PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 [182] 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

newcool
29th July 2008, 00:20
baxi
ARISTOCRAT Join Date: Oct 2007
Location: ARAD
Echipa favorita: JIUL,MINERUL LUPENI
Posts: 3,678
Infractions: 1/5 (29)
Quote:
Originally Posted by newcool
no senciu.

pe bune , chiar acum vorbesc cu una ,faina , are 26 de ani , cauta prieten ,nu-i de aia , e ca lumea , as posta poza ei ,dar mi-e frica de tim , ca le pune la dosar !!

inca una din ciclul"nevasta mea e cea mai cea"

Leo
29th July 2008, 00:20
am vrut sa-ti dau re ..dar n-are rost ..n-am cui !

pt cocosel ? s-a vrut a fi un compliment( in orice ograda sunt mai multe gaini si un cocosel ) , ca armasar nu puteam sa-ti spun :no:

Vincitor
29th July 2008, 00:21
pt cocosel ? s-a vrut a fi un compliment( in orice ograda sunt mai multe gaini si un cocosel ) , ca armasar nu puteam sa-ti spun :no:

am vrut sa-ti dau replica nu report !

Leo
29th July 2008, 00:22
m-ai pus din nou pe ignore ?

Vincitor
29th July 2008, 00:26
Cool a avut 00 si a venit sa vorbeasca cu noi;s-a tinut de cuvant si nu a stat ascuns ca un sobolan! Asta-i diferenta si poate intr-o zi vei putea intelege si tu!

dar nu e vorba de 00 pt asa ceva ! ...V-am explicat de n ori , am plecat odata , mi s-a stricat masina in drum , am mai vrut dupa aia de vreo 2 ori dar nu s-a putut [ e greu de priceput ca nu s-a putut , trebuia sa fac rost de vreo adeverinta ca sa demonstrez de ce nu am putut sa vin la TMK ??] ..dupa aia s-a stricat trteaba , ce rost mai avea sa vin ...poate confirma si cool , am vrut sa vin cu el ,mi-a promis ...am avut probleme cu masina pe care am luat-o , a durat mult pana am facut-o sa mearga ....nu sunt onassis ..traim din 2 salarii ..acum eu is pe dinafara , pana nu gasesc ceva ce merita sa-mi pierd vremea nu ma duc nicaieri ..NB

newcool
29th July 2008, 00:28
dar nu e vorba de 00 pt asa ceva ! ...V-am explicat de n ori , am plecat odata , mi s-a stricat masina in drum , am mai vrut dupa aia de vreo 2 ori dar nu s-a putut [ e greu de priceput ca nu s-a putut , trebuia sa fac rost de vreo adeverinta ca sa demonstrez de ce nu am putut sa vin la TMK ??] ..dupa aia s-a stricat trteaba , ce rost mai avea sa vin ...poate confirma si cool , am vrut sa vin cu el ,mi-a promis ...am avut probleme cu masina pe care am luat-o , a durat mult pana am facut-o sa mearga ....nu sunt onassis ..traim din 2 salarii ..acum eu is pe dinafara , pana nu gasesc ceva ce merita sa-mi pierd vremea nu ma duc nicaieri ..NB
baxi iti repet din nou,nu mai chinui biata tastatura ca n-are nici o vina,sereaca:D

2stupiddogs
29th July 2008, 00:33
Ma intreb daca mai are cineva "timp" sa-l creada?! ..bla bl bla...ca de obicei! BALIVERNE ca si in primele etape de anul trecut,mah "mandea"!:mda:
Apropo, cine a stricat "treaba"? Oare nu tu? Supozitorul este biet copil pe langa "actiunea" ta!

newcool
29th July 2008, 00:35
gata, ajunge ca ne apuca dimineata...nb B,leo si elphax:ok:

Leo
29th July 2008, 00:36
noapte buna Cool

2stupiddogs
29th July 2008, 00:37
gata, ajunge ca ne apuca dimineata...nb B,leo si elphax:ok:
Noapte buna,cool-ule. :ok:

Leo
29th July 2008, 00:41
programul de audiente s-a incheiat :happy:happy:happy

noapte buna ALL
somn usor Serv :cya:

2stupiddogs
29th July 2008, 00:43
Atunci si eu va urez noapte buna. :D

Elphax
29th July 2008, 02:31
buna dimineata ...


anyone ???

:headbang: am de lucru, mama ei de viata :mda:

chinna tm
29th July 2008, 07:51
neatza lumeeeee!!!!!
bre.....ne-a luat-o elphax in fata pe ziua de azi.....a postat primul....oare stie ca prima postare costa o lada de bere?????plina cu sticle de bere, pline la randul lor cu bere?????:D:happy
spor la treaba elphax......:D......

torinezu
29th July 2008, 08:13
good mornin' all abs.!:yeah:
carevasazica iancu s-a inhaitat cu jiji! bravo! :rolleyes:
sal chinna, cimi, elphax!

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 08:15
buna dimineatza AA .
incep sa ma plictisesc de aceste vesnice intepaturi si atacuri...inteleg sa te certi o data cu cineva pe o anumita tema...dar in fiecare zi ,acelasi subiect,deja e prea mult...
chiar n-aveti altceva mai bun de facut?

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 08:15
good mornin' all abs.!:yeah:
carevasazica iancu s-a inhaitat cu jiji! bravo! :rolleyes:
sal chinna, cimi, elphax!

jabba zice ca el nu de partea lui jayjay ci numai impotriva lui nasu'...:D

chinna tm
29th July 2008, 08:20
sall tori, cimi......
tori.....asta denota marea cacealma care este fotbalul romanesc.....s-a trezit iancu sa se lege de sandu.....sandu va pleca cand vrea el de la frf.....e prea biine infipt acolo ca sa fie dat jos.....ce sa ii faca becali?????.....pai nu sandu a fost cel care a ajutat ca jocurile stelei sa fie de o "corectitudine" exemplara?.....avea datorii de platit.....sau poate avea ceva de primit?????......atata gigi cat si sandu au facut niste chestii tare "frumoase" impreuna.....iancu e diliu......nu te 3,14 3,14 impotriva vantului.....ce naiba, nu a invatat asta pana acum?????sau.....o face intentionat?????




bre cimi.....plictiseala dauneaza grav starii de bine.....:D......

torinezu
29th July 2008, 08:31
jabba zice ca el nu de partea lui jayjay ci numai impotriva lui nasu'...:D

ah, merci, acum sunt linistit! aveam asa, o mica nelamurire! :groggy:
si a mai aparut si gh. stefan, care, ca un adevarat liberal si in spiritul acestui partid, dupa ce il plimba cu caleasca, il tradeaza pe sandu, trecand in trasura celui care il mituieste! :rosu:
iti vine sa vomiti cand te uiti cine vrea sa conduca fotbalul nostru: clanul becali, sindicalistul miner condescu, vesnic retrogradatul cu folcloristele stefan! si presedinte, dupa multe rugaminti.... gica popescu! :headbang: ah, am uitat, e si un vice: ion craaaaaaaciuneeeescuuuuu! :o:

cip
29th July 2008, 08:35
good mornin' all abs.!:yeah:
carevasazica iancu s-a inhaitat cu jiji! bravo! :rolleyes:
sal chinna, cimi, elphax!
cand s-a inhaitat cu borcea si a facut transplant cardiologic ,ti-a placut,hai?:D
Guten Morgen,azi am zi grea,e ziua motostivului,face 45 :rolleyes:
bag picioarele-n clienti si deplasari...:lol:

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 08:37
va dati seama ca daca jay jay il rastoarna pe nasu',steaua ia campionatul zece ani la rand...popescu,si asa un lacheu innascut,ii va fi dator vandut clownului satanist din pipera...
va fi haos... victima principala va fi tot jabba care in ciuda sustinerii financiare a puciului anti sandu va fi sacrificat intotdeauna in fata intereselor stelei...eu in locul lui as face cicul mai mic.

cip
29th July 2008, 08:38
jabba zice ca el nu de partea lui jayjay ci numai impotriva lui nasu'...:D
o sa ajungem ca la alegerile alea,cand a ajuns vadim in finala,am dat fuga sa-l votam pe ilici...:happy:happy:happy
acu' o sa votam cu mincinashu...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

torinezu
29th July 2008, 08:39
cand s-a inhaitat cu borcea si a facut transplant cardiologic ,ti-a placut,hai?:D
Guten Morgen,azi am zi grea,e ziua motostivului,face 45 :rolleyes:
bag picioarele-n clienti si deplasari...:lol:

nu cred ca e acelasi lucru, cipsi draga! si nu uita, borcea l-a ajutat, chiar iancu a spus asta!:P ... cumva te dai cu steaua si cu jiji??! :shocked:

chinna tm
29th July 2008, 08:42
sall cip.....
cimi, crezi ca becali.....si tot clanul lor.....pot sa il rastoarne pe sandu de la sefia frf?????chiar crezi ca are aceasta forta becalioteanul sprijinit de restul?????.....aia care il sprijina......sincer, parerea mea este ca nasu pleaca de la frf cand o sa vrea el.....

chinna tm
29th July 2008, 08:43
nu cred ca e acelasi lucru, cipsi draga! si nu uita, borcea l-a ajutat, chiar iancu a spus asta!:P ... cumva te dai cu steaua si cu jiji??! :shocked:

bre tori.....recunoaste......te-a enervat si acum il injuri:happy

cip
29th July 2008, 08:44
nu cred ca e acelasi lucru, cipsi draga! si nu uita, borcea l-a ajutat, chiar iancu a spus asta!:P ... cumva te dai cu steaua si cu jiji??! :shocked:
cum :drak: sa ma dau cu nebunu' ala?si cu clubu' ala ?
azi ma dau cu nea Marin motostivul...:great:

chinna tm
29th July 2008, 08:48
cum :drak: sa ma dau cu nebunu' ala?si cu clubu' ala ?
azi ma dau cu nea Marin motostivul...:great:

adica cu craiova?????:happy

torinezu
29th July 2008, 08:48
si eu sper ca nasu sa ramana acolo. am fost impotriva lui, dar avand in vedere ca lucrurile se precipita si jayjay vrea sa cumpere frf pentru a-si face de cap, ar fi mult mai bine sa ramana acolo! asta mai lipseste, sa vina giovani, victor si jiji becali in fruntea federatiei!! in loc sa faca front comun impotriva acestor mafioti, unii pun botul la diverse promisiuni, facute de cine? de cel care nu-si respecta niciodata cuvantul dat si face aproape pe dos decat a spus!

