PDA

View Full Version : Cine credeti ca va castiga Indian Wells?



DJ Klaus
18th March 2004, 11:30
E acolo... in tara tuturor posibilitatilor, e la Indian Wells , primul masters al anului si sunt sferturi iar romanii au cazut dar au ramas 3 americani, 2 argentinieni, un britanic, un georgian si number 1 ATP ! Pe cine pariati ?
Eu mizez inca pe idolul meu Agassi :yeah:

mman
18th March 2004, 15:33
E acolo... in tara tuturor posibilitatilor, e la Indian Wells , primul masters al anului si sunt sferturi iar romanii au cazut dar au ramas 3 americani, 2 argentinieni, un britanic, un georgian si number 1 ATP ! Pe cine pariati ?
Eu mizez inca pe idolul meu Agassi :yeah:

Nu esti singurul care-l are ca idol pe Agassi, (chiar si atunci cand Sampras era in circuit tot cu Agassi tineam). Dar sincer, eu zic 50/50 Agassi sau Federer. Partea proasta e ca se vor intalni in semifinale daca trec de sferturi..

bog_tom
19th March 2004, 10:12
in ciuda faptului ca Agassi joaca "acasa", tot Federer o sa castige ... in mod paradoxal :D

mman
19th March 2004, 13:22
in ciuda faptului ca Agassi joaca "acasa", tot Federer o sa castige ... in mod paradoxal :D

Sunt sanse mari sa fie asa. Poate in finala joaca Federer cu Henman, si bate Henman din nou.

Fara suparare, dar daca ajungem la tenis cu Federer in rol de Schumi la Formula 1, e nasol. Desi e incantator cum joaca, paraca ti se acreste....

Oare ce crede Pavel? :evil:

DJ Klaus
19th March 2004, 15:46
Daca Federer trece de testul "AGASSI" si reuseste sa ramana in picioare dupa ce-l va alerga americanul atunci merita sa fie No.1 ! Eu cred ca americanul ii va veni de hac si se va impune in 2 seturi ceva de genul 7-5 ; 6-4! Agassi returneaza excelent si va putea face fata serviciilor elvetianului iar colturile pe care le gaseste in timpul meciului sunt exasperante ! Asa ca Agassi are prima sansa ! Chiar si scorul intalnirilor directe este favorabil americanului
Agassi, Andre 3-2 Federer, Roger

bog_tom
21st March 2004, 12:48
asadar in semifinale Roger Federer - Andre Agassi: 4-6, 6-3, 6-4 si Federer il va intalni in finala pe Tim Henman (acesta e singurul jucator care l-a invins pe Federer in acest sezon)