PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

Calandrinon
9th April 2008, 09:46
Multumesc celor care dau quote pe mesajele scrise de.....am rugat de atatea ori,daca si asta este greu de respectat....va doresc o zi buna in continuare!:cya:

Ce face fratia din oameni...ce transformare la tine, B...:great:

aaxi
9th April 2008, 09:47
si sa nu uitam ca a fost o legenda in arta simularii...:no:
a zis ca-i invata el si pe mielutii actuali cum se obtine gratis un penalty...:confused:

daca mai ti minte a jucat in aceeasi perioada cu ala de v-a pus numele AEK Bragadiru.....................

chinna tm
9th April 2008, 09:47
baxi....cand inveti, atunci vom juca sah......

Vincitor
9th April 2008, 09:48
fi si tu mai tolerant..........acum pe bune, nu toti stiu "simpatia" dintre voi.
si sincer vorbind.............uneori iti mai si scapa.
eu o fac din respect pt tine.............;)

Aaxi , pe bune , eu chiar ca-l simpatizez .. mi se pare ciudat si extrem de pueril comportamentrul lui .. daca e sa o luam la bani marunti ,chiar ca n-a fost mai nimic nasol intre noi ..niste contre verbale , dar nu de amploare ..efectiv nu inteleg de unde atata inversunare !

aaxi
9th April 2008, 09:48
baxi....cand inveti, atunci vom juca sah......

corecteaza naibii semnatura ca te iau astia ca facand parte din tabra adversa :evil::evil:

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 09:49
aici e posibil sa apara diferenta dintre noi...........daca e nesimtit asta nu inseamna ca trebuie sa-l tolerez numai pt ca e stelist.
dar la unii care sunt si asa putini e de inteles ca isi accepta toti.........:sneaky::sneaky:........:ok:

uite unde zacea selectivul....
hahahaha.aaxi,tin sa fiu primul care iti deschide ochii si sa spun ca ceea ce iti doresti tu sa fie obiectivitate suna extrem de asemanator a demagogie si chiar fariseism.stiu ca jayjay nu e idolul tau,dar va influenteaza pe toti ,se pare...

Calandrinon
9th April 2008, 09:49
si sa nu uitam ca a fost o legenda in arta simularii...:no:
a zis ca-i invata el si pe mielutii actuali cum se obtine gratis un penalty...:confused:

ei...acum e mai usor, suntem in sec XXI, s-au inventat Deaconi si Tudori...nu mai e nevoie de antrenor de arte martiale sa-i invete cum sa cada sau de Dem sa-i invete mimica...

Vincitor
9th April 2008, 09:49
baxi....cand inveti, atunci vom juca sah......

dai verdicte asa , fara niciun suport ??

chinna tm
9th April 2008, 09:49
daca mai ti minte a jucat in aceeasi perioada cu ala de v-a pus numele AEK Bragadiru.....................

AM RAMAS 3...ASTA A SI INTORS ARMELE.....:happy

aaxi
9th April 2008, 09:50
uite unde zacea selectivul....
hahahaha.aaxi,tin sa fiu primul care iti deschide ochii si sa spun ca ceea ce iti doresti tu sa fie obiectivitate suna extrem de asemantor a demagogie si chiar fariseism.stiu ca jayjay nu e idolul tau,dar va influenteaza pe toti ,se pare...

ce iti place sa te ascunzi dupa asemenea vorbe............
nu ai recunoaste-o nici in ruptul capului:ok::ok:
cat despre parerea ta legata de obiectivitatea mea............tu sa fi sanatos:yeah::yeah:

aaxi
9th April 2008, 09:51
sau de Dem sa-i invete mimica...

aici ai dreptate.....iti aplica Bratu una in moaca de nu iti mai trebuie nici o mimica........ca el are voie sa dea.........:rosu::rosu:

chinna tm
9th April 2008, 09:52
am glumit baxi....daca ai timp, poate azi:D.....imediat merg sa mananc.....poate dupa aia:D...vedem noi.....

Vincitor
9th April 2008, 09:52
AM RAMAS 3...ASTA A SI INTOR ARMELE.....:happy

chinezule , te mai intreb o data . Cand jucam un sah ? Daca vrei , sau ti-e frica ??

aaxi
9th April 2008, 09:52
AM RAMAS 3...ASTA A SI INTOR ARMELE.....:happy

adica tu ai impresia ca daca voi fi cu voi inseamna ca sunt de acord sa "laudati" Steaua? DELOC
si.........apropos...........asta nu era sti****t in contractul cu orez

Vincitor
9th April 2008, 09:53
am glumit baxi....daca ai timp, poate azi:D.....imediat merg sa mananc.....poate dupa aia:D...vedem noi.....

Tu nu poti juca sah [ gandi ] decat cu burta plina ??/Joci sah constipat [ de la orez ]??

Black_Mamba
9th April 2008, 09:53
Lacatus,impreuna cu Funda de la Farul Constanta sunt campionaii Romaniei la simulari in careu !
Funda,daca vi-l mai amintiti era un tip micutz...pentru el era mai greu sa fuga pana in careul advers...acolo,Farul gata avea 11m asigurat.Cam la fel ca la englezi,cand au un corner,urla toti ca disperatii...asa si constantenii,cand ajungea Funda in careu...toti ziceau : gata avem penalty !
Lacatus nu a fost departe.
Despre caracter...josnic.Poate sa ne confirme Ardeleanu(Bacau)-dubla fractura tibie/peroneu-exclus pe viata din sport ! Punct !

aaxi
9th April 2008, 09:53
am glumit baxi....daca ai timp, poate azi:D.....imediat merg sa mananc.....poate dupa aia:D...vedem noi.....

chinna, bag-o pe aia a fotbalistilor: Mie nu mi-e frica decat de Dumnezeu:headbang::headbang::headbang:

Vincitor
9th April 2008, 09:55
calandrinon , am facut ieri la tine o cerere si nu mi-ai raspuns ! S-o iau ca pe un refuz ??

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 09:56
si sa nu uitam ca a fost o legenda in arta simularii...:no:
a zis ca-i invata el si pe mielutii actuali cum se obtine gratis un penalty...:confused:

eu pe tziganasul asta il retin doar pentru un meci aia-craiova.arbitra porcu' de craciunescu parca.tziganu' l-a scuipat si l-a provocat in continuu pe stefanescu,totul culminand cu un plonjon in careu de langa capitanul echipei nationale(pe vremea aceea).bineinteles,penalty pentru turma si eliminare pentru stefanescu.era primul cartonas rosu al acestuia din cariera (cine il mai tine minte pe stefanescu,era un libero de o eleganta ....) .cand a iesit de pe teren,plangea...
ma poate acuza cineva ca il consider pe lacatush un tzigan nesimtit si nimic mai mult?

Calandrinon
9th April 2008, 09:56
adica tu ai impresia ca daca voi fi cu voi inseamna ca sunt de acord sa "laudati" Steaua? DELOC
si.........apropos...........asta nu era sti****t in contractul cu orez

Sunt dinamovist, asa ca am tot dreptul sa "laud" Steaua (...scuza-mi greseala de ortografie !?)...Scrie in constitutie.

chinna tm
9th April 2008, 09:58
bre aaxi....noi nu "laudam" pe nimeni in razboiul asta....atacam pe cei ce disturba linistea thread-ului....ce e intre noi, e o alta poveste.....hai ca iti dau orez pe gratis:D.....baxi, citeste ce am scris :D.....

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 09:58
ce iti place sa te ascunzi dupa asemenea vorbe............
nu ai recunoaste-o nici in ruptul capului:ok::ok:
cat despre parerea ta legata de obiectivitatea mea............tu sa fi sanatos:yeah::yeah:

nu mi-o lua in nume de rau...
vad ca nu-i o greseala din cauza vitezei,pentru ca se repeta...
se spune tu sa fii sanatos...:ok:

aaxi
9th April 2008, 09:58
eu pe tziganasul asta il retin doar pentru un meci aia-craiova.arbitra porcu' de craciunescu parca.tziganu' l-a scuipat si l-a provocat in continuu pe stefanescu,totul culminand cu un plonjon in careu de langa capitanul echipei nationale(pe vremea aceea).bineinteles,penalty pentru turma si eliminare pentru stefanescu.era primul cartonas rosu al acestuia din cariera (cine il mai tine minte pe stefanescu,era un libero de o eleganta ....) .cand a iesit de pe teren,plangea...
ma poate acuza cineva ca il consider pe lacatush un tzigan nesimtit si nimic mai mult?

si daca te-ar acuza ti-ar pasa?
Asemenea jigniri poate sa faca oricine...........daca continui asa incepi sa semeni cu gascanul(laur stie:evil::evil:)

Calandrinon
9th April 2008, 09:58
calandrinon , am facut ieri la tine o cerere si nu mi-ai raspuns ! S-o iau ca pe un refuz ??

Scuze, nu am receptionat mesajul. Dau acum un raspuns: accept!

chinna tm
9th April 2008, 10:00
aaxi....joc sah cu baxi...nu imi e frica nici de karpov la sportul asta....mai mult decat sa pierd ce pot sa patesc?:D.....baxi...ce te legi de orezarie?....ai rabdare...dar jucam la ariu sahul?:D.....am placat la haleala.......

Vincitor
9th April 2008, 10:01
bre aaxi....noi nu "laudam" pe nimeni in razboiul asta....atacam pe cei ce disturba linistea thread-ului....ce e intre noi, e o alta poveste.....hai ca iti dau orez pe gratis:D.....baxi, citeste ce am scris :D.....

