PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 [190] 191 192 193 194 195

2stupiddogs
8th August 2008, 00:27
Fain bancul. :ok:
Noapte buna .

delaparis
8th August 2008, 00:29
Vecinii lui Bula au un nou nascut. Din nefericire acesta s-a nascut fara urechi. Cand familia lui Bula este invitata la vecini pentru a vedea copilul, tatal lui Bula il ia de-o parte si-i explica:
- Copilul asta este marea lor bucurie, il doresc de mult! Daca spui ceva despre urechile lui te bat de te rup!
- Am inteles, zice Bula. Cand ajung in casa vecinilor si dau cu ochii de copil, Bula zice entuziasmat mamei copilului:
- Vai ce copil frumos! Mama rasufla usurata. Bula continua: - Ce manute dragalase, ce picioruse frumoase...si ce ochi frumosi! Ce-a zis doctoru`, vede bine? Mama:
- Da, vede bine, de ce intrebi?
- Pentru ca daca va trebui sa poarte ochelari, a belit-o!

:happy

Vincitor
8th August 2008, 00:29
baxi ... hai sa ne propunem un joc ... de copii ...

tu nu mai postezi aici si eu nu mai sanctionez stelisti ... ce zici ? :D

serios

pune un pic de bunavointa :rolleyes:



PS. Hardliner te rog sa nu postezi :)

ceeee ? repeta ! Dar ce treaba am eu cu stelistii ? Citeste primele postari ale lui Banatean si ale mele , si-ai sa vezi cat s-a chinuit omul asta sa ma aduca pe ols ! Si-acum vrea sa ma abandoneze in jungla asta ??

Black_Mamba
8th August 2008, 00:34
Sunt absolut convins ca B-ul regreta ca si-a batut capul cu unu' ca tine ! Viata lui e mai frumoasa fara tine !

B,NB :D !

Vincitor
8th August 2008, 00:34
Cum poti sa omori un stelist in timp ce bea?
Ii trantesti capacul de la WC in cap.

Black_Mamba
8th August 2008, 00:37
Poate sa-mi spuna cineva care sunt cei 6 useri prezenti la ora asta 00.36 pe AA ? Cred ca sunt ...dubios de multi :D

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (3 members and 3 guests)
KIDON*

Vincitor
8th August 2008, 00:38
-Stii bancul cu ancora ?
-Ancora steaua merda!!!

Vincitor
8th August 2008, 00:40
Daca po****tia mondiala s-ar reduce la 100 de ingineri, pastrand proportiile, s-ar compune cum urmeaza:
- 93 ar fi barbati;
- 6 femei (dintre care 3 ar fi lesbiene, una ar fi prietena celui mai bun amic si celelalte ar fi urate ca dracu);
- 1 homosexual;

Dintre cei 100 de ingineri:
- 95 ar purta ochelari;
- 89 ar fi cheli;
- 1 ar fi un inginer atipic (inalt, aratos si simpatic);
- 75 ar crede ca sunt ingineri atipici chiar daca sunt mult mai urati decat toti ceilalti.

Dintre cei 100 de ingineri:
- 99 ar vorbi in continuu despre calculatoare;
- 86 ar vorbi in continuu despre mp3;
- 78 ar vorbi in continuu despre jocuri de calculator.

Privind lumea din aceasta perspectiva, e fireasca dorinta de a fi acceptat, inteles si educat a inginerilor si sa devina ceva fundamental pentru ei.

Tine cont de aceasta observatie:
- Daca dimineata cand te trezesti, constati ca nu esti inginer, esti norocos;
- Daca te trezesti, nu esti inginer si o blonda spectaculara doarme langa tine in pat, esti ingrozitor de norocos;
- Daca te tresesti, esti inginer si o blonda superba doarme in pat langa tine …nu te stresa, inca visezi.

Black_Mamba
8th August 2008, 00:50
Poate sa-mi spuna cineva care sunt cei 6 useri prezenti la ora asta 00.36 pe AA ? Cred ca sunt ...dubios de multi :D

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (3 members and 3 guests)
KIDON*

Daca nu-mi poate raspunde nimeni...inseamna,cred eu,ca respectivii sunt VIP.
Dar nu VIP cum le-a spus becali...

2stupiddogs
8th August 2008, 00:56
Delaparis, totusi cine da dovada de "reavointa"?! A cata oara se intampla??? :mda:
Ca masura eu zic ca este normal sa dublati sanctiunea lui laurdog iar lui newcool sa i-o triplati....toate acestea conform "principiilor ols.-iste"! Asa le trebuie daca n-au pile si nu gusta "bucile" moderatoratorilor....asa cum fac "oamenii de bine"!

delaparis
8th August 2008, 01:00
Delaparis, totusi cine da dovada de "reavointa"?! A cata oara se intampla??? :mda:

cred ca vorbesti de baxi ... nu sunt sigur dar oricum baxi trebuie sa inceteze cu provocari :cool:

PS. ce a fost acolo pe thd cu yoyo imi provoaca inca sila fata de anumite personaje de aici ... serios :confused:

Vincitor
8th August 2008, 01:01
Postasul bate la usa unei blonde, la care blonda intreba:
- Cine e?
- Posta!
- Cati sunteti ??

2stupiddogs
8th August 2008, 01:03
Te inteleg....si stii de ce? Pentru ca noi asta patim de cand am deschis acest thd! Ce dovada in plus iti trebuieste? De ce te mira ca unii iasa in decor cand sunt sicanati incontinuu?!Simpla lui prezenta inseamna provocare dupa ce ne-a injurat ani de zile prin intermediul clonelor lui ! Acum da-ti spun ca invidia se trage deoarece are un handicap locomotor, ma bann-ezi iarasi?!

delaparis
8th August 2008, 01:04
Postasul bate la usa unei blonde, la care blonda intreba:
- Cine e?
- Posta!
- Cati sunteti ??

:happy

ma rog ..; eu rad aici cand e vorba de caterinca inocenta ...

Vincitor
8th August 2008, 01:05
Trei barbati, unu blond, unul roscat, altul brunet, stateau de vorba, si se laudau cu ce neveste proaste au;
- roscatul: a fost saptamana trecuta nevasta-mea la cumparaturi, si a luat carne de 50 milioane; iti dai seama ce prosta este, ca noi nici macar frigider nu avem..
- a, asta nu-i nimic, zice brunetul, s-o vezi pe nevasta-mea, a dat 15 mii de dolari pe o masina, si nici macar nu avem vreunu carnet de conducere...
- blondu:, a, asta nu-i nimic; s-o vezi pe-a mea: a castigat o excursie in Turcia, si a incarcat doua geamantane numai cu prezervetive, si nici macar nu are pu*a !

Vincitor
8th August 2008, 01:07
Te inteleg....si stii de ce? Pentru ca noi asta patim de cand am deschis acest thd! Ce dovada in plus iti trebuieste? De ce te mira ca unii iasa in decor cand sunt sicanati incontinuu?!

ai optiunea ignore ! De ce nu il folosesti ??Pt ca iti place si tie , esti curios , sa vezi cum ma face cate unul ...daca ar putea !!:happy

2stupiddogs
8th August 2008, 01:07
Poate a uitat cineva de acest thd.....
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=229

delaparis
8th August 2008, 01:08
Te inteleg....si stii de ce? Pentru ca noi asta patim de cand am deschis acest thd! Ce dovada in plus iti trebuieste? De ce te mira ca unii iasa in decor cand sunt sicanati incontinuu?!

nu ati facut nici macar un mic efort sa va introduceti in comunitatea ols ... ati dat buzna aici cu tot cu familie :) ... asta e pb daca ma intelegi ... dai macar buna ziua cand intrii la vecin :rolleyes:...

Ma rog... e rezumat cam scurt dar daca esti istetz ai priceput acum

2stupiddogs
8th August 2008, 01:12
Acel "buna ziua" insemna cumva cartabosi sau orice alta forma de a "deschide usa cu capul"??? Ce rost are sa vorbim daca tu ma/ne sfidezi in fata si-l lasi sa-si continue provocarile? De cate ori i-ai spus ca sa nu mai posteze aici? El ce face incontinuare???

Vincitor
8th August 2008, 01:15
Te inteleg....si stii de ce? Pentru ca noi asta patim de cand am deschis acest thd! Ce dovada in plus iti trebuieste? De ce te mira ca unii iasa in decor cand sunt sicanati incontinuu?!Simpla lui prezenta inseamna provocare dupa ce ne-a injurat ani de zile prin intermediul clonelor lui ! Acum da-ti spun ca invidia se trage deoarece are un handicap locomotor, ma bann-ezi iarasi?!

ba da prost e asta ! Handicap locomotor ? Ai tu handicap la cap ! Vezi ce inseamna sa le dai mocofanilor amanunte din viata privata ! Am zis ca daca merg mai mult de un km pe jos ma doare putin piciorul drept si trebuie sa ma opresc vreo 2 minute si pot continua ...nu schiopatez , nu am nimic deformat , e din cauza circulatiei sangvine ...se trateaza ,daca mergi la timp ..dar de unde sa stie un ******* asa ceva ??uite ,ia de aici si citeste !!

http://www.sfatulmedicului.ro/print_article.php?id=671&catname=Medicina_interna

delaparis
8th August 2008, 01:15
Banatean ... sincer crezi ca eu pot interzice cuiva pe forum sa posteze unde vrea ?

delaparis
8th August 2008, 01:21
uite Banatean ... cineva te tine de vorba si intre timp altii muncesc aici pe forum ... asta ca sa nu zici ca sistemul nu functioneaza ....


Sincer sunteti toti subiectivi pana la Dumnezeu ...

