PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

vlad1607
15th June 2008, 21:36
@Dlp : pai curatenie! si totul o sa fie ok!

OPRE SCU OPRE SCU OPRE SCU :D :D

Leo
15th June 2008, 21:53
hai Turcia cu calificarea

vlad1607
15th June 2008, 21:55
d c Turcia???????

mai bine Cehia!

delaparis
15th June 2008, 22:02
asa ... banam si Turcia acum ? :D

Leo
15th June 2008, 22:03
de ce sa banam Turcia acum ?

Leo
15th June 2008, 22:21
pt ca asa vreau eu Vlad

vlad1607
15th June 2008, 22:30
pt ca asa vreau eu Vlad

un motiv destul de bun :D

prefer Cehii...turcii sucks :D

Black_Mamba
15th June 2008, 23:00
Buna seara lume !
Acum pot sa-i salut linistit pe toti cei prezenti pe abs...deci fara -3 ;)!
aaxi,laur...eu spun totusi "multumesc delaparis",pentru simplul fapt ca s-a creat un precedent !
E important !
Acum se va face diferenta ! Lipsa celor 2 mizerii umane va face diferenta !
Moderatorii,supermoderatorii sau admin-ii acestui site vor observa...in sfarsit "sursa" tuturor mizeriilor intamplate aici !

vlad1607
15th June 2008, 23:07
Kidon dai prea multa importanta unor......

Leo
16th June 2008, 00:01
deci Vlad , Turcia merge in sferturi ......................Cehia sucks

chinna tm
16th June 2008, 07:54
neatza lumeeeee!!!!!.....domnii pesimistii, daca pana acum nu erati justificati sa neglijati forta fotbalistica a romaniei.....acum sunteti.....parerea mea: daca olandezii nu ne lasa.....ne-o luam pe coaja-la fotbal.....chiar sunt cei mai buni in momentul de fata......dar, sa nu uitam: noi ne calificam......:D.....si batem si spania:D......casa de pariuri deschisa.....
bah, care mi l-ati bannat pe hard?eu de cine mai fac misto?:happy

torinezu
16th June 2008, 07:55
good mornin' all abs!:yeah:
ce meci cu turcii! ce calificare spectaculoasa! bravo lor! :ok:
salut, chinezule!

laurdog
16th June 2008, 08:11
buna dimineata bai....domnilor.
1.ne-am kkt pe noi, si avem un primar......:headbang::headbang:
2.meci SENZATIONAL facut de turci. bravo lor:ok:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 08:13
buna dimineata chinna si cu tori!
chinna,eu zic ca ii putem bate pe olandezi pentru ca il avem pe piturca ,un antrenor care oricat ar fi de antipatic a demonstrat ca este un adevarat strateg .(eu zic ca de la lucescu senior incoace ,nationala n-a mai avut un antrenor atat de inteligent d.p.d.v. tactic.
si meciul cu italia,il castigam daca nu se dadaea radoi cap in cap cu rat.pentru ca radoi a fost intr-adevar o pierdere,locul sau fiind luat de dica,mana moarta in meciul cu italienii (doar daca piturca i-a cerut sa faca numai faza defensiva ,ceea ce nu cred...)
tori,meciul de aseara a demonstrat inca o data ca in fotbal totul e posibil...nu ma asteptam ca cech sa greseasca in halul in care a facut-o...
oricum turcii merita felicitari pentru ambitie (e al doilea meci castigat in prelungiri...oare romania a castigat vreodata in minutul 93?)

chinna tm
16th June 2008, 08:14
neatza tori, laur......
nu ma asteptam sa isi revina asa turcii.....rumburacii se si vedeau in sferturi......dar uite ca nihat le-a incurcat socotelile.....meci frumos.....pana una alta, vreau ca olanda sa faca ce a facut portugalia.....:D......ca altfel nu avem sanse:D......oricum, ne calificam:D.....
laur.....ce te lauzi:D....si noi ave,....al nostru e mai gras, sac!:happy
sall cimi.....ai perfecta dreptate.....daca radoi nu se accidenta, aveam mai multe sanse.....oricum am avut sansa noastra.....dar ca joc, cu chivu pe stanga, era mult mai sigura banda......asa, mutu nu a facut faza defensiva, iar rat a fost sufocat......totusi, am iesit bine.....si ce daca i-am furat nitel pe italieni?pe noi cati ne-au jumulit?.....mai bine ii bateam si stateam linistiti:D.....desi, avand in vedere ca am juat cu italia, si cum am facut-o.....rezultatul e echitabil....aporpos dinamovistilor, va cumparati portar?....ca lobont sigur pleaca....ce meci a facut.....bravo lobby!!!!!

laurdog
16th June 2008, 08:15
chinezule, din partea mea, vi l-as da si pe asta:D

torinezu
16th June 2008, 08:18
neata laur, cimi!
da, laur, avem un primar de tot rahatul! au castigat jmecherii!
cimi, niciodata nu am revenit in meci dupa ce am fost condusi cu 2-0 in min 75! dar si cech, ce gafa monumentala! si portarul turc, ce imbecil!

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 08:19
buna dimineata bai....domnilor.
1.ne-am kkt pe noi, si avem un primar......:headbang::headbang:
2.meci SENZATIONAL facut de turci. bravo lor:ok:

neatza laur.
ati comis-o urat de data asta...
cum naiba v-ati pacalit in halul asta?:headbang:

chinna tm
16th June 2008, 08:20
chinezule, din partea mea, vi l-as da si pe asta:D

pai da.....sa se ingrase la noi, nu?:happy......nu multam, nu dam haleala pe gratis si la altii:D......

laurdog
16th June 2008, 08:22
s-a demonstrat inca o data ca romanii voteaza....emotional. a castigat smecheria, "miticismul" in cel mai urat stil, caterinca ieftina, vrajeala de doi lei. ce conteaza programe, idei?
sa votam unul de'al nostru frate, bucurestean get beget, smecher frate, "bagabond" de'al nostru:rosu::rosu:

torinezu
16th June 2008, 08:22
neatza laur.
ati comis-o urat de data asta...
cum naiba v-ati pacalit in halul asta?:headbang:

cimi, nu mai rasuci cutitul in rana!:angry: nu au iesit la vot, asta e cauza! iar la mine la sector a iesit piedone, un infractor! :headbang:
asta spune mult despre calitatea votantilor ! :(

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 08:24
neatza tori, laur......
nu ma asteptam sa isi revina asa turcii.....rumburacii se si vedeau in sferturi......dar uite ca nihat le-a incurcat socotelile.....meci frumos.....pana una alta, vreau ca olanda sa faca ce a facut portugalia.....:D......ca altfel nu avem sanse:D......oricum, ne calificam:D.....
laur.....ce te lauzi:D....si noi ave,....al nostru e mai gras, sac!:happy
sall cimi.....ai perfecta dreptate.....daca radoi nu se accidenta, aveam mai multe sanse.....oricum am avut sansa noastra.....dar ca joc, cu chivu pe stanga, era mult mai sigura banda......asa, mutu nu a facut faza defensiva, iar rat a fost sufocat......totusi, am iesit bine.....si ce daca i-am furat nitel pe italieni?pe noi cati ne-au jumulit?.....mai bine ii bateam si stateam linistiti:D.....desi, avand in vedere ca am juat cu italia, si cum am facut-o.....rezultatul e echitabil....aporpos dinamovistilor, va cumparati portar?....ca lobont sigur pleaca....ce meci a facut.....bravo lobby!!!!!


daca vrea sa plece asta e .oricum nu va pleca moca si ne vom lua alt portar (la fel de bun e greu de gasit,dar macar pe aproape) plus ca ne vor mai ramane ceva bani de cheltuiala...dolha e un portar bun,nu ca lobby,dar bun...
mai rau imi pare daca pleaca moti,pentru ca un cuplu de fundasi se sudeaza greu si imi placea cum joaca impreuna cu izvoranu...:headbang:

Calandrinon
16th June 2008, 08:26
Buna dimineata!
Multumesc nationalei pentru jocul si rezultatul cu italienii...
Multumesc Turciei pentru satisfactia de a fi eliminat Cehia...
Multumesc aaxi si chinna pentru distractia gratuita de care am avut parte vineri...Am ras de mama-focului...Azi nu continuati?

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 08:26
cimi, nu mai rasuci cutitul in rana!:angry: nu au iesit la vot, asta e cauza! iar la mine la sector a iesit piedone, un infractor! :headbang:
asta spune mult despre calitatea votantilor ! :(

asta cu piedone e chiar mai gogonata decat cea cu oprescu...
penibil...
analfabetul ala penal,primar...:headbang:
nu popt sa cred...

laurdog
16th June 2008, 08:27
sal Cala. ce tot multumesti atata bre? zici ca ai luat Oscarul:happy:happy

torinezu
16th June 2008, 08:27
cimi, laur, cala, cica moti e in drum spre italia, giani kirita s-ar putea intoarce, iar hidisan se pare ca e al nostru. o fi bine?

Calandrinon
16th June 2008, 08:30
sal Cala. ce tot multumesti atata bre? zici ca ai luat Oscarul:happy:happy

Pasalacul mi-a produs o mare bucurie aseara...Citeste ce am scris despre cehi la pag.2121...

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 08:30
Buna dimineata!
Multumesc nationalei pentru jocul si rezultatul cu italienii...
Multumesc Turciei pentru satisfactia de a fi eliminat Cehia...
Multumesc aaxi si chinna pentru distractia gratuita de care am avut parte vineri...Am ras de mama-focului...Azi nu continuati?

neata calandrinon.sincer mi-ar face o placere deosebita ca turcii sa-i scoata si pe cei mai antipatici oameni de la acest campionat,croatii...
ce distractie a fost vineri?

Calandrinon
16th June 2008, 08:31
cimi, laur, cala, cica moti e in drum spre italia, giani kirita s-ar putea intoarce, iar hidisan se pare ca e al nostru. o fi bine?

Giani in locul lui Moti..?:no::no::no: Inseamna ca nu avem obiective!

laurdog
16th June 2008, 08:32
am citit si eu tori. asa cum am mai spus, nu comentez nimic pana nu vad cine cu cine semneaza. sunt satul de transferurile.....presei noastre de kkt

laurdog
16th June 2008, 08:33
neata calandrinon.sincer mi-ar face o placere deosebita ca turcii sa-i scoata si pe cei mai antipatici oameni de la acest campionat,croatii...
ce distractie a fost vineri?

te rog frumos.:(
dupa......frantuji:drak::drak:

chinna tm
16th June 2008, 08:33
neatza cala......cu mare placere:D......azi nu mai continuam.....nu avem cu cine.....:D.....ala e cu dunga rosie.....azi e pauza:D......asta e......:D.....dar promit ca sa nu te dezamagesc daca mai am sansa:D......
domnilor dinamovisti.....daca ajunge kirita la voi in locul lui moti.....mi-ar conveni:D.....dar laur are dreptate....presa asta face numai tam tam gratuit......nu cred ca rednic isi lasa postul de fundas central descoperit.....apropos de moti....pe el ar trebui sa il bage piturca cu olanda.....cu tamas acolo(ce bine a jucat tamas cu italienii-nota 11).......am fi bine aparati......cand il vad pe ghionea, nici berea nu intra:D

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 08:34
cimi, laur, cala, cica moti e in drum spre italia, giani kirita s-ar putea intoarce, iar hidisan se pare ca e al nostru. o fi bine?

moti e mai bun decat kirita plus ca e mult mai tanar...
nu-mi place ca aducem jucatori trecuti de 26 de ani (hidisan nu-i rau,dar daca pana la varsta asta echipa cea mai de doamne ajuta la care a jucat este uta...)sa vedem ce-i si cu simao...
in schimb,renuntam la musat mult prea usor...sa nu patim cu el ca si cu szepsi sau tatarusanu,nedoriti tot de rednic in primul mandat...

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 08:35
te rog frumos.:(
dupa......frantuji:drak::drak:

:ok:
cum am uitat de ei?

Calandrinon
16th June 2008, 08:36
neata calandrinon.sincer mi-ar face o placere deosebita ca turcii sa-i scoata si pe cei mai antipatici oameni de la acest campionat,croatii...
ce distractie a fost vineri?

Cea cu Hardliner...E posibil sa fi continuat, dar nu am urmarit evolutia ( sa nu zic distractia...) decat pana vineri la orele 16...A fost grozav!

torinezu
16th June 2008, 08:36
Giani in locul lui Moti..?:no::no::no: Inseamna ca nu avem obiective!

avem pe hartie, dar n-avem cu cine! :no:
si eu ma bucur ca au iesit cehii! prea li se urcase la cap! :ok:

chinna tm
16th June 2008, 08:38
Cea cu Hardliner...E posibil sa fi continuat, dar nu am urmarit evolutia ( sa nu zic distractia...) decat pana vineri la orele 16...A fost grozav!

evolutia=hard bannat!:D......aporpos de asta.....resita chiar la votat ca sa fie moderator?......nu ma asteptam......

torinezu
16th June 2008, 08:40
moti e mai bun decat kirita plus ca e mult mai tanar...
nu-mi place ca aducem jucatori trecuti de 26 de ani (hidisan nu-i rau,dar daca pana la varsta asta echipa cea mai de doamne ajuta la care a jucat este uta...)sa vedem ce-i si cu simao...
in schimb,renuntam la musat mult prea usor...sa nu patim cu el ca si cu szepsi sau tatarusanu,nedoriti tot de rednic in primul mandat...

rednic l-a anuntat pe musat ca nu are nevoie de el, dupa 14 ani de dinamo, el avand 21! :angry: iar vrea sa-si aduca vreo paparuda de-a lui! incep sa nu mai am incredere in strambu! :no:

chinna tm
16th June 2008, 08:42
domnilor dinamovisti.....care faceti pariu cu mine ca e mult daca rednic prinde returul pe banca lui dinamo......in orice caz, tot campionatul nu sta......:D.....

torinezu
16th June 2008, 08:43
evolutia=hard bannat!:D......aporpos de asta.....resita chiar la votat ca sa fie moderator?......nu ma asteptam......

unde mah? parca nu-mi vine a crede!:no:

laurdog
16th June 2008, 08:44
tori, a confirmat cumva Musat in meciurile pe care le-a jucat?
chinna, eu am curaj sa fac pariu cu tine
sal aaxi

torinezu
16th June 2008, 08:45
domnilor dinamovisti.....care faceti pariu cu mine ca e mult daca rednic prinde returul pe banca lui dinamo......in orice caz, tot campionatul nu sta......:D.....

la iarna facem schimb cu uhrin! :evil:

Calandrinon
16th June 2008, 08:46
rednic l-a anuntat pe musat ca nu are nevoie de el, dupa 14 ani de dinamo, el avand 21! :angry: iar vrea sa-si aduca vreo paparuda de-a lui! incep sa nu mai am incredere in strambu! :no:

Si ai, si n-ai dreptate...E greu al :drak: Oricum, de chestia cu paparudele mi-e frica si mie! In rest, continui sa cred ca Rednic e antrenor bun.

torinezu
16th June 2008, 08:47
tori, a confirmat cumva Musat in meciurile pe care le-a jucat?
chinna, eu am curaj sa fac pariu cu tine
sal aaxi

ca si sepsi, ca si tatarusanu...nici ei nu au confirmat la dinamo. cat a jucat musat? e usor sa spui ca nu confirma daca nu joaca, e tactica lui rednic!

Calandrinon
16th June 2008, 08:48
domnilor dinamovisti.....care faceti pariu cu mine ca e mult daca rednic prinde returul pe banca lui dinamo......in orice caz, tot campionatul nu sta......:D.....

EU.

laurdog
16th June 2008, 08:50
ca si sepsi, ca si tatarusanu...nici ei nu au confirmat la dinamo. cat a jucat musat? e usor sa spui ca nu confirma daca nu joaca, e tactica lui rednic!

bai tori, dintre toti copiii de la DINAMO 2, a avut cele mai multe posibilitati de a demonstra ca e apt pt prima echipa. a jucat cel mai mult dintre toti. si?
ca si ze diabate. cum sa tii in lot un fundas central mare si puternic, precum......Florentin Petre?

Calandrinon
16th June 2008, 08:52
Oricum, avem cea mai slaba campanie de achizitii dintre echipele cu pretentii...Basca ca ne permitem sa renuntam la alde`Moti, lider incontestabil al apararii...Lobont v-a pleca si el...Dilema mare!!! In tot acest timp, hulitul de Gigi Becali a facut transferurile cele mai bune! Ca lot, Steaua e deasupra noastra, mi-e greu sa recunosc, dar acesta-i adevarul!

aaxi
16th June 2008, 08:53
Va salut domnilor.
Domnule Delaparis, hai sa facem un pariu: timp de 3 zile nu va fi nici un report post de aici?
Bataiosi turcii.............ca la Rovine:D

chinna tm
16th June 2008, 08:53
laur si cala......se mai inscrie cineva?....ca si la anul e vara si chinezului ii e sete de pe acum:D.....un bax de bere domnilor?:D.....sau laur, ceva wisky?:D......
tori, ciuciu uhrin:D.....ala e al nostru.....:D.....cat despre resita a votat pe thread-ul ala lui hard:D......
sall ismaile!

torinezu
16th June 2008, 08:56
bai tori, dintre toti copiii de la DINAMO 2, a avut cele mai multe posibilitati de a demonstra ca e apt pt prima echipa. a jucat cel mai mult dintre toti. si?
ca si ze diabate. cum sa tii in lot un fundas central mare si puternic, precum......Florentin Petre?

bai laur, si cam cat a jucat musat? la 21 de ani mai avea timp sa fie incercat! diabate e mai micut, adevarat!
sal aaxi!

Calandrinon
16th June 2008, 08:56
laur si cala......se mai inscrie cineva?....ca si la anul e vara si chinezului ii e sete de pe acum:D.....un bax de bere domnilor?:D.....sau laur, ceva wisky?:D......
tori, ciuciu uhrin:D.....ala e al nostru.....:D.....cat despre resita a votat pe thread-ul ala lui hard:D......
sall ismaile!

Resita a facut-o la misto`.
Sigur vrei un...bax?

chinna tm
16th June 2008, 08:59
cala....am zis un bax....de bere:D.....eu as paria pe un camion de bere....dar un bax e suficient.....plin cu doze de bere pline la randul lor cu bere:D......merge?:D

Calandrinon
16th June 2008, 08:59
bai laur, si cam cat a jucat musat? la 21 de ani mai avea timp sa fie incercat! diabate e mai micut, adevarat!

Cred ca Tori are dreptate...tare ma tem ca maine, poimaine il vedem pe Musat la Poli sau Vaslui jucand excelent! Noi avem stiinta asta de a ne dispersa de fotbalisti talentati.

aaxi
16th June 2008, 09:00
Sigur vrei un...bax?

chinna vrea ceea ce ai zis tu, dar sa aiba un "i" la sfarsit:evil::evil:

Calandrinon
16th June 2008, 09:01
cala....am zis un bax....de bere:D.....eu as paria pe un camion de bere....dar un bax e suficient.....plin cu doze de bere pline la randul lor cu bere:D......merge?:D

Un carton, o lada, mai merge, dar un bax? :happy:happy:happy
Nu ma asteptam...::)

Calandrinon
16th June 2008, 09:02
Va salut domnilor.

Bataiosi turcii.............ca la Rovine:D


Cred ca s-a rugat Gigi pentru ei:evil::evil::evil:

chinna tm
16th June 2008, 09:04
cum vrei tu cala.....o lada:D.....
ismaile.....ce i iti dau eu tie.....nu ma ocup de agricultura:happy

torinezu
16th June 2008, 09:06
Oricum, avem cea mai slaba campanie de achizitii dintre echipele cu pretentii...Basca ca ne permitem sa renuntam la alde`Moti, lider incontestabil al apararii...Lobont v-a pleca si el...Dilema mare!!! In tot acest timp, hulitul de Gigi Becali a facut transferurile cele mai bune! Ca lot, Steaua e deasupra noastra, mi-e greu sa recunosc, dar acesta-i adevarul!

cala, la salariile de la noi, vor pleca toti jucatorii valorosi! vine rednic cu ratatii lui, le da salarii mari, ciupeste si el ceva, si cei mai vechiuti pleaca, pt ca strambu nu mai are nevoie de ei! dar sa vedem totusi cine vine si cine pleaca! mai avem un adrian cristea, pulhac, bratu, poate ropo...si suntem pregatiti de un glorios loc 7-8!... a, i-am luat pe marii jucatori simao si hidisan, de la uta, actualmente in B!:angry:

aaxi
16th June 2008, 09:09
ismaile.....ce i iti dau eu tie.....

dulce Romanie, tara mea de glorii, tara mea de dor

Dupa de ne vom vedea vei zice: aaxi, oasele ma dor:evil:

aaxi
16th June 2008, 09:10
cala, la salariile de la noi, vor pleca toti jucatorii valorosi! vine rednic cu ratatii lui, le da salarii mari, ciupeste si el ceva, si cei mai vechiuti pleaca, pt ca strambu nu mai are nevoie de ei! dar sa vedem totusi cine vine si cine pleaca! mai avem un adrian cristea, pulhac, bratu, poate ropo...si suntem pregatiti de un glorios loc 7-8!... a, i-am luat pe marii jucatori simao si hidisan, de la uta, actualmente in B!:angry:

nu as fi asa sigur de cristea si bratu :D

2stupiddogs
16th June 2008, 09:10
Buna ziua,lumeeee!
Eu cred ca cehii s-au eliminat singuri,cele doua greseli ale defensivei lor au fost IMENSE,in plus terminasera "benzina"! Pentru suporterii cehi,Petr Cech va ramane cu aceasta imagine....cum a ramas si Lung al nostru.
Despre votul bucurestenilor ?! No coment! :(

aaxi
16th June 2008, 09:11
Despre votul bucurestenilor ?! No coment! :(

Bucurestenii au gresit in primul tur, nu acum.
Se vede ca suntem o natie de telenovelisti:headbang::headbang::headbang:

laurdog
16th June 2008, 09:14
aaxi, citeste ce am scris mai devreme, si sa-mi spui daca ma insel

vlad1607
16th June 2008, 09:15
deci Vlad , Turcia merge in sferturi ......................Cehia sucks

am adormit si cand m-am trezit " dezastru" :D :D nu e asa de important...dc te bucuri asa de mult pt Turcia mai bine ca se calificara ei

torinezu
16th June 2008, 09:16
nu as fi asa sigur de cristea si bratu :D

in sensul de vanzare! nu am fost prea clar in exprimare! :mda:
sal B!

chinna tm
16th June 2008, 09:17
dulce Romanie, tara mea de glorii, tara mea de dor

Dupa de ne vom vedea vei zice: aaxi, oasele ma dor:evil:

crezi?......:D.....bine ca nu zic ca un oarecare centurion....."falcile ma dor"......:ahppy....nah, ca nu m-am putut abtine de la mito:happy......
bratele armate, arme de tarie,
de te prinde chinna, ciuciu viitor:happy
salve mister B!!!!!

aaxi
16th June 2008, 09:18
s-a demonstrat inca o data ca romanii voteaza....emotional. a castigat smecheria, "miticismul" in cel mai urat stil, caterinca ieftina, vrajeala de doi lei. ce conteaza programe, idei?
sa votam unul de'al nostru frate, bucurestean get beget, smecher frate, "bagabond" de'al nostru:rosu::rosu:


aaxi, citeste ce am scris mai devreme, si sa-mi spui daca ma insel

daca e vorba de asta..............'tui mama masii, ca mare dreptate ai.
Cand Orban(nu ca ala ar fi mai bun) l-a intrebat pe Oprescu ce va face cu inelul interior al capitalei, Oprescu a zis: il voi face paralel cu autostrada N-S (a raspuns la misto, nestiind ce e ala acel inel). Si noi, romanii.......pe cine am votat?
Ne meritam soarta, pe bune:headbang::headbang:

Calandrinon
16th June 2008, 09:21
in sensul de vanzare! nu am fost prea clar in exprimare! :mda:
sal B!

Ba ai fost foarte clar!!! Incep sa inteleg de ce chinna il face...chinez pe aaxi :happy:happy:happy

Leo
16th June 2008, 09:23
buna dimineata all !

chinna tm
16th June 2008, 09:25
cala......de ce?:D.....P.S:imi iese?:D
sall leo......mai un punct, si bem bere:D.....pe banii tai:D......bah si mutu asta.....daca dadea gol, dadeam eu berile......:D

torinezu
16th June 2008, 09:25
daca e vorba de asta..............'tui mama masii, ca mare dreptate ai.
Cand Orban(nu ca ala ar fi mai bun) l-a intrebat pe Oprescu ce va face cu inelul interior al capitalei, Oprescu a zis: il voi face paralel cu autostrada N-S (a raspuns la misto, nestiind ce e ala acel inel). Si noi, romanii.......pe cine am votat?
Ne meritam soarta, pe bune:headbang::headbang:

si cand te gandesti ca liberalii erau alaturi de oprescu, acest incompetent, te intrebi cum dreaq de mai exista asa-zisul partid liberal, cica de dreapta, care face alianta cu un partid de stanga, numai din cauza urii fata de un singur om...:confused:

aaxi
16th June 2008, 09:25
sal Leo

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 09:26
Oricum, avem cea mai slaba campanie de achizitii dintre echipele cu pretentii...Basca ca ne permitem sa renuntam la alde`Moti, lider incontestabil al apararii...Lobont v-a pleca si el...Dilema mare!!! In tot acest timp, hulitul de Gigi Becali a facut transferurile cele mai bune! Ca lot, Steaua e deasupra noastra, mi-e greu sa recunosc, dar acesta-i adevarul!

pai steaua a transferat jumatate din echipa nationala de tineret ...asta spune multe...
bine,la steaua se intampla un fenomen foarte straniu:jucatorii transferati ca mari sperante se sting incet-incet si devin fas-uri...
eu nu-mi aduc aminte de o tanara speranta care sa confirme la steaua...
sincer aaxi(buna dimineatza :)),ce parere ai despre asta?

Calandrinon
16th June 2008, 09:26
daca e vorba de asta..............'tui mama masii, ca mare dreptate ai.
Cand Orban(nu ca ala ar fi mai bun) l-a intrebat pe Oprescu ce va face cu inelul interior al capitalei, Oprescu a zis: il voi face paralel cu autostrada N-S (a raspuns la misto, nestiind ce e ala acel inel). Si noi, romanii.......pe cine am votat?
Ne meritam soarta, pe bune:headbang::headbang:

Nu sunt bucurestean, politica imi place la fel de mult ca...Steaua :happy, dar zau ca nu-i deplang pe bucuresteni ca au scurtcircuitat magistrala bordurilor...Ba chiar ii laud...La mine in oras continua!!! probabil din cauza celor ca mine care, recunosc, nu-s un cetatean ce-si face datoria fata de urbe si nu ma prezint la 'marele drept castigat"

2stupiddogs
16th June 2008, 09:27
Buna ziua,Leo.
Pentru a avea un meniu complect,deseara Austria ar trebui sa invinga Germania si pot spune linistit : " Asta-i capatu' !!! "

Calandrinon
16th June 2008, 09:28
Buna ziua,lumeeee!
Eu cred ca cehii s-au eliminat singuri,cele doua greseli ale defensivei lor au fost IMENSE,in plus terminasera "benzina"! Pentru suporterii cehi,Petr Cech va ramane cu aceasta imagine....cum a ramas si Lung al nostru.
Despre votul bucurestenilor ?! No coment! :(

`neata, banatean.
Totusi, Petr Cech e Petr Cech...Imi pare rau de el, de Cehia, NU.

Leo
16th June 2008, 09:29
nu stiu chinna daca iei berile , nu ma pot pronunta .............nu am vazut meciul Romaniei cu Italia , nici celalalt al Olandei , deci .........

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 09:29
si cand te gandesti ca liberalii erau alaturi de oprescu, acest incompetent, te intrebi cum dreaq de mai exista asa-zisul partid liberal, cica de dreapta, care face alianta cu un partid de stanga, numai din cauza urii fata de un singur om...:confused:

tori,dupa mine,votul a fost clar anti-basescu.e prima infrangere majora a marinarului ... ar trebui sa inceapa sa -si reformuleze discursul (si ieri la iesirea de la urne a fost un discurs ce s-a vrut a fi subtil dar a cazut in derizoriu:"primarul are nevoie de sustinere" adica votati cu blaga ca are sustinerea mea...ei ,uite ca bucurestenii au optat ,stupid dupa parerea mea,pentru oprescu...patru ani de proiecte blocate...:headbang:

Calandrinon
16th June 2008, 09:30
pai steaua a transferat jumatate din echipa nationala de tineret ...asta spune multe...
bine,la steaua se intampla un fenomen foarte straniu:jucatorii transferati ca mari sperante se sting incet-incet si devin fas-uri...
eu nu-mi aduc aminte de o tanara speranta care sa confirme la steaua...
sincer aaxi(buna dimineatza :)),ce parere ai despre asta?

ai terminat cu Pitaru? :happy:happy:happy
O tanara speranta care a confirmat la Steaua? iti spun eu: Marcel Raducanu :happy

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 09:30
neatza B ,vlad si cu leo!

laurdog
16th June 2008, 09:32
salut leo.
italia bate franta, olanda pe noi. asa cred eu.
acum....injurati-ma:P

aaxi
16th June 2008, 09:33
pai steaua a transferat jumatate din echipa nationala de tineret ...asta spune multe...
bine,la steaua se intampla un fenomen foarte straniu:jucatorii transferati ca mari sperante se sting incet-incet si devin fas-uri...
eu nu-mi aduc aminte de o tanara speranta care sa confirme la steaua...
sincer aaxi(buna dimineatza :)),ce parere ai despre asta?

ai auzit de bataie de joc? Asta face ciobanul al Steaua. Toti copii aia sunt vrajiti de mirajul banilor si al numelui echipei, dar nu gandesc cu nu apuca sa joace nici macar 15 min intr-un tur de campionat. Si apoi dupa o pauza de 6-7 luni, s-a dus :drak: orice forma fotbalistica..............asa ca de acolo rezulta fas-urile.:headbang::headbang:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 09:34
ai terminat cu Pitaru? :happy:happy:happy
O tanara speranta care a confirmat la Steaua? iti spun eu: Marcel Raducanu :happy


cata vreme e tampit (adica vesnic) va fi clientul meu,impreuna cu toata gasca de becalioti de la trustul media pro.apropos,cretinii de la protv sunt singurii care-l intreaba de sanatate pe jayjay despre euro 2008...
si nu vorbesc de sperante lansate de steua,ca acolo sa zicem ca ii au pe dan petrescu si pe ilie dumitrescu,mai recenti decat marcel raducanu...:)

aaxi
16th June 2008, 09:34
salut leo.
italia bate franta, olanda pe noi. asa cred eu.
acum....injurati-ma:P

beep, beep, beep.....de...beep, beep si sa ....beep, beep
E bine?
PS: si aici tins sa-ti dau dreptate:happy:happy

chinna tm
16th June 2008, 09:35
leo.....daca nu ne lasa olandezii.....le dau eu......dar cum aia au si ei interesele lor.....asa presimt ca ne vom califica.....:D......oricum, ccel mai bine sti cum e?sa ne bata olandezii cu 2-0 sir franta sa faca 0-0 cu italia.....ar fi de rasul curcii!!!!!dar ce mi-ar convenii!!!!!:D......bine, asta e sf.....dar aia fac egal.....asa simt:D......oricumj, franta nu bate italia.....totul ramane ce facem noi......si daca isi prind mintea olandezii cu noi......e belea.....ne dau 7......dar nu au sa o faca.....:D
laur....de ce sa te injur?......e parerea ta.....daca e sa gandim obiectiv, iti dau dreptate.....dar optimistul de mine, ioncurajat de anticiparea celorlalte rezultate, nu iti da......:D.....

torinezu
16th June 2008, 09:36
Nu sunt bucurestean, politica imi place la fel de mult ca...Steaua :happy, dar zau ca nu-i deplang pe bucuresteni ca au scurtcircuitat magistrala bordurilor...Ba chiar ii laud...La mine in oras continua!!! probabil din cauza celor ca mine care, recunosc, nu-s un cetatean ce-si face datoria fata de urbe si nu ma prezint la 'marele drept castigat"

sa vezi acum borduri si blocuri in detrimentul parcurilor! la tine in oras cine e primar? tot un independent al psd-ului! sa vezi acum coruptie in bucale! incompetenta si jjjmecheria sunt la putere, mai abitir ca inainte!:angry:
sal leo!

