PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

chinna tm
3rd July 2008, 09:31
e pauza?.....de cafea?:D......

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 09:32
buna dimineatza lume...
ce atmosfera incarcata ieri...
mai usor domnilor...oricum parerea mea este ca lucrurile se vor rezolva favorabil pentru suporterii lui poli...
numai ca situatia este destul de complicata si trebuie facute niste compromisuri...
atat despre cazul poli vs jambon.
in rest am vazut atacul gratuit si inutil al unui tip care se da milanist si de fapt miroase a oitza...
sanatate si tie domnule dardar...

laurdog
3rd July 2008, 09:33
pai, ce ne-am face noi fara cafea? :happy
ma, eu nu inteleg un lucru, cip s-a facut taximetrist? :shocked:

chinna tm
3rd July 2008, 09:36
cip taximetrist????mai degraba s-ar face lugojean.....chiar e plin de gagici pe acolo:D.....bag de seama ca aradencele nu s-au ridicat la standaredele dorite.....:happy
sall cimi.....

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 09:39
pai, ce ne-am face noi fara cafea? :happy
ma, eu nu inteleg un lucru, cip s-a facut taximetrist? :shocked:

eu stiam ca a facut schimb cu motostivitoristul
el cu ridicatul si ala cu computerul...

aaxi
3rd July 2008, 09:48
bai, cafea, cafea, dar da-o naibii ca beti prea multa cafea

laurdog
3rd July 2008, 09:52
bai, cafea, cafea, dar da-o naibii ca beti prea multa cafea

cred ca de aia suntem nervosi cu....nervii :o:

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 09:55
bai, cafea, cafea, dar da-o naibii ca beti prea multa cafea

bah aaxi,nu trebuie sa crezi chiar orice...astia-s la bere de mult...ne-au lasat pe noi cu munca...
sunteti buni.ati castigat cu rezervele:D

aaxi
3rd July 2008, 09:57
bah aaxi,nu trebuie sa crezi chiar orice...astia-s la bere de mult...ne-au lasat pe noi cu munca...
sunteti buni.ati castigat cu rezervele:D

adevarul e ca jucand numai cu finalistele UCL, ne permitem sa folosim rezervele.
pt mine amicalele astea cu echipe no name si chiar cu echipe cu 1/2 de nume nu au relevanta sau mai bine zis amicalele nu au relevanta (ex: Romania-Rusia, Romania-Spania)

2stupiddogs
3rd July 2008, 09:59
Salve,all absurdities.

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 10:00
bine ai venit lordule! indrazneste! la noi e deschis....:ok:

laurdog
3rd July 2008, 10:01
asta incercam si eu sa-i explic unuia de'al meu, care era alarmat dupa infrangerea noastra cu Kickers. la noi urmeaza un turneu mult mai greu, cu amicale mult mai tari, unde probabil se va cristaliza echipa. apoi, vom vedea in campionat cine a facut treaba mai buna, noi, aia, poli, rapid sau cfr.

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 10:02
Salve,all absurdities.

neatza B.
cum spuneam mai sus,situatia se va rezolva favorabil pentru suporterii lui poli.
prea multa patima strica...tensiune crescuta,probleme cu inima,dureri de cap
:ok: sanatatea e mai importanta decat toate...

aaxi
3rd July 2008, 10:03
Salve,all absurdities.
Sal B

asta incercam si eu sa-i explic unuia de'al meu, care era alarmat dupa infrangerea noastra cu Kickers. la noi urmeaza un turneu mult mai greu, cu amicale mult mai tari, unde probabil se va cristaliza echipa. apoi, vom vedea in campionat cine a facut treaba mai buna, noi, aia, poli, rapid sau cfr.

E cineva care isi inchipuie ca o echipa joaca amicalele cu titularii de baza? pai de aia sunt amicale.........sa iti formezi echipa ca sa vezi apoi in meciurile oficiale cu cine joci.

2stupiddogs
3rd July 2008, 10:04
Cimi,un dus rece rezolva multe...(la propriu si la figurat !) :D

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 10:06
asta incercam si eu sa-i explic unuia de'al meu, care era alarmat dupa infrangerea noastra cu Kickers. la noi urmeaza un turneu mult mai greu, cu amicale mult mai tari, unde probabil se va cristaliza echipa. apoi, vom vedea in campionat cine a facut treaba mai buna, noi, aia, poli, rapid sau cfr.

asa-i.amicalele nu-s relevante.cel putin cele de la inceputul pregatirii...
la sfarsitul ei totusi ar trebui sa se vada ceva.
cel mai bun exemplu in aceasta iarna cand dinamo,la sfarsitul pregatirii a luat bataie dupa bataie ,iar in retur a procedat la fel...:headbang:
din nefericire,iar nu vin jucatorii la timp....mi se pare inadmisibil ca cel de-al doilea turneu de pregatire sa se faca fara unul sau doi noi fundasi de valoare ...

chinna tm
3rd July 2008, 10:11
sall B.....
amicalele au rolul lor.....
e treaba antrenorului cum pregateste echipa.....rezultatele nu sunt relevante, dar conteaza foarte mult modul in care antrenorul impune echipei stilul de joc.
in plus, cand ai multe achizitii, nu poti juca perfect de la primul amical.

laurdog
3rd July 2008, 10:17
da cimi, stii parerea mea despre nevoile lui DINAMO la ora actuala. in schimb se pare ca vine Marius Nicolae

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 10:17
neatza tori, toata lumea e plecata la mici si bere...

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 10:18
da cimi, stii parerea mea despre nevoile lui DINAMO la ora actuala. in schimb se pare ca vine Marius Nicolae

:mda:
mda.si cam atat.:no:

cip
3rd July 2008, 10:33
bueah,ce trafic...
astept confirmari pt maine,dincolo sau tel
io intru sporadic

cip
3rd July 2008, 10:37
buna dimineatza lume...
ce atmosfera incarcata ieri...
mai usor domnilor...oricum parerea mea este ca lucrurile se vor rezolva favorabil pentru suporterii lui poli...
numai ca situatia este destul de complicata si trebuie facute niste compromisuri...
atat despre cazul poli vs jambon.
in rest am vazut atacul gratuit si inutil al unui tip care se da milanist si de fapt miroase a oitza...
sanatate si tie domnule dardar...
pai,io ce ma tot strofoc sa explichez acilea...:angry:

aaxi
3rd July 2008, 10:42
pai,io ce ma tot strofoc sa explichez acilea...:angry:

aistea estem jargon lugojenesc sau de taximetrist?:shocked:

cip
3rd July 2008, 10:47
aistea estem jargon lugojenesc sau de taximetrist?:shocked:
de gugulan,cauta pe google...:D

laurdog
3rd July 2008, 10:50
sa fie traficul de vina, sau supararea ca s-a terminat concediul?:shocked:
bai ciripel, eu tot n-am inteles de ce alergi tu in toate partile. ai ramas singur in firma?:(

cip
3rd July 2008, 10:53
sa fie traficul de vina, sau supararea ca s-a terminat concediul?:shocked:
bai ciripel, eu tot n-am inteles de ce alergi tu in toate partile. ai ramas singur in firma?:(
nu,mah,soferul da bacul,si astilalti au permis de sofer ,de dumineca...:angry:

aaxi
3rd July 2008, 10:55
nu,mah,soferul da bacul,si astilalti au permis de sofer ,de dumineca...:angry:

si noi cand te-am sfatui sa te apuci si tu de scoala nu ai vrut sa ne asculti......vezi unde ai ajuns???:(

Calandrinon
3rd July 2008, 11:02
am fost la concertul lui sfinx de lansare a albumului zalmoxe... a fost primul concert stereo din romania! prezentator era aurel gherghel... nu va puteti da seama ce super a fost! in deschidere au cantat ffn, aveau o galerie in polivalenta la peluza...cand trebuia sa inceapa sfinx, aia tot scandau ffn...aldea a vrut sa plece din concert...si atunci ne-am ridicat toti ceilalti si am inceput sa strigam la randul nostru aldea si sfinx...plus ghergel care le cerea sa plece daca nu le place... in final au tacut si a iesit ceva formidabil....:yeah::yeah: si vii tu acum si zici ce zici...cum sa nu ma enervez?! :o: trebuie sa traiesti momentele alea ca sa le intelegi...

Tori, Tori, ce suparat poti fi!!!...Am vazut si eu concertul Sfinx de promovare al albumului Zalmoxe, da, a fost super ( l-am vazut la mine in oras, probabil in Buc. a fost si mai si...)
Dar crede ma, tot dupa un concert Sfinx, la aprox.10 zile a urmat un concert Phoenix...Ce diferenta Tori...Enorma!
Gata, ma opresc ca iar te enervez

cip
3rd July 2008, 11:06
Tori, Tori, ce suparat poti fi!!!...Am vazut si eu concertul Sfinx de promovare al albumului Zalmoxe, da, a fost super ( l-am vazut la mine in oras, probabil in Buc. a fost si mai si...)
Dar crede ma, tot dupa un concert Sfinx, la aprox.10 zile a urmat un concert Phoenix...Ce diferenta Tori...Enorma!
Gata, ma opresc ca iar te enervez
hehe,daca ai nevoie de ajutor,da un semn,mi ti-l aranjez io pe Tori asta...:D
n-am nimic cu Sfinx,dar ca Phoenixul acelor ani...parerea mea (vb lui Votcaroiu).
oricum,de gustibus...:)

laurdog
3rd July 2008, 11:08
hehe,daca ai nevoie de ajutor,da un semn,mi ti-l aranjez io pe Tori asta...:D
n-am nimic cu Sfinx,dar ca Phoenixul acelor ani...parerea mea (vb lui Votcaroiu).
oricum,de gustibus...:)

nu mai scrie in timp ce conduci ca faci dreak accident :happy

Calandrinon
3rd July 2008, 11:13
Laur si aaxi, nu stiu ce ati avut cu tim, dar el are dreptate!...Ce-i aia SA? Reducem fotbalul, dragostea pentru un club la acest apendice SA? Ore vreo legatura chichitele avocatesti, jigodismul personal sau mai stiu eu ce cu iubirea timisorenilor pentru acest club care de fapt si de drept le apartine? Comparati Statuia Aviatorilor cu Poli Timisoara?
Pai Laur, in 1990 niste zamboni au propus ca Dinamo sa-si schimbe numele in Unirea Tricolor, tii minte? Cum ti-a venit atunci?
Repet: Poli Timisoara e un simbol al orasului Timisoara, o legenda a fotbalului romanesc, iar cu asa ceva nu se joaca!

cip
3rd July 2008, 11:15
nu mai scrie in timp ce conduci ca faci dreak accident :happy
ai AMR-ul in scadere,parca te simt relaxat...cam prea relaxat...:lol:
sa consumi lichide multe,la terasa,nu sta pe plaja cu ciumetii sa te deshidratezi.
poate vii si tu mai intelept de-acolo...:happy:happy:happy

laurdog
3rd July 2008, 11:19
Laur si aaxi, nu stiu ce ati avut cu tim, dar el are dreptate!...Ce-i aia SA? Reducem fotbalul, dragostea pentru un club la acest apendice SA? Ore vreo legatura chichitele avocatesti, jigodismul personal sau mai stiu eu ce cu iubirea timisorenilor pentru acest club care de fapt si de drept le apartine? Comparati Statuia Aviatorilor cu Poli Timisoara?
Pai Laur, in 1990 niste zamboni au propus ca Dinamo sa-si schimbe numele in Unirea Tricolor, tii minte? Cum ti-a venit atunci?
Repet: Poli Timisoara e un simbol al orasului Timisoara, o legenda a fotbalului romanesc, iar cu asa ceva nu se joaca!