2stupiddogs
8th August 2008, 01:24
OK spune asa....si va las in subsolul vostru! Ramai cu ei/el si da-i si cealanta buca la lins ca observ ca sunteti identici! Din cauza ca v-am spus ce aveam de spus, acum sunt provocat si vanat de voi? Te mai mira ca exista reactii precum a avut chinna? Cand esti "la Roma, te comporti ca si romanii!"
M-am saturat de acest site de tot *****UL si mi-e sila sa mai stau intre asemenea personaje! (habar nu ai cine-i imputitul asta!)
Pe langa bann, va rog (inca o data!) sa-mi stergeti contul si daca se poate postarile.....sa nu-mi fie rusine ca am trecut pe aici! http://www.hdimages.org/images/v2xv5xwp3cuyysvmd8r.gif

Vincitor
8th August 2008, 01:26
OK spune asa....si va las in subsolul vostru! Ramai cu ei/el si da-i si cealanta buca la lins ca observ ca sunteti identici! Din cauza ca v-am spus ce aveam de spus, acum sunt provocat si vanat de voi? Te mai mira ca exista reactii precum a avut chinna? Cand esti "la Roma, te comporti ca si romanii!"
M-am saturat de acest site de tot *****UL si mi-e sila sa mai stau intre asemenea personaje! (habar nu ai cine-i imputitul asta!)
Pe langa bann, va rog (inca o data!) sa-mi stergeti contul si daca se poate postarile.....sa nu-mi fie rusine ca am trecut pe aici! http://www.hdimages.org/images/v2xv5xwp3cuyysvmd8r.gif

si urca-te pe bloc si arunca-te !!:lol::lol::lol:

delaparis
8th August 2008, 01:27
banatean sigur nu a observat sanctiunea la baxi ...:D ... e tarziu si probabil obosit

Vincitor
8th August 2008, 01:28
uite Banatean ... cineva te tine de vorba si intre timp altii muncesc aici pe forum ... asta ca sa nu zici ca sistemul nu functioneaza ....


Sincer sunteti toti subiectivi pana la Dumnezeu ...


ai vazut ca si-a sters urmele ?? Erau niste chestii f .interesante pe acolo , cred ca voi aveti acces la ele chiar daca le-a sters , crede el la timp ....ok ..m-ati sanctionat pt ca m-a facut handicapat , acum vreau sa vad ca-i dati si lui un premiu !!

2stupiddogs
8th August 2008, 01:29
Asa este, nu am observat si nu ma asteptam!

Vincitor
8th August 2008, 01:30
banatean sigur nu a observat sanctiunea la baxi ...:D ... e tarziu si probabil obosit


dar si-a cerut scuze ! Cum e limba lui ? Nu ti se pare cam aspra ???Tot mai bine cu ziarul !!:happy:happy

YoYoyOi
8th August 2008, 01:32
baxi, daca nu te potolesti risti sa castigi premiul de "cel mai rapid user banat"

delaparis
8th August 2008, 01:32
ai vazut ca si-a sters urmele ?? Erau niste chestii f .interesante pe acolo , cred ca voi aveti acces la ele chiar daca le-a sters , crede el la timp ....ok ..m-ati sanctionat pt ca m-a facut handicapat , acum vreau sa vad ca-i dati si lui un premiu !!

am pus la loc acolo ...

pana cand crede ca tot ce zboara se ... :D

:drak:

Vincitor
8th August 2008, 01:37
am pus la loc acolo ...

pana cand crede ca tot ce zboara se ... :D

:drak:
asa a fost mereu de cand suntem aici ...ne jignim reciproc , dar pe el nu-l sanctionati pt ca are gura mai mare si-o gramada de sustinatori ...si tot el se plange ..ok ..sa zicem ca am meritat sanctiunea ,dar el nu merita nimic ? Nu va inteleg !!

Vincitor
8th August 2008, 01:40
OK spune asa....si va las in subsolul vostru! Ramai cu ei/el si da-i si cealanta buca la lins ca observ ca sunteti identici! Din cauza ca v-am spus ce aveam de spus, acum sunt provocat si vanat de voi? Te mai mira ca exista reactii precum a avut chinna? Cand esti "la Roma, te comporti ca si romanii!"
M-am saturat de acest site de tot *****UL si mi-e sila sa mai stau intre asemenea personaje! (habar nu ai cine-i imputitul asta!)
Pe langa bann, va rog (inca o data!) sa-mi stergeti contul si daca se poate postarile.....sa nu-mi fie rusine ca am trecut pe aici! http://www.hdimages.org/images/v2xv5xwp3cuyysvmd8r.gif

Poate nu ati bagat de seama ...atunci mai repet o data !!

Vincitor
8th August 2008, 01:56
Nb yoyoyoi ! Nu mai sta pe-aici , eu am plecat !!

cip
8th August 2008, 08:19
'mneatza !:)
e careva p-acilea?:cool:

aaxi
8th August 2008, 08:36
va salut domnilor
cip, cele 2 zvonuri auzite de mine sunt adevarate:
1. Poli il vrea inapoi pe Banel?:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
2. Marele inter i-a interzis lui Radoi sa joace in preliminariile UCL?:angry::angry::angry:

Leo
8th August 2008, 08:37
buna dimineata

aaxi
8th August 2008, 08:43
Cala.........doare capul?:drak:

mai asiaticule, iesi ca imi umplii monitorul de ruj :D

Calandrinon
8th August 2008, 08:43
`neta all
multumesc inca odata celor 2 dinamovisti si timisoreanului pentru mesajul de felicitare!

cip
8th August 2008, 08:46
cu regret,tre sa va parasesc,am tuns-o la Caransebes,la gugulanii mei...:)
astia e nebuni,chiar ma pun la munca...:happy:happy:happy

aaxi
8th August 2008, 09:12
am plecat cu piciul la gagici, vb mai incolo :D (ca ieri ir am fost la muzeu:headbang:)

Black_Mamba
8th August 2008, 09:20
Frumos AA avem...abia daca ne strangem 2-3 insi !

Leo
8th August 2008, 09:20
,, si transmiteti-i lui Cala toate cele bune pt sotie ,,
de la LAUR

Calandrinon
8th August 2008, 09:24
Acum am citit, si vreau sa le multumesc din suflet lu`Leo,KID,B, pentru urari...
Multumesc LAUR, am primit mesaj si de la Tori, el si tu erau "cei 2 dinamovisti"
A fost frumos si emotionant...

Calandrinon
8th August 2008, 09:27
Nu am timpul necesar sa citesc toate postarile, dar se vede multa mahnire si o stare de lehamite...Cel mai periculos e ca maurii tind sa-si atinga scopul, acela de a destrama AA...Nu cred ca B sau Serv vor cadea in plasa, ar fi contrar spiritului nostru.

Black_Mamba
8th August 2008, 09:34
Ba da Cala...intocmai,si B si Serv si Tim,si Laur si Cool...au cazut in plasa !!! Chinna cazut si el...era de asteptat :D
Virulenti am fost 99% dintre noi...la adresa mizeriilor,numai ca de data asta ne-am pacalit singuri :D ! iesind din enclava noastra !

Tim
8th August 2008, 09:53
neata AA.
Cala,sanatate si multa fericire ,doamnei.La multi ani!
gata cu prostiile,incepe etapa a 3-a.
Cum a ramas,se transmite meciul de la Medias???

Tim
8th August 2008, 09:56
Frumos AA avem...abia daca ne strangem 2-3 insi !Pauzele sunt recomandate....chiar si de doctori!!!!:)

torinezu
8th August 2008, 10:03
good mornin' all abs.! :yeah:
inca nu am plecat :ok:

Tim
8th August 2008, 10:09
good mornin' all abs.! :yeah:
inca nu am plecat :ok:Unde vrei sa pleci si cu aprobarea cui????:happy:happy

Calandrinon
8th August 2008, 10:09
Mie un lucru nu-mi convine: toate echipele, fie mici sau mari, cand joaca contra lui Dinamo se mobilizeaza- ceea ce este f.bine- si dau tot ce pot pe teren...si in afara lui. Etapa urmatoare sunt deconectate, stiindu-se ca echipele romanesti nu pot fi mentinute in priza mai mult de un meci...Si echipa ce profita e una singura...Care sa fie oare?

Calandrinon
8th August 2008, 10:13
Ba da Cala...intocmai,si B si Serv si Tim,si Laur si Cool...au cazut in plasa !!! Chinna cazut si el...era de asteptat :D
Virulenti am fost 99% dintre noi...la adresa mizeriilor,numai ca de data asta ne-am pacalit singuri :D ! iesind din enclava noastra !

Tocmai de asta! nu pot concepe ca altii au fost mai isteti ca noi, fiindca chiar nu sunt!
Cred ca am gresit atunci cand am incercat o discutie civilizata cu Hardliner si Baxi, se foloseau de stilul meu conciliant pentru a va provoca pe voi. Abia acum am inteles. Pacatul e al lor!
Cat despre Resita, e o surpriza f.f.neplacuta! Sincer, nu ma asteptam.

torinezu
8th August 2008, 10:13
Unde vrei sa pleci si cu aprobarea cui????:happy:happy

spre timisoara... ba batea asa un gand... :o:
care, cala? :rolleyes:

torinezu
8th August 2008, 10:16
ah, am uitat! :headbang:
salut cool, laur, chinna! :yeah::yeah:

Calandrinon
8th August 2008, 10:20
tim s, multumesc!
Tori, tu iti faci de cap?

Black_Mamba
8th August 2008, 10:22
eeee,Cala,pentru ei m-ai jignit pe mine.Mai exact pentru baxi(cu b mic) ! Poate asa-i in tenis :D !

Calandrinon
8th August 2008, 10:22
spre timisoara... ba batea asa un gand... :o:
care, cala? :rolleyes:

Urmareste, cine joaca in fiecare etapa cu echipa "obosita" de noi?..:headbang:

Calandrinon
8th August 2008, 10:25
eeee,Cala,pentru ei m-ai jignit pe mine.Mai exact pentru baxi(cu b mic) ! Poate asa-i in tenis :D !

Sincer nu retin...dar e imposibil, ma rog, nu stiu!
Retin ca am avut "ceva de impartit" in cazul lui Lobont, al lui aaxi...si cam atat...Dar nici atunci nu te-am jignit!...

Black_Mamba
8th August 2008, 10:41
Merge Cala...nu-i bai' ! Dar ma bucur ca pana si cel mai moderat dintre noi,si-a dat seama de mizeria unora !

aaxi
8th August 2008, 13:03
ati auzit noua ragula spusa de Yoyoyoi? poti injura cat vrei si pe cine vrei pe profil ca nu vei fi sanctionat:groggy::groggy::groggy::groggy:

delaparis
8th August 2008, 13:54
aaxi , yoyo nu a spus asta ... nu dezinforma lumea

Calandrinon
8th August 2008, 13:58
ati auzit noua ragula spusa de Yoyoyoi? poti injura cat vrei si pe cine vrei pe profil ca nu vei fi sanctionat:groggy::groggy::groggy::groggy:

In sfarsit, dezghet.
Profit de asta sa spun adevarul: aaxi e stelist
:happy:happy:happy

aaxi
8th August 2008, 14:01
aaxi , yoyo nu a spus asta ... nu dezinforma lumea
tu ce intelegi din asta?

apoi, s-a stabilit o regula ca nu se mai sanctioneaza mesajele de pe profile. Acolo pot interveni si userii, si fiecare user este moderator pe profilul sau, putand sterge mesajele.

delaparis
8th August 2008, 14:06
aaxi, acolo a explicat tot nu numai ce ai extras tu.
Oricum eu zic sa evitati jigniri pe profile deoarece nu este exclus sa se intervina si acolo daca devine problematic

newcool
8th August 2008, 14:12
hallo everybody! i'm free again! oare pt cat timp?:o:
45 DE PUNCTE:groggy:

aaxi
8th August 2008, 14:12
delaparis, eu asa am citit, asa am dat quote. Poate voi albastrii ar fi bine sa fiti mai atenti la exprimari, ca doar pt asta "sunteti platiti", sa ne invatati pe noi, muritorii de rand, ce e bine si ce nu.

aaxi
8th August 2008, 14:13
hallo everybody! i'm free again! oare pt cat timp?:o:

ce ati facut ma cu chinezul? L-ati ucis si v-ati bagat voi in cosgiugul lor ca sa evadati?:happy:happy:happy:happy

newcool
8th August 2008, 14:17
BOON! acu pe scurt ca nu prea am timp.Greaseala mea,si a noastra-n general a fost ca am iesit de pe AA,si am postat la pinguini.Sorry Kidon ca nu te-am ascultat.De acum inainte trebuie sa ne abtinem de la a posta-n alta parte,oricum nu avem nimic in comun cu pinguinii.Dar daca la noi pe AA,intra anumiti indivizi cu mirosul urat si ne provoaca,eu unul personal o sa le raspund pe masura.Nu cu injuraturi,dar oricum sa simta. vorbim mai tarziu:ok:

Calandrinon
8th August 2008, 14:17
hallo everybody! i'm free again! oare pt cat timp?:o:
45 DE PUNCTE:groggy:

hopa...cand il vezi pe cip sa-i aduci aminte de noi. Traim!

Black_Mamba
8th August 2008, 14:23
BOON! acu pe scurt ca nu prea am timp.Greaseala mea,si a noastra-n general a fost ca am iesit de pe AA,si am postat la pinguini.Sorry Kidon ca nu te-am ascultat.De acum inainte trebuie sa ne abtinem de la a posta-n alta parte,oricum nu avem nimic in comun cu pinguinii.Dar daca la noi pe AA,intra anumiti indivizi cu mirosul urat si ne provoaca,eu unul personal o sa le raspund pe masura.Nu cu injuraturi,dar oricum sa simta. vorbim mai tarziu:ok:

Da Cool.Asta-i cea mai buna varianta.Sa stam in enclava noastra,au fost semne evidente cum ca mizeriile vor fi oprite in a ne mai provoca pe AA ! Ce am vrea mai mult ? Eu zic ca ar fi suficient...pe bune !
Avem dupa aceea sectiunea "suporter",unde fiecare poate posta lejer...

Acum ramane intrebarea : unde-i Chinna ?
Sa nu-mi spui ca-i in Asia da ?:D
Coooool ce dracu ai facut ? l-ai lasat pe Laur singur ?
Oricum...bine ai revenit...si bine ti-ai revenit :D !

Calandrinon
8th August 2008, 14:26
[QUOTE=KIDON;2167393] : unde-i Chinna ?
Sa nu-mi spui ca-i in Asia da ?:D

chinna canta la ASIA? interesant, singurul barbat de acolo, un fel de Boney M.:happy
Dar Laur, cat sta pe dreapta? Nu am nicio informatie in acest sens.

Black_Mamba
8th August 2008, 14:33
bai hahalerelor,astia care ati fost in celula cu Chinna...ce dracu ma l-ati mancat ?

Leo
8th August 2008, 14:33
Delaparis m-ai suparat rau :limba:

Calandrinon
8th August 2008, 14:34
Ogararu m-a scapat de un cosmar: a spus "nu" tarcoalelor date de Rednic&Co pentru aducerea lui in Stefan cel Mare!
Asta mai trebuia, Ogararu.
Nu ca n-ar avea valoare, dar are un trecut penibil...Ajunge!

delaparis
8th August 2008, 14:35
Delaparis m-ai suparat rau :limba:

ce-am mai facut ? :groggy:

Leo
8th August 2008, 14:41
ce-am mai facut ? :groggy:

ei ce-ai facut ? sa editezi lista cu membrii dinamovisti ?

,, locul 1 , locul 1....................sunt mereu pe locul 1
nu dau un pas inapoi si nu cad pe locul 2 ( ma rog 18 ) "

:happy:happy:happy:happy:happy

Calandrinon
8th August 2008, 14:43
ce-am mai facut ? :groggy:

Pune-ti un avatar cu chip galben.
Argumente:

- vezi semnatura...
- solidaritate...
- JO...

delaparis
8th August 2008, 14:58
Pune-ti un avatar cu chip galben.
Argumente:

- vezi semnatura...
- solidaritate...
- JO...


te referi la Tibet sau ... Chinna ?
In avatar pun la rand pe jucatorii PSG ... sunt multi cu chip "negalben" :D

Calandrinon
8th August 2008, 15:21
te referi la Tibet sau ... Chinna ?
In avatar pun la rand pe jucatorii PSG ... sunt multi cu chip "negalben" :D

chinna!

Calandrinon
8th August 2008, 15:46
sal.cip,

cip
8th August 2008, 15:51
sal.cip,
sal',ce fece faine is in Caransebes...:)
fac fise de clienti ,si am plecat spre casa...
ceao all,pe mai tarziu...:cya:

six
8th August 2008, 17:44
ciao,unde draq vedem meciul de sambata......astept propuneri....:)

Tim
8th August 2008, 18:04
ciao,unde draq vedem meciul de sambata......astept propuneri....:)
La mine.Vorbeste cu B:ok:

torinezu
8th August 2008, 19:20
salut cool, bine-ai revenit printre noi! :yeah:
sper sa ramai pe aici.... moamaaa, 45 de punctisoare! vezi ce, cum si mai ales, unde spui! :shocked:

Black_Mamba
9th August 2008, 00:35
3 ani de pregatiri !
3 ani de munca...zilnica !
miliarde de euro,
zeci de mii de muncitori,
miliarde de sperante...

Jocurile Olimpice 2008 Beijing !
Toate acestea au dus la cel mai dintre cele mai grandioase spectacole organizate de catre om !
Din punctul meu de vedere,a fost ceva absolut fascinant...s-a vazut uriasa munca depusa !
Desi nu sunt fan China,( Chinna...da !),datorita comunismului inca practicat ,de data asta au fost NR 1 !!!

newcool
9th August 2008, 00:38
3 ani de pregatiri !
3 ani de munca...zilnica !
miliarde de euro,
zeci de mii de muncitori,
miliarde de sperante...

Jocurile Olimpice 2008 Beijing !
Toate acestea au dus la cel mai dintre cele mai grandioase spectacole organizate de catre om !
Din punctul meu de vedere,a fost ceva absolut fascinant...s-a vazut uriasa munca depusa !
Desi nu sunt fan China,( Chinna...da !),datorita comunismului inca practicat ,de data asta au fost NR 1 !!!

