PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 08:35
n-ai putea pleca in delegatie la unguroaice de azi?ai invatat cum se spune scama?

neatza cipisor...
chinna e mai direct... el daca pune mana pe buca unei unguroaice ii spune "ce tzur tare ai" nu "ti-am indepartat o scama...":evil:

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 08:37
nu.....nu risc sa te bucuri 2 saptamani:D.....ajunge doar una:D.....si la faza cu scama, invata ele romaneste:D...daca nu, imi cumpar un dictionar:D.....




am citit si eu.....mai bine asa, oricum al mic nu mai vroia la noi, i s-au urcat si lui figurile la cap....macar am luat niste bani.....numai sa nu ajunga ca si zicu.....nu e bine sa pleci asa de tanar, tentatiile sunt mari:D.....

corect,mai bine isi facea un pic ucenicia pe la dinamo...ai vazut unde e mutu acum...:evil:

chinna tm
28th May 2008, 08:37
neatza cipisor...
chinna e mai direct... el daca pune mana pe buca unei unguroaice ii spune "ce tzur tare ai" nu "ti-am indepartat o scama...":evil:

nu sunt chiar asa de nesimtit.....o invit la masa......o sa ii spun: imBUCI ceva?....:happy
si ce uncenicie?.....pai la voi nu va mai dam jucatori.....ca nu mai vor sa vina.....vezi cazul mansour:happy.....

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 08:38
good mornin' all abs.!
lobont accidentat! nasol!

neatza tori.sper sa fie ceva usor...,nu de alta,dar urmatorul convocat al lui piti va fi vatca...:headbang:

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 08:40
nu sunt chiar asa de nesimtit.....o invit la masa......o sa ii spun: imBUCI ceva?....:happy
si ce uncenicie?.....pai la voi nu va mai dam jucatori.....ca nu mai vor sa vina.....vezi cazul mansour:happy.....

da... si de la voi pleaca si cei abia veniti...
http://www.gsp.ro/stire/out-70923.html

cip
28th May 2008, 08:41
neatza cipisor...
chinna e mai direct... el daca pune mana pe buca unei unguroaice ii spune "ce tzur tare ai" nu "ti-am indepartat o scama...":evil:
:happy:happy:happy
tot tre sa invete cuvantul "scama"...:ras-plans:,si altele uzuale,ca "magyar posta","elore","YOY"...

chinna tm
28th May 2008, 08:41
am citit cimi.....dar inca nu e sigur:D.....ar fi culmea, abia ce l-am luat si sa ii dam drumul.....macar sa i se dea o sansa.....:D.....

torinezu
28th May 2008, 08:42
neatza tori.sper sa fie ceva usor...,nu de alta,dar urmatorul convocat al lui piti va fi vatca...:headbang:

da, sper sa nu fie grav, dar asa s-a crezut si cu coman :angry:
jucatorul care va pleca se va alege intre cristea si bratu! ma duc sa vomit putin, in cinstea antrenorului care vrea sa se califice fara atac! :mda:

chinna tm
28th May 2008, 08:51
tori, nici chiar asa.....atac mai avem.....bine, marica nu e in forma, dar mai e daniel niculae, marius niculae, il ia pe bratu, mutu, gigel....apararea stelista e problema.....dar in locul lui dica, daca e sa compar, cristea are loc:D.....mai ales la ce torpile da.....chiar, care e atacul nostru?????

Hard
28th May 2008, 08:54
de ce e problema? a fost meci in care apararea a gafat ? in ultimul meci amical, rusii nu au avut multe ocazii .
ps: salut :D
nu am mai dat un report post demult ...

torinezu
28th May 2008, 08:55
tori, nici chiar asa.....atac mai avem.....bine, marica nu e in forma, dar mai e daniel niculae, marius niculae, il ia pe bratu, mutu....apararea stelista e problema.....

daniel niculae e in alta forma, numai sportiva nu! ghionea la fel. nicolita asijderea. dica e obosit psihic.cocis, sorry, dar a fost mai mult rezerva la echipa lui. mai lipsea nesu...:rolleyes:

chinna tm
28th May 2008, 08:57
tori....daniel niculae un jucator, care impreuna u bratu, le-ar face zile fripte fundasilor adversi....au mai jucat impreuna, au viteza-exact de ceea ce avem nevoie....mie imi place de el.....ce zici de varianta asta?.....pe contraatac cu mutu in spatele lor?.....ar fi misto.....

torinezu
28th May 2008, 09:02
tori....daniel niculae un jucator, care impreuna u bratu, le-ar face zile fripte fundasilor adversi....au mai jucat impreuna, au viteza-exact de ceea ce avem nevoie....mie imi place de el.....ce zici de varianta asta?.....pe contraatac cu mutu in spatele lor?.....ar fi misto.....

eu nu pot sa zic decat bratu-danciulescu! :) alt cuplu nu vad. cu mutu in spatele lor. :yes::yes:

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 09:03
:happy:happy:happy
tot tre sa invete cuvantul "scama"...:ras-plans:,si altele uzuale,ca "magyar posta","elore","YOY"...

fos...:evil:
si la el fac toate yoyoyoi...:happy ca-s mai satisfacute...

chinna tm
28th May 2008, 09:05
tori...esti subiectiv.....danciulescu nu are viteza lui daniel niculae....dar daca ar da randament, putin imi pasa cine joaca in fata:d.....sa facem noi puncte:D.....
cimi, ala de l-am luat noi, nu pleaca el, ci renunta poli la el pt aducerea unui jucator mai bun:D.,...surse oficiale:D.....

cip
28th May 2008, 09:09
tori....daniel niculae un jucator, care impreuna u bratu, le-ar face zile fripte fundasilor adversi....au mai jucat impreuna, au viteza-exact de ceea ce avem nevoie....mie imi place de el.....ce zici de varianta asta?.....pe contraatac cu mutu in spatele lor?.....ar fi misto.....
adevarat,mai ales ca vom avea in fata cele mai slabe aparari de la Euro,cred ca le tremura chilotii alora cand aud de bratu si niculae,cica materazzi si-a bagat picioru-n ghips,ca stanculescu la revolutie,cannavaro vomita de emotie de cateva zile-ncoace ...
:happy:happy:happy

chinna tm
28th May 2008, 09:10
cip....acum serios....daca nu ii prindem pe contraatac, ce sanse avem(si asa sunt mici, dar sunt).....:D.....?????

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 09:15
tori...esti subiectiv.....danciulescu nu are viteza lui daniel niculae....dar daca ar da randament, putin imi pasa cine joaca in fata:d.....sa facem noi puncte:D.....
cimi, ala de l-am luat noi, nu pleaca el, ci renunta poli la el pt aducerea unui jucator mai bun:D.,...surse oficiale:D.....

cam ciudat mod de a trat transferurile ,cel putin la un club cu pretentii...
cate despre cuplul bratu-daniel niculae,n-am vazut de mult timp doi atacanti care sa joace atat de frumos cum jucau cei doi la rapid...parerea mea e ca de asta nu s-au prea mai vazut dupa ce s-au despartit: erau letali impreuna...
acum ,treptat treptat si-au revenit...

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 09:18
cip....acum serios....daca nu ii prindem pe contraatac, ce sanse avem(si asa sunt mici, dar sunt).....:D.....?????

cum ti-am mai spus chinna...
piti mizeaza pe tehnica debordanta in regim de viteza debordanta a lui dicacanio si pe ambuscadele create de banel pe partea dreapta...banel va fugi ca muscat de streche inainte si inapoi,iar adversarii vor asista cu gura cascata la acest spectacol...astfel se vor crea spatii pentru viteza lui dica...:happy

chinna tm
28th May 2008, 09:26
cimi, pai nu asta e cea mai buna tactica?:happy....de a pleca fara puncte de acolo?:happy....cat despre pretentiile clubului nostru....da, nu stiu ce fac aia acolo, dar sper sa faca bine:D.....ca se aporpie preliminarile uefa si avem nevoie de jucatori.....:D.....sa nu fi fost problema de comunitar si extracomunitar-chiar nu stiu ce statur au cei doi:D

torinezu
28th May 2008, 09:27
cate despre cuplul bratu-daniel niculae,n-am vazut de mult timp doi atacanti care sa joace atat de frumos cum jucau cei doi la rapid...parerea mea e ca de asta nu s-au prea mai vazut dupa ce s-au despartit: erau letali impreuna...
acum ,treptat treptat si-au revenit...

doar pe jumatate, cimi, adica bratu. nicolae a fost in forma pana prin aprilie, apoi nimic.... :no:
si in ceea ce zice chinna, ca nicolae are viteza mai mare decat danciu, mai important e sa dai goluri, sa fii acolo in fata portii, sa ai plasament, experienta.... sa fii golgheter, adica danciu :yes: puteti sa-mi spuneti orice, eu consider ca el trebuia sa fie varful nationalei! cum e cu declaratiile lui piti ca titulari vor fi cei mai in forma, care sunt titulari la echipele lor de club?:confused:

laurdog
28th May 2008, 09:33
domnilor, imi cer scuze ca nu pot partcipa la discutiile voastre, insa chiar nu am timp. din cand in cand poate voi mai interveni.
discutii placute

cip
28th May 2008, 09:33
bah,cimisor,a adus azi gestionarul un vin de casa de la vecinii tai din Botseni,mi-a adus aminte de R.A.Roman,"un vin vesel,sprintar"...:)

torinezu
28th May 2008, 09:34
domnilor, imi cer scuze ca nu pot partcipa la discutiile voastre, insa chiar nu am timp. din cand in cand poate voi mai interveni.
discutii placute

salut, laur! spor la munca! sper ca asta sa fie motivul...:o:

cip
28th May 2008, 09:34
domnilor, imi cer scuze ca nu pot partcipa la discutiile voastre, insa chiar nu am timp. din cand in cand poate voi mai interveni.
discutii placute
sa-nteleg ca n-ai adormit ieri la volan...:lol:

laurdog
28th May 2008, 10:05
sa-nteleg ca n-ai adormit ieri la volan...:lol:

eu nu, in schimb altul a facut-o, si a dorit sa se urce la mine in masina..........cu tot cu duba pe care o conducea:angry::angry:

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 10:06
bah,cimisor,a adus azi gestionarul un vin de casa de la vecinii tai din Botseni,mi-a adus aminte de R.A.Roman,"un vin vesel,sprintar"...:)

dupa cum mi-l descrii pare a fi un vin din ala rozior spre rosior,acrisor,numit pe la noi "de buturuga"...
este vinul meu preferat ...nu-l dau pe tot cotnariul,murfatlarul si jideveiul din tara asta...:ok:

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 10:07
eu nu, in schimb altul a facut-o, si a dorit sa se urce la mine in masina..........cu tot cu duba pe care o conducea:angry::angry:

wow! si a incaput?:evil:
acu' fara basca,chiar te-a busit vreun tembel?

cip
28th May 2008, 10:09
dupa cum mi-l descrii pare a fi un vin din ala rozior spre rosior,acrisor,numit pe la noi "de buturuga"...
este vinul meu preferat ...nu-l dau pe tot cotnariul,murfatlarul si jideveiul din tara asta...:ok:
ezact,frace,connaisseur...pacat ca-s numa' 2 L la 4 persoane...;)

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 10:12
ezact,frace,connaisseur...pacat ca-s numa' 2 L la 4 persoane...;)

e un vin care te binedispune pe nesimtite...
dupa un litru de astfel de vin,pana si un emo ar renunta la votca cu tussin ...:evil:si si-ar face si curatenie in camera fara sa se certe cu parintii...:evil:

laurdog
28th May 2008, 10:16
da cimi, iesea de pe o straduta si a intrat in mine. mi-a infundat usa din fata, nu rau. nu e sarita vopseaua, dar tot trebuie schimbata usa, sau fata de usa, nu ma pricep. stiu aia de la service (detalii pe PM:happy:happy:happy)

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 10:17
da cimi, iesea de pe o straduta si a intrat in mine. mi-a infundat usa din fata, nu rau. nu e sarita vopseaua, dar tot trebuie schimbata usa, sau fata de usa, nu ma pricep. stiu aia de la service detalii pe PM:happy:happy:happy)

noroc ca nu e puscas marin,laur....:happy
ai fi fost vinovat...:headbang:

cip
28th May 2008, 10:24
e un vin care te binedispune pe nesimtite...
dupa un litru de astfel de vin,pana si un emo ar renunta la votca cu tussin ...:evil:si si-ar face si curatenie in camera fara sa se certe cu parintii...:evil:
daca ar renunta si la turnatorii,ar trebui brevetat vinul asta inaintea ungurilor,altfel iar ne-o iau inainte ca si cu ciobanescul mioritic si palinca...:happy:happy

aaxi
28th May 2008, 10:29
va salut domnii mei

torinezu
28th May 2008, 10:32
salut, aaxi! ce mai e nou?

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 10:33
daca ar renunta si la turnatorii,ar trebui brevetat vinul asta inaintea ungurilor,altfel iar ne-o iau inainte ca si cu ciobanescul mioritic si palinca...:happy:happy

fara lipsa de modestie,vinul asta o sa-l gasesti numai in zona noastra.
explicatia?simpla...soiurile de struguri din celelalte zone viticole ale tarii nu au timp sa ajunga la maturitate datorita climei mai aspre ... astfel,strugurele este cules cand nu este foarte dulce...botosanenii nu pun zahar la fiert ca-s saraci si nu au bani de zahar (norocul vinului...:happy)...
de bisulfit si alte aberatii intalnite prin zonele viticole de traditie nici nu poate fi vorba...
vinul este extraordinar de baut in perioada sarbatorilor de iarna.am o sursa de la care cumpar in fiecare an vreo 30-40 de litri (anul trecut am luat cu 35000 lei kilu').dupa aia,daca-i scos din butoi si pus in sticle (mai ales de plastic) se caseaza repede...

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 10:34
neatza aaxi.

cip
28th May 2008, 10:37
va salut domnii mei

pe mine nu ma saluti,mah?:)

aaxi
28th May 2008, 10:47
ma scuzati domnule balaur, dar de cand nu mai fumez tot uit sa-i salut pe astia cu flacari

tori........nimic nou, doar munca si iar munca. Trebuie sa-i tina cineva in carca si pe astia din vest care toata ziua stau pe net

laurdog
28th May 2008, 10:52
ma scuzati domnule balaur, dar de cand nu mai fumez tot uit sa-i salut pe astia cu flacari

tori........nimic nou, doar munca si iar munca. Trebuie sa-i tina cineva in carca si pe astia din vest care toata ziua stau pe net

AMIN:ok:

chinna tm
28th May 2008, 10:52
sall ismaile.....ai facut rost de viza?:happy

cip
28th May 2008, 11:00
ma scuzati domnule balaur, dar de cand nu mai fumez tot uit sa-i salut pe astia cu flacari

tori........nimic nou, doar munca si iar munca. Trebuie sa-i tina cineva in carca si pe astia din vest care toata ziua stau pe net
daca ai gasit reteta castigatoare pt renuntarea la fumat,astept cu interes un pont...:)

aaxi
28th May 2008, 11:00
sall ismaile.....ai facut rost de viza?:happy

de ce amicul meu galben, ti-e dor sa mai vezi si tu pe cineva civilizat?

aaxi
28th May 2008, 11:01
daca ai gasit reteta castigatoare pt renuntarea la fumat,astept cu interes un pont...:)
primul pas: nu mai vorbii cu balaurii

torinezu
28th May 2008, 11:07
ma scuzati domnule balaur, dar de cand nu mai fumez tot uit sa-i salut pe astia cu flacari

tori........nimic nou, doar munca si iar munca. Trebuie sa-i tina cineva in carca si pe astia din vest care toata ziua stau pe net

adevar grait-ai, fiule! :D

chinna tm
28th May 2008, 11:13
de ce amicul meu galben, ti-e dor sa mai vezi si tu pe cineva civilizat?

stai putin....m-am uitat in jur...am vazut oameni civilizati:D.....doar sunt in TIMISOARA.....:D.....tu civilizat?.....asta e utopie avand in vedere ca esti stelist:happy

aaxi
28th May 2008, 11:19
stai putin....m-am uitat in jur...am vazut oameni civilizati:D.....doar sunt in TIMISOARA.....:D.....tu civilizat?.....asta e utopie avand in vedere ca esti stelist:happy

acum am inteles, tu ai ce ai cu stelisti,nu?
intr-un fel iti inteleg frustrarile, tu ti cu o echipa micuta, derivat dintr-o ....:evil:

cip
28th May 2008, 11:23
adevar grait-ai, fiule! :D
solidaritatea miticista m-a emotionat dintotdeauna,da' chiar cu aaxi,mah?
:happy:happy:happy

aaxi
28th May 2008, 11:25
solidaritatea miticista m-a emotionat dintotdeauna,da' chiar cu aaxi,mah?
:happy:happy:happy
e pauza competitionala, ce nu intelegi???:happy:happy:happy

chinna tm
28th May 2008, 11:27
ismaile:D....derivat din armata rosie?????:happy.....nu am nimic cu stelistii.....:D.....fiecare cu....stana lui:happy....dar viza pentru BANAT nu poate fi scoasa...sory:happy:happy:happy

laurdog
28th May 2008, 11:29
ce mai e nou pe aici?
aaa, vestul contra sudul? nimic nou:groggy::groggy:

chinna tm
28th May 2008, 11:36
nope...nimic nou laur.....:D....pai daca aaxi asta nu intelege problema deplasarii cu vize, cine e de vina?noi i-am explicat frumos....P.S>:cimi din ce zona e?vest sau sud?:happy.....

cip
28th May 2008, 11:38
e pauza competitionala, ce nu intelegi???:happy:happy:happy

ba,am inteles demult,am mai spus-o,S&D= Love...,cine se tachineaza,se iubeste...:happy:happy:happy

torinezu
28th May 2008, 11:39
solidaritatea miticista m-a emotionat dintotdeauna,da' chiar cu aaxi,mah?
:happy:happy:happy

dale mic si simpatic, e vacanta, incepe europeanul, poate ma intalnesc cu el prin oras, vedem meciurile impreuna pe ecranele ale mari...! :D ... la toamna insa gata!

torinezu
28th May 2008, 11:42
ba,am inteles demult,am mai spus-o,S&D= Love...,cine se tachineaza,se iubeste...:happy:happy:happy

si cu tine ne tachinam.... :evil:

chinna tm
28th May 2008, 11:42
tori....si dupa meciul care il vedeti impreuna, aaxi cu ce merge acasa?.....o ia pe incet la vale....pe dambovita?:happy....sau ramane afisat pe ecran?:happy.....daca bat romanii, cred ca il lasi in pace....dar daca da dica gol?.....:happy

cip
28th May 2008, 11:44
dale mic si simpatic, e vacanta, incepe europeanul, poate ma intalnesc cu el prin oras, vedem meciurile impreuna pe ecranele ale mari...! :D ... la toamna insa gata!
inteleg,e un fel de armistitiu,ca ala din primul razboi mondial,cand au incetat focul de sarbatori,dupa care au aparut ofiterii disperati de linistea de pe front,le-au dat 2 buc dupa ceafa,si au inceput aia sa rapaie cu mitraliera mai dihai ca-nainte...:happy:happy:happy

torinezu
28th May 2008, 11:51
tori....si dupa meciul care il vedeti impreuna, aaxi cu ce merge acasa?.....o ia pe incet la vale....pe dambovita?:happy....sau ramane afisat pe ecran?:happy.....daca bat romanii, cred ca il lasi in pace....dar daca da dica gol?.....:happy

daca batem si da dica gol, bem, ce dreaq sa facem? :D atunci n-o sa fie steaua sau dinamo! :cool:


inteleg,e un fel de armistitiu,ca ala din primul razboi mondial,cand au incetat focul de sarbatori,dupa care au aparut ofiterii disperati de linistea de pe front,le-au dat 2 buc dupa ceafa,si au inceput aia sa rapaie cu mitraliera mai dihai ca-nainte...:happy:happy:happy

ce patrunzator esti tu, cipi! :lol: da' sa nu-i spui lui aaxi, ca nu mai vine la meci! :drak:

aaxi
28th May 2008, 11:52
ba,am inteles demult,am mai spus-o,S&D= Love...,cine se tachineaza,se iubeste...:happy:happy:happy

NUUUUUUUUUUUUUUU, adica ma iubesc cu tine si chinna? NUUUUUUUUUU
tori, laur, va rog nu hai sa ne dusmanim, ca decat sa traiesc cu gandul de mai sus, mai bine me "duelez" cu voi:headbang::headbang::headbang:

aaxi
28th May 2008, 11:53
tori....si dupa meciul care il vedeti impreuna, aaxi cu ce merge acasa?.....o ia pe incet la vale....pe dambovita?:happy....sau ramane afisat pe ecran?:happy.....daca bat romanii, cred ca il lasi in pace....dar daca da dica gol?.....:happy
tu esti ala care a infiintat asociatia microbistilor batuti de prieteni,nu?

torinezu
28th May 2008, 11:54
NUUUUUUUUUUUUUUU, adica ma iubesc cu tine si chinna? NUUUUUUUUUU
tori, laur, va rog nu hai sa ne dusmanim, ca decat sa traiesc cu gandul de mai sus, mai bine me "duelez" cu voi:headbang::headbang::headbang:

no problemo, oricand la dispozitie :drak::drak:

chinna tm
28th May 2008, 11:54
NUUUUUUUUUUUUUUU, adica ma iubesc cu tine si chinna? NUUUUUUUUUU
tori, laur, va rog nu hai sa ne dusmanim, ca decat sa traiesc cu gandul de mai sus, mai bine me "duelez" cu voi:headbang::headbang::headbang:

lasa aaxi, ca oricum odata cui inceperea campionatului, revenim la forma de dinainte:D

aaxi
28th May 2008, 11:56
no problemo, oricand la dispozitie :drak::drak:
stiam ca pot pune baza pe tine si Laur:ok:
restul substantelor chimice le pastrez pentru violeti;)

laurdog
28th May 2008, 12:01
cu....DEOSEBITA PLACERE aaxi, my friend:drak::drak:

cip
28th May 2008, 12:08
stiam ca pot pune baza pe tine si Laur:ok:
restul substantelor chimice le pastrez pentru violeti;)
verde delaparis banuiesc ca n-ai...:shocked:

aaxi
28th May 2008, 12:09
verde delaparis banuiesc ca n-ai...:shocked:
l-am folosit pe tot la cafeaua chinnezului;)

chinna tm
28th May 2008, 12:14
l-am folosit pe tot la cafeaua chinnezului;)

nici un efect.....sorry....mai incearca:happy

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 12:17
bah astazi muncesc pentru tot salariul de luna asta...:evil:

Hard
28th May 2008, 12:20
bratu ramane acasa ...nici nu se putea o stire mai buna decat asta... asa ii trebuie ,daca nu e bun ...:drak:

chinna tm
28th May 2008, 12:21
cimi....azi se pare ca toti muncim.....sapt asta e saptamana muncitoreasca....trebuie evidentiati susrsa banilor de votari:happy....asta e.....e unde mai pui ca trebuie sa semnam si condica pe aici....istovitoare treaba:happy

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 12:26
cimi....azi se pare ca toti muncim.....sapt asta e saptamana muncitoreasca....trebuie evidentiati susrsa banilor de votari:happy....asta e.....e unde mai pui ca trebuie sa semnam si condica pe aici....istovitoare treaba:happy

da si mai trebuie si sa convietuim cu tot felul de freaks...:evil:

torinezu
28th May 2008, 12:34
lasa aaxi, ca oricum odata cui inceperea campionatului, revenim la forma de dinainte:D

categoric, fara menajamente! sa te tii!:yes::yes: dar pana atunci multa :bere:

chinna tm
28th May 2008, 12:38
da si mai trebuie si sa convietuim cu tot felul de freaks...:evil:


asa e....dar noi ignoram prostia:D....iar asta e suparator pt ei:D




categoric, fara menajamente! sa te tii!:yes::yes: dar pana atunci multa :bere:

foarte multa:bere:.....doar e vara:D

aaxi
28th May 2008, 12:53
categoric, fara menajamente! sa te tii!:yes::yes: dar pana atunci multa :bere:

din partea mea............si acum si atunci tot multa :bere::bere:

torinezu
28th May 2008, 12:59
din partea mea............si acum si atunci tot multa :bere::bere:

eu sunt de scord! :)

chinna tm
28th May 2008, 13:05
bah lume ....da :bere: fara dat la moaca cuiva, merge?:D

aaxi
28th May 2008, 13:06
bah lume ....da :bere: fara dat la moaca cuiva, merge?:D

daca vi in bucuresti merge, dar acolo la tine......nu am idee:D

chinna tm
28th May 2008, 13:08
daca vi in bucuresti merge, dar acolo la tine......nu am idee:D

vino sa vezi.....:D.....nu te da mare, poate nu m-am referit la bataie:happy.....

aaxi
28th May 2008, 13:10
vino sa vezi.....:D.....nu te da mre, poate nu m-am referit la bataie:happy.....

:shocked::shocked::shocked:
mersi ....pas, am dentistul in bucuresti, deci prefer sa ma duc la bere cu tori si laur:D

White Shadow
28th May 2008, 13:10
Stiti cum latra cainii in Ardeal ?

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 13:12
Stiti cum latra cainii in Ardeal ?

noooo,ham?:evil:

White Shadow
28th May 2008, 13:14
noooo,ham?:evil:

:ok::ok::ok:

aaxi
28th May 2008, 13:14
noooo,ham?:evil:
ardeleanule :happy:happy:happy:happy

chinna tm
28th May 2008, 13:15
white.....zi....:D.....to late...ati zis.....:D.....

White Shadow
28th May 2008, 13:15
nu mai e nevoie.....s-a aflat raspunsul.....de la cineva din Suceava.....

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 13:16
idiotul asta de piti chiar l-a lasat pe bratu acasa spre bucuria celor care nu prea stiu cu ce se mananca fotablul ,adica a 90% dintre stelisti ( aaxi tu esti in restul de 10%,nu-mi sari la beregata:yes:)
sa vezi ce comentarii stupide pe prosport ...:headbang:
zicea unul ca daca vom trece de grupe le vom pupa picioarele unui banel sau ghionea:no:... m-am vazut nevoit sa-i raspund...

cip
28th May 2008, 13:18
idiotul asta de piti chiar l-a lasta pe bratu acasa spre bucuria celor care nu prea stiu cu ce se mananca fotablul ,adica a 90% dintre stelisti ( aaxi tu esti in restul de 10%,nu-mi sari la beregata:yes:)
sa vezi ce comentarii stupide pe prosport ...:headbang:
zicea unul ca daca vom trece de grupe le vom pupa picioarele unui banel sau ghionea:no:... m-am vazut nevoit sa-i raspund...
hihi,iara pierzi timp cu toti handi,esti inepuizabil...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 13:18
nu mai e nevoie.....s-a aflat raspunsul.....de la cineva din Suceava.....

imi cer scuze.chiar nu stiam bancul.mi-am dat si eu cu presupusul...:evil:

laurdog
28th May 2008, 13:20
salutare din nou................si pa:(:(

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 13:21
hihi,iara pierzi timp cu toti handi,esti inepuizabil...:happy:happy:happy

bah ai dreptate dar eu sunt un berbec cu trasaturile clasice.la mine sentimentul dreptatii e exacerbat...eu sunt genul care daca-l vad pe jayjay inconjurat de gorile ma duc si-i spun parerea mea despre el,chiar daca stiu ca dupa aia stau cateva luni in spital ,asta daca scap cu viatza...:angry:

chinna tm
28th May 2008, 13:25
bah ai dreptate dar eu sunt un berbec cu trasaturile clasice.la mine sentimentul dreptatii e exacerbat...eu sunt genul care daca-l vad pe jayjay inconjurat de gorile ma duc si-i spun parerea mea despre el,chiar daca stiu ca dupa aia stau cateva luni in spital ,asta daca scap cu viatza...:angry:

stelistule:happy

aaxi
28th May 2008, 13:26
stelistule:happy

tu oltean, cimi stelist...........numai flasuri pe aici:happy:happy

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 13:30
stelistule:happy

dupa logica ta,pe tine,leule, ar trebui sa te numesc bancher...:happy

chinna tm
28th May 2008, 13:30
tu oltean, cimi stelist...........numai flasuri pe aici:happy:happy

baliverne rapidiste, asta sunt postarile tale.....:happy

torinezu
28th May 2008, 13:34
idiotul asta de piti chiar l-a lasat pe bratu acasa spre bucuria celor care nu prea stiu cu ce se mananca fotablul ,adica a 90% dintre stelisti ( aaxi tu esti in restul de 10%,nu-mi sari la beregata:yes:)
sa vezi ce comentarii stupide pe prosport ...:headbang:
zicea unul ca daca vom trece de grupe le vom pupa picioarele unui banel sau ghionea:no:... m-am vazut nevoit sa-i raspund...

ma duc sa le zic si eu vreo 2-3! :yes: si eu tot berbec!

laurdog
28th May 2008, 13:38
ma duc sa le zic si eu vreo 2-3! :yes: si eu tot berbec!

vezi ce inseamna sa fii balanta?:shocked::shocked:
esti mai echilibrat, nu te repezi sa-i omori din prima:groggy:
rupe-le capu' tori, nu-i ierta:happy:happy:happy

cip
28th May 2008, 13:47
uff,greu cu voi,inca n-ati inteles ca exista doar 2 zodii :Varsatori si restul lumii...:lol:

laurdog
28th May 2008, 13:49
uff,greu cu voi,inca n-ati inteles ca exista doar 2 zodii :Varsatori si restul lumii...:lol:

cu lamaie ai incercat? cica taie greata:shocked::shocked:

torinezu
28th May 2008, 13:50
vezi ce inseamna sa fii balanta?:shocked::shocked:
esti mai echilibrat, nu te repezi sa-i omori din prima:groggy:
rupe-le capu' tori, nu-i ierta:happy:happy:happy

le-am rupt :yes: ce cretini, dom'le! :angry:

chinna tm
28th May 2008, 13:56
uff,greu cu voi,inca n-ati inteles ca exista doar 2 zodii :Varsatori si restul lumii...:lol:

SAU LEU si restul lumii?......:D.....
cimi, am glumit....nu te supara....bancher?......hmmmmm....nu sunt:D.....dar poate pana la urma....mai sti?:D

cip
28th May 2008, 13:56
le-am rupt :yes: ce cretini, dom'le! :angry:

hihi,tori berbec,dur,nu mi-as fi imaginat in ruptu' capului...:happy:happy:happy
si laur,echilibrat,balanta,asta-i si mai tare...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
mare prostie treaba asta cu zodiile,e taman invers,daca si Kidon e fecioara,e clar...:P

chinna tm
28th May 2008, 14:01
dragi tovarasi......voi o sa votati?.....cu ce partide?:D.....daca fotbalul nu da roade la discutii, politica poate reuseste:happy.....

torinezu
28th May 2008, 14:03
s-a inviorat brusc pro-ul la stirea asta cu bratu! ce misto!

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 14:11
uff,greu cu voi,inca n-ati inteles ca exista doar 2 zodii :Varsatori si restul lumii...:lol:

varsatoare e nevasta-mea...eu sunt restul lumii..:D

cip
28th May 2008, 14:18
varsatoare e nevasta-mea...eu sunt restul lumii..:D
hihi,norocosule...:)
un buchet de flori pt d-na cimi de la mine...:)
la mine-acasa suntem TOTI Varsatori,nu mai e amuzant...:happy:happy:happy

Ess
28th May 2008, 14:18
varsatoare e nevasta-mea...eu sunt restul lumii..:D

mi-a sarit in ochi, dupa aia, doar, am citit contextul :D:D:D

neatza buna absurditatilor !

chinna tm
28th May 2008, 14:20
bah...de 4 ori am incercat sa postez pe pro...si degeaba...mi-am amintit de ce am plecat de acolo.....si cum:D....oare sa ma fi bannat?....:happy....nu imi pasa....e de toata jena acel site.....bah, voi nu votati?......
sall ess fuel.....o intrebare pt tine...tu nu faci parte din clubul pinguinilor?:D.....parca te-am citit pe acolo.....

laurdog
28th May 2008, 14:22
bah...de 4 ori am incercat sa postez pe pro...si degeaba...mi-am amintit de ce am plecat de acolo.....si cum:D....oare sa ma fi bannat?....:happy....nu imi pasa....e de toata jena acel site.....bah, voi nu votati?......
sall ess fuel.....

ce dreak tot vrei ma cu votul? nu te-oi apuca de campanie electorala, ca-ti crap capu':P
salut ess.
bai sa va zic cea mai tare poanta de anul asta. am aflat-o si eu prin......mijloace specifice:cica cip e....frumos:happy:happy:happy

torinezu
28th May 2008, 14:24
mi-a sarit in ochi, dupa aia, doar, am citit contextul :D:D:D

neatza buna absurditatilor !

'neata?! cui spui tu asta, lui cimi? :happy:happy:happy

chinna tm
28th May 2008, 14:25
ce dreak tot vrei ma cu votul? nu te-oi apuca de campanie electorala, ca-ti crap capu':P
salut ess.
bai sa va zic cea mai tare poanta de anul asta. am aflat-o si eu prin......mijloace specifice:cica cip e....frumos:happy:happy:happy

intrebam si eu.....ca io sunt declarat apolitic:D.....deci nu ma prind aia pe mine decat cu mita(asa am votat acum 4 ani:happy)
poanta?.....beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeton:happy.... ..ce imi da cip:happy

cip
28th May 2008, 14:26
mi-a sarit in ochi, dupa aia, doar, am citit contextul :D:D:D

neatza buna absurditatilor !
sal'

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 14:26
mi-a sarit in ochi, dupa aia, doar, am citit contextul :D:D:D

neatza buna absurditatilor !

neatza! noutati ceva in lotul agromecului?:evil:

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 14:28
s-a inviorat brusc pro-ul la stirea asta cu bratu! ce misto!

da' dar s-a inviorat cu multa prostie...:headbang:
chinna,vezi ca trebuie sa ai vreo setare la comp si tu ca si cip...nu cred ca sunteti bannati... ei nu sunt la fel de tehnici ca ols-istii...:evil:

chinna tm
28th May 2008, 14:30
cimi....fac ceva pe site-ul lor.....nu ma intere......:D......dar m-am enervat doar.....:D.....asta e.....

laurdog
28th May 2008, 14:32
da' dar s-a inviorat cu multa prostie...:headbang:
chinna,vezi ca trebuie sa ai vreo setare la comp si tu ca si cip...nu cred ca sunteti bannati... ei nu sunt la fel de tehnici ca ols-istii...:evil:
pt asta mai castigi..........3 E bonus la siteul de pariuri+ o apropiata promovare in tagma.......moderatorilor:happy:happy:happy:happy

torinezu
28th May 2008, 14:33
bah...de 4 ori am incercat sa postez pe pro...si degeaba...mi-am amintit de ce am plecat de acolo.....si cum:D....oare sa ma fi bannat?....:happy....nu imi pasa....e de toata jena acel site.....bah, voi nu votati?......
sall ess fuel.....o intrebare pt tine...tu nu faci parte din clubul pinguinilor?:D.....parca te-am citit pe acolo.....

da' ce-ai facut de te-au banat aia? :confused: ce ii tot dai cu votu'? faci vreun sondaj? :D si chiar daca ess fuel face parte din vreun alt club, atata timp cat e ok, bine-a venit! :ok: nu vad de ce n-am discuta cu oricine poseda bun simt si umor!:yes:

torinezu
28th May 2008, 14:36
da' dar s-a inviorat cu multa prostie...:headbang:


ca inainte erau numai destepti! :cool: daca citesti acolo, vei vedea ca cei mai multi sunt contra lui piti! :yes: asta-mi place! :evil:

chinna tm
28th May 2008, 14:38
da' ce-ai facut de te-au banat aia? :confused: ce ii tot dai cu votu'? faci vreun sondaj? :D si chiar daca ess fuel face parte din vreun alt club, atata timp cat e ok, bine-a venit! :ok: nu vad de ce n-am discuta cu oricine poseda bun simt si umor!:yes:

1. habar nu am....cred ca rebuie ceva setari dupa spusele lui cimi.....
2.nu fac sondaje, dar eram curios sa vad daca mai merge lumea la vot:D....
3.nu am nimic, am intrebat....nu ma intere din ce club face parte atat timp cat se poate discuta:D.....

cip
28th May 2008, 14:40
da' dar s-a inviorat cu multa prostie...:headbang:
chinna,vezi ca trebuie sa ai vreo setare la comp si tu ca si cip...nu cred ca sunteti bannati... ei nu sunt la fel de tehnici ca ols-istii...:evil:
io nu mai insist,sa-si rezolve ei problema daca vor trafic,am 2 preceni buni acolo,atat,sa umblu la comp pt a posta pe prosop,mi se pare jenant,ce naiba,varsatorii-s orgoliosi,daca-s si banateni se transforma in incapatanare...

laurdog
28th May 2008, 14:41
bai chinna Insomar, ia-ti clipboard-ul si iesi pe...strasse. vezi daca mai merge lumea la vot:P:P

torinezu
28th May 2008, 14:43
1. habar nu am....cred ca rebuie ceva setari dupa spusele lui cimi.....
2.nu fac sondaje, dar eram curios sa vad daca mai merge lumea la vot:D....
3.nu am nimic, am intrebat....nu ma intere din ce club face parte atat timp cat se poate discuta:D.....

e posibil sa fie vreo setare. m-as mira sa te baneze, la cate se spun acolo, si cunoscandu-te, oarecum, nu cred ca aveau motive... :no: cred ca lumea se va duce la vot, chiar daca par asa de inerti toti. :yes: pai daca se poate discuta de ce mai intrebi? :confused: si de cand raspundem asa, punctual? :o: tu votezi?

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 14:44
ca inainte erau numai destepti! :cool: daca citesti acolo, vei vedea ca cei mai multi sunt contra lui piti! :yes: asta-mi place! :evil:

repet,tori,nu am nimic sa-i reprosez lui piturca,in afara unui defect foarte mare: este stelist si nu se poate desprinde de sfatuitorii sai din umbra:ciobanul intunericului,guzganul rozaliu si dati un leu pentru athenee palace...:headbang:
ca antrenor,respect: a calificat nationala de seniori de 2 ori,pe cea de tineret 1 data,are un titlu (destul de corect castigat daca ne raportam la cum fura aia azi) cu aia,a fost aproape de a lua un titlu cu craiova...
e un antrenor bun...
dar ca orice antrenor bun este si foarte incapatanat si chiar razbunator.rand pe rand ,pentru faptul ca au batut sau au vorbit urat despre "aia" au platit trica,danciulescu si acum bratu...

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 14:46
pt asta mai castigi..........3 E bonus la siteul de pariuri+ o apropiata promovare in tagma.......moderatorilor:happy:happy:happy:happy

hehehehehe,laur...te las pe tine si pe B cu aspiratiile astea inalte...:evil:

chinna tm
28th May 2008, 14:51
laur: m-am uitat....inca nu merge nimeni....stai, e duminica:happy.....tori: eu daca votez?depinde de ce mi se promite ins chimb....:D.....daca nu se poromite nimic, merg pe malul timisului la gratare, bere...din astea.....sincer, nu stiu daca merg.....imi e scarba de toti.....:D......si, intreb de curios....asa suntem noi chinezii:D

cip
28th May 2008, 14:53
laur: m-am uitat....inca nu merge nimeni....stai, e duminica:happy.....tori: eu daca votez?depinde de ce mi se promite ins chimb....:D.....daca nu se poromite nimic, merg pe malul timisului la gratare, bere...din astea.....sincer, nu stiu daca merg.....imi e scarba de toti.....:D......si, intreb de curios....asa suntem noi chinezii:D
n-ai vrea sa stii ce raspuns primesc curiosii...:happy:happy:happy

torinezu
28th May 2008, 14:55
repet,tori,nu am nimic sa-i reprosez lui piturca,in afara unui defect foarte mare: este stelist si nu se poate desprinde de sfatuitorii sai din umbra:ciobanul intunericului,guzganul rozaliu si dati un leu pentru athenee palace...:headbang:
ca antrenor,respect: a calificat nationala de seniori de 2 ori,pe cea de tineret 1 data,are un titlu (destul de corect castigat daca ne raportam la cum fura aia azi) cu aia,a fost aproape de a lua un titlu cu craiova...
e un antrenor bun...
dar ca orice antrenor bun este si foarte incapatanat si chiar razbunator.rand pe rand ,pentru faptul ca au batut sau au vorbit urat despre "aia" au platit trica,danciulescu si acum bratu...

si nu-i destul? :angry: si eu il respect pentru calificarile obtinute, dar nu ajunge doar calificarea. cu echipa de tineret nu a reusit nimic dupa accederea in grupe. sa nu fie la fel si acum... :o:

chinna tm
28th May 2008, 14:56
n-ai vrea sa stii ce raspuns primesc curiosii...:happy:happy:happy

nu sunt curios de raspuns....frumosule.....:happy-laur, e bine asa?:happy

laurdog
28th May 2008, 14:58
cimi, noi nu suntem asa integri ca tine. mai avem penalizari, alea, alea. in schimb tu nu ai, si ai si o........perie din par de camila:drak:
:happy:happy:happy
da chinna, senzational. o sa-ti dea o bere pe chestia asta:shocked:

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 14:58
despre alegeri:am fost intotdeauna un opozant vehement al tuturor fazelor prin care a trecut psd-ul.avand in acest moment un primar fost liberal actual biciclist (pedalist)care a inventat umplerea gropilor asfaltate cu pavele (are un frate care are niscaiva interese la cea mai mare fabrica de pavele din zona) si a pavat zeci kilometri de trotuar lasand strazile intr-un hal in care nu le-a lasat nici fostul primar psd,cel mai catastrofal din din istoria sucevei,nu stiu sincer pe cine sa votez...
cred ca voi manca bine,voi bea bine si voi dormi.dupa aia ma mai gandesc ... m-as duce pentru consiliul judetean ca acolo chiar avem un baron psd-ist in functie de 16 ani care s-a imbogatit indecent de mult...

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 15:01
cimi, noi nu suntem asa integri ca tine. mai avem penalizari, alea, alea. in schimb tu nu ai, si ai si o........perie din par de camila:drak:
:happy:happy:happy
da chinna, senzational. o sa-ti dea o bere pe chestia asta:shocked:

laur,eu chiar faceam bascalie...stai linistit.daca o sa mi se propuna vreodata sa fiu moderator ,te propun pe tine...:ok:

chinna tm
28th May 2008, 15:02
laur....o sa imi de-a mai multe....direct intre dinti:D......cimi, daca dormi....sunt in stare sa fac pariu ca lenea de dupa te va oimpiedica sa votezi....oricum, un program demn de luat in seama:D.....

laurdog
28th May 2008, 15:03
laur,eu chiar faceam bascalie...stai linistit.daca o sa mi se propuna vreodata sa fiu moderator ,te propun pe tine...:ok:

serioooooos? ptiuuuuu dracia dreak, si eu nu m-am prins:(
:happy:happy

chinna tm
28th May 2008, 15:03
laur,eu chiar faceam bascalie...stai linistit.daca o sa mi se propuna vreodata sa fiu moderator ,te propun pe tine...:ok:

tradatorule......si cu mine cum ramane?am indurat atata timp aiurea jignirea aia cu oltenii?......te zic la....aaxi.....o sa vezi tu:happy

torinezu
28th May 2008, 15:04
.....tori: eu daca votez?depinde de ce mi se promite ins chimb....:D.....daca nu se poromite nimic, merg pe malul timisului la gratare, bere...din astea.....sincer, nu stiu daca merg.....imi e scarba de toti.....:D......si, intreb de curios....asa suntem noi chinezii:D

nu stiu daca e atitudinea cea mai corecta. si mie mi-e scarba, dar mi-e teama ca pe asta se bazeaza si ei, si n-as vrea sa iasa niste impostori de genul oprescu, numai ca altii nu s-au dus la vot. asa ca ma duc. sa fiu cu constiinta impacata. eu nu ma iau neaparat dupa promisiuni, toti fac promisiuni. am o linie pe care am inceput-o in '90 si nu ma abat de la ea! orice-ar fi! :yeah:

torinezu
28th May 2008, 15:06
acum ies. ne vedem mai tarziu!

chinna tm
28th May 2008, 15:06
tori....fiecare face cum doreste....eu nu tin neaparat sa votez......votez doar la presedinti.....:D.....cine stie, poate si eu merg daca ma nimeresc pe la sectia de votare.....sa il votez pe unchiu-meu daca mai candideaza la consiliul judetean.....ar fi un motiv....dar nu unul suficient:D.....in rest, toti la fel....aceleasi promisiuni, aceleasi rezultate, persoane diferite.....parerea mea:D
sall tori!!!!!

laurdog
28th May 2008, 15:07
pa tori. take care:ok:

cip
28th May 2008, 15:08
io nu ma duc la nici un vot,pt prima oara dupa '89,am ajuns la concluzia ca pierd o ora din viata,si oricum imi va merge la fel ...

cip
28th May 2008, 15:09
acum ies. ne vedem mai tarziu!

pusici,simpaticule...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 15:09
nu stiu daca e atitudinea cea mai corecta. si mie mi-e scarba, dar mi-e teama ca pe asta se bazeaza si ei, si n-as vrea sa iasa niste impostori de genul oprescu, numai ca altii nu s-au dus la vot. asa ca ma duc. sa fiu cu constiinta impacata. eu nu ma iau neaparat dupa promisiuni, toti fac promisiuni. am o linie pe care am inceput-o in '90 si nu ma abat de la ea! orice-ar fi! :yeah:

berbecii totusi seamana cel mai bine intre ei.cum am spus ,din 90 incoace pe aceeasi linie am mers si eu.si cred ca nu voi schimba macazul nici acum..o zi perfecta tori!

chinna tm
28th May 2008, 15:11
domnilor, eu ies!!!!!va doresc o zi minunata!!!!!va salut!!!!!numai de bine!!!!!

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 15:14
si eu ies. o dupa amiaza insorita!
pofta buna!

laurdog
28th May 2008, 15:17
salutare cimi, chinna. cimi te rog frumos nu mai intra seara ca sperii fetele:drak::drak:

Leo
28th May 2008, 20:29
ola all ................................nu este nimeni ?

laurdog
28th May 2008, 20:31
ba e....:P
ba nu mai e....ca a venit cip. fugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiti:happy:happy:happy

Leo
28th May 2008, 20:39
cam pustiu , ce faceti ? somati ?

The_Blonde
28th May 2008, 21:15
buna seaaaaaaara !!!!

cip
28th May 2008, 21:39
ba e....:P
ba nu mai e....ca a venit cip. fugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiti:happy:happy:happy
enervanta creatura....:happy:happy:happy
am dat si io o geana...:shocked:

cip
28th May 2008, 21:41
buna seaaaaaaara !!!!
sara buna,da' de ce strigi?
:ras-plans:

OnixTM
28th May 2008, 22:10
'sara buna all abs...bine...nu chiar all...:drak:
slaba miscare azi, baietzii....eu ce citesc inainte de nani? hmmm

Leo
28th May 2008, 22:12
povesti nemuritoare Onix :P

cip
28th May 2008, 22:15
'sara buna all abs...bine...nu chiar all...:drak:
slaba miscare azi, baietzii....eu ce citesc inainte de nani? hmmm
daca vrei sa adormi repede,pe "pinguini"...:happy:happy:happy

OnixTM
28th May 2008, 22:15
povesti nemuritoare Onix :P
la povesti nemuritoare...am renuntzat anu' trecut...amu am gasit ols:evil: :happy:happy
cip...:))

cip
28th May 2008, 22:19
la povesti nemuritoare...am renuntzat anu' trecut...amu am gasit ols:evil: :happy:happy
cip...:))

crede-ma,m-am gandit sa printez,dar imi tre o gramada de foi,o sa fac totusi efortul....:)

Leo
28th May 2008, 22:21
ce sa printezi Cip ?

OnixTM
28th May 2008, 22:21
crede-ma,m-am gandit sa printez,dar imi tre o gramada de foi,o sa fac totusi efortul....:)

crede-ma...nu gasesti somnifer mai bun...:ok:

cip
28th May 2008, 22:25
ce sa printezi Cip ?

tot ce s-a postat pe-aici si pe dincolo..
cand o sa ies ;la pensie,peste ani si ani,o sa ma amuz...:)

OnixTM
28th May 2008, 22:31
k uratzilor....o NV si VV va doresc si ne citim ...cand avem chef de un somn bun :D

Leo
28th May 2008, 22:33
vise alb rosii draga Onix

OnixTM
28th May 2008, 22:36
vise alb rosii draga Onix


ptr mine nu e rau nici asa...., na ca nu ai nimerit-o draga Leo
pusici all

Leo
28th May 2008, 22:39
ok , pa Onix:cya:

torinezu
29th May 2008, 07:34
good mornin' all abs.!:yeah:
cum de nu e cimi?:)

chinna tm
29th May 2008, 07:41
neatza lumeeeee!!!!!tori, e prea de dimineatza.....chiar si pentru cimi......:D......
ai vazut?marius niculae titular-cica asa se anunta.....am vb aseara cu mai multi prieteni.....toti eram de acord ca la tactica pe care ne-o propunem, bratu trebuia selectionat.....rednic are dreptate.....un fundas trebuia lasat acasa-in speta ghionea....la cate minute a jucat in acest campionat, nu are ce cauta asta la euro.....dar na, piturca decide ce stelisti trebuie vanduti la vara.....asta la sugestia lui gg.....asta e parerea mea.....daca cu goian sunt de acord 100%(chiar e bun), cu ghinea si nicolita NU!!!!!si cei care se uita la fotbal cat de cat nu au cum sa nu inteleaga de ce zic asta!

resita
29th May 2008, 07:46
neata baieti

ma duc sa-mi beau cafeaua

chinna tm
29th May 2008, 07:49
neatza resita.....pofta mare:D.....

chinna tm
29th May 2008, 07:55
cine naiba a pus la tags aia cu pinguinii?????......putem sa stim si noi?rog orice moderator(resita, tu esti pe aici, deci te rog pe tine) sa stearga chestia aia....NOI SUNTEM ABSURZII!!!!!.....vor pinguinii razboi?....:D.....si noi putem pune la ei la tags difertite chestii, dar na, nu avem de ce.....desi am o presimtire ca stiu cine a scris chestia aia.....

torinezu
29th May 2008, 08:13
tori, e prea de dimineatza.....chiar si pentru cimi......:D......
ai vazut?marius niculae titular-cica asa se anunta.....am vb aseara cu mai multi prieteni.....toti eram de acord ca la tactica pe care ne-o propunem, bratu trebuia selectionat.....rednic are dreptate.....un fundas trebuia lasat acasa-in speta ghionea....la cate minute a jucat in acest campionat, nu are ce cauta asta la euro.....dar na, piturca decide ce stelisti trebuie vanduti la vara.....asta la sugestia lui gg.....asta e parerea mea.....daca cu goian sunt de acord 100%(chiar e bun), cu ghinea si nicolita NU!!!!!si cei care se uita la fotbal cat de cat nu au cum sa nu inteleaga de ce zic asta!

mah, si am vrut sa te trec si pe tine langa cimi!:)
despre nationala...nimic. cam asta va fi in elvetia. daca radoi, tamas si chivu au probleme fizice, ghionea nici nu a jucat in campionat, iar nicolita nu e deloc in forma, atunci la ce i-a mai chemat, numai sa le creasca sau sa le mentina cota? a pastrat 8 fundasi si a dat un atacant, probabil cel mai in stare sa faca un contraatac, impreuna cu mutu. nationala e din ce in ce mai mult o gasca si mai putin o echipa de fotbal, sub tutela stelisto-becaliana a lui piturca. :angry:
salut, resita!

laurdog
29th May 2008, 08:15
'neata domnilor. chinna, ce ai ma, ai mancat stricat? cu ce te deranjeaza? nu e nimic jignitor. lasa-i pe ei sa fie the best:D

cip
29th May 2008, 08:21
'mneatza si la re,ma duc imediat sa-ncalt masinuca si sa-i fac toaleta...:)
cimisor,hmmm,sunt ingrijorat,o fi gheatza la ei si tre sa mearga incet...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 08:22
neatza!
bah,am fost bagat in sedinta de dimineatza...:evil:
de aia am lipsit...
si am vrut sa-i dau si timp lui laur sa termine povestile de seara cu fetele ca sa nu zica iar ca i le sperii..:evil:

Hard
29th May 2008, 08:22
cine naiba a pus la tags aia cu pinguinii?????......putem sa stim si noi?rog orice moderator(resita, tu esti pe aici, deci te rog pe tine) sa stearga chestia aia....NOI SUNTEM ABSURZII!!!!!.....vor pinguinii razboi?....:D.....si noi putem pune la ei la tags difertite chestii, dar na, nu avem de ce.....desi am o presimtire ca stiu cine a scris chestia aia.....

si cum de obicei stai prost cu presimtirile ...
vezi ca deja cineva a pus tag la pinguini ... asadar nu esti la curent cu ce se intampla pe aici :D

torinezu
29th May 2008, 08:22
'mneatza si la re,ma duc imediat sa-ncalt masinuca si sa-i fac toaleta...:)
cimisor,hmmm,sunt ingrijorat,o fi gheatza la ei si tre sa mearga incet...:happy:happy:happy

uite-l ca a aparut, pe patine.....:happy

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 08:23
'mneatza si la re,ma duc imediat sa-ncalt masinuca si sa-i fac toaleta...:)
cimisor,hmmm,sunt ingrijorat,o fi gheatza la ei si tre sa mearga incet...:happy:happy:happy

simpaticule...:happy
gheatza nu da-s 5 grade si parbrizele erau transpirate bine dimineatza...

torinezu
29th May 2008, 08:25
ce taguri aiurea, si unul nici nu e scris corect gramatical.... parca era unu' care dadea report pentru asta...

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 08:27
chinna ,da-o-n porumbiste...:yes:
ce treaba ai tu cu pinguinii?
in primul rand clubul lor nu este la fel de compact ca grupul nostru...
mesajele lor sunt in proportie de 90% monosilabice sau onomatopeice.deci care-i problema?
nu inteleg de ce iti trebuie competitie cu orice pret...lasa-i sa fie cei mai buni...

cip
29th May 2008, 08:28
simpaticule...:happy
gheatza nu da-s 5 grade si parbrizele erau transpirate bine dimineatza...
priveste partea buna a lucrurilor,voi nu mai aruncati banii pe aer conditionat,iar centralele de apartament au pret promotional vara...:happy:happy:happy

Hard
29th May 2008, 08:30
chinna ,da-o-n porumbiste...:yes:
ce treaba ai tu cu pinguinii?
in primul rand clubul lor nu este la fel de compact ca grupul nostru...
mesajele lor sunt in proportie de 90% monosilabice sau onomatopeice.deci care-i problema?
nu inteleg de ce iti trebuie competitie cu orice pret...lasa-i sa fie cei mai buni...

:cry: si ziceai ca nu esti forum addicted :D
ai ajuns sa compari 2 threaduri .

chinna tm
29th May 2008, 08:34
sall all......laur, nu am nimic, dar sa puna la ei, nu la noi.....:D.....
si, imi cer scuze fata de restul, dar comunicatii lui naomi ca si dansa sta prost cu presimtirile.....nu eu am fost pe la pinguini...
tori, despre nationala, tare cred si eu ca ai dreptate......
cimi, ai dreptate.....dar gand ma gandsc ce fel dde oameni misuna pe la ei, nu imi place sa scrie la tags-ul nostru asa ceva.....pai si eu as putea sa le scriu o gramada de chestii.....dar nu o fac.....fiecare sa isi vada de treaba lui......
da pasnici mai sunteti.....:D

torinezu
29th May 2008, 08:38
sall all......laur, nu am nimic, dar sa puna la ei, nu la noi.....:D.....
si, imi cer scuze fata de restul, dar comunicatii lui naomi ca si dansa sta prost cu presimtirile.....nu eu am fost pe la pinguini...
tori, despre nationala, tare cred si eu ca ai dreptate......
cimi, ai dreptate.....dar gand ma gandsc ce fel dde oameni misuna pe la ei, nu imi place sa scrie la tags-ul nostru asa ceva.....pai si eu as putea sa le scriu o gramada de chestii.....dar nu o fac.....fiecare sa isi vada de treaba lui......
da pasnici mai sunteti.....:D

stai sa ne terminam cafelele, pe urma mai vedem...:yes:

chinna tm
29th May 2008, 08:43
stai sa ne terminam cafelele, pe urma mai vedem...:yes:
asa te vreau tori!!!!!:ok:

Hard
29th May 2008, 08:45
sa-i comunice cineva galbejitului ca sta prost cu intelesul.

aaxi
29th May 2008, 08:48
Sal domnii mei
Eu inteleg sa fim pasnici dar vad ca e un amarat de pinguin frustrat pe care il tot "gadila" grija de cimi sau de oricare de aici. Chiar nu se poate abtine? Pai acum il inteleg pe asiatic ca vrea sa le-o traga cum ii prinde. Chinnezule daca vrei sa mergem sa le smulgem penele vrabiilor, anunta-ma.

PS:galbejit sa-i zici aluia de se uita la tine cand te fardezi in oglinda

chinna tm
29th May 2008, 08:51
sall aaxi....pai daca se conjtinua tot asa, pacifismul nu e o optiune pt mine....pe moment ne vedem de treaba....aporpos,hard ma fa galbejit.....ca nu a\vem noi ce discuta......gata, imi cer scuze la restu ca l-am bagat in seama

Hard
29th May 2008, 08:57
chinna, eu nu am zis nimic de tine , ma adresam galbejitului care nu intelege nimic .

aaxi , pinguin sa-i spui celui ce te-a facut asa de destept.

laurdog
29th May 2008, 09:00
salut aaxi. cam revolutionar de dimineata. de vreo 2-3 zile ignorarea anumitor personaje a demonstrat ca e cea mai buna solutie. nimeni nu poate intinde coarda penibilului atat de mult incat sa vorbeasca singur. parerea mea e sa se continue pe aceeasi linie. dar cum fiecare face ce doreste.........:(

cip
29th May 2008, 09:03
salut aaxi. cam revolutionar de dimineata. de vreo 2-3 zile ignorarea anumitor personaje a demonstrat ca e cea mai buna solutie. nimeni nu poate intinde coarda penibilului atat de mult incat sa vorbeasca singur. parerea mea e sa se continue pe aceeasi linie. dar cum fiecare face ce doreste.........:(
e ceva-n neregula,sunt de acord cu tine...:happy:happy:happy

aaxi
29th May 2008, 09:07
salut aaxi. cam revolutionar de dimineata. de vreo 2-3 zile ignorarea anumitor personaje a demonstrat ca e cea mai buna solutie. nimeni nu poate intinde coarda penibilului atat de mult incat sa vorbeasca singur. parerea mea e sa se continue pe aceeasi linie. dar cum fiecare face ce doreste.........:(
sal Laur. daca zici tu......o fi mai bine sa ignori gunoaiele care "mor greu".
Si apropo.........de ce vor astia sa inchia acest thread? Sau asta e forum privat? Pentru unele personaje maronii din "surf up" e posibil sa fie "privata" si de aia sa se simta asa bine.

chinna tm
29th May 2008, 09:08
salut aaxi. cam revolutionar de dimineata. de vreo 2-3 zile ignorarea anumitor personaje a demonstrat ca e cea mai buna solutie. nimeni nu poate intinde coarda penibilului atat de mult incat sa vorbeasca singur. parerea mea e sa se continue pe aceeasi linie. dar cum fiecare face ce doreste.........:(

mi-am cerut scuze.....dar la ala nu ii permit sa ma faca galbejit.....

Hard
29th May 2008, 09:08
pai vor sa-l inchida din cauza unora ca tine aaxi ...

laurdog
29th May 2008, 09:09
e ceva-n neregula,sunt de acord cu tine...:happy:happy:happy

crezi ca ma intereseaza, chiparosule?:shocked::shocked:
mereu ai fost de acord cu mine, ca n-ai incotro:happy:happy:happy

Leo
29th May 2008, 09:09
salut baieti
Chinna , sper ca nu te-ai suparat
in rest toate bune ?

laurdog
29th May 2008, 09:12
sal Laur. daca zici tu......o fi mai bine sa ignori gunoaiele care "mor greu".
Si apropo.........de ce vor astia sa inchia acest thread? Sau asta e forum privat? Pentru unele personaje maronii din "surf up" e posibil sa fie "privata" si de aia sa se simta asa bine.

hai ca fac spam. aaxi, acest thread nu se va inchide decat daca va deveni imposibil de moderat. asa a zis delaparis, sau vadim, nu mai stiu.B a cerut sa fie inchis, dar vadim a explicat ca nu sunt motive, cel putin deocamdata.
imposibil de moderat inseamna jigniri grave repetate, injurii si alte chestii urate, ceea ce nu e cazul, cred eu.:D
sal leo

chinna tm
29th May 2008, 09:13
sall leo....nu.....ai avut dreptate.....nu am de ce sa fiu suparat.....vorba ta, am zis ce am avut de zis:D

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:20
:cry: si ziceai ca nu esti forum addicted :D
ai ajuns sa compari 2 threaduri .

mda.ca de obicei.
perspicacitatea ta este ingrijoratoare...
esti sigur ca n-ai fost rapit de extraterestri cand ai fost mic?

chinna tm
29th May 2008, 09:23
mda.ca de obicei.
perspicacitatea ta este ingrijoratoare...
esti sigur ca n-ai fost rapit de extraterestri cand ai fost mic?

extraterestrii erau: mai colorati, mustati mari, palarii imense, si ozn-ul lor avea numar de faurei:happy

aaxi
29th May 2008, 09:23
mda.ca de obicei.
perspicacitatea ta este ingrijoratoare...
esti sigur ca n-ai fost rapit de extraterestri cand ai fost mic?

nu mai, asta a fost aruncat in sus de 3 ori si prins 1 data.
dar cum are pene (viu colorate) a zburat bine-mersi;)

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:25
neatza aaxi,leo...
aaxi,nu-i nevoie sa intervii pentru mine (oricum multumesc pentru solidaritate).:ok:
conflictul meu cu hardy si asa este disproportionat...el este un tip cu niste aptitudini iesite din comun... :happy
si are prieteni suspusi ... si gashca...:happy
ce mai,parca-i jayjay...

aaxi
29th May 2008, 09:28
neatza aaxi,leo...
aaxi,nu-i nevoie sa intervii pentru mine (oricum multumesc pentru solidaritate).:ok:
conflictul meu cu hardy si asa este disproportionat...el este un tip cu niste aptitudini iesite din comun... :happy
si are prieteni suspusi ... si gashca...:happy
ce mai,parca-i jayjay...
Sal cimi.
Nu te supara pentru solidaritate,dar iubirea fata de cracantul din surf-up e asa de mare incat nu pot sta departe:D

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:29
hai ca fac spam. aaxi, acest thread nu se va inchide decat daca va deveni imposibil de moderat. asa a zis delaparis, sau vadim, nu mai stiu.B a cerut sa fie inchis, dar vadim a explicat ca nu sunt motive, cel putin deocamdata.
imposibil de moderat inseamna jigniri grave repetate, injurii si alte chestii urate, ceea ce nu e cazul, cred eu.:D
sal leo

hehehehe...
deci,daca te fac astazi te 10 ori "stelist" si ma faci si tu la fel,inseamna ca thread-ul trebuie inchis...
stelistule!:evil:

aaxi
29th May 2008, 09:32
hehehehe...
deci,daca te fac astazi te 10 ori "stelist" si ma faci si tu la fel,inseamna ca thread-ul trebuie inchis...
stelistule!:evil:

:sting::sting::sting:

laurdog
29th May 2008, 09:33
hehehehe...
deci,daca te fac astazi te 10 ori "stelist" si ma faci si tu la fel,inseamna ca thread-ul trebuie inchis...
stelistule!:evil:

ai mare noroc pentru ca asa cum stie toata lumea de pe forum, eu nu pronunt acel nume, si nici derivatele din el. pot sa-ti zic doar ca esti un........ala:drak:
dar, acum daca tot v-ati declarat dragostea fata de o persoana, puteti sa incetati si sa nu-i mai raspundeti? si, mai ales, sa nu mai dati quote dupa comentariile persoanei respective?:angry:

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:34
bah cipisor ce-a fost ieri cu misiunea aia kamikaze la pinguini?cred ca te plictiseai rau de tot...
dar,tot ai castigat ceva...s-a auzit un "yoyoyoi" de femeie satisfacuta...daca simpla ta prezenta provoaca astfel de reactii,imi inchipui ce se intampla cand treci la actiune...:happy

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:35
:sting::sting::sting:

stai linistit aaxi. tu esti dinamovist...:evil:

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:36
ai mare noroc pentru ca asa cum stie toata lumea de pe forum, eu nu pronunt acel nume, si nici derivatele din el. pot sa-ti zic doar ca esti un........ala:drak:
dar, acum daca tot v-ati declarat dragostea fata de o persoana, puteti sa incetati si sa nu-i mai raspundeti? si, mai ales, sa nu mai dati quote dupa comentariile persoanei respective?:angry:

sorry shafu'!
m-a luat gura pe dinainte.ce sa fac ? eu sunt un sentimental... si intotdeauna mi-a fost mila de cei rapiti de extraterestri...
:evil:
era sa uit : stelistule !:happy

aaxi
29th May 2008, 09:37
stai linistit aaxi. tu esti dinamovist...:evil:

sa inteleg ca tu vrei sa fie inchis acest thrd,nu?:happy:happy
Domnul moderator e a 2-a jignire in decurs de 10 min spusa de acest domn. Nu aveti de gand sa inchideti acest thrd?:groggy::groggy::groggy:

Leo
29th May 2008, 09:37
dupa cum stiti , fiecare user are voie sa posteze oriunde pe forum atata timp cat nu provoaca , nu jigneste
Cip nu a jignit si nu a provocat pe nimeni

aaxi
29th May 2008, 09:38
dupa cum stiti , fiecare user are voie sa posteze oriunde pe forum atata timp cat nu provoaca , nu jigneste
Cip nu a jignit si nu a provocat pe nimeni

dar cimi si provoaca si jigneste si..........nimic?:happy:happy:happy

Leo
29th May 2008, 09:39
Cimi are pile :P

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:40
sa inteleg ca tu vrei sa fie inchis acest thrd,nu?:happy:happy
Domnul moderator e a 2-a jignire in decurs de 10 min spusa de acest domn. Nu aveti de gand sa inchideti acest thrd?:groggy::groggy::groggy:

doamne fereste aaxi...:evil:
eu sunt ols addicted...:happy

chinna tm
29th May 2008, 09:40
cimi.....tin sa te anunt ca faci o gresala imensa in privinta lui aaxi....el nu e dinamovist....ci rapidist:happy

torinezu
29th May 2008, 09:41
salutari pentru cei mai somnorosi: aaxi si leo :yeah:

aaxi
29th May 2008, 09:41
Cimi are pile :P


doamne fereste aaxi...:evil:
eu sunt ols addicted...:happy

ai pile,huooooooooooo, blatistule, huoooooooooooooo:happy:happy:happy

2stupiddogs
29th May 2008, 09:42
Va salut.
Merg sa pun o poza acolo unde a fost si cip aseara si apoi.....:cya:

aaxi
29th May 2008, 09:42
salutari pentru cei mai somnorosi: aaxi si leo :yeah:
sal tori :sleep:

cimi.....tin sa te anunt ca faci o gresala imensa in privinta lui aaxi....el nu e dinamovist....ci rapidist:happy

oltene, mucles ca de nu la cap cu polonicul dam

PS:sal B

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:42
dar cimi si provoaca si jigneste si..........nimic?:happy:happy:happy

bah ofticosule,n-ai vazut ca mi-am revizuit pozitia fata de tine: oficial te declar cel mai de treaba stelist de pe ols...asta ,in clasamentul general al celor de treaba, te situeaza undeva intre primii din ultima treime...:evil:

torinezu
29th May 2008, 09:43
Va salut.
Merg sa pun o poza acolo unde a fost si cip aseara si apoi.....:cya:

salut, banatene! :)

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:44
Va salut.
Merg sa pun o poza acolo unde a fost si cip aseara si apoi.....:cya:

buna dimineatza B.mai stai putin.ascultam niste muzica...:ok:

Leo
29th May 2008, 09:45
salut Tori

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:46
Cimi are pile :P

leo,s-ar putea sa te creada unii...:evil::ok:

torinezu
29th May 2008, 09:46
buna dimineatza B.mai stai putin.ascultam niste muzica...:ok:

eu as vrea niste wishbone ash! :yes::yes:

chinna tm
29th May 2008, 09:47
sall B....
aaxi.....mai ai polonice?.....credeam ca ti le-au sutit rapidistii tai:happy.....

aaxi
29th May 2008, 09:47
bah ofticosule,n-ai vazut ca mi-am revizuit pozitia fata de tine: oficial te declar cel mai de treaba stelist de pe ols...asta ,in clasamentul general al celor de treaba, te situeaza undeva intre primii din ultima treime...:evil:

hotaraste-te odata:ori stelist ori dinamovist(bleah)
PS:sunt magulit de aprecierile tale:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 09:47
eu as vrea niste wishbone ash! :yes::yes:

tori,e groasa cu tine...pai daca vrei,baga...:yes:

aaxi
29th May 2008, 09:48
sall B....
aaxi.....mai ai polonice?.....credeam ca ti le-au sutit rapidistii tai:happy.....

mai am cateva si le pastrez sa vad daca intr-adevar "domnisoara in frac" chiar moare greu:evil::evil:

PS:marfa poza lui B:cry::cry::cry:

chinna tm
29th May 2008, 09:50
lasa ismaile.....promit sa nu mai zic la nimeni.....:D.....de cand esti rapidist mah?de la meciul din tur al cupei uefa de cand cui tatuajul de pe posterior?:happy

Leo
29th May 2008, 09:51
mai baieti mai lasati-o balta cu reporturile astea , v-ati jucat destul
pt orice prostie ..........repede report
ati facut o obsesie din a va reporta partenerii de dialog ...............rusine

torinezu
29th May 2008, 09:52
pentru toti banatenii, prietenii nostri!

http://www.youtube.com/watch?v=MVUx4zxd7VA

chinna tm
29th May 2008, 09:55
leo.....pe bune ca m-am simtit jignit.....nu ii permit lui ala sa ma faca galbejit.....

Hard
29th May 2008, 09:56
chinna nu te-am facut eu , ci parintii tai. eu nu am copii.

Leo
29th May 2008, 09:57
Chinna , cand jucam partida aia ? se poate si seara ?
in rest :ok:

chinna tm
29th May 2008, 10:00
leo, il vezi?.....oricum, nu merita efortul......se poate si seara, numai daca o sa ai putina rabdare.....acasa imi merge netul mai greu.....dar incercam.....:D

Leo
29th May 2008, 10:05
Chinna , nu stie altceva decat sa provoace .................nu ii mai raspunde
poate o sa inteleaga intr-un final ca nu a ales tactica potrivita si o sa se schimbe

Hard
29th May 2008, 10:06
chinna a inceput sa provoace de data asta. nu accept sa faca misto un ... pitic :D

Black_Mamba
29th May 2008, 10:08
travestitii nu pot avea copii...decat daca infiaza ;)!

Leo
29th May 2008, 10:10
se pare ca nici piturca nu a ales bine , ce zici Chinna ? a procedat corect cu BRATU ?

Hard
29th May 2008, 10:11
mai bine nu am copil,decat sa am unul care plange toata ziua pentru ca nu are loc la calculator din cauza tatalui .

torinezu
29th May 2008, 10:13
se pare ca nici piturca nu a ales bine , ce zici Chinna ? a procedat corect cu BRATU ?

da' pe noi nu ne intrebi?:D

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 10:14
nicio grija hardy,pe cei rapiti de extraterestri nu-i lasa doctorii sa aiba copiii...:yes:

Leo
29th May 2008, 10:14
mai bine nu am copil,decat sa am unul care plange toata ziua pentru ca nu are loc la calculator din cauza tatalui .

esti atat de penibil incat nu meriti nici un raspuns

Black_Mamba
29th May 2008, 10:14
corect !...ai zis bine : mai bine travestit fara copii,decat sa ai un copil care plange din cauza ca nu-l lasa tac'su la calculator ;)!

Leo
29th May 2008, 10:16
Tori , parerea ta o cunosc :D

cimitiru' ghencea
29th May 2008, 10:17
se pare ca nici piturca nu a ales bine , ce zici Chinna ? a procedat corect cu BRATU ?

lasa leo,ca toti de aici sunt martori ca incerci sa-ti faci datoria de moderator...cu hardy e dificil pentru ca are protectia unor super moderatori si-si permite sa faca pe niznaiul...
si nu,bineinteles ca piturca n-a procedat corect.
acum stii ce va urma ,nu?un post in care hardy isi va exprima sprijinul pentru selectioner...dar nu ca provocare ci pur si simplu din simpatie pentru all absurdities...:happy

chinna tm
29th May 2008, 10:19
leo.....a procedat total gresit.....tocami am mancat, si ma uitam intre timp peste lotul nationalei.....aveam nevoie de bratui.....la tactica pe care o adoptam, contraatacul, ai nevoie de jucatori de viteza....ori sungurul care ar putea face asta in opinia mea e daniel niculae......marius nicolae e \mai mult un luptator, iar marica e iesit din forma.....mutu e bun in spatele varfurilor.....da rprobabil ghionea, care a fost accidentat mai bine de juma de campionat, e mai bun.....bleah.....

aaxi
29th May 2008, 10:22
leo.....a procedat total gresit.....tocami am mancat, si ma uitam intre timp peste lotul nationalei.....aveam nevoie de bratui.....la tactica pe care o adoptam, contraatacul, ai nevoie de jucatori de viteza....ori sungurul care ar putea face asta in opinia mea e daniel niculae......marius nicolae e \mai mult un luptator, iar marica e iesit din forma.....mutu e bun in spatele varfurilor.....da rprobabil ghionea, care a fost accidentat mai bine de juma de campionat, e mai bun.....bleah.....
:sting::sting:
toate ca toate, dar ce ai mai cu Ghionea? aici era vorba de varfuri nu de fundasi

torinezu
29th May 2008, 10:24
Tori , parerea ta o cunosc :D

totusi, mai zic o data: piturca greseste ca ii pastreaza in lot pe unii ca marica, ghionea, nicolita sau dica si ca a renuntat la bratu! in plus, a gresit flagrant ca nu i-a selectionat pe danciulescu si trica... si mai cred ca avea loc si costea. dar el trebuia sa ia gasca...:drak:

chinna tm
29th May 2008, 10:25
aaxi, cat a jucat ghionea pt steaua?nu vb de meciuri, ci de minute?cat a jucat bratui?nu erau alti fundasi mai buni ca si ghionea?iar banel e iesit din forma....ozn-urile din faurei sunt dde vina:happy

Black_Mamba
29th May 2008, 10:26
Ghionea are 8 luni de pauza(accidentari)...iar selectionerul a spus : "voi selectiona doar jucatorii care "joaca",care sunt titulari la cluburile lor " !...

Hard
29th May 2008, 10:27
dar pe aliuta ? care a dat cfr-ului golul ala frumos , de ce nu l-a convocat ? cred ca piturca are ceva cu bragadiru :cry:

Black_Mamba
29th May 2008, 10:27
exceptia de la regula,bineinteles,se numeste steaua ;)!

aaxi
29th May 2008, 10:29
aaxi, cat a jucat ghionea pt steaua?nu vb de meciuri, ci de minute?cat a jucat bratui?nu erau alti fundasi mai buni ca si ghionea?iar banel e iesit din forma....ozn-urile din faurei sunt dde vina:happy

stai ma, ca nu am zis eu ca trebuia sau convocat ghionea pe post de fundas sau banel (care e varza) am zis ca nu poti lua un atacant in plus si lasat acasa un fundas in minus