Nu mai risipi orezul cu atata nonsalanta ! Pe bune , s-a scumpit orezul pe piata internationala cu 50% si se preconizeaza o scumpire de 1005 ..Pe bune , nu-i gluma ! Intra pe wall street daca nu crezi !

aaxi
9th April 2008, 10:02
@baxi..........tu ai innebuinit? Vrei sa ma bagi in faliment? poate iti infing un pilonic intre felinare:happy:happy:happy

Calandrinon
9th April 2008, 10:03
si daca te-ar acuza ti-ar pasa?
Asemenea jigniri poate sa faca oricine...........daca continui asa incepi sa semeni cu gascanul(laur stie:evil::evil:)

Aaxi, faza cu Costica Stefanescu e reala. Adevaru-i ca Lacatus a avut multe, foarte multe lacune comportamentale pe teren, dar au fost puse in slujba echipei, si lucrul acesta e de apreciat. Ca jucator, a fost bun, dar ati avut altii cu mult superiori acestui Lacatus. Adevarate legende de care suporterii ros-albastru au uitat, si e pacat.

Vincitor
9th April 2008, 10:04
@baxi..........tu ai innebuinit? Vrei sa ma bagi in faliment? poate iti infing un pilonic intre felinare:happy:happy:happy

La ce te referi ?

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 10:04
si daca te-ar acuza ti-ar pasa?
Asemenea jigniri poate sa faca oricine...........daca continui asa incepi sa semeni cu gascanul(laur stie:evil::evil:)

bah baietzi,rog sa-i explicati lui aaxi,ca orice asemanare a mea cu gascan-ul este exclusa.
cu aaxi,aproape ca se identifica...deh,apara aceeasi cauza...
si ce jigniri aaxi?sunt niste adevaruri crunte,la fel ca piciorul rupt al lui ardeleanu sau ca al sarbului ala care a terminat-o cu fotbalul datorita idolului vostru,la fel ca faptul ca tatal marelui lacatush a murit de foame si de frig prin boschetii brasovului...ce jigniri sunt astea? e vina mea ca asta-i caracterul lui?

cip
9th April 2008, 10:06
aaxi,orice asemanare a lui cimishor cu gascanul este exclusa !
in plus m-ai jignit si pe mine,infratindu-ma cu gascanul de trista amintire...:rosu:
banuiesc ca la cat esti de bandit ai facut asta intentionat...:happy:happy:happy

Calandrinon
9th April 2008, 10:07
bah baietzi,rog sa-i explicati lui aaxi,ca orice asemanare a mea cu gascan-ul este exclusa.
cu aaxi,aproape ca se identifica...deh,apara aceeasi cauza...
si ce jigniri aaxi?sunt niste adevaruri crunte,la fel ca piciorul rupt al lui ardeleanu sau ca al sarbului ala care a terminat-o cu fotbalul datorita idolului vostru,la fel ca faptul ca tatal marelui lacatush a murit de foame si de frig prin boschetii brasovului...ce jigniri sunt astea? e vina mea ca asta-i caracterul lui?

nu, cimi, aici vorbim de FOTBALISTUL Lacatus...eventual de caracterul pe care-l avea ca fotbalist.

laurdog
9th April 2008, 10:07
ce face baietii, se dicstreaza? va simteti bine? is cu geana pe voi

aaxi
9th April 2008, 10:08
Aaxi, faza cu Costica Stefanescu e reala. Adevaru-i ca Lacatus a avut multe, foarte multe lacune comportamentale pe teren, dar au fost puse in slujba echipei, si lucrul acesta e de apreciat. Ca jucator, a fost bun, dar ati avut altii cu mult superiori acestui Lacatus. Adevarate legende de care suporterii ros-albastru au uitat, si e pacat.

Stiu ca e reala, dar cimi se comporta ca intr-o casnicie destramata......vede numai partea rea.
Cei care il aclama pe Lacatus.......il aclama pentru ca majoritatea nu i-au prins pe cei despre care zici tu.............si mai e si faza cu netransferarea la "rivale"

aaxi
9th April 2008, 10:09
@ baxi...........nu-i mai zice oblicului ca se scumpeste orezul.........vreau sa-l bag in faliment:evil::evil:

Vincitor
9th April 2008, 10:09
bah baietzi,rog sa-i explicati lui aaxi,ca orice asemanare a mea cu gascan-ul este exclusa.
cu aaxi,aproape ca se identifica...deh,apara aceeasi cauza...
si ce jigniri aaxi?sunt niste adevaruri crunte,la fel ca piciorul rupt al lui ardeleanu sau ca al sarbului ala care a terminat-o cu fotbalul datorita idolului vostru,la fel ca faptul ca tatal marelui lacatush a murit de foame si de frig prin boschetii brasovului...ce jigniri sunt astea? e vina mea ca asta-i caracterul lui?

Merita sa va certati pt asa ceva ? NU ! Eu zic asa .. unul are o parere , altul alta , se poate dezbate ..dar daca se ajunge la jigniri sau intoleranta doar pt ca parerile[ideile,etc ] nu coincid e jale ! Si atunci urmeaza ..eu stiu mai bine !

aaxi
9th April 2008, 10:11
bah baietzi,rog sa-i explicati lui aaxi,ca orice asemanare a mea cu gascan-ul este exclusa.
cu aaxi,aproape ca se identifica...deh,apara aceeasi cauza...
si ce jigniri aaxi?sunt niste adevaruri crunte,la fel ca piciorul rupt al lui ardeleanu sau ca al sarbului ala care a terminat-o cu fotbalul datorita idolului vostru,la fel ca faptul ca tatal marelui lacatush a murit de foame si de frig prin boschetii brasovului...ce jigniri sunt astea? e vina mea ca asta-i caracterul lui?

tu sa fii sanatos
cati "baieti finuti" de genul asta au salasluit si in groapa voastra......dar crezi ca are vreun rost sa incep sa va jignesc "idolii"?
Daca tit iti face placere poti continua:hmm::hmm:

Calandrinon
9th April 2008, 10:11
Stiu ca e reala, dar cimi se comporta ca intr-o casnicie destramata......vede numai partea rea.
Cei care il aclama pe Lacatus.......il aclama pentru ca majoritatea nu i-au prins pe cei despre care zici tu.............si mai e si faza cu netransferarea la "rivale"

nu mai face "bot" precum Danciulescu, Ganea si Cl.Niculescu anul trecut...:happy:happy:happy

Pai la rivale nu au jucat nici Halmageanu, Satmareanu I sau M.Raducanu...

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 10:12
nu, cimi, aici vorbim de FOTBALISTUL Lacatus...eventual de caracterul pe care-l avea ca fotbalist.

si caracterul unui fotbalist este indoielnic cand cersesti penalty-uri precum lacatush.
aaxi sunt sigur ca e dintre cei care-l hulesc pe dinu de zor,dar nu stie ca intr-un meci aia-dinamo (si nu orice meci ci o finala de cupa romaniei)a recunoscut ca arbitrul a gresit in favoarea lui dinamo si rezultatul n-a fost influentat ...

aaxi
9th April 2008, 10:12
aaxi,orice asemanare a lui cimishor cu gascanul este exclusa !
in plus m-ai jignit si pe mine,infratindu-ma cu gascanul de trista amintire...:rosu:
banuiesc ca la cat esti de bandit ai facut asta intentionat...:happy:happy:happy

tim.....si tu nu esti ratusca cea urata?:yeah::yeah:

Tim
9th April 2008, 10:13
Buna dimineata! A.......la revedere !!!:(

cip
9th April 2008, 10:14
si caracterul unui fotbalist este indoielnic cand cersesti penalty-uri precum lacatush.
aaxi sunt sigur ca e dintre cei care-l hulesc pe dinu de zor,dar nu stie ca intr-un meci aia-dinamo (si nu orice meci ci o finala de cupa romaniei)a recunoscut ca arbitrul a gresit in favoarea lui dinamo si rezultatul n-a fost influentat ...
sau cand ridici pumnii a victorie cand intrerupe arbitrul un meci pierdut pe teren,castigat in culise...:scsa::scsa::scsa:

Calandrinon
9th April 2008, 10:15
si caracterul unui fotbalist este indoielnic cand cersesti penalty-uri precum lacatush.
aaxi sunt sigur ca e dintre cei care-l hulesc pe dinu de zor,dar nu stie ca intr-un meci aia-dinamo (si nu orice meci ci o finala de cupa romaniei)a recunoscut ca arbitrul a gresit in favoarea lui dinamo si rezultatul n-a fost influentat ...

nu, nu, ma refeream la partea finala...era din afara gazonului. In rest, subscriu.

chinna tm
9th April 2008, 10:16
neatza tim...ismaile.....s-a scumpit orezul!!!!cu 75 %....ce basca mea, doar detin monopolul pe acest site:D......

cip
9th April 2008, 10:16
am iesit,pe mai tarziu !

Vincitor
9th April 2008, 10:17
Vreu O Femeieeee !!! Acum !!!

Calandrinon
9th April 2008, 10:17
sau cand ridici pumnii a victorie cand intrerupe arbitrul un meci pierdut pe teren,castigat in culise...:scsa::scsa::scsa:

aici gresesti, cip; antrenorul principal a tras de sfoara...asa au ajuns sa se ridice mainile lui Lacatus:scsa::scsa::scsa:

chinna tm
9th April 2008, 10:18
domnilor....dvs polemizati atrocitatile unor fosti si actuali jucatori sau antrenori.....TREZIREA!!!!!ne pregatim de razboi....inrolari se fac doar in ziua de azi!!!!!:D.....spre seara declansam ofensiva!!!!!