Kidoane,n-as vrea sa stiu cate ore pe zi timp de 10 luni au facut repetitie...grandios da,dar exact ca-n sclavagism:cool:
iar mie stilul asta de ceremonii,i-mi dau dureri de cap...n-am uitat 'epoca de aur'

Black_Mamba
9th August 2008, 00:46
Coolule'...a fost frumos ?
Ai auzit ca au murit 2 milioane de chinezi construind "marele zid chinezesc" ?
Stii cati oameni au murit la contructia piramidelor ?...sau la Casa Poporului ?
Cu alte cuvinte...nu prea mai conteaza,efortul si pretul platit.In urma raman doar "operele" !
Mooamaaaaa,ce "critic de arta" am devenit...daca ar citi Resita,chiar ar avea motive de barfa :D

newcool
9th August 2008, 00:49
Coolule'...a fost frumos ?
Ai auzit ca au murit 2 milioane de chinezi construind "marele zid chinezesc" ?
Stii cati oameni au murit la contructia piramidelor ?...sau la Casa Poporului ?
Cu alte cuvinte...nu prea mai conteaza,efortul si pretul platit.In urma raman doar "operele" !
Mooamaaaaa,ce "critic de arta" am devenit...daca ar citi Resita,chiar ar avea motive de barfa :D
cum am completat mai sus,chestia asta imi aminteste de epoca cizmarului...insa categoric a fost fascinant:groggy:
da' tu de unde te pricopsisi cu 22 de punctulete:P e cumva restanta?:shocked:

newcool
9th August 2008, 00:53
UTA - Severnav 0-1 ...Avem un joc de constructie cum nu cred ca mai are cineva in Liga a II-a. Aducem foarte bine mingea pana la 16 metri, deviem din prima, reusim sa dublam circuitul mingii, dar acolo in fata ne blocam", ne-a declarat Ionut Chirila. Acesta a fost din nou multumit de jocul tanarului Dan Puie (foto), care a intrat in partea a doua in locul lui Polgar. "A reusit din nou sa se impuna in joc, sa tina bine de minge. Din ce mi s-a spus, a scos si o lovitura de la unsprezece metri, neacordata de arbitru", a incheiat Chirila.

asta-i din putul gandirii...pierdem cu 1-0 pe teren propriu,da' vezi Doamne,suntem grozavi:headbang:

Black_Mamba
9th August 2008, 00:55
cum am completat mai sus,chestia asta imi aminteste de epoca cizmarului...insa categoric a fost fascinat:groggy:
da' tu de unde te pricopsisi cu 22 de punctulete:P e cumva restanta?:shocked:

Imi permiti sa-ti spun ca esti "biban" ?
Pai bai hahalero care esti tu hahalera...cand eu aveam 50(cincizeci) de puncte ...tu erai bebelus :D ! Acum sunt in scadere...pana in Septembrie imi expira toate :D...mai ai nevoie sa-ti desenez cine mi le-a "daruit" ?,iti spun doar ca a circulat poza pe aici...:headbang:

newcool
9th August 2008, 00:58
Imi permiti sa-ti spun ca esti "biban" ?
Pai bai hahalero care esti tu hahalera...cand eu aveam 50(cincizeci) de puncte ...tu erai bebelus :D ! Acum sunt in scadere...pana in Septembrie imi expira toate :D...mai ai nevoie sa-ti desenez cine mi le-a "daruit" ?,iti spun doar ca a circulat poza pe aici...:headbang:
hmmm si eu credeam ca 45 e record:happy am o intrebare(ca tot fac misto pinguinii de chestia asta),ce dreak i-au facut lui chinna? l-au ejectat?:(

Black_Mamba
9th August 2008, 01:14
Mai bine mi-ai spune tu cu Laur...ce i-ati facut ?...e mai tanar,pardon ERA mai tanar si l-ati sacrificat ? auzi ? a fost gustos ? Cum l-ati "gatit",preparat ?

newcool
9th August 2008, 01:18
Mai bine mi-ai spune tu cu Laur...ce i-ati facut ?...e mai tanar,pardon ERA mai tanar si l-ati sacrificat ? auzi ? a fost gustos ?

poate laur,ca io deja-mi pregateam valiza:D
gata ies ca-i tarziu,si as vrea sa vad dimineata la 9,nationala de handbal feminin...sincer cred ca-s singurele capabile de o medalie olimpica,in afara de gimnastica si caiac-canoe.
nb:ok:

Black_Mamba
9th August 2008, 01:32
nb cool...
Cred ca si Hanescu ii poate bate pe Nadal si Fedex :D

torinezu
9th August 2008, 08:35
good mornin' all abs! :yeah:
buna dimi laur, chinna!
deschiderea chinezeasca a fost sublima! o betie de culori, artificii exceptionale, organizare perfecta! :yes:

Tim
9th August 2008, 08:46
Neata Tori.Matinal ca de obicei!!!!

torinezu
9th August 2008, 09:12
'neata tim! da, ce sa fac si eu!? oricum, nu ii intrec pe cimi si chinezu' !

Leo
9th August 2008, 09:51
buna dimineata somnorosilor !

torinezu
9th August 2008, 10:12
helloo, leo!

Leo
9th August 2008, 10:14
Ce Faceti Voi Astazi ?

newcool
9th August 2008, 11:09
salut,si bye ca trebuie sa ies.Handbalul f. in grafic canotajul la fel:ok:

torinezu
9th August 2008, 14:05
PRIMA MEDALIE DE AUR PENTRU ROMANIA, LA JUDO, 48 KG, ALINA DUMITRU!
Felicitari!

newcool
9th August 2008, 14:19
PRIMA MEDALIE DE AUR PENTRU ROMANIA, LA JUDO, 48 KG, ALINA DUMITRU!
Felicitari!
extraordinar!..ma bucur ca m-am inselat,cand am spus despre sansele la medalii...bravo Alina Dumitru!:floricica::no1:great:
p.s. e cvintpla campioana europeana,deci nu-i chiar o surpriza:ok:

torinezu
9th August 2008, 14:37
nu, nu e chiar o surpriza, dar e o MARE BUCURIE!

newcool
9th August 2008, 14:46
emotionanta festivitatea de premiere...uite ca mai sunt momente in care te simti mandru ca esti roman/OLE/

Black_Mamba
9th August 2008, 15:07
Salve AA !
E bine fara mizerii !
Cool,a castigat contra campioanei mondiale si a campioanei olimpice,ea fiind campioana europeana...totusi,parca-i o mica surpriza !

Black_Mamba
9th August 2008, 15:09
Suporteri stelisti retinuti

Fanii bucuresteni sint in cercetari la Politie dupa ce au sustras 6 000 de lei dintr-o benzinarie din Ciortesti


19 suporteri stelisti se afla in cercetari la Politia Iasi dupa un incident aparut aseara. Plecind dupa meciul cu Poli spre Bucuresti, microbuzele cu care fanii "ros-albastri" au facut deplasarea s-au oprit la Ciortesti, la o benzinarie, de unde au fost sustrasi 6000 de lei. Vinzatorul si-a dat seama de lipsa banilor abia dupa ce bucurestenii au plecat si a anuntat Politia, care i-a oprit pe fani in judetul Vaslui. Cercetind microbuzele, s-a decis intoarcerea in Iasi a unuia dintre acestea, unde s-au gasit ascunsi 3 400 de lei. Cei 19 pasageri din acel microbuz au ajuns in Iasi unde sint anchetati, principalul suspect fiind un barbat de 21 de ani.

Stiti de unde au invatat suporterii sa fure ?
De la patronul lor...care nu poate castiga nimic fara furaciuni !!!

torinezu
9th August 2008, 15:13
Suporteri stelisti retinuti

Fanii bucuresteni sint in cercetari la Politie dupa ce au sustras 6 000 de lei dintr-o benzinarie din Ciortesti


19 suporteri stelisti se afla in cercetari la Politia Iasi dupa un incident aparut aseara. Plecind dupa meciul cu Poli spre Bucuresti, microbuzele cu care fanii "ros-albastri" au facut deplasarea s-au oprit la Ciortesti, la o benzinarie, de unde au fost sustrasi 6000 de lei. Vinzatorul si-a dat seama de lipsa banilor abia dupa ce bucurestenii au plecat si a anuntat Politia, care i-a oprit pe fani in judetul Vaslui. Cercetind microbuzele, s-a decis intoarcerea in Iasi a unuia dintre acestea, unde s-au gasit ascunsi 3 400 de lei. Cei 19 pasageri din acel microbuz au ajuns in Iasi unde sint anchetati, principalul suspect fiind un barbat de 21 de ani.

Stiti de unde au invatat suporterii sa fure ?
De la patronul lor...care nu poate castiga nimic fara furaciuni !!!

hai ma kidon! :ras-plans::ras-plans:

Vincitor
9th August 2008, 15:19
Salve AA !
E bine fara mizerii !
Cool,a castigat contra campioanei mondiale si a campioanei olimpice,ea fiind campioana europeana...totusi,parca-i o mica surpriza !

e bine ! Si eu asa ziceam ,dar parca , chinna nu era mizerie ! Daca afla B si tim ca asa vorbesti despre ei ???:no:

Black_Mamba
9th August 2008, 15:23
Salve AA !
- 1 mizerie imputita !!!
Am iesit...have nice day !

Vincitor
9th August 2008, 15:27
Salve AA !
- 1 mizerie imputita !!!
Am iesit...have nice day !

salv....area la tine!!!

Leo
9th August 2008, 17:53
hello All

Kidon stii cumva prognoza meteo la mare incepand din 15 august ?

Black_Mamba
9th August 2008, 18:00
Leo,caldura mare !

