PDA

View Full Version : Neagoe revine la Pandurii!



TaciAcolo
3rd March 2008, 18:48
Președintele Marin Condescu a confirmat revenirea lui Eugen Neagoe pe banca gorjenilor. "Aștept să vorbim față în față fiindcă eu am făcut mai multe oferte. Nu mai am timp de experimente, iar Eugen știe cel mai bine echipa. Este un antrenor în care eu am mare încredere și pe care l-am susținut", a spus Condescu.

"Dacă mai poate să salveze cineva echipade la retrogradare, acela este Neagoe. În plus, pe noi ne-au ajutat și indirectele și nu am pierdut contactul cu plutonul. Cred că avem și un porgram ușor, fiindcă în afară de Steaua și de Urziceni nu vom mai avea adversari puternici", a completat Condescu.

"Este o a doua șansă pentru a-și repara greșelile și să demonstreze ce poate. Cred că a învățat multe în această perioadă", a încheiat Condescu.

Bafta Neagoe sa ne salvam :yeah::yeah::yeah::yeah:

Lordliv
3rd March 2008, 19:43
in aceeasi zi geana afla 2 vesti,una buna si alta rea...
buna, pentru ca revine la pandurii,(ce s a plictisit in perioada somajului):D
rea,pentru ca fratele sau ionut a primit sentinta de condamnare la 4 inchisoare pentru evenimentele de la mihailesti...

ps. pandurii isi joaca ultima sansa sambata, in meciul cu steaua, de acasa! ( cu -21 la adevar, daca pierde, este greu sa te mai salvezi...)

TaciAcolo
3rd March 2008, 19:48
mihailesti:thinkso:

oricum e bine daca a acceptat si daca picam in b ..sper sa ramana sa contruieasca o noua echipa

Lordliv
3rd March 2008, 20:24
mihailesti:thinkso:

oricum e bine daca a acceptat si daca picam in b ..sper sa ramana sa contruieasca o noua echipa

cisterna cu azotat de amoniu...18 morti...
nu are nici o legatura cu fratii mihailesti,ex extensiv,desi erau in relatii foarte bune ( amandoi fratii):)

TaciAcolo
4th March 2008, 11:50
da gata mi`am adus aminte:D


Antrenorul craiovean Eugen Neagoe a fost prezentat oficial în urmă cu o jumătate de oră jucătorilor de la Pandurii ca fiind noul tehnician care va pregăti echipa din Târgu Jiu. Negocierile demarate aseară cu antrenorul craiovean care a pregătit Pandurii și în turul campionatului, fiind finalizate în această dimineață în prezența președintelui Marin Condescu și a primarului Târgu Jiului, Florin Cârciumaru. Neagoe a fost prezentat deja echipei și la această oră efectuează primul antrenament cu Pandurii.

TaciAcolo
4th March 2008, 15:22
Am șansa de a continua ce am început"
de Cosmin Brujan

Prezentat oficial de președintele Marin Condescu ca noul "principal", Eugen Neagoe speră să realizeze obiectivul echipei: salvarea de la retrogradare.

"Pentru mine este o provocare! Este o nouă șansă de a demonstra ce pot și am ocazia de a continua munca pe care am început-o acum doi ani și jumătate la Pandurii. Voi face tot posbilul să evoit retrogradarea, dar în cazul în care nu vom reuși, voi continua să pregătesc echipa pentru promovarea în Liga I", a spus Neagoe. excelent