torinezu
29th July 2008, 08:51
bre tori.....recunoaste......te-a enervat si acum il injuri:happy

era doar un inceput de enervare, dar cip mi-e prea simpatic pentru a ma enerva pana la capat cu el! si stiu ca e baiat de caracter, nu s-ar cobori niciodata pana la a-l sustine pe jayjay! :) ... am vrut doar sa-l zgandar un pic... :evil:

serv_ag
29th July 2008, 08:53
Sal Cimi, Cip, Tori, Chinna (ueberaltekerl) :D

chinna tm
29th July 2008, 08:55
iooooo.....zic.......ca.....ca......faraa al doilea ca......baaaaaa, ioooo ce zic......?????
iooooo cu tot neaaaaamul....fac legea baaaaa......si fac ioooo ceva pe aia de zic ca ioooo nu sunt bun de sef la frf.....pai ioooo nu o sa fiu sef.....ci o sa las pe giovani si victor sa se ocupe din spate......si steaua mea o sa fie cea mai buna baaaaa hahalelelor.....gica popescu asta e cel mai bun.....pana zic iooooo baaaaa.......sa vezi ce hegemonie o sa fac iooooo atunci......votati-ma presedinta baaaaaaa.......
asta e campania lui becali in dicutile cu potentialii aliati ai lui in lupta de demontare a scaunului sefiei ui sandu:happy





salve serv.......baaaaa......iooooo nu am chef de lucru astazi.....:happy

serv_ag
29th July 2008, 08:57
o sa ajungem ca la alegerile alea,cand a ajuns vadim in finala,am dat fuga sa-l votam pe ilici...:happy:happy:happy
acu' o sa votam cu mincinashu...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Dintre doua rele, alegem unul .... :groggy:

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 08:58
cand s-a inhaitat cu borcea si a facut transplant cardiologic ,ti-a placut,hai?:D
Guten Morgen,azi am zi grea,e ziua motostivului,face 45 :rolleyes:
bag picioarele-n clienti si deplasari...:lol:

la multi ani domnului cu motostivuitorul.platouri cu stridii,roqueforte, somon fume pe paine prajita,vodci,coniace,bericioaice... party's on!:ok:

chinna tm
29th July 2008, 08:59
Dintre doua rele, alegem unul .... :groggy:

pe basescu?????:happy

torinezu
29th July 2008, 08:59
chinna, cam asa ceva e jiji!
hello serv!

serv_ag
29th July 2008, 08:59
iooooo.....zic.......ca.....ca......faraa al doilea ca......baaaaaa, ioooo ce zic......?????
iooooo cu tot neaaaaamul....fac legea baaaaa......si fac ioooo ceva pe aia de zic ca ioooo nu sunt bun de sef la frf.....pai ioooo nu o sa fiu sef.....ci o sa las pe giovani si victor sa se ocupe din spate......si steaua mea o sa fie cea mai buna baaaaa hahalelelor.....gica popescu asta e cel mai bun.....pana zic iooooo baaaaa.......sa vezi ce hegemonie o sa fac iooooo atunci......votati-ma presedinta baaaaaaa.......
asta e campania lui becali in dicutile cu potentialii aliati ai lui in lupta de demontare a scaunului sefiei ui sandu:happy





salve serv.......baaaaa......iooooo nu am chef de lucru astazi.....:happy

Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee (= VOTAT ! )
:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:00
o sa ajungem ca la alegerile alea,cand a ajuns vadim in finala,am dat fuga sa-l votam pe ilici...:happy:happy:happy
acu' o sa votam cu mincinashu...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

that's the spirit mate!:evil:
o descriere succinta si precisa a situatiei...:)

chinna tm
29th July 2008, 09:00
la multi ani domnului cu motostivuitorul.platouri cu stridii,roqueforte, somon fume pe paine prajita,vodci,coniace,bericioaice... party's on!:ok:

si brusc mi-am dat seama......IMI E FOAME!!!!!:happy

torinezu
29th July 2008, 09:01
la multi ani domnului cu motostivuitorul.platouri cu stridii,roqueforte, somon fume pe paine prajita,vodci,coniace,bericioaice... party's on!:ok:

oooo, dar cip nu consuma asa ceva! :shocked:

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:04
sall cip.....
cimi, crezi ca becali.....si tot clanul lor.....pot sa il rastoarne pe sandu de la sefia frf?????chiar crezi ca are aceasta forta becalioteanul sprijinit de restul?????.....aia care il sprijina......sincer, parerea mea este ca nasu pleaca de la frf cand o sa vrea el.....

chinna,din nefericire,jayjay a demonstrat cand a vrut ca banul invarte orice in romania...daca nebunul isi pune in cap sa-l dea jos pe nashu',eu zic ca va reusi...voturile lui condescu le are...jabba va mobiliza si el o parte din voturi si se va face frate cu diavolul pana trece puntea...pinalti ii va mobiliza pe moldoveni... sincer,scaunul lui nashu' se clatina puternic... alta data m-ar fi bucurat treaba asta,dar acum vazandu-i pe popescu si craciunescu tremurand in expectativa ca niste biete marionete ce sunt in mainile papusarilor becalioteni...:no::headbang:

serv_ag
29th July 2008, 09:04
si brusc mi-am dat seama......IMI E FOAME!!!!!:happy

Ia crevetzi din frigider ... e oferta! :D
@Cimi: de ce nu e bun un presidente straniero ? Un Blatter (la ce campionat avem) ....

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:05
oooo, dar cip nu consuma asa ceva! :shocked:

aaaaa! numai motostivuitoristu'...:evil:

chinna tm
29th July 2008, 09:06
that's the spirit mate!:evil:
o descriere succinta si precisa a situatiei...:)


o sa ajungem ca la alegerile alea,cand a ajuns vadim in finala,am dat fuga sa-l votam pe ilici...:happy:happy:happy
acu' o sa votam cu mincinashu...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

ahaaaaa.....deci din cauza voastra vadim nu a ajuns la putere.....va parasc.....veti fi bannati:happy......




donilor.....radem si facem misto.....dar situatia e cat se poate de.....penibila.....in loc sa ne gandim la cineva in stare sa aduca un progres in fotbaklul romanesc.....noi-aici ma refer la toata natiunea si mai ales la reprezentamtii cluburilor-ne limitam intre doua parti efetiv scarboase......unii care fura.....si ceilalti care spera sa fure mai mult decat fura acum.....jenenta situatie......




P.S,.:bre, daca ati fi votat cu vadum in 2000......acum becali era 0 la patrat:happy

cip
29th July 2008, 09:09
aaaaa! numai motostivuitoristu'...:evil:
da' credeti voi ca de la palinca de caise tusesc?:happy

chinna tm
29th July 2008, 09:09
serv....penalizare.....in frigider sunt doar raci fierti:happy......si numai vin alb:happy....




cimi....si daca nasu priomite lui iancu titlul, lui pinalty un loc de liga I pe urmatorii cinspe ani?????si tot asa la ceilalti?:D

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:10
si brusc mi-am dat seama......IMI E FOAME!!!!!:happy

si eu ma duc in zece minute pana la kfc sa iau niste aripioare...:yes:

chinna tm
29th July 2008, 09:11
strips-uri cimi!!!!!......:happy.....ma gandesc dupa digestie ce urmeaza:happy....am halit duminica:D.....imi plac aripioarele de la kfc.....:D.....de fapt imi place cam tot de la kfc:happy

torinezu
29th July 2008, 09:14
pofta buna tuturor infometatilor! :D
cip, deja tusesti? de la ce? ;)

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:16
Ia crevetzi din frigider ... e oferta! :D
@Cimi: de ce nu e bun un presidente straniero ? Un Blatter (la ce campionat avem) ....

asta cu presedintele strain e cea mai gogonata cu putinta....:happy
iti dai seama ca ala ar da coltu' instant...

newcool
29th July 2008, 09:21
da' credeti voi ca de la palinca de caise tusesc?:happy
ai racit mah!:happy
good morning AA!:ok:

chinna tm
29th July 2008, 09:26
neatza cool.....

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:30
da' credeti voi ca de la palinca de caise tusesc?:happy

yummie!
vreu si io...:D
p.s. am pus 5 kile de afine la macerat...afinataaaaaaa bucovineanaaaaaa:evil:

Calandrinon
29th July 2008, 09:33
`neata domnilor.
Si nu fiti suparati ci doar ingrijorati:nu avem pe cine sa-l dorim in fruntea federatiei! Al naibii dilema...

chinna tm
29th July 2008, 09:35
cimi....cum e aia afinata bucovineana?????.....habar nu am.....io zic sa imi arati.....:happy.....live.....:happy




sall cala.....

newcool
29th July 2008, 09:35
`neata domnilor.
Si nu fiti suparati ci doar ingrijorati:nu avem pe cine sa-l dorim in fruntea federatiei! Al naibii dilema...
io-l propun pe comisarul Moldovan.Ala, cu pistolul poate mai rezolva ceva:confused:

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:36
bah,ce ziceti de circul ieftin al lui porumbacu?asta deja a batut palma cu becalioteanul...si fac bascalie moldo-damboviteana de bietii oameni...
"dau foc la stadion...' "sa-si dea.."
imi miroase urat de tot a blat.basca transferurile canu,haliuta plus vechea garda...:headbang:

mario_uta
29th July 2008, 09:37
Buna dimineatza domnilor...............

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:38
cimi....cum e aia afinata bucovineana?????.....habar nu am.....io zic sa imi arati.....:happy.....live.....:happy




sall cala.....

diferenta fata de alte afinate e ca sticla e pe jumate cu afine...cand bei ,mananci vreo doua guri de afine imbibate de alcool...efect instant garantat :happy

chinna tm
29th July 2008, 09:39
cimi.....da cand a facut bre vasluiul blat cu steaua?????.....alea au fost doar meciuri strategice:happy.....de acord cu tine.....jenant.....
salve mario.....

newcool
29th July 2008, 09:39
Buna dimineatza domnilor...............
he he mario,buna dimineata.ia uite ce probleme au domnii astia!La noi e mai simplu,promovam au ba?:P

chinna tm
29th July 2008, 09:40
diferenta fata de alte afinate e ca sticla e pe jumate cu afine...cand bei ,mananci vreo doua guri de afine imbibate de alcool...efect instant garantat :happy

cimi.....imi cer scuze ....dar eu cred ca faci doar reclama.....demonstreaza-mi:happy.....hai si adu o sticla.....aici, in tm:D

mario_uta
29th July 2008, 09:41
he he mario,buna dimineata.ia uite ce probleme au domnii astia!La noi e mai simplu,promovam au ba?:P

Ce intrebare ???? Cum sa nu promovam..............,la anul care vine iar jucam in liga lui mitica :evil::evil::evil:

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:42
neatza cala,cool,mario...
uite,,eu as avea incredere in tiriac.
e dinamovist,are o gramada de domenii in care e interesat,dar ar putea fi un presedinte de federatie integru...
pentru mine faptul ca si-a dat demisia ca urmare a scandalului de dopaj al andreei raducanu a fost o dovada ca omul asta totusi nu gandeste romaneste...
ca a avut si derapaje ( provocate in special de beizadeaua ion ion ) e de inteles... orice cioara isi apara puii.

