PDA

View Full Version : All absurdities



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195

cip
24th March 2008, 09:56
mah,laure,la Inter-"aia" ce-a fost (ca am dat diconect pe fotbal) ?

resita
24th March 2008, 09:56
LE. Absurzii aia moty, absurzii care ne iau de sus si zic: cine-i ala? R:a ... un pinguin ..... Nu-ti face stres cu ei ... la cat de veninosi sunt se vor sfasia intre ei intr-o saptamana sau 2. Cum au aparut asa dispar ...


cititi aici, se pare ca pana la urma are dreptate

2stupiddogs
24th March 2008, 09:56
aaxi,daca nu ma insel asupra cifrei...ganea a avut minim 5 ocazii CLARE! :headbang:

laurdog
24th March 2008, 09:57
cititi aici, se pare ca pana la urma are dreptate

crezi ca ne intereseaza?
cip, sa zica merci ca au scapat doar cu 2-1. i-a rupt in doua

aaxi
24th March 2008, 09:58
aaxi,eu nu ma consider un om citit...pentru ca nu am facut nicio facultate,si pe deasupra nici nu prea mi-a palcut scoala...mai mult din strada asa cand ma uitam la ea...da imi placea.In schimb sunt un om trecut prin viata...si stiu cum se manaca un peste(trebuie sa evit oasele ;)).
Daca nu iti ceri scuze...sa fii sanatos,eu unul voi merge pe aceeasi linie,aminteste-ti chestia cu "prostul" nu a fost o intrebare(asa cum vrei tu sa arati...),a fost o afirmatie ! E o mare diferenta intre a intreba si a afirma !

Hai sa-ti repet pentru ultima oara: ATATA TIMP CAT TU MA INJURI DE MORTI.......NU O SA PRIMESTI SCUZE DE LA MINE.......
Cred ca pe cei de aici nu-i pasioneaza divergenta noastra, asa ca ........
PS:daca tu zici ca nu a fost o intrebvare si a fost o afirmatie, asa o fi........chiar nu mai am chef sa te contrazic............tu sa fi sanatos

laurdog
24th March 2008, 09:59
resita, ei nu stiu ca noi vb impreuna, dinainte sa se faca ei pinguini. sa fie sanatosi si plini de bani

2stupiddogs
24th March 2008, 09:59
Resita,de multa vreme se vb asa!Eu nu-mi fac probleme....in max 2 ore se detensioneaza situatia. :D

laurdog
24th March 2008, 09:59
Hai sa-ti repet pentru ultima oara: ATATA TIMP CAT TU MA INJURI DE MORTI.......NU O SA PRIMESTI SCUZE DE LA MINE.......
Cred ca pe cei de aici nu-i pasioneaza divergenta noastra, asa ca ........
PS:daca tu zici ca nu a fost o intrebvare si a fost o afirmatie, asa o fi........chiar nu mai am chef sa te contrazic............tu sa fi sanatos

POTOLITI-VA!!!!!!

Black_Mamba
24th March 2008, 10:00
laure,laure...Liverpool,nimiciti...Inter,rupti,U Cluj si ei...DOAR DINAMO ...

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:01
salut B,kidon,laur

chinna tm
24th March 2008, 10:01
resita, ei nu stiu ca noi vb impreuna, dinainte sa se faca ei pinguini. sa fie sanatosi si plini de bani

corect laur.....resita, au fost si o sa fie divergente intre noi.....dar noi tot aici suntem:D.....in plus, ce se baga pinguinii in seama?....hobiti rules:D.....war to pinguins:D.....

aaxi
24th March 2008, 10:02
aaxi,daca nu ma insel asupra cifrei...ganea a avut minim 5 ocazii CLARE! :headbang:

eu am vazut-o pe aia monumerntala.........daca nu vedeam tricourile juram ca sunt stelisti, numai astia sunt in stare sa fie asa idioti:rosu::rosu:

cip
24th March 2008, 10:02
mah,cine pe cine a rupt?ca esti ambiguu...:)

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:03
kidon are dreptate in privinta lui aaxi.eu nu ma cert cu el,dar el vrea sa lase aceasta impresie.
cat despre ceea ce vrea resita sa ne avertizeze ca s-ar putea sa ne certam ,nu e valabil.pai daca isi aduce aminte de exemplu B sub ce auspicii ne-am intalnit noi pe pro si am sfarsit prieteni...
bine ,cu aaxi,prietenia e mai greu realizabila dar convietuirea e posibila cata vreme exista respect reciproc..eu il respect..

Black_Mamba
24th March 2008, 10:03
Dear KIDON,

You have received an infraction at OnlineSport Forum.

Reason: Pocire voita nume membru forum/echipa/club
-------
respecta regulamentul!
-------

This infraction is worth 3 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Laur daca ghicesti din prima,ai o bere ! Cine ?

laurdog
24th March 2008, 10:03
LIVERPOOL distrusa DUPA ce a ramas in 10. inter, fara nicio sansa. cat despre DINAMO,ssssst, tiptil, tiptil

2stupiddogs
24th March 2008, 10:03
salut B,kidon,laur

Sal. cimi,ai ascultat melodiile de la link-urile postate de mine?

cip
24th March 2008, 10:04
ahaha,eu am intrat pe art Dinamo cu ganduri nu tocmai curate,si acum vb cu ei la tel si ne dam mail-uri...:happy:happy:happy

resita
24th March 2008, 10:05
Resita,de multa vreme se vb asa!Eu nu-mi fac probleme....in max 2 ore se detensioneaza situatia. :D


corect laur.....resita, au fost si o sa fie divergente intre noi.....dar noi tot aici suntem:D.....in plus, ce se baga pinguinii in seama?....hobiti rules:D.....war to pinguins:D.....


ok :ok:

Black_Mamba
24th March 2008, 10:05
corect cimi...si eu il respect pe aaxi...prin evitare.E cel mai simplu mod !

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:05
oricum promit sa nu-i mai raspund lui aaxi ,cel putin la provocari ...
si kidon are dreptate intrucat am asistat si eu la discutii ma putin principiale intre ei.

laurdog
24th March 2008, 10:06
KIDON, e cumva....ala tare de cap? am citit. stiam de sambata. cimi, termina si tu, nu ma faceti sa va trimit pm, si sa va spun eu cate ceva. GATA.
aaxi, cam greu cand nu ai arbitrii, nu-i asa? i-ati luat la....matineu si v-a tatait curul:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:06
Sal. cimi,ai ascultat melodiile de la link-urile postate de mine?

nu,dar poate le mai postezi o data?:)

2stupiddogs
24th March 2008, 10:06
ahaha,eu am intrat pe art Dinamo cu ganduri nu tocmai curate,si acum vb cu ei la tel si ne dam mail-uri...:happy:happy:happy

Cip,un POLIST nu putea intra cu ganduri "curate" pe acele articole.....:happy

chinna tm
24th March 2008, 10:07
domnilor.....poli merge la bistrita...ce meci avem:(.....

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:07
KIDON, e cumva....ala tare de cap? am citit. stiam de sambata. cimi, termina si tu, nu ma faceti sa va trimit pm, si sa va spun eu cate ceva. GATA.
aaxi, cam greu cand nu ai arbitrii, nu-i asa? i-ati luat la....matineu si v-a tatait curul:happy:happy:happy

spune-ne laur.eu chiar vreau niste lamuriri.si cum tu esti BIG BROTHER:drak:

chinna tm
24th March 2008, 10:07
Cip,un POLIST nu putea intra cu ganduri "curate" pe acele articole.....:happy

corect B.....:ok::happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:08
domnilor cine este de acord cu mine ca "aia" mai au doar doua meciuri grele:cu noi si cu voi?

laurdog
24th March 2008, 10:08
cip, inter nu a avut nicio sansa. a fost dominat 90 min. sa zica merci ca nu le-au dat mai multe

aaxi
24th March 2008, 10:08
kidon are dreptate in privinta lui aaxi.eu nu ma cert cu el,dar el vrea sa lase aceasta impresie.
cat despre ceea ce vrea resita sa ne avertizeze ca s-ar putea sa ne certam ,nu e valabil.pai daca isi aduce aminte de exemplu B sub ce auspicii ne-am intalnit noi pe pro si am sfarsit prieteni...
bine ,cu aaxi,prietenia e mai greu realizabila dar convietuirea e posibila cata vreme exista respect reciproc..eu il respect..


Daca se paote sa nu ne mai atacam personal...e ok, daca nu.........hai sa ne asteptam si la replici de la cel "atacat".:pace:
Cat despre respect........nu cred ca ti-am dat vreodata impresia ca nu te respect. Aici e doar o persona pe care nu o respect,dar asta e alta poveste

laurdog
24th March 2008, 10:09
domnilor cine este de acord cu mine ca "aia" mai au doar doua meciuri grele:cu noi si cu voi?

eu sunt de acord:cool:

Black_Mamba
24th March 2008, 10:09
ai pierdut berea...yo ! In loc sa stea sa faca ceva de mancare(vorba marelui fotbalist Gica Hagi),scrie despre fotbal :););) ne supravegheaza pe noi.

aaxi
24th March 2008, 10:10
oricum promit sa nu-i mai raspund lui aaxi ,cel putin la provocari ...
si kidon are dreptate intrucat am asistat si eu la discutii ma putin principiale intre ei.

a fost 1 discutie ......nu mai multe, stai linistit

chinna tm
24th March 2008, 10:10
Aici e doar o persona pe care nu o respect,dar asta e alta poveste

stiam eu...aaxi ma uraste....:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:10
corect cimi...si eu il respect pe aaxi...prin evitare.E cel mai simplu mod !

asta incerc si eu.recunosc ca in dimineata asta am inceput eu,dar ca sa-l parafrazeze pe ideologul fazelor judecat in defavoarea lui dinamo si in favoarea alora,craciunescu,mi-a raspuns cu o forta disproportionata.
evitarea e perfecta...
cat despre penalizarea ta,hardliner e cu siguranta autorul...

2stupiddogs
24th March 2008, 10:11
nu,dar poate le mai postezi o data?:)

Pagina 154...;)

cip
24th March 2008, 10:11
acum mai bine de vreun an,cimi il avertiza pe rajka sa nu intre in dialog cu mine (bine,eu cu rajka ne stiam demult),ca n-are cu cine conversa,si am ni-s frati...:lol::happy:lol:
pai,normal,cin' se-asamana se-aduna,indiferent de preferinte fotbalistice ,bine,esential e sa ai cat se cat simtul umorului:D:happy

aaxi
24th March 2008, 10:11
KIDON, e cumva....ala tare de cap? am citit. stiam de sambata. cimi, termina si tu, nu ma faceti sa va trimit pm, si sa va spun eu cate ceva. GATA.
aaxi, cam greu cand nu ai arbitrii, nu-i asa? i-ati luat la....matineu si v-a tatait curul:happy:happy:happy

laur.............ti-a dat ceva impresia ca Steaua joaca fotbal:rosu::rosu::rosu:.......suntem jalnici, nu meritam nici macar 1 punct. Pai daca nici pe uta, iasi sau alte echipe de genul asta nju le putem bate............mai poti zice ceva???

chinna tm
24th March 2008, 10:12
ai pierdut berea...yo ! In loc sa stea sa faca ceva de mancare(vorba marelui fotbalist Gica Hagi),scrie despre fotbal :););) ne supravegheaza pe noi.

kidon...sa inteleg ca ai primit avertismentul ca i-ai facut pe aia....asa cum ii face seful lor mioritic?....sau de la altele?......

laurdog
24th March 2008, 10:13
cititi pm-urile, si VA ROG procedati ca atare.
multumesc

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:13
acum mai bine de vreun an,cimi il avertiza pe rajka sa nu intre in dialog cu mine (bine,eu cu rajka ne stiam demult),ca n-are cu cine conversa,si am ni-s frati...:lol::happy:lol:
pai,normal,cin' se-asamana se-aduna,indiferent de preferinte fotbalistice ,bine,esential e sa ai cat se cat simtul umorului:D:happy

ok.eu cu rajka ma stiam de mai mult timp...
chiar,pacat ca nu e si el pe aici...
sau il mai tii minte pe batranul si inteleptul calandrinon?pe unde o fi?

laurdog
24th March 2008, 10:14
kidon, am vazut ca esti urmarit.schimba modalitatea de a fi anti.....aia

cip
24th March 2008, 10:15
hahahahahahahahaha rdliner,cred ca i s-a pus pata pe grupul nostru...:)

aaxi
24th March 2008, 10:16
stiam eu...aaxi ma uraste....:happy

stiam eu ca cip nu-si poate tine gura, dar sa sti ca si el a zis la fel de tine:happy:happy:happy:happy
Am glumit.......pana cand imi dai berea ....te iubesc:happy:happy

cip
24th March 2008, 10:17
nu stiu,bro',in rarele ocazii cand am mai intrat pe prosop,nu i-am vazut postand,si daca-i vedeam,tot degeaba,ca nu-mi lua comment-urile,poate mai incerc azi,intre 2 postari si depuneri de CV...:angry::mda:

2stupiddogs
24th March 2008, 10:17
Pfuoaiiiii daca intra mingea shutata de Hidisan....parol ca-mi treceau nervii! INSTANTANEU!

Black_Mamba
24th March 2008, 10:18
a fost 1 discutie ......nu mai multe, stai linistit

E clar...ma confunzi...pe cand ma injurai tu si ma jigneai zi de zi,cand eu atacam stana(iar tu pe mine direct)...Eu eram "Carlo Gambino"...si aaxi,nu a fost 1 discutie...zi de zi m-ai jignit pe mine direct,cand eu atacam stana.Degeaba spui ca te-am injurat de morti...e posibil,dar dupa muuuultele jigniri pe care mi le-ai adus,ce vroiai sa fac ,sa-ti dau flori ? era normal sa reactionez si eu nu ?
E posibil sa ma confunzi ...
Spre deosebire de tine...eu te voi respecta,atata timp cat tu nu imi vei "rosti" nick-ul;),ca numele nu mi-l stii !

torinezu
24th March 2008, 10:18
domnilor cine este de acord cu mine ca "aia" mai au doar doua meciuri grele:cu noi si cu voi?

si cu dacia...... :)

chinna tm
24th March 2008, 10:19
stiam eu ca cip nu-si poate tine gura, dar sa sti ca si el a zis la fel de tine:happy:happy:happy:happy
Am glumit.......pana cand imi dai berea ....te iubesc:happy:happy

sunt chinez, numeni nu ma vrea:happy.....aaxi merge pe interese:happy....domnule, te anunt ca mie imi plac femeile...fara propuneri indecente..:D...si berea, o vei primi....sper sa o bem impreuna:D.....sa fie o bere a ...pacii!...cu toti laolalta

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:20
de un lucru sunt sigur.pot oricand convietui cu oricine.chiar si atunci cand se faca eforturi sa fiu enervat.I'm a lover ,not a fighter.:happyasa ca laur,nicio grija din partea mea...:evil:

2stupiddogs
24th March 2008, 10:21
si cu dacia...... :)

...daca nu si-au rezolvat situatia....

Tim
24th March 2008, 10:21
salut domnilor.Ati privit clasamentul??? Incredibil!!!!!!!!!!!!!! Incredibil !!!!!!!!!!!! Dupa 6 etape din retur.....iar steaua ,dinamo,rapid !!! Va anunt 'oficial" ca din acest moment,pt mine fotbalul din liga lui becali......ESTE ISTORIE !!!!!!!! Nu ma mai intereseaza !!!!!!

torinezu
24th March 2008, 10:23
multumesc pt. urari lui kidon, banatean, laur si aaxi! si va urez si eu sa aveti bafta si sa nu va mai certati! :)

laurdog
24th March 2008, 10:23
salut tim. parca nici mingea din avatarul tau nu mai are aceeasi viteza

Black_Mamba
24th March 2008, 10:23
ok,laur !
m-a avertizat stelista yoyoyoi !!! pentru ca am pocit numele clubului lor...si mi-am promis mie insumi sa nu o mai fac !
Incepand de azi...ii voi numi carlani...ca asa le spune patronul lor...eu nu am nicio vina...! cine nu ma crede le dau un citat dintr-un ziar de sport din Romania,nu-i dau numele sa nu-i fac reclama !

laurdog
24th March 2008, 10:23
multumesc pt. urari lui kidon, banatean si aaxi! si va urez si eu sa aveti bafta si sa nu va mai certati! :)

baaai, si eu ti-am urat:ok::ok:

chinna tm
24th March 2008, 10:23
salut domnilor.Ati privit clasamentul??? Incredibil!!!!!!!!!!!!!! Incredibil !!!!!!!!!!!! Dupa 6 etape din retur.....iar steaua ,dinamo,rapid !!! Va anunt 'oficial" ca din acest moment,pt mine fotbalul din liga lui becali......ESTE ISTORIE !!!!!!!! Nu ma mai intereseaza !!!!!!

salve tim......si eu sunt suparat....dar ne trece supararea....cat despre fotbalul romanesc.....no comment....nu merita efortul aceasta competitie incorecta.....

laurdog
24th March 2008, 10:24
ok,laur !
m-a avertizat stelista yoyoyoi !!! pentru ca am pocit numele clubului lor...si mi-am promis mie insumi sa nu o mai fac !
Incepand de azi...ii voi numi carlani...ca asa le spune patronul lor...eu nu am nicio vina...! cine nu ma crede le dau un citat dintr-un ziar de sport din Romania,nu-i dau numele sa nu-i fac reclama !

daca nu postai chestia aia la pinguini, nu pateai nimic.
ma bucur ca ati inteles ce v-am rugat.:ok:

chinna tm
24th March 2008, 10:25
ok,laur !
m-a avertizat stelista yoyoyoi !!! pentru ca am pocit numele clubului lor...si mi-am promis mie insumi sa nu o mai fac !
Incepand de azi...ii voi numi carlani...ca asa le spune patronul lor...eu nu am nicio vina...! cine nu ma crede le dau un citat dintr-un ziar de sport din Romania,nu-i dau numele sa nu-i fac reclama !

e pinguina.....de aia te-a avertiozat....:happy

aaxi
24th March 2008, 10:25
E clar...ma confunzi...pe cand ma injurai tu si ma jigneai zi de zi,cand eu atacam stana(iar tu pe mine direct)...Eu eram "Carlo Gambino"...si aaxi,nu a fost 1 discutie...zi de zi m-ai jignit pe mine direct,cand eu atacam stana.Degeaba spui ca te-am injurat de morti...e posibil,dar dupa muuuultele jigniri pe care mi le-ai adus,ce vroiai sa fac ,sa-ti dau flori ? era normal sa reactionez si eu nu ?
E posibil sa ma confunzi ...
Spre deosebire de tine...eu te voi respecta,atata timp cat tu nu imi vei "rosti" nick-ul;),ca numele nu mi-l stii !

hai sa te lamuresc ca se pare ca in ciuda a ceea ce mi-a zis laur o sa mai scriu o data:
1. dupa faza cu prostul, replica ta a fost aia cu mortii, asa ca las-o balta ca si nu mai poza in victima
2. eu discutie cu kidon am avut doar in ziua aia, atata
3. au existat o gramada de clone...motiv pentru care sunt aici
4. cat despre respect.......fiecare cu principile lui
5.nu ma pasioneaza sa-ti pronunt nici nick-ul tau si nici numele........si as dori ca si reciproca sa fie valabila
6. sorry laur................a fost ultima data

2stupiddogs
24th March 2008, 10:26
salut domnilor.Ati privit clasamentul??? Incredibil!!!!!!!!!!!!!! Incredibil !!!!!!!!!!!! Dupa 6 etape din retur.....iar steaua ,dinamo,rapid !!! Va anunt 'oficial" ca din acest moment,pt mine fotbalul din liga lui becali......ESTE ISTORIE !!!!!!!! Nu ma mai intereseaza !!!!!!
Salut Tim. De acord cu ce spui dar cu o complectare...noi ne-am "rezolvat" SINGURI in 2 meciuri PENIBILE! :headbang:

torinezu
24th March 2008, 10:26
baaai, si eu ti-am urat:ok::ok:

am facut modificarea! multumesc! :D

Black_Mamba
24th March 2008, 10:27
baaaaaai,treziti-va...a intrat ea aici cu o seara inainte...eu am postat acolo dupa ce m-a avertizat...ati inebunit cu totii....CE MOTIV AVEAM EU SA INTRU ACOLO ???????? Uitati-va la ore !!! ce naiba sunteti dusi cu capu'???????

aaxi
24th March 2008, 10:27
sunt chinez, numeni nu ma vrea:happy.....aaxi merge pe interese:happy....domnule, te anunt ca mie imi plac femeile...fara propuneri indecente..:D...si berea, o vei primi....sper sa o bem impreuna:D.....sa fie o bere a ...pacii!...cu toti laolalta

atata timp cat o dai tu poate fi si Timisoreana:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 10:28
Salut Tim. De acord cu ce spui dar cu o complectare...noi ne-am "rezolvat" SINGURI in 2 meciuri PENIBILE! :headbang:

parca ala de la vaslui a fost mai penibil....aseara am mai avut ceva ocazii....joc extrem de slab....abia la 2-0 s=-au trezit ai noastrii sa ii atace pe aia....si a tinut doar cateva minute, pana am dat gol....domnilor, la bistrita avem meci greu....daca nu batem, riscam sa ramanem pe dinafara cupelor.....

Tim
24th March 2008, 10:28
Boicot prin ignorare
Am hotărît să nu mai scriu și să nu mai vorbesc despre sport. E o măsură de igienă personală într-o vreme cînd mizeria din fotbalul românesc se întinde galopant. Unii se retrag fiindcă au ars sau fiindcă nu mai au nimic de spus. Eu o fac fiindcă mă simt inundat de silă. Lașitate? Abandon comod? Cedare pripită? Nu-mi dau seama, dar nu mai pot. Am tot încercat să mă uit în altă parte. Am scris despre finala Europeanului de handbal masculin, despre Lavinia Miloșovici, Ian Thorpe, Roger Federer, Jean-Pierre Rives, Constantin Popovici, Sorana Cîrstea sau Adriana Țăcălie. Mi-am impus să nu cauționez prin nici un cuvînt al meu aparițiile toxice din lojele fotbalului. Am îndemnat într-o emisiune TV (http://www.gsptv.ro/) să le boicotăm în cel mai simplu și pașnic mod: prin ignorare. Am mizat pe solidarizarea breslei, pe instinctul ei sanitar, și am crezut, naivul de mine, că voi convinge măcar un ziarist sau un realizator de emisiuni. Evident, nu s-a întîmplat nimic.
Fotbal bolnav, manifestări papuașe
Cum la anumite vîrste candoarea seamănă cu altceva, fac pasul înapoi. Nu joc rolul mimozei, n-am nevoie de săruri trecute pe la nas. Lucrul pe care-l regret cel mai tare e că mi-am pierdut plăcerea de a scrie despre sport. Cu peste cinci ani în urmă, la debut, mi se părea că-l prinsesem pe Dumnezeu de o jambieră. Acum, ziua cînd trebuie să predau articolul mă găsește cu bila urcată sub mărul lui Adam. Prin urmare, e preferabil să plec, cu toată mîhnirea pe care o încerc despărțindu-mă de echipa și cititorii Gazetei. Fotbalul bolnav din România și manifestările papuașe din jurul lui nu-mi dau voie să rămîn. Nu mai vreau intervenții telefonice în care se împroașcă insanități. Nu mai vreau victimizări ieftine, insulte birjărești, minciuni sfruntate, suspiciuni, schimburi de flegme, mojicii și amenințări. Nu mai vreau stadioane unde argumentul cîștigător e ranga. M-am săturat de pistoale, brichete, bîte și scaune smulse. M-am săturat de fotbalul tribal.
Noi i-am creat, ei ne distrug
Am spus de mai multe ori un lucru de domeniul evidenței: că noxele bipede care sufocă fotbalul pot fi făcute să dispară doar de cei care le-au înlesnit accesul pe scenă. Degeaba. Mi s-a împins sub nas trioul de alibiuri care justifică și stimulează compromisul: interes-rating-concurență. “Noi am renunța la circ, dar ce să-i faci, asta vrea publicul.” Am spus, de asemenea, că publicul a fost dresat după metode pavloviene, ajungînd acum să aștepte circul fiindcă nu știe (sau a fost silit să uite) că există și altceva. Cît despre meciuri, ele au devenit forme de legitimare a fraudei, abuzului, bunului-plac și șmecheriei. Iar noi, falșii tenori ai celei de-a patra puteri, alimentăm dezastrul, în loc să încercăm îndiguirea lui. Titrăm “SCANDAL! SCANDAL! SCANDAL!” pe ecran și facem genuflexiuni în fața agenților poluanți care abia așteaptă microfonul. Vorbim întruna de război și pe urmă ne mirăm că spectatorii scot pietre din pavaj și recompun Intifada. Regret, dar nu particip la farsa asta grotescă. Vă mulțumesc pentru atenție și mă retrag. La revedere. RADU PARASCHIVESCU-VIOLAMANIA

laurdog
24th March 2008, 10:29
hooooo, ma ca ma vazut. dar dupa aia ai postat si tu acolo. daca vrei sa-i zici ceva, zi aici. oricum va citi.
cat despre obiectivitatea lor.......nu stiu la ce te asteptai. a mai luat niste puncte un caine de-al nostru absolut GRATUIT, deci nu esti singurul

Black_Mamba
24th March 2008, 10:32
pai vezi ,ma laure ?...si chinna sau care mi-a mai spus..ca ala era motivul ,ca as fi intrat eu la pinguini;),eu nu aveam motiv...dupa ce m-a avertizat nu am vrut sa-i scriu pm,si am gasit-o acolo...

resita
24th March 2008, 10:34
parerea mea despre moderatori :happy:happy:happy

http://img81.imageshack.us/img81/7509/gallery605281301207378vjd4.gif (http://imageshack.us)

Black_Mamba
24th March 2008, 10:34
Invitat special la Sport.ro chiar în timpul partidei dintre Steaua și UTA, directorul general al Rapidului a comentat ironic evoluția Stelei contra arădenilor. "Cine știe, dacă nu reușea să marcheze Vali Badea golul doi al Stelei, poate se întămpla iar să se oprească partida, cine știe." a declarat Zotta.

Rapidistul și-a continuat tirul de ironii la adresa roș-albaștrii:"Bănuiesc că toată lumea a văzut intrarea lui Lovin la acel jucător arădean, direct cu talpa pe tibie. Doar Dumnezeu l-a salvat pe arădean de o accidentare extrem de gravă, dar bineînțeles că arbitrul nu a dictat nimic" a concluzionat la fel de ironic Constantin Zotta.

chinna tm
24th March 2008, 10:35
pai vezi ,ma laure ?...si chinna sau care mi-a mai spus..ca ala era motivul ,ca as fi intrat eu la pinguini;),eu nu aveam motiv...dupa ce m-a avertizat nu am vrut sa-i scriu pm,si am gasit-o acolo...

eu doar am intrebat de ce te-a avertizat:D

laurdog
24th March 2008, 10:36
acum ca ati terminat cu prostiile putem vorbi despre fotbal? ce se intampla la poli? a fost careva la meci?

torinezu
24th March 2008, 10:36
cititi aici, se pare ca pana la urma are dreptate

veninosi, da. dar n-as paria pe disparitie, in ciuda lor! :ok: nu uita ca am venit impreuna pe pe pro, unde nu ne menajam! :evil:

chinna tm
24th March 2008, 10:37
Invitat special la Sport.ro chiar în timpul partidei dintre Steaua și UTA, directorul general al Rapidului a comentat ironic evoluția Stelei contra arădenilor. "Cine știe, dacă nu reușea să marcheze Vali Badea golul doi al Stelei, poate se întămpla iar să se oprească partida, cine știe." a declarat Zotta.

Rapidistul și-a continuat tirul de ironii la adresa roș-albaștrii:"Bănuiesc că toată lumea a văzut intrarea lui Lovin la acel jucător arădean, direct cu talpa pe tibie. Doar Dumnezeu l-a salvat pe arădean de o accidentare extrem de gravă, dar bineînțeles că arbitrul nu a dictat nimic" a concluzionat la fel de ironic Constantin Zotta.

la faza cu lovin....e realist....chiar a fost o intrare criminala....oare lacatus l-a invatat?:D.....si fi sigur ca golul lui badea i-a orpit pe fricosi sa o taie la vestiare....again:D

resita
24th March 2008, 10:37
veninosi, da. dar n-as paria pe disparitie, in ciuda lor! :ok: nu uita ca am venit impreuna pe pe pro, unde nu ne menajam! :evil:

de aceea le esti si "frica" :evil: de voi, ca sunteti uniti :ok:

Black_Mamba
24th March 2008, 10:39
pai daca ma vor banna pt ca le spun carlani...eu va voi parasi.Va fi mai multa liniste ;)! "Eu ce vina am" ?????

!!!!!!!!!!!"Voi face selectie cum faceam toamna, oile pe care le vedeam mai batrâne, le vindeam, le taiam, schioapele le vindeam si cumparam miorite care sa aiba forte si la fatare, la lapte, si o sa dau afara vreo 6-7 oi, de astea mai batrâne si o cumpar vreo 6-7 cârlani. Asta o sa fac eu. M-am gândit deja la jucatorii care vor pleca, dar nu va spun voua." a declarat Becali, care a continuat ca se va consulta cu Adrian Ilie si cu Lacatus, nu cu varul sau, Ioan Becali, in vederea strategiei de transferari. "Am manager, nu trebuie sa fac tactica cu Giovanni. Pe urma si Lacatus, ba esti antrenor, adu tu jucatori, fa-ti echipa. O sa vedeti voi ca nu las eu Steaua asa, ma întâlneam cu ei, mai râdeam, îi mai criticam, vezi ca acolo nu te-ai învârtit, pai daca tu lasi turma, gasesti numai oi schioape, sterpe." a spus Becali.

aaxi
24th March 2008, 10:39
la faza cu lovin....e realist....chiar a fost o intrare criminala....oare lacatus l-a invatat?:D.....si fi sigur ca golul lui badea i-a orpit pe fricosi sa o taie la vestiare....again:D

lovin trebuia eliminat fara discutie, dar intrarea la Radoi oare nu a fost la fel?:yeah:
amandoi trebuiau eliminati:rosu::rosu:

cip
24th March 2008, 10:39
resita,scapa "Metalul" ?
dupa cat de prost imi merge anul asta cu echipele preferate,nu cred...:(
ce-a facut in ultima etapa ?

chinna tm
24th March 2008, 10:39
veninosi, da. dar n-as paria pe disparitie, in ciuda lor! :ok: nu uita ca am venit impreuna pe pe pro, unde nu ne menajam! :evil:

tori....tu muncesti de ziua ta?....ia bere....wiski.....si da-oncolo de munca.....fa chef:D......astia de pe aici nu inteleg un l;ucru...e thread-ul nostru...ce treaba au ei cu noi?....injuram?....facem scandal?....nu....ironii sunt.....dar doar pe aici....pe alte theread-uri stam mai cuminti.....ce se baga intre noi unii?-ma refer ;la cei care nu ne suporta......

2stupiddogs
24th March 2008, 10:40
acum ca ati terminat cu prostiile putem vorbi despre fotbal? ce se intampla la poli? a fost careva la meci?

Da,eu am fost.

chinna tm
24th March 2008, 10:40
lovin trebuia eliminat fara discutie, dar intrarea la Radoi oare nu a fost la fel?:yeah:
amandoi trebuiau eliminati:rosu::rosu:

corect.....rosu la utist.....

laurdog
24th March 2008, 10:41
resita, te rog mai pune o data linkul, ca n-am chef sa citesc tot ce au scris acolo

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:41
de aceea le esti si "frica" :evil: de voi, ca sunteti uniti :ok:

am votat de dimineata,resita...

laurdog
24th March 2008, 10:41
Da,eu am fost.

si ce zicea lumea? cum isi explica evolutia echipei?

resita
24th March 2008, 10:42
resita,scapa "Metalul" ?
dupa cat de prost imi merge anul asta cu echipele preferate,nu cred...:(
ce-a facut in ultima etapa ?


nu cred, nu jucam nimic, nu avem echipa.

dar e de inteles, baietii au fost adunati cu 2-3 zile inainte de a incepe returul, majoritatea sunt veniti lin divizia D. singurul lucru bun la echipa este antrenorul dan potoceanu :ok:

am pierdut cu 1-0 in fata bihorului :(

cip
24th March 2008, 10:42
cine,mah sa nu suporte niste baieti finuti ca noi,ca-l iau de gat...:happy:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 10:42
de aceea le esti si "frica" :evil: de voi, ca sunteti uniti :ok:

dar ce le-am facut noi?...le-am luat painea de la gura?.....ce e intre noi e treaba noastra.....nu inteleg de ce e simt amenintati, doar nu ii dam afara de pe site.....ciudat.....

2stupiddogs
24th March 2008, 10:42
lovin trebuia eliminat fara discutie, dar intrarea la Radoi oare nu a fost la fel?:yeah:
amandoi trebuiau eliminati:rosu::rosu:

Si ghonea a avut o intrare criminala si a luat doar galben...

resita
24th March 2008, 10:44
resita, te rog mai pune o data linkul, ca n-am chef sa citesc tot ce au scris acolo


ce link? :thinkso::thinkso::thinkso::thinkso:

asta pt. vot http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=76965

Elphax
24th March 2008, 10:44
neatza, facem 3K azi? :D

chinna tm
24th March 2008, 10:45
cine,mah sa nu suporte niste baieti finuti ca noi,ca-l iau de gat...:happy:happy:happy

ioooooo baaaaaaaaaaaaaaaa.....ioooooooooooooooo.....:happy

laurdog
24th March 2008, 10:46
neatza, facem 3K azi? :D

facem ca doar a fost etapa, nu?:ok:
resita nu asta,al cu comentariile pinguinilor

resita
24th March 2008, 10:46
dar ce le-am facut noi?...le-am luat painea de la gura?.....ce e intre noi e treaba noastra.....nu inteleg de ce e simt amenintati, doar nu ii dam afara de pe site.....ciudat.....


pana acum pinguinii se laudau ca au cele mai multe posturi pe un thread si se simteau mandri, acum se simt amenintati :D

acum serios, nimeni nu are nimic, nu se simt amenintati dar mai arunca si ei cu cate o ironie ca sa fie discutia mai palpitanta etc.

aaxi
24th March 2008, 10:46
Si ghonea a avut o intrare criminala si a luat doar galben...

pe bune....asta nu o mai retin, am retinut doar intrarea idiotului de lovin :rosu:si a aluia de la uta impotriva lui radoi.:rosu:

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:47
acum nu inteleg altceva...ce-i cu bau-bau-ul asta ca ne certam si ne desfiintam grupul?eu ii cunosc pe majoritatea baietilor.ma inteleg bine si foarte bine cu aproape toti.pe cei cu care nu ma inteleg ii tolerez.ce daca ne certam?incercam cumva sa batem recordul mondial de durata al unui thread?vrea cineva in guiness book?
un lucru stiu sigur:daca chinna ,ca sa dau un de exemplu imi zice ca dinamo e de rahat,nu ma supar.dar daca vine aaxi si ma intreaba de ce n-a marcat u in meciul cu dinamo,dupa toate nenorocirile care se petrec in jurul echipei sale,n-o sa ii raspund in niciun caz cu o gluma...asta nu inseamna ca il iau la injuraturi sau la bataie...
astazi e luni si-s cam suparat...sorry laur.:evil:

aaxi
24th March 2008, 10:47
ioooooo baaaaaaaaaaaaaaaa.....ioooooooooooooooo.....:happy

vezi cip......mic si rau :happy:happy

2stupiddogs
24th March 2008, 10:47
si ce zicea lumea? cum isi explica evolutia echipei?

Fiecare cu parerea lui.....Idea este ca "stewarzii" au distrus atmosfera de pe stadion!De ex.,dupa meciul cu vecinii,clubul a primit amenda pt ca galeria a folosit propria statie de amplificare,ieri s-au legat de o pereche care stateau pe scari desii pe o raza de min 10 m nu mai statea nimeni !Devine penibil ceea ce se intampla inaintea si in timpul meciurilor!

resita
24th March 2008, 10:48
facem ca doar a fost etapa, nu?:ok:
resita nu asta,al cu comentariile pinguinilor

vezi cateva pagini mai in urma :ok: nu ma pune sa recitesc tot :happy:happy

2stupiddogs
24th March 2008, 10:49
pe bune....asta nu o mai retin, am retinut doar intrarea idiotului de lovin :rosu:si a aluia de la uta impotriva lui radoi.:rosu:

A fost spre centrul terenului dupa cea a lui lovin,a primit si galben la acea interventie.

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:49
ce link? :thinkso::thinkso::thinkso::thinkso:

asta pt. vot http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=76965

mi-era frica de asta.adevarul e ca sport.ro are audienta bazata pe atacurile continue la dinamo si pe servilismul fata de becaliotean..:headbang:

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:50
dar ce le-am facut noi?...le-am luat painea de la gura?.....ce e intre noi e treaba noastra.....nu inteleg de ce e simt amenintati, doar nu ii dam afara de pe site.....ciudat.....

si pentru mine e o nebuloasa asta.in fond putem sa ne si certam cata vreme nu ne luam la injuraturi...:no:

2stupiddogs
24th March 2008, 10:50
neatza, facem 3K azi? :D

SIGUR !!! :happy
E nasol ce se intampla la noi...:(

chinna tm
24th March 2008, 10:52
acum nu inteleg altceva...ce-i cu bau-bau-ul asta ca ne certam si ne desfiintam grupul?eu ii cunosc pe majoritatea baietilor.ma inteleg bine si foarte bine cu aproape toti.pe cei cu care nu ma inteleg ii tolerez.ce daca ne certam?incercam cumva sa batem recordul mondial de durata al unui thread?vrea cineva in guiness book?
un lucru stiu sigur:daca chinna ,ca sa dau un de exemplu imi zice ca dinamo e de rahat,nu ma supar.dar daca vine aaxi si ma intreaba de ce n-a marcat u in meciul cu dinamo,dupa toate nenorocirile care se petrec in jurul echipei sale,n-o sa ii raspund in niciun caz cu o gluma...asta nu inseamna ca il iau la injuraturi sau la bataie...
astazi e luni si-s cam suparat...sorry laur.:evil:

dinamo e de.....:happy....e doar pt cimi.....:D....restu sa nu se supere:D.....iar grupul nu se va desfinta asa usor....se vb de prea mult timp ca sa nu existe o continuitate:ok:.....hobiti rules!!!!!.....:D....

laurdog
24th March 2008, 10:53
acum sunt sigur ca....aia vor castiga campionatul. nu are cine sa ii mai opreasca, iar cfr nu mai joaca nimic.

cip
24th March 2008, 10:53
:shocked:
bah,fac si io o intrebare inocenta,cine dreq sunt "pinguinii" astia,ca m-ati omorat...:headbang:
sunt "aia" ?:D

resita
24th March 2008, 10:53
putem sa ne si certam cata vreme nu ne luam la injuraturi...:no:

corect :ok:

si daca aveti ceva cu steaua, dinamo, poli etc. aveti cu echipa nu cu sustinatorii ei.

laurdog
24th March 2008, 10:53
dinamo e de.....:happy....e doar pt cimi.....:D....restu sa nu se supere:D.....iar grupul nu se va desfinta asa usor....se vb de prea mult timp ca sa nu existe o continuitate:ok:.....hobiti rules!!!!!.....:D....

bai, Mao Tze Dun, te "manca chielea"?
:happy:happy:happy

aaxi
24th March 2008, 10:54
corect :ok:

si daca aveti ceva cu steaua, dinamo, poli etc. aveti cu echipa nu cu sustinatorii ei.

as ar fi normal:yeah:

laurdog
24th March 2008, 10:54
:shocked:
bah,fac si io o intrebare inocenta,cine dreq sunt "pinguinii" astia,ca m-ati omorat...:headbang:
sunt "aia" ?:D

in mare majoritate da:headbang::headbang:

cip
24th March 2008, 10:55
dinamo e de :drak:
e doar pt cimi si laur,ca pe tori nu-l suparam de ziua lui...:happy:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 10:55
pana acum pinguinii se laudau ca au cele mai multe posturi pe un thread si se simteau mandri, acum se simt amenintati :D

acum serios, nimeni nu are nimic, nu se simt amenintati dar mai arunca si ei cu cate o ironie ca sa fie discutia mai palpitanta etc.

aha...ok....:D....chiar nu avem nimic cu ei:D....nu inca:D....:happy.....glumesc:D.....

laurdog
24th March 2008, 10:55
corect :ok:

si daca aveti ceva cu steaua, dinamo, poli etc. aveti cu echipa nu cu sustinatorii ei.

dar cu.....vreo 2 dintre ei pot sa am ceva?:drak::drak::drak:

Elphax
24th March 2008, 10:55
pinguinii? - masoneria forumului :P

2stupiddogs
24th March 2008, 10:55
Acum observ ce semnatura are aaxi ! :shocked:
SUBSCRIU !!! :ok:

chinna tm
24th March 2008, 10:55
dinamo e de :drak:
e doar pt cimi si laur,ca pe tori nu-l suparam de ziua lui...:happy:happy:happy

nu-i corect.....doar eu am voie sa zic......:happy

laurdog
24th March 2008, 10:56
dinamo e de :drak:
e doar pt cimi si laur,ca pe tori nu-l suparam de ziua lui...:happy:happy:happy

ciripel, scuza-ma, n-am fost atent, ma uitam pe clasament:yeah::yeah:

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:56
dinamo e de.....:happy....e doar pt cimi.....:D....restu sa nu se supere:D.....iar grupul nu se va desfinta asa usor....se vb de prea mult timp ca sa nu existe o continuitate:ok:.....hobiti rules!!!!!.....:D....

auzi bah chinna,cete iei de dinamo?:evil:
eu ti-am zis ceva de jabba?:drak:nu?
atunci ia de aici:jabba rules!:drak:
jabba e singurul care-l poate bate pe oier cu armele sale!

chinna tm
24th March 2008, 10:57
bai, Mao Tze Dun, te "manca chielea"?
:happy:happy:happy

hai ma laur....a zis cimi ca pot sa ii dedic din astea:D.....am specificat restul sa nu se supere.....ok ma abtin sa mai zic.....:D.....te costa 10 kg de orez.....:happy

2stupiddogs
24th March 2008, 10:57
dar cu.....vreo 2 dintre ei pot sa am ceva?:drak::drak::drak:

"2"= doua ? :rolleyes:

cip
24th March 2008, 10:58
masoneria?
umbla cu sortzuri,si-si fac semne cu destele sa se recunoasca intre ei?:cool:
:happy:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 10:58
dinamo e de :drak:
e doar pt cimi si laur,ca pe tori nu-l suparam de ziua lui...:happy:happy:happy

bah,vezi ca numai lui chinna i-am dat voie.pe tine ma supar.
du-te ...mai incolo...:happy

laurdog
24th March 2008, 10:58
auzi bah chinna,cete iei de dinamo?:evil:
eu ti-am zis ceva de jabba?:drak:nu?
atunci ia de aici:jabba rules!:drak:
jabba e singurul care-l poate bate pe oier cu armele sale!

aferim brother. sunt din acelasi aluat, si a invatat de la....ala.
ti-ai dreak cu elicopterele voastre. m-au omorat astia ce se plimba pe sus.
sa ma c.c in el de summit:headbang::headbang:

chinna tm
24th March 2008, 10:59
auzi bah chinna,cete iei de dinamo?:evil:
eu ti-am zis ceva de jabba?:drak:nu?
atunci ia de aici:jabba rules!:drak:
jabba e singurul care-l poate bate pe oier cu armele sale!

nu o da la intors....am dovada ca tru nu te superi ca ma iau de dinamo...punct:D.....na, sa gresesti numai tu cu ceva.....:happy....stim ca jabba rules, my litlle darh vader.....:happy.....

laurdog
24th March 2008, 10:59
"2"= doua ? :rolleyes:

:evil::evil::evil:

aaxi
24th March 2008, 11:00
ti-ai dreak cu elicopterele voastre. m-au omorat astia ce se plimba pe sus.
sa ma c.c in el de summit:headbang::headbang:

aici sunt 100% de acord cu tine:headbang::headbang::headbang:

laurdog
24th March 2008, 11:00
nu o da la intors....am dovada ca tru nu te superi ca ma iau de dinamo...punct:D.....na, sa gresesti numai tu cu ceva.....:happy....stim ca jabba rules, my litlle darh vader.....:happy.....

master yoda, la tine eu pumni dau:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 11:01
sumit-ul nato.....naspa de voi.....va da beny o bomba....si am scapat de echipele din bucuresti.....banateni, zic rau?:happy

cip
24th March 2008, 11:01
mah,cimi si laur,"dinamo e de :drak:",inseamna ca e de pomina ,de commando,de admirat...
voi ce-ati crezut?
:happy:happy:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:01
nu o da la intors....am dovada ca tru nu te superi ca ma iau de dinamo...punct:D.....na, sa gresesti numai tu cu ceva.....:happy....stim ca jabba rules, my litlle darh vader.....:happy.....

da sa argumentezi chinna...:evil:
si nu cu argumenet de-ale lu' jackie cum ca tancuri sovietice,comisari si mircea lucescu,retrogradari ,alea-alea...:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:02
sumit-ul nato.....naspa de voi.....va da beny o bomba....si am scapat de echipele din bucuresti.....banateni, zic rau?:happy

nu le plangeti de mila,mah.le da si liber...parca-i pastele...:drak:

laurdog
24th March 2008, 11:02
mah,cimi si laur,"dinamo e de :drak:",inseamna ca e de pomina ,de commando,de admirat...
voi ce-ati crezut?
:happy:happy:happy:happy:happy

am auzit ca s-a umplut timisoara de.......dacii. tineti la productia autohtona de autovehicule?
:happy:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 11:02
master yoda, la tine eu pumni dau:happy:happy

tu esti ala mic si negru care respira greu?....si eu care credeam ca e cimi.....:happy....de mine e rau de va legati....forta e puternica in mine....mai ales dupa cateva beri......:happy

cip
24th March 2008, 11:03
ce vreti, miticilor,de la voi se da ora exacta,asa ca n-o sa bazaie la Timi ciocopterele...:)

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:03
mah,cimi si laur,"dinamo e de :drak:",inseamna ca e de pomina ,de commando,de admirat...
voi ce-ati crezut?
:happy:happy:happy:happy:happy

exact asta si ceva in plus...:evil:

2stupiddogs
24th March 2008, 11:03
Sar in ajutorul lui chinna....
Ce echipa are deviza : "Cel putin un penalty/meci !" ??? :evil:

Black_Mamba
24th March 2008, 11:04
dinamo e de :drak:
e doar pt cimi si laur,ca pe tori nu-l suparam de ziua lui...:happy:happy:happy


...DA cip,da' eu ce am vreo boala de piele ? eu nu am loc in "ideile tale" ???:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Elphax
24th March 2008, 11:04
am auzit ca s-a umplut timisoara de.......dacii. tineti la productia autohtona de autovehicule?
:happy:happy:happy

asa e , eu am 3 bucati, 2 Logan berlina, 1 Logan MCV , toate Diesel :D

laurdog
24th March 2008, 11:04
tu esti ala mic si negru care respira greu?....si eu care credeam ca e cimi.....:happy....de mine e rau de va legati....forta e puternica in mine....mai ales dupa cateva beri......:happy

eu nu. eu sunt Obi Wan Kenobi:happy:happy
ciripel C3PO, si am gasit-o si pe printesuca, e....aaxi:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 11:05
am auzit ca s-a umplut timisoara de.......dacii. tineti la productia autohtona de autovehicule?
:happy:happy:happy

invidiosu' de laur....lasa...ca la voi vi le-a promis netoiu drept prima de joc.....:D

laurdog
24th March 2008, 11:06
asa e , eu am 3 bucati, 2 Logan berlina, 1 Logan MCV , toate Diesel :D

ia si tu pe benzina, ca motorina s-a scumpit:ok::ok:

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:06
ce vreti, miticilor,de la voi se da ora exacta,asa ca n-o sa bazaie la Timi ciocopterele...:)

cip cirip ,hai sa ne certam un pic.asa de pampelzir...:drak:
apropos,ati vazut cu scriau astia de la antena 2 "avertisment"."avertizment":happy daca erau de la kakanal d intelegeam...

2stupiddogs
24th March 2008, 11:07
Elphax,daca tu ai 3...oare Canu si Ganea cate vor avea...in curand? :thinkso:

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:07
Sar in ajutorul lui chinna....
Ce echipa are deviza : "Cel putin un penalty/meci !" ??? :evil:

nu stiu."aia"?:drak:

chinna tm
24th March 2008, 11:07
Sar in ajutorul lui chinna....
Ce echipa are deviza : "Cel putin un penalty/meci !" ??? :evil:

eu stiu...eu stiu.....stai...sa il intrebam pe laur:D.....

cip
24th March 2008, 11:07
Kidon,n-am uitat de tine,da' mi-era frica sa nu intru in vizorul tau...
:happy:happy:happy

laurdog
24th March 2008, 11:07
intrati si vedeti ceva frumos
http://www.dinamomania.net/articol.php?aid=11507

Black_Mamba
24th March 2008, 11:08
bine ma cip,ai o bere !:bere::happy

2stupiddogs
24th March 2008, 11:09
Laure,cine crezi ca acceseaza link acela?Nu vezi ca scrie "d.mania" ?

aaxi
24th March 2008, 11:09
nu le plangeti de mila,mah.le da si liber...parca-i pastele...:drak:

naspa e pentru aia carora nu le da liber si ca sa ajunga la munca treceau pe langa "summit":headbang::headbang::headbang:

chinna tm
24th March 2008, 11:10
intrati si vedeti ceva frumos
http://www.dinamomania.net/articol.php?aid=11507

uitati-va la link...dinamomania....."maniacilor"....va umpleti de pureci daca intrati.....pardon, virusi:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:10
intrati si vedeti ceva frumos
http://www.dinamomania.net/articol.php?aid=11507

super atmosfera.dar s-au gasit si acolo baieti de bine.pesemne ca suporteri ai "alora"...:no:

cip
24th March 2008, 11:11
mah,cimi,mai repede ma cert cu chinna decat cu tine,ca si-asa ravneste la averea mea de banatan...
stai,m-am razgandit,decat sa ma cert cu el mai bine-i dau na-na cu nuiaua...:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:11
naspa e pentru aia carora nu le da liber si ca sa ajunga la munca treceau pe langa "summit":headbang::headbang::headbang:

aici nu pot decat s-ti dau dreptate.in mod normal ar trebui sa se aplice la toti hotararea de guvern...

laurdog
24th March 2008, 11:12
super atmosfera.dar s-au gasit si acolo baieti de bine.pesemne ca suporteri ai "alora"...:no:

nu va luati dupa ce scrie presa.:(

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:12
mah,cimi,mai repede ma cert cu chinna decat cu tine,ca si-asa ravneste la averea mea de banatan...
stai,m-am razgandit,decat sa ma cert cu el mai bine-i dau na-na cu nuiaua...:happy:happy:happy

hai sa ne certam.te rog eu frumos cip.hai.zi tu primul...:evil:

cip
24th March 2008, 11:13
mah,da un link cu knatspirnufelaag n-aveti ?
/OLE/:ban::happy:happy:lol:

aaxi
24th March 2008, 11:13
aici nu pot decat s-ti dau dreptate.in mod normal ar trebui sa se aplice la toti hotararea de guvern...

daca iti dau telefonul sefului meu il suni si ii zici si lui asta?:happy:happy

Black_Mamba
24th March 2008, 11:14
chinna ,B,...cand B a pus linckul cu victoria lui Poli cu 3-0 cu Dinamo,parca in 96,eu personal am intrat,si am revazut acele secvente de meci...si contrar asteptarilor mele,chiar mi-a placut sa le revad ! Dar voi,va umpleti de virusi...bravo...hal ;)

Tim
24th March 2008, 11:15
Becali: "Oare chiar așa mult mă iubește Dumnezeu?" INCREDIBIL,asta ma intrebam si eu aseara in min.89....oare iar castiga in ultimul minut??? Am ajuns sa gandesc ca becali ?????????????????????

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:17
daca iti dau telefonul sefului meu il suni si ii zici si lui asta?:happy:happy

incerca la zahiu la europa fm...:happy

aaxi
24th March 2008, 11:17
Becali: "Oare chiar așa mult mă iubește Dumnezeu?" INCREDIBIL,asta ma intrebam si eu aseara in min.89....oare iar castiga in ultimul minut??? Am ajuns sa gandesc ca becali ?????????????????????

inj primul rand nu meritau si in al 2-lea....nu au fost singurii:evil:

aaxi
24th March 2008, 11:18
incerca la zahiu la europa fm...:happy

marfa de idee..........sau in contul berii il pun pe chinna:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 11:18
chinna ,B,...cand B a pus linckul cu victoria lui Poli cu 3-0 cu Dinamo,parca in 96,eu personal am intrat,si am revazut acele secvente de meci...si contrar asteptarilor mele,chiar mi-a placut sa le revad ! Dar voi,va umpleti de virusi...bravo...hal ;)

kidon...mai glumeste omul...nu o lua prea personal...am intrat si eu pe link....stai calm, nu asa de zapacit:D.....

resita
24th March 2008, 11:18
Becali: "Oare chiar așa mult mă iubește Dumnezeu?" INCREDIBIL,asta ma intrebam si eu aseara in min.89....oare iar castiga in ultimul minut??? Am ajuns sa gandesc ca becali ?????????????????????

jiji, tu esti? :evil::evil::evil:

chinna tm
24th March 2008, 11:20
mah,cimi,mai repede ma cert cu chinna decat cu tine,ca si-asa ravneste la averea mea de banatan...
stai,m-am razgandit,decat sa ma cert cu el mai bine-i dau na-na cu nuiaua...:happy:happy:happy

bine ma.....daca ma urasti.....zi in fata....te inteleg....DAR NU TE LEGA DE MOSTENIREEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!....E A MEA!!!!!.....:happy

2stupiddogs
24th March 2008, 11:21
chinna ,B,...cand B a pus linckul cu victoria lui Poli cu 3-0 cu Dinamo,parca in 96,eu personal am intrat,si am revazut acele secvente de meci...si contrar asteptarilor mele,chiar mi-a placut sa le revad ! Dar voi,va umpleti de virusi...bravo...hal ;)

Eu am spus DOAR ca nu intru,nimic mai mult.

Black_Mamba
24th March 2008, 11:21
:happychinna,stai calm...mai glumeste omul...tu chiar nu te-ai prins ???:happy

Leo
24th March 2008, 11:22
va salut cu respect
LAMULTI ANI pt Torinezu
in rest am vazut ca v-ati cam certat , de ce ?

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:22
bah eu vreau sa ma cert azi.sariti pe mine!:drak:

chinna tm
24th March 2008, 11:22
:happychinna,stai calm...mai glumeste omul...tu chiar nu te-ai prins ???:happy

nu:(....:D.....pai am vaz ca azi ai fost tare suparat...si na, nu vroiam sa fiu inteles gresit:D.....in plus mi-a si pornit antivirusul sa scaneze.....:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:23
va salut cu respect
LAMULTI ANI pt Torinezu
in rest am vazut ca v-ati cam certat , de ce ?

hehehe,nu spunem.:evil:acum vrem s-o luam de la capat.:evil:

chinna tm
24th March 2008, 11:23
bah eu vreau sa ma cert azi.sariti pe mine!:drak:
asta e propunere cu tenta sexuala?:happy

resita
24th March 2008, 11:24
cimi azi cred ca va face 450 de mesaje si va putea sa scrie ce vrea la profil, ce scrie oare? :D

Black_Mamba
24th March 2008, 11:24
:headbang::happychinna,esti simpatic...cum ar spune Mitica" hai ca esti simpatic fir-ai al' dracu " !!!!:happy

2stupiddogs
24th March 2008, 11:25
va salut cu respect
LAMULTI ANI pt Torinezu
in rest am vazut ca v-ati cam certat , de ce ?

Salutari Leo.Nu a fost cearta,pot spune chiar ca au fost discutii normale pt acest grup. ;)

chinna tm
24th March 2008, 11:26
:headbang::happychinna,esti simpatic...cum ar spune Mitica" hai ca esti simpatic fir-ai al' dracu " !!!!:happy

:happy....stiam....ma flateaza sa aud si de la barbati:D:happy.....glumesc.....:D.....

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:27
asta e propunere cu tenta sexuala?:happy

:happy,bah chinna,esti gagica?esti buna? atunci,da...:happy

laurdog
24th March 2008, 11:27
sal, leo. nimic, amanunte

cip
24th March 2008, 11:27
pai,cum naiba sa nu ne certam cand dinamovistii (in afara de tori,azi:D) sunt asa antipatici?
:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:28
cimi azi cred ca va face 450 de mesaje si va putea sa scrie ce vrea la profil, ce scrie oare? :D

eu n-o sa scriu anti ...aia.o sa scriu anti ...aaxi.:happy
hai ca de data asta chiar am glumit, aaxi...:drak:

chinna tm
24th March 2008, 11:28
:happy,bah chinna,esti gagica?esti buna? atunci,da...:happy

aaxi ma iubeste....cimi imi face propuneri de sarit pe el....lumeeeeeeeeeeeeeee......eu nu imi fac operatii de schimbare de sex....sorry cimi.....

laurdog
24th March 2008, 11:28
pai,cum naiba sa nu ne certam cand dinamovistii (in afara de tori,azi:D) sunt asa antipatici?
:happy:happy:happy

uratule, slabule, huoooooo:rosu::rosu:

2stupiddogs
24th March 2008, 11:28
cimi azi cred ca va face 450 de mesaje si va putea sa scrie ce vrea la profil, ce scrie oare? :D

Chiar se poate organiza un concurs pe tema aceasta.
Parerea mea este ca va scrie ceva anti aia sau ceva in genul "Under a Blood Red Sky "...

Black_Mamba
24th March 2008, 11:28
va las simpaticilor ! ma duc sa-mi iau baiatul de la scoala...ne recitim,daca nu voi fi bannat intre timp ;)

aaxi
24th March 2008, 11:29
va salut cu respect
LAMULTI ANI pt Torinezu
in rest am vazut ca v-ati cam certat , de ce ?

se numeste dragoste cu nabadai, nu cearta:happy:happy

aaxi
24th March 2008, 11:29
eu n-o sa scriu anti ...aia.o sa scriu anti ...aaxi.:happy
hai ca de data asta chiar am glumit, aaxi...:drak:

si eu te iubesc la fel de mult.......dai si tu o bere?:happy:happy
hai ca am glumit........vreu un vischi:happy:happy

cip
24th March 2008, 11:30
:nah:eu o sa scriu antiaaxi,doar ca eu nu glumesc:happy:lol::yeah:

Tim
24th March 2008, 11:30
eu n-o sa scriu anti ...aia.o sa scriu anti ...aaxi.:happy
hai ca de data asta chiar am glumit, aaxi...:drak:daca tu scrii anti-aaxi,eu ce sa scriu...anti-baxi ????:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:31
uratule, slabule, huoooooo:rosu::rosu:

pot sa particip si eu la cearta pe care ati inceput-o?
cip este un om ... nu stiu cum sa-i spun...
un banatean... de nu stiu....
imi vine sa-l strang in brate da' iar zic astia ca fac afirmatii cu conotatii sexuale...:happy

aaxi
24th March 2008, 11:31
aaxi ma iubeste....cimi imi face propuneri de sarit pe el....lumeeeeeeeeeeeeeee......eu nu imi fac operatii de schimbare de sex....sorry cimi.....

"cand 2 iti zic ca esti beat"(citat din clasici in viata)...........ar trebui sa te mai uiti o dat in oglinda.....ca sa nu zic chiloti:happy:happy:happy

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:31
Chiar se poate organiza un concurs pe tema aceasta.
Parerea mea este ca va scrie ceva anti aia sau ceva in genul "Under a Blood Red Sky "...

daca scriu "ultraviolet" ma primiti la peluza?:happy

2stupiddogs
24th March 2008, 11:31
aaxi ma iubeste....cimi imi face propuneri de sarit pe el....lumeeeeeeeeeeeeeee......eu nu imi fac operatii de schimbare de sex....sorry cimi.....

Unde mai pui ca Cip vroia sa te bata cu nuiaua ! :cheer:

cip
24th March 2008, 11:32
salut,Kidoane,da-i 2 dupa ceafa lu' Kidon al mic din partea mea daca mai alearga dupa fete sa le pupe...:)

cimitiru' ghencea
24th March 2008, 11:32
:nah:eu o sa scriu antiaaxi,doar ca eu nu glumesc:happy:lol::yeah:

:happy:happy bah tu nu esti sanatos...:happy:happy
se uita colega mea si nu intelege de ce rad cu lacrimi...:happy:happy

Tim
24th March 2008, 11:33
pot sa particip si eu la cearta pe care ati inceput-o?
cip este un om ... nu stiu cum sa-i spun...
un banatean... de nu stiu....
imi vine sa-l strang in brate da' iar zic astia ca fac afirmatii cu conotatii sexuale...:happyEu am mai zis....sa va "luati", daca va iubiti asa mult.Eu si B,venim nasi...chinna,"domnisor de onoare".....:happy:happy:happy

aaxi
24th March 2008, 11:34
:nah:eu o sa scriu antiaaxi,doar ca eu nu glumesc:happy:lol::yeah:

si mai intreaba chinna cum de va iubesc eu pe voi.........sunteti asa simpatici.........da-va-s cu bricheta in cap:happy:happy

2stupiddogs
24th March 2008, 11:35
daca scriu "ultraviolet" ma primiti la peluza?:happy

Sa mai ai unde....la noi se duce o campanie anti peluza!Organizatorii sunt "stewarzii"!!!:rosu:

laurdog
24th March 2008, 11:35
ultravioletele nu "e" bune, "face" rau cimi. eu m-am gandit sa schimb semnatura, sa scriu anti...voi toti, mai putin cainii mei:evil::evil::evil:
PS chinna, esti.......maritata?:drak:

chinna tm
24th March 2008, 11:35
Unde mai pui ca Cip vroia sa te bata cu nuiaua ! :cheer:

lui cip ii e ciuda pe mine....ca sunt mai tanar....stiu eu.....de aia ma ia la misto....oricum trebuie sa fiu atent....poate nuiaua se transforma in par!:happy

cip
24th March 2008, 11:37
bah,tim,esti gelos?
nu cauta sa intelegi,aceste legi,adevarul e dincolo de noi...:happy:happy:happy
apropo,chinna e al meu,mi-am pregatit deja costumul de piele...:D:happy:happy

laurdog
24th March 2008, 11:37
timule, tu esti...nasha, sau invers? dreak va mai intelege:groggy::groggy:

laurdog
24th March 2008, 11:38
vestita trupa YMCA s-a mutat in banat. sar'na tanti

aaxi
24th March 2008, 11:38
cand voi ajunge si eu la 450 de mesaje..........oare ce sa scriu la porfil???:evil::evil:

Tim
24th March 2008, 11:38
bah,tim,esti gelos?
nu cauta sa intelegi,aceste legi,adevarul e dincolo de noi...:happy:happy:happy
apropo,chinna e al meu,mi-am pregatit deja costumul de piele...:D:happy:happyIa-l tu pe chinna....uite asa mai raman ceva fete si pentru noi....:headbang:

laurdog
24th March 2008, 11:38
cip e in piele, tim e marinarul, cine'i muncitorul?

cip
24th March 2008, 11:39
laure,scrie tata ce vrei,uratule,grasule...
:happy:happy:happy

2stupiddogs
24th March 2008, 11:39
Eu am mai zis....sa va "luati", daca va iubiti asa mult.Eu si B,venim nasi...chinna,"domnisor de onoare".....:happy:happy:happy

Eu....m-as baga,nu stiu daca ma accepta danshii.

laurdog
24th March 2008, 11:39
cand voi ajunge si eu la 450 de mesaje..........oare ce sa scriu la porfil???:evil::evil:

sper ca nimic.....PORnografic:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 11:39
bah,tim,esti gelos?
nu cauta sa intelegi,aceste legi,adevarul e dincolo de noi...:happy:happy:happy
apropo,chinna e al meu,mi-am pregatit deja costumul de piele...:D:happy:happy

va fi vai de.....fundul meu daca mai stau mult pe ols cu voi.....:happy

resita
24th March 2008, 11:39
cand voi ajunge si eu la 450 de mesaje..........oare ce sa scriu la porfil???:evil::evil:


exact ce are si laur la profil :evil::evil:

Tim
24th March 2008, 11:39
timule, tu esti...nasha, sau invers? dreak va mai intelege:groggy::groggy:
De ce intrebi....ai interes ??????:happy:happy

laurdog
24th March 2008, 11:41
exact ce are si laur la profil :evil::evil:

aaxi
ANTI.......NOI:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 11:41
lumeeeeeeeeeee....se pare ca o punem de o nunta:D....un stelist si un dinamovist....clar ...familie de rapidisti!!!!!.....:happy

aaxi
24th March 2008, 11:41
sper ca nimic.....PORnografic:happy:happy

ma scuzati domn'pruteanu:headbang::headbang:

laurdog
24th March 2008, 11:42
lumeeeeeeeeeee....se pare ca o punem de o nunta....un stelist si un dinamovist....clar ...familie de rapidisti!!!!!.....

NEFUMATORI!!!!:groggy:

Leo
24th March 2008, 11:42
hai sa vorbim despre lucruri serioase
ce facura-ti cu miovenii ?

2stupiddogs
24th March 2008, 11:42
cip e in piele, tim e marinarul, cine'i muncitorul?

Eu sigur nu!Toata viata am fost cel mai mare adversar al muncii ! Eu nu deranjez munca si o rog si pe ea sa faca la fel! :angry:

Vincitor
24th March 2008, 11:43
Sal ! Chinna ,esti bucuros ca ati batut in deplasare ??

Tim
24th March 2008, 11:43
hai sa vorbim despre lucruri serioase
ce facura-ti cu miovenii ?Ce ai??? Eu te-am intrebat cum ati castigat ultimele meciuri ????:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 11:43
NEFUMATORI!!!!:groggy:

god point laur!:happy....:happy:happy:happy:happy

laurdog
24th March 2008, 11:43
Eu sigur nu!Toata viata am fost cel mai mare adversar al muncii ! Eu nu deranjez munca si o rog si pe ea sa faca la fel! :angry:

am inteles.......POLItistule
:happy:happy:happy

cip
24th March 2008, 11:43
aaxi poti sa scrii:
"nu mai vrem sa fim sacrificati de Pasti",sau "Pasti vegetal tuturor!''
:happy:happy:happy

chinna tm
24th March 2008, 11:44
Sal ! Chinna ,esti bucuros ca ati batut in deplasare ??

tu nu ai dormit cum trebuie?.....:happy.....nu vezi ca facem pregatiri de nunta.....cui naiba ii mai pasa de fotbal?......:happy

laurdog
24th March 2008, 11:45
Ce ai??? Eu te-am intrebat cum ati castigat ultimele meciuri ????:happy:happy

eeh, uite, "vezi, asta e cusurul tau, esti magar, violent si na-i manere"
:D

resita
24th March 2008, 11:45
aaxi poti sa scrii:
"nu mai vrem sa fim sacrificati de Pasti",sau "Pasti vegetal tuturor!''
:happy:happy:happy

:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

laurdog
24th March 2008, 11:45
aaxi, poti scrie.......pastem fericiti

chinna tm
24th March 2008, 11:45
aaxi poti sa scrii:
"nu mai vrem sa fim sacrificati de Pasti",sau "Pasti vegetal tuturor!''
:happy:happy:happy

"jiji te rugam....nu vrem sa ne sacrificam"......:happy

2stupiddogs
24th March 2008, 11:45
hai sa vorbim despre lucruri serioase
ce facura-ti cu miovenii ?

Am pomenit cumva de elfi? Yo nu-mi amintesc....:evil:

Leo
24th March 2008, 11:45
da suparat mai esti , nu ti-a trecut inca ?

aaxi
24th March 2008, 11:46
aaxi poti sa scrii:
"nu mai vrem sa fim sacrificati de Pasti",sau "Pasti vegetal tuturor!''
:happy:happy:happy

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Vincitor
24th March 2008, 11:46
Asa , cum i-am spus si lui chinna ieri , ..daca va amintiti de schimbul de acum cativa ani dintre poli si dacia pitesti ,rezulta ca adevarata poli e de fapt dacia pitesti care acum e dacia mioveni ..concluzia : poli a batut ieri in deplasare la Timisoara !! ))))

aaxi
24th March 2008, 11:47
Asa , cum i-am spus si lui chinna ieri , ..daca va amintiti de schimbul de acum cativa ani dintre poli si dacia pitesti ,rezulta ca adevarata poli e de fapt dacia pitesti care acum e dacia mioveni ..concluzia : poli a batut ieri in deplasare la Timisoara !! ))))

:cry::cry:

2stupiddogs
24th March 2008, 11:48
da suparat mai esti , nu ti-a trecut inca ?

Daca te referi la mine atunci pot sa-ti spun ca nu mi-a trecut si nu cred ca anul asta imi va trece. ganeo......ce-ai facut ???? :headbang:

laurdog
24th March 2008, 11:49
aaxi, gata am gasit: "Libertate pt clanul sportivilor":ok::ok:

chinna tm
24th March 2008, 11:49
Asa , cum i-am spus si lui chinna ieri , ..daca va amintiti de schimbul de acum cativa ani dintre poli si dacia pitesti ,rezulta ca adevarata poli e de fapt dacia pitesti care acum e dacia mioveni ..concluzia : poli a batut ieri in deplasare la Timisoara !! ))))

nu zau!!!!!...pai atunci de ce naiba nu sunt bucuros?....baxi, hai ca iara reluam istoria palmaresului....si nu am chef azi:D......

Leo
24th March 2008, 11:50
mi-ati stricat pronosticul , as fi avut pana astazi 7 din 7 , asa..........................doar 6

laurdog
24th March 2008, 11:50
marioooooo, ce facurati bai? mai aveati 3 minute:headbang::headbang:

Vincitor
24th March 2008, 11:50
Si mai una pt "prieteni "...radeati tot timpul de Costea de la Craiova , dar face de unul singur mai multe puncte decat multe echipe

2stupiddogs
24th March 2008, 11:50
:cry::cry:

Esti amabil sa nu-l citezi,doar asa pot sa-l citesc....
PS valabil si pentru tine Chinna...

Vincitor
24th March 2008, 11:51
nu zau!!!!!...pai atunci de ce naiba nu sunt bucuros?....baxi, hai ca iara reluam istoria palmaresului....si nu am chef azi:D......

fi pe pace ..cum sa vorbesc despre ceva ce nu exista !!:ras-plans::ras-plans::cheer:

chinna tm
24th March 2008, 11:52
fi pe pace ..cum sa vorbesc despre ceva ce nu exista !!:ras-plans::ras-plans::cheer:

esti irecuperabil.....mergi sa dormi:D.....

Leo
24th March 2008, 11:53
Banatene , imi dai voie sa-ti spun asa ? , nu mai fi suparat faca rau la ten

2stupiddogs
24th March 2008, 11:54
Banatene , imi dai voie sa-ti spun asa ? , nu mai fi suparat faca rau la ten

A trecut vremea cand mai eram interesat de ten. :rolleyes:

Vincitor
24th March 2008, 11:54
asta a fost etapa lui steaua si -a lui dinamo !! Cred ca inca o mie de anitot steaua si dinamo vor domina fotbalul mioritic !!Vedeti de ce e steaua sus ...in tara asta ..mioritica ...

cip
24th March 2008, 11:54
ajutati-l mah pe aaxi sa-si gaseasca slogan:
"de Pasti,aaxati-va doar pe oua"...:happy

laurdog
24th March 2008, 11:54
Banatene , imi dai voie sa-ti spun asa ? , nu mai fi suparat faca rau la ten

pai deja au inceput cosurile sa-si faca de cap
:happy:happy:happy

Vincitor
24th March 2008, 11:55
esti irecuperabil.....mergi sa dormi:D.....

Gata ,am terminat ..ai vazut ca n-am mai scris de mult de poli ..m-am reorientat ..dar trebuia sa va "felicit ":headbang:

aaxi
24th March 2008, 11:56
nu zau!!!!!...pai atunci de ce naiba nu sunt bucuros?....baxi, hai ca iara reluam istoria palmaresului....si nu am chef azi:D......

azi ai nunta?:evil::evil:

2stupiddogs
24th March 2008, 11:56
Laure .... :limba:

Vincitor
24th March 2008, 11:56
ajutati-l mah pe aaxi sa-si gaseasca slogan:
"de Pasti,aaxati-va doar pe oua"...:happy

Sal cip! Te-au ajutat compresele ??:ras-plans: