PDA

View Full Version : Intrebare pentru..admin,moderatori si useri



Tim
18th March 2008, 16:23
Pe OLS e posibil ca cineva sa intre pe "User Profile" si sa editeze de capul lui la diferiti useri????Se intampla de 2 zile fenomenul!!! Curios ...foarte curios !!!:confused::confused::confused:

Elphax
18th March 2008, 16:42
moderatorii pot edita, exemplifica te rog

Tim
18th March 2008, 16:50
moderatorii pot edita, exemplifica te rogNoi,trupa fugita de pe prosport patim aceasta chestie.Ieri s-a intamplat pe profilul lui "cimi" ( am si reportat) ,azi pe "cip tm".Cineva intra si editeaza la commurile noastre.De ce????? Cui foloseste???? Ce rezolva???? Se poate afla ...cine si de ce??????

laurdog
18th March 2008, 17:27
Unul din useri posteaza un mesaj, care dupa un timp apare modificat, de cele mai multe ori cu jigniri. am vb cu delaparis, si nu numai, si au spus acelasi lucru ca tine, elphax.
exemplu:azi pe profilul "cimi" am postat urmatorul mesaj:"'neata si....la revedere", dupa nici un sfert de ora apare o adaugire "panaramo", langa la revedere. ieri s-au intamplat 5 astfel de....."chestii". intreb, e profil PRIVAT, sau ols e tot un fel de prosTport?

Tim
18th March 2008, 17:34
Unul din useri posteaza un mesaj, care dupa un timp apare modificat, de cele mai multe ori cu jigniri. am vb cu delaparis, si nu numai, si au spus acelasi lucru ca tine, elphax.
exemplu:azi pe profilul "cimi" am postat urmatorul mesaj:"'neata si....la revedere", dupa nici un sfert de ora apare o adaugire "panaramo", langa la revedere. ieri s-au intamplat 5 astfel de....."chestii". intreb, e profil PRIVAT, sau ols e tot un fel de prosTport?Laure,mare moderator e ala...care se ascunde in anonimat!!!!! Se pare ca are multe de spus .....

laurdog
18th March 2008, 17:43
Eu l-am invitat pe oricare din profilurile noastre daca are ceva de spus, sa spuna. Barbateste, cu nick-ul si.....avatarul lui cu tot. Se pare ca latura....feminina primeaza la respectivul

Sorin Blaj
18th March 2008, 17:47
Baieti. Sunt sigur ca se va rezolva. S-a mai intamplat cuiva, in afara de voi doi?

Elphax
18th March 2008, 17:49
m-am uitat putin

pot edita proprietarii si cei care au scris, plus moderatorii

daca au editat moderatorii s-ar putea sa se poata verifica, ma interesez

Tim
18th March 2008, 17:49
Baieti. Sunt sigur ca se va rezolva. S-a mai intamplat cuiva, in afara de voi doi?suntem vreo 10 martori!!! Ajunge?? Sincer...chiar suntem curiosi..!!!

laurdog
18th March 2008, 17:55
in total suntem, cred, vreo 10-12, care pe langa comentariile la diverse meciuri, purtam discutii intre noi pe unul din profiluri. interesant ca ieri la un moment dat, in timp ce discutam la telefon cu una dintre "victime" apare un mesaj de genul "a fost o gluma", la care am raaspuns eu cu "ati innebunit? va arde de glume? am apucat sa trimit pm la moderatori". repet, persoana care "a postat" vorbea la telefon cu mine si a intepenit cand a citit. dupa ce am scris ca am trimis pm, a postat din nou cu "imi cer scuze" si n-a mai intrat pana......azi dimineata. cam asta e pe scurt.

Tim
18th March 2008, 17:58
in total suntem, cred, vreo 10-12, care pe langa comentariile la diverse meciuri, purtam discutii intre noi pe unul din profiluri. interesant ca ieri la un moment dat, in timp ce discutam la telefon cu una dintre "victime" apare un mesaj de genul "a fost o gluma", la care am raaspuns eu cu "ati innebunit? va arde de glume? am apucat sa trimit pm la moderatori". repet, persoana care "a postat" vorbea la telefon cu mine si a intepenit cand a citit. dupa ce am scris ca am trimis pm, a postat din nou cu "imi cer scuze" si n-a mai intrat pana......azi dimineata. cam asta e pe scurt.
Si mai interesant,spune-le laure.....suntem Timisoreni,Aradeni,Bucuresteni...din toate taberele care se "mistocaresc" fara sa se jigneasca>D'asta nu intelegem,pe cine am suparat??????

Elphax
18th March 2008, 18:01
nu cred ca ati suparat pe nimeni, investigam ... :)

laurdog
18th March 2008, 18:01
Si mai interesant,spune-le laure.....suntem Timisoreni,Aradeni,Bucuresteni...din toate taberele care se "mistocaresc" fara sa se jigneasca>D'asta nu intelegem,pe cine am suparat??????

Poate tocmai de aia, tim.Domnilor e nevoie de......"sange"?

Vadim
18th March 2008, 18:51
Dati linkurile la mesajele in cauza si ma uit eu. Normal ca nu se pot edita decat de cei care scriu (intr-un interval de timp) si moderatori/supermoderatori/administrator.

Tim
18th March 2008, 19:01
Dati linkurile la mesajele in cauza si ma uit eu. Normal ca nu se pot edita decat de cei care scriu (intr-un interval de timp) si moderatori/supermoderatori/administrator.Maine primesti linkurile.Acum oamenii sunt offline.multumesc pt. sprijin!!

Tim
18th March 2008, 19:08
Din primele reactii ,am inteles ca adminul si moderatorii pot edita.Ma intreb si va intreb....e normal??? Inteleg sa stergeti ( specificand motivul) sa bannati....dar SA EDITATI!!!!!!!??????? De ce ,pentru ce????Atunci eu nu mai am responsabilitatea pt. ceea ce scriu!!!!!

Vadim
18th March 2008, 19:12
tim_S, citeste regulamentul si apoi pune intrebarile astea.

Chiar daca s-au sters mesajele poate le mai pot vedea si poti vedea cine s-a jucat cu ele. Dar e exclus sa fie useri, au fost moderatori acolo.

laurdog
18th March 2008, 19:20
Vadim, mesajele au fost sterse sigur. erau niste mizerii, nu le puteam tine. Erau pe profilul userului "cimi", iar cei..."editati" au fost, chiar el si userul "KIDON", iar azi dimineata eu. S-a trimis si un report ieri pe tema asta. Cel care poate face chestia asta, apare cumva printre ultimii vizitatori ai paginii respective? Exista acolo un nume de moderator, care vizitase DOAR acel profil.

Tim
18th March 2008, 19:20
tim_S, citeste regulamentul si apoi pune intrebarile astea.

Chiar daca s-au sters mesajele poate le mai pot vedea si poti vedea cine s-a jucat cu ele. Dar e exclus sa fie useri, au fost moderatori acolo.promit sa-l citesc vadime ,dar nah...n-am mai citit eu codul rutier,si totusi zic ca-s un bun sofer.Fara suparare,intrebarea mea mi se pare pertinenta.Ai dreptul sa ma stergi daca sar calu'...dar de ce sa ma completezi(editezi)???

vlad1607
18th March 2008, 19:20
Baieti. Sunt sigur ca se va rezolva. S-a mai intamplat cuiva, in afara de voi doi?

da

laurdog
18th March 2008, 19:34
Daca sapam si facem valuri, e posibil sa asistam la un...fenomen. Ar fi pacat, si o lovitura grea de tot data site-ului. Bine ar fi sa-l gasiti baieti.

Vadim
18th March 2008, 20:23
Fiecare user isi poate edita mesajele din propriul profil. In altul, nu. Moderatorii pot edita in profile. Dati-mi exact despre ce profil e vorba cu link la el.

Oricum, fara date concrete nu ma pot uita. Probabil un moderator a editat.

laurdog, vad ca in profilul tau ai sters mai multe mesaje, alte tale si ale altora. Care e problema?

laurdog
18th March 2008, 20:40
la mine pe profil nu a fost nicio problema, doar la cimi

2stupiddogs
18th March 2008, 20:42
Vadim,asta este link-ul pe care-l cauti,(userul "cimi")
http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=44339
Pot sa confirm si eu ca au fost cateva com. mai mult decat ciudate.Ne cunoastem de o vreme si nu cred ca vreunul putea sa aibe asa reactii.

Tim
18th March 2008, 21:01
vadim,asta e linkul de azi http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=44034

Vadim
18th March 2008, 21:40
M-am uitat in profilul lui Cimi. Cimi a sters toate mesajele de acolo de la el prin profil. Care e problema?

Tim
18th March 2008, 21:53
M-am uitat in profilul lui Cimi. Cimi a sters toate mesajele de acolo de la el prin profil. Care e problema?incerc sa te lamuresc eu.Cum spuneam suntem un grup de prieteni "plecati" de pe prosport care "ne vorbim" zilnic pe unul din profilele personale.deoarece vorbim vrute si nevrute,la sfarsitul zilei "facem curatenie".Uite pe profilul lui "cip tm" azi nu a facut 'curatenie.Si acolo a aparut 'editorul" azi.

Vadim
18th March 2008, 21:57
ce mesaj a fost editat in profilul lui cip tm?

'Curat' inseamna sa stergeti tot ce ati vorbit? Cam ciudat...

Elphax
18th March 2008, 22:04
deci, baieti, am cautat 30 de minute prin discutiile voastre, nu am reusit sa imi dau seama care e faza

cred ca cel mai bine ar fi sa discutati pe un thread normal, separat (eu am incercat sa va fac unul pe Poli), exista sectiunea DIVERSE unde va puteti face un thread unde sa discutati, acolo sunt eu moderator si pot sa incerc sa mentin pacea

pe profil optiunile sunt limitate din pacate ...

cimitiru' ghencea
19th March 2008, 08:30
puteti verifica post-urile de la user-ul "cimi" venite in aceasta dimineatza de de la user-ul "KIDON" ? sigur sunt editate de catre altcineva...

resita
19th March 2008, 09:01
puteti verifica post-urile de la user-ul "cimi" venite in aceasta dimineatza de de la user-ul "KIDON" ? sigur sunt editate de catre altcineva...

astazi ai un singur mesaj, care-i problema?

KIDON a scris ieri

cimitiru' ghencea
19th March 2008, 09:13
scuze resita.de ieri sunt cele doua mesaje incriminate.

2stupiddogs
19th March 2008, 09:18
Cimi,cele 2 mesaje scrise de KIDON,crezi ca au fost scrise de altcineva?Adica cineva care foloseste username,password si avatarul lui KIDON?

resita
19th March 2008, 09:19
scuze resita.de ieri sunt cele doua mesaje incriminate.

din cate stiu eu pe profilul tau doar tu si moderatorii pot edita sau sterge mesajele.



cred ca cel mai bine ar fi sa discutati pe un thread normal, separat (eu am incercat sa va fac unul pe Poli), exista sectiunea DIVERSE unde va puteti face un thread unde sa discutati, acolo sunt eu moderator si pot sa incerc sa mentin pacea


de ce nu faceti asa cum a spus si elphax, exista un thread de offtopic http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=231009 in care sa discutati ce vreti voi, ca acolo doar elphax poate intervenii si din cate il stiu eu nu va intervenii decat daca sunt jigniri.

ce parere aveti?

Vincitor
19th March 2008, 09:28
scuze resita.de ieri sunt cele doua mesaje incriminate.

Cimi,dar cu kidon ai vorbit ? Nu-s postarile lui ?

Vincitor
19th March 2008, 09:36
Cimi,dar cu kidon ai vorbit ? Nu-s postarile lui ?

cimi ! De ce intreb ? Vreau sa stiu daca kidon a postat . Nu ce apare ,doar daca a postat , pt ca stiu ca este posibil sa ...nu stiu sa explic clar , un cunoscut de-al meu are un programel , discuti cu cineva ,iti trimite programul [ nu stiu cum ..link sau .. si dupa aia tu scrii un text dar iti apar numai prostii ..nu stiu daca am fost destul de clar !1

cimitiru' ghencea
19th March 2008, 09:41
ok,resita.pe mine ma deranjeaza principiul.recunosc ca sunt cam negru in cerul gurii,dar folosesc ca arma ironia,nu cuvintele grele.si intr-o discutie intre prieteni e chiar deranjant sa apara replici care-mi sunt atribuite dar nu-mi apartin.

cimitiru' ghencea
19th March 2008, 09:44
kidon a postat la mine.sa-ti explic baxi cum e:
de exemplu eu postez la tine :salut baxi.apare mesajul corect.in cateva momente apare modificat cu o jignire salut baxi,***.sau este sters si apre alt comment.eu stiu ca am "prieteni" de pe forumul pro-sport dar...

2stupiddogs
19th March 2008, 09:49
@ Resita
Hai sa incerc eu sa-ti raspund,daca observi in acel grup sunt polisti,utisti,stelisti,dinamovisti,nu cred ca ar intra pe subforumul Poli Timisoara pt a purta acele discutii.Cred ca profilurile sunt cele mai nimerite locuri pt a discuta si a ne combate.In general este vb de useri noi,trecuti de prima tinerete care s-au adaptat mai greu la noul site dar dupa cum ai observat o parte au iesit pe forum pt discutii,mai devreme sau mai tarziu discutiile cred ca se vor muta acolo.Pana acum au fost 2 probleme,cronologic :
1)Aparitia pe profilurile noastre a userului baxi care ne-a calcat pe toti pe nervi (o face de 2 ani,il cunoastem bine dar a aparut si aici.Oricum era inevitabila aparitia lui) si a facut-o pana intr-un pct.,de cateva zile nu mai sunt probleme.
2)Clonarile au fost motivul pt care s-a parasit acel site si credeam (cel putin eu cred incontinuare) toti ca aici nu se va repeta istoria.
Spun toate acestea pt ca eu am fost cel care le-am propus parasirea acelui site si mutarea pe onlinesport.,repet ne cunoastem (virtual) de vreo 2 ani si ne stim reactiile.

Vincitor
19th March 2008, 09:49
kidon a postat la mine.sa-ti explic baxi cum e:
de exemplu eu postez la tine :salut baxi.apare mesajul corect.in cateva momente apare modificat cu o jignire salut baxi,***.sau este sters si apre alt comment.eu stiu ca am "prieteni" de pe forumul pro-sport dar...

s-a intamplat o data sau se repeta ? Mi-a zis colegul asta al meu de un program ..vorbesti cu mine ,..iti dau replica cu programul asta [ habar n-am cum ,nu stiu detalii , doar am aflat dar e prea complicat pt mine sa explic cum se face ]si dupa aia tu imiraspunzi si apare textulmodificat [ cu injuraturi de regula ] Nu stiu daca asta aipatit , doar am povestit ca este posibil ...[ nu stiu cat tine efectul ,daca ti-lpoate anula cel ce ti l-a trimis ..nu stiu nici daca despre asta e vorba , dar ar putea fi posibil ..

cimitiru' ghencea
19th March 2008, 09:50
salut banatean.cu siguranta, da.

resita
19th March 2008, 09:52
cimi, de ex. daca tu scri la mine in profil salut resita acest mesaj poate fi editat de tine in maxim o ora, dupa o ora tu nu mai poti edita, de un moderator care poate sa editeze sau de mine.

doar acest persoane pot edita un mesaj. nici un alt user nu poate sa modifice mesajele tale.

daca mai ai intrebari nu ezita sa intrebi :ok:

Vincitor
19th March 2008, 09:55
Completare la cele scrise de Banatean Sa nu uiti ca tu m-ai adus aici pe ols , tu ai fost primul ,eu al doilea sau al treilea ..si am venit aici tocmai ca sa scapam de clona ..sper ca nu mai incepem din nou cu acuzele ... si dupa cum bine ai observat v=am lasat in pace ...m-am convins ca nu merita sa ma bag unde nu-s dorit ...chestia era ca nu erau chiar toti impotrivaea , dar TU asa ai vrut ca NIMENi sa nu mai discute cu mine din grupul de la Visegrad ! ..Oricum ,acum numai conteaza , nici nu trebuia sa postez asta , dar am facut-o asa de lamurire pt cei ce nu stiu ! .

2stupiddogs
19th March 2008, 09:57
Asa e baxi.
La multi ani si o viata fericita.

Vincitor
19th March 2008, 09:58
Asa e baxi.
La multi ani si o viata fericita.

Multumesc ,la fel si tie !

cimitiru' ghencea
19th March 2008, 10:05
merci resita si in general le multumesc celor care ,fara sa fie direct interesati ,se implica in rezolvarea acestor,sa le spunem imixtiuni in problemele altora.

resita
19th March 2008, 10:12
@ Resita
Hai sa incerc eu sa-ti raspund,daca observi in acel grup sunt polisti,utisti,stelisti,dinamovisti,nu cred ca ar intra pe subforumul Poli Timisoara pt a purta acele discutii.Cred ca profilurile sunt cele mai nimerite locuri pt a discuta si a ne combate.In general este vb de useri noi,trecuti de prima tinerete care s-au adaptat mai greu la noul site dar dupa cum ai observat o parte au iesit pe forum pt discutii,mai devreme sau mai tarziu discutiile cred ca se vor muta acolo.Pana acum au fost 2 probleme,cronologic :
1)Aparitia pe profilurile noastre a userului baxi care ne-a calcat pe toti pe nervi (o face de 2 ani,il cunoastem bine dar a aparut si aici.Oricum era inevitabila aparitia lui) si a facut-o pana intr-un pct.,de cateva zile nu mai sunt probleme.
2)Clonarile au fost motivul pt care s-a parasit acel site si credeam (cel putin eu cred incontinuare) toti ca aici nu se va repeta istoria.
Spun toate acestea pt ca eu am fost cel care le-am propus parasirea acelui site si mutarea pe onlinesport.,repet ne cunoastem (virtual) de vreo 2 ani si ne stim reactiile.

hai sa vedem ce puem face, impreuna trebuie sa gasim solutia :ok:

voi spuneti ca baxi va calca sau va calca pe nervi si ca nu este binevenit in discutiile voastre. in momentul in care scrie ceva voi ar trebui sa-l ignorati si sa-i stergeti mesajele, in acest fel in scurt timp cred se va plictisi daca va vedea ca nu este bagat in seama si va pleca ;)

mai spui ca grupul vostru este format din mai multi, stelisti, timisoreni etc. foarte bine :ok: si ca nu ar fi indicat sa purtati acele discutii pe Timisoara. sunt de acord cu voi dar daca doriti se poate gasi o solutie, pe diverse se poate crea un thread pt. discutii generale in care sa discutati. eu unul iti spun sincer ca nu sunt de acord cu discutiile pe profiluri, mi se pare mult mai real :mda: sa am o discutie pe forum cu grupul meu de prieteni iar in aceea discutie sa intervina si alte persoane.

2stupiddogs
19th March 2008, 10:29
Resita,eu nu pot sa vb in numele lor dar si eu cred ca-i mai bine sa "barfim" pe forum si nu pe profiluri,in mod normal asta trebuie sa fie pasul urmator.
Pe profile a fost mai usor de explicat cateva treburi. Vom face un sfat al "batranilor" :D si o rezolvam cumva. :ok:

cimitiru' ghencea
19th March 2008, 10:47
resita,sincer sa fiu,pe mine trebuie sa ma descalceasca baietii "mai mari" cum sa particip la forumuri...

resita
19th March 2008, 10:56
poate se ofera Banatean sa-ti fie profesor :D ca vad ca va conoasteti.

laurdog
19th March 2008, 11:46
ziua buna domnilor. resita iti dau un singur exemplu, sunt mai multe, le-am scris aseara aici. ieri dimineata am intrat pe profilul cimi cu urmatorul text; "'neata si...la revedere". datorita evenimentelor din ziua precedenta, am vrut sa ne mutam pe alt profil. dupa nici un sfert de ora langa textul meu a aparut cuvantul "panaramo", acesta nefiind editat de mine. nu folosesc astfel de expresii nici cand e vorba de suporterii.....acelei echipe pe care o urasc. daca NU eu am editat acel mesaj, atunci cine? cum spuneam, exemplele pot continua. pt. mine, Banatean, tim s si inca cativa nu e o problema sa postam oriunde, dar ceilalti poate prefera astfel de comunicare-pe profilul unui user cunoscut. concluziile le trageti voi

resita
19th March 2008, 12:06
ziua buna domnilor. resita iti dau un singur exemplu, sunt mai multe, le-am scris aseara aici. ieri dimineata am intrat pe profilul cimi cu urmatorul text; "'neata si...la revedere". datorita evenimentelor din ziua precedenta, am vrut sa ne mutam pe alt profil. dupa nici un sfert de ora langa textul meu a aparut cuvantul "panaramo", acesta nefiind editat de mine. nu folosesc astfel de expresii nici cand e vorba de suporterii.....acelei echipe pe care o urasc. daca NU eu am editat acel mesaj, atunci cine? cum spuneam, exemplele pot continua. pt. mine, Banatean, tim s si inca cativa nu e o problema sa postam oriunde, dar ceilalti poate prefera astfel de comunicare-pe profilul unui user cunoscut. concluziile le trageti voi

daca tu nu ai modificat inseamna ca a modificat un moderator :mda:

daca treaba asta se intampla pe un thread de pe forum se putea vedea clar cine a modificat. pe orice thread se vede cine modifica sau cine sterge mesajele de aceea eu va sugerez sa folositi forumul pentru a nu exista astfel de discutii

laurdog
19th March 2008, 12:14
eu sunt de acord, dar unii dintre baieti, vor sa isi ALEAGA cu cine stau de vorba. pe un thread se poate baga oricine......eu sper, totusi, ca impreuna cu Banatean sa ii convingem ca e mai bine asa. oricum, ceea ce s-a intamplat nu e in regula.

OM
19th March 2008, 12:45
daca tu nu ai modificat inseamna ca a modificat un moderator :mda:

daca treaba asta se intampla pe un thread de pe forum se putea vedea clar cine a modificat. pe orice thread se vede cine modifica sau cine sterge mesajele de aceea eu va sugerez sa folositi forumul pentru a nu exista astfel de discutii
Domnilor useri din "Trupa vesela",de data asta elphax si resita au dreptate cu posibilitatea de a monitoriza mai eficient postarile noastre,inclusiv a lor,a moderatorilor.Parerea mea e ca n-avem nimic de pierdut,oricum si pe profil cine vrea sa ne citeasca,ne citeste(posibilitatea de a gasi intrusul e mai mica,unii sterg mess.altii le reediteaza ) oricum,eu unul sunt de acord cu ei.(mod.) :ok:

Elphax
19th March 2008, 12:51
Resita,eu nu pot sa vb in numele lor dar si eu cred ca-i mai bine sa "barfim" pe forum si nu pe profiluri,in mod normal asta trebuie sa fie pasul urmator.
Pe profile a fost mai usor de explicat cateva treburi. Vom face un sfat al "batranilor" :D si o rezolvam cumva. :ok:

pe vremuri , pe Diverse, erau 2 threaduri "offtopic pt prieteni" si "offtopic pt' dusmani" unde se discutau vrute si nevrute, fara restrictii

acum, cei mai vechi discuta pe threadul cu Pinguini

faceti-va si voi un thread "offtopic pt. noii veniti" sau gasiti un titlu, potrivit, ma angajez sa va sustin si 'moderez/protejez' :)

laurdog
19th March 2008, 13:13
pe vremuri , pe Diverse, erau 2 threaduri "offtopic pt prieteni" si "offtopic pt' dusmani" unde se discutau vrute si nevrute, fara restrictii

acum, cei mai vechi discuta pe threadul cu Pinguini

faceti-va si voi un thread "offtopic pt. noii veniti" sau gasiti un titlu, potrivit, ma angajez sa va sustin si 'moderez/protejez' :)

DOAR pe tine nu te vrem:happy:happy. daca vin si resita, aurel si leodacin, te primesc.:happy:happy

Elphax
19th March 2008, 13:22
na, e bine asa, cred ca se poate incheia discutia aici, continua dincolo, si sper sa ii depasiti pe pinguini :D

Vincitor
19th March 2008, 13:23
Mai o scurta lamurire ! NU CRED ca au venit toti prietenii pe ols ca sa scape de mine ..au venit banatean ,tim ,laur si inca vreo 2 , restul s-au mutat aici dupa ce s-a nasolit prosportul !

resita
19th March 2008, 13:24
ati luat o hatarare buna :ok:

ne vedem........... dincolo :evil::evil::evil:

OM
19th March 2008, 13:39
DOAR pe tine nu te vrem:happy:happy. daca vin si resita, aurel si leodacin, te primesc.:happy:happy
Laure m-ai facut sa rad; glume in program ?! :happy:happy:happy ,tu ca crezi ca e dupa noi,sau noi "jucam" dupa reg....crezi ca o sa calci pe <bec> si vrei sa-ti asiguri spatele?! :lol::happy
ps:eu votez cu elphax,cu toate ca m-a tras de urechi,,am gresit/am platit!CORECT!

resita
19th March 2008, 13:44
Laure m-ai facut sa rad; glume in program ?! :happy:happy:happy ,tu ca crezi ca e dupa noi,sau noi "jucam" dupa reg....crezi ca o sa calci pe <bec> si vrei sa-ti asiguri spatele?! :lol::happy

ii place pe la spate? :evil::evil::evil:

Tim
19th March 2008, 14:03
ii place pe la spate? :evil::evil::evil:e dinamovist d'al tau,e deschis la orice :happy:happy:happy

resita
19th March 2008, 14:09
e dinamovist d'al tau,e deschis la orice :happy:happy:happy


:happy:happy:happy:happy


continuarea discutiei aici http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=238049

Tim
20th March 2008, 17:38
subiect inchis.Am aflat moderatorul care....ne-a completat gandurile !!!!!!!:(:(:(:(