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:44
he he mario,buna dimineata.ia uite ce probleme au domnii astia!La noi e mai simplu,promovam au ba?:P

hehehe... votati-l pe popescu si veti promova:evil:
bine,iar o sa va fie greu sa va mentineti cand o sa trebuiasca sa-i lasati stelutei 6 puncte...:evil:

Calandrinon
29th July 2008, 09:46
io-l propun pe comisarul Moldovan.Ala, cu pistolul poate mai rezolva ceva:confused:

Bine ca ai uitat de Postelnicu :headbang::happy:headbang:

newcool
29th July 2008, 09:47
tre sa ies...mai vb:ok:

Calandrinon
29th July 2008, 09:47
bah,ce ziceti de circul ieftin al lui porumbacu?asta deja a batut palma cu becalioteanul...si fac bascalie moldo-damboviteana de bietii oameni...
"dau foc la stadion...' "sa-si dea.."
imi miroase urat de tot a blat.basca transferurile canu,haliuta plus vechea garda...:headbang:

Insinuiezi ca va fi un film porno?

torinezu
29th July 2008, 09:48
salut cala, cool, mario... :yeah:
tiriac? hm... :mda:

mario_uta
29th July 2008, 09:49
hehehe...
bine,iar o sa va fie greu sa va mentineti cand o sa trebuiasca sa-i lasati stelutei 6 puncte...:evil:

Cimi, chestia cu lasatul stelutei 6 puncte ,de unde ai scoso ??? La cit sunt de apropiati Bara si Chirila de Dinamo,mai repede mi-ar fi frica sa nu lasam punctele la Dinamo ! ! ! :headbang:

chinna tm
29th July 2008, 09:50
ce tiriac domle?????.....mai bine sa fiu eu sef la frf.....facem pariu ca a doua zi steaua e exclusa din liga?????.....:happy.....toate ligile......daca nu aveti incredere in mine, puneti-ma sef acolo:happy.....si o sa vedeti ca ma tin de cuvant.....
parerea mea.....oricine ar fi sef la frf.....tot banul face legea.....:D.....suntem capitalistiD:

torinezu
29th July 2008, 09:52
Cimi, chestia cu lasatul stelutei 6 puncte ,de unde ai scoso ??? La cit sunt de apropiati Bara si Chirila de Dinamo,mai repede mi-ar fi frica sa nu lasam punctele la Dinamo ! ! ! :headbang:

e, pe dracu'! :drak: serios? :o:

chinna tm
29th July 2008, 09:53
Cimi, chestia cu lasatul stelutei 6 puncte ,de unde ai scoso ??? La cit sunt de apropiati Bara si Chirila de Dinamo,mai repede mi-ar fi frica sa nu lasam punctele la Dinamo ! ! ! :headbang:

nu va fie frica....sef este borcica:happy.....
poti sa fi sigur mario:D......

Calandrinon
29th July 2008, 09:54
neatza cala,cool,mario...
uite,,eu as avea incredere in tiriac.
e dinamovist,are o gramada de domenii in care e interesat,dar ar putea fi un presedinte de federatie integru...
pentru mine faptul ca si-a dat demisia ca urmare a scandalului de dopaj al andreei raducanu a fost o dovada ca omul asta totusi nu gandeste romaneste...
ca a avut si derapaje ( provocate in special de beizadeaua ion ion ) e de inteles... orice cioara isi apara puii.

Mi-l doresc sef la Dinamo, finantator, investitor, ce-o fi, dar numai sef sa fie!
Cred ca ar face treaba.

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:56
Cimi, chestia cu lasatul stelutei 6 puncte ,de unde ai scoso ??? La cit sunt de apropiati Bara si Chirila de Dinamo,mai repede mi-ar fi frica sa nu lasam punctele la Dinamo ! ! ! :headbang:

sincer,nu mi s-a parut niciodata ca am fost primiti prea amical la arad...imi aduc aminte de returul de acu doi ani cand a dat liviu ganea primul si ultimul gol pentru dinamo...ne-au cam dat la turloaie hidisan &comp....:D
in schimb,in perioada lacatush,steaua a luat puncte usor la arad...
iar daca va fi popescu presedinte si craciunescu pres. la arbitri (prescurtarea este absolut intentionata) ,garantez ca steaua va lua trei ani la rand titlul fara contracandidat...

2stupiddogs
29th July 2008, 09:58
Buna ziua,lumeeeee. :D
Se pare ca fostii aliati ai mincinasului se intorc impotriva lui, ce sa intelegem de aici? Ca nasul este tzepar? Ca nasul te sustine doar contra cost? Ca una spune si alta face? Se poate....
PS sa nu va mire reactia lui Iancu, avea promis ajutorul nasului in problema cu mancatorul de pisici iar acest ajutor s-a lasat asteptat precum erau asteptati americanii dupa '45! Iancu nu o fi licitat pretul corect?! :thinkso:

chinna tm
29th July 2008, 09:58
cimi.....dar suporterii aradeni vaprimesc bine....fie ei si stelisti.....oare de ce?:D




salve mister B.....

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:58
e, pe dracu'! :drak: serios? :o:

asta-i din ciclul: " niciodata pandurii nu si-au aparat sansele corect cand au jucat cu dinamo":happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 09:59
Insinuiezi ca va fi un film porno?

cu scene de scatofagie,scatofilie si sado-masochism extrem...:no:

torinezu
29th July 2008, 10:01
asta-i din ciclul: " niciodata pandurii nu si-au aparat sansele corect cand au jucat cu dinamo":happy:happy:happy

exact! :ok: si un alt exemplu de colaborare cu uta este transferul lui simao! :o:
salut, B! :yeah:

Calandrinon
29th July 2008, 10:04
e, pe dracu'! :drak: serios? :o:

:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Eu unul respect UTA. Chiar afirm ca in seria II sunt un sustinator neconditionat al aradenilor!

mario_uta
29th July 2008, 10:05
[QUOTE=Cimitiru Ghencea;2148182]sincer,nu mi s-a parut niciodata ca am fost primiti prea amical la arad...imi aduc aminte de returul de acu doi ani cand a dat liviu ganea primul si ultimul gol pentru dinamo...ne-au cam dat la turloaie hidisan &comp....
Dar oare nu am facut egal cu stelutza la oradea ?? si campionatul trecut la Arad??? Si dinamo ne-a luat 6 puncte ??

Calandrinon
29th July 2008, 10:07
Buna ziua,lumeeeee. :D
Se pare ca fostii aliati ai mincinasului se intorc impotriva lui, ce sa intelegem de aici? Ca nasul este tzepar? Ca nasul te sustine doar contra cost? Ca una spune si alta face? Se poate....
PS sa nu va mire reactia lui Iancu, avea promis ajutorul nasului in problema cu mancatorul de pisici iar acest ajutor s-a lasat asteptat precum erau asteptati americanii dupa '45! Iancu nu o fi licitat pretul corect?! :thinkso:

Si are dreptate, dar parca nici sa te faci frate cu dracu`...Pericolul e altul, l-a detaliat foarte corect Torinezu`

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 10:08
[QUOTE=Cimitiru Ghencea;2148182]sincer,nu mi s-a parut niciodata ca am fost primiti prea amical la arad...imi aduc aminte de returul de acu doi ani cand a dat liviu ganea primul si ultimul gol pentru dinamo...ne-au cam dat la turloaie hidisan &comp....
Dar oare nu am facut egal cu stelutza la oradea ?? si campionatul trecut la Arad??? Si dinamo ne-a luat 6 puncte ??

dinamo e o echipa mai buna...:evil:
anyway,bafta la promovare! oricand prefer uta, buzoierilor sau rapandurilor...

Calandrinon
29th July 2008, 10:09
[QUOTE=Cimitiru Ghencea;2148182]sincer,nu mi s-a parut niciodata ca am fost primiti prea amical la arad...imi aduc aminte de returul de acu doi ani cand a dat liviu ganea primul si ultimul gol pentru dinamo...ne-au cam dat la turloaie hidisan &comp....
Dar oare nu am facut egal cu stelutza la oradea ?? si campionatul trecut la Arad??? Si dinamo ne-a luat 6 puncte ??

Daca le-a luat corect, care-i problema?

mario_uta
29th July 2008, 10:12
Cala ,de ce oare crezi ca dinamo a luat corect punctele si la steaua le-am dat noi punctele???

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 10:13
Buna ziua,lumeeeee. :D
Se pare ca fostii aliati ai mincinasului se intorc impotriva lui, ce sa intelegem de aici? Ca nasul este tzepar? Ca nasul te sustine doar contra cost? Ca una spune si alta face? Se poate....
PS sa nu va mire reactia lui Iancu, avea promis ajutorul nasului in problema cu mancatorul de pisici iar acest ajutor s-a lasat asteptat precum erau asteptati americanii dupa '45! Iancu nu o fi licitat pretul corect?! :thinkso:

saluT B! problema voastra cu mancatorul de pisici e foarte delicata chiar si pentru mincinashu'...
daca jabba crede ca de-alde popescu o va rezolva ,se inseala amarnic.dupa parerea mea,popescu ,in incercarea lui de a poza in justitiarul potrivit la locul potrivit ii va da castig de cauza tot lui jambon, si asta mai repede decat ar crede cel mai pesimist suporter al lui poli...
sandu a incercat sa navigheze prin apele aste tulburi si,dupa parerea mea,faptul ca poli s-a numit poli anul trecut e ,in mare masura, si meritul lui...

2stupiddogs
29th July 2008, 10:18
Cala,torinezul a intuit corect problema,Iancu are dreptate,pana si pinalty poate avea dreptate.....popescu este omul clanului,un strain in functia de presedinte al federatiei este o utopie. Am dreptate?
Atunci sa inteleg ca mentinerea nasului este cea mai buna solutie?
Cimi,dar atunci de ce a primit raspuns favorabil de la federatie si de ce federatia nu a trimis rectificarile in timp util la C.A.F.?! Hai sa-ti spun de ce....il legau pe unul dintre oamenii de baza ai nasului,adalbert bacsi!

Calandrinon
29th July 2008, 10:20
Cala ,de ce oare crezi ca dinamo a luat corect punctele si la steaua le-am dat noi punctele???

Scuze, dar astfel de afirmatii nu am facut!

Tim
29th July 2008, 10:21
Ziua buna,domnilor.
Care e subiectul zilei.....ca eu nu mai citesc din urma!!!!!!:)

chinna tm
29th July 2008, 10:21
casa de pariuri deschisa: mircea sandu ramane la conducerea frf.....va promite marea si sarea celor care il vor vota.....becali a beneficiat de ajutorul lui.....iancu incearca sa beneficieze.....cum am mai zis, daca sandu ii promite oarece iancu isi va schimba radical pozitIa......asa ca sa nu ne facem sperante.....:D
sall tim.....

OM
29th July 2008, 10:24
Neata buna!....mai bine Ziua buna! :ok:

Calandrinon
29th July 2008, 10:25
Cala,torinezul a intuit corect problema,Iancu are dreptate,pana si pinalty poate avea dreptate.....popescu este omul clanului,un strain in functia de presedinte al federatiei este o utopie. Am dreptate?
Atunci sa inteleg ca mentinerea nasului este cea mai buna solutie?
Cimi,dar atunci de ce a primit raspuns favorabil de la federatie si de ce federatia nu a trimis rectificarile in timp util la C.A.F.?! Hai sa-ti spun de ce....il legau pe unul dintre oamenii de baza ai nasului,adalbert bacsi!

Nuuuu, nuuuu, solutia oricum nu o am! Dar repet: instalarea clanului `arman la putere va insemna distrugerea a tot ce a mai ramas din acest sport atat de iubit de noi!

Calandrinon
29th July 2008, 10:28
Ziua buna,domnilor.
Care e subiectul zilei.....ca eu nu mai citesc din urma!!!!!!:)

Pai care sa fie: Dinamo vrea sa dea o lovitura de imagine luandu-l pe Diego Tritan, atacant de clasa, care in ultimii 2 ani a dat un gol!!!
Istia-s tampiti, m-am convins!

chinna tm
29th July 2008, 10:34
salve OM.....
cala.....lasa.....sunt destui care cauta foste glorii.....a dat un gol in ultimii doi ani?????:De perfect:D.....bgati-l in meciul cu poli:D

Calandrinon
29th July 2008, 10:41
salve OM.....
cala.....lasa.....sunt destui care cauta foste glorii.....a dat un gol in ultimii doi ani?????:De perfect:D.....bgati-l in meciul cu poli:D

ok, sa vad data la care a dat ultimul gol, cred ca va coincide cu data la care vom juca cu voi :D

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 10:47
Pai care sa fie: Dinamo vrea sa dea o lovitura de imagine luandu-l pe Diego Tritan, atacant de clasa, care in ultimii 2 ani a dat un gol!!!
Istia-s tampiti, m-am convins!

triton?ala nu-i un fel de soparla?..:evil:

chinna tm
29th July 2008, 10:47
bre cala.....daca isi da AUTOgol.....e ok:happy

2stupiddogs
29th July 2008, 10:51
triton?ala nu-i un fel de soparla?..:evil:
Omul a scris cum i-a convenit, vroiai sa scrie "Trist an la Dinamo" ? Asta o stim....:evil:

chinna tm
29th July 2008, 10:52
Omul a scris cum i-a convenit, vroiai sa scrie "Trist an la Dinamo" ? Asta o stim....:evil:

:happy:happy:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 10:53
Omul a scris cum i-a convenit, vroiai sa scrie "Trist an la Dinamo" ? Asta o stim....:evil:

corect.anul asta a fost trist.in 2009 vom fi veseli.:ok:

Calandrinon
29th July 2008, 10:55
Omul a scris cum i-a convenit, vroiai sa scrie "Trist an la Dinamo" ? Asta o stim....:evil:

:happy:happy:happy Ai fost tare, felicitari :bere:

torinezu
29th July 2008, 11:03
Omul a scris cum i-a convenit, vroiai sa scrie "Trist an la Dinamo" ? Asta o stim....:evil:

buna! bravo! mi-a placut! :)
salut, tim!

cip
29th July 2008, 11:29
bah,re salve ,si celor nou aparuti...:)
se umbla la comp meu de la cluj,sa instaleze programe (deh,butoane,platane si aici).
sorry ca nu pot tine companie...
Cala,bine-ai revenit (n-am citit ,poate-ai scris porcarii despre violeti si io-ti dau binete...:happy:happy:happy)

chinna tm
29th July 2008, 11:34
eheeee.....cip asta......sta la palinca cu nea marin.....si zice ca are controale online de la cluj......sigur nu tuseste:happy

cip
29th July 2008, 11:36
eheeee.....cip asta......sta la palinca cu nea marin.....si zice ca are controale online de la cluj......sigur nu tuseste:happy
nea marin e din Braila,vecin de-al lui Cala,amu' ma duc sa degust,am avut treaba,mah... :P

chinna tm
29th July 2008, 11:38
pofta mare cip!!!!!:D......

torinezu
29th July 2008, 11:50
nea marin e din Braila,vecin de-al lui Cala,amu' ma duc sa degust,am avut treaba,mah... :P

aiurea, toata ziua te plimbi de colo-colo, dupa fete, si zici ca ai treaba.... :D
salut, OM!

Calandrinon
29th July 2008, 12:07
bah,re salve ,si celor nou aparuti...:)
se umbla la comp meu de la cluj,sa instaleze programe (deh,butoane,platane si aici).
sorry ca nu pot tine companie...
Cala,bine-ai revenit (n-am citit ,poate-ai scris porcarii despre violeti si io-ti dau binete...:happy:happy:happy)

Da, recunosc, am scris: am afirmat ca respect UTA :happy

serv_ag
29th July 2008, 12:16
Sal Cala, Chinna (again), Cip, Mario, Hombre, Tori & guests

2stupiddogs
29th July 2008, 12:23
Noroc bun serv...

serv_ag
29th July 2008, 12:24
Domnilor, punem pariu ca maine Vasluiul o ia in freza la 5 goluri diferenta? :evil:

pe unde umbla aaxi?

serv_ag
29th July 2008, 12:25
Noroc bun serv...

M-a vazut negru la fata.... crede ca intru in sut?:happy

OM
29th July 2008, 12:27
Salve Serv!
Cum esti ?!(asa, la modul general)...ceva :bere: e?

serv_ag
29th July 2008, 12:27
Plec la masa ... azi doua colege sarbatoresc ziua de nastere .... gemene! :D

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 12:28
Domnilor, punem pariu ca maine Vasluiul o ia in freza la 5 goluri diferenta? :evil:

pe unde umbla aaxi?

pai n-ai vazut ce forma de zile mari au aratat mioarele in meciul cu rezervele tineretului lui as roma?
e logic sa-i bata si pe bacii moldoveni ai lui papusoiu...:no:

serv_ag
29th July 2008, 12:29
Salve Serv!
Cum esti ?!(asa, la modul general)...ceva :bere: e?

Bine, ca am rezervoru plin :bere: :D

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 12:29
Plec la masa ... azi doua colege sarbatoresc ziua de nastere .... gemene! :D

naspa,daca nu erau gemene beai din doua parti...:evil:

serv_ag
29th July 2008, 12:29
naspa,daca nu erau gemene beai din doua parti...:evil:

Ba e misto ca beau dublu !:happy

Calandrinon
29th July 2008, 12:31
Domnilor, punem pariu ca maine Vasluiul o ia in freza la 5 goluri diferenta? :evil:

pe unde umbla aaxi?

E la Vaslui, scrie Penes Curcanu`

chinna tm
29th July 2008, 12:31
sallve serv......

Calandrinon
29th July 2008, 12:34
Plec la masa ... azi doua colege sarbatoresc ziua de nastere .... gemene! :D

B si M ?

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 12:34
E la Vaslui, scrie Penes Curcanu`

si-o fi zis jayjay:"ce puii mei,pe prostu' asta de sponte l-au prins cu valiza...ia sa-l trimit pe baiatu' ala,aaxi ,sau cum ii zice ,ca pare istet... plus ca daca-l prinde potera il trecem la pierderi colaterale...:evil:"

OM
29th July 2008, 12:37
Ba e misto ca beau dublu !:happy
Asa ceva...:happy
Pofta buna!
ps:baga o dubla si pt. noi! :yes: sa simta ca sunt sarbatorite.:evil:

Calandrinon
29th July 2008, 12:43
si-o fi zis jayjay:"ce puii mei,pe prostu' asta de sponte l-au prins cu valiza...ia sa-l trimit pe baiatu' ala,aaxi ,sau cum ii zice ,ca pare istet... plus ca daca-l prinde potera il trecem la pierderi colaterale...:evil:"

:happy:happy:happy
dar totusi, ce-i cu el? E in concediu?

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 12:45
:happy:happy:happy
dar totusi, ce-i cu el? E in concediu?

cre' ca... nu l-am vazut de vreo saptamana pe aici...:)

Calandrinon
29th July 2008, 12:51
Sper ca nebunul ala de Jiji nu l-a trimis in Dallas dupa Toja?!?
Ambitie de aaxi: daca noi il avem pe Torja, hop si el cu Toja!

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 12:53
mai nasol ar fi sa-l luam pe tristan...pana n-o gaseste pe isolda,nu se lasa...e ambitios baiatul :)

Calandrinon
29th July 2008, 12:58
Suntem la furat cimi, nu avem echipa!
Repet, de mult nu am mai vazut atata dezinteres la Dinamo. Trebuie cineva sa-i trezeasca din letargie, altfel...

chinna tm
29th July 2008, 13:08
domnilor.....pe aaxi l-am trimis eu, ca sa exploreze si polul nord:happy.....in calitate de imparat peste....stiti voi.....am decis sa ii acord o pauza:happy.....
e in concediu:D

torinezu
29th July 2008, 13:10
ah, ce buna-i berea asta rece! hai noroc! :bere:
cala, unde zice dom'le de tristan? ce-mi placea de el la superdepor! dar asta cu vreo 7-8 ani in urma! acu' e pensionar, saracu'! :thinkso:
OM, ce faci? ti-ai terminat a n-a ceasca de cafea?

OM
29th July 2008, 13:17
Tori,pofta deasa http://img118.exs.cx/img118/7837/d0kcheers.gif si sa-ti fi de bine!
Ce bine m-ai ghicit cu cafeaua :evil:

torinezu
29th July 2008, 13:24
Tori,pofta deasa http://img118.exs.cx/img118/7837/d0kcheers.gif si sa-ti fi de bine!
Ce bine m-ai ghicit cu cafeaua :evil:

de-acu' te cunosc destul de binisor! :)
pai cum multi de pe aici mananca sau sarbatoresc, cip, serv, cimi, chinna...., m-am gandit sa-mi trag si eu o berica! :ok:

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 13:28
pofta buna tori! baga mare!:ok:

torinezu
29th July 2008, 13:34
pofta buna tori! baga mare!:ok:

merci frumos, cimi! bag! :D cateodata e frumoasa ziua de luni...

chinna tm
29th July 2008, 13:35
pofta mare tori!!!!.....bre....dar si pe mine ma apuca cheful de bere:D

serv_ag
29th July 2008, 13:36
B si M ?

... LOL, n-am zis gemene identice! B si M sint ...aaaa .... monovitelini ..... sau cum :drak: se zice ....

cip
29th July 2008, 13:40
palinca de caise,si caldura....:confused:
gata,sa vina berea...:yeah:

cip
29th July 2008, 13:42
si-o fi zis jayjay:"ce puii mei,pe prostu' asta de sponte l-au prins cu valiza...ia sa-l trimit pe baiatu' ala,aaxi ,sau cum ii zice ,ca pare istet... plus ca daca-l prinde potera il trecem la pierderi colaterale...:evil:"
:happy:happy:lol:

torinezu
29th July 2008, 13:46
palinca de caise,si caldura....:confused:
gata,sa vina berea...:yeah:

betivanule! :P apa nu-i buna? :rolleyes:
ia sa ma duc sa mai iau o berica...

chinna tm
29th July 2008, 13:47
eheeee.....cip tuseste.....bere, repede!!!!!:happy.....
lasa bre cip....ca e recomandata o gura de palinca pentru a evita dezhidratarea.....20 25 de ml.....:D.....:happy

OM
29th July 2008, 13:49
pofta mare tori!!!!.....bre....dar si pe mine ma apuca cheful de bere:D
Eu ma intreb cand o sa te opresti :evil:... pt.un inceput,se gasesc vaste motive.:happy
ps:va rog nu-l mai ispititi pe chinna cu chestii din astea http://img118.exs.cx/img118/7837/d0kcheers.gifhttp://www.replay.ru/forum/style_emoticons/default/drinks.gif,stiti ca el e mai sensibil...:evil:

chinna tm
29th July 2008, 13:55
multumesc OM.....dar pe caldura de aici.....ce as mai bea.....partea aiurea la mine este ca mai tot timpul ma deplsasez cu masina.....:D.....dar mai beau cate o berica la lucru in lipsa superiorilor:happy.....

Calandrinon
29th July 2008, 13:58
merci frumos, cimi! bag! :D cateodata e frumoasa ziua de luni...

Tori, azi nu-i ieri...al :drak: berea asta :happy:happy
De ex-fotbalist scrie la ziar!

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 14:02
palinca de caise,si caldura....:confused:
gata,sa vina berea...:yeah:

bah,nu le amesteca ca nu-i de bine...poti face o pantecaraitza ceva de speriat de la caise cu bere...:ras-plans::ras-plans:

Tim
29th July 2008, 14:03
va doare la baston,unii munceste...altii givaneste!!!!:groggy::happy:happy

chinna tm
29th July 2008, 14:08
va doare la baston,unii munceste...altii givaneste!!!!:groggy::happy:happy

da cine o be.....?stai, ca asta e un cuvant care trebuie cenzurat:happy

OM
29th July 2008, 14:12
Tim,cine munceste si are,noi astia care 'givanim' nu ne alegem cu mare branza,in cel mai fericit caz,cu ceva :rosu:...:evil:

chinna tm
29th July 2008, 14:14
Tim,cine munceste ai are,noi astia care 'givanim' nu ne alegem cu mare branza,in cel mai fericit caz,cu ceva :rosu:...:evil:

asa zic si stelistii cand vine vorba de prime?????.....:happy:happy:happy:happy:happy..... .

cip
29th July 2008, 14:22
bah,nu le amesteca ca nu-i de bine...poti face o pantecaraitza ceva de speriat de la caise cu bere...:ras-plans::ras-plans:
roag-o pe d-na farmacista sa prescrie ceva pt cumna'su...:lol:
Tori,daca beau apa imi pierd prestigiul la firma....:ras-plans:

chinna tm
29th July 2008, 14:31
e pauza?????.....
HAI POLI TIMISOARA!!!!
.....la cool mergea sa anime situatia cand zicea de uta:happy

Calandrinon
29th July 2008, 14:33
e pauza?......
HAI POLI TIMISOARA!!!!
.....la cool mergea sa anime situatia cand zicea de uta:happy

Ce-i cu "B"-ul acela dupa indemn? :happy Sa insemne ceva?:headbang:

chinna tm
29th July 2008, 14:34
am modificat cala:D.....am gresit eu la editare:D

chinna tm
29th July 2008, 14:37
domnilor....eu ies!!!!!va doresc o zi minunata in continuare.va salut.numai de bine!!!!!

Calandrinon
29th July 2008, 14:39
domnilor....eu ies!!!!!va doresc o zi minunata in continuare.va salut.numai de bine!!!!!

Acum pleci, cand ai tulburat apele?

torinezu
29th July 2008, 14:40
Tori, azi nu-i ieri...al :drak: berea asta :happy:happy


interesant e ca nimeni nu si-a dat seama...:ras-plans: iti dai seama ce e pe acolo pe la prietenii nostri! :bere::cheer::dance:

torinezu
29th July 2008, 14:42
salut, chinna, lasa masina si treci la bere!
am plecat si eu, ma duc sa mai beau una blonda! s-auzim de bine!

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 14:49
roag-o pe d-na farmacista sa prescrie ceva pt cumna'su...:lol:
Tori,daca beau apa imi pierd prestigiul la firma....:ras-plans:

dulcolax...:evil:
asta cu apa e foarte adevarata sa stii...
abia stept sa plec saptamana viitoare in concediu,la praga... avand in vedere calitatea berii cehesti,cu siguranta ca o saptamana voi uita de gustul apei...:)

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 14:50
salut chinna si cu tori! spor!:ok:

OM
29th July 2008, 14:56
asa zic si stelistii cand vine vorba de prime?????.....:happy:happy:happy:happy:happy..... .
:shocked:....nu stiu,poate sa le ia si in natura ? :happy

Salut chinna, Tori, o zi buna incontinuare!

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 15:07
la revedere! pofta buna!

OM
29th July 2008, 15:17
Salut cimi!
O zi buna incontinuare! :ok:

laurdog
29th July 2008, 17:48
salutare bai uratilor. ce e cu tagsurile alea?

cip
29th July 2008, 18:07
salutare bai uratilor. ce e cu tagsurile alea?
care,bah,uratule,amu' e unul decent...
io n-am bagat in seama tagsurile never,doar cand s-a sesizat vreunul mai sensibil...:P
daca orice prost scrie anonim acolo,nu ma deranjeaza...:)

Tim
29th July 2008, 19:24
Ajutooooor !
Am avut de lucru in ultimele 2 zile mai mult decat in ultimele 2 luni!!!!!:headbang::headbang:

Leo
29th July 2008, 19:42
salutare ALL

Vincitor
29th July 2008, 19:49
INFRACTIUNI ȘI CONTRAVENTII Accesul fara drept la un sistem informatic constituie infractiune si se pedepseste cu �nchisoare de la 3 luni la 3 ani sau cu amenda (art.42). Interceptarea fara drept a unei transmisii de date informatice care nu este publica si care este destinata unui sistem informatic, provine dintr-un asemenea sistem sau se efectueaza �n cadrul unui sistem informatic se pedepseste cu �nchisoare de la 2 la 7 ani (art. 43). Fapta de a modifica, sterge sau deteriora date informatice ori de a restrictiona accesul la aceste date fara drept se pedepseste cu �nchisoare de la 2 la 7 ani (art. 44). Fapta de a perturba grav, fara drept, functionarea unui sistem informatic, prin introducerea, transmiterea, modificarea, stergerea sau deteriorarea datelor informatice sau prin restrictionarea accesului la aceste date, constituie infractiune si se pedepseste cu �nchisoare de la 3 la 15 ani (art.45). Pedeapsa de la 1 la 6 ani: a) fapta de a produce, vinde, de a importa, distribui sau pune la dispozitie, sub orice alta forma, fara drept a unui dispozitiv sau program informatic conceput sau adaptat �n scopul sav�rsirii uneia dintre infractiunile prevazute la art. 42-45; b) fapta de a produce, vinde, importa, distribui sau de a pune la dispozitie, sub orice alta forma, fara drept a unei parole, cod de acces sau alte asemenea date care permit accesul total sau partial la un sistem informatic �n scopul sav�rsirii uneia dintre infractiunile prevazute la art. 42-45. Aceeasi pedeapsa se da si pentru detinerea fara drept a unui dispozitiv, program informatic, parola, cod de acces sau data informatica �n scopul sav�rsirii uneia dintre infractiunile prevazute la art. 42-45. Pornografia infantila prin sisteme informatice se pedepseste cu �nchisoare de la 3 la 12 ani. SCRIETI-NE! Asteptam opiniile voastre pe forum sau la adresa de internet omulsubnet@jurnalul.ro

2007-04-17

Vincitor
29th July 2008, 19:54
n cuprinsul Legii nr. 161/2003 privind unele mãsuri pentru asigurarea transparentei si exercitarea demnitãtilor publice, a functiilor publice si mediul de afaceri, prevenirea si sanctionarea coruptiei (1), gãsim definite trei categorii de infractiuni, astfel:

a) infractiuni contra confidentialitãtii si integritãtii datelor si sistemelor informatice:
- infractiunea de acces ilegal la un sistem informatic;
- infractiunea de interceptare ilegalã a unei transmisii de date informatice;
- infractiunea de alterare a integritãtii datelor informatice;
- infractiunea de perturbare a functionãrii sistemelor informatice;
- infractiunea de a realiza operatiuni ilegale cu dispozitive sau programe informatice.

b) infractiuni informatice:
- infractiunea de fals informatic;
- infractiunea de fraudã informaticã.

c) pornografia infantilã prin intermediul sistemelor informat

Tim
29th July 2008, 19:56
INFRACTIUNI ȘI CONTRAVENTII Accesul fara drept la un sistem informatic constituie infractiune si se pedepseste cu �nchisoare de la 3 luni la 3 ani sau cu amenda (art.42). Interceptarea fara drept a unei transmisii de date informatice care nu este publica si care este destinata unui sistem informatic, provine dintr-un asemenea sistem sau se efectueaza �n cadrul unui sistem informatic se pedepseste cu �nchisoare de la 2 la 7 ani (art. 43). Fapta de a modifica, sterge sau deteriora date informatice ori de a restrictiona accesul la aceste date fara drept se pedepseste cu �nchisoare de la 2 la 7 ani (art. 44). Fapta de a perturba grav, fara drept, functionarea unui sistem informatic, prin introducerea, transmiterea, modificarea, stergerea sau deteriorarea datelor informatice sau prin restrictionarea accesului la aceste date, constituie infractiune si se pedepseste cu �nchisoare de la 3 la 15 ani (art.45). Pedeapsa de la 1 la 6 ani: a) fapta de a produce, vinde, de a importa, distribui sau pune la dispozitie, sub orice alta forma, fara drept a unui dispozitiv sau program informatic conceput sau adaptat �n scopul sav�rsirii uneia dintre infractiunile prevazute la art. 42-45; b) fapta de a produce, vinde, importa, distribui sau de a pune la dispozitie, sub orice alta forma, fara drept a unei parole, cod de acces sau alte asemenea date care permit accesul total sau partial la un sistem informatic �n scopul sav�rsirii uneia dintre infractiunile prevazute la art. 42-45. Aceeasi pedeapsa se da si pentru detinerea fara drept a unui dispozitiv, program informatic, parola, cod de acces sau data informatica �n scopul sav�rsirii uneia dintre infractiunile prevazute la art. 42-45. Pornografia infantila prin sisteme informatice se pedepseste cu �nchisoare de la 3 la 12 ani. SCRIETI-NE! Asteptam opiniile voastre pe forum sau la adresa de internet omulsubnet@jurnalul.ro

2007-04-17intra pe google,tasteaza...tratament PARANOIA,sigur gasesti ceva!!!:shocked::happy:happy

Vincitor
29th July 2008, 19:57
CINE CREDE CA E DE JOACA SA CITEASCA DE AICI

http://www.legi-internet.ro/index.php?id=245

Tim
29th July 2008, 19:59
Azi,chiar am avut o zi grea,n-am chef de .....jocuri baxiene.:cya:

2stupiddogs
29th July 2008, 20:01
INE CREDE CA E DE JOACA SA CITEASCA DE AICI

http://www.legi-internet.ro/index.php?id=245

Iar are "ineva" probleme cu a treia litera din alfabet!
A reinceput trolling-ul ?! :mda:

Vincitor
29th July 2008, 20:10
Iar are "ineva" probleme cu a treia litera din alfabet!
A reinceput trolling-ul ?! :mda:

nu am chef de discutii , am intrat doar sa las un avertisment pt cel care are chef de joaca ..nu detaliez , ...daca aveti chef de harjoana cautati-va pe altcineva ...nici nu intram ,dupa discutiile de ieri si dupa mesajul avut pe mess [ suna asa " CURVA E ACASA ?" nu mai am la ce sa mai stau pe aici ! ..Interesant ca cel ce mi-a trimis mesajul pe mess are un id tare comun cu cineva de aici ....cei care nu sunteti in cauza nu are rost sa va bagati ! ...B , si care mai vrea sa faca misto ,acum nu e cazul , cineva s-a jucat ca prostul si va plati ..mi-a sters fisierele si aplicatiile pe care le-am avut , am o banuiala , vreau sa discut doar cu acela [ daca e altul si vrea sa recunoasca e treaba lui ], dar nu e cazul de glume acum ..am fost si la politie la infractiuni pe net , mi-au recuperat id si m-au intrebat daca banuiesc pe cineva si daca vreau sa depun plangere ..am spus ca vreau sa ma conving personal si ca nu as vrea sa fac rau cuiva daca acel cineva recunoaste . Asa ca va rog ,nu va bagati ..nu mai vreau sa discut cu nimeni despre absolut nimic , vreau doar ca acela care a facut ce-a facut sa recunoasca [pe PM] si gata ..o las balta ..

Vincitor
29th July 2008, 20:17
INFRACTIUNI INFORMATICE
Computere, IT si Internet

Evolutia si necesitatea calculatorului in societate a dus si la diversificarea infractiunilor in domeniul informatic, atat in Romania cat si in toate statele lumii.

Infractiunile informatice cele mai des intalnite sunt urmatoarele:

Furtul – frauda informatica reprezinta intrarea, alterarea, stergerea, sau supraimprimarea de date sau de programe pentru calculator sau orice alta ingerinta intr-un tratament informatic care ii influenteaza rezultatul, cauzand prin aceasta un prejudiciu economic sau material in intentia de a obtine un avantaj economic nelegitim pt sine insusi sau pentru altul, sau cu intentia de a priva ilicit pe aceasta persoana de patrimonial sau.



Falsul in informatica

Intrarea , alterarea , stergerea sau supraimprimarea de date sau de programe pentru calculator sau orice alta ingerinta intr-un tratament informatic intr-o maniera sau in conditii care, conform dreptului national, ar constitui infractiunea de falsificare sau daca ar fi fost comise cu privire la un obiect traditional al acestui tip de infractiune.

Sanctiunea : tentative la infractiunea de furt se pedepseste conform art 222 C.pen., iar furtul in forma simpla este pedepsit de art .208 C.pen., de la 1 la 12 ani, iar in forma calificata de la 3 la 15 ani conform art 209 C.pen.

Faptele care aduc prejudicii datelor sau programelor de pe calculator - Se refera la stergerea, aducerea de daune, deteriorarea sau suprimarea fara drept de date sau programe pentru calculator.

Sabotajul informatic reprezinta intrarea , alterarea , stergerea sau suprimarea de date sau de programe pentru calculator sau ingerinta in sisteme informatice in intentia de a impiedica fuctionarea unui sistem informatic sau a unui sistem de telecomunicat

2stupiddogs
29th July 2008, 20:18
intra pe google,tasteaza...tratament PARANOIA,sigur gasesti ceva!!!:shocked::happy:happy
Cred ca ai dreptate, "paranoia" se numeste! :(

Leo
29th July 2008, 20:20
vlad ce zici de iminenta ruptura de la DINAMO ?

vlad1607
29th July 2008, 20:36
cica...Cosmin Contra e cu un picior la Dinamo...eu zic sa-i aducem si al doilea picior :D

vlad1607
29th July 2008, 20:37
vlad ce zici de iminenta ruptura de la DINAMO ?

care e aia? :D

Leo
29th July 2008, 20:38
si campos si moreno
intre Rednic si conducere

vlad1607
29th July 2008, 20:41
si campos si moreno
intre Rednic si conducere

pai de unde ai auzit asta? campos era dorit si laudat de Rednic
nu cred ca e vreo ruptura...

Leo
29th July 2008, 20:42
pai de unde ai auzit asta? campos era dorit si laudat de Rednic
nu cred ca e vreo ruptura...

despre ruptura de pe online sport si despre transferuri de pe Dinamomania

vlad1607
29th July 2008, 20:44
pai ce se scrie pe online eu nu cred....si nu vad care e legatura cu transferurile mai ales ca , Campos a fost dorit de Rednic.....Abel Gomes a fost bagat pe gat? nu prea cred...mai ales ca nu avem concurenta pt Ropo...

relax nu cred ca e vreo problema

serv_ag
29th July 2008, 21:10
Sal Leo, Hombre ... iar ne umplem de taguri?

cip
29th July 2008, 21:11
INFRACTIUNI ȘI CONTRAVENTII Accesul fara drept la un sistem informatic constituie infractiune si se pedepseste cu �nchisoare de la 3 luni la 3 ani sau cu amenda (art.42). Interceptarea fara drept a unei transmisii de date informatice care nu este publica si care este destinata unui sistem informatic, provine dintr-un asemenea sistem sau se efectueaza �n cadrul unui sistem informatic se pedepseste cu �nchisoare de la 2 la 7 ani (art. 43). Fapta de a modifica, sterge sau deteriora date informatice ori de a restrictiona accesul la aceste date fara drept se pedepseste cu �nchisoare de la 2 la 7 ani (art. 44). Fapta de a perturba grav, fara drept, functionarea unui sistem informatic, prin introducerea, transmiterea, modificarea, stergerea sau deteriorarea datelor informatice sau prin restrictionarea accesului la aceste date, constituie infractiune si se pedepseste cu �nchisoare de la 3 la 15 ani (art.45). Pedeapsa de la 1 la 6 ani: a) fapta de a produce, vinde, de a importa, distribui sau pune la dispozitie, sub orice alta forma, fara drept a unui dispozitiv sau program informatic conceput sau adaptat �n scopul sav�rsirii uneia dintre infractiunile prevazute la art. 42-45; b) fapta de a produce, vinde, importa, distribui sau de a pune la dispozitie, sub orice alta forma, fara drept a unei parole, cod de acces sau alte asemenea date care permit accesul total sau partial la un sistem informatic �n scopul sav�rsirii uneia dintre infractiunile prevazute la art. 42-45. Aceeasi pedeapsa se da si pentru detinerea fara drept a unui dispozitiv, program informatic, parola, cod de acces sau data informatica �n scopul sav�rsirii uneia dintre infractiunile prevazute la art. 42-45. Pornografia infantila prin sisteme informatice se pedepseste cu �nchisoare de la 3 la 12 ani. SCRIETI-NE! Asteptam opiniile voastre pe forum sau la adresa de internet omulsubnet@jurnalul.ro

2007-04-17

pin-pon-pin-pon,sa vina duba...

Leo
29th July 2008, 21:14
hello Serv

newcool
29th July 2008, 21:33
pin-pon-pin-pon,sa vina duba...
tare de tot baxi asta,il scoti pe usa..iti intra pe geam:ras-plans::ras-plans:

serv_ag
29th July 2008, 21:38
tare de tot baxi asta,il scoti pe usa..iti intra pe geam:ras-plans::ras-plans:

... nu prin scurgerea de la WC ? :happy

cip
29th July 2008, 21:42
tare de tot baxi asta,il scoti pe usa..iti intra pe geam:ras-plans::ras-plans:
yo,dupa care spune ca nu stie de ce mai intra pe-aici,ca-l plictisim,ca are deschise 10 mii de de alte site-uri,ca-i urmasul baronului Munchausen varianta maghiara,alt aristocrat cu radacini,pardon,arbore ginecologic...:happy
si-apoi revine la AA,ameninta cu nush ce legi...:ras-plans:
iar ii dau poza,sa radem...:)

newcool
29th July 2008, 21:44
nu am chef de discutii , am intrat doar sa las un avertisment pt cel care are chef de joaca ..nu detaliez , ...daca aveti chef de harjoana cautati-va pe altcineva ...nici nu intram ,dupa discutiile de ieri si dupa mesajul avut pe mess [ suna asa " CURVA E ACASA ?" nu mai am la ce sa mai stau pe aici ! ..Interesant ca cel ce mi-a trimis mesajul pe mess are un id tare comun cu cineva de aici ....cei care nu sunteti in cauza nu are rost sa va bagati ! ...B , si care mai vrea sa faca misto ,acum nu e cazul , cineva s-a jucat ca prostul si va plati ..mi-a sters fisierele si aplicatiile pe care le-am avut , am o banuiala , vreau sa discut doar cu acela [ daca e altul si vrea sa recunoasca e treaba lui ], dar nu e cazul de glume acum ..am fost si la politie la infractiuni pe net , mi-au recuperat id si m-au intrebat daca banuiesc pe cineva si daca vreau sa depun plangere ..am spus ca vreau sa ma conving personal si ca nu as vrea sa fac rau cuiva daca acel cineva recunoaste . Asa ca va rog ,nu va bagati ..nu mai vreau sa discut cu nimeni despre absolut nimic , vreau doar ca acela care a facut ce-a facut sa recunoasca [pe PM] si gata ..o las balta ..

mah,mare bulangiu "mastodont" asta...cum a intrat el la baxi-n computer si cum l-a facut de 2 bani...fii rau baxi,da-l pe mastodont in judecata,poate face si ceva bulau:happy:happy:happy

Leo
29th July 2008, 21:45
da mai lasati-l in plata domnului :evil:

serv_ag
29th July 2008, 21:46
yo,dupa care spune ca nu stie de ce mai intra pe-aici,ca-l plictisim,ca are deschise 10 mii de de alte site-uri,ca-i urmasul baronului Munchausen varianta maghiara,alt aristocrat cu radacini,pardon,arbore ginecologic...:happy
si-apoi revine la AA,ameninta cu nush ce legi...:ras-plans:
iar ii dau poza,sa radem...:)

Te rog nu ne pedepsi, jur sa te innec in :bere:

PS: el o da cu legile alea ca sa-l sperie pe mastodont :D, te-ai prins?

newcool
29th July 2008, 21:47
Te rog nu ne pedepsi, jur sa te innec in :bere:
:happy:happy:happy

serv_ag
29th July 2008, 21:49
da mai lasati-l in plata domnului :evil:

Sal Leo .... vad ca tii acuma cu Pandurii .... te-a influentat cumva prima etapa ? :happy

Vincitor
29th July 2008, 21:49
Etapa 1 (16 august)
CFR Timișoara - CS Tîrgoviște
Dacia Mioveni - Minerul Lupeni
FCM Tg. Mureș - UTA
U Cluj - Drobeta Tr. Severin
Liberty Oradea - Mureșul Deva
Internațional - CS Cîmpia Turzii
ACU Arad - Jiul
Unirea Alba Iulia - FC Bihor
CSM Rm. Vîlcea - Arieșul Turda

Etapa a 2-a (23 august)
CS Tîrgoviște - Dacia Mioveni
Minerul Lupeni - FCM Tg. Mureș
UTA - U Cluj
Drobeta Tr. Severin - Internațional
Mureșul Deva - ACU Arad
CS Cîmpia Turzii - Liberty Oradea
Jiul - Unirea Alba Iulia
FC Bihor - CSM Rm. Vîlcea
Arieșul Turda - CFR Timișoara

Etapa a 3-a (30 august)
CFR Timișoara - FC Bihor
Dacia Mioveni - Arieșul Turda
FCM Tg. Mureș - CS Tîrgoviște
Liberty Oradea - Drobeta Tr. Severin
Internațional - U Cluj
ACU Arad - CS Cîmpia Turzii
Unirea Alba Iulia - Mureșul Deva
CSM Rm. Vîlcea - Jiul
Minerul Lupeni - UTA

Etapa a 4-a (6 septembrie)
U Cluj - Liberty Oradea
CS Tîrgoviște - Minerul Lupeni
UTA - Internațional
Drobeta Tr. Severin - ACU Arad
Mureșul Deva - CSM Rm. Vîlcea
CS Cîmpia Turzii - Unirea Alba Iulia
Jiul - CFR Timișoara
FC Bihor - Dacia Mioveni
Arieșul Turda - FCM Tg. Mureș

Etapa a 5-a (13 septembrie)
CFR Timișoara - Mureșul Deva
Dacia Mioveni - Jiul
FCM Tg. Mureș - FC Bihor
Liberty Oradea - Internațional
ACU Arad - U Cluj
Unirea Alba Iulia - Drobeta Tr. Severin
CSM Rm. Vîlcea - CS Cîmpia Turzii
CS Tîrgoviște - UTA
Minerul Lupeni - Arieșul Turda

Etapa a 6-a (20 septembrie)
U Cluj - Unirea Alba Iulia
Internațional - ACU Arad
UTA - Liberty Oradea
Drobeta Tr. Severin - CSM Rm. Vîlcea
Mureșul Deva - Dacia Mioveni
CS Cîmpia Turzii - CFR Timișoara
Jiul - FCM Tg. Mureș
FC Bihor - Minerul Lupeni
Arieșul Turda - CS Tîrgoviște

Etapa a 7-a (27 septembrie)
CFR Timișoara - Drobeta Tr. Severin
Dacia Mioveni - CS Cîmpia Turzii
FCM Tg. Mureș - Mureșul Deva
ACU Arad - Liberty Oradea
Unirea Alba Iulia - Internațional
CSM Rm. Vîlcea - U Cluj
CS Tîrgoviște - FC Bihor
Minerul Lupeni - Jiul
Arieșul Turda - UTA

Etapa a 8-a (4 octombrie)
U Cluj - CFR Timișoara
Liberty Oradea - Unirea Alba Iulia
Internațional - CSM Rm. Vîlcea
UTA - ACU Arad
Drobeta Tr. Severin - Dacia Mioveni
Mureșul Deva - Minerul Lupeni
CS Cîmpia Turzii - FCM Tg. Mureș
Jiul - CS Tîrgoviște
FC Bihor - Arieșul Turda

Etapa a 9-a (11 octombrie)
CFR Timișoara - Internațional
Dacia Mioveni - U Cluj
FCM Tg. Mureș - Drobeta Tr. Severin
Unirea Alba Iulia - ACU Arad
CSM Rm. Vîlcea - Liberty Oradea
CS Tîrgoviște - Mureșul Deva
Minerul Lupeni - CS Cîmpia Turzii
FC Bihor - UTA
Arieșul Turda - Jiul

Etapa a 10-a (18 octombrie)
U Cluj - FCM Tg. Mureș
Liberty Oradea - CFR Timișoara
Internațional - Dacia Mioveni
ACU Arad - CSM Rm. Vîlcea
UTA - Unirea Alba Iulia
Drobeta Tr. Severin - Minerul Lupeni
Mureșul Deva - Arieșul Turda
CS Cîmpia Turzii - CS Tîrgoviște
Jiul - FC Bihor

Etapa a 11-a (25 octombrie)
CFR Timișoara - ACU Arad
Dacia Mioveni - Liberty Oradea
FCM Tg. Mureș - Internațional
CSM Rm. Vîlcea - Unirea Alba Iulia
CS Tîrgoviște - Drobeta Tr. Severin
Minerul Lupeni - U Cluj
Jiul - UTA
FC Bihor - Mureșul Deva
Arieșul Turda - CS Cîmpia Turzii

Etapa a 12-a (1 noiembrie)
U Cluj - CS Tîrgoviște
Liberty Oradea - FCM Tg. Mureș
Internațional - Minerul Lupeni
ACU Arad - Dacia Mioveni
Unirea Alba Iulia - CFR Timișoara
UTA - CSM Rm. Vîlcea
Drobeta Tr. Severin - Arieșul Turda
Mureșul Deva - Jiul
CS Cîmpia Turzii - FC Bihor

Etapa a 13-a (8 noiembrie)
CFR Timișoara - CSM Rm. Vîlcea
Dacia Mioveni - Unirea Alba Iulia
FCM Tg. Mureș - ACU Arad
CS Tîrgoviște - Internațional
Minerul Lupeni - Liberty Oradea
Mureșul Deva - UTA
Jiul - CS Cîmpia Turzii
FC Bihor - Drobeta Tr. Severin
Arieșul Turda - U Cluj

Etapa a 14-a (15 noiembrie)
CFR Timișoara - UTA
U Cluj - FC Bihor
Liberty Oradea - CS Tîrgoviște
Internațional - Arieșul Turda
ACU Arad - Minerul Lupeni
Unirea Alba Iulia - FCM Tg. Mureș
CSM Rm. Vîlcea - Dacia Mioveni
Drobeta Tr. Severin - Jiul
CS Cîmpia Turzii - Mureșul Deva

Etapa a 15-a (22 noiembrie)
Dacia Mioveni - CFR Timișoara
FCM Tg. Mureș - CSM Rm. Vîlcea
CS Tîrgoviște - ACU Arad
Minerul Lupeni - Unirea Alba Iulia
UTA - CS Cîmpia Turzii
Mureșul Deva - Drobeta Tr. Severin
Jiul - U Cluj
FC Bihor - Internațional
Arieșul Turda - Liberty Oradea

Etapa a 16-a (29 noiembrie)
CFR Timișoara - FCM Tg. Mureș
Dacia Mioveni - UTA
U Cluj - Mureșul Deva
Liberty Oradea - FC Bihor
Internațional - Jiul
ACU Arad - Arieșul Turda
Unirea Alba Iulia - CS Tîrgoviște
CSM Rm. Vîlcea - Minerul Lupeni
Drobeta Tr. Severin - CS Cîmpia Turzii

Etapa a 17-a (6 decembrie)
FCM Tg. Mureș - Dacia Mioveni
CS Tîrgoviște - CSM Rm. Vîlcea
Minerul Lupeni - CFR Timișoara
UTA - Drobeta Tr. Severin
Mureșul Deva - Internațional
CS Cîmpia Turzii - U Cluj
Jiul - Liberty Oradea
FC Bihor - ACU Arad
Arieșul Turda - Unirea Alba Iulia

cip
29th July 2008, 21:49
Te rog nu ne pedepsi, jur sa te innec in :bere:

PS: el o da cu legile alea ca sa-l sperie pe mastodont :D, te-ai prins?
bine,mah,renunt,da' era amuzant,te costa 2 buc...:P

cip
29th July 2008, 21:52
hihi,eram sigur ca-i cu ochii pe noi cat cepele,bolnavul,era un test de vigilenta...:happy:happy:happy

serv_ag
29th July 2008, 21:52
Baxi, tu faci antrenament la copy/paste ? E un sport nou? sau te pregatesti pentru un job de secretara?
Porti tanga?
Ti-e dor de Kiddon?

newcool
29th July 2008, 21:52
si cum spuneam si aseara: dau un regat pt un punctulet:P unu mic,mic...dar foarte voinic:D

serv_ag
29th July 2008, 21:55
si cum spuneam si aseara: dau un regat pt un punctulet:P unu mic,mic...dar foarte voinic:D

Tu cu cine vrei sa faci egal ? :happy

newcool
29th July 2008, 21:57
Tu cu cine vrei sa faci egal ? :happy
cu oricine contribuie la punctuletu ala....cedez 3 puncte:happy:happy:happy

Leo
29th July 2008, 21:58
Sal Leo .... vad ca tii acuma cu Pandurii .... te-a influentat cumva prima etapa ? :happy

sa fie egalitate perfecta , sa nu ne mai suparam :D:D

newcool
29th July 2008, 21:58
Baxi, tu faci antrenament la copy/paste ? E un sport nou? sau te pregatesti pentru un job de secretara?
Porti tanga?
Ti-e dor de Kiddon?

asa si-a adunat 3700 de postari:D

Leo
29th July 2008, 22:00
bai , nu-l mai provocati
poate are treaba si voi il retineti
si iara plange ca trebuia sa raspunda provocarilor, ca el nu vroia de fapt sa intre dar ca l-ati obligat voi
si sincer nu am chef de tampenii, am avut o zi grea de tot

serv_ag
29th July 2008, 22:01
asa si-a adunat 3700 de postari:D

Bai new:cool:, ala e cumva derivat de la posta ? (de ex. Posta Romana) am impresia ca ai gresit ceva...

serv_ag
29th July 2008, 22:02
bai , nu-l mai provocati

Ploua pe OLS de-l tii sub pelerina? :happy

newcool
29th July 2008, 22:02
bai , nu-l mai provocati
noii?!!!!???!!!!! :happy:happy:happy
nici gand!:drak:

cip
29th July 2008, 22:02
bai , nu-l mai provocati
taci,mah,amu' se face ca nu-i pasa,da-ti spun eu,ne soarbe vorbele....:)

newcool
29th July 2008, 22:03
Bai new:cool:, ala e cumva derivat de la posta ? (de ex. Posta Romana) am impresia ca ai gresit ceva...

la ce te gandeai tu nu cred ca rezista:) sau mai stii cat antrenament are?

newcool
29th July 2008, 22:06
mie-mi plac noile taguri:happy:happy:happy

serv_ag
29th July 2008, 22:07
taci,mah,amu' se face ca nu-i pasa,da-ti spun eu,ne soarbe vorbele....:)

Numa' sa nu inghita, ca face crampe dup'aia ... :evil:

Leo
29th July 2008, 22:08
Ploua pe OLS de-l tii sub pelerina? :happy

da , ploua rau de tot :limba:

serv_ag
29th July 2008, 22:08
la ce te gandeai tu nu cred ca rezista:) sau mai stii cat antrenament are?

Pai, tot bate toba cu "surpriza etapei" .... poate are ceva deosebit in minte ...:drak:

cip
29th July 2008, 22:08
la ce te gandeai tu nu cred ca rezista:)
rezista,de-aceea-i spuneam mc chiken intr-o vreme,ca la o adica,se acundea dupa tastatura,cand ii era frica...:D

serv_ag
29th July 2008, 22:09
da , ploua rau de tot :limba:

Merci de info, ma duc sa pun detergent pe masina .... FREE CAR WASH AVAILABLE :D

delaparis
29th July 2008, 22:09
mie-mi plac noile taguri:happy:happy:happy

gata ... nu mai sunt :D

newcool
29th July 2008, 22:11
gata ... nu mai sunt :D
:( erau faine mai delafranta:o: mai ales ala cu soferu:P

cip
29th July 2008, 22:13
gata ... nu mai sunt :D
plictiseala mare la pinguini...:happy:happy:happy
am dat si io o raita,de rutina,cam nashpa...;)

serv_ag
29th July 2008, 22:13
gata ... nu mai sunt :D

Merci. O sa invat sa cant marseileza :D

serv_ag
29th July 2008, 22:14
plictiseala mare la pinguini...:happy:happy:happy
am dat si io o raita,de rutina,cam nashpa...;)

E gata adrenalina .... :groggy:

newcool
29th July 2008, 22:15
plictiseala mare la pinguini...:happy:happy:happy
am dat si io o raita,de rutina,cam nashpa...;)
intra la report postari,sa vezi cum da baxi cu limbuta...exact la gibonu-n zona dorsala...iar ala dupa ce ca scuipa flegme se mai si plange ca-i victima:( bleahhh:groggy:

delaparis
29th July 2008, 22:17
plictiseala mare la pinguini...:happy:happy:happy
am dat si io o raita,de rutina,cam nashpa...;)
acolo e acolo si aici e aici :) ... hai sa terminam cu asta ... :mda:

ce zici ?


Merci. O sa invat sa cant marseileza :D

Allons enfants de la ... :D

serv_ag
29th July 2008, 22:17
intra la report postari,sa vezi cum da baxi cu limbuta...exact la gibonu-n zona dorsala...iar ala dupa ce ca scuipa flegme se mai si plange ca-i victima:( bleahhh:groggy:

Are gatul uscat, de aia se plange ... :happy

serv_ag
29th July 2008, 22:18
acolo e acolo si aici e aici :) ... hai sa terminam cu asta ... :mda:

ce zici ?



Allons enfants de la ... :D

mai departe stii ? ca suna interesant :D
... le jour de gloire et arivee ....

cip
29th July 2008, 22:18
E gata adrenalina .... :groggy:
ma abtin,sunt si copii faini acolo,nu vreau sa-i bag in aceeasi oala pe toti

newcool
29th July 2008, 22:19
ma abtin,sunt si copii faini acolo,nu vreau sa-i bag in aceeasi oala pe toti

corect:ok: nu toti sunt bum-bum:D

serv_ag
29th July 2008, 22:21
ma abtin,sunt si copii faini acolo,nu vreau sa-i bag in aceeasi oala pe toti

Stim asta ... facem cheta pentru una mai mare :happy

delaparis
29th July 2008, 22:21
mai departe stii ? ca suna interesant :D
... le jour de gloire et arivee ....

Contre nous de la tyrannie :D

newcool
29th July 2008, 22:21
gata,o seara faina tuturor:ok:

Leo
29th July 2008, 22:23
Cool asa repede te retragi ?
noapte buna

cip
29th July 2008, 22:23
acolo e acolo si aici e aici :) ... hai sa terminam cu asta ... :mda:

ce zici ?



Allons enfants de la ... :D
ok,daca-i observat,n-am intervenit decat in cazul imberbului care ne tot ataca,novac...si aia a fost o replica simpla :"bau"...nu-i mare chestie :D

delaparis
29th July 2008, 22:25
...si aia a fost o replica simpla :"bau"...nu-i mare chestie :D

"bau" e pasibil de ban permanent :D

serv_ag
29th July 2008, 22:26
Contre nous de la tyrannie :D

De obicei schimbam canalu dupa versul asta. sorry :D

@cip: novac ala e hopeless, dar mai sint si altii care strica atmosfera de club select care era pe pinguini ... :(

resita
29th July 2008, 22:28
salutare natiune

in sfarsit am si eu ceva timp de net :D

delaparis
29th July 2008, 22:28
De obicei schimbam canalu dupa versul asta. sorry :D

:(

si reveneai la asta ?
"Entendez-vous dans les campagnes" ... :happy

scuze dar a fost prea usoara :(:groggy:

:D

serv_ag
29th July 2008, 22:30
si reveneai la asta ?
"Entendez-vous dans les campagnes" ... :happy

scuze dar a fost prea usoara :(:groggy:

:D

Sincer... reveneam dupa ce incepea meciul :D no offence taken !

delaparis
29th July 2008, 22:32
Sincer... reveneam dupa ce incepea meciul :D !

Mugir ces féroces soldats ?

:D

serv_ag
29th July 2008, 22:34
Mugir ces féroces soldats ?

:D

cam asa ceva, tribunele explodau in urale ... si tot tacimul ... apoi treceau la
"allez le bleu" si altele ce nu le pot reproduce, functie de echipa oponenta :happy

cip
29th July 2008, 22:34
"bau" e pasibil de ban permanent :D

:happy:happy:happy

2stupiddogs
29th July 2008, 22:35
Sincer... reveneam dupa ce incepea meciul :D no offence taken !
Inseamna ca pierdeai primul eseu al englezilor....:evil:
S'ara buna.:D

cip
29th July 2008, 22:35
iau o pauza,ma preseaza copilul...:)

serv_ag
29th July 2008, 22:37
Inseamna ca pierdeai primul eseu al englezilor....:evil:
S'ara buna.:D

Sara buna B-man ... io nu ma uit la rugby ca strig HENT tot timpul si imi bat vecinii in perete ! :headbang:

serv_ag
29th July 2008, 22:37
iau o pauza,ma preseaza copilul...:)

Daca presezi dadaca ... :shocked:

Leo
29th July 2008, 22:38
Sara buna B-man ... io nu ma uit la rugby ca strig HENT tot timpul si imi bat vecinii in perete ! :headbang:

aveam pretentii de la tine :shocked:

delaparis
29th July 2008, 22:38
cam asa ceva, tribunele explodau in urale ... si tot tacimul ... apoi treceau la
"allez le bleu" si altele ce nu le pot reproduce, functie de echipa oponenta :happy

:happy

'Ils viennent jusque dans vos bras'

asta a fost tare Serv ... :ok:

Hard
29th July 2008, 22:39
delaparis si-a gasit perechea :D

serv_ag
29th July 2008, 22:40
aveam pretentii de la tine :shocked:

:happy:happy:happy
Trimitele pe fax si mai vedem ...

delaparis
29th July 2008, 22:40
delaparis si-a gasit perechea :D
Perechea e de demult ... acum cauta amanta :D

serv_ag
29th July 2008, 22:41
delaparis si-a gasit perechea :D

Unde l-ai lasat pe Baxi?

Vincitor
29th July 2008, 22:42
si reveneai la asta ?
"Entendez-vous dans les campagnes" ... :happy

scuze dar a fost prea usoara :(:groggy:

:D

vous accepte tous les paysans ici ??

serv_ag
29th July 2008, 22:44
vous accepter tous les paysans ici ??

Se pare ca da, altfel n-ai fi aici ... :headbang:

Hard
29th July 2008, 22:44
vous accepte tous les paysans ici ??

just people from timis :D