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 10:18
tu sa fii sanatos
cati "baieti finuti" de genul asta au salasluit si in groapa voastra......dar crezi ca are vreun rost sa incep sa va jignesc "idolii"?
Daca tit iti face placere poti continua:hmm::hmm:

aaxi,pe cuvantul meu,n-am nimic cu tine,apreciez ca esti unul dintre aia moderati,cu care se poate vorbi (desi arogantza si lipsa de decenta caracteristica voua se percepe usor si la tine)...
dar ai un stil:jignesti,(m-ai comparat cu gascanul,ceea ce intr-adevar este un fel de trimitere la origini),te superi ca te-am corectat,si dupa aia ma acuzi pe mine ca te jignesc...
dupa cum am explicat ieri,consider ca spiritul acestui thread este comunicarea intre oameni avand opinii extrem de diferite,dar care nu sunt la urma urmei ATAT de diferiti
trebuie sa recunosc ca dintre toti,tu esti cel mai diferit de mine.si nu neaparat pentru ca esti din tabara alora.

chinna tm
9th April 2008, 10:18
baxi.....ce naiba ai?.....te-ai saturat de barbati de vrei femei?:happy

chinna tm
9th April 2008, 10:22
domnilor...va rog lasati naibii polemica:D....e momentul sa strangem randurile(cimi, tu stai langa aaxi:happy)....si sa alungam cotropitorii....:D....

Vincitor
9th April 2008, 10:23
baxi.....ce naiba ai?.....te-ai saturat de barbati de vrei femei?:happy

De femei nu m-am saturat niciodata ! Barbatii is pt lucruri serioase , asa ca si discutiile astea de pe ols !

aaxi
9th April 2008, 10:26
si caracterul unui fotbalist este indoielnic cand cersesti penalty-uri precum lacatush.
aaxi sunt sigur ca e dintre cei care-l hulesc pe dinu de zor,dar nu stie ca intr-un meci aia-dinamo (si nu orice meci ci o finala de cupa romaniei)a recunoscut ca arbitrul a gresit in favoarea lui dinamo si rezultatul n-a fost influentat ...

imi pare rau sa te dezamagesc......stiam
cat despre penalty-uri cersite..........ma lasi.uita-te la bratu returul asta(asta ca sa nu vorbim de trecutul vostru glorios de "cinstit" in careul de 16)

chinna tm
9th April 2008, 10:32
imi pare rau sa te dezamagesc......stiam
cat despre penalty-uri cersite..........ma lasi.uita-te la bratu returul asta(asta ca sa nu vorbim de trecutul vostru glorios de "cinstit" in careul de 16)

domnilor.....voi nu va dati seama ca discutia asta poate dura la nesfarsit?.....imi pare rau sa dezamagesc prin atuitudine pe multi de aici, dar ma repet: cum sa ti cu steaua si cu dinamo si sa te contrezi pe urmatoarele lucruri:blaturi, hotie, avantaje, simulari, arbitraje, etc.....ma refer la suporterii celor doua echipe....atat steaua cat si dinamo au furat.....ca s-au mai linistit apele in prezent(la steaua se pare ca nu-asta e adevarul aaxi) e altceva.....acuze se pot aduce la infinit!....aici tot respectul pt laur.....cand am rugat sa faca acel clasament a fost obiectiv!!!!!:ok:......

aaxi
9th April 2008, 10:32
aaxi,pe cuvantul meu,n-am nimic cu tine,apreciez ca esti unul dintre aia moderati,cu care se poate vorbi (desi arogantza si lipsa de decenta caracteristica voua se percepe usor si la tine)...
dar ai un stil:jignesti,(m-ai comparat cu gascanul,ceea ce intr-adevar este un fel de trimitere la origini),te superi ca te-am corectat,si dupa aia ma acuzi pe mine ca te jignesc...
dupa cum am explicat ieri,consider ca spiritul acestui thread este comunicarea intre oameni avand opinii extrem de diferite,dar care nu sunt la urma urmei ATAT de diferiti
trebuie sa recunosc ca dintre toti,tu esti cel mai diferit de mine.si nu neaparat pentru ca esti din tabara alora.

"incepi sa semeni cu gascanul"...............nu am zis ca esti ca el
si sti bine la ce ma refer, dar fiind dinamovist faci ca idolul vostru(C.D)....o "ametesti" pana nu mai intelege nimeni nimic
daca aveam cumva impresia ca esti ca ala.......stai linistit ca erai pe ignore de mult
cat despre faptul ca eu te jignesc............in afara de faza cu "umor moldovenesc" nu mai tin minte.
dar tu poate iti aduci aminte de comparatile mele cu oile ciobanului

chinna tm
9th April 2008, 10:35
sal mario....dau de baut pt hotiile unora:(.....

Calandrinon
9th April 2008, 10:37
"incepi sa semeni cu gascanul"...............nu am zis ca esti ca el
si sti bine la ce ma refer, dar fiind dinamovist faci ca idolul vostru(C.D)....o "ametesti" pana nu mai intelege nimeni nimic
daca aveam cumva impresia ca esti ca ala.......stai linistit ca erai pe ignore de mult
cat despre faptul ca eu te jignesc............in afara de faza cu "umor moldovenesc" nu mai tin minte.
dar tu poate iti aduci aminte de comparatile mele cu oile ciobanului

chestia cu oile e citat din clasici:happy:happy:happy

laurdog
9th April 2008, 10:37
mariooooo, hai ma odata. daca aveam nr tau de telefon te sunam dupa meci
WE ARE GOING TO MOSCOW:ok:

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 10:38
imi pare rau sa te dezamagesc......stiam
cat despre penalty-uri cersite..........ma lasi.uita-te la bratu returul asta(asta ca sa nu vorbim de trecutul vostru glorios de "cinstit" in careul de 16)

a zis cineva ca bratu e idolul meu?
vezi,asta-i stilul tau... nu vrei sa ramai dator,dar iti place sa-ti platesti datoriile cu vorbe goale nu cu lucruri concrete...

aaxi
9th April 2008, 10:41
chestia cu oile e citat din clasici:happy:happy:happy

lasa ca e vorba de altceva;);)

Calandrinon
9th April 2008, 10:41
Idolul meu e Florea Dumitrache. Si nu ma rusinez ca se intrecea cu Dobrin...

Calandrinon
9th April 2008, 10:42
lasa ca e vorba de altceva;);)

o fi, dar tot :happy:happy:happy HAPPY

aaxi
9th April 2008, 10:43
a zis cineva ca bratu e idolul meu?
vezi,asta-i stilul tau... nu vrei sa ramai dator,dar iti place sa-ti platesti datoriile cu vorbe goale nu cu lucruri concrete...

am scris eu undeva ca Bratu e idolul tau?
Fratele meu din razboiul oblicului.......ia-ti ochelari ca altfel infingi baioneta in spatele chinezului
Stai linistit ca am alta scara de valori incat Lacatus nu are cum sa fie idolul meu
Toate chestia care e scrisa la semnatura, e pentru ca a fost ziua lui......;)

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 10:43
"incepi sa semeni cu gascanul"...............nu am zis ca esti ca el
si sti bine la ce ma refer, dar fiind dinamovist faci ca idolul vostru(C.D)....o "ametesti" pana nu mai intelege nimeni nimic
daca aveam cumva impresia ca esti ca ala.......stai linistit ca erai pe ignore de mult
cat despre faptul ca eu te jignesc............in afara de faza cu "umor moldovenesc" nu mai tin minte.
dar tu poate iti aduci aminte de comparatile mele cu oile ciobanului

bine aaxi,s-o lasam asa:ok:.se pare ca nu ma intelegi.dar nu generaliza totusi...
eu cred ca toti ceilalti inteleg foarte bine ceea ce spun.

Vincitor
9th April 2008, 10:44
a zis cineva ca bratu e idolul meu?
vezi,asta-i stilul tau... nu vrei sa ramai dator,dar iti place sa-ti platesti datoriile cu vorbe goale nu cu lucruri concrete...

Faceti abstractie chiar si de unele jigniri posibil neintentionate ,scapate la nervi , pe moment ! Ganditi-va ca nu sunteti personaje reale ,sunteti in primul rand un nick , ca sunteti niste actori care joaca un rol .....dar numai in momentele delicate ...nu puneti la suflet s-ar putea ca face to face sa nu va spuneti lucrurile astea !

Leo
9th April 2008, 10:44
domnilor....dvs polemizati atrocitatile unor fosti si actuali jucatori sau antrenori.....TREZIREA!!!!!ne pregatim de razboi....inrolari se fac doar in ziua de azi!!!!!:D.....spre seara declansam ofensiva!!!!!

ce vrei sa spui ?
detaliaza :D

aaxi
9th April 2008, 10:45
bine aaxi,s-o lasam asa:ok:.se pare ca nu ma intelegi.dar nu generaliza totusi...
eu cred ca toti ceilalti inteleg foarte bine ceea ce spun.

si eu inteleg (spre uimirea ta) si nu ma deranjeaza cand zici ca stelistii sunt oi sau alte sinonime..........
dar una e asta si altceva e cand vorbesti la persoana a 2-a singular
dar cum zici tu..........lasa-o asa:bere::bere:

Calandrinon
9th April 2008, 10:45
am scris eu undeva ca Bratu e idolul tau?
Fratele meu din razboiul oblicului.......ia-ti ochelari ca altfel infingi baioneta in spatele chinezului
Stai linistit ca am alta scara de valori incat Lacatus nu are cum sa fie idolul meu
Toate chestia care e scrisa la semnatura, e pentru ca a fost ziua lui......;)

Happy birthday:bere::floricica:

Vincitor
9th April 2008, 10:46
Idolul meu e Florea Dumitrache. Si nu ma rusinez ca se intrecea cu Dobrin...

Se intrecea la ...???Conteaza asta ? Altii is sfinti dar asa-s si pe teren . Era unul Iancu la minerul , a jucat si la jiul vreo 6 meciuri ,dupa aia a disparut , nu mai stiu nimic de el ..juca bine , dar daca nu tragea un coniac inainte de meci numarca ...si cand tragea marca ! Pe bune ..!Si cati altii ..??

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 10:46
gata. o sa lipsesc si eu vreo ora.
chinna,eu sunt pacifist.daca voi va luptati ,eu vin cu pancarte anti-nato...

chinna tm
9th April 2008, 10:47
ce vrei sa spui ?
detaliaza :D

adica cautam o modalitate prin care sa evitam bannarea, dar sa si scapam de nepoftiti....am vazut ca aseara erau destui pe aici....e thd-ul nostru....nu zice nimeni ca restul sa nu posteze...dar cand mergi la cineva acasa, bati la usa si ceri permisiunea sa intrii......ce, nu au loc de noi?....nu am invadat nici un alt thread....pana acum.....daca se mai repeta de multe ori atacurile alora, s-ar putea sa ma razgandesc....si sa incerc sa ii conving si pe altii.....pt mine, ignorarea nu e o solutie.....ignorand prostia, nu inseamna ca ea a disparut.....dimpotrivca, s-ar putea sa faca pui!!!!!:D.....pana acum sunt la stadiul de gluma la mesajele precedente.....dar nu mi se pare o idee rea ca sa scapam de aia:D.....

chinna tm
9th April 2008, 10:48
gata. o sa lipsesc si eu vreo ora.
chinna,eu sunt pacifist.daca voi va luptati ,eu vin cu pancarte anti-nato...

tibetan tradator......:happy

Vincitor
9th April 2008, 10:48
gata. o sa lipsesc si eu vreo ora.
chinna,eu sunt pacifist.daca voi va luptati ,eu vin cu pancarte anti-nato...

Chinna e luptatorul al care agita spiritele ..iar dupa ce incepe razboiul se ascunde ..!

Calandrinon
9th April 2008, 10:50
Chinna e luptatorul al care agita spiritele ..iar dupa ce incepe razboiul se ascunde ..!

baxi, am acceptat provocarea si...pauza.

aaxi
9th April 2008, 10:51
gata. o sa lipsesc si eu vreo ora.
chinna,eu sunt pacifist.daca voi va luptati ,eu vin cu pancarte anti-nato...

dar sa fie facute din bete ascutie,da?:evil::evil:

Vincitor
9th April 2008, 10:51
baxi, am acceptat provocarea si...pauza.

Nu inteleg la ce te referi !!!!

Calandrinon
9th April 2008, 10:52
dar sa fie facute din bete ascutie,da?:evil::evil:

sau macar din brichete:rosu:

Vincitor
9th April 2008, 10:53
sau macar din brichete:rosu:

Calandrinon
9th April 2008, 10:53
Nu inteleg la ce te referi !!!!

La sah; ti-am raspuns

Leo
9th April 2008, 10:54
ai dreptate Chinna , dar eu ma gandeam la alt razboi :D

aaxi
9th April 2008, 10:54
sau macar din brichete:rosu:

sau mai bine il luam pe bratu la inaintare ca da bine cu pumnul si nici nu-l vede nimeni si nici nu-l suspenda

aaxi
9th April 2008, 10:55
ai dreptate Chinna , dar eu ma gandeam la alt razboi :D

ascult cu interes.............poate "pica" ceva:evil::evil:

Calandrinon
9th April 2008, 10:56
sau mai bine il luam pe bratu la inaintare ca da bine cu pumnul si nici nu-l vede nimeni si nici nu-l suspenda

:rosu::rosu::D


de Badea nu spun...sac!!!

chinna tm
9th April 2008, 10:58
baxi....ce e aia lasitate?:D....eu raman sa lupt....nu vezi ca incerc sa incropesc o mica armata?....:D.....

Vincitor
9th April 2008, 10:58
sau mai bine il luam pe bratu la inaintare ca da bine cu pumnul si nici nu-l vede nimeni si nici nu-l suspenda

Aici cu bratu, sunt perfect de acord ! Nu cu bratu , ci cu duritatile lui! Da ca un magar ..tin minte anul trecut dinamo-jiul 1-1 cand l-a calcat pe fata pe badoiu cazut la pamant .. si alte faze de astea ..da ca un las cand adversarul e in situatii critice si ..pare premeditat ..ca e pe faza sa nu vada arbitrul !

aaxi
9th April 2008, 10:58
:rosu::rosu::D


de Badea nu spun...sac!!!

cum naiba sa zici de ala.....ca ala e cel mai fricos cacacios din lume. Boul a dat cu cotul din greseala..........si macar a fost suspendat nu ca altii:rosu::rosu:

chinna tm
9th April 2008, 10:59
ce fel de razboi leo?....spune...poate ideea ta e mai buna:D.....

Vincitor
9th April 2008, 11:00
baxi....ce e aia lasitate?:D....eu raman sa lupt....nu vezi ca incerc sa incropesc o mica armata?....:D.....

Vad , dar dupa ce vei face ..vei lasa armata sa traga ponoasele , iar tu vei sta deoparte ca nu cumva sa superi pe careva ??/

Calandrinon
9th April 2008, 11:01
cum naiba sa zici de ala.....ca ala e cel mai fricos cacacios din lume. Boul a dat cu cotul din greseala..........si macar a fost suspendat nu ca altii:rosu::rosu:

Pacat ca nu-i Luluta peaici...

chinna tm
9th April 2008, 11:01
baxi...eu voi fi ultimul care fuge de pe campul de batalie:D.....nu ma fa sa te trec in tabara dusmanilor pt declaratii calomnioase:D.....

chinna tm
9th April 2008, 11:02
Pacat ca nu-i Luluta peaici...

intreaba-l pe baxi ......de luluta.....:happy:happy:happy:happy:happy

Vincitor
9th April 2008, 11:05
baxi...eu voi fi ultimul care fuge de pe campul de batalie:D.....nu ma fa sa te trec in tabara dusmanilor pt declaratii calomnioase:D.....

Fi atent la mine ! Eu am dus batalii grele pe frontul asta , sunt harsit in lupte , nu trebuie sa va luptati voi , angajati-ma pe mine ca mercenar si ma lupt de unul sigur ca Sf. Gheorghe cu balaurul [ nu cip ] ..Ultima parte nu-mi apartine.Numai sa-mi aratati care-s aia , ca ..dar tu ma stii ce naiba ! Si asa eu am atatia pe constiinta , ce mai conteaza 2 , 3 ..1000 in plus ?? ,

aaxi
9th April 2008, 11:07
intreaba-l pe baxi ......de luluta.....:happy:happy:happy:happy:happy

e cumva vorba de luluta cu putza:happy:happy:happy:happy

Vincitor
9th April 2008, 11:11
e cumva vorba de luluta cu putza:happy:happy:happy:happy

Cred ca e vorba de luluta rapidista de pe prosport ..nu e totuna cu luluta sclifosita de aici ! Sa vedeti ..primeam mesaje de la ea inclusiv noaptea tarziu de ma intreba nevasta cine-i luluta asta ..si in min 73 al celebrului meci imi trimite sms si ma intreaba ce parere am ! Si ca sa nu scriu n pagini o sun [ pt prima data , dar de pe alt telefon ] .. si dupa 5 minute ma suna si ma intreaba cine sunt ca nu ii este cunoscut numarul ? Si... luluta era ...barbat !!

chinna tm
9th April 2008, 11:12
baxi.....recunoaste....te-ai dat la "ea"?......:happy:happy:happy:happy:happy.....cat derspre mercenarism....cat ceri?...pardon...cat dai?:D

Vincitor
9th April 2008, 11:15
baxi.....recunoaste....te-ai dat la "ea"?......:happy:happy:happy:happy:happy.....cat derspre mercenarism....cat ceri?...pardon...cat dai?:D

1.M-am dat ! 2. Cat orez te lasa inima sa dai !!

Calandrinon
9th April 2008, 11:15
Da, e vorba de LULUTA rapidista...cred ca ea a incasat bataie de la Badea inaintea meciului Steaua-Rapid

aaxi
9th April 2008, 11:18
Da, e vorba de LULUTA rapidista...cred ca ea a incasat bataie de la Badea inaintea meciului Steaua-Rapid

si dupa aia s-a hotarat sa se faca mascul:groggy::groggy::happy:happy:happy

Calandrinon
9th April 2008, 11:23
si dupa aia s-a hotarat sa se faca mascul:groggy::groggy::happy:happy:happy

:D:D:D

Vincitor
9th April 2008, 11:25
baxi...eu voi fi ultimul care fuge de pe campul de batalie:D.....nu ma fa sa te trec in tabara dusmanilor pt declaratii calomnioase:D.....

chinna .. dar v-ati pierdut comandantul ! Pe El Lider Maximo! V-a lasat de izbeliste , acum in ajunul luptei !

chinna tm
9th April 2008, 11:25
baxi.....orezul e scump....un kil-doua pe cap de nepoftit:D....fara prima de instalare....5 kile bonus la fiecare 5 nepoftiti alungati:D.....merge?.....

Calandrinon
9th April 2008, 11:25
o rasari soarele la Sulina, dar nici pana acum nu a ajuns la Timisoara?


cip, trezirea, s-a crapat de ziua...

chinna tm
9th April 2008, 11:26
bre baxi....cine e comandantul?.....daca nu am ajuns moderator....macar initiator de razboi sa fiu:D.....suntem egali toti.....:D......

aaxi
9th April 2008, 11:29
bre baxi....cine e comandantul?.....daca nu am ajuns moderator....macar initiator de razboi sa fiu:D.....suntem egali toti.....:D......

egali, egali.....dar tu esti mai egal ca noi,nu?:evil::evil:

Vincitor
9th April 2008, 11:29
este vreun moderator pe aici ?

Vincitor
9th April 2008, 11:30
baxi.....orezul e scump....un kil-doua pe cap de nepoftit:D....fara prima de instalare....5 kile bonus la fiecare 5 nepoftiti alungati:D.....merge?.....

