PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

aaxi
2nd July 2008, 13:46
cat aveti de gand sa o tineti asa ? :confused: m-am cam plictisit de situatia asta

vorba lui Banica: "la cabina acum cu voi"
vorba lui A.Gheorghe: "drum bun"
si mai sunt o gramada de astfel de replici care vor sa sintetizeze un singur lucru: nu iti convine........nu ne citi:P

laurdog
2nd July 2008, 13:48
cine e aici?

aaxi
2nd July 2008, 13:48
bine bah chinezule ,dar ce rost are sa organizati atacuri de guerilla?
stiu ca ,pentru a justifica prezenta lui hardy pe aa,s-a lansat sloganul:"fiecare are voie sa posteze unde vrea",dar faptul ca va intoarceti de parca vi s-au prins bretelele la pinguini,inseamna ca va place acolo...:groggy:

sefu, ieri parca ai postat pe un thread in care unul scria ceva de Lobby vopsit,nu?
ti se agatase cureaua acolo in use?
tu il aperi le Lobby, noi pe absurzi.............problem gogule?;)

aaxi
2nd July 2008, 13:49
cine e aici?

yyyy......ooooooo,.............yyyyyy............n u am idee:happy:happy

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 13:53
cine e aici?

:o:
autoportret?:)

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 13:54
sefu, ieri parca ai postat pe un thread in care unul scria ceva de Lobby vopsit,nu?
ti se agatase cureaua acolo in use?
tu il aperi le Lobby, noi pe absurzi.............problem gogule?;)

aaxi,stiam eu ca esti fan cimi!:ok:

laurdog
2nd July 2008, 13:56
:o:
autoportret?:)

1. e o fotografie, nu o pictura :)
2.vrei sa te muti cumva si nu stii cum sa ne spui?:shocked:

aaxi
2nd July 2008, 13:56
aaxi,stiam eu ca esti fan cimi!:ok:

lasa ca mai stiu eu un muchetar care zicea ca daca comenteaza careva ii ia apararea chiar si lui aaxi...........il sti cumva?:limba:

chinna tm
2nd July 2008, 14:00
io stiu.....io stiu ....cine e in poza....io stiu.....ioooooo.....ioooooo......iooooooooooooooo ooooooooooooooo........:happy......era cu Y?:happy......voi va referiti la ce isi infige morsa aia coltii nu?????:happy

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:03
1. e o fotografie, nu o pictura :)
2.vrei sa te muti cumva si nu stii cum sa ne spui?:shocked:

1.aha! :evil:e o fotografie autoportret !
2.unde? :yes:

Calandrinon
2nd July 2008, 14:04
cine e aici?

Pai daca apa aia este Marea Neagra...Eu stiu?

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:06
lasa ca mai stiu eu un muchetar care zicea ca daca comenteaza careva ii ia apararea chiar si lui aaxi...........il sti cumva?:limba:

da aaxi.daca vine unul aici si se ia de tine sau daca suntem undeva impreuna si se ia unul de tine fara motiv si ,vorba lui craciunescu (i "love" this guy),cu o forta disproportionata,normal ca iti iau apararea...:ok:

laurdog
2nd July 2008, 14:07
hai mai bine sa ne delectam cu ceva adevarat. dedicatia mea pt voi, especially for Cala :yeah:

http://www.youtube.com/watch?v=vyqgjCKm9nQ

Calandrinon
2nd July 2008, 14:10
hai mai bine sa ne delectam cu ceva adevarat. dedicatie mea pt voi, especially for Cala :yeah:

http://www.youtube.com/watch?v=vyqgjCKm9nQ

Cea mai reusita piesa a lor, dupa parerea mea...De prin `75 sau `76 de cand a aparut cred ca am ascultat-o de cel putin 300-400 de ori!!!

Calandrinon
2nd July 2008, 14:11
Dar nu-mi amintesc, am specificat vreodata ca-mi place Shine On You Crazy Diamond?

laurdog
2nd July 2008, 14:12
nu stiu sa aiba ceva...nereusit, dar eu sunt subiectiv in ceea ce-i priveste

torinezu
2nd July 2008, 14:13
hai mai bine sa ne delectam cu ceva adevarat. dedicatia mea pt voi, especially for Cala :yeah:

http://www.youtube.com/watch?v=vyqgjCKm9nQ

si eu sunt fan pink floyd! faceam eforturi s-o ascult la metronom, la cornel chiriac! :ok: se auzea cu mii pe piuituri....

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:13
Dar nu-mi amintesc, am specificat vreodata ca-mi place Shine On You Crazy Diamond?

nu,dar ai spus ca "wish you were here" e albumul tau preferat...:ok:

laurdog
2nd July 2008, 14:15
luati d'acilea ba

http://www.youtube.com/watch?v=IXdNnw99-Ic&feature=related

Calandrinon
2nd July 2008, 14:16
nu stiu sa aiba ceva...nereusit, dar eu sunt subiectiv in ceea ce-i priveste

Ba da: despartirea de Roger Waters!!!

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:17
a ascultat careva "the madcap laughs" ,albumul solo al lui syd barret?
http://www.youtube.com/watch?v=DnVopyNGiNc&feature=related

aaxi
2nd July 2008, 14:18
da aaxi.daca vine unul aici si se ia de tine sau daca suntem undeva impreuna si se ia unul de tine fara motiv si ,vorba lui craciunescu (i "love" this guy),cu o forta disproportionata,normal ca iti iau apararea...:ok:

".....ca unii dintre noi suntem mai inalti decat credeti (sau bine facuti)".......exact la asta ma refeream si eu:limba:

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:22
Ba da: despartirea de Roger Waters!!!

intr-adevar al doilea moment de cotitura dupa moartea lui barret.
muzica a ramas buna,dar parca mai mult imi plac albumele solo ale lui waters decat albumele scoase de pink floyd cu gilmour vocal...
radio kaos si the pros and cons of hitchhiking
http://www.youtube.com/watch?v=N4LYQU_7FzI
http://www.youtube.com/watch?v=RV3NvcOhmc8

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:24
".....ca unii dintre noi suntem mai inalti decat credeti (sau bine facuti)".......exact la asta ma refeream si eu:limba:

unul care isi sustine afirmatiile pe astfel de replici nu reprezinta un pericol pentru mine...:ok:

laurdog
2nd July 2008, 14:24
Waters a fost miezul formatiei, asta fara dubiu.

torinezu
2nd July 2008, 14:24
intr-adevar al doilea moment de cotitura dupa moartea lui barret.
muzica a ramas buna,dar parca mai mult imi plac albumele solo ale lui waters decat albumele scoase de pink floyd cu gilmour vocal...
radio kaos si the pros and cons of hitchhiking
http://www.youtube.com/watch?v=N4LYQU_7FzI
http://www.youtube.com/watch?v=RV3NvcOhmc8

sau amused to death...

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:29
sau amused to death...

nu l-am uitat,dar parca celelalte doua sunt mult mai bune.
piesa mea preferata de pe pros &cons e :
http://www.last.fm/music/Roger+Waters/_/4:37AM+(Arabs+With+Knives+and+West+German+Skies)
waters la nivelul maxim al geniului sau...
se aud dopurile scoase de pe sticlele de bere,galgaitul lichidului din halbe...
chef de chef...

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:34
si bineinteles,"the tide is turning"
obama a ales melodia asta ca fond sonor in campania electorala...
ce-mi plac backing- vocals-urile...
http://www.youtube.com/watch?v=66nqhVtq6xo

Calandrinon
2nd July 2008, 14:34
Waters a fost miezul formatiei, asta fara dubiu.

Si sa nu uitam un amanunt: Waters a cantat aprox 2 ani cu Nicu Covaci!!!
( si ) De asta-mi plac timisorenii..!

laurdog
2nd July 2008, 14:37
Si sa nu uitam un amanunt: Waters a cantat aprox 2 ani cu Nicu Covaci!!!
( si ) De asta-mi plac timisorenii..!

si ce legatura are.....cip cu astea? :happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:40
si ce legatura are.....cip cu astea? :happy:happy:happy

cip are...
chinna nu stiu ce legatura ar putea avea...doar daca s-ar cupla waters cu 50 cent sa scoat un album de hip-hop...:evil:

laurdog
2nd July 2008, 14:41
cip are...
chinna nu stiu ce legatura ar putea avea...doar daca s-ar cupla waters cu 50 cent sa scoat un labum de hip-hop...:evil:

n-are baaaa nici el pt ca e din.........Resita :cry::cry:

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:43
n-are baaaa nici el pt ca e din.........Resita :cry::cry:

insemna ca pentru cimisoreni,e un fel de ...moldovean:evil:

Calandrinon
2nd July 2008, 14:44
si ce legatura are.....cip cu astea? :happy:happy:happy

Are: nu-i place de Dan Andrei Aldea...Doamne, si acum imi amintesc cu placere ca le-am stricat un concert Sfinxului prin `74...se ruga tobosarul ( Cernea parca, e cel ce activeaza si acum) de mine, dar nu am putut sa ma opresc! Aveam o ciuda pe ei de nu se poate, si asta, in primul rand, datorita presei proSfinx, ceva in genul Stelei din zilele noastre!
E adevarat, Aldea nu merita, a fost un chitarist de exceptie!

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:46
Are: nu-i place de Dan Andrei Aldea...Doamne, si acum imi amintesc cu placere ca le-am stricat un concert Sfinxului prin `74...se ruga tobosarul ( Cernea parca, e cel ce activeaza si acum) de mine, dar nu am putut sa ma opresc! Aveam o ciuda pe ei de nu se poate, si asta, in primul rand, datorita presei proSfinx, ceva in genul Stelei din zilele noastre!
E adevarat, Aldea nu merita, a fost un chitarist de exceptie!

cum ai procedat?:D

chinna tm
2nd July 2008, 14:46
cimi....ce are daca imi place hip=hop=ul????....:D.....e un curent muzical.....misto:D.....nu zic ca nu imi place muzica mai veche...dar o ascult mai rarut:D.....hip hop rules.....:D....stiu cateva melodii care le-as baga dedicatii pt unii pe aici:D.....de pe ols:D

laurdog
2nd July 2008, 14:48
Cala, sa mor ca nu merita Aldea asa ceva. un muzician de mare valoare
cimi, chinezu' a crescut pe versurile celebrului hit........"Lasa-ma papa la mare" al...."andrelelor" :happy

Calandrinon
2nd July 2008, 14:48
si eu sunt fan pink floyd! faceam eforturi s-o ascult la metronom, la cornel chiriac! :ok: se auzea cu mii pe piuituri....

Pai de ce nu mi-ai cerut LP-ul mie? Si acum am 2 exemplare...vinilin ! Casa Dum Dum Emi India, dar erau excelente.

torinezu
2nd July 2008, 14:49
Are: nu-i place de Dan Andrei Aldea...Doamne, si acum imi amintesc cu placere ca le-am stricat un concert Sfinxului prin `74...se ruga tobosarul ( Cernea parca, e cel ce activeaza si acum) de mine, dar nu am putut sa ma opresc! Aveam o ciuda pe ei de nu se poate, si asta, in primul rand, datorita presei proSfinx, ceva in genul Stelei din zilele noastre!
E adevarat, Aldea nu merita, a fost un chitarist de exceptie!

bah, ce-ai cu sfinx? erau excelenti! iar aldea cel mai bun chitarist! :angry:

chinna tm
2nd July 2008, 14:50
bah.....am crescut pe phoenix...asta asculta tata:D.....si mie imi plac:D....:happy.....
dar de gutza nimic?:happy

Calandrinon
2nd July 2008, 14:52
bah, ce-ai cu sfinx? erau excelenti! iar aldea cel mai bun chitarist! :angry:

E uite ce aveam cu ei, finalul asta al tau...Sunt proCovaci si proPhoenix iar sollo-ul din balada Negru Voda mi-a incantat tineretea...

Calandrinon
2nd July 2008, 14:54
cum ai procedat?:D

Ce latura a personalitatii mele vrei s-o afli?
Si eu procedez ca tine, dau cu picioarele-n perete cand rateaza ai nostrii...

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 14:56
hehehe ,hai sa va impac...cea mai buna melodie compusa in romania...
http://www.youtube.com/watch?v=yKpgc67ivXg&feature=related

chinna tm
2nd July 2008, 14:58
cala, cimi....cat costa o perna?....ma gandesc ca stiti destul de bine pretu:happy

Calandrinon
2nd July 2008, 14:59
[QUOTE=chinna tm;2104988]bah.....am crescut pe phoenix...asta asculta tata:D.....si mie imi plac:D....:happy.....


Imi aduci aminte de o intamplare amuzanta: am un frate cu 11 ani mai mic decat mine ( ceausel, Tori stie la ce ma refer...) si intr-o zi, pe cand era la gradinita, educatoarea i-a intrebat pe copii daca au invatat vreun cantec nou; el a zis ca da, l-a pus sa cante, si baietelul a inceput sa fredoneze...Negru Voda :happy Asta invatase tot stand in preajma mea...

laurdog
2nd July 2008, 14:59
Pana la finalizarea anchetelor penale si a hotararilor instantelor civile, la actiunile declansate de noi impotriva lui Claudio Zambon si a tuturor persoanelor fizice sau juridice responsabile de tot ce s-a intamplat cu palmaresul clubului de fotbal Politehnica Timisoara, am hotarat, pentru a elimina orice confuzie si orice emotie cu privire la participarea noastra in Cupa UEFA, cat si alte masuri care ar putea fi luate abuziv de catre persoane interesate, sa ne schimbam denumirea in SC Fotbal Club Timisoara SA, iar culorile sa fie mov-alb-negru. In acest moment, se afla pe rol un dosar penal, cat si doua civile, in urma carora vor rezulta hotarari definitive, care odata puse in aplicare ne vor readuce in situatia de a reveni la denumirea Politehnica 1921 Stiinta Timisoara si la culorile violet-alb-negru. Am fost nevoiti sa luam hotararea asta impotriva vointei noastre, dar in urma unei analize logice care ne-a obligat sa luam distanta de incercarea unora sau altora de a ne lua placerea jocului intr-o competitie europeana precum Cupa UEFA. Am facut-o doar cu gandul la voi, cei care iubiti aceasta echipa si va promitem sa nu incetam pana cand nu ii vom face sa plateasca pe toti cei care sunt vinovati

ar trebui deschis un thread nou cu propuneri de denumire a echipei de pe Bega, pt sezonul 2009-2010 :happy:happy:happy

torinezu
2nd July 2008, 15:00
E uite ce aveam cu ei, finalul asta al tau...Sunt proCovaci si proPhoenix iar sollo-ul din balada Negru Voda mi-a incantat tineretea...

adica ce final? aldea era cel mai bun chitarist, mai bun decat covaci! daca esti pro phoenix sau pro covaci nu inseamna ca ceilalti erau mai slabi! e adevarat ca phoenix au fost deschizatori de drumuri, au fost excelenti, toti ii ascultam cu placere, dar nu poti sa-i blamezi asa pe ceilalti. e ca si cum ai zice ca deep purple sau zepelin sau acdc nu sunt buni ca tie iti place doar pink floyd! :angry:

Calandrinon
2nd July 2008, 15:01
hehehe ,hai sa va impac...cea mai buna melodie compusa in romania...
http://www.youtube.com/watch?v=yKpgc67ivXg&feature=related

"Fara petale" ... aia da!

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 15:01
cand dadeau "portile albastre ale orasului" plangeam de fiecare data cand il strangeau pe caramitru din porumb...:happy

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 15:03
"Fara petale" ... aia da!

"ion crasmaru" o stii?
are un pasaj de scripca autentic lautareasca...

chinna tm
2nd July 2008, 15:03
laur....stai calm....pana se va rezolva problema....POLI TIMISOARA E LA TIMISOARA!!!!!.....intreaba-l pe anghel:D

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 15:04
Pana la finalizarea anchetelor penale si a hotararilor instantelor civile, la actiunile declansate de noi impotriva lui Claudio Zambon si a tuturor persoanelor fizice sau juridice responsabile de tot ce s-a intamplat cu palmaresul clubului de fotbal Politehnica Timisoara, am hotarat, pentru a elimina orice confuzie si orice emotie cu privire la participarea noastra in Cupa UEFA, cat si alte masuri care ar putea fi luate abuziv de catre persoane interesate, sa ne schimbam denumirea in SC Fotbal Club Timisoara SA, iar culorile sa fie mov-alb-negru. In acest moment, se afla pe rol un dosar penal, cat si doua civile, in urma carora vor rezulta hotarari definitive, care odata puse in aplicare ne vor readuce in situatia de a reveni la denumirea Politehnica 1921 Stiinta Timisoara si la culorile violet-alb-negru. Am fost nevoiti sa luam hotararea asta impotriva vointei noastre, dar in urma unei analize logice care ne-a obligat sa luam distanta de incercarea unora sau altora de a ne lua placerea jocului intr-o competitie europeana precum Cupa UEFA. Am facut-o doar cu gandul la voi, cei care iubiti aceasta echipa si va promitem sa nu incetam pana cand nu ii vom face sa plateasca pe toti cei care sunt vinovati

ar trebui deschis un thread nou cu propuneri de denumire a echipei de pe Bega, pt sezonul 2009-2010 :happy:happy:happy

oups! don't tell B about this!:drak:

Calandrinon
2nd July 2008, 15:04
Pana la finalizarea anchetelor penale si a hotararilor instantelor civile, la actiunile declansate de noi impotriva lui Claudio Zambon si a tuturor persoanelor fizice sau juridice responsabile de tot ce s-a intamplat cu palmaresul clubului de fotbal Politehnica Timisoara, am hotarat, pentru a elimina orice confuzie si orice emotie cu privire la participarea noastra in Cupa UEFA, cat si alte masuri care ar putea fi luate abuziv de catre persoane interesate, sa ne schimbam denumirea in SC Fotbal Club Timisoara SA, iar culorile sa fie mov-alb-negru. In acest moment, se afla pe rol un dosar penal, cat si doua civile, in urma carora vor rezulta hotarari definitive, care odata puse in aplicare ne vor readuce in situatia de a reveni la denumirea Politehnica 1921 Stiinta Timisoara si la culorile violet-alb-negru. Am fost nevoiti sa luam hotararea asta impotriva vointei noastre, dar in urma unei analize logice care ne-a obligat sa luam distanta de incercarea unora sau altora de a ne lua placerea jocului intr-o competitie europeana precum Cupa UEFA. Am facut-o doar cu gandul la voi, cei care iubiti aceasta echipa si va promitem sa nu incetam pana cand nu ii vom face sa plateasca pe toti cei care sunt vinovati

ar trebui deschis un thread nou cu propuneri de denumire a echipei de pe Bega, pt sezonul 2009-2010 :happy:happy:happy


Nu-i nimic de ras!!! Derbedeul ala de zambon isi bate joc de un oras si un simbol al orasului. Poli nu-i al acestui stramb!
Pacat ca se intampla asa ceva!

aaxi
2nd July 2008, 15:04
vezi cimi ca ti-ai gasit un aliat care vrea sa se certe cu mine pe pinguini.........vorba pinguinitei orgasmatronice.........mai dar multi mai sunteti:happy:happy:happy

torinezu
2nd July 2008, 15:05
cand dadeau "portile albastre ale orasului" plangeam de fiecare data cand il strangeau pe caramitru din porumb...:happy

cand o sa treci prin bucale o sa-ti povestesc niste chestii dragute cu doru, traite de mine, nu povestite de altii...

laurdog
2nd July 2008, 15:05
cimi, sa stii ca aveam o grija :sleep:
culorile, insa, trebuie obligatoriu sa cuprinda........"un pic de mov". e reprezentativ :D

aaxi
2nd July 2008, 15:07
Nu-i nimic de ras!!! Derbedeul ala de zambon isi bate joc de un oras si un simbol al orasului. Poli nu-i al acestui stramb!
Pacat ca se intampla asa ceva!

problema e alta:daca aia ii iau echipa lui jambon si o returneaza orasului ..........chinna &co cu cine o sa tina?:evil:

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 15:08
cimi, sa stii ca aveam o grija :sleep:
culorile, insa, trebuie obligatoriu sa cuprinda........"un pic de mov". e reprezentativ :D

movul parca era culoare de ....cum se zice... dintr-alea care iau banii inainte...:evil:

aaxi
2nd July 2008, 15:09
movul parca era culoare de ....cum se zice... dintr-alea care iau banii inainte...:evil:

alea care zicea tim ca muncim noi ca sa traiasca si ele,nu?:P

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 15:09
cand o sa treci prin bucale o sa-ti povestesc niste chestii dragute cu doru, traite de mine, nu povestite de altii...

mie-mi place tare mult ca artist...:ok:

chinna tm
2nd July 2008, 15:10
ma repet....POLI TIMISOARA E LA TIMISOARA!!!!!NOI NE ZBATEM SA ARATAM ASTA.....NOI NU AM FOST INFINTATI DE COMUNISTI SA NE FIE RUSINE CU TRECUTUL NOSTRU.....asa, cum e el....fara campionate , doar cu cupe.....:D.....POLI TIMISOARA E A TIMISOAREI.....SI CAND SE VA DEMONSTRA ASTA, TOTI CONTESTATRII VOR FI REDUSI LA TACERE:D.....
cimi...alea de iau banii inainte.....le gasesti pe centura.....culoarea noastra e violet!!!!!nici un pic de rosu ca sa ne aminteasca de oarece origini!!!!!

laurdog
2nd July 2008, 15:11
Nu-i nimic de ras!!! Derbedeul ala de zambon isi bate joc de un oras si un simbol al orasului. Poli nu-i al acestui stramb!
Pacat ca se intampla asa ceva!

pe cuvantul meu de onoare ca..........................nu ma intereseaza :happy:happy
chinezule, usor tata ca ti se umfla venele. si CFR Timisoara, si UMT tot ale Timisoarei sunt, dar nu-si schimba numele mai des decat prezentarile de moda de la Milano

Calandrinon
2nd July 2008, 15:11
adica ce final? aldea era cel mai bun chitarist, mai bun decat covaci! daca esti pro phoenix sau pro covaci nu inseamna ca ceilalti erau mai slabi! e adevarat ca phoenix au fost deschizatori de drumuri, au fost excelenti, toti ii ascultam cu placere, dar nu poti sa-i blamezi asa pe ceilalti. e ca si cum ai zice ca deep purple sau zepelin sau acdc nu sunt buni ca tie iti place doar pink floyd! :angry:

Tori, dar m-ai inteles gresit, nu mi-a placut doar Phoenix, mi-a placut si Progresiv TM, si Catena, si Mondial, si Rosu si Negru, si Metronon si..si...
Iar daca citesti mai sus am recunoscut valoarea lui Aldea, doamne fereste, dar acel album al lor, uite ca-mi scapa denumirea, cu taieturile din ziar in care erau laudati mai ceva ca Mahavishn Orchestra mi-a creat o repulsie pe care nu am putut-o stapani. Dar valoarea lui Aldea sau a Sfinxului in general nu o pun in discutie!

Leo
2nd July 2008, 15:12
ma repet....POLI TIMISOARA E LA TIMISOARA!!!!!NOI NE ZBATEM SA ARATAM ASTA.....NOI NU AM FOST INFINTATI DE COMUNISTI SA NE FIE RUSINE CU TRECUTUL NOSTRU.....asa, cum e el....fara campionate , doar cu cupe.....:D.....POLI TIMISOARA E A TIMISOAREI.....SI CAND SE VA DEMONSTRA ASTA, TOTI CONTESTATRII VOR FI REDUSI LA TACERE:D.....

ce sari asa ? nu s-a luat nimeni de Poli , ce o dai cu comusismul ?

Calandrinon
2nd July 2008, 15:14
mie-mi place tare mult ca artist...:ok:

ABSOLUT!

chinna tm
2nd July 2008, 15:14
domnilor...eu ies......va doresc o zi minunata in continuare:D.....
leo.....s-au luat de culori...da-le :rosu:.....:happy.....:D.....
va salut domnilor!!!!!numai de bine!!!!!

aaxi
2nd July 2008, 15:14
ma repet....POLI TIMISOARA E LA TIMISOARA!!!!!NOI NE ZBATEM SA ARATAM ASTA.....NOI NU AM FOST INFINTATI DE COMUNISTI SA NE FIE RUSINE CU TRECUTUL NOSTRU.....asa, cum e el....fara campionate , doar cu cupe.....:D.....POLI TIMISOARA E A TIMISOAREI.....SI CAND SE VA DEMONSTRA ASTA, TOTI CONTESTATRII VOR FI REDUSI LA TACERE:D.....
cimi...alea de iau banii inainte.....le gasesti pe centura.....culoarea noastra e violet!!!!!nici un pic de rosu ca sa ne aminteasca de oarece origini!!!!!

nenea.............nu m-ai lamurit: daca ii iau astia echipa lui Zambon si o dau inapoi orasului...........care va fi "POLI TIMISOARA E LA TIMISOARA"?:groggy:

ai :drak: americani, elvetieni, nemti, etc........toti "e" comunisti ca "are" rosu pe stag:confused:

Tim
2nd July 2008, 15:14
Aia mica e...rezolvata!!!!:)
Opss ,ce vad pe aici...a aparut gunoiul de italian cu noutati????
Ma duc sa ma informez!!!!

laurdog
2nd July 2008, 15:15
salutare chinezule, o seara frumoasa
astia fac cu schimbul, unul pleaca, altul vine

Leo
2nd July 2008, 15:16
nenea.............nu m-ai lamurit: daca ii iau astia echipa lui Zambon si o dau inapoi orasului...........care va fi "POLI TIMISOARA E LA TIMISOARA"?:groggy:

Aaxi , vrei sa ne certam ? hai repede ca nu prea mai am timp

cimitiru' ghencea
2nd July 2008, 15:16
pofta buna si o dupa amiaza placuta va doresc si eu!

Leo
2nd July 2008, 15:17
salutare tuturor ..............unde este Serv ?

laurdog
2nd July 2008, 15:18
pe tine nu te-as saluta, ca esti "magar, violent si n-ai manere", dar......hai pa:happy:happy

Tim
2nd July 2008, 15:20
pe cuvantul meu de onoare ca..........................nu ma intereseaza :happy:happy
chinezule, usor tata ca ti se umfla venele. si CFR Timisoara, si UMT tot ale Timisoarei sunt, dar nu-si schimba numele mai des decat prezentarile de moda de la Milanoasa deci,nu te intereseaza ca traiesti intr-o tara in care un mafiot italian poate sa fure istoria si traditia unui oras!!!!:shocked:
Bine mah....sa va dea Dumnezeu si voua!!!!!:angry:

torinezu
2nd July 2008, 15:21
Tori, dar m-ai inteles gresit, nu mi-a placut doar Phoenix, mi-a placut si Progresiv TM, si Catena, si Mondial, si Rosu si Negru, si Metronon si..si...
Iar daca citesti mai sus am recunoscut valoarea lui Aldea, doamne fereste, dar acel album al lor, uite ca-mi scapa denumirea, cu taieturile din ziar in care erau laudati mai ceva ca Mahavishn Orchestra mi-a creat o repulsie pe care nu am putut-o stapani. Dar valoarea lui Aldea sau a Sfinxului in general nu o pun in discutie!


am fost la concertul lui sfinx de lansare a albumului zalmoxe... a fost primul concert stereo din romania! prezentator era aurel gherghel... nu va puteti da seama ce super a fost! in deschidere au cantat ffn, aveau o galerie in polivalenta la peluza...cand trebuia sa inceapa sfinx, aia tot scandau ffn...aldea a vrut sa plece din concert...si atunci ne-am ridicat toti ceilalti si am inceput sa strigam la randul nostru aldea si sfinx...plus ghergel care le cerea sa plece daca nu le place... in final au tacut si a iesit ceva formidabil....:yeah::yeah: si vii tu acum si zici ce zici...cum sa nu ma enervez?! :o: trebuie sa traiesti momentele alea ca sa le intelegi...

torinezu
2nd July 2008, 15:22
am plecat si io! va salut! pe maine! sau pe diseara....

laurdog
2nd July 2008, 15:24
asa deci,nu te intereseaza ca traiesti intr-o tara in care un mafiot italian poate sa fure istoria si traditia unui oras!!!!:shocked:
Bine mah....sa va dea Dumnezeu si voua!!!!!:angry:

paesane, intr-o astfel de tara traim, in care mai multi mafioti au furat si falsificat istoria si simbolurile unei TARI!!!!!!
nu-mi spune ca nu stiai. daca nu stiai, welcome in the real world :ok:

salutare tori

Tim
2nd July 2008, 15:27
paesane, intr-o astfel de tara traim, in care mai multi mafioti au furat si falsificat istoria si simbolurile unei TARI!!!!!!
nu-mi spune ca nu stiai. daca nu stiai, welcome in the real world :ok:

salutare toriGresit,au furat bunurile materiale ale acestei tari!!!!Pana acum nimeni nu a furat simbolurile,istoria si traditia!!!!Nimeni nu a revendicat,imobiliar ...Sarmisegetusa !!!!!

Tim
2nd July 2008, 15:32
Poate va intrebati ,cum reuseste acest limbric italian sa castige mereu!!!! Am studiat cazul foarte atent si va spun eu.....e un cartofor ordinar,la laussane are 2-3 judecatori italieni iar in tara e mana -in-mana cu gasca PD-ului,cu Udrea& co.!!!!!
Deci....fals,uz de fals.....coruptie!!!!!

laurdog
2nd July 2008, 15:33
Gresit,au furat bunurile materiale ale acestei tari!!!!Pana acum nimeni nu a furat simbolurile,istoria si traditia!!!!Nimeni nu a revendicat,imobiliar ...Sarmisegetusa !!!!!

aloooo, domnu', broscaru' ala nu v-a furat Bega sau orasul. printr-o smecherie....italieneasca a luat o....marfa. aceea e o societate, si ca orice societate isi poate schimba patronatul. modalitatea in care a facut-o, e cu totul alta discutie!!!!!!

Tim
2nd July 2008, 15:36
aloooo, domnu', broscaru' ala nu v-a furat Bega sau orasul. printr-o smecherie....italieneasca a luat o....marfa. aceea e o societate, si ca orice societate isi poate schimba patronatul. modalitatea in care a facut-o, e cu totul alta discutie!!!!!!Turnul Eifel e tot o societate???? Poate fii mutat la Laromet si sa fie tot....Turnul Eifel??? Cei din Paris ,sa nu aibe dreptul sa mai numeasca alt turn ....asa????:confused:

aaxi
2nd July 2008, 15:40
Aaxi , vrei sa ne certam ? hai repede ca nu prea mai am timp

stiu ca o sa regret mult timp raspunsul asta: Nu

laurdog
2nd July 2008, 15:42
Turnul Eifel e tot o societate???? Poate fii mutat la Laromet si sa fie tot....Turnul Eifel??? Cei din Paris ,sa nu aibe dreptul sa mai numeasca alt turn ....asa????:confused:

bai parca esti copil, sa mor eu. pai ce ma nebunule, v-a furat Piata Operei?
manchester a fost preluata de americani, LIVERPOOL la fel, chelsea de un rus, iar.....aia de un...cioban. asta inseamna ca orasele Manchester, Liverpool, Londra si Bucuresti nu mai au simboluri? ce dreak ma, esti baiat inteligent. ce are sula cu prefectura?

aaxi
2nd July 2008, 15:45
bai parca esti copil, sa mor eu. pai ce ma nebunule, v-a furat Piata Operei?
manchester a fost preluata de americani, LIVERPOOL la fel, chelsea de un rus, iar.....aia de un...cioban. asta inseamna ca orasele Manchester, Liverpool, Londra si Bucuresti nu mai au simboluri? ce dreak ma, esti baiat inteligent. ce are sula cu prefectura?

cine? care cioban? :sting:
ai gresit un pic erarhizarea dpdv valoric: Liverpool, Steaua, Manchester, Chelsea:P

laurdog
2nd July 2008, 15:46
cine? care cioban? :sting:
ai gresit un pic erarhizarea dpdv valoric: Liverpool, Steaua, Manchester, Chelsea:P

de aia nu ma intereseaza, dar daca lua ciobanul...Statuia Aviatorilor faceam scandal :D

Tim
2nd July 2008, 15:47
bai parca esti copil, sa mor eu. pai ce ma nebunule, v-a furat Piata Operei?
manchester a fost preluata de americani, LIVERPOOL la fel, chelsea de un rus, iar.....aia de un...cioban. asta inseamna ca orasele Manchester, Liverpool, Londra si Bucuresti nu mai au simboluri? ce dreak ma, esti baiat inteligent. ce are sula cu prefectura?ori esti rau,ori esti ...rau intentionat!!!!
Zici ca esti mare dinamovist!!! Vine acum un bulibasa arab si muta societatea "dinamo' in comuna sag,judetul Timis.Pai.....ala mai e....dinamo???
Ne cerem scuze,"Timisoara" mai putem folosi in denumirea echipei???
poate are excrementul ala drepturi si pe asta!!!!

aaxi
2nd July 2008, 15:49
de aia nu ma intereseaza, dar daca lua ciobanul...Statuia Aviatorilor faceam scandal :D

pai nu a luat-o? 'tui mama masii......si i-am zis ca daca o mai vad acolo dau cu raid pana pica:D

aaxi
2nd July 2008, 15:50
ori esti rau,ori esti ...rau intentionat!!!!
Zici ca esti mare dinamovist!!! Vine acum un bulibasa arab si muta societatea "dinamo' in comuna sag,judetul Timis.Pai.....ala mai e....dinamo???
Ne cerem scuze,"Timisoara" mai putem folosi in denumirea echipei???
poate are excrementul ala drepturi si pe asta!!!!

nu vreau sa te agit mai rau, dar voua nu v-a interzis nimeni sa folositi cuvantul Timisoara in denumirea echipei. Ce e inainte de Timisoara a fost "amanetat" odata cu societatea.
Ce n-as da sa vina bulibasa ala:evil::evil::evil:

laurdog
2nd July 2008, 15:54
ori esti rau,ori esti ...rau intentionat!!!!
Zici ca esti mare dinamovist!!! Vine acum un bulibasa arab si muta societatea "dinamo' in comuna sag,judetul Timis.Pai.....ala mai e....dinamo???
Ne cerem scuze,"Timisoara" mai putem folosi in denumirea echipei???
poate are excrementul ala drepturi si pe asta!!!!

nu sunt ba rau. ala a plecat cu echipa din oras? a dus-o la craiova, sau joaca, acolo in C, tot in Timisoara?
timule, repet, echipa este o marfa, o societate si isi poate schimba patronul. sunt de acord ca ala a facut niste mizerii, dar nu v-a luat simbolul. daca un oras ca Timisoara, cu atata istorie in spate, si care a dat atatia oameni de isprava tarii, are ca unic simbol o echipa de fotbal........aveti o problema.

Leo
2nd July 2008, 15:54
o sa sustii mai putin echipa asta Tim ? ori Poli 1921 ori FC TIMISOARA , la fel de mult o vei incuraja
si o vei sustine ...............da-l incolo pe zambon

laurdog
2nd July 2008, 15:55
hai ca am fugit. va pupez.
aaxi, pana maine sa te gandesti ce bere preferi :evil::evil:

aaxi
2nd July 2008, 15:56
o sa sustii mai putin echipa asta Tim ? ori Poli 1921 ori FC TIMISOARA , la fel de mult o vei incuraja
si o vei sustine ...............da-l incolo pe zambon

mai vrei box? :happy:happy:happy

bai, imi raspunde si mie vreun timisorean la intrebarea asta: daca poli lui jambon e data inapoi orasului...........care va fi adevarata poli?

aaxi
2nd July 2008, 15:57
hai ca am fugit. va pupez.
aaxi, pana maine sa te gandesti ce bere preferi :evil::evil:

pai depinde de ........bulibasa:happy:happy:happy

hai sa ne traiesti domn'laur

Leo
2nd July 2008, 15:58
mai vrei box? :happy:happy:happy

bai, imi raspunde si mie vreun timisorean la intrebvarea asta: daca poli lui jambon e data inapoi orasului...........care va fi adevarata poli?

bai Aaxi ai prins curaj acum ca a plecat LAUR ?

aaxi
2nd July 2008, 16:00
bai Aaxi ai prins curaj acum ca a plecat LAUR ?

acum am realizat si eu care era temerea vietii mele......Laur.:yeah:
multumesc mare patron de bile:D:P
curaj sa ce?:shocked:

Tim
2nd July 2008, 16:01
nu vreau sa te agit mai rau, dar voua nu v-a interzis nimeni sa folositi cuvantul Timisoara in denumirea echipei. Ce e inainte de Timisoara a fost "amanetat" odata cu societatea.
Ce n-as da sa vina bulibasa ala:evil::evil::evil:baaa nebunilor!!! Cum se numeste echipa limbricului italian care joaca pe Laromet???? Poli TIMISOARA !!!!!! Cum mortii masii TIMISOARA daca .....nu e din TIMISOARA????:angry:

aaxi
2nd July 2008, 16:07
baaa nebunilor!!! Cum se numeste echipa limbricului italian care joaca pe Laromet???? Poli TIMISOARA !!!!!! Cum mortii masii TIMISOARA daca .....nu e din TIMISOARA????:angry:

nebunul la C2.........:happy

SC FC Politehnica Timisoara SA...............asa se numeste societatea cumaprata de macaronar.
deci Timisoara e inclusa in denumirea societatii...........ucideti-l pe ala care a facut societatea cu numele asta.

Tim
2nd July 2008, 16:08
mai vrei box? :happy:happy:happy

bai, imi raspunde si mie vreun timisorean la intrebarea asta: daca poli lui jambon e data inapoi orasului...........care va fi adevarata poli?Aici esti rau si o sa te tin minte!!!!:ok:
retine...POLI TIMISOARA....e echipa care joaca pe "Dan Paltinisan" in Girocului,langa "judetean".......restul e Can-Can

Leo
2nd July 2008, 16:10
pai da il manca-n cur pe Aaxi si inca rau de tot :happy

aaxi
2nd July 2008, 16:11
Aici esti rau si o sa te tin minte!!!!:ok:
retine...POLI TIMISOARA....e echipa care joaca pe "Dan Paltinisan" in Girocului,langa "judetean".......restul e Can-Can

nu sunt rau deloc, eu chiar am vb serios acum
prima data cand am pus intrebarea asta, am vrut sa-l atac pe chinnez, dar pe bune, chiar nu inteleg cum va fi.
teoretic daca macaronarul renunta la societate, veti avea si fosta Poli si actuala Poli. La asta ma refeream, asa ca nu o mai lua asa personal:mda:

Tim
2nd July 2008, 16:11
nebunul la C2.........:happy

SC FC Politehnica Timisoara SA...............asa se numeste societatea cumaprata de macaronar.
deci Timisoara e inclusa in denumirea societatii...........ucideti-l pe ala care a facut societatea cu numele asta.Scuze...aici opresc dialogul cu tine: Juventus Torino e tot una cu Juventus Colentina!!!!!Pricepeti voi ce vreti!!!!Over!!!!!

aaxi
2nd July 2008, 16:11
pai da il manca-n cur pe Aaxi si inca rau de tot :happy

sefu, vezi ca m-a mai intrebat un pinguin (simpatic bait, no problem) ceva de mancarimi............asa ca.........;)

aaxi
2nd July 2008, 16:13
Scuze...aici opresc dialogul cu tine: Juventus Torino e tot uns cu Juventus Colentina!!!!!Pricepeti voi ce vreti!!!!Over!!!!!

Se pare ca ti-ai raspuns singur: "Juventus Football Club" din Torino si Juventus Bucuresti sunt SC SUPERCOM SA
De exemplu: Steaua e SC FC Steaua SA Bucuresti, Dinamo e SC Dinamo 1948 SA Bucuresti, dar Bucuresti e dupa SA si nu in titulatura. La voi e SC POLITEHNICA TIMISOARA SA
dar tu nu vrei sa intelegi si..........basta.
eu sunt de acord sa fi ofuscat pe macaronar, dar intelege si tu ca daca o societate comerciala se numeste SC MACAROANE BUCURESTI SA nu e obligatoriu sa activeze in Bucuresti.
Chiar nu iti inteleg aversiunea asta fata de mine si Laur, pe bune
Nu vi se pare ca o luati prea personal si dati in unii care totusi sunt de partea voastra?

Leo
2nd July 2008, 16:15
sefu, vezi ca m-a mai intrebat un pinguin (simpatic bait, no problem) ceva de mancarimi............asa ca.........;)

banuiesc ca ai luat masuri de siguranta sa nu mai apara mancarimile :D

Leo
2nd July 2008, 16:24
mai Tim se stia de masura asta de ceva timp , in plus este ceva provizoriu ....................de ce esti asa ofticat ? nu cred ca este cazul sa fi pe noi

aaxi
2nd July 2008, 16:24
banuiesc ca ai luat masuri de siguranta sa nu mai apara mancarimile :D

da, am pus de niste frigarui in frac. Vrei si tu?

serv_ag
2nd July 2008, 16:26
de aia nu ma intereseaza, dar daca lua ciobanul...Statuia Aviatorilor faceam scandal :D

Tiiiii, acuma intzeleg io de ce vin ciorile asa de des acilea: NU MAI AU "AERODROM" ! HUO ALA DE A FURAT STATUIA! :headbang:

Off..... topic: sal absurd la toata lumea "care este" :D

aaxi
2nd July 2008, 16:27
domnilor...........eu ma retrag spre casele mele...........o seara minunata

Leo
2nd July 2008, 16:30
ceao Tori , LAUR , Aaxi
o seara placuta va doresc
Aaxi glumeam ;)

serv_ag
2nd July 2008, 16:30
domnilor...........eu ma retrag spre casele mele...........o seara minunata

Patru-shasa poarta'n casa! O seara buna si tie!

Leo
2nd July 2008, 16:47
hard , meciul vostru de prezentare in compania lui AS Roma este o facatura ?

Tim
2nd July 2008, 16:54
Nu-i nimic de ras!!! Derbedeul ala de zambon isi bate joc de un oras si un simbol al orasului. Poli nu-i al acestui stramb!
Pacat ca se intampla asa ceva!Merci CALA!!!!

Leo
2nd July 2008, 16:59
hai ca va salut si eu
pe maine :cya:

Vincitor
2nd July 2008, 17:12
Marian Iancu a schimbat numele Politehnicii Timișoara!

Președintele Consiliului de Administrație al clubului Poli Timișoara, Marian Iancu, a recurs la o decizie radicală pentru viitorul clubului.

Redăm în totalitate comunicatul postat pe site-ul oficial al clubului:

"Pana la finalizarea anchetelor penale si a hotararilor instantelor civile, la actiunile declansate de noi impotriva lui Claudio Zambon si a tuturor persoanelor fizice sau juridice responsabile de tot ce s-a intamplat cu palmaresul clubului de fotbal Politehnica Timisoara, am hotarat, pentru a elimina orice confuzie si orice emotie cu privire la participarea noastra in Cupa UEFA, cat si alte masuri care ar putea fi luate abuziv de catre persoane interesate, sa ne schimbam denumirea in SC Fotbal Club Timisoara SA, iar culorile sa fie mov-alb-negru. In acest moment, se afla pe rol un dosar penal, cat si doua civile, in urma carora vor rezulta hotarari definitive, care odata puse in aplicare ne vor readuce in situatia de a reveni la denumirea Politehnica 1921 Stiinta Timisoara si la culorile violet-alb-negru. Am fost nevoiti sa luam hotararea asta impotriva vointei noastre, dar in urma unei analize logice care ne-a obligat sa luam distanta de incercarea unora sau altora de a ne lua placerea jocului intr-o competitie europeana precum Cupa UEFA. Am facut-o doar cu gandul la voi, cei care iubiti aceasta echipa si va promitem sa nu incetam pana cand nu ii vom face sa plateasca pe toti cei care sunt vinovati".


Cuvinte cheie: poli timisoara, comunicat, nume

Tim
2nd July 2008, 17:16
Marian Iancu a schimbat numele Politehnicii Timișoara!

Președintele Consiliului de Administrație al clubului Poli Timișoara, Marian Iancu, a recurs la o decizie radicală pentru viitorul clubului.

Redăm în totalitate comunicatul postat pe site-ul oficial al clubului:

"Pana la finalizarea anchetelor penale si a hotararilor instantelor civile, la actiunile declansate de noi impotriva lui Claudio Zambon si a tuturor persoanelor fizice sau juridice responsabile de tot ce s-a intamplat cu palmaresul clubului de fotbal Politehnica Timisoara, am hotarat, pentru a elimina orice confuzie si orice emotie cu privire la participarea noastra in Cupa UEFA, cat si alte masuri care ar putea fi luate abuziv de catre persoane interesate, sa ne schimbam denumirea in SC Fotbal Club Timisoara SA, iar culorile sa fie mov-alb-negru. In acest moment, se afla pe rol un dosar penal, cat si doua civile, in urma carora vor rezulta hotarari definitive, care odata puse in aplicare ne vor readuce in situatia de a reveni la denumirea Politehnica 1921 Stiinta Timisoara si la culorile violet-alb-negru. Am fost nevoiti sa luam hotararea asta impotriva vointei noastre, dar in urma unei analize logice care ne-a obligat sa luam distanta de incercarea unora sau altora de a ne lua placerea jocului intr-o competitie europeana precum Cupa UEFA. Am facut-o doar cu gandul la voi, cei care iubiti aceasta echipa si va promitem sa nu incetam pana cand nu ii vom face sa plateasca pe toti cei care sunt vinovati".


Cuvinte cheie: poli timisoara, comunicat, nume
care era probabilitatea...sa nu apari tu?????

dardar_3
2nd July 2008, 17:17
38600 de mesaje?:shock:


Intrebarea capcana a acestui thread cred ca are un adevar ascuns: "Cineva dintre voi a suferit grav de pe urma lui Hardliner":cry:... sau "Acea persoana care a pus intrebarea se crede mai ~viril~ decat coiful unei maimute"...


Felicitari:ok:



PS: leodacin, echipa voastra e o "facatura"... a carei suporteri mai rad cateodata cand isi aduc aminte de latratul in cor: http://img357.imageshack.us/img357/6472/3432352sv0.gif

Vincitor
2nd July 2008, 17:22
care era probabilitatea...sa nu apari tu?????

am aparut ca sa va reamintesc .ca EU am spus de F.MULT TIMP asta !! N-ati crezut ,dar lucrurile trebuie sa intre odata si-odata in normalitate.

Tim
2nd July 2008, 17:27
am aparut ca sa va reamintesc .ca EU am spus de F.MULT TIMP asta !! N-ati crezut ,dar lucrurile trebuie sa intre odata si-odata in normalitate.Vezi...d'asta esti tu singur,fiindca ...detii adevarul absolut!!!!Nu ma astept sa pricepi.....

Vincitor
2nd July 2008, 17:32
Vezi...d'asta esti tu singur,fiindca ...detii adevarul absolut!!!!Nu ma astept sa pricepi.....

prefer asa singur ,decat cu niste indivizi care prefera sa fie mintiti si periati ..!!
Nu-ti fa probleme din pricina mea ...ma vad cu prietenii mei [putini ,dar adevarati ..vorbesc de prieteni ,nu de amici sau cunostinte ] , cand trebuie si cand avem nevoie sa ne ajutam !!

Tim
2nd July 2008, 17:43
prefer asa singur ,decat cu niste indivizi care prefera sa fie mintiti si periati ..!!
Nu-ti fa probleme din pricina mea ...ma vad cu prietenii mei [putini ,dar adevarati ..vorbesc de prieteni ,nu de amici sau cunostinte ] , cand trebuie si cand avem nevoie sa ne ajutam !!
Bine mah...e alegerea ta.Over!!!

Leo
2nd July 2008, 17:46
bai, am spus asta pentru ca in 26 Iulie incepe campionatu.
Cum faceti prezentarea exact in ziua etapei ??? e o premiera.

Vincitor
2nd July 2008, 17:48
Bine mah...e alegerea ta.Over!!!

pai cu tine sunt "over" de la inceput ..tot timpul am discutat in contradictoriu , nu vad de unde pretentia la prietenie ??!!

laurdog
2nd July 2008, 18:09
38600 de mesaje?:shock:


Intrebarea capcana a acestui thread cred ca are un adevar ascuns: "Cineva dintre voi a suferit grav de pe urma lui Hardliner":cry:... sau "Acea persoana care a pus intrebarea se crede mai ~viril~ decat coiful unei maimute"...


Felicitari:ok:



PS: leodacin, echipa voastra e o "facatura"... a carei suporteri mai rad cateodata cand isi aduc aminte de latratul in cor: http://img357.imageshack.us/img357/6472/3432352sv0.gif

fa un bine umanitatii: IMPUSCA-TE :D

Hard
2nd July 2008, 18:47
Dardare , mi-ai adus aminte involuntar sa postez pe arena :D
lasa-i pe astia,sunt mai diferiti decat restul lumii ;) , nu-i baga in seama .

aaxi
2nd July 2008, 18:51
va resalut domnilor
leo, stiu ca ai glumit, no problem:ok:
tim, nu vreau sa-ti adancesc amaraciunea, dar si acum cu noua denumire patiti la fel: SC Fotbal Club Timisoara SA. Daca Iancu pleaca cu societatea.........patiti la fel legat de denumirea orasului..........e inclusa in numele echipei:no:.
Leo..........Steaua are prima etapa amanata, asa ca are timp de amicale cu echipele de pluton ale Italiei :P
dardar........te-a intrebat cineva ceva sau iti place sa vb singur si neintrebat, asa ca amicul tau hard? Vezi pana si prietenul tau de aceeasi orientare te-a sfatuit sa dispari :drak: de aici

Hard
2nd July 2008, 18:54
Dardare sa nu bagi in seama lingaul , e stelist travestit :cry:

aaxi
2nd July 2008, 19:02
hardy iti mai chemi multi dezorientati ca sa te voteze? imi cer scuze cand am zis ca ai atins culmile penibilului......vad ca esti inca in ascensiune./hello/hello

Hard
2nd July 2008, 19:06
limba;) , daca as chema pe cineva aici , as ajunge la 30 de voturi in 1 ora ;)
lasa frustrarea la o parte , nu vezi ca te bagi aiurea in discutie ? ma adresam lui Dardar ,ia o pauza .

Tim
2nd July 2008, 19:19
limba;) , daca as chema pe cineva aici , as ajunge la 30 de voturi in 1 ora ;)
lasa frustrarea la o parte , nu vezi ca te bagi aiurea in discutie ? ma adresam lui Dardar ,ia o pauza .mai mucea,azi e sansa ta sa-mi obtii bannarea!!!Profita...fraiere.

Leo
2nd July 2008, 19:36
Aaxi v-ati amanat prima etapa sa faceti amicalul ? ce pacat ca nu vine Totti , am inteles ca s-a operat

aaxi
2nd July 2008, 19:45
mai mucea,azi e sansa ta sa-mi obtii bannarea!!!Profita...fraiere.
tim, nu baga in seama toti lustrangii de dosuri de moderatori

Aaxi v-ati amanat prima etapa sa faceti amicalul ? ce pacat ca nu vine Totti , am inteles ca s-a operat
nu noi am cerut-o ci vasluiul..ceva cu cupele europene;)

Leo
2nd July 2008, 19:46
nu am stiut , am crezut ca-i facatura

Leo
2nd July 2008, 19:47
Tim am o rugaminte la tine

aaxi
2nd July 2008, 19:48
nu am stiut , am crezut ca-i facatura

si eu am crezut ca faci misto, pe bune:limba:

Tim
2nd July 2008, 19:50
Tim am o rugaminte la tineNu se poate....asta-s eu!!!!:D

newcool
2nd July 2008, 19:57
hai noroc...vad ca-i aceasi atmosfera <prieteneasca> p-aici..:)

cip
2nd July 2008, 19:57
Nu se poate....asta-s eu!!!!:D
bine,mah,che guevara...:happy:happy:happy
maine poimaine or sa apara tricouri si cu tine,ai bereta?

Leo
2nd July 2008, 20:01
mai traiesti Cool ?

cip
2nd July 2008, 20:01
hai noroc...vad ca-i aceasi atmosfera <prieteneasca> p-aici..:)
am auzit ca vii la Timi,vineri...:rolleyes:

newcool
2nd July 2008, 20:03
mai traiesti Cool ?

inca....nu mor caii cand vor cainii(nici o aluzie Leo:)),nici cainii cand vor stapanii....hai f.c. Timisoara!!:happy:happy:happy

newcool
2nd July 2008, 20:04
am auzit ca vii la Timi,vineri...:rolleyes:
cam vin...vb la telefon maine,ok?

Leo
2nd July 2008, 20:04
Cool esti bine sanatos , nu ai intrat cam de multisor

cip
2nd July 2008, 20:06
inca....nu mor caii cand vor cainii(nici o aluzie Leo:)),nici cainii cand vor stapanii....hai f.c. Timisoara!!:happy:happy:happy
stai relaxat,e o solutie manageriala f buna asta a lui Iancu...:)
despre serie B,ce mai stim?trage Salonta la promovare anu' asta?:yes:

newcool
2nd July 2008, 20:06
Cool esti bine sanatos , nu ai intrat cam de multisor

da merci totul e ok...insa m-am autocenzurat o vreme,nu de alta dar mai fac vreo minune la nervi....:cool:

cip
2nd July 2008, 20:06
cam vin...vb la telefon maine,ok?
super OK,iti povestesc maine care-i faza...:yeah:

newcool
2nd July 2008, 20:08
stai relaxat,e o solutie manageriala f buna asta a lui Iancu...:)
despre serie B,ce mai stim?trage Salonta la promovare anu' asta?:yes:
o fi buna dar asa simt eu ca <adio poli> .....cat despre UTA,e bine...dimineata la 11 totu-i parca mai fresh,gazonu-i mai verde,aerul mai curat:groggy:

cip
2nd July 2008, 20:11
o fi buna dar asa simt eu ca <adio poli> .....cat despre UTA,e bine...dimineata la 11 totu-i parca mai fresh,gazonu-i mai verde,aerul mai curat:groggy:
nu-i nimic,cu FC Timisoara,poate va-nfratiti,ca-s alta echipa,alt oras,parca intrezaresc inceputul unei frumoase precenii...:lol::lol::lol:

Leo
2nd July 2008, 20:12
Cool , care e treaba cu Simao si Hidisan ? nu mai stiu nimic de ei , vin sau nu la noi ?

newcool
2nd July 2008, 20:13
nu-i nimic,cu FC Timisoara,poate va-nfratiti,ca-s alta echipa,alt oras,parca intrezaresc inceputul unei frumoase precenii...:lol::lol::lol:
a beautiful friedship...:D:D:evil:...vreti sa fiti satelitul nostru?:evil::P

Tim
2nd July 2008, 20:15
a beautiful friedship...:D:D:evil:...vreti sa fiti satelitul nostru?:evil::P
Mah uratule,ce coincidenta sa apari ...chiar azi!!!!:shocked:
Ceau Cool:D

newcool
2nd July 2008, 20:16
Cool , care e treaba cu Simao si Hidisan ? nu mai stiu nimic de ei , vin sau nu la noi ?
no sir...am vb cu Ionut Chirila,m-am intalnit vinerea trecuta la service cu el...venea d-afara si a intrat sa schimbe cauciucurile in drum spre Bucale...in afara de Baltoi,Zaharia si <imprumutatii> care au plecat,restul raman pe loc...obiectivul e promovarea imediata.Iar de la voi vine Liviu Ganea.

newcool
2nd July 2008, 20:16
Mah uratule,ce coincidenta sa apari ...chiar azi!!!!:shocked:
Ceau Cool:D
salve Tim..mi-ai dus dorul?:D

cip
2nd July 2008, 20:17
a beautiful friedship...:D:D:evil:...vreti sa fiti satelitul nostru?:evil::P
pai ,noi suntem in UEFA,voi in B,cam cum gandesti situatia satelitului?nu ala micu' se invarte ?

cip
2nd July 2008, 20:18
Mah uratule,ce coincidenta sa apari ...chiar azi!!!!:shocked:
Ceau Cool:D
te gandesti la ce ma gandesc si eu?:rolleyes:

newcool
2nd July 2008, 20:18
pai ,noi suntem in UEFA,voi in B,cam cum gandesti situatia satelitului?nu ala micu' se invarte ?
ala micu o fi Iancu?:happy:happy:happy ca parca a dat jos vreo 2 kile....:happy:happy:happy

Tim
2nd July 2008, 20:19
salve Tim..mi-ai dus dorul?:Dsincer?
iti spun vineri....dupa ce dai primul rand!!!:evil::evil::happy

newcool
2nd July 2008, 20:19
te gandesti la ce ma gandesc si eu?:rolleyes:
nu fiti naspa...nu ma bucur de faza de la voi,dar daca am mingea la fileu sa n-o lovesc????:evil::evil::evil:

Leo
2nd July 2008, 20:20
sincer?
iti spun vineri....dupa ce dai primul rand!!!:evil::evil::happy

pardon , primul rand il da Chinna

Tim
2nd July 2008, 20:21
te gandesti la ce ma gandesc si eu?:rolleyes:Scrie tu...sa nu ne repetam:headbang:
:happy:happy:happy

cip
2nd July 2008, 20:21
nu fiti naspa...nu ma bucur de faza de la voi,dar daca am mingea la fileu sa n-o lovesc????:evil::evil::evil:
loveste,fiara mica...
da' io ma refeream la altceva,stai linistit,e de bine,vb maine...:)

cip
2nd July 2008, 20:22
Scrie tu...sa nu ne repetam:headbang:
:happy:happy:happy
peretii au urechi,afla el cand tre...:cool:

Tim
2nd July 2008, 20:23
loveste,fiara mica...
da' io ma refeream la altceva,stai linistit,e de bine,vb maine...:)daaaa....e de bineeee.....:happy:happy:happy

newcool
2nd July 2008, 20:23
loveste,fiara mica...
da' io ma refeream la altceva,stai linistit,e de bine,vb maine...:)
ok..acu spuneti la unison tu cu Tim...UTA ARAD! UTA ARAD! UTA ARAD!...si eu din respect scandez...F.C.Timisoara! F.C. Timisoara!..brrrr suna ca draku(vb lu P.Roman):rosu:

cip
2nd July 2008, 20:23
daaaa....e de bineeee.....:happy:happy:happy
mai ales pt mine...:happy:happy:happy

cip
2nd July 2008, 20:25
ok..acu spuneti la unison tu cu Tim...UTA ARAD! UTA ARAD! UTA ARAD!...si eu din respect scandez...F.C.Timisoara! F.C. Timisoara!..brrrr suna ca draku(vb lu P.Roman):rosu:
ce ,UTA ARAD?
pai io v-am zis ca UTARAD,e corect...:yes:

newcool
2nd July 2008, 20:25
mai ales pt mine...:happy:happy:happy
vezi ca tre sa platesti drept de autor la semnatura ta,Cipule....si costaaaaa!!! o gramada de halbe...:P

newcool
2nd July 2008, 20:26
ce ,UTA ARAD?
pai io v-am zis ca UTARAD,e corect...:yes:

amuzantule....:P

cip
2nd July 2008, 20:26
vezi ca tre sa platesti drept de autor la semnatura ta,Cipule....si costaaaaa!!! o gramada de halbe...:P
corect...

newcool
2nd July 2008, 20:28
ok brothers...ajunge pt azi..va salutez din viteza...hai UTA!...sara buna....:cya::cya:

Tim
2nd July 2008, 20:29
Mah,voi beti in vreun internet cafe impreuna:confused:
ca ,zicea cip ca merge la Arad.......:groggy::happy

cip
2nd July 2008, 20:30
ok brothers...ajunge pt azi..va salutez din viteza...hai UTA!...sara buna....:cya::cya:
ceau,cool, ne auzim maine

newcool
2nd July 2008, 20:31
ceau,cool, ne auzim maine
ok...banuiesc eu ca ai actiuni la Orlovi...:P bye

cip
2nd July 2008, 20:31
Mah,voi beti in vreun internet cafe impreuna:confused:
ca ,zicea cip ca merge la Arad.......:groggy::happy
am fo ieri,mah,si mai merg si maine,mai stii,la old lady's,amu' stiu unde e...;)

Tim
2nd July 2008, 20:34
am fo ieri,mah,si mai merg si maine,mai stii,la old lady's,amu' stiu unde e...;):cya: tuturor

Leo
2nd July 2008, 20:46
noapte buna Tim si mai gandeste-te

Hard
2nd July 2008, 20:48
du-te invartindu-te ...te inteleg , nu tu echipa , nu tu culori ... ;)

Black_Mamba
2nd July 2008, 20:48
Suna ca dracu SC Fotbal Club Timisoara S.A. !
Nu-l lasati pe macaronar ! Nu a lovit doar Timisoara...a lovit Romania,conceptul de "nationalism" ! Nu o spun la misto'...

laurdog
2nd July 2008, 21:02
buna seara.
sebastiane, ce faci tati, ai mancarimi in zona anala?:D

Hard
2nd July 2008, 21:08
ce culori vor avea timisorenii ? cred ca cele mai mari sanse sunt alb-rosu :D

six
2nd July 2008, 21:08
salve,suna nesuna asta este......:(

laurdog
2nd July 2008, 21:14
salve,suna nesuna asta este......:(

servus domnu' cine suna......pe cine?:happy
pot sa fac o propunere pt numele echipei din sezonul 2009-2010?:shocked:

six
2nd July 2008, 21:16
servus domnu' cine suna......pe cine?:happy
pot sa fac o propunere pt numele echipei din sezonul 2009-2010?:shocked:da de ce crezi ca asta este un motiv de baza cu numele.....:(

laurdog
2nd July 2008, 21:19
de baza nu e, dar potoliti-va odata ca nu mai stim cum sa va spunem. important, insa, e ca echipa sa aiba rezultate. cred ca pe voi asta va intereseaza.
daca au rezultate, poate sa se numeasca si "fc marianiancu sa bucuresti pe dreapta"

cip
2nd July 2008, 21:19
servus domnu' cine suna......pe cine?:happy
pot sa fac o propunere pt numele echipei din sezonul 2009-2010?:shocked:
NU !

2stupiddogs
2nd July 2008, 21:20
Vreau sa vad cine ma va impiedica sa cant " Timisoara,Timisoara/Politehnica Timisoara" sau "Iubim pe POLI....." ?!
PS moldeaveanul "hahalera,care este" (pe invers) sa-si scuture capusele pe mormantul familiei....impreuna cu macaronarul cel stramb si cu "localnicii" corupti !!!

Leo
2nd July 2008, 21:21
Vreau sa vad cine ma va impiedica sa cant " Timisoara,Timisoara/Politehnica Timisoara" sau "Iubim pe POLI....." ?!
PS moldeaveanul "hahalera,care este" (pe invers) sa-si scuture capusele pe mormantul familiei....impreuna cu macaronarul cel stramb si cu "localnicii" corupti !!!

mama ce suparat esti , bai B

laurdog
2nd July 2008, 21:22
Vreau sa vad cine ma va impiedica sa cant " Timisoara,Timisoara/Politehnica Timisoara" sau "Iubim pe POLI....." ?!
PS moldeaveanul "hahalera,care este" (pe invers) sa-si scuture capusele pe mormantul familiei....impreuna cu macaronarul cel stramb si cu "localnicii" corupti !!!

asta ii spuneam si eu lui tim azi. nu vrea sa inteleaga ca ala nu a luat orasul sub brat sa fuga cu el:(

2stupiddogs
2nd July 2008, 21:23
de baza nu e, dar potoliti-va odata ca nu mai stim cum sa va spunem. important, insa, e ca echipa sa aiba rezultate. cred ca pe voi asta va intereseaza.
daca au rezultate, poate sa se numeasca si "fc marianiancu sa bucuresti pe dreapta"
Seamana cumva cu T.S.K.A. sau SPARTAK (nu stiu care sunteti voi!) ?

laurdog
2nd July 2008, 21:26
cine sa semene? ce are sula cu prefectura? sau scriem doar de dragul de a scrie?

Leo
2nd July 2008, 21:28
bai Banatene in supararea ta nu uita ca nu toti iti suntem dusmani , ce ai ?

Leo
2nd July 2008, 21:30
Kidon esti ?

Tim
2nd July 2008, 21:31
lasa-i B,baxi a aparut,mucea al mic a aparut,restul....jubileaza....asta e ziua lor!!!!!!!Doar sunt romani,ce dreak!!!

six
2nd July 2008, 21:32
Problema este in felul urmator:vinovati suntem noi Timisorenii si aici ma refer la conducerea clubului din acea perioada,primaria si UPT.....apoi este de vina frf-ul pt ca a pus botul la macaronar(kasay dosar penal).....apoi juristii lu' peste a lui Iancu care nu au fost in stare sa "lucreze" la fel de bine ca aia lui zamo......ASA este...intrun fel ma bucur ca sa intamplat asa deoarece nu mai pot suporta glumele pe tema asta......dar pe de alta parte eu pe stadion tot Poli voi striga pana mor......bau :ok:

2stupiddogs
2nd July 2008, 21:41
KKT !!! Ma asteptam la asa ceva de ieri dar nu ma asteptam sa fie persoane care se bucura sau gasesc motiv de misto !!!
Voi va da-ti seama ca lepra (ajutat de alte lepre din oras!) aia si-a batut joc de toata tara ?! Cu "20 de arginti " a gasit mediul propice pt dezvoltare ?! A primit,pe langa ajutorul leprelor din oras,ajutorul leprelor de la federatie ?! Va da-ti seama ca a creat un precedent periculos in Romania ?! Cum plm sa poata cineva detine o combinatie de culori ?! Cum a terminat POLI Timisoara acel campionat in care mizerabilul a transmis autoritatilor locale un document prin care renunta la POLI TIMISOARA ?! Cum se face ca cel care a finatat returul acelui campionat a fost nevoit sa plateasca "galbenele si rosiile" primite in turul sponzorizat de macaronar ???
COJOCARI;CRACIUN si altii,sper sa nu fie multi care predau bocancii inaintea membrilor familiilor voaste!

six
2nd July 2008, 21:41
......pt cei curiosi culorile sunt mov-alb-negru :P iar numele este simplu FC Timisoara :)

2stupiddogs
2nd July 2008, 21:45
Nu zerosase ! Pentru mine numele este Poli Timisoara ! Cui nu-i convine sa vina sa-mi spuna in fata (nu ascuns dupa fustele nevestei/mamei sau tastatura) !

Leo
2nd July 2008, 21:47
......pt cei curiosi culorile sunt mov-alb-negru :P iar numele este simplu FC Timisoara :)

pt scurt timp , stim asta
eu nu inteleg de ce sunteti voi suparati pe noi , vreau sa stiu Tim cine jubileaza ? B cine se bucura ?
B noi am vorbit ceva mai zilele trecute , iti amintesti ?

resita
2nd July 2008, 21:50
salve baieti

care-i treaba cu timisoara ca acum am auzit si eu ceva la tv dar nu am prins de la inceput

six
2nd July 2008, 21:52
Nu zerosase ! Pentru mine numele este Poli Timisoara ! Cui nu-i convine sa vina sa-mi spuna in fata (nu ascuns dupa fustele nevestei/mamei sau tastatura) !asa zic si eu.......oricum ce avem in suflet nu ne poate lua nimeni.....:)

Black_Mamba
2nd July 2008, 21:54
Da,Leo sunt pentru 3 minute...
B,nu o mai da pe aia cu TSKA...sau Spartak...ca poate iti merge cu mucosii de clasa a I a...nu cu noi ! Nu are absolut nicio legatura ce ti-a scris Laur...cu ce debitezi tu...

aaxi
2nd July 2008, 21:55
06 are dreptate dar B pe voi nu va va impiedica nimeni sa va iubiti echipa si culorile.
Adica daca ciobanul pleaca cu numele si cu lorile Stelei, asta inseamna ca pt stelisti, nu vam ai exista Steaua sau culorile ros-albastru?
atata timp cat la noi va "guverna" spaga, banul si nepotismul ...........acest precedent de kkt se poare repeta
acum va las, ca am mai multe de zis si se pare ca pe unii ii deranjez.......o seara placuta

Leo
2nd July 2008, 21:55
luni seara mai intrebat ceva , dar eu nu eram pe forum

2stupiddogs
2nd July 2008, 21:55
ACUM cine poate scrie la tags-uri ?

cip
2nd July 2008, 21:56
salve baieti

care-i treaba cu timisoara ca acum am auzit si eu ceva la tv dar nu am prins de la inceput
daca esti sambata prin centru si n-ai ce face,da-mi de veste .
se mai bea bere sus la Nera?

Tim
2nd July 2008, 21:56
daca noi ,romanii am avea oase in coloana vertebrala pe jumatate cat au sarbii,gunoiul italian ar fii fost dat disparut.....de trei zile!!!!dar noi suntem romani si ne place sa ni se faca cinste cu cate o pizza!!!!

Black_Mamba
2nd July 2008, 21:56
ACUM cine poate scrie la tags-uri ?

hardliner !

2stupiddogs
2nd July 2008, 21:57
Da,Leo sunt pentru 3 minute...
B,nu o mai da pe aia cu TSKA...sau Spartak...ca poate iti merge cu mucosii de clasa a I a...nu cu noi ! Nu are absolut nicio legatura ce ti-a scris Laur...cu ce debitezi tu...
Ba da !!! Nu cred ca voi sunteti in masura sa faceti pe moralistii....cu asta am incheiat discutia pe aceasta tema !
aaxi,in ceea ce spui s-ar putea sa fi contrazis de acest precedent !

Leo
2nd July 2008, 21:59
as vrea sa aflu si parerea lui Serv
pana atunci se pare ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda
noapte buna

resita
2nd July 2008, 22:00
daca esti sambata prin centru si n-ai ce face,da-mi de veste .
se mai bea bere sus la Nera?


sambata sunt la o nunta dar daca stai pana duminica seara se rezolva ;)

sau vineri

Black_Mamba
2nd July 2008, 22:01
Suna ca dracu SC Fotbal Club Timisoara S.A. !
Nu-l lasati pe macaronar ! Nu a lovit doar Timisoara...a lovit Romania,conceptul de "nationalism" ! Nu o spun la misto'...

Mergi si te racoreste...ca nu mai vezi bine,cine,ce...o seara buna.Eu ies ca altfel se vor crea discutii inutile.Pai eu spun sa-l omorati pe macaronar...eu spun ca ne-a lovit pe noi ca natie...si tu vii si faci pe viteazul "moralist" :)
Casca ochii !

aaxi
2nd July 2008, 22:01
ACUM cine poate scrie la tags-uri ?

ai 2 variante si amandoua sunt de aceeasi orientare:headbang:

2stupiddogs
2nd July 2008, 22:06
Kid,eu nu fac pe moralistul si nu de tine vorbeam,racorirea de care vorbesti nu cred ca poti intelege in acest moment ce inseamna....:ok:

aaxi
2nd July 2008, 22:07
Ba da !!! Nu cred ca voi sunteti in masura sa faceti pe moralistii....cu asta am incheiat discutia pe aceasta tema !
aaxi,in ceea ce spui s-ar putea sa fi contrazis de acest precedent !

B........mai devreme am avut o discutie in contradictoriu cu tim.....care tot la fel s-a suparat ca incercam sa-i explic niste adevaruri.
NU SUNT DE ACORD CU CEEA CE SE INTAMPLA, DAR ASTA E DOAR VINA CELOR CE V-AU CONDUS CLUBUL. NU E NORMAL CA NUMELE DE TIMISOARA SA FIE INCLUS IN TITULATURA SOCIETATII
Faza cu lupii moralisti e un pic deplasata si rautacioasa, dar se pare ca in seara asta e mai bine sa lasam tastaturile sa se odihneasca, ca sa nu ne para rau maine sau in alta zi.

cip
2nd July 2008, 22:07
sambata sunt la o nunta dar daca stai pana duminica seara se rezolva ;)

sau vineri
atunci,data viitoare,n-au intrat zilele...:)
dumineca dimi plec,iar vineri am sedinta cu cimisorenii si cool:lol:

six
2nd July 2008, 22:08
hai ca-m plecat......B vorbim maine de chestia aia...ciao la toti :ok:

Black_Mamba
2nd July 2008, 22:09
Ba da !!! Nu cred ca voi sunteti in masura sa faceti pe moralistii....cu asta am incheiat discutia pe aceasta tema !
aaxi,in ceea ce spui s-ar putea sa fi contrazis de acest precedent !

B...eu stiu ca ai facut referire la dinamovisti ! Era un coment adresat mie...dar hai s-o lasam asa.
Noapte buna ! De fapt...mai mult decat sa spun ca un macaronar ne-a lovit pe noi ca natie...nu pot spune.

cip
2nd July 2008, 22:28
de schimbat,nu putem schimba nimic de-aici de pe ols,contrele dure nu-si au rostul,zic eu...

Leo
2nd July 2008, 23:15
,, bragadiru suna mai frumos, , curvele poarta mov, movalbnegru, scfotbalclubtimisoarasa ''

cine se joaca ? cine se plictiseste ? poate vreun frustrat ?

Leo
2nd July 2008, 23:24
de schimbat,nu putem schimba nimic de-aici de pe ols,contrele dure nu-si au rostul,zic eu...

spune-i lui B asta :drak:

laurdog
3rd July 2008, 08:12
'neata domnilor. vad ca esti doar tu chinezule, dar esti martor ca i-am salutat pe toti. :happy
pac, si tori. acum am doi martori

torinezu
3rd July 2008, 08:13
good mornin' all abs.! :yeah:
sa laur, chinna! ce mai ziceti?

chinna tm
3rd July 2008, 08:19
neatza lumeeeee!!!!!sall laur.....SALL TORI.....citeam postarile de ieri.....
am si eu o intrebare: DACA zambon ARE DREPTATE....DE CE NE-AU DAT NOUA NUMELE SI PALMARESUL?????......DE CE AU EXISTAT DE ATATA TIMP POLEMICI?.....DE CE SE MAI JUDECA CAZUL DACA zambon are dreptate?????.....DE CE?????......va spun eu de ce....pentru ca zambon nu avea dreptul sa ia echipa din oras....eram in B, eram in C, nu conta.....nu avea autoritatea necesara......da, a venit bragadiru aici....dar bragadiru a fuzionat cu POLITEHNICA TIMISOARA!!!!!......si in A e acum POLITEHNICA TIMISOARA!!!!!....pe undeva l-as intelege si pe iancu, daca motivele chiar ar fi cele pe care le-a zis.....atat timp cat se judeca cazul, e bine sa nu dam apa la moara italianului.DAR NU SUNT DE ACORD CU ACEASTA NOUA DENUMIRE!!!!DE MIC COPIL IUBESC POOLITEHNICA TIMISOARA SI CULORILE ALB-VIOLET!!!!!
POLITEHNICA E A NOASTRA!!!!!NU E O MARFA IN MANA VOASTRA!!!!!......HAI POLI TIMISOARA!!!!!

laurdog
3rd July 2008, 08:19
good mornin' all abs.! :yeah:
sa laur, chinna! ce mai ziceti?

imi aduceam aminte de discutia de ieri dintre cimi si aaxi, referitor la impartirea articolelor din presa sportiva. nu am vrut ieri sa intervin.
azi in gsp situatia se prezinta in felul uramator:
aia= 4 pagini
rapid=3 pagini
DINAMO+cfr= 1 pagina
si nu e vorba de subiectivism, ci o simpla constatare

laurdog
3rd July 2008, 08:23
neatza lumeeeee!!!!!sall laur.....citeam postarile de ieri.....
am si eu o intrebare: DACA zambon ARE DREPTATE....DE CE NE-AU DAT NOUA NUMELE SI PALMARESUL?????......DE CE AU EXISTAT DE ATATA TIMP POLEMICI?.....DE CE SE MAI JUDECA CAZUL DACA zambon are dreptate?????.....DE CE?????......va spun eu de ce....pentru ca zambon nu avea dreptul sa ia echipa din oras....eram in B, eram in C, nu conta.....nu avea autoritatea necesara......da, a venit bragadiru aici....dar bragadiru a fuzionat cu POLITEHNICA TIMISOARA!!!!!......si in A e acum POLITEHNICA TIMISOARA!!!!!....pe undeva l-as intelege si pe iancu, daca motivele chiar ar fi cele pe care le-a zis.....atat timp cat se judeca cazul, e bine sa nu dam apa la moara italianului.DAR NU SUNT DE ACORD CU ACEASTA NOUA DENUMIRE!!!!DE MIC COPIL IUBESC POOLITEHNICA TIMISOARA SI CULORILE ALB-VIOLET!!!!!
POLITEHNICA E A NOASTRA!!!!!NU E O MARFA IN MANA VOASTRA!!!!!......HAI POLI TIMISOARA!!!!!

ma, eu nu am spus ca are dreptate. am spus cu totul altceva, dar voua trebuie sa va fac un desen sa intelegeti.
nu mai reiau discutiile pe aceasta tema deoarece nu ajungem nicaieri, iar mie nu imi place sa vorbesc in van. cine intelege ce am vrut sa spun, bravo lui, cine nu...........nu e vina mea :ok:
PS rog jegul penal care a scris idioteniile de tags-uri, sa le stearga. stiu cine e, dar nu vreau sa-l jignesc de dimineata

chinna tm
3rd July 2008, 08:24
bah ce ma enerveaza lumea.....toti isi dau cu parerea despre dsputa mea cu hard.....hard e si mai deplorabil in declaratii:happy.....sper sa citeasca lumea postarile indicate....i-am dat arama pe fata astuia din faurei......a recunoscut ca ne-a editat profilele.....sper sa nu mai fiu judecat doar din auzite!!!!!......
TIMISOARA SUNTEM NOI!!!!!.....POLI, POLI, POLI,HAIDE POLI......HAIDE HAIDE......HAIDE POLI, HAIDE POLI TIMISOARA!!!!!!
P.S.:laur, eu am scris comentariul pentru toti contestatarii.asa, sa le dau de gandit.....nu e cu nici o dedicatie:D.....

torinezu
3rd July 2008, 08:24
chinna, de ce nu procedati ca oltenii, care isi incurajeaza echipa cu vechea denumire, stiinta? se poate numi oricum, dar e echipa fanion a orasului vostru si o puteti sustine cu numele atat de drag voua: poli timisoara! si dupa ce veti castiga procesul, va reveni la denumirea adevarata.

chinna tm
3rd July 2008, 08:27
tori....eu am sustinut si voi sustine POLITEHNICA TIMISOARA.....fi sigur ca asta se va scanda pe stadionn.....dar adevartii suporteri accepta greu aceasta marsavie pe care italianul jambon continua sa o faca din dorinta lui macaronara de a obtine niste bani.

aaxi
3rd July 2008, 08:30
buna dimineata domnilor
un singur lucru intreb si eu: daca ciobanul pleaca cu numele si culorile Stelei, sau turcu cu cele ale lui Dinamo............e vreunul din Timisoara care sa nu faca misto? daca apaream eu sau Laur la avatar cu emblema lui Poli si cu un porc sau cu zambon pe ea va atacati,nu?
gata, nu mai discut pe tema asta..........

laurdog
3rd July 2008, 08:33
tori....eu am sustinut si voi sustine POLITEHNICA TIMISOARA.....fi sigur ca asta se va scanda pe stadionn.....dar adevartii suporteri accepta greu aceasta marsavie pe care italianul jambon continua sa o faca din dorinta lui macaronara de a obtine niste bani.

corect, cinstit si...adevarat:ok:
eu am incheiat aceasta discutie

torinezu
3rd July 2008, 08:37
tori....eu am sustinut si voi sustine POLITEHNICA TIMISOARA.....fi sigur ca asta se va scanda pe stadionn.....dar adevartii suporteri accepta greu aceasta marsavie pe care italianul jambon continua sa o faca din dorinta lui macaronara de a obtine niste bani.

si-atunci ce atata taraboi? o sustineti pe poli timisoara, indiferent cum or fi botezat-o. eu cred ca iancu stie ce face, altfel nu ar investi atata, e un om pe care va puteti baza, daca a schimbat numelele inseamna ca nu a avut alta cale....iar cu jambon se razboieste el, fii sigur, nu-l lasa sa respire pe broscarul ala mafiot!
gata, si eu am terminat discutia pe cazul asta. succes poli timisoara! :ok:

chinna tm
3rd July 2008, 08:40
neatza aaxi.....pana una alta, eu am posibilitatea sa pun la avatar o poza cu "nesu".....sau e vorba de freza lui?:D.....
PENTRU POLI, MEREU AII VOM FI, SI NU VOM CEDA, MEREU VOM LUPTA, PENTRU TIMISOARA!!!!!

aaxi
3rd July 2008, 08:40
tori....eu am sustinut si voi sustine POLITEHNICA TIMISOARA.....fi sigur ca asta se va scanda pe stadionn.....dar adevartii suporteri accepta greu aceasta marsavie pe care italianul jambon continua sa o faca din dorinta lui macaronara de a obtine niste bani.

asta trebuie sa fie spiritul. FELICITARI:ok:

Leo
3rd July 2008, 08:40
buna dimineata ALL
in ce ape va scaldati astazi ? se poate dialoga cu voi ?

Hard
3rd July 2008, 08:42
intreaga timisoara sa fie in MOV si sa iasa la protest !!! ce penibil au ajuns timisorenii , saracii ... nici nu vor mai sti ce echipa vor sustine ...

cip
3rd July 2008, 08:43
bueah,'mneatza...
din nou furtuna intr-un pahar de apa...ce dreq...dejavu

Leo
3rd July 2008, 08:45
intreaga timisoara sa fie in MOV si sa iasa la protest !!! ce penibil au ajuns timisorenii , saracii ... nici nu vor mai sti ce echipa vor sustine ...

PENIBIL ESTI TU SI STERGE DRACULUI TAGURILE CA TE-AI FACUT DE RAS DIN NOU

torinezu
3rd July 2008, 08:46
buna dimineata ALL
in ce ape va scaldati astazi ? se poate dialoga cu voi ?

cu noi da, cu ei inca nu sunt sigur...:D
sal cips! cum e aradul? parca detectez un mic accent... :evil:

aaxi
3rd July 2008, 08:47
buna dimineata ALL
in ce ape va scaldati astazi ? se poate dialoga cu voi ?

nu cu mine...............:P

laurdog
3rd July 2008, 08:47
uratule, soarele litoralului ti-a dat multa minte :happy
leo, nu el le-a scris, sunt sigur :shocked:

chinna tm
3rd July 2008, 08:49
hardy....treci pe arena....sa te vad cum combati realitatea postata de mine acolo:happy....iar te-ai facut de cacao....si acolo....si aici....cate zile ai rumegat mah pana sa imi dai raspunsul ala penibil:happy

aaxi
3rd July 2008, 08:49
uratule, soarele litoralului ti-a dat multa minte :happy
leo, nu el le-a scris, sunt sigur :shocked:

exact...........schimba prima litera din nick-ul meu si vei afla raspunsul

Hard
3rd July 2008, 08:52
leo , iesi in strada si tu !!!

cip
3rd July 2008, 08:54
azi am accent de Lugoj,Tori,pe vremuri raportul fete/baieti era acolo 7/1,au mai ramas si acum destule fete acolo...:)
ce zici,laure,te faceai banatan de Lugoj?:D

Leo
3rd July 2008, 08:55
leo , iesi in strada si tu !!!

nu este nimic de ras bai hard
ai sa fi surprins, la celalalt miting am fost si eu prezent
si nu numai eu , alti dinamovisti , stelisti , rapidisti etc si nu este o rusine , ai inteles ?

cip
3rd July 2008, 08:55
nu cu mine...............:P
da' cand s-a putut dialoga cu tine?:shocked:

aaxi
3rd July 2008, 08:57
da' cand s-a putut dialoga cu tine?:shocked:

taci ma, nu mai zice si la altii.................bai ce ma nervozeaza oamenii astia care "nu stie" sa tina un secret:mda:

Hard
3rd July 2008, 09:02
nu este nimic de ras bai hard
ai sa fi surprins, la celalalt miting am fost si eu prezent
si nu numai eu , alti dinamovisti , stelisti , rapidisti etc si nu este o rusine , ai inteles ?

de data asta sa nu uiti sa te imbraci MOV :D
ce sa caute stelisti acolo ? aia nu erau stelisti , erau sclavi ...care tin cu 2,3 echipe ...

laurdog
3rd July 2008, 09:06
azi am accent de Lugoj,Tori,pe vremuri raportul fete/baieti era acolo 7/1,au mai ramas si acum destule fete acolo...:)
ce zici,laure,te faceai banatan de Lugoj?:D

pai din ce povestesti, e un....peisaj minunat in zona :P

torinezu
3rd July 2008, 09:06
azi am accent de Lugoj,Tori,pe vremuri raportul fete/baieti era acolo 7/1,au mai ramas si acum destule fete acolo...:)
ce zici,laure,te faceai banatan de Lugoj?:D

si te mai intorci de la lugoj? sau ramai sa imbunatatesti raportul ala? :drak: cred ca laur a si plecat ... va vadeti acolo... :happy

laurdog
3rd July 2008, 09:13
sebastiane, vezi-ti de lupta ta cu chinna, si nu mai implica alte persoane in discutie. ia-o ca un sfat.....prietenesc :ok:
ca suferi de mania persecutiei sau de paranoia, nu e problema mea, dar las-o mai moale cu...."linsul". DEOCAMDATA ma opresc aici, te rog frumos nu-mi da motive sa mai scriu pe aceasta tema