PDA

View Full Version : Cioaca, sotul Elodiei, dorit de Poli Timisoara



Kainsashiki
6th March 2008, 19:21
Evolutia fotbalistica a politistului Cristian Cioaca i-a atras atentia lui Alin Popoviciu, membru in consiliul de administratie al echipei Poli Timisoara. Acesta vrea, nici mai mult, nici mai putin, sa-l aiba in lotul “alb-violetilor” pe politistul banuit ca si-a ucis sotia.

Cristian Cioaca a imbracat din nou, ieri, echipamentul sportiv, demonstrandu-si talentul de fotbalist. Impreuna cu politistii de la Sectia 2 Brasov, el a jucat impotriva colegilor de la Transporturi Feroviare, pe terenul din zona brasoveana Darste.

Evolutia lui nu a trecut neobservata. Cioaca e dorit la Poli Timisoara.

“Daca tot l-a vandut Marian Iancu pe Gabriel Torje la Dinamo, atunci ne gandim sa il aducem la echipa pe Cristian Cioaca. Pe langa faptul ca joaca binisor si e puternic, politistul este si vedeta. Am impusca doi iepuri dintr-odata. Ne place ca are sange rece, iar pentru un fotbalist aceasta este o calitate esentiala. Il asteptam pe Cioaca la negocieri si poate sa vina insotit si de avocatul sau”, a spus Alin Popoviciu, reprezentantul Consiliului Judetean Timis in conducerea echipei Poli Timisoara. In paralel cu functia de vicepresedinte al Partidului Democrat Liberal din Timis.

:happy :happy: :happy

Nightwish
6th March 2008, 19:27
Lol :groggy:
Asta e reala? :happy:happy:happy

six
6th March 2008, 19:27
Ka,jur ca esti irecuperabil........:ciocan:

Kainsashiki
6th March 2008, 19:29
Nightwishh, 100% reala.

ZEROSASE, te-am mai enervat un pic, este?:D Ar trebui sa fi suparat pe VICEPRESEDINTELE vostru (sau ce functie ocupa) ca isi bate joc de club facand astfel de declaratii, nu pe mine:)

YoYoyOi
6th March 2008, 19:31
da' cine a zis bre ca el e asasinul? :shocked:

six
6th March 2008, 19:32
yo nu ma enervez asa repede colega,sunt obisnuit cu tine......:happy

SAMM
6th March 2008, 19:40
mda

o sa vanda multe tricouri

Nightwish
6th March 2008, 19:51
da' cine a zis bre ca el e asasinul? :shocked:

Stiam eu ca Cioaca are priza la d-re si d-ne :D

YoYoyOi
6th March 2008, 19:57
intrebam si eu ca n-am urmarit cazul cam... de la inceput :D

l-au arestat/judecat?

Nightwish
6th March 2008, 20:55
Eh, nu te scoate acuma :D
Dracu stie, ultima data cand am vazut la stiri ceva pe subiectul asta il arestasera ca violase e-mailul defunctei :)

resita
6th March 2008, 20:59
intrebam si eu ca n-am urmarit cazul cam... de la inceput :D

l-au arestat/judecat?

asta numai lord stie ca el e cu investigatiile :evil::evil:

YoYoyOi
6th March 2008, 21:02
l-am vazut si eu o data la stiri cu ceva tricou negru cu nu stiu ce mesaje pe el...

Elphax
6th March 2008, 21:04
cel mai bun transfer din 2008 :ok:

Razvan T.
6th March 2008, 21:35
Evolutia fotbalistica a politistului Cristian Cioaca i-a atras atentia lui Alin Popoviciu, membru in consiliul de administratie al echipei Poli Timisoara. Acesta vrea, nici mai mult, nici mai putin, sa-l aiba in lotul “alb-violetilor” pe politistul banuit ca si-a ucis sotia.

Cristian Cioaca a imbracat din nou, ieri, echipamentul sportiv, demonstrandu-si talentul de fotbalist. Impreuna cu politistii de la Sectia 2 Brasov, el a jucat impotriva colegilor de la Transporturi Feroviare, pe terenul din zona brasoveana Darste.

Evolutia lui nu a trecut neobservata. Cioaca e dorit la Poli Timisoara.

“Daca tot l-a vandut Marian Iancu pe Gabriel Torje la Dinamo, atunci ne gandim sa il aducem la echipa pe Cristian Cioaca. Pe langa faptul ca joaca binisor si e puternic, politistul este si vedeta. Am impusca doi iepuri dintr-odata. Ne place ca are sange rece, iar pentru un fotbalist aceasta este o calitate esentiala. Il asteptam pe Cioaca la negocieri si poate sa vina insotit si de avocatul sau”, a spus Alin Popoviciu, reprezentantul Consiliului Judetean Timis in conducerea echipei Poli Timisoara. In paralel cu functia de vicepresedinte al Partidului Democrat Liberal din Timis.

:happy :happy: :happy

mama amu imi dau seama cata prostie la asta :headbang::headbang::headbang::headbang:

Benny
6th March 2008, 22:42
Te rog sa nu-l mai judeci atat de aspru pe Diablo sau Kainashiki (sau cum isi spune mai nou). Nu e baiat rau, dar e la varsta cand in corp au loc transformari hormonale serioase (ii zice pubertate). In corpul si mintea lui in momentul de fata se dau batalii serioase, decisive pt. viitorul lui. Deci nu ar trebui sa-l criticam ci sa-l sustinem. Bravo diable, asta a fost buna de tot. Tine-o tot asa. Si sa nu uit: Hai Steaua.