PDA

View Full Version : Upgrade forum



Vadim
19th March 2004, 15:14
Spre finalul saptamanii, forumul Onlinesport va fi inchis cateva ore, pentru a trece la varianta finala GOLD a forumului.

ieppy
19th March 2004, 16:14
Marfa Vadime. Si o sa fie de aur? Sa nu il fure careva. Sper ca ai alarma la el.

EDMOND_
19th March 2004, 16:32
Finalul saptamanii!? Cand era mai "fierbinte "..etapa , formula 1... etc.

Vadim
19th March 2004, 17:04
Finalul saptamanii!? Cand era mai "fierbinte "..etapa , formula 1... etc.
cateva ore si probabil noaptea.

rasheedkpenny
19th March 2004, 18:03
Pai poate chiar atunci era cel mai fierbinte! Emisiunea HOT de la Prima Tv, filmele X de pe mai stiu eu care canal, etc.

Vadime, putem vedea undeva pe net versiunea aceasta Gold? Parca pe site-ul oficial VBulletin?

Vadim
19th March 2004, 18:40
Pai tocmai asta este ca ei inca nu au pus-o. De indata ce o lanseaza ei, o sa fac si eu upgrade aici. Kier a anuntat azi ca se face upgrade la members area (www.vbulletin.com), care chiar acum cand scriu este parolata, deci o lucreaza si este posibil sa puna la dispozitie si versiunea 3.0 GOLD chiar azi.

ricky
19th March 2004, 21:47
VADIM, succes si...WEEK END PLACUT ! /hello

Vadim
20th March 2004, 12:11
Upgradeul va avea loc sambata si va dura aproximativ 10 minute, timp in care forumul va fi inchis.

Vadim
21st March 2004, 14:57
Upgrade amanat probabil pentru duminica seara sau luni. Imi e imposibil sa dau de ISP sa imi faca backul la baza de date si turbez ca nu pot pune forumul nou ;)

Forumul va arata asa: www.vbulletin.com/forum

bog_tom
21st March 2004, 15:26
asa se deruleaza treburile in Romania - are si ISP-istul liber in weekend si daca ai probleme sau nevoie de el trebuie sa astept pana la urmatoarea zi lucratoare... :mad:

oricum.... simpaticutz noul design al forumului (cel putin ce am vazut la www.vbulletin.com/forum)

Vadim
21st March 2004, 15:28
Asa o sa fie si aici. Nu prea imi plac unele elemente grafice, dar sint unele interesante, cum ar fi lumina verde in dreptul numelui atunci cand userul este online.

vasile314tzurka
21st March 2004, 15:35
Upgrade amanat probabil pentru duminica seara sau luni. Imi e imposibil sa dau de ISP sa imi faca backul la baza de date si turbez ca nu pot pune forumul nou ;)

invcearca sa turbezi dupa:) las' ca nu-i un capat de tara. o fi si el la meci sau se uita pe live:)