Leo
9th August 2008, 18:03
foarte bine , vineri ajung si stau 10 zile

torinezu
9th August 2008, 19:56
gaz metan-poli timisoara 5-1 :shocked::shocked::groggy:
ce s-a-ntamplat? :o:

Leo
9th August 2008, 19:59
oaaaauuuuuuuuuuu , slabut .........slabut

torinezu
9th August 2008, 20:08
oaaaauuuuuuuuuuu , slabut .........slabut

inaltuti da' slabuti! :o:

Leo
9th August 2008, 20:29
Tori nu avem de ce sa radem de ei , nici noi nu suntem departe

newcool
9th August 2008, 21:07
1-5,poli??

six
9th August 2008, 21:09
gaz metan-poli timisoara 5-1 :shocked::shocked::groggy:
ce s-a-ntamplat? :o: am ................luat-o ca prostii :groggy::groggy::groggy:

newcool
9th August 2008, 21:16
am ................luat-o ca prostii :groggy::groggy::groggy:

daca jucati asa in uefa,....ati puso:(

six
9th August 2008, 21:28
sunt departe jucatorii de cea ce vrem noi ...suporterii,din pacate :(

Vincitor
10th August 2008, 00:22
Nu e adevarat ...cate BUCURII imi poate face FC Timisoara asta !!!

newcool
10th August 2008, 02:28
YOYO,trolling please la imb....l de deasupra

torinezu
10th August 2008, 08:55
good mornin' all abs.! :yeah:
'neata chinnaaaaa! salutari, laur! :ok:

vlad1607
10th August 2008, 09:08
neatza!
mama ce a luat-o TM....nasol....cand ma gandesc ca momentan si noi jucam un soi de polo pe iarba...brrrrrrr....:D
votati pe intern la NEW!Cea mai antipatica echipa! :D

torinezu
10th August 2008, 10:06
neatza!
mama ce a luat-o TM....nasol....cand ma gandesc ca momentan si noi jucam un soi de polo pe iarba...brrrrrrr....:D
votati pe intern la NEW!Cea mai antipatica echipa! :D

da, suntem p-aproape! :headbang: si vine cupa uefa! :o:

Calandrinon
10th August 2008, 10:51
Ce au furat ieri Rapidul...Cred ca va fi noua favorizata a stabilor...

Tim
10th August 2008, 10:53
Salut AA.
Mda,am luat-o rau si fara drept de apel!!!!!

Calandrinon
10th August 2008, 11:07
...si eu care ziceam ca sunteti favorizati ca jucati cu echipele obosite de noi...

Tim
10th August 2008, 11:21
Cala,tu crezi ca o sa mai auzi de Curtean sau de Dulcea campionatul asta????
Eu cred ca nu!!
Este incredibil ,cu cata "relaxare" evolueaza orice echipa "mica" cand joaca cu noi!!!!!

Black_Mamba
10th August 2008, 11:45
Salve AA !
- mizeria infecta,of course !

...Tim,unde-i B,sa ne spuneti si 9 cum jucati voi "cu mingea pe sus",sau sa ne spuneti despre idolul vostru in materie de antrenorat Dusan Uhrin...buni pivotii vostri aia de 1,90 :D !

Cand am vorbit cu Laur la telefon(dupa chinul cu Medias din groapa,1-0),jur ca mi-a spus asta : "astia de la Medias ne-au "calarit" in 10 oameni...au vreo 3-4 copii care vin tare din urma,numai un-doi-uri,pase din prima,devieri,etc...".
Laur a fost la meci,dar sincer nu-mi imaginam ca pot face totusi , un asa meci !

PS...cred ca vom mai auzi de Curtean & comp :D

Tim
10th August 2008, 11:52
Salve AA !
- mizeria infecta,of course !

...Tim,unde-i B,sa ne spuneti si 9 cum jucati voi "cu mingea pe sus",sau sa ne spuneti despre idolul vostru in materie de antrenorat Dusan Uhrin...buni pivotii vostri aia de 1,90 :D !

Cand am vorbit cu Laur la telefon(dupa chinul cu Medias din groapa,1-0),jur ca mi-a spus asta : "astia de la Medias ne-au "calarit" in 10 oameni...au vreo 3-4 copii care vin tare din urma,numai un-doi-uri,pase din prima,devieri,etc...".
Laur a fost la meci,dar sincer nu-mi imaginam ca pot face totusi , un asa meci !

PS...cred ca vom mai auzi de Curtean & comp :DPai,tu nu ai vazut....am jucat numai cu mingea pe sus!!!!!!:D:headbang::headbang:

Black_Mamba
10th August 2008, 12:02
Pai,tu nu ai vazut....am jucat numai cu mingea pe sus!!!!!!:D:headbang::headbang:

Esti dus cu capu' :D,
vezi ca i-am dedicat o melodie lu' Irina !

torinezu
10th August 2008, 13:14
da, rapidul a avut si arbitri aliati.
cred ca o sa mai auzim de curtean!

aaxi
10th August 2008, 22:23
Vand masti de gaz metan. La 5 cumparate 1 este gratis :D

Calandrinon
10th August 2008, 23:32
............................e noapte si dormiti.............Dinamo a castigat......Greu e sa fi suporter!!!!!!!!!!!!!!

newcool
10th August 2008, 23:49
............................e noapte si dormiti.............Dinamo a castigat......Greu e sa fi suporter!!!!!!!!!!!!!!
ati castigat, da' greu frate:)

Calandrinon
11th August 2008, 07:55
`neata celor ce va sa vie...

aaxi
11th August 2008, 08:27
va salut domnilor.
"frumos" meci domnilor dinamovisti:happy:happy:happy

Calandrinon
11th August 2008, 08:28
cel de la Iasi?...

aaxi
11th August 2008, 08:37
cel de la Iasi?...

nu, ala de la ploiesti cu echipa din otopeni:groggy:

Calandrinon
11th August 2008, 08:41
aaxi, mai ai 3 zile...si ramai fara gat!
:happy:happy:happy

Calandrinon
11th August 2008, 08:44
salut Tori, naspa echipa...Nu se leaga nimic!

cip
11th August 2008, 08:45
'mneatza,si :cya:
cine-mi explica si mie ce joaca violetii,primeste :bere:
don Helenio si-ar da palme daca ar vedea apararea noastra betoiing...:no:
dupa reusita noastra de la Medias,n-am mai urmarit nici un meci,nici o emisiune sportiva,asa ca nu ma pronunt despre ceilalti...:rolleyes:

torinezu
11th August 2008, 08:45
good mornin' all abs.!:yeah:
neataaaaa chinnaaaaa! salutare laur! :yeah:
dinamo joaca foarte slab! a avut probleme si cu pandurii si cu otopenii, echipe extrem de modeste... :rolleyes:

Calandrinon
11th August 2008, 08:47
'mneatza,si :cya:
cine-mi explica si mie ce joaca violetii,primeste :bere:
don Helenio si-ar da palme daca ar vedea apararea noastra betoiing...:no:
dupa reusita noastra de la Medias,n-am mai urmarit nici un meci,nici o emisiune sportiva,asa ca nu ma pronunt despre ceilalti...:rolleyes:

e clar, eu nu o sa primesc berea de la tine...Dar noi!...Noi ce jucam?:headbang:

torinezu
11th August 2008, 08:52
noi nu jucam, ne jucam! echipa e subtire rau de tot!

aaxi
11th August 2008, 08:54
tori, adevarul e ca in momentul in care abia poti sa bati o echipa care are ca obiectiv in acel meci sa nu te impiedice.........e cam naspa situatia. (bine ca nu ati facut ca Romania in meciul cu Olanda :D)

Calandrinon
11th August 2008, 08:59
tori, adevarul e ca in momentul in care abia poti sa bati o echipa care are ca obiectiv in acel meci sa nu te impiedice.........e cam naspa situatia. (bine ca nu ati facut ca Romania in meciul cu Olanda :D)

Da aaxi, dar noi am castigat!
Stiu o echipa care nici cand e blat nu poate castiga...:D Si apoi se razbuna pe altii :shocked:

cip
11th August 2008, 09:00
partea proasta e ca vin cupele europene...:(
noi,voi,curzicenii...e jale fratilor !:headbang:

torinezu
11th August 2008, 09:00
da aaxi, asa e, ce sa mai zic? vine UEFA! :headbang:

Calandrinon
11th August 2008, 09:08
...cel mai mult ma ingrijoreaza meciul din Giulesti!
Maniera de arbitraj a fost o jignire la adresa fotbalului. Nu tu 11 m care a fost clar, nu tu eliminare la Boya, care s-a vazut din avion, antrenor scandalagiu care era pe banca in loc sa fie in tribuna, fotbalist imbrancit de oficialii gazda...Au invatat ceva giulestenii...

Calandrinon
11th August 2008, 09:09
partea proasta e ca vin cupele europene...:(
noi,voi,curzicenii...e jale fratilor !:headbang:

...si ei cip, si ei!...:ok:

torinezu
11th August 2008, 09:13
peseiro are niste gesturi smecheresti pe care nu le-am vazut la nici un antrenor roman! sanchi, el tinea mingia si nu l-a vazut pe peralta! cica dadea indicatii! haida de!....
pe urma, boya trebuia eliminat, ca si maftei! + un penalty pentru cfr!

cip
11th August 2008, 09:13
...si ei cip, si ei!...:ok:
corect ,si capra (hehe) vecinului...:happy
v-am pupat,ma duc sa iau cotele Muresului...:cool:

torinezu
11th August 2008, 09:14
drum bun, cip! atentie la drum!

aaxi
11th August 2008, 09:15
Da aaxi, dar noi am castigat!
Stiu o echipa care nici cand e blat nu poate castiga...:D Si apoi se razbuna pe altii :shocked:

nu toti sunt perfecti ca voi in materie de blaturi. Ce sa-i faci, experienta te invata:D

cip
11th August 2008, 09:16
peseiro are niste gesturi smecheresti pe care nu le-am vazut la nici un antrenor roman! sanchi, el tinea mingia si nu l-a vazut pe peralta! cica dadea indicatii! haida de!....
pe urma, boya trebuia eliminat, ca si maftei! + un penalty pentru cfr!
l-o fi studiat pe titularul trofeului fair-play la antrenori,ala bronzat care i-a dat una maseurului nostru,si a sarit sa-l bata pe Lucica jr...:D
amu chiar am plecat:cya:

Calandrinon
11th August 2008, 09:18
l-o fi studiat pe titularul trofeului fair-play la antrenori,ala bronzat care i-a dat una maseurului nostru,si a sarit sa-l bata pe Lucica jr...:D
amu chiar am plecat:cya:

...mai stai cip sa-ti povestesc de un alt antrenor, care a sarit la bataie, etapa trecuta...:P

Calandrinon
11th August 2008, 09:21
nu toti sunt perfecti ca voi in materie de blaturi. Ce sa-i faci, experienta te invata:D

si la care blaturi te referi? la ala cu...dar tac ca iar spui ca se dezgropa mortzii.
Ca de, au putrezit in aceste 2-3 luni...:evil:

torinezu
11th August 2008, 09:22
eu vorbeam de gesturi smecheresti, nu de bataie! la bataie secundul lui peseiro a luat lectii de la tipu' de care zice cip!...

Leo
11th August 2008, 09:26
salve tuturor !

Aaxi o iei pe urmele lui Duba ?

newcool
11th August 2008, 09:36
buna dimineata AA...cu echipele astea vreti voi sa luam puncte-n uefa?:happy
sper ca ati vazut nuanta,n-am spus sa va calificati,ca asta-i de domeniul s.f.-ului deja...:shocked::evil:

torinezu
11th August 2008, 09:43
buna dimineata AA...cu echipele astea vreti voi sa luam puncte-n uefa?:happy

da! :headbang:

newcool
11th August 2008, 09:51
e bine ca vreti,numa ca doar cu vrutu nu prea merge:P
tre sa mai si joci nitel fotbal..bine voi ca voi,dar UTA mea o ia pe banda
rulanta-n amicale...ieri iar am pierdut:headbang: mai vedem la poolivara liga 1:groggy:

Tim
11th August 2008, 10:10
e bine ca vreti,numa ca doar cu vrutu nu prea merge:P
tre sa mai si joci nitel fotbal..bine voi ca voi,dar UTA mea o ia pe banda
rulanta-n amicale...ieri iar am pierdut:headbang: mai vedem la poolivara liga 1:groggy:Am vrut sa-ti dau REPORT pt troling,dar cand am vazut cate puncte ai......:shocked:
:happy:happy:happy
Neata AA.

newcool
11th August 2008, 10:16
Am vrut sa-ti dau REPORT pt troling,dar cand am vazut cate puncte ai......:shocked:
:happy:happy:happy
Neata AA.
magarule:P
bah da' slaba aparare aveti...svaiter:groggy: :D

Tim
11th August 2008, 10:18
magarule:P
bah da' slaba aparare aveti...svaiter:groggy: :DCare aparare din lume i-ar fii rezistat marelui......Curtean?????:headbang::headbang::head bang:

Calandrinon
11th August 2008, 10:19
`neata leo, cool, tim
...si mai lasati participarile in comp.europene, acolo doar o reprezentanta avem, cea ce da puncte si neajutoratilor, din sudoarea muncii lor!

newcool
11th August 2008, 10:20
Care aparare din lume i-ar fii rezistat marelui......Curtean?????:headbang::headbang::head bang:
io nu vreau sa zic multe ca-s amarat eu destul cu UTA mea..dar fii antena la mine,Mediasul o sa cada,desi multi ii vad bunicei;) sunt curios cand o sa mai faca 3 puncte

Tim
11th August 2008, 10:26
io nu vreau sa zic multe ca-s amarat eu destul cu UTA mea..dar fii antena la mine,Mediasul o sa cada,desi multi ii vad bunicei;) sunt curios cand o sa mai faca 3 puncteasta cred si eu.Poate mai castiga in retur....la timisoara.:headbang:
V-am lasat....pt. un tenis!!!

aaxi
11th August 2008, 10:26
salve tuturor !

Aaxi o iei pe urmele lui Duba ?

asa rau supara adevarul?
Dar tu citesti ce scriu amicii vostrii dinamovisti? Rossi scrie ca s-a demnonstrat ca Stelera a blatuit meciul cu Steaua. Belu scrie ca Stelea a luat gol special in min 85 de la stelisti. Si te-ai gasit sa ma compari pe mine cu Duba? Pai mai bine uita-te in haita ta (ca tot le-ai facut recensamant:groggy:) si apoi sari la altii.:confused:

newcool
11th August 2008, 10:27
asta cred si eu.Poate mai castiga in retur....la timisoara.:headbang:
V-am lasat....pt. un tenis!!!
distractie placuta:ok:

newcool
11th August 2008, 10:29
asa rau supara adevarul?
Dar tu citesti ce scriu amicii vostrii dinamovisti? Rossi scrie ca s-a demnonstrat ca Stelera a blatuit meciul cu Steaua. Belu scrie ca Stelea a luat gol special in min 85 de la stelisti. Si te-ai gasit sa ma compari pe mine cu Duba? Pai mai bine uita-te in haita ta (ca tot le-ai facut recensamant:groggy:) si apoi sari la altii.:confused:
usurel aaxi...ce te superi,te-npung baietii daca esti singurul stelist p-aici.asa pateam si eu cand juca UTA-n liga 1,sareau toti timisorenii pe mine...da' io le tineam piept prin rezultate:happy:happy:happy:D

Calandrinon
11th August 2008, 10:37
asa rau supara adevarul?
Dar tu citesti ce scriu amicii vostrii dinamovisti? Rossi scrie ca s-a demnonstrat ca Stelera a blatuit meciul cu Steaua. Belu scrie ca Stelea a luat gol special in min 85 de la stelisti. Si te-ai gasit sa ma compari pe mine cu Duba? Pai mai bine uita-te in haita ta (ca tot le-ai facut recensamant:groggy:) si apoi sari la altii.:confused:

minciuni aaxi, minciuni
:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Black_Mamba
11th August 2008, 10:42
Salve AA !
-1 mizerie infecta !...a ramas doar una,cealalta a inteles ca nu-i locul ei(lui) aici !

Calandrinon,acest campionat este al Rapidului.Sunt cateva motive :

1)Au echipa.
2)Au antrenor.
3)Au investitor cu bani.
4)E "randul" lor sa castige...au trecut 5-6 ani de la ultimul campionat.LPF+FRF,fac un fel de "rotatie" a campioanei !
Nu spun ca vor fi pe fata cu Rapid...spun doar ca pe langa faptul ca au echipa,vor fi ajutati,putin vizibil,smechereste...cu echipele "grele" ale campionatului !

aaxi
11th August 2008, 10:44
usurel aaxi...ce te superi,te-npung baietii daca esti singurul stelist p-aici.asa pateam si eu cand juca UTA-n liga 1,sareau toti timisorenii pe mine...da' io le tineam piept prin rezultate:happy:happy:happy:D

stai cool :D sefu, ca nu am nimic cu nimeni.

cala, la voi in galerie se da test de logica,nu? :shocked:
numai explicatii geniale aveti in voi, neprihanitilor:confused:

newcool
11th August 2008, 10:48
stai cool :D sefu, ca nu am nimic cu nimeni.

cala, la voi in galerie se da test de logica,nu? :shocked:
numai explicatii geniale aveti in voi, neprihanitilor:confused:
stai aaxi,ca n-ai inteles...pai nu tre sa te lasi,raspunde-le inapoi...numa vezi ca ei sunt cam multi:D

aaxi
11th August 2008, 10:51
stai aaxi,ca n-ai inteles...pai nu tre sa te lasi,raspunde-le inapoi...numa vezi ca ei sunt cam multi:D

am vazut recensamantul. Oare le-a pus si bulina galbena pe ureche?:D

newcool
11th August 2008, 10:56
am vazut recensamantul. Oare le-a pus si bulina galbena pe ureche?:D

pai hai sa-l intrebam pe Kidon..sal Kid,auzi ce-ntreaba aaxi?
trecand la lucruri mai serioase,nu zi hop pana...nu-l vad pe hard stand asa linistit,cred ca deocamdata si-a luat o pauza.Cat despre miner,e terminat omu,doar pe matrimoniale ce mai are succes...deh la varsta lui de 26 ani:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Leo
11th August 2008, 10:58
bai Aaxi nu le-am pus nici o bulina , dar daca nu incetezi poate-ti pun tie una rosie :evil:
unde :drak: ai vazut tu blat ? :angry:

newcool
11th August 2008, 11:06
Numai violența, numai sângele mai poate trezi acest popor de grobieni din enorma-i nesimțire.

uite material de studiu pentru examenul de la medicina sectia psihiatrie...
asta-i semnatura lu bumbescu,se crede un fel de combinatie intre Gheorghe Doja,Corneliu Zelea Codreanu si Jiji Becali...paranoia e boala grava,si-am vazut la stiri ca tocmai cautau pe unul evadat de la Balaceanca:(:P

aaxi
11th August 2008, 11:12
bai Aaxi nu le-am pus nici o bulina , dar daca nu incetezi poate-ti pun tie una rosie :evil:
unde :drak: ai vazut tu blat ? :angry:

Va las pe voi sa va imbulinati la recensamanturile voastre. Dar ai grije sa ii si "tai" daca le pui bila :D
Blat? Pai cum voi vedeti blaturi la meciurile Stelei, asa exista motive sa va suspectez si eu pe voi


Numai violența, numai sângele mai poate trezi acest popor de grobieni din enorma-i nesimțire.

uite material de studiu pentru examenul de la medicina sectia psihiatrie...
asta-i semnatura lu bumbescu,se crede un fel de combinatie intre Gheorghe Doja,Corneliu Zelea Codreanu si Jiji Becali...paranoia e boala grava,si-am vazut la stiri ca tocmai cautau pe unul evadat de la Balaceanca:(:P

si pe mine m-au atentionat sa imi schimb semnatura cand imi pusesem un citat din Hitler:angry:.Motivul:prea violent

newcool
11th August 2008, 11:15
tu nu esti maria-sa bumbescu...asta dac-ar avea putere ar scoate tancurile pe strazi sa-i termine pe aia care nu gandesc ca el...:mda:

aaxi
11th August 2008, 11:19
tu nu esti maria-sa bumbescu...asta dac-ar avea putere ar scoate tancurile pe strazi sa-i termine pe aia care nu gandesc ca el...:mda:

pai atunci poate il rezolvam cu o mutatie in Georgia, poate asa scapam pamantul de un cretin:angry:

Calandrinon
11th August 2008, 11:25
Salve AA !
-1 mizerie infecta !...a ramas doar una,cealalta a inteles ca nu-i locul ei(lui) aici !

Calandrinon,acest campionat este al Rapidului.Sunt cateva motive :

1)Au echipa.
2)Au antrenor.
3)Au investitor cu bani.
4)E "randul" lor sa castige...au trecut 5-6 ani de la ultimul campionat.LPF+FRF,fac un fel de "rotatie" a campioanei !
Nu spun ca vor fi pe fata cu Rapid...spun doar ca pe langa faptul ca au echipa,vor fi ajutati,putin vizibil,smechereste...cu echipele "grele" ale campionatului !



Cu CFR-ul au cam fost pe fata...Si daca tot se face rotatie, propun sa intre Poli la rand...Nu am nimic cu Rapidu, doar cu George...cand il vad ca mangaie smechereste baietii...:evil:

Black_Mamba
11th August 2008, 11:28
Cu CFR-ul au cam fost pe fata...Si daca tot se face rotatie, propun sa intre Poli la rand...Nu am nimic cu Rapidu, doar cu George...cand il vad ca mangaie smechereste baietii...:evil:

Categoric,ai dreptate.Daca ar fi sa aleg(excluzand,bineinteles DINAMO)...100% as alege Timisoara !

newcool
11th August 2008, 11:31
Categoric,ai dreptate.Daca ar fi sa aleg(excluzand,bineinteles DINAMO)...100% as alege Timisoara !
pai aia nu pot sta-n bocanci:groggy: 5-1???

newcool
11th August 2008, 11:34
bine baieti,trebuie sa ies ....vorbim mai tarziu:ok:

Calandrinon
11th August 2008, 11:50
cala, la voi in galerie se da test de logica,nu? :shocked:
numai explicatii geniale aveti in voi, neprihanitilor:confused:

La noi in galerie raspund doar de "actiunile" mele, cat despre logica...Bruma de logica pe care o mai am ma determina sa nu pot uita cea mai neortodoxa campanie dusa vreodata de o echipa, cea din returul campionatului trecut.
Si retine, am zis echipa, nu doar conducator :no:

aaxi
11th August 2008, 11:52
mi-am luat cartonas rosu de la yoyoyoi pentru ca am folosit acelasi limbat ca si userul bumbescu.
Punctele sunt pentru ca nu am platit drepturi de autori la cuvantul cretin?:angry: Domnisoara moderator cand userul bumbescu folosea asemenea cuvinte si altcineva ii dadea report pot le ziceai ca glumeste.
Sau iti da ceva impresia ca primata asta idioata daca a stat 3 zile acum e curata ca zapada?:confused:

Calandrinon
11th August 2008, 11:53
pai aia nu pot sta-n bocanci:groggy: 5-1???

Tu sigur stai cu cip la o cafea? :happy:happy:happy

Calandrinon
11th August 2008, 11:56
mi-am luat cartonas rosu de la yoyoyoi pentru ca am folosit acelasi limbat ca si userul bumbescu.
Punctele sunt pentru ca nu am platit drepturi de autori la cuvantul cretin?:angry: Domnisoara moderator cand userul bumbescu folosea asemenea cuvinte si altcineva ii dadea report pot le ziceai ca glumeste.
Sau iti da ceva impresia ca primata asta idioata daca a stat 3 zile acum e curata ca zapada?:confused:

...pai daca plagiezi!!! :happy:happy
Mai lasa-i si tu, chiar nu ai loc de ei? Nu...te sinti bine cu noi? :happy

aaxi
11th August 2008, 12:01
La noi in galerie raspund doar de "actiunile" mele, cat despre logica...Bruma de logica pe care o mai am ma determina sa nu pot uita cea mai neortodoxa campanie dusa vreodata de o echipa, cea din returul campionatului trecut.
Si retine, am zis echipa, nu doar conducator :no:

Sefu, stii bine ca nu era vb de tine:P

Dar campania din tur a unei echipe din cluj ai uitat-o? Sau camapania voastra cu acel tur "curat":evil:?

Black_Mamba
11th August 2008, 12:05
Baieti vedeti ca intelighentu' lu' peste prajit,bumbescu,da tarcoale pe AA ! Fiti vigilenti !
O zi buna...

Leo
11th August 2008, 12:06
Aaxi relaxeaza-te draga , mai este pana la meciul direct :D
acum serios nu mai folosi alintari asa de dure :D

aaxi
11th August 2008, 12:13
Aaxi relaxeaza-te draga , mai este pana la meciul direct :D
acum serios nu mai folosi alintari asa de dure :D

e vorba de cuvantul "cretin"? Pai pana acum 2 saptamani nu era considerat jignire. Sa inteleg ca si idiot e considerat tot jignire? :groggy:

Calandrinon
11th August 2008, 12:15
Sefu, stii bine ca nu era vb de tine:P

Dar campania din tur a unei echipe din cluj ai uitat-o? Sau camapania voastra cu acel tur "curat":evil:?

Te rog sa ma crezi, nu vreau sa par misogin, dar in "acel" tur chiar nu am observat ceva nelalocul lui la Dinamo. Daca faci referire la meciul direct, mi-am mai cerut odata scuze pentru slalomul urias al lui Denis...Pentru meciul din retur nu-mi cer scuze :happy:happy:happy

aaxi
11th August 2008, 12:29
Te rog sa ma crezi, nu vreau sa par misogin, dar in "acel" tur chiar nu am observat ceva nelalocul lui la Dinamo.

Asa cum ati vazut blat la meciul Stelei cu brasovul si meciu curat al vostru cu otopeniul,nu?:groggy:

Calandrinon
11th August 2008, 12:30
Asa cum ati vazut blat la meciul Stelei cu brasovul si meciu curat al vostru cu otopeniul,nu?:groggy:

Antipaticule!

aaxi
11th August 2008, 12:32
Antipaticule!

stiam eu ca ma iubiti:limba:

Leo
11th August 2008, 12:37
stiam eu ca ma iubiti:limba:

oooo de-ai stii cat de mult ! :P

Calandrinon
11th August 2008, 12:42
Eu nu, caci riscul de a se inmulti suporterii stelisti devine major...:happy:happy:happy

aaxi
11th August 2008, 12:48
oooo de-ai stii cat de mult ! :P
sentimentul e reciproc

Eu nu, caci riscul de a se inmulti suporterii stelisti devine major...:happy:happy:happy
si te gandesti ca vom avea nevoie de recensamant?:D

Vincitor
11th August 2008, 13:16
buna ! .... ce aiurea e tintarul asta al ligii I ..poli joaca mereu cu echipa care a jucat etapa prcedenta cu dinamo ..si sunt si alte situatii asemenea .....cand eram adolescent , ma jucam de-a campionatul ...faceam eu tintarul tot pt 18 echipe [ chiar si 20 , 16 , etc ] si dadeam cu zarul scorurile ... aveam campionate intregi [ romania A ,B , italia ,anglia , argentina ,etc ] dar niciodata nu se juca asa ca in tintarul ligii I ... sunt si alte posibilitati de combinare , cum mama naibii la noi se alege cea mai proasta varianta mereu ??

Calandrinon
11th August 2008, 13:18
baxi, ai tu ce ai cu Poli...Lupta pentru o cauza mai nobila!

p.s.propun Steaua.

Vincitor
11th August 2008, 13:25
baxi, ai tu ce ai cu Poli...Lupta pentru o cauza mai nobila!

p.s.propun Steaua.

Cu poli nu am nimic .....cu suporterii lor am ...nu pot sa cred ca poti sa-ti schimbi echipa asa hop top cu alta si sa zici ca -i aceeasi ... dar acum chiar ca nu mai are sens sa insist pe tema asta ...tot ce-am afirmat despre ..s-a adeverit [palmares , nume , etc etc ]

newcool
11th August 2008, 13:36
mda..unii nu-nteleg:(

aaxi
11th August 2008, 13:52
baxi, ai tu ce ai cu Poli...Lupta pentru o cauza mai nobila!

p.s.propun Steaua.

si eu as fi propus la fel. :evil:
Cala Chiacu e jucatorul vostru,nu?:confused:

Calandrinon
11th August 2008, 13:53
si eu as fi propus la fel. :evil:
Cala Chiacu e jucatorul vostru,nu?:confused:

???
Ce stiu de acest personaj e ca are...neamuri prost puse!!! :ok:

OM
11th August 2008, 13:59
Te-am rugat de 'N' ori sa ma lasi cu afirmatiile tale.Daca te consideri normal,ti-ai da seama ca aceste afirmatii la repeti intr-una.
Daca a-i spus ca n-ai nimic cu echipa(cu toate ca; comm. despre ''Poli'' tot le faci)lasa si suporterii in plata Domnului.
Incearca sa ne ignori,te-am rugat de fiecare data,am vorbit frumos,dar am si eu limitele mele.

scuze:Va salut!

