PDA

View Full Version : Etapa 23: Universitatea Craiova - Rapid



Pages : [1] 2 3

delaparis
9th March 2008, 22:31
Duminica, 16 martie:
Universitatea Craiova - Rapid, ora 15:30, Național TV

discutii inainte si dupa meci aici

Dennis
9th March 2008, 22:46
craiova nu e in stare sa bata rapidul dar nici rapidul nu joaca fotbal la momentul actual. merg pe un x

Sezione
9th March 2008, 22:50
Daca jucam la fel ca in meciul cu Unirea...avem sanse sa castigam... Rapid nu joaca nimik.

vlad1607
9th March 2008, 22:54
probabil castiga oaspetii

TaciAcolo
9th March 2008, 22:58
gazonu e praf pe extensiv...meci greu 0-0 , 0-1

serv_ag
10th March 2008, 00:14
Daca jucam la fel ca in meciul cu Unirea...avem sanse sa castigam... Rapid nu joaca nimik.

E suficient sa jucatzi... Rapidul e pe shine shi Copos il trage de sirena!:happy

YoYoyOi
10th March 2008, 00:20
forza Napoli :D

tataleone
10th March 2008, 00:24
Se pare ca jucam mai bine in deplasare decat acasa in ultima vreme...Asa ca sper la o noua victorie, desi va fi greu de tot cu oltenii (ca de obicei)
Pronostic: 1-2 :D

Lordliv
10th March 2008, 00:49
Se pare ca jucam mai bine in deplasare decat acasa in ultima vreme...Asa ca sper la o noua victorie, desi va fi greu de tot cu oltenii (ca de obicei)
Pronostic: 1-2 :D

normal,doar doua victorii obtinute de voi, in cele 34 de meciuri disputate la craiova:D ( am mai jucat si pe la tg jiu,ba chiar si pe la bucuresti avand terenul suspendat)

un 7-0,un 5-0,de trei ori 3-0,de 2 ori 4-2...de 11 ori v am batut la 2 goluri diferenta...

de 74 de ori neamul rapidist a scos mingea din poarta la craiova:D

asa ca rapidul este pentru craiova " ciuca batailor ":drak:

delaparis
10th March 2008, 00:54
Aveti grija oltenilor ... :cool: saraca Craiova pe care o cunosc nu mai are legatura cu ce e azi :(
Sper un 1 ... dar e dificil ...

tataleone
10th March 2008, 01:07
normal,doar doua victorii obtinute de voi, in cele 34 de meciuri disputate la craiova:D ( am mai jucat si pe la tg jiu,ba chiar si pe la bucuresti avand terenul suspendat)

un 7-0,un 5-0,de trei ori 3-0,de 2 ori 4-2...de 11 ori v am batut la 2 goluri diferenta...

de 74 de ori neamul rapidist a scos mingea din poarta la craiova:D

asa ca rapidul este pentru craiova " ciuca batailor ":drak:

Mda...asta cam asa e...cu nicio alta echipa Rapidul nu are un palmares asa de slab...Dar sunt increzator ca incepand de duminica vom incepe sa indreptam situatia :ok:

P.S. De ce nu se joaca in nocturna?

Lordliv
10th March 2008, 01:14
Mda...asta cam asa e...cu nicio alta echipa Rapidul nu are un palmares asa de slab...Dar sunt increzator ca incepand de duminica vom incepe sa indreptam situatia :ok:

P.S. De ce nu se joaca in nocturna?

eu sunt increzator ca duminica o sa avem prima victorie cu o bucuresteana in epoca mititelu...

glumesti? pe extensiv? fratii tuica trebuiau sa dea obolul la bucuresti, nu sa si modernizeze stadionul...:D

ps. ce calmi suntei dupa ce ati fost furati din nou...un penalty clar neacordat ,un gol care nu a fost gol...unde sunt rapidistii?

BAK
10th March 2008, 01:24
lordliv, meciul asta e castigat de craiova....ongrinii au cumparat arbitrii ca sa ii fure pe rapid...nu stii? plus ca aveau o datorie la mititelu dupa ce si-a retras plangerea in scandalul cu geanat de dolarei...pronostic...1 clar

tataleone
10th March 2008, 01:26
eu sunt increzator ca duminica o sa avem prima victorie cu o bucuresteana in epoca mititelu...

glumesti? pe extensiv? fratii tuica trebuiau sa dea obolul la bucuresti, nu sa si modernizeze stadionul...:D

ps. ce calmi suntei dupa ce ati fost furati din nou...un penalty clar neacordat ,un gol care nu a fost gol...unde sunt rapidistii?

Am uitat ca se joaca pe extensiv :P

Pai nu suntem chiar calmi...dar ce ai vrea sa facem...sa-l luam de gat pe Balaj...sau poate pe Becali :rolleyes:?

Eu personal nu-mi fac sperante ca vom mai vedea un campionat corect atata timp cat la conducere vor fi asemenea personaje precum ciobanul...asa ca incerc sa nu ma mai enervez, si nici sa nu-mi pierd prea mult timp explicandu-le unor idioti fanatici stau lucrurile in realitate...

Lordliv
10th March 2008, 02:02
lordliv, meciul asta e castigat de craiova....ongrinii au cumparat arbitrii ca sa ii fure pe rapid...nu stii? plus ca aveau o datorie la mititelu dupa ce si-a retras plangerea in scandalul cu geanat de dolarei...pronostic...1 clar

spune mi mai bine de ce vacarii au votat cu madame clinton,iar orasenii din dallas,houston,austin si chiar din san diego au fost de partea lui obama?
la dallas obama a castigat cu 62%-38%:D

ce ma bucur ca am patentat cuvantul " ongrin " pe forum:D
vad ca l foloseste toata lumea:happy

ai si tu ceva dreptate:drak: ,la meciul cu dinamo tusierii au tras cu stiinta:drak:

BAK
10th March 2008, 02:31
spune mi mai bine de ce vacarii au votat cu madame clinton,iar orasenii din dallas,houston,austin si chiar din san diego au fost de partea lui obama?
la dallas obama a castigat cu 62%-38%
nu prea ma intereseaza de ce....poate pentru ca orasul dallas, fara suburbii e mexican-nigger town usa...poate de aceea:D
"Non-Hispanics whites account for 35.55% of the city's po****tion"

ce ma bucur ca am patentat cuvantul " ongrin " pe forum:D
vad ca l foloseste toata lumea:happy
dap, history in the making:ok:

Rossi
10th March 2008, 08:04
1x ...

Razvan T.
10th March 2008, 08:52
1X2 :ok:

Blu3 Lion
10th March 2008, 10:04
Greu de tot,iar va fi un meci urat,teren mic,gazon prost...sigur nu va fi spectacol...totusi sper sa avem un gram de noroc si sa marcam un gol,oricum meciul asta va fi doar cu un gol.
Pronostic:X(0-0)desi sper la un 1-0:D

Nightwish
10th March 2008, 10:54
1X2
Tinand cont de terenul pe care se va juca mai degraba X

nr.zece
10th March 2008, 10:56
daca va cotinua debandada la ei putem sa ii incingem

Lordliv
10th March 2008, 11:20
1X2
Tinand cont de terenul pe care se va juca mai degraba X

ai vazut tu terenul?!

six
10th March 2008, 11:26
Meci greu pt.....olteni,totusi filingu' meu spune ...egal,parerea mea:cool:

Nightwish
10th March 2008, 11:48
gazonu e praf pe extensiv...meci greu 0-0 , 0-1


Greu de tot,iar va fi un meci urat,teren mic,gazon prost...



ai vazut tu terenul?!

Nu. Dar robyyy sau Blu3 Lion l-au vazut?
Offtopic: Ce ai cu mine? 3 persoane spun ca gazonul de pe Extensiv e prost si tu te iei de unul dintre ei? Oare de ce? :rolleyes:

YoNuTzz
10th March 2008, 11:50
cred ca rapid va repeta parcursul din primele 2 etape, adik, infrangere acasa, victorie in deplasare...

laurdog
10th March 2008, 12:15
X,2. daca rapid nu castiga, nu prinde primele 4 locuri anu' asta

orbette
10th March 2008, 12:22
Se pare ca jucam mai bine in deplasare decat acasa in ultima vreme...Asa ca sper la o noua victorie, desi va fi greu de tot cu oltenii (ca de obicei)
Pronostic: 1-2 :D

jucati mai bine la arbitrii poate. la galati nu meritati sa castigati, asa cum nici cu poli nu meritati sa pierdeti. meciul asta va fi decis de gazonul execrabil din pacate, altfel ar fi fost spectacol. singura sansa sa ne bateti ar fi sa fuga boya cu mingea pana in poarta. batem cu 1-0. gol tanasa.

serv_ag
10th March 2008, 12:25
Nu. Dar robyyy sau Blu3 Lion l-au vazut?
Offtopic: Ce ai cu mine? 3 persoane spun ca gazonul de pe Extensiv e prost si tu te iei de unul dintre ei? Oare de ce? :rolleyes:

Cred ca te curteaza.... mai deosebit:D

tataleone
10th March 2008, 12:38
sper sa fie Craiova ajutata de arbitri sa ne razbune dupa ce am patit la Galati.1 solist

Adica...ce-ati patit la Galati? Ati batut pe Craiova ajutati de arbitri?

Lordliv
10th March 2008, 13:15
Nu. Dar robyyy sau Blu3 Lion l-au vazut?
Offtopic: Ce ai cu mine? 3 persoane spun ca gazonul de pe Extensiv e prost si tu te iei de unul dintre ei? Oare de ce? :rolleyes:

robby nu a fost la meci ca sa vada terenul...

ps. cum este cu ranjitul ala ongrin care a trantit ieri meciul rapidului?
parca ziceai ca este roman...

Lordliv
10th March 2008, 13:21
X,2. daca rapid nu castiga, nu prinde primele 4 locuri anu' asta

si te pomenesti ca prinde dinamo un loc intre primele 4...:D

Ferko
10th March 2008, 13:43
1 si este suficient !

laurdog
10th March 2008, 13:49
si te pomenesti ca prinde dinamo un loc intre primele 4...:D

te tine .....un pariu? asa mic, doar sa ne aflam intreaba:ok:

Lordliv
10th March 2008, 13:55
te tine .....un pariu? asa mic, doar sa ne aflam intreaba:ok:

daca iti spun ca as prefera ca pana si dinamo sa ia titlu de campioana,decat sa l ia ongrinii de la cfr cluj,m ai crede?:D

laurdog
10th March 2008, 14:04
daca iti spun ca as prefera ca pana si dinamo sa ia titlu de campioana,decat sa l ia ongrinii de la cfr cluj,m ai crede?:D

EVIDENT........................................... .....CA NU :happy:happy

Lordliv
10th March 2008, 14:11
EVIDENT........................................... .....CA NU :happy:happy

eu zic sa ma crezi...pe cuvant!:yes:

laurdog
10th March 2008, 14:15
eu zic sa ma crezi...pe cuvant!:yes:

hai ca suntem off topic si ne cearta lumea. bateti pe rapid sa urcam si noi......un pic :ok:

tataleone
10th March 2008, 14:43
daca iti spun ca as prefera ca pana si dinamo sa ia titlu de campioana,decat sa l ia ongrinii de la cfr cluj,m ai crede?:D

Nici eu nu te-as crede :D
Mi se pare ca tu esti cel care a patentat cuvantul asta pe ols, nu? Explica-mi si mie etimologia lui, te rog :)

nr.zece
10th March 2008, 14:56
hai ca suntem off topic si ne cearta lumea. bateti pe rapid sa urcam si noi......un pic :ok:

pai voi urcati daca mai si castigati si a fost cam greu etapa trecuta
cam mare deranjul pe la voi

laurdog
10th March 2008, 15:05
pai voi urcati daca mai si castigati si a fost cam greu etapa trecuta
cam mare deranjul pe la voi

am argumente sa te.........contrazic? :headbang:

Lordliv
10th March 2008, 15:13
Nici eu nu te-as crede :D
Mi se pare ca tu esti cel care a patentat cuvantul asta pe ols, nu? Explica-mi si mie etimologia lui, te rog :)

preluat din limba slava,ongrin-ongrinu egal ungur!:cool:

mario_uta
10th March 2008, 15:18
cred ca Rapidul o sa recupereze punctele pierdute acasa cu POLI.Pronostic 2 solist

Lordliv
10th March 2008, 15:21
cred ca Rapidul o sa recupereze punctele pierdute acasa cu POLI.Pronostic 2 solist

daca bateti si voi la timisoara,cu placere:D

tataleone
10th March 2008, 15:28
preluat din limba slava,ongrin-ongrinu egal ungur!:cool:

Merci :)
Forza ongrinii, anul asta luati campionatul in 2 tari :happy

Lordliv
10th March 2008, 15:29
...invingem rapidu' fara drept de apel!:drak: si facem spectacol!:rolleyes:

mititelu dixit.

nr.zece
10th March 2008, 15:31
aveti grija ca lordul e consilierul mititelului
puteam sa il banuiesc ca ar fi el in carne si oase, dar lordul le are cu limba romana :)

Lordliv
10th March 2008, 15:37
aveti grija ca lordul e consilierul mititelului
puteam sa il banuiesc ca ar fi el in carne si oase, dar lordul le are cu limba romana :)

posteaza chestia asta si pe craiova maxima!
poate ma pui bine cu alde copacul,omaciu,jean pierre...:D

nu ai vazut ca perspico ne a bagat in prima grupa valorica?:P( adica pe mine si pe tine...)

nr.zece
10th March 2008, 15:38
nu am vazut, eu am ban acolo ca mi-am permis sa nu fiu unul din pupincuristii lui miti si am avut si tupeul sa spun adevarul :))

nr.zece
10th March 2008, 15:40
nu stiu care e faza cu grupele valorice, dar parca nici perspico nu e dintre majoritari

laurdog
10th March 2008, 15:41
nu am vazut, eu am ban acolo ca mi-am permis sa nu fiu unul din pupincuristii lui miti si am avut si tupeul sa spun adevarul :))

pe voi va banneaza ai vostri? ce scarbe. daca vedeti pe ale noastre ce le-o dau baieti lui BBTWS..........:headbang::headbang:

mario_uta
10th March 2008, 15:47
daca bateti si voi la timisoara,cu placere:D
Cred ca eu as fi cel mai bucuros,dar din pacate valoarea,moralul sunt de partea celor de la POLI

Lordliv
10th March 2008, 15:50
nu stiu care e faza cu grupele valorice, dar parca nici perspico nu e dintre majoritari

ne au bagat pe ozzy ,frozen ( tot tu ),perspico,ady-azurro si pe mine in grupa celor care tin la craiova dar nu l sufera pe miti...:P
majoritatea sunt la cei creduli,care sorb orice vorba din gura monstrului sacru din booveni ,ii stii si tu:D
iar in grupa a 3 a pe cei care oscileaza ,azi il injura ,maine il ling pe ochelarist,gen sergyu,livius...

sa vezi ce polemici!
aseara am fost la o petrecere mare ,dar trageam cu ochiul la site si ma prapadeam de ras,vreo 20 de pagini s au scris despre acest eveniment:drak:

serv_ag
10th March 2008, 15:53
preluat din limba slava,ongrin-ongrinu egal ungur!:cool:

poliglotu' lu mama (quote delaparis...:happy )

nr.zece
10th March 2008, 15:54
sa fie sanatosi, nu pot sa stau sa vad cum ei inghit minciuni doar ca sa nu derajez

dede
10th March 2008, 15:54
se termina egal...
Pai nu suntem chiar calmi...dar ce ai vrea sa facem...sa-l luam de gat pe Balaj...sau poate pe Becali :rolleyes:?

Eu personal nu-mi fac sperante ca vom mai vedea un campionat corect atata timp cat la conducere vor fi asemenea personaje precum ciobanul...asa ca incerc sa nu ma mai enervez, si nici sa nu-mi pierd prea mult timp explicandu-le unor idioti fanatici stau lucrurile in realitate...
mdea... si aici tot gigi... :happy

Lordliv
10th March 2008, 15:56
poliglotu' lu mama (quote delaparis...:happy )

ce spirit de observatiune ai!

livor iners vitium, mores non exit in altos:drak:

serv_ag
10th March 2008, 16:04
ce spirit de observatiune ai!

livor iners vitium, mores non exit in altos:drak:

Ab alio expectes, alteri quod feceris:drak:

nr.zece
10th March 2008, 16:11
nu vreti sa va faceti voi un subforum de latini?
va pun eu o pila la vadim

Lordliv
10th March 2008, 16:53
nu vreti sa va faceti voi un subforum de latini?
va pun eu o pila la vadim

ne" prosteam" si noi:drak:
stii suna ca un banc:un oltean , un banatean,un...:D
care este mai destept...mai frumos...mai european:happy

serv_ag
10th March 2008, 17:38
ne" prosteam" si noi:drak:
stii suna ca un banc:un oltean , un banatean,un...:D
care este mai destept...mai frumos...mai european:happy

Ne luam de mina? ... shi mergem la Los Angeles :happy

Hai la topic: Stiintza spera, da' shi poate?:D

laurdog
10th March 2008, 17:42
pai sa faca bine sa...............poata :evil::evil::evil:

Blu3 Lion
10th March 2008, 18:16
Dar la meciul cu dinamo sa nu mai poata nu?:confused:

Lordliv
10th March 2008, 18:23
voi nu intelegeti ca stiinta nu joaca decat pentru gloria lui mititelu?:D

laurdog
10th March 2008, 18:37
Dar la meciul cu dinamo sa nu mai poata nu?:confused:

nu stiu........mai vorbim:ok::happy

Lordliv
10th March 2008, 18:39
Ne luam de mina? ... shi mergem la Los Angeles :happy

Hai la topic: Stiintza spera, da' shi poate?:D

nu pot sa l parasesc pe night!
el este partenerul meu de " polemici " pe forum!

in steaua nu mai dau, pentru ca este acolo prietenul meu bumbescu si nu vreau sa l amarasc si eu:P
daca dau in rapid dau in tyler si prea este pe gustul meu baiatul asta destept:cool:
in dinamo nu mai dau, ca vine si ma ataca delaparis si mi e frica de el:D
la iasi este boni :) si de dragul vremurilor cand romila trebuia sa vina la craiova le urez succes la toate meciurile ( mai putin cu noi )

asa ca ramane cfr-ul lui night si acum cu arbitrajele din ultimele 2 etape intra in colimatorul meu si poli lui elphax:drak:
sau al lui serv?!
asa ca banateni vi se pregateste ceva!:drak:

on.spera,poate,spera,poate,spera...:headbang:

Nightwish
10th March 2008, 18:42
Totusi imi mentin parerea, Mitchel trebuia eliminat in meciul cu Urziceni :happy:happy

Lordliv
10th March 2008, 18:47
Totusi imi mentin parerea, Mitchel trebuia eliminat in meciul cu Urziceni :happy:happy

pana in 2012 nu l elimina nici draku de la craiova...si a prelungit contractul:D

Cra10veanu
10th March 2008, 19:37
ce de urari de succes, de bafta din partea javrelor ... de nerecunoscut ! :ras-plans: sau cumva de grija faptului ca terminati undeva pe 7-8 campionatu ? :lol:

serv_ag
10th March 2008, 19:45
Ce interesanta situatzie:

Daca judecam dupa clasament, Rapidul nici nu se mai opreshte in gara Craiova :D

Daca judecam dupa ultimele 2 etape, Rapidu ramine in depou....:P

Ce-o sa fie? Ca nu cred ca o sa intre in teren Mititelu contra Copos :happy

Cra10veanu
10th March 2008, 19:47
ai incercat si tu o gluma ... si razi singur :D

ii carpim pe rapidisti :drak:

serv_ag
10th March 2008, 19:56
ai incercat si tu o gluma ... si razi singur :D

ii carpim pe rapidisti :drak:

Asha ziceam shi io :D

Lordliv
10th March 2008, 19:56
istoria intalnirilor craiova-rapid:

69 meciuri 34 victorii craiova,13 egaluri, 22 vicctorii rapidiste 111-84 golaveraj

la craiova:34 27 5 2 74-23

antrenorii rapidului care au castigat la craiova sunt mircea lucescu si mircea rednic...
sorin cartu ne a batut la un meci de cupa disputat tot la craiova...

deci serv ,la craiova,rapidul a fost cam un simplu marfar...:happy

serv_ag
10th March 2008, 20:00
istoria intalnirilor craiova-rapid:

69 meciuri 34 victorii craiova,13 egaluri, 22 vicctorii rapidiste 111-84 golaveraj

la craiova: 27 5 2 74-23

antrenorii rapidului care au castigat la craiova sunt mircea lucescu si mircea rednic...
sorin cartu ne a batut la un meci de cupa disputat tot la craiova...

deci serv ,la craiova,rapidul a fost cam un simplu marfar...:happy

subscriu :evil:

serv_ag
10th March 2008, 21:10
"Desi in ultimele zile a negat ca va prelua Rapidul, Fathi Taher a declarat luni ca i-a transferat lui George Copos 40 de milioane intr-un cont si il someaza pe acesta sa semneze actele pentru cedarea clubului de sub Podul Grant."
Acu ce se intimpla? Trec rapidishtii la mahomedanism?

tataleone
11th March 2008, 00:23
Macar asa n-o sa ne mai zica unii ''destepti'' tigani ci musulmani sau libieni sau ce dracu' e Taher :happy
Si uite asa, avem ongrini, libieni, aromani, indieni...Craiova ramane singura echipa romaneasca...Sau te pomenesti ca si Mititelu o fi...? :happy

Lordliv
11th March 2008, 00:25
Macar asa n-o sa ne mai zica unii ''destepti'' tigani ci musulmani sau libieni sau ce dracu' e Taher :happy
Si uite asa, avem ongrini, libieni, aromani, indieni...Craiova ramane singura echipa romaneasca...Sau te pomenesti ca si Mititelu o fi...? :happy

mititelu este ...din booveni:happy:happy:happy

PerVersion
11th March 2008, 00:28
Nu cred ca Rapidul face 2 meciuri slabe, consecutiv. Desi mi-as dori un egal, sau de ce nu, o victorie a oltenilor :), cred ca Rapidul va lua toate punctele in acest meci.

Lordliv
11th March 2008, 00:30
Nu cred ca Rapidul face 2 meciuri slabe, consecutiv. Desi mi-as dori un egal, sau de ce nu, o victorie a oltenilor :), cred ca Rapidul va lua toate punctele in acest meci.

ce dor mi a fost de tine!:evil:

PerVersion
11th March 2008, 00:33
Nu am postat corect, asa-i? :happy

Sa reiau... bat oltenii la rapidisti de le suna apa in cap! :happy

Rezistenta
11th March 2008, 01:03
sper sa bata Craiova

crissis
11th March 2008, 09:49
Daca bat juvetii rapidistii isi pot lua adio si de la locul doi.

boni2204
11th March 2008, 11:05
nu pot sa l parasesc pe night!
el este partenerul meu de " polemici " pe forum!

in steaua nu mai dau, pentru ca este acolo prietenul meu bumbescu si nu vreau sa l amarasc si eu:P
daca dau in rapid dau in tyler si prea este pe gustul meu baiatul asta destept:cool:
in dinamo nu mai dau, ca vine si ma ataca delaparis si mi e frica de el:D
la iasi este boni :) si de dragul vremurilor cand romila trebuia sa vina la craiova le urez succes la toate meciurile ( mai putin cu noi )

asa ca ramane cfr-ul lui night si acum cu arbitrajele din ultimele 2 etape intra in colimatorul meu si poli lui elphax:drak:
sau al lui serv?!
asa ca banateni vi se pregateste ceva!:drak:

on.spera,poate,spera,poate,spera...:headbang:

sa stii ca din momentul in care noi doi am reusit sa avem o comunicare de bun simt si am reusit sa vorbim doar despre meci fara jigniri, threadurile dinaintea meciului poli iasi craiova s-au calmat, mai mult vad ca nu mai intra oltenii pe threaduri legate de poli iasi si nici moldovenii pe cele legate de universitatea, decat sa isi spuna un punct de vedere obiectiv si nu sa atace cum era inainte ca noi sa dam startul unui ton civilizat:ok:
cred ca avem o mare parte de"vina" ca nu mai vedem cuvinte de genul mamaligari sau prazari si multe alte jigniri pe threadurile unde se discuta despre poli iasi si universitatea;)
on topic: tind sa cred ca va fi un meci egal, sa vedem

crissis
11th March 2008, 12:08
boni si lordliv putem spune ca beneficiem de o pace intre suporterii mai sus mentionati de voi dar sa nu uitam ca lucrurile pot degenera si ca tot timpul se va gasi un cap mai infierbantat pentru a strica lucrurile. De mult timp pe forum au cam luat-o razna discutiile si atat timp cat sunt agitatori care fac acest lucru fara asi primi si pedeapsa cuvenita ,echilibrul in discutii va fi foarte fragil si respectul va trecut foarte usor pe planul doi, cum se intimpla destul de des aici pe ols din pacate.

Meci greu pentru Rapid,de totul sau nimic.
Zotta a declarat : ''Mergem in Banie sa castigam.''
Oare vor putea oltenii sa scoata un rezultat bun cu rapidistii.

orbette
11th March 2008, 13:00
mi-am adus aminte de conferinta de presa a lui rednic dupa meciul pierdut cu poli...era ceva de genul "ce sa se intample? nu se intampla nimic. mergem la craiova, luam cele 3 puncte si ne revenim". parea atat de sigur de victorie incat m-am speriat. sper sa nu se deschida iar bulevardul dananae-stoica-mitchell. daca totul e ok, ar fi normal sa scoatem un rezultat bun. sper ca s-a mai lucrat ceva la gazon de la meciul cu pandurii.

nr.zece
11th March 2008, 13:29
Daca bat juvetii rapidistii isi pot lua adio si de la locul doi.

la cate surprize sunt in campionat acum nu cred ca 3 puncte sunt greu de recuperat
mai ales ca steaua nu arata cine stie ce
daca i se strica un buton? :)

serv_ag
11th March 2008, 15:14
boni si lordliv putem spune ca beneficiem de o pace intre suporterii mai sus mentionati de voi dar sa nu uitam ca lucrurile pot degenera si ca tot timpul se va gasi un cap mai infierbantat pentru a strica lucrurile. De mult timp pe forum au cam luat-o razna discutiile si atat timp cat sunt agitatori care fac acest lucru fara asi primi si pedeapsa cuvenita ,echilibrul in discutii va fi foarte fragil si respectul va trecut foarte usor pe planul doi, cum se intimpla destul de des aici pe ols din pacate.

Meci greu pentru Rapid,de totul sau nimic.
Zotta a declarat : ''Mergem in Banie sa castigam.''
Oare vor putea oltenii sa scoata un rezultat bun cu rapidistii.

Daca te referi la protejatzii "triunghiului bermudelor" (Vad..+Dat..+Y..) subscriu.:cool:
In rest, zotta e mai afon la declaratzii decit majoritatea forumishtilor; exceptziile le regasim tot in gashca "cu pantaloni pana la genunchi":happy

Lordliv
11th March 2008, 18:03
il salut si pe jack cu aceasta ocazie, alaturi de tine,serv!

in general intre suporterii craiovei si timisoarei nu sunt altercatii pe forum ( cu mici exceptii, cum a fost duminica in care un rol negativ din pacate l am avut si eu...dar se pare ca am devenit prea afectat de greselile de arbitraj din ultima perioada si urmaresc mai putin calitatea jocului prestat de o echipa,in cazul de atunci poli timisoara...)
oricum eu am avut ceva cu vechiul meu " client " sovre si nu cu poli timisoara,pe care o felicit pentru victorie!


on. ceea ce ma ingrijoreaza pe mine este optimismul debordant al lui miti fata de acest meci!
cu apararea slaba pe care o avem trebuie sa dam goluri ca sa obtinem puncte...

serv_ag
11th March 2008, 18:15
il salut si pe jack cu aceasta ocazie, alaturi de tine,serv!

in general intre suporterii craiovei si timisoarei nu sunt altercatii pe forum ( cu mici exceptii, cum a fost duminica in care un rol negativ din pacate l am avut si eu...dar se pare ca am devenit prea afectat de greselile de arbitraj din ultima perioada si urmaresc mai putin calitatea jocului prestat de o echipa,in cazul de atunci poli timisoara...)
oricum eu am avut ceva cu vechiul meu " client " sovre si nu cu poli timisoara,pe care o felicit pentru victorie!


on. ceea ce ma ingrijoreaza pe mine este optimismul debordant al lui miti fata de acest meci!
cu apararea slaba pe care o avem trebuie sa dam goluri ca sa obtinem puncte...

Esti un lord cu care se poate discuta, dezbate, etc.. Apreciez asta si te respect.
Offtopic: am fost tentat de un avatar similar cu al tau....:cool:

six
11th March 2008, 18:48
in general intre suporterii craiovei si timisoarei nu sunt altercatii pe forum ( cu mici exceptii, cum a fost duminica in care un rol negativ din pacate l am avut si eu...dar se pare ca am devenit prea afectat de greselile de arbitraj din ultima perioada si urmaresc mai putin calitatea jocului prestat de o echipa,in cazul de atunci poli timisoara...)
oricum eu am avut ceva cu vechiul meu " client " sovre si nu cu poli timisoara,pe care o felicit pentru victorie!


.....mda......:)

nr.zece
11th March 2008, 20:08
il salut si pe jack cu aceasta ocazie, alaturi de tine,serv!

in general intre suporterii craiovei si timisoarei nu sunt altercatii pe forum ( cu mici exceptii, cum a fost duminica in care un rol negativ din pacate l am avut si eu...dar se pare ca am devenit prea afectat de greselile de arbitraj din ultima perioada si urmaresc mai putin calitatea jocului prestat de o echipa,in cazul de atunci poli timisoara...)
oricum eu am avut ceva cu vechiul meu " client " sovre si nu cu poli timisoara,pe care o felicit pentru victorie!


on. ceea ce ma ingrijoreaza pe mine este optimismul debordant al lui miti fata de acest meci!
cu apararea slaba pe care o avem trebuie sa dam goluri ca sa obtinem puncte...

fatarnicule, pana acum il imitai si au dai cu pietre in el
sa nu aud ca si tu ai simpatizat cu rapidul ca te scot din lista de mess

Leo
11th March 2008, 20:12
bate Craiova

Jus7M3
11th March 2008, 20:22
bah vere ce e cu linistea asta p`acia .. pfff o dadurati in prietenii bag seama !! HUA HUA !! :D:D

Lordliv
11th March 2008, 21:12
fatarnicule, pana acum il imitai si au dai cu pietre in el
sa nu aud ca si tu ai simpatizat cu rapidul ca te scot din lista de mess

reformuleaza,te rog!

Lordliv
11th March 2008, 21:14
bah vere ce e cu linistea asta p`acia .. pfff o dadurati in prietenii bag seama !! HUA HUA !! :D:D

in primul rand,nu prea sunt rapidisti ( probabil incep sa studieze coranul:D) si in al 2 lea rand vorba lui polar : postul pastelui!:drak:

crissis
11th March 2008, 21:21
Se pare ca la Rapid criza este cu mult mai mare decat se vede in realitate. Juvetii trebuie sa profite de criza prin care trec cei de la Rapid si sa castige meciul.

Lordliv
11th March 2008, 21:26
Se pare ca la Rapid criza este cu mult mai mare decat se vede in realitate. Juvetii trebuie sa profite de criza prin care trec cei de la Rapid si sa castige meciul.

se pare ca este o paine de mancat duminica...mai ales ca vine si rednic si multi il considera ( in afara evenimentelor de culise ) ca vinovat de retrogradarea universitatii craiova...

ultra
11th March 2008, 22:12
Daca astia joaca pe bune si pun osul, va batem si in 9. Sunteti slabi, daca nu-i Costea ala nu aveti nimic.

YoYoyOi
11th March 2008, 22:15
:cry: asta da optimism :cry:

Lordliv
11th March 2008, 22:21
Daca astia joaca pe bune si pun osul, va batem si in 9. Sunteti slabi, daca nu-i Costea ala nu aveti nimic.

anticipezi deja doua eliminari din randul rapidului, in acest meci?:D

dede
11th March 2008, 22:31
pt eliminarile alea tot gigi va fi de vina :D

crissis
11th March 2008, 22:32
Te-ai prins repede ;)

nr.zece
11th March 2008, 23:24
reformuleaza,te rog!

ai uitat cum il imitai pe miti in declaratii :D
acu nu iti mai plac?

Lordliv
11th March 2008, 23:33
ai uitat cum il imitai pe miti in declaratii :D
acu nu iti mai plac?

pai miti propune o prietenie cu dinamo!
cica astia sunt prieteni fata de fostii jucatori ai craiovei maxima,care doresc raul echipei!
asta chiar ca a inebunit!:D

ps. chestia cu prietenia cu dinamo, nu pot sa o ' imit " ! sry!

nr.zece
11th March 2008, 23:45
poate ca pregateste un nou lot pentru catei
nu vezi ca de cand nu au mai luat jucatori de la noi se fac de ras peste tot
i se apropie scadenta si lui miti

crissis
11th March 2008, 23:46
Pai parca miti cum ii spui tu se declara fan Rapid in tineretrea lui zbuciumata.

serv_ag
11th March 2008, 23:51
Pai parca miti cum ii spui tu se declara fan Rapid in tineretrea lui zbuciumata.

Nu cred ca "marele" mititelu o sa fie in teren... poate pe margine.... Dupa cum joaca Craiova in ultimele etape, e din ce in ce mai putin probabil sa ia rapidul ceva in Banie. Chiar daca jucatorii depun eforturi, le lipseste un coordonator de joc pe margine. Scandalul Copos-Taher nu ajuta la moral, dimpotriva... Io sper ca oltenii sa profite de conjuctura asta si sa mai ia o gura de oxigen de Liga 1...:cool:

Lordliv
11th March 2008, 23:51
Pai parca miti cum ii spui tu se declara fan Rapid in tineretrea lui zbuciumata.

in tinerete...acum cand face 40 de ani i a venit si lui mintea la cap si o ia pe urmele predecesorilor sai,netoiu,staicu...

vorba lui zece,pregateste un lot pentru dinamo:headbang:

delaparis
11th March 2008, 23:53
hmm ....

Desi doresc victoria gazdelor aici ma intreb care e scopul lor ... anti ceva sau pro mentinere in A :D

Cred ca unii chiar vor sa cada in B :D orice se poate intampla ... deh ... ce pot explica in fata unor lei flamanzi de puncte ?

Poate un moment de gandire ... poate ca cer prea mult ...

serv_ag
11th March 2008, 23:53
ps. chestia cu prietenia cu dinamo, nu pot sa o ' imit " ! sry!

De ce iti pare sorry? Io chiar ma bucur ca nu pot aia.....:happy

Lordliv
11th March 2008, 23:56
Nu cred ca "marele" mititelu o sa fie in teren... poate pe margine.... Dupa cum joaca Craiova in ultimele etape, e din ce in ce mai putin probabil sa ia rapidul ceva in Banie. Chiar daca jucatorii depun eforturi, le lipseste un coordonator de joc pe margine. Scandalul Copos-Taher nu ajuta la moral, dimpotriva... Io sper ca oltenii sa profite de conjuctura asta si sa mai ia o gura de oxigen de Liga 1...:cool:

avem niste meciuri ucigatoare " acasa " pe extensiv: cu rapid,steaua,galati,vaslui si bistrita...echipe care in afara de rapid,ne au cam casapit in ultima perioada...iar rapid este rapid...intotdeauna un meci rapid-craiova starneste orgolii.

eu am mai multe sperante in puncte " de afara " cu mioveniul,buzaul,uta sau clujul...

Lordliv
11th March 2008, 23:57
hmm ....

Desi doresc victoria gazdelor aici ma intreb care e scopul lor ... anti ceva sau pro mentinere in A :D

Cred ca unii chiar vor sa cada in B :D orice se poate intampla ... deh ... ce pot explica in fata unor lei flamanzi de puncte ?

Poate un moment de gandire ... poate ca cer prea mult ...

este valabil si pentru suporteri, " momentul de gandire" ?:drak:

nr.zece
11th March 2008, 23:58
hmm ....

Desi doresc victoria gazdelor aici ma intreb care e scopul lor ... anti ceva sau pro mentinere in A :D

Cred ca unii chiar vor sa cada in B :D orice se poate intampla ... deh ... ce pot explica in fata unor lei flamanzi de puncte ?

Poate un moment de gandire ... poate ca cer prea mult ...

din moment ce oferi putin................

serv_ag
11th March 2008, 23:59
avem niste meciuri ucigatoare " acasa " pe extensiv: cu rapid,steaua,galati,vaslui si bistrita...echipe care in afara de rapid,ne au cam casapit in ultima perioada...iar rapid este rapid...intotdeauna un meci rapid-craiova starneste orgolii.

eu am mai multe sperante in puncte " de afara " cu mioveniul,buzaul,uta sau clujul...

Mda... si la tine e cam naspa... prins intre 2 iubiri.... bigamie pe fata! :D
Poate macar un egal...:cool: si restul de puncte sa vina de afara... dar e la limita;)

delaparis
12th March 2008, 00:03
este valabil si pentru suporteri, " momentul de gandire" ?:drak:
greu de gasit "momentul de gandire" intre mail'uri de contracte :cool::lol:


din moment ce oferi putin................

Nu putin ... NIMIC :drak:
Voi 'oferiti' ceva ? ... doar pretentii ... primiti si nu dati nimic :cool:

PS. este off-topic postul ... sorry

Lordliv
12th March 2008, 00:04
De ce iti pare sorry? Io chiar ma bucur ca nu pot aia.....:happy

nr zece, s a referit ca am preluat declaratia lui mititelu, ( deformata totusi de presa) si anume ca ii batem fara drept de apel pe rapid!
acum miti a declarat ca dinamo nu mai este un dusman pentru craiova,iar florin ma bazaie sa subscriu si eu la aceasta declaratie...

probabil a aflat ca delaparis are grija pe forum de suporterii craiovei:drak:

Lordliv
12th March 2008, 00:05
greu de gasit "momentul de gandire" intre mail'uri de contracte :cool::lol:

trebuie sa te multumesti cu ce ai ! vrei mai mult si mai docil, alege!
este o tara libera!
sau nu se vade asa de afara?:drak:

delaparis
12th March 2008, 00:06
probabil a aflat ca delaparis are grija pe forum de suporterii craiovei:drak:

nu de suporteri de azi ... si nici de ieri ... doar de Craiova ... aia care are nevoie de suporteri :rolleyes:

rhadoo
12th March 2008, 00:10
meci egal,daca nu scoate macar un egal rednic va fi lasat la vatra si nu cred ca il coafeaza treaba asta acum la inceput de retur

nr.zece
12th March 2008, 00:10
unde era capitanul nostru
in sfarsit ne putem reuni in jurul lui, dar de ce are tricou rosu albastru?
suporterii craiovei s-au impartit in realisti si creduli
de care ai grija?

Lordliv
12th March 2008, 00:12
nu de suporteri de azi ... si nici de ieri ... doar de Craiova ... aia care are nevoie de suporteri :rolleyes:

candidezi cumva la postul de primar al craiovei?:rolleyes:

mititelu nu a aflat ca mai are un contracandidat...:D


ps. suporterii adevarati ai craiovei NU SUPORTA DINAMO!

nr.zece
12th March 2008, 00:13
meci egal,daca nu scoate macar un egal rednic va fi lasat la vatra si nu cred ca il coafeaza treaba asta acum la inceput de retur

in seara asta, in aglomeratia de pe aviatorilor eram cu masina paralel cu rednic (probabil venea de la crown plaza), era mai negru ca de obicei
as fi vrut sa il abordez, dar nu mi-a trecut greata de cand era antrenor la noi

nr.zece
12th March 2008, 00:14
candidezi cumva la postul de primar al craiovei?:rolleyes:

mititelu nu a aflat ca mai are un contracandidat...:D


ps. suporterii adevarati ai craiovei NU SUPORTA DINAMO!

ca de altfel nici pe stelisti sau rapizi

Lordliv
12th March 2008, 00:16
ca de altfel nici pe stelisti sau rapizi

sa nu vorbim de ei daca nu sunt de fata la " briefing ":P

nr.zece
12th March 2008, 00:18
le transmite "capitanul nostru" :)

Lordliv
12th March 2008, 00:20
Mda... si la tine e cam naspa... prins intre 2 iubiri.... bigamie pe fata! :D
Poate macar un egal...:cool: si restul de puncte sa vina de afara... dar e la limita;)

reformuleaza chestia cu bigamia...:groggy:

Lordliv
12th March 2008, 00:23
unde era capitanul nostru
in sfarsit ne putem reuni in jurul lui, dar de ce are tricou rosu albastru?
suporterii craiovei s-au impartit in realisti si creduli
de care ai grija?

dupa cum " tara ne vrea prosti ", de creduli:happy:happy:happy

rhadoo
12th March 2008, 00:29
in seara asta, in aglomeratia de pe aviatorilor eram cu masina paralel cu rednic (probabil venea de la crown plaza), era mai negru ca de obicei
as fi vrut sa il abordez, dar nu mi-a trecut greata de cand era antrenor la noi

sa nu ma intelegi gresit,mi-ar place sa invingeti si chiar puteti sa faceti asta insa rednic va face tot ce poate sa redreseze caruta,pt ca altfel out si iarna destul de greu sa isi gaseasca o echipa:happy

delaparis
12th March 2008, 00:33
ps. suporterii adevarati ai craiovei NU SUPORTA DINAMO!
Da dar suporta Craiova ? ..; doar o intrebare ...

Stii o chestie ? eu pe vremuri deja discutam asta inainte sa fiu aici si inainte de internet c&o ... :D

Si eram in Banie cand aveam 10 ani ... :ok: ... ma rog ... taica meu era de vina :D


Atunci pentru ei (suporteri) nu conta nicio echipa in afara de Craiova :ok: ... nu se oboseau sa fie contra ceva :) ... erau cei mai buni ... si eu asta recunosc ... :ok: ... restul sunt aiureli secolul 21

Lordliv
12th March 2008, 00:38
greu de gasit "momentul de gandire" intre mail'uri de contracte :cool sorry

sry ,pentru ca fac mai multe lucruri in acelasi timp!
nu mi am dat seama ca umilesc pe unii care nu sunt in stare sa faca un lucru nici pe jumatate...:ok:

Lordliv
12th March 2008, 00:39
Da dar suporta Craiova ? ..; doar o intrebare ...

Stii o chestie ? eu pe vremuri deja discutam asta inainte sa fiu aici si inainte de internet c&o ... :D

Si eram in Banie cand aveam 10 ani ... :ok: ... ma rog ... taica meu era de vina :D


Atunci pentru ei (suporteri) nu conta nicio echipa in afara de Craiova :ok: ... nu se oboseau sa fie contra ceva :) ... erau cei mai buni ... si eu asta recunosc ... :ok: ... restul sunt aiureli secolul 21

reformuleaza ,te rog!
mai citesc un e-mail:D si esti greu de urmarit:drak:

delaparis
12th March 2008, 00:40
Inteligent ... felicitari :D ... mai poti ?

Lordliv
12th March 2008, 00:47
Inteligent ... felicitari :D ... mai poti ?

mai am e-mailuri de citit,niste rapoarte economice de verificat,astept pe la 1 un telefon de afara ( tot cu afaceri...) ,nimicuri ...
poti insa sa mi tii companie?!:P

ps. intotdeauna am avut probleme ( mai ales ca sunt analfabet:D) cu scrierea cuvintelor tii,vii ( nu alea din bordeaux:D),se scriu cu un i sau cu doi i?:D

poate mai fac un lucru in plus,mai si invat ceva! ma ajuti?

delaparis
12th March 2008, 00:49
Nu ..; esti deja prea obosit :D

Lordliv
12th March 2008, 01:00
Nu ..; esti deja prea obosit :D

nu cred...sunt in forma,citeste si postarea de pe area 51:D

Lordliv
12th March 2008, 11:55
Necula Răducanu vorbește despre derbiul dintre Universitatea și Rapid

Nu cred că va bate vreuna!

Rică, în prezent consilier la Rapid, zice că nu mai are prea mare încredere în giuleșteni, fiind impresionat de jocul oltenilor în meciul de la Urziceni.

- Ce ziceți de meciul de duminică, din Bănie, Universitatea - Rapid?
- Nu știu ce să zic... Nu mai am prea mare încredere în ăștia ai mei de la Rapid. Craiova a prins o zi bună în meciul de la Urziceni, a jucat frumos, mi-a plăcut de olteni. Nu știu ce va fi duminică...
- Deraiază Rapidul?!
- Ei, nu deraiază, dar Rapidul nu este în formă în acest început de sezon 2008, ca majoritatea echipelor din fruntea clasamentului Ligii I.
- Un pronostic pentru Craiova - Rapid?
- Nu cred că va bate vreuna! Cred că duminică, la Craiova, va fi un meci nul.
- Aveți mulți prieteni în Craiova, prin Oltenia, veniți la meci duminică?
- Să vedem ce va fi până atunci. Poate vin!

La cum trăgea Oblemenco, nu aveai timp să-ți strângi picioarele!

- Într-un martie din urmă cu mulți, mulți ani, Universitatea a zdrobit, în Capitală, Rapidul cu 6-4! Erați în poartă, iar Oblemenco v-a dat un gol antologic...
- De-a lungul anilor, am avut lupte mari cu oltenii. Meciul ăla, 6-4 pentru echipa lui Oblemenco, nu se poate uita... S-a jucat în urmă cu exact 36 de ani, în martie 1972, pe fostul stadion „Republicii“. La 2-1 pentru noi, m-a accidentat involuntar Mitică Marcu, m-a băgat în comă și am fost înlocuit cu Niculescu. Nu mai țin minte cum a înscris Oblemenco, dar la cum trăgea Nelu de tare, nici nu aveai timp să-ți strângi picioarele! A fost cu adevărat un tunar... Am fost prieten cu Oblemenco. Ne-am împrietenit de pe vremea când Nelu era la Rapid, în tinerețea noastră. Ce fotbalist, ce om!
- Cariera dumneavoastră fotbalistică ar fi luat altă întorsătură dacă ați fi venit la Universitatea, așa cum era să se întâmple pe atunci?
- N-am de unde să știu. Am vrut să vin la Universitatea, am fost și la tratative, dar am mai povestit că cineva din anturajul Craiovei nu m-a vrut. Nu știu dacă ar fi fost mai bine, că pe atunci nu aveam șanse să plecăm în străinătate, chiar dacă aveam oferte. Ar fi fost însă o schimbare, aș fi jucat în fața unor suporteri ai Științei fanatici, ca și ai Rapidului... Pe mine mă iubesc suporterii de peste tot, inclusiv cei din Craiova, eu n-am supărat pe nimeni.
- Credeți că la acest meci de la Craiova, Universitatea - Rapid, Mircea Rednic își joacă postul de antrenor?
- Nu cred... Păi, n-ai văzut că patronul e mulțumit de antrenor? Încă nu s-a pus problema demiterii lui Rednic, dar el ar putea părăsi Rapidul dacă va vedea că nu mai are șanse să realizeze ceea ce și-a propus.

Patronul Rapidului este Copos

- Ce știți de patronul Rapidului, o să plece Copos? Ieri se vorbea de Victor Vîntu, astăzi, de Fathi Taher...
- Dom’ne, patronul Rapidul este Copos!
- Ce funcție aveți la Rapid, sunteți angajat mai mult pentru ridicarea moralului jucătorilor?
- Când n-ai rezultate, n-ai nici moral, ce să le fac eu?! Nu prea au acum rapidiștii moral, asta e... Funcția mea la Rapid? Sunt consilier al clubului.
- Despre Rică Răducanu s-au spus multe povești, unele adevărate, altele inventate...
- Așa este...
- Oricum, una este celebră: sunteți primul portar din lume surprins în ofsaid!
- Asta este adevărată, s-a petrecut prin 1974.


ion jianu -gazeta de sud

orbette
12th March 2008, 11:55
Daca astia joaca pe bune si pun osul, va batem si in 9. Sunteti slabi, daca nu-i Costea ala nu aveti nimic.

daca nu-i costea luati bataie, daca e costea, cu noroc scoateti un egal. arbitrii au mult de lucru ca sa plecati si de la craiova cu ceva

Nico21
12th March 2008, 12:04
Dupa meciul asta scapam de Rednic...:):):)

serv_ag
12th March 2008, 12:17
Necula Răducanu vorbește despre derbiul dintre Universitatea și Rapid

Nu cred că va bate vreuna!

- Despre Rică Răducanu s-au spus multe povești, unele adevărate, altele inventate...
- Așa este...
- Oricum, una este celebră: sunteți primul portar din lume surprins în ofsaid!
- Asta este adevărată, s-a petrecut prin 1974.


ion jianu -gazeta de sud

Merci Lordule, intre atitea patimi cu suport "subtire", o poveste cu miez e buna ca o cana de apa rece in desert.:ok:
... mai ai?:D

Nico21
12th March 2008, 12:27
Hihihi...si cate povesti sunt cu nea Rica...la un meci al nationalei prin Zair,amical deh cu prietenii mobutu sese sekoisti...:):):),in prima repriza e folosit in poarta Rica...stadionul plin,insa Romania facea legea pe teren...astia de venisera cu leii prin tribune,incepusera deja sa se plictiseasca si sa fluiere propria echipa,pentru ca ai nostri ii cam bagasera la un magarus...ce sa faca si Rica sa destinda atmosfera?vine o minge la el,o ia in brate,se intoarce spre propria poarta si o arunca direct in transversala...aplauze peste aplauze,nea Tinel Stanescu pe banca sa faca infarct...:):):)bineinteles ca in a doua repriza nu a mai aparut Rica in poarta,luand si cateva palme de la "Zimbrul" Stanescu in pauza,acesta fiind cunoscut ca un antrenor foarte dur,iar cand antrena la Rapid,"favoritul" lui era tocmai Ricanu...:):):).

48
12th March 2008, 15:46
@Nico21 povestea a spus-o Rica intr-o emisiune...in a2a rep a aparut la cerintele publicului. a degajat mingea in capu unuia(de fapt a aruncat-o intentionat)...plus biletul lasat pe transversala:"sint in poarta":lol:...povestea offsidului de la constanta...

Vincitor
12th March 2008, 17:53
sa castige cel mai bun !

Blu3 Lion
12th March 2008, 18:11
http://www.editie.ro/mod.php?mod=video&idvideo=1543

Lordliv
12th March 2008, 19:32
sa castige cel mai bun !

stii macar cine joaca?!
nu de alta dar vad ca ai postat si pe niste threaduri din 2005,astazi, si faceai aceeasi urare:D

calator in timp?!:drak:

Vincitor
12th March 2008, 21:04
Craiova n-are voie sa retrogradeze 1 Nici UTA !

Lordliv
12th March 2008, 22:12
Craiova n-are voie sa retrogradeze 1 Nici UTA !

bravo, sa cresti mare!:D

Ferdininho
12th March 2008, 22:36
Ics.

orbette
13th March 2008, 08:35
va 'coafeaza' mai bine un 1 decat un x pe voi :D

mihai_alex
13th March 2008, 08:38
Meci de X

orbette
13th March 2008, 08:50
stai linistit, scapa otelul de retrogradare si daca invinge craiova...ooooops! sa nu-mi zici ca mai sperai sa ajunga otelul pe rapid :happy

serv_ag
13th March 2008, 09:30
bravo, sa cresti mare!:D

Buna urarea... sint sigur ca are urgenta nevoie :happy

E stabilit cum se numeste rapidu? A declarat Taher ceva?:evil: Schimba cumva sigla in ... camila? Cred ca asta "sporeste" claritatea jocului la rapid....
Baaaaaa, acuma m-am luminat! Schimba antrenoru.... il aduce pe ala de la Al-Hilal!:happy

mihai_alex
13th March 2008, 09:50
stai linistit, scapa otelul de retrogradare si daca invinge craiova...ooooops! sa nu-mi zici ca mai sperai sa ajunga otelul pe rapid :happy
:mda: nu m-am gandit in nici un moment ce rezultat ne-ar avantaja pe noi,nici macar nu stiu cate pcte aveti
Dar daca egal nu-ti convine atunci 2

orbette
13th March 2008, 09:51
si daca nici 2 nu-mi convine? :evil:

mihai_alex
13th March 2008, 09:53
A fost ultima oferta:D

chinna tm
13th March 2008, 11:36
rapidul sufera dupa meciul cu poli.....si vine dupa 3 puncte la craiova....si le va obtine.....craiova nu are echipa ca sa ii tina piet rapidului.....va fi 2 solist!

Lordliv
13th March 2008, 11:50
rapidul sufera dupa meciul cu poli.....si vine dupa 3 puncte la craiova....si le va obtine.....craiova nu are echipa ca sa ii tina piet rapidului.....va fi 2 solist!

eu zic ca s a cam " cronicizat " suferinta rapidului!
crezi ca o perfuzie de 3 puncte ar pune pe picioare echipa?!:D
eu nu cred...

chinna tm
13th March 2008, 11:56
eu zic ca s a cam " cronicizat " suferinta rapidului!
crezi ca o perfuzie de 3 puncte ar pune pe picioare echipa?!:D
eu nu cred...

rapidul cu noi a avut ghinion.....si de ce sa nu recunoasteam ce a vazut o tara intreaga, i-a dezavantajat arbitrul.....totusi, e vb de rapid.....are jucatori buni.....craiova se imbata dupa egalul de la urziceni, dar situatie la ei nu e prea roz.....va fi un meci tare.....iar daca rapidul bate la craiova, altfel va juca cu steaua......alt moral, alta aitudine.....pt ei meciul cu oltenii e unul extrem de important.....cel putin asa vad eu lucrurile.....

laurdog
13th March 2008, 12:14
se lovesc doua dorinte: una de afirmare a oltenilor, si una de revansa, in primul rand fata de ei insisi, a rapidistilor. nu stiu de ce dar cred ca vom vedea un meci tare si, sa dea Dumnezeu, frumos. sunt curios ce iese

gabisentimente
13th March 2008, 12:14
craiova va detona bomba etapei

Lordliv
13th March 2008, 12:19
rapidul cu noi a avut ghinion.....si de ce sa nu recunoasteam ce a vazut o tara intreaga, i-a dezavantajat arbitrul.....totusi, e vb de rapid.....are jucatori buni.....craiova se imbata dupa egalul de la urziceni, dar situatie la ei nu e prea roz.....va fi un meci tare.....iar daca rapidul bate la craiova, altfel va juca cu steaua......alt moral, alta aitudine.....pt ei meciul cu oltenii e unul extrem de important.....cel putin asa vad eu lucrurile.....

tot timpul rapidul a avut meciuri importante cu universitatea craiova!
asta ar fi al al 70 lea meci...

serv_ag
13th March 2008, 13:51
Rapid are o serie de vulnerabilitati sau, cel putin conditii vitrege:
1. Moral scazut dupa infringeriile in serie pe teren propriu
2. Instabilitate la nivel patronal. Povestea cu Taher e numai ultima dintr-o serie mai lunga si care se cam suprapune cu "seria neagra" pe teren propriu;
3. Conflicte deschise sau latente la adresa antrenorului care duc si la suspiciuni de "non combat in teren ca sa plece Rednic"
4. Ultimele meciuri au aratat un joc cu mare consum fizic dar fara viziune in teren, multa transpiratie dar fara inspiratie;
Pe partea cealalta, Craiova e pe val dupa rezultatele bune cu Pandurii, dar mai ales cu Urzicenii. Sustinuta de fani, pe teren propriu Craiova poate sa faca minuni. Un gol reusit in primele 15 de minute ar crea o situatie extrem de serioasa pentru Rapid.

Pronostic 1

chinna tm
13th March 2008, 13:53
fac pariu cu oricine ca rapidul bate la craiova!.....o sa vedeti.....sunt mai buni!si poate si ceva ajutor "fluierasesc" va fi pe acolo.....

Lordliv
13th March 2008, 14:43
fac pariu cu oricine ca rapidul bate la craiova!.....o sa vedeti.....sunt mai buni!si poate si ceva ajutor "fluierasesc" va fi pe acolo.....

teoretic,prin prisma locului ocupat in clasament si rapidul " era mai bun "decat poli timisoara...iar pe teren, tactic si tehnic a dominat poli!

ca vrei tu sa piarda craiova este treaba ta,dar nu uita si pentru poli victoria stiintei este avantajoasa:D

nr.zece
13th March 2008, 14:44
E stabilit cum se numeste rapidu? A declarat Taher ceva?:evil: Schimba cumva sigla in ... camila? Cred ca asta "sporeste" claritatea jocului la rapid....
Baaaaaa, acuma m-am luminat! Schimba antrenoru.... il aduce pe ala de la Al-Hilal!:happy

in loc de rapid or sa se numeasca ialla- ialla si imnul va fi alabina

ce naiba ma nu cumara ala nimic
e circ de 2 lei

chinna tm
13th March 2008, 14:49
teoretic,prin prisma locului ocupat in clasament si rapidul " era mai bun "decat poli timisoara...iar pe teren, tactic si tehnic a dominat poli!

ca vrei tu sa piarda craiova este treaba ta,dar nu uita si pentru poli victoria stiintei este avantajoasa:D

da stiu....nu am zis ca vreau sa piarda.....doar ca nu vad cum ar putea incurca rapidul.....sunt mai slabi....mult mai slabi....poli a avut bafta in giulesti, trebuie sa recunoastem asta......pt poli ar fi ok...rapid se incurca, steeaua la fel=> noi pe 2!......deci nu e o victorie chiar asa de dorita pe cat crezi......

laurdog
13th March 2008, 15:34
da stiu....nu am zis ca vreau sa piarda.....doar ca nu vad cum ar putea incurca rapidul.....sunt mai slabi....mult mai slabi....poli a avut bafta in giulesti, trebuie sa recunoastem asta......pt poli ar fi ok...rapid se incurca, steeaua la fel=> noi pe 2!......deci nu e o victorie chiar asa de dorita pe cat crezi......

ca si cand voi ati si castigat......sau ati sters......linia de fund de pe....Paltinisanu?:rosu:

OM
13th March 2008, 15:53
.....sau ati sters......linia de fund de pe....Paltinisanu?:rosu:
Nu,am facut-o in zig-zag,mai ales acolo unde ne convine :happy ,la meciul asta merg pe mana oltenilor,nu-si mai permit sa riste,asta si inca un pas gresit si gata pita lor in A. :headbang: ,asa ca 1.

Tim
13th March 2008, 16:32
scuze...dar asta e 2(doi) cat casa !!!

orbette
14th March 2008, 11:20
inca n-ati uitat ce s-a intamplat sezonul trecut la timisoara? daca prinde baird un meci ca ala, il vedem pe rednic in prim plan la toate emisiunile sportive duminica seara :evil:

chinna tm
14th March 2008, 11:21
inca n-ati uitat ce s-a intamplat sezonul trecut la timisoara? daca prinde baird un meci ca ala, il vedem pe rednic in prim plan la toate emisiunile sportive duminica seara :evil:

stai calm....sa vedem ce va fi anul acesta la timisoara.....

orbette
14th March 2008, 12:14
sper ca nu lasi 'derbiul' cu UTA ca sa te pregatesti pentru noi :rolleyes: lasa ca pana atunci mai e, ceea ce conteaza pentru voi e acum, pt ca daca veti pierde puncte cu UTA, exista sanse mari sa ratati cupele europene anul asta. nici nu vreau sa-mi imaginez ce besici in talpa face aliuta daca pierdeti cu uta...toti jucatorii vor fi demoralizati.

chinna tm
14th March 2008, 12:48
sper ca nu lasi 'derbiul' cu UTA ca sa te pregatesti pentru noi :rolleyes: lasa ca pana atunci mai e, ceea ce conteaza pentru voi e acum, pt ca daca veti pierde puncte cu UTA, exista sanse mari sa ratati cupele europene anul asta. nici nu vreau sa-mi imaginez ce besici in talpa face aliuta daca pierdeti cu uta...toti jucatorii vor fi demoralizati.

nu il las, stai calm....dar ii batem...si pe uta si pe craiova!.....daca baietii isi vad de treaba si iancu nu mai face gargara, oricat de mult a-ti vrea unii sa nu jucam in cupe, tot vom juca......pt ca spre deosebire de ceilalti ani acum avem echipa.....plus un antrenor bun!.....iar aliuta e doar un pupincurist!sa joace fotbal mai mult de 3 etape, si dupa aia sa comenteze....pe mine personal m-a enervat declaratia lui....oare cu steaua declara ceva asemanator?.....

orbette
14th March 2008, 13:05
don't get me wrong, eu chiar vreau sa termine pe 2 poli, tocmai de aia ar trebui sa se concentreze pe meciul asta si sa-l castige, ca daca nu se strica toate calculele...si nu-si mai permit sa mai piarda inca 3 pct cu craiova :D

chinna tm
14th March 2008, 13:21
don't get me wrong, eu chiar vreau sa termine pe 2 poli, tocmai de aia ar trebui sa se concentreze pe meciul asta si sa-l castige, ca daca nu se strica toate calculele...si nu-si mai permit sa mai piarda inca 3 pct cu craiova :D

si eu sper sa se consentreze.....mai bine ne bate craiova decat uta, mai ales ca avem o datorie morala fata de voi.....:D.....dar daca pana la meciul cu voi vom fi tot acolo sus, se va juca tare de tot......

alin_cv
14th March 2008, 21:29
pe cele 2 echipe infratite poli si rapid,craiova pe unde le-a prins,le-a cam nashit.:D

arlechinno
14th March 2008, 23:01
rapid castiga cu 2 0.clar?:)

*Coco*
14th March 2008, 23:28
rapid castiga cu 2 0.clar?:)

Sa castige ma ii tine cineva?
Intrebarea e daca si pot sa faca acest lucru:lol:

delaparis
14th March 2008, 23:32
Nu stiu ... dar Craiova sunt capabili sa piarda la scorul asta :D

Lordliv
14th March 2008, 23:35
Nu stiu ... dar Craiova sunt capabili sa piarda la scorul asta :D

:D i am batut pana acum de 11 ori la 2 goluri diferenta ,la craiova!:D

asa ca ei sunt invatati cu scorul asta:ok:

TaciAcolo
14th March 2008, 23:36
3-1 maine ...si rednic spune bye..poate se intoarce la dinamo

*Coco*
14th March 2008, 23:40
Ce tot o dati toti ca maine?
Meciul se joaca DUMINICA nu Maine;))

delaparis
14th March 2008, 23:41
:D i am batut pana acum de 11 ori la 2 goluri diferenta ,la craiova!:D

:
Te rog frumos sa scrii corect Craiova :D


3-1 maine ...si rednic spune bye..poate se intoarce la dinamo
si tu Dinamo :D
apoi Rednic nu are ce face acolo ... poate in Belgia :cool:

Sunchase
14th March 2008, 23:50
cu un arbitraj corect victorie fara emotie

sper ca tusierii sa vada cand mingea iesa in afara terenului..sau cand depaseste linia portii.

Lordliv
14th March 2008, 23:50
Te rog frumos sa scrii corect Craiova


nu stii ca sunt "analfabet"? si nici liniuta nu stiu sa pun,si la mai multi " i " ma incurc?:D

ps. nu ai vrut sa mi dai lectii cand te am rugat...:drak:

Lordliv
14th March 2008, 23:52
cu un arbitraj corect victorie fara emotie

sper ca tusierii sa vada cand mingea iesa in afara terenului..sau cand depaseste linia portii.


sunt de acord cu tine!
la arbitraj corect,universitatea nu va avea probleme duminica!
bate sigur:D

delaparis
14th March 2008, 23:54
nu stii ca sunt "analfabet"? si nici liniuta nu stiu sa pun,si la mai multi " i " ma incurc?:D



Eu recunosc ca nu mai stiu cum e cu "i" astia :D ... ma tot incurc intre accente ... dar le am cu "C"raiova totusi :D

*Coco*
14th March 2008, 23:57
cu un arbitraj corect victorie fara emotie

sper ca tusierii sa vada cand mingea iesa in afara terenului..sau cand depaseste linia portii.

Ce increzatori sunteti:sleep:
Dar voi uitati ca aveti un complex :-> Universitatea Craiova cand jucati cu aceasta echipa:evil:

Lordliv
14th March 2008, 23:59
Eu recunosc ca nu mai stiu cum e cu "i" astia :D ... ma tot incurc intre accente ... dar le am cu "C"raiova totusi :D

si basescu se scrie tot cu " b " mare?:drak:

delaparis
15th March 2008, 00:03
Da dar asta e off-topic :D

Sper sa castige Craiova dar nu cred :drak:

Lordliv
15th March 2008, 00:05
Da dar asta e off-topic :D


scuze,uitasem,ala e mereu off topic!:P

serv_ag
15th March 2008, 00:11
Da dar asta e off-topic :D

Sper sa castige Craiova dar nu cred :drak:

Eh, si Dinamo a fost favorita la Bistrita si n-a fost chiar asa... Am senzatia ca echipele bucurestene au o perioada ceva mai "tulbure"... patronii se schimba, se cearta, isi dau in petec (mai mult ca de obicei) si asta creeaza o stare de incertitudine si nesiguranta antrenorilor si jucatorilor. Rezultatul e un joc confuz, fara orizont, cu un consum inutil de energie fizica si mentala...:cool:

Poate ca nu bate Craiova, dar nici Rapid:D

delaparis
15th March 2008, 00:15
scuze,uitasem,ala e mereu off topic!:P
si tu din ce in ce mai des :D

Bate Craiova cu ajutorul arbitrului :drak:


... Am senzatia ca echipele bucurestene au o perioada ceva mai "tulbure"...

testam noile butoane :D

Tyler Durden
15th March 2008, 00:17
pe cele 2 echipe infratite poli si rapid,craiova pe unde le-a prins,le-a cam nashit.:D

Vezi ca incurci echipele cu galeriile. ;)

Lordliv
15th March 2008, 00:24
si tu din ce in ce mai des :D



cu adica sefu'? doar vorbesc de fostul ministru al transporturilor,care a avut grija de ceferistii lui din giulesti:evil:

ceferistii din giulesti=rapid!
QED ( suna frumos,nu i asa?:drak:) nu stiu ce dracu' inseamna ,dar suna frumos!

serv_ag
15th March 2008, 00:26
cu adica sefu'? doar vorbesc de fostul ministru al transporturilor,care a avut grija de ceferistii lui din giulesti:evil:

ceferistii din giulesti=rapid!
QED ( suna frumos,nu i asa?:drak:) nu stiu ce dracu' inseamna ,dar suna frumos!

"ceea ce era de demonstrat":D... dar sint sigur ca stii...:rolleyes:

Lordliv
15th March 2008, 00:30
"ceea ce era de demonstrat":D... dar sint sigur ca stii...:rolleyes:


:happy:happy:happy ( mai uita omu':drak:):happy:happy

ps. si mai imi spusese un ongrin ce inseamna...:drak:,la o varsta incepi sa uiti...:headbang:

serv_ag
15th March 2008, 00:34
:happy:happy:happy ( dupa 4 ani de latina intensiva,mai uita omu':drak:):happy:happy

ps. si mai imi spusese un ongrin ce inseamna...:drak:,la o varsta incepi sa uiti...:headbang:

Ce bine ca mai am mu-ult pina la varsta aia....

Despre ce discutam?:happy
Hai Craiova (macar un X):ok:

Lordliv
15th March 2008, 00:37
discutam despre unreal tournament 2008:drak:

serv_ag
15th March 2008, 00:41
Mda, ala de a aparut Demo in septembrie...2007

serv_ag
15th March 2008, 00:45
Gata bateriile, dupa-masa comentam victoria timisoreana care trimite aradul la matineu! Noapte buna!

Lordliv
15th March 2008, 00:45
Mda, ala de a aparut Demo in septembrie...2007

hai ca putem vorbi de joc aici!
delaparis s a dus sa faca nani:D

acum joc jericho dar si hellgate london,un rpg fantastic,gen gothic sau morrowind!:ok:

Jus7M3
15th March 2008, 02:18
"ceea ce era de demonstrat":D... dar sint sigur ca stii...:rolleyes:

sau "quod erat demonstrandum" :D

sunt curios daca cei de la t2 si t1 vor canta pentru echipa galeria fiind in protest .. cat despre meci .. orice se poate intampla, eu cred ca vom castiga si fara mari batai de cap .. sa vedem daca si am dreptate

blandu
15th March 2008, 09:13
Meci greu, dar Craiova trebuie sa demonstreze azi ca are echipa.
Pronostic 1.....si solist.
FORTA STIINTA !!! :yeah:

serv_ag
15th March 2008, 09:34
[QUOTE=blandu;1872834]Meci greu, dar Craiova trebuie sa demonstreze azi ca are echipa.
[QUOTE]

Si tu ce crezi, rapidu e la fel ca Pandurii?

Lordliv
15th March 2008, 09:35
sunt curios daca cei de la t2 si t1 vor canta pentru echipa galeria fiind in protest .. cat despre meci .. orice se poate intampla, eu cred ca vom castiga si fara mari batai de cap .. sa vedem daca si am dreptate


s ar putea ca in urma unui rezultat nefavorabil ,coroborat cu un joc slab al echipei,intreg stadionul sa l invite pe mititelu sa paraseasca echipa:evil:

ps. bineinteles ,in afara ce cei cativa suporteri " adevarati ",care mananca o paine de pe urma lui mititelu...

dar sa speram ca batem si prelungim agonia din perioada mititelu...

forzza stiinta!

codrind
15th March 2008, 11:03
Echipa de lângă POD a pierdut un campionat pe mâna oltenilor.
Acum vor pierde și locul 2 !!:ok:

nr.zece
15th March 2008, 11:09
Echipa de lângă POD a pierdut un campionat pe mâna oltenilor.
Acum vor pierde și locul 2 !!:ok:

sper sa ai dreptate
eu sunt cam pesimist la meciul asta

Lordliv
15th March 2008, 11:55
cu augustus constantin la centru universitatea craiova nu a obtinut in 11 meciuri,NICI O VICTORIE!:shocked:

11meciuri 7 egaluri si 4 infrangeri
acasa:
6 meciuri 4 egaluri si 2 infrangeri

ultimele meciuri cu el la centru:
1-2 cu galati ( in deplasare )
0-1 cu urziceni ( acasa )

in ambele aceste meciuri ne a " lovit " la finalul meciului,lovitura libera la galati din min 89, ( inexistenta ) cu care gazdele au castigat,si un 11 m dat urziceniului la craiova in min 90 ...

deasemenea sa ne amintim de lovitura libera data pandurilor in min 90,la caracal ( anul trecut ) ,cu ajutorul careia ne au egalat (2-2 )...

Blu3 Lion
15th March 2008, 12:15
aoleo...asa e,asta ne-a cam rupt,sper ca fi fost greseli si de data asta sa arbitreze corect.

Lordliv
15th March 2008, 12:33
in schimb rapidul are 18 victorii ( din 21 de meciuri ) cu augustus la centru...
probabil augustus poate fi si antrenor la rapid ,tinand seama de cate ori i a arbitrat pe giulesteni:D

ps.rapidul nu a PIERDUT NICIODATA CU AUGUSTUS LA CENTRU!:)

ultra
15th March 2008, 13:41
anticipezi deja doua eliminari din randul rapidului, in acest meci?:D

Probabil ca vreo 2 o sa joace in figuri ... sunt ca si cum ar fi eliminati sau in + :)

serv_ag
15th March 2008, 13:45
in schimb rapidul are 18 victorii ( din 21 de meciuri ) cu augustus la centru...
probabil augustus poate fi si antrenor la rapid ,tinand seama de cate ori i a arbitrat pe giulesteni:D

Si atunci ce cauta Rednic la meci?:drak: are bilet?:happy

Lordliv
15th March 2008, 14:28
Si atunci ce cauta Rednic la meci?:drak: are bilet?:happy

are legitimatie VIP,de cand antrena la craiova:D
numai ca este semnata de staicu:drak:

alin_cv
16th March 2008, 02:01
este mancat daca nu arbitreaza inpartial.murim cu el de gat dupa meci daca face vre-o boacana ,nu de alta dar ar trebuii si craiova sa sparga gheata si sa primeasca un penALTY IN ACEST CAMPIONAT.:lol:

six
16th March 2008, 10:18
abia astept sa vad meciul asta.....1x2 :)

serv_ag
16th March 2008, 10:36
abia astept sa vad meciul asta.....1x2 :)

Si eu, sper sa fie 1!:yeah:

alin_cv
16th March 2008, 11:39
forza stiinta,olee,noi pentru tine am face oriceee.....:yeah:
am plecat la meci:ok:

serv_ag
16th March 2008, 12:01
forza stiinta,olee,noi pentru tine am face oriceee.....:yeah:
am plecat la meci:ok:

Baieti, io va urez sa sudati rotile drezinei de sine!

Tyler Durden
16th March 2008, 12:09
Ce frumos graiesti tu...,,frate". :sleep:

Sezione
16th March 2008, 12:26
Nu stiu ... dar Craiova sunt capabili sa piarda la scorul asta :D

Craiova "E" capabila sa si castige cu scorul asta ... potaie analfabeta !!

Sezione
16th March 2008, 12:34
candidezi cumva la postul de primar al craiovei?:rolleyes:

mititelu nu a aflat ca mai are un contracandidat...:D


ps. suporterii adevarati ai craiovei NU SUPORTA DINAMO!

NORMAL!!!

Sezione
16th March 2008, 12:36
GAta..am plecat la meci..... Sper sa batem ~~!!

Tim
16th March 2008, 13:39
daca rapid nu castiga azi.....e deranj mare in depou !!!!

serv_ag
16th March 2008, 13:44
daca rapid nu castiga azi.....e deranj mare in depou !!!!

De ce daca? Poate vrei sa zici "dupa ce".... apropo, cum se numeste "depoul" de dromaderi? (intrebare incuietoare :happy).
Bate Craiova ... :D, steluta face (cel mult) egal... oare cum va arata clasamentul diseara?:ok:

Tim
16th March 2008, 13:48
De ce daca? Poate vrei sa zici "dupa ce".... apropo, cum se numeste "depoul" de dromaderi? (intrebare incuietoare :happy).
Bate Craiova ... :D, steluta face (cel mult) egal... oare cum va arata clasamentul diseara?:ok:
Nu inteleg ce-ai vrut sa spui...eu nu stiu sa citesc de la dreapta la stanga......:happy:happy:happy

laurdog
16th March 2008, 14:02
De ce daca? Poate vrei sa zici "dupa ce".... apropo, cum se numeste "depoul" de dromaderi? (intrebare incuietoare :happy).
Bate Craiova ... :D, aia face (cel mult) egal... oare cum va arata clasamentul diseara?:ok:

offf, ce ma fac eu cu tine?:headbang:
bate rapid, ca sa nu ajunga....aia pe 2:yeah:

serv_ag
16th March 2008, 14:19
offf, ce ma fac eu cu tine?:headbang:
bate rapid, ca sa nu ajunga....aia pe 2:yeah:

La ce am zis io,... aia pica pe 3:yeah:... mai socoate odata...:D

laurdog
16th March 2008, 14:21
La ce am zis io,... aia pica pe 3:yeah:... mai socoate odata...:D

nu de calcul era vorba. mor cand le vad....numele:headbang::headbang:

Vincitor
16th March 2008, 14:25
nu de calcul era vorba. mor cand le vad....numele:headbang::headbang:

Care nume ? STEAUA ???O echipa URATA ![In ambale sensuri ale cuvantului ..]

Tim
16th March 2008, 14:38
Nu-l aud pe mititelu....:confused:;) sa fie un...2 solist??????

serv_ag
16th March 2008, 14:46
Nu-l aud pe mititelu....:confused:;) sa fie un...2 solist??????

Nope, sper sa bata stiinta, sa faca egal urzicenii si sa ramina pe 2 POLI!:yeah:

Tim
16th March 2008, 14:48
Nope, sper sa bata stiinta, sa faca egal urzicenii si sa ramina pe 2 POLI!:yeah:
cine nu spera???:D Eu doar....ma intrebam...:confused:

Lordliv
16th March 2008, 15:01
Nu ma duc la meci...
Stadionul Extensiv este prea mic pentru inima mea mare, care bate bentru Craiova!:ok:

Lordliv
16th March 2008, 15:03
Nu-l aud pe mititelu....:confused:;) sa fie un...2 solist??????

Mititelu o "tine" in chefuri!
Este saptamana cand implineste 40 de ani:D

Lordliv
16th March 2008, 15:09
Craiova "E" capabila sa si castige cu scorul asta ... potaie analfabeta !!


Trecand peste asocierea nefericita de cuvinte,eu zic sa nu cautam neaparat greseala voita sau nevoita a interlocutorului!
Mai intai " vedem " omul si apoi tragem concluziile:ok:

On Scandeaza si , pentru mine astazi, "hei ,hei HAI STIINTA ! "

Vincitor
16th March 2008, 15:46
gol rapid pt RAPID !

YoYoyOi
16th March 2008, 15:54
1-1 :cheer:

Datenshi
16th March 2008, 15:56
Constantine, da-ti-as palme peste capul ala sec...

Ulysses
16th March 2008, 15:57
bravo ma palma-n cap!:yes:

arlechinno
16th March 2008, 16:02
golul asta nu intra la viciere de rezultat?:(:P

arlechinno
16th March 2008, 16:03
ce fault frate..e varza asta:)

arlechinno
16th March 2008, 16:04
si ce ma dispera fluiericiul ala din tribune.mam lui:)

arlechinno
16th March 2008, 16:09
adevaratii mitici ai romaniei sunt in craiova.cei mai manelisti si ciobani ;)

Cristian
16th March 2008, 16:09
si ce ma dispera fluiericiul ala din tribune.mam lui:)

Fluierasu din tribune e fluierasu de rezerva, e pus acolo sa vada mai bine meciul :cry:

arlechinno
16th March 2008, 16:10
tiganii striga tiganii:)

Above_all
16th March 2008, 16:12
dupa mult timp am reauzit scandarea celebra cu "Am avut .... " :D

arlechinno
16th March 2008, 16:13
bai deci astia au norocul prostului...il loveste mingea pe augustus ala,apoi fac combinatii involuntare cu calcaiul...pana mea!!:)))

TaciAcolo
16th March 2008, 16:15
sa vedem cate etape ..o sa aiba de suspendare a terenului..

penibili cu strigarea tiganii

Above_all
16th March 2008, 16:18
suspendare pt ce?

TaciAcolo
16th March 2008, 16:19
au fost aruncate obiecte din tribuna..si scandari rasiste

Cra10veanu
16th March 2008, 16:19
pt ca tine cu pandurii si e anti-craiova , ultras de tg-jii :lol: