PDA

View Full Version : Parerea voastra despre moderatori???



Razvan T.
12th March 2008, 16:40
Ce parere avetzi despre moderatori????

Benny
12th March 2008, 16:42
Eu unul sunt fan.

serv_ag
12th March 2008, 16:52
Ce parere avetzi despre moderatori????

In poll, sint optiuni care pot coexista, asa ca nu e corect intocmit...
In ce priveste topicul, si eu consider ca unii moderatori sint (moderat spus) lipsiti de moderatie... dar in regulamentul OLS e sti****t clar: "...moderatorii au intotdeauna dreptate......" asa ca "take it or leave it!":cool:

Elphax
12th March 2008, 16:54
sunt de toata jena ...


:ras-plans:

YoYoyOi
12th March 2008, 17:16
corect elphax :D

Vladek
12th March 2008, 17:18
Toti moderatorii sunt corupti :D . Sa va dau numarul contului in care protejatii mei platesc taxa lunara de protectie ?

PS : Nu sunt la fel de lacom precum altii, chiar am o promotie zilele astea : "Plateste pentru o luna si primesti imunitate pe forum timp de 3 !". Grabiti-va, e super-oferta !

Cristian
12th March 2008, 17:23
Thread-ul se intituleaza "Parea voastra.." ? Sau mi se pare mie ???

m8k
12th March 2008, 17:28
Thread-ul se intituleaza "Parea voastra.." ? Sau mi se pare mie ???

L-am corectat! Poti incepe sa ne judeci!:D

P.S. Am si un pronostic! Cel putin 15 useri o sa ma incadreze in propozitii pe acest thread!:happy

Bancaru
12th March 2008, 17:39
Avand in vedere ca suntem pe Intern iar fotbalul nostru "intern" a ajuns pe cele mai inalte culmi ale... facem topicuri de toata bafta. Asta trebuie mutat pe Diverse.

m8k
12th March 2008, 17:42
Poate omu nostru s-a referit la moderatorii de pe intern si a uitat sa o mentioneze!:groggy:
Vezi tu ce pareri o sa aibe unii daca va fi mutat!:happy

Bancaru
12th March 2008, 17:46
Pai sa fie mutat ca sa aibe pareri. Asa ... treneaza.

TaciAcolo
12th March 2008, 18:00
pac pac niste hahalere toti

Nightwish
12th March 2008, 18:20
Asta nu e topic de Administrativ?
Moderatorii sunt ca userii: buni si mai putini buni, echilibrati si mai haotici, de la caz la caz :D

Elphax
12th March 2008, 18:24
e junior, ce vrei ...

Cristian
12th March 2008, 18:32
Deci parerea mea despre moderatorii de intern si supermoderatori, asta cred ca e ideea...

Cu: elphax, Aurel.D, kerosene, miril, Datenshi, delaparis, m8k, boni2204 nu am absolut nimic, chiar pot spune ca nu am avut "conflicte" majore cu ei, ba din contra.
Cu YoYoyOi, Vladek, Sorin Blaj care din cate stiu sunt super moderatori... cu YoYo ce ma mai contram in trecut, da acum de cand s-a facut moderatoare de treaba si avertizeaza corect ce e de avertizat nu mai am absolut nimic... Vladek imi e indiferent, nu-mi amintesc sa fi avut conflicte cu el... de Sorin Blaj nu mai zic, cred ca si ceilalti pot lua exemplu de la el, e cel mai echilibrat moderator de pe ols.
Antipatie as avea pe Hardliner spre exemplu, da nu are rost discutia ca el nu e pe Intern.

Razvan T.
12th March 2008, 18:54
Thread-ul se intituleaza "Parea voastra.." ? Sau mi se pare mie ???

scuzele mele :D:D:D

Razvan T.
12th March 2008, 18:55
L-am corectat! Poti incepe sa ne judeci!:D

P.S. Am si un pronostic! Cel putin 15 useri o sa ma incadreze in propozitii pe acest thread!:happy

multam fain

bada_otelul
12th March 2008, 19:39
Deci parerea mea despre moderatorii de intern si supermoderatori, asta cred ca e ideea...

Cu: elphax, Aurel.D, kerosene, miril, Datenshi, delaparis, m8k, boni2204 nu am absolut nimic, chiar pot spune ca nu am avut "conflicte" majore cu ei, ba din contra.
Cu YoYoyOi, Vladek, Sorin Blaj care din cate stiu sunt super moderatori... cu YoYo ce ma mai contram in trecut, da acum de cand s-a facut moderatoare de treaba si avertizeaza corect ce e de avertizat nu mai am absolut nimic... Vladek imi e indiferent, nu-mi amintesc sa fi avut conflicte cu el... de Sorin Blaj nu mai zic, cred ca si ceilalti pot lua exemplu de la el, e cel mai echilibrat moderator de pe ols.
Antipatie as avea pe Hardliner spre exemplu, da nu are rost discutia ca el nu e pe Intern.

al care ti-e antipatic tie este unul dintre cei mai mari lingai de pe forum,daca nu chiar cel mai mare.o panarama de om in general,si spun asta numai din ce vad pe forum.partea proasta pentru el este ca asa cum e pe forum e si in viata de zi cu zi.:rosu::rosu::rosu:
yoyo,cu care am avut mai multe conflicte si cu care am vb foarte urat dealtfel,e mai de apreciat,pentru ca nu e o prefacuta ca mister...

resita
12th March 2008, 20:04
asta e parerea mea :evil:

http://img216.imageshack.us/img216/9433/gallery605281301207378ff6.gif (http://imageshack.us)

Radu
12th March 2008, 20:40
tot respectul pentru moderatori ca Delaparis(cand e treaz :D) Vladek Miril Datenshi Aurel.D YoYoyOi
sunt alti moderatori nu vreau sa dau nume( se stiu ei mai bine) care sunt de tot kkt-ul...

Cristian
12th March 2008, 20:57
asta e parerea mea :evil:

http://img216.imageshack.us/img216/9433/gallery605281301207378ff6.gif (http://imageshack.us)


A.M.A.R. mai bine :cry:

nr.zece
12th March 2008, 21:18
http://img216.imageshack.us/img216/9433/gallery605281301207378ff6.gif (http://imageshack.us)

da

hamsterutz
13th March 2008, 02:27
n-am gasit nici un topic in care sa scriu dar vreau sa scriu aici :)) ca are ceva leg tinand cont ca unii mod sunt si "redactori":

cand scrieti ceva incercatzi sa fie si corect ca m-am saturat de greselile celor din gsp prosport sau altceva de genu.
azi in 2 ore am gasit 2 greseli la echipa mea :headbang: : sburlea nu joaca la poli si pe steaua i-am batut 2-1 nu 1-0 :D.
stiu ca doar ce e in bucuresti e imp dar incercatzi sa fiti altceva decat publicatiile de toata jena de mai sus :D.

Kooler
13th March 2008, 07:08
Sunt corecti.

orbette
13th March 2008, 08:12
moderatorii sunt in primul rand suporteri, la unii dintre ei defectul major este subiectivitatea. in rest, toate bune, mai sunt si 1-2 talente care cauta sa provoace numai ca sa aiba la ce da sanctiuni :happy

MagicTouch
13th March 2008, 13:36
Moderatorii sunt si ei oameni ca toti oamenii...nu sunt perfecti. In plus mai sunt si suporteri ai unor echipe (doar e forum sportiv) si daca dupa anumite meciuri spiritele se mai incing un pic este de inteles. Sunt pusi aici sa mentina ordinea si sa aplice legea interna a forumului altfel ar deveni si acest forum ceea ce este, in mare, societatea romana....o cocina democrata.
Am fost "trosnit' de cateva ori de moderatori dar pe buna dreptate pentru ca depasisem masura. Geografu, Vladek, Yoyoy, Sorin Blaj si altii sunt moderatori de nota 20. Nu am ce sa le reprosez...unii chiar imi plac cum si ce scriu...chiar daca cu unii nu sunt de acord, imi place felul in care isi expun argumentele si contra-argumentele...civilizat si la subiect chiar daca sunt pareri diferite. Elphax a avut odata un comentariu mai deplasat dar, cum banatenii mi-s dragi l-am trecut cu vederea. Hardliner....hmmm...Hardliner e un tip de nota 20..chiar daca e stelist. Asa cum am spus nimeni nu-i perfect ;). Unii il injura si-l contesta dar daca l-ar cunoaste mai bine ar vedea ca e un tip de treaba. Personal am vazut ca toti moderatorii isi fac treaba...si o fac cum trebuie.Asa ca ar trebuii sa-i lasam in continuare sa-si faca treaba.
Eu consider mai degraba ca ar trebuii facut un thread referitor la nesimtirea unor useri care depaseste orice limita. Culmea ei sunt vinovati si tot ei se plang de nedreptati.

PS. Acum ca v-am laudat pot sa injur fara sa iau ban? ;):happy:drak:

YoYoyOi
13th March 2008, 13:53
incearca :mda: :D

Parazitu'1919
13th March 2008, 14:22
:pace::pace::pace:elphax:rosu: cfr1907 :rosu:m8k :pace::pace::pace:

Ferko
13th March 2008, 14:58
Sunt suporteri, sunt oameni - sunt subiectivi.

Hard
13th March 2008, 17:37
Antipatie as avea pe Hardliner spre exemplu, da nu are rost discutia ca el nu e pe Intern.

scurt si la obiect,bravo :D


al care ti-e antipatic tie este unul dintre cei mai mari lingai de pe forum,daca nu chiar cel mai mare.o panarama de om in general,si spun asta numai din ce vad pe forum.partea proasta pentru el este ca asa cum e pe forum e si in viata de zi cu zi.:rosu::rosu::rosu:
foarte urat din partea ta sa jignesti in halul asta...in viata de zi cu zi iti dau clasa in ce moment doresti tu.cu tine chiar nu am emotii.


Hardliner....hmmm...Hardliner e un tip de nota 20..chiar daca e stelist. Asa cum am spus nimeni nu-i perfect ;). Unii il injura si-l contesta dar daca l-ar cunoaste mai bine ar vedea ca e un tip de treaba.


Multumesc Magic Touch , am mult mult respect fata tine ,chiar daca nu esti stelist :D .

Am votat : Sunt asa si asa , datorita subiectivitatii in unele cazuri :D

bada_otelul
13th March 2008, 19:57
You have received a new private message at OnlineSport Forum from
Hardliner, entitled ".".

To read the original version, respond to, or delete this message, you
must log in here:
http://www.onlinesport.ro/forum/private.php

This is the message that was sent:
***************
tind sa cred ca esti prost crescut,chiar daca in seara aia la sempre nu
mi s-a parut asa.incearca sa te abtii de la jigniri la adresa mea
inainte de a ajunge la momentul in care ma vei ambitiona sa-ti arat cine e
panarama de om si cine nu.atata timp cat avem pareri diferite despre
fotbal,viata si ce vrei tu,totul este ok.cand intreci masura si ajungi la
jigniri,nu te mai pot declara "adversar microbistic" ci un "agarici
care o cauta".sper ca ai inteles foarte bine ce am vrut sa spun.numai
bine.

mi se pare mie sau mesajul asta chiar are tenta amenintatoare?vai vai,ce oroare...pardon,onoare,mi-a scris Maria Sa harliner pe private...:sleep:
asta din parte individului care pe la spate spunea ca galatenii sunt in general niste tarani si niste tartani,cu cateva exceptii.ala care ii jigneste pe galateni in toate felurile posibile uitand ca el,maica-sa,taica-su si cine stie cate rude sunt tot de prin Galati.dar nu,ai lui is toti niste civilizati,numai (c)academicieni,in niciun caz cocsari ca 99,99% dintre galateni(asa cum suntem noi,majoritatea suporterilor Otelului de pe acest forum).
pana sa ma faci agarici care o cauta analizeaza mai bine cine este individul care tot incearca sa provoace pe suporter Otelului si multe threaduri de la meciurile Otelului si care adopta mereu o atitudine de superioritate inexistenta fata de concetatenii lui.:rosu::rosu::rosu:
p.s. foarte urat din partea mea poate sa spuna yoyo,delaparis care au fost jigniti din motive mai puerile(cum ar fi lipsa de corectitudine in acordarea unor sanctiuni) nu tu.pentru ce esti e chiar prea putin ce am spus

lopez
14th March 2008, 11:58
^Parintii tai sunt frati?

bada_otelul
14th March 2008, 13:00
nu.
ai tai sunt?:rosu:

MagicTouch
14th March 2008, 15:10
^Parintii tai sunt frati?

:happy:happy:happy. Avand in vedere ca sta tot pe langa Delta e posibil sa fie un pui mic de Cajun imigrant care-i spune unchiului ...."tata"

bada_otelul
14th March 2008, 15:53
:happy:happy:happy. Avand in vedere ca sta tot pe langa Delta e posibil sa fie un pui mic de Cajun imigrant care-i spune unchiului ...."tata"

avand in vedere ca tata e din suceava si mama din Galati sunteti amandoi niste boschetari prosti:ok:

Hard
14th March 2008, 15:55
Bada este un baiat normal,educat la prima vedere,cred ca si scolit cat de cat din ce observ,care insa nu stie sa diferentieze o disputa forumistica cu jigniri la persoana. Ma critica ca am spus "pe la spate" ( cu toate ca nu ma adresam lui si in plus, a fost chiar la vedere ... ) ca majoritatea otelarilor care posteaza pe forum sunt tzarani. Ei bine,asta e o parere personala , ce reiese din majoritatea conflictelor pe care le-au avut galatenii cu restul forumistilor. Limbajul de maidan ii da de gol. Imi pare rau pentru gesturile lor.Acest lucru il pot spune si pe fata,nu numai "pe la spate" :D,user bada_otelul , ti-l pot spune si in fata personal daca vrei. Daca te-ai simtit ofensat ca nu ti-am specificat numele printre exceptii,scuza-ma, nu a fost intentionat :D.

Hai sa ne vedem de fotbal,de parerile noastre legate de fotbal,Steaua,Otelul sau alte subiecte si sa lasam jignirile personale pentru altii.Ce zici,user bada_otelul? Personal,promit sa nu mai fac afirmatii jignitoare otelarilor "la vedere" :ok:

PS : cred ca m-am pripit in ceea ce priveste educatia :lol:
PS2 :D : iar in ceea ce priveste aratatul PM-ului pe care ti l-am trimis,ai demonstrat un moment de slabiciune :ok:

bada_otelul
14th March 2008, 16:20
Bada este un baiat normal,educat la prima vedere,cred ca si scolit cat de cat din ce observ,care insa nu stie sa diferentieze o disputa forumistica cu jigniri la persoana. Ma critica ca am spus "pe la spate" ( cu toate ca nu ma adresam lui si in plus, a fost chiar la vedere ... ) ca majoritatea otelarilor care posteaza pe forum sunt tzarani. Ei bine,asta e o parere personala , ce reiese din majoritatea conflictelor pe care le-au avut galatenii cu restul forumistilor. Limbajul de maidan ii da de gol. Imi pare rau pentru gesturile lor.Acest lucru il pot spune si pe fata,nu numai "pe la spate" :D,user bada_otelul , ti-l pot spune si in fata personal daca vrei. Daca te-ai simtit ofensat ca nu ti-am specificat numele printre exceptii,scuza-ma, nu a fost intentionat :D.

Hai sa ne vedem de fotbal,de parerile noastre legate de fotbal,Steaua,Otelul sau alte subiecte si sa lasam jignirile personale pentru altii.Ce zici,user bada_otelul? Personal,promit sa nu mai fac afirmatii jignitoare otelarilor "la vedere" :ok:

PS : cred ca m-am pripit in ceea ce priveste educatia :lol:
PS2 :D : iar in ceea ce priveste aratatul PM-ului pe care ti l-am trimis,ai demonstrat un moment de slabiciune :ok:

nu m-a deranjat ca nu sunt printre exceptii(ca fapt divers nu imi dau seama cum poti sa faci atatea diferentieri intre unii si altii cand nu-i cunosti nici macar cat te cunoastem noi pe tine;)pentru ca nu candidez la cel mai fair play user.ma deranjeaza faptul ca ai jignit majoritatea suporterilor galateni,dintre care cunosc multi si iti garantez ca nu sunt deloc asa cum ai spus.cel mai mult ma deranjeaza ca tot adopti un aer de superioritate fata de ceilalti galateni desi nu esti cu nimic mai bun fata de ei ba mai mult,sunt convins ca ai destule rude in oras.din punctul meu de vedere este ca si atunci cand un roman se dezice de natiunea din care face parte:rosu::rosu:
stii unde ai dat cel mai tare cu batu-n balta?cand ai spus ca "majoritatea galatenilor de pe forum sunt niste tzarani/tartani care se afla in oras doar datorita cererii de lucratori pentru combinat" ceea ce nu ai de unde sti.daca vrei o comparatie e ca si cum as spune eu despre toti stelistii ca sunt niste veritabili ciobani,angajati sa aiba grija de turmele de oi ale lui becali,fapt evident inexistent.
faptul ca stelistii sunt considerati de majoritatea scandalagiii forumului spune multe despre cat de obiectiv esti sebastiane.pana una alta noi nu avem persoane de aproape 40 de ani care jignesc fete de 17 ani,nu noi deschidem toate threadurile de scandal pe teme stupide care le gasesti pe intern.ca jignim si noi,asta se poate spune despre suporteri ai tuturor echipelor,asa ca nu iesim cu nimic in evidenta.eu nu am negat niciodata ca din cand in cand imi pierd cumpatul si jignesc.nu cred ca esti tu indreptatit sa te plangi de cat te-am jignit pentru ca ai meritat din plin.sa se planga yoyo si delaparis,ei probabil nu meritau asemenea comportament,tu da.
atata timp cat tu vezi numai paiul din ochiul celorlalti si nu vezi ditamai copacul din ochiul vostru,al stelistilor, eu nu o sa ratez nicio ocazie sa te taxez.:ok:
p.s. in ceea ce priveste p.m.ul,cand o sa gasesti mesaje de-ale mele cu tenta amenintatoare atunci sa comentezi.pana una alta eu sunt un simplu user,tu esti moderatorul si ar trebui sa te abtii.

Hard
14th March 2008, 16:55
iar tu ca user normal,ar trebui sa stii ca nu este necesar sa dai quote la mesajul anterior :ok:
Unde am comparat eu otelarii cu stelistii? Binainteles ca stelistii nu sunt mai presus decat voi,dimpotriva...ce naiba,suntem cu totii romani :D. La provocari ,invidii si jigniri nu ne intrece nimeni.:(
Uiti in ce circumstante am spus despre otelari ca sunt cum sunt.Era un sfat prietenesc pentru userul Tyler Durden,care era in conflict cu cel putin 2 useri din Galati,si care nu avea nicio legatura cu Steaua sau provocarile/jignirile stelistilor.Am incercat sa il fac sa inteleaga ca nu are rost sa fie banat pentru asta,pentru ca,in opinia mea,Tyler este un user mai "interesant" decat altii.


Oricum,adevarul doare si supara,si atata timp cat voi avea o parerea proasta despre otelari,nu voi fi placut.:ok:

bada_otelul
14th March 2008, 17:12
iar tu ca user normal,ar trebui sa stii ca nu este necesar sa dai quote la mesajul anterior :ok:
Unde am comparat eu otelarii cu stelistii? Binainteles ca stelistii nu sunt mai presus decat voi,dimpotriva...ce naiba,suntem cu totii romani :D. La provocari ,invidii si jigniri nu ne intrece nimeni.:(
Uiti in ce circumstante am spus despre otelari ca sunt cum sunt.Era un sfat prietenesc pentru userul Tyler Durden,care era in conflict cu cel putin 2 useri din Galati,si care nu avea nicio legatura cu Steaua sau provocarile/jignirile stelistilor.Am incercat sa il fac sa inteleaga ca nu are rost sa fie banat pentru asta,pentru ca,in opinia mea,Tyler este un user mai "interesant" decat altii.


Oricum,adevarul doare si supara,si atata timp cat voi avea o parerea proasta despre otelari,nu voi fi placut.:ok:


in cazul Tyler iti dau dreptate,a fost o situatie neplacuta,eu am tot respectul pentru el si i-am explicat pe suporter Otelul ca nu ii sta in fire lui Dregan sa recurga la astfel de jigniri dar ca a fost o situatie speciala si ca sper sa inteleaga.din cate se pare a inteles si nu s-a mai certat cu Dregan,iar ca fapt divers,si Dregan a inteles situatia si nu a mai cautat cearta.oricum,asta a fost un caz izolat,cum a recunoscut si Tyler,pana atunci nu mai avusese conflict cu niciun galatean.ceea ce nu se poate spune despre unii stelisti,inclusiv tu,care tot cautati sa provocati.cand o sa imi arati mie cate posturi(provocatoare) am eu pe threaduri de pe suporter steaua si de la meciurile stelei si o sa imi demonstrezi ca sunt mai multe decat provocarile tale de pe suporter Otelul atunci mai discutam.pana atunci imi mentin pozitia.eu nu sunt aici ca sa creez scandal dar daca vine scandalul la mine nu ma dau la o parte

Ulysses
14th March 2008, 19:35
in cazul Tyler iti dau dreptate,a fost o situatie neplacuta,eu am tot respectul pentru el si i-am explicat pe suporter Otelul ca nu ii sta in fire lui Dregan sa recurga la astfel de jigniri dar ca a fost o situatie speciala si ca sper sa inteleaga.din cate se pare a inteles si nu s-a mai certat cu Dregan,iar ca fapt divers,si Dregan a inteles situatia si nu a mai cautat cearta.oricum,asta a fost un caz izolat,cum a recunoscut si Tyler,pana atunci nu mai avusese conflict cu niciun galatean.ceea ce nu se poate spune despre unii stelisti,inclusiv tu,care tot cautati sa provocati.cand o sa imi arati mie cate posturi(provocatoare) am eu pe threaduri de pe suporter steaua si de la meciurile stelei si o sa imi demonstrezi ca sunt mai multe decat provocarile tale de pe suporter Otelul atunci mai discutam.pana atunci imi mentin pozitia.eu nu sunt aici ca sa creez scandal dar daca vine scandalul la mine nu ma dau la o parte

tu vorbesti ma , care acu' vreo doua saptamani ai scris cu litere de-o schioapa m...e userilor si moderatorilor stelisti?????( dupa ce ai asteptat vreo 5 min reactia la postare ti-ai dat report post fiindca erai ingrijorat ca nu a fost observata!!!!incredibil.... sau nu:D) limbaj care denota pentru cel care-l foloseste grave probleme psihice? cei care folosesc in public o astfel de expresie ori sunt fosti puscariasi ori minoritati nationale cu o anumita culoare ! asa ca nu te compari nicicum in limbaj cu unii stelisti care ironizeaza sau chiar provoaca!:rosu:

ot moderatorii care si-au luat nasul la purtare ... nu mai sunt:D
unul face spume si acum degeaba:yes: iar celalalt e in state:happy
au ramas numai cei buni cu doua exceptii: m8k:rosu: si in parte elphax:drak:

Balaci
14th March 2008, 20:29
Ulysses, iarasi pupi in cur conducerea?

bada_otelul
14th March 2008, 20:56
parerea ta este egala cu 0 draga cetatene ulise.nu numai pentru mine ci pentru foarte multi useri,chiar si stelisti din cate am vazut.esti ultima persoana care sa poata tine lectii de conduita pe acest forum.:rosu:
nu mai tin minte daca am scris asa ceva (desi nu-mi sta in fire sa scriu cu litere mici pentru ca nu am de ce sa imi ascund parerile) dar in caz ca am scris in niciun caz nu am scris pe suporter steaua si daca o sa citesti cu atentie (desi nu am pretentii asa mari de la unul ca tine) o sa vezi despre ce discutam cu hardliner si o sa vezi ca tot ramane valabil ce am spus chiar si presupunand ca eu sunt autorul injuriilor pomenite de tine:ok:

Cristian
14th March 2008, 21:16
tu vorbesti ma , care acu' vreo doua saptamani ai scris cu litere de-o schioapa m...e userilor si moderatorilor stelisti?????( dupa ce ai asteptat vreo 5 min reactia la postare ti-ai dat report post fiindca erai ingrijorat ca nu a fost observata!!!!incredibil.... sau nu:D) limbaj care denota pentru cel care-l foloseste grave probleme psihice? cei care folosesc in public o astfel de expresie ori sunt fosti puscariasi ori minoritati nationale cu o anumita culoare ! asa ca nu te compari nicicum in limbaj cu unii stelisti care ironizeaza sau chiar provoaca!:rosu:

ot moderatorii care si-au luat nasul la purtare ... nu mai sunt:D
unul face spume si acum degeaba:yes: iar celalalt e in state:happy
au ramas numai cei buni cu doua exceptii: m8k:rosu: si in parte elphax:drak:


Ulise, ce faci ma ? te-ai inscris la doctorat ? Cum de "tastezi civilizat" ? :D Daca esti foarte atent (ceea ce e putin probabil) ai sa vezi de unde a pornit "taraboiul" cu pricina de care amintesti tu. Si cum a mai zis si Bada_Otelul tu esti ultima persoana de pe forum care ne poate da noua lectii de moralitate si de comportament civilizat pe forum. :lol: Din cate poti observa, nu ne-ati mai provocat, nu s-a mai intamplat nimic, fiecare isi vede de ale lui. :ok:

YoYoyOi
14th March 2008, 21:18
si de la discutii despre moderatori s-a ajuns la vesnicile intepaturi intre useri....

Hard
14th March 2008, 22:24
Ulisses , retrageti repede cuvintele,cum poti sa vorbesti asa despre acest user exemplar? :rosu: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=222877

Vorba lui yoyo , chiar ca s-a deviat de la subiect :D

Cristian
14th March 2008, 22:29
Vai vai cine s-a gasit sa caute in arhiva, acest Mesia al forumurilor care e fara de pacat, atotstiutor si atotprezent... te-ai gandit sa te calugaresti ??

bada_otelul
14th March 2008, 22:35
Ulisses , retrageti repede cuvintele,cum poti sa vorbesti asa despre acest user exemplar? :rosu: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=222877

Vorba lui yoyo , chiar ca s-a deviat de la subiect :D

asa,si?n-am negat niciodata ca nu am intotdeauna un comportament corect si chiar am pomenit ca fata de yoyo si delaparis am avut derapaje exagerate:ok:.in plus,este exact cum am spus eu:mesajul NU A FOST POSTAT PE SUPORTER steaua si nici nu am folosit caractere "de o schioapa" cum insinua ulise.mai mult,vezi ca era adresat numai anumitor persoane,nicidecum tuturor stelistilor:ok:
sa caut eu acum toate provocarile tale de pe suporter Otelul domnule moderator hardliner?mi-ar trebui macar 3 zile sa pun linkuri aici sa iti demonstrez ce moderator "exemplar" esti tu.:rosu::rosu::rosu:
cum ti-am mai zis,eu am platit pentru greseli,tie ti se iarta pentru ca faci parte din grupul aflat pe statul de plata al lui vadim si ii faci trafic:ok:

Hard
14th March 2008, 22:44
Eu ma adresez lui Ulisses si uite cine se gaseste sa imi raspunda :cry:
User bada_otelul,poti sa pui ce link-uri doresti,esti liber sa o faci.Vedem,comentam:D, ca doar despre asta se vorbeste aici,parerea userilor despre moderatori.:)
Iti pare rau ca nu intru si pe site-ul lui Dregan? Daca as avea ce sa vad,as intra. But it`s same shit like others...Vadim nu are nicio legatura cu dreptul meu de a selecta forumurile pe care le accesez.Mai intru si pe altele,nu doar onlinesport.ro/forum asa ca dormi linistit.Trafic ii faci si tu destul,poate chiar mai mult decat mine:D,altfel ai fi fost banat permanent acum.

bada_otelul
14th March 2008, 23:08
asta si era ideea: sunteti cativa indivizi al caror rol este sa provoace cat mai multe scandaluri ca sa faca ceilalti(userii obisnuiti) trafic:ok:
pe cat ca daca preiau cateva dintre replicile tale de pe suporter Otelul si le postez pe suporter steaua iese cu scandal si sunt dat afara in suturi si in injuraturile stelistilor?:rosu:

Ulysses
15th March 2008, 08:41
Ulise, ce faci ma ? te-ai inscris la doctorat ? Cum de "tastezi civilizat" ? :D Daca esti foarte atent (ceea ce e putin probabil) ai sa vezi de unde a pornit "taraboiul" cu pricina de care amintesti tu. Si cum a mai zis si Bada_Otelul tu esti ultima persoana de pe forum care ne poate da noua lectii de moralitate si de comportament civilizat pe forum. :lol: Din cate poti observa, nu ne-ati mai provocat, nu s-a mai intamplat nimic, fiecare isi vede de ale lui. :ok:

te-am bagat in seama si nu am observat? lectii de moralitate si comportament civilizat nu iti dau ma cristi ca n-am absolut niciun motiv.sunt insa constient ca acest limbaj colorat cu sex oral:D, si cu injuraturi care mai de care mai porcoase le-ati auzit ori in familie ori in anturaj.cand vei vedea la mine asa ceva sa stii ca mi-a fost masluit contul

Rossi
18th March 2008, 10:38
in ultimile 2 saptamani , au aparut pe intern n threaduri , bazate pe declaratiile unor persoane , implicate mai mult sau mai putin in fotbal ... nici unul nu a fost inchis ... de ce ? pentru ca nu lovea in steaua ci doar in adversarele ei ...

cand s-a deschis thread pe baza declaratiilor facute de Marian Iancu , declartii ce "loveau" in steaua ,
threadul a fost inchis in secunda 2 ...

RUSINE YoYoyOi !!!!!!

YoYoyOi
18th March 2008, 10:40
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=230460

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=132166

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=226023

alege de aici!

Rossi
18th March 2008, 10:45
mah nu am 14 ani ... nu veni cu scuze d'astea penibile , ca nu sunt oaie ...
te crezi pe mirc ? acolo unde stai cu orele zi de zi ?

YoYoyOi
18th March 2008, 10:53
ce treaba are una cu alta?
nu ma scuz, ca n-am in fata cui... ti-am dat doar optiuni... e treaba ta daca le alegi sau nu ;)

Rossi
18th March 2008, 10:57
dar nu mai da tu optiuni si lasa threadul deschis ... ca nu ti-ai cumparat site ...

si de Dinamo , pe intern , pe prima pagina , exista 5 threaduri :
(3 dintre threaduri sunt create pe decalaratiile lui Netoiu .... alea nu le-ai mai lipit , ca tot de dai mare moderator .... )

1. Netoiu: Am ruinat Craiova, ca sa intaresc Dinamo!
2. EXCLUSIV / Netoiu: „Badea a luat banii lui Gigi Becali!”
3. Dinamo si arbitrii
4. Ruptura la Dinamo! Netoiu scoate bazooka!
5. O stire pentru dinamovisti!

Rossi
18th March 2008, 11:13
de ce declaratiile lui Netoiu , declaratii care lovesc in Dinamo , merita 3 threaduri pe intern ? Unul nu era suficient ?

de ce declaratiile lui Marian Iancu , declaratii ce lovesc in Steaua , nu merita un thread pe intern ?

Rossi
18th March 2008, 13:06
te-am inchis YoYoyOi ? te-ai blocat ? adevarul e ca la argumente ti-am dat ce ai mai fi putut spune ....

Rossi
18th March 2008, 14:42
asta e moderare ce face YoYoyOi ?! cu siguranta NU ...

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=237280 (Die f***ers!)
cica jigniri grave ...

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=237366
(nu esti bozgor...esti ungur...ungure ungure sa-ti dam la m**e )
cica jigniri usoare ...

Zabriskie
18th March 2008, 14:54
amandoi sunt stelisti, stai jos.

Rossi
18th March 2008, 15:06
amandoi sunt stelisti

stelisti , nestelisti , ce mai conteaza ... sanctiunile se aplica dupa cum bate vantul ?

Nightwish
18th March 2008, 19:03
te-am inchis YoYoyOi ? te-ai blocat ? adevarul e ca la argumente ti-am dat ce ai mai fi putut spune ....

E ziua ei din cate am observat, presupun ca din cauza asta nu poate sa-ti dea replica in 2 secunde :D

BTW, la multi ani, Yoyo:floricica:, no asskissing intended :D

Elphax
18th March 2008, 22:05
ziua ei? PARTY !!!!

luma
18th March 2008, 22:26
Eu ma duc la tort...:cheer:
:D

Sorin Blaj
18th March 2008, 22:40
Cred ca a inceput de aseara sau facea prajiturile. :)

YoYoyOi
18th March 2008, 22:42
n-am nici tort, nici prajiturele :(
s-au papat sambata :D

vlad1607
18th March 2008, 22:56
te-am inchis YoYoyOi ? te-ai blocat ? adevarul e ca la argumente ti-am dat ce ai mai fi putut spune ....

ceri prea mult de la unul din moderatorii care pastoresc cu talent mizeria si protejeaza stelistii pe ols

YoYoyOi
18th March 2008, 22:57
pfffff :sleep:

vlad1607
18th March 2008, 22:58
corect..o replica credibila si plauzibila nu ai...la fel cum nu ai avut nici la cele spuse de Rossi...relax nu am pretentii...e doar o metafora...

YoYoyOi
18th March 2008, 23:10
voua nu va poate da nimeni replica, detineti adevarul absolut :rolleyes:

delaparis
18th March 2008, 23:18
Rossi vrea replica ?
Atunci uite una aici ...

E bine sa se calmeze deoarece nu stiu cat timp mai pot sa pun batista pe tzambal ... :cool:
Cei care se stiu cu musca pe caciula ar face bine sa se abtina de la pareri :)

Ioca10
18th March 2008, 23:21
corect..o replica credibila si plauzibila nu ai...la fel cum nu ai avut nici la cele spuse de Rossi...relax nu am pretentii...e doar o metafora...

Ma ai prins curaj de pe locul 6?:D

Vincitor
19th March 2008, 08:03
Unii isi fac de cap ! Parca ar fi militieni .Trebuie un pic de elasticitate , nu trebuie judecate faptele ad literam !Ex. Hardliner ma jigneste , ii raspund cu aceeasi moneda , eu sunt sanctionat ,el bine mersi ...

Elphax
19th March 2008, 08:16
baxi tu esti nou pe forum, nu stiu de ce te agiti atat ...

Ulysses
19th March 2008, 11:34
Rossi vrea replica ?
Atunci uite una aici ...

E bine sa se calmeze deoarece nu stiu cat timp mai pot sa pun batista pe tzambal ... :cool:
Cei care se stiu cu musca pe caciula ar face bine sa se abtina de la pareri :)

maitre, toata stima pentru acest post:)

luma
19th March 2008, 20:21
n-am nici tort, nici prajiturele :(
s-au papat sambata :D

:huhu: :sad: Si eu???

and26sk
3rd August 2008, 15:13
Moderatorii...mi se par destul de corecti, mai corecti decat alteori. Deh...au capatat experienta si e normal sa fie din ce in ce mai corecti :rolleyes:

Zabriskie
3rd August 2008, 16:51
Adica atunci cand te-au banat pt spam si clone nu erau corecti? :D

and26sk
4th August 2008, 19:35
prefer sa nu mai comentez aspectul acesta :D si nimic din trecut :)

inter
24th August 2008, 12:39
Rossi vrea replica ?
Atunci uite una aici ...

E bine sa se calmeze deoarece nu stiu cat timp mai pot sa pun batista pe tzambal ... :cool:
Cei care se stiu cu musca pe caciula ar face bine sa se abtina de la pareri :)

:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

ciudat , tare ciudat .

Cipri
24th September 2008, 13:16
Sunt corecti toti :D

cinebelu
25th September 2008, 10:16
"daca nu batem la Vaslui nu suntem steaua de aur, nu suntem steaua de diamante, suntem steaua de tinichea!" gigi becali inainte de prima etapa

am primit nenumarate sanctinui de la un moderator oligofren care sustine ca folosirea termenului "formatia de tinichea"/"echipa de tinichea" reprezinta o incalcare a regulamentului. bleah!

cinebelu
25th September 2008, 10:25
excelent, am primit acum sanctiune si pentru mesajul anterior
astia se sutin unul pe altul, aplica regulametul dupa bunul plac

YOYO DEMISIA CA NU E FORUMU MATII! (da-mi puncte, ca atata esti in stare)

cinebelu
25th September 2008, 10:26
ols = OnlineSteaua!

Vladek
25th September 2008, 11:06
Exact. Nu-ti convine, caramba, ca nu te tine nimeni cu forta.

cinebelu
25th September 2008, 11:13
caramba sa le spui alora cu care ai mancat din acelasi troc, ai priceput?
atat timp cat nu va si numiti asa, atat timp cat nu deveniti un site special steaua, mi se par de o impertinenta iesita din comun pretentiile tale. marsh tu pe fcsteaua.ro daca doresti sa citesti numai mesaje pro-steaua!

Balaci
25th September 2008, 11:28
Atitudine de stelist:rosu:

Vladek
25th September 2008, 14:32
Ba atitudine de om plictisit sa citeasca aceleasi tampenii de 10.000 de ori. Cui nu-i place sa nu mai intre, sa nu vina cu rahaturi gen "schimbati ca nu-mi place mie".

cinebelu
25th September 2008, 19:25
atat timp cat se petrec nederptati, este de datoria oricui sa se implice pentru schimbari

"Cui nu-i place sa nu mai intre" - e valabila si pentru tine..

YodaRo
25th September 2008, 20:08
moderatorii dinamovisti sunt jalnici. leodacin, marele ganditor de la ...hamangia mi-a dat avertisment pentru un mesaj postat gresit...si sters tot de mine.
o fi dinamo echipa militiei dar de la moderatorii ols chiar daca sunt dinamovisti parca aveam mai multe pretentii.

cinebelu
26th September 2008, 01:48
daca aia dinamovisti or fi jalnici, ce atribut ai pentru aia stelisiti?? :o:

Leo
26th September 2008, 13:00
moderatorii dinamovisti sunt jalnici. leodacin, marele ganditor de la ...hamangia mi-a dat avertisment pentru un mesaj postat gresit...si sters tot de mine.
o fi dinamo echipa militiei dar de la moderatorii ols chiar daca sunt dinamovisti parca aveam mai multe pretentii.

Ai avut nesimtirea sa spui ca ai intrat din greseala pe Suporter DINAMO , ai postat din greseala de 2 ori , ai facut trolling , ai jignit bineinteles tot din greseala . Ai sters este adevarat , dar pt ce ai scris meritai sanctiune .
Nu ma astept din partea ta decat la o astfel de pozitie . Si mai incet cu militia , ca esti pe langa rau de tot .

YodaRo
26th September 2008, 14:34
Ai avut nesimtirea sa imi dai avertisment pentru mesaje pe care le-am postat gresit pe suporter dinamo. N-as fi intrat acolo unde sunt indivizi de teapa ta si a lui vladutz. Le-am sters imediat pentru ca mi-am dat seama ca e o greseala.
Se dau avertismente si pentru mesaje sterse imediat? NU CRED si atunci chiar ca esti in pom.
Ok sa admintem ca am gresit...insa replicile academicianului vladut de ce le-ai taxat numai la insistentele mele repetate si doar cu 0 puncte? Adica vezi selectiv? Ai filtru?

N-AI NICI O TREABA CU CALITATEA DE MODERATOR!!!! ESTI UN SIMPLU SUPORTER.

Nici nu cunosti reguli elementare de editare desi petreci atat de mult timp pe net. De ex. se lasa spatii numai dupa semnele de punctuatie, nu inainte.
Daca as vrea n-ai mai fi moderator. Dar nu imi pun mintea cu tine. Esti dinamovist si moldovean pe deasupra...deci n-am ce sa-ti cer mai mult.

cinebelu
26th September 2008, 18:38
Ba atitudine de om plictisit sa citeasca aceleasi tampenii de 10.000 de ori. Cui nu-i place sa nu mai intre, sa nu vina cu rahaturi gen "schimbati ca nu-mi place mie".

tot felul de imbecili sunt tolerati la infinit pentru a provoca
atunci cand le raspunde vreun user normal cu jingiri, acesta e sanctionat imediat
la asa ceva te referi ca ar trebui sa-mi placa si sa ma acomodez??

Vladek
27th September 2008, 12:39
Exact asa, cand vei jigni alti useri, vei fi sanctionat. La fel, cand vei poci numele unor echipe vei fi sanctionat. Asa cum au fost sanctionati multi. Saracul de tine, imi vine sa plang, cum te persecuta pe tine moderatorii cei rai :D . Eu zic sa faci o plangere la consiliul ala cu combaterea discriminarii, poate te asculta careva pe acolo.

In rest situl ramane exact asa cum e, cu mesaje pro-Steaua si anti-Steaua peste tot. Daca tu esti in asa hal de turbare incat spumele de la gura te impiedica sa citesti, e problema mataluta. Nu se schimba continutul ca asa vrea X sau Y. Maine vine altul si bate din picioruse si plange ca el nu vrea sa vada mesaje pro-echipa X. Ce dracu, nu stam dupa toti frustratii si smiorcaitii.

Rossi
18th December 2008, 18:52
pe Polar_Bear cand il faceti moderator ?

vad ca e litera de lege ... cu cat injura mai mult , cu cat isi face mai multe clone si cu cat are mai multe avertismente , cu atat are sanse mai mari sa ajunga moderator ...

daca ati fost in stare sa-l faceti pe Ulysses moderator ... nu vad de ce nu-i faceti si pe Polar_Bear , Is_Cineva , Gica_Chioru , Bumbescu, Duba si alti infecti ...

vlad1607
18th December 2008, 23:39
ce e timpul pierdut ? :D

vlad1607
18th December 2008, 23:46
Exact. Nu-ti convine, caramba, ca nu te tine nimeni cu forta.

delaparis mai usor cu bautura..vad ca ai o pasiune pt chestia asta....:rosu:

asta e atitudine de moderator? ma refer la vladek.....:rosu:

delaparis
18th December 2008, 23:47
fara jigniri .... altfel iar vin sanctiuni

vlad1607
19th December 2008, 11:36
jignitoare e atitudinea "moderatorului "

sebi_farul
19th December 2008, 19:49
Mi-a fost stearsa parerea... Jos cu comunistii de pe acest site... Sunteti penibili! :( :rosu:

Sir. Eko
19th December 2008, 20:43
^ :))) esti ciudat frate

Vadim
19th December 2008, 22:24
Mi-a fost stearsa parerea... Jos cu comunistii de pe acest site... Sunteti penibili! :( :rosu:

Da, jos cu ei! :D Si mie mi-a fost stearsa o parere!

six
25th January 2009, 12:33
cei mai prosti sunt aia de la progresu,parerea mea :)

Rossi
30th April 2009, 09:00
Marius si Ulyses nu au ce cauta la moderare ...
provoaca intruna ... inventeaza sanctiuni pentru unii si se fac ca ploua cand vine vorba de stelistii lor ...
obiectivitatea este o necunoscuta pentru ei ...

Radu
30th April 2009, 09:30
Rossi,tu crezi ca ai ce cauta pe forumul asta?

Rossi
30th April 2009, 09:34
inainte sa ma intrebi pe mine ... ar trebui sa te intrebi pe tine ... si pe urma sa-i iei la rand pe duba, gicachioru, ulyses, marius si inca vreo 20 de stelisti ...

Radu
30th April 2009, 09:35
Pai demonstreaza-mi mie daca am jignit pe cineva de cand am fost debanat si dupaia mai discutam!
P.S Eu pot sa demonstrez ca tu esti protejat de moderatori,la fel ca si vlad ala...

mihai_alex
30th April 2009, 09:41
Rossi....te faci de rusine.Nu mai jigni,nu mai provoca si nu-ti face nimeni nimic,dar cred ca ti-e foarte greu sa intelegi asta.

Radu
30th April 2009, 09:43
Rossi....te faci de rusine.Nu mai jigni,nu mai provoca si nu-ti face nimeni nimic,dar cred ca ti-e foarte greu sa intelegi asta.
E si normal sa ii fie greu sa inteleaga!El alte argumente in afara de steaua=blat...nu mai are!

Rossi
30th April 2009, 09:46
Pai demonstreaza-mi mie daca am jignit pe cineva de cand am fost debanat si dupaia mai discutam!
P.S Eu pot sa demonstrez ca tu esti protejat de moderatori,la fel ca si vlad ala...

tipic stelist ...

asa s-a intamplat si cu ulyses ... a luat mortii in p*** la tot forumul pana ia venit rau ... a luat o pauza de o luna , a postat 50 de mesaje linistite si pac-pac a fost pus moderator ...

la mintea ta , pt ca in ultimele 30-40 de mesaje nu ai mai injurat pe nimeni ar trebui sa fii facut chiar moderator ...

protejat ? aha...
pt ca i-am facut pe rapidisti "indieni" am luat 10 puncte ...
pt ca i-am facut "ciori" am luat 10 puncte ...
pt ca am scris "steaua=blat" am luat 10 puncte ...

iti dai seama ca daca tu , duba , bumbescu , ulysses , gica si restul stelistilor ati fi luat cate 10 puncte pt fiecare "javra" si alte apelative jignitoare ... aveati ban pt 10 vieti ...

Radu
30th April 2009, 09:50
tipic stelist ...

asa s-a intamplat si cu ulyses ... a luat mortii in p*** la tot forumul pana ia venit rau ... a luat o pauza de o luna , a postat 50 de mesaje linistite si pac-pac a fost pus moderator ...

la mintea ta , pt ca in ultimele 30-40 de mesaje nu ai mai injurat pe nimeni ar trebui sa fii facut chiar moderator ...

protejat ? aha...
pt ca i-am facut pe rapidisti "indieni" am luat 10 puncte ...
pt ca i-am facut "ciori" am luat 10 puncte ...
pt ca am scris "steaua=blat" am luat 10 puncte ...

iti dai seama ca daca tu , duba , bumbescu , ulysses , gica si restul stelistilor ati fi luat cate 10 puncte pt fiecare "javra" si alte apelative jignitoare ... aveati ban pt 10 vieti ...
Mda,nu am nevoie sa fiu moderator,defapt nici nu imi doresc asta,eu nu sunt un lingau.Ai luat puncte pentru ca ai meritat,nu din alta cauza.
P.S Din cate imi aduc eu aminte tu nu ai avut nicio pauza indelungata,cu toate ca ai jignit pe toti!Asta nu inseamna ca ai fost protejat si inca esti?

Rossi
30th April 2009, 09:55
Polar ...

Arata'mi un singur mesaj ... UNUL SINGUR !!!! ... in care un stelist a scris "dinamo=blat" si a luat 10 puncte ...

Arata'mi un singur mesaj ... UNUL SINGUR !!!! ... in care un stelist a scris "javrele" sau un alt apelativ jignitor si a luat 10 puncte ...

hai te rog eu ... esti deja penibil ... nu uita ca suntem pe fcsteaua.ro/forum ...

voi pt injuraturi de mama luati cate 5 puncte de penalizare si vorbesti de protejati ?! ....

Radu
30th April 2009, 10:03
Delirezi si ma enervezi...ia-te de mana cu gica si cu duba si go la sapoca!Hai sanatate!

Rossi
30th April 2009, 10:13
Delirezi si ma enervezi...ia-te de mana cu gica si cu duba si go la sapoca!Hai sanatate!

sunteti toti facuti dupa acelasi calapod ... cand va inchide omu' gura , o dati in diverse ...

mihai_alex
30th April 2009, 10:28
tipic stelist ...

asa s-a intamplat si cu ulyses ... a luat mortii in p*** la tot forumul pana ia venit rau ... a luat o pauza de o luna , a postat 50 de mesaje linistite si pac-pac a fost pus moderator ...

la mintea ta , pt ca in ultimele 30-40 de mesaje nu ai mai injurat pe nimeni ar trebui sa fii facut chiar moderator ...

protejat ? aha...
pt ca i-am facut pe rapidisti "indieni" am luat 10 puncte ...
pt ca i-am facut "ciori" am luat 10 puncte ...
pt ca am scris "steaua=blat" am luat 10 puncte ...

iti dai seama ca daca tu , duba , bumbescu , ulysses , gica si restul stelistilor ati fi luat cate 10 puncte pt fiecare "javra" si alte apelative jignitoare ... aveati ban pt 10 vieti ...

Eu ti-as fi dat la fel,dar nu as fi sanctionat diferit userii.Greu sa te abtii?

Rossi
30th April 2009, 23:52
Eu ti-as fi dat la fel,dar nu as fi sanctionat diferit userii.

Greu sa te abtii?

e chiar foarte greu ...

vrei sa-ti fac o satistica pe threadul Poli-Dinamo ? Vrei sa-ti demonstrez ca Ulysses provoaca mai tare ca orice dinamovist ? si cica e moderator ... Vrei sa vezi cum posturile jignitoare la adresa lui Dinamo sunt ignorate ?

Pai cand pe un thread suntem facuti de 10 ori "javre" si Marius, Ulyses si Yoyo se fac ca ploua , nu e normal sa-i faci spurcati sau blatisti , mai cum seama cand asta e realitatea ?!

Mie Marius imi da 10 pct pt "steaua=blat" si acelasi Marius pt injuraturi de mama sau pt jigniri grave si atac la persoana le da la altii 2 puncte ...

Cand l-ai facut ******* , crede'ma ca l'ai alintat ...

mihai_alex
1st May 2009, 00:21
ulyses(codrut) merge pe o linie f ingusta,la limita sanctionarii,plus ca e moderator,de-asta nu mai aduna puncte(desi azi m-am bucurat sa vad ca in sf a fost penalizat),in genere jigneste,dar fara sa injure,si provoaca,insa fiind stelist,e protejat.
In legatura cu yo_marius,ma bufneste rasul cand vad ca face pe desteptul,si ca se considera o persoana morala si cinstita,numai sa-l fi vazut si pe RA unde dadea sfaturi de moderare,sau reprosa anumite decizii,in timp ce el sanctiona in functie de echipa favorita.

Ulysses
1st May 2009, 09:26
tipic stelist ...

asa s-a intamplat si cu ulyses ... a luat mortii in p*** la tot forumul pana ia venit rau ... a luat o pauza de o luna , a postat 50 de mesaje linistite si pac-pac a fost pus moderator ...

la mintea ta , pt ca in ultimele 30-40 de mesaje nu ai mai injurat pe nimeni ar trebui sa fii facut chiar moderator ...

protejat ? aha...
pt ca i-am facut pe rapidisti "indieni" am luat 10 puncte ...
pt ca i-am facut "ciori" am luat 10 puncte ...
pt ca am scris "steaua=blat" am luat 10 puncte ...

iti dai seama ca daca tu , duba , bumbescu , ulysses , gica si restul stelistilor ati fi luat cate 10 puncte pt fiecare "javra" si alte apelative jignitoare ... aveati ban pt 10 vieti ...

Ma Rossi, vorbesti ca sa nu adormi, arata-mi unde am luat eu mortii in p.... la un singur user nu la tot forumul...:sleep:
Ia uita-te tu mai bine sa vezi ca eu am comentat strict de echipa dinamo- odata cu toata mass-media din Romania, si vei constata ca am raspuns numai cand am fost atacat. Si am raspuns fara pornografii, doar la modul ironic.Si inca ceva, eu nu pot interveni pe intern.Intr-un fel am ajuns mod fara voia mea, lucru la care as renunta oricand, fara regrete.
@mihaita, ai dreptate, nu injur si daca tu consideri ca ale mele comentarii sunt provocari, e treaba matale:D
Si nu mai fi brelocul studentului din baraca fiindca e rusinos si pacat in acelasi timp

J.Bond
1st May 2009, 13:01
Unii intrec orice limita. :sleep:

mihai_alex
1st May 2009, 13:04
Ma Rossi, vorbesti ca sa nu adormi, arata-mi unde am luat eu mortii in p.... la un singur user nu la tot forumul...:sleep:
Ia uita-te tu mai bine sa vezi ca eu am comentat strict de echipa dinamo- odata cu toata mass-media din Romania, si vei constata ca am raspuns numai cand am fost atacat. Si am raspuns fara pornografii, doar la modul ironic.Si inca ceva, eu nu pot interveni pe intern.Intr-un fel am ajuns mod fara voia mea, lucru la care as renunta oricand, fara regrete.
@mihaita, ai dreptate, nu injur si daca tu consideri ca ale mele comentarii sunt provocari, e treaba matale:D
Si nu mai fi brelocul studentului din baraca fiindca e rusinos si pacat in acelasi timp
Am parerea mea personala,si daca se intampla sa fie asemanatoare cu a lui Rossi nu inseamna nimic,sa stie si stie cat de mare fan sunt al lui Rossi.

Novac
1st May 2009, 13:08
ulyses(codrut) merge pe o linie f ingusta,la limita sanctionarii,plus ca e moderator,de-asta nu mai aduna puncte(desi azi m-am bucurat sa vad ca in sf a fost penalizat),in genere jigneste,dar fara sa injure,si provoaca,insa fiind stelist,e protejat.
In legatura cu yo_marius,ma bufneste rasul cand vad ca face pe desteptul,si ca se considera o persoana morala si cinstita,numai sa-l fi vazut si pe RA unde dadea sfaturi de moderare,sau reprosa anumite decizii,in timp ce el sanctiona in functie de echipa favorita.

Esti sifon ingrijitorule, din nou... numai acum cateva zile ai publicat pe un topic poza lui dardar fara acceptul lui iar acum dai pe goarna altele:jerk:

diorin
3rd May 2009, 23:59
sugestii?,ideii?ma doare la cinci metri in fata daca am voie sau nu ,asta este mentalitatea mea din vestul Romaniei,ca voi ganditi altfel ,este mentalitatea si felul vostru de a gandi,chiar nu ma deranjeaza ,nici pe mine nici o Europa intreaga.
Vreau resposabilitate;de ce nu citeste lumea onlinesport?Raspuns pe subiect si nu pe analfabeti sportivi;fontul este de ccat,nimeni nu sta pe literele voastre sa isi schimbe ochealri ,nimeni nu va tolereaza lipsa de reactie.Convingerea mea esta ca sunteti subcursala ,uun fel de cos de gunoi la altii,este problema de personalitate care o abordati.
Daca o sa fiu banat, presupun ca voi veti deveni mai destepti ,macar sa fie ceva bun in tara asta.

delaparis
4th May 2009, 00:08
sugestii?,ideii?ma doare la cinci metri in fata daca am voie sau nu ,asta este mentalitatea mea din vestul Romaniei,.

vezi ca poate nu esti reprezentativ ... :rolleyes:

noroc si sanatate :)

Nightwish
4th May 2009, 13:32
Ma Rossi, vorbesti ca sa nu adormi, arata-mi unde am luat eu mortii in p.... la un singur user nu la tot forumul...:sleep:
Ia uita-te tu mai bine sa vezi ca eu am comentat strict de echipa dinamo- odata cu toata mass-media din Romania, si vei constata ca am raspuns numai cand am fost atacat. Si am raspuns fara pornografii, doar la modul ironic.Si inca ceva, eu nu pot interveni pe intern.Intr-un fel am ajuns mod fara voia mea, lucru la care as renunta oricand, fara regrete.
@mihaita, ai dreptate, nu injur si daca tu consideri ca ale mele comentarii sunt provocari, e treaba matale:D
Si nu mai fi brelocul studentului din baraca fiindca e rusinos si pacat in acelasi timp

Ma lasi? Tu esti unul dintre cei mai prolifici trolli de pe OLS... Ia uite aici:

Azi trec la pupitre maestrii butoanelor, borcea si muri!:sleep:


asta e adevarul, dinamo si cfr sunt prostituatele ligii 1, e de vazut care e mai tare in "butoane" dupa demonstratia de forta facuta recent de paskany in cupa:cool:
Astea sunt niste posturi de-ale lui Ulysses, neprovocate, de pe threadul Dinamo - CFR, de dinainte de a incepe meciul.. Presupun ca s-a gandit ca atmosfera nu e destul de .. calda :D

Astea sunt 2 mostre de comportament de moderator din partea ta... Daca initial m-au enervat fazele de genul asta, in momentul de fata mai degraba ma amuza.... Daca cineva a fost destul de tampit ( nu vreau sa jignesc pe nimeni ) incat sa-l puna pe Ulysses moderator, sa suporte consecintele ( scandal, trolling etc). Am vazut ca mai nou i se dau inclusiv avertismente :cry:..