Calandrinon
16th June 2008, 09:37
nu stiu chinna daca iei berile , nu ma pot pronunta .............nu am vazut meciul Romaniei cu Italia , nici celalalt al Olandei , deci .........

a fost un meci de 1,x,2, un meci in care Lobont, Mutu, Goian si-au aratat clasa, Dica a fost mana moarta a echipei, Tamas-care a facut un meci ff bun, totusi- a aratat o anumita labilitate psihica dupa "gafa" ( eu nu subscriu la afirmatiile comentatorilor...) la golul italienilor, restul jucatorilor in nota echipei: BUNI.

Cat despre olandezi...au batut doar cu 4-1, deci nu ne sperie :happy:happy:happy

Leo
16th June 2008, 09:38
asa cum ti-am mai spus chinna , iti dau berea cu cea mai mare placere daca facem 3 puncte , cu atat mai mult daca ne calificam ...........dar Italia bate Franta

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 09:39
ai auzit de bataie de joc? Asta face ciobanul al Steaua. Toti copii aia sunt vrajiti de mirajul banilor si al numelui echipei, dar nu gandesc cu nu apuca sa joace nici macar 15 min intr-un tur de campionat. Si apoi dupa o pauza de 6-7 luni, s-a dus :drak: orice forma fotbalistica..............asa ca de acolo rezulta fas-urile.:headbang::headbang:

eu cred totusi ca e vina antrenorilor...
hagi poate nu va fi niciodata antrenor mare,dar pe vremea lui ,bicfalvi sau ochirosii jucau titulari...daca un antrenor nu are curajul sa mearga pe mana tinerilor,acestia nu vor face niciodata saltul la echipa mare...
de asta il apreciez pe andone care i-a lansat pe pulhac si ropotan sau pe rednic care l-a scos din joben pe radu stefan...
la steaua,iti spun eu,in afara de hagi,nimeni nu a mizat cu adevarat pe tineri...

chinna tm
16th June 2008, 09:41
leo.....asa cred si eu referitor la italia cu franta.....dar, ma repet, olanda ne va lasa sa castigam.....nu vor risca o intalnire cu italia sau franta in semifinale.....noi le suntem mult mai accesibili.....si chgiar daca sapania ne elimina, tot scapa de 2 forte fotbalistice......pe asta ma bazez......ca pe altceva.....nu prea.....:D

2stupiddogs
16th June 2008, 09:43
eu cred totusi ca e vina antrenorilor...
hagi poate nu va fi niciodata antrenor mare,dar pe vremea lui ,bicfalvi sau ochirosii jucau titulari...daca un antrenor nu are curajul sa mearga pe mana tinerilor,acestia nu vor face niciodata saltul la echipa mare...
de asta il apreciez pe andone care i-a lansat pe pulhac si ropotan sau pe rednic care l-a scos din joben pe radu stefan...
la steaua,iti spun eu,in afara de hagi,nimeni nu a mizat cu adevarat pe tineri...
Aici ai dreptate,cat de slab a mers si Poli in perioada cand antrenor a fost Hagi dar a mizat pe tineri autohtoni! Asta a fost meritul sau si nu poate fi contestat!
Chinna,pentru olandezi le este indiferent cu cine joaca in semifinala (daca ajung acolo!),Spania,Franta,Italia sau Romania.

laurdog
16th June 2008, 09:45
ma am vazut ca multa lume il blameaza pe Tamas. nu spun ca nu a gresit, dar intreb si eu, ala care recentrat cu capul, de langa cine a sarit?
va spun eu, de langa dica. ce a facut dica?
va spun tot eu......nimic. nici macar 2 cm nu s-a ridicat de la pamant.:rosu:
in plus, incapatanarea de a juca in continuare cu Daniel Niculae, desi el este peste tot si....nicaieri, mi se pare o absurditate.
si inca ceva. in meciul cu broscarii, am avut parte de multe, foarte multe spatii libere in apararea lor. stie cineva pe unde umbla.....Bratu?:angry:

Calandrinon
16th June 2008, 09:46
sa vezi acum borduri si blocuri in detrimentul parcurilor! la tine in oras cine e primar? tot un independent al psd-ului! sa vezi acum coruptie in bucale! incompetenta si jjjmecheria sunt la putere, mai abitir ca inainte!:angry:
sal leo!

nu, un bordurist de la pd-l, pe care l-am votat cu "doua maini" la alegerile de acum 4 ani, prieten de-al meu...Dar...acum nu m-am dus! Oare de ce?

2stupiddogs
16th June 2008, 09:48
ma am vazut ca multa lume il blameaza pe Tamas. nu spun ca nu a gresit, dar intreb si eu, ala care recentrat cu capul, de langa cine a sarit?
va spun eu, de langa dica. ce a facut dica?
va spun tot eu......nimic. nici macar 2 cm nu s-a ridicat de la pamant.:rosu:......
Eu mai intreb si ce a facut Lobont dupa recentrare,oare nu prin zona lui a trecut acea minge?

Calandrinon
16th June 2008, 09:50
ma am vazut ca multa lume il blameaza pe Tamas. nu spun ca nu a gresit, dar intreb si eu, ala care recentrat cu capul, de langa cine a sarit?
va spun eu, de langa dica. ce a facut dica?
va spun tot eu......nimic. nici macar 2 cm nu s-a ridicat de la pamant.:rosu:
in plus, incapatanarea de a juca in continuare cu Daniel Niculae, desi el este peste tot si....nicaieri, mi se pare o absurditate.
si inca ceva. in meciul cu broscarii, am avut parte de multe, foarte multe spatii libere in apararea lor. stie cineva pe unde umbla.....Bratu?:angry:

Corect...

chinna tm
16th June 2008, 09:52
B, nu le e totuna olandezilor.....italia poate sa ii bata oricand......franta daca isi revine, la fel.....sa nu uitam ca italia a eliminat olanda dupa ce acestia au ratat 2 11 m in timpul meciului.....:D.....
laur, ce sa faca niculae atata timp cat mingile ii veneau cand el avea om in spate?nu s-a jucat pt varfuri....da, era bun vratu, dar parerea mea e ca era cam acelasi rezultat.....atata timp cat nu se joaca pt varf, nu ai ce face......
inca ceva.....referitor la golul italiei cu noi: unde era florentin petre, omul de la bara?.....de ce nu a stat la locul lui?????

serv_ag
16th June 2008, 09:54
Aici ai dreptate,cat de slab a mers si Poli in perioada cand antrenor a fost Hagi dar a mizat pe tineri autohtoni! Asta a fost meritul sau si nu poate fi contestat!
Chinna,pentru olandezi le este indiferent cu cine joaca in semifinala (daca ajung acolo!),Spania,Franta,Italia sau Romania.

Prefer Romania...
(semnat Marco van Basten) :D

serv_ag
16th June 2008, 09:54
Sal all-absurditonseniensisilor !

Calandrinon
16th June 2008, 09:55
Eu mai intreb si ce a facut Lobont dupa recentrare,oare nu prin zona lui a trecut acea minge?

Hai sa nu ne terminam gloantzele acuzative dupa un meci in care am jucat bine si am facut un rezultat care, sa recunoastem, nu este la indemana oricui!
De criticat, sa-i criticam pe ai nostri dupa meciul cu Olanda din...finala!!!

2stupiddogs
16th June 2008, 09:55
B, nu le e totuna olandezilor.....italia poate sa ii bata oricand......franta daca isi revine, la fel.....sa nu uitam ca italia a eliminat olanda dupa ce acestia au ratat 2 11 m in timpul meciului.....:D.....

Asa e,chinna,dar oare pentru a se reintalni in semifinala nu trebuie ca una din ele sa treaca de Spania? Cine trece de Spania.....are valoare sau si-a revenit!
@cala,era doar o intrebare retorica! Ar fi culmea sa acuzi pe cineva dupa acel meci (poate singurul ...dica!),a fost cel mai bun meci al nationalei de dupa campionatul mondial din S.U.A. !

chinna tm
16th June 2008, 09:56
Hai sa nu ne terminam gloantzele acuzative dupa un meci in care am jucat bine si am facut un rezultat care, sa recunoastem, nu este la indemana oricui!
De criticat, sa-i criticam pe ai nostri dupa meciul cu Olanda din...finala!!!

cala .....de data asta nu sunt de acord......finala o jucam cu portughezii:happy

chinna tm
16th June 2008, 09:58
Asa e,chinna,dar oare pentru a se reintalni in semifinala nu trebuie ca una din ele sa treaca de Spania? Cine trece de Spania.....are valoare sau si-a revenit!

si noi putem trece de spania......spania, nu sta stralucit cu apararea.....iar cu tactica lui piturca de a distruge jocul spectaculos al adversarilor, le va fi greu cu noi.....avem si noi sansa noastra.....s-a vazut pana acum.....cer brigada norvegiana la meciul cu olanda:happy

serv_ag
16th June 2008, 09:58
[QUOTE=Banatean;2079371]Asa e,chinna,dar oare pentru a se reintalni in semifinala nu trebuie ca una din ele sa treaca de Spania? Cine trece de Spania.....QUOTE]

Cine trece de Spania s-ar putea sa nimereasca in Portugalia :evil:

.... sau in Atlantic :happy

Calandrinon
16th June 2008, 09:59
cala .....de data asta nu sunt de acord......finala o jucam cu portughezii:happy

Cu astia castigam, il bagam pe Mircea, pe Ilie...Tare frumos ar fi o finala Romania-Turcia...

laurdog
16th June 2008, 10:01
chinna, daca ii urmaresti......."demarcarile", o sa observi ca a fost in permanenta ascuns dupa fundasi, iar atunci cand nu era, era in partea opusa zonei unde venea mingea. Nico e un atacant de careu, sa i-o dai in gura portii si te executa. asa ceva nu se putea intampla contra italiei. in schimb lateralele lor, au fost vraiste.
eee, acolo facea Bratu diferenta. dupa doua sprinturi pe langa...."tinerelul" zambrotta, ii scotea ficatii aluia. asta e parerea mea, nu e obligatoriu sa am dreptate.
repet ce am zis la inceputul campionatului, era singurul atacant de viteza, cu sut tare. era exact ce ne trebuia in conditiile in care nefiind echipa mare, era clar ca nu vom sta calare pe adversar, ci vom cauta sa speculam eventualele spatii libere

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 10:01
ma am vazut ca multa lume il blameaza pe Tamas. nu spun ca nu a gresit, dar intreb si eu, ala care recentrat cu capul, de langa cine a sarit?
va spun eu, de langa dica. ce a facut dica?
va spun tot eu......nimic. nici macar 2 cm nu s-a ridicat de la pamant.:rosu:
in plus, incapatanarea de a juca in continuare cu Daniel Niculae, desi el este peste tot si....nicaieri, mi se pare o absurditate.
si inca ceva. in meciul cu broscarii, am avut parte de multe, foarte multe spatii libere in apararea lor. stie cineva pe unde umbla.....Bratu?:angry:


tamas a fost mult peste goian din toate punctele de vedere.(ce m-a enervat pasarila asta de suceavean al meu cu cartonasul ala galben stupid). a gresit intr-adevar la faza golului,dar in schimb paseaza in adancime ca un coordonator de joc...
dica a fost inexistent in primul rand datorita lentorii... se misca extraordinar de greoi...
si m-au enervat iarasi cei care s-au luat de florentin petre...ca cica de pe partea lui a centrat grosso cand a vrut...odata ca toata forta ofensiva a italienilor s-a concentrat pe partea noastra dreapta...
a doua oara ca florentin petre a fost totusi un furnizor constant de centrari bune (ceea ce banel nu reuseste niciodata)...

2stupiddogs
16th June 2008, 10:03
[QUOTE=Banatean;2079371]Asa e,chinna,dar oare pentru a se reintalni in semifinala nu trebuie ca una din ele sa treaca de Spania? Cine trece de Spania.....QUOTE]

Cine trece de Spania s-ar putea sa nimereasca in Portugalia :evil:

.... sau in Atlantic :happy
Si care-i problema ? Nu ai slip Philips? :happy

Calandrinon
16th June 2008, 10:03
chinna, daca ii urmaresti......."demarcarile", o sa observi ca a fost in permanenta ascuns dupa fundasi, iar atunci cand nu era, era in partea opusa zonei unde venea mingea. Nico e un atacant de careu, sa i-o dai in gura portii si te executa. asa ceva nu se putea intampla contra italiei. in schimb lateralele lor, au fost vraiste.
eee, acolo facea Bratu diferenta. dupa doua sprinturi pe langa...."tinerelul" zambrotta, ii scotea ficatii aluia. asta e parerea mea, nu e obligatoriu sa am dreptate.
repet ce am zis la inceputul campionatului, era singurul atacant de viteza, cu sut tare. era exact ce ne trebuia in conditiile in care nefiind echipa mare, era clar ca nu vom sta calare pe adversar, ci vom cauta sa speculam eventualele spatii libere

Laur, ai dreptate totala, dar uiti un amanunut: Bratu e de la Dinamo...

Calandrinon
16th June 2008, 10:04
[QUOTE=serv_ag;2079374]
Si care-i problema ? Nu ai slip Philips? :happy

Are Gigel Bucur :happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 10:05
[QUOTE=Banatean;2079371]Asa e,chinna,dar oare pentru a se reintalni in semifinala nu trebuie ca una din ele sa treaca de Spania? Cine trece de Spania.....QUOTE]

Cine trece de Spania s-ar putea sa nimereasca in Portugalia :evil:

.... sau in Atlantic :happy

vorbesti cumva de banel?:evil:
neatza glumetzule....:)

2stupiddogs
16th June 2008, 10:06
Calandrinon,la aceasta ora,Gigel Bucur poarta slip....Hudora! ;)

laurdog
16th June 2008, 10:07
Laur, ai dreptate totala, dar uiti un amanunut: Bratu e de la Dinamo...

Cala, din ce stiu eu, nu asta e motivul. problema e de alta natura: nu face parte din......."cartel":angry:

serv_ag
16th June 2008, 10:11
chinna, daca ii urmaresti......."demarcarile", o sa observi ca a fost in permanenta ascuns dupa fundasi, iar atunci cand nu era, era in partea opusa zonei unde venea mingea. Nico e un atacant de careu, sa i-o dai in gura portii si te executa. asa ceva nu se putea intampla contra italiei. in schimb lateralele lor, au fost vraiste.
eee, acolo facea Bratu diferenta. dupa doua sprinturi pe langa...."tinerelul" zambrotta, ii scotea ficatii aluia. asta e parerea mea, nu e obligatoriu sa am dreptate.
repet ce am zis la inceputul campionatului, era singurul atacant de viteza, cu sut tare. era exact ce ne trebuia in conditiile in care nefiind echipa mare, era clar ca nu vom sta calare pe adversar, ci vom cauta sa speculam eventualele spatii libere

Ai mai, ai! Io l-as bate la cur pe Pitzi-Mitzi sa-i vina mintea la cap!:headbang:

Calandrinon
16th June 2008, 10:12
Cala, din ce stiu eu, nu asta e motivul. problema e de alta natura: nu face parte din......."cartel":angry:

Si Banel Nicolita face parte din "cartel"? Sau Florentin Petre?
Adevarul gol-golut este ca, pe langa "senatorii de drept" gen Mutu, Chivu, Goian , etc, Piti a deschis o mica expozitie cu vanzare la acest turneu final...Si normal, s-a orientat catre jucatorii Stelei. Doar asa imi explic prezenta unora ca Dica si Banel!

serv_ag
16th June 2008, 10:13
[QUOTE=serv_ag;2079374]

vorbesti cumva de banel?:evil:
neatza glumetzule....:)

Neatza si tzie si voua!

Da, vb de Ba(la)nel !

Shi nu sint glumetz, sint PIETON!:headbang:

torinezu
16th June 2008, 10:15
Si Banel Nicolita face parte din "cartel"? Sau Florentin Petre?
Adevarul gol-golut este ca, pe langa "senatorii de drept" gen Mutu, Chivu, Goian , etc, Piti a deschis o mica expozitie cu vanzare la acest turneu final...Si normal, s-a orientat catre jucatorii Stelei. Doar asa imi explic prezenta unora ca Dica si Banel!

petrica e preferatul lui piti. banel al lui jj. dica trebuie vandut.

laurdog
16th June 2008, 10:16
Cala, Bratone e un tip mai direct, mai razvratit, care spune lucrurilor pe nume. asa ceva nu e de acceptat in.....vestiar, unde nimeni nu isi permite sa emita pareri, mai ales daca ele sunt divergente cu ale celor......4 muschetari.
el deja a plecat cu un handicap de la DINAMO, acolo unde nu se afla in gratiile lui....Lobby.
sunt lucruri care se cam stiu, nu sunt inventate

serv_ag
16th June 2008, 10:18
Cala, Bratone e un tip mai direct, mai razvratit, care spune lucrurilor pe nume. asa ceva nu e de acceptat in.....vestiar, unde nimeni nu isi permite sa emita pareri, mai ales daca ele sunt divergente cu ale celor......4 muschetari.
el deja a plecat cu un handicap de la DINAMO, acolo unde nu se afla in gratiile lui....Lobby.
sunt lucruri care se cam stiu, nu sunt inventate

Iar vb de alegeri, de politica? Mai bine vb de fotbal-pe-nasturi! Deci: cine a cistigat la Iasi? PD-L?
:evil::happy:evil:

Calandrinon
16th June 2008, 10:24
Cala, Bratone e un tip mai direct, mai razvratit, care spune lucrurilor pe nume. asa ceva nu e de acceptat in.....vestiar, unde nimeni nu isi permite sa emita pareri, mai ales daca ele sunt divergente cu ale celor......4 muschetari.
el deja a plecat cu un handicap de la DINAMO, acolo unde nu se afla in gratiile lui....Lobby.
sunt lucruri care se cam stiu, nu sunt inventate

Cand am vorbit despre vestiarul lui Dinamo, despre atitudinea de nabab al lui Lobont ( si Margaritescu ), am fost criticat...Sa fim totusi intelesi: orice echipa are "muschetarii" ei, vestiarul e un loc in care se intampla multe, jucatori neacceptati au mai fost si inca mult mai celebri decat Bratu, dar nu au fost exclusi din lot...raman la parerea ca "taraba Piti"-via Gigi, Geovani- e cauza debarcarii lui Bratu

chinna tm
16th June 2008, 10:25
laur....ai dreptate.....si am sustinut si eu ca bratu trebuia luat la lot.....ce nevoie avem de el acum....asta e.....mie personal, imi place niculae....se zbate mult.....
domnilor, salutari de la domnul cip.....care la oara asta sta pe terasa le bere:D.....cel putin asa am inteles eu!:D.....

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 10:26
Iar vb de alegeri, de politica? Mai bine vb de fotbal-pe-nasturi! Deci: cine a cistigat la Iasi? PD-L?
:evil::happy:evil:

a castigat poli...:evil:
cica popa si-ar fi conditionat ramanerea la echipa de realegerea lui nechita...:happy

torinezu
16th June 2008, 10:27
domnilor, salutari de la domnul cip.....care la oara asta sta pe terasa le bere:D.....cel putin asa am inteles eu!:D.....

si rade de noi, cu alesii vanghelie, dr. strambu, piedone... :headbang:

serv_ag
16th June 2008, 10:29
a castigat poli...:evil:
cica popa si-ar fi conditionat ramanerea la echipa de realegerea lui nechita...:happy

Politica si fotbalul se impletesc ca serpii de pe caduceu!

Cea mai mare durere a mea e ca nu avem perechea Bucur-Bratu la europene. Chiar daca pierdeam finala, tot aveam cel putin 14 goluri inscrise!

:no::no::no:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 10:31
laur....ai dreptate.....si am sustinut si eu ca bratu trebuia luat la lot.....ce nevoie avem de el acum....asta e.....mie personal, imi place niculae....se zbate mult.....
domnilor, salutari de la domnul cip.....care la oara asta sta pe terasa le bere:D.....cel putin asa am inteles eu!:D.....

sa-i transmiti spor din partea noastra...:ok:

2stupiddogs
16th June 2008, 10:33
Domnilor,va doresc o zi buna. :cya:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 10:34
Politica si fotbalul se impletesc ca serpii de pe caduceu!

Cea mai mare durere a mea e ca nu avem perechea Bucur-Bratu la europene. Chiar daca pierdeam finala, tot aveam cel putin 14 goluri inscrise!

:no::no::no:

acu' am observat si eu...
cum e vremea prin ... alaska???

chinna tm
16th June 2008, 10:35
salve mister B.....:D.....
cimi, i-am trasnsmis deja!!!!!:D......ce il invidiez pt timpul liber petrecut la mare.....:D.....cine naiba are chef de mucna azi?.....eu nu......:D

serv_ag
16th June 2008, 10:36
Domnilor,va doresc o zi buna. :cya:

Si noi tzie! :ok:

serv_ag
16th June 2008, 10:38
acu' am observat si eu...
cum e vremea prin ... alaska???

Torida! :sleep:

Daca vrei racoare tre sa mergi in alta parte.... incearca la Akaba. :rolleyes:

torinezu
16th June 2008, 10:39
Domnilor,va doresc o zi buna. :cya:

si tie B! :yeah: pe diseara!

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 10:40
m-am luat cu fotablul si am uitat de o chestie importanta.ne-am calificat la un turneu final dupa 15 ani ,la handbal.
este meritul lui aihan omer care a reusit sa faca selectia pe criterii de valoare...
si cand te gandesti ca au fost multi ,in frunte cu gatu care nu l-ar fi dorit antrenor...
la mafia care conduce handbalul romanesc,numai omer a putut salva nationala din marasm.

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 10:41
Torida! :sleep:

Daca vrei racoare tre sa mergi in alta parte.... incearca la Akaba. :rolleyes:

acu' pe bune...esti in anchorage sau e tot vreo gluma de-a ta?:evil:
o zi buna B!

serv_ag
16th June 2008, 10:45
acu' pe bune...esti in anchorage sau e tot vreo gluma de-a ta?:evil:
o zi buna B!

Nu mai, nu sint "la rece".... sint linga Chinna.... :bere:

laurdog
16th June 2008, 10:45
salutare B. asa e cimi, felicitari baietilor de la handbal

torinezu
16th June 2008, 10:46
m-am luat cu fotablul si am uitat de o chestie importanta.ne-am calificat la un turneu final dupa 15 ani ,la handbal.
este meritul lui aihan omer care a reusit sa faca selectia pe criterii de valoare...
si cand te gandesti ca au fost multi ,in frunte cu gatu care nu l-ar fi dorit antrenor...
la mafia care conduce handbalul romanesc,numai omer a putut salva nationala din marasm.

da, gatu ar trebui sa se mai miste de acolo... :yes:

aaxi
16th June 2008, 10:49
eu cred totusi ca e vina antrenorilor.......

Si ghici cine e antrenor la Steaua?:headbang::headbang::headbang:
Asa ca tot la vorba mea ajungi........ciobanu le de vina:headbang::headbang:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 10:53
Si ghici cine e antrenor la Steaua?:headbang::headbang::headbang:
Asa ca tot la vorba mea ajungi........ciobanu le de vina:headbang::headbang:

eu stiam ceva de lacatush...:D
sau "marele" strateg olita care-si da si acu' cu presupusul peste tot,de parca l-ar baga cineva in seama...

Calandrinon
16th June 2008, 10:53
Si ghici cine e antrenor la Steaua?:headbang::headbang::headbang:
Asa ca tot la vorba mea ajungi........ciobanu le de vina:headbang::headbang:

Cum cine e antrenor la Steaua? Gigi Becali, nici asta nu stii? :happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 10:53
da, gatu ar trebui sa se mai miste de acolo... :yes:

pai si steaua ce face daca pleaca gatu?:angry:

torinezu
16th June 2008, 11:00
pai si steaua ce face daca pleaca gatu?:angry:

ia vacanta.... :lol:

aaxi
16th June 2008, 11:01
eu stiam ceva de lacatush...:D
sau "marele" strateg olita care-si da si acu' cu presupusul peste tot,de parca l-ar baga cineva in seama...

la fel e si Oprescu independent,nu?:evil:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 11:03
hotarat lucru,ne place sau nu ne place,steaua se intareste puternic la toate sporturile .si la handbal si la polo ...
cum naiba nu l-am putut lua noi pe hagiu care e dinamovist pur sange?:headbang::headbang::headbang:

serv_ag
16th June 2008, 11:04
la fel e si Oprescu independent,nu?:evil:

Te doare ca "va pastoreste" 4 ani de acu inainte.... O sa fie boala lunga!:evil:

aaxi
16th June 2008, 11:06
Te doare ca "va pastoreste" 4 ani de acu inainte.... O sa fie boala lunga!:evil:

o sa scoata bordurile astea si le pune pe ale vechi.
ma doare ca suntem un oras de telenovelisti, asta ma doare:headbang::headbang:

torinezu
16th June 2008, 11:07
hotarat lucru,ne place sau nu ne place,steaua se intareste puternic la toate sporturile .si la handbal si la polo ...
cum naiba nu l-am putut lua noi pe hagiu care e dinamovist pur sange?:headbang::headbang::headbang:

asta ca sa-ti dai seama ce vraiste e la club... eu ma intreb cand vom avea si noi un stadion de fotbal... la handbal, polo, volei suntem departe de ceea ce eram. hochei nici nu mai avem... :angry:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 11:08
o sa scoata bordurile astea si le pune pa ale vechi.
ma doare ca suntem un oras de telenovelisti, asta ma doare:headbang::headbang:

lasa aaxi ca se putea si mai rau...:evil:
gandeste-te ca gigi si-ar fi vazut lungul nasului si ar fi candidat la primarie...
pariu ca aveati primar png-cd acum?:no:

serv_ag
16th June 2008, 11:11
o sa scoata bordurile astea si le pune pa ale vechi.
ma doare ca suntem un oras de telenovelisti, asta ma doare:headbang::headbang:

Io mai degraba m-as infiora ca asta nu e obisnuit decit cu audientze in care te asculta cu stetoscopu' :evil:
Poate ca la administrare nu e chiar tamaie... da' nu se stie niciodata. Io zic sa va pregatitzi.... avetzi capela? :happy

La fotbal, se vede ca Pitzi-Mitzi are aceleasi preferintze ca Lakatosh: nici unul nici celalalt nu'l plac pe Bratu :happy

serv_ag
16th June 2008, 11:14
lasa aaxi ca se putea si mai rau...:evil:
gandeste-te ca gigi si-ar fi vazut lungul nasului si ar fi candidat la primarie...
pariu ca aveati primar png-cd acum?:no:

Ce mishto e in sectoru' 4: de la toamna se largesc toate strazile ca sa'l incapa pe "piedone" :happy

aaxi
16th June 2008, 11:14
Io mai degraba m-as infiora ca asta nu e obisnuit decit cu audientze in care te asculta cu stetoscopu' :evil:
Poate ca la administrare nu e chiar tamaie... da' nu se stie niciodata. Io zic sa va pregatitzi.... avetzi capela? :happy

La fotbal, se vede ca Pitzi-Mitzi are aceleasi preferintze ca Lakatosh: nici unul nici celalalt nu'l plac pe Bratu :happy

sti cum e...........preferinte, nepreferinte..........momentan nu prea ai ce sa-i reprosezi;)

aaxi
16th June 2008, 11:15
Ce mishto e in sectoru' 4: de la toamna se largesc toate strazile ca sa'l incapa pe "piedone" :happy

baaaaaaaaaaaa, eu stau in 4:headbang::headbang::headbang:, asa ca daca mai ziceti ceva de 4 dau report post pt injurii grave:happy:happy

torinezu
16th June 2008, 11:16
Ce mishto e in sectoru' 4: de la toamna se largesc toate strazile ca sa'l incapa pe "piedone" :happy

bah, te rog frumos, nu incepe si tu..... :headbang::headbang:

aaxi
16th June 2008, 11:16
lasa aaxi ca se putea si mai rau...:evil:
gandeste-te ca gigi si-ar fi vazut lungul nasului si ar fi candidat la primarie...
pariu ca aveati primar png-cd acum?:no:

ghici ce culoare ar fi avut bordurile?:groggy::groggy:

aaxi
16th June 2008, 11:17
bah, te rog frumos, nu incepe si tu..... :headbang::headbang:

si tu esti fost inimarist acutal piedonist?:headbang::headbang::headbang:

serv_ag
16th June 2008, 11:18
baaaaaaaaaaaa, eu stau in 4:headbang::headbang::headbang:, asa ca daca mai ziceti ceva de 4 dau report post pt injurii grave:happy:happy

Hi-hi, a nimerit orbu' (adica Io-moi) Braila!!!

Intrebare: pot sa dau report la postarile proprii? :happy

torinezu
16th June 2008, 11:19
si tu esti fost inimarist acutal piedonist?:headbang::headbang::headbang:

sunt fost, dar nu actual... nu puteam sa-l votez pe haidamac...:no:

moty
16th June 2008, 11:20
Neatza! Fuck Oprescu!

serv_ag
16th June 2008, 11:21
... si se mai zvoneste ca la voi la sector (adik 4), parcu' auto se innoieste cu : motociclete (cu atash), autoturisme cu remorca, camioane cu remorca... pentru chipul, asemanarea, gustul si permisul primarului! :happy

torinezu
16th June 2008, 11:25
... si se mai zvoneste ca la voi la sector (adik 4), parcu' auto se innoieste cu : motociclete (cu atash), autoturisme cu remorca, camioane cu remorca... pentru chipul, asemanarea, gustul si permisul primarului! :happy

ziceai ceva de report post! :o:
da, moty!

serv_ag
16th June 2008, 11:25
Neatza! Fuck Oprescu!

Asta e hotarit! 'Neatza !

laurdog
16th June 2008, 11:27
sa rad de aaxi si tori?
n-are sens avand in vedere in ce sector locuiesc:headbang::headbang:
moty....AMIN:ok:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 11:28
baaaaaaaaaaaa, eu stau in 4:headbang::headbang::headbang:, asa ca daca mai ziceti ceva de 4 dau report post pt injurii grave:happy:happy

in sectorul 4 ati ales un primar penal,semianalfabet,fals,mincinos,hot,cu pretentii nejustificate de justitiar...:evil:
e suficient?mai pot zice multe despre el...:yes:

serv_ag
16th June 2008, 11:30
sa rad de aaxi si tori?
n-are sens avand in vedere in ce sector locuiesc:headbang::headbang:
moty....AMIN:ok:

Sa intzeleg ca e sector "pe persoana fizica"? :happy

Mai ce menajerie avetzi la Bucale.... Poate Oprescu e veterinar....:happy

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 11:30
Neatza! Fuck Oprescu!

neatza...
bah,dupa cum ii vad pe bucurestenii de aici,nu prea inteleg cum de a iesit oprescu asta primar...
sau aici sunt singurii bucuresteni isteti?:evil:

laurdog
16th June 2008, 11:32
Sa intzeleg ca e sector "pe persoana fizica"? :happy

Mai ce menajerie avetzi la Bucale.... Poate Oprescu e veterinar....:happy

care este......si citeste.....almanahe:headbang::headbang::headbang:

torinezu
16th June 2008, 11:32
neatza...
bah,dupa cum ii vad pe bucurestenii de aici,nu prea inteleg cum de a iesit oprescu asta primar...
sau aici sunt singurii bucuresteni isteti?:evil:

:):):):D:D:yeah::yeah:
mai stii?

aaxi
16th June 2008, 11:34
sunt fost, dar nu actual... nu puteam sa-l votez pe haidamac...:no:

nu ma refer la cine ai votat ci la cine it va "infrunuseta" sectorul:groggy::groggy:

Neatza! Fuck Oprescu!

nici eu nu puteasm sa o zic mai bine:happy:happy:happy

moty
16th June 2008, 11:35
Fraier Basescu asta, a facut numai tampenii in campanie, in loc sa mobilizeze electoratul PDL-ului. Au votat iar pensionarii in masa :(

torinezu
16th June 2008, 11:36
sa rad de aaxi si tori?
n-are sens avand in vedere in ce sector locuiesc:headbang::headbang:
moty....AMIN:ok:

cum sa razi? nu vezi ce suparati suntem? mai ales noi astia din 4? :headbang:

aaxi
16th June 2008, 11:36
neatza...
bah,dupa cum ii vad pe bucurestenii de aici,nu prea inteleg cum de a iesit oprescu asta primar...
sau aici sunt singurii bucuresteni isteti?:evil:

bucuresteni.............da, dar istetii unde sunt, ca sunt singurul stelist???:happy:happy:happy

serv_ag
16th June 2008, 11:37
neatza...
bah,dupa cum ii vad pe bucurestenii de aici,nu prea inteleg cum de a iesit oprescu asta primar...
sau aici sunt singurii bucuresteni isteti?:evil:

Io va sugerez sa va facetzi sector separat.... facetzi alegeri si....... castigator sa fie Chinna! :yeah:

aaxi
16th June 2008, 11:38
Fraier Basescu asta, a facut numai tampenii in campanie, in loc sa mobilizeze electoratul PDL-ului. Au votat iar pensionarii in masa :(

asta a facut ce a facut iliescu cand a candidat nastase la presedentie. A vrut sa faca pe desteptul si s-a ales tocmai cu opusul:ok:

torinezu
16th June 2008, 11:39
Fraier Basescu asta, a facut numai tampenii in campanie, in loc sa mobilizeze electoratul PDL-ului. Au votat iar pensionarii in masa :(

nu pot sa nu-ti dau dreptate! :(

aaxi
16th June 2008, 11:39
Io va sugerez sa va facetzi sector separat.... facetzi alegeri si....... castigator sa fie Chinna! :yeah:

ori isteti ori chinna........hataraste-te si tu odata:happy:happy

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 11:39
Fraier Basescu asta, a facut numai tampenii in campanie, in loc sa mobilizeze electoratul PDL-ului. Au votat iar pensionarii in masa :(

hehehehe
dadea si el o masa cu 4 sarmale si doi mici de caciula basca o bere rece la halba...
ia sa fi vazut atunci mobilizare.asa cu declaratii de vedeta de telenovele cu cuvinte greu de digerat ca sustinere,proiecte,deranj pentru bucuresteni,continuitate,videanu:evil:...i-a mobilizat pe fanii lui oprescu

laurdog
16th June 2008, 11:41
la mine a fost altceva. cum sa-l pui pe Bodu frate? ala care vrea sa faca ordine in sector.:shocked:
pai ordine trebuie in sectorul 5?:groggy:
s-au dus....."baneii" si l-au votat cu doua maini pe..."care este mancati-as":headbang::headbang:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 11:41
bucuresteni.............da, dar istetii unde sunt, ca sunt singurul stelist???:happy:happy:happy

pai dinamovistii,logic...:happy:ras-plans:

aaxi
16th June 2008, 11:43
pai dinamovistii,logic...:happy:ras-plans:

se vede ca nu esti bucurestean:happy:happy:happy

torinezu
16th June 2008, 11:43
hehehehe
dadea si el o masa cu 4 sarmale si doi mici de caciula basca o bere rece la halba...
ia sa fi vazut atunci mobilizare.asa cu declaratii de vedeta de telenovele cu cuvinte greu de digerat ca sustinere,proiecte,deranj pentru bucuresteni,continuitate,videanu:evil:...i-a mobilizat pe fanii lui oprescu

adevarul e ca de cand au plecat unii dintre consilieri s-au subtiat si ideile bune... :o:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 11:45
la mine a fost altceva. cum sa-l pui pe Bodu frate? ala care vrea sa faca ordine in sector.:shocked:
pai ordine trebuie in sectorul 5?:groggy:
s-au dus....."baneii" si l-au votat cu doua maini pe..."care este mancati-as":headbang::headbang:

chiar asa... cred ca pana la urma "baneii" au decis totul in bucuresti... ei si cu "cio-baneii" :mda:

laurdog
16th June 2008, 11:45
se vede ca nu esti bucurestean:happy:happy:happy

:angry::angry::angry:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 11:46
:angry::angry::angry:

:shocked::groggy:
n-am priceput nici eu ,dar nu-s bucurestean sa intru in polemica...:evil:

aaxi
16th June 2008, 11:47
:shocked::groggy:
n-am priceput nici eu ,dar nu-s bucurestean sa intru in polemica...:evil:

Nici eu nu am priceput, dar imi place cum suna expresia :happy:happy:happy:happy

aaxi
16th June 2008, 11:47
:angry::angry::angry:

nene te-ai suparat?:D

laurdog
16th June 2008, 11:52
las' ca te face piedone pe tine:evil::evil:

serv_ag
16th June 2008, 11:53
ori isteti ori chinna........hataraste-te si tu odata:happy:happy

Pai sint: si unii si ceilaltzi... mano-a-mano! Tandretzuri continue... :D

serv_ag
16th June 2008, 11:55
las' ca te face piedone pe tine:evil::evil:

... poster pe asfalt! ???? :happy

chinna tm
16th June 2008, 11:55
asa va sa zica....omul lipseste cu treaba si voi il barfiti pe la spate.....ismaile, io primar la stelisti?......multumesc de idee serv....dar lagarele de concentrare de unde iese sapunul stelist sunt interzise:D......dar ce misto ar fi un sector al stelistilor......la polul nord-la cel sud s-ar intalni cu pinguinii:happy.....ai dreptate aaxi.....nu aveti nevoie de mine....voi sunteti prea isteti.....geniile nu au ce cauta printre stelisti.....:D......

torinezu
16th June 2008, 11:55
las' ca te face piedone pe tine:evil::evil:

si pe mine! extraplat! :shocked:

Calandrinon
16th June 2008, 11:56
bucuresteni.............da, dar istetii unde sunt, ca sunt singurul stelist???:happy:happy:happy

:happy:happy:happy:happy:

tare, aaxi, tare...cel mai bun banc!!!:ras-plans::ras-plans:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 11:56
las' ca te face piedone pe tine:evil::evil:

ce mandri-s aia de la antene de piedone...:happy:happy:happy
chiar asa ,oare cati primari a mai prins voiculescu in toata tara?:yes:
in tot judetul suceava nu-i niciunul...pana si png-ul are unul...:groggy:

laurdog
16th June 2008, 11:57
si pe mine! extraplat! :shocked:

la noi macar exista...constanta:headbang::headbang:
dar voi, din rau in mai rau:mihalache, inimaroiu si acum piedone:angry:

Calandrinon
16th June 2008, 11:58
[QUOTE=chinna tm;2079558]......dar ce misto ar fi un sector al stelistilor......la polul nord-

nu la polul nord ci la Bug :happy:happy:happy

aaxi
16th June 2008, 12:00
la noi macar exista...constanta:headbang::headbang:
dar voi, din rau in mai rau:mihalache, inimaroiu si acum piedone:angry:

urmeaza sa vi tu primar si ..........ma mut la timisoara:happy:happy

torinezu
16th June 2008, 12:00
la noi macar exista...constanta:headbang::headbang:
dar voi, din rau in mai rau:mihalache, inimaroiu si acum piedone:angry:

da mah, cum naiba? :confused:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:01
[QUOTE=chinna tm;2079558]......dar ce misto ar fi un sector al stelistilor......la polul nord-

nu la polul nord ci la Bug :happy:happy:happy

intoleranta,extremism...
nu ma asteptam de la tine calandrinon...:no:
nu ca n-ai avea dreptate...:evil:

aaxi
16th June 2008, 12:03
[QUOTE=Calandrinon;2079564]

intoleranta,extremism...
nu ma asteptam de la tine calandrinon...:no:
nu ca n-ai avea dreptate...:evil:

problem?:sting::sting:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:06
[QUOTE=Cimitiru Ghencea;2079568]

problem?:sting::sting:

nope...
you?:drak:

laurdog
16th June 2008, 12:07
urmeaza sa vi tu primar si ..........ma mut la timisoara:happy:happy

nu e nevoie sa te muti in Timisoara. va mut eu in sectorul...........7:drak::drak:
pe maidan, langa....Popesti:evil::evil:

aaxi
16th June 2008, 12:08
nu e nevoie sa te muti in Timisoara. va mut eu in sectorul...........7:drak::drak:
pe maidan, langa....Popesti:evil::evil:

poti sa darami blocul din fata mea si e ca si rezolvata :happy:happy:happy

torinezu
16th June 2008, 12:08
se pare ca il pierdem pe moti. stirea a aparut in 2 ziare italienesti. corriere dello sport si il tempo. lazio e echipa interesata.

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:09
nu e nevoie sa te muti in Timisoara. va mut eu in sectorul...........7:drak::drak:
pe maidan, langa....Popesti:evil::evil:

un sector mai...299 nu s-ar putea gasi? pe undeva prin death valley?:evil:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:10
se pare ca il pierdem pe moti. stirea a aparut in 2 ziare italienesti. corriere dello sport si il tempo. lazio e echipa interesata.

da' si eu l-am bagat in ma-sa pe pitaru de dimineata...
nu ca n-ar merita asta din principiu,dar de data asta cred ca am gresit...:(

aaxi
16th June 2008, 12:10
un sector mai...299 nu s-ar putea gasi? pe undeva prin death valley?:evil:

tu nu trebuia sa fi in delegatie?:happy:happy:happy

laurdog
16th June 2008, 12:10
poti sa darami blocul din fata mea si e ca si rezolvata :happy:happy:happy

sau va dau zona rezidentiala dintre......Zabrauti si Piata Rahova:ok:

Calandrinon
16th June 2008, 12:11
se pare ca il pierdem pe moti. stirea a aparut in 2 ziare italienesti. corriere dello sport si il tempo. lazio e echipa interesata.

Lasa Tori, nu fi ingrijorat, Borcea a spus:headbang::headbang:, si inca raspicat, ca nu pleaca nimeni de la Dinamo :headbang::headbang:

aaxi
16th June 2008, 12:11
sau va dau zona rezidentiala dintre......Zabrauti si Piata Rahova:ok:

adica te muti?
baieti, hai sa-l ajutam pe Laur ca se muta:happy:happy:happy

aaxi
16th June 2008, 12:12
Lasa Tori, nu fi ingrijorat, Borcea a spus:headbang::headbang:, si inca raspicat, ca nu pleaca nimeni de la Dinamo :headbang::headbang:

:sleep::sleep::sleep:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:12
apropos de porsport,mi-am adus aminte de un editorial de-al lui poseta...ma duc sa comentez putin...

serv_ag
16th June 2008, 12:14
asa va sa zica....omul lipseste cu treaba si voi il barfiti pe la spate.....ismaile, io primar la stelisti?......multumesc de idee serv....dar lagarele de concentrare de unde iese sapunul stelist sunt interzise:D......dar ce misto ar fi un sector al stelistilor......la polul nord-la cel sud s-ar intalni cu pinguinii:happy.....ai dreptate aaxi.....nu aveti nevoie de mine....voi sunteti prea isteti.....geniile nu au ce cauta printre stelisti.....:D......

Chinna, nu era vb de fotbal.... era vb sa se faca un sector separat pentru bucurestenii istetzi.... cu tine primar ales! :D

torinezu
16th June 2008, 12:14
da' si eu l-am bagat in ma-sa pe pitaru de dimineata...
nu ca n-ar merita asta din principiu,dar de data asta cred ca am gresit...:(

in principiu ai dreptate cu pitaru!:yes:
dar daca pleaca si moti am dat-o dreaq! si fara lobby (ca nu cred ca mai sta dupa euro)... suntem aproape de mijlocul clasamentului... :shocked:

Calandrinon
16th June 2008, 12:15
adica te muti?
baieti, hai sa-l ajutam pe Laur ca se muta:happy:happy:happy

aaxi, potoleste-te, il agitzi si vine presedinte in Ghencea...sa te tii atunci derby in seria a III-a a diviziei C: Aversa-Steaua 2-1, autorul golurilor, Banel Nicolita :lol:

laurdog
16th June 2008, 12:18
se pare ca il pierdem pe moti. stirea a aparut in 2 ziare italienesti. corriere dello sport si il tempo. lazio e echipa interesata.

a semnat deja? daca nu, nu va mai agitati atat. voi nu v-ati saturat de transferurile din presa? Lobby era plecat inainte sa vina la noi.
ce dreak ma, sunteti oameni in toata firea:(

aaxi
16th June 2008, 12:18
aaxi, potoleste-te, il agitzi si vine presedinte in Ghencea...sa te tii atunci derby in seria a III-a a diviziei C: Aversa-Steaua 2-1, autorul golurilor, Banel Nicolita :lol:

asta e............ma risc

laurdog
16th June 2008, 12:21
asta e............ma risc

haide ma ca s-a facut cald afara. cand executam berea?;)
:drak::drak:

aaxi
16th June 2008, 12:22
haide ma ca s-a facut cald afara. cand executam berea?;)
:drak::drak:

stai ma ce mi-e dentistul in concediu :happy:happy:happy:happy

serv_ag
16th June 2008, 12:23
la noi macar exista...constanta:headbang::headbang:
dar voi, din rau in mai rau:mihalache, inimaroiu si acum piedone:angry:

... incet-incet moare si sperantza! :happy

serv_ag
16th June 2008, 12:24
[QUOTE=Cimitiru Ghencea;2079568]

problem?:sting::sting:

Bring your problems to me :evil::evil::evil:

Calandrinon
16th June 2008, 12:26
... incet-incet moare si sperantza! :happy

asta-i explic de 1 an lu`aaxi, dar acum se pare ca a inteles, in sfarsit, de cand nu mai au nici valize...:happy

laurdog
16th June 2008, 12:26
stai ma ce mi-e dentistul in concediu :happy:happy:happy:happy

pai ce ma, berea se....mesteca?:shocked:

Calandrinon
16th June 2008, 12:27
pai ce ma, berea se....mesteca?:shocked:

Te rog, fara atacuri...sterge ultimul cuvant :great:

laurdog
16th June 2008, 12:29
Te rog, fara atacuri...sterge ultimul cuvant :great:

de ce nenea? nu am zis.......se.......rumega:groggy::groggy:
:happy:happy
sa-mi dea report pt....troleibuz din ala, daca nu-i convine:P

serv_ag
16th June 2008, 12:30
asta-i explic de 1 an lu`aaxi, dar acum se pare ca a inteles, in sfarsit, de cand nu mai au nici valize...:happy

si cu ce circula? :happy

Calandrinon
16th June 2008, 12:30
de ce nenea? nu am zis.......se.......rumega:groggy::groggy:
:happy:happy

Laur, ce nu intelegi? aaxi e si bucurestean si stelist, asa ca stie sa citeasca printre randuri :lol:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:32
chiar m-a enervat bou' ala de geanta.a zis ca lucescu a spus o tampenie cum ca olandezii se tem mai tare de noi decat de franta si italia.idiotul a inteles exact pe dos.lucescu vroia sa spuna ca ,in niciun caz,olandezii nu ne vor lasa sa castigam,cum,printr-un alt demers penibil lipovan si cu inca un ******* de la prosport ne-au facut de cacao in toata presa olandeza...:headbang:

aaxi
16th June 2008, 12:32
pai ce ma, berea se....mesteca?:shocked:


de ce nenea? nu am zis.......se.......rumega:groggy::groggy:
:happy:happy
sa-mi dea report pt....troleibuz din ala, daca nu-i convine:P

vezi asta e cusurul tau: esti dinamovist, violent si stai in sectorul 5:happy:happy:happy

laurdog
16th June 2008, 12:32
bai, gata, una si cu una..."face''.....trei. se poate ca din grupa de azi sa nu se califice...niciuna?
asa mi-e de antipatica grupa asta.......
aaxi, de aia sunt violent, pt ca stau in 5. ma enerveaza "primarele care este":headbang::headbang:

aaxi
16th June 2008, 12:34
Laur, ce nu intelegi? aaxi e si bucurestean si stelist, asa ca stie sa citeasca printre randuri :lol:

citesc? unde? pai la mine ols-ul e audio. Daca e ceva de citit vb cu altii, eu sunt inginer si la faza cu cititul al chiulit:groggy:

torinezu
16th June 2008, 12:34
a semnat deja? daca nu, nu va mai agitati atat. voi nu v-ati saturat de transferurile din presa? Lobby era plecat inainte sa vina la noi.
ce dreak ma, sunteti oameni in toata firea:(

eu am observat un lucru: steaua si cfr se intaresc cu jucatori, rapid cu investitori cu multi bani, iar dinamo cu alde hidisan si poate kirita, care nu mai are loc prin turcia. :rolleyes:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:35
bai, gata, una si cu una..."face''.....trei. se poate ca din grupa de azi sa nu se califice...niciuna?
asa mi-e de antipatica grupa asta.......
aaxi, de aia sunt violent, pt ca stau in 5. ma enerveaza "primarele care este"

pai croatii-s calificati:headbang:
si mie mi-s antipatici.totusi nemtii se califica...si faza naspa,cred ca-i bat pe protughezi...:yes:

aaxi
16th June 2008, 12:35
bai, gata, una si cu una..."face''.....trei. se poate ca din grupa de azi sa nu se califice...niciuna?
asa mi-e de antipatica grupa asta.......
aaxi, de aia sunt violent, pt ca stau in 5. ma enerveaza "primarele care este":headbang::headbang:

1.nu se poate
2. te inteleg, stai ca o sa ajung si eu darmator de ziduri cu capul ca tine, pt urmatorii 4 ani:headbang::headbang::headbang:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:36
eu am observat un lucru: steaua si cfr se intaresc cu jucatori, rapid cu investitori cu multi bani, iar dinamo cu alde hidisan si poate kirita, care nu mai are loc prin turcia. :rolleyes:

asculta-l pe laur,tori!
pana si astea cu hidisan si kirita sunt simple zvonuri...:evil::happy:ras-plans:

aaxi
16th June 2008, 12:37
eu am observat un lucru: steaua si cfr se intaresc cu jucatori, rapid cu investitori cu multi bani, iar dinamo cu alde hidisan si poate kirita, care nu mai are loc prin turcia. :rolleyes:

am si eu o intrebare: Kirita ala mai joaca fotbal? daca astea sunt achizitii la voi........:headbang::headbang:

laurdog
16th June 2008, 12:38
tori, ai dreptate in ce-i priveste pe clujeni si pe....aia. dar sa spunem ca suntem deja de mijlocul clasamentului, mi se pare cam mult. asa a fost si la primul....descalecat al lui rednic. sigur ca intre timp situatia s-a mai schimbat, dar eu nu cred ca ai nostri dorm pe ei. cum tot repet, sa asteptam ce se intampla, si apoi sa dam verdicte.
cimi, nu stiu cum dreak, dar tind sa-ti dau dreptate

chinna tm
16th June 2008, 12:39
bre.....ce e aici?......nici eu nu am o asa limbarnita:happy......bag de seama ca imi faceti concurenta:happy.....

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:39
am si eu o intrebare: Kirita ala mai joaca fotbal? daca astea sunt achizitii la voi........:headbang::headbang:

kirita joaca si inca bine.ghinionul lui kirita a fost ca a jucat la dinamo...
alfel,intre el si filipescu de exemplu,nu sunt mari diferente...

laurdog
16th June 2008, 12:42
kirita joaca si inca bine.ghinionul lui kirita a fost ca a jucat la dinamo...
alfel,intre el si filipescu de exemplu,nu sunt mari diferente...
ba da, dar nu in favoarea....clampaului:P

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:43
ba da, dar nu in favoarea....clampaului:P

pai clampalai is amandoi...:happy

serv_ag
16th June 2008, 12:44
Salutare la domni si la bucurestenii care este.... va las ca merg la'ncarcat (la RENEL ... ).

aaxi
16th June 2008, 12:45
kirita joaca si inca bine.ghinionul lui kirita a fost ca a jucat la dinamo...
alfel,intre el si filipescu de exemplu,nu sunt mari diferente...

nu pot sa comentez ca nu mai stiu nimic de el.
si kirita e betiv?:shocked:

laurdog
16th June 2008, 12:45
pai clampalai is amandoi...:happy

ba, al nostru a avut vana, pe cand ala zici ca e......taelon ( daca ai vazut "Pamant, conflict final"):happy:happy:happy

chinna tm
16th June 2008, 12:45
sall serv......

torinezu
16th June 2008, 12:45
am si eu o intrebare: Kirita ala mai joaca fotbal? daca astea sunt achizitii la voi........:headbang::headbang:

nu sunt mah, n-auzi ca sunt doar zvonuri? totul e la misto, pentru adormirea dusmanilor... :yes: de fapt nu luam pe nimeni, avem lot de liga:happy
salut, serv!

Leo
16th June 2008, 12:49
bai Tori da rau mai esti ................lasa ma ca va fi bine pana la urma, vom fi campioni

laurdog
16th June 2008, 12:49
ma, daca e sa vorbim despre zvonuri, Tamas, Contra si Niculae, ar fi.....bunicei pt noi, sau nu?:shocked:
si acum zic si eu: cu astia trei trecem de grupele CL:groggy::groggy:
ce, ma doare......gura/mana sa zic si eu asa?

chinna tm
16th June 2008, 12:53
bai Tori da rau mai esti ................lasa ma ca va fi bine pana la urma, vom fi campioni

la polo?.....:ok::happy......

aaxi
16th June 2008, 12:54
la polo?.....:ok::happy......

te referi la jocul ala cu cai,nu?:happy:happy:happy

torinezu
16th June 2008, 12:55
bai Tori da rau mai esti ................lasa ma ca va fi bine pana la urma, vom fi campioni

sa te-auda dumnezeu!...dar in ce editie? ;)

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:55
ba, al nostru a avut vana, pe cand ala zici ca e......taelon ( daca ai vazut "Pamant, conflict final"):happy:happy:happy

eu ii ziceam fliperescu... parca era o biluta la flipper... un fel de banel dar mai spalatel :evil:

cimitiru' ghencea
16th June 2008, 12:56
nu sunt mah, n-auzi ca sunt doar zvonuri? totul e la misto, pentru adormirea dusmanilor... :yes: de fapt nu luam pe nimeni, avem lot de liga:happy
salut, serv!

bah tori,vezi,asta vroiam sa-ti spun si eu...:happy
are grija strambu...:happy:ras-plans:

torinezu
16th June 2008, 12:57
la polo?.....:ok::happy......


te referi la jocul ala cu cai,nu?:happy:happy:happy

de azi sunteti pe ignore! :P