PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 09:33
neatza aaxi.si felicitari pentru tatarusanu!:headbang:

aaxi
27th May 2008, 09:33
bah,sal',tu nu pleci in nici o delegatie? :D
Vroiau sa ma trimita la Timisoara...........dar nu sunt asa suparati pe mine.

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 09:33
tori,de marti, 3 iunie, pana luni, 9 iunie.....atat stau.....:D.....cip, nu ma grabesc, mai mult nu pot sta.....:D.....ismaile....hai ceau!!!!!

si unde te duci in vacanta,ca asta nu poate fi numita delegatie...:evil:

aaxi
27th May 2008, 09:34
tori,de marti, 3 iunie, pana luni, 9 iunie.....atat stau.....:D.....cip, nu ma grabesc, mai mult nu pot sta.....:D.....ismaile....hai ceau!!!!!
sti, chinna..............nu o sa-mi fie dor de tine


neatza aaxi.si felicitari pentru tatarusanu!:headbang:
daca nu-l trimite la Buzau.........a facut si ciobanul asta un transfer inteligent

cip
27th May 2008, 09:36
Vroiau sa ma trimita la Timisoara...........dar nu sunt asa suparati pe mine.
probabil evita,e greu de rezolvat cu viza ...:D

aaxi
27th May 2008, 09:42
probabil evita,e greu de rezolvat cu viza ...:D

e foarte usor, il poti intreba la Toni Dobos ;);)

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 09:43
nu stiu alttii cum sunt,dar eu asa m-am bucurat ca oltchimul le-a dat clasa la brasovence si in special marianei tarca...
sport.ro era ieri in doliu...la cati bani au papat ei de la florescu si tarca...moraru era mai deprimat decat atunci cand steaua a pierdut titlul in fata lui cfr...:happy

Tim
27th May 2008, 09:44
e foarte usor, il poti intreba la Toni Dobos ;);)Nee....el a avut pasaport diplomatic!!!!:evil::evil:

chinna tm
27th May 2008, 09:44
cimi.....la targu mures......aaxi, tu o sa imi lipsesti.....ca si lu becali prostia.....:happy......

Hard
27th May 2008, 09:45
eu m-as vedea cam asa...
http://redwing.hutman.net/~mreed/warriorshtm/therapist.htm
cu adnotarea ca pentru a te putea identifica cu un anumit personaj,trebuie sa fii forum addicted.iar eu nu-s...
:)

:cry: ce penibil ... numai azi ai 35 de postari pana acum .

chinna tm
27th May 2008, 09:46
e foarte usor, il poti intreba la Toni Dobos ;);)

el a avut viza.....a mai fost prin occident:happy

cip
27th May 2008, 09:46
Nee....el a avut pasaport diplomatic!!!!:evil::evil:
si nici n-a trecut Carpatii...:happy:happy:happy

aaxi
27th May 2008, 09:46
Nee....el a avut pasaport diplomatic!!!!:evil::evil:

direct de la AEK,nu?;)

Tim
27th May 2008, 09:49
cimi.....la targu mures......aaxi, tu o sa imi lipsesti.....ca si lu becali prostia.....:happy......yoy yoy ...yoy.....ce le asteapta pe unguroaicele de acolo!!!!!:D:shocked:

aaxi
27th May 2008, 09:50
el a avut viza.....a mai fost prin occident:happy
iti dai seama ce socat a fost cand a ajuns la voi?:shocked:

chinna tm
27th May 2008, 09:50
direct de la AEK,nu?;)

posibil....dar sunt curios cu vi tu cu vize cu miros de branza....cica nu sunt acceptate.....:happy

aaxi
27th May 2008, 09:50
yoy yoy ...yoy.....ce le asteapta pe unguroaicele de acolo!!!!!:D:shocked:
cea mai mare dezamagire din viata lor:headbang::headbang::headbang:

aaxi
27th May 2008, 09:51
posibil....dar sunt curios cu vi tu cu vize cu miros de branza....cica nu sunt acceptate.....:happy

poti veni tu sa mirosi vizele............si apoi mai vedem:D

chinna tm
27th May 2008, 09:52
yoy yoy ...yoy.....ce le asteapta pe unguroaicele de acolo!!!!!:D:shocked:



un chinez?:D.....yoy, ce le face yo la ele.....:happy.....



iti dai seama ce socat a fost cand a ajuns la voi?:shocked:

da, sti care au fost primele cuvinte?....."wow, ce diferenta imensa.....cum de nu am venit mai devreme in acest loc minunat"?.....:D.....
ismaile.....daca au pe ele si o captana de oaie, o sa zica ca vi din CIOBANIA....pipera parca, nu?:happy

aaxi
27th May 2008, 09:54
da, sti care a fost prrimele cuvnt?....."wow, ce diferenta imensa.....cum de nu am venit mai devreme in acest loc minunat"?.....:D.....

acum am inteles de ce trimit astia la unguri:yeah:
multumiri firmei tale pentru gestul lor umanitar

Tim
27th May 2008, 09:55
cine pe becali il ajuta,Dumnezeu ii da valuta!!!! Aaxi,de unde se ridica banii.....de la banca religiilor?????:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 09:55
:cry: ce penibil ... numai azi ai 35 de postari pana acum .

penibil esti tu hardy...
daca ai putea,ai intelege.tu esti nelipsit pe ols.zi de zi,dimineatza,la amiaza,dupa masa,seara,noaptea...
eu pot lipsi o zi,o saptamana sau pot pleca de tot.mi se rupe mie de ols si de banii pe care-i fac altii pe seama traficului realizat de mine...
pe cand tu,paracioasa mica,esti dependent.dar ti-am mai spus ca am gresit in privinta ta.te-am supraevaluat.am gresit crezand ca stii si altceva decat sa scrii corect din punct de vedere gramatical.imi aduci aminte de cateva colege din scoala generala.aveau tot timpul 10 la gramatica si la romana ,erau ridicate in slavi de diriginta mea,poate una dintre cele mai bune profesoare de limba romana din tara si au ajuns "departe"...:happy
stii cum se spune: scrisul frumos este o caracteristica a oamenilor mediocri...:ok:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 09:57
chinna...
ce bunaciuni is la tg.mures!
am avut o prietena in facultate...
faina,de gasca,naiva,daca-i puneai mana pe tzatze sau pe tzur si-i spuneai ca i-aiu dat la o parte o scama,te credea...
ce mai,femeia ideala...

aaxi
27th May 2008, 09:57
cine pe becali il ajuta,Dumnezeu ii da valuta!!!! Aaxi,de unde se ridica banii.....de la banca religiilor?????
pai daca stiu eu ,reclama e tot un fel de ajutor (dpdv electoral si de imagine) asa ca sigur tu imi poti zice mai bine;)

chinna tm
27th May 2008, 09:58
acum am inteles de ce trimit astia la unguri:yeah:
multumiri firmei tale pentru gestul lor umanitar

care gest umanitar?ca nu cred ca le plateste migratia alora.....:happy.....iti dai seama ca aia o sa o ia la fuga cand ma aporpii io de ei....nu cred ca se descurca cu asa belea.....:happy

cip
27th May 2008, 10:00
chinna...
ce bunaciuni is la tg.mures!
am avut o prietena in facultate...
faina,de gasca,naiva,daca-i puneai mana pe tzatze sau pe tzur si-i spuneai ca i-aiu dat la o parte o scama,te credea...
ce mai,femeia ideala...

hehe,nici eu nu ziceam mai bine...:lol:
PS:da' lu chinna nu-i plac nici vienezele,asa ca nu m-ar mira sa vina dezamagit de-acolo...:)

Tim
27th May 2008, 10:01
Cimi,te rog posteaza mai rar ...ca se incurca puiu lu mamitzu la numarat!!!!!!

chinna tm
27th May 2008, 10:01
chinna...
ce bunaciuni is la tg.mures!
am avut o prietena in facultate...
faina,de gasca,naiva,daca-i puneai mana pe tzatze sau pe tzur si-i spuneai ca i-aiu dat la o parte o scama,te credea...
ce mai,femeia ideala...

yoooooooooy....ca abia astept sa merg atunci:D.....ma duc sa imi caut dictionar sa ma inteleg cu ele:D.....

Hard
27th May 2008, 10:01
penibil esti tu hardy...
daca ai putea,ai intelege.tu esti nelipsit pe ols.zi de zi,dimineatza,la amiaza,dupa masa,seara,noaptea...
eu pot lipsi o zi,o saptamana sau pot pleca de tot.mi se rupe mie de ols si de banii pe care-i fac altii pe seama traficului realizat de mine...
pe cand tu,paracioasa mica,esti dependent.dar ti-am mai spus ca am gresit in privinta ta.te-am supraevaluat.am gresit crezand ca stii si altceva decat sa scrii corect din punct de vedere gramatical.imi aduci aminte de cateva colege din scoala generala.aveau tot timpul 10 la gramatica si la romana ,erau ridicate in slavi de diriginta mea,poate una dintre cele mai bune profesoare de limba romana din tara si au ajuns "departe"...:happy
stii cum se spune: scrisul frumos este o caracteristica a oamenilor mediocri...:ok:


nelipsit pe ols esti tu,amice ... ai o medie extraordinara de postari pe zi , esti momentan pe podium !! :cry:
:ok:

nu cred ca ti se rupe de ols , a devenit o manie pentru tine ... nu poti renunta ... lasa vrajeala de 2 bani ,ca nici atat nu face.

cat despre povestioara ta despre colegele cu 10 la gramatica, se vede cat de frustrat ai ramas dupa notele mici pe care le luai la scoala , pe merit . si totusi ai avut timp sa inveti ceva ,dar degeaba.

aaxi
27th May 2008, 10:04
care gest umanitar?ca nu cred ca le plateste migratia alora.....:happy.....iti dai seama ca aia o sa o ia la fuga cand ma aporpii io de ei....
o fi de la mirosul de viza?:happy:happy:happy

Leo
27th May 2008, 10:04
hard ai inceput din nou cu provocarile ? :shocked:
Cimi nu-i mai raspunde , nu merita :ok:

cip
27th May 2008, 10:04
yoooooooooy....ca abia astept sa merg atunci:D.....ma duc sa imi caut dictionar sa ma inteleg cu ele:D.....
invata cuvantul "scama" in ungureste,n-auzi ca-ti ajunge?
:happy:happy:happy

cip
27th May 2008, 10:06
penibil esti tu hardy...
daca ai putea,ai intelege.tu esti nelipsit pe ols.zi de zi,dimineatza,la amiaza,dupa masa,seara,noaptea...
eu pot lipsi o zi,o saptamana sau pot pleca de tot.mi se rupe mie de ols si de banii pe care-i fac altii pe seama traficului realizat de mine...
pe cand tu,paracioasa mica,esti dependent.dar ti-am mai spus ca am gresit in privinta ta.te-am supraevaluat.am gresit crezand ca stii si altceva decat sa scrii corect din punct de vedere gramatical.imi aduci aminte de cateva colege din scoala generala.aveau tot timpul 10 la gramatica si la romana ,erau ridicate in slavi de diriginta mea,poate una dintre cele mai bune profesoare de limba romana din tara si au ajuns "departe"...:happy
stii cum se spune: scrisul frumos este o caracteristica a oamenilor mediocri...:ok:

pierzi timpul degeaba,cimisor...:)

Hard
27th May 2008, 10:08
hard ai inceput din nou cu provocarile ? :shocked:
Cimi nu-i mai raspunde , nu merita :ok:

putin :D , gata va las sa faceti trafic :D
o zi buna. am altceva de facut,nu sunt un forum addicted ca si cimi asta ...

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:09
mda,hardy.si ce ai vrea sa ma enervez pe tine si sa te trimit la origini?
stiu ca intalnirea copiilor emo cu parintii este traumatizanta...cine stie te mai pun sa-ti faci temele,sa-ti faci curatenie prin camera sau mai rau e posibil sa-ti confiste tussin-ul pe care il ingurgitezi cu votca...
deci revin.doar nu crezi ca ma pot enerva pe unul ca tine?in cel mai rau caz imi provoci o depresie care trece la primul banc bun sau rau pe care-l voi auzi pe ziua de azi...

aaxi
27th May 2008, 10:11
..........imi aduci aminte de cateva colege din scoala generala.aveau tot timpul 10 la gramatica si la romana ,erau ridicate in slavi de diriginta mea,poate una dintre cele mai bune profesoare de limba romana din tara si au ajuns "departe"...:happy
stii cum se spune: scrisul frumos este o caracteristica a oamenilor mediocri...:ok:

stiam eu de ce scriu "stii" cu doar un "i" :happy:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:12
invata cuvantul "scama" in ungureste,n-auzi ca-ti ajunge?
:happy:happy:happy

bah,sa stii ca in mures,60% din femei sunt romance...
si tot prietena aia de care va spuneam rostea cel mai frumos si mai senzual "ioi" pe care l-am auzit pana acum in viatza mea...si acum mi se zburleste parul de pe maini cand imi aduc aminte...:yes:

Hard
27th May 2008, 10:13
auzi tu... camera ...eu nu traiesc in suceava intr-o garsoniera din Burdujeni .... ma confunzi ;)
nu ai de ce sa te enervezi pe mine ca spun adevarul . cel putin mai bine taci decat sa te minti . o zi buna .

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:17
auzi tu... camera ...eu nu traiesc in suceava intr-o garsoniera din Burdujeni .... ma confunzi ;)
nu ai de ce sa te enervezi pe mine ca spun adevarul . cel putin mai bine taci decat sa te minti . o zi buna .

:happy
buna asta...
e mai rau la garsoniera in burdujeni decat sub coviltir la faurei...
de fapt,nu...nicaieri nu e mai bine ca acasa... chiar daca-ti faci nevoile la marginea padurii si te stergi cu frunze de artzar(ca-s mai mari ) la tzur...
sa stii ca te inteleg hardy...indianule...egipteanule...
doua popoare nobile ...

cip
27th May 2008, 10:18
mda,hardy.si ce ai vrea sa ma enervez pe tine si sa te trimit la origini?
stiu ca intalnirea copiilor emo cu parintii este traumatizanta...cine stie te mai pun sa-ti faci temele,sa-ti faci curatenie prin camera sau mai rau e posibil sa-ti confiste tussin-ul pe care il ingurgitezi cu votca...
deci revin.doar nu crezi ca ma pot enerva pe unul ca tine?in cel mai rau caz imi provoci o depresie care trece la primul banc bun sau rau pe care-l voi auzi pe ziua de azi...
eventual explica-i ca noi suntem si platiti,in timp ce postam pe-aici...:happy:happy:happy

chinna tm
27th May 2008, 10:18
domnilor....lasa....o sa caut gagici in tg mures.....:D...cip, vienezele chiar nu mi-au placut.,...asta e.....cimi asta, cand zice de "yoy" face sa se infierbante chinezimea din mine:happy.....o rectificare, sa nu itelege-ti gresit....cand zice yoy ma gandesc la unguroaice:D.......tinere si apetisante:D......
cimi....da-l ma incolo de traficant de rujuri.....pierzi vremea cu el.....

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:22
domnilor....lasa....o sa caut gagici in tg mures.....:D...cip, vienezele chiar nu mi-au placut.,...asta e.....cimi asta, cand zice de "yoy" face sa se infierbante chinezimea din mine:happy.....
cimi....da-l ma incolo de traficant de rujuri.....pierzi vremea cu el.....

bah chinna,sincer,ma inspira...
am atatea sa-i spun...m-ar putea numi "his worst nightmare",dar eu nu vreau decat sa-l invat de bine ...:yes:

torinezu
27th May 2008, 10:26
cimi, nick-ul tau nu era in totalitate cu litere mici?

chinna tm
27th May 2008, 10:26
bah chinna,sincer,ma inspira...
am atatea sa-i spun...m-ar putea numi "his worst nightmare",dar eu nu vreau decat sa-l invat de bine ...:yes:

nu-i mai zi din astea....ca o sa confunde ols-ul cu scoala de reeducare....scoala de corectie parca se numeste.....:D.....o corectie corporala nu se poate aplica?am auzit ca asa e la moda printre ai colorati:happy....cutite, fuci, topoare, drujbe, sabii.....:happy.....

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:27
cimi, nick-ul tau nu era in totalitate cu litere mici?

ba da mah si era si cu apostrof.da' vadim n-a fost atent si a iesit ce a iesit.nici eu nu-s deloc multumit...:headbang:

cip
27th May 2008, 10:32
ba da mah si era si cu apostrof.da' vadim n-a fost atent si a iesit ce a iesit.nici eu nu-s deloc multumit...:headbang:
daca n-ai dat spaga...:angry:

torinezu
27th May 2008, 10:32
ba da mah si era si cu apostrof.da' vadim n-a fost atent si a iesit ce a iesit.nici eu nu-s deloc multumit...:headbang:

eu nici nu te recunosc, parca esti clona... :confused: nu se poate remedia? si cu apostrofu'. era muuult mai expresiv..:yes:

aaxi
27th May 2008, 10:32
ba da mah si era si cu apostrof.da' vadim n-a fost atent si a iesit ce a iesit.nici eu nu-s deloc multumit...:headbang:

daca scria GHENCEA chiar era :yeah::yeah:

torinezu
27th May 2008, 10:33
daca n-ai dat spaga...:angry:

o fi promis el ceva, dar cred ca n-a fost destul...:evil:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:39
daca n-ai dat spaga...:angry:

bah,eu nu suport spaga.sa vezi ce-am patit zilele trecute.ies sa duc gunoiul,imi zice un vecin:'bah stai pe-aproape ca vine primarul sa discute problemele cetatenilor. zic "baga-mi-as picioarele,raman sa-i zic vreo doua bulangiului despre gropile din aleea din fata blocului"
apare baiatu' cu o sacosa si incepe sa le dea la cucoane carduri cu nu's ce reduceri la carrefour si barbatilor cate o ruleta-breloc.stii cum le dadea?le tinea palmate ,de parca dadea spaga la militian.
mi s-a facut mult mai greatza decat de prestatia lui hardy,aici de fata ,si am plecat fara sa-i mai spun de gropi...:headbang:

chinna tm
27th May 2008, 10:40
cimi, poate se va rezolva pana la urma.....sincer, mie imi placea maim mult cimi.....dar avand in vedere, ca nu e cel cu care te-ai consacrat.....:D.....nu putem sa ii schimbam nick-ul lui aaxi in : AXIALUL RAPIDIST?.....:happy.....sau al lui cip?ca prea se bucura de plecarea mea in delegatie......:D......
cimi...si daca ii spuneai de gropi, crezi ca iti dadea un breloc in plus?:happy.....

cip
27th May 2008, 10:44
bah,eu nu suport spaga.sa vezi ce-am patit zilele trecute.ies sa duc gunoiul,imi zice un vecin:'bah stai pe-aproape ca vine primarul sa discute problemele cetatenilor. zic "baga-mi-as picioarele,raman sa-i zic vreo doua bulangiului despre gropile din aleea din fata blocului"
apare baiatu' cu o sacosa si incepe sa le dea la cucoane carduri cu nu's ce reduceri la carrefour si barbatilor cate o ruleta-breloc.stii cum le dadea?le tinea palmate ,de parca dadea spaga la militian.
mi s-a facut mult mai greatza decat de prestatia lui hardy,aici de fata ,si am plecat fara sa-i mai spun de gropi...:headbang:

hehe,eu am primit icoana de la nushce partid prin posta (nu png),de la altu o poza in care statea tantos si-avea muci in par...:D

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:46
cimi, poate se va rezolva pana la urma.....sincer, mie imi placea maim mult cimi.....dar avand in vedere, ca nu e cel cu care te-ai consacrat.....:D.....nu putem sa ii schimbam nick-ul lui aaxi in : AXIALUL RAPIDIST?.....:happy.....sau al lui cip?ca prea se bucura de plecarea mea in delegatie......:D......
cimi...si daca ii spuneai de gropi, crezi ca iti dadea un breloc in plus?:happy.....

nu,dar sigur ma linsau pensionarii...:evil:

cip
27th May 2008, 10:46
cimi, poate se va rezolva pana la urma.....sincer, mie imi placea maim mult cimi.....dar avand in vedere, ca nu e cel cu care te-ai consacrat.....:D.....nu putem sa ii schimbam nick-ul lui aaxi in : AXIALUL RAPIDIST?.....:happy.....sau al lui cip?ca prea se bucura de plecarea mea in delegatie......:D......
cimi...si daca ii spuneai de gropi, crezi ca iti dadea un breloc in plus?:happy.....

mie nu mi-ar displace nici "Dale"...:)

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:47
hehe,eu am primit icoana de la nushce partid prin posta (nu png),de la altu o poza in care statea tantos si-avea muci in par...:D

cutia meaa postala suporta niste lucruri de nedescris...
acu' sunt la moda calendarele electorale cu programul ce pe verso...:headbang:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:49
mie nu mi-ar displace nici "Dale"...:)

cip'n'dale?
:happy

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:51
i-am dat report post lu' hardy si ma incearca remuscarile...:happy

torinezu
27th May 2008, 10:54
i-am dat report post lu' hardy si ma incearca remuscarile...:happy

yeah, right! :evil: ca si pe noi toti! :lol:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 10:55
http://www.e-transport.ro/CUM_SA_SCAPI_DE_AMENZILE_DATE_DE_POLITIA_RUTIERA-i136-news13456.html
de luat in calcul...:evil:

cip
27th May 2008, 10:56
cip'n'dale?
:happy

trebuia sa-l lasi pe chinna sa se chinuie...:happy:happy:happy

chinna tm
27th May 2008, 10:56
cip'n'dale?
:happy

:happy:happy:happy:happy:happy.....multam cimi, numai ce m-am intors in birou si deja ma gandeam de vreo 15 secunde la noul nick al lui cip.....beeeeton asta....

cip
27th May 2008, 10:59
http://www.e-transport.ro/CUM_SA_SCAPI_DE_AMENZILE_DATE_DE_POLITIA_RUTIERA-i136-news13456.html
de luat in calcul...:evil:

hoho,e buna,spunea si badeaspagat dimineata aceeasi chestie,dar daca-s 2 militieni,au voie sa fie martor unul altuia?

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 11:00
trebuia sa-l lasi pe chinna sa se chinuie...:happy:happy:happy

chinna se uita numai la desene animate cu roboti criminali si cu super-eroi ecologisti...:happy

cip
27th May 2008, 11:08
chinna se uita numai la desene animate cu roboti criminali si cu super-eroi ecologisti...:happy
si cu papagalul yago...:ban:

chinna tm
27th May 2008, 11:09
chinna se uita numai la desene animate cu roboti criminali si cu super-eroi ecologisti...:happy

gresesti.....ma mai uit si la "curaj"......sti tu, cainele ala fricos-fara apropouri, dar ma distreaza desenele alea:happy......
da cip...si cu yago papagalul:happy.....

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 11:13
si cu papagalul yago...:ban:

pentru mine ramai acelasi iago:evil:

laurdog
27th May 2008, 11:23
hai si sa mai traiti........un pic:drak::drak:

torinezu
27th May 2008, 11:25
gresesti.....ma mai uit si la "curaj"......sti tu, cainele ala fricos-fara apropouri, dar ma distreaza desenele alea:happy......


ihi, ce tare te mai distreaza....:mda:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 11:26
ihi, ce tare te mai distreaza....:mda:

lasa bah tori,ce ,tu, daca ar fi desene animate cu banateni nu te-ai distra?:happy

aaxi
27th May 2008, 11:27
hai si sa mai traiti........un pic:drak::drak:

sal,sau eu nu intru in picul tau?;)

torinezu
27th May 2008, 11:27
lasa bah tori,ce ,tu, daca ar fi desene animate cu banateni nu te-ai distra?:happy

nu, cum sa-mi permit asa ceva? :D

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 11:27
hai si sa mai traiti........un pic:drak::drak:

dar ce mai face eminenta cenusie a ols-ului...?:evil:

aaxi
27th May 2008, 11:29
lasa bah tori,ce ,tu, daca ar fi desene animate cu banateni nu te-ai distra?:happy

cred ca de aia vor viza ...............viza de cartoon :happy:happy

serv_ag
27th May 2008, 11:30
hoho,e buna,spunea si badeaspagat dimineata aceeasi chestie,dar daca-s 2 militieni,au voie sa fie martor unul altuia?

