori, nu neaparat financiari...in fine....mie imi place....:D....

wow , s-o folosesti sanatos ..dar n-ai putea sa te razgandesti pana nu-i prea tarziu ?

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 11:41
zi-i multam,pe aaxi il lovesc ca pieton...:happy:happy:happy

bah cipisor de ce nu-ti scrii ceva sub nick?
is curios ce-ai alege...:yes:

Black_Mamba
18th April 2008, 11:42
buuuuuhahaha !
Smardoinescu va superviza intrarea carlanilor pe stadionul din Galati !
O umilinta mica,asa...de talia patronului de oi !!!:)))

chinna tm
18th April 2008, 11:43
multam baxi...nu ma razgandesc...sunt mai multe la mijloc....pe moment e ok:D....

Vincitor
18th April 2008, 11:43
eu as schimba-o pe-a mea daca as vedea furaciuni repetate,nu pot tine cu hotii doar pt simplul fapt ca-i cunosc bine ,de mic copil...

tu ti-ai echimbat-o deja ..ai uitat ? Decat asa schimb ,mai bine .....

aaxi
18th April 2008, 11:44
zi-i multam,pe aaxi il lovesc ca pieton...:happy:happy:happy

pai daca ma lovesti dupa berile lui chinna........inseamna ca m-am scos......dupa ce ies din spital iti arunca portocal cu prastia:evil::evil::evil:

chinna tm
18th April 2008, 11:45
radem noi radem....dar daca joaca aia pe bune?.....ce naiba am?ma duc sa ma tratez....daca mai zic mult ca bate otelul imi iau un bann cat china de mare:happy.....

aaxi
18th April 2008, 11:45
multam baxi...nu ma razgandesc...sunt mai multe la mijloc....pe moment e ok:D....

dealeritza.............lasa ca stim noi:evil::evil::evil::evil:

chinna tm
18th April 2008, 11:46
bah cipisor de ce nu-ti scrii ceva sub nick?
is curios ce-ai alege...:yes:

ceva de genul: vreau "negrese"....?????......precenii stiu de ce.....:happy

aaxi
18th April 2008, 11:46
radem noi radem....dar daca joaca aia pe bune?.....ce naiba am?ma duc sa ma tratez....daca mai zic mult ca bate otelul imi iau un bann cat china de mare:happy.....

cat mai e "doza" la voi?:evil::evil::evil::evil:

Vincitor
18th April 2008, 11:47
arata bine....voi vedea si eu cat de fiabila e...o sa va anunt:D.....mai ales ca trebuie si udata:D......cat a costat?.......pretul de lista era 13600 si ceva....dar cu toate taxele si toate prostiile ajunge mai mult...plus ca eu am luat-o pe 4 ani leasing...cu un avans de 7500 de euro....:D....

CAAAAT ?? Cu banii astia eu imi luam o masina !!:D

chinna tm
18th April 2008, 11:47
dealeritza.............lasa ca stim noi:evil::evil::evil::evil:

na si?.....si tu acum...pai daca fata scapa pixul pe jos....si i se ridica fustita...ce vrei sa fac?sa o las sa ii fie frig?....:D....nu pot asa ceva...in plus cum se testeaza fiabilitatea masinii?nu cu dealeritza impreuna?....:happy.....si.....ce doza?.....doza de bere?ieftin...preferam sticla...cica doare mai tare....incercam?:happy.....

cip
18th April 2008, 11:48
bah cipisor de ce nu-ti scrii ceva sub nick?
is curios ce-ai alege...:yes:

hehe,ar fi posibil sa-mi dea :ban:

chinna tm
18th April 2008, 11:48
ce masina iti luai tu baxi?.....noua.....

aaxi
18th April 2008, 11:49
hehe,ar fi posibil sa-mi dea :ban:

macelarule:happy:happy:happy:happy

cip
18th April 2008, 11:49
ceva de genul: vreau "negrese"....?????......precenii stiu de ce.....:happy

tu mai ai un pic pana la "ignore",ai grija...:happy:happy:happy

Vincitor
18th April 2008, 11:50
ce masina iti luai tu baxi?.....noua.....

o MASINA ! Si dealeritza pt o tura !! ..iar se oftica cineva !!!

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 11:51
hehe,ar fi posibil sa-mi dea :ban:

incearca totusi.vad ca suntem printre favorizatii ols-ului.ni se tolereaza multe...in primul rand inteligenta...:yes:
si modestia care merge mana in mana cu inteligenta...:happy

chinna tm
18th April 2008, 11:51
tu mai ai un pic pana la "ignore",ai grija...:happy:happy:happy

rezolvam problema la birt?....:D....

cip
18th April 2008, 11:51
macelarule:happy:happy:happy:happy

telepatie?:ras-plans::ras-plans:
o ciorba de miel,la vremea ei...miam miam...:)

chinna tm
18th April 2008, 11:51
ma repet baxi...ce masina noua?????

Vincitor
18th April 2008, 11:52
ce masina iti luai tu baxi?.....noua.....

de exemplu ..http://www.autopret.ro/drive.opel.gtc.htm

Vincitor
18th April 2008, 11:53
sau ..http://www.autopret.ro/kenworth.w900.htm

chinna tm
18th April 2008, 11:54
baxi...fain aspectul....ar pe toti care ii stiu cu asta...s-au declarat nemultumiti....de asta am evitat....iar de vectra nu am avut destui bani...ma ajungea pe la 18 mii de euro...dar era super masina aia:D....a doua varianta care mi-ai dat-o e mai misti:happy

aaxi
18th April 2008, 11:54
telepatie?:ras-plans::ras-plans:
o ciorba de miel,la vremea ei...miam miam...:)

ce bine merge cu o berica....si aici nu ma refer la fulgerul

cip
18th April 2008, 11:55
incearca totusi.vad ca suntem printre favorizatii ols-ului.ni se tolereaza multe...in primul rand inteligenta...:yes:
si modestia care merge mana in mana cu inteligenta...:happy

:happy:happy:happy
cimisor,as da citate din favoritii mei,care nu-s in mod sigur agreate de catre cei ce detin cheia mediatica...:cool:

cip
18th April 2008, 11:56
ce bine merge cu o berica....si aici nu ma refer la fulgerul
de Carmen Bucuresti ai auzit?

Vincitor
18th April 2008, 11:59
baxi...fain aspectul....ar pe toti care ii stiu cu asta...s-au declarat nemultumiti....de asta am evitat....iar de vectra nu am avut destui bani...ma ajungea pe la 18 mii de euro...dar era super masina aia:D....a doua varianta care mi-ai dat-o e mai misti:happy

pai daca tot ai luat-o in leasing , ce contau 2-3 mii de euro in plus ? e vorba si de valoarea reziduala a masinii ,adica ,cat va costa peste vreo 3 sau 5 sau 7 ani ??Uite preturile , vezi la opel vectra ....oricum ,nu conteaza parerea mea , e optiunea ta ... inca o data s-o folosesti sanatos ,fara nicio problema de nicio natura !
http://www.apia.ro/publicatii-catalog.htm

aaxi
18th April 2008, 12:00
de Carmen Bucuresti ai auzit?

partial.............trebuia?:o:

chinna tm
18th April 2008, 12:00
ms baxi....nu mai am valoare reziduala...am bagat-o in rate...mai...cum ti-am zis.....au fost si alte chestii la mijloc....:D....pt mine e buna....:D....

Calandrinon
18th April 2008, 12:01
buuuuuhahaha !
Smardoinescu va superviza intrarea carlanilor pe stadionul din Galati !
O umilinta mica,asa...de talia patronului de oi !!!:)))

Ce rau e sa-ti fie frica de umbra ta...Sarmanul finantator principal..!

aaxi
18th April 2008, 12:03
pt mine e buna....:D....

dealeritza?:happy:happy:happy:happy

chinna tm
18th April 2008, 12:04
dealeritza?:happy:happy:happy:happy

da cine?cui ii pasa de masina?:happy....ce imperiu bre?.....lasi mostenire polonicele?.....:D.....ma bag si eu, dar nu e ziua mea maine:D.....LA MULTI ANI PENTRU MOSTENITOR!!!!!

cip
18th April 2008, 12:04
partial.............trebuia?:o:
ar fi trebuit sa stii istoria echipei tale...:angry:
de cate ori voi si ceilalti veti aminti niste chestii gen "aek,1-8,bragadiru...etc...sa va asteptati la replici la fel de slabe...:happy:happy:happy

aaxi
18th April 2008, 12:08
ar fi trebuit sa stii istoria echipei tale...:angry:
de cate ori voi si ceilalti veti aminti niste chestii gen "aek,1-8,bragadiru...etc...sa va asteptati la replici la fel de slabe...:happy:happy:happy

Ce sa-i facim fiecare cu "slabiciunile" lui:yeah:


LA MULTI ANI PENTRU MOSTENITOR!!!!!

S'na sefu

Vincitor
18th April 2008, 12:09
Chinna ..puteai sa-tiiei o masina chinezeasca ...asa contribuai la crestera pib ului fratilor tai !
http://www.chinesecars.net/index.php?page=2

Vincitor
18th April 2008, 12:11
chinna ..uite aici o oferta completa !!http://www.news.com/2300-11389_3-6137279-1.html

cip
18th April 2008, 12:15
dealeritza?:happy:happy:happy:happy
daca-i ziua lu' aaxi al mic,transmite-i LA MULTI ANI de la Cimisoara :yeah:

Vincitor
18th April 2008, 12:15
aaxi ..LA MULTI ANI MOSTENITORULUI !! Cati implineste ? E baiat , cred , dupa cum ai scris ??!

aaxi
18th April 2008, 12:17
aaxi ..LA MULTI ANI MOSTENITORULUI !! Cati implineste ? E baiat , cred , dupa cum ai scris ??!

S'na.........4:ok:


daca-i ziua lu' aaxi al mic,transmite-i LA MULTI ANI de la Cimisoara :yeah:

s'na ...si copliilor vostri la fel:ok:

cip
18th April 2008, 12:21
S'na.........4:ok:



s'na ...si copliilor vostri la fel:ok:
fiica-mea e stelista,sa nu mai zici la nimeni,ca-i rusinos pt mine...:shocked:
sper ca fii -tu va fi mai destept si va tine cu Cimisoara...:happy:happy:happy

laurdog
18th April 2008, 12:21
saracie, sa-ti traiasca puiul, si sa te faca fericit:ok::ok:
si sa se faca........DINAMOVIST:yeah::yeah:

PS ptiuuu, iar postez odata cu aratarea asta:headbang:

aaxi
18th April 2008, 12:23
fiica-mea e stelista,sa nu mai zici la nimeni,ca-i rusinos pt mine...:shocked:
sper ca fii -tu va fi mai destept si va tine cu Cimisoara...


saracie, sa-ti traiasca puiul, si sa te faca fericit:ok::ok:
si sa se faca........DINAMOVIST:yeah::yeah:

S'na Laur

Apropos...ii plac trenurile.,.............deci.:headbang::headbang:

Vincitor
18th April 2008, 12:24
chinna ..pt tine !!
chinna
dealer de orez

laurdog
18th April 2008, 12:25
S'na Laur

Apropos...ii plac trenurile.,.............deci.:headbang::headbang:

pai mie cand eram mic, imi placeau....avioanele:groggy::groggy:
si?

Vincitor
18th April 2008, 12:27
Va salut , o zi buna ! A venit stapana butoanelor [fie-mea ].

Vincitor
18th April 2008, 12:28
chinna !!http://videoblog.ablog.ro/2008-03-25/marfa-chinezeasca.html

cip
18th April 2008, 12:32
pai mie cand eram mic, imi placeau....avioanele:groggy::groggy:
si?

bah,am mers la un market,erau papuci de casa cu Rapid si Steaua,la vreo 10 lei,penibil ca pret,slapii normali erau la juma de pret,i-am zis :"pana acilea copile"...aiasta nu se poace...:)

cip
18th April 2008, 12:34
saracie, sa-ti traiasca puiul, si sa te faca fericit:ok::ok:
si sa se faca........DINAMOVIST:yeah::yeah:

PS ptiuuu, iar postez odata cu aratarea asta:headbang:

:happy:happy:happy

chinna tm
18th April 2008, 12:35
sall baxi....multam de masini:D....

aaxi
18th April 2008, 12:36
pai mie cand eram mic, imi placeau....avioanele:groggy::groggy:
si?

esti dinamovist......adica aerian:bere::bere:

aaxi
18th April 2008, 12:37
bah,am mers la un market,erau papuci de casa cu Rapid si Steaua,la vreo 10 lei,penibil ca pret,slapii normali erau la juma de pret,i-am zis :"pana acilea copile"...aiasta nu se poace...:)

si pe talpa era scis poli,nu?:evil::evil::evil::evil:

cip
18th April 2008, 12:38
si pe talpa era scis poli,nu?:evil::evil::evil::evil:

vrei sa ma banneze,m-am lamurit si cu tine...:cool::cool::cool:

laurdog
18th April 2008, 12:40
esti dinamovist......adica aerian:bere::bere:

se numeste SOPRA TUTTI SIAMO NOI! :ok:

aaxi
18th April 2008, 12:40
se numeste [SOPRA TUTTI SIAMO NOI! :ok:

exact asta ii ziceam si lui cip..legat de papuci:happy:happy:happy

cip
18th April 2008, 12:41
se numeste SOPRA TUTTI SIAMO NOI! :ok:
nu se-aude in vest....
ce-ai zis?.
:happy:happy

aaxi
18th April 2008, 12:41
vrei sa ma banneze,m-am lamurit si cu tine...:cool::cool::cool:

pai atata timp cat tu esti pe ignore pt toti........stai linistit:happy:happy

laurdog
18th April 2008, 12:44
exact asta ii ziceam si lui cip..legat de papuci:happy:happy:happy

sopra nu e acelasi lucru cu SOTTO:happy:happy:happy
italiana e o limba frumoasa, ma ofer sa te meditez gratis:ok:

cip
18th April 2008, 12:44
pai atata timp cat tu esti pe ignore pt toti........stai linistit:happy:happy

taci mah,eu comunic pe cai superioare cu ceilalti,n-ai de unde sa stii tu...:happy:happy:happy

aaxi
18th April 2008, 12:46
sopra nu e acelasi lucru cu SOTTO:happy:happy:happy
italiana e o limba frumoasa, ma ofer sa te meditez gratis:ok:

si eu ma refeream tot la sopra ca sunt restul .....iar ei sotto
oricum mersi de oferta ;)

aaxi
18th April 2008, 12:47
taci mah,eu comunic pe cai superioare cu ceilalti,n-ai de unde sa stii tu...:happy:happy:happy

normal ca la mine au reusit astia sa bage firele prin pamant........:evil:
apropos ce mai fac porumbeii?;)

laurdog
18th April 2008, 12:49
si eu ma refeream tot la sopra ca sunt restul .....iar ei sotto
oricum mersi de oferta ;)

da ma nebunule, am inteles, dar DOAR NOI suntem deasupra:P
:happy:happy:happy

cip
18th April 2008, 12:50
normal ca la mine au reusit astia sa bage firele prin pamant........:evil:
apropos ce mai fac porumbeii?;)

deh,cauta si ei veriga slaba...:D
porumbeii din P-ta Operei va transmit "bip"...:happy:happy:happy

aaxi
18th April 2008, 12:53
deh,cauta si ei veriga slaba...:D
porumbeii din P-ta Operei va transmit "bip"...:happy:happy:happy

Scuze Dr. Doolitle.............nu se mai dau retetele compensate???

cip
18th April 2008, 12:53
da ma nebunule, am inteles, dar DOAR NOI suntem deasupra:P
:happy:happy:happy
bah,mai ai dume de-astea ?
noi venim din spate...:happy:happy:happy

aaxi
18th April 2008, 12:53
da ma nebunule, am inteles, dar DOAR NOI suntem deasupra:P
:happy:happy:happy

fiecare cu placerile lui;)

laurdog
18th April 2008, 12:56
bah,mai ai dume de-astea ?
noi venim din spate...:happy:happy:happy

si....aveti vreo tinta, sau alergati de belalii?:groggy::groggy:

Vincitor
18th April 2008, 12:59
mah , pe telesport ,mititelu desfiinteaza pe poli ! Cica cine-i poli , ce palmares are, cica poli e aek ,fulgerul bragadiru ! si iancu zicea ca el e baiat de bulevard ! Mititelu: care bulevard , zabrauti ??

aaxi
18th April 2008, 12:59
noi venim din spate...


P-ta Operei


si....aveti vreo tinta, sau alergati de belalii?:groggy::groggy:

Sigur au o tinta............. in Piata Operei:evil::evil::evil::evil::evil:

laurdog
18th April 2008, 13:01
Sigur au o tinta............. in Piata Operei:evil::evil::evil::evil::evil:

ahaaaaa, saru' mana cip:drak::drak:

Vincitor
18th April 2008, 13:01
http://www.pariori.ro/stiri/679/avancronica-partidei-poli-timisoara--universitatea-craiova.htm

aaxi
18th April 2008, 13:02
ahaaaaa, saru' mana cip:drak::drak:

poate.....cipa:happy:happy:happy:happy

cip
18th April 2008, 13:03
bah,cica ne mutam din nou,din cauza aceluiasi perrsonaj...:(
incerc logarea...

aaxi
18th April 2008, 13:06
bah,cica ne mutam din nou,din cauza aceluiasi perrsonaj...:(
incerc logarea...

poti fi mai explicit, ca eu sunt inginer si nu prea inteleg:groggy::groggy:

Vincitor
18th April 2008, 13:06
DE CE Numai din 2002 se socoteste palmaresul ??
18.04.2008, Timisoara, Stadion: "Dan Paltinisan", ora: 18:30

Statistica

Palmares general: 9 4 2 3 8-10

La Timisoara: 4 2 1 1 5-7

Primul meci: 23.11.2002, Universitatea Craiova-Poli Timisoara 1-0

In tur: 31.10.2007, Universitatea Craiova-Poli Timisoara 2-1

Locul ocupat in clasament inaintea etapei a 30-a: Poli Timisoara-locul 6 (50p), Universitatea Craiova-locul 9 (36p).

Universitatea Craiova a reusit sa castige ultimele doua intalniri direct cu Poli Timisoara disputate in Liga I: 12.05.2007, Poli-Universitatea 1-5; 31.10.2007, Universitatea-Poli 2-1.

Cea mai mare diferenta de scor dintre cele doua grupari s-a inregistrat pe 12.05.2007, atunci cand gruparea olteana s-a impus cu 5-1 la Timisoara, datorita golurilor marcate de Dina (7), Baird (51, 90), D. Stoica (63-pen, 84-pen), in timp ce unicul gol al banatenilor a fost inscris de Andrei Cristea (31), jucator care nu se mai afla in lotul alb-violet. Jocul s-a disputat cu portile inchise, iar pe atunci, Poli era pregatita de actualul secund Valentil

cip
18th April 2008, 13:09
poti fi mai explicit, ca eu sunt inginer si nu prea inteleg:groggy::groggy:

o sa afli cand ma dumiresc si eu:)

Vincitor
18th April 2008, 13:10
UITATI CE SCRIE AICI !!

POLITEHNICA TIMISOARA

Acces rapid:
. Lot 2006/2007
. Echipa de baza
. Conducerea clubului
. Transferuri
. Recorduri in Divizia A
. Titluri de campioan&#227;
. Cupa României
. Competi&#254;ii internationale
. Cei mai valorosi jucatori


Fondat: 2002 (prima participare in "A": 2002/03).

Alte nume purtate de-a lungul timpului: Poli AEK Timisoara.

Site oficial: www.politimisoara.com

Adresa : B-dul Regele Ferdinand I nr.2, Timisoara 300006 (telefon: 0040-256-309852/ fax: 0040-256-309851)
Stadion: "Dan Paltinisan" (40.000 locuri / instalatie de nocturna 1.465 lucsi).

Culori: alb-violet Marca echipament: Lotto

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 13:14
exemplu de presa de stana;
titlu in PRO SPORT: Deac: „Aș vrea la Steaua!“

PROSPORT:Ți-ar plăcea să evoluezi în Ghencea dacă ai primi o ofertă?
Ciprian Deac :Sigur! Niciodată nu poți spune niciodată. M-ar onora o ofertă din Ghencea, pentru că este un club mare și îl apreciez pe Lăcătuș pentru că a evoluat pe un post asemănător. Totuși, am o datorie față de Oțelul și sper să nu dezamăgesc.

si eu care credeam ca macar asta isi va da sufletul pe teren sa-i bata pe spurky...:headbang:

Calandrinon
18th April 2008, 13:18
aaxi, SA-TI TRAIASCA BAIATUL, LA MULTI ANI cati ani face "Fiara" ?

aaxi
18th April 2008, 13:19
aaxi, SA-TI TRAIASCA BAIATUL, LA MULTI ANI cati ani face "Fiara" ?

s'na Calandrinon.................4............:bere:

Calandrinon
18th April 2008, 13:19
exemplu de presa de stana;
titlu in PRO SPORT: Deac: „Aș vrea la Steaua!“

PROSPORT:Ți-ar plăcea să evoluezi în Ghencea dacă ai primi o ofertă?
Ciprian Deac :Sigur! Niciodată nu poți spune niciodată. M-ar onora o ofertă din Ghencea, pentru că este un club mare și îl apreciez pe Lăcătuș pentru că a evoluat pe un post asemănător. Totuși, am o datorie față de Oțelul și sper să nu dezamăgesc.

si eu care credeam ca macar asta isi va da sufletul pe teren sa-i bata pe spurky...:headbang:

imi pare rau ca atunci m-am abtinut la comentariul tau...Steaua e....Steaua!!!

Calandrinon
18th April 2008, 13:20
s'na Calandrinon.................4............:bere:

:bere::bere::

cip
18th April 2008, 13:20
exemplu de presa de stana;
titlu in PRO SPORT: Deac: „Aș vrea la Steaua!“

PROSPORT:Ți-ar plăcea să evoluezi în Ghencea dacă ai primi o ofertă?
Ciprian Deac :Sigur! Niciodată nu poți spune niciodată. M-ar onora o ofertă din Ghencea, pentru că este un club mare și îl apreciez pe Lăcătuș pentru că a evoluat pe un post asemănător. Totuși, am o datorie față de Oțelul și sper să nu dezamăgesc.

si eu care credeam ca macar asta isi va da sufletul pe teren sa-i bata pe spurky...:headbang:
ahaha,naivule ,si Karamyan a spus ca vrea la Steaua,chiar fara frace-su,ca cica la o echipa mare,precum S, nu poti emite pretentii emotionale...

aaxi
18th April 2008, 13:22
ahaha,naivule ,si Karamyan a spus ca vrea la Steaua,chiar fara frace-su,ca cica la o echipa mare,precum S, nu poti emite pretentii emotionale...

Normal ca toti vor..............:groggy::groggy::groggy:
iti dai seama ca daca vine si Sapunaru...........clar a fost blat si faza cu chibriturile:happy:happy:happy:happy

Calandrinon
18th April 2008, 13:22
ahaha,naivule ,si Karamyan a spus ca vrea la Steaua,chiar fara frace-su,ca cica la o echipa mare,precum S, nu poti emite pretentii emotionale...

Ce texte armenesti a bagat si asta...si voi il credeati naturalizat...

Calandrinon
18th April 2008, 13:23
Normal ca toti vor..............:groggy::groggy::groggy:
iti dai seama ca daca vine si Sapunaru...........clar a fost blat si faza cu chibriturile:happy:happy:happy:happy

Asta vine doar sa-si recupereze surubul..

aaxi
18th April 2008, 13:24
Asta vine doar sa-si recupereze surubul..

aaaaaaaaaaa, de aia a zis si de Bozovici.......mersi ca m-ai luminat:happy:happy:happy

cip
18th April 2008, 13:27
Ce texte armenesti a bagat si asta...si voi il credeati naturalizat...

nu,mah Cala,ca nu-s venit cu ultima ploaie...toti sunt mercenari,iar noi suferim ca ...daca zic "cainii" iar interpreteaza aaxi,ca asta n-are nuante...:happy

aaxi
18th April 2008, 13:28
nu,mah Cala,ca nu-s venit cu ultima ploaie...toti sunt mercenari,iar noi suferim ca ...daca zic "cainii" iar interpreteaza aaxi,ca asta n-are nuante...:happy

discromat..........ce sa-i faci.....nu toti sunt perfecti ca tine:happy:happy

cip
18th April 2008, 13:30
discromat..........ce sa-i faci.....nu toti sunt perfecti ca tine:happy:happy
moama,ce rapid ai fost...:)

aaxi
18th April 2008, 13:31
moama,ce rapid ai fost...:)

eu te-am injurat pana acum,utistule?:happy:happy:happy:happy

Calandrinon
18th April 2008, 13:32
moama,ce rapid ai fost...:)

e cu bunghiul pe tine...:evil::evil::evil:

aaxi
18th April 2008, 13:33
e cu bunghiul pe tine...:evil::evil::evil:

il buceardez cum il prind:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

cip
18th April 2008, 13:34
:happy
eu te-am injurat pana acum,utistule?:happy:happy:happy:happy
bah,parca eram dinamovist...:yes:
cu discromatia stiu cum e,daca as da examenul auto pe bune,as lua o mare tzapa...:happy:happy
:happy

Calandrinon
18th April 2008, 13:34
nu,mah Cala,ca nu-s venit cu ultima ploaie...toti sunt mercenari,iar noi suferim ca ...daca zic "cainii" iar interpreteaza aaxi,ca asta n-are nuante...:happy

de asta am cuvinte de lauda la adresa unora ca Dinu, Dumitrache,Oblemenco, Iordanescu...Jackie

cip
18th April 2008, 13:36
e cu bunghiul pe tine...:evil::evil::evil:
raspundem cu "flower power"...:floricica::floricica::floricica:

aaxi
18th April 2008, 13:36
:happy
bah,parca eram dinamovist...:yes:
cu discromatia stiu cum e,daca as da examenul auto pe bune,as lua o mare tzapa...:happy:happy
:happy

si eu care am crezut ca ai glumit cu chinna si cu accidentul:happy:happy

cip
18th April 2008, 13:40
de asta am cuvinte de lauda la adresa unora ca Dinu, Dumitrache,Oblemenco, Iordanescu...Jackie

Razgandinu se numeste mai nou...:yes::yes::yes:

Calandrinon
18th April 2008, 13:42
[QUOTE=cip tm;1966290]:happy
daca as da examenul auto pe bune,as lua o mare tzapa...

Ai grija cu parcarea masinii prin Timisoara; acum 2 ani, aveam treaba la AEM, parcarea plina, pe trotuare masini...cand vad ca benzinaria din apropiere are o platforma mare, unde erau parcate aprox.10 masini...Parchez si eu acolo, dar vine un responsabil si m-alunga...Degeaba i-am explicat ca sunt la 30 m de pompe, ca nu-s din localitate si toate cele...Am mormait ceva printre dinti de "civilizatia vestului" si am plecat ( e adevarat, nu va cunoscusem inca..:happy)

Calandrinon
18th April 2008, 13:43
Razgandinu se numeste mai nou...:yes::yes::yes:

DINU ESTE DE 42 ANI LA DINAMO...

chinna tm
18th April 2008, 13:44
lumeeeeeeeeeee....chiar la inceput de wekend ma pun stia la munca....cip, nu te mai supar nicodata...sigur tu ai pile la sefii mei:D

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 13:45
PRO SPORT
Domnule Dragomir, dumneavoastră așteptați cu interes partidele de la Galați și Arad?
Nu dom’le, eu le privesc liniștit. Le văd ca și cum ar fi meciuri normale.

Bine, dar se vorbește de milioane de euro la „indirecte”...
Haide, dom’le, ce naiba! Și voi, și ceilalți din fotbal credeți ce spune Gigi Becali? Nu e adevărat! Păi, nu vedeți că totul e o strategie a lui Gigi de a pune presiune pe CFR? Puneți botul și voi, și cei care așteaptă banii de la Gigi... Deci e dat dracu Gigi, nu vedeți că i-a înnebunit pe oamenii aștia de la Cluj, care sunt băieți inteligenți, dar care ajunseseră într-o vreme să vorbească și ei la fel, să se ajungă la jigniri.

Deci nu credeți că se dau bani?
Fugi dom’le de aici! E un joc psihologic pe care îl face Gigi. Dar eu am senzația că se sfătuiește el cu cineva. Bine, el e băiat isteț, dar parcă după ce s-a împăcat cu verii lui e și mai puternic. Dom’le, cea mai puternică armă e cea psihologică, credeți-mă!

Dar Regulamentul permite ca fiecare să spună că se dau bani la nu știu ce meci și să nu pățească nimic?
O să-i propun lui Mircea Sandu să dăm o circulară care să interzică și astfel de discuții despre stimularea adversarelor, că văd că nu se mai poate.

Totuși totul pare un circ...
Circ, da, dar aduce bani! Deci fotbalul ar fi mai sărac fără astfel de dialoguri, desigur să nu se ajungă la jigniri. Dom’le, de pe vremea romanilor s-a spus “da-ți-le oamenilor pâine și circ”. Eh, noi le dăm cozonac! Deci, repet, totul e o strategie a lui Becali, și-a bătut joc de toți. Dar acum, cred că lumea a început să se cam prindă. A zis că era la vestiare la meciul cu Universitatea Cluj, dar de fapt el era la cantină...

Dumitru Dragomir, președinte LPF: Circul ăsta ne aduce bani. Totul e să nu se ajungă la jigniri

pentru ce sa-mi mai bat eu capul?:headbang:

cip
18th April 2008, 13:46
[QUOTE=cip tm;1966290]:happy
daca as da examenul auto pe bune,as lua o mare tzapa...

Ai grija cu parcarea masinii prin Timisoara; acum 2 ani, aveam treaba la AEM, parcarea plina, pe trotuare masini...cand vad ca benzinaria din apropiere are o platforma mare, unde erau parcate aprox.10 masini...Parchez si eu acolo, dar vine un responsabil si m-alunga...Degeaba i-am explicat ca sunt la 30 m de pompe, ca nu-s din localitate si toate cele...Am mormait ceva printre dinti de "civilizatia vestului" si am plecat ( e adevarat, nu va cunoscusem inca..:happy)
eroare fatala,te-a citit omul,ai avut accent cantat,deci,bine ti-a facut...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 13:47
jigodia asta e cel mai putred om din sistem...
el da gir jafurilor becalioteanului...

Calandrinon
18th April 2008, 13:49
PRO SPORT


Dumitru Dragomir, președinte LPF: Circul ăsta ne aduce bani. Totul e să nu se ajungă la jigniri

pentru ce sa-mi mai bat eu capul?:headbang:

Deci, nu-l mai jigni pe aaxi, spune-i adevarul: Steaua e cea mai buna echipa de fotbal din tara...Joaca frumos si cinstit.!!

chinna tm
18th April 2008, 13:49
cimi.....are rost sa discutam \ce zice dragomir sclavul banului?.....pe mine ma ia scarba doar cand aud numele lui.....e un ordinar acre ajuta la facerea blaturilor.....

cip
18th April 2008, 13:49
lumeeeeeeeeeee....chiar la inceput de wekend ma pun stia la munca....cip, nu te mai supar nicodata...sigur tu ai pile la sefii mei:D

asta-i doar o mostra,sa te uiti mereu in spate,posibil sa nu fie umbra...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 13:49
[QUOTE=Calandrinon;1966302]
eroare fatala,te-a citit omul,ai avut accent cantat,deci,bine ti-a facut...:happy:happy:happy

dintr-asta-mi esti deci...
daca vin eu cu accentul meu ,civilizatii vostri cred ca ma intreaba de cata vreme n-am mai mancat si daca e adevarat ca toate moldovencele-s curve...

Calandrinon
18th April 2008, 13:51
[QUOTE=Calandrinon;1966302]
eroare fatala,te-a citit omul,ai avut accent cantat,deci,bine ti-a facut...:happy:happy:happy

Vorbeam cu accent de Suliman Pasa, in amintirea cand Banatul era Pasalac, dar degeaba...:D

cip
18th April 2008, 13:53
[QUOTE=cip tm;1966308]

dintr-asta-mi esti deci...
daca vin eu cu accentul meu ,civilizatii vostri cred ca ma intreaba de cata vreme n-am mai mancat si daca e adevarat ca toate moldovencele-s curve...
:happy:happy:happy
bah,tu esti normal? ma dor maxilarele de ras,cred ca printez asta....:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

chinna tm
18th April 2008, 13:54
asta-i doar o mostra,sa te uiti mereu in spate,posibil sa nu fie umbra...:happy:happy:happy

mah....tu ai ce ai cu mine....sigur nu ai ramas cu sechele din armata?.....:happy....sau esti tibetan?:happy.....lume, help, trebuie sa imi apar posteriorul:D

cip
18th April 2008, 13:55
[QUOTE=cip tm;1966308]

Vorbeam cu accent de Suliman Pasa, in amintirea cand Banatul era Pasalac, dar degeaba...:D

noroc cu austriecii,ne-au scos la timp,acum vreo 200 de ani...

Calandrinon
18th April 2008, 13:58
Dar petre Grigoras asta pe unde a jucat? ce tot ne abureste cu "onoarea de a-i bate pe Steaua" sau "cea mai buna echipa, cu 9 victorii la rand"...........9 victorii?..ce inseamna puterea obisnuintei, nici nu mai stiam cate blaturi a facut Steaua...

OM
18th April 2008, 13:59
lume, help, trebuie sa imi apar posteriorul
Chinna,mai nou ai grija si pazeste-ti posteriorul si de femei.:happy:happy:happy

chinna tm
18th April 2008, 14:00
cip..vezi cum dai quote...ca pare ca vb de unu singur.....:happy.....

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 14:01
GSP.Comentariul genialei steliste maria andries.


"Pe măsură ce se apropie finalul sezonului, declarațiile patronului Stelei seamănă tot mai mult cu mesajele lui Bin Laden.

Cînd Becali spune că Balaj “se va nenoroci”, “se va distruge pe viață”, nu vrea doar să pună presiune. Vrea să producă teroare. Pur și simplu. Dacă nu poate mani**** cu bani, manipulează prin teamă. Îi descrie arbitrului cu lux de amănunte chinurile care-l așteaptă dacă greșește în meciul de la Galați. “Îl va scuipa lumea pe stradă, îi va fi rușine să dea ochii cu familia, cu vecinii de bloc, cu prietenii”. Agresiunea verbală prezice agresiunea fizică.

Deja nu mai sună a fotbal, ci a gherilă fundamentalistă. Becali procedează exact ca liderul Al-Qaida, care amenința Europa că “va da socoteală” pentru publicarea unor caricaturi. Șefului Stelei nu-i mai lipsesc decît un kalașnikov aurit de gît și niște martiri gata să-și sacrifice saliva împotriva lui Balaj."

WOW! andries a scris de rau de omul pe care il admira neconditionat si-i plateste diferenta de bani de la salariul mic de ziarist la ce-i trebuie unei tinere geniale sa subziste (cateva mii de euroi pe luna acolo...)
s-a luat de steaua .extraordinar!ea care se ia de obicei numai de dinamo sau de cluj sau de rapid...ceva nu-i kosher...sa citim si ultima fraza...

"Sigur, mai e o mică mare diferență. Spre deosebire de liderul spiritelor încinse din Liga 1, Osama nu revine a doua zi cu mesaje de genul: “Ei, și? Am făcut o glumă care a prins iar!”."

aha.ati inteles?jaful din fotbalul romanesc este un sir de glume (proaste,dar totusi glume).v-ati prins? dom'le ce rau imi pare ca nu-s genial ca andries...sau nu...?

chinna tm
18th April 2008, 14:01
Chinna,mai nou ai grija si pazeste-ti posteriorul si de femei.:happy:happy:happy

crezi ca cip se va travesti?....hmmmmm....eu nu....:happy

laurdog
18th April 2008, 14:02
asta am scris si eu, dar a iesit tot asa:groggy::groggy:

aaxi
18th April 2008, 14:05
am plecat acasa...........week-end placut

Calandrinon
18th April 2008, 14:06
cimi, a fost o vreme cand o citeam cu placere pe aceasta pustoica...Dar i-am descoperit limitele, sau mai binezis inregimentarea si de atunci o ignor. Pacat de ea, talent are, si inca cu carul...

Calandrinon
18th April 2008, 14:07
am plecat acasa...........week-end placut

BAI,:bere::bere::bere::bere::bere:

laurdog
18th April 2008, 14:07
salutare aaxi

cip
18th April 2008, 14:08
am plecat acasa...........week-end placut

sal',inca o data "la multi ani" aaxiutului...:floricica:l

chinna tm
18th April 2008, 14:09
salve ismaile!!!!!sa nu ii dai bere la al mic....da-i wiski, doar e ziua lui...:happy....joke.....da-i suc natural....nu de alta, dar tu poate ma asculti.....:happy

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 14:10
cimi, a fost o vreme cand o citeam cu placere pe aceasta pustoica...Dar i-am descoperit limitele, sau mai binezis inregimentarea si de atunci o ignor. Pacat de ea, talent are, si inca cu carul...

talent are,vorba ta,dar este direct proportional cu gradul de inregimentare (un termen extrem de adecvat calandrinon :ok:)
cel mai bun exemplu:in ancheta gsp de anul trecut l-a votat pe dica ca (oups,mereu imi scapa cand e vorba de dicacanio) fiind cel mai bun jucator al anului 2007??!!???!!
cred ca si pentru colegii ei a fost ceva ciudat...

OM
18th April 2008, 14:11
China.vorbeam la modul general,nu orce zboara se mananca.
A intervenit o mica problema,trebuie sa dispar,va salut si va doresc o zi placuta incontinuare! :cya:

cip
18th April 2008, 14:11
GSP.Comentariul genialei steliste maria andries.


"Pe măsură ce se apropie finalul sezonului, declarațiile patronului Stelei seamănă tot mai mult cu mesajele lui Bin Laden.

Cînd Becali spune că Balaj “se va nenoroci”, “se va distruge pe viață”, nu vrea doar să pună presiune. Vrea să producă teroare. Pur și simplu. Dacă nu poate mani**** cu bani, manipulează prin teamă. Îi descrie arbitrului cu lux de amănunte chinurile care-l așteaptă dacă greșește în meciul de la Galați. “Îl va scuipa lumea pe stradă, îi va fi rușine să dea ochii cu familia, cu vecinii de bloc, cu prietenii”. Agresiunea verbală prezice agresiunea fizică.

Deja nu mai sună a fotbal, ci a gherilă fundamentalistă. Becali procedează exact ca liderul Al-Qaida, care amenința Europa că “va da socoteală” pentru publicarea unor caricaturi. Șefului Stelei nu-i mai lipsesc decît un kalașnikov aurit de gît și niște martiri gata să-și sacrifice saliva împotriva lui Balaj."

WOW! andries a scris de rau de omul pe care il admira neconditionat si-i plateste diferenta de bani de la salariul mic de ziarist la ce-i trebuie unei tinere geniale sa subziste (cateva mii de euroi pe luna acolo...)
s-a luat de steaua .extraordinar!ea care se ia de obicei numai de dinamo sau de cluj sau de rapid...ceva nu-i kosher...sa citim si ultima fraza...


"Sigur, mai e o mică mare diferență. Spre deosebire de liderul spiritelor încinse din Liga 1, Osama nu revine a doua zi cu mesaje de genul: “Ei, și? Am făcut o glumă care a prins iar!”."

aha.ati inteles?jaful din fotbalul romanesc este un sir de glume (proaste,dar totusi glume).v-ati prins? dom'le ce rau imi pare ca nu-s genial ca andries...sau nu...?
eu nu-s exemplu bun,da' nu mai suport meciurile din campionatul nostru...

laurdog
18th April 2008, 14:13
salut OM, numai bine

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 14:15
Marian Iancu:"Tudor este un stelist, un arbitru slab, un ingîmfat!"

zi-le jabba! incep sa-l iubesc pe grasul asta!

Calandrinon
18th April 2008, 14:15
Ne vedem luni...Salutari la toata lumea !

cip
18th April 2008, 14:16
eu nu-s exemplu bun,da' nu mai suport meciurile din campionatul nostru...
de multe ori ma uit la stiri sportive,si incerc empatia...:D
bah,reveniti-va ,suntem o tara de stelisti,loredane,manele...

chinna tm
18th April 2008, 14:17
sal Om , calandrinon....cimi, iancu nu are dreptate la faza cu tudore, ti-o dam la m.....e?

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 14:18
salut calandrinon,OM !
week-end placut!

cip
18th April 2008, 14:18
Marian Iancu:"Tudor este un stelist, un arbitru slab, un ingîmfat!"

zi-le jabba! incep sa-l iubesc pe grasul asta!
da' ai vostri de ce tac?
sal Cala...:)

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 14:19
de multe ori ma uit la stiri sportive,si incerc empatia...:D
bah,reveniti-va ,suntem o tara de stelisti,loredane,manele...

tara de stelisto -manelisti.e acelasi tip de subcultura:no:

laurdog
18th April 2008, 14:19
salut Cala.
cip, ce sa zica ai nostri? au zis inainte sa inceapa sezonul:headbang::headbang:

cimitiru' ghencea
18th April 2008, 14:20
sal Om , calandrinon....cimi, iancu nu are dreptate la faza cu tudore, ti-o dam la m.....e?

iti raspund daca reformulezi:yes:era cat pe ce sa cred ca m-ai luat la injuraturi...:D

chinna tm
18th April 2008, 14:22
tara de stelisto -manelisti.e acelasi tip de subcultura:no:

facem revolutie?.....:happy.....in lagare cu ei:happy...cimi, vrei sa fi sef de lagar?:happy:happy:happy

cip
18th April 2008, 14:23
salut Cala.
cip, ce sa zica ai nostri? au zis inainte sa inceapa sezonul:headbang::headbang:

ceea ce stie toata lumea,o spune Iancu,o sa ia penalizari,poate depunctare.nu-i bai...
asta-mi aminteste de niste vremuri...

chinna tm
18th April 2008, 14:23
iti raspund daca reformulezi:yes:era cat pe ce sa cred ca m-ai luat la injuraturi...:D

scuze....revin: nu crezi ca are dreptate iancul inceea ce il priveste pe sclavul stelei arbitrul NEdecorat inca tudor?.....greu ma abtin sa nu il injur.....P.S:ce ai?nu va injuri pe voi....:D.....nu am de ce....si nici nu vreau:D....dar pe tudor si altii de teapa lui de ce nu i-as injura?D:

laurdog
18th April 2008, 14:24
iti raspund daca reformulezi:yes:era cat pe ce sa cred ca m-ai luat la injuraturi...:D

si ce-ti facea ma? un pic de...Orbit e bun pt dantura:happy:happy:happy