Stai sa ma consult cu familia !!

cip
9th April 2008, 11:34
o rasari soarele la Sulina, dar nici pana acum nu a ajuns la Timisoara?


cip, trezirea, s-a crapat de ziua...
ihi...
va urmaresc da' nu pot sa-mi fac de cap azi,s-au inmultit bagatorii de seama in birou (pe langa al nostru,au venit si din Miticia...:no:)

Leo
9th April 2008, 11:35
Baxi , ceva probleme ?

Vincitor
9th April 2008, 11:39
AM O PRESIMTIRE !! Pun pariu ca B si t cauta o alta locatie iar dupa aia veti primi mesaje private ca sa va mutati [ pe alt site nu pe ols ca aici va gasesc ] Mi-a soptit o pasarica ca recent tatona siteul Muzeului Antipa !!:headbang:

Vincitor
9th April 2008, 11:41
Baxi , ceva probleme ?

Am o mica problema ! Am vrut sa ma trec pe lista mea cu prieteni dar mi s-a raspuns ca nu pot fi prieten cu mine ! OK am zis si-atunci m-am trecut la contacte , apar cu + , dar nu ma pot contacta ? De ce??:mda:

chinna tm
9th April 2008, 11:43
egali, egali.....dar tu esti mai egal ca noi,nu?:evil::evil:

nope....ala e Boierul(a nu se citi b-ul):D...egali in lupta.....egali la foloase.....ciuciu egalitate la orez!cam asa sta treaba:D.....

Leo
9th April 2008, 11:43
Am o mica problema ! Am vrut sa ma trec pe lista mea cu prieteni dar mi s-a raspuns ca nu pot fi prieten cu mine ! OK am zis si-atunci m-am trecut la contacte , apar cu + , dar nu ma pot contacta ? De ce??:mda:

esti narcisist ? ......sau duci lipsa de prieteni ?

Vincitor
9th April 2008, 11:43
ihi...
va urmaresc da' nu pot sa-mi fac de cap azi,s-au inmultit bagatorii de seama in birou (pe langa al nostru,au venit si din Miticia...:no:)

Bagatorul de seama fiind ...???? Ai curajul sa-l deconspiri ???

chinna tm
9th April 2008, 11:44
baxi....vezi ca tu incepi....termina cu presupusurile.....las-o asa cum e, nu mai intepa.....leo...nu mi-ai spus care e ideea ta referitor la razboiul meu.....sau nu am vazut-o eu?:D

Vincitor
9th April 2008, 11:44
esti narcisist ? ......sau duci lipsa de prieteni ?

Tu ai luat-o in serios ?? Nu-mi vine sa cred !!:rosu:

Vincitor
9th April 2008, 11:45
baxi....vezi ca tu incepi....termina cu presupusurile.....las-o asa cum e, nu mai intepa.....leo...nu mi-ai spus care e ideea ta referitor la razboiul meu.....sau nu am vazut-o eu?:D

Ma pregatesc de razboiul tau ! Si pana vin adversarii adevarati , ma antrenez cu ce apuc !!

Leo
9th April 2008, 11:46
Tu ai luat-o in serios ?? Nu-mi vine sa cred !!:rosu:

sincer , de la tine ma astept la orice

chinna tm
9th April 2008, 11:48
ce e cu linistea asta pe aici....LUME....WAKE UP!......

chinna tm
9th April 2008, 11:49
leo....imi spui te rog si mie ideea ta?......nu de alta...dar sa nu ma pregatesc de hartuiala aiurea....:D......si recunosc...sunt curios:D....

resita
9th April 2008, 11:50
ce-i cu laur, ca vad ca e cam tacut azi? :D

chinna tm
9th April 2008, 11:52
ce-i cu laur, ca vad ca e cam tacut azi? :D

nu stiu....are treaba?....ne supravegheaza?.....hmmmmm.....nu vrea sa ia parte la razboiul pe care bag de seama ca o sa il duc singur?.....habar nu am!:(

resita
9th April 2008, 11:54
razboi, cu cine, unde, cand, cum? :evil:

hai la razboi

Vincitor
9th April 2008, 11:55
sincer , de la tine ma astept la orice

Atunci m-am lamurit si eu despre cat simt al umorului ai ! scuze ca te-am inoportunat ! Am citit pe undeva ca nu e corecta expresia "te-am inoportunat" pt ca inoportun inseamna" 7 definiții pentru inoportun
inoportun adjectiv masculin feminin
nearticulat articulat nearticulat articulat
nominativ-acuzativ singular inoport'un inoport'unul inoport'ună inoport'una
plural inoport'uni inoport'unii inoport'une inoport'unele
genitiv-dativ singular inoport'un inoport'unului inoport'une inoport'unei
plural inoport'uni inoport'unilor inoport'une inoport'unelor

INOPORTÚN, -Ă, inoportuni, -e, adj. Care nu este sau nu se întâmplă la timpul oportun; nepotrivit, neoportun. ♦ (Despre oameni) Care incomodează; neplăcut; plictisitor. – Din fr. inopportun, lat. inopportunus.
Sursa: DEX '98 | Trimisă de valeriu, 21 Jul 2003 | Greșeală de tipar

INOPORTÚN adj. 1. neoportun, nepotrivit, (livr.) intempestiv, (fig.) deplasat, (O acțiune ~.) 2. v. ne-poftit.
Sursa: Sinonime | Trimisă de siveco, 4 Aug 2004 | Greșeală de tipar

Inoportun ≠ oportun
Sursa: Antonime | Trimisă de siveco, 3 Aug 2004 | Greșeală de tipar

inoportún adj. m. (sil. mf. in-) oportun
Sursa: Dicționar ortografic | Trimisă de siveco, 10 Aug 2004 | Greșeală de tipar

INOPORTÚN ~ă (~i, ~e) 1) Care nu este oportun; produs la timpul sau locul nepotrivit. 2) Care jenează, stingherește; jenant. /<fr. inopportun, lat. inopportunus
Sursa: NODEX | Trimisă de siveco, 21 Aug 2004 | Greșeală de tipar

INOPORTÚN, -Ă adj. Care nu este oportun; nepotrivit. ♦ Stingheritor, supărător, plictisitor. [Cf. fr. inopportun].
Sursa: DN | Trimisă de LauraGellner, 3 May 2005 | Greșeală de tipar

INOPORTÚN, -Ă adj. care nu este oportun; nepotrivit. ♢ neplăcut, supărător. (< fr. inopportun, lat. inopportunus)..........dar se uziteaza

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 11:55
general yoda,asculta comanda la un maresal:iti ordon sa treci prutul!

chinna tm
9th April 2008, 11:55
razboi, cu cine, unde, cand, cum? :evil:

hai la razboi

uraaaaa!inca un membru!de data aceasta cu grade albastrele:D.....razboi cu nepoftiti de pe acet thread.....am vaz ca aseara au intrecut masura....plus au vebnit si sustinatori ai fostului moderator.....ceva votca polar daca retin bine:D.....m-am hotarat sa nu le mai permit asa ceva....si imi caut aliati ca sa ii alungam:D.....

cip
9th April 2008, 11:56
ce-i cu laur, ca vad ca e cam tacut azi? :D
a fost vazut azi dimineata urcandu-se in inter city de Timisoara ,cu o esarfa violeta si avand in spate un rucsac cu brichete...:happy:happy:happy

laurdog
9th April 2008, 11:56
resita, pt ca te respect iti raspund.
am hotarat sa nu mai intervin atata timp cat cetateanul care a facut ce a facut, caruia i s-a retras statutul de moderator datorita doar UNORA dintre noi, este bagat in seama.
PS sunt tacut de vreo 2 zile

resita
9th April 2008, 11:56
cimi, ce bine iti sta in poza :happy:happy

chinna tm
9th April 2008, 11:57
general yoda,asculta comanda la un maresal:iti ordon sa treci prutul!

inspre sau dinspre moldoveni?:happy....am inteles maresale.....:D....pot sa fac oprire in suceava?D:.....sa iti arat neonul?:happy

laurdog
9th April 2008, 11:57
a fost vazut azi dimineata urcandu-se in inter city de Timisoara ,cu o esarfa violeta si avand in spate un rucsac cu brichete...:happy:happy:happy

uratule abtine-te, ca nu imi arde de misto:ok:

resita
9th April 2008, 11:58
uraaaaa!inca un membru!de data aceasta cu grade albastrele:D.....razboi cu nepoftiti de pe acet thread.....am vaz ca aseara au intrecut masura....plus au vebnit si sustinatori ai fostului moderator.....ceva votca polar daca retin bine:D.....m-am hotarat sa nu le mai permit asa ceva....si imi caut aliati ca sa ii alungam:D.....

la arme baieti :drak:


resita, pt ca te respect iti raspund.
am hotarat sa nu mai intervin atata timp cat cetateanul care a facut ce a facut, caruia i s-a retras statutul de moderator datorita doar UNORA dintre noi, este bagat in seama.
PS sunt tacut de vreo 2 zile

:(:(:(:(:(

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 11:58
cimi, ce bine iti sta in poza :happy:happy

am vrut sa contracarez efectul maestrului jedi general yoda care influenteaza desfasurarea meciului poli-dinamo prin intermediul fortei....:happy

chinna tm
9th April 2008, 11:58
cimi...esti tare.....sa traiti maresale!!!!!...fitza-ar dark side-ul al naibii.....:D.....travestitu-le.....tu esti ala mic de respira greu....hai recunoaste:happy.....

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 11:59
inspre sau dinspre moldoveni?:happy....am inteles maresale.....:D....pot sa fac oprire in suceava?D:.....sa iti arat neonul?:happy

daca ai avut ghinionul sa treci inspre,iti recomand sa-l treci repede inapoi...
si daca mi-l arati,eu am neon de maresal...e cu frunze aurite...:happy

cip
9th April 2008, 11:59
cimi, ce bine iti sta in poza :happy:happy
nu te lua dupa poza,ca a trecut prin 2 retusuri si 3 cropinguri,in realitate e mai urat...:happy:happy:happy

Vincitor
9th April 2008, 12:00
Chinna , te rog sa ma scuzi dar n-ai priceput ! A fost o scapare de-a mea , nu mi-am dat seama decat ulterior , recitind postarea m-am dumirit de unde vine nemultumirea ta . Am scris ca "B si t "[ ce aiurea se poate citi: beshite " , dar nu ma refeream la ei ...pura coincidenta ..eu ma referam la bula si tula ! Inca o data te rog sa-mi accepti scuzele si iti promit ca pe viitor voi fi atent sa nu mai provoc confuzii accidentale ! Onoare Si Virtute !

chinna tm
9th April 2008, 12:01
am vrut sa contracarez efectul maestrului jedi general yoda care influenteaza desfasurarea meciului poli-dinamo prin intermediul fortei....:happy

bai maresal yoda-san......forta e puternica in mine!!!!dar nu e nevoie de ea la acest meci:D.....batem fara probleme!....sper ca nu faceti surpriza.....:happy

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 12:02
bai maresal yoda-san......forta e puternica in mine!!!!dar nu e nevoie de ea la acest meci:D.....batem fara probleme!....sper ca nu faceti surpriza.....:happy

ideea e ca orice general are in ranita neon-ul de maresal...:evil:

chinna tm
9th April 2008, 12:02
daca ai avut ghinionul sa treci inspre,iti recomand sa-l treci repede inapoi...
si daca mi-l arati,eu am neon de maresal...e cu frunze aurite...:happy

basme.....am vb cu georghe lucas....sunt singurul cu neon pe aici....tu ai moaca de shogun precene samurai:D......:happy

resita
9th April 2008, 12:03
sar putea sa vin si eu la meci

sa vedem cati ne strangem la mine la lucru si sambata venim sa vedem cum bate dinamo :evil::evil::evil:

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 12:03
nu te lua dupa poza,ca a trecut prin 2 retusuri si 3 cropinguri,in realitate e mai urat...:happy:happy:happy

in realitate,gorgona medusa e miss univers...:drak:

chinna tm
9th April 2008, 12:03
sar putea sa vin si eu la meci

sa vedem cati ne strangem la mine la lucru si sambata venim sa vedem cum pierde dinamo :evil::evil::evil:

sas imi zici nr de la masina ca sa scapati teferi.....:happy....putem negocia......:happy....si asa e corect!:D

Vincitor
9th April 2008, 12:04
am vrut sa contracarez efectul maestrului jedi general yoda care influenteaza desfasurarea meciului poli-dinamo prin intermediul fortei....:happy

Nu-l mai trimite in Moldova , ca va lasa balta , va pleca sa-si caute stramosii !

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 12:05
Nu-l mai trimite in Moldova , ca va lasa balta , va pleca sa-si caute stramosii !

cu asta ti-ai mai facut un dusman mestere...:happy

Leo
9th April 2008, 12:06
Chinna , ma refeream la ...................... sah , normal

chinna tm
9th April 2008, 12:06
baxi....vezi ca anulam contractul de mercenarism si te trec in partea opusa:D.....

resita
9th April 2008, 12:07
sas imi zici nr de la masina ca sa scapati teferi.....:happy....putem negocia......:happy....si asa e corect!:D

vin cu masina de serviciu, aia cu numere "speciale" :evil::evil::evil:

Vincitor
9th April 2008, 12:07
cu asta ti-ai mai facut un dusman mestere...:happy

Doar ca l-am deconspirat ! Nu cred , asta stie de gluma ! Cel putin asa mi se lauda

chinna tm
9th April 2008, 12:07
Chinna , ma refeream la ...................... sah , normal

aaaaaaaaaaaaa......:D....sa i provoc la sah?.....nu cred ca vor juca....acolo trebuie sa gandesti:D.....:happy

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 12:07
baxi....vezi ca anulam contractul de mercenarism si te trec in partea opusa:D.....

ascute-ti neon-ul general yoda.:evil:

chinna tm
9th April 2008, 12:09
vin cu masina de serviciu, aia cu numere de "speciale" :evil::evil::evil:

crezi ca aia nu sufera pietre?:D....eu zic sa incepi sa ne mituiesti cu bere daca vrei sa iti fie bine....:D.....:happy.....serios, daca vi, anunta-ne...poate ajungi mai devreme si bem si o bere impreuna.....:D.....

Vincitor
9th April 2008, 12:09
baxi....vezi ca anulam contractul de mercenarism si te trec in partea opusa:D.....

Si totusi se pare ca cimi are dreptate ! Chinezule , dar smsurile tale ? In care imi spuneai ca ..asa si pe dincolo ! Deci ...m-ai pacalit ! Ma miram eu ca voi gasi vreun banatean cu simtul u[o]morului !:evil::evil::evil:

resita
9th April 2008, 12:10
crezi ca aia nu sufera pietre?:D....eu zic sa incepi sa ne mituiesti cu bere daca vrei sa iti fie bine....:D.....:happy.....serios, daca vi, anunta-ne...poate ajungi mai devreme si bem si o bere impreuna.....:D.....

maine stiu sigur, va anunt si mergem la o bere :bere: inainte sau dupa meci :cool:

chinna tm
9th April 2008, 12:11
baxifer.....stai bre calm.....:D.....era doar un avertisment:D....si toti avem simtul umorului.....:D.....deci....nu te lega de generali, soldat-mercenar:D

chinna tm
9th April 2008, 12:12
maine stiu sigur, va anunt si mergem la o bere :bere: inainte sau dupa meci :cool:

preferabil ar fi inainte....dupa meci, o sa va trebuiasca ore sa iesiti de pe stadion.....in plus, dispozitia unora dintre noi va fi influentata de rezultat....parerea mea e ca inainte e numa bine:D.....aradenii stiu de ce.....:happy

Vincitor
9th April 2008, 12:12
maine stiu sigur, va anunt si mergem la o bere :bere: inainte sau dupa meci :cool:

Sa mergi cu un jeep de ala fara parbriz sa le faci in ciuda ..ca nu au cum sa-ti sparga parbrizu >>>:evil::evil::headbang::limba::limba::limba::limba:

chinna tm
9th April 2008, 12:13
ascute-ti neon-ul general yoda.:evil:

am inteles generale yoda....dar e gata ascutit!.....(hai zi ca esti ala mic care respira greu).....:happy

resita
9th April 2008, 12:13
vin cu duba :happy:happy:happy:happy

laurdog
9th April 2008, 12:14
preferabil ar fi inainte....dupa meci, o sa va trebuiasca ore sa iesiti de pe stadion.....in plus, dispozitia unora dintre noi va fi influentata de rezultat....parerea mea e ca inainte e numa bine:D.....aradenii stiu de ce.....:happy

ce interesant. dar parca rasul asta nu e al tau:confused:

Vincitor
9th April 2008, 12:14
baxifer.....stai bre calm.....:D.....era doar un avertisment:D....si toti avem simtul umorului.....:D.....deci....nu te lega de generali, soldat-mercenar:D

generale , de atata sah si stat in birou ti-au amortit conexiunile dintre.. .ghici ce ? Cum vrei sa te lupti daca nu-ti ascuti spiritul in amicale ???

chinna tm
9th April 2008, 12:14
vin cu duba :happy:happy:happy:happy

si pleci cu duba.....:happy

resita
9th April 2008, 12:15
laur, tu esti ala din poza :evil:

voi unde stati in stadion?

chinna tm
9th April 2008, 12:16
ce interesant. dar parca rasul asta nu e al tau:confused:

dc laur?:D

Vincitor
9th April 2008, 12:17
ce interesant. dar parca rasul asta nu e al tau:confused:

Are presimtiri sumbre ! adica dupa meci vor fi catraniti , numai chef de bere n-or avea ! Logic ..ca de se gandea la victorie nu mai punea problema asa , la euforie ai un chef de a sarbatori !!!!

laurdog
9th April 2008, 12:17
laur, tu esti ala din poza :evil:

voi unde stati in stadion?

ala din poza e....fii-miu:drak::drak:

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 12:18
general yoda,tocmai mi-am incheiat cariera de maresal yoda.acum sunt in rezerva.

resita
9th April 2008, 12:19
si pleci cu duba.....:happy

acum cativa ani eram in timisoara chiar in ziua meciului cu uta, a fost meciul ala in care masinile politiei excortau toate masinile cu nr. de arad pana la iesire din oras.

ce superb era, politia anunta prin oras ca toate masinile de arad sa paraseasca timisoara

:evil::evil::evil:

cip
9th April 2008, 12:19
vin cu duba :happy:happy:happy:happy
cu TAB-ul,o sa beti berea cu paiul,prin fanta ochitorului...:happy:happy
da-ne de stire,daca veniti fara insemne ros-albe,bem bere fara probleme,asa am facut si cu aradenii...

cip
9th April 2008, 12:21
ala din poza e....fii-miu:drak::drak:
uratule,ai zis ca n-ai chef de sto'...faci discriminari ?:cool:

resita
9th April 2008, 12:22
cu TAB-ul,o sa beti berea cu paiul,prin fanta ochitorului...:happy:happy
da-ne de stire,daca veniti fara insemne ros-albe,bem bere fara probleme,asa am facut si cu aradenii...

pai am 2 colegi fanatici timisoreni, astia la meciul cu steaua i-au lasat la timisoara pe alti 2 colegi (stelisti) la intoarcere, nu i-au mai luat in masina :happy:happy

Calandrinon
9th April 2008, 12:23
[QUOTE=resita;1944264]sar putea sa vin si eu la meci

sa vedem cati ne strangem la mine la lucru si sambata venim sa vedem cum bate dinamo :/OLE/:no1

2stupiddogs
9th April 2008, 12:23
cu TAB-ul,o sa beti berea cu paiul,prin fanta ochitorului...:happy:happy
da-ne de stire,daca veniti fara insemne ros-albe,bem bere fara probleme,asa am facut si cu aradenii...

Tu si chinna vb in numele vostru,nu-i asa? ;)

cip
9th April 2008, 12:24
pai am 2 colegi fanatici timisoreni, astia la meciul cu steaua i-au lasat la timisoara pe alti 2 colegi (stelisti) la intoarcere, nu i-au mai luat in masina :happy:happy
ahaha,bravo ! asta-i spiritul banatean...
o bere de la mine pt cei 2:bere:/OLE/

cip
9th April 2008, 12:25
Tu si chinna vb in numele vostru,nu-i asa? ;)

taci,mah,ca-i o capcana...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 12:27
ahaha,bravo ! asta-i spiritul banatean...
o bere de la mine pt cei 2:bere:/OLE/

pentru care din cei 2?:happy

resita
9th April 2008, 12:30
pentru care din cei 2?:happy

pt. aia de-au ramas la timisoara :happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 12:31
ahaha,bravo ! asta-i spiritul banatean...
o bere de la mine pt cei 2:bere:/OLE/

iti dai seama ce-i faceau lui resita daca mergea cu ei la un meci poli-dinamo...
cred ca-i trageau si cate-un glonte in fiecare rotula...:evil:

Vincitor
9th April 2008, 12:32
ce ciudat 1 poli-dinamo = meci intre prieteni ! Vedeti timisorenilor , tot e mai bine sa fi prieten cu cei tari decat adversar !

resita
9th April 2008, 12:34
iti dai seama ce-i faceau lui resita daca mergea cu ei la un meci poli-dinamo...
cred ca-i trageau si cate-un glonte in fiecare rotula...:evil:

pai cu eu vin daca vin :D dar intram separati in stadioan :drak:

eu la masa presei ei la masa milei :happy:happy

ps. mai aveti cutiile alea pt. bani?

cip
9th April 2008, 12:35
pai cu eu vin daca vin :D dar intram separati in stadioan :drak:

eu la masa presei ei la masa milei :happy:happy

ps. mai aveti cutiile alea pt. bani?
si dupa meci,tu la zidul plangerii...:happy:happy:happy

Calandrinon
9th April 2008, 12:36
chinna, doizece asta nu vrea si pace...

resita
9th April 2008, 12:40
si dupa meci,tu la zidul plangerii...:happy:happy:happy

unde-i ala? :D

acolo unde plangeati voi dupa adevarata echipa POLI :drak:

resita
9th April 2008, 12:42
acum serios, daca o sa vin o sa va dau nr. de telefon pe PM ca sa bem o bere impreuna :ok:

Vincitor
9th April 2008, 12:43
Am facut o schimbare ! Cititi avatarul si ..

cip
9th April 2008, 12:44
acum serios, daca o sa vin o sa va dau nr. de telefon pe PM ca sa bem o bere impreuna :ok:
ok

chinna tm
9th April 2008, 12:44
serios...eu vin la bere resita.....:D.....(cip, despre ambuscada discutam intre noi):D......calandrinon....cine stie ce are?si eu am avut multe probleme ca sa pot sa joc:(.....

chinna tm
9th April 2008, 12:45
fost maresal yoda-cimi-san-bucovinean....ma bucur sa ai renuntat la ideile malefice si recunosti ca alianta cu actualul general yoda(adica eu) e mai benefica pt intreaga societate.....:happy

Leo
9th April 2008, 12:46
dar ce se intampla Calandrinon ?
nu se face conexiunea ?

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 12:47
fost maresal yoda-cimi-san-bucovinean....ma bucur sa ai renuntat la ideile malefice si recunosti ca alianta cu actualul general yoda(adica eu) e mai benefica pt intreaga societate.....:happy

vorba lui jay jay: "fa-te frate cu dracu',pana iei campionatul":happy:happy:happy

chinna tm
9th April 2008, 12:48
[QUOTE=resita;1944264]sar putea sa vin si eu la meci

sa vedem cati ne strangem la mine la lucru si sambata venim sa vedem cum pierde dinamo :/OLE/:no1

ce naiba.....nimeni nu mai stie sa se exprime corect?:happy:happy:happy:happy:happy

chinna tm
9th April 2008, 12:49
vorba lui jay jay: "fa-te frate cu dracu',pana iei campionatul":happy:happy:happy

:happy:happy:happy:happy:happy......samuraiule.... fa-ti sepuku!!!!!

Calandrinon
9th April 2008, 12:50
dar ce se intampla Calandrinon ?
nu se face conexiunea ?

Da...am transmis si e-mail uri dar nimic!!!

Black_Mamba
9th April 2008, 12:52
B ...2sd contra 74 ?

Vincitor
9th April 2008, 12:52
DACA VRETI SA MA CUNOASTETIMAI BINE DATIU CLICK AICI !!http://www2.warwick.ac.uk/fac/soc/law/staff/academic/baxi/

Calandrinon
9th April 2008, 12:52
Leo, partidele jucate intre voi se "vad" undeva?

resita
9th April 2008, 12:55
china

ce bine arati :happy:happy:happy

ps. nu uita ca la mine sunt butoanele

Vincitor
9th April 2008, 12:56
Professor of Law

CONTACT
Law
University of Warwick
Coventry
CV4 7AL Tel: +44(0)24 765 23099
Fax: +44(0)24 765 24105
Email: u.baxi@warwick.ac.uk



RESEARCH PROFILE

Professor Baxi's current areas of teaching and research include comparative constitutionalism, social theory of human rights, human rights responsibilities in corporate governance and business conduct, and materiality of globalization.

BACKGROUND

Professor Upendra Baxi, currently (since 1996) Professor of Law in Development, University of Warwick, served as Professor of Law, University of Delhi (1973-1996) and as its Vice Chancellor (1990-1994.) He as also served as: Vice Chancellor, University of South Gujarat, Surat (1982-1985); Honorary Director (Research) The Indian Law Institute (1885-1988.) He was the President of the Indian Society of International Law (1992-1995.)

Professor Baxi graduated from Rajkot (Gujarat University), read law in University of Bombay, and holds LLM degrees from University of Bombay and University of California at Berkeley, which also awarded him with a Doctorate in Juristic Sciences. He has been awarded Honorary Doctorates in Law by the National Law School University of India, Bangalore, and the University of La Trobe, Melbourne.

Professor Baxi has taught various courses in law and science, comparative constitutionalism and social theory of human rights at Universities of Sydney, Duke University, The American University, the New York University Law School Global Law Program, and the University of Toronto.

SELECTED PUBLICATIONS

* Baxi U (2007) The Right to Human Rights Education: Critical Essays
* Baxi U (2007) 'Amartya Sen and Human Rights' Philosophy And Public Affairs (1088-4963)
* Baxi U (2006) Imprisoned Meanings? Constitutional Fables from Great Third World
* Baxi U (2006) The Development of the Right to Development Amidst the 'War of Terror' and the 'War on Terror': Unconventional Essays , Oxford University Press
* Baxi U (2006) International Development Law and Human Rights: A Critical Reader

laurdog
9th April 2008, 12:56
Leo, partidele jucate intre voi se "vad" undeva?

pe sport.ro la "Special" :yeah:

Leo
9th April 2008, 12:57
Leo, partidele jucate intre voi se "vad" undeva?

poti privi partida atunci cand se joaca

Calandrinon
9th April 2008, 12:58
poti privi partida atunci cand se joaca

am vazut ca ai 2-1 cu chinna. Prevesteste ceva?...Si cand joci urmatoarea partida?

resita
9th April 2008, 12:59
china, ce-i cu avataru' tau? :evil:

Calandrinon
9th April 2008, 13:00
pe sport.ro la "Special" :yeah:

:happy

Vincitor
9th April 2008, 13:00
Upendra Baxi
From Wikipedia, the free encyclopedia
Jump to: navigation, search
This article or section needs sources or references that appear in reliable, third-party publications.
Primary sources and sources affiliated with the subject of the article are generally not sufficient for a Wikipedia article. Please include more appropriate citations from reliable sources, or discuss the issue on the talk page.
This article has been tagged since January 2008.

Professor Upendra Baxi is an eminent[citation needed] legal scholar, currently (since 1996) Professor of Law in Development at the University of Warwick, United Kingdom. He has been the Vice Chancellor of University of Delhi (1990-1994), prior to which he held the position of Professor of Law at the University of Delhi for 23 years(1973-1996). He as also served as the Vice Chancellor of the University of South Gujarat, Surat, India (1982-1985).

Professor Baxi earned his LL.B. from Rajkot (South Gujrat) University. He holds LL.M. degrees from the University of Bombay and the University of California, Berkeley. Additionally, he holds a degree of Doctorate of Juristic Sciences (S.J.D.), also from the University of California, Berkeley.

He has taught various courses at Universities of Sydney, Duke University, the American University, the New York University Law School Global Law Program, and the University of Toronto.

He has also been Honorary Director (Research) the Indian Law Institute (1985-1988). He was the President of the Indian Society of International Law (1992-1995).

Professor Baxi's areas of special expertise in teaching and research include comparative constitutionalism, social theory of human rights, human rights responsibilities in corporate governance and business conduct, and materiality of globalization.
Contents
[hide]

chinna tm
9th April 2008, 13:00
daca dau report ce zici?......stai nu te speria...stiu de gluma:D.....

resita
9th April 2008, 13:01
daca dau report ce zici?......stai nu te speria...stiu de gluma:D.....


pai o sa iei :rosu: pt. avatar neregulamentar pt. un polist :happy:happy

Vincitor
9th April 2008, 13:03
Si mai sunt si asta !!