La divortz... :evil:

laurdog
27th May 2008, 11:31
aaxi, normal ca da. doar esti prietenul meu. cu un mare defect, e adevarat, dar nimeni nu e perfect:P
cimi, despre cine e vorba?:shocked:
campionul mondial la report post?:groggy::groggy:

serv_ag
27th May 2008, 11:32
Sal again aaxi, chinna (.....), Cimi, Cip, Leo, Tori si Laur (ca precis e transparent...). Va sal si va las ca doi colegi umbla cu scara prin birou si taie la fire....

chinna tm
27th May 2008, 11:38
lasa bah tori,ce ,tu, daca ar fi desene animate cu banateni nu te-ai distra?:happy


dar nu sunt:D....pe bune, eu nu bateam nici un apropos....chiar imi plac alea:D...pe mine dsenele ma relaxeaza.....filmele la fel...am o colectie destul de mare:D.....



cred ca de aia vor viza ...............viza de cartoon :happy:happy




sau poate de aia nu te trimit pe tine in delegatie la timisoara.....costa prea mult obtinerea vizei si pasaportului, si poate si-au zis ca nu se merita:happy.....
sall serv....:D

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 11:39
aaxi, normal ca da. doar esti prietenul meu. cu un mare defect, e adevarat, dar nimeni nu e perfect:P
cimi, despre cine e vorba?:shocked:
campionul mondial la report post?:groggy::groggy:

despre tine.modestule...:evil:

torinezu
27th May 2008, 11:39
Sal again aaxi, chinna (.....), Cimi, Cip, Leo, Tori si Laur (ca precis e transparent...). Va sal si va las ca doi colegi umbla cu scara prin birou si taie la fire....

salut serv! tu ce faci, dai si fugi? :nah: stai aici, sa mai si incasezi...:D

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 11:40
hai sa traiesti jack...
apropos era mai ... pasnic avatarul vechi...:evil:

Hard
27th May 2008, 11:43
Total Posts: 3,116
Posts Per Day: 37.99


inginere ... :D cam slabut azi :D

chinna tm
27th May 2008, 11:49
domnilor....ce liniste e pe aici....cine va dat voie sa luati pauza?.....daca nu sunt eu sa umplu paginile, macar dumnevoastra distinsi cetateni ai aceste mandre tari ar trebui sa aveti o activitate intensa....ce naiba, doar nu ne-au prins la inghesuiala sefii pe toti deaodata......

aaxi
27th May 2008, 11:50
au poate de aia nu te trimit pe tine in delegatie la timisoara.....costa prea mult obtinerea vizei si pasaportului, si poate si-au zis ca nu se merita:happy.....

obtinerea vizei catre Cartoon Network.......aka timisoara.......poate;)

cip
27th May 2008, 11:54
obtinerea vizei catre Cartoon Network.......aka timisoara.......poate;)

copii,am iesit,a venit tzatzoasa pupacioasa in control,ma fac ca muncesc...:cya:

torinezu
27th May 2008, 11:54
copii,am iesit,a venit tzatzoasa pupacioasa in control,ma fac ca muncesc...:cya:

salut, dale! :D

chinna tm
27th May 2008, 11:57
salve cip....aaxi, urla in tine invidia...lasa, daca te porti frumos si iti revii la cap(asta inseamna sa nu mai ti cu steaua), te rezolv eu sa intrii gratis in occident:D

Leo
27th May 2008, 11:58
ceao Serv , Cip

aaxi
27th May 2008, 12:02
copii,am iesit,a venit tzatzoasa pupacioasa in control,ma fac ca muncesc...:cya:
o zi buna si ..............arde-l pe Donald;)

salve cip....aaxi, urla in tine invidia...lasa, daca te porti frumos si iti revii la cap(asta inseamna sa nu mai ti cu steaua), te rezolv eu sa intrii gratis in occident:D
daca in asa zisul occident esti si tu...........zic pas:D

Sal Serv

laurdog
27th May 2008, 12:13
cimi, ti-ai tras un nou prieten?:shocked:
pastreaza-l tu sanatos, cu mine nu mai esti:drak::drak:

chinna tm
27th May 2008, 12:28
ismaile....sunt occidental.....stiu ca te macina invidia, dar lasa.....pt tine rezolvam noi cumva......revii tu pe calea cea buna....viitor alb-violet:D.....

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 12:28
cimi, ti-ai tras un nou prieten?:shocked:
pastreaza-l tu sanatos, cu mine nu mai esti:drak::drak:

iar trebuie sa-ti multumesc pentru solidaritate!:drak:

aaxi
27th May 2008, 12:29
ismaile....sunt occidental.....stiu ca te macina invidia, dar lasa.....pt tine rezolvam noi cumva......revii tu pe calea cea buna....viitor alb-violet:D.....

adica vrei sa ma mut la bragadiru?

chinna tm
27th May 2008, 12:35
adica vrei sa ma mut la bragadiru?

vorbeste mah frumos.....nu avem nevoie de tine in TIMISOARA, ORASUL FLORILOR, dar o vizita poti sa faci ca sa vezi si tu ce inseamna sa traiesti aici....problema e cum sa te facem dupa sa pleci:happy.....

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 12:42
vorbeste mah frumos.....nu avem nevoie de tine in TIMISOARA, ORASUL FLORILOR, dar o vizita poti sa faci ca sa vezi si tu ce inseamna sa traiesti aici....problema e cum sa te facem dupa sa pleci:happy.....

important e sa te sincronizezi sa fii la tg mures atunci...:happy

aaxi
27th May 2008, 12:42
vorbeste mah frumos.....nu avem nevoie de tine in TIMISOARA, ORASUL FLORILOR, dar o vizita poti sa faci ca sa vezi si tu ce inseamna sa traiesti aici....problema e cum sa te facem dupa sa pleci:happy.....

olandezule zburator.............nu vrei sa zbori in ungurime?

Tim
27th May 2008, 12:43
vorbeste mah frumos.....nu avem nevoie de tine in TIMISOARA, ORASUL FLORILOR, dar o vizita poti sa faci ca sa vezi si tu ce inseamna sa traiesti aici....problema e cum sa te facem dupa sa pleci:happy.....
Ce mah...si el e oltean??? Ca numai aia vin si...nu mai pleaca!!!!!!:headbang::headbang:

aaxi
27th May 2008, 12:43
Ce mah...si el e oltean??? Ca numai aia vin si...nu mai pleaca!!!!!!:headbang::headbang:

imi pare rau ca asa ati patit cu chinna, dar nu e cazul la mine;)

chinna tm
27th May 2008, 12:44
cimi....si cine naiba ii mai toaca nervii atunci?:happy.....
aaxi.....nu zbor, merg cu masina:D.....vrei sa imi faci vant?....nu multam, am ventilator:happy....bah, le las pe unguroaice pt aaxi....:D.....pe bune:D.....rar e sa poti maltrata psihic un stelist din bucuresti:happy

laurdog
27th May 2008, 12:44
unde e plugarul ala de tim? nu e prezent?:shocked:
pacat, as fi vrut sa stiu cum sta cu recolta.:groggy:

chinna tm
27th May 2008, 12:46
Ce mah...si el e oltean??? Ca numai aia vin si...nu mai pleaca!!!!!!:headbang::headbang:

mai mult ca sigur......nu bag mana in foc, dar cum tine cu steaua:happy......

Leo
27th May 2008, 12:47
cimi....si cine naiba ii mai toaca nervii atunci?:happy.....
aaxi.....nu zbor, merg cu masina:D.....vrei sa imi faci vant?....nu multam, am ventilator:happy....bah, le las pe unguroaice pt aaxi....:D.....pe bune:D.....rar e sa poti maltrata psihic un stelist din bucuresti:happy

bai Chinna si ei sunt oameni ce :drak:

Tim
27th May 2008, 12:47
unde e plugarul ala de tim? nu e prezent?:shocked:
pacat, as fi vrut sa stiu cum sta cu recolta.:groggy:
Tu vorbesti mah ...tarane???
Te lauzi pe toate site-urile ca toata ziua esti pe....campia muncii!!!!:happy:happy:happy

laurdog
27th May 2008, 12:48
bai Chinna si ei sunt oameni ce :drak:
OARE? :evil::evil:
eu am unele dubii:happy:happy

chinna tm
27th May 2008, 12:50
leo....esti sigur?......mah, or fi.....:D....dar si ce?.....daca sunt rasist si il consider negru?.....:happy.....

laurdog
27th May 2008, 12:52
Tu vorbesti mah ...tarane???
Te lauzi pe toate site-urile ca toata ziua esti pe....campia muncii!!!!:happy:happy:happy
vezi ca dau cu tractorul peste tine si nu mai ajungi sa vezi.......Stapanul inelelor, la dans:happy:happy:happy

Leo
27th May 2008, 12:53
nu sunt foarte sigur intrucat nu am prea multe cunostinte din randul alora :D

chinna tm
27th May 2008, 13:10
dragi tovarasi.....cum ma pot baza eu pe voi cand sunt plecat in delegatie ca veti scrie sute de pagini?.....pai asta e activitate?.....concediati-va sefii!!!!!.....si treceti la treaba, fara pauze pe ols:happy......

torinezu
27th May 2008, 13:11
eu va parasesc, simpaticilor! ne vedem mai pe seara! pa-pa! :yeah:

Leo
27th May 2008, 13:16
pa Tori

Tim
27th May 2008, 13:19
dragi tovarasi.....cum ma pot baza eu pe voi cand sunt plecat in delegatie ca veti scrie sute de pagini?.....pai asta e activitate?.....concediati-va sefii!!!!!.....si treceti la treaba, fara pauze pe ols:happy......Da' ce,unde mergi tu,nu exista net????:shocked::shocked::happy:happy

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 13:25
ia-ti si tu un lectop din ala cum are tim...:happy

Tim
27th May 2008, 13:27
ia-ti si tu un lectop din ala cum are tim...:happyFaci aceeasi greseala ca si frate-to cip
!!!!!!:no: Se numeste lactoc!!!:ok:Atentie la greseli...iar vine mamitzu si te cearta!!!!!:happy:happy:happy

chinna tm
27th May 2008, 13:29
sall ori.....
tim, de unde sa stiu eu?nu am fost acolo niciodata...in plus, pana la ora 18 sunt la targ, dupa aia pana ma schimb, fac dus, mananc...etc.....+ gagici....mai am eu timp de net?.....ce lectop?.....nu ma doteaza stia cu asa ceva.....asta e.....P.S.:cimi, dar nu i se zice: leptoc?:happyscuze...lactoc-e bine tim?:happy....iar ma banneaza la sugestia uneia.....nu, nu am gresit....uneia:happy

Tim
27th May 2008, 13:33
sall ori.....
tim, de unde sa stiu eu?nu am fost acolo niciodata...in plus, pana la ora 18 sunt la targ, dupa aia pana ma schimb, fac dus, mananc...etc.....+ gagici....mai am eu timp de net?.....ce lectop?.....nu ma doteaza stia cu asa ceva.....asta e.....P.S.:cimi, dar nu i se zice: leptoc?:happyscuze...lactoc-e bine tim?:happy....iar ma banneaza la sugestia uneia.....nu, nu am gresit....uneia:happyLa targ?????:shocked::shocked:Mah narodule,doar nu te expui pe acolo?????:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

laurdog
27th May 2008, 13:37
sall ori.....
tim, de unde sa stiu eu?nu am fost acolo niciodata...in plus, pana la ora 18 sunt la targ, dupa aia pana ma schimb, fac dus, mananc...etc.....+ gagici....mai am eu timp de net?.....ce lectop?.....nu ma doteaza stia cu asa ceva.....asta e.....P.S.:cimi, dar nu i se zice: leptoc?:happyscuze...lactoc-e bine tim?:happy....iar ma banneaza la sugestia uneia.....nu, nu am gresit....uneia:happy

unde ziceai ca te duci? pe muntele Gaina? si te schimbi de...ce?:groggy::groggy:

White Shadow
27th May 2008, 13:42
de ce acest thread nu e sticky ?

Tim
27th May 2008, 13:46
de ce acest thread nu e sticky ?Ca asa "vrea muschii" lu' Vadim!!!:drak::ok:

Hard
27th May 2008, 13:47
cum nu e stinky ?

ceva tragi-comic :D http://www.youtube.com/watch?v=xLWoXQIeXIg :D

chinna tm
27th May 2008, 13:53
domnilor....expun produsele firmei unde lucrez.....si in acelasi timp ma expun si pe mine.....si cimi zicea ca in targu mures sunt gagici frumoase....deci astept sa ma viziteze(oare primesc report pt reclama mascata?:happy)......laur....ma schimb de haine, fac dus, la aia ma refeream:D...ca de caracter, no hope....:D

Leo
27th May 2008, 14:09
pe mai tarziu baieti
pa

laurdog
27th May 2008, 14:17
salut leo

irecafa
27th May 2008, 14:20
sunteti cei mai tari

Hard
27th May 2008, 14:22
si tu ai un avatar tare ;)

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 14:26
si tu ai un avatar tare ;)

STAI LINISTIT CA NU SE REFEREA LA TINE...:happy

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 14:28
sa traiesti leo!

laurdog
27th May 2008, 14:31
bai cimi, cateodata ma uimesti si pe mine cum le zici tu asa de frumos:D
dar prea tai aripile......."omului":happy:happy:happy

newcool
27th May 2008, 14:32
city city bang bang...UTA ARAD!!!!:D:D:D

laurdog
27th May 2008, 14:33
city city bang bang...UTA ARAD:D:D:D

ptiuuuuuu drace, ce m-ai speriat. bate si tu la usa ba nebunule:groggy::groggy:
cat despre alb rosu......nimic de comentat:ok:

White Shadow
27th May 2008, 14:34
city city bang bang...UTA ARAD!!!!:D:D:D

:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:

newcool
27th May 2008, 14:37
despre ce discutati asa cu foc? despre fantoma de la Medgidia?:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 14:39
bai cimi, cateodata ma uimesti si pe mine cum le zici tu asa de frumos:D
dar prea tai aripile......."omului":happy:happy:happy


care aripi laur?poate cornitele...:happy

laurdog
27th May 2008, 14:39
despre ce discutati asa cu foc? despre fantoma de la Medgidia?:happy:happy:happy

nu bre, de la............Faurei:o:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 14:44
sunteti cei mai tari

ti-as recomanda sa-ti schimbi semnatura,nu de alta,dar prietenul hardy te paraste imediat pentru reclama interzisa...:D

chinna tm
27th May 2008, 14:45
sall cool....hopa...aprecieri de la stelisti?:happy....bah, ai naibii astia....acum se gasesc sa de-a comenzi, sa fac contracte......cool, cand vi in timisoara?malul begai si precenii de aici te asteapta:D......
sall leo.....

laurdog
27th May 2008, 14:48
sall cool....hopa...aprecieri de la stelisti?:happy....bah, ai naibii astia....acum se gasesc sa de-a comenzi, sa fac contracte......cool, cand vi in timisoara?malul begai si precenii de aici te asteapta:D......

bine ca il asteapta malul, si nu.......Bega:groggy:
voi sunteti periculosi rau

delaparis
27th May 2008, 14:48
ti-as recomanda sa-ti schimbi semnatura,nu de alta,dar prietenul hardy te paraste imediat pentru reclama interzisa...:D


s-a rezolvat

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 14:51
s-a rezolvat

PE MINE CHIAR NU MA DERANJA...
IN AFARA DE AVATAR,BINEINTELES...

chinna tm
27th May 2008, 14:51
bine ca il asteapta malul, si nu.......Bega:groggy:
voi sunteti periculosi rau

da de unde.....suntem pasnici.....atata timp cat ne este platita berea:happy.....cine nu crede, suntem dispusi pt probe.....:D.....cu bere:happy.....cat despre bega, stelistii o stiu mai bine .....norocul lor ca era cald afara:happy.....

Tim
27th May 2008, 14:51
bine ca il asteapta malul, si nu.......Bega:groggy:
voi sunteti periculosi rauStai cu noi de atata timp si n-ai aflat....pe utisti ii tinem pe mal,doar pe caini ii dam ...la apa!!!!!:happy:happy:happy

newcool
27th May 2008, 14:53
bine ca il asteapta malul, si nu.......Bega:groggy:
voi sunteti periculosi rau
lasa-i Laure ca-s baieti buni(unii:P)...de ex. Banatean,ala d-abia astepta sa ma arunc intr-un pariu si sa-l pierd...apropo Chinna,tot eu dau berea la pariul ala....:(

chinna tm
27th May 2008, 14:55
stiu cool....steaua e pe 2, rezulta chinna bea bere pe malul begai-o lada:D....de fapt,o lasam mai moale, te invit la urmatorul summit si platesti un rand-asta cand ai si tu timp.....:D......sinuite asa e toata luema multumita:D.....cool, am auzit lucruri bune dinspre arad, ca totusi se vor baga ceva bani la echipa, e adevarat?

laurdog
27th May 2008, 14:55
Stai cu noi de atata timp si n-ai aflat....pe utisti ii tinem pe mal,doar pe caini ii dam ...la apa!!!!!:happy:happy:happy

bah tarane, cu tine nu vorbesc:happy:happy:happy

Tim
27th May 2008, 14:56
lasa-i Laure ca-s baieti buni(unii:P)...de ex. Banatean,ala d-abia astepta sa ma arunc intr-un pariu si sa-l pierd...apropo Chinna,tot eu dau berea la pariul ala....:(Pui pariu ca maine o sa fie peste 5 grade in Timisoara??????:happy:happy:happy

newcool
27th May 2008, 14:58
stiu cool....steaua e pe 2, rezulta chinna bea bere pe malul begai-o lada:D....de fapt,o lasam mai moale, te invit la urmatorul summit si platesti un rand-asta cand ai si tu timp.....:D......sinuite asa e toata luema multumita:D.....cool, am auzit lucruri bune dinspre arad, ca totusi se vor baga ceva bani la echipa, e adevarat?
stii cum a zis orbu...om trai si-om vedea...:groggy:
cert e ca vrem promovare din prima...:yeah:

newcool
27th May 2008, 15:00
Pui pariu ca maine o sa fie peste 5 grade in Timisoara??????:happy:happy:happy

hop si tu:angry: cand e vorba de bere...:D

laurdog
27th May 2008, 15:01
Pui pariu ca maine o sa fie peste 5 grade in Timisoara??????:happy:happy:happy

pe scara....Richter?:shocked::shocked:

newcool
27th May 2008, 15:02
pe scara....Richter?:shocked::shocked:
:happy:happy:happy:happy:happy:happy

chinna tm
27th May 2008, 15:03
cool....bafta!!!!!sper sa promovati!!!!!:D.....laur, ce scara domle?:happy.....asa se masoara gradele alcoolului?:happy......

cip
27th May 2008, 15:03
hop si tu:angry: cand e vorba de bere...:D

bere?

chinna tm
27th May 2008, 15:05
BEREA MEA MAH!!!!!!:happy......
stati calmi, o impart cu voi:D......

laurdog
27th May 2008, 15:08
bere?

stimate domn, sefa dumitale unguroaica stie ca esti cu gandul la bere, si nu la munca?:angry:
ai grija ca nu te mai pupa:shocked:

chinna tm
27th May 2008, 15:10
domnilor, eu ies......va doresc o zi minunata!!!!!numai de bine!!!!!

laurdog
27th May 2008, 15:12
si te du in.....China mare, mai......Mao.
ciao

newcool
27th May 2008, 15:13
domnilor, eu ies......va doresc o zi minunata!!!!!numai de bine!!!!!

hai noroc Chinna....cip ciripule,al dreak cum apari tu exact cand se vb de bere:P:D

cip
27th May 2008, 15:13
stimate domn, sefa dumitale unguroaica stie ca esti cu gandul la bere, si nu la munca?:angry:
ai grija ca nu te mai pupa:shocked:

nu orice fel de bere,aia de la cool e cea mai buna...:lol:

laurdog
27th May 2008, 15:16
COOL, hai bre sa vorbim de...'vizichi", ca pleaca:happy:happy

cip
27th May 2008, 15:17
COOL, hai bre sa vorbim de...'vizichi", ca pleaca:happy:happy

da, dar poate apare lobont...:happy:happy:happy

newcool
27th May 2008, 15:17
COOL, hai bre sa vorbim de...'vizichi", ca pleaca:happy:happy

tre sa plec eu pana una alta...mai vb...:ok:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 15:19
la revedere .pofta buna!

laurdog
27th May 2008, 15:20
ciao COOL:ok:
cipule, dragule, ne descurcam. nu e chiar asa de speriat Lobby pe cat se spune

torinezu
27th May 2008, 18:56
hello all abs.!

Leo
27th May 2008, 20:19
salut baieti .................este cineva ?

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:22
salut tori,leo...
bah,piturca nu se dezminte : e un cretin.il lasa acasa pe bratu...:headbang:
paote cel mai in forma varf din cei selectionati...

torinezu
27th May 2008, 20:23
SALUTARI DE LA CALA pentru toti absurzii! :yeah:

Leo
27th May 2008, 20:24
unde e Cala ? de ce nu mai intra pe ols ?

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:25
iar a pus un destept un tag enervant...

torinezu
27th May 2008, 20:25
salut tori,leo...
bah,piturca nu se dezminte : e un cretin.il lasa acasa pe bratu...:headbang:
paote cel mai in forma varf din cei selectionati...

la ce te asteptai? pentru el important e sa nu luam goluri, nu sa dam!:headbang: asa vrea el sa castigam, aparandu-ne :angry:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:25
SALUTARI DE LA CALA pentru toti absurzii! :yeah:

ai vorbit la telefon cu el? unde-i?parca pe la mangalia...
saracul cate are de tras...:(

torinezu
27th May 2008, 20:26
unde e Cala ? de ce nu mai intra pe ols ?

e plecat, leo! revine saptamana viitoare, joi sau vineri! :yes:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:27
la ce te asteptai? pentru el important e sa nu luam goluri, nu sa dam!:headbang: asa vrea el sa castigam, aparandu-ne :angry:

cu cine tori?cu goian si cu radoi?sau il pune si pe ghionea sa stranga toti looser-ii impreuna .numai nesu mai lipseste,fereasca dumnezeu sa se accidenteze contra...:headbang::mda:

torinezu
27th May 2008, 20:29
ai vorbit la telefon cu el? unde-i?parca pe la mangalia...
saracul cate are de tras...:(

da, azi. :) e la complexul lui copos de la eforie! cica a stat de vorba cu gigel bucur, era si el acolo! :D

laurdog
27th May 2008, 20:30
iar a pus un destept un tag enervant...

s-a prezentat si el saracu':D
salutare tuturor

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:30
da, azi. :) e la complexul lui copos de la eforie! cica a stat de vorba cu gigel bucur, era si el acolo! :D

si?vine la dinamo?:evil:+

torinezu
27th May 2008, 20:31
cu cine tori?cu goian si cu radoi?sau il pune si pe ghionea sa stranga toti looser-ii impreuna .numai nesu mai lipseste,fereasca dumnezeu sa se accidenteze contra...:headbang::mda:

aoleu, nesu nu e la nationala! :evil: cum de mi-a scapat amanuntul asta? :drak:

newcool
27th May 2008, 20:31
da, azi. :) e la complexul lui copos de la eforie! cica a stat de vorba cu gigel bucur, era si el acolo! :D
contrasalut..pt Cala...pacat ca nu m-am intalnit EU cu jijel bucur....:headbang::headbang::headbang:..intra-n pauza fortata la bologna...:evil:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:32
s-a prezentat si el saracu':D
salutare tuturor

salut laur...-inseamna ca-s mai multi...:evil:

torinezu
27th May 2008, 20:32
si?vine la dinamo?:evil:+

el ar vrea.... gigel adica, dar nu crede....:D
sal laur! :ok:

newcool
27th May 2008, 20:33
salut laur...-inseamna ca-s mai multi...:evil:

sigur sunt mai multi..:P

torinezu
27th May 2008, 20:35
salut, cool! ce stii de mario? nu l-am mai vazut de mult timp...

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:35
sal cool! tot invizibil?
aceeasi intrebare ca si tori o aveam si eu...

newcool
27th May 2008, 20:37
salut, cool! ce stii de mario? nu l-am mai vazut de mulkt timp...
siinguru loc unde am mai dat de el a fost pe sportarad....nu stiu mai multe..:(:(:(

torinezu
27th May 2008, 20:38
siinguru loc unde am mai dat de el a fost pe sportarad....nu stiu mai multe..:(:(:(

s-a suparat pe ols? sau ce? :confused:

newcool
27th May 2008, 20:39
se poate afla cine a pus tag-urile? eu l-am pus pe primu..dar iar e <un pretenar> care nu-ncape de unii dintre noi...:angry:

newcool
27th May 2008, 20:41
s-a suparat pe ols? sau ce? :confused:nu cred,nu-i stilul de om sa se supere repede...o sa-l sun maine probabil

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:41
se poate afla cine a pus tag-urile? eu l-am pus pe primu..dar iar e <un pretenar> care nu-ncape de unii dintre noi...:angry:

pesemne ca nu se regasea in celelalte tag-uri si a vrut sa-si creeze un mediu propice...:evil:

newcool
27th May 2008, 20:42
pesemne ca nu se regasea in celelalte tag-uri si a vrut sa-si creeze un mediu propice...:evil:

banuiesc eu cine-i....sa fie sanatos si sa ramana papagal in continuare..:P

torinezu
27th May 2008, 20:45
cimi, ce dreaq facem, ca cfr, steaua si poli vad ca fac transferuri, iar noi.... buna pace!

newcool
27th May 2008, 20:46
tori..interesant sa ne conversam in 2 parti...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:53
cimi, ce dreaq facem, ca cfr, steaua si poli vad ca fac transferuri, iar noi.... buna pace!

lasa ca il avem pe miranda...:)

torinezu
27th May 2008, 20:53
bai, cum naiba, cand vreau si eu sa vb cu voi trebuie sa ies! va salut, domnilor!
cimi, intrebarea ramane valabila!

newcool
27th May 2008, 20:54
bai, cum naiba, cand vreau si eu sa vb cu voi trebuie sa ies! va salut, domnilor!
cimi, intrebarea ramane valabila!
sal tori:ok:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 20:54
salut tori!
lasa ca noi vom lua ce-i mai bun...:no1

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 21:12
slaba activitate... e timpul sa mai apara cineva sa faca un pic de trolling.hardy.....
hardy....

laurdog
27th May 2008, 21:18
slaba activitate... e timpul sa mai apara cineva sa faca un pic de trolling.hardy.....
hardy....

ai grija ce-ti doresti........:drak::drak:

The_Blonde
27th May 2008, 21:19
buna seara , long time no see :kiss: all of you!!!

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 21:20
am glumit desigur....dar s-ar putea sa-l atraga ca un magnet tag-ul cel nou...:evil:

laurdog
27th May 2008, 21:22
buna Iulia
pai ma cimi, nu mai face glume....nesarate:P

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 21:22
seara buna.tu esti cu luminisurile sau cu datu-n cap la romani?
papagalii lipsesc momentan...:evil:

newcool
27th May 2008, 21:23
buna seara , long time no see :kiss: all of you!!!
buna sa-ti fie inima...buuuuunaaaaaaa Iulia::evil::evil::ok:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 21:25
hehehe.a sters tag-ul...

The_Blonde
27th May 2008, 21:26
seara buna.tu esti cu luminisurile sau cu datu-n cap la romani?
papagalii lipsesc momentan...:evil:


vorba ceea eu le-as da in cap dar mana mea e prea ocupata cu mana ta :D pe papagali i-as injura dar gura mea e preocupata cu gura ta :happy:

buna seara baieti :D

laurdog
27th May 2008, 21:26
buna sa-ti fie inima...buuuuunaaaaaaa Iulia:P:P:P

bai, ma dezamagesti dreak. ii spui buna si pe urma scoti limba:shocked::shocked:

newcool
27th May 2008, 21:27
bai, ma dezamagesti dreak. ii spui buna si pe urma scoti limba:shocked::shocked:

stai ca modific..:mda:

laurdog
27th May 2008, 21:28
oops, ne scuzati ca va inoportunam cu prezenta. eu va las....sa va tineti de manute.....:evil::evil:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 21:28
vorba ceea eu le-as da in cap dar mana mea e prea ocupata cu mana ta :D pe papagali i-as injura dar gura mea e preocupata cu gura ta :happy:

buna seara baieti :D

gura mea e preocupata de sticla de bere...:evil:
dar se poate face loc...
am o gura mare,mare...sparta as putea spune...:happy

newcool
27th May 2008, 21:28
hehehe.a sters tag-ul...
s-o fi simtit?:happy

The_Blonde
27th May 2008, 21:31
:cry: mor de ras pe aici , laur te rog mult nu ma lasa singura cu el :)

newcool
27th May 2008, 21:31
:happymondeniile pe prima tv...:happy:happy

The_Blonde
27th May 2008, 21:32
gata dadui si eu :D la naiba :cry:

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 21:33
bine laur.va las sa va simtiti cat se poate de bine...
daca esti impresurat,striga dupa ajutor!
voi veni...:drak:
maine...:evil:

newcool
27th May 2008, 21:34
gata dadui si eu :D la naiba :cry:

in puii mei...:happy

laurdog
27th May 2008, 21:35
cimi, nu e nevoie de ajutor, stai linistit:evil::evil:
iulia, cum puteam sa te las singura cu infractorul asta?
supravegheam:D

The_Blonde
27th May 2008, 21:35
in puii mei fata m-am intalnit cu harap alb , care era absolut superb

cimitiru' ghencea
27th May 2008, 21:35
ma duc sa mananc ceva ca mi s-a facut foame din cauza berii...
o noapte plina de senzatii tari steel girl!
si voua laur si cool,somn usor!:evil:

newcool
27th May 2008, 21:36
in puii mei fata m-am intalnit cu harap alb , care era absolut superb

si nu uitati..spuneti nu drogurilor..la naiba:happy

The_Blonde
27th May 2008, 21:36
domnu' gadea domnu gadea :cry:

laurdog
27th May 2008, 21:37
cum zici tu cimi, asa sa fie:evil::evil:
si tie.......odihna placuta:happy:happy:happy

The_Blonde
27th May 2008, 21:37
noapte buna cimi :D

newcool
27th May 2008, 21:38
domnu' gadea domnu gadea :cry:

da'i imita astia la fix....:happy

newcool
27th May 2008, 21:41
mare amenda...:happy mute...:happy

The_Blonde
27th May 2008, 21:42
nunta pe mute :cry:

The_Blonde
27th May 2008, 21:43
moama ce tare e aia cu dumba dumba :cry: sa moara ce-am pa' casa

newcool
27th May 2008, 21:44
moama ce tare e aia cu dumba dumba :cry: sa moara ce-am pa' casa
sa moara ce-am pa' casa...ca basescu..cu...boc...:happy:happy
:happy:happy:happy

The_Blonde
27th May 2008, 21:54
ma retrag 36 de minute :kiss:

newcool
27th May 2008, 21:55
furatu din daru de nunta...:D

newcool
27th May 2008, 21:56
ma retrag 36 de minute :kiss:
pa..fix 36?:P

Leo
27th May 2008, 22:05
mai este cineva ? Cool ai plecat si tu ?

The_Blonde
27th May 2008, 22:26
am revenit

Leo
27th May 2008, 22:33
de unde steel ?

Ess
27th May 2008, 23:12
seara buna, hahalere care este! :D
care-i treaba cu thd stichi sau nestichi??? :o:
is pe forum de 3 ani imediat, dar sa moara veta de stiu la ce foloseste asta... :o:

delaparis
27th May 2008, 23:16
am revenit
ai dreptate ... ce-i mult nu-i bun :D


is pe forum de 3 ani imediat, dar sa moara veta de stiu la ce foloseste asta... :o: forumul foloseste la pierdut timpul atunci cand nu ai timp :D ... e un fel de drog sticky :D

Hard
27th May 2008, 23:18
to be or not to be sticky :D

delaparis
27th May 2008, 23:20
to bee :D

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 07:39
good morning all!
ce de cunoscatori ai limbii engleze pe aici...bine nu vad ce cauta o albina in context,dar s-o trecem la glume :mda:
si ce prietenie intre psg si aia...ii leaga culorile cu sigurantza..
acum imi explic de ce bubico lu' mamitza isi permite sa faca permanent pe mascariciul pe aici...

Black_Mamba
28th May 2008, 07:54
'neata cimi...ai vazut ? ai gasit raspunsul repede ;)!
@delaparis...am uitat sa te felicit pentru "castigarea cupei ligii" // 0-1 cu Lyon ;)!

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 07:57
neatza kidon...am vazut... comentariile sunt de prisos...
ce zici de idiotul asta de piturca?daca nu-l ia pe bratu,nu-i sanatos...
de fapt,daca-l ia pe bratu,il lasa pe cristea sau pe moti...
rau e sa fii stelist...

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 07:59
'neata cimi...ai vazut ? ai gasit raspunsul repede ;)!
@delaparis...am uitat sa te felicit pentru "castigarea cupei ligii" // 0-1 cu Lyon ;)!

eu simpatizez totusi cu psg...
meciul in care le-a tras-o la freaks cu 5-0 dupa ce panaramele castigasera cu 3-0 la masa verde a fost un meci de colectie...aproape la fel de bun ca cel cu middlesbrough...:evil:

laurdog
28th May 2008, 08:02
buna dimineata domnilor

chinna tm
28th May 2008, 08:05
neatza lumeeeee!!!!!domnilor, ca roman adevarat ce sunt, si la ce grupa avem, nu pot sa nu observ ca jocul pe contraatac al romaniei are nevoie de bratu!!!!!piturca ar trebui sa il ia.....nu imi este drag dinamovistul, dar asta seamana la viteza cu babangida(mai tineti minte intr-n meci ajax-juve can a luat-o ergrul de la mijlocul terenului si a mers cu ea pana in parta incateva secunde de toti se uitau la el de ziceai ca-i schumi?....dar a ratat:happy....poate nu mai avea forta sa traga:D)......lumeeeee, ce naiba a fost ieri pe ols?....ce isi baga toti nasul in treburile noastre?......am auzit de ceva suspendari de conturi....mi frica:happy.....oare chiar se poat si fara ols?:happy.....PENAL!!!!!

Black_Mamba
28th May 2008, 08:08
de acord cimi...si mie mi-a ramas la suflet Boro' ;)
In partea cealalta,insa...sa stii ca eu nu-l vad pe Moti un jucator de nationala,sincer.E bun pentru DINAMO,dar,cam atat !
Apoi,sunt destui fotbalisti care pot juca pe postul lui Moti : Goian,Chivu,radOI,Tamas,Sapunaru.
Daca ai remarcat...nu l-am enumerat si pe obositul ala de Ghionea,care,a stat pe tusa un an de zile accidentat....si totusi Piti l-a selectionat.Rusine.Oricum Ghionoaia este sub Moti ca si valoare !

Black_Mamba
28th May 2008, 08:10
salut frate laur !
salve chinna !

cimitiru' ghencea
28th May 2008, 08:10
neatza lumeeeee!!!!!domnilor, ca roman adevarat ce sunt, si la ce grupa avem, nu pot sa nu observ ca jocul pe contraatac al romaniei are nevoie de bratu!!!!!piturca ar trebui sa il ia.....nu imi este drag dinamovistul, dar asta seamana la viteza cu babangida(mai tineti minte intr-n meci ajax-juve can a luat-o ergrul de la mijlocul terenului si a mers cu ea pana in parta incateva secunde de toti se uitau la el de ziceai ca-i schumi?....dar a ratat:happy....poate nu mai avea forta sa traga:D)......lumeeeee, ce naiba a fost ieri pe ols?....ce isi baga toti nasul in treburile noastre?......am auzit de ceva suspendari de conturi....mi frica:happy.....oare chiar se poat si fara ols?:happy.....PENAL!!!!!

bah chinna,daca ni se suspenda conturile e sfarsitul lumii...:happy
mie nici daca-mi suspenda contul in banca nu-mi pasa ...doar nu-s emo ...:happy
cat despre bratu,stai linistit ca-ti vand eu pontul: piti va miza in meciurile din grupa pe viteza de melc turbat a lui dica...:happy .logic,in urmatoarele meciuri nu va miza pe nimeni...:happy
laur,buna dimineata! ai lasat-o pe iulia singura...:)

cip
28th May 2008, 08:14
'neatza,io v-am mai spus,Delaparis se amuza pe la pinguini,si noi, naivi am sperat la bann,pe :drak:,corb la corb,ma rog ,daca scriam oita la oita ...luam :rosu:,asa ca nu scriu...

chinna tm
28th May 2008, 08:20
sall all.....kidon are mare dreptate, la faza cu ghionea......ce naiba cauta ala acolo?.....pe radoi la luat?alt accidentat.....moti mie chiar imi place ca si fundas, numai ca pe langa el , parerea mea, ar trebui un fundas rapid.....cat timp a fost radu stefan la dinamo, care incurca adversasrii, mori si-a facut biune treaba.....dupa aia, cand greul a venit pe el, nu a mai dat acelasi randament.....dar tot fundas de valoare ramane.....decat stelistii lui piti.....
IMI IAU BANN PENTRU SEMNATURA?:happy......

torinezu
28th May 2008, 08:23
good mornin' all abs.!
lobont accidentat! nasol!

chinna tm
28th May 2008, 08:28
sall tori.....dar cica \nu e grav.....si eu m-am speriat putin, dar m-am linistit:D

cip
28th May 2008, 08:29
sall all.....kidon are mare dreptate, la faza cu ghionea......ce naiba cauta ala acolo?.....pe radoi la luat?alt accidentat.....moti mie chiar imi place ca si fundas, numai ca pe langa el , parerea mea, ar trebui un fundas rapid.....cat timp a fost radu stefan la dinamo, care incurca adversasrii, mori si-a facut biune treaba.....dupa aia, cand greul a venit pe el, nu a mai dat acelasi randament.....dar tot fundas de valoare ramane.....decat stelistii lui piti.....
IMI IAU BANN PENTRU SEMNATURA?:happy......
n-ai putea pleca in delegatie la unguroaice de azi?ai invatat cum se spune scama?

torinezu
28th May 2008, 08:31
i-auziti dale si chinna: inter l-a luat pe daminuta de la poli !

cip
28th May 2008, 08:33
i-auziti dale si chinna: inter l-a luat pe daminuta de la poli !

am auzit azi dimineata,eu rad cu un ochi si plang cu celalalt...:):(

chinna tm
28th May 2008, 08:33
n-ai putea pleca in delegatie la unguroaice de azi?ai invatat cum se spune scama?



nu.....nu risc sa te bucuri 2 saptamani:D.....ajunge doar una:D.....si la faza cu scama, invata ele romaneste:D...daca nu, imi cumpar un dictionar:D.....



i-auziti dale si chinna: inter l-a luat pe daminuta de la poli !

am citit si eu.....mai bine asa, oricum al mic nu mai vroia la noi, i s-au urcat si lui figurile la cap....macar am luat niste bani.....numai sa nu ajunga ca si zicu.....nu e bine sa pleci asa de tanar, tentatiile sunt mari:D.....