E parerea ta, o respect, dar...atat :ok:
ciripel, nu stau eu la soare ca tampitul. nu-mi place. lichide cu siguranta voi consuma, cat despre intelepciune.......slabe sperante :happy:happy

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 11:24
ai AMR-ul in scadere,parca te simt relaxat...cam prea relaxat...:lol:
sa consumi lichide multe,la terasa,nu sta pe plaja cu ciumetii sa te deshidratezi.
poate vii si tu mai intelept de-acolo...:happy:happy:happy

nicio grija...domnu' laur aici de fata nu va sta niciodata cu ciumetii...
in schimb daca vei vedea la vreo masa o sticla de jack si :evil: 3 sau 4 domnisoare adunate ca la cina lui ancelotti cu giovanni,acolo-i si laurica fara frica...:evil:

aaxi
3rd July 2008, 11:25
ai AMR-ul in scadere,parca te simt relaxat...cam prea relaxat...:lol:
sa consumi lichide multe,la terasa,nu sta pe plaja cu ciumetii sa te deshidratezi.
poate vii si tu mai intelept de-acolo...:happy:happy:happy

ti se pare ca trecand ca sofer.............ai devenit mai intelept?:shocked:

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 11:29
ti se pare ca trecand ca sofer.............ai devenit mai intelept?:shocked:

pai aaxi,tu nu stiai ca cele mai bune sfaturi le primesti de la barmani si de la soferii de taxi?
daca mai au si studii...:happy

cip
3rd July 2008, 11:35
pai aaxi,tu nu stiai ca cele mai bune sfaturi le primesti de la barmani si de la soferii de taxi?
daca mai au si studii...:happy
de un' sa stie?
pe aasta daca-l lasa hotii fara aacte,se duce sa doarma in Ghencea,pana vine nevasta-sa sa-l duca aacasa...:yes:

Leo
3rd July 2008, 11:36
alte noutati ?

laurdog
3rd July 2008, 11:37
de un' sa stie?
pe aasta daca-l lasa hotii fara aacte,se duce sa doarma in Ghencea,pana vine nevasta-sa sa-l duca aacasa...:yes:

ti-am mai zis pana acum ca nu esti sanatos la cap?
daca nu, imi cer scuze pt....omisiune :happy:happy:happy

leo, din ce stiu eu, in aer 27-28 de grade, iar in apa....24-25.:drak:

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 11:38
de un' sa stie?
pe aasta daca-l lasa hotii fara aacte,se duce sa doarma in Ghencea,pana vine nevasta-sa sa-l duca aacasa...:yes:

ssst! sa nu mai spui la nimeni,dar daca tii cu steaua,nu-i musai sa stai in ghencea....:drak:aaxi mi-a vandut pontul...:evil:

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 11:43
ti-am mai zis pana acum ca nu esti sanatos la cap?
daca nu, imi cer scuze pt....omisiune :happy:happy:happy

leo, din ce stiu eu, in aer 27-28 de grade, iar in apa....24-25.:drak:

mai este apa la voi?nu s-a evaporat toata?:D

torinezu
3rd July 2008, 11:49
Tori, Tori, ce suparat poti fi!!!...Am vazut si eu concertul Sfinx de promovare al albumului Zalmoxe, da, a fost super ( l-am vazut la mine in oras, probabil in Buc. a fost si mai si...)
Dar crede ma, tot dupa un concert Sfinx, la aprox.10 zile a urmat un concert Phoenix...Ce diferenta Tori...Enorma!
Gata, ma opresc ca iar te enervez

opreste-te! stop! nu mai merg cu tine la cafenea... :P


hehe,daca ai nevoie de ajutor,da un semn,mi ti-l aranjez io pe Tori asta...:D
n-am nimic cu Sfinx,dar ca Phoenixul acelor ani...parerea mea (vb lui Votcaroiu).
oricum,de gustibus...:)

ce sa faci? :shocked: intai sa ajungi aici, si pe urma ....:)
da, phoenix era nr. 1 in acele vremuri! si erau si preferatii mei, normal. dar...mai erau si altii:ok:
acum ati terminat? :cool:

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 11:55
opreste-te! stop! nu mai merg cu tine la cafenea... :P



ce sa faci? :shocked: intai sa ajungi aici, si pe urma ....:)
da, phoenix era nr. 1 in acele vremuri! si erau si preferatii mei, normal. dar...mai erau si altii:ok:
acum ati terminat? :cool:

zalmoxe este poate cel mai bun album de rock progresiv din romania...
sa nu procedam ca si in cazul stelei...faptul ca phoenix are cei mai multi fani nu inseamna ca e singurul grup valoros din romania...:ok:

Calandrinon
3rd July 2008, 11:57
[QUOTE=torinezu;2106149]opreste-te! stop! nu mai merg cu tine la cafenea... :P



Cum vrei tu!...Atunci mergem la bere.

Calandrinon
3rd July 2008, 12:00
zalmoxe este poate cel mai bun album de rock progresiv din romania...
sa nu procedam ca si in cazul stelei...faptul ca phoenix are cei mai multi fani nu inseamna ca e singurul grup valoros din romania...:ok:

Pe Tori l-am lasat, urmezi tu :happy
CANTAFABULE este pentru mine cel mai bun album rock al unei trupe romanesti. Si asta cu toate ca melodia mea preferata se afla pe CEI CE NE-AU DAT NUME !

chinna tm
3rd July 2008, 12:00
bre absurzi?.....voi ce faceti aici?ce dezbateti?:D.....music time?:D.....am citit ceva de bere si am aparut si eu:D

aaxi
3rd July 2008, 12:01
pai aaxi,tu nu stiai ca cele mai bune sfaturi le primesti de la barmani si de la soferii de taxi?
daca mai au si studii...:happy
pai stai sa termine bac-ul si o sa aiba, ca actualul e.........;)

de un' sa stie?
pe aasta daca-l lasa hotii fara aacte,se duce sa doarma in Ghencea,pana vine nevasta-sa sa-l duca aacasa...:yes:
ce sa-i faci neicusorule, dupa buget:limba:

aaxi
3rd July 2008, 12:02
zalmoxe este poate cel mai bun album de rock progresiv din romania...
sa nu procedam ca si in cazul stelei...faptul ca phoenix are cei mai multi fani nu inseamna ca e singurul grup valoros din romania...:ok:

si cei mai destepti ai carei formatii sunt?:P

2stupiddogs
3rd July 2008, 12:04
Chiar nu sterge nimeni tags-urile scrise de minerul subdezvoltat ?

Calandrinon
3rd July 2008, 12:04
bre absurzi?.....voi ce faceti aici?ce dezbateti?:D.....music time?:D.....am citit ceva de bere si am aparut si eu:D

Pai nu observi, chinna? Eu pledez pentru cauza lui Poli, eu pledez pentru Phoenix...Cred ca ma mut in Timisoara!
Voi ingrosa numarul sustinatorilor dinamovisti de pe Bega!

chinna tm
3rd July 2008, 12:05
si cei mai destepti ai carei formatii sunt?:P

formatii de fotbal?????.....apai nu raspund ca zici ca sunt subiectiv dupa aia:happy

torinezu
3rd July 2008, 12:06
zalmoxe este poate cel mai bun album de rock progresiv din romania...
sa nu procedam ca si in cazul stelei...faptul ca phoenix are cei mai multi fani nu inseamna ca e singurul grup valoros din romania...:ok:

multumesc, cimi! in sfarsit cineva obiectiv! :)


Cum vrei tu!...Atunci mergem la bere.

asa te vreau! bere, nu cafea! si mai vedem noi si cu sfinx! :great: :evil:

chinna tm
3rd July 2008, 12:07
Pai nu observi, chinna? Eu pledez pentru cauza lui Poli, eu pledez pentru Phoenix...Cred ca ma mut in Timisoara!
Voi ingrosa numarul sustinatorilor dinamovisti de pe Bega!

da.....o sa fiti 100:happy....joke.....:D.....10?:happy
multumim pntru sustinere cala:D

laurdog
3rd July 2008, 12:07
hopaaaa ma. opriti-va. faptul ca o persoana are alte preferinte decat alta, este o alegere personala. a incerca sa-i impui altcuiva scara ta de valori este nu numai incorect, dar si o lipsa de respect fata de alegerile celuilalt :ok:
poti sa spui, "mie imi plac aia cel mai mult", dar nu poti sa zici "asta e cel/cea mai tare ca asa zic eu, si tu nu te pricepi" :ok:

aaxi
3rd July 2008, 12:15
Pai nu observi, chinna? Eu pledez pentru cauza lui Poli, eu pledez pentru Phoenix...Cred ca ma mut in Timisoara!
Voi ingrosa numarul sustinatorilor dinamovisti de pe Bega!
adica veti fi 2?:shocked:

formatii de fotbal?????.....apai nu raspund ca zici ca sunt subiectiv dupa aia:happy
nu ma hip-hopistule............la formatii rock ma refeream

hopaaaa ma. opriti-va. faptul ca o persoana are alte preferinte decat alta, este o alegere personala. a incerca sa-i impui altcuiva scara ta de valori este nu numai incorect, dar si o lipsa de respect fata de alegerile celuilalt :ok:
poti sa spui, "mie imi plac aia cel mai mult", dar nu poti sa zici "asta e cel/cea mai tare ca asa zic eu, si tu nu te pricepi" :ok:

tocmai de aia Steaua e cea mai tare si tu nu pricepi

Puteti voi sa va agitati cat vreti ca tot Cargo(pana la accidentul de motor al lui Kempes) ramane the best:P

Calandrinon
3rd July 2008, 12:15
Chiar nu sterge nimeni tags-urile scrise de minerul subdezvoltat ?

Servus B, ti-ai revenit? Ca tare suparat erai ieri pe toata lumea...pana si pe dinamovisti!

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 12:16
si cei mai destepti ai carei formatii sunt?:P

dinamo.
definetely:ok:

Calandrinon
3rd July 2008, 12:17
hopaaaa ma. opriti-va. faptul ca o persoana are alte preferinte decat alta, este o alegere personala. a incerca sa-i impui altcuiva scara ta de valori este nu numai incorect, dar si o lipsa de respect fata de alegerile celuilalt :ok:
poti sa spui, "mie imi plac aia cel mai mult", dar nu poti sa zici "asta e cel/cea mai tare ca asa zic eu, si tu nu te pricepi" :ok:

Un pdv corect!

aaxi
3rd July 2008, 12:17
Servus B, ti-ai revenit? Ca tare suparat erai ieri pe toata lumea...pana si pe dinamovisti!
da' ce ma, voi aveti scutire medicala?:mda:
sau v-ati infratit si voi cu polistii si nu stiam?:shocked:

aaxi
3rd July 2008, 12:18
dinamo.
definetely:ok:

si mai ziceai ca sunt ironici aia din ziar cu "jucatorul cantaret" :happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 12:19
[QUOTE=aaxi;2106169]adica veti fi 2?:shocked:


inseamna ca dinamo are cu are cu doi suporteri mai mult
decat steaua...:evil:

Calandrinon
3rd July 2008, 12:20
da' ce ma, voi aveti scutire medicala?:mda:
sau v-ati infratit si voi cu polistii si nu stiam?:shocked:

noi, dinamovistii, avem sufletul "mugur de fluier"

aaxi
3rd July 2008, 12:20
inseamna ca dinamo are cu are cu doi suporteri mai multi decat steaua...:evil:

si uite asa devanit echipa cu cei mai multi;)

Calandrinon
3rd July 2008, 12:21
[QUOTE=aaxi;2106169]adica veti fi 2?:shocked:



Eu si..?

aaxi
3rd July 2008, 12:22
noi, dinamovistii, avem sufletul "mugur de fluier"
o explicatie logica
:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

PS:tu si leo.........daca nu emigreaza in lugoj dupa taximetrist

Calandrinon
3rd July 2008, 12:25
o explicatie logica
:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

PS:tu si leo.........daca nu emigreaza in lugoj dupa taximetrist

E clar, ti-a fost frica de chinna

aaxi
3rd July 2008, 12:32
E clar, ti-a fost frica de chinna

:shocked:
pai daca a avut curajul sa se puna cu tipul ala din salajan/macaralei care e si mare de tot............normal ca mi-e frica de el:D

cip
3rd July 2008, 12:35
hopaaaa ma. opriti-va. faptul ca o persoana are alte preferinte decat alta, este o alegere personala. a incerca sa-i impui altcuiva scara ta de valori este nu numai incorect, dar si o lipsa de respect fata de alegerile celuilalt :ok:
poti sa spui, "mie imi plac aia cel mai mult", dar nu poti sa zici "asta e cel/cea mai tare ca asa zic eu, si tu nu te pricepi" :ok:
e clar,iti mai trebuie intelepciune...
cine nu-i de aceeasi parere cu tine,trebuie EXTERMINAT !preferabil prin ardere pe rug,dupa o lunga trecere pe la camera de tortura !
CLAAAAAAR ?

Calandrinon
3rd July 2008, 12:41
aaxi, noi avem sufletul mugur de fluier, dar si voi eveti legatura cu fluierul: Todor, Deaconu, Corul de fluieraturi si de scandari MILOGII care va insoteste peste tot!!!

Calandrinon
3rd July 2008, 12:42
e clar,iti mai trebuie intelepciune...
cine nu-i de aceeasi parere cu tine,trebuie EXTERMINAT !preferabil prin ardere pe rug,dupa o lunga trecere pe la camera de tortura !
CLAAAAAAR ?

Gheorghe Doja a trecut pe la voi?

torinezu
3rd July 2008, 12:43
da' ce ma, voi aveti scutire medicala?:mda:
sau v-ati infratit si voi cu polistii si nu stiam?:shocked:

nu trebuie sa stii tu tot! :drak: nu avem scutire....

torinezu
3rd July 2008, 12:45
e clar,iti mai trebuie intelepciune...
cine nu-i de aceeasi parere cu tine,trebuie EXTERMINAT !preferabil prin ardere pe rug,dupa o lunga trecere pe la camera de tortura !
CLAAAAAAR ?

domnu' cip, s-au terminat fetele din lugoj? sunteti nervos? :happy

Calandrinon
3rd July 2008, 12:47
domnu' cip, s-au terminat fetele din lugoj? sunteti nervos? :happy

nu-i intra polimobilul intr-a VI-a...:happy

Calandrinon
3rd July 2008, 12:50
"Meritam sa joc mai mult la Euro"...Nicolae Dica!
Asta s-a prostit de cand a plecat de la Steaua

torinezu
3rd July 2008, 12:52
"Meritam sa joc mai mult la Euro"...Nicolae Dica!
Asta s-a prostit de cand a plecat de la Steaua

nope, asa era si inainte! :D da' acu' e stranier, de, si-si da mai mult cu parerea... tot prost, normal.. :yes:

cip
3rd July 2008, 12:56
nu-i intra polimobilul intr-a VI-a...:happy
chiar ai nimerit-o,fac carcei de la ambreiaj...:confused:
nu-s nervos,Tori,glumim si noi...:)
am plecat pe traseu,poate iau vreo autostopista,ceva,sa nu ma plictisesc ,mai claxonez vreo minijupista,e faina viata de sofer...:lol:
:cya:

chinna tm
3rd July 2008, 13:04
sall cip....drum bun.....:D.....sedere placuta:D.....

aaxi
3rd July 2008, 13:07
aaxi, noi avem sufletul mugur de fluier, dar si voi eveti legatura cu fluierul: Todor, Deaconu, Corul de fluieraturi si de scandari MILOGII care va insoteste peste tot!!!

nu mai plange cu lacrimi de crocodil, ca va vine acum mugurul de fluier ca sef la comisia de arbitrii si o sa delege el arbitrii.......:headbang::headbang:

aaxi
3rd July 2008, 13:13
"Meritam sa joc mai mult la Euro"...Nicolae Dica!
Asta s-a prostit de cand a plecat de la Steaua

ce sa-i faci mai, nu toti sunt din mugur de fluier:no:

Cip ai grije sa nu lovesti autostopistele cu capul de volan:drak:

Leo
3rd July 2008, 13:16
o explicatie logica
:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

PS:tu si leo.........daca nu emigreaza in lugoj dupa taximetrist

nu am inteles aluzia

Leo
3rd July 2008, 13:19
ti-am mai zis pana acum ca nu esti sanatos la cap?
daca nu, imi cer scuze pt....omisiune :happy:happy:happy

leo, din ce stiu eu, in aer 27-28 de grade, iar in apa....24-25.:drak:

asta la mare ?

aaxi
3rd July 2008, 13:21
nu am inteles aluzia
acum ai inteles-o?:P

azi am accent de Lugoj,Tori,pe vremuri raportul fete/baieti era acolo 7/1,au mai ramas si acum destule fete acolo...:)
ce zici,laure,te faceai banatan de Lugoj?:D

Leo
3rd July 2008, 13:25
deloc mai Aaxi

torinezu
3rd July 2008, 13:27
drum bun, mister cips!

laurdog
3rd July 2008, 13:30
leo, lasa ca am inteles eu. e de ajuns. ciripelule, tu la mare calcasi pe vreo seringa?

torinezu
3rd July 2008, 13:33
leo, lasa ca am inteles eu. e de ajuns. ciripelule, tu la mare calcasi pe vreo seringa?

cred ca ciripelu' si-a luat zborul spre lugoj...:lol:

chinna tm
3rd July 2008, 13:35
deci de cip nu mai dam ceva timp.....sigur se va impiedica de vreo gagica pe acolo.....ale naibii sunt pe toate strazile:happy.....
leo, aaxi se referea ca ai plecat si tu dupa gagici la lugoj.....cred ca e gelos rapidistul nostru:happy

aaxi
3rd July 2008, 13:35
leo, lasa ca am inteles eu. e de ajuns. ciripelule, tu la mare calcasi pe vreo seringa?

ai impresia ca la cat de "anesteziat" era, mai simtea ceva?:groggy:

galbenule........:sting:

Calandrinon
3rd July 2008, 13:38
deloc mai Aaxi

Ce-i asa de greu? A incurcat Leo cu Laur...asta de la Dica i se trage...:happy

aaxi
3rd July 2008, 13:41
Ce-i asa de greu? A incurcat Leo cu Laur...asta de la Dica i se trage...:happy

deloc, l-am invitat pe Leo la femei:P........dar uitasem ca voi mugurasii sunteti sihastri:P

chinna tm
3rd July 2008, 13:46
ismaile.....ce ai cu mine?am zis eu ceva aiurea?:D......
dau report pentru ca ma faci galben....acum sunt bronzat bre:happy

aaxi
3rd July 2008, 13:48
ismaile.....ce ai cu mine?am zis eu ceva aiurea?:D......
dau report pentru ca ma faci galben....acum sunt bronzat bre:happy

chinnez tigan?:headbang::headbang:
cred ca ceva mai naspa nu poate exista:no:

Calandrinon
3rd July 2008, 13:50
deloc, l-am invitat pe Leo la femei:P........dar uitasem ca voi mugurasii sunteti sihastri:P

Daaaaa, suntem sihastri, la noi se canca psalmii pe stadion!? iar patronul umbla cu cadelnita printre suporteri!
Dar tu inviti lumea la femei? esti peste?:happy

Leo
3rd July 2008, 13:50
Aaxi ma rezolvi cu 2 bilete la meci ?

chinna tm
3rd July 2008, 13:50
bronzat.....blondule, sti ce e aia?:D....am stat doua ore la soare sa ma bronzez....asa ca sa nu ma faci tu pe mine tigan, rapidistule!!!!!:happy

torinezu
3rd July 2008, 13:51
chinnez tigan?:headbang::headbang:
cred ca ceva mai naspa nu poate exista:no:

ei nu! chinez-oltean! :happy

serv_ag
3rd July 2008, 13:52
Sal Leo (tot nervos? :) ), aaxi (cu dor de Pancu...), Laur (seringa de aur), Cala, Tori, Chinna (sopratodos)

chinna tm
3rd July 2008, 13:52
sall serv....tori, bann o saptamana:happy.....esti pe ignore:D

Leo
3rd July 2008, 13:53
da ma Serv .............. astept punctul tau de vedere vizavi de Poli si ii rog pe ceilalti sa se abtina de la orice comentariu

torinezu
3rd July 2008, 14:01
sall serv....tori, bann o saptamana:happy.....esti pe ignore:D

de ce bre? am spus ca e posibil mai rau, nu ca ai fi tu asa ceva :no: ma-ntelegi? ;)
buna ziua serv_ag-san!

chinna tm
3rd July 2008, 14:04
bine mai tori....nu esti pe ignore.....dar bannt tot iei:happy......

torinezu
3rd July 2008, 14:07
salut dela! cum mai e vremea la paris? :ok:

Leo
3rd July 2008, 14:12
Pai nu observi, chinna? Eu pledez pentru cauza lui Poli, eu pledez pentru Phoenix...Cred ca ma mut in Timisoara!
Voi ingrosa numarul sustinatorilor dinamovisti de pe Bega!

inteleapta decizie :ok:

laurdog
3rd July 2008, 14:18
aaxi, tu rezolva-l pe leo de doua bilete la meci, si te rezolv eu de doua bilete la........tratament :drak::drak:
vrei la Covasna, sa faci ceva...mofete?

Calandrinon
3rd July 2008, 14:24
aaxi, tu rezolva-l pe leo de doua bilete la meci, si te rezolv eu de doua bilete la........tratament :drak::drak:
vrei la Covasna, sa faci ceva...mofete?

Ai fost la Pestera sulfuroasa, undeva langa Balvaros?

Calandrinon
3rd July 2008, 14:26
inteleapta decizie :ok:

Cred ca m-am razgandit: e unul p`acolo care umbla cu motostivuitorul fara frane :evil:

laurdog
3rd July 2008, 14:27
Ai fost la Pestera sulfuroasa, undeva langa Balvaros?

eu nu, dar il putem trimite pe aaxi. e sulf mult?
si se poate fereca pestera? daca raspunsurile la intrebari sunt DA, atunci........aaxi, esti fericitul castigator al unui sejur la Balvanos, pe banii mei :evil:

aaxi
3rd July 2008, 14:28
Daaaaa, suntem sihastri, la noi se canca psalmii pe stadion!? iar patronul umbla cu cadelnita printre suporteri!
Dar tu inviti lumea la femei? esti peste?:happy
nu , sagetator:P

Aaxi ma rezolvi cu 2 bilete la meci ?
pentru tine.............orice:evil:

aaxi, tu rezolva-l pe leo de doua bilete la meci, si te rezolv eu de doua bilete la........tratament :drak::drak:
vrei la Covasna, sa faci ceva...mofete?
nu se poate in Grecia? sau daca esti suparat pe mine, accept si Hawai:P

torinezu
3rd July 2008, 14:28
va doresc o dupa amiaza placuta, simpaticilor!

serv_ag
3rd July 2008, 14:28
da ma Serv .............. astept punctul tau de vedere vizavi de Poli si ii rog pe ceilalti sa se abtina de la orice comentariu

Pai, am doua puncte de vedere:
1. ala "calm": panarama asta demna de 0TV se rezova usor si ieftin - 5,000 EURO cotizati la smecherii de peste Prut ca sa ciopartzeasca Jambonu sa'l faca "mortadella" :evil:

2. ala logic: sufletul timisoarei e in timisoareni, nu in buzunarele gaurite ale macaronarului; e incorect sa trebuiasca sa ne "vopsim" altfel, sa ne schimbam imnul.... din vina clicilor de interese, putrede pana in maduva oaselor... E bine ca Iancu lupta in continuare, si suporterii o sa scandeze tot "HAIDE POLI" si steagurile fluturate in tribune vor fi tot violete.... jambon nu poate sa ne opreasca, n-are decit sa-si ia "patent" si pe apa de ploaie...

PS: ar trebui facut ceva pentru tag-urile de pe thread; Te rog pe tine sa faci publice numele celor care le-au postat (pe fiecare in parte, cu tag-ul lui); a mai fost o problema cu tag-urile, francezul a promis ca face lumina si nu s-a tzinut de cuvint. De la tine astept mai mult...

Calandrinon
3rd July 2008, 14:30
:bere:
va doresc o dupa amiaza placuta, simpaticilor!

:bere:...cu toate ca te vad pe la cafeneaua dinamovistilor...

Leo
3rd July 2008, 14:30
bai voi sunteti nebuni de legat :P
Aaxi nu-l baga in seama pe LAUR .................2 bilete , vorbesc serios
LAUR vrei sa ma rezolvi tu de bilete ? nu vreau sa-ti dau dureri de cap :P

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 14:31
bah ce ma plictisesc...
si ce sete mi-e...
si m-a luat si somnu'....:sleep:

aaxi
3rd July 2008, 14:33
bai voi sunteti nebuni de legat :P
Aaxi nu-l baga in seama pe LAUR .................2 bilete , vorbesc serios
LAUR vrei sa ma rezolvi tu de bilete ? nu vreau sa-ti dau dureri de cap :P

ba eu vreau sa-i dai dureri de cap, vorbesc la fel de serios:D

Calandrinon
3rd July 2008, 14:38
[QUOTE=aaxi;2106349]nu , sagetator:P

Aha, deci peste-sageata, m-am prins!

serv_ag
3rd July 2008, 14:43
Hai sa ne intelegem , nu putem vedea cine scrie tagurile ........................iti dai seama ca pana acum as fi rezolvat aceasta problema . Se pot sterge de moderatorii de pe threaduri si de cel care scrie . Eu nu am acces aici . Doar pe DINAMO .

Pe ce criterii se distribuie moderatorii pe thread-uri?

aaxi
3rd July 2008, 14:44
Bonjour, Monsieur Delaparis
Se poate sa stergeti tags-urile de aici?

laurdog
3rd July 2008, 14:44
leo, eu nu te pot ajuta. eu nu ma duc.....acolo sa cumpar bilete pt nimic in lume :angry:
aaxi, gasim noi o comuna grecia pe langa.....Balvanos:drak:

Leo
3rd July 2008, 14:44
deci am inteles , nu vreti sa-mi faceti rost de bilete , ok ..........am sa apelez la hard

laurdog
3rd July 2008, 14:48
Pe ce criterii se distribuie moderatorii pe thread-uri?

iti explic eu:
1. la inceput Adam a distribuit-o pe Eva, si invers
2.ulterior Eva l-a.........banat pe Adam si l-a..............distribuit pe altul
3.acum.............tu n-ai nicio sansa. esti magar, nu o preaslavesti pe.......ea, tragi in avioane si....esti.......absurd, zau.
te-ai lamurit?

aaxi
3rd July 2008, 14:50
leo, eu nu te pot ajuta. eu nu ma duc.....acolo sa cumpar bilete pt nimic in lume :angry:
aaxi, gasim noi o comuna grecia pe langa.....Balvanos:drak:
o pase cat de darnic esti............

deci am inteles , nu vreti sa-mi faceti rost de bilete , ok ..........am sa apelez la hard
nu ai fi primul:D

iti explic eu:
1. la inceput Adam a distribuit-o pe Eva, si invers
2.ulterior Eva l-a.........banat pe Adam si l-a..............distribuit pe altul
3.acum.............tu n-ai nicio sansa. esti magar, nu o preaslavesti pe.......ea, tragi in avioane si....esti.......absurd, zau.
te-ai lamurit?
cata logica zace in tine:happy:happy:happy

Vladek
3rd July 2008, 14:52
dinamo.
definetely:ok:

:happy:happy:happy:happy

Da ... am auzit ca ai nevoie de 2 doctorate la Sorbonna cel putin ca sa fii primit in randurile retardatilor incendiatori de peluze si admiratori ai "stilului de viata alternativ" :happy:happy

laurdog
3rd July 2008, 14:53
i-am explicat omului ma, sa stie si el cum e cu moderarea pe acest forum.
si.......ce dracu de legatura vezi tu intre logica si..........moderarea de aici? :groggy:
PS mooooaaaamaaaaa cimi ce ti-a zis di caprio. cred ca a intrat prea tare cu capul in.....cumulus

serv_ag
3rd July 2008, 14:53
iti explic eu:
1. la inceput Adam a distribuit-o pe Eva, si invers
2.ulterior Eva l-a.........banat pe Adam si l-a..............distribuit pe altul
3.acum.............tu n-ai nicio sansa. esti magar, nu o preaslavesti pe.......ea, tragi in avioane si....esti.......absurd, zau.
te-ai lamurit?

Laur, io nu vreau sa fiu moderator.... cazul hard-core :headbang: m-a lamurit... Vreau doar sa stiu cum s-a intimplat ca cel mai dinamic si de bun simtz thread de pe OLS sa fie moderat de pampalai sau strigoi... E absurda situatia....
PS: Hardy, nu uita sa dai report la postarea asta.

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 14:56
Pe ce criterii se distribuie moderatorii pe thread-uri?

tre' sa fie criteriul universal valabil in romania:incompetenta:D

Leo
3rd July 2008, 14:58
va multumesc baieti , in numele meu si al colegilor

serv_ag
3rd July 2008, 14:58
tre' sa fie criteriul universal valabil in romania:incompetenta:D

.... nu cred, ar fi prea trist.... daca nici macar in romania virtuala nu scapam de incompetentza....

chinna tm
3rd July 2008, 14:58
bre....mig-ul posteaza.....:happy.....e ceva codificat?.....nu s-a deschis parasuta cand era in picaj si s-a prabusit tocmai in...."absurdistan"?.....a dus lipsa de aplauze?...../hello/hello/hello/hello/hello.....
cu ce isi pierd timpul altii.....la naiba.....cate muste...../hello/hello/hello

serv_ag
3rd July 2008, 14:59
va multumesc baieti , in numele meu si al colegilor

... sari cam iute, discutam strict de thread-ul asta... mai ai rabdare.... pe threadul asta esti "USER"...

aaxi
3rd July 2008, 15:00
i-am explicat omului ma, sa stie si el cum e cu moderarea pe acest forum.
si.......ce dracu de legatura vezi tu intre logica si..........moderarea de aici? :groggy:

ce le sti tu ca un om batran:P

PS:pentru cel cu postarea din putul gandirii............./hello/hello/hello

chinna tm
3rd July 2008, 15:01
.... nu cred, ar fi prea trist.... daca nici macar in romania virtuala nu scapam de incompetentza....

ar fi culmea:happy.....tu nu vezi ce personaje dubioase posteaza pe aici?....muste domle....muste:happy....confiunda bunatate de all abs. cu "maroul" cu care sunt obisnuiti:D.....nasoale perspective:D

aaxi
3rd July 2008, 15:02
ar fi culmea:happy.....tu nu vezi ce personaje dubioase posteaza pe aici?....muste domle....muste:happy....confiunda bunatate de all abs. cu "maroul" cu care sunt obisnuiti:D.....nasoale perspective:D

siguri de referi la cele mari si verzi,nu?
acum inteleg de unde si mirosul.........:headbang:

chinna tm
3rd July 2008, 15:02
ce le sti tu ca un om batran:P

PS:pentru cel cu postarea din putul gandirii............./hello/hello/hello

asta e masculinul de la puta?:happy

aaxi
3rd July 2008, 15:05
asta e masculinul de la puta?:happy

asta e aerianul de la puta:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 15:05
:happy:happy:happy:happy

Da ... am auzit ca ai nevoie de 2 doctorate la Sorbonna cel putin ca sa fii primit in randurile retardatilor incendiatori de peluze si admiratori ai "stilului de viata alternativ" :happy:happy

eu stiam ca degeaba ai citit niscaiva carti la viata ta daca nu stii sa deosebesti iar-urile intre ele...:)
cat despre chestia cu "stilul de viata alternativ" , recunosc ca aici ai fost de un abscons absolut ambiguu si biunivoc...
totusi e de preferat stilul alternativ decat stilul pastoral-campenesc intalnit printr-un loc impropiu denumit templu.:D

serv_ag
3rd July 2008, 15:06
Ma intreb, oare cit de proasta trebuie sa fie parerea lui Vadim despre noi ca sa ne pricopseasca cu asa moderatori... :headbang:

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 15:08
si inca ceva,domnu' mosquito (btw,fain avion...)standing ovations...
/OLE/

chinna tm
3rd July 2008, 15:08
asta e aerianul de la puta:happy:happy:happy

bah nu pricep.....adica o puta aeriana?:happy:happy:happy:happy:happy.....

laurdog
3rd July 2008, 15:09
Ma intreb, oare cit de proasta trebuie sa fie parerea lui Vadim despre noi ca sa ne pricopseasca cu asa moderatori... :headbang:

moderatorii de pe Diverse sunt aici dinainte sa facem acest thread, deci nu are Vadim nimic special cu noi. astia sunt moderatorii si cu asta basta.

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 15:10
Ma intreb, oare cit de proasta trebuie sa fie parerea lui Vadim despre noi ca sa ne pricopseasca cu asa moderatori... :headbang:

hehehe...
chiar te intereseaza?
sau chiar crezi ca il intereseaza?

aaxi
3rd July 2008, 15:10
bah nu pricep.....adica o puta aeriana?:happy:happy:happy:happy:happy.....

e, dar fara aerian si poti scoate si "-" de pe "t";)

dardar_3
3rd July 2008, 15:12
fa un bine umanitatii: IMPUSCA-TE :D


Mey generatia McDonald's... cand nu poti da un copy paste, dai o replica pe masura vocabularului tau limitat?... Esti penibil...:lol:







Leo..........Steaua are prima etapa amanata, asa ca are timp de amicale cu echipele de pluton ale Italiei :P
dardar........te-a intrebat cineva ceva sau iti place sa vb singur si neintrebat, asa ca amicul tau hard? Vezi pana si prietenul tau de aceeasi orientare te-a sfatuit sa dispari :drak: de aici

Daca AS Roma e echipa de pluton a Italiei, inseamna ca iti place sa privesti doar fotbalul din curtea scolii generale(unde probabil inca mai studiezi).

Referitor la orientarea mea(de orice natura, care iti trece tie prin parte superioara a corpului, legata de gat) sa stii ca iti ofer oricand ocazia sa bem o bere ca sa o aflii in detaliu.(Insa ma indoiesc de asta pentru ca esti doar "un forumist" si atat ;) )

Iar legat de "disparitia" mea, sa stii ca o voi face cu placere cand iti vei cumpara tu domeniu pe internet si o sa fie forumul tau...
Poate iti place sa faci conversatie doar cu amicii tai(unii isi spun emo, iar cred ca voua va merge destul de bine apelativul "dezaxati").





Dardare , mi-ai adus aminte involuntar sa postez pe arena :D
lasa-i pe astia,sunt mai diferiti decat restul lumii ;) , nu-i baga in seama .


Mi-am dat seama... Ma cam ingrozesc uneori pentru generatia de maine:mda:...

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 15:12
moderatorii de pe Diverse sunt aici dinainte sa facem acest thread, deci nu are Vadim nimic special cu noi. astia sunt moderatorii si cu asta basta.

laur tu ai priceput ce-a vrut sa spuna pierre clostermann cu stilul de viata alternativ?

serv_ag
3rd July 2008, 15:12
moderatorii de pe Diverse sunt aici dinainte sa facem acest thread, deci nu are Vadim nimic special cu noi. astia sunt moderatorii si cu asta basta.

Hmm.... deci pur si simplu avem ghinion: cel mai bun thread cu cei mai slabi moderatori.... echilibristica virtuala.... ce ironie... Poate ar trebui schimbat numele threadului in "All Extremes".... :headbang:

chinna tm
3rd July 2008, 15:12
domnilor.....eu ies.....va doresc o zi minunata!!!!va salut!!!!!numai de bine!!!!!pt milanezul asta: vezi ca aici nu e cos de gunoi.....eject!!!!!....nu suntem obisnuiti cu elemente antisociale.basti.esti sclavul lui hard de apari sa provoci pe aici?

laurdog
3rd July 2008, 15:15
sunt 4 bucati mari si lati, elphax, The Ice Man, Utilizator si Kerosene.
dintre toti elphax e cel mai activ, si zau ca n-as spune ca e partizan. Ice Man a vrut sa faca ceva bine pe sectiunea asta, dar a fost bombardat cu reprosuri si mai stie Dumnezeu cu ce si nu a mai aparut. eu cel putin nu l-am mai vazut. ceilalti doi sunt, sa fiu simpatic, foarte inactivi, ca sa nu spun ca lipsesc cu desavarsire.
ca o consecinta a acestui fapt, de moderarea de aici se ocupa mai mult super moderatorii, 3 la numar, daca nu ma insel:delaparis, ea si cu Sorin Blaj. Sorin are prea mult bun simt si evita sa intervina, probabil, frntuzul are.......razboaiele lui personale, deci are mai putin timp de moderare.......ce ramane?
de aici, probabil lehamitea ta, si nu numai

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 15:15
Mey generatia McDonald's... cand nu poti da un copy paste, dai o replica pe masura vocabularului tau limitat?... Esti penibil...:lol:







Daca AS Roma e echipa de pluton a Italiei, inseamna ca iti place sa privesti doar fotbalul din curtea scolii generale(unde probabil inca mai studiezi).

Referitor la orientarea mea(de orice natura, care iti trece tie prin parte superioara a corpului, legata de gat) sa stii ca iti ofer oricand ocazia sa bem o bere ca sa o aflii in detaliu.(Insa ma indoiesc de asta pentru ca esti doar "un forumist" si atat ;) )

Iar legat de "disparitia" mea, sa stii ca o voi face cu placere cand iti vei cumpara tu domeniu pe internet si o sa fie forumul tau...
Daca iti place sa faci conversatie doar cu amicii tai(unii isi spun emo, iar cred ca voua va merge destul de bine apelativul "dezaxati").







Mi-am dat seama... Ma cam ingrozesc uneori pentru generatia de maine:mda:...



am o curiozitate dardar...
nick-ul tau provine din slang ?
vorbesc serios :)

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 15:17
sunt 4 bucati mari si lati, elphax, The Ice Man, Utilizator si Kerosene.
dintre toti elphax e cel mai activ, si zau ca n-as spune ca e partizan. Ice Man a vrut sa faca ceva bine pe sectiunea asta, dar a fost bombardat cu reprosuri si mai stie Dumnezeu cu ce si nu a mai aparut. eu cel putin nu l-am mai vazut. ceilalti doi sunt, sa fiu simpatic, foarte inactivi, ca sa nu spun ca lipsesc cu desavarsire.
ca o consecinta a acestui fapt, de moderarea de aici se ocupa mai mult super moderatorii, 3 la numar, daca nu ma insel:delaparis, ea si cu Sorin Blaj. Sorin are prea mult bun simt si evita sa intervina, probabil, frntuzul are.......razboaiele lui personale, deci are mai putin timp de moderare.......ce ramane?
de aici, probabil lehamitea ta, si nu numai

pe kerosene l-am vazut numai cand a inchis thread-ul meu cu urari pentru jayjay...

aaxi
3rd July 2008, 15:17
Daca AS Roma e echipa de pluton a Italiei, inseamna ca iti place sa privesti doar fotbalul din curtea scolii generale(unde probabil inca mai studiezi).

Referitor la orientarea mea(de orice natura, care iti trece tie prin parte superioara a corpului, legata de gat) sa stii ca iti ofer oricand ocazia sa bem o bere ca sa o aflii in detaliu.(Insa ma indoiesc de asta pentru ca esti doar "un forumist" si atat ;) )

Iar legat de "disparitia" mea, sa stii ca o voi face cu placere cand iti vei cumpara tu domeniu pe internet si o sa fie forumul tau...
Daca iti place sa faci conversatie doar cu amicii tai(unii isi spun emo, iar cred ca voua va merge destul de bine apelativul "dezaxati").

1.Pustiu, se pare ca nu ai auzit de ironii sau ceva de genul asta. Adevarul e ca la Preston si celelalte facultati unde ai studiat , totul era strict si nu se zambea deloc.
2.Referitor la orientarea ta: au fost rugati sa voteze doar cei care ai minim 10 postari pe all.
3.esti la fel ca Hard, vi, jignesti si pleci. Se pare ca sunt unele persoane carora aceasta practica le provoaca anumite placeri:no:
4. La bere vin cu placere, dar nu stiu daca un academician ca tine isi permite sa se faca de ras mergand la bere cu un dezaxat de generala ca mine.

laurdog
3rd July 2008, 15:18
zarzare, mesajul era scurt si la obiect pt a nu face un lucru imposibil pt tine: sa gandesti!!
cat despre generatii, turturica mica, esti pe aratura rau, dar.....RAU. nu ma voi apuca sa-ti fac eu educatie daca ai tai te-au abandonat.
sebastiane, ca sa nu-mi pierd timpul cu copilasul asta, spune-i tu cum e treaba cu varsta si generatiile

Tim
3rd July 2008, 15:18
http://www.youtube.com/watch?v=Rcm89EYGES0
http://www.youtube.com/watch?v=zxXbAlwNbTE
http://www.youtube.com/watch?v=axk_b_W5r5I

dardar_3
3rd July 2008, 15:21
am o curiozitate dardar...
nick-ul tau provine din slang ?
vorbesc serios :)

Nick-ul meu e un acronim. :D Te las pe tine sa il descifrezi...:evil:


Probabil o sa iti urmez sfatul Hard... nu are rost sa imi pun mintea cu toti "dezaxatii"...



@axi... vezi cine a jignit prima oara... nu mai face pe victima...



Distractie placuta in continuare:cya:

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 15:22
o dupa amiaza cat se poate de reusita va doresc tuturor.
inclusiv prietenului pierre si rosonerului...

laurdog
3rd July 2008, 15:23
salutare chinna, cimi.

cimitiru' ghencea
3rd July 2008, 15:24
Nick-ul meu e un acronim. :D Te las pe tine sa il descifrezi...:evil:

in slang,dar dar inseamna un cuvant sau un grup de cuvinte al carui sens adevarat il intelege doar un grup restrans de persoane...
cum e prin puscarie "megagogalit" sau "caraiman"....
pentru ca prietenul dardar a facut o invitatie,lansez o noua tema de meditatie: ce inseamna dardar?

serv_ag
3rd July 2008, 15:25
sunt 4 bucati mari si lati, elphax, The Ice Man, Utilizator si Kerosene.
dintre toti elphax e cel mai activ, si zau ca n-as spune ca e partizan. Ice Man a vrut sa faca ceva bine pe sectiunea asta, dar a fost bombardat cu reprosuri si mai stie Dumnezeu cu ce si nu a mai aparut. eu cel putin nu l-am mai vazut. ceilalti doi sunt, sa fiu simpatic, foarte inactivi, ca sa nu spun ca lipsesc cu desavarsire.
ca o consecinta a acestui fapt, de moderarea de aici se ocupa mai mult super moderatorii, 3 la numar, daca nu ma insel:delaparis, ea si cu Sorin Blaj. Sorin are prea mult bun simt si evita sa intervina, probabil, frntuzul are.......razboaiele lui personale, deci are mai putin timp de moderare.......ce ramane?
de aici, probabil lehamitea ta, si nu numai

Elphax nici nu stiam ca e moderator aici.... altfel e OK.
Ceilalti 3 ... ca niste fantome: am auzit de ei dar (cu o exceptie) nu le poti dovedi existenta...
Superii de care pomenesti..... hmmm.... sau stau invizibili (de rusine, timiditate....) sau nu vin deloc... Rezultatul e ca, incet-incet ne umplem de agitatori (muste, pinguini, bacterii sau alte necuvintatoare) care-si fac mendrele fara sa-i "modereze" nimeni, ca Leo e user aici..... :headbang:

aaxi
3rd July 2008, 15:26
@axi... vezi cine a jignit prima oara... nu mai face pe victima...
pustiu, crezi ca imi pierd timpul sa vad ce si unde ai scris? Daca mai vi aici sa provoci sau sa jignesti vai fi primit la fel.
Ce nasol o sa fie pt tine ca nu o sa mai poti vorbi singur (nu are rost sa imi pun mintea cu toti "dezaxatii"):no:
Lasa ca te compatimeste Hard, cum stie el mai bine

Sal cimi si galbenul

Leo
3rd July 2008, 15:32
salut baieti , pe mai tarziu

Calandrinon
3rd July 2008, 15:32
http://www.youtube.com/watch?v=Rcm89EYGES0
http://www.youtube.com/watch?v=zxXbAlwNbTE
http://www.youtube.com/watch?v=axk_b_W5r5I

Gata, tim, m-ai convins: voi propune conducerii dinamoviste sa nu-l mai cumpere nici pe Toni nici pe Gatusso :happy

Tim
3rd July 2008, 15:34
Gata, tim, m-ai convins: voi propune conducerii dinamoviste sa nu-l mai cumpere nici pe Toni nici pe Gatusso :happyCeau Cala.Doar doua cuvinte,Cala: MERCI CALA!!!!

laurdog
3rd July 2008, 15:35
Gata, tim, m-ai convins: voi propune conducerii dinamoviste sa nu-l mai cumpere nici pe Toni nici pe Gatusso :happy

pe Camoranesi se poate? :D
salve leo, numa' bine :ok:

Calandrinon
3rd July 2008, 15:37
Ceau Cala.Doar doua cuvinte,Cala: MERCI CALA!!!!

Asa gandesc, asa am spus...Raman la parerea ca este inacceptabil!!!
Gata, ma enerevez...

Calandrinon
3rd July 2008, 15:39
pe Camoranesi se poate? :D
salve leo, numa' bine :ok:

Macar pe Mutu, ca vad ca se bat macaronarii pe el!...Chiar asa, de ce nu-l expulzeaza?

Tim
3rd July 2008, 15:48
Macar pe Mutu, ca vad ca se bat macaronarii pe el!...Chiar asa, de ce nu-l expulzeaza?
Eu ma intreb de ce nu expulzeaza "fetitzele" romance din Italia.:confused:

Vladek
3rd July 2008, 15:50
eu stiam ca degeaba ai citit niscaiva carti la viata ta daca nu stii sa deosebesti iar-urile intre ele...:)
cat despre chestia cu "stilul de viata alternativ" , recunosc ca aici ai fost de un abscons absolut ambiguu si biunivoc...
totusi e de preferat stilul alternativ decat stilul pastoral-campenesc intalnit printr-un loc impropiu denumit templu.:D

Am picat in nas de impresionat ce sunt. N-ai priceput cu "stilul de viata alternativ" ? Sunt socat, o persoana care a citit atat de mult precum tine sa nu se prinda ( ca sa fiu mai limpede, think ... pride parade. Ca sa nu mai zic despre manelismul asta de 2 bani vechi - vai Doamne, mi-au murit laudatorii, hai sa ma laud singur pe forum cu cele 40.000 de volume citite ). Cat despre "locul impropiu" denumit templu si "stilul pastoral-campenesc", lasa-te pagubas. Nu mai pot eu de pseudo-intepaturile astea gen Cornel Dinu (alta basina). Ramane cum am stabilit : esti un semidoct de doi bani vechi ce crede ca face rahatu praf aicea pe forum cu aerele astea de 'telectual'.
Somn usor si spor la citit piciule ! :lol:

Hard
3rd July 2008, 15:51
Nick-ul meu e un acronim. :D Te las pe tine sa il descifrezi...:evil:


Probabil o sa iti urmez sfatul Hard... nu are rost sa imi pun mintea cu toti "dezaxatii"...



@axi... vezi cine a jignit prima oara... nu mai face pe victima...



Distractie placuta in continuare:cya:

bine ...mai poti veni din cand in cand ca nu ma supar :D
eventual ,discutam doar noi 2 ,nu trebuie sa ii bagi in seama pe astia neaparat ...

aaxi
3rd July 2008, 15:53
.................

singurul lucru cu care sunt de acor cu tine (fara nici o urma de ironie) este ultima propozitie din semnatura.

Calandrinon
3rd July 2008, 15:56
Salutari la toata lumea, pe maine!

Tim
3rd July 2008, 16:32
NU SUNT TRUCAJE !!!!!!ASTA E ...ITALIA!!!!! ZAMBOANE ,TU ESTI ITALIAN....
http://www.youtube.com/watch?v=QF7hc6_0rH4&NR=1

laurdog
3rd July 2008, 19:17
spuneti-i voi aviatorului de doi bani, ca in momentul in care mai are asa "creativitate intelectuala", si nu se poate abtine, exista.................Pampers!!! nu de alta, dar pute..............RAU!
o seara placuta si........mai di caprio incearca si tu cu......Smecta

Leo
3rd July 2008, 22:10
baxi sterge tagurile alea repede :rosu:

Leo
3rd July 2008, 22:12
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (3 members and 1 guests)
leodacin, baxi*, cip tm

cum ti-ai facut aparitia cum au aparut taguri jignitoare si la misto
daca ai ceva de spus spune barbateste , nu te ascunde

Vincitor
3rd July 2008, 22:20
care mah ,ca-s cam multe si nu pot decat 2 ! lasa-le ,ca-s adevarate ! Ale mele-s a 3 si a 4 a ..Nu le sterg ,ca am observat ca aveti femei de serviciu pe ols ,asa ca de ce sa-i fur pita ??

Vincitor
3rd July 2008, 22:22
deci , cand am editat cele 2 taguri ,era doar unul singur ,cele cu condoleantele ..acum is inca 2 in afara de ale mele , iar useri suntem 3 ,dupa cum chiar tu ai zis [LEO] ..deci alealalte 2 ori le-a editat cip ,ori tu LEO !! Ce zici de logica mea ??

Leo
3rd July 2008, 22:25
deci hard a scris a doua si a cincea ...........rusine hard
eu am crezut ca putem sa ne intelegem pana la urma dar se pare ca nu se poate

Black_Mamba
3rd July 2008, 22:25
Iarasi,din nou,inca odata au aparut mizerii pe aici ?

Vincitor
3rd July 2008, 22:26
delaparis ,spune tu ,cine a editat tagurile ?? Eu recunosc 2 , cel cu fc tim haoleo si poli a dat coltu ,dar alealalte 2 am impresia ca le-a editat leo ..confirmi ??

Hard
3rd July 2008, 22:26
baxi , habar nu am pe cine au numit femeie de serviciu ,dar cu siguranta stiu cine e paznicul aici :cry:

leo, las-o balta si culca-te ...

Vincitor
3rd July 2008, 22:26
deci hard a scris a doua si a cincea ...........rusine hard
eu am crezut ca putem sa ne intelegem pana la urma dar se pare ca nu se poate

care hard ,cand tu zici ca eram doar trei useri , eu cip si tu ??

Vincitor
3rd July 2008, 22:30
delaparis , de ce sunt tagurile jignitoare ? ..in primul , cel cu fc tim haoleu ...se vede clar ca plang datorita nedreptatii crase ce a fost bla bla ..., iar a 2 e iarasi reala ,poli a dat coltu ..! Asta estem ..era de asteptat , din 2002 !!!

Hard
3rd July 2008, 22:31
am aparut si eu ,baxi , nu te mai complica ... ideea e ca oricine poate pune tags ,si apoi poate da vina pe altcineva. baxi a pus niste tagsuri aici " poli a murit" sau ceva de genul si inca una . delaparis i-a dat sanctiune pentru tags-uri jignitoare . care sunt acele tags-uri jignitoare ? a jignit poli cand a spus ca a murit ? delaparis nu e corect deloc aici ...

delaparis
3rd July 2008, 22:31
delaparis , de ce sunt tagurile jignitoare ? ..

te rog frumos ...

vlad1607
3rd July 2008, 22:32
bai ce hahalea e hard asta...ce discurs de kko are...ce vrajeala ieftina...:rosu:

delaparis
3rd July 2008, 22:33
delaparis nu e corect deloc aici ...
tu si baxi nu sunteti "corect" aici ...:D

Hard
3rd July 2008, 22:33
s-a trezit si agricultorul si acum cere atentie . vlad , azi nu dau autografe ;) culca-te la loc .

delaparis, oricine are dreptul la 2 tags-uri .atata timp cat ele nu jignesc pe nimeni de pe forum ,care e problema ? tu nu intelegi niste principii ...

Vincitor
3rd July 2008, 22:33
delaparis , te-ai dat cu detractorii ? De ce ? Ti-e teama de ei ??Chiar ca nu erau jignitoare , erau un pic ironice doar !

Black_Mamba
3rd July 2008, 22:34
Vlad...asa sunt bufonii,mascaricii !

Leo
3rd July 2008, 22:35
atata timp cat ati lipsit voi doi nimeni dintre ceilalti nu a scris nimic , nici jignitor , nici de bine asa ca lasati-o balta cu logica asta de balta ............ bine ?
iar tu hard potoleste-te ................in ceea ce ma priveste am cam trecut de varsta gradinitei cand sa ma trimita cineva la culcare

vlad1607
3rd July 2008, 22:35
s-a trezit si agricultorul si acum cere atentie . vlad , azi nu dau autografe ;) culca-te la loc .

fomistule tu sa vorbesti asa cu distrusii tai...mai relax un pic sa nu ai surprize...iar iti bagi unghia-n gat..

Hard
3rd July 2008, 22:36
leo , ai trecut de varsta gradinitei ? sa mor de stiam :D ,cati ani ai ?

agricultorule , locul tau e lanul de porumb ,te rog sa nu mai intri in dialog cu cei superiori tie din punct de vedere al inteligentei pentru ca pici de fraier ;)

delaparis
3rd July 2008, 22:38
delaparis, oricine are dreptul la 2 tags-uri .atata timp cat ele nu jignesc pe nimeni de pe forum ,care e problema ? tu nu intelegi niste principii ...


delaparis , te-ai dat cu detractorii ? De ce ? Ti-e teama de ei ??Chiar ca nu erau jignitoare , erau un pic ironice doar !

ce rau imi pare ca le-am sters acolo ....

oricum voi stiti despre ce e vorba asa ca ... :rolleyes:

baxi eu nu ma dau cu nimeni ... tot stau sa veghez sa nu va jigniti ...
dar tot reusiti :ok::(

vlad1607
3rd July 2008, 22:38
Vlad...asa sunt bufonii,mascaricii !

stiu ...da crede-ma ca m-am saturat de fomistii si distrusii de pe ols ce pozeaza in tot felul de ......si mai nou au deschis robinetul cu minciuni ordinare...nu conteaza-...iar le dam prea multa importanta....noi sa fim sanatosi si Miranda sa dea 15 goluri sezonu asta :P :D

vlad1607
3rd July 2008, 22:40
leo , ai trecut de varsta gradinitei ? sa mor de stiam :D ,cati ani ai ?

agricultorule , locul tau e lanul de porumb ,te rog sa nu mai intri in dialog cu cei superiori tie din punct de vedere al inteligentei pentru ca pici de fraier ;)

ba da tu si distrusii tai contati? ca vad ca te contrezi mereu cu cel putin 10-12 de pe ols? ce dreaq vrei ma nu vezi ca esti penal?

Hard
3rd July 2008, 22:41
eu nu vreau sa ne jignim,delaparis ,dar cand apare cate un agricultor care spune numai prostii aici si se leaga de mine ,cum sa nu ripostez ? a ajuns un mucea sa ridice capul din pamant si sa ma jigneasca.

in ceea ce priveste tags-urile .... sa se scoata naibii ... sa nu mai putem scrie nimic acolo .daca avem voie,de ce incerci sa ne impiedici sa lasam cate un tag ,doua ,atata timp cat nu sunt jignitoare la adresa unuia sau a mai multor useri de pe forum?

Vincitor
3rd July 2008, 22:41
eu n-am jignit pe nimeni ,nu m-am luat de niciun user , doar ca mi-am amintit ca mi s-au indeplinit previziunile ..noroc ca s-a calificat timisoara in uefa ,altfel o mai lalaiau o vreme ..

Leo
3rd July 2008, 22:44
auzi Vlad , indiferent de ce spun astia ( cu brichete , cu valize , cu Corpodean , cu Tudor .............. cu ....
) tot noi suntem mai buni . numai de noi depinde sa fim campioni la sfarsitul campionatului :ok:

delaparis
3rd July 2008, 22:44
.... sa se scoata naibii ... sa nu mai putem scrie nimic acolo .daca avem voie,de ce incerci sa ne impiedici sa lasam cate un tag ,doua ,atata timp cat nu sunt jignitoare la adresa unuia sau a mai multor useri de pe forum?

nu mai stiu daca iti amintesti dar eu pe RA am fost contra acestei posibilitati :cool: ... acum e integrat pe versiuna softului deci nu se poate scoate ... cred eu ... decat daca revenim la versiunea -1 pe site

vlad1607
3rd July 2008, 22:46
hard agricultor sa-i spui tatalui tau...dupa ce se da jos din tractor!ca si asa ziceai ca e sofer profesionist pe camp...

Hard
3rd July 2008, 22:48
agricultorule , vezi-ti de familia ta destramata,las-o pe a mea ... , ignora-ma te rog , capacitatea ta intelectuala este nula , chiar nu am cu cine sa discut.

vlad1607
3rd July 2008, 22:49
vad ca tu esti ala care e scai....noapte buna desteptule,bogatule,frumosule :happy

Vincitor
3rd July 2008, 22:50
va las cu bine ! Nu am intrat pt voi , ci doar sa aduc un ultim omagiu defunctului ! ... despre fulgerul vorbesc !!La revedere !

serv_ag
3rd July 2008, 22:52
Sal leo, sal Vlad... probleme cu aurolacii? Parca era vorba ca stau numai pe peroane...

vlad1607
3rd July 2008, 22:53
Sal leo, sal Vlad... probleme cu aurolacii? Parca era vorba ca stau numai pe peroane...

Salut serv....probleme? nu poti sa ai probleme cu din astia...doar ca pierzi timp inutil...

serv_ag
3rd July 2008, 22:54
Salut serv....probleme? nu poti sa ai probleme cu din astia...doar ca pierzi timp inutil...

...mda, ar trebui golite chioscurile de aurolac.... altfel tot timpul o sa vorbeasca'n punga...

vlad1607
3rd July 2008, 22:55
auzi Vlad , indiferent de ce spun astia ( cu brichete , cu valize , cu Corpodean , cu Tudor .............. cu ....
) tot noi suntem mai buni . numai de noi depinde sa fim campioni la sfarsitul campionatului :ok:

am mai spus-o..avem si NOi niste pete...dar avem coloana nu ca altii...si la fel cred si eu...campionatul asta e al nostru...la rapid tm si cfr o sa fie o problema cu omogenitatea iar la steaua dc pleaca goian e jale...

serv_ag
3rd July 2008, 22:56
am mai spus-o..avem si NOi niste pete...dar avem coloana nu ca altii...si la fel cred si eu...campionatul asta e al nostru...la rapid tm si cfr o sa fie o problema cu omogenitatea iar la steaua dc pleaca goian e jale...

Nici o problema ca le canta fekali din bucium... :happy

Vincitor
3rd July 2008, 22:58
ȘOC: Poli nu mai există!


Acum aproape un an și jumătate suporterii timișoreni și-au arătat atașamentul pentru echipă manifestând în Piața Operei sub sloganul „Poli suntem noi”

Acum aproape un an și jumătate suporterii timișoreni și-au arătat atașamentul pentru echipă manifestând în Piața Operei sub sloganul „Poli suntem noi”

Marian Iancu a anunțat oficial schimbarea denumirii și a culorilor, însă Claudio Zambon nu este pe deplin mulțumit. Conflictul dintre „treimea” Poli 1921 Știința, Politehnica Timișoara și FRF, arbitrat de TAS, și-a consumat ieri un nou capitol. „Nu mi-a convenit, nu mi-a fost ușor, dar am considerat că momentan e cea mai bună soluție pentru a avea liniște la echipă. Nu avem nevoie și de Zambon în Cupa UEFA și cred că i-am închis gura cu această decizie”, a declarat Marian Iancu.

Italianul, însă, nu este chiar de acord. „Rămâne de văzut ce va spune Comitetul Executiv al FRF, pentru că în decizia TAS sunt mai multe puncte și trebuie respectate toate”, a spus Zambon, care nu mai are nicio funcție în cadrul clubului pe care l-a mutat de la Timișoara. Iancu așteaptă finalizarea proceselor cu oamenii implicați în pierderea palmaresului, spunând că, în urma deciziei definitive a unei instanțe civile, va putea recupera tot ce ține de palmaresul echipei. „Până nu avem acea hotărâre definitivă, este practic cuvântul nostru împotriva cuvântului lui Zambon”, a mai spus Iancu.

"Este o măsură de precauție la care ne-au sfătuit avocații, pentru a nu avea probleme cu participarea în Ca UEFAup" - Marian iancu

"Cred că domnul Iancu a apucat-o acum pe drumul cel bun. A durat prea mult această poveste și, ca orice telenovelă, trebuie să aibă un ultim episod" - Claudio zambon



Fanii nu renunță

Cei mai afectați de această decizie sunt fanii, care nu concep ca echipa să joace în UEFA fără particula „Poli“.
Majoritatea „druckerilor“ cred că ziua de ieri a fost una neagră. „Acei oameni care acum câțiva ani au uitat de Poli și au lăsat ca acest nume să fie terfelit de un macaronar împuțit ar trebui să nu se mai arate pe stradă. Clubul și Universitatea luptă civil și penal, însă pe plan sportiv TAS a luat o decizie care trebuie respectată“, a declarat unul dintre membrii Peluzei Sud, Mircea Muntean. Fanii speră că această decizie va fi revocată cât de curând. „Vom continua să luăm atitudine la adresa acestei hotărâri a TAS, care este împotriva firii. Politehnica trăiește prin zecile de mii de suporteri pe care îi are“, a mai spus Mircea Muntean.

vlad1607
3rd July 2008, 22:58
...mda, ar trebui golite chioscurile de aurolac.... altfel tot timpul o sa vorbeasca'n punga...

hai sa ne oprim...nu are rost sa alimentam o disputa aiurea...oricum nu o sa se schimbe aia...

vlad1607
3rd July 2008, 22:59
bai BAXI da mai lasa-ne ma nene cu obsesia aia a ta...da asa e...Poli nu e cea adevarata...la fel cum si Uta e Salonta de fapt...da las-o dreaq ca esti Obsedat!

Vincitor
3rd July 2008, 23:00
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/soc-poli-nu-mai-exista-2753753

cip
3rd July 2008, 23:00
Nici o problema ca le canta fekali din bucium... :happy
vii maine la bere?
Kid,ai disparut?

Vincitor
3rd July 2008, 23:00
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/soc-poli-nu-mai-exista-2753753

Vincitor
3rd July 2008, 23:01
ole ,ole ,ole ,ole !!!

serv_ag
3rd July 2008, 23:02
hai sa ne oprim...nu are rost sa alimentam o disputa aiurea...oricum nu o sa se schimbe aia...

Disputa? cu cine? cu nulitati nu cred ca poti avea o disputa.... deci te certi de unul singur :groggy:

vlad1607
3rd July 2008, 23:02
vii maine la bere?
Kid,ai disparut?

sa-mi recomande si mie cineva pe PM o pensiune faina prin TM sau pe langa ca ajung pe acolo la inceputul lui septembrie cel tarziu..de preferat verdeatza , un lac ceva prin preajma :D

serv_ag
3rd July 2008, 23:03
vii maine la bere?
Kid,ai disparut?

sal Cip :D

Io's si acuma la bere :evil:

Leo
3rd July 2008, 23:03
salut Serv

vlad1607
3rd July 2008, 23:03
Disputa? cu cine? cu nulitati nu cred ca poti avea o disputa.... deci te certi de unul singur :groggy:

cu nulitati sau somitati eu zic ca e ok sa ne oprim acum :) ce zici ? :)

serv_ag
3rd July 2008, 23:04
sa-mi recomande si mie cineva pe PM o pensiune faina prin TM sau pe langa ca ajung pe acolo la inceputul lui septembrie cel tarziu..de preferat verdeatza , un lac ceva prin preajma :D

Caut si maine dau PM :cool:

Vincitor
3rd July 2008, 23:04
Disputa? cu cine? cu nulitati nu cred ca poti avea o disputa.... deci te certi de unul singur :groggy:

nu mai fa pe desteptu , stiu ca va supara adevarul si cei care-l spun is pt voi nulitati , dar de fapt voi sunteti ... sa negi realitatea doar pt ca nu e pe placul tau !!??

Leo
3rd July 2008, 23:04
Vlad mai este un pic pana in septembrie

vlad1607
3rd July 2008, 23:05
Caut si maine dau PM :cool:

Danke!

Vincitor
3rd July 2008, 23:05
Caut si maine dau PM :cool:

verdeata ,lac ?? Unde te crezi .....asfalt si praf , fratelo !!

cip
3rd July 2008, 23:05
sa-mi recomande si mie cineva pe PM o pensiune faina prin TM sau pe langa ca ajung pe acolo la inceputul lui septembrie cel tarziu..de preferat verdeatza , un lac ceva prin preajma :D
cat de "pe langa" ?

vlad1607
3rd July 2008, 23:05
Vlad mai este un pic pana in septembrie

stiu da o perioada destul de "mare" :D o sa fiu plecat din tara...orice info e buna de pe acuma.

vlad1607
3rd July 2008, 23:06
cat de "pe langa" ?

max 20-30 km aveti? :D

Vincitor
3rd July 2008, 23:06
cat de "pe langa" ?

cam pana la balea lac !!

serv_ag
3rd July 2008, 23:06
Dear serv_ag,

You have received a warning at OnlineSport Forum.

Reason:
-------
Jigniri grave repetate

atentie mare cu astfel de jigniri ... probabil ca nu esti informat dar pentru jigniri la nivelul asta se sanctioneaza sever
-------

Asta e reactia la criticile pe care le-am postat la adresa moderatorilor azi dupa-masa.... Mare scofala.... Tot nu-mi schimb parerea :(

Vincitor
3rd July 2008, 23:08
max 20-30 km aveti? :D

50 ..la arad !! dar nici aici nu-i lac , niste balti s-or gasi pt tine ...

Leo
3rd July 2008, 23:08
intre Arad si Timisoara la Ghioroc
este si lac si mancare buna , dar esti rupt de lume

vlad1607
3rd July 2008, 23:08
verdeata ,lac ?? Unde te crezi .....asfalt si praf , fratelo !!

asa e si in IASI da pe langa gasesti si verdeata si apa si umbra..o fi ceva si pe langa TM...

Vincitor
3rd July 2008, 23:08
Dear serv_ag,

You have received a warning at OnlineSport Forum.

Reason:
-------
Jigniri grave repetate

atentie mare cu astfel de jigniri ... probabil ca nu esti informat dar pentru jigniri la nivelul asta se sanctioneaza sever
-------

Asta e reactia la criticile pe care le-am postat la adresa moderatorilor azi dupa-masa.... Mare scofala.... Tot nu-mi schimb parerea :(

jigniri grave ,fara puncte penalizare ??

vlad1607
3rd July 2008, 23:09
50 ..la arad !! dar nici aici nu-i lac , niste balti s-or gasi pt tine ...

multumesc esti foarte dragutz....

cip
3rd July 2008, 23:09
max 20-30 km aveti? :D
daca vrei si lac,nu...
altfel,gasim,trimitem ,e una in drumul spre Sanicolau,cand imi amintesc primesti...

delaparis
3rd July 2008, 23:09
Asta e reactia la criticile pe care le-am postat la adresa moderatorilor azi dupa-masa.... Mare scofala.... Tot nu-mi schimb parerea :(
:shocked:
ce critici ? unde ? n-am vazut ... pune link sa te sanctionez repede :D

Vincitor
3rd July 2008, 23:11
multumesc esti foarte dragutz....

astia or sa te trimita in austria .acolo e cel mai apropiat lac !! .

Vincitor
3rd July 2008, 23:13
am sters tagurile !

serv_ag
3rd July 2008, 23:13
Cauta singur sau angajeaza cititor daca ai vederea "tulbure"....

Vincitor
3rd July 2008, 23:17
Views: 262,410
Posted By serv_ag
Cool Elphax nici nu stiam ca e moderator aici.......

Elphax nici nu stiam ca e moderator aici.... altfel e OK.
Ceilalti 3 ... ca niste fantome: am auzit de ei dar (cu o exceptie) nu le poti dovedi existenta...
Superii de care pomenesti..... hmmm.......
Forum: Diverse Today, 15:12
Replies: 38,987
Poll: All absurdities
Views: 262,410
Posted By serv_ag
Cool Hmm.... deci pur si simplu avem ghinion: cel mai...

Hmm.... deci pur si simplu avem ghinion: cel mai bun thread cu cei mai slabi moderatori.... echilibristica virtuala.... ce ironie... Poate ar trebui schimbat numele threadului in "All Extremes".......
Forum: Diverse Today, 15:06
Replies: 38,987
Poll: All absurdities
Views: 262,410
Posted By serv_ag
Cool Ma intreb, oare cit de proasta trebuie sa fie...

Ma intreb, oare cit de proasta trebuie sa fie parerea lui Vadim despre noi ca sa ne pricopseasca cu asa moderatori... :headbang:
Forum: Diverse Today, 14:59
Replies: 38,987
Poll: All absurdities
Views: 262,410
Posted By serv_ag
Cool ... sari cam iute, discutam strict de thread-ul...

... sari cam iute, discutam strict de thread-ul asta... mai ai rabdare.... pe threadul asta esti "USER"...
Forum: Diverse Today, 14:58
Replies: 38,987
Poll: All absurdities
Views: 262,410
Posted By serv_ag
Cool .... nu cred, ar fi prea trist.... daca nici...

.... nu cred, ar fi prea trist.... daca nici macar in romania virtuala nu scapam de incompetentza....
Forum: Diverse Today, 14:53
Replies: 38,987
Poll: All absurdities
Views: 262,410
Posted By serv_ag
Question Laur, io nu vreau sa fiu moderator.... cazul...

Laur, io nu vreau sa fiu moderator.... cazul hard-core :headbang: m-a lamurit... Vreau doar sa stiu cum s-a intimplat ca cel mai dinamic si de bun simtz thread de pe OLS sa fie moderat de pampalai...
Forum: Diverse Today, 14:43
Replies: 38,987
Poll: All absurdities
Views: 262,410
Posted By serv_ag
Question Pe ce criterii se distribuie moderatorii pe...

Pe ce criterii se distribuie moderatorii pe thread-uri?

serv_ag
3rd July 2008, 23:23
Laur, io nu vreau sa fiu moderator.... cazul hard-core :headbang: m-a lamurit... Vreau doar sa stiu cum s-a intimplat ca cel mai dinamic si de bun simtz thread de pe OLS sa fie moderat de pampalai sau strigoi... E absurda situatia....
PS: Hardy, nu uita sa dai report la postarea asta.

I-a d'aci delaparisule si baga la puncte cate vrea muschii tai :rosu:
Acu ca te-am scutit de corvoada, fii generos cu punctele!

delaparis
3rd July 2008, 23:24
Cauta singur sau angajeaza cititor daca ai vederea "tulbure"....
aha ... am inteles :ok:

deci ...

nu am bani (de aruncat) pe prostiile postate de tine de aceea sper sa ma "ajuti" in acest sens bazandu-ma pe bunul simt de care ai dat dovada pana acum pe forum ...

serv_ag
3rd July 2008, 23:27
aha ... am inteles :ok:

deci ...

nu am bani (de aruncat) pe prostiile postate de tine de aceea sper sa ma "ajuti" in acest sens bazandu-ma pe bunul simt de care ai dat dovada pana acum pe forum ...

1. Prostiile postate de mine sint adevaruri care dor....
2. Bunul simt pe OLS e rar si inutil, specimene ca hard, vladek sau altii sint o dovada elocventa in sensul asta...
3. Nu mai esti copil mic, deci n-ai nevoie de ajutorul meu

delaparis
3rd July 2008, 23:32
1. Prostiile postate de mine sint adevaruri care dor....

hai nu te mai ascunde dupa cuvinte si pune aici ce ai de pus ... deja alerg de luni de zile (si nu numai eu :cool:) dupa ce pot pune la dosar :)

te citesc ...

serv_ag
3rd July 2008, 23:36
hai nu te mai ascunde dupa cuvinte si pune aici ce ai de pus ... deja alerg de luni de zile (si nu numai eu :cool:) dupa ce pot pune la dosar :)

te citesc ...

...interesant, credeam ca ai renuntat demult la un obicei care te extenueaza...

... si, macar alergati in grup? cu papion la git?

Am remarcat in ultima vreme o gramada de "insecte" care veneau pe thread-ul asta de parca era dat cu miere ... banuiam ca sint instigatori, dar acum sint sigur! Cam alambicata metoda. Daca vreti sa scapati de noi, de ce nu aplicati metoda "inchidem threadul" si ramineti doar voi, pe threadul ala fierbinte si lipicios ca un aisberg... plin de guano :happy

PS: si ce ai pina acuma la acel faimos dosar.... gemete, onomatopee?

delaparis
4th July 2008, 00:01
...PS: si ce ai pina acuma la acel faimos dosar.... gemete, onomatopee?
nu ... doar atat :


lol, fara suparare ulise, la asa ceva dai 5 puncte si ca m`am luat de ma`ta mi`ai dat ban direct ... pateticule, sa te rasucesti in mormant pentru aceasta infractiune. futu`ti natia de oltean scapat in lumea civilizata, tot tzaran ai ramas.

serv_ag
4th July 2008, 00:04
nu ... doar atat :

Cam subtire.... ai pierdut postarile lu' Polar, Chioru si alte "legende".... hmm, inseamna ca ai biblioteca goala...

si apropo, mai sint si altii care au obsesii agricole...

delaparis
4th July 2008, 00:06
Polar nu mai "exista" apoi Chioru e rar pe forum ... apoi ce tot vrei in ultimul timp ?

serv_ag
4th July 2008, 00:11
Polar nu mai "exista" apoi Chioru e rar pe forum ... apoi ce tot vrei in ultimul timp ?

Ca Polar s-a metamorfozat in Casual Italy... e secretul lui Polichinele; Chioru probabil e plictisit...; ce vreau eu? vreau ca threadul asta sa nu mai fie troaca, si moderatorii sa-si faca treaba constant, nu sa vina odata pe saptamina si sa si faca ce faceau militienii cand era o bataie: arestau victimele!

Poate vreau cam mult, daca nu poti asigura asta spune-o direct, ca sa stiu ce fac de aici incolo!

delaparis
4th July 2008, 00:16
ca sa stiu ce fac de aici incolo!
nu ma face responsabil de ce faci tu de aici incolo :D

spune ce vrei exact ... sa-l banez pe Hardliner ? ... pe baxi ? ...ceilalti citati de tine nu intra pe aici ...

Ce motiv ai ? ... discutam si ne intelegem ... posibil daca nu ma insel :rolleyes:

torinezu
4th July 2008, 08:09
good mornin' all abs.! :yeah:
cum de nu e nimeni?