Leo
11th August 2008, 14:06
bai Aaxi termin-o omule , daca si meciul asta a fost blat atunci nu are rost sa mai vorbim
da-o-n spuma marii de treaba , daca a ratat chiacu care-i problema ? nu este singurul si nici ultimul

aaxi
11th August 2008, 14:23
bai Aaxi termin-o omule , daca si meciul asta a fost blat atunci nu are rost sa mai vorbim
da-o-n spuma marii de treaba , daca a ratat chiacu care-i problema ? nu este singurul si nici ultimul

pai tu ai fost primul care a zis ca va fi blat,nu?:D
cand altii scriu ca Steaua face blaturi......iti place, nu?:drak:
ce zici daca la 0-0 intr-un meci Steaua-Buzau.....un jucator al buzaului ar rata cu poarta goala?
Asa ca mai lasa-ma cu fazele astea de lup moralist. Stiu ca nu va place sa recunoasteti, dar si voi sunteti uneori dalmatieni;)

Leo
11th August 2008, 14:29
Aaxi , lup moralist ? e clar suferi , dar nu inteleg de ce ?

Calandrinon
11th August 2008, 14:51
pai tu ai fost primul care a zis ca va fi blat,nu?:D
cand altii scriu ca Steaua face blaturi......iti place, nu?:drak:
ce zici daca la 0-0 intr-un meci Steaua-Buzau.....un jucator al buzaului ar rata cu poarta goala?
Asa ca mai lasa-ma cu fazele astea de lup moralist. Stiu ca nu va place sa recunoasteti, dar si voi sunteti uneori dalmatieni;)



...si inca cine? :ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Calandrinon
11th August 2008, 14:54
Lasand gluma la o parte, nici Steaua nici Dinamo nu au facut jocuri necurate in acest inceput de campionat. ( timpul nu-i trecut)
Cat despre Chiacu, recunoaste, era cel mai inversunat de pe teren, cu iesirile cele mai necontrolate la adresa a tot ce inseamna Dinamo. Eu nu l-as banui!

Calandrinon
11th August 2008, 14:56
Aaxi , lup moralist ? e clar suferi , dar nu inteleg de ce ?


...migrene! Se apropie Constantinopolul!!!

Leo
11th August 2008, 14:59
[/B]


...migrene! Se apropie Constantinopolul!!!


pai in cazul asta Aaxi ti-as dori mult noroc , dar norocul este de partea patronului vostru

aaxi
11th August 2008, 15:31
Cala............radem glumim, f#tem platim.........dar inca odata, daca Claudiu Ionescu sau Dino Eze ratau asa cum a reusit Chiacu....toti "recensatii" in frunte cu Leo sareau ca a fost blat. In orice meci vor exista faze pe care le poti incrimina ca fiind suspecte de blat. Adevarul e ca nici S si nici D nu joaca nimic:headbang:

Leo.....multumesc pentru urari.
PS:daca e sa sufar de ceva........sufar de dorul lui fi-miu (e la tara pt 1 luna:D), restul e can-can:P

Calandrinon
11th August 2008, 15:48
Cala............radem glumim, f#tem platim.........dar inca odata, daca Claudiu Ionescu sau Dino Eze ratau asa cum a reusit Chiacu....toti "recensatii" in frunte cu Leo sareau ca a fost blat. In orice meci vor exista faze pe care le poti incrimina ca fiind suspecte de blat. Adevarul e ca nici S si nici D nu joaca nimic:headbang:

Leo.....multumesc pentru urari.
PS:daca e sa sufar de ceva........sufar de dorul lui fi-miu (e la tara pt 1 luna:D), restul e can-can:P

Cunosc sentimentul...Acum m-a sunat fetitza ca a ajuns cu bine la mare si deja mi-e dor de ea. ( baiatul are 7 ani de cand e plecat, m-am obisnuit ) Ce ma voi face cand va incepe scoala, nu stiu...Mda, profit de ocazie sa ma laud ca e proaspata studenta, ASE Buc.

aaxi
11th August 2008, 15:49
Cunosc sentimentul...Acum m-a sunat fetitza ca a ajuns cu bine la mare si deja mi-e dor de ea. ( baiatul are 7 ani de cand e plecat, m-am obisnuit ) Ce ma voi face cand va incepe scoala, nu stiu...Mda, profit de ocazie sa ma laud ca e proaspata studenta, ASE Buc.

sa-ti traiasca..........sa te bucuri de ea:ok:

Vincitor
11th August 2008, 15:49
Ce a facut FC Timisoara la Medias ???

Calandrinon
11th August 2008, 15:56
sa-ti traiasca..........sa te bucuri de ea:ok:

:floricica:

aaxi
11th August 2008, 15:58
:floricica:

prefer berea(:bere:) decat pascutul (:floricica:) chiar daca unii zic altceva:limba:

Calandrinon
11th August 2008, 16:03
prefer berea(:bere:) decat pascutul (:floricica:) chiar daca unii zic altceva:limba:

Oooooooooooo, dar era o floricica........e tare, ca stirea aceea cu Becali Bank si banca de rezerve a Stelei...

:bere::cya::bere:

Vincitor
11th August 2008, 16:05
o zi buna in continuare !
Tim , B . dati report si la asta !!!

Leo
11th August 2008, 16:24
CALA felicitari pt fata , sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa !

aaxi
11th August 2008, 16:32
domnilor si doamnelor.........o amiaza placuta:cya:

Tim
11th August 2008, 16:37
Sa-ti traiasca Cala si sa-ti dea doar bucurii!

newcool
11th August 2008, 17:57
bine ca s-a aerisit p-aici,ca deja mirosea a huila:shocked:

cip
11th August 2008, 18:36
re-salve...:)
animatie mare pe "druker",vad,aici am citit rapid din urma,acolo imi ia juma' de ora...:yes:

newcool
11th August 2008, 18:45
re-salve...:)
animatie mare pe "druker",vad,aici am citit rapid din urma,acolo imi ia juma' de ora...:yes:
salve..suntem pe imbeciles sans frontiers,threadul lu bumbescu...ce nume predestinat pt el:)

cip
11th August 2008, 18:59
salve..suntem pe imbeciles sans frontiers,threadul lu bumbescu...ce nume predestinat pt el:)
ia sa vedem ce mai zice domnu' Bumbi...:)

Black_Mamba
11th August 2008, 19:02
Salve AA !
- una bucata mizerie !

newcool
11th August 2008, 19:03
Salve AA !
- una bucata mizerie !
salve...mizeria-i pe faza,asteapta farasul:rosu:

cip
11th August 2008, 19:15
Salve AA !
- una bucata mizerie !
sal' Kid :)
cool,mizeria nu ne mai surprinde cu nimic,a devenit demult previzibila,nu-ti mai bate capul,veninul se intoarce inapoi cand se obtureaza canalele...:P

Calandrinon
12th August 2008, 07:56
Azi revine LAURDOG

`neata, all

Vincitor
12th August 2008, 08:26
Neata ! Ce-i cu linistea asta pe aici ???

cip
12th August 2008, 08:28
sal' Cala,si celor care mai intra :)
merge netu' ca porcu' la mine :no:

Calandrinon
12th August 2008, 08:37
sal' Kid :)
cool,mizeria nu ne mai surprinde cu nimic,a devenit demult previzibila,nu-ti mai bate capul,veninul se intoarce inapoi cand se obtureaza canalele...:P

Anevrism...

Calandrinon
12th August 2008, 08:38
sal, cip...
Chiar nu inteleg atitudinea unora, acela de a se declara invinsi!..

torinezu
12th August 2008, 08:38
good mornin' all abs.!:yeah:
neatzaaaa chinnaaaaa! salutare laur! :yeah:
salut cala, cip! :yeah:
cips, azi pe unde mai umbli? :D

newcool
12th August 2008, 08:41
buna dimineata AA...oare cum va fi ziua de azi...grea? usoara? ca aia de ieri? ma buna? hai c-am dat-o pe filozofie:P

cip
12th August 2008, 08:45
good mornin' all abs.!:yeah:
neatzaaaa chinnaaaaa! salutare laur! :yeah:
salut cala, cip! :yeah:
cips, azi pe unde mai umbli? :D
la Lugoj,ca m-am saturat de Cool,il vad mai des decat pe nevasta-mea...:happy
Cala,cine se declara invins? :confused:

Calandrinon
12th August 2008, 08:46
...am votat cea mai antipatica echipa: Poli Timisoara, si asta datirita suporterilor :happy:happy:happy

p.s. asta daca nu a disparut si bruma de umor, care candva ne caracteriza...:headbang:

newcool
12th August 2008, 08:46
la Lugoj,ca m-am saturat de Cool,il vad mai des decat pe nevasta-mea...:happy
Cala,cine se declara invins? :confused:
aha deci,ma vorbesti p-ascuns:groggy::angry:

newcool
12th August 2008, 08:47
...am votat cea mai antipatica echipa: Poli Timisoara, si asta datirita suporterilor :happy:happy:happy

p.s. asta daca nu a disparut si bruma de umor, care candva ne caracteriza...:headbang:
n-a disparut cala..:happy .poli timisoara? cine-s aia?:happy:happy:P:evil:

Calandrinon
12th August 2008, 08:48
aha deci,ma vorbesti p-ascuns:groggy::angry:

Dau totul in vileag?

aaxi
12th August 2008, 08:48
n-a disparut cala..:happy .poli timisoara? cine-s aia?:happy:happy:P:evil:

nici ei nu stiu, :D

va salut domnilor

Calandrinon
12th August 2008, 08:49
la Lugoj,ca m-am saturat de Cool,il vad mai des decat pe nevasta-mea...:happy
Cala,cine se declara invins? :confused:

Pai sa facem un recensamant?...Sa-l rugam pe Leo!