Laxmi Baxi, MD
Professor of Clinical Obstetrics and Gynecology
Address:

Phone: 212-305-5899

Specialties:
Ob/Gyn
Gynecologic Surgery
High Risk Obstetrics

Leo
9th April 2008, 13:03
am vazut ca ai 2-1 cu chinna. Prevesteste ceva?...Si cand joci urmatoarea partida?

astazi joc cu Ullises

laurdog
9th April 2008, 13:04
astazi joc cu Ullises

si tu cine esti? Circe sau Penelopa:groggy::groggy:

resita
9th April 2008, 13:04
china, cine mai face parte din armata?

ma pregatesc pt. razboi :ciocan::ciocan::table::table::sting:

Leo
9th April 2008, 13:04
pe sport.ro la "Special" :yeah:

LAUR , ai vazut live partida cu Chinna ?

Vincitor
9th April 2008, 13:05
Marcile cele mai po****re
Baxi



Pret: NEPRETUIT

Calandrinon
9th April 2008, 13:05
astazi joc cu Ullises

BAFTA

chinna tm
9th April 2008, 13:05
pai o sa iei :rosu: pt. avatar neregulamentar pt. un polist :happy:happy

da...ai dreptate.....:happy.....lasa....vb dupa meci.....vb lui tim, sa nu va taie netul de duminica ......:happy

laurdog
9th April 2008, 13:06
LAUR , ai vazut live partida cu Chinna ?

nu, doar un rezumat de 3 min. in schimb mi-a placut atmosfera din tribune;)

chinna tm
9th April 2008, 13:07
china, cine mai face parte din armata?

ma pregatesc pt. razboi :ciocan::ciocan::table::table::sting:

eu...tu....cip....:D.....cimi e in rezerva si el e cu manifestul anti-nato....si aaxi e mercenar, dar nu cred ca va lupta.....momentan doar astia:D....dar acum serios...eu chiar ma pregatesc sa ii combat pe aia.....daca mai vin pe aici.....

Leo
9th April 2008, 13:07
BAFTA

mersi
doizece utilizeaza ferestre pop-up
trebuie sa dezactivezi pop-ul blockerului pt a avea acces in camera de joc

Leo
9th April 2008, 13:08
nu, doar un rezumat de 3 min. in schimb mi-a placut atmosfera din tribune;)

:happy :happy :happy

Vincitor
9th April 2008, 13:08
chinna , m-ai uitat !

chinna tm
9th April 2008, 13:08
LAUR , ai vazut live partida cu Chinna ?

acum ce faci.....te lauzi?:happy

chinna tm
9th April 2008, 13:08
cu ce baxi?...cu sahul?.....chiar ai chef sa joci?.....

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 13:09
cip,ce faci cu miticii aia?hai ,ca baietii au luat-o pe sah si eu iubesc sahul cam cum il iubesc pe aaxi...

newcool
9th April 2008, 13:09
salve....deci?

resita
9th April 2008, 13:10
eu...tu....cip....:D.....cimi e in rezerva si el e cu manifestul anti-nato....si aaxi e mercenar, dar nu cred ca va lupta.....momentan doar astia:D....dar acum serios...eu chiar ma pregatesc sa ii combat pe aia.....daca mai vin pe aici.....

pai aaxi trebuie sa lupte ca daca nu primeste :ban:

baxi lupta pentru ambele tabere :D

:happy:happy:happy:happy:happy:happy

chinna tm
9th April 2008, 13:10
cip,ce faci cu miticii aia?hai ,ca baietii au luat-o pe sah si eu iubesc sahul cam cum il iubesc pe aaxi...

i new-it...i new-it....cimi+aaxi= love!!!!!:happy

Leo
9th April 2008, 13:11
alo , apucati-va toti de sah , poate va mine mintea la loc :D

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 13:11
eu...tu....cip....:D.....cimi e in rezerva si el e cu manifestul anti-nato....si aaxi e mercenar, dar nu cred ca va lupta.....momentan doar astia:D....dar acum serios...eu chiar ma pregatesc sa ii combat pe aia.....daca mai vin pe aici.....

eu particip de partea voastra,numai ca voi fi cu siguranta derutat de prezenta lui aaxi in coalitie.prefer sa-i asigur eu spatele lui aaxi....:evil:
orice batalie are nevoie si de carne de tun,nu-i asha?:drak:

laurdog
9th April 2008, 13:11
salve....deci?

unde umbli ma? cand am intrat eu, ai iesit tu, ce dracu

WE ARE GOING TO MOSCOW:yeah:

Leo
9th April 2008, 13:13
am vazut ca ai 2-1 cu chinna. Prevesteste ceva?...Si cand joci urmatoarea partida?

da prevesteste scorul de sambata

cimitiru' ghencea
9th April 2008, 13:13
i new-it...i new-it....cimi+aaxi+ love!!!!!:happy

daca mergi pe logica chinna+dinamo=big love,ai dreptate...:evil:

Vincitor
9th April 2008, 13:13
cu ce baxi?...cu sahul?.....chiar ai chef sa joci?.....

nu cu sahul ..cu lupta !!

chinna tm
9th April 2008, 13:14
pai aaxi trebuie sa lupte ca daca nu primeste :ban:

baxi lupta pentru ambele tabere :D

:happy:happy:happy:happy:happy:happy

da...dar tot ne mai trebuie musterii pt a duce razboiul pana la final.....mai asteptam....inrolarile se fac azi.....:D.....ismaile, ai citit?....ia fa bine de pune mana pe polonic si hai la batalie:happy

newcool
9th April 2008, 13:15
unde umbli ma? cand am intrat eu, ai iesit tu, ce dracu

WE ARE GOING TO MOSCOW:yeah:
muncesc...apropo,m-a luat kidonu la 11 metri aseara...nu prea avea simtu umorului
:P

Leo
9th April 2008, 13:15
da...dar tot ne mai trebuie musterii pt a duce razboiul pana la final.....mai asteptam....inrolarile se fac azi.....:D.....ismaile, ai citit?....ia fa bine de pune mana pe polonic si hai la batalie:happy

pt batalie iti trebuie cartuse adevatate , nu polonice :evil:

chinna tm
9th April 2008, 13:16
pai baxi....daca votezi cu noi....trebuie sa te comporti ca atare:D.....fi cuminte si fa pe mercenarul cum trebuie:D.....

Vincitor
9th April 2008, 13:16
muncesc...apropo,m-a luat kidonu la 11 metri aseara...nu prea avea simtu umorului
:P

nu prea ?? Deloc !:headbang:

chinna tm
9th April 2008, 13:17
pt batalie iti trebuie cartuse adevatate , nu polonice :evil:

ce vorbesti?....lupta ismail cu polonicuu de nici vreun uzzi nu il opreste:D.....

Vincitor
9th April 2008, 13:17
pai baxi....daca votezi cu noi....trebuie sa te comporti ca atare:D.....fi cuminte si fa pe mercenarul cum trebuie:D.....

Acum vrei sa va si iubesc ! Castig lupta , imi iau orezul si ..PA !!

Leo
9th April 2008, 13:18
Resita , vi la Timisoara ?

chinna tm
9th April 2008, 13:18
daca mergi pe logica chinna+dinamo=big love,ai dreptate...:evil:

pe bune de nu iubesc eu dinamo si steaua......exact cum iubea hitler evreii.....:happy

laurdog
9th April 2008, 13:19
cool, am CITIT TOT ce s-a intamplat aseara. eram cu voi acolo. nu te supara, dar in ultimul timp.........."LOVE IS IN THE AIR":kiss:

chinna tm
9th April 2008, 13:20
baxi.,....numai sa o castigi.....:D

cip
9th April 2008, 13:20
cip,ce faci cu miticii aia?hai ,ca baietii au luat-o pe sah si eu iubesc sahul cam cum il iubesc pe aaxi...

sper sa plece,macar maine sa ma lase...:angry:

Vincitor
9th April 2008, 13:22
Asa am un vag sentiment de satisfactie ! Ca afugit odiosul dictator si sinistra sa sotie ! Sper sa-i prinda aia la Targoviste !!

resita
9th April 2008, 13:22
Resita , vi la Timisoara ?


maine stiu raspunsul

newcool
9th April 2008, 13:23
cool, am CITIT TOT ce s-a intamplat aseara. eram cu voi acolo. nu te supara, dar in ultimul timp.........."LOVE IS IN THE AIR":kiss:

eu am incercat sa fiu rezonabil,si nu i-am raspuns...bine si el s-a oprit la timp..il inteleg,era suparat,si eu am facut o gluma care nu ia placut...ma rog,nu ma supar eu din orice.......sa trecem la lucruri serioase....WE ARE THE CAMPIONS!!!!:lol::lol::lol:

Vincitor
9th April 2008, 13:23
baxi.,....numai sa o castigi.....:D

cu hard si cu ala ? Pai o runda am castigat deja ! Hard a fost primul care m-a penalizat dar ....sigur castig !

Leo
9th April 2008, 13:23
LAUR , tu ce faci sambata ?

chinna tm
9th April 2008, 13:25
lumeeeeee polista......ia uitati ce fac dinamovistii:rosu:....vor sa ne cotropeasca.:rosu:.....fiti pe faza....mana pe brichete.....si so pe ei.....:D.....maine punem la cale cum ii anihilam sambata:D.....:happy

Vincitor
9th April 2008, 13:25
sper sa plece,macar maine sa ma lase...:angry:

cip , avataru tau ..e un balaur sau is 3 care fac sex in grup ???:mda:

aaxi
9th April 2008, 13:25
maestre chinna.polonicele mele nu te vor dezamagi:scsa::scsa:
cat despre vasnicul luptator bucovinean............:floricica: