PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

serv_ag
4th July 2008, 08:11
good mornin' all abs.! :yeah:
cum de nu e nimeni?

Habar n-am... poate io speriat parizianu...:groggy:
'neatza tori!

Leo
4th July 2008, 08:15
salutare razboinicilor

torinezu
4th July 2008, 08:16
hai salut, leo, serv!
servule, da' ce-ti veni sa te certi cu dela? te-a suparat?

laurdog
4th July 2008, 08:22
buna dimineata domnilor. citesc si ma minunez cum nu poate frantuzul sa se dezbare de vendette personale. mai multi useri ii reproseaza in ultima vreme ca nu e corect. eu nu as putea spune asta, dar cand face o obsesie pt cineva il rupe, fara sa-l mai intereseze ce se intampla imprejur. exemple sunt cu duiumul in ultimul timp, delaparis ti le pot da fara niciun fel de efort,asa ca se explica de ce ii spune lui serv ca nu are timp sa citesca tot. el citeste selectiv, citeste doar postarile celor pe care "i s-a pus pata".
francezule, pt ca e pauza competitionala, si "scandalul" s-a mutat pe Diverse, si avand in vedere ca aici doar elphax e cat de cat activ, poate ca n-ar strica "sa-ti faci timp" sa te apleci un pic asupra acestei sectiuni. te rog frumos, lasa razboaiele personale si fa un pic de ordine pe aici!
asta pt ca tot dai impresia ca nu beneficiezi de....vacanta :D

serv_ag
4th July 2008, 08:31
hai salut, leo, serv!
servule, da' ce-ti veni sa te certi cu dela? te-a suparat?

Sal Leo, Laur, Chinna (pe unde bantui bandaunule?), Cip....

Nu m-am certat cu parizianu... dar nici nu m-am abtinut. Pacat ca m-a dezamagit din nou.... are orizontul asa de ingust ca acuma i se spune "punct-de-vedere"....
Si un raspuns indirect: nu conteaza daca eu sau 999 de alti useri vrem sa-l banam pe epsylon-R (ala care devine tot mai mic,..), conteaza ca moderarea pe thread sa fie continua (nu din an in pasti, ca acuma).

cip
4th July 2008, 08:32
salve !

2stupiddogs
4th July 2008, 08:35
Buna dimineata,all absurdities. :D
Serv-ule,mai aveai 2-3 replici pana la bann....;)
PS deschide mess-ul.

torinezu
4th July 2008, 08:36
credeati ca CAF (cacofonie intentionata) nu o va ierta pe ...aia?

chinna tm
4th July 2008, 08:40
neatza lumeeeee!!!!!
serv, am citit postarile de ieri.....mda....ciudata lume:D.....muste cu chip de mg care se baga in seama:D.....acel nimic care tot incearca sa intarate lumea pe aici.....un super moderator care face cam ce vrea, dand dovada ca nu e prea mult in tema cu multe.....poate si de aceea exista plangerile la adresa lui.....multa gargara aiurea din partea unora-mnu ma refer la absurzi.....ce mai, tiganie curata din cauza celor ce nu au loc de noi intr-un spatiu virtual.....
apai sa nu te ia scarba si sa nu ii bagi in....."originalitatea" lor pe unii?.....

serv_ag
4th July 2008, 08:41
Buna dimineata,all absurdities. :D
Serv-ule,mai aveai 2-3 replici pana la bann....;)
PS deschide mess-ul.

Inseamna ca nu m-am straduit destul... :(

torinezu
4th July 2008, 08:43
Inseamna ca nu m-am straduit destul... :(

eu cred ca ai fost prea subtil si nu ai fost inteles pe deplin... :D...

serv_ag
4th July 2008, 08:49
eu cred ca ai fost prea subtil si nu ai fost inteles pe deplin... :D...


Am vazut... :(

laurdog
4th July 2008, 08:50
avand in vedere si luand in considerare ca e ultima zi cand postez, nu vreau sa ma enervez. asa ca da-i dreak cu jiji al lor, si cu.............
dragilor, sa fiti cuminti, sa mai gasesc pe cineva pe aici cand ma intorc:D
/OLE/:bere:/OLE/

serv_ag
4th July 2008, 08:52
avand in vedere si luand in considerare ca e ultima zi cand postez, nu vreau sa ma enervez. asa ca da-i dreak cu jiji al lor, si cu.............
dragilor, sa fiti cuminti, sa mai gasesc pe cineva pe aici cand ma intorc:D
/OLE/:bere:/OLE/

Laure, fa exercitzii de arheologie..... in nisip!

laurdog
4th July 2008, 08:55
Laure, fa exercitzii de arheologie..... in nisip!

daca....."peisajul" e ca lumea, faci arheologie vrand, nevrand :P

torinezu
4th July 2008, 08:56
laur, inca o postare si faci 6000! felicitari!

resita
4th July 2008, 08:59
neataaaaaaa

ce bine ca azi e vineri si am zi scurta :D

Black_Mamba
4th July 2008, 09:00
vii maine la bere?
Kid,ai disparut?

Sunt aici cip...:happy
'neata AA !

serv_ag
4th July 2008, 09:02
Sunt aici cip...:happy
'neata AA !

Sal Kiddo.... nu ti-e cald cu gluga? :D

aaxi
4th July 2008, 09:02
avand in vedere si luand in considerare ca e ultima zi cand postez, nu vreau sa ma enervez. asa ca da-i dreak cu jiji al lor, si cu.............
dragilor, sa fiti cuminti, sa mai gasesc pe cineva pe aici cand ma intorc:D
/OLE/:bere:/OLE/

buna dimineata domnilor

ba, concediarule...........tu sa nu ma :drak: pe mine ca te pun sa-mi platesti berile care o sa mi le ia tori;)

2stupiddogs
4th July 2008, 09:03
oops Laure,de luni esti la KIDON ? :D

cip
4th July 2008, 09:06
Sunt aici cip...:happy
'neata AA !
bine,mah,ca n-ai aparut in 2009 :mda:

cip
4th July 2008, 09:07
Sal Kiddo.... nu ti-e cald cu gluga? :D
n-are treaba,e gluga spaniola :D

Black_Mamba
4th July 2008, 09:09
Bineinteles ca nu mi-e cald...da' numa' ca am ochii rosii,am petrecut cam mult aseara :D

chinna tm
4th July 2008, 09:11
sall aaxi, kidon.....
laur.....daca ma banneaza.....vin si eu la mare.....:happy.....sa dau bann la toata plaja, sa raman numai eu si gagicile:happy.....na bine, si tu:D.....am aflat ca imi iau concediu abia in 15 august.....e bun:D.....cu cele cateva zile de chiul de dinainte....e perfect:D
P.S: azi e ziua su(l)a.....STALIN SI POPORUL RUS.....:happy

laurdog
4th July 2008, 09:16
buna dimineata domnilor

ba, concediarule...........tu sa nu ma :drak: pe mine ca te pun sa-mi platesti berile care o sa mi le ia tori;)

la cat de bucuros sunt ca scap, iti platesc eu toate berile :ok:
da, B, acolo mi-s:D

serv_ag
4th July 2008, 09:18
sall aaxi, kidon.....
laur.....daca ma banneaza.....vin si eu la mare.....:happy.....sa dau bann la toata plaja, sa raman numai eu si gagicile:happy.....na bine, si tu:D.....am aflat ca imi iau concediu abia in 15 august.....e bun:D.....cu cele cateva zile de chiul de dinainte....e perfect:D
P.S: azi e ziua su(l)a.....STALIN SI POPORUL RUS.....:happy

Io azi precis iau BAN (I) :D, aseara m-a "anuntat" delaparis ca e pe drum un cec cu o movila de franci!:evil: ... oricum sint expirati :shocked:

Ca tot e 4 iulie: USA = Uniunea Sovietica Ailalta :happy

Black_Mamba
4th July 2008, 09:18
Sa va dau o idee "culinara" :D...Duminica,bag o saramura la iarba verde.Ingrediente : Una bucata crap(1,5 kg-salbatic-de Dunare), 2 bucati macrou (taiat rondele),1 kg caras(salbatic,de Dunare)...apa,sare,usturoi,rosii,juma' de ardei (gogosar),ardei iute...iute...si putin patrunjel ! Daca treceti prin Mamaia,spre Navodari...sunt niste camping-uri destul de dragute.Acolo voi fi.Daca veniti careva...anuntati-ma inainte sa maresc "cantitatile" !

aaxi
4th July 2008, 09:18
la cat de bucuros sunt ca scap, iti platesc eu toate berile :ok:
da, B, acolo mi-s:D

exista vreo posibilitate sa ti se faca rechemare din concediu?
si daca da, cu cine trebuie sa vorbesc?

2stupiddogs
4th July 2008, 09:21
Sa va dau o idee "culinara" :D...Duminica,bag o saramura la iarba verde.Ingrediente : Una bucata crap(1,5 kg-salbatic-de Dunare), 2 bucati macrou (taiat rondele),1 kg caras(salbatic,de Dunare)...apa,sare,usturoi,rosii,juma' de ardei (gogosar),ardei iute...iute...si putin patrunjel ! Daca treceti prin Mamaia,spre Navodari...sunt niste camping-uri destul de dragute.Acolo voi fi.Daca veniti careva...anuntati-ma inainte sa maresc "cantitatile" !

Iar incepi ?! :angry:

laurdog
4th July 2008, 09:21
exista vreo posibilitate sa ti se faca rechemare din concediu?
si daca da, cu cine trebuie sa vorbesc?

spre surprinderea ta, chiar cu mine trebuie sa vorbesti. asta e, eu imi fac singur programul. e unul din avantajele majore ale locului meu de munca ;)

Calandrinon
4th July 2008, 09:25
Sa va dau o idee "culinara" :D...Duminica,bag o saramura la iarba verde.Ingrediente : Una bucata crap(1,5 kg-salbatic-de Dunare), 2 bucati macrou (taiat rondele),1 kg caras(salbatic,de Dunare)...apa,sare,usturoi,rosii,juma' de ardei (gogosar),ardei iute...iute...si putin patrunjel ! Daca treceti prin Mamaia,spre Navodari...sunt niste camping-uri destul de dragute.Acolo voi fi.Daca veniti careva...anuntati-ma inainte sa maresc "cantitatile" !

Ai grija sa nu te atace piratii din Han!!!
Doamne, KID, ce pofta mi-ai facut, imi ploua-n gura...Dar zi si tu "ciusca" la leguma aceea, sa nu poata copia banatetii reteta!

Black_Mamba
4th July 2008, 09:27
Iar incepi ?! :angry:

:nah:...B,te (va)astept oricand cu "idei" despre mancaruri (pamantesti),sa nu-mi bagi somon de Norvegia,dorada de Japonia,branza de la paris,vin de Chateauroux...etc.M-as multumi si cu o reteta de omleta...buna :D

chinna tm
4th July 2008, 09:30
acuma imi e foame:happy

Black_Mamba
4th July 2008, 09:30
Ai grija sa nu te atace piratii din Han!!!
Doamne, KID, ce pofta mi-ai facut, imi ploua-n gura...Dar zi si tu "ciusca" la leguma aceea, sa nu poata copia banatetii reteta!

Pai asta-i si ideea Cala,am incercat sa va ajut(cu o idee)...saramura se face in timp scurt,e foarte eficienta :D,nu costa mult..."ciusca" e " sarea si piperul" :happy

aaxi
4th July 2008, 09:32
spre surprinderea ta, chiar cu mine trebuie sa vorbesti. asta e, eu imi fac singur programul. e unul din avantajele majore ale locului meu de munca ;)

domnule Laur, ii puteti face o rechemare din concediul de odihna domnului Laur?:groggy:

cip
4th July 2008, 09:35
Ai grija sa nu te atace piratii din Han!!!
Doamne, KID, ce pofta mi-ai facut, imi ploua-n gura...Dar zi si tu "ciusca" la leguma aceea, sa nu poata copia banatetii reteta!
esti in eroare,micutule,motostiv e din Braila,mai stim si noi,una-alta pe-aici...:drak:
ps:nu suntem chiar...dovleci...:)
da' cu clisa ati lamurit-o?:)

serv_ag
4th July 2008, 09:40
acuma imi e foame:happy

Pregateste tacimurile ca io fluier dupa caini.... :shocked:

chinna tm
4th July 2008, 09:42
Pregateste tacimurile ca io fluier dupa caini.... :shocked:

ce ai bre?ce tacamuri?nu imi jigni betigasele!ca fac urat:happy.....fluiera:happy.....stai....astia nu au fost vanduti in loc de miei?:happy:happy(nu e analogie cu poreclele celor care tin cu diferite echipe sportive-vorbesc serios):D

serv_ag
4th July 2008, 09:44
esti in eroare,micutule,motostiv e din Braila,mai stim si noi,una-alta pe-aici...:drak:
ps:nu suntem chiar...dovleci...:)
da' cu clisa ati lamurit-o?:)

Doh, la ce mai trebe? E crapu acolo.....
Mai bine neshte parve la felu doi!

Calandrinon
4th July 2008, 09:45
esti in eroare,micutule,motostiv e din Braila,mai stim si noi,una-alta pe-aici...:drak:
ps:nu suntem chiar...dovleci...:)
da' cu clisa ati lamurit-o?:)

Eu nu aveam ce lamuri cu slana, nici cu lubenitza...dar sti ce-i ala "caune"...parinte din co...goale? ( cred ca ai stiinta de acest cartier din Braila, e un fel de Coiciu, ba chiar mai rau famat!)

cip
4th July 2008, 09:46
Doh, la ce mai trebe? E crapu acolo.....
Mai bine neshte parve la felu doi!
nu le trebe,era o dilema mai veche a lor,"cosa nostra" din sud...:D

serv_ag
4th July 2008, 09:47
ce ai bre?ce tacamuri?nu imi jigni betigasele!ca fac urat:happy.....fluiera:happy.....stai....astia nu au fost vanduti in loc de miei?:happy:happy(nu e analogie cu poreclele celor care tin cu diferite echipe sportive-vorbesc serios):D

... chinna, la picioare nu m-am uitat... :groggy: daca sint betzigashe au ba :happy

.... nu cred ca totzi maidanezii sint in turma lu' ala.... mai e material de o pastrama! :evil:

cip
4th July 2008, 09:51
Eu nu aveam ce lamuri cu slana, nici cu lubenitza...dar sti ce-i ala "caune"...parinte din co...goale? ( cred ca ai stiinta de acest cartier din Braila, e un fel de Coiciu, ba chiar mai rau famat!)
Box Club Braila,Costica Dafinoiu si Terente,mai departe m-ai pierdut...:shocked:

Calandrinon
4th July 2008, 09:57
Box Club Braila,Costica Dafinoiu si Terente,mai departe m-ai pierdut...:shocked:

...si fratii Cutov!
Terente nu-i din Braila, a fost prins acolo, mai exact in Balta Brailei, care din pacate astazi nu mai exista, a fost transformata in Insula Mare a Brailei.
Coa..goale e porecla data cartierului Brailitza

cip
4th July 2008, 10:02
...si fratii Cutov!
Terente nu-i din Braila, a fost prins acolo, mai exact in Balta Brailei, care din pacate astazi nu mai exista, a fost transformata in Insula Mare a Brailei.
Coa..goale e porecla data cartierului Brailitza
acu' am aflat de la al meu,ca nu-i de umblat pe-acolo,prin Brailitza,cica te fac aia cangur cat ai zice "ciusca"...:yes:

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 10:09
buna dimineatza dragilor!
ce mai faceti?in afar de saramura,desigur....
hehehe,kidoane,eu mai pun si ceapa si bineinteles,otet...:evil:

Black_Mamba
4th July 2008, 10:09
Adica iti face buzunar la burta ?
Cala,Coiciu...nu-i vreun cartie rau-famat,din contra...a ajuns un cartier de pensionari !

cip
4th July 2008, 10:14
Adica iti face buzunar la burta ?
Cala,Coiciu...nu-i vreun cartie rau-famat,din contra...a ajuns un cartier de pensionari !
da,ca-s cutitari...sau te face arici...:yes:
cimi,unde dreq umbli?te-ai lenevit,pe pro erai mai fresh...:happy

chinna tm
4th July 2008, 10:17
sall cimi.....vezi ca n esuparam.....parca erai primul pe aici.....ai motivare pt intarziere?:D

Calandrinon
4th July 2008, 10:29
Adica iti face buzunar la burta ?
Cala,Coiciu...nu-i vreun cartie rau-famat,din contra...a ajuns un cartier de pensionari !

Da, asa este, dar cand eram tanar...preferam sa ocolesc prin...Mangalia :happy

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 10:55
Am picat in nas de impresionat ce sunt. N-ai priceput cu "stilul de viata alternativ" ? Sunt socat, o persoana care a citit atat de mult precum tine sa nu se prinda ( ca sa fiu mai limpede, think ... pride parade. Ca sa nu mai zic despre manelismul asta de 2 bani vechi - vai Doamne, mi-au murit laudatorii, hai sa ma laud singur pe forum cu cele 40.000 de volume citite ). Cat despre "locul impropiu" denumit templu si "stilul pastoral-campenesc", lasa-te pagubas. Nu mai pot eu de pseudo-intepaturile astea gen Cornel Dinu (alta basina). Ramane cum am stabilit : esti un semidoct de doi bani vechi ce crede ca face rahatu praf aicea pe forum cu aerele astea de 'telectual'.
Somn usor si spor la citit piciule ! :lol:


un post care nu are nevoie de comentarii.
sa facem totusi o analiza,sau mai degraba o psihanaliza a acestor refulari de frustrare.
stilul acestui vajnic aparator al inesteticii combinatii de culori ros-albastra imi aduce aminte de un fost forumist prosportist,"matrixone" care folosea foarte des cuvantul frustrare fara sa-i cunoasca sensurile...
si daca el mi-a pus diagnosticul sa i-l pun si eu:
domnul vladek este o somitate de o valoare inestimabila a vietii culturale universale.aceasta valoare il recomanda sa fie moderator pe thread-ul cu cea mai mare densitate de "inteligenta" de pe acest forum.fara aere de intelectual maturizat timpuriu "care nu este"...:)
la revedere si citeste pana intelegi ,batrane intelept!

cip
4th July 2008, 11:08
Drogba si Lampard la Inter dupa Mourinho,ati auzit ceva?:shocked:

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 11:09
Drogba si Lampard la Inter dupa Mourinho,ati auzit ceva?:shocked:

s-or fi dus sa-l aduca inapoi la chelsea....:evil:

aaxi
4th July 2008, 11:12
s-or fi dus sa-l aduca inapoi la chelsea....:evil:

sau poate ca i-au adus paltonul:P

chinna tm
4th July 2008, 11:15
ismail are dreptate.....e cam frig in aceasta perioada a anului.....eu chiar nu inteleg cum de laur a ales sa mearga la mare;:happy.....

cip
4th July 2008, 11:15
bah,istetilor,asta cu Lampard a aparut ieri in Gazetta dello Sport,cu Drogba e zvon...poate vreti sa va pun "pazza Inter"...sau sa-l chem pe vladek...:drak:

cip
4th July 2008, 11:18
vlad,cauta pe google "pensiune sandra" (Schwabenhaus),e la 30km de TM,merita...:)

laurdog
4th July 2008, 11:21
cimi, eu aseara i-am recomandat ceva. acum nu am nici chef si nici timp sa discut despre acest personaj. un singur lucru vreau sa spun, sa citez o reclama care se adapteaza situatiei:
"ZBOARA PUIULE, ZBOARA!"

aaxi
4th July 2008, 11:27
bah,istetilor,asta cu Lampard a aparut ieri in Gazetta dello Sport,cu Drogba e zvon...poate vreti sa va pun "pazza Inter"...sau sa-l chem pe vladek...:drak:

bai asta...............noi nu te-am injurat asa rau.........nu ne supara ca asa putem chema si noi orgasmatronica si va fi vai si amar de bazaitoarea ta:limba:

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 11:38
bah,istetilor,asta cu Lampard a aparut ieri in Gazetta dello Sport,cu Drogba e zvon...poate vreti sa va pun "pazza Inter"...sau sa-l chem pe vladek...:drak:

anul asta o sa fie an viola...in italia desigur...:D
si nu-l chema ca vine el singur...e atras ca fluturele de lampa...

serv_ag
4th July 2008, 11:41
bai asta...............noi nu te-am injurat asa rau.........nu ne supara ca asa putem chema si noi orgasmatronica si va fi vai si amar de bazaitoarea ta:limba:

Apropo de hidroavioane.... pinguinii, cu tot cu halatu lu' Jack, au reusit performantza de 1 (una) postare pe zi.... :happy

Asta e "esplicatia" pentru care ne-au invadat moliile.... acolo e atmosfera de cavou unde se mai intilnesc supermoderatorii cu supermoderatoarele pentru discutii (onomatopee :evil:) in afara serviciului... :happy

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 11:48
sa bem pentru ... asta
http://www.e-transport.ro/ALCOHOL_BG_KILLER_BAUTURA_CARE_UCIDE_ALCOOLUL_DIN-i44-news14601.html
:yeah::yeah::yeah:

cip
4th July 2008, 11:53
anul asta o sa fie an viola...in italia desigur...:D
si nu-l chema ca vine el singur...e atras ca fluturele de lampa...
crezi ca m-as supara daca ar fi anul Firenzei?as bea de bucurie 2 zile in loc de 3...:lol:

aaxi
4th July 2008, 11:53
sa bem pentru ... asta
http://www.e-transport.ro/ALCOHOL_BG_KILLER_BAUTURA_CARE_UCIDE_ALCOOLUL_DIN-i44-news14601.html
:yeah::yeah::yeah:

iti dai seama cati idioti o sa bea 7 beri si o sa creada ca daca beau 7 doze din alea le trece?:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 11:55
iti dai seama cati idioti o sa bea 7 beri si o sa creada ca daca beau 7 doze din alea le trece?:happy:happy:happy

iti dai seama cati o sa bea trei sute de vodka si o sa creada ca-si revin de la trei doze...?
oricum,eu abia astept sa gasesc bautura pe piata.suna bine soc cu lamaitza...:evil:

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 11:56
crezi ca m-as supara daca ar fi anul Firenzei?as bea de bucurie 2 zile in loc de 3...:lol:

la fel cum ai bea pentru dinamo cu o zi mai putin decat pentru poli...
am inteles:ok:

aaxi
4th July 2008, 11:57
la fel cum ai bea pentru dinamo cu o zi mai putin decat pentru poli...
am inteles:ok:

si apoi da pe gat 2 doze de soc+lamaitza si nici un polist nu-si mai da seama ca cip e dinamovist:evil:

cip
4th July 2008, 12:01
constat cu stupoare ca joc rolul de catalizator al unui inceput frumos de precenie,mai ieri considerata imposibila,aaxi+cimi= love?
bine,precedentul a fost creat cu Cala vs acelasi aaaaaxi...:happy:happy:happy

chinna tm
4th July 2008, 12:13
cimi +aaxi = love....?????.....cimi, asa ceva domle.....de cand esti rapidist?:happy.....sau aaxi e dinamovist?.....imi ajunge.....merg sa ma spal pe fata cu apa rece, ca ma trezesc ca o sa tin cu bistrita:happy

serv_ag
4th July 2008, 12:17
cimi +aaxi = love....?????.....cimi, asa ceva domle.....de cand esti rapidist?:happy.....sau aaxi e dinamovist?.....imi ajunge.....merg sa ma spal pe fata cu apa rece, ca ma trezesc ca o sa tin cu bistrita:happy

Deci te lepezi de Mioveni... hmmm :no:
:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 12:18
Deci te lepezi de Mioveni... hmmm :no:
:happy:happy:happy

el e un etern terra -nova...
stii tu,rasa aia de caini oltenesti...:evil:

chinna tm
4th July 2008, 12:19
Deci te lepezi de Mioveni... hmmm :no:
:happy:happy:happy

bah.....daca ma dai de gol.....nu induce lumea in eroare.....am tinut cu vasluiul:happy

Tim
4th July 2008, 12:20
sa bem pentru ... asta
http://www.e-transport.ro/ALCOHOL_BG_KILLER_BAUTURA_CARE_UCIDE_ALCOOLUL_DIN-i44-news14601.html
:yeah::yeah::yeah:salutari
:happy:happy:happy Unde dreak ai gasit reclama asta????
Primul importator al AK este un prieten de-al meu,sarb din Vrset
credeti-ma,e de preferat sa va prinda politia afumati decat sa ingurcitati asa ceva!!!!!:shocked:

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 12:20
constat cu stupoare ca joc rolul de catalizator al unui inceput frumos de precenie,mai ieri considerata imposibila,aaxi+cimi= love?
bine,precedentul a fost creat cu Cala vs acelasi aaaaaxi...:happy:happy:happy

vezi ca catalizatorul (oups :D) inadecvat poate sa conduca la reactie exploziva...
:yes:

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 12:25
salutari
:happy:happy:happy Unde dreak ai gasit reclama asta????
Primul importator al AK este un prieten de-al meu,sarb din Vrset
credeti-ma,e de preferat sa va prinda politia afumati decat sa ingurcitati asa ceva!!!!!:shocked:

cica distruge alcoolul de pe tractul digestiv pentru ca distruge tractul digestiv...:happy
cat de eficiente sunt lucrurile simple...:evil:

chinna tm
4th July 2008, 12:25
bre cimi.....cu aia din sud nu am tinut:D.....bine, mai tin cu ei cand joaca impotriva stelei.....a lui dinamo.....:D.....imi placea foresta inainte.....:D.....tie nu?:D
salve tim.....

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 12:27
bre cimi.....cu aia din sud nu am tinut:D.....bine, mai tin cu ei cand joaca impotriva stelei.....a lui dinamo.....:D.....imi placea foresta inainte.....:D.....tie nu?:D
salve tim.....

ba da...
zi-mi un jucator de la foresta...:D

chinna tm
4th July 2008, 12:30
aaaaaaaaa......am tinut cu ei mah-un meci.....nita nu juca la ei?????pe vremea cand.....:happy.....pe bune....habar nu am:D......

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 12:39
aaaaaaaaa......am tinut cu ei mah-un meci.....nita nu juca la ei?????pe vremea cand.....:happy.....pe bune....habar nu am:D......

iti spun eu: nae,daniel balan,goian,semeghin,ilyes,guritza si ...nita
plus precenul aradenilor ,magiun,pe post de antrenor...:D

chinna tm
4th July 2008, 12:44
multam cimi:D.....de nita stiam....ce mi-a palcut baiatul ala.....mai ales candjuca la rapid:D....de ce?.....pentru ca "el era bun dar nu il vedea nimeni".chiar a scos rapidul de multe ori din "maro".....inclusiv in meciurile cu dinamo.....inca unul de care si-a batut joc rednic.....va spun eu,rapidul daca stia sa isi foloseasca jucatorii, aveau mai mari performante.....asa pleaca pancu.....coman se roaga de ei sa ii propuna un contract mai bun-sa nu uitam totusi ca altii au salarii mult mai mari decat el la rapid, si abia au sosit......totusi, e coman, unul dintre cei mai buni portari romani.....isi bate joc taher si copos de rapid.....
eu acuma ma uit mai bine....foresta avea echipa domle.....:D

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 12:48
multam cimi:D.....de nita stiam....ce mi-a palcut baiatul ala.....mai ales candjuca la rapid:D....de ce?.....pentru ca "el era bun dar nu il vedea nimeni".chiar a scos rapidul de multe ori din "maro".....inclusiv in meciurile cu dinamo.....inca unul de care si-a batut joc rednic.....va spun eu,rapidul daca stia sa isi foloseasca jucatorii, aveau mai mari performante.....asa pleaca pancu.....coman se roaga de ei sa ii propuna un contract mai bun-sa nu uitam totusi ca altii au salarii mult mai mari decat el la rapid, si abia au sosit......totusi, e coman, unul dintre cei mai buni portari romani.....isi bate joc taher si copos de rapid.....
eu acuma ma uit mai bine....foresta avea echipa domle.....:D

avea...
ce folos e ca a intrat in sfera de influenta a stelei,le-a cedat punctele extrem de usor,basca alte interese si a retrogradat...
in primul an ne-a salvat dinamo.aveam meci cu ei in ultima etapa si aveam nevoie de victorie...ne-au lasat sa-i batem...baieti buni...:ok:
noi,anul urmator , in semn de multumire i-am batut cu 5-4 in deplasare...recunostinta la romani sau cum aranjeaza dinamo meciurile indiferent de echipa cu care joaca...

cip
4th July 2008, 12:51
avea...
ce folos e ca a intrat in sfera de influenta a stelei,le-a cedat punctele extrem de usor,basca alte interese si a retrogradat...
in primul an ne-a salvat dinamo.aveam meci cu ei in ultima etapa si aveam nevoie de victorie...ne-au lasat sa-i batem...baieti buni...:ok:
noi,anul urmator , in semn de multumire i-am batut cu 5-4 in deplasare...recunostinta la romani sau cum aranjeaza dinamo meciurile indiferent de echipa cu care joaca...
si tu zici ca 4-5 ala nu a fost blat?

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 12:53
si tu zici ca 4-5 ala nu a fost blat?

eu zic ca nu..
a fost prostia lui dinu in stare gema...:headbang:

chinna tm
4th July 2008, 13:01
cimi....sa nu sarim calul cu aranjatul meciurilor.....daca steaua e de departe in pole position in ultima vreme, nu inseamna ca restul nu mai fac....pana si poli a dat meciul ceahlaului, mioveniului.....suntempea mici noi, suporterii ca sa stim ce e de fapt acolo......:D.....mai sti ca dinamo nu a dat meciul forestei?????.....bine, si eu zic ca nu a fost blat-laso naibii, nu se face asa blatul.....dar nah.....oricum, ideea e ca desi se fac aranjamente, ca cele ale stelei putini reusesc:D.....sau nimeni?????:D

cip
4th July 2008, 13:07
eu zic ca nu..
a fost prostia lui dinu in stare gema...:headbang:
eu am auzit ca jucatorii au avut ceva de demonstrat, :drak: mai stie,vorba lui chinna,suntem mici (de cand s-o facut asta asa intelept?:rolleyes: )

torinezu
4th July 2008, 13:07
buna ziua cala, cimi, tim!
ce mai e nou?

chinna tm
4th July 2008, 13:07
/hello/hello/hello/hello/hello
prindem mustele......doboram mig-urile.....pe limba lor: pac pac pac pac pac.....si v-am fript:happy
cip.....de cand am baut bere linainte de meciul amical a lui poli cu severin-ul:happy......

Calandrinon
4th July 2008, 13:08
constat cu stupoare ca joc rolul de catalizator al unui inceput frumos de precenie,mai ieri considerata imposibila,aaxi+cimi= love?
bine,precedentul a fost creat cu Cala vs acelasi aaaaaxi...:happy:happy:happy

Dragon violet, tu nu uiti nimic?

torinezu
4th July 2008, 13:09
activitate intensa, de altfel...
de cand am fost eu ultima data ati scris un roman intreg...cine are timp sa citeasca tot? voi nu mai lucrati?

chinna tm
4th July 2008, 13:10
cala.....ce dragon?????.....asta e balaur:happy.....
am uitat: /hello/hello/hello/hello/hello.....prindem mustele, doboram mig-urile.....:happy
tori.....dar tu nu iei bani ca postezi pe ols?????.....ma mir.....:happy

cip
4th July 2008, 13:14
Dragon violet, tu nu uiti nimic?
ba da,ieri mi-am uitat tigarile ,a trebuit sa cobor dupa ele...
datoriile,nu uit niciodata sa le platesc,cu varf si indesat...:drak:

chinna tm
4th July 2008, 13:14
daca aaxi nu e.....nu ne luam de steaua?.....poate pica mig-ul......c:happy.....ce spuneti de aceasta decizie.....?????.....marele Boier(a nu se citi B-ul) tot ameninta.....iar acum amenintarile sale si-au facut vazut rezultatul.....asta face chiar ce vrea?????:D.....bleah.....si cand ma gandesc ca isi impute maybach-ul cu miros de branza:happy

cip
4th July 2008, 13:15
activitate intensa, de altfel...
de cand am fost eu ultima data ati scris un roman intreg...cine are timp sa citeasca tot? voi nu mai lucrati?
da' tu ce crezi ca facem aici,ne dixtram?asta-i inteles tu din AA?:shocked:

chinna tm
4th July 2008, 13:15
ba da,ieri mi-am uitat tigarile ,a trebuit sa cobor dupa ele...
datoriile,nu uit niciodata sa le platesc,cu varf si indesat...:drak:

imi esti dator cu cteva esarfe.....nu detaliez:happy
P.S.:am alungat musca.....primesc decoratie pentru asta?:D.....gata, nu mai e musai sa discutam de steaua:D

torinezu
4th July 2008, 13:16
tori.....dar tu nu iei bani ca postezi pe ols?????.....ma mir.....:happy

teoretic iau bani ca sa nu postez pe ols... :o: da' eu ma fofilez si mai discut cu voi, din cand in cand..:ok:

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 13:16
bah ce scarbosi sunt astia...l-au iertat pe oier si le-au anulat penalizarea oitzelor...:no:
penibila tara asta...banii lui jayjay fac minuni...

torinezu
4th July 2008, 13:19
da' tu ce crezi ca facem aici,ne dixtram?asta-i inteles tu din AA?:shocked:

scuze, cred ca m-am inselat! :groggy: deci la treaba! despre ce ...muncim azi? bere se mai bea? :lol:

chinna tm
4th July 2008, 13:19
pai daca bani lui gigi-jiji sunt asa puternici.....atunci un mesaj de la mine pt el: gigi, BANII TAI, SE 3,14 (DE DOUA ORI-:HAPPY) CHINNA PE EI.....no, si dupa asta sa ii de-a pe la nasul lui radoi:happy

cip
4th July 2008, 13:27
scuze, cred ca m-am inselat! :groggy: deci la treaba! despre ce ...muncim azi? bere se mai bea? :lol:
biensur,mon ami,Tim a facut deja rezervare...:yeah:

Calandrinon
4th July 2008, 13:33
Eu nu stiu ce n-ati inteles? banii aceia din papornitza nu erau pentru mituire ci pentru a cumpara Lord Gigi niscai terenuri prin Cluj. Doar a semnat si Piturca acel precontract facut pe genunchi...Sper ca acea semnatura este destul de morala si pentru domniile voaste!
Dar, in sfarsit, sa facut dreptate...Tipic de Papua-Noua Guinee, dar dreptate.

chinna tm
4th July 2008, 13:38
cala.....LORD gigi?????.....asta e vreun fel de lord vader?????....sti, ala mic care respira greu.....era ciobanul!!!!!:happy

cip
4th July 2008, 13:38
Cimi si Cala,decizia era de asteptat,riscau sa nu participe in CL,si-au luat masuri de siguranta,probabil (obladuire frf si liga)...
tragic e ca se prefigureaza un nou campionat manjit de oi,de asta data nu numai spre final...

torinezu
4th July 2008, 13:39
biensur,mon ami,Tim a facut deja rezervare...:yeah:

misto de voi! aici laur pleaca iar aaxi se da lovit! :rolleyes: mai bine as fi fost si eu acolo, cu voi! :yeah:

laurdog
4th July 2008, 13:40
sa traiti bine, sa fiti iubiti, sa fiti cuminti.
chinezule, bafta in arena.

cip
4th July 2008, 13:43
misto de voi! aici laur pleaca iar aaxi se da lovit! :rolleyes: mai bine as fi fost si eu acolo, cu voi! :yeah:
deja sunteti 2,tu si dobrogeanul Cala,asteptam Moldova...:)
o sa sughitati,azi baieti,la greu...:D

Calandrinon
4th July 2008, 13:44
Cimi si Cala,decizia era de asteptat,riscau sa nu participe in CL,si-au luat masuri de siguranta,probabil (obladuire frf si liga)...
tragic e ca se prefigureaza un nou campionat manjit de oi,de asta data nu numai spre final...

...iar partea si mai sumbra a lunii ( sa-i dezamortesc putin pe Pink-Floyd-isti ) este ca exemplul lor poate fi urmat de altii.

cip
4th July 2008, 13:45
sa traiti bine, sa fiti iubiti, sa fiti cuminti.
chinezule, bafta in arena.
concediu placut,uratule...sa vii (si) mai intelept de-acolo,e aproape imposibil,stim,dar incearca...:):cya:

chinna tm
4th July 2008, 13:46
bre tori.....io nu te inteleg.....bani nu iei ca esti pe ols.....cu jea-luc -picard nu ai vorbit pentru o insigna de teleportare.....hmmmmm......hai cu avionul:D.....ajungi pana la 5 jumate daca pleci acum:D.....te iau eu de la aeroport:D.....

torinezu
4th July 2008, 13:47
un concediu minunat, sa te distrezi din plin, laur! :yeah::yeah: sa ne vedem cu bine! :ok:

chinna tm
4th July 2008, 13:47
laur....concediu placut!!!!!multa distractie, odihna.....priveliste placuta:D.....numai de bine!!!!!sa ne citim sanatosi!!!!.....cat despre bafta.....sa fie!!!!!te salut!!!!!

torinezu
4th July 2008, 13:50
bre tori.....io nu te inteleg.....bani nu iei ca esti pe ols.....cu jea-luc -picard nu ai vorbit pentru o insigna de teleportare.....hmmmmm......hai cu avionul:D.....ajungi pana la 5 jumate daca pleci acum:D.....te iau eu de la aeroport:D.....

chiar ma gandesc sa-mi iau cateva zile sa ma arunc spre voi... da' mi-e frica de cip, o zis ca ma aranjeaza... :D

Calandrinon
4th July 2008, 13:51
Laur, concediu?
Ai scapat de rechemare?
Atunci distractie palcuta!!!

chinna tm
4th July 2008, 13:52
tori....vino linistit.....cip nu are decat o niuielusa.....si pe mine ma tot ameninta....dar iti spun un secret.....cat timp are "negresa" in fata, e un tip tare de treaba....dupa aia nu mai raspund:D......
a zis ca te aranjeaza?.....sigur se referea ca iti face un loc special la masa plina cu bere.....:happy.....

Calandrinon
4th July 2008, 13:53
cala.....LORD gigi?????.....asta e vreun fel de lord vader?????....sti, ala mic care respira greu.....era ciobanul!!!!!:happy

...un fel de Lordul John al lui Mircea Vintila, sti care, ala de canta "un`te duci tu mielule"

torinezu
4th July 2008, 13:55
...un fel de Lordul John al lui Mircea Vintila, sti care, ala de canta "un`te duci tu mielule"

lordu' john intr-o ureche... :evil: fluiera pe drum si canta...

Calandrinon
4th July 2008, 13:57
chiar ma gandesc sa-mi iau cateva zile sa ma arunc spre voi... da' mi-e frica de cip, o zis ca ma aranjeaza... :D

Ei na, iti pune sa asculti de 1.000 de ori Vasiliscul si Aspida pana o sa-ti iasa Sfinxul din cap!

cip
4th July 2008, 13:58
,,Sunt dezamăgit de modul în care unele personaje din familia fotbalului nostru înțeleg să respecte instituția președintelui FRF, lansând în mass-media românească acuze nefondate și, adeseori, calomnioase la adresa mea. Am fost în permanență un garant al echilibrului în fotbalul românesc, dintotdeauna conștient că principiul legalității trebuie să guverneze atât activitatea administrației FRF, cât și cea a instanțelor sportive. Mai mult decât atât, am asigurat și am respectat întotdeauna independența membrilor comisiilor cu atribuții jurisdicționale ale FRF, promovând în Comitetul Executiv al FRF regulamente adaptate la cerințele FIFA și UEFA și, totodată, solicitând aplicarea lor fără abuzuri, favoritisme și/sau compromisuri”.

:happy:happy:happy:happy:happy

Calandrinon
4th July 2008, 13:58
lordu' john intr-o ureche... :evil: fluiera pe drum si canta...

Pai spune ce canta: ce steaua mea, ce Steaua mea...

cip
4th July 2008, 13:59
chiar ma gandesc sa-mi iau cateva zile sa ma arunc spre voi... da' mi-e frica de cip, o zis ca ma aranjeaza... :D
de ce ti-e frica,nu scapi...:evil:

torinezu
4th July 2008, 13:59
Ei na, iti pune sa asculti de 1.000 de ori Vasiliscul si Aspida pana o sa-ti iasa Sfinxul din cap!

never, ever! :P si ti-am mai spus ca si eu eram fan phoenix, ca de altfel 90% din romani! :D

chinna tm
4th July 2008, 14:00
Ei na, iti pune sa asculti de 1.000 de ori Vasiliscul si Aspida pana o sa-ti iasa Sfinxul din cap!

daca tu zici cala-personal imi place foarte mult melodia aia....ii bagam si un negru voda?????:D.....
si .....situ cine e mircea vintila:D

Calandrinon
4th July 2008, 14:00
,,Sunt dezamăgit de modul în care unele personaje din familia fotbalului nostru înțeleg să respecte instituția președintelui FRF, lansând în mass-media românească acuze nefondate și, adeseori, calomnioase la adresa mea. Am fost în permanență un garant al echilibrului în fotbalul românesc, dintotdeauna conștient că principiul legalității trebuie să guverneze atât activitatea administrației FRF, cât și cea a instanțelor sportive. Mai mult decât atât, am asigurat și am respectat întotdeauna independența membrilor comisiilor cu atribuții jurisdicționale ale FRF, promovând în Comitetul Executiv al FRF regulamente adaptate la cerințele FIFA și UEFA și, totodată, solicitând aplicarea lor fără abuzuri, favoritisme și/sau compromisuri”.

:happy:happy:happy:happy:happy

Ce-i asta cip, Plenara CC al PCR?

cip
4th July 2008, 14:02
Ce-i asta cip, Plenara CC al PCR?
mai rau,e insusi nasul Sandu...:confused:

Calandrinon
4th July 2008, 14:04
daca tu zici cala-personal imi place foarte mult melodia aia....ii bagam si un negru voda?????:D.....
si .....situ cine e mircea vintila:D

mda, merge, dar numai partea cu recitalul de tobe al lui Costin Petrescu...eu zic ca e de ajuns!
Restul lasa in seama biciului lui cip

torinezu
4th July 2008, 14:05
mult stimati si iubiti simpatici e momentul sa ma retrag pe ziua de azi! va doresc weekend placut, iar celor ce vor intra si maine, pe curand! :ok:
...si distractie placuta cimisorenilor, atentie a nu va inecati cu berea aia! :yeah: :yeah:

Calandrinon
4th July 2008, 14:06
mai rau,e insusi nasul Sandu...:confused:

Gata, da inapoi, ii este teama...axa Becali-Condescu si-a indeplinit misiunea...Echipa valiza poate defila nestingherita! Hmmmm

Calandrinon
4th July 2008, 14:07
mult stimati si iubiti simpatici e momentul sa ma retrag pe ziua de azi! va doresc weekend placut, iar celor ce vor intra si maine, pe curand! :ok:
...si distractie placuta cimisorenilor, atentie a nu va inecati cu berea aia! :yeah: :yeah:

Pa Tori, sanatate!

cip
4th July 2008, 14:09
mult stimati si iubiti simpatici e momentul sa ma retrag pe ziua de azi! va doresc weekend placut, iar celor ce vor intra si maine, pe curand! :ok:
...si distractie placuta cimisorenilor, atentie a nu va inecati cu berea aia! :yeah: :yeah:
bye,Rin Tin Tin,week placut si tie...:cya:

chinna tm
4th July 2008, 14:16
salve tori.....wekend placut!!!!!numai de bine!!!!!sa ne citim sanatosi!!!!!te salut!!!!!

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 14:28
laur,iti doresc un concediu excelent si sa vii incarcat de trofee...(hehehehehe cunoscatorii stiu...):evil:
tori,week-end placut.
safu meu o fo' di triaba si-o dat 2 cartoane de pilsner urquel...:evil: hiiic!

chinna tm
4th July 2008, 14:31
am gasit poze de-ale lui hard pe forum:happy.....nah, ca i-am dat motiv sa zica ca ma iau de el:happy......of of.....

cip
4th July 2008, 14:32
laur,iti doresc un concediu excelent si sa vii incarcat de trofee...(hehehehehe cunoscatorii stiu...):evil:
tori,week-end placut.
safu meu o fo' di triaba si-o dat 2 cartoane de pilsner urquel...:evil: hiiic!
huuuuuuuuoooooooooooo,betivane,nu mai bea la servici....:rolleyes:

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 14:35
am gasit poze de-ale lui hard pe forum:happy.....nah, ca i-am dat motiv sa zica ca ma iau de el:happy......of of.....

arata-ne-le si noua :D

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 14:36
huuuuuuuuoooooooooooo,betivane,nu mai bea la servici....:rolleyes:

bai ,cand bei in interes de serviciu,poti sa bei la serviciu...:yes:

cimitiru' ghencea
4th July 2008, 14:47
va doresc un week-end insorit si placut!
pofta buna la gratare si la beri!

chinna tm
4th July 2008, 14:48
http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=27466&d=1186396734 asta e una....restu sunt pe thread-ul ala cu poze ale ols-istilor:D.....hardy.....cand vezi asta, o sa ai iara motiv sa te iei de mine:happy.....lasa.....noi sa fim sanatosi....:D.....si tu.....:D
salve cimi.....wekend placut!!!!!numai de bine!!!!! te salut!!!!!

cip
4th July 2008, 14:49
va doresc un week-end insorit si placut!
pofta buna la gratare si la beri!
ceea ce-ti dorim si tie,ceao cimisor...:)

chinna tm
4th July 2008, 15:08
domnilor....eu ies!!!!!va doresc un wekend placut!!!!!va salut!!!!!numai de bine!!!!!

Vincitor
4th July 2008, 18:07
intrebare pt expolisti ! Cum va veti sustine echipa acum ? Cu .HAI FECEUL !!??Sa aveti grija cum pronuntati pe F ..sa nu semene cu V ..sau W!!

vlad1607
4th July 2008, 19:12
http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=27466&d=1186396734 asta e una....restu sunt pe thread-ul ala cu poze ale ols-istilor:D.....hardy.....cand vezi asta, o sa ai iara motiv sa te iei de mine:happy.....lasa.....noi sa fim sanatosi....:D.....si tu.....:D
salve cimi.....wekend placut!!!!!numai de bine!!!!! te salut!!!!!

hai ma ce ai cu baiatul asta cool , trendy,super tare...cocalar :happy

laurdog
4th July 2008, 20:16
un cadou pentru....."prietenii" mei cei mai buni:

http://www.youtube.com/watch?v=NIGZ3xRENxQ
MURITI ********!!!

delaparis
4th July 2008, 20:36
Laur , nu ca te urmaresc in mod special dar anumiti termeni intra pe "search" si dau pe aici fara sa vreau ....

Leo
4th July 2008, 21:09
intrebare pt expolisti ! Cum va veti sustine echipa acum ? Cu .HAI FECEUL !!??Sa aveti grija cum pronuntati pe F ..sa nu semene cu V ..sau W!!

mi-ar place sa-ti raspunda Elphax :happy

Tim
4th July 2008, 21:13
mi-ar place sa-ti raspunda Elphax :happyMulti timisoreni dorm!!!! Dar nu toti!!!!

vlad1607
4th July 2008, 21:44
REMINDER :D : e ceva foarte frumos pt95% din cei ce posteaza aici asa ca ENJOY : http://www.youtube.com/watch?v=NIGZ3xRENxQ ! :D

serv_ag
4th July 2008, 21:57
mi-ar place sa-ti raspunda Elphax :happy

Mie mi-ar place sa-i raspunda, chiar cu "generozitate", Delaparis. Pe mine m-a "rasplatit" pentru mult mai putin... cica era ultra-super-giga-gravissim... :rosu:

Sal Leo, sal Vlad, sal Timi

Vincitor
4th July 2008, 22:01
Multi timisoreni dorm!!!! Dar nu toti!!!!

tu nu dormi ?? Ai insomnii ? Te inteleg ! Veghe placuta ! Dar nu degeaba ! Serios ,as vrea sa ne intalnim ,sa te vad cum te incorzi atunci ..ce zici ??

Tim
4th July 2008, 22:02
salut Serv.Ai lipsit azi......
toti o sa raspunda,o sa vezi!!!

serv_ag
4th July 2008, 22:06
salut Serv.Ai lipsit azi......
toti o sa raspunda,o sa vezi!!!

am vb cu B mai devreme....
la topicul precedent, (inca) imi fac iluzii ca o sa raspunda (intr-un fel sau altul) superul delaparis...

Vincitor
4th July 2008, 22:08
salut Serv.Ai lipsit azi......
toti o sa raspunda,o sa vezi!!!

mie nu-mi raspunzi ? Va inteleg , e aiurea ce s-a intamplat ,dar asta e situatia , cineva a vandut echipa lui zambon si daca nu i s-au pus conditii ,omul poate face ce vrea cu BUNUL [propritatea ]SA . Sau nu-i asa ? Stiu , ca ar fi un bun public ,dar uite ca nu-i ! Publicul nu a putut tine echipa , erati fericiti cand a venit zambon ..ah, si stati ca nici cu iancu nu se stie cum va fi in viitor ..daca se supara si asta si-si ia jucaria ? Ce veti face ?? De ce nu se pun clauze ca ..nu se poate muta echipa , etc etc ??

cip
4th July 2008, 22:11
salut Serv.Ai lipsit azi......
toti o sa raspunda,o sa vezi!!!
bah,nevasta-mea ma suspecteaza ca am fo la femei,ca am ajuns treaz lacrima acas'...:lol:

Tim
4th July 2008, 22:14
bah,nevasta-mea ma suspecteaza ca am fo la femei,ca am ajuns treaz lacrima acas'...:lol:pai.....si unde greseste??????:evil::happy:happy:happy
Spune-i ca ai incheiat cu un ....Alchool killer....

serv_ag
4th July 2008, 22:15
bah,nevasta-mea ma suspecteaza ca am fo la femei,ca am ajuns treaz lacrima acas'...:lol:

Vezi, de-aia nu-i bine sa bei apa.... :headbang:

Leo
4th July 2008, 22:19
mai , cam scurt Summitul :P

Tim
4th July 2008, 22:24
mai , cam scurt Summitul :Pspritz de vara....:)

Leo
4th July 2008, 22:26
eu am fost la Buzias , dar m-a alungat ploaia :rolleyes:

serv_ag
4th July 2008, 22:28
eu am fost la Buzias , dar m-a alungat ploaia :rolleyes:

La "clubul prostamol"? :happy Mai bine mergi la Tivoli, acolo's tinerii!

Leo
4th July 2008, 22:29
au fost si tineri si tinere
am jucat volei si ping-pong ..............ma cam dor mainile

serv_ag
4th July 2008, 22:31
au fost si tineri si tinere

... ma rog... in afara de tine, sotie si copii... :D

Te dor mainile? ai vorbit nemtzeshte? :lmao:

Leo
4th July 2008, 22:33
mai Serv observ ca esti un pic suparat pe mine , de ce ?

serv_ag
4th July 2008, 22:36
mai Serv observ ca esti un pic suparat pe mine , de ce ?

Nahhh, dimpotriva :)
... altzii's aia de m-au suparat, tu esti in sectiunea "Good guys" :ok:

cip
4th July 2008, 22:36
mai , cam scurt Summitul :P
pai,ne-a tinut morala,chinna,ca nu-i frumos sa bem ca porcii...doar cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca ne-a tras pe sfoara,si vroia sa scape cu cheltuiala minima...:happy

serv_ag
4th July 2008, 22:40
pai,ne-a tinut morala,chinna,ca nu-i frumos sa bem ca porcii...doar cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca ne-a tras pe sfoara,si vroia sa scape cu cheltuiala minima...:happy

Si, a mers figura? Mai are "orez" pe card? :happy

Leo
4th July 2008, 22:41
Nahhh, dimpotriva :)
... altzii's aia de m-au suparat, tu esti in sectiunea "Good guys" :ok:

sa zicem ca te...............cred :D

serv_ag
4th July 2008, 22:42
sa zicem ca te...............cred :D

Daca citesti dialogul meu de azi-noapte cu sorbonezul te lamuresti...

Leo
4th July 2008, 22:42
v-ati simtit bine pana la urma ?

Tim
4th July 2008, 22:44
pai,ne-a tinut morala,chinna,ca nu-i frumos sa bem ca porcii...doar cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca ne-a tras pe sfoara,si vroia sa scape cu cheltuiala minima...:happyHai mah....sa iesim si noi la o bere!!!!:ras-plans::ras-plans:

cip
4th July 2008, 22:46
Si, a mers figura? Mai are "orez" pe card? :happy
cu tine nu vorbesc,mah ,tzeparule...:P
tim,aleg eu locatia?:happy:happy:happy
leo,normal ca ne-am simtit bine...:)

serv_ag
4th July 2008, 22:48
cu tine nu vorbesc,mah ,tzeparule...:P
tim,aleg eu locatia?:happy:happy:happy

Ok, cum vrei. Te pun pe ignore, chiar linga baxi.

Tim
4th July 2008, 22:48
cu tine nu vorbesc,mah ,tzeparule...:P
tim,aleg eu locatia?:happy:happy:happydaca trec prin fata politiei rutiere....e OK!!!!:D

Vincitor
4th July 2008, 22:49
Ok, cum vrei. Te pun pe ignore, chiar linga baxi.

se vede de aici ,de la Arad , ca ai mintea odihnita !~ ..

Leo
4th July 2008, 22:50
cu tine nu vorbesc,mah ,tzeparule...:P
tim,aleg eu locatia?:happy:happy:happy
leo,normal ca ne-am simtit bine...:)

doar atat conteaza :ok:

Sergio_D
4th July 2008, 22:51
Bună seara!! :cool:

Observ că aveți destul timp liber la dispoziție... Jocul online de genul www.tribalwars.net vă sună cunoscut? :D

resita
4th July 2008, 22:53
Bună seara!! :cool:

Observ că aveți destul timp liber la dispoziție... Jocul online de genul www.tribalwars.net vă sună cunoscut? :D


iar faci baniiiiiiiiiiiiiiiiii pe seama noastra :happy:happy:happy

buna seara baieti :ok:

cip
4th July 2008, 22:53
Bună seara!! :cool:

Observ că aveți destul timp liber la dispoziție... Jocul online de genul www.tribalwars.net vă sună cunoscut? :D
da,dar am auzit ca dureaza pana-ti creste barba colilie,io-ti cedez de pe-acum rezervele de argint,nu ma bag...:)

Sergio_D
4th July 2008, 22:57
Nu fac niciun ban :happy, caut parteneri de distracție! :D E un joc de război! :cool:

cip
4th July 2008, 22:57
iar faci baniiiiiiiiiiiiiiiiii pe seama noastra :happy:happy:happy

buna seara baieti :ok:
salve,Reschitz...ai pregatit teancul de coco pt botez?:lol:

cip
4th July 2008, 22:59
Bună seara!! :cool:

Observ că aveți destul timp liber la dispoziție... Jocul online de genul www.tribalwars.net vă sună cunoscut? :D
PS: de unde ai dedus ca avem destul timp la dispozitie?...:shocked:
:happy:happy:happy

resita
4th July 2008, 23:00
salve,Reschitz...ai pregatit teancul de coco pt botez?:lol:

la nunta merg :D

e pregatit plicu ;)

Tim
4th July 2008, 23:00
Nu fac niciun ban :happy, caut parteneri de distracție! :D E un joc de război! :cool:Noi suntem pacifisti !!!!!:scsa::ciocan:

Sergio_D
4th July 2008, 23:01
Paficiști? OK, stați că îl chem pe Hardliner acum.. :D

Leo
4th July 2008, 23:03
noapte buna tuturor !

cip
4th July 2008, 23:03
Paficiști? OK, stați că îl chem pe Hardliner acum.. :D
vineri are zi de coafor

Sergio_D
4th July 2008, 23:04
:happy noapte bună leodacin!

Cred că mă duc și eu.. :D

cip
4th July 2008, 23:04
noapte buna tuturor !
ceao,leo

resita
4th July 2008, 23:04
ce spuneti de asta http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=294527 :groggy::groggy::groggy::groggy:

Tim
4th July 2008, 23:06
ce spuneti de asta http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=294527 :groggy::groggy::groggy::groggy:felicitari.Si ...cine-i mama????:happy:happy
Noapte buna

resita
4th July 2008, 23:08
felicitari.Si ...cine-i mama????:happy:happy
Noapte buna

dar tata? :evil:

cip
4th July 2008, 23:09
ce spuneti de asta http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=294527 :groggy::groggy::groggy::groggy:
cum adica:
"Barbatul, nascut in Hawaii, si-a facut schimbare de sex in urma cu zece ani, dupa un tratament cu testosteron. Si-a pastrat insa ovarele si uterul pentru ca sotia sa nu poate avea copii."

barbatul si-a pastrat ovarele si uterul? cred ca-i de la bere,nu-nteleg...

resita
4th July 2008, 23:12
cum adica:
"Barbatul, nascut in Hawaii, si-a facut schimbare de sex in urma cu zece ani, dupa un tratament cu testosteron. Si-a pastrat insa ovarele si uterul pentru ca sotia sa nu poate avea copii."

barbatul si-a pastrat ovarele si uterul? cred ca-i de la bere,nu-nteleg...



pai barbatul a fost inainte femeie :happy:happy:happy

cip
4th July 2008, 23:15
pai barbatul a fost inainte femeie :happy:happy:happy
bah,hai ca m-ai zabunit de cap...:headbang:
maine poimaine il clonam pe jiji,ii deosebim doar daca-si lasa unul mustata...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Leo
5th July 2008, 08:42
hello somnorosilor

serv_ag
5th July 2008, 08:54
hello somnorosilor

las' ca trece cu cafea :P

laurdog
5th July 2008, 09:00
Delaparis, nici nu mi-a trecut prin gand asa ceva. Fara sa-ti dai seama, ai facut ce te-am rugat, adica....ordine. In afara de mesajul propriu zis, am vrut sa testez vigilenta ta. Felicitari, ai facut un lucru corect si....tine-o tot asa.
Bune dimineata tuturor, si......good bye

torinezu
5th July 2008, 09:00
good mornin' all abs!:yeah:
sal leo, serv! matinali, unii! altii zac dupa bere.. :lol:
ooo, sal laur! parca nu mai postai...

serv_ag
5th July 2008, 09:08
Delaparis, nici nu mi-a trecut prin gand asa ceva. Fara sa-ti dai seama, ai facut ce te-am rugat, adica....ordine. In afara de mesajul propriu zis, am vrut sa testez vigilenta ta. Felicitari, ai facut un lucru corect si....tine-o tot asa.
Bune dimineata tuturor, si......good bye

Ssl Laur... cum dreaq faci sa stai "stealth" si sa postezi in acelas timp?:D

serv_ag
5th July 2008, 09:08
Sal Torinezule, hai sa ne dregem cu cafea

torinezu
5th July 2008, 09:15
Sal Torinezule, hai sa ne dregem cu cafea

eu sunt in timpul operatiunii cu pricina... buna e cafeaua...:ok:

laurdog
5th July 2008, 09:16
Ssl Laur... cum dreaq faci sa stai "stealth" si sa postezi in acelas timp?:D

Magie, serv, magie :D
sunt la munca un pic, si apoi.........gata o luna:yeah:

serv_ag
5th July 2008, 09:17
eu sunt in timpul operatiunii cu pricina... buna e cafeaua...:ok:

Jakobs.... :)

serv_ag
5th July 2008, 09:18
Magie, serv, magie :D
sunt la munca un pic, si apoi.........gata o luna:yeah:

Laure, iti doresc un concediu linistit, departe de mizerii.... sper sa gasesti un petec de plaja curat! :D .... si fara OLS :evil:

cip
5th July 2008, 09:33
ciocu' mic,ca-mi speriati guppynezii...:rolleyes:

serv_ag
5th July 2008, 09:34
ciocu' mic,ca-mi speriati guppynezii...:rolleyes:

Cu pinguini ai incercat? :happy

cip
5th July 2008, 09:38
Cu pinguini ai incercat? :happy
bah,nu-ti mere "invizibilul"?:happy
am incercat si cu pinguini,au fost buni...:rolleyes:

serv_ag
5th July 2008, 09:43
bah,nu-ti mere "invizibilul"?:happy
am incercat si cu pinguini,au fost buni...:rolleyes:

... da, da numa dupa ce-i dezbraci de pene... :happy
.. de unde pornesc invizibilu?

cip
5th July 2008, 09:49
... da, da numa dupa ce-i dezbraci de pene... :happy
.. de unde pornesc invizibilu?
si mai in sange,mie asa-mi plac si micii...:D
invizibilu,nu spui...:cool:, io cu cine mai conversez daca dezvalui secretu'...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

2stupiddogs
5th July 2008, 09:51
Noroc bun....de dimineata. :D

torinezu
5th July 2008, 09:52
Jakobs.... :)

nope, dallmayr, o cafea nemteasca super! :ok:
ia uite ce guraliv e nea cip! salutare nenica! :cool:
si beraru' sef, sal B! i-ai corupt pe bietii oameni naivi!

2stupiddogs
5th July 2008, 09:58
Tori,pe cip sau pe tim este destul de greu sa-i (mai) corupa cineva,de chinna.....nu comentez ! :D
Din ciclul "rade ciob de oala sparta" sau "cine rade la urma...." :
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-2/jucatorii-de-la-minerul-ameninta-cu-plecarea-in-masa-2758247
http://www.gsp.ro/stire/renaste-asa-tirgu-mures-85421.html
http://www.gsp.ro/stire/bodea-va-antrena-trans-sil-in-liga-a-ii-a-85401.html

cip
5th July 2008, 09:59
lasa,bah tori,a prins bine iesirea,B,sub influenta alcoolului m-a numit succesor la conducere,deja pe ascuns mi se spune "mein Fuhrer";deja am inceput sa-l sap...:happy:happy:happy

torinezu
5th July 2008, 10:01
banuiam eu ca cip e corupt pana in maduva oaselor, ca dovada ca incepe sapaturile... :shocked: ...dar bietul chinez, ce vina are?...sper ca nu i-ati dat si palinca.. :groggy:

Leo
5th July 2008, 10:04
deci a fost ok la bere :ok:

serv_ag
5th July 2008, 10:05
banuiam eu ca cip e corupt pana in maduva oaselor, ca dovada ca incepe sapaturile... :shocked: ...dar bietul chinez, ce vina are?...sper ca nu i-ati dat si palinca.. :groggy:

pentru sapaturi adanci e nevoie de... combustibil :evil:

OM
5th July 2008, 10:05
Neata buna domnilor! :ok:

Leo
5th July 2008, 10:07
hello Om

serv_ag
5th July 2008, 10:08
Neata buna domnilor! :ok:

Sal Hombre

cip
5th July 2008, 10:09
Neata buna domnilor! :ok:
hopa,'mneatza...:cool::cool::cool:
OM,sper ca vei fi alaturi de mine cand o sa fie puciul,odiosul B trebuie dat jos...pe tine te fac ministru cu propaganda...:yes:

serv_ag
5th July 2008, 10:11
hopa,'mneatza...:cool::cool::cool:
OM,sper ca esti alaturi de mine cand o sa fie puciul,odiosul B trebuie dat jos...pe tine te fac ministru cu propaganda...:yes:

asta e din ciclul " UFA presentiert.... ":happy

Leo
5th July 2008, 10:12
numai comploturi si razboaie :happy

OM
5th July 2008, 10:14
@cip
Trimite-mi dosarul complet si la zi(ai grija ce si cat anexezi)si dupa aia mai discutam.Pe vorbe goale...cine ridica un pai.:happy:happy:happy

serv_ag
5th July 2008, 10:14
numai comploturi si razboaie :happy

Daca erau compoturi, aduceam si io o lingura de ajutor, acolo... :D

vlad1607
5th July 2008, 10:17
neata domnilor si...week end placut :D

OM
5th July 2008, 10:18
Daca erau compoturi, aduceam si io o lingura de ajutor, acolo... :D
Ala de visine si laptele acru,din multe belele m-au scos.:evil:

cip
5th July 2008, 10:19
@cip
Trimite-mi dosarul complet si la zi(ai grija ce si cat anexezi)si dupa aia mai discutam.Pe vorbe goale...cine ridica un pai.:happy:happy:happy
io ma gandeam la un colet,am si chemat fan courrierul,le-am zis ca-i fragil si am scris pe pachet "a nu se rasturna"...:D

PS: sal' Vlad...:)

2stupiddogs
5th July 2008, 10:20
banuiam eu ca cip e corupt pana in maduva oaselor, ca dovada ca incepe sapaturile... :shocked: ...dar bietul chinez, ce vina are?...sper ca nu i-ati dat si palinca.. :groggy:

Tori....doar o tzara! :D
__________________________________________________ _______________
astazi ,sambata 5 iunie 2008

_________________Declaratie pe proprie raspundere_____________________

subsemnatu' Banatean (alias B) renunt la functia de fuhrer si sunt de acord ca aceasta functie sa fie detinuta de userul cip tm.
Mentionez ca aceasta declaratie a fost facuta independent de orice mita sau spaga (ce am primit ....ramane secret! ;) ) si nu a fost facuta ca urmare a vreunei constrangeri sau sub influenta bauturilor alcolice (daca sunt in "a doua zi" se pune ?! ) !
.................................... Cu deosebit respect pt noul lider
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Banatean >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Vincitor
5th July 2008, 10:22
:cya::cya::cya::cya::cya:VINCITORILOR.......ADIO!! !!!!

Leo
5th July 2008, 10:24
:cya::cya::cya::cya::cya:VINCITORILOR.......ADIO!! !!!!

ce-a fost asta ? :shocked:

serv_ag
5th July 2008, 10:24
Tori....doar o tzara! :D
__________________________________________________ _______________
astazi ,sambata 5 iunie 2008

_________________Declaratie pe proprie raspundere_____________________

subsemnatu' Banatean (alias B) renunt la functia de fuhrer si sunt de acord ca aceasta functie sa fie detinuta de userul cip tm.
Mentionez ca aceasta declaratie a fost facuta independent de orice mita sau spaga (ce am primit ....ramane secret! ;) ) si nu a fost facuta ca urmare a vreunei constrangeri sau sub influenta bauturilor alcolice (daca sunt in "a doua zi" se pune ?! ) !
.................................... Cu deosebit respect pt noul lider
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Banatean >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

@Cip: noi astia (care mai sintem in stare sa ridicam macar un deget...) te salutam
/hello/hello/hello (cu dedicatzie de la chinna, ca el nu mai poate ridica nimika..)

serv_ag
5th July 2008, 10:25
ce-a fost asta ? :shocked:

sinucidere voluntara :evil:

cip
5th July 2008, 10:25
Tori....doar o tzara! :D
__________________________________________________ _______________
astazi ,sambata 5 iunie 2008

_________________Declaratie pe proprie raspundere_____________________

subsemnatu' Banatean (alias B) renunt la functia de fuhrer si sunt de acord ca aceasta functie sa fie detinuta de userul cip tm.
Mentionez ca aceasta declaratie a fost facuta independent de orice mita sau spaga (ce am primit ....ramane secret! ;) ) si nu a fost facuta ca urmare a vreunei constrangeri sau sub influenta bauturilor alcolice (daca sunt in "a doua zi" se pune ?! ) !
.................................... Cu deosebit respect pt noul lider
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Banatean >>>>>>>>>>>>>>>>>>>

der neue Fuhrer dankt ihnen...:)
tre sa anulez corespondenta pt OM,sa-i anunt pe ceilalti sa nu-ti mai scoata lichidul de frana...:D

2stupiddogs
5th July 2008, 10:26
ce-a fost asta ? :shocked:
Calmeaza-te,este pentru a 795012,78 -a oara cand ne "ameninta"....:mda:

Leo
5th July 2008, 10:29
mai B pare a fi un ramas bun , sa nu-si faca rau ..............ar trebui sa-i sunam familia :groggy:

serv_ag
5th July 2008, 10:31
mai B pare a fi un ramas bun , sa nu-si faca rau ..............ar trebui sa-i sunam familia :groggy:

ai telefonu lu hardy?

OM
5th July 2008, 10:32
der neue Fuhrer dankt ihnen...:)
tre sa anulez corespondenta pt OM,sa-i anunt pe ceilalti sa nu-ti mai scoata lichidul de frana...:D
"B",n-ai mai avut rabdare pana maine cand primeam coletul,faceam 40/60,era ceva,acum ciuciu.:headbang:

2stupiddogs
5th July 2008, 10:32
@leodacin
Eu cred ca da asta ar trebui sa se ocupe noul lider....."fluierici"
PS nu va pleca,nu-l lasa inima sa faca asa ceva!
@OM
Eu am primit "coletul" ,mai departe nu ma mai intereseaza.....:D

Leo
5th July 2008, 10:33
ai telefonu lu hardy?

noooooop:no:

Leo
5th July 2008, 10:34
salut Vlad

serv_ag
5th July 2008, 10:35
noooooop:no:

atunci singura solutie e anunt la ziar .... pe penultima pagina....:evil:

OT (sau poate nu chiar...): astia doi lucreaza in schimburi.... :happy

Leo
5th July 2008, 10:36
sau poate sa chemam OTV ul :happy

cip
5th July 2008, 10:36
@leodacin
Eu cred ca da asta ar trebui sa se ocupe noul lider....."fluierici"
PS nu va pleca,nu-l lasa inima sa faca asa ceva!
@OM
Eu am primit "coletul" ,mai departe nu ma mai intereseaza.....:D
noul lider isi baga picioarele,aude tampeniile astea de 2 ani...:lol:

serv_ag
5th July 2008, 10:38
sau poate sa chemam OTV ul :happy

atunci chiar ca nu mai scapam de ei.... nici cu Baygon!

serv_ag
5th July 2008, 10:45
Domnilor, ne "citim" mai tarziu... o zi buna!

2stupiddogs
5th July 2008, 10:46
Salutari serv-ule si spor la treaba de week-end....:D

OM
5th July 2008, 10:49
@leodacin
Eu cred ca da asta ar trebui sa se ocupe noul lider....."fluierici"
PS nu va pleca,nu-l lasa inima sa faca asa ceva!
@OM
Eu am primit "coletul" ,mai departe nu ma mai intereseaza.....:D
Numele de cod al noului lider sa inteleg ca e "fluierici'':happy
Cu partea cealalta,am inteles,deci nu a fost degeaba.:ok:

Salut serv!
Week-end placut!

Leo
5th July 2008, 10:55
detectivul asta particular pleaca in urmarirea lui LAUR ..................... B tu esti vinovatul ?

2stupiddogs
5th July 2008, 11:01
Cred ca "cineva" nu a primit prea bine vestea ca.....cica joaca din nou in C !!! Oare cum se va numi echipa ?! Iata cateva optiuni :
a) minerul Tg-Mures
b)A.S.A. lupeni
c)A.S.A. Transil minerul Tg-Mures
d)Marosvasarhelyi Banyasz

:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ban:

@leodacin
In mod sigur nu eu am angajat "detectivul particular" ( :ras-plans: ) dar stiu eu pe cativa care ar face asa ceva....:D

Leo
5th July 2008, 11:09
B , nu sunt convins de asta , dar in mod cert am sa angajez detectivul particular sa te verifice pe tine .................................esti suspectul number one :happy

2stupiddogs
5th July 2008, 11:14
Leo,daca vrei am numarul de telefon al lui "Colombo de la Arad" si cred ca te poate ajuta pentru a elucida problema (cica-i da fum lui lazarus :yes:)....:happy
Totusi se pare ca este cam tarziu,doar ne-a spus...

:cya::cya::cya::cya::cya:VINCITORILOR.......ADIO!! !!!!

cip
5th July 2008, 11:20
B , nu sunt convins de asta , dar in mod cert am sa angajez detectivul particular sa te verifice pe tine .................................esti suspectul number one :happy
nush despre ce vorbiti acolo,dar confirm: B are intr-adevar o mutra suspecta...:happy:happy:happy
io ma uit mereu in spate,de cand i-am luat locul...:)