PDA

View Full Version : Forum meeting (4) - the pics



rasheedkpenny
23rd March 2004, 08:55
Iata si pozele de la Forum meeting (4)... Enjoy!

http://www.onlinesport.ro/html/contact/forum/4/index.htm - aici gasiti toate pozele.

Ultras
23rd March 2004, 09:00
Doar atat? :mda:

vasile314tzurka
23rd March 2004, 09:03
TUDOSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

inteleg eu supararea de la meciul de duminica, dar unde-s pozele?

rasheedkpenny
23rd March 2004, 09:03
si continuarea...

rasheedkpenny
23rd March 2004, 09:08
part 3...

vasile314tzurka
23rd March 2004, 09:09
si razbunarea:)

rasheedkpenny
23rd March 2004, 09:12
last 3 of them...

Ultras
23rd March 2004, 09:14
KAPUT!!! :evil:

rasheedkpenny
23rd March 2004, 09:18
Sunt destul de mari pozele? :?

Data viitoare, promit sa fac mai multe poze...

vasile314tzurka
23rd March 2004, 09:29
pentru web sunt suficient de mari si sunt bine facute. o sa le iau spre "imbunatatire:")

rasheedkpenny
23rd March 2004, 09:35
Vreau ca forumistii sa remarce lait-motivul majoritatii pozelor, si anume sticla de apa minerala/plata! :D

vasile314tzurka
23rd March 2004, 10:02
iti dau eu tie apa plata de nu te vezi:)

DJ Klaus
23rd March 2004, 10:05
parca ziceai ca te duci sa le prelucrezi :)
ia vezi poate ai treaba cu pozele si noi te retinem draga Klona :evil:

Dorin
23rd March 2004, 10:26
Pozele sint faine dar din pacate nu sint identificati "eroii". Si se vede ca eu nu sint acolo ca prea sinteti blanzi si timizi !!!
Si acum ca vine primavara va propun sa va intalniti (sa ne intilnim...) si la o miutza (Un meci de fotbal care va sa zica) in care sa se joace tip cei cu burta contra celor fara , sau cei din Bucuresti contra restul tarii sau stiu eu ce mai varianta !
:yeah: Dorin

GoPens
23rd March 2004, 10:37
asta ziceam si eu. sa nu cumva sa postuie cineva explicatii pe linga poze, ca s-ar compromite securitatea nationala :o:

Vadim
23rd March 2004, 10:41
Corect, trebuie identificata lumea. Rasheed, tu de ce nu apari in nici o fotografie?

rasheedkpenny
23rd March 2004, 11:00
Apar si eu... dar intr-o singura fotografie, cea facuta de Klaus! Restul fotografiilor le-am facut eu si imi era cam gres sa apar in ele, nefiind ubicuu. :D

Las' ca o sa apar in alte poze!

rasheedkpenny
23rd March 2004, 11:03
Sa incepem cu detaliile despre poze:

http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=282

iulian & inter

Restul... mai târziu!

vasile314tzurka
23rd March 2004, 12:09
tudose, taica, facui deja comantariile si lipseste rasheed cu apa plata-n brate. de-abia astept.:)

Tudose
23rd March 2004, 12:18
Astepta taica, caci dupa cum spunea si nemuritorul Victor Ion Popa, mai e mult pana diseara. Pozele le am acasa, acum eu sunt la serviciu!

rasheedkpenny
23rd March 2004, 13:04
tudose, taica, facui deja comantariile si lipseste rasheed cu apa plata-n brate. de-abia astept.:)

Totusi, nu stiu daca eu apar in pozele lui Tudose! M-am ferit pe cât posibil sa apar!
Sunt si eu prezent, dupa cum scriam si mai devreme, intr-o singura poza: bild1441.jpg

D'abia astept sa vad si comentariile... :drak:

vasile314tzurka
23rd March 2004, 13:16
si de-abia astept sa vad ce ziceti. dar se pare ca vadim nu-i pe tarla ca trimisei zipuit cu poze cu tot.

Utilizator
23rd March 2004, 13:16
Data viitoare vin si eu (parca pe 23 aprilie pica), pozele m-au convins ca este o atmosfera sportiva la intalnirile Forumului :).
Tudose cred ca o sa am un soc cand o sa vad ca ai cap de om si nu de vultur :), m-am obisnuit sa asociez numele tau cu imaginea avatarului folosit :).

DJ Klaus
23rd March 2004, 13:17
Vasea, eu cred ca le "modereaza" :evil:

vasile314tzurka
23rd March 2004, 13:20
data viitoare sa nu te prind ca nu vii, utilizatorule. vezi vorbeste cu mama omida si da-ti in bobi sa scapi de ghinioane. cit despre tudose, e vultur rau de tot:)

Utilizator
23rd March 2004, 13:22
Deci e adevarat ca Tudose…:).
Sper sa termin cu nebunia si sa VIN, macar de dragul vorbei asteia :).

Utilizator
23rd March 2004, 13:25
Si o sugestie: cand mai puneti pozele public stergeti figurile persoanelor, cine stie cine te are la index si cu ocazia asta te identifica :). Lasati doar berile, dar si astea fara eticheta ca e reclama mascata. Sau sunt sponsorii site-ului? Vadim stie :)

vasile314tzurka
23rd March 2004, 13:28
pe mine ma au multi la index. incepind cu renumitul nica si altii din aceasi gasca. asa ca nu-mi pasa. e drept, cine nu vrea putem sa-i stergem pozele publice, dar personal ma indoiesc de posibilitatea ca un oarecare sa astepte pozele de pe forum ca sa prinda pe altul. reclama mascata ar fi fost daca vadim era televiziune. asa e doar particoler. e adevarat ca e cam zgircit si nu da si el o bere:)

Utilizator
23rd March 2004, 13:33
Sa-nteleg ca d-aia bei tu apa, astepti ca berea sa o dea Vadim :)

Atentie marita la index, cine stie cate fetze tumefiate voi vedea la intalnirea viitoare :). Nu mai pun ca o sa beti toti cu paiul de-mi va trece si mie cheful de bere:). Daca ma gandesc bine, cred ca ar fi mai bine sa vin cu cagula :)

gigel_bucur
23rd March 2004, 13:35
pe mine ma au multi la index. incepind cu renumitul nica si altii din aceasi gasca. asa ca nu-mi pasa. e drept, cine nu vrea putem sa-i stergem pozele publice, dar personal ma indoiesc de posibilitatea ca un oarecare sa astepte pozele de pe forum ca sa prinda pe altul. reclama mascata ar fi fost daca vadim era televiziune. asa e doar particoler. e adevarat ca e cam zgircit si nu da si el o bere:)

sau macar o apa plata :D

DJ Klaus
23rd March 2004, 13:36
hai fratilor odata cu comentariile alea bengoasse... care este :D

Vadim
23rd March 2004, 13:37
gata: http://www.onlinesport.ro/html/contact/forum/4/index.htm

Utilizator
23rd March 2004, 13:44
Excelent montajul literar-artistic :). Vadim n-ai spus daca pe Klaus il mai gasim si astazi la Shorley asteptandu-l pe Edmond :)

Vadim
23rd March 2004, 13:47
Comentariile sint ale lui Vasile314tzurka, intreaba-l pe el. ;) Daca ma intrebi pe mine, cred ca se asteapta unul pe altul. Avantaj la EDMOND_, pentru ca stie cum arata Klaus. :D

Utilizator
23rd March 2004, 13:49
Vazand pozele realizez ca m-am contrat pe aici cu persoane de categorie mult mai grea decat a mea. Cu aceasta ocazie imi cer scuze anticipat tuturor: Inter, Iulian, Vasile, Klaus; nu de alta dar poate ne vedem live si am copil mic de crescut :)

DJ Klaus
23rd March 2004, 13:53
GENIAL , BESTIAL , OSCAR ce mai /OLE/
My dear User ..imi plac copii asa ca e posibil sa scapi cat despre asteptare... ce sa zic ... mai e un forum meeting care-l prind :)

vasile314tzurka
23rd March 2004, 14:01
Excelent montajul literar-artistic :). Vadim n-ai spus daca pe Klaus il mai gasim si astazi la Shorley asteptandu-l pe Edmond :)

ramasite de pe vremea cind cintam romania:)
dupa cite stiu eu despre klaus acesta se pregateste pentru ultima intilnire, cea finala, cu forumistii. pentru asta ii vom face rost de un edmond de ghips cu blana cu tot ca sa aiba cu ce sa se joace.:)

vasile314tzurka
23rd March 2004, 14:05
Vazand pozele realizez ca m-am contrat pe aici cu persoane de categorie mult mai grea decat a mea. Cu aceasta ocazie imi cer scuze anticipat tuturor: Inter, Iulian, Vasile, Klaus; nu de alta dar poate ne vedem live si am copil mic de crescut :)

las ca nu e bai mare. dar daca data viitoare nu vii il punem pe alpopa pe tine sa vezi ce musca. tudose de-abia, de-abia i-a scapat din colti:)

iulian
23rd March 2004, 14:11
:drak: bravo vasile... inspirate comentarii :ok: (mai putin aia cu...ban ) :D

Utilizator
23rd March 2004, 14:12
Draga Klaus ma bucur ca am reusit sa te sensibilizez, chestia cu copilu’ functioneaza mai mereu: cand o plimb pe fica-mea singur am succes la dame, in piata iau pe alese produsele…banuiam eu ca scap si aici :)

Vasile, daca nu sunt trucate pozele AlPopa este din categoria mea, sper sa ma descurc :), dupa cum bine stii sunt “caine”. :)
Ma surprinde ce spui despre Tudose, eu stiam expresia aia veche “la vulturu’ de mare cu pestele-n gheare”, nu credeam ca un vultur ca el sa aiba probleme, mai cu seama ca AlPopa nu e cu Leii :).

vasile314tzurka
23rd March 2004, 14:13
e vorba de banul craiovei nu de ban pe forum, iuliane:) si cum inter are statura cuvenita...:)

vasile314tzurka
23rd March 2004, 14:19
Vasile, daca nu sunt trucate pozele AlPopa este din categoria mea, sper sa ma descurc :), dupa cum bine stii sunt “caine”. :)
Ma surprinde ce spui despre Tudose, eu stiam expresia aia veche “la vulturu’ de mare cu pestele-n gheare”, nu credeam ca un vultur ca el sa aiba probleme, mai cu seama ca AlPopa nu e cu Leii :).

pozele nu sunt trucate. doar rasheed le-a tinut la fezandat ca sa fie mai fragede si sa creeze suspance:) daca tu esti ciine eu sunt staret:) sa vezi ce fiorosi au fost la masa. bog_tom care statea in gitlejul lui ultras si alpopa care il fugarea pe tudose. de rasheed nu am ce sa spun. e rau de rau. umbla numai cu sisuri si cutite. si e omul invizibil daca sta in profil.:) cit despre tudose m-a luat la fix. ce ai tu cu el. eu nimic. el se infipsese in mine de nici apa plata nu o mia gaseam pe masa:) ce mai. daca mai vin citiva periculosi ca astia deschidem o societate de paza si restrictii: Fugi & CO pe muzica de bach:) /hello

rasheedkpenny
23rd March 2004, 14:30
Foarte frumoase comentariile... poate data viitoare imi fac si eu o poza... ca sa nu zica lumea ca n-am fost prezent la "forumo-meeting"! :D

Astept cu nerabdare comentariile la pozele inca ne-facute de la forum meeting (5)!

Vadim
23rd March 2004, 14:44
Ar trebui sa fie de pomina 5. Klaus trebuie sa dea un bairam mostru, vorba aia pleaca de tot in SUA si nu stiu cand o sa mai puna mana pe un computer sa ne mai scrie. Ca sa nu mai spun ca nu mai am cine sa ma bata la tenis.

vasile314tzurka
23rd March 2004, 14:47
cu tenisul rezolvam noi iar cu klausul vedem daca vine la aia anuala:) de pomina o sa fie aia in care o sa termin eu dieta:)

Utilizator
23rd March 2004, 14:51
pozele nu sunt trucate. doar rasheed le-a tinut la fezandat ca sa fie mai fragede si sa creeze suspance:) daca tu esti ciine eu sunt staret:) sa vezi ce fiorosi au fost la masa. bog_tom care statea in gitlejul lui ultras si alpopa care il fugarea pe tudose. de rasheed nu am ce sa spun. e rau de rau. umbla numai cu sisuri si cutite. si e omul invizibil daca sta in profil.:) cit despre tudose m-a luat la fix. ce ai tu cu el. eu nimic. el se infipsese in mine de nici apa plata nu o mia gaseam pe masa:) ce mai. daca mai vin citiva periculosi ca astia deschidem o societate de paza si restrictii: Fugi & CO pe muzica de bach:) /hello


Taica staret :) vad ca n-ai reusit sa imprimi o atmosfera mai pioasa intalnirii. Sa-nteleg ca pentru viitoarea intalnire este prudent sa mai merg ceva ore pe la sala, sa mai pun ceva “material” pe mine, e de rau din ce povestesti…A, era sa uit; vad ca voi astia mai solidani aveti barbi, mustatzi…Sa-mi las si eu? Foloseste la cresterea masei musculare? Ca aia mai slabutzi erau tunsi, rasi…:)
Daca e cum spui probabil ca data viitoare vin si cei de la Brigada Mobila, apare reportaj amplu la Stirile de la ora 17 :)

Utilizator
23rd March 2004, 14:55
cu tenisul rezolvam noi iar cu klausul vedem daca vine la aia anuala:) de pomina o sa fie aia in care o sa termin eu dieta:)
Vasile, la intalnirea de pomina cred ca o sa creasca spectaculos incasarile de la Shorley :) :) Dupa atata amar de regim si cu atatea retete savuroase elaborate de tine…Sa ne spui din timp cand va fi, sa venim cu mancare si beutura la pachet. :)

vasile314tzurka
23rd March 2004, 14:59
faci misto de un biet om pe cale de disparitie. l-ai mai pus si pe gicu sa scrie ca noi astia de la steaua nu jucam fotbal... asta e. fereste-ma doamne de prieteni...:)

cit despre barba ce sa spun. incearca si vezi ce obtii. dar daca te ia vintul cu ea?

Utilizator
23rd March 2004, 15:08
faci misto de un biet om pe cale de disparitie. l-ai mai pus si pe gicu sa scrie ca noi astia de la steaua nu jucam fotbal... asta e. fereste-ma doamne de prieteni...:)

cit despre barba ce sa spun. incearca si vezi ce obtii. dar daca te ia vintul cu ea?
Glumeam si eu, acum te pomeni ca ma iei si tu la o ArenA :). Ajung ca Vadim (Corneliu Tudor, nu a nostru) cu procese garla :).
Gicu sarja si el amical, poate se referea la voi partenerii de discutie :), altfel echipa e destul de onorabila in teren :), o sa fie meci foarte greu pentru noi.
Cu barba sa stii ca am inceput deja, acum am o barba de vreo 3 zile, “de om necajt”…:)
Daca mai asociezi si cu ochii rosii de nesomn, cred ca daca nu fac ceva retushuri va sparg repede gashca la urmatorul meeting. :)

vasile314tzurka
23rd March 2004, 15:11
destul de onorabila??? nefericitule!!! lasa-ti barba, mustata, muschi si sa vii la a 5-a. nu la sectie ci la intilnire sa te invat un yorikiri sa nu mia stii de tine:)

daca vii asa cum te descrii te punem linga vadim la coltul vampirilor:) ca si asa v-ati luat de bietul azulliu:)

Vadim
23rd March 2004, 15:15
Lumea e pasnica, nu te lasa furat de aparente. Pana si eu sint un vampir linistit, asa cu era si Tom Cruise in "Povestiri despre un vampir". Statea cuminte pana i se facea foame :) Bine ca mie nu imi este foame seara, mai mult de o bere-doua si o apa minerala nu bag mai ales ca, nu stiu cum se face, ultimele doua dati la forum mmeting m-a durut de fiecare data. Cred ca ma deoache Ady din Kuweit.

Utilizator
23rd March 2004, 15:18
destul de onorabila??? nefericitule!!! lasa-ti barba, mustata, muschi si sa vii la a 5-a. nu la sectie ci la intilnire sa te invat un yorikiri sa nu mia stii de tine:)

daca vii asa cum te descrii te punem linga vadim la coltul vampirilor:) ca si asa v-ati luat de bietul azulliu:)

Sa-nteleg ca yorikiri e un procedeu curent la echipa voastra? :) Chiar sunt curios, nu stiu ce inseamna, dar din prudenta o sa vin si eu cu cascadoru’ personal dupa mine :), ca vaz ca si tu vii cu clonele…:)
Coltzul vampirilor suna bine, e cu specific romanesc doar :). Si la urma-urmei noi vom bea ceva mai interesant decat apa :) :)

vasile314tzurka
23rd March 2004, 15:24
http://sumo.goo.ne.jp/eng/kimarite/70.html

echipa mea e Takasago

ascador personal? adica vii cu nevasta-ta? hm. aia da aparare:)
ca sa beti altceva vedeti de desertuo azzurilor ca tatarii se dusera de frica:)

Utilizator
23rd March 2004, 15:33
Daca vin cu nevasta nu e aparare, e atac, dau sah din prima mutare :). Daca o iau si pe fi-mea dau mat :).
Pe Ady il astept la Otopeni cand mai vine in tara, ca indiferent cat de mult uraste el Bucurestiul, tot aici aterizeaza prima oara in Romania :). Nu va speriati, il astept la o bere, suc etc., in definitiv in scurta disputa avuta s-a exprimat cat se poate de civilizat, ceea ce inseamna ca e baiat bun in fond.

DJ Klaus
23rd March 2004, 16:16
Mda ... tocmai mi-am luat bilet de avion asa ca nu mai e cale de intoarcere !
Nu spun compania ca s-ar putea sa ma deturneze .... cineva :D

rasheedkpenny
23rd March 2004, 16:27
Klaus, cum de pleci in America? "Vinde-mi" si mie pontul! :D Si eu vreu sa ma duc cât vad cu ochii... asa m-am saturat de Ro! :(

Vadim
23rd March 2004, 16:39
Mda ... tocmai mi-am luat bilet de avion asa ca nu mai e cale de intoarcere !
Nu spun compania ca s-ar putea sa ma deturneze .... cineva :D
Esti cam nehotarat... Ori o faci ori nu? Cum e pana la urma?

ieppy
23rd March 2004, 16:54
OK, se pare ca mam inselat. intere, sper ca ai inteles ca e gluma, daca vin la meetingul din toamna sa nu ma astepti in parcare. Din cate am vazut eu singurul care are o varsta apropiata de mine e alpopa care are o moaca prietenoasa nu asa razboinica cu vrea el sa apara pe forum. La inceput l-am cautat pe Sherear insa nu l-am gasit. Utilizator, tu dute acolo si spune-mi cum se poarta cu dinamovistii. daca mai apuci sa scrii pe forum vin si eu la toamna. vasile pana la toamna sper ca renunti la bauturi din astea daunatoare sanatatii gen apa care mai e si plata si treci la chestii nutritive cum e berea.

DJ Klaus
23rd March 2004, 16:54
Ce nehotarare ? nu inteleg . vin oricum la forum meeting 5!
Mai Vadim tata mai da si tu la perete si pe urma mai jucam :evil:

Rasheed ...tre sa ai si noroc bre ... da' vorbim la o bere

vasile314tzurka
23rd March 2004, 17:30
OK, se pare ca mam inselat. intere, sper ca ai inteles ca e gluma, daca vin la meetingul din toamna sa nu ma astepti in parcare. Din cate am vazut eu singurul care are o varsta apropiata de mine e alpopa care are o moaca prietenoasa nu asa razboinica cu vrea el sa apara pe forum. La inceput l-am cautat pe Sherear insa nu l-am gasit. Utilizator, tu dute acolo si spune-mi cum se poarta cu dinamovistii. daca mai apuci sa scrii pe forum vin si eu la toamna. vasile pana la toamna sper ca renunti la bauturi din astea daunatoare sanatatii gen apa care mai e si plata si treci la chestii nutritive cum e berea.

aha. vad ca dai inapoi:) inter a inteles de gluma. de ce te-ar astepta in parcare? sa stea in picioare? mai bine la masa cu tine pe ea:) pe post de tava:)


asta ca te iei si tu de dieta mea hipocalorica:)

ieppy
23rd March 2004, 17:33
In continuare sunt convins ca il fac la inaltime insa el joaca il alta liga din punctul de vedere al fortei. Nu dau deloc inapoi, daca ma asteapta in parcare sunt convins ca il fac in sprint asa ca tot ies cu basmaua curata.

Nu prea am au fata de tava, dar cine stie ce ii trece lui inter prin cap.

rasheedkpenny
23rd March 2004, 17:35
Trebuie sa observ ca doar o singura data am pomenit de apa plata a lui vaslie314tzurka... si deja vad ca toata lumea vorbeste despre asta! Ca sa vezi!

Acum eu nu stiu daca era apa plata, apa minerala sau, cum spune francezu' "eau de vie"... ideea e ca mai bine il intrebati pe el in legatura cu continutul "sticlei omni-prezente"!

Vreau sa mai aud si alte pareri cu privire la pozele de la forum meeting (4)... somebody, anybody?

ieppy
23rd March 2004, 17:51
intrebare, care a fost faza intre alpopa si tudose ca nu am inteles-o.

Rasheed, marfa pozele, ar trebuii sa fii fotograf la playboy, sau plai cu boi care iti convine tie.

vasile314tzurka
23rd March 2004, 18:16
dragule, multe faze sunt numai apropouri glumete la tot soiul de faze petrecute acolo. alpopa e student la automatica, tudose si el, dar profesor, din fericire pentru amindoi la doua sectii diferite:) deci de aici glumele. in rest a fost fain si cred eu ca toti care au venit n-au regretat, ba din contra. e adevarat dinamovisti n-am avut:) dar suntem rabdatori si asteptam:)

inter
23rd March 2004, 18:17
ieppy, hai treaca de la mine .....
oricum debutul in toamna e sa bem cot la cot cate 1 L de vodca de caciula (bere n-are rost ca e cu navetele :p) , te prinzi ? :drak: :drak: :drak:

sau ne numaram centimetrii :D :D :D

vasile314tzurka
23rd March 2004, 18:21
aaaaaaaaaaaaa
daca e p'asa ma bag si eu dar dupa craciun:)
la litri de vodca vin cu draga inima:)

ieppy
23rd March 2004, 18:21
got it! Insa eu nu duc asa de bine vodca dincauza unei experiente nefericite avute cu acesta bautura. Ce zici de Tequilla?

inter
23rd March 2004, 18:25
merge :p

ieppy
23rd March 2004, 18:29
singura problema o sa fie aia cu cot la cot. Mai mult ca sigur o pereche de coate o sa fie sub masa, ramane de vazut care.

Oricum am un pariu cu un prieten din Romania. De fapt am doua pariuri fiecare pe cate o sticla de tequilla. Primul pariu este despre campioana Romaniei. El a spus ca o sa fie Steaua eu am spus ca nu. Iar celalat este despre castigatoarea CL: el a spus ca o sa fie ori Real ori Chelsea, eu am mers pe Milan(sorry) sau Juve. Pana acum el are 2 echipe insa eu sunt sigur ca nici Real nici chelsea nu au sanse asa ca nu ramane decat ca Milan sa castige.

vasile314tzurka
23rd March 2004, 18:30
pai renuntam la coate:) incercam cu miinile:)

inter
23rd March 2004, 18:37
ieppy, nu o mai da in "balarii" lasa coatele si ne vedem la toamna :D:D:D

ieppy
23rd March 2004, 18:39
pregatesc meciul si din punct de vedere psihologic. Incerc sa te enervez cu comentariile mele razboinice ca sa te fac sa nu mai dormi noaptea ca sa nu fii in forma la toamna. Get it?

inter
23rd March 2004, 18:40
:D:D:D certo !

EDMOND_
23rd March 2004, 18:47
Inter , am evaluat fortele..sunt convins ca nu ai nevoie de ajutor, asa ca eu nu ma amestec..faci fata cu brio oricaror provocari!

Tudose
23rd March 2004, 18:49
Tudose cred ca o sa am un soc cand o sa vad ca ai cap de om si nu de vultur :), m-am obisnuit sa asociez numele tau cu imaginea avatarului folosit :).
Si eu o sa am un soc sa vad ca ai ochiul drept, si nu oblic! :D

inter
23rd March 2004, 18:50
mersi Edmond, dar nu uita ca tre sa facem niste "antrenamente" :D:D:D

EDMOND_
23rd March 2004, 20:03
Nu-ti fa probleme , am sa-ti programez un "antrenament" foarte curand!

Tudose
23rd March 2004, 20:55
Vasile, daca nu sunt trucate pozele AlPopa este din categoria mea, sper sa ma descurc :), dupa cum bine stii sunt “caine”. :)
Ma surprinde ce spui despre Tudose, eu stiam expresia aia veche “la vulturu’ de mare cu pestele-n gheare”, nu credeam ca un vultur ca el sa aiba probleme, mai cu seama ca AlPopa nu e cu Leii :).
Stai linistit, Vasile a simtit ca Steaua e slab reprezentata pe forum si a iesit la contraatac. Pe Popica l-am prins la inghesuiala si cu fotbalul, si cu scoala, si Tzurca, baiat valabil, a sarit sa il scape.

ady_azzuro
23rd March 2004, 21:08
Vad ca mai mult ati comentat de edmond si de mine, ne facem noi armata si o sa navalim peste voi, sa nu ziceti ca nu ne-ati barfit degeaba :evil:

ieppy
23rd March 2004, 22:49
pazea ca vine ady cu armata ultra.

Utilizator
23rd March 2004, 22:57
Si eu o sa am un soc sa vad ca ai ochiul drept, si nu oblic! :D

Tudose, socul al mare o sa-l ai cand o sa vezi ca am chiar doi ochi :)...Da' ca sa fie trecerea lina o sa apar cu un ochi inchis si capul inclinat ca sa ies cat mai aproape de imaginea din avatar :).

ady_azzuro
23rd March 2004, 23:03
pazea ca vine ady cu armata ultra.
iar a incurcat ieppy borcanele, asta este ####### din greseala in greseala merge. Si asa voi sunteti obisnuiti sa ne plagiati, ati pus si un banner cu PELUZA SUD, numele galeriei noastre, sunteti de ras /fu/

Utilizator
23rd March 2004, 23:03
Stai linistit, Vasile a simtit ca Steaua e slab reprezentata pe forum si a iesit la contraatac. Pe Popica l-am prins la inghesuiala si cu fotbalul, si cu scoala, si Tzurca, baiat valabil, a sarit sa il scape.

Inteleg ca Popica a avut noroc ca nu predai la sectia lui, ca altfel cine stie, de luni aparea si el vultur :). Sansa mea e ca am terminat de mult cu studentia si n-o sa poti sa ma "inghesui" prea tare la urmatoarea shedinta :), eu nu cred ca as putea avea sprijinul lui Vasile dupa cate am spus pe-aici :)

vasile314tzurka
24th March 2004, 08:08
Stai linistit, Vasile a simtit ca Steaua e slab reprezentata pe forum si a iesit la contraatac. Pe Popica l-am prins la inghesuiala si cu fotbalul, si cu scoala, si Tzurca, baiat valabil, a sarit sa il scape.

tudose, ce inseamna la tine slab? eu mi-s slab? hm. sa ma apuc atunci de vodca:)

vasile314tzurka
24th March 2004, 08:09
Inteleg ca Popica a avut noroc ca nu predai la sectia lui, ca altfel cine stie, de luni aparea si el vultur :). Sansa mea e ca am terminat de mult cu studentia si n-o sa poti sa ma "inghesui" prea tare la urmatoarea shedinta :), eu nu cred ca as putea avea sprijinul lui Vasile dupa cate am spus pe-aici :)

stai blind. fac o exceptie pentru tine desi esti dinamovist:) dar daca nu esti cuminte te dau pe mina alora de la sportu:)

vasile314tzurka
24th March 2004, 09:13
asta ziceam si eu. sa nu cumva sa postuie cineva explicatii pe linga poze, ca s-ar compromite securitatea nationala :o:

explicatiile au fost date:) intre paranteze am incercat sa mentin ordinea celor din poze:)

vasile314tzurka
24th March 2004, 09:15
Astepta taica, caci dupa cum spunea si nemuritorul Victor Ion Popa, mai e mult pana diseara. Pozele le am acasa, acum eu sunt la serviciu!

ai doua variante:
1. ai stat la serviciu pina acum si n-ai fost acasa
2. esti insurat? hm

UNDE-S POZELE TUDOSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE? :rosu:

bog_tom
24th March 2004, 14:32
ai doua variante:
1. ai stat la serviciu pina acum si n-ai fost acasa
2. esti insurat? hm

UNDE-S POZELE TUDOSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE? :rosu:
sau poate doarme de sambata non stop ... sa mearga cineva acasa la el si sa ia pozele pana una alta :D

uti2102
24th March 2004, 21:39
Mishto pozele dar mai ales comentariile! Ashtept shi restu'! /hello

Tudose
24th March 2004, 23:52
tudose, ce inseamna la tine slab? eu mi-s slab? hm. sa ma apuc atunci de vodca:)
Am spus "slab reprezentata". "Slab" aici e adverb. Daca vrei sa spui ca tu esti "gras", atunci avem un adjectiv. Si daca vrei sa reformulez, hai sa zic "e putin reprezentata".

4 poze

bog_tom
25th March 2004, 09:10
4 poze
si cred ca sunt ultimele, nu ? :(

Ultras
25th March 2004, 09:22
Prima e cea mai reusita! Daca pana acum numai Vadim era bampiru', in poza asta suntem un club intreg.

bog_tom
25th March 2004, 09:31
ei... toate sunt reusite ! cand te gandesti ca era "cat pe ce" sa nu facem sedinta foto din lipsa de echipamente... norok cu tudose si rasheed ..

Vasile, trebuie sa adaugi si cele 4 poze de la tudose in album (http://www.onlinesport.ro/Html/contact/forum/4/) cu comentariile "delicioase" pe care sa le savuram :D

PS. pana una-alta am pus si eu toate pozele in albumul personal (http://217.156.91.1/bogdan/categories.php?cat_id=141) cu cateva comentarii subtiri :D sau direct http://www/bogtom.tk in sectiunea 2004/Onlinesport !