PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

laurdog
19th June 2008, 08:03
hai noroc............ca va cunosc.....altfel.........

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 08:04
ceea ce e foarte interesant este ca ,in afara de saenko,toti joaca in rusia...si noi inca radem de cei care se transfera in rusia...
pai fara bascalie,daca semak joaca la rubin kazan ,nu vad de ce i-ar fi rusine oricarui fotbalist din campionatul nostru sa se transfere acolo...
cat despre hiddink,palmaresul prezentat de kidon spune totul...
nu degeaba spuneam ieri ca mi-as dori un antrenor olandez la nationala romaniei

laurdog
19th June 2008, 08:07
ba ce bine au jucat bolsevicii. echipa care stie ce vrea. a vrut sa se califice, a facut totul ca acest lucru sa fie posibil. si noi radeam de ei ca au luat 4 de spanioli.....

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 08:09
declaratie ionutz lupescu,director tehnic frf :"toata lumea se astepta sa luam multe goluri,dar iata ca n-a fost asa... " bla bla bla...
ideea e ca oamenii se asteptau sa luam putine goluri si sa marcam cat mai multe ...ionutz tata,dintre toti cei care conduc fotbalul romanesc ,tu esti cel care m-a dezamagit cel mai tare...

torinezu
19th June 2008, 08:09
good mornin' all abs!
buna dimi cimi, laur, chinna!
rusii au jucat foarte frumos, faze multe, meci bun!

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 08:11
ba ce bine au jucat bolsevicii. echipa care stie ce vrea. a vrut sa se califice, a facut totul ca acest lucru sa fie posibil. si noi radeam de ei ca au luat 4 de spanioli.....

n-au jucat rau nici cu spaniolii ,laur,dar au avut ghinion...
astept multe de la meciul olanda-rusia...:yes:

laurdog
19th June 2008, 08:11
sa traiesti tori. sa vedeti ce meciul dracu fac rusnacii si in sferturi. nu au nimic de pierdut, vor juca pe viata si pe moarte

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 08:12
neatza tori!
as putea spune ca am vazut cele mai frumoase combinatii ofensive de pana acum...
rusii au marcat pasand ca rugbistii pe trei sferturi...

chinna tm
19th June 2008, 08:17
sall laur.....tori.....ce mai, rusii au jucat fotbal.....
cimi, ionut lupescu?......o caracterizare a acestui individ nesimtit ......lupescule, lupescule, ti-o dam la...."moaca".....bisnitarule:D.....asta i-am facut sa strige pe toti la meciul Romaniei cu Slovenia de la Timisoara.....a devenit un lingau si asta.....e penal.....mentalitate romaneasca: sa fim multumiti cu......necalificarea.....ca am ioesit totusi bine.....dintr-o grupa in care puteam iesi usor catre sferturi domnilor de la FRF!!!!!.....FRF=federatia ratatilor din fotbal......imi e jena ca astfel de oameni conduc fotbalul romanesc......ca jucator, nu am treaba cu el, a fost destul de bun.....dar atat.....sa ne lase ei asta, ca face numai gargara.....am uitat de prunea.....mare manifestator anti mitica de la liga......bleah.....ce caractere.....

laurdog
19th June 2008, 08:26
pana acum, echipele care au jucat fotbal, care au avut curaj, care au atacat, s-au calificat in sferturi. ma rog, trebuia sa se califice cineva si din grupa aia antipatica.
ar fi pacat ca de acum incolo sa reuseasca tocmai alea care se cam pitesc. as vrea sa vad in semi pe portughezi, spanioli, turci si...olandezi.

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 08:27
sall laur.....tori.....ce mai, rusii au jucat fotbal.....
cimi, ionut lupescu?......o caracterizare a acestui individ nesimtit ......lupescule, lupescule, ti-o dam la...."moaca".....bisnitarule:D.....asta i-am facut sa strige pe toti la meciul Romaniei cu Slovenia de la Timisoara.....a devenit un lingau si asta.....e penal.....mentalitate romaneasca: sa fim multumiti cu......necalificarea.....ca am ioesit totusi bine.....dintr-o grupa in care puteam iesi usor catre sferturi domnilor de la FRF!!!!!.....FRF=federatia ratatilor din fotbal......imi e jena ca astfel de oameni conduc fotbalul romanesc......ca jucator, nu am treaba cu el, a fost destul de bun.....dar atat.....sa ne lase ei asta, ca face numai gargara.....am uitat de prunea.....mare manifestator anti mitica de la liga......bleah.....ce caractere.....

tocmai de aceea sunt dezamagit.
ca fotbalist a fost un tip serios,genul de fotbalist despre care se spune ca nici atunci cand nu joaca bine nu poti spune ca joaca prost...
plus ca mi-a facut impresia unui tip foarte serios si in afara stadionului...
primele semne de indoiala le-am avut in privinta delegarilor de arbitri,mai ales la meciurile stelei,totul culminand cu atitudinea de batut amical pe spate cu jiji in cazul bricheta...
acum sunt scarbit de el mai mult decat de mitica sau de sandu..

chinna tm
19th June 2008, 08:28
pana acum, echipele care au jucat fotbal, care au avut curaj, care au atacat, s-au calificat in sferturi. ma rog, trebuia sa se califice cineva si din grupa aia antipatica.
ar fi pacat ca de acum incolo sa reuseasca tocmai alea care se cam pitesc. as vrea sa vad in semi pe portughezi, spanioli, turci si...olandezi.

de acord.....numai ca eu ii vad pe croati, nu pe turci.....:D......
cimi.....mafia e mare.....iar lupescu a demonstrat ca e 0 din punct de vedere al caracterului......un sclav, nimic mai mult.....

torinezu
19th June 2008, 08:29
si cand am zis dupa meciul cu spania ca rusii joaca bine, ca asa ar fi trebuit sa jucam si noi cu franta, mi-ati dat in cap! cica ce, sa luam si noi vreo 4 ca ei? acum ei sunt in sferturi pentru ca au jucat si noi acasa ca doar ne-am aparat!

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 08:30
pana acum, echipele care au jucat fotbal, care au avut curaj, care au atacat, s-au calificat in sferturi. ma rog, trebuia sa se califice cineva si din grupa aia antipatica.
ar fi pacat ca de acum incolo sa reuseasca tocmai alea care se cam pitesc. as vrea sa vad in semi pe portughezi, spanioli, turci si...olandezi.

hehehe
pronosticul meu se suprapune cu al tau ,numai in ceea ce-i priveste pe turci...
deci germania,italia,turcia si rusia...:D

laurdog
19th June 2008, 08:30
tori, eu recunosc ca asa am zis. totodata am spus ca au jucat bine, si ca nu meritau sa ia 4.
cimi, nu e pronostic, e doar dorinta mea. pronosticul ar suna cam ca al tau, cu diferenta ca vad croatii mai departe

chinna tm
19th June 2008, 08:31
si cand am zis dupa meciul cu spania ca rusii joaca bine, ca asa ar fi trebuit sa jucam si noi cu franta, mi-ati dat in cap! cica ce, sa luam si noi vreo 4 ca ei? acum ei sunt in sferturi pentru ca au jucat si anoi acasa ca doar ne-am aparat!

cu franta era doar primul meci.....rezultatul a fost bun......cu olandezii in schimb trebuia sa jucam asa......ca ne dadeau 5 sau doar una, tot aia era.....dar cand trebuit, nu am jucat......:D.....

torinezu
19th June 2008, 08:38
cu franta era doar primul meci.....rezultatul a fost bun......cu olandezii in schimb trebuia sa jucam asa......ca ne dadeau 5 sau doar una, tot aia era.....dar cand trebuit, nu am jucat......:D.....

s-a vazut inca din prima repriza ca franta e slaba! ne-am speriat de ei...ca erau negri! :evil:

chinna tm
19th June 2008, 08:41
s-a vazut inca din prima repriza ca franta e slaba! ne-am speriat de ei...ca erau negri! :evil:

cel mai tare s-a speriat nicolita.....cand a intrat mai tare un frantuz la el.....nu mai retin cine.....de i-a aratat obrazul si i-a zis: ba, de ce esti tigan?:happy

serv_ag
19th June 2008, 08:44
Sal Cimitimi, Lauraur, Torinaga-san si Chinna-after-all. Tot despre Euro?

chinna tm
19th June 2008, 08:45
sall serv.....acum e despre negrii:happy

serv_ag
19th June 2008, 08:51
sall serv.....acum e despre negrii:happy

Deci despre mine, ca's negru de suparare..... :mda:

chinna tm
19th June 2008, 08:54
Deci despre mine, ca's negru de suparare..... :mda:

pai ce ai patit bre?????esti suedez?????:D
am uitat: /hello/hello/hello/hello/hello

serv_ag
19th June 2008, 08:58
pai ce ai patit bre?????esti suedez?????:D
am uitat: /hello/hello/hello/

Nu, io am pariat ca rusii baga 4 goluri.... :mda:

Ca bine zici:

/hello/hello/hello dar cu completarea PITZI :cya:

Off topic: tre sa cumparam plasa la geam :headbang:

2stupiddogs
19th June 2008, 09:03
Hello lumeee.
Al dreq pielea pe comsomolistii astia....au jucat fotbal! Primul gol a cazut destul de repede apoi s-a jucat ceea ce-i avantaja:jocul pe contraatac,apararea suedeza a fost depasita de viteza jucatorilor rusi.Sa nu uitam de portarul rusilor,spre sfarsitul primei reprize a rezolvat 3 situatii de unu contra unu!
Olandezii au meci FOARTE greu!

laurdog
19th June 2008, 09:03
salutare unicatule si tuturor celor care vor mai intra. fac economie de efort:P

torinezu
19th June 2008, 09:05
Sal Cimitimi, Lauraur, Torinaga-san si Chinna-after-all. Tot despre Euro?

ihi, despre rusi, ca ai nostri s-au terminat!
sal serv! sal banatene!

