PDA

View Full Version : Milan invincibila ?!?



bog_tom
24th March 2004, 20:26
sa fie oare AC Milan invincibila anul acesta in CL ? arata o forma extraordinara si este "o echipa" in adevaratul sens al cuvantului - foarte omogena...

se descurca foarte bine si in CL dar si in campionat... oare poate cineva sa faca o surpriza ? :o:

JJ
25th March 2004, 10:18
Ii bate Depor cu 3-0 in retur sa-si revina.

bog_tom
25th March 2004, 10:40
Ii bate Depor cu 3-0 in retur sa-si revina.
foarte putin probabil din cate am vazut in meciul tur.. ar fi interesant de vazut un meci Milan-Arsenal sau Milan-Real (cu toate ca Monaco a fost foarte aproape de o surpriza aseara)

IlMILAN
25th March 2004, 11:10
Ii bate Depor cu 3-0 in retur sa-si revina.
JJ itzi inteleg supararea, iar in fotbal totul este posibil dar sper sa te inseli amarnic.Oricum mie mi-a parut rau ca a picat Milan cu Depo, vroiam cu Real:D

NESTINA
26th March 2004, 22:46
Sunt intr-un moment prea bun ca sa fie eliminati .

N0_NaM3
27th March 2004, 01:34
Invincibili nu sunt ptr ca au luat bataie de la celta shi de la bruges ...

cocomic
31st March 2004, 05:25
ideea nu e sa fii neaparat invincibil, in sensul strict al cuvantului... in viata ajunge sa fii inteligent cand trebuie...

pana acum, milan a demonstrat ca este superioara echipelor cu care a avut de-a face... fie la nivel de CL, fie in campionat... pentru ca orice batalie conteaza, dar mai important e rezultatul final al razboiului... celta si bruges i-au fi batut pe milan... dar la ce le-au folosit, fiindca acum nu mai sunt in competitie... :cool:

sasha1
3rd April 2004, 13:53
sa fie oare AC Milan invincibila anul acesta in CL ? arata o forma extraordinara si este "o echipa" in adevaratul sens al cuvantului - foarte omogena...

se descurca foarte bine si in CL dar si in campionat... oare poate cineva sa faca o surpriza ? :o:

:great: milan este ceeaaa maaai cooooooool echipa,cea mai bunaaaaa! si de neinvins!!! :drak:
FORZZA MILAN!!!!
/OLE/ AC MILAN!!!!!!!

alejandro
4th April 2004, 03:37
:great: milan este ceeaaa maaai cooooooool echipa,cea mai bunaaaaa! si de neinvins!!! :drak:
FORZZA MILAN!!!!
/OLE/ AC MILAN!!!!!!!
Hop si asa, de neinvins :p
Las ca le arat Arsenal drumul spre casa :p

alejandro
4th April 2004, 03:41
Sashok1 tu din care Orhei esti?cel dintre prut si nistru? ca eu tot de acolo vin :yeah: poate suntem rude?! :cool:

SilverZeus
8th April 2004, 02:36
ASTAZI : 8 APRILIE 2004 ,ORA 01.30......de 1 ceas si jumatate s-a incheiat a 2-a mansa a dublei :Milan - Deportivo. Asa a venit si raspunsul la topicul asta : Milan NU E DELOC INVINCIBILA....GO DEPOR GO

bog_tom
8th April 2004, 10:32
eu sincer ma bucur ca "invincibila" Milan sau "galacticii" Realului au revenit cu picioarele pe pamant.... a fost ceva extraordinar pentru Monaco si Deportivo dar si pentru noi toti sa avem parte de un astfel de spectacol !

vasile314tzurka
8th April 2004, 10:36
meciul de aseara este de fapt demonstratia ca fotbalul este cel mai po****r joc tocmai prin imprevizibil. nimeni nu e dinainte condamnat, nimeni nu e cistigator de drept. deportivo a facut aseara un meci unic, cred eu, si fotbalistii adevarati trebuie sa invete multe.

madridista
8th April 2004, 11:35
milan invincibila??????sigur ca.......nu

bog_tom
8th April 2004, 11:52
o sa-si revina destul de repede si ei dar si Real...

JJ
8th April 2004, 11:55
Si se pare ca iarasi am fost pesimist... A fost 4-0, nu 3-0. I|Milan, ce spuneai? :drak:

fanfotbal
8th April 2004, 13:49
superb! a fost cel mai fromos meci de fotbal care l-am vazut. Alaturi de real madrid-as monaco. Vom avea nevoi de 1000 de ani ca sa ajungem sa jucam cu daruirea si sufletul cu care joaca echipele din U.C.L..

SilverZeus
8th April 2004, 13:53
Si se pare ca iarasi am fost pesimist... A fost 4-0, nu 3-0. I|Milan, ce spuneai? :drak:

Incredibil ce greseli faci!!!.... :ok: ....GO DEPOR GO

Drakoness
8th April 2004, 15:08
Ce poti sa mai spui cind vezi un asemenea meci de fotbal?
mi-am amintit de finala din 89 in care trioul olandez a facut ce a vrut cu stelistii. Acuma a fost un cvartet extraordinar pandiani, valeron, fran, luque. Spaniolii au intrat in legenda CL si au cistigat respectele tuturor micorbistilor.

SilverZeus
8th April 2004, 18:13
Ce poti sa mai spui cind vezi un asemenea meci de fotbal?
mi-am amintit de finala din 89 in care trioul olandez a facut ce a vrut cu stelistii. Acuma a fost un cvartet extraordinar pandiani, valeron, fran, luque. Spaniolii au intrat in legenda CL si au cistigat respectele tuturor micorbistilor.

.......AMIN !!!

RedBaron
8th April 2004, 19:00
Excelent Depor!!! Superb au jucat! De ieri au mai castigat un simpatizant! SuperDepor!

andreiush
8th April 2004, 22:51
Hehehe...Asta-i Super Depor pe care o stiam eu. CLASA le-a dat la Milan. Mama ce meci...Merge oare o finala Depor - Chelsea?

alejandro
12th April 2004, 20:58
Si te-ai dus dulce minune... :p
Asta a fost milan-ul :D

ady_azzuro
12th April 2004, 22:32
:cya: milan, /OLE/ DEPOR!

bog_tom
13th April 2004, 10:56
Si te-ai dus dulce minune... :p
Asta a fost milan-ul :D
mai castiga si ei ceva experienta, mai invata meserie si revin la anul daca mai au forta :D

alejandro
13th April 2004, 14:10
Desigur :p
Fiecare din noi invata toata viata,de ce n-ar invata si ei :D

ADelPiero
28th April 2004, 15:28
:cya: milan, /OLE/ DEPOR!
/OLE/
:D

Lordul
4th July 2007, 11:17
/OLE/ Depor ,Milan go home

dardar_3
4th July 2007, 11:43
Lordule suntem in 2007 pustiulica...

Universal
4th July 2007, 16:02
Inchideti thread-ul numai trolling :(

Lordule, nu te mia juca!

Lordul
4th July 2007, 16:18
nu ma joc ,dar nu strica 1 post in plus

asa ca Grazzie Super Depor /OLE/