aaxi
19th June 2008, 09:07
va salut domnilor............

frumoasa echipa au rusii...........bravo lor

chinna tm
19th June 2008, 09:08
sall mister B!!!!!sall ismaile!!!!!......
mama ruise e mai aproape.....dar eu tin cu olandezii.....eu zic ca toti ar trebuii sa tinem cu olandezii.....din respect.....ei au vrut.....noi nu am vrut:D......oricum, eu le multumesc pt bunavointa:D......
ismaile.....ti-o iei......aplauda mah cand intrii!!!!!:happy

aaxi
19th June 2008, 09:11
ismaile.....ti-o iei......aplauda mah cand intrii!!!!!:happy

pai tu esti frustratul si eu aplaudiciul......sau cum?:lmao
eu apar num ai cand vine clientul domnului Raid:limba:

chinna tm
19th June 2008, 09:16
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=286231
cititi aici balada.....
bah apaudiciule.....si ce daca sunt frustrat.....oricum, mi-am luat mitraliera.....sa dobor mig-uri.....sau ce or fi ele.....:D.....

aaxi
19th June 2008, 09:17
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=286231
cititi aici balada.....
bah aplaudiciule.....si ce daca sunt frustrat.....oricum, mi-am luat mitraliera.....sa dobor mig-uri.....sau ce or fi ele.....:D.....

am asculatat-o de radio 21........e bestiala

nu crezi ca era mai ieftin sa cumperi un flacon de raid si .........musca pica?

serv_ag
19th June 2008, 09:19
pai tu esti frustratul si eu aplaudiciul......sau cum?:lmao
eu apar num ai cand vine clientul domnului Raid:limba:

Io m-am gandit sa-l invit pe "stimatul-mult-prea-iubitul-never-intzelesul" sa privim meciul urmator impreuna dar nu stiu cum sa trimit invitatzia.... Crezi ca air-mail ajunge in timp util? sau tot cu huskey? :evil:

Leo
19th June 2008, 09:20
salutare

aaxi
19th June 2008, 09:20
Io m-am gandit sa-l invit pe "stimatul-mult-prea-iubitul-never-intzelesul" sa privim meciul urmator impreuna dar nu stiu cum sa trimit invitatzia.... Crezi ca air-mail ajunge in timp util? sau tot cu huskey? :evil:

poti incerca cu mitraliera chinnezului..........:evil::evil::evil:

sal Leo........mare maestru in ale bilelor :D

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 09:22
buna dimineata aaxi,serv_ag,leo ...
buna dimineatza vladek...mai zboara iar-urile?vorbind despre iar-uri preferi sa citezi din cartarescu sau din patapievici?:happy

aaxi
19th June 2008, 09:23
buna dimineata aaxi,serv_ag,leo ...
buna dimineatza vladek...mai zboara iar-urile?vorbind despre iar-uri preferi sa citezi din cartarescu sau din patapievici?

nu poti vorbi de patapievici pentru ca tu ai facut tehnica surubului ca si mine:happy:happy:happy

serv_ag
19th June 2008, 09:24
salutare

Sal Leo :ok:

chinna tm
19th June 2008, 09:25
sall leo.....aaxi, tu crezi ca imi inchiriez mitraliera?????.....si eu cu ce trag dupa muste?????na bine, astept oferte:D.....

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 09:28
nu poti vorbi de patapievici pentru ca tu ai facut tehnica surubului ca si mine:happy:happy:happy

aceasta acuzatie o pot demonta cu usurinta...doar sunt mecanic...:evil:

serv_ag
19th June 2008, 09:30
aceasta acuzatie o pot demonta cu usurinta...doar sunt mecanic...:evil:

Deci te pricepi sa repari mecanismele cu roti dintate de la "mansarde" ? Cred ca stiu pe cineva care are nevoie de niste pinioane noi... :evil:

aaxi
19th June 2008, 09:31
aceasta acuzatie o pot demonta cu usurinta...doar sunt mecanic...:evil:

repari si avioane.............sa stiu unde ii zic chinnezului sa traga?

serv_ag
19th June 2008, 09:33
repari si avioane.............sa stiu unde ii zic chinnezului sa traga?

... sub coada... e singurul loc vulnerabil indiferent ca e model 39 sau 80! :lmao

chinna tm
19th June 2008, 09:34
Deci te pricepi sa repari mecanismele cu roti dintate de la "mansarde" ? Cred ca stiu pe cineva care are nevoie de niste pinioane noi... :evil:




cine?.....:happy

serv_ag
19th June 2008, 09:35
cine?.....:happy

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...... nu spun! :drak:

chinna tm
19th June 2008, 09:39
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...... nu spun! :drak:

na bine.....cum vrei tu.....:happy....da io cred ca stiu la cine te referi:happy.....dar sa sti ca rotitele mele inca functioneaza bine:D

aaxi
19th June 2008, 09:40
na bine.....cum vrei tu.....:happy....da io cred ca stiu la cine te referi:happy.....dar sa sti ca rotitele mele inca functioneaza bine:D

te simti cu IAR-ul pe caciula?

chinna tm
19th June 2008, 09:42
te simti cu IAR-ul pe caciula?

unde?cum?cine?cand?de ce?.....pac pac pac pac pac......bah, nu era IAR.....la naiba.....iar am doborat un mig......:happy

torinezu
19th June 2008, 09:43
salut aaxi, leo!:ok:

Black_Mamba
19th June 2008, 09:43
'neata abs...
cimi ,jucatorii rusi sunt sub ai nostri,ca valoare si experienta.Ei au jucatori de la Kazan,Dinamo Moscova,Lokomotiv,Terek,Zenit...aaa si unu' de la Nurnberg !

Ai nostri ca brazii :
Mutu-Inter,Chelsea,Parma,Fiorentina...etc...serie A
Chivu-Roma,Ajax,Inter...serie A
Lobby- Ajax,Fiorentina...serie A
Codrea-Siena,Piacenza...serie A
Tamas-Auxerre
D.Niculae-Auxerre
M.Niculae-Sporting,Mainz...etc
Contra-Getafe,Atletico(parca)...primera...
Marica-Stuttgart
etc,etc...cel putin la nivel de cotatie si experienta suntem cu 2 clase peste rusnaci si turci ;)

chinna tm
19th June 2008, 09:45
sall kidon.....chestia e ca ei joca in sferturi.....iar noi, nu!!!!!din cauza acelui record mondial mentionat de tine.....bravo lor!!!!!ei nu au mimat fotbalul:D.....

torinezu
19th June 2008, 09:46
'neata abs...
cimi ,jucatorii rusi sunt sub ai nostri,ca valoare si experienta.Ei au jucatori de la Kazan,Dinamo Moscova,Lokomotiv,Terek,Zenit...aaa si unu' de la Nurnberg !

...cel putin la nivel de cotatie si experienta suntem cu 2 clase peste rusnaci si turci ;)

altfel... cu 2 clasa sub! ca ambitie, dorinta, conditie fizica, tehnica etc! :rolleyes:
salut, kidon!:yeah:

laurdog
19th June 2008, 09:54
e vorba de mentalitate. degeaba ne suparam, dar suntem o natie de....milogi. asteptam sa ne dea altii ceva, nu ne batem sa luam, sa castigam, sa meritam acel ceva

chinna tm
19th June 2008, 09:57
e vorba de mentalitate. degeaba ne suparam, dar suntem o natie de....milogi. asteptam sa ne dea altii ceva, nu ne batem sa luam, sa castigam, sa meritam acel ceva

rasistule:happy.....
acum serios.....laur.....nu vezi ca si degeaba ne milogim?????si cand li se face la altii mila de noi si vor sa ne ajute.....tot nu reusim nimic.....!!!!!.....inca ma simt umilit!!!!!

Black_Mamba
19th June 2008, 09:58
chinna,tori,laur...aveti dreptate.Exact asta am vrut sa scot si eu in evidenta.Pe hartie,suntem peste ei.
Inainte de C.E,parca,am avut un amical cu ei si le-am dat un sec 3-0....dar a fost un simplu amical...acum ii vedem la TV :)!

aaxi
19th June 2008, 09:59
rasistule:happy.....
acum serios.....laur.....nu vezi ca si degeaba ne milogim?????si cand li se face la altii mila de noi si vor sa ne ajute.....tot nu reusim nimic.....!!!!!.....inca ma simt umilit!!!!!

nu degeaba "povestea lenesului" e scrisa de un roman
La noi e perfect valabila expresia: moi is posmagii?:headbang::headbang:

torinezu
19th June 2008, 10:00
e vorba de mentalitate. degeaba ne suparam, dar suntem o natie de....milogi. asteptam sa ne dea altii ceva, nu ne batem sa luam, sa castigam, sa meritam acel ceva

absolut corect! din toate punctele de vedere! :ok:

torinezu
19th June 2008, 10:03
chinna,tori,laur...aveti dreptate.Exact asta am vrut sa scot si eu in evidenta.Pe hartie,suntem peste ei.
Inainte de C.E,parca,am avut un amical cu ei si le-am dat un sec 3-0....dar a fost un simplu amical...acum ii vedem la TV :)!

exact! si ce se mai umflau in pene rahatii aia de la nationala! :lol: noi la asta suntem buni, la amicale! si dupa ce batem marea echipa a muntenegrului, castigam si europenele! :mda:

serv_ag
19th June 2008, 10:04
rasistule:happy.....
acum serios.....laur.....nu vezi ca si degeaba ne milogim?????si cand li se face la altii mila de noi si vor sa ne ajute.....tot nu reusim nimic.....!!!!!.....inca ma simt umilit!!!!!

Mda, sintem culmea-culmilor....

Milogi, hotzi, smecheri ... dar in final tot impotentzi!

2stupiddogs
19th June 2008, 10:05
Laure,nu cred ca-i chiar asa grav,dupa a mea parere principalul vinovat a fost antrenorul!Este inadmisibil sa incepi un meci (care TREBUIE sa-l castigi!) intr-o formula ultradefensiva,mai ales ca stia formula de start a olandezilor!Mijlocasii de "creatie" trebuiau sa fie banel,codrea, cocis sau chivu (???).....in timp ce dica (nu ca ar fi rupt gura targului dar poate-poate....sa nu mai vb de trica!) a intrat foarte tarziu,atacanti nu ai avut decat pe hartie (bratu,danciulescu sau bucur erau in tara)!3,14tzurca a facut selectia/tactica/alcatuirea primului "11", gresit!

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 10:11
stai un pic kidon.
pai trebuie sa observam ca rusii au doua cupe uefa castigate in 4 ani.in afara de interul lui chivu si de fiorentina lui mutu zi-mi si mie o echipa din cele la care joaca furnicutzele noastre care sa cocheteze cu fazele superioare ale cupei uefa...
noi ne batem in piept pentru o semifinala penibila de cupa uefa (nu ca mie nu mi-ar fi placut acea dubla :evil:)iar altii,pe care ii consideram inferiori au doua cupe uefa castigate (pe ziriakov,nu intamplator il vei regasi pe lista marcatorilor finalei uefa de acum 4 ani-si cand ma gandesc ca dinamo i-a batut fara drept de apel pe tska anul urmator...)

torinezu
19th June 2008, 10:26
cimi, chiar rusii spun ca nu au experienta! sau e modestie, sau praf aruncat in ochii adversarilor! oricum, dupa performanta lui zenith era clar ca au un cuvant de spus!

laurdog
19th June 2008, 10:26
B, asta daca ne referim strict la fotbal. caracterizarea era la general. si ca sa revenim la fotbal, inaintea lui piturca, a fost iordanescu, si inaintea lui a fost jenei, si tot asa, de la nea angelo niculescu nu stim altceva decat...temporizare, ciupeala, da Doamne, smecherie ieftina. cand vreodata am atacat si noi pe cineva? cand vreodata ne-am luat cu altii de gat sa-i batem?
de ce dictonul "am cazut de pe un cal frumos" ne caracterizeaza? de ce vrem mereu sa........cadem de pe acel cal, si nu ne urcam pe el ca sa castigam cursa?
am avut, avem si vom avea mereu jucatori valorosi, intrebarea e, stim ce sa facem cu ei?
cand vom ridica privirea din pamant si vom privi adversarul in ochi, dandu-i de inteles ca e...mancat, atunci vom avea sanse. pana atunci, ne uitam....pe langa el, sa vedem cum il ocolim, cum il pacalim, si daca nu putem, spunem ca asa a fost sa fie

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 10:27
Rusia: Akinfeev, Berezutskiy, Ignachevish, Roman Adamov, Shirokov, Bilyaletdinov, Zhirkov, Semshov, Anyukov, Bystrov, Berezutskiy -meciul cu romania
Rusia: Akinfeev, Zhirkov, Ignashevich, Kolodin, Arshavin, Anyukov, Semak, Bilyaletdinov, Semshov, Zyryanov,Torbinskiy,Pavlyuchenko. -meciul cu suedia
sa observam absenta marilor protagonisti de aseara arshavin si zyrianov in meciul cu romania.pavliucenko a intrat dupa pauza...si era sa uit de semak,creierul intregii echipe

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 10:38
trebuie sa recunosc ca ,vazand jocul incantator al zenitului,am devenit fan al acestei echipe a rusiei...

chinna tm
19th June 2008, 10:44
ce spuneti de portugalia-germania......eu zic ca portughezii se califica.....:D.....nu sunt fan-era culmea, tin cu spania, dar le da cateva boabe la germani......as vad eu situatia pt meciul de deseara:D

torinezu
19th June 2008, 10:44
trebuie sa recunosc ca ,vazand jocul incantator al zenitului,am devenit fan al acestei echipe a rusiei...

stii ce antrenor are zenith... Dick Advocaat ! spune ceva numele? o fi olandez? :shocked:

2stupiddogs
19th June 2008, 10:44
B, asta daca ne referim strict la fotbal. caracterizarea era la general. si ca sa revenim la fotbal, inaintea lui piturca, a fost iordanescu, si inaintea lui a fost jenei, si tot asa, de la nea angelo niculescu nu stim altceva decat...temporizare, ciupeala, da Doamne, smecherie ieftina. cand vreodata am atacat si noi pe cineva? cand vreodata ne-am luat cu altii de gat sa-i batem?
de ce dictonul "am cazut de pe un cal frumos" ne caracterizeaza? de ce vrem mereu sa........cadem de pe acel cal, si nu ne urcam pe el ca sa castigam cursa?
am avut, avem si vom avea mereu jucatori valorosi, intrebarea e, stim ce sa facem cu ei?
cand vom ridica privirea din pamant si vom privi adversarul in ochi, dandu-i de inteles ca e...mancat, atunci vom avea sanse. pana atunci, ne uitam....pe langa el, sa vedem cum il ocolim, cum il pacalim, si daca nu putem, spunem ca asa a fost sa fie
Vorbind strict despre fotbal,de cand am aflat adversarele era clar ca se va juca dupa sistemul "clasic" (cel pomenit de tine) numai ca pe parcurs situatia s-a schimbat iar 3,14tzurca nu a fost in stare sa se adapteze si aici si-a aratat limitele! Nimeni nu se astepta sa ne luam cu ei de gat (sa fim seriosi,pe hartie adversarele erau NET superioare!) dar un profesionist cum se vrea a fi selectionerul,trebuia sa stie cum sa profite de situatia ivita in ultimul meci,acolo s-a distrus tot!
PS....cred ca de data asta nu am cazut de pe un cal frumos ci pur si simplu ne-am incurcat singuri....cu ajutorul antrenorului.

laurdog
19th June 2008, 10:47
stii ce antrenor are zenith... Dick Advocaat ! spune ceva numele? o fi olandez? :shocked:

o fi facut el ceva in viata lui de antrenor?:groggy:
sau s-a tinut de caterinca cu vreun.....mitica de'al lor?:angry:

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 10:51
ce spuneti de portugalia-germania......eu zic ca portughezii se califica.....:D.....nu sunt fan-era culmea, tin cu spania, dar le da cateva boabe la germani......as vad eu situatia pt meciul de deseara:D

statistica e de partea nemtilor...
si de data asta va fi la fel...

serv_ag
19th June 2008, 10:52
stii ce antrenor are zenith... Dick Advocaat ! spune ceva numele? o fi olandez? :shocked:

Mai Tori, si io am parere proasta despre avocatzi.... dar chiar sa-l injuri...:no:

O sa dau report post... :happy

chinna tm
19th June 2008, 10:53
statistica e de partea nemtilor...
si de data asta va fi la fel...

da.....ca si in meciul cu croatii:D.....imi e indiferent cine castiga....dar macar sa vedem fotbal.....totusi, parca putin tind spre portughezi.....joaca mai spectaculos.....:D......

torinezu
19th June 2008, 10:54
Mai Tori, si io am parere proasta despre avocatzi.... dar chiar sa-l injuri...:no:

O sa dau report post... :happy

eu il injur pe 3,14tzi, nu pe avocatu' ala olandez! mai da report!:cool:

chinna tm
19th June 2008, 10:55
stii ce antrenor are zenith... Dick Advocaat ! spune ceva numele? o fi olandez? :shocked:

indecentule.....vb frumos....penis advocaat:happy
ai o idee fixa cu olandezii.....eu zic ca si un roman e bun.....unul dintre astia: mircea lucescu.....lucescu mircea......:happy

serv_ag
19th June 2008, 10:56
eu il injur pe 3,14tzi, nu pe avocatu' ala olandez! mai da report!:cool:

Pe pipi-tzurka potzi sa'l injuri cat vrei ;) Hai sa facem un cor, poate ne aplauda careva (de la mansarda?) :D

Leo
19th June 2008, 10:58
piturca merita injurat

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 10:59
indecentule.....vb frumos....penis advocaat:happy
ai o idee fixa cu olandezii.....eu zic ca si un roman e bun.....unul dintre astia: mircea lucescu.....lucescu mircea......:happy

nu-i zi de asta lui aaxi,ca se oftica...:evil:
si cheama flotila de bombardiere...
de acord cu tine .sau andone sau rednic...
piti ar trebui sa se retraga pentru ca intr-adevar a fost principalul autor al uneia dintre cele mai negre partide din istoria nationalei.

chinna tm
19th June 2008, 11:04
nu-i zi de asta lui aaxi,ca se oftica...:evil:
si cheama flotila de bombardiere...
de acord cu tine .sau andone sau rednic...
piti ar trebui sa se retraga pentru ca intr-adevar a fost principalul autor al uneia dintre cele mai negre partide din istoria nationalei.

rednic?andone?.....parerea mea e ca sunt prea mici pentru a antrena nationala.....singurul roman capabil sa faca ceva cu acesti jucatori este mircea lucescu......la el nu ar merge ciu figurile.....are inteligenta sa il puna pe jucator acolo unde ii convine cel mai mult.....nu unde se gandeste el ca ar juca mai bine.....ideea lui:fiecare trebuie sa joace ce stie mai bine.....iar asta spune multe.....ii simte....ii analizeaza.....nu ca piturca.....il forteaza pe chivu la creatie.....in rest.....doar strainii ar face performanta.....uhrin de exemplu:D.....

serv_ag
19th June 2008, 11:05
piturca merita injurat

Nu tragetzi doar in pianist! Pipi nu e singur, a fost "plantat" la nationala, udat la radacina si frezat periodic de "triunghiul bermudelor" : Lupescu - Sandu - Mitica. Astia de ce sa nu o incaseze? Jos cu ei! :rosu:

Poate atunci ar accepta Lucescu sa antreneze nationala...

torinezu
19th June 2008, 11:05
indecentule.....vb frumos....penis advocaat:happy
ai o idee fixa cu olandezii.....eu zic ca si un roman e bun.....unul dintre astia: mircea lucescu.....lucescu mircea......:happy

eu nu cred ca este o solutie, mai ales dupa ce s-a inhaitat cu jj! pai iar sa-i bage pe aia din cimitir? :angry: si a facut si niste declaratii dubioase. mai bun ar fi un ...olandez! :)

serv_ag
19th June 2008, 11:16
eu nu cred ca este o solutie, mai ales dupa ce s-a inhaitat cu jj! pai iar sa-i bage pe aia din cimitir? :angry: si a facut si niste declaratii dubioase. mai bun ar fi un ...olandez! :)


A facut careva o statistica: fara stranieri, care e raportul dintre steaua si celelalte echipe?

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 11:16
eu nu cred ca este o solutie, mai ales dupa ce s-a inhaitat cu jj! pai iar sa-i bage pe aia din cimitir? :angry: si a facut si niste declaratii dubioase. mai bun ar fi un ...olandez! :)

eu de lucescu nu ma indoiesc niciodata.el e antistelist,iar dovezile de prietenie manifestate fat de jayjay sunt doar dovezi de diplomatie...
lucescu antrenor la nationala garanteaza ca la lot nu vom avea jucatori selectionati doar pentru cresterea artificiala a cotei...
si chinna,daca piti are valoare de nationala,nu vad de ce n-am putea incerca cu andone sau cu rednic...

chinna tm
19th June 2008, 11:21
cimi.....am zis eu ca piti are valoare de nationala?.....andone , comparativ cu piti, merge....rednic e 0 din punctul meu de vedere......

Leo
19th June 2008, 11:24
pe mai tarziu :cya:

serv_ag
19th June 2008, 11:26
pe mai tarziu :cya:

:cya:

ies si eu, pe dupa-masa!

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 11:29
cimi.....am zis eu ca piti are valoare de nationala?.....andone , comparativ cu piti, merge....rednic e 0 din punctul meu de vedere......

de ce?
e singurul antrenor care incearca sa joace ofensiv
si minte are ,nu poti sa negi asta.ca si caracter ,e mai delicata situatia,dar la natioala cred ca s-ar purta altfel cu jucatorii
si in privinta lui pot garanta ca selectia s-ar face pe baza de forma sportiva adica nu vor fi niciodata 7 jucatori de la dinamo daca doar 2 merita selectia...

Calandrinon
19th June 2008, 11:34
Doamne, dar suparati mai sunteti pe Piturca!]
Aveti dreptate, s-a dovedit a fi antrenor fara vana, fara strategie, fricos, toate cele!...Recunosc ca pe mine ma pacalise!
Dar sa nu uitam de fotbalisti!..In afara de Bratu, Cristea, Trica, Zicu, Ogararu nu stiu cine ar mai putea fi convocat! Ne lipsesc jucatori de creatie, care sa imprime o orientare tactica din teren gen Hagi, Balaci, Sabau, ne lipsesc atacanti de explozie gen Raducioiu, Lacatus,Ad.Ilie...Poate la aparare stam mai binisor.
Dar cel mai mult ne lipseste mentalitatea...Sincer, m-am ferit sa-i dau dreptate lui Boloni atunci cand ne-a facut...cum ne-a facut ( mai putin faxa cu xenofobia...) dar acum, intr-un fel sau altul toti reiau acesta tema.
Ce-i de facut? Simplu: competitia interna sa se joace CORECT.
De asta Milanul e Milan fiindca joaca 15-20 finale de UCL sau UEFA intr-un sezon cu Inter, Juve, Roma, Fiorentina si cine or mai fi.
La fel la spanioli sau englezi...Stim cu totii ca acolo nu exista butoneala si asta se vede atat la nivelul echipelor de club cat si la nationala. Jucatorii lor au meciuri in picioare...Meciuri adevarate!

OM
19th June 2008, 11:46
Va salut domnilor!
Voi ati intors si comentat grupa asta pe toate partile,mai ales pe ai nostri.Aveti dreptate.Avem multe lipsa la inventar,dar nimeni nu vede cand acesta e facut de unii din acelasi lot.
ps:dezamagit!

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 11:49
asa e calandrinon.
si iar revin la campionatul rusiei,unde treptat capitala si echipele ei care faceau legea au inceput sa cedeze pasul provinciei.o echipa medie din rusia are buget cat dinamo sau steaua iar o echipa de top are buget cat toate echipele din liga I la un loc...
nu pot inteleg cum de idiotul de jay jay isi permite sa dea 2 milioane si jumatate de euroi sa cumpere meciuri si nu poate da 2 milioane si jumatate de euro pe un jucator ca semak de exemplu care si-ar merita toti banii...
atata timp cat pentru investitorii nostri investitia in fotbal inseamna numai spalarea de bani murdari,nu ne putem astepta la nimic bun din partea fotablului romanesc...

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 11:50
Va salut domnilor!
Voi ati intors si comentat grupa asta pe toate partile,mai ales pe ai nostri.Aveti dreptate.Avem multe lipsa la inventar,dar nimeni nu vede cand acesta e facut de unii din acelasi lot.
ps:dezamagit!

salut om.
de cine? de noi?:groggy:

OM
19th June 2008, 11:51
@Leodacin
Sincere condoleante,Dumnezeu sa o odihneasca.
ps:scuze pt. intarziere

OM
19th June 2008, 11:54
@cimi
De voi..NU..iara intelegi pe dos?!
de ai nostri romanasi

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 11:57
@cimi
De voi..NU..iara intelegi pe dos?!
de ai nostri romanasi

cand am inteles eu pe dos?:evil:
m-am alintat un pic ca matza care toarce...:yes:
ca dezamagiti suntem cu totii...
ce zic italienii despre noi :
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/nationala-eu-romania/italienii-ne-considera-o-insulta-pentru-fotbal-2719207#comments
culmea e ca sunt multi care se simt lezati,in frunte cu gazetarasul pro-sport...:happy

chinna tm
19th June 2008, 11:59
sall OM, cala.....sall celor ce au iesit.....
cimi.....uite ca tocmai selectia as acuza-o la rednic.....uiti ce jucatori va adus voua si rapidului cand cei care erau deja la echipa erau peste valoarea transferatilor?.....nu, rednic nu e de nattionala.....parerea mea.....o sa vezi.....:D......dupa ce aduce pe dinamo pe locul 11:D.....sincer, eu v-am mai spus, pana in iarna e plecat de la dinamo.....dar voi nu ma credeti......:D

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 12:04
sall OM, cala.....sall celor ce au iesit.....
cimi.....uite ca tocmai selectia as acuza-o la rednic.....uiti ce jucatori va adus voua si rapidului cand cei care erau deja la echipa erau peste valoarea transferatilor?.....nu, rednic nu e de nattionala.....parerea mea.....o sa vezi.....:D......dupa ce aduce pe dinamo pe locul 11:D.....sincer, eu v-am mai spus, pana in iarna e plecat de la dinamo.....dar voi nu ma credeti......:D

pesemne ca asa ai spus si la prima descalecare a strambului in stefan cel mare...
sigur e parerea ta...in ceea ce priveste jucatorii pe care ni i-a adus noua sau rapidului sa remarcam ca au fost si multi jucatori utili...basca promovarea unor jucatori precum radu stefan sau ropotan ,lucru ESENTIAL pentru un selectioner...
sa nu intelegi ca sunt un sustinator fanatic al lui rednic la nationala.spun doar ca ar fi mai bun decat piturca...

Calandrinon
19th June 2008, 12:06
da cimi, nici eu nu inteleg atitudinea investitorilor blatisti, indiferent de la ce echipa provin. Cum nu inteleg nici atitudinea "propietarilor" de baze sportive, in spetza stadioane, care nu vor in ruptul capului sa "scape" de ele. Exz.cel mai la indemana sunt stadioanele Dinamo, Giulesti, Ion Oblemenco...
Cat despre Gigi Becali, sa nu uitam ca a facut investitii mari in jucatori de cand a venit la Steaua ( era loc de mai bine, este adevarat) iar in acesta pauza competitionala s-a miscat cel mai bine, a facut cele mai bune achizitii. Iar cand ma gandesc ca acesti jucatori sunt si tineri si talentati...mi-e ciuda! Asa as fi vrut sa faca Dinamo!!!

OM
19th June 2008, 12:09
Nu lasi pe :drak: sa moare,nu te lasa sa traiesti,mai si te umileste,pe undeva au o mica dreptate...noi trebuia sa-i batem si le astupam gura,au uitat prin ce-au trecut,asta e,acum din postura de calificati, poate vorbi.
Am avut calificare in mana si am pierdut-o,asta mie ciuda.

Calandrinon
19th June 2008, 12:10
Eu cred ca are dreptate chinna: a-l inlocui pe Piturca cu Rednic este ca si cum l-ai inlocui pe Mircea Lucescu cu Lucescu Mircea (dixit)
Basca ca ne putem pomeni cu ceva belgieni la nationala...

chinna tm
19th June 2008, 12:13
cimi.....e cam de acelasi nivel.....rednic e un antrenor cu multe fete.....nu am sti precis ce ar face daca ar fi la nationala.....singura diferenta dintre el si piti este ca rednic ar fi jucat mai ofensiv......parerea mea......singurul roman, si ma repet, e mircea lucescu......adevarul ca e si singurul roman care intr-adevar merita sa aibe titulatura de mare antrnor.....restul, doar aspiranti....si marea majoritate: niste imitatii!!!!!

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 12:13
da cimi, nici eu nu inteleg atitudinea investitorilor blatisti, indiferent de la ce echipa provin. Cum nu inteleg nici atitudinea "propietarilor" de baze sportive, in spetza stadioane, care nu vor in ruptul capului sa "scape" de ele. Exz.cel mai la indemana sunt stadioanele Dinamo, Giulesti, Ion Oblemenco...
Cat despre Gigi Becali, sa nu uitam ca a facut investitii mari in jucatori de cand a venit la Steaua ( era loc de mai bine, este adevarat) iar in acesta pauza competitionala s-a miscat cel mai bine, a facut cele mai bune achizitii. Iar cand ma gandesc ca acesti jucatori sunt si tineri si talentati...mi-e ciuda! Asa as fi vrut sa faca Dinamo!!!

asa e.stadioanele astea sunt o alta pacoste pentru fotbalul romanesc,dupa cum lipsa terenurilor gazonate pentru copii este o boala foarte grea.
anul trecut,vizitandu-mi fratele in canada,am avut un soc.fetele lui gemene (13 ani) joaca soccer la nivel amator (de la scoala primesc echipament complet -tricouri,sorturi,jambiere,crampoane,absolut tot-gratuit ).terenuri de fotbal sunt cam din kilometru in kilometru in zonele metropolitane.terenuri cu gazon impecabil,cu porti cu plase ,cu fanioane de colt,cu marcaj...
nu e de mirare ca natioanala feminina a canadei este mereu in primele la cm.
si sunt sigur ca ar fi si baietii numai ca ei prefera sporturi mai barbatesti precum fotbalul american sau hocheiul...

torinezu
19th June 2008, 12:21
sal OM, cala!

torinezu
19th June 2008, 12:26
asa e.stadioanele astea sunt o alta pacoste pentru fotbalul romanesc,dupa cum lipsa terenurilor gazonate pentru copii este o boala foarte grea.
anul trecut,vizitandu-mi fratele in canada,am avut un soc.fetele lui gemene (13 ani) joaca soccer la nivel amator (de la scoala primesc echipament complet -tricouri,sorturi,jambiere,crampoane,absolut tot-gratuit ).terenuri de fotbal sunt cam din kilometru in kilometru in zonele metropolitane.terenuri cu gazon impecabil,cu porti cu plase ,cu fanioane de colt,cu marcaj...
nu e de mirare ca natioanala feminina a canadei este mereu in primele la cm.
si sunt sigur ca ar fi si baietii numai ca ei prefera sporturi mai barbatesti precum fotbalul american sau hocheiul...

da' nocturna? au nocturna? :D
eu nu il vreau pe m. lucescu! :limba: vreau un olandez! :yes:

OM
19th June 2008, 12:31
Romanul are o problema,investeste in ceea ce scoate profit si acesta sa fie dublu in cel mai scurt timp.
In acesta tara si cu mentalitatea asta,NU o sa avem niciodata baze sportive(cu tot tacamul)conform normelor europene.:confused:

Calandrinon
19th June 2008, 12:37
eu nu il vreau pe m. lucescu! :limba: vreau un olandez! :yes:

ok, atunci sa fie Davids, ca tot n-a terminat Contra de batut la el...:D

torinezu
19th June 2008, 12:39
ok, atunci sa fie Davids, ca tot n-a terminat Contra de batut la el...:D

bun si davids! daca ar fi avut "furnicutele" alea de rahat ambitia si determinarea lui, eram in sferturi! cu sau fara contra! :yes::yes:

Calandrinon
19th June 2008, 12:45
bun si davids! daca ar fi avut "furnicutele" alea de rahat ambitia si determinarea lui, eram in sferturi! cu sau fara contra! :yes::yes:

Determinarea e...determinanta (:happy) dar nu suficienta!!!

chinna tm
19th June 2008, 12:45
tori.....tie ti sa casunat pe olandezi.....tu vrei sa faca ai nostrii cantonamentul la amsterdam si sa umble cu "iarvba" prin buzunar?......:happy

torinezu
19th June 2008, 12:50
Determinarea e...determinanta (:happy) dar nu suficienta!!!

poate ca nu e suficienta, dar e determinanta! :)


tori.....tie ti sa casunat pe olandezi.....tu vrei sa faca ai nostrii cantonamentul la amsterdam si sa umble cu "iarvba" prin buzunar?......:happy

sa faca la amsterdam, poate asa invata si ei ceva! :yes: nu trebuie sa ajunga acolo pentru iarba sau prafuri, unii stiu!:lol:

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 12:57
da' nocturna? au nocturna? :D
eu nu il vreau pe m. lucescu! :limba: vreau un olandez! :yes:

daca ti-as spune ca majoritatea au,te-as surprinde?

chinna tm
19th June 2008, 12:57
poate ca nu e suficienta, dar e determinanta! :)



sa faca la amsterdam, poate asa invata si ei ceva! :yes: nu trebuie sa ajunga acolo pentru iarba sau prafuri, unii stiu!:lol:

cine?????:D

torinezu
19th June 2008, 13:01
daca ti-as spune ca majoritatea au,te-as surprinde?

nu! d-aia si vreau! sau nu mai sunt disponibili? :confused:


cine?????:D

nu spun! secret! :cool:

chinna tm
19th June 2008, 13:05
tori are secrete.....:D.....eu daca as fi la amsteram as fuma o "pipa a pacii".....:D.....recunosc:D......si ai nostrii la fel ar face.....deci un olandez ar droga nationala.....eu zic ca e mai bine sa vina un rus.....:D......poate nu le place votca:D.....:happy

torinezu
19th June 2008, 13:12
tori are secrete.....:D.....eu daca as fi la amsteram as fuma o "pipa a pacii".....:D.....recunosc:D......si ai nostrii la fel ar face.....deci un olandez ar droga nationala.....eu zic ca e mai bine sa vina un rus.....:D......poate nu le place votca:D.....:happy

nuuu! :no: ei beau numai lapte...praf! :drak:

laurdog
19th June 2008, 13:15
ce dreak e aici ma? flower power?:shocked:

torinezu
19th June 2008, 13:16
ce dreak e aici ma? flower power?:shocked:

tu ce mai faci, laur? :cheer:

laurdog
19th June 2008, 13:20
tu ce mai faci, laur? :cheer:

pai unii mai si..."munceste" tori, ca sa poata sa.....fumeze altii:P

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 13:23
http://www.youtube.com/watch?v=DspcTcVslsI
sa cream atmosfera...

chinna tm
19th June 2008, 13:23
tori, fara prasf......mutu a zis ca nu i-a placut prea mult.....:D.....ma multumesc sa fumez pipa pacii.....cu......piturca.....:D......amandoi la o masa pe o terasa din amsterdam......si el sa imi povesteasca cum si-a dat demisia dupa euro 2008 dde la nationala, cum ca si-a dat seama ca fotbalul nu e de el-ca antrenor.....si cum o sa creasca oi in continuare-solidaritate cu......aia:happy

torinezu
19th June 2008, 13:30
tori, fara prasf......mutu a zis ca nu i-a placut prea mult.....:D.....ma multumesc sa fumez pipa pacii.....cu......piturca.....:D......amandoi la o masa pe o terasa din amsterdam......si el sa imi povesteasca cum si-a dat demisia dupa euro 2008 dde la nationala, cum ca si-a dat seama ca fotbalul nu e de el-ca antrenor.....si cum o sa creasca oi in continuare-solidaritate cu......aia:happy

nu se pune problema schimbari antrenorului victor πturca! a declarat azi mircea nasu-sandu! deci ππ-turca nu se va duce la oi...:evil:

chinna tm
19th June 2008, 13:34
tori.....ce surpriza?.....asa a zis sandu?ala, de ii place.....lichidul de frana?:happy......
acum serios, era clar.....numai noi nu ne dorim performanta.....si eu care chiar imi puneam sperante ca asta o sa plece de la nationala odata cu ionceperea transhumantei:happy

chinna tm
19th June 2008, 13:43
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!!!!ce e aici?a dat munca in voi?????
hai sa animam situatia: pac pac pac pac pac.....am tras cu mitraliera......a picat vreun mig?:D......mustele astea:happy
/hello/hello/hello/hello/hello

torinezu
19th June 2008, 13:46
tori.....ce surpriza?.....asa a zis sandu?ala, de ii place.....lichidul de frana?:happy......
acum serios, era clar.....numai noi nu ne dorim performanta.....si eu care chiar imi puneam sperante ca asta o sa plece de la nationala odata cu ionceperea transhumantei:happy

da, surpriza e de proportii.... minuscule :D :D

chinna tm
19th June 2008, 13:48
da, surpriza e de proportii.... minuscule :D :D

numai la noi nu se schimba nimic.....hai sa il luam pe domenech.....:D.....macar ala e diliu......:D......

laurdog
19th June 2008, 13:50
bai diliilor, numai voi doi scrieti?:o:

torinezu
19th June 2008, 13:51
bai diliilor, numai voi doi scrieti?:o:

acum si cu tine... suntem 3! :D

chinna tm
19th June 2008, 13:52
nope.....acum si tu......suntem 3:D
ce tare.....si eu si tori am scris acelasi lucru.....:D

torinezu
19th June 2008, 13:57
nope.....acum si tu......suntem 3:D
ce tare.....si eu si tori am scris acelasi lucru.....:D

gandim...ca niste dilii! :ras-plans::ras-plans:

chinna tm
19th June 2008, 13:58
gandim...ca niste dilii! :ras-plans::ras-plans:

:happy:happy:happy:happy.....ce sa faci.....lipsa de munca afecteaza......normalitatea......mi-am dat doua palme.....pt jigniri la adresa proprie,.....m-am facut normal:happy

laurdog
19th June 2008, 14:00
ba, voi sunteti unul si acelasi?:groggy:

Calandrinon
19th June 2008, 14:01
http://www.youtube.com/watch?v=DspcTcVslsI
sa cream atmosfera...

misto, continua...

chinna tm
19th June 2008, 14:02
ba, voi sunteti unul si acelasi?:groggy:

nu chiar......dar tori poate deveni polist oricand:D.....

Calandrinon
19th June 2008, 14:06
nu chiar......dar tori poate deveni polist oricand:D.....

daaaaaa, si Laika pasare colibri...

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:07
misto, continua...

http://www.youtube.com/watch?v=Iyog5mgvRK8&feature=related

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:07
nu chiar......dar tori poate deveni polist oricand:D.....

in meciurile lui poli cu steaua,ca si mine...:ok:
plus un bonus hippiot
http://www.youtube.com/watch?v=-wI6uAOHzvo
si inca ceva pentru cei care cred ca joe cocker e ala din "you can leave your hat on" (piloti de vanatoare si altii )
http://www.youtube.com/watch?v=6FMq0iDX1yE

torinezu
19th June 2008, 14:10
nu chiar......dar tori poate deveni polist oricand:D.....

bai, nici chiar asa diliu nu sunt! :o:

Calandrinon
19th June 2008, 14:10
http://www.youtube.com/watch?v=Iyog5mgvRK8&feature=related

ei, am glumit, sunt toata ziua pe youtube...

Calandrinon
19th June 2008, 14:12
plus un bonus hippiot
http://www.youtube.com/watch?v=-wI6uAOHzvo

ce vremuri cimi...le-ai apucat?

torinezu
19th June 2008, 14:12
ei, am glumit, sunt toata ziua pe youtube...

deci nici tu nu muncesti... :lol:

Calandrinon
19th June 2008, 14:13
[QUOTE=Cimitiru Ghencea;2085435]in meciurile lui poli cu steaua,


ba eu fac completarea: in meciurile lui TOTI cu Steaua ...

Calandrinon
19th June 2008, 14:14
deci nici tu nu muncesti... :lol:

ba da, ba da...ma munceste chinna la sah...

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:19
ce vremuri cimi...le-ai apucat?

pai daca as spune ca le-am apucat ,n-as minti chiar asa tare...doar ca eram un pic cam mic...:evil:
oricum,de mic am ascultat din astea...si bineinteles rock progresiv si psihedelic...
plus hard si heavy cu mici deraieri speed,trash,greencore si industrial...:evil:

aaxi
19th June 2008, 14:19
ba da, ba da...ma munceste chinna la sah...

si cine e nebunul?

chinna tm
19th June 2008, 14:20
cala, o sa jucam.....numai ca ne potrivim la timp ca......borcea la steaua:happy

chinna tm
19th June 2008, 14:20
si cine e nebunul?

io!!!!!nu era destul de clar?:happy

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:22
ei, am glumit, sunt toata ziua pe youtube...

cred,doar ca de multe ori imi face placere sa-mi aminteasca cineva de melodii faine (B e mare specialist ) asa ca mai intorc si eu serviciile...

Calandrinon
19th June 2008, 14:23
si cine e nebunul?

Pitzi

Calandrinon
19th June 2008, 14:24
pai daca as spune ca le-am apucat ,n-as minti chiar asa tare...doar ca eram un pic cam mic...:evil:
oricum,de mic am ascultat din astea...si bineinteles rock progresiv si psihedelic...
plus hard si heavy cu mici deraieri speed,trash,greencore si industrial...:evil:

De asta esti dinamovist!

torinezu
19th June 2008, 14:26
De asta esti dinamovist!

yes, yes, yes! :yeah::yeah::yeah:

Calandrinon
19th June 2008, 14:27
cred,doar ca de multe ori imi face placere sa-mi aminteasca cineva de melodii faine (B e mare specialist ) asa ca mai intorc si eu serviciile...

eu am boala, cand sunt la volan si opresc la un semafor ceva, iar aproape invariabil langa mine e unul care asculta mandru nevoie mare manele, sa dau la maxim un Deep Purple, Pink Floid ceva...sa-i vezi ce fete fac :happy

Calandrinon
19th June 2008, 14:29
yes, yes, yes! :yeah::yeah::yeah:

/OLE//OLE//OLE/

laurdog
19th June 2008, 14:30
eeeeee, Cala......Pink Floyd.......sa-ti dea Dumnezeu sanatate

torinezu
19th June 2008, 14:31
ca veni vorba de muzica de muzica

http://www.youtube.com/watch?v=vPNgjA4i6gM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ovKkQoOfIpY&feature=related

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:35
eu am boala, cand sunt la volan si opresc la un semafor ceva, iar aproape invariabil langa mine e unul care asculta mandru nevoie mare manele, sa dau la maxim un Deep Purple, Pink Floid ceva...sa-i vezi ce fete fac :happy

pe cuvant ca si eu fac la fel...
incerca sa pui la semafor melodia "infinit" de pe 666 al lui aphrodites child ,cu vangelis,demis roussos si irene papas ...:evil:

torinezu
19th June 2008, 14:35
eu ies. va doresc o zi buna in continuare! s-auzim de bine, simpaticilor! :ok:

chinna tm
19th June 2008, 14:35
eu am boala, cand sunt la volan si opresc la un semafor ceva, iar aproape invariabil langa mine e unul care asculta mandru nevoie mare manele, sa dau la maxim un Deep Purple, Pink Floid ceva...sa-i vezi ce fete fac :happy

mie, imi place hip-hop-ul.....generatie noua, ce sa faci:D.....sa vezi cum se uita lumea la mine cand dau tare o piesa de la mafia sau parazitii....a scos ombladon un album anul trecut, injura la greu-dar se ia mult de politicieni.....imi place.....sa vezi ce fete facea lumea:happy.....oricukm, prefer muzica mai veche decat playback-ul din ziua de azi.....ca si ala, smiley-pe patul lui si pe "muzica" lui......:D.....apai sa nu te ia scarba?
sall tori.....numai de bine!!!!!

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:37
eu ies. va doresc o zi buna in continuare! s-auzim de bine, simpaticilor! :ok:

si tie tori.si multumim de dedicatii!

chinna tm
19th June 2008, 14:40
domnilor absurzi.....avem un oaspete.....sa alutam, ca asa e frumos.....salut ariadnaS......:D......bine ai venit pe la noi:D......

aaxi
19th June 2008, 14:41
mie, imi place hip-hop-ul.....generatie noua, ce sa faci:D.....sa vezi cum se uita lumea la mine cand dau tare o piesa de la mafia sau parazitii....a scos ombladon un album anul trecut, injura la greu-dar se ia mult de politicieni.....imi place.....sa vezi ce fete facea lumea:happy.....oricukm, prefer muzica mai veche decat playback-ul din ziua de azi.....ca si ala, smiley-pe patul lui si pe "muzica" lui......:D.....apai sa nu te ia scarba?
sall tori.....numai de bine!!!!!

bai generatia coca-cola, ne lesi cu muzikia ta..........
by tori

aaxi
19th June 2008, 14:43
domnilor absurzi.....avem un oaspete.....sa alutam, ca asa e frumos.....salut ariadnaS......:D......bine ai venit pe la noi:D......

tu nu sti ca aici intai trebuie sa aplauzi si apoi sa vorbesti?
deci.............apaluze pt ariadna/hello/hello/hello/hello

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:44
domnilor absurzi.....avem un oaspete.....sa alutam, ca asa e frumos.....salut ariadnaS......:D......bine ai venit pe la noi:D......

sper sa-si fi luat ghemul cu ea sa poa' sa si iasa din labirintul all absurdities:)

ariadnaS
19th June 2008, 14:46
saliu
sper ca aici nu trebuie sa zic daca sunt o ea sau un el ca sa pot posta?

chinna tm
19th June 2008, 14:46
ismaile.....basti......ascult ce vreau.....si ce imi place:D.....oricum sunt un extremist.....ascult si hip-hop, dar si muzica po****ra.....dai si merg pe la lautari.....:D.....dar si muzica veche.....si romaneasca si straina:D.....
cat despre ariadna, na ca ai speriat-o.....!!!!!:happysau nu?:D
sall aradna.....nu.....dupa discutia de ieri, eu stiu ca esti.....o ea:D.....te-ai mai lamurit ca dica nu are ce cauta la nationala?:D

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:48
saliu
sper ca aici nu trebuie sa zic daca sunt o ea sau un el ca sa pot posta?

it's a free country...
ideal ar fi sa nu spui ca esti o ea si sa fii un el...:evil:
in rest,be our guest!
in 3 minute apare laur...:ras-plans:

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:51
noroc ca cip e in concediu...:ras-plans:

chinna tm
19th June 2008, 14:52
laur intarzie.....:happy

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:53
laur intarzie.....:happy

cred ca i-a trimis ariadnei un mesaj privat...:ras-plans::ras-plans:

laurdog
19th June 2008, 14:53
ariadna, aici nu suntem la politie. chestia de care spui tu se intampla doar pe threadul....alora.:shocked:
din pacate si tu tii cu ei:(

aaxi
19th June 2008, 14:53
cat despre ariadna, na ca ai speriat-o.....!!!!!:happysau nu?:D
sall aradna.....nu.....dupa discutia de ieri, eu stiu ca esti.....o ea:D.....te-ai mai lamurit ca dica nu are ce cauta la nationala?

daca imi zici ca e si stelista.............te iert de un bax de bere:yeah::yeah:

unde a plecat????????:(:(:(
ariaaaaaaaaaaadnaaaaaaaaaaa?
chemati mustele sa survoleze ols-ul sa o gasesca, dar, doar daca e stelista:happy:happy

aaxi
19th June 2008, 14:54
ariadna, aici nu suntem la politie. chestia de care spui tu se intampla doar pe threadul....alora.:shocked:
din pacate si tu tii cu ei:(

ariadna e stelista............:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah: :yeah:

daca o sperie cineva are de-a face cu mine:sting::sting:

chinna tm
19th June 2008, 14:57
baaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....nu speriati fata.....:D.....poate pe reusim sa o aducem pe calea cea dreapta:D.....

laurdog
19th June 2008, 14:57
si inca ceva frumoaso, daca tot te-a invatat "mamica" voastra cum sa dai quote, te rog sa nu dai la ce scrie userul.....aaxi

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 14:59
laur am mizat pe tine ca apari in 3 minute.what took you so long?:happy

aaxi
19th June 2008, 14:59
si inca ceva frumoaso, daca tot te-a invatat "mamica" voastra cum sa dai quote, te rog sa nu dai la ce scrie userul.....aaxi

problem gogule?:sting::sting:
te oftici ca mi-au venit intariri?:happy:happy
lasa ma sa dea quote, sa vad si eu ce scriu, ca sunt pe ignore la mine:groggy:

Calandrinon
19th June 2008, 14:59
eeeeee, Cala......Pink Floyd.......sa-ti dea Dumnezeu sanatate

Laur, cu intarziere, aici ploua de rupe si cred ca s-a udat internetul: David Gilmour si Roger Waters sunt doi monstri sacri ai muzicii rock!
Iar albumul Wish You Were Here e o capodopera.
Iubesc Pink Floyd!!!

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 15:00
ariadna e stelista............:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah: :yeah:

daca o sperie cineva are de-a face cu mine:sting::sting:

ariadna sa stii ca noi iubim stelistii mult,mult...:evil:
e bine aaxi?

laurdog
19th June 2008, 15:00
laur am mizat pe tine ca apari in 3 minute.what took you so long?:happy

eram pe threadul despre LIVERPOOL.
in plus, sunt la curent cu toate postarile domnisoarei din momentul in care a intrat pe ols:D
SUPER ADEVARAT CALA:yeah:

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 15:03
Laur, cu intarziere, aici ploua de rupe si cred ca s-a udat internetul: David Gilmour si Roger Waters sunt doi monstri sacri ai muzicii rock!
Iar albumul Wish You Were Here e o capodopera.
Iubesc Pink Floyd!!! da' cu syd barret,rick wright si nick mason ce ai?:evil:
si oare care album de-al lor nu-i o capodopera?

laurdog
19th June 2008, 15:03
ariadna sa stii ca noi iubim stelistii mult,mult...:evil:
e bine aaxi?
pe ei, mai putin:P
pe ele..........:kiss:

ariadnaS
19th June 2008, 15:04
iti multumesc de atentie laurdog, dar ce e asa important sa dau sau nu quote lui aaxi?
daca e legat de faptul ca el e stelist si tu dinamovist, nu ma pasioneaza asa tare diferentele astea.
daca e ceva interesan o sa dau quote, daca nu, nu

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 15:04
problem gogule?:sting::sting:
te oftici ca mi-au venit intariri?:happy:happy
lasa ma sa dea quote, sa vad si eu ce scriu, ca sunt pe ignore la mine:groggy:

asta-i un quote special pentru laur.ii era dor de tine...:evil:

chinna tm
19th June 2008, 15:05
iti multumesc de atentie laurdog, dar ce e asa important sa dau sau nu quote lui aaxi?
daca e legat de faptul ca el e stelist si tu dinamovist, nu ma pasioneaza asa tare diferentele astea.
daca e ceva interesan o sa dau quote, daca nu, nu

eu pot sa iti dau quote?sau esti suparata pe mine pt divergentele de ieri.....:D.....
P.S.:noi nu avem nimic cu stelistii.....:D......aaxi inca posteaza:happy

Calandrinon
19th June 2008, 15:06
adrianaaaaa: bau!!!

ariadnaS
19th June 2008, 15:06
pe ei, mai putin:P
pe ele..........:kiss:

tie pot sa-ti dau quote iubaretule de steliste?
voi nu aveti dinamoviste in galerie de iubiti steistele?

chinna tm
19th June 2008, 15:06
cala.....n u speria fata!!!!!:D.....ca fuge la pinguini:happy

laurdog
19th June 2008, 15:08
iti multumesc de atentie laurdog, dar ce e asa important sa dau sau nu quote lui aaxi?
daca e legat de faptul ca el e stelist si tu dinamovist, nu ma pasioneaza asa tare diferentele astea.
daca e ceva interesan o sa dau quote, daca nu, nu

era o gluma sa stii. aaxi e prietenul nostru chiar si cu acest urias defect. deh, nimeni nu e perfect.:P

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 15:08
tie pot sa-ti dau quote iubaretule de steliste?
voi nu aveti dinamoviste in galerie de iubiti steistele?

vezi,de aia iubesc eu stelistele .in proportie de 99% au tot atata:evil: treaba cu steaua cata am si eu...

aaxi
19th June 2008, 15:09
era o gluma sa stii. aaxi e prietenul nostru chiar si cu acest urias defect. deh, nimeni nu e perfect.:P

vai, daca nu as fi un el, mi-ar da lacrimile............
o pasa cat de darnic esti....:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 15:09
era o gluma sa stii. aaxi e prietenul nostru chiar si cu acest urias defect. deh, nimeni nu e perfect.:P

e ca in frumoasa si bestia...langa bestie,frumoasa e si mai frumoasa ,prin contrast...:yes:
adica ,sa nu-mi rastalmaceasca aaxi vorbele,il tinem pe langa noi ca dinamo sau poli sa straluceasca si mai tare...:evil:

Calandrinon
19th June 2008, 15:11
da' cu syd barret,rick wright si nick mason ce ai?:evil:
si oare care album de-al lor nu-i o capodopera?

am facut un clasament stupid, ceva de genul " ce-i mai buna prajitura sa inghetata?" dar asa sunt eu, am la toate un clasament...

chinna tm
19th June 2008, 15:12
domnilor......ariadna(doamna sau domnisoara):D......eu ies!!!!!va doresc o zi minunata!!!!!va salut!!!!!numai de bine!!!!!

ariadnaS
19th June 2008, 15:12
vezi,de aia iubesc eu stelistele .in proportie de 99% au tot atata:evil: treaba cu steaua cata am si eu...

ce gluma buna
la fel ca si "dinamo campioana 2008-2009"

laurdog
19th June 2008, 15:12
tie pot sa-ti dau quote iubaretule de steliste?
voi nu aveti dinamoviste in galerie de iubiti steistele?

noi suntem buni crestini, si ne iubim aproapele. cand vine vorba de prezente diafane, nu facem diferente:D
salutare chinezule.......cimi, aaxi si Cala:drak::drak:

Calandrinon
19th June 2008, 15:13
cala.....n u speria fata!!!!!:D.....ca fuge la pinguini:happy

il astept pe aaxi in picaj...:happy:happy

Calandrinon
19th June 2008, 15:15
e ca in frumoasa si bestia...langa bestie,frumoasa e si mai frumoasa ,prin contrast...:yes:
adica ,sa nu-mi rastalmaceasca aaxi vorbele,il tinem pe langa noi ca dinamo sau poli sa straluceasca si mai tare...:evil:

:happy:happy
:cheer::cheer:

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 15:16
ce gluma buna
la fel ca si "dinamo campioana 2008-2009"

recunosc ca umorul meu e mai ... ermetic...:evil:

aaxi
19th June 2008, 15:16
il astept pe aaxi in picaj...:happy:happy

stai ca vina acusica nenea cu IAR-ul si sa vezi atunci picaje:happy:happy

aaxi
19th June 2008, 15:16
e ca in frumoasa si bestia...langa bestie,frumoasa e si mai frumoasa ,prin contrast...:yes:
adica ,sa nu-mi rastalmaceasca aaxi vorbele,il tinem pe langa noi ca dinamo sau poli sa straluceasca si mai tare...:evil:

love u too:table::table::table:

Calandrinon
19th June 2008, 15:16
stai ca vina acusica nenea cu IAR-ul si sa vezi atunci picaje:happy:happy

:cry::cry::cry:

aaxi
19th June 2008, 15:17
recunosc ca umorul meu mai ... ermetic...:evil:

e umor dinamovist, nici macar ei nu-l inteleg uneori:limba:

Calandrinon
19th June 2008, 15:19
ce gluma buna
la fel ca si "dinamo campioana 2008-2009"

Adriana, Dinamo se scrie cu "D" mare...

cimitiru' ghencea
19th June 2008, 15:19
mda.la revedere scumpilor.la revedere ariadna.nu-mi permit inca sa te includ in randul scumpilor...:evil:
o dupa amiaza cat se poate de reusita va doresc!

laurdog
19th June 2008, 15:19
e umor dinamovist, nici macar ei nu-l inteleg uneori:limba:

despre ce bere era vorba?:evil:
hai ca poate sunteti obositi, mai duceti-va la casele voastre:D

Calandrinon
19th June 2008, 15:21
e umor dinamovist, nici macar ei nu-l inteleg uneori:limba:

asa e! Nici acum nu inteleg de ce v-am batut si v-am stricat toata munca voatra la butoane...:happy

Calandrinon
19th June 2008, 15:23
mda.la revedere scumpilor.la revedere ariadna.nu-mi permit inca sa te includ in randul scumpilor...:evil:
o dupa amiaza cat se poate de reusita va doresc!

:cya:

ariadnaS
19th June 2008, 15:23
Adriana, Dinamo se scrie cu "D" mare...

spunei asta si umoristului ermetic

Calandrinon
19th June 2008, 15:24
spunei asta si umoristului ermetic

astept ajutor de la aaxi...

aaxi
19th June 2008, 15:26
despre ce bere era vorba?:evil:
hai ca poate sunteti obositi, mai duceti-va la casele voastre:D
pai era la halba, nu asa ne era vorba?

mda.la revedere scumpilor.la revedere ariadna.nu-mi permit inca sa te includ in randul scumpilor...:evil:
o dupa amiaza cat se poate de reusita va doresc!
cum sa nu fie scumpa..........citeste mai jos:happy:happy:happy

spunei asta si umoristului ermetic

aaxi
19th June 2008, 15:26
astept ajutor de la aaxi...

AJUTOR

e ok cala?

Calandrinon
19th June 2008, 15:29
AJUTOR

e ok cala?

ufffff, bine ca am citit mai jos, credeam ca-i aviatie la joasa inaltime prin cimitir...:happy

Oricum, faceam referire la faptul ca asa ne-am cunoscut noi doi ! Iti amintesti?

aaxi
19th June 2008, 15:31
Oricum, faceam referire la faptul ca asa ne-am cunoscut noi doi ! Iti amintesti?

sorry............NU
tin minte ca ne ironizam la greu pe pro, dar mai mult nu stiu

Calandrinon
19th June 2008, 15:38
sorry............NU
tin minte ca ne ironizam la greu pe pro, dar mai mult nu stiu

Citez din memorie:

- aaxi, Dinamo se scrie cu D mare...
- stiu, dar la cate injuraturi si trivialitati la adresa Stelei citesc din partea dinamovistilor...de aceea scriu cu litera mica!
- stii ca se scrie cu litera mare? E bine, m-am linistit...imi faceam probleme!!
Dupa cateva zile ai facut aceeasi remarca unui dinamovist, cred, ii atrageai atentia ca Steaua se scrie cu S mare...Ai fost luat la injurat ca-l inveti gramatica, cele- cele...eu am intervenit si i-am explicat ca ironia ta imi era adresata...mi-ai multumit... si de atunci am ramas prieteni. SPER!

laurdog
19th June 2008, 15:40
am o lacrima in coltul ochiului....stang. :P
luati-va :drak:

aaxi
19th June 2008, 15:41
Citez din memorie:

- aaxi, Dinamo se scrie cu D mare...
- stiu, dar la cate injuraturi si trivialitati la adresa Stelei citesc din partea dinamovistilor...de aceea scriu cu litera mica!
- stii ca se scrie cu litera mare? E bine, m-am linistit...imi faceam probleme!!
Dupa cateva zile ai facut aceeasi remarca unui dinamovist, cred, ii atrageai atentia ca Steaua se scrie cu S mare...Ai fost luat la injurat ca-l inveti gramatica, cele- cele...eu am intervenit si i-am explicat ca ironia ta imi era adresata...mi-ai multumit... si de atunci am ramas prieteni. SPER!

gata, stiu......corect
si am impresia ca ii scriam lui cristianman si tu ai incercat sa-i explici
prieteni:bere::bere:
dar ca prieteni te rog ceva: nu ii mai da quote lui Laur:happy:happy

aaxi
19th June 2008, 15:42
am o lacrima in coltul ochiului....stang. :P
luati-va :drak:

mai cupidoane, ne lesi
daca ai speriat tipa si nu mai intra........vi-l dam pe Surdu:happy:happy

Calandrinon
19th June 2008, 15:42
am o lacrima in coltul ochiului....stang. :P
luati-va :drak:

O interventie asemanatoare a avut-o cip-tm atunci: lipsise cateva zile, iar cand a revenit a constatat cu stupoare ca noi dialogam in mod civilizat!
Replica lui a fost, citez add literam: Bai, dar voi va iubiti!!!:happy

laurdog
19th June 2008, 15:42
mai bine de mine. nici cu...s, nici cu...S.
DELOC:ok:

aaxi
19th June 2008, 15:45
mai bine de mine. nici cu...s, nici cu...S.
DELOC:ok:

bai asta............deloc se scrie cu litera mica, de la dinamo cu litera mare:groggy:

laurdog
19th June 2008, 15:46
mai cupidoane, ne lesi
daca ai speriat tipa si nu mai intra........vi-l dam pe Surdu:happy:happy

bai........inginerule, ca nu stiu cum sa-ti zic, eu nu sperii fetele (tipa?:angry:), si oricum, mai bine surdu decat plesan:happy

Calandrinon
19th June 2008, 15:47
mai bine de mine. nici cu...s, nici cu...S.
DELOC:ok:

Mmmmm, nu sunt de acord...sunt dinamovist, si ca orice dinamovist care se respecta...intelegi!
Dar nu pot trece peste ce reprezinta Steaua in fotbalul si sportul romanesc!

aaxi
19th June 2008, 15:49
bai........inginerule, ca nu stiu cum sa-ti zic, eu nu sperii fetele (tipa?:angry:), si oricum, mai bine surdu decat plesan:happy

lasa ca mi-a zis si chinna ca tu le sperii, iti scoti coltii si incepi sa marai la ele:happy:happy:happy
nu ii vrei pe amandoi?:yeah:

laurdog
19th June 2008, 15:49
Mmmmm, nu sunt de acord...sunt dinamovist, si ca orice dinamovist care se respecta...intelegi!
Dar nu pot trece peste ce reprezinta Steaua in fotbalul si sportul romanesc!

ok Cala. eu va las sa va respectati intre voi. ne citim....later.:ok:
va salut respectuos:happy

aaxi
19th June 2008, 15:50
Mmmmm, nu sunt de acord...sunt dinamovist, si ca orice dinamovist care se respecta...intelegi!
Dar nu pot trece peste ce reprezinta Steaua in fotbalul si sportul romanesc!

tu sigur nu esti Stelist, ca asa gandesti? (mama ce am spus-o)

PS: Laur sa nu dai quote ca..........., ca...........

PSS:sal Laur

Calandrinon
19th June 2008, 15:55
tu sigur nu esti Stelist, ca asa gandesti? (mama ce am spus-o)

PS: Laur sa nu dai quote ca..........., ca...........

PSS:sal Laur

Ai tinut sa ma jignesti la plecare? :happy:happy
Imi ajunge un stelist in familie:headbang:cum am mai spus-o: tatal meu :headbang:

aaxi
19th June 2008, 15:56
Ai tinut sa ma jignesti la plecare? :happy:happy
Imi ajunge un stelist in familie:headbang:cum am mai spus-o: tatal meu :headbang:

unde-s 2 puterea creste, asa ca..............
o amiaza placuta

By

Calandrinon
19th June 2008, 15:56
ok Cala. eu va las sa va respectati intre voi. ne citim....later.:ok:
va salut respectuos:happy

:cya::bere:

Calandrinon
19th June 2008, 15:56
unde-s 2 puterea creste, asa ca..............
o amiaza placuta

By

La fel, multam!

Tim
19th June 2008, 16:06
Salutari din.......Romania:headbang: !!!!!!:headbang::headbang:

Black_Mamba
19th June 2008, 16:27
gata Tim ?...nu a fost prea scurta calatoria ta ? :D

Tim
19th June 2008, 16:42
gata Tim ?...nu a fost prea scurta calatoria ta ? :DGata mah!!!:angry:Scurta??? 'tui in guritza de ipotenti!!!!!:(:(Niste nimicuri!!!!!

Black_Mamba
19th June 2008, 17:01
Gata mah!!!:angry:Scurta??? 'tui in guritza de ipotenti!!!!!:(:(Niste nimicuri!!!!!

:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

laurdog
19th June 2008, 17:05
gata ma, a venit taranu'?
bai tarane, unde e mai bine ca acasa?:headbang::headbang::headbang:

Black_Mamba
19th June 2008, 17:07
acum bea bere "cimisoreana"...ca s-a saturat de cea europeana :happy

laurdog
19th June 2008, 17:10
nu stiu aia fratioare sa faca bere gustoasa:groggy:

Tim
19th June 2008, 17:11
gata ma, a venit taranu'?
bai tarane, unde e mai bine ca acasa?:headbang::headbang::headbang:

In ...elvetia????:evil:Salut peizane!! Ce cauti in tara,nu esti la Basel???:shocked:

laurdog
19th June 2008, 17:13
In ...elvetia????:evil:Salut peizane!! Ce cauti in tara,nu esti la Basel???:shocked:

lasa-ma dreak, nu-mi aduce aminte ca imi vine sa imi iau gatul de prost ce sunt:shocked:
au facut astia ce au facut si m-au sucit:headbang:

Tim
19th June 2008, 17:17
lasa-ma dreak, nu-mi aduce aminte ca imi vine sa imi iau gatul de prost ce sunt:shocked:
au facut astia ce au facut si m-au sucit:headbang:Mah...tu esti nebun??? Suceste-le si tu gatu' si du-te!!!! Crede-ma ,merita orice sacrificiu!!!!In elvetia e carnaval!!!!! Aseara am oprit in Viena....nimic!!!!!

Black_Mamba
19th June 2008, 17:24
leo, cip...iti transmite condoleante !
Pe voi,restul absurzilor va saluta si pe voi ;)!

Leo
19th June 2008, 17:29
mai Kidon , in loc sa se distreze , el se gandeste la durerea mea ?
spune-i te rog ca ii multumesc

Tim cum a fost peste hotare ?

2stupiddogs
19th June 2008, 17:43
Va salut...."The boys are back in town" ! :yeah:
Tim,e fain acasa ? :D

Leo
19th June 2008, 17:46
salut Banatene , bine sanatos ?

2stupiddogs
19th June 2008, 17:53
Leo,bine merci....INCA! :D

Leo
19th June 2008, 17:55
inca ? ce inseamna asta ?

2stupiddogs
19th June 2008, 18:07
Astept sa vad cat de "ozonat" este aerul de pe ols....apoi ma pronunt!

Black_Mamba
19th June 2008, 18:10
Leo...ploua de "rupe"...Ne distram fantastic la Constanta ! Vor fi inundatii , cu siguranta !

Leo
19th June 2008, 18:15
iara inundatii ? ma bucur pt voi

Black_Mamba
19th June 2008, 18:29
da ? o asemenea ploaie nu a fost pe aici de ani de zile...

Leo
19th June 2008, 18:36
numai sa nu se inunde Costinestiul ..............unde merg eu atunci ?

serv_ag
19th June 2008, 18:40
Sal Leo, B+, Tim's, Torin's, etc...

2stupiddogs
19th June 2008, 18:41
da ? o asemenea ploaie nu a fost pe aici de ani de zile...
Sunt convins ca tu stii sa innoti dar oare bietul cip stie? Mi-e sa nu aibe probleme...:D

torinezu
19th June 2008, 18:46
hello boys! :yeah:
deci la mare ploua.... :o: dinozaurii inoata? :shocked:

serv_ag
19th June 2008, 18:49
hello boys! :yeah:
deci la mare ploua.... :o: dinozaurii inoata? :shocked:

